Rocksolid

34 / 40 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Hétf. 25 Ápr. 2016, 14:08




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
Ingridnek roppant tetszett a sértődés, amit a párja pordukált a szavaira a játék közben, főleg, hogy még megjegyzése is volt hozzá a férfinak. Így a nő végignézett a párján, konstatálva, hogy milyen öltözet is van a férfin. Beleharapott az alsóajkába és úgy csóválta meg a fejét még mindig rosszallóan, mit sem törődve azzal, hogy mennyire is sértett a párja szólalt meg ismét roppant szemtelenen.
< - Persze, hogy nem akarod, félsz! Úgy vélem, félsz, hogy a roppant elegáns és valószínűleg méregdrága nadrágodat összevizezném, vagy egyéb testnedvek kerülnének rá és tönkremenne mindettől. >
Persze továbbra is úgy igyekezett legalább a testbeszédével kommunikálni, hogy nem akar újabb szeretkezést, vagy effélét kiprovokálni, csak folytatja a megkezdett játékot, mert teljes mértékben tiszteletben tartja Tubrok kérését, hogy nem szeretne többet most reggel. Nem sokkal később pedig ki is szabadult a megkötözésből és kimehetett a zuhanyzó szélére, hogy ott végre megtörölközzön. Itt megköszönte egy kedves puszival a segítséget, amit Tubrok is nyújtott, majd még egy picit húzta is a párja agyát, hogy rákérdezett arra, hogy miként szeretne majd egyszer szeretkezni. Örült annak, hogy nagyon elnyerte mindez a férfi tetszését, majd a végére csak bólintott már, mert érezte, hogy nem akarja ezt a témát jelenleg folytatni a párja, így nem is erőltette ő maga sem. Így hát hamarosan vissza is értek a hálóba, ahol végül rövid tanakodás és egy kérés után Ingrid a vörös ruhát vette fel és nem pedig az egyenruhát, amit alapból kinézett magának, hogy úgy öltözzön fel, ahogyan Tubrok is. A kérésre, mint általában most is volt csípősebb megjegyzése, amire a férfi válaszolt is, érezhető volt, hogy visszavágást is vár, mert igencsak magas labdát adott a nőnek, aki nem is volt rest ahhoz, hogy újra tegyen egy csípősebb megjegyezést.
< - Mert a reggeli roppantul megsértődik ám, ha egy laza, könnyed itthoni viseletben jössz le reggelizni! >
Ismét beleharapott az alsóajkába még mielőtt folytatta volna az egészet.
< - És nem pedig úgy kiöltözve, mintha éppen egy birodalmi követtel mennél élet-halálkérdésben tárgyalásra! >
Fejezte be ezzel, bár lényegében tényleg olyan kérdések lesznek az értekezleten, ami ezt lefedi, de ezt Tubrok még nem tudhatta. A felöltözés után le is mentek az étkezőbe, ahol neki is láttak a reggelinek. Itt hozta fel Ingrid, amiket szeretett volna, vagyis az első részt, hogy a képessége fejlődött. Bólintott a visszakérdezésre, hogy valóban így van, ahogyan kimondta a férfi, bármilyen nehéz is elhinni így elsőre.
< - Igen, és nem úgy, hogy matematikailag számolom ki a jövőt, hanem látom azt, ami megtörténik majd. >
Erősítette meg a párját, ezek után mutatta meg a kis videót, ami a látomását tartalmazta és a gyermekeiket, a leendőket, akik majd valamikor a következő években fognak megszületni. Ő maga végig Tubrokot figyelte, hogy a férfi miként reagál az egészre, az elején nem értette, hogy mi ez, majd valószínűleg, amint a kislány kimondta az apu, akkor esett le a férfinak, hogy mit is lát. A nő boldogtan szemlélte, hogy miként lágyul el Tubrok tekintete és apai büszkeséggel, szeretettel figyeli a leendő gyermekeit. Ingrid lágyan szorította meg a féfri kezét, amikor az megfogta az övét és boldogan mosolygott, bólintott a megállapításra. Ha valamelyiküknek is kétsége lett volna afelől, hogy később is együtt lesznek-e, akkor már megvolt a bizonyítéka annak, hogy igen, együtt lesznek és nem csak a véletlenül becsúszott "baleset" Eyjolf lesz az övék, hanem lesznek más gyermekeik is.
< - Igen, lesznek még gyermekeink, egy ikerpár - mosolygott. - Ők a közel jövőben, később nem tudom, még nem láttam azokat. Még szokatlan a jövőt látni, mintha elspoilereznéd valaminek a végét, vagy a közepét úgy, hogy csak egy-egy pillanatot belőle. De ez kellemes pillanat volt. >
Hagyta magát szerelmesen elveszni Tubrok tekintetében, amikor egymásra néztek, egészen addig, amíg a férfinak eszébe nem jutott valami. Melepgve kapta fel a fejét, hogy az anyja itt járt. Bár persze logikus, hogy amikor eljön meglátogatni Tyr-t, akkor most már megnézte magának Tubrokot is. Leszegte a fejét és a kanalával megpiszkálta az egyik édességet, az asztal alatt levő kezét ökölbe kellett szorítania és beleharapnia az ajkaiba, hogy ezzel is visszafogja a könnyeit. Ez már a 422. év kezdete volna, amikor nem látta, nem beszélt vele, és neki is nagyon hiányzott az anyja. Azon muszáj volt elmosolyodnia, hogy Főboszorkának nevezte el a párja, ahogyan pedig pislogott egyet érezte meg a végiggördülő
< - A húgom is vele volt? Aesa, három éves, kicsit lehet, hogy idősebb is pár egységgel - kérdezte, a hangja meg-megremegett. - Anyámat nem jó felhúzni, még képes és beváltja a fenyegetést... egykor olyan erős volt, mint Sárkány, vagy az UP2-k, talán erősebb is. Van egy érzésem, hogy részben miatta csinált Zsarnok minden technológiát olyanra, amilyen... hogy nem fogja a mágia őket. >
Úgy beszélt, hogy még mindig a tányért nézte és nem nézett fel.
< - Az adatok alapján, amikhez hozzáfértem és apa nem tiltott le úgy vélem, hogy ő és a húgom jelenleg a Spear-ben élnek... de egyébként is szerintem eljött volna meglátogatni az unokatestvérét... Tyr-t... - elakadt a hangja. - Tyr a rokonom, mindkét ágon, apának a nagybátyja, anyának az unokatestvére. Az istenek, akikben hiszel, akiket tiszteltél a családom... amikor meséltem legutóbb róluk, akikről anya írt, Thorhalla-ról és Einar-ról... hogy Halla Loki és Lady Sif gyermeke, Einar pedig Thor-é és Freyja-é... ők anya és apa... így én is istenek leszármazottja vagyok, ahogyan a húgaim is. Ha még lennének istenek egy lennék belőlük. Mikor a papjaid, a polgáraid, vagy te az isteneidhez imádkozol, hozzám is teszitek és a családomhoz... >
Itt elakadt a hangja és ekkor nézett csak fel Tubrokra. Látható volt rajta, hogy az egész téma érzékenyen érinti, főleg az anyja, a másik felét még ő maga is alig akarta elhinni és nem is így szerette volna elmondani ezt.
< - Ezért vannak képességeim, ahogyan a testvéreimnek is, valószínűleg a gyermekeimnek. Ezért titkolta apám a genetikai hozzáférésemet a sajátjaimhoz is ezer éven át, hogy megkíméljen, megóvjon. Ha ezek fényében nem szeretnéd mégsem Eyjolfot megértem és elvetetem, vagy lefagyasztatom, hogy később szülessen meg, akár évszázadok múlva csak... >
Így ezek fényében valószínűleg kissé később hozza csak fel Tubrok a legutolsó témát, hogy mit szereltetett még be a szobába, ha ez tényleg később történik meg, hogy már Ingrid is képes elmosolyodni és rosszallóan megcsóválni a fejét.
< - Látom igencsak belelendültél a rendezkedésbe és átépítésbe - felelte. - A kaján mosolyod alapján pedig meg is vannak a gonosz ötleteid, hogy miket is csinálnál velem így, miközben az én filmjeimet nézed közben. >




