Szabadság-szobor

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Szabadság-szobor Empty Szabadság-szobor

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 16:26

A Szabadság Megvilágosítja a Világot, ismert nevén a Szabadság-szobor, New York előtt a Liberty Island-nál található a Hudson folyó torkolatánál. A rézből készült szobrot Franciaország adta az Amerikai Egyesült Államok függetlenségének százéves évfordulója alkalmával. A szobrász Frédéric Auguste Bartholdi volt, a belső szerkezet mérnöki munkáit Gustave Eiffel végezte.

Szabadság-szobor Freiheitsstatue_NYC_full

Az eredeti topic


A hozzászólást Thorhalla összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 15 Május 2013, 23:07-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szabadság-szobor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Dec. 2011, 22:47

//Előzmény: 2210, az utolsó küldetés//

Megvolt a rohadék torka, de a csont nem akarta megadni magát, elsőre. A szíve sem lett meg, mert porráomlott alattam, egyedül a vére volt, amit még éreztem. Rideg szemekkel néztem hátra Ragnar-ra a szavai után, de nem válaszoltam a kérdésre. Csak megadtam a kegyelemdöfést Shyrok számára, úgy, hogy már nem csak a saját erőmet, hanem Ragnar-ét is felhasználtam. Minden itt levő démon porrá omlott és vettem egy mély levegőt, ahogyan felkeltem és letöröltem a vért a számról, arcomról. Alig tudtam megállni a lábamon a rengésre és mordulva néztem a villanásra, ahogyan megláttam a démonok elindultak. Elbuktunk, a másik kettő győzött. A párbeszédre figyeltem, majd a lábaim hirtelen mondták fel a szolgálatot Rangar szavai után, még valamit megtehetünk…

Gunny egy parkban tér magához, ahogy nyakában lóg a szíjas nyaklánc... Azonban a többiek sehol... se Kalli... se Tao... se a lányai... csak egy hosszú vájat a talajban aminek a végén fekszik... fájnak a tagjai, minden bizonnyal a nem túl puha érkezéstől, de ezt leszámítva jól van. Ruhája elég viharvert, de legalább fegyverei is megvannak... Nagyon jó kérdés, hogy hova is került pontosan, és az még nagyobb, hogy mikorra, de talán ez is kiderül majd... valamikor... Ismerős szag csapja meg azonban az orrát maga körül... Ragnar szaga, de már gyenge, s azt se érzi, hogy vajon merre is ment el.

Morogva ébredtem fel, fájt mindenem, az első a vájat volt, amit megláttam, annak a végén én voltam. Az égre néztem és a levegőbe szimatoltam. A föld, csak annak van ilyen olajszaga. Hasra fordultam és megláttam a Szabadságszobrot; elvigyorodtam. New York. Tenger van, akkor jó kiindulási pont, a város nyüzsög, akkor jó eséllyel a világháborúk előtt. Feltornásztam magam, a többiek sehol sem voltak, Ragnart éreztem még, de nem láttam,a többiek szaga pedig itt sem volt. Mikor voltam? Mindegy, szóval New York, legyek bárhol is nagyapa itt lakik minden bizonnyal. Ha nem, akkor marad Asgard. A nyaklánc a nyakamban, megpróbáltam letépni, de esélytelen volt, majd nagyapa megszabadít ettől. A felszerelésemet a helyükre tettem, majd elindultam a városba, hogy a kúriához jussak, remélve, hogy tényleg oda kell mennem. Útközben ki fog derülni.

