Közösségi szoba

Go down

Közösségi szoba Empty Közösségi szoba

Témanyitás by Svarog Hétf. 29 Ápr. 2013, 14:45

Egy tágas terem. A sarokban van egy ping-pongasztal, tőle nem messze csocsó. A fal mellé régi játékgépeket és flipperek helyeztek, míg az ajtóval szemközti falon egy szélesvásznú tévé van, amihez van Blue Ray lejátszó és X-Box. Ehhez a helyhez csatlakozik még egy konditerem és egy uszoda is.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 01 Május 2013, 20:51

Előzmény itt: bejárat

Mikor beléptem a terembe alaposan is szemügyre vettem azt. Volt ott sok minden:ping-pongasztal, csocsó, régi játékgépeket, flipperek, szélesvásznú tévé, Blue Ray lejátszó és X-Box. Sőt még egy uszoda és konditerem is csatlakozott a helyiséghez.
Mikor mindezt megláttam elégedetten füttyentettem.
- Nem semmi.
Jegyzem meg, majd elindulok a csocsó felé.
- Van kedvetek játszani srácok?
Kérdezem tőlük, miközben várjuk,, hogy Svarog is csatlakozzon hozzánk.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Közösségi szoba He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Közösségi szoba 5000_Thanks_by_Mallemagic Közösségi szoba Mudch0 Közösségi szoba Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Közösségi szoba Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Közösségi szoba __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Aegis Szer. 01 Május 2013, 21:53

- Nos először is azt a számzárat lecserélnénk valami biztosabbra mondjuk retina vizsgálóra vagy dns vizsgálóra. Felteszünk ide pár fegyver és robbanóanyag érzékelőt és még…- Fojtatta volna de Svarog telefonja belefojtotta a szót és a többiekkel egyetemben át tessékelte a közösségi szobába a sárkányember.
~ Retró stílusú klubhelyiségünk már van, talán mégsem olyan reménytelen a hely. ~ jegyzi meg magában enyhén szarkasztikusan.
- Felőlem akaár játszhatunk is akár egyet. – von vállat Laura felkérésére.
- Egy pillanat csak felteszek valami zenét. - mondja miközben az egyik falnál álló régi zenegéphez lépett. Az antik szerkezet valószínűleg egy 70-80-as évekbeli bárból szökött a bunkerbe de még működött.
- Jézusom ez a kövület még működik! - mondja vigyorogva miközben a gépből felcsendül egy nagyon régi Black Sabbath szám.

_________________
Közösségi szoba Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 01 Május 2013, 22:21

Örömmel konstatáltam, hogy Aegis játszana velem, így odamentem a csocsóhoz és a piros bábuk mellé álltam.
- Te vagy a kékkel.
- Én rengeteget játszottam ezt a játékot, cirkuszi utazásaim alatt. Ez volt az egyetlen játék, ami szinte minden országban van. Te sokat játszottál ezzel a játékkal?

Kérdezem, majd az ajtó feé tekintettem, azt hittem tank is bejön velünk, de úgy látszik tévedtem.
Megvárom míg Aegis elhelyezkedik, majd bedobom a labdát. Másik kezemmel már rögtön bele is lövök a labdába, ami rögtön be is talál a kapuba. Olyan gyors volt a lövés, hogy én is alig fogtam föl.
Ezek után, bedobom még egyszer a labdát, ekkor mára kék bábuk felé gurul. Várom a férfi lépését, miközben a másik kezem a kapus fogóján nyugtatom.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Közösségi szoba He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Közösségi szoba 5000_Thanks_by_Mallemagic Közösségi szoba Mudch0 Közösségi szoba Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Közösségi szoba Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Közösségi szoba __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Aegis Csüt. 02 Május 2013, 14:01

//Elnézést srácok hogy csak így itt hagylak titeket de többen is nyomatékosan utaltak rá hogy nekem oda kell tolnom a pofámat Eastwood magánjára a polgármesteri hivatalban és salynos egyszerre két helyen nem lehetek, ugyhogy sajnos most lépnem kell innen köszönöm az eddigi játékot és igyekszem elkerülni hogy a jövőben előforduljon még egy ilyen malőr.//