template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Szer. 27 Ápr. 2016, 00:27

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

Ingrid a szeretkezés után még egyáltalán nem mondható teljesen szabadnak, ugyanis még a kezei fel vannak kötve, de azért nem aggódik, nem kételkedik, hogy a párja hamarosan ezt is megteszi. Közben egy kisebb szópárbajt is vívnak, mint mindig.
< - Persze, hogy féltem a hivatalos ruhám! Általában roppant módon összepiszkolunk mindent! >
Mondja megjátszott felháborodással a férfi. Hamarosan Tubrok elengedi Ingridet és a hálóba mennek. De a játékaikat ott sem fejezik be, hanem szépen folytatják az egymással való szemtelen csipkelődést. Ingridnek nem is egy, hanem rögtön két roppant csípős megjegyzése van Tubrok viseletére. Ragal végül "felháborodva" pillant Ingridre és kéri ki magának az egészet.
< - Azt gondoltam tetszeni fog az öltözetem, de látom csak gúnyolódsz rajtam gonosz Boszorka! >
Az egész végezetével Ingrid végül a könnyedebb ruháját veszi fel, abban mennek le kéz a kézben Tubrok saját étkezőjébe. Ott neki is látnak az étkezésnek és Ingrid ez alatt hozza fel sorban a témákat, amikre ki akart térni. Az elején ennek még roppant kellemes hangulata van, mivel Ingrid megmutatja a látomását a párjának. Innentől mindketten biztosak lehetnek benne, hogy még lesznek gyerekeik, egy ikerpár. Szerelmesen elvesznek egymás tekintetében és szorítják egymás kezét. A folytatás ellenben nem ilyen vidám. Ingridet igencsak rosszul érinti, amikor az anyjáról hall. Tubrok mindezt ledöbbenve látja. Majd még inkább ledöbbenhet azon, amit hall. Teljesen kiakasztja a férfit, amikor Ingrid elmondja az igazságot, nem is tud egy ideig az egészre egyáltalán reagálni. Végül Ingrid érezheti a párja ujját, amint letörli a könnycseppeket az arcáról, majd a teljesen meleg kezét, ahogyan az arcát saját maga felé fordítja.
< - Ne sírj, még rengeteg időtök van anyátokkal, hogy egyszer találkozhassatok, a dolgok változnak. Nem volt vele semmilyen lány. Ami a szigorát illeti... nem vette fejem azért, mert elneveztem Főboszorkának. - itt kivár egy kicsit Ragal, hátha megnyugszik a nő - Eyjolfról ne is gondolj ilyet, semmi nem változik vele kapcsolatban. Szeretem és a fiúnk és fel kell nőnie... >
Itt Tubrok kivár, várja Ingrid miként is reagál. Ha kissé lenyugszanak az érzelmek, kedélyek, akkor Ragal mást is mond.
< - Nagyon ledöbbent amit mondasz... Az egész... >
Később, mikor már valóban teljesen más a beszélgetés és a reggeli hangulata, menete, akkor Tubrok megemlíti, hogy milyen kiegészítőt szereltetett fel a hálóba. Ingrid válaszán a férfi elmosolyodik.
< - Bizony, nagyon sok remek ötletem van... >
Biztosítja a férfi Ingridet, és még elégedetten meg is dörzsöli a kezeit, mintha éppen "rosszalkodáshoz" készülni, habár most ez eszében sincs.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Szer. 27 Ápr. 2016, 10:32




