Japán - Tokió

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Japán - Tokió Empty Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 05 Nov. 2013, 11:21

Tokió nyüzsgő, zsúfolt városa.
Japán - Tokió Tokyo-Shinjuku-Street-1680-1050

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 05 Nov. 2013, 11:33

Zuhogó esőre ébredsz az éjszaka közepén. A sikátor, ahol álomra hajtottad a fejed, nem szolgál fedéllel az eső elől, ami pillanatok alatt áztatja át a fekhelyül szolgáló kartonlapokat és a ruháidat. A szűk mellékutca kihalt, de pár saroknyi távolságból autók tompa hangját hozza a szél, és a neonreklámok fénye még idáig is elszűrődik.
A szél és az eső lassan teljesen felébreszt, mikor egy nőt látsz keresztülsétálni a sikátoron. A hideg ellenére miniszoknyát visel, épp csak takarja a fenekét, felül prémes kabátot hord, egyik kezében esernyőt visz, másikban a okostelefonját fogja, vállán márkás retikül lóg. Egy pillanatra ő is észrevesz téged, szeme sarkából feléd néz, majd ügyet sem vetve rád tovább sétál. Valószínűleg mocskos külsőd és lakhelyed miatt a korodat már figyelembe sem vette, egyszerűen elkönyvelt csövesnek.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Akusha Kedd 05 Nov. 2013, 16:01

Esik. Zaj van és fények törik meg álmát, igy felkel a helyéről.Autók hangját hozza be a szél és teljessen elázott szinte mindene.  Egy nő sétált el a helye mellett és rá nézett, de  nem tőrődött vele különösebben. Kicsit zavarta a dolog és egy chh kiséretében ált fel, karjával lesöpörte a vizet az arcáról és ridegen meredt a lányra majd utánna kiáltott.
- Áh! Szóval  csak egy kiskölyköt látsz, hogy igy elsétálsz mellettem nőszemély! Milyen illetlen! Nem elég, hogy az eső fel keltett, de te még el is haladsz itt és még csak egy BAU- t se nyögsz ki! Ugye tudod, mi jár ezért?!
A nő mögé sétáll 2 méterre és végigméri, majd megnyalja a szája szélét, megroppantja újait és előveszi a konyhakését a poloja alól, majd megforgatja újai közt és megvakarja vele a fejét. Majd démoniasan elmosolyodott.
- Azt hiszem rosz sikátort választottál! Tudni akarod mért? Mert meghalsz, mindjárt! Hamarosan caffatokban fogsz heverni a mocsokban és a kivájt sziveden fogok táncolni!!
Akusha
Akusha
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 9
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Akusha
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 10 Nov. 2013, 16:38

A méltatlankodásodra a nő először nem figyel fel, továbbra is a telefonján pötyög, ám amikor elindulsz felé, hogy beérd őt, már aggódva pillant hátra a válla fölött, és meggyorsítja lépteit. Mikor aztán megvillan a késed, futni kezd a sikátorban, a sarokhoz érve élesen balra fordul, épp arra, amerről az autók zaja és a reklámok fénye szüremlik be. Kezében a telefonját nyomkodja továbbra is, de ezúttal egyértelmű indokkal.
-Rendőrség? - Kiáltja a telefonba futás közben, zihálva. A sarkon túl már te is látod a főutat, az autókat, és az utcát, ahol a hajnali órákban már kezdenek szállingózni az emberek.
-Segítség! - Sikítja a nő.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Akusha Vas. 10 Nov. 2013, 17:39

A csaj elrohant ki a sikátorból, majd rendőrségért kiabált, majd egy Segitség is elhagyja a száját. A fiú megragadta a karjánál fogva és a falnak nyomta, elcsapva kezéből a mobilt. Közel hajol hozzá  és kicsit megfejelte, figyelve hogy nem e jár arra valaki az autókon kivül, hisz sokan mozognak majd errefelé.
- Ne csapj zajt édes! Kérsz egy kis öntözést? Az esőn kivűl? - majd szorosabban megmarkolta a lány kezét, végül visszaráncigálta a sikátorba, rálépett a mobilra, ami egy reccsenéssel eltört, olyannyira szoritotta a lány csuklóját, hogy nem keringett a vére rendesen és el lilult.
- A rendőrség nem sokat tud segiteni rajtad, max ha hivnak hozzád egy hullaszállitót, vagy valami hasónlót. Csak tudnám, mért kell ennyit sikitoznod, még nem is bántottalak! De ha továbbra is ellenkezel, a falra foglak felkenni! Ne vedd fenyegetésnek, ez egy igéret. És az igéreteimet, mindig betartom!
Akusha
Akusha
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 9
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Akusha
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 11 Nov. 2013, 20:56

// Kérlek, ne azt írd le, hogy mi történt, ez a mesélő dolga, csak azt írd le, amit tenni szeretnél, én pedig megmondom, mi sikerült, mi nem. //

Ahhoz, hogy megragadd a karját, először utol kell érned, szerencsére mivel ő magas sarkúban menekül, helyzeti előnyöd van. Pár méter után beéred, és kiütöd a kezéből a telefont, majd a csuklóját elkapva a falhoz próbálod nyomni. Ekkor azonban meglepetésedre egy lendületes pofon talál el téged, a nő nyitott tenyérrel vágott a füledre, miközben te csak az egyik kezének lefogásával foglalkoztál. Egyik műkörme alaposan felszántja az arcodat, és végül a szemedbe is belekap, mielőtt letörne az ujjáról. Elejted a késedet, és kissé megszédülsz a fület és szemet ért találat miatt, ő pedig ezt kihasználva kitépi magát a szorításodból - testi erőd nem elég ahhoz, hogy a nálad 30 centivel magasabb, és 10-15 kilóval nehezebb (átlagos testalkatú) nőt lefoghasd egy kézzel. Mire elmúlik a füled csengése, és sikerül kinyitnod a fájó szemedet, a nő ismét futásnak ered a sarok felé, ami már csak 10-15 méterre van tőle.
-Segítség! Rendőrség! Segítsenek! - Sikítja ismét, de a sikátor végén senkit nem látsz, aki hallhatná a kiáltásokat.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 11 Aug. 2017, 15:23