//Folytatás: Kúria: Főbejárat//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szabadság-szobor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Thorhalla Szer. 04 Ápr. 2012, 15:14

Fekete fellegek lepték be a Szabadság-szobrot és környékét, vörös és fekete lángok csaptak fel a földből, majd az egész apró sziget megremegett. Hatalmas robbanás rázta meg és a szobor darabjaira hullott, a darabokból pedig egy sokkal nagyobb, egy hatalmas közel száz méter magas szobor emelkedett ki az egykori szobor helyén, William Tao arcával. (Jó tudom a kép nem az, elnézést érte)
Szabadság-szobor Angelsanddemons
A szobor talapzatán hatalmas izzó betűkkel…
”William Tao, az angyal, aki a Kevélység, a fösvénység és A vonakodás a szükséges áldozathozataltól vagy erőfeszítéstől bűneibe esett. Nem mondott le angyalságáról, nem oldozván fel hat lelket, kiknek sorsra a mindenség elpusztítása. Ennek hála feláldozva milliárdokat a sátán oltárán és elhozván az ő korát…
William Tao, Jet Li Tao, Johanne Tao Jones, Jonathan és Stephanie Miller unokája…”


Szabadság-szobor 00120

A szobor anyaga ismeretlen anyagból készült, mágikus erőtér veszi körbe, ami miatt megközelíthetetlen, ha valakinek mégis sikerülne áttörnie, a szobor olyan kemény anyagból készült, hogy nem igen lehet megtörni. Furcsa misztikus, de mégsem egészen mágikus kötelék köti a szobrot William-hez, és a szobor addig tartja magát, amíg akárcsak egy ember is bármilyen negatív érzést érez iránta, féli őt, vagy akár gyűlöli.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szabadság-szobor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Thorhalla Szer. 15 Május 2013, 23:06

A szobor, a démonok eltűnte után újra visszavette régi alakját.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szabadság-szobor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 14 Dec. 2013, 14:13

Az első és egyetlen nyom nem sok lehetőséggel kecsegtetett. Egy bross, egy skarabeusz. Mivel a nyomozó sosem látta, mi van valójában a széfben, amit anyja úgy féltett, akár az is lehet, hogy onnan esett ki, csak a rablók nem vitték el. Mégis, valami megérzés arra sarkalta Sziamont, hogy járjon utána a dolognak, és egészen New Yorkig követte a nyomot.
Morzsákat kellett követnie, mire sikerült összeszednie annyi nyomot, hogy önmagával is elhitesse, nem csak szellemeket kerget. Ha valakinek megmutatná a nyomozás saját maga által összeállított aktáját, valószínűleg azt hinné, összeesküvés elméletekben hívő őrült a nyomozó. Talán épp ez az oka, hogy inkább megtartotta magának...
Néhány politikus, iparmágnás, multik vezérei - ők voltak a bross viselői. Hogy ez véletlen, vagy valóban egy kontinenseken átívelő összeesküvés, azt nehéz lenne megmondani, de ha valaki hisz a nyomokban, egész messzire is követheti őket.
Egészen Liberty Islandig.

Két napja hívás érkezett az őrsre, egy névtelen férfi fülkéből telefonált, és kizárólag Antef Sziamon nyomozóval volt hajlandó beszélni a szervezett bűntény ellenőrzés osztályáról. Mikor végre kapcsolták csak annyit mondott:
-Két nap múlva a Szabadság-szobornál, délben, ganajtúró...
Annyi háttéranyaggal, amennyit Antef összeszedett, tudja, hogy a ganajtúró, vagy galacsinhajtó bogár a ma használatos elnevezése a skarabeusznak.

Öt perc múlva dél, mikor a kompkikötőből Antef megérkezik a szoborhoz. Az óceán felől fújó jeges szél csak rásegít a hidegre, ami a szitáló hó miatt már amúgy is elég kellemetlen. A szigeten ennek ellenére most is sokan vannak, főleg turisták. Az egyetlen gond az, hogy Antefnem fogalma sincs, kit kéne keresnie.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Antef Sziamon Szomb. 14 Dec. 2013, 23:05