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
Tovább folytatták, vagyis elkezdtek egy szópárbajt, ahogyan az általában előszokott fordulni náluk. Tubrok szavaira Ingrid továbbra is csak a fejét csóválta, láthatóan nem akarta engedni győzni és még mindig voltak szavai a korábbiakhoz.
< - Nem szoktunk összepiszkolni semmit, egyetlen egy ruhád végezte szétszakadva, semmi több! >
Most kivételesen nem a szétszakított alsókra gondolt, hanem csak a tényleges ruhákra, amiket a férfi hordott.
< - Annak a ruhának sem lett baja úgy, hogy koszos legyen, amit a siklóban hordtál, mikor ott kényeztettelek! >
Kérte ki magának, bár az a ruha végezte darabokra tépve, de az pedig az előző érvek miatt nem számított. Végül a következő játékot már nem folytatta, mert érezte, hogy Tubrok nem szeretné már mindezt. Így értek vissza a hálóba, ahol a végén Ingrid a piros ruhát vette fel az egyenruhája helyett a férfi kérésére. Itt is voltak szemtelen megjegyezései a másiknak, már csak amiatt is, hogy reggelire is úgy kiöltözött, mintha a saját koronázására menne, vagyis még azt is megtehetné. A sértett szavakra bólintott az öltözés közben.
< - Gúnyolódom bizony, hiszen téged eddig csak kétféle ruhában láttalak csak... vagy az ennyire elegánsban, vagy pedig ruhák nélkül - felelte szemtelenül. - Így végül is az én hibám, nem tudom, hogy mit is vártam ettől a helyzettől. >
Megjátszottan forgatta meg a szemeit igencsak látványosan, hogy továbbra is érezni lehessen, hogy csak a játékot vitte tovább, de nem gondolta komolyan, mert egyébként tetszett neki az a ruha, amit a párja vett fel és nem volt kifogása ellene. Így mentek le végül az étkezőbe, ahol még Ingrid nem volt korábban. Az étkezés közben elsőre felhozta Ingrid, hogy a Flottás génkezelésnek hála a képessége kiszélesedett és már a jövőt is látja, így megtudta mutatni a leendő gyermekeiket, a kislányt és a kisfiút, az ikerpárt. Egy ideig valóban szerelmesen figyelték egymást, mindaddig, amíg Tubrok fel nem hozta, hogy a nő anyja itt járt. Mindez, mint mindig máskor most is igencsak rosszul érintette, igaz ennyire nem látta még Tubrok, hogy sírjon is miatta Ingrid, pedig általában ez szokott lenni. Vagyis ennyire nem, de a terhesség miatt a hormonok amúgy sem voltak a megszokottak és az ilyesmi érzékenyebben érintette a nőt. Nem szerette volna, de kicsordultak a könnyei, amikor leszegte a fejét és az evőeszközzel megpiszkálta a reggelijét. Korábban még "éhes" volt, azaz tudott volna enni akár bármennyit, de mostanra ezzel eléggé elment a gusztusa attól, hogy bármi is lemenjen a torkán, amihez nagyban közrejátszott, hogy a gyomra összeugrott egy ökölnyi méretté. Vagyis így érezte, meg nagyon, de nagyon halványan emlékezett minderre abból az időből, amikor még csak egyszerű ember volt és tényleg szüksége volt az étkezésekre. Érezte ugyan Tubrok felől azt, hogy a vallomásán kiakadt a férfi, nem csak ő volt így vele, hanem Ingrid is hasonlóképpen reagált, amikor Lerontis emberei közölték ezt vele a genetikai intézetben. Mármint nem teljesen ezt, ezt már ő maga tette össze, hiszen azok is "agymosottak" voltak, nem voltak emlékeik a Zuhanás előttről, főleg nem a skandináv istenekről, így nem is tudhatták mindazt, ami neki egyből leesett ezek után. Csak akkor pillantott fel, mikor megérezte az arcánál a férfi kezét, hogy az letörli a könnyeit és az arcát is önmaga felé fordítja. Ettől ugyan nem fájt kevésbé a dolog, de roppant jól esett neki Tubrok kedvessége és törődése, amit ekkor mutatott az irányába.
< - Mindig ezzel győzködöm magam 600 óta, de kezdek belefáradni - felelte rekedten a könnyektől. - Ha már nem élne, úgy könnyebb lenne, mintsem úgy, hogy tudom, hogy ott van, egy karnyújtásnyira, de nem tehetem meg a mozdulatot, ezt a lépést, mert akkor őt a Fekete Sziklára viszik és lehet, hogy engem is, mert a Birodalom és Zsarnok elleni lázadókkal kooperálok. >
Szipogott egyet-kettőt, majd egy szalvétával a maradék könnyet, nedvességet is felitatta az arcáról.
< - Mikor még a Pride-s őseitekben fel sem merült a Rocksolid megalapítása, már akkor sem láttam őt - mondta. >
Azt elkönyvelte magában, hogy akkor Aesa nem jött az anyjával, csak egyedül volt, igazából nem nagyon tudta, hogy miként is viselkedne az anyja a vő jelöltekkel, hiszen Cal-t sem ismerte, Ry-t kedvelte, ezek szerint Tubrokot is. Lehet, hogy ezúttal személyesen jött el információkért Nava-hoz és Mordaen-hez? Nem, Tyr lehetett az elsődleges, aztán Tubrok, mármint remélte, hogy így van. Valóban kellett egy kis idő, talán egy perc maximum, hogy sikerüljön Ingridnek megnyugtatnia magát, ezek után hozta fel a férfi Eyjolfot. Ezen már képes volt elmosolyodni egy nagyon picit, hogy a hallottak ellenére is ragaszkodik ahhoz, hogy a fiúk megszülessen.
< - Akkor megtartjuk - mosolygott. - Örülök, hogy így döntöttél, bár picit félek, féltem Greg-et is. >
Ismerte be az aggodalmát, most már innen megtudott nyugodni, így nem sokkal később Tubrok ismét megszólalhatott. Erre csak bólintani tudott, hogy teljesen átérzi azt, amit a férfi mondott.
< - Tudom - mondta. - Ha képes lennék arra, hogy elveszítsem az eszméletemet, akkor ájultan estem volna össze, amikor az adatokat megtudtam és összetettem az egészet a fejemben. Engem azt hiszem, hogy jobban sokkolt ennyi idő után. Ha nem gond, szeretnék majd beszélni Tyrrel a mai nap folyamán valamikor... és... és anya írt annak idején egy szép hosszú könyvet, most már tudom, hogy a családom története az, kézzel kellett kimásolnom, de elhoztam neked, hátha érdekel, hogy elolvasd. Behatóan ismerteti a skandináv isteneket, hogy milyenek voltak valójában. >
Innen kezdve valószínűleg kellett pár perc ahhoz, hogy a hangulat újra normalizálódjon és ismét jobb legyen. De amint ez megtörtént, akkor Tubrok fel is hozta, hogy mit is építtetett a hálóba, amire rá is kérdezett Ingrid, hogy vannak-e ötletei. A reakción, a kéz összedörzsölésen akaratlanul is felnevetett.
< - Ha megérzéseim nem csalnak, akkor ebből néhányat szeretnél már az este folyamán is kipróbálni? - kérdezet. >
Nagy nehezen leerőszakolt néhány falatot, nem szerette volna megbántani Tubrokot, ha már reggelizni jöttek, akkor nem eszik legalább pár falatot, majd gyümölcslével öblítette le. Ez sokkal könnyebben lecsúszott, mint az ételek. Még megtörölte a száját, majd utána egy kacér mosollyal szólalt meg.
< - Ha jól sejtem, akkor nem kevés "oktatófilmet" néztél meg a témában, igazam van? - kérdezte. >