Résztvevő: Suzuya Kutsuki
Helyszín: Miyatsuka Elmegyógyintézet, Toshima sziget, a Tokió-öböltől délre
Idő: 20:50

A Miyatsuka Elmegyógyintézet az apró (kevesebb, mint egy mérföld átmérőjű) Toshima szigeten található - de csak azok számára, akik tudják, mit keresnek. Az intézet inkább titkos komplexum, mint általános kórház. Főképp veszélyes őrültekkel, gyógyíthatatlan, nehezen kezelhető páciensekkel van tele, és külön részleget tartanak fenn a bűnelkövetőknek. Emiatt érthető, hogy az épület különösen védett helyen van, a szigeten található Miyatsuka hegy oldalába, belsejébe építették. A sziget északi oldalán lévő kikötő az egyetlen módja, hogy megközelítsék vagy elhagyják a helyet, és a helyi áramlatok, valamint a hideg tenger miatt nem sok esélye van annak, aki úszva próbálna megszökni innen. Ilyen körülmények közt talán túlzónak mondható a komoly fegyveres erő, ami őrzi az elmegyógyintézetet, mind kívül, mind belül.
Az esti lámpaoltás ideje kilenc óra, előtte fél órával már mindenkit visszaterelnek a zárkájába, és névsorolvasás kezdődik. Kilenkor aztán leoltják a villanyt, és aki zajongással vagy a rend bontásával próbálkozik, az általában pórul jár. Az őr végigjárja a cellákat, kezében a névsorral, és mindenki hangosan kiáltja a "JELEN"-t, ha nem akar bajt magának.
-Mitsushi!
-Jelen!
-Yamamoto!
-Jelen!
-Tazaki!
-Jelen! - válaszolja a szobatársad, aki már az ágyában fekszik. Felöltözve hever a takarón, és kezében egy noteszt fog, amibe írkál valamit. Csak nem rég kerültél vele egy zárkába, miután a korábbi lakótársadat áthelyezték, így nem sikerült jól kiismerned. Hallgatag fickó, és nem sok vizet zavar, de ennél többre még nem jöttél rá.
A szobátok elég szűkös, két egyszerű ágy van benne, egy vécécsésze és egy csap. Ezen kívül semmilyen luxusban nincs részetek, de személyes holmitok lehet. Behozhattok könyveket a könyvtárból, kedvetekre írhattok, olvashattok, akár még sakkozhattok is, ha kölcsönöztök táblát a szabadidős helyiségből. Bár az épület önmagában nem egy kellemes hely, te nem a bűnözőkkel együtt, a déli szárnyban vagy elszállásolva. Ezen az oldalon sincsenek ablakok, mivel az épület a hegy oldalába épült, de sokkal több lehetőségetek van eltölteni az időt.
-Suzuya! - Hangzik fel az őr következő kiáltása.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ványa Szomb. 12 Aug. 2017, 21:14

Suzuya Kutsuki


- Jelen! - kiáltom kifelé, miközben az ágyamon ülök, kezemben a noteszemmel. A Jóslatokkal, a Próféciáimmal, az Ostobán Összehordott Zagyvaságaimmal. Mindig leírom őket, a mostanit is leírtam, majdnem teleírtam.
- Jelvényesek jönnek...ketten jönnek...akarnak valamit...akarnak valamit...jelvényesek, kettő is...engem akarnak...futniuk kell majd...hegyes fogak...nem, nem, nem, nem az kell...kudarc...kudarcot vallanak...menekülniük kell...futniuk...valaki jön...ismerik, nem ismerik, de futnak...Benny, talán ő az....a WL-ből hiányzik valami...Benny...jelvényesek... - suttogom magam elé folytatólagosan, nyugodtan, hol elakadva. Mindig ezt teszem, muszáj elmondanom, hiszen én LÁTTAM ezt. Tudom, hogy el fognak jönni. Tudom és el kell mondanom. Hangosan nem lehet, az őrök nem szeretik a szörnyeteg hablatyolását. A régi lakótársam se szerette, de ő már a múlt. Én most egy új helyen vagyok, de az ágyam melletti fal pont olyan, mint korábban. Tele a jóslataimmal.
- Kísérlet....drog...adj be magadnak...eljönnek majd....akkor se hiszik el...én látom...tudom...hallom...hallom a hangokat...látom a képeket...láthatják, mégse hiszik... - suttogom tovább, és tovább - Tazaki...Ta..za..Ki...Ki?... - tekintetem ekkor a kiismerhetetlen szobatársamra vetül. A maszkomat viselve nem láthatja a fogaimat, egy egyszerű orvosi maszk pedig nem rémisztő. Nem az.
- Tazaki, aki most is ír; nem beszél, üvölt vagy sír. Ki lop, ki gyilkol sírdogálva; Tazaki vahj' miért jött az őrültek házába? - kérdezem tőle versben, hangosabban, de elég halkan, hogy csak ő hallhassa.