Végre véget ért a 4 hónapos katonai kiképzés, s Antef visszatért a rendőrőrse, hogy folytassa munkáját. Bár sok ügy várt megoldásra, állandóan a skarabeuszt viselő befolyásos vezetők kilétén járt az esze. Többi ügyét szétosztotta a beosztottjai között, akik örültek a nem várt lehetőségeknek, így Antef csakis a személyes ügyének szentelhette figyelmét. Aztán a érkezett a hívás, s ő most ott áll a Szabadság-szobornál.
A hideg miatt hosszú sötétkék szövetkabátot vett fel ugyanolyan színű sál, sísapka és kesztyű kíséretében. Még a hajón ellenőrizte a a pisztolytáskában lapuló szolgálati fegyverét, mert nem tudta mi várhat rá. Mikor ott áll a Szabadság-szobor lábánál, örömmel nyugtázza, hogy rengeteg turista van jelen, így talán nem kell tartania kellemetlen meglepetéstől. Mégis tudja, hogy aki találkozóra hívta, most őt figyeli.
Antef megpróbál nyugodt maradni, de a tudat, hogy forró nyomon van hosszú évek óta először izgalommal tölti el. Úgy dönt, hogy leül egy padra, s ugrásra készen várakozik a telefonálóra.
Antef Sziamon
Antef Sziamon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 110
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Antef Sziamon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 15 Dec. 2013, 19:48

A havas, hideg pad még jobban lehűti a nyomozót, forró lehelete kéményfüstként gomolyog szája előtt. A néhány perc várakozás is hosszú időnek tűnik a hideg és az izgalom miatt.
Pontban délben egy öregember sétál a padhoz, ráncos és koszos arca, hiányos fogazata, és csimbókos szakálla egyáltalán nincs összhangban a vadiúj kabáttal, kesztyűvel, sállal és sapkával, amit visel. Egyedül viseltes bakancsa lóg ki az új ruhák sorából, amit leülve meg is dörzsöl kicsit, mintha ez segítene rajta.
-Adj' Isten, nyomozó úr! - Köszön recsegős hangon, miközben egy cigarettára próbál rágyújtani nehézkesen, mert a szél folyton elfújja az öngyújtó lángját. Végre valahára sikerül neki, ekkor még egy papírzacskóba csomagolt üveg is előkerül a kabátból, amit jól meghúz az öreg.
-Eh? - Teszi fel a részletesen kidolgozott kérdést, miközben átnyújtja az üveget.
-Aszongyák, hogy maga nagyon kíváncsi egy-két dologra. Azt is mondják, hogy ezekér' a dolgokér' bármit megtenne, mer' annyira fontosak. Tudás meg információ... Azokról akar többet tudni, akik a szart túrják, eh? Jól mondom?
Beszéd közben fél szemét néha becsukja, úgy próbál hunyorítva kancsalítani, hogy lásson valamit a nyomozó arcából. Újra meghúzza az üveget két pöfékelés közben.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Antef Sziamon Vas. 15 Dec. 2013, 21:28

A hideg padon ücsörögve Antef épp azon van, hogy elmegy egy forró bögre teát venni, mikor hirtelen egy dohány- és alkoholszagot árasztó öregember ül le mellé. Antef első gondolata, hogy elküldi a férfit, de az hirtelen köszön neki. A nyomozó hirtelen nem tudja komolyan vegye, vagy nevessen. Ez az pasas nem lehet a telefonáló, talán a rendőrtársai akarják megviccelni. Ám a férfi bár hajléktalannak néz ki, ruhái vadiújnak festenek, kivéve a bakancsát. Valami nem stimmel. Ez nem lehet a telefonáló. Nem ilyennek képzelte a találkozást, de ott zakatol benne, hogy ezt a férfit csak felhasználják.
- Okos. Az emberem körültekintő és óvatos. Vigyáznom kell. - mosolyog magában Antef és az üdvözlésre válaszképp biccent egyet. Úgy dönt egyenlőre belemegy a rejtélyes telefonáló játékába, s fél szemmel a parkot figyeli.
- Köszönöm, nem iszom. - hárítja el az üveget Antef, majd az öregember kérdésére kérdéssel felel.
- Bármit, amire lehetőségem van. Árulja el, hogy milyen információval tud nekem szolgálni a skarabeuszos társaságról. - kérdi kíváncsian Antef.
- Mert gondolom sok mindent tudna mondani az, akitől a kabátot kapta. - teszi még hozzá gyorsan Antef, s figyeli a férfi reakcióját.
Antef Sziamon
Antef Sziamon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 110
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Antef Sziamon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 16 Dec. 2013, 20:29