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Pént. 29 Ápr. 2016, 00:59

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

Ingrid és Tubrok éppen szópárbajt vívnak a férfi hivatalos ruházatáról. Csak úgy csattognak egymás között a szemtelenebbnél szemtelenebb megjegyzések. Ingrid egymást követő két megjegyzésére nem is tud egyből mondani semmit Ragal, csak "duzzogva" töri a fejét. Végül megszólal.
< - Várjunk csak, de azt a ruhámat tépted szét hevességedben! Lehet lepleztél valamit! >
"Háborodik fel" a férfi, természetesen teljesen megjátszva az egészet. A második gúnyolódásra is van egy-két szava a férfinek.
< - Így van! Igazán stílusos férfi vagyok, vagy a hivatalos ruhámban találsz, amikor uralkodói ügyeket intézek, vagy meztelenül, amikor a hölgyeket szórakoztatom. Örülj neki, hogy ilyen remek párod van! >
Fejti ki rendkívül büszkén és egoista módon Ragal. Később már mindketten Ragal saját étkezőjében vannak és éppen reggeliznek. Az étkezés közben természetesen beszélgetnek is, nem is akármilyen témákról. Az elején még igazán jó hangulatú, kellemes a beszélgetés, majd nagyon siralmassá válik ugyanazon légkör. Tubrok nagyon kiakad a hallottakon, de aztán próbálja vigasztalni a nőt.
< - Ne add fel. Nézd csak magadra, mennyit változtál az utóbbi években, évtizedekben, körülötted a világ is sokat változott. Még találkozhatsz újra anyáddal, van rá remény. Ezer év telt el az életedből, és még ki tudja hányezer fog még. >
Próbálja valahogy a lelket tartani Ragal a nőben, csak nagyon őszinte, szívből jövő dolgokat mond, mással nem egészíti ki, akkor már erőltetett lenne. Később Tubrok azt is leszögezi, hogy Ingrid ne is gondoljon arra, hogy esetleg nem szeretné Eyjolfot, mert ilyen nem lehetséges. Ingrid kicsit meg is nyugodhat ezzel kapcsolatban, viszont Greg-ért mégiscsak aggódik. Erre Ragal csak némán biccent, jelezve, hogy felfogta és megérti. Később Ingrid isteni gyökerei és rokonságára terelődik a szó, Ingrid mesél az anyja könyvéről is és elmondja, hogy hozott egy példányt a párjának. Tubrok erre is csak igenlően/egyetértően bólint, de nem igazán tud a torkán kipréselni szavakat. Végül egy kis idő után el tud mosolyodni és kissé szemtelenül szólal meg.
< - Most már örökre szexistennő maradsz, nem tudod lemosni magadról a jelzőt... Ugyanis az vagy! >
Próbálja Tubrok ízlésesen, de megváltoztatni a gyászos hangulatot és ezzel eldönteni a kettejük között húzódó vitás kérdést is. Amikor már kellemesebb a hangulat az étkezőben, akkor árulja el Tubrok, hogy még milyen átalakítást eszközölt a hálóban, ami kapcsán újabb remek kis beszélgetés alakul közöttük.
< - Hmmm... - morfondírozik Tubrok - Nagyon jó megérzéseid vannak Boszorka... >
Gondolkodik el látványosan a férfi. Ingrid leerőszakol néhány falatot, iszik rá gyümölcslevet aztán már ő maga is kacér mosollyal tud megszólalni, a szerelme rögtön válaszol is neki.
< - Teljesen igazad van, nagyon-nagyon sok tudományos filmet láttam a témában. - itt kivár egy picit - Ha nem esik jól az étel, ne erőltesd, kérlek. Inkább kérj olyat, ami most jól esne. - fejezi be őszinte, halk, kedves hangon a férfi. >