_________________
"We spending our whole lifes holding back.
Imagine, how fast you can succeed, if you just take what you want.
Ványa
Ványa
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 15 Aug. 2017, 11:09

Az őr továbbsétál az ajtó előtt, amin csak egy keskeny kukucskálón keresztül néz be, majd újabb neveket sorolva halad végig a folyosón. Tazaki nem igazán zavartatja magát a motyogoásod miatt. Csak pár napja van itt, de valószínűleg már elég volt, hogy megszokja a stílusodat. Amikor aztán a nevét kezded ismételgetni, és hozzá is szólsz konkrétan, akkor kitekint a notesze mögül.
-Miért jön akárki az őrültek házába? Ha az orvosokat kérdezed, azért, hogy meggyógyuljanak. Ha az őröket kérdezed, azért, mert más nem tudja elviselni őket. Ha az őrülteket kérdezed... Azért, mert mindenki más őrült! - Fejezi be vigyorogva, és felül az ágyon. - Azért vagyok itt, mert meggyilkoltam öt embert. Azért vagyok itt, mert valaki rám kente a gyilkosságokat. Azért vagyok itt, mert apám a Yakuza tiszteletreméltó tagja. Azért vagyok itt, mert hülyeségeket beszélek össze-vissza - magyarázza sokat mondóan. - De akármelyik is igaz, nem leszek itt sokáig. Még ma este elmegyek innen - folytatja egészen lehalkítva a hangját. - Elrepülök innen, mint egy madár, itt hagyom a őrültek házát, de magammal viszem az őrültséget.
A lelkes magyarázat után visszadől az ágyra, kezét a feje alá téve a plafont nézi, és lábát lóbálja.
-Miért, te mit csinálsz itt?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ványa Csüt. 17 Aug. 2017, 11:40


Suzuya Kutsuki


Tazaki válaszol, érthetetlenül, de válaszol. Itt senkiből se lehet egyenes választ kisajtolni, történetből meg mindig több van. Ő tette, nem ő tette, rákenték, nem kenték, tényleg őrült, vagy nem őrült. Nem számít egy másodpercre sem, igazat szólott Tazaki. Itt mindenki más az őrült, nem az őrült az őrült.
- Hibás kérdés, ugyanazt csinálom, amit kint csináltam. Látok, hallok, rajzolok, írok. Olyan képeket látok, amik meg fognak történni. Olyan szavakat hallok, amiket mondani fognak. Olyan dolgokat rajzolok, amiket sose láttam, de látva lesznek. Olyan eseményeket írok le, amik még meg se történtek. De mind meg fog történni. Talán nem itt, talán nem velünk, de én sose tévedek, mindig igazak a jóslataim. - ezzel az ágyam melletti falra felrakott rajzokra, és a kezemben tartott füzetre mutatok - Hogy miért itt csinálom? Mert megosztottam a tudásom másokkal. - ezzel leveszem a maszkomat, megmutatva a borotvaéles fogaimat - De ők csak egy szörnyet látnak.

_________________
"We spending our whole lifes holding back.
Imagine, how fast you can succeed, if you just take what you want.
Ványa
Ványa
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 23 Aug. 2017, 16:28

Tazaki csendben hallgatja a szavaidat, a szemében először zavarodottságot látsz, de aztán érdeklődni kezd, és egyre inkább figyel rád. A jóslataid alapján készült rajzokat is megnézi, mikor mutogatni kezded őket, és kikel az ágyból, hogy jobban megvizsgálja a falat, ami eddig is kéznél volt számára, de nem tudta, hogy ilyen különleges jelentőséggel bírnak a firkák. Amikor leveszed a maszkod, türelmetlenül várja, hogy felbukkanjon alatta valami, aminek ekkora feneket kerítesz. Ahelyett, hogy a szokásos reakciót kapnád, Tazaki nem szörnyed el, nem ugrik hátra, és nem sikolt fel. Helyette elvigyorodik, és alaposan végigméri, amit mutatsz neki.
-Apám, te aztán nem viccelsz! Az igen - kurjantja el magát, mire a folyosóról hallatszik egy kiáltás.
-Csend legyen! Lámpaoltás öt perc múlva! - Kiáltja az őr odakint, mire Tazaki idegesen tekint a válla mögé, és lehalkítja hangját.
-Szóval látod a jövőt, és lerajzolod. Mondjuk ezt itt - az egyik képet, látszólag véletlenszerűen kiválasztva, letépi a falról, és eléd tartja. - Ezt itt láttad egy, egy, egy...  Látomásban! Mi ez? Ez egy... Egy ajtó, fekete, bazi nagy, és tele van lyukakkal, amin átvilágít a fény!
Tazaki mintha csak hangosan gondolkodna, mindent hangosan kimond, amire ránéz, aztán folytatja.
-Szóval ezt az ajtót, te ezt láttad, igaz? De hol? Mikor? Te fogsz átmenni az ajtón? Miért lett lyukas? Azt akarom kérdezni, hogy... Mennyire látsz a látomásaid mögé? - Tekintete nagyobb lelkesedésről árulkodik, mint elsőre gondoltad volna, és csipetnyi őrület is csillog benne.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ványa Szomb. 26 Aug. 2017, 07:06