Az öreg nem zavartatja magát, amiért te nem veszel részt az ivászatban, sőt, mintha helyetted is be akarná hozni a lemaradást, még egy jó nagyot húz az italból, ami szag alapján bor lehet, vagy akként árulják.
-Okos fiú, ehehehe - nevetgél a férfi, és rád sandít sokatmondóan. - Szép kabát, mi? Az egész kollekció! Csak az a fránya cipő, hát azt nem tudta, hányas a lábam, de az árát a kezembe nyomta. Meg is veszem, biz' Isten, úgy fogok kinézni, mint egy úriember! Az ám, áhháhá!
Újra kortyol, aztán hátradől, és a cigarettájával foglalkozik.
-A sarabeoszos társaság, bizony. Egy egész társaságnyi agyalágyult. Hullajelöltek, ha engem kérdez, nyomozó uraság. Főleg akkor, ha tényleg annyira kíváncsi a titkaikra. Aszongya bármit megtesz, amire lehetősége van. Há' tudja, lehetőségek tekintetjében határ a csillagos ég! Háh, na ehhez mit szól? - Szemei felcsillannak, és most előredőlve, feléd fordulva, egész közel hajolva folytatja.
-Na de hajlandó lenne gyilkolni is ezér' az információér'? Ha aszondom én vagy valaki más, hogy puffantson le valakit, és megmondom, ki viseli a szartúrót, megtenné? Mer' könnyen lehet, hogy ez kell hozzá. Van elég vér a pucájában, nyomozó?
A 'puca' szónál már nem csak a mosdatlanság okozta szagot, és az alkoholos szájbűzt, de még egy-két nyálcseppet is el kell viselned az arcodon.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Antef Sziamon Kedd 17 Dec. 2013, 11:00

Beigazolódik Antef sejtése, hogy a hajléktalant csak megbízták ezzel a feladattal. Kissé idegesítő a nyomozónak a férfi folyamatos dumája és bűzös, nyáltól fröcsögő lehelete. Ám amit mondott, az felkeltette figyelmét. Az még oké, hogy nagy valószínűséggel valóban fontos csoportosulásról lehet szó, mert aki ennyire körültekintő, az biztos félti az életét, vagy egyszerűen csak paranoiás. De hogy megölni valakit csak azért, hogy információhoz jusson, ez egyszerűen felháborítja Antefet. Ezek szerint fel akarja használni a telefonáló a saját terveihez? Erre álmában sem gondolt volna Antef.
- Jól tudja, hogy a gyilkosság a legsúlyosabb tettek egyike? Mi a garancia arra, ha esetleg megtenném, hogy megölöm azt, akit kijelölnek, nem én leszek a következő. Vagy netalántán a munka elvégzése után az megbízó egyszerűen kámforrá válik? - válaszol kérdésre kérdéssel a nyomozó, miközben a hajléktalan kezdi idegesíteni. Ő a megbízóval akar találkozni. Érzi, talán itt valami nem stimmel.
Antef Sziamon
Antef Sziamon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 110
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Antef Sziamon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 19 Dec. 2013, 20:52