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Pént. 29 Ápr. 2016, 10:59




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
Továbbra is remekül szórakozott, főleg azon, hogy a legutolsó két szemtelen megjegyzésére nem is tudott a párja mit felelni hirtelen a szavaira és igencsak látványosan állt neki gondolkodni. Kíváncsi volt, hogy milyen választ is, főleg, hogy ennyire duzzogva tette meg mindezt a párja. Végül pedig csak sikerült választ kapnia, amin mosolyogva csóválta meg a fejét, ő maga nem volt még megjátszottan sem felháborodott, nem volt rá szüksége, hogy az legyen. A vádakra, amiket kikért magának Tubrok határozottan rázta meg a fejét, hogy roppant mód téved a másik és semmi sem igaz abból, amit most paranoiásan feltételez a helyzetből.
< - Nagyon tévedsz - kérte ki magának. - Nem leplezek semmit sem, ha nem hiszed el szedesd elő a kidobott ruhadarabokat és megnézzük. Ha te nem tudod megkérni az androidokat, mert megsemmisült, akkor én megkérem Maniac-et, csakhogy lásd, hogy nem titkoltam semmit sem! >
Végig roppant határozott volt és így nézett Tubrok szemeibe, határozottan, provokálóan, hogy ehhez mit is fog szólni a férfi, hogy nem szalad el a felelősség elől, sőt, hangoztatja, hogy semmit sem akar leplezni, így még be is bizonyítja, ha a másik úgy kéri. A második gúnyolódásra is kapott választ, mint igazából nehezen tudta eldönteni, hogy az arcát a kezeibe temesse, vagy pedig hangosan nevessen fel. Erre azonnal volt is újfent igencsak szemtelen válasza, amivel nem is késlekedett, hanem egyből a párja tudtára szándékozott hozni. Már csak azért sem, mert roppant egoista módon kapta az előző szavakat, így némileg igyekezett letörni Tubrok képzeletbeli szarvait a sajátjaival.
< - Ezek után bele sem merek gondolni, hogy akkor a csatatérre miként állsz ki... >
Jegyezte meg roppant gonoszan és közben a szemeit forgatva. Persze mindez is csak a játék miatt volt így, tökéletesen tisztában volt vele, hogy nem megy ki Tubrok a csatatérre megfelelő védőöltözet nélkül. Így hát igencsak kíváncsian várta, hogy mit is fog minderre a párja mondani és mennyire sértetten fog rá reagálni. Azt pedig már meg sem említette gonoszkodás címén, hogy... de mégis megszándékozott említeni, volt ennyire gonosz.
< - Ahhoz pedig egy kezem is sok lenne, hogy megszámoljam hány hölgyet szórakoztattál az elmúl egy egységben! >
Szúrta végül csak oda azt, ami az eszébe jutott. Hamarosan pedig már lent voltak az étkezőben, ahol neki is láttak a reggelinek. Az eleje a reggelinek valóban kellemes volt, mindaddig, amíg Tubrok meg nem említette, hogy járt itt Ingrid anyja. Ez mint mindig most is nagyon-nagyon fájdalmasan érintette a nőt, hogy még a párja, akivel alig egy egységnyi ideje van együtt is láthatja őt, míg saját maga évszázadok óta nem. Azt értékelte, hogy Tubrok próbált neki segíteni, jobb kedvre deríteni, de nem igazán sikerült. Most úgy beszélt a pár ezer évekről, mintha egy pillanat alatt elmúltak volna.
< - Ez most olyan, mintha közölnék veled, hogy Nava, vagy Eréna eltűnt, és majd huszonöt-harminc év múlva talán újra láthatod őket, a keresed őket, pedig könnyedén az életükbe kerülhet? - mondta keserűen. - Te hogy viselnéd mindezt? Főleg, hogy ezen idő alatt vagy ők, vagy te is meghalhatsz, ami az anyám és az én esetemben is fennáll. Így tényleg sokkalta nehezebb, mintha halott lenne és nem lenne remény. >
Utalt ezzel arra, hogy hiába élnek sokáig és flottások, még ugyanúgy megtudnak halni. Szándékosan nem Tubrok szüleit, hanem most is élőket hozott fel, a halottak mások voltak, más érzés, Ingrid is sokat veszített, de a halottak mégsem hiányoztak annyira, mint az élő, akihez csak ki kéne nyúlni, de nem volt szabad és ez volt a roppant őrjítő. Nem várta, hogy Tubrok átérezze mindazt, amit ő érzett, és örült, hogy mindezt nem kell. Ezt talán csak akkor érezné át, ha Ingrid elmondaná neki, hogy Nava is a Nite tagja, mert azért lehet, hogy száműzte volna és soha többé nem találkoztak volna abban az esetben. Továbbra sem akarta kitenni mindennek a szeretett férfit. Nem sokkal később megállapodtak abban, hogy a hallottak ellenére is szeretné megtartani Eyjolfot a férfi, amire a nő csak bólintott, hogy akkor így lesz és nem fogja elvetetni, vagy kivetetni magából, hogy lefagyasszák ki tudja, hogy meddig. Végül beavatta a férfit a nagy családi titokba, aki ezen hasonlóképpen kiakadt, mint Ingrid, amikor először hallotta, még elmondta nagy nehezen, hogy elhozta azt az irományt is, ami az Ázok és Vánok, azaz a skandináv istenek életét, történetét taglalja. Csak most gondolt bele, hogy mindez vajon mennyire szentségtörés és eretnekség Tubrok számára? Még akkor is, ha ez volt a valóság, ő nem így tanulta, nem ezt tartotta a hite. Egy kis ideig csendben ültek ezek után, mígnem Tubrok megejtette a kedvenc témáját, a szexistennőt. Ingrid határozottan rázta meg a fejét, hogy nem így van és nem így gondolja.
< - Nem vagyok az - mondta ki hangosan is. - Az egyik nagyanyám valóban ilyesmi volt, Freyja, termékenység istennőként, de én nem vagy az. Anyáék már csak úgymond "reinkarnációk", ha lett volna idejük, esélyük, akkor újra istenek lettek volna az idővel, így mi is, de a Zuhanás miatt mindez már nem következhetett be. >
Magyarázta el a dolgokat, pontosabban egyelőre nem ment bele, ha elolvassa Tubrok azt, amit hozott neki, akkor majd megérti. Ekkor próbált néhány falatot leerőszakolni a torkán, de nem igen sikerült, úgy tűnt, hogy még a párjának is feltűnt mindez, csak előtte még Ingrid korábbi szavaira válaszolt, aki rá is kérdezett arra, hogy szándékozott-e már este kipróbálni majd a felfüggesztőt, amit a férfi az ágy fölé szereltetett. A megérzése úgy tűnt, hogy igencsak helyesnek bizonyult, mert igenlő választ kapott, hogy tényleg tervezett valamit már mára is a férfi.
< - Csak kezdelek kiismerni, főleg ilyent éren - mosolygott egy kicsit. - Mit terveztél? - kérdezett rá. >
Meg Tubrok férfiból volt így azért sem volt nehéz, így igaza lett abban is, hogy sok ilyen filmet nézett a férfi.
< - Tudományos? - kérdezett vissza sanda tekintettel. - A parasztot hiába öltözteted királyi ruhákba, akkor is paraszt marad. >
Mivel mondta a férfi, hogy ne egyen, ha nem kívánja, így letette a villát és kissé eltolta a tányért maga elől. Semmit sem hitt, hogy lemenne a torkán, még szerencse, hogy nem számított egyáltalán a HPI-s mivolta miatt, még terhesen sem. Végül kíváncsian fordult oda a remélhetőleg tovább étkező párja felé.
< - Még építtettél, szereltettél be valamit? - kérdezte. - Amit nem említettél, például egy "kínzókamrát" az alagsorba, vagy kéjbarlangot, vagy valamit, amiről tudnom kellene? - érdeklődött. >