Suzuya Kutsuki


Tazaki reakciója...érdekes, mit mondhatnék. Hisz nekem, ténylegesen elhiszi amit mondok, nem úgy mint az őrök, az orvosok, meg a többi őrült. Az őrök csak kiröhögtek, "Jósold meg a nyerőszámokat." mondták; az orvosok csak bólogattak, firkáltak; az őrültek meg csak vigyorogtak. Tazaki azonban hisz, reagál, és kérdez is, ami roppant meglepő, érdekes...és kissé hátborzongató.
- Las..sabb..an. Ne. Olyan. Sebtiben. Egyszerre egy kérdést, ha mindre egyszerre válaszolnék, válaszom érthetetlen lenne. - mondom teljesen rezzenéstelen arccal, majd ha engedi, elveszem a rajzot - Menjünk szépen, nyugodtan sorban. - megnézem a rajzot, majd pár másodperc után megszólalok.
- Nos, akkor az elejétől...Nem, ezt az ajtót én nem láttam, hanem amolyan transzban rajzoltam. Ilyenkor nem vagyok magamnál, jóslataim pedig rajz vagy leírt szöveg formájában keletkeznek. Hol és mikor? A leghalványabb fogalmam sincs róla. Talán van a hátoldalán egy szöveg, vagy tartozik hozzá egy másik lap, ami erre választ adhat, de bárhol lehet. Én megyek át rajta? Nem, a saját jövőmet eddig sose láttam, jóslataim mindig másról szólnak. Miért lyukas? Kettőt és könnyebbet, nem tudom. - ezzel veszek egy mély lélegzetet, felkészülve az utolsó magyarázatra - Az attól függ, hogyan jósolok. Ha transzban, akkor csak annyit tudok, amennyit lerajzoltam vagy leírtam. Ha látomásom van, akkor gyakran a képek vagy hangok homályosak, de ha meglátok vagy meghallok valamit, ami a látomásommal kapcsolatos, akkor kiegészül a dolog, kitisztul...nem tudom. - ezzel elnyúlok az ágyamon - Bár ez sokat nem számít, drága barátom. Te elmész innen, értem meg eljönnek a jelvényesek, akik utat fognak nyitni a szabadságom felé....de ki az a Benny? WL...a Zéró páciens...valami hiányzik az anyagból, talán a válasz a Zéró pácienben rejlik....ki lehet a Zéró páciens....WL....jelvény, de SHIELD, HYDRA, FBI, CIA, vagy netán DEA, esetleg szimplán zsaru...Benny...Ő lehet a kulcs... - a végén ismét halkan elkezdem a legutóbbi látomásaimat összerakni. Ez fontosabb mindennél, mert ez velem kapcsolatos.

_________________
"We spending our whole lifes holding back.
Imagine, how fast you can succeed, if you just take what you want.
Ványa
Ványa
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 28 Aug. 2017, 13:40

Tazaki türelmetlenül hallgatja a válaszaidat, és úgy tűnik, minél titokzatosabban fogalmazol, annál jobban érdekli az egész ügy.
-Ez igen, te tényleg vagy teljesen megőrültél, vagy látod a jövőt. És ez a sok baromság, amit összehordasz, SHIELD, FBI, CIA meg DEA, mintha a kib***ott Amerikában lennél, pajtás. Ez valami újabb látomás? Jelvényes fószerek jönnek el érted? Óóó, ez aztán már hátborongató, haver!
Nagy lelkesedésében nem veszi észre Tazaki, hogy megint túl hangosan beszél. Egy őr csap rá hirtelen az ajtótokra a gumibotjával, és a szűk kukucskálón keresztül néz be.
-Tazaki, Suzuya! Ha még egy k***a szót szóltok, mentek a süllyesztőbe! - szól rátok az őr.
Csak egyszer voltál eddig a süllyesztőnek nevezett magánzárkában, és elég is volt, hogy megtanuld, nem érdemes az őrökkel packázni.
Tazaki is elhallgat, de még bemutat az őrnek, miután az távozott. Egy pár másodpercig csendben van, aztán nagyon halkan suttogva szólal meg.
-Ide figyelj, zsenikém! Ma éjjel eljönnek értem. És ha igaz a látomásod, te is esélyt kaphatsz a kijutásra. Csak tedd, amit én teszek. Vagy amit a látomásod szerint kell. Vagy akármit, ami az őrült eszedbe jut. Ma éjjel...
-Lámpaoltás! - Kiáltja el magát egy őr, majd hangos kattanás hallatszik, és minden elsötétül egy pillanatra. Egy másodperccel később a folyosón derengő halovány őrfény gyullad ki, ami annyi fényt biztosít csak, hogy elvégezhesd a dolgodat, ha észjaka hívna a természet.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ványa Szer. 30 Aug. 2017, 12:23


Suzuya Kutsuki


Tazaki örül, Tazaki őrült. A lelkesedése már már túlhalad az érdekes kategórián, át egyenest a rémisztőbe. Itt mindenki őrült, ő azonban túltesz mindenkin. Vagy nem? Lehet, hogy csak én vagyok túlzottan paranoiás, Tazaki pedig csak egészséges mértékben, őrülten, de csak érdeklődik az erőm iránt? Kiderül, egyszer minden kiderül.
Tazaki hangos, az őr dühös, jómagam pedig nem szívesen látogatnák el a süllyesztőbe. Nem jó hely az, saját bőrömön tapasztaltam.
- A jövő kiszámíthatatlan, drága barátom, ezért is veled tartok. Ha itt várnék a jelvényesekre, akkor az ellenségükre is várok, aki talán nem akar jót nekem. Ha veled megyek, talán pont ezért találkozom a jelvényesekkel, és nagyon talán lehet te, vagy a barátaid azok, akik miatt futniuk kell. De az is előfordulhat, hogy mindketten ugyanarra a fuvarra várunk, de akkor viszont mindkettőnknek futni kell majd. - mondom halkan Tazakinak, miközben a plafont bámulom. Túlzottan sok a változó ahhoz, hogy pontosan meg tudjam mondani az eseteket, valamint mostanában túl sok jóslat függ össze. A WL, Benny, a Zéró Páciens, a jelvényesek, mind kapcsolatban állhatnak. A lyukas ajtó, és Tazaki barátai, talán ezeknek is köze lehet a dolgokhoz. Ilyen még nem volt, most valami nagy dolog fog történni. Vagy esetleg csak felfújom az egészet, és csak elmélet az egész?
- Aki néz, az nem lát....nem látja az erdőtől a fát....Mindenki csak rab, amit ők józan észnek neveznek....a fejükben lévő börtönben nevetnek....Mindenki rab, fogaskerék....légy szabad, ebből elég... - mormolom halkan magamnak, vagy aki hallja, nem számít. A legkevésbé se.

_________________
"We spending our whole lifes holding back.
Imagine, how fast you can succeed, if you just take what you want.
Ványa
Ványa
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 31 Aug. 2017, 15:14

Tazaki még egy darabig mormog valamit a sötétben, de pár perc múlva elcsendesedik, és mindketten nyugovóra térhettek, már ha tudtok aludni.