A férfi elrakja a piát, és a cigaretta csikkjét is elnyomja, de mielőtt zsebre tenné, gondol egyet, és inkább a pad melletti kukába dobja.
-Súlyos tett, súlyos! Az már igaz! És mekkora a súlya az információknak? Mekkora hatalmat ad azok felett, akik a bogarat hordják? Nekik is az életük függhet ettől.
Rövid morfondírozás után folytatja, közben szakállát igazgatja.
-Nézzünk szembe a tényekkel, nyomozó úr: mindennek ára van, és amit maga szeretne tudni, az valami nagyon drága dolog. Én tudok magának mondani egy telefonszámot és egy nevet, annak a nevét, aki többet tud nálam, és akitől ezeket a szép ruhákat kaptam. De ez az ember nem örülne, ha maga pazarolná a drága idejét, érti igaz? Há? Szóval ha kíváncsi arra, hogy mi ez a társaság, kik a tagjai, és miben utaznak, meg minden egyéb frinc-franc, akkor két választása van: vállalja a veszélyét annak, hogy súlyos tetteket kell elkövetnie esetleg, vagy fülét-farkát behúzva tovább áll, és nyomozgathat az íróasztala mögött még egy pár évig, mire elveszít minden nyomot, és megkeseredett, paranoiás embernek nézi majd mindenki.
Kezét kabátja zsebébe süllyeszti, és egy névjegykártyát vesz elő, amit feléd nyújt.
-Ha egyszer elfogadja az ajánlatot, viselnie kell a következményeket: a jókat, és a rosszakat egyaránt. Nos? Hogy dönt, nyomozó? - Kérdi mosolyogva, mert láthatóan számára nem sok súllyal bír a döntésed, ő valóban csak közvetítő.



A hozzászólást Tao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Dec. 2013, 13:28-kor.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Antef Sziamon Szomb. 21 Dec. 2013, 19:58

A nyomozó tudja, hogy nem fordulhat vissza. Ilyen közel még sosem állt az igazsághoz. Ha most visszakozik, akkor örökre elveszíti a nyomot, ezt a zsigereiben érzi. Sajnos ez az ügy mocskos és a velejéig gonosz. Nem lehet anyámasszony katonája, hanem be kell szállni a játszmába. Lehet, hogy a S.H.I.E.L.D. mágiagügyi osztályának aktái szintén segítségére lehetnek. Ez az ügy sötét és a velejéig gonosz. Nincs más választása, mint beszállni a játékba, ha bármit is meg akar tudni.
Antef miközben töpreng figyeli a hajléktalan kezében nyugvó névjegykártyát, majd elveszi a kezéből és miután alaposan szemügyre veszi a névjegykártyát, a kabátja felső zsebébe rejti.
- Ha nincs más lehetőség, akkor hajlandó vagyok az ő szabályai szerint játszani. Vállalom a játékot. - válaszol Antef, s türelmesen várja a férfi válaszát. Tudja, hogy ezeknek a szavaknak a kimondásával elkötelezte magát a forrónyom további követése mellett.
Antef Sziamon
Antef Sziamon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 110
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Antef Sziamon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 23 Dec. 2013, 13:38

A férfi biccent, amikor elveszed a kártyát, amin egy telefonszámot találsz, semmi mást. Beszélgetőtársad feláll a padról, lepöckölget kabátjáról néhány vélt vagy valós porszemet, és rád néz.
-Na, hát én akkor végeztem is. Maga megkapta a telefonszámot, és megkaptam a kabátomat, mindenki jól járt. Ilyen egy igazán jó üzlet! - Örvendezik csendesen a férfi, és köszönés nélkül elindul a kompkikötők felé, nem néz vissza. Az egyre erősödő hóesésben hamar el is tűnik az alakja, a viharosra forduló szél pedig kezdi elűzni a turistákat a helyről.