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Szer. 04 Május 2016, 00:03

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

Ingridre jelenleg sok minden lehetne mondható, de azt nem, hogy nem piszkosul szemtelen, különösen a párjával. Tubrok nem is tud nagyon visszavágni, csak sűrűn csóválja a fejét, aztán válaszol.
< - Ilyen nagy szájjal nem is csodálom, hogy minden befér oda és nem hagysz magad után maszatot! >
Erre már tényleg nem sejti a férfi mit is felelhet Ingrid. Később sem ad alább a szemtelenkedésből Ingrid, hanem lelkesen tesz megjegyzéseket a párjára, aki éppen azt ecseteli mikor milyen ruhákban van. Tubrok minderre kissé sértetten feled.
< - Mint gondolhatod, harci páncélban, akárcsak minden más harcos. Vagy talán védelem nélkül szeretnél ott látni?! >
Háborodik fel megjátszottan a férfi. De Ingrid továbbra is hozza a formáját, bármit is mondjon a párja. Amikor Ingrid a hölgyek összeszámolását említi, Tubrok roppant morcos képet vág, nagyon összehúzott szemöldökkel és morgolódik is hozzá. Végül komolytalanul, gúnyosan kinyújtja a nyelvét a nőre.
< - Nagyon jól tudod, hogy miért nem voltam egy nővel sem, örülnöd kellene neki! >
Később, a reggeli folytatása már egyáltalán nem ilyen humoros és vidám a beszélgetés hangulata, sőt. Szóba kerülnek a komolyabb témák és a hangulat igencsak komorrá válik. Amikor Ingrid "kioktatja" Tubrok csak csendesen lehajtja a fejét és halkan felel.
< - Ne kívánj olyat, amit megbánnál. >
Jegyzi meg, aztán csöndben marad. Ha mindez még nem lenne elég Tubroknak, Ingrid még a tényleges származását is elárulja, amivel teljesen és tökéletesen kiakasztja a párját. Végül azonban nagy nehezen túl tud ezen jutni Tubrok, és akkor jegyzi meg, hogy most már bizony Ingrid szexiszennőnek számít. Ingrid viszont ezzel nem ért egyet, el is magyarázza, hogy miért. Ragal morfondírozni kezd mindezen.
< - Nos, biztosan igazad van... - itt kivár néhány másodpercet - Attól még szexistennőnek számítasz. >
Jelenti ki végül, hogy mi a véleménye. Miután a kedélyek és a komor hangulat némileg rendeződik, lecsillapodik, Ingrid próbál néhány falatot leerőszakolni a torkát, de az valóban csak erőlködés. Ragal meg is jegyzi, hogy ne tegye, Ingrid így már nem is erőlteti. A téma is változik, hiszen Ingrid tudomást szerezhet a párja által beépített újabb perverz kiegészítőről, amint rákérdez a férfi lelkesen mesélni is kezd.
< - Terveim szerint beteszek egy filmet és mindketten nézzük, csak éppen te lógva. Pontosabban arccal az ágy eleje felé, hassal lefelé lógva. Én felnyúlva gondoskodok a játékszerekről és egyéb kényeztetésekről. Ha már nagyon nem bírjuk, lejjebb engedhetlek és kölcsönösen, orálisan foglalkozhatunk egymással. De ha neked máshoz lenne kedved, csinálhatunk bármit, én is lóghatok ott, ha úgy kívánod. >
Árulja el őszinte terveit a férfi, kaján mosollyal az arcán. Ezután Ingrid kérdőre vonja a tudományos filmek tudományos létét és elmond egy mondást is. Ragal láthatóan furcsállja a parasztos-királyos mondást, de azért megérti.
< - Tudományos, biológiai kutatófilmek voltak. - védi továbbra is az álláspontját. >
Egyébként Tubrok valóban étkezik, ő maga már nagyon éhes, és muszáj néha egy-egy falatot ennie. A további kérdésen Tubrok egyszerűen felnevet, halkan kezd el nevetni, aztán egyre jobban kell küzdenie, hogy visszafogja magát.
< - Nem, mást nem. Miért kellene? Most szólj ha szeretnél valamit, gyorsan megoldom. Jajj Boszorka, mi is lenne velem nélküled. Még mindig olyan komor lennék, mint előtted... >