Nagyjából éjfél tájban egy hangos dörrenés rázza meg a helyet, amire felriadsz. Olyan, mintha az ég dörögne, de mivel nincs a külvilágra néző ablaka a szobának, nem valószínű, hogy az hallatszana be idáig. A halvány őrfénynél látod, hogy a másik ágyon Tazaki egyáltalán nem alszik. Az ágy szélén ül, és az ajtót bámulja, mintha szugerálni akarná. A dörrenés morajlása lassan elhal, és eltelik még néhány perc, de Tazaki kitartóan figyeli az ajtót. Végül zaj hallatszik a folyosóról, ajtók nyílása, és halk beszélgetés. Nemsokára egy zseblámpa fénye is feltűnik, és sietős léptek zaját hallod. Végül egy őr, és vele két ismeretlen alak lép a szobátok elé. Az őr bevilágít a kis ablakon a szobába, és előbb Tazakit, majd téged néz meg, hogy lássa, mit csináltok.
-Itt van - mondja az őr.
-Akkor nyissa ki - válaszolja neki az egyik alak türelmetlenül.
Az őr kinyitja az ajtót, mire Tazaki feláll az ágyról.
-Tazaki Beneru? Japán titkos szolgálat - mondja az egyik férfi, aki sötét öltönyt visel, és belép a szobába. Zakója zsebéből egy jelvényt húz elő, és mutat fel. - Velünk kell jönnie.
Tazaki bólint a megszólításra, arcán pedig elégedett mosoly látszik.
-Hogyne, uraim, miért is ne... - Válaszolja kimérten.
A másik öltönyös az ajtóban áll, miközben az őr téged tart szemmel.
Ekkor újabb dörrenés hallatszik, de sokkal erősebb, mint az első. Az egész épület beleremeg, mintha a föld is mozogna, a kinti fények villódzani kezdenek, és hullik a vakolat.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ványa Szomb. 09 Szept. 2017, 21:26


Suzuya Kutsuki


Gondolkodom...tehát vagyok. Gondolkodom...hogy vajon mi történhetett, történik, és fog történni. Gondolkodom...a pengés lányon...a karós lyukon...a bűnözők háborúján...a gyanús alakokon...a WL-en...a Zéró Páciensen...mindenen. Minden egyes látomásomra emlékszem, minden egyes alkotásomat memorizáltam, minden egyes apró részletet tudok. De a kép csak most kezd lassan összeállni. Tazaki, és az ő menekülése valóban felkeltette az érdeklődésemet, nem is kicsit. Esély a szökésre, talán pont ez az az esély, amire én is várok. Talán ugyanarra a fuvarra várunk, talán nem. Nem tudhatom biztosra, de talán ez a legjobb része a dolognak. Várni, amíg az apró részletek a helyükre kerülnek, ezzel értelmet nyerve.
Dörrenés. Egy hangos dörrenés, ami megrázza a helyet. Felkelteni nem kelt fel, nem úgy az érdeklődésemet. Az érdeklődésemet, ami rögtön választ is nyer, mikor benyitnak hozzánk...méghozzá a jelvényesek.
Tazakit akarják, el akarják vinni, ahogy ő mondta. Eljöttek, ahogy megjósoltam. Eljöttek...tehát itt az idő.
- Valaki. Jönni. Fog. - mondom annak, aki engem bámul - Ő. Jönni. FoOoOog. És nem fogtok neki örülni.
Nyugodtan kijelenthetem, hogy élvezem a helyzetet. Nagyon is élvezem, miért ne élvezném? Hiszen megint igazam volt. Megint, ahogy mindig.


_________________
"We spending our whole lifes holding back.
Imagine, how fast you can succeed, if you just take what you want.
Ványa
Ványa
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 11 Szept. 2017, 15:20

Az őr eléggé ijedt arccal tekintget a plafonra és a fényekre, aztán újra rád,a hogy őrülten kezded mantrázni a szövegedet. Az öltönyös fegyelmet erőltet az arcára, aztán bilincset vesz elő, és rákattintja Tazaki egyik kezére, majd háta mögé tekeri a karját, hogy úgy bilincselje meg. Tazaki tűri ezt, még mosolyog is hozzá.
-Mozgás! - Sürgeti az ajtóból a másik öltönyös, aki a folyosó felé tekintget újra és újra.
-Sajnálom, fiúk. Már késő - jelenti ki halkan, de fenyegetően Tazaki.
A következő pillanatban ismét megremeg az épület, de ez a dörrenés ezúttal sokkal erősebb, mint a korábbiak. Tazaki fejét hátravetve vágja orrba az öltönyöst, a fények pedig teljesen kialszanak. Puffanást hallasz, és valami az ágyad szélének csapódik. Az ajtó becsapódik, majd kintről lövések dörrennek, de fényeket még mindig nem látsz. Eltelik pár másodperc a vak sötétben, míg lövések hallatszanak csak, és hallod, hogy valaki fuldoklik az ágyad mellett. Végül ismét fények villannak az ajtó túloldalán, amit nem csak a kis ablakon keresztül látsz a folyosón, hanem az ajtón keresztül is. Ugyanis több helyen is golyók lyuggatták ki az ajtót, ezen világít most be a fény.
Melletted a földön Tazakit látod, aki lábával fogja az öltönyös nyakát satuba, és szorítja ki belőle a szuszt. Az öltönyös, arcából ítélve már halott, eltörhetett a nyaka, és a fején nyílt sebet is látsz. Az ágyad sarkáról vörös vér csöpög. Tazaki átbújtatja karjait a lába alatt, és az öltönyös zsebeiben kezd kutakodni. Úgy tűnik, a másik öltönyös és az őr az ajtón kívül lehetnek, vagy lehettek. Odakintről kiabálást hallani, a többi őrült pánikoló üvöltését. 
-Valahol itt kell lennie a kulcsnak - mondja Tazaki, miközben összebilincselt kezeivel kutat a holttest ruhájában.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ványa Szomb. 16 Szept. 2017, 21:13