Néhány perc múlva már a hangosbemondókon szólítják fel a sziget látogatóit, hogy menjenek a kompkikötőkbe, mert ha a szél és a hóesés tovább erősödik, nem tudnak biztonságban elindulni, és a végén még itt ragadnak a szigeten.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Antef Sziamon Szer. 25 Dec. 2013, 12:56

A sűrű havazásban Antef némán távolodó idős férfit. Merengéséből a hangosbemondó taszítja vissza a valóságba, lassan indulnia kell, ha nem akar a szigeten ragadni. Feláll és hosszú léptekkel halad a kompkikötő felé. A látogatók hosszú tömött sorokban várna a beszállásra, s 15 perc múlva Antef is a komp fedélzetén ácsorog a többi utassal. Ahogy lassan távolodnak a szigettől, a nyomozó a komp nyitott felső fedélzetére megy, ahol a sűrű havazás miatt csupán néhány utas tartózkodik. Antef nem tudja kiverni fejéből a beszélgetést, ezért előveszi kabátja belső zsebéből a névjegykártyát és a mobilját. Izgatottan pötyögi be a számokat a mobilba, majd hallja, hogy a szám kicsöng. Innen már nincs visszaút...
Antef Sziamon
Antef Sziamon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 110
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Antef Sziamon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 29 Dec. 2013, 01:39

//Folytatás a kompkikötőben.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Phobia Hétf. 28 Aug. 2017, 20:02

Liberty Island; a Szabadságszobor talpazata mögött

Játékos: Svarog


Jobbára nyugodt este van a Szabadságszobornál, talán túl nyugodt is NYC-hez képest. Sehol egyetlen lélek, még egy madár sincs a közelben; talán Svarog pont ezért jöhetett ide. Leülni, gondolkodni egy kicsit, esetleg körberepülni a szobrot, vagy bármi is legyen az ok, Svarog ezen az estén itt van. De nincs egyedül...
A szobor talapzata közelében Svarog az éjszakai csendben egy tompa puffanásra lehet figyelmes, ami az építmény háta mögül hallatszott. A hangból ítélve lehet bármi, akár valami olyasmi is, ami felkeltheti a sárkány érdeklődését.


///Szeretnék kérni egy felszereléslistát, és bocsi a gyenge kezdésért. Remélem tetszeni fog a kaland Very Happy ///

_________________
Szabadság-szobor EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Svarog Kedd 29 Aug. 2017, 15:37

New York nem változott az alatt a két év alatt, amit Svarog Madripoorban és abban a barlangban töltött. Ugyanolyan zajos, zsúfolt és élettel teli város volt, amit a a sárkányszerű mutáns megszokott.
Persze az alatt az idő alatt megváltozott, hisz elkezdte értékelni azt az életet és időt, amit a valóságban megél és nem ő manipulál vagy amiből nem szakítják ki egy olyan térbe, ahol nem telik az idő.
Mikor kiült a Szabadság szoborhoz, béke járta át. Minden pillanatot kiélvezett, és közben rágyújtott egy szivarra. Majd elgondolkodva előredőlt, és kifújta a füstöt...
- Na akkor most hogyan tovább? - kérdezte. Látszólag a hatóságok nem keresték és nem tették szóvá, hogy miért hagyták el az ország területét. Ez egy kicsit nyugtalanította, de legalább zavartalanul élhet.
Addig míg nem támadnak démonok. Nem kezdenek el nindzsák hacacárézni az utcán, vagy az asgardiak keverni a szószt. De úgy nézett ki, hogy a baj megtalálta.
Tompa puffanást hallott, mire Dragunov felállt és elindult a szobor háta mögé. A szájába szivar. Felkészült arra, hogy ha kell harcolni fog...
Tehát belépett a szobor háta mögé, és felkészült arra, hogy megállítsa az időt, hogy ha kell.


Felszereléslista:

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Phobia Pént. 01 Szept. 2017, 13:33



Svarog elindul a szobor mögé, ahonnan a zajt hallotta. Az építmény mérete miatt beletellik neki pár percbe, mire odaér, ezidő alatt pedig különös érzése támadhat, mintha valaki figyelné őt. Valaki, vagy valami szemmel tartaná a sárkányt, de az is lehet, hogy csak egyszerű paranoia, ki tudja.
A szobor mögé érve Svarog egy alakot vehet észre a földön feküdni, a sötétben azonban nem láthatja tisztán.
Egy pillanatra ismét felerősödik a korábban tapasztalt érzés, majd a fekvő alak halkan felnyög.