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Szer. 04 Május 2016, 11:14




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
Ingrid valóban roppant szemtelen volt most, amit mind a ketten igencsak élveztek és esze ágában sem volt mindezt abbahagyni. Főleg, hogyha ennyire magas labdákat kapott a párjától folyamatosan. Plusz nem úgy tűnt, mintha a férfi elégedett lett volna a válasszal, amit kapott, már csak emiatt sem állhatott le Ingrid, hanem tovább szándékozott folytatni azt, amit elkezdett. És akkor arról nem is ejtett még szót, hogy Tubrok megvádolta és kezdett ő maga is szemtelen lenni, amit a nő egyáltalán nem hagyhatott válasz nélkül. Azt látta, hogy a férfinak most már tippje sincs, hogy mit is fog erre kapni, pedig azért eléggé egyértelmű lehetett, legalább is az egyik fele a dolognak, nem is akarta váratni tovább, hanem neki is látott elmondani.
< - Bagoly mondja verébnek, a te szád sokkal nagyobb, mint az enyém - mondta. - Nem is beszélve arról, hogy az enyém még Lady Erénához képest is aprócska, szóval az enyémben messze nem fér bele semmi! >
Tökéletesen tisztában volt vele, hogy nem a méretekről beszélt a férfi, hanem a szabadszájúságáról, de akkor is így tökéletesen jött ki az egész és felemlegethette mindezt. A szemtelenkedéssel pedig ezek után sem állt le, hanem folytatta ott, ahol elkezdte mindezt. Persze figyelt arra, hogy mikor lenne túl sok belőle Tubroknak, hogy akkor befejezhesse, de egyelőre nem úgy tűnt, hogy zavarná a másikat, hanem csak élvezi, hogy ennyire jó kedvük van, ilyenkor nem szeretett belegondolni abba, hogy miket is akar majd a Vezérkar tudtára hozni alig pár órán belül. De ezt egyelőre most is elhessegette magától és igyekezett a jelennel, a mostani pillanattal foglalkozni és nem pedig a jövővel. A következő téma az volt, hogy milyen ruhákban szokott megjelenni a férfi, és Ingrid felhozta, hogy csak elegánsban, vagy meztelenül van, vagyis ezt Tubrok mondta, mire Ingrid a szemeit forgatva jegyezte meg roppant gonoszan és szemtelenül, hogy bele sem mer gondolni, hogy akkor miben van a csatatéren. Itt a férfi kérte ki magának, hogy egyértelmű, hogy mi van rajta, de erre Ingrid csak a fejét rázta és csóválta meg.
< - Én az eddigi sérüléseidet látva úgy gondoltam, hogy ott is elegáns ruhában vagy, a homlokodva írva, hogy "ide lőjetek" - állapította meg. - Páncélban nem lett volna szabadna ennyit sérülni, mint amiket el is meséltél és én is láttam rajtad hegeket! >
Mondta úgy, mintha nem lenne azzal tisztában, hogy ezek nem Flottás, vagy HPI-s páncélok, amikben a földi fegyverzet lényegében kárt sem tehet. De azért ez is így volt jól, hogy a szemtelenkedést tovább tudja folytatni a párjával szemben. A megjátszott sértettség, felháborodás neki is tetszett. Plusz mindekkor még a nőket is felhozta, hogy hányat tudott szórakoztatni a férfi, amíg ő maga nem volt itt. A válaszon és a reakción csak felnevetett, hogy erre már szinte nem is kapott rendes visszavágást, végül a nyelvöltés után odahajolt a férfihoz és egy puszit nyomott a homlokára és kedvesen mosolyodott el, ezzel is lezárva a játékot, amit elkezdtek korábban. Innen már tényleg nem volt értelme tovább húzni, csak erőltetett lett volna az egész.
< - Tudom - felelte kedvesen, ezzel tényleg befejezve az egészet. >
Nem sokkal később már az étkezőben voltak, ahol közel sem volt ilyen vidám a hangulat, az elején még igen a gyermekeknél, de utána, amikor Tubrok felhozta, hogy Steph itt járt, akkor már nem. Itt volt néhány igencsak kellemetlen és rossz szavuk is, nem egymáshoz, hanem csak általánosságban, de az utolsókra Ingrid már nem is felelt, helyette inkább elmondta a valódi származását, amit nemrég tudott csak meg. Nem csodálkozott azon, hogy a férfi is kiakadt rajta, de amint túljutott rajta, már jobbkedvűen jegyezte meg Tubrok, hogy akkor Ingrid valóban szexistennő, a nő kioktatta, hogy nincs így, és az okokat is, de láthatóan nem tudta a párját meggyőzni ebben a saját igazáról. Végül csak legyintett hanyagul, amiből kiolvasható volt, hogy teljesen reménytelennek tartja Tubrokot ebből a szempontból és inkább ráhagyja az egész dolgot. Végül Ingrid már nem tudott többet enni most reggel és csak bólintott a párja szavaira, hogy akkor ne is tegye, hát így is tett. Amíg a férfi evett, akkor inkább nekilátott érdeklődni, hogy mit is tervezett a másik, hiszen olyan lelkesen mesélte, hogy mit is építetett a hálóba az ágy fölé. Úgy tűnt, hogy ez roppant lelkessé tette a férfit, főleg, hogy rá is kérdezett, hogy mit tervez vele. Figyelmesen hallgatta végig, hogy mit is mondott, majd a végén egy picit megrázta a fejét és elmosolyodott. Ekkor már ott volt a fejében az újabb pimasz válasz, amit nem is volt rest megosztani élete párjával.
< - Nekem is megfelel így - mondta. - Mármint, hogy én lógok először, így legalább nem kell azon sem aggódni első tesztelésre, hogy a te izmos tested alatt esetleg leszakad, és ránk omlik ezáltal a plafon is. >
Szemtelenkedett egy picit még ismét. Utána a pornófilmek kerültek szóba, amiket Tubrok lelkesen tudományos, oktatófilmnek nevezett, amit Ingridnek esze ágában sem volt elhinni és az egészre még rá is kérdezett. A férfi persze védte a saját álláspontját, de a nő meggyőzhetetlen volt és mindezt egy régi Zuhanás előtti szólással alá is támasztotta, bár messze nem ért el olyan sikert vele, mint ahogyan szerette volna, de ettől függetlenül úgy ítélte meg, hogy Tubrok megértette, hogy mire is vonatkozott mindez. Végül pedig rákérdezett, hogy nem-e építtetett még olyasmiket Tubrok, amiket nem hozott eddig a tudomására. Mindezen felnevetett a férfi és elég hosszasan tette, mire végül visszatudta fogni magát. Ingrid csak felvonta a szemöldökét, hogy nem érti, hogy ezen mi volt olyan vicces, de az utolsó része a mondatnak nagyon is elnyerte a tetszését, hogy megemlített a párja, hogy jó, hogy van, mert ha nem lenne, még mindig búskomor törzsfő lenne és nem olyan, mint most. Ezzel teljesen egyet tudott érteni és továbbra is örült annak, hogy ilyen jó hatással volt rá.
< - Nem, csak én honnan tudjam, hogy nem-e építtettél az alagsorba, vagy bárhova egy titkos kéjbarlangot, vagy egy "kínzószobát", amiről eddig elfelejtettél megemlékezni, vagy említeni nekem - pöckölte meg a férfi orrát is kedvesen. - Igen, ha nem lennék még mindig roppant komor törzsfő lennél, aki csak a szeretői karjaiban keres vigasztalást és nem pedig olyan, mint most vagy. >
Mosolyodott el kedvesen a végén, és csak azért nem csókolta meg a férfit, hogy az tudja folytatni a reggelijét tovább.