Suzuya Kutsuki


Már késő. Ezt mondja Tazaki, és igaza is van. Késő, túl késő, de hát ezek a ceruzanyakúak nem többek, mint bábok. Bábok, amiket zsinóron mozgatnak, hogy az idő folyamatának kimeneteleit egyengessék. Hogy általuk elérhető legyen azon kimenetel, amiről csak én tudok. És ez így is lesz, most is így van.
Tazaki fejel, rengés, lámpa le, és rengeteg akció. Lövések, kiabálások, meg a többi, de ezek csak mellékesek. Én csak békésen hallgatom, ahogy az ágyam mellett Tazaki nagy valószínűséggel kinyírja az egyik ceruzanyakút. Csak hallgatom, ahogy lassan meghal..halott is. Nem vagyok pszichopata, vagy szadista, vagy szociopata, de még gyilkos se. A látomásaimban azonban már rengeteg halált láttam, rengeteg halottat, rengeteg hullát. Rosszakat, jókat, ártatlanokat, ahogy a szemük üresen néz, számukra pedig véget ért a játék. Csak az elején sirattam meg őket, az őrületbe is kergettek...de első kézből tapasztalni, valósan látni egy halottat, az...más. Annyira nem is érdekel, de nem is közömbös. Nem lehangoló, nem vidító, nem üres...csak más.
- Lyukacsos ajtó...jelvényesek, kiknek futniuk kellett volna...nekik késő, nekünk pont időben van. Ideje menni. - magyarázom egyhangúan, majd az ajtó közelébe megyek. Biztos nincs zárva, szóval ha Tazaki megtalálja a kulcsokat, akkor mehetünk is. Ha nem, akkor kénytelen leszek segíteni neki, de ez se olyan nagy tragédia.
Ma ki fogok jutni. A jelvényesek megjelenése utat nyitott, de két kérdés még nyitott. Ki a Zéró Páciens? Itt van? Egyikünk az? Benny is itt van? Ha Ő a kijutás kulcsa, akkor bizony a Zéróka is itt lesz. Ha nem...akkor ezek egy másik időpontban nyernek értelmet.
- Karok nélkül mutatok, lábak nélkül járok, mindig pontos vagyok. Mi vagyok én? -

_________________
"We spending our whole lifes holding back.
Imagine, how fast you can succeed, if you just take what you want.
Ványa
Ványa
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 18 Szept. 2017, 15:39

Tazaki még kutat egy darabig, miközben te az ajtóhoz mész, és felhívod a cellatársad figyelmét a lyukakon át beszűrődő fényre. Ő végre megtalálja, amit keresett: egy kis kulcscsomó, amivel most a bilincsét kezdi kinyitni. A szavaidra felnéz, és őrült kacajt hallat.
-Nem vagy semmi, Suzuya - állapítja meg röhögve, közben pedig a bilinccsel babrál, mire végül sikerül kinyitnia. - Na végre! - Kiált fel, és feláll a földről. A találós kérdésedre nem sokat reagál, úgy tűnik, nem zavartatja magát ilyen gondokkal.
Ahogy az ajtóval próbálkozol, úgy tűnik, igazad van, valóban nincs bezárva. A kilincset lenyomva az ajtó rögtön kinyílik, a másik oldalán ugyanis egy holttest támaszkodott eddig neki. Az őr golyószaggatta teste esik most a lábad elé, a folyosó másik oldalán pedig láthatod az öltönyös társát, szintén agyonlőve.
Egy nagydarab férfi lép a cellátok ajtajához, kezében géppuska, a csöve még mindig füstölög. Fehér ingjének ujja fel van tűrve, így látod az alkarján a tetoválásokat, a Yakuza stílusára emlékeztet. A férfi rád néz, majd tekintete átsiklik rajtad, és a melletted álló Tazakit figyeli.
-Tazaki Beneru? Az apád küldött érted - közli halálosan komoly arccal, de Tazaki csak vigyorog, és közben a válladra teszi a kezét.
-Na, mit mondtam? - Kérdi nevetgélve tőled, majd a tetovált férfihez fordul. - Igen, én vagyok Tazaki Beneru, de a haverjaimnak csak Benny! És te, cimbora... Hú, apám, szép kis vérfürdőt rendeztél! Te aztán igazán a haverom vagy!
Tazaki, avagy Benny kigyönyörködi magát a hullákban, közben kilép a cellából.
-Mire vársz, Suzuya? Ketyeg az óra!
Ezzel Benny sietős léptekkel indul a folyosó vége felé, nyomában pedig a puskás alak.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ványa Hétf. 25 Szept. 2017, 11:19



Suzuya Kutsuki


Tazaki keresgél, én pedig csak várok. Várok a válaszomra, de Tazaki barátom nemigen válaszolja meg a kérdésemet. Pedig nem is olyan nehéz az a fejtörő, valamint a jelen helyzetre se lehet fogni a dolgot. Elvégre...ez az ŐRÜLTEK háza, nem? Pont azért vagyunk itt mind, mert mások vagyunk. Mert másképp gondolkodunk, másképp viselkedünk, mert mi másképp látjuk a dolgokat. A jelenlegi öldöklés nem ok arra, hogy ne szúrjak be egy fejtörőt, vagy egy poént. Vagy igen? Esetleg...midegy.
Tazaki megtalálja a kulcsot, így nyugodtan kinyithatom az ajtót, ami tényleg nincs zárva. Miért is lenne, mégis mikor zárták volna be? Max akkor lehetne zárva, ha ez egy magátólzáródóspeckóajtó lenne. De nem az, nem? Kilépés előtt persze gyorsan felkapom a füzetemet, elvégre az eddigi jóslataimra szükség lesz a jövőben.
- Hmm...vajon hány golyót lőhettél ki ezekre a bábokra? - kérdezem kíváncsian a nagydarabtól - Úgy értem, valamikor tárat kellett cserélni, nem? Vagy már cseréltél? Vagy...- a kérdések folyama elhal, mikor Tazaki elmondja a becenevét. Benny.
Egy másodpercre lefagy az arcom, majd mikor elindulnak, gyorsan visszatérek a valóságba.
- Ha te vagy az a Benny, sok kérdést fel kell tenni. Válaszokat vagy tudod, vagy sem; a jövőben megtudjuk majd, nem? - verselem Benny-nek, majd mint a sír, csendben követem. A válasza helyes, de még rengeteg kérdés maradt megválaszolatlan.