_________________
Szabadság-szobor EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Svarog Pént. 01 Szept. 2017, 20:17

Svarognak sok idejébe tellett, mire megkerülte a szobrot, és közben olyasmi érzése volt, mintha valaki utána szaglászna. Éppen figyelné, kukkolná vagy várna a pillanatra, hogy lecsapjon rá. Egy pillanatra megállt, körbepillantott.
Nem lett volna jó, ha az enyhe és kezelhető piromániája mellé, még egy paranoiát is összeszedne. Szinte kívánta, hogy valaki valóban figyelné. Elgondolkodott, hogy visszaforduljon e, aztán vállat vont és folytatta az utját.
Ha megakarná ölni, akkor már régen megölte volna.
Vagy miután kijátszadozná magát vele, azután. Miután az idegein hegedült.
A szobor mögött egy meghatározhatatlan külsejü alakot lát heverni a pázsiton. Leguggol hozzá, és összevonja a szemöldökét, mikor az a valaki felnyög. Dragunov közben jól megnézi, és próbálja levonni a következtetéseket.
Annyi biztos, hogy nem a Szabadság-szoborról... viszont ha elég kemény csontú mutáns vagy más lény, akkor túlélhette.
- Jól vagy? - kérdezte a valakitől.


Felszereléslista:


A hozzászólást Svarog összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 08 Szept. 2017, 15:24-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Phobia Szer. 06 Szept. 2017, 19:45


Svarog elindul a szobor mögé, majd mikor megáll egy pillanatra körbenézni, egy felismerhetetlen alakot pillant meg a sötétben. Talán csak a képzelete játszik vele, talán tényleg van ott valaki, erre Svarog nem jöhet rá, az alak már nincs ott.
A fekvő emberhez odaérve Svarog letérdel, majd megszólítja az illetőt. Választ nem kap, ugyanis hirtelen valami hátulról elkezdi őt fojtogatni egy vascsővel. A nyomásból ítélve Svarog rájöhet, hogy a támadója megpróbálja megtámasztani a térdét a sárkány hátán, így erősebben fojtogatva azt.


_________________
Szabadság-szobor EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Svarog Pént. 08 Szept. 2017, 15:23

Svarog észrevette a sötét alakot, de mire odapillantott, annak már csak hűlt helyét találta. Talán csak egy árnyék volt, végül is ha belegondolt, akkor az utóbbi hónapokban sok dolog történt vele. Ebből az egyetlen normális dolog annak számított, hogy meghalt.
Mihelyst megszólította a földön heverő szerencsétlent, valaki meglepte hátulról. Egy vascsövet szorított Dragunov torkához. Ahogy fokozta a nyomást, megérezte hogy a támadója megtámaszkodik a térdén, hogy erősebben fojtsa.
Svarog felköhögött, és koncentrálni kezdett, hogy megállítsa az időt, közben megfeszíti az izmait és felkészül arra, hogy teljes erőből előrerugaszkodjon és ezzel egyet széttárja a szárnyait. Közben megakarja ragadni a vascső két végét. Ha sikerül megállítani az időt, és ha az újra beindul, akkor reményei szerint kilőhet a támadója szorításából, közben pofán csaphatja a szárnyával az orvtámadóját.