- Profi éppenséggel nem vagyok de játszottam már vele éppen eleget. – Mondja Laurának miközben elhelyezkedik a játékasztal mellet. Az első menet ahogy elkezdődik szinte azonnal véget is ér.
- Elég rég volt már amikor utoljára csocsóztam. – mondja miután esélye sem volt az első gól kivédésére. – És merre jártál a cirkusszal?- Kérdezi miközben a második golyó is pályát ért. Az egyik kék bábú aljával a labdát néhány másodpercig fel le mozgatta, majd egy váratlan pillanatban rálő Laura kapujára, bár a macskanő reflexeivel egyáltalán nem kivédhetetlen a dolog és Ulyssesnek hamar rá kell jönnie hogy elég rosszak az esélyei, hogy tisztességes játékban legyőzze az ellenfelét annyira meg nem alacsonyítja le magát, hogy csalásra vetemedjen. Az állás már 7-0 a macskanő javára amikor a több méternyi vasbeton ellenére megszólal Ulysses telefonja.
- Egy pillanat ezt fel kell vennem. - kér elnézést és kissé elfordulva.
- Halló! Mondtam hogy csak akkor hívj ha élethalál kérdése!...Igen épp egy alagútban vagyok....Hogy mi történt?!...Dr. Zimmert?...De ki?...Igen, persze megyek amint tudok. Vissz hall! - teszi le a mobilt
- Bocsánat de komoly zűr van a cégnél, az egyik tudóst és két munkást leszúrták és elloptak egy rakás adatot. Sürgősen oda kell mennem. Viszlát és kössz a játékot.- kifelé menet ugyanezt elmondja Svarognak is, és megbeszéli vele hogy amint elrendezi az ügyet visszajön és átnézi a teljes bunkert és ír egy listát arról hogy milyen cucokat tud majd hozni a felújításhoz.

_________________
Közösségi szoba Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 02 Május 2013, 22:34

Láttam Aegisen, hogy meglepte az első gól és szabadkozni is kezdett. Nem is csodálom én is így tennék a helyében.
A kérdésére kissé elgondolkodom, de a szememet továbbra sem emelem fel a pályáról. Nem akartam, hogy előnyhöz jusson.
~ Romboljunk egy kis egót.
- Elég sokfelé. Színte körbe a világon. Rengeteg szép tájat láttunk és rengeteg egzotikus ételt ettünk, ami nem mindig volt jó ötlet.

Közben látom, ahogy Aegis ellövi labdát és az a kapum felé tart. Mivel az egyik kezem már a kapuson volt, ezért könnyen odahúztam azt a labda útjába. Elégedetten néztem a férfira, így nem vettem észre, hogy a labda oldalra pattant és onnan az egyik bábura, onnan meg a kapumba.
Mikor észrevettem, kicsit elfintorodtam.
- 1-1.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Közösségi szoba He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Közösségi szoba 5000_Thanks_by_Mallemagic Közösségi szoba Mudch0 Közösségi szoba Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Közösségi szoba Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Közösségi szoba __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Svarog Pént. 03 Május 2013, 10:04

- Meg azt is hogy egy alternatív valóságból jött és ebben az idősíkban még meg se született. - Svarog halványan elvigyorodott. - Hát igen, nem is. Egész jó mesterlövész a srác, mondjuk ebbe a képessége is segíti. Igaz történt vele egy kis baleset.
Elindult a bejárat felé, remélte hogy a lent maradó társai nem unták el magukat. Ekkor a bejáratot fedő fémfedő hirtelen felcsapódott és Aegis jött elő. Azt mondta, hogy sürgős dolga van, valami a cégnél, ezért el kell mennie.
Svarog bólintott, majd lemászott a létrán, remélve hogy a társai követik, átment a fertőtlenítő helyiségen, majd belépett a közösségi szobába, ahol Laura álldogált a csócsóasztal mellett, a zenegépből pedig a Black Sabbath egyik száma szólt.
- Horatio. Hadd mutassam be Laura Slyent, ő is ott volt az Astoriánál. Laura, ő itt Horatio Millvier. Már meséltem róla. Nos Horatio, ez itt a közösségi terem, minden van itt ami egy bulihoz kell. A komplexumban van konyha, hangár és még egy moziterem is, lejjebb pedig a lakóegységek. Ez a hely egyidejűleg 20 embernek is otthont adhat.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Tank008 Pént. 03 Május 2013, 13:56