_________________
"We spending our whole lifes holding back.
Imagine, how fast you can succeed, if you just take what you want.
Ványa
Ványa
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 26 Szept. 2017, 12:40

Benny és a tetovált férfi nyomában te is kiérsz a folyosóra, és futva indultok a vége felé.
-Kikapcsoltuk a főgenerátort, a tartalék generátor már működik, ezért van fény, de a riasztónak kell egy kis... - A tetovált férfi szavait félbeszakítja az élesen felhangzó riasztó hangja.
-Idő? - Kérdi Benny felnevetve, miközben a földön fekvő őrtől elveszi a pisztolyát, a gumibotját pedig odanyújtja neked.
-Ne aggódj, Suzuya, minden kérdésre választ kapsz a megfelelő percben. De addig jobb lesz, ha megvéded magad, mert úgy érzem, nem fogunk túl könnyen kijutni innen.
A fegyvert a folyosó végén szerezte Benny, ahol egy elvágott torkú őr fekszik a földön, méretes vértócsában. Tőle pár méterre az ajtó nyitva áll. Az ajtón túl egy előtérbe érkeztek, ahol a lift található, valamint innen nyílik a lépcsőház is. A lift éppen felfelé jön.
-Ezt jobb lesz, ha nem várjuk meg - állapítja meg Benny, és belöki a lépcsőhöz vezető ajtót.
-Két emelettel lejjebb, a keleti szárnynál van a kijutási pont - közli a puskás férfi, aki most valóban ellenőrzi a tárat, de még nem cseréli le, úgy tűnik, minden golyó számít neki.
Mivel egy ideje már ez a hely az otthonod, jól tudod, hogy két emelettel lejjebb kezdődik az elkülönítő, ott már a különlegesen veszélyes rabokat, illetve pácienseket tartják. Hogy miért épp oda kell menni, az nem derül ki, de Benny és a társa nem is gondolkodnak sokáig a dolgon, csak elindulnak lefelé a lépcsőn.
-Mondd, Suzuya, nincs valami látomásod erre is? Kijutunk innen, mielőtt megjön az erősítés - kérdi izgatottan nevetve Benny.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ványa Pént. 29 Szept. 2017, 21:40


Suzuya Kutsuki


Szépen, nyugodtan, futva haladunk a folyosón, és nem kell jövendőmondónak lenni ahhoz, hogy tudjam, nagy változások lesznek a jövőben. Már maga Benny jelenléte is rengeteg dolgon változtat, a tetovált férfi kísérete pedig csak újabb rejtelmeket hoz. Mi lesz, ha kijutunk? Mármint velem, mert most már nincs esély arra, hogy csak úgy elsétáljak. Benne vagyok a sűrűjébe, ezen pedig a látásom se segít. Talán a jakuza hasznosnak talál majd emiatt, megvéd, szállást ad, meg a többi cuccos. Talán akaratomon kívül fogva tartanak, arra kényszerítve, hogy belelássak a jövőjükbe, mint valami csodalámpa. Az is lehet, hogy csak kiröhögnek, majd puff, lelőnek. Ki tudja?
A riasztó hangja nem igazán kellemes, de látszólag Benny minden percét élvezi a kis szökésnek. Tipikus őrült, habár én se vagyok mentálisan épp. Vagy igen? Benny-nél azért éppebb, hiszen engem csak a rengeteg látomás, és a cselekvőképességem hiánya tett ilyen...őrültté. Azt hiszem, legalább is.
- Hmm. A barátodnak géppuska, neked pisztoly, nekem meg...egy bot. Köszi, majd fejbecsapom vele az állig felfegyverzett őröket. Vagy hozzájuk vágom. Vagy ilyesmi, úgyse értek a lőfegyverekhez. - jegyzem meg szokásos, összezavarodott hangnemben.
A liftet nem várjuk meg, hanem a lépcsőn megyünk le...oda. Oda, ahova nem szívesen tenném be a lábam. A Nagyon Erős és Veszélyesen Őrült Elítéltek Csarnokába, ahol csupa jó arc van. Régebben gondoltam rá, hogy talán azokat az amcsi szuperhősöket is oda kellene bedugni. Valami csapat vagy mi, a látomásomra nem emlékszem tisztán, de ott jó helyük lenne.
- Minek nézel engem? Holmi jövendőmondó ketyerének, ami megmondja, mi fog törté...jaa, várj, ez így van. De nem. Nem emlékszem ilyesmire. Csak Te, meg a lyukas ajtó, ennyit köthetek ehhez a helyhez.