A hozzászólást Svarog összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 09 Nov. 2017, 18:46-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Phobia Hétf. 11 Szept. 2017, 11:49



Svarog sikeresen meg tudja állítani az időt, és annak újraindultával ki is szabadul a támadója szorításából. A sárkány egy hangos reccsenés, majd egy tompa puffanás alapján arra is rájöhet, hogy a támadása is sikerrel járhatott. Ezzel azonban nincs vége. Ha Svarog megfordul, láthatja hogy a támadója már ismét két lábon van, sőt a sárkánynak még arra is van némi ideje, hogy jobban megnézhesse azt.
Az alak ugyanis szinte csak fekete csontból, némi rátapadt, rohadt izommaradványból áll, testét pedig rongyfoszlányok fedik. Svarognak az is feltűnhet, hogy a támadójának nincs karja...az ugyanis a sárkány kezében szorongatott vascsövön maradt.
Sérülései ellenére a lény pillanatokon belül újra támadásba lendül, fürgén, cikkcakkosan rohan Svarog felé. Egy biztos, nem fog megállni.

_________________
Szabadság-szobor EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Svarog Pént. 13 Okt. 2017, 20:18

Dragunov terve sikerült, és erre egy hangos reccsenésből és az azt követő halk puffanásból jött rá. Mikor megfordult, látta, hogy az őt hátulról meglepő valami még a két lábán áll.
- Ó, utálom az élőholtakat - sziszegi, ahogy végigméri a feketére égett csontvázat, a rajta lógó izommaradványokat és rongyfoszlányokat. Dragunov a még a vascsövet markoló karra pillant, és vissza a zombira. - Úgy látom ezt elvesztetted.
A csontváz ekkor rohanni kezd, de nem csak úgy eszetlenül, hanem cikkcakk alakzatban. A sárkány ekkor merőlegesen maga elé emeli a vascsövet, és mikor a zombi a közelébe ér, próbál jobbra szökkenni, az ugrását megtámogatva a szárnycsapásaival generált felhajtó erővel és a zombi háta mögé kerülve teljes erejéből annak koponyájára sújtani, remélve hogy darabokra töri azt vagy teljesen lefejezi.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Phobia Hétf. 16 Okt. 2017, 16:51


Svarog bevárja a támadóját, jobbra szökken, majd teljes erővel lesújt a lény koponyájára. Az ütésétől a csontváz koponyájának hátsó része betörik, majd az egész feje leesik a helyéről. Az élőholt pár másodpercig még álldogál egy helyben, majd szó szerint darabjaira hullik. Nem marad más belőle, csak pár rongy és egy kupac csontszilánk.
- Ne..mozdulj. - szólal meg egy gyenge hang, amit egy fegyver kakasának felhúzása kísér. - Dobd el a..csövet..- mondja a korábban a földön feküdt alak, aki most immár talpon van, és egy revolvert szegez Svarogra.
A fickó látszólag alig áll meg a lábán, az egyik kezével a tarkóját fogja, a fegyvertartó keze pedig remeg.
- Mi..ki vagy te, és hogy kerülsz ide? - kérdezi.

_________________
Szabadság-szobor EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Svarog Csüt. 09 Nov. 2017, 18:50


Dragunov sikeresen lefejezte az élőhalottat, és megropogtatta a nyakát. Hiába, az utóbbi évek eseményei semmit sem vontak le a régi tehetségéből és az erejéből. Ilyenkor tudta magát húsz évesnek érezni egy régi, a rosszarcúak arcának elkenése után.
Nem nagyon érdekelte, hogy ki küldte vagy mi ez az egész helyzet, volt egy olyan érzése, hogy előbb vagy utóbb amúgy is megtudja, mikor belekeveredik az ügybe.
Nem tudta, hogy először a halk és gyenge hangot vagy a pisztoly kattanását hallotta, de lassan megfordult és óvatosan a földre ejtette a rudat.
~Hát, most keveredtem bele...~
- Borisz Dragunov, de a barátaimnak Svarog.  Azt kérdezhetném én is, hogy TE, hogy kerültél ide- mondta Svarog nyugodtan. - Te estél le az égből, miközben nyugodtan sétálgattam. Megakartam nézni, hogy mi a bajod, mikor ez a kriptaszökevény meglepett a semmiből.



A hozzászólást Svarog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 15 Dec. 2017, 16:51-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.