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Csüt. 05 Május 2016, 23:57

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

Ingrid és Tubrok szemtelen csipkelődést folytat egymással a "reggel" folyamán. Ingrid éppen nagyon is nyerésre áll a párjával szemben a kis játékban, mert Tubrok igencsak elvesztette a fonalat. Ragal végül szigorúan pillant a nőre és a kezeit is csípőre teszi.
< - Aprócska? Nem mondanám, éppen most is hatalmas szád van, amivel próbálsz engem csőbe húzni. >
Jelenti ki a férfi határozottan. Ingrid a beszélgetés folyamán később elgondolkozik azon, hogy mennyire is legyen szemtelen, mi az a határ, ami már sok lenne Tubroknak. Láthatólag a férfi is élvezi a szemtelen játékokat, úgyhogy ezzel nincsen probléma, nem vesz magára semmit. Ellenben a következő megszólalásnál nagyon felháborodik, természetesen csak a játékon belül.
< - Azt hiszem Te szeretnél úgy látni, mint ahogy elképzeled! Már nem először említetted ezt! Magyarázatot követelek! >
"Háborodik fel" teljes mértékben Tubrok. Végül a játék lassacskán véget ér, Ingrid már nem akarja igazán húzni az egészet, így a férfi "visszavágásánál" már csak egy puszit nyom a homlokára és kedvesen megjegyzi, hogy tudja a férfi mit értett a szavai alatt. A két szerelmes közti társalgás később, már az étkezőben ülve igencsak rossz hangulatúvá válik, amint a komolyabb, nehezebben emészthető dolgok kerülnek felszínre. Szerencsére egy idő után át tudnak jutni ezen a részen, még ha egyiküknek sem túl kellemes. Ingrid sem akarja már tovább vinni azt a beszélgetés, csak legyint és bólint, jelezve ezzel a párjának. Helyette inkább érdeklődni kezd, Ragal milyen fejlesztést hajtott még végre a csarnokban. Kap egy igen részletes választ minderre a párjától. Annak láthatóan nagyon örül a férfi, hogy Ingrid beleegyezik az esti "programba", és a végén a megjegyzésen még fel is nevet.
< - Bizony, edzett vagyok és van ott még más... - kacsint Ingridre a férfi. >
Ezután várja mond-e erre valamit Ingrid. A pornófilmek kapcsán Miller elsüt egy újabb mondást régről, de mintha ezt a férfi annyira nem értékelné, láthatóan érti mire is gondol a nő, de furcsa neki a hangzása a mondatnak. Mindenesetre ezzel nem is foglalkoznak sokáig. Végül az utolsó rész már nevetést is kivált a férfiből, mikor Ingrid a titkos kéjbarlang után érdeklődik. A mosolynak és a csóknak különösen örül a férfi. Még akart valamit mondani, de a csók belé fojtotta a szót, viszonozza azt, majd miután elhúzódnak ő is kedvesen elmosolyodik. Tubrok ezután már rettentő lassan megeszik két falatot a reggelijéből, iszik rá, aztán Ingrid felé fordul. Kissé megvakarja a tarkóját, majd megszólal.
< - Ingrid... remélem nem bántalak meg. Te mondtad, hogy kérjek bátran. Mióta megnőttél, úgy érzem a kebleid nincsenek olyan arányban a testeddel mint korábban. Én szeretném arányossá tenni. >
Mondja végig komolyan a férfi, igyekezve nem megbántani a nőt. Aztán mást is hozzátesz.
< - És mondd nyugodtan, ha Te szeretnél valamit változtatni az én testemen. A kedvedért bármit, szinte bármit át tudnak rajtam szabni, pár centit még odalent is. >
Ajánlja fel ő maga is.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Pént. 06 Május 2016, 10:48




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
A szemtelenségi csata tovább folytatódott, Ingrid pedig valóban látta, hogy győzelemre áll a Tubrokkal szemben, aki most már tényleg nem tudott semmit, elvesztette a fonalat az üggyel kapcsolatban. De ez a nőt nem zavarta, legalább könnyebben és gyorsabban tudja a végső döfést bevinni a férfinak. Remekül mulatott azon, ahogyan Tubrok hátrafordult és csípőre tett kézzel nézett rá a "vitatkozás" közepette. Határozottan rázta meg a fejét, hogy egyáltalán nem úgy van, ahogyan azt a férfi hiszi, hanem egészen máshogyan. Mindenre voltak megdönthetetlen érvei és szavai, így