_________________
"We spending our whole lifes holding back.
Imagine, how fast you can succeed, if you just take what you want.
Ványa
Ványa
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Okt. 2017, 10:23

Benny csak egy vállrándítással, és egy fintorral válaszol arra, hogy egy gumibottal kell beérned, főleg miután te magad is megerősíted, hogy nem értesz a lőfegyverekhez. Talán sejtette, hogy nem vagy az a nagypályás bűnöző forma, aki géppuskával hadonászott, mielőtt idekerült.
Sietős léptekkel haladtok lefelé a lépcsőn, elől megy a tetovált férfi, mögötte Benny, leghátul pedig te. Hamar leértek a két szinttel lejjebbi ajtóhoz, azt kinyitva pedig máris a folyosón vagytok.
-Kár, kicsit csiszolhatnál még a látnoki képességeiden, hasznára válna egy...
Benny hangja ekkor elakad. A folyosóra lépve észreveheted, hogy a cellák ajtaja egytől egyig nyitva vannak. Talán a generátor újraindulásakor nyíltak ki, vagy valaki szándékosan tette. Akárhogy is, az egyikből szinte árnyékként suhan ki egy alak, és elkapja Benny torkát. Egyetlen kézzel szegezi a falnak, a másik kezével pedig a pisztolyt tartó kezet fogja le. Mire megfordul a tetovált barátotok, hogy a géppisztolyával rendezze az ügyet, ő is hirtelen elfoglalttá válik. Az előtte lévő cella ajtaja kicsapódik, és orrba vágja a férfit, aki tántorog, majd hanyatt esik. Egy zöld bőrű, nagy darab fickó döngő léptekkel, jön ki a cellájából, és ráveti magát a földön fekvő alakra. Te, mint leghátul álló, még nem értél a cellák közelébe, így úgy tűnik, egyelőre senki nem nézett ki magának. Leszámítva persze Bennyt, aki hörögve, elkékülő fejjel keresi a tekintetedel, és szabad kezével próbálja lefejteni magáról a fojtogató markot.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ványa Csüt. 12 Okt. 2017, 18:24


Suzuya Kutsuki


Nincs sokmindennek értelme, mármint időt pocsékolni rá. Nincs értelme egy rossz fizetés, egy betegség, vagy egy gumibot miatt pazarolni a levegőt, ha nem lehet ellene tenni semmit se. Igaz, így valóban én vagyok a legrosszabbul felszerelve, de ha úgy adódnak a dolgok, ez nem is lesz fontos. Géppista meg Benny majd lődöznek, én meg nyugodtan sétálok a hullahalmon át utánnuk. Jó terv, gondolom.
Gyorsan leérünk a Szuperveszélyes és Szupererőkkel Rendelkező Mentálisan Sérült Pszichopata Állatok szintjére, ahol egy számomra nagyon egyértelmű dolog fogad minket. Minden egyes cella nyitva, de hát erre számítani lehetett, gondolom. Generátor, meg a történtek után ez nem meglepő, de remélem a helyieket azért nem csak egy vasajtó tartott távol tőlünk. Kábítás, láncok, vagy valami csak van, nem?
Hát nincs. Kapásból két, azaz kettő szupermutáns ront ránk, az egyik Bennyre, a másik meg géppuska-sanra. Az utóbbiról eszembe is jut valaki az egyik látomásomból, valami B-betűs ipse, azt hiszem legalább is. Gondolkodhatnák rajta, de mivel Benny látszólag nincs a helyzet magaslatán, kénytelen vagyok segíteni. A kijutásomhoz szükséges aranyjegyet csak nem hagyom elpatkolni, plusz kellenek a válaszai is. Szóóóval...
Elsőnek a gumibot jut az eszembe, de azzal kétlem, hogy sokra mennék. A géppuskát kockázatos lenne elszedni, meg nagy eséllyel Bennyt lőném le véletlenül. Szóval marad a B terv, azaz Ennyit-az-egészséges-étkezésről terv.
Gyorsan odalibegnék a fojtogatóhoz, és csak úgy lazán beleharapnák a fojtogató karjába. Sőt, bele is marnék, leginkább egy darabot próbálnék kiharapni belőle, hátha akkor enyhít a szorításon a drága. Gondolom, hogy ha valakibe beleharap ez őrült, akinek a szája tele van borotvaéles tépőfogakkal, csak megérzi.
A melákkal nem foglalkozom, nincs sok értelme. Viszlát hústorony.

_________________
"We spending our whole lifes holding back.
Imagine, how fast you can succeed, if you just take what you want.
Ványa
Ványa
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 18 Okt. 2017, 12:54

Úgy döntesz, hogy a gumibot helyett saját testedet használod fel Benny kiszabadítására. Ráveted magad a fojtogató alakra, és belemélyeszted pengeéles fogaidat a karjába. A férfi felüvölt a fájdalomtól, és elengedi Benny nyakát, aki erre a földre rogy, és levegő után próbál kapkodni. Úgy tűnik, nem kifejezetten csak a légszomj okoz problémát, valószínűleg komoly zúzódásokat szenvedett a torkán, mostanában nem sok szilárd kaját fog lenyelni. Az elszabadult őrült a másik kezével bemos neked egyet, amitől alaposan hátratántorodsz. De nem távozol emlék nélkül, a szádat elönti a vér, ahogy kitépsz egy darabot a fickó vállából. A sérülésre tapasztja kezét, elüvölti magát, aztán neked ront, és az előbbi méretes pofon után még nem állsz eléggé stabilan, hogy ez elől kitérhess. A falnak lök téged, aztán ép karjával próbál csépelni téged. Érzed, hogy az ereje nem természetfeletti, de elég gyors, és ügyesen verekedne, ha épp nem lenne az egyik karja használhatatlan.
Valamivel odébb a vérzőorrú társatok a zöldbőrű őrülttel verekedik, de egyelőre nem sikerül zöld ágra vergődnie vele, csak birkóznak a földön, és próbálnak felülkerekedni. Közben az egyik cellából hangos döndülés hangja hallatszik, majd kisvártatva egy összevert pasas zuhan ki az ajtaján. Egyre több cella ajtaja nyílik ki, és pár alak rögtön egymásnak esik, míg egyesek próbálnak lelécelni a folyosó vége felé. A riasztó víjjogó hangja továbbra is szól, de most az egész folyosót betöltő artikulálatlan üvöltések, és a verekedés zaja miatt kevésbé hallatszik. Te magad is inkább vagy elfoglalt a fél karját lógató, neked támadó őrülttel, miközben a szádban szétterjed a vér vasas, meleg íze.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Japán - Tokió Empty Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.