Soldier World Tour

Go down

Soldier World Tour Empty Soldier World Tour

Témanyitás by Victor Montano Szomb. 25 Május 2013, 00:10

Nah, most az a helyzet, hogy ezt a kalandot már jó rég elterveztem. Azonban máshogy nem játszható le. Így várok jelentkezőket. Lassú játék is lehet, bevárunk mindenkit [4-5 nap alatt csak lejátszanék egy kört, de tökre megértő vagyok]. Meg ezt már tényleg befejezem, becs' szó!

Karakterek: Katonák-fegyverforgatók, már meglévő jk-k; NJK-k. -> Páncélosok nem. Túl nagy lenne az előnyük.

Szóval a bemelegítő játék [vicces lenne siker esetén még ilyesmi].

Hát adott az Afganisztán északi része, ami tökre hegyvidékes. Még mindig forrongó, veszélyes hely. El is tűnt egy mérnök csapat. Az olajvezeték építő cég számára fontos tudással rendelkező személyek voltak, ezért felbérelnek egy privát biztonsági céget, hogy minél előbb találják meg az elraboltakat vagy a tetteseket....

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Soldier World Tour Empty Re: Soldier World Tour

Témanyitás by Tank008 Szomb. 25 Május 2013, 11:03

Név: John Price
Egyéb név: Captain Price
Faj: Mutáns
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: Titkos
Születési hely és idő: Angolia 2019.08.20
Kor: 27 év
Család.: -
Foglalkozás: Katona
Testmagassága: 180 cm
Testsúlya: 80 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: Szőkés Barna
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Állandó sapka viselet, szivar és persze egy a szakáll bajusszal.
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges


Soldier World Tour Aaaacaptainprice
Soldier World Tour Captainpricecod4
Soldier World Tour Captainprice
Életrajz:
A karakterem az Egyesül királyságban született. Árvaként nevelkedett fel mivel anyát nem ismerte és apjáról annyit tudott, hogy egy egy-éjszakás kalandból született. Miután befejezte az iskolát beállt a katonasághoz. Gyermekként már vonzódott a fegyverek világához és a gyógyításhoz mivel apja nem volt rá hatással így nem nyomták el anyjától örökölt képességeit. Ezét is hamar rájött, hogy rendelkezik gyógyító képességgel a katonaság mellett állandóan fejlesztette a gyógyászati képességeit mikor betöltötte a huszonötödik életévét rész vett első katonai bevetésén ahol egy csapat katonát hívtak be London közepébe, hogy egy elharapódzott felkelést leverjenek amit egy szekta okozott. A küldetés sikeresen zárult bár sikerült neki és jó néhány hajtásának megsérülnie amikor a feldühödött tömeg aka-47 fegyverhez jutott és Molotov koktélokat dobtak rájuk. Ő szerencsére csak néhány vágási sérülést szerzett amelyet orvos tudományával könnyedén ellátott. Néhány bajtársát már komolyabb sérülés is érte amelyet már csak kisebb nagyobb sikerekkel sikerült ellátniuk ami nem is csoda hisz nem volt az olyan kis zendülés ha már a rendfenetartók nem bírtak velük és a katonaságot is be kellett vetni. 20 éves korában letette a doktori vizsgát fel is ajánlottak neki jó néhány állást a London közeli kórházakban de fegyverek iránti vágya erősebb volt mint, hogy egy kaland mentes orvosi életet éljen le. Katonai képességét az évek során olyan magasra emelte, hogy felvették a Brit elit egységbe a SAS-ba mint felcser. A SAS-ban (Special Air Service) kimagasló katonai teljesítményt nyújtott mint a harc terén mint felcserként. 23-as éveit betöltve már számos terror elhárításban részt vett és sok társát hozta már vissza a halál küszöbéből. A következő 4 évet is ennél az egységnél töltötte a rájuk kiszabott küldetéseket teljesítve. Ahogy az idő telt és múlt már az négy év szolgálat előtt a sas alakulatot Mágnetó beolvasztotta saját seregébe így Price Mágnetó seregében szolgált és teljesítette a továbbiakban rá kiszabott küldetéseket. Amint ez az egyesítés megtörtént már nem csak a rosszak ellen kellett akcióba lendülni hanem bárki ellen aki Mágnetó útjában állt. Az első éveben a sivatagba zavarták őket le, hogy levadásszanak egy két kobor mutáns akit Mágnató majdnem, hogy csak szórakozásból öletett meg azzal a céllal, hogy a kóbor mutánsok nehogy kirobbantsanak valamilyen fajta felkelést.