Elindultunk a bunker fele miközben válaszoltam az előbb szoba jött témához .
- Nos igen valóban rég láttalak azt hittem nem is foglak többet... Ha mást nem ez a jobb bal szemre igaz is.
Mosolyogtam mivel már beletörődtem a fél vakságba de legalább még élek és nem haltam meg. Sőt a jobb szem még mindig mint a sasé.
- Hát való igaz a képesség húzott már ki a csávából. De elsődlegesen mindig a katonaságnál tanultakra kell hagyatkozni aztán minden más. Apropó láttátok már az puskámat szereztem egy sokkal jobbat mint amit Dormamu elpusztított Astoriánál.
Ezt követően leemeltem a fegyvert a hátamról és megmutattam a fiuknak.
Közösségi szoba Lasersniper
- Nem kell hozzá töltény lézert lő a kimutatások szerint Aegis barátunk páncéljába is képes lyukat csinálni.
Amint kimondtam ezt elrohant mellettünk azzal az érves, hogy sürgős dolga akadt.Erre csak bólintottam.
~ Jé emlegetett szamár...
Majd szépen lementem a fiuk után a bunkerbe egyenesen a tárgyaló vagy játék szobába tudom is én mi a neve. Még mindig le se vettem a szemem Horaioról bízott benne ugyanis a halál! Abba az emberbe bíztam aki meghalt de nem tudhatom, hogy bízhatok e abba is aki újra éledt. Majd lent miután Laura is kiakadt gondolom az élőhalottunktól és kicsit megnyugodott neki is megmutattam az új fegyveremet. Ezt követően elkezdtem nézegetni honnan jön a zene.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Horatio Millvier Pént. 03 Május 2013, 23:05

Horatio Millvier megcsóválta fejét Svarog szavain, miközben a bunker bejárata felé indult.
- Legalább lesz aki távolról is tud vigyázni a hátsónkra. Ahogy a csapatot elnézem, nem fogunk unatkozni - mondta Horatio, majd Tank felé fordult.
- Akkor ha lehet tartsd bebiztosítva. Nem örülnék, ha megint eltávoznék az élők sorából - jegyezte meg a férfi, majd az elsiető Aegis után nézett.
- Jó sürgős dolga lehet - töprengett hangosan, majd lemászott a létrán átsétált a fertőtlenítő szobán, majd a társalgóba belépve körülnézett, majd Laura elé lépett.
- Üdv. Azt hiszem már találkoztunk még ha távolról is - jegyezte meg, majd Svarog felé fordult.
- A S.H.I.E.L.D. kitett magáért. Jól összehozta a helyet. Felszerelésileg mennyire vagyunk ellátva? - érdeklődött.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Közösségi szoba 250sc9gKözösségi szoba 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 03 Május 2013, 23:53

Aegisnek hirtelen dolga akadt és még a játék vége előtt, szabadkozott, majd lelépett. Nemértettem mi olyan sietős neki, de ne firtattam inkább, elvégre mindenkinek joga van a magánélethez.
Hogy elüssem az időt, bekapcsoltam a zenegépet, hogy legalább a zene legyen a társaságom, miközben várom a másik két társam.
Svarog és Tank hamarosan meg is érkezik egy férfi társaságában. Mikor a férfi közelebb érkezeik, alaposabban is szemügyre vehetem és kiggúvvadt szemekkel nézek rá.
- De hiszen te... Ez, hogy lehet? Ott voltam a temetéseden.
De mikor láttam, hogy társaim higgadtak mellettem, akkor kicsit megpróbálok lenyugodni.
- Bocsánat, csak számomra nem megszokott, hogy látok valakit meghalni, majd pár hónap múlva ismét találkozom vele.
Szabadkoztam.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Közösségi szoba He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Közösségi szoba 5000_Thanks_by_Mallemagic Közösségi szoba Mudch0 Közösségi szoba Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Közösségi szoba Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Közösségi szoba __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Svarog Szomb. 04 Május 2013, 08:56

- Cégvezetők - veti oda Horationak . - Remélem, hogy az ellenséges zárótűz közepette nem fogja elővenni a mobilját és azon parázni, hogy a Down Jones már megint esett.
- Igen, pontosan mellettem álltál - mondta Svarog Laurának. - Amúgy ő se tudja, hogy támadt fel. Két hónap csak úgy kiesett az életéből. Én is valami androidnak vagy földönkivüli klónnak néztem. De nézzünk szembe a tényekkel: Horatio egy olyan fickó aki egy párhuzamos valóságból jött és láttam már embereket visszatérni a halálból. Én is visszatértem egyszer.
A zene továbbra is szólt. Svarog a fejével az egyik zenegép felé intett.
- Fel van szerelve a hely, nagyon is fel van. Laura már igénybe is vette a csocsóasztalt, de Horatio. Szereztem néhány - odalépett az egyik játékautomata mellé, amit lepel takart. - Ritkaságot.
Lehúzta a leplet, mire előtűnt egy igazi, felújított Mortal Kombat II-es játékautomata.


Közösségi szoba Mortal_kombat_finally__2_

- Megleptem magamat vele a születésnapomra, igaz pár hónap múlva lesz, de miért ne. Egyszerűen megvagyok veszve ezekért a csodákért - mondta Svarog a többieknek. - De komolyan. Annyira, hogy a New Yorki játékautomata múzeum átadásánál ott voltam. Tudom, kicsit sztárolom magam, de nyugi nem fogok énekesi karrierbe kezdeni.
Ekkor előretolja a bal lábát, felkapja az egyik billiárddákót, majd úgy kezdi el tartani, mintha mikrofon lenne.
- Oh baby, baby. Oh-oh. Bocs, nem tudtam kihagyni.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Tank008 Vas. 05 Május 2013, 22:06

Horátió szavaira cska elmosolyodtam és röviden válaszoltam.
- Rendben majd igyekszem
Elég természetesnek vettem Laura ügynök aggódását mivel hasonlóan reagáltam én is egyszerűen Svagor megítélésében bízom egyedül legszívesebben már átlyukasztottam volna Horatiot egy tölténnyel amikor megláttam, hisz egy ilyen nyilvánvaló csapdának ki dőlne be ?! De ám legyen bíztam benne mintha tényleg ő lenne. Majd körbe néztem mik vannak a szobába.
- Nem rossz.
~ Kissé meglep, hogy Dragnov is azt mondja ő is jött már vissza a halálból mintha ez egy bevett szokás lenne...
- Te is? Mi ez valami hagyomány? Öreg vagyok én már ehhez... Ha én feldobnám a talpam lusta lennék már vissza jönni .
Jobban szemügyre veszem a terem tartalmát mikor Svagor lerántja a leplet egy Mortal kombatos ősrégi begyepesedett játékról.
- Hogy ezt még nem ette meg a rozsda.
Majd ezt követően Svagor egy monológot követve éneklésbe kezdett aminek hatására a tenyerem igen nagy viszketésbe kezdett és késztetést kaptam a tus használatára. De mivel gyorsan befejeztem nem emeltem azt meg.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 05 Május 2013, 23:46

Svarog próbált megnyugtatni, hogy ő is hasonlóan reagált, mikor meglátta Horatiot. Azonban, az már közel sem volt olyan nyugtató, mikor arról kezdett beszélni, hogy Horatio amúgy is egy párhuzamos dimenzióból jött. Meg persze arról, hogy már több lényt is ismert akik visszatértek a halálból, és hogy ő is megtette ezt.
- Ez nekem magas. Nem vagyok otthon a párhuzamos univerzumok terén.
Tank mondandójára is reagáltam, bár hasonlóan reagáltam volna.
- Nyugi, én se értem. Nekem nem szokványos, hogy az ismerőseim lássam meghalni, majd később újra kopogtatnak az ajtómon. Bocs Horatio, ne vedd magadra, csak nekem az a dolog még új.
~ Azért szemmel foglak tartani, nem árt az elővigyázatosság.

Figyelemelterelésként Savarog odalépett valamihez, amit lepel takart. Mikor megláttam mi van a lepel alatt kissé meglepődtem.
- Még apa játszott ilyennel, ha jól emlékszem. Bár én még nem játszottam vele.
Mondtam őszintén Svarognak.

Ezek után Svarog elkezdett énekelgetni, valami dalt, ami valamit irritált, csak egy sor volt mégis örültem, hogy Svarog hamar abbahagyta.
~ Nem szeretem ezt a dalt.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Közösségi szoba He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Közösségi szoba 5000_Thanks_by_Mallemagic Közösségi szoba Mudch0 Közösségi szoba Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Közösségi szoba Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Közösségi szoba __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Svarog Hétf. 06 Május 2013, 08:44

- Nyugi én se - válaszolja Laurának. - A dalt nem szereted, vagy az énekhangomat. Semelyikre se sértődők meg, nyugi. A tv-s tehetségkutatókba is azt mondták, hogy ha soha nem hallották volna ezt, az is késő lenne.
Oldalba löki Horatiot a könyökével, majd felkacag.
- Ember, ez itt New York - válaszol Tanknak, majd felkacag. - Itt mindennaposak a démoni és idegen inváziók, viking és görög istennek járnak köztünk. Meg emberek csak úgy visszatérnek a halálból. Dormammu húgát akadályoztuk meg, hogy beledöntse Bronxot a tengerbe. Hát igen, a Madison Square Garden bánta, mikor beledobtam a térkapuba a lánggolyót, de a városrészt megmentettük.
Van egy olyan érzése, hogy a társai nem nagyon bíznak Horatioba. Svarog sem tud megbízni benne. Látta a temetését, meg a hulláját is, akkor ez hogy lehet ő? Építettek neki egy új testet vagy mi?
Lehet, hogy az elrejtett emlékeket egy olyan hipnotizőrrel kell felhoznia, vagy Stephanie Millerrel beszélni erről, hisz elvileg ő lett az új főmágus, vagy mi a franc.
Annyival tartozik neki.
- Akkor mit nézzünk meg most a bunkerből?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Tank008 Hétf. 06 Május 2013, 17:55

- Hát én az énekessel sem vagyok túlzottan jóban a hangodról meg ne is beszéljünk.
Mondtam neki kissé kötekedve és szurkálódva de mosolyogva, hogy tudja, hogy csak viccelek.
- Hát hiába születtem itt New Yorkban még is állandóan dolgom volt mint katona valahol máshol.
Szemügyre vette magamnak azt a Mortal Combatos játékot.
- Hát én jobban preferálom az újabbat. Van itt valami modernebb technika is. Elsőként megnézhetnénk a számítástechnikai termet vagy fegyver raktárt vagy reptereset, hangárt.
~ Gondoltam megjegyzem hangosan is, hogy Horatio egy rossz mozdulatot csinál ismét temetjük de reméltem egyértelmű volt neki a kintiek alapján. Csak remélni bírtam, hogy Svagor megérzései jók vele kapcsolatban.
- Nos hova ? Én ezt a hármat szeretném először mondjuk elsőnek fegyver raktár ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 07 Május 2013, 19:52

Horatio Millvier csak mosolygott Laura döbbenetén.
- Én is ugyanígy megdöbbentem amikor a halálom emlékével tértem magamhoz Queensben. Egy biztos. Nem tudom hol voltam, mi történt velem, de azt tudom, hogy a képességeim megváltozásán kívül ugyan az-az ember vagyok, mint aki annak idején átjött ide egy másik valóságból - mondta és visszalökött Svarognak.
- Te semmit se változtál, haver - mondta, majd a Mortal Kombatos játékgépet szemléltem.
- Ez az én világomban is a mániád volt. És az éneklési érzéked ugyan olyan pocsék mint ott - jegyezte meg, majd Tank-ra pillantott.
- Majd hozzászoksz az ilyen dolgokhoz is. Mi vonzzuk a természetfelettit, meg a gonoszt, úgyhogy előbb utóbb már nem is fog annyira meglepni, ha furcsaság történik - jegyezte meg, majd egyetértett Tankkal.
- Szerintem is ezeket nézzük végig. Jó lenne tudni milyen technológiák állnak a rendelkezésünkre a gonosz elleni harcban. Dormammu nem az utolsó démonúr volt. Lesznek még bajaink velük - mondta.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Közösségi szoba 250sc9gKözösségi szoba 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 09 Május 2013, 17:35

Svarog kérdésére válaszoltam is, bár a fintort csak a válaszom után tüntettem el az arcomról.
- Igazából mindkettő. Bár az énekest az egyenesen utáltam.
Tank is hasonlóképpen reagált az éneklésre, aminek örültem. A férfiak beszédét érdeklődve hallgattam, de sokat nem tudtam hozzáfűzni. Mikor Tank a hangárat említi, akkor hozzáfűzök egy félmondatot.
- Kíváncsi vagyok már a Blackbirdre.
Mondtam, majd mikor a többiek a fegyverraktárat akarják megnézni én is ráállok a dologra, elvégre később is megnézhetem még a hangárt. meg persze nem árt tudni, mennyire van ellátva felszereléssel a szervezetünk.
- Akkor lássuk miből élünk. Kíváncsi vagyok, milyen felszerelt a mi kis szervezetünk.

Folytatás itt: hangár

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Közösségi szoba He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Közösségi szoba 5000_Thanks_by_Mallemagic Közösségi szoba Mudch0 Közösségi szoba Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Közösségi szoba Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Közösségi szoba __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közösségi szoba Empty Re: Közösségi szoba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.