A Sivatagi hadjárat Afrika
Szahara.:
Repülőgéppel utaztunk le Afrikába minek után össze pakoltuk a megfelelő felszerelést csapatommal. A vezetőnk neve Joseph ezredes volt aki egész kidolgozott tervel készült Afrikára. Amint a gép leszállt Egyiptomban már vártak minket a járművek amelyek elvittek minket a sivatag széléhez és elláttak minket megfelelő mennyiségű élelemmel és vízzel. A sivatagot elérve hosszú kilométereket kellett gyalogolnunk a csapatunk összesen 10 személyből állt amiből 2 mesterlövész volt. Az információink alapján a sivatag közepébe menekültek a kóbor mutánsok. Ahogy a megadott koordinátákat elértük és felszerelkeztünk tőle egy jó három kilométerre lévő buckára ki is szúrtunk egy tábor szerűséget ahol sátor szerűségekben laktak az emberek. Szinte biztosra vettük, hogy az egyik sátorban táboroznak célpontjaink és megvártuk míg beesteledik közben végig figyeltük a táborban lévő mozgásokat de úgy tűnt, hogy estig nem fognak tovább bandukolni. Ahogy leszállt az éj közelebb lopakodtunk kettő kilométerrel. Amikor egy kilométer távolságba értünk a táboruktól a mesterlövészek felszerelkeztek és a közelharci csapataink indulásra készen várták Joseph ezredes parancsát. Egy gyors taktikai megbeszélés után meg is indultunk a tábor felé ahol volt az 5 sátor között egy lobogó tűz és mellette két őrszem is. A 8 fős közelharci csapat körbe vette a tábort majd rádión jeleztek a mesterlövészeinknek és ezzel meg is kezdődött a rajta ütés. A két mesterlövész egy időben tüzelt a két őrre így azok egy időben hullottak a földre. Fegyvereik hangja felhangzott az éjjel csendjében amelyre a sátorban elkezdtek mozgolódni az emberek de mire elkezdhettek volna kijönni a sátrakból akkora már körbe álltuk a tüzet és elkezdtük sorozni a sátrakat egyetlen ember sem hagyta el a sátrakat élve. A tölténnyel nem spórolva én is jó alaposan darabokra láttam az egyik sátrat és láttam miként az egyik ember kidől belőle. Ahogy mozgolódások abba maradtak jelentettük a mesterlövészeknek, hogy tiszta a terep. Közelebb léptünk a sátrakhoz felkapcsolva a fegyvereinken lévő lámpákat. Körbe néztem a sátramon belül ahol legalább 2 férfi és egy nő feküdt holtan. Kihúztam a holtakat az egyik társam segítségével és amikor az arcokat nétük az egyik keresett mutáns köztük volté. Mielőtt ezt jelenteni tudtam volna Josephnek az egyik társam el kezdte hajtogatni, hogy ez nem lehet igaz miért mindig ő vele történik ilyen közelebb lépve hozzá és a többi társamhoz miután mindenki végig nézte a rá kiszabott sátrat láttuk, hogy a kolléga aki az északi sátorra lőtt kissé depressziós lett mivel a sátorba amit ő lett volt 2 gyerek és 2 anya. Próbálva ügyet sem vetni a történtekre jelentettem az egyik célpont halálát maja a társam a másikét a nyugati sátorban. Bárhogy próbáltam vissza fogni magam érzelmeim ellen igény kemény harcot vívtam látva a két halott gyermeket amint kivonszolták őket a sátorból. Ezek után oda mentem az egyik célpont felé majd a társam is oda ment a sajátjához. Bólintott mire én vissza bólintottam erre egyszerre elővettük a késünket és elkezdtük levágni a célpontok fejét. A fejeket beledobtuk és zsákba majd lassacskán indultuk is de míg mi a fejeket vágtuk a testeket a társaim egymásra dobálták. Amint végeztem a fej levágással két társam jött felemelni a testet és rádobni a többire majd láttam miként két társam az összes sátron végig húz egy olaj csíkot majd a kannát a holtesteken kiüríti és rádobja azt a holtestekre. Elkezdtük elhagyni a tábort mire én rágyújtottam egy szivarra miután a zsákot átadtam egyik kollégámnak. Miután kiértünk a táborból láttam egy csík olajat amelyet tudom miért öntöttek oda Joseph mondott egy két szót és gratulált a csapatnak a jól végett küldetéshez meg, hogy ne szomorkodjunk a gyerekek, nők miatt ez volt a parancs. Miután végzett a monológjával a nevemen szólított ami pontosan tudom mit jelentett. Ekkor megfogtam a nagyrészt már elszívott szivart és eldobtam azt az olajra mire az lángra kapott és végig égett a táboron. Mire elértünk a mesterlövészekig egy igen szép nagy láng csóva volt a tábor helyén és éreztük az égett bőr szagát a távolból. Mire Joseph csak beleszippantott egyet a levegőbe és így szólt: irány haza.

Általános akciókban használt felszerelés.:
Felszerelés.:
- Kevlár mellény
- Hagyományos katonai kés
- Night vision ( éjjel látó )
- Colt 1911
- M4A1
- Kézi gránát 1db
- Vakító gránát 2db
- Füst gránát 2db
- Gáz álarc 1db
- Altató gránát 3db
- Ajtó robbantó plasztik
- Szivar
- Öngyújtó (minőségi)

M4A1
Soldier World Tour M4a1sr
Colt 1911
Soldier World Tour Images1yxy


Képesség.:
Gyógyítás.:
Minimális regenerációval rendelkezik. Ez a képesség passzív (vagyis nem tudatos) esetleges eszméletvesztéskor is működik.Társak, önmaga gyógyítása: A horzsolt, vágott, zúzott sérülések 5-20 perc alatt gyógyítja be a mennyiségtől függően. A horzsolások és zúzódások az 5 perc, a vágások azok 15-20 perc. Repedt és tört csontok, 4-5 óra a mennyiségtől és a fokától függően. + Saját magát is tudná gyógyítani ha ez így jó.


A hozzászólást Tank008 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 01 Jún. 2013, 19:22-kor.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Soldier World Tour Empty Re: Soldier World Tour

Témanyitás by Victor Montano Szer. 29 Május 2013, 16:09

Nah, úgy néz ki csak ketten leszünk. Készíts egy felszerelés listát. Ha a mai posztjaim után lesz kedvem, akkor ma. Ha nem akkor holnap kezdünk.

szerk.: útközben is bárki csatlakozhat majd.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Soldier World Tour Empty Re: Soldier World Tour

Témanyitás by Bishop Szer. 29 Május 2013, 16:47

Ultis Ramirez-el jelentkeznék a kalandra, ha nem gond.

Felszerelés:
- katonai kés
- dobókés
- könnyű, rövid vascső
- M9
- gránát 1x
- kevlár mellény
- egy egész pakknyi étel és víz
- távcső, éjjellátó

Szerk.: Akkor másodjára is módosítva a felszerelés a küldetésre. Direkt nem írtam sok mindent.


A hozzászólást Bishop összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 30 Május 2013, 01:07-kor.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Soldier World Tour Empty Re: Soldier World Tour

Témanyitás by Victor Montano Csüt. 30 Május 2013, 01:04

Oks. Felszerelés lista...

Nem mellékesen már kikerült az első poszt.


Reposzt: persze, hogy élnek a mutáns erők. Ezért is aktív jk-kat, njk-kat kértem. Jogos az észrevételed Bishop. TANK! Légy szíves biggyeszd az előtörténet végére, a karakter pontos mutáns képességét.

U.i. Olvassátok el a küldetést és annak megfelelően állítsátok össze a felszerelést. Ráérünk, nem kell rohanni. Thx.

[Ilyet nem szeretem:

KM: És akkor a négy hős elindult a hosszú útra....lovatok van?
JK: Van. Csak most írom fel...]

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Soldier World Tour Empty Re: Soldier World Tour

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 07 Jún. 2013, 18:20

Én is jelentkezem:

Soldier World Tour Home_left

Név: Szorin Ivanov
Egyéb név: Voda
Faj: mutáns
Nem: férfi
Jellem: emberbarát
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: Odessza (Ukrajna), 1988.
Kor: 36 év
Család: egy exbarátnő, akivel 6 éves lányuk él
Foglalkozás: személy- és vagyonőr
Testmagassága: 170 cm
Testsúlya: 60 kg
Szeme színe: nagyon világos kék, képesség használatakor fehér
Haja: nagyon rövid, barna
Bőre színe: átlagos emberi
Különleges ismertetőjel: nincs
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges

Életrajza:
Szorin az iskolaévek alatt az odesszai ifjúsági futballválogatottban játszott, majd jelentkezett a katonai főiskolára. Viszonylag későn, 20 évesen mutatkozott meg mutáns képessége: tapintással képes megolvasztani tárgyakat. Muszáj volt megtanulnia uralkodni a különleges tehetségen, mivel iszogatáskor nem csak az italok folytak, hanem Szorin kezében az üvegek is halmazállapotot váltottak – a seregben pedig nem tűrtek meg olyat, aki nem iszik! 4 év kemény kiképzés után a határőrséghez került, ahol a legkülönbözőbb szituációkkal találkozott. Megismerte a vámosok korruptságát, a tiltott határátkelők furfangjait és a „zöld határt” alkotó erdők lehetőségeit. Különleges adottsága révén bátran szállt szembe a vágó-, szúró- vagy ütőfegyvert használó ellenfelekkel, ugyanakkor a lőfegyverek használatát is alaposan begyakorolta. Később a titkosszolgálathoz került, ahol a katonai alapismereteken kívül rengeteget tanult a kommunikációról, megfigyelésről, álcázásról, információbiztonságról és a számítástechnikáról.
30 évesen ismerkedett meg egy amerikai lánnyal, aki Odesszában tanult. Összeköltöztek, nemsokára jött a gyerek is. Amikor a lány tanulmányai befejeztével visszaköltözött az Államokba, Szorin úgy döntött, vele tart. Előadók testőreként kezdett dolgozni, így főleg hétvégén volt távol. A sorozatos távolléteket megunva barátnője szakított vele és vitte a kicsit is. Ma már nem csak előadókat felügyel, hanem mindenféle, kisebb-nagyobb feladatot ellát, amit a cég rábíz, legyen az személyi védelem vagy pénzszállító kocsik őrzése, esetleg magánnyomozás.

Képességei: Tapintó likvefakció – ha aktiválja a képességet, a kézfejének bármely részével képes megolvasztani tárgyakat, amikhez hozzáér; nem kell védőkesztyű, mert tudja uralni

Szakértelmei: közelharc puszta kézzel vagy késsel, kisebb kézi ütőfegyverrel, lőfegyverek (pisztolyok, karabélyok és puskák használata), autóvezetés, követés, megfigyelés, álcázás

Felszerelés/fegyverek:
- sivatagi terepszínű, többzsebes nadrág és kevlár mellény, ugyanilyen színű póló, sapka, öv és bakancs
- napszemüveg
- taktikai katonai hátizsák
Soldier World Tour SA_TASKA_DESERT
- bilincs
- katonai kés
Soldier World Tour 508_0
- svájci bicska
- 9 mm-es Parabellum pisztoly, tártáskával, benne 2 tárral
- AK 47, tártáskával, benne 2 tárral
Soldier World Tour 7016ak_47
- rendőrlámpa 1 teljes adag tartalék elemmel
Soldier World Tour S6d016
- fejlámpa 1 teljes adag tartalék elemmel
Soldier World Tour Tikkina2-500x500
- kulacs és csajka
Soldier World Tour 3120153_2_644x461_csajkakulacs-tolts-fel-fenykepeket
- céltávcső
Soldier World Tour Tit750-1
- váltóruhák a viselthez hasonló színben
- tisztálkodószerek (szappan, törülköző, golyós dezodor)
- elsősegélycsomag (vatta, sebtapaszok, fájdalomcsillapító)
- kenyér, konzervek, gyümölcsök kb. 1 hétre elegendő mennyiségben
- öngyújtó

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Soldier World Tour Empty Re: Soldier World Tour

Témanyitás by Victor Montano Vas. 09 Jún. 2013, 21:08

Elfogadlak. Holnap körváltás, bemeséllek.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Soldier World Tour Empty Re: Soldier World Tour

Témanyitás by Victor Montano Pént. 14 Jún. 2013, 00:32

Nos, egy kis infó.

Ha valaki olyat tesz ami bajba sodorja....teszem azt bukfencezik egy ejtőernyős ugrás befejezéseként és kalamajkába kerül, akkor nem önkényesen döntök a továbbiakról. Egy D10 [dobókocka] segítségével, 6-os célszámra dobok [Vámpír powa...] és hát simán lehet peche a karakternek. A célszámot viszont csökkentheti az igényes, összeszedett, tiszta és érthető hozzászólás.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Soldier World Tour Empty Re: Soldier World Tour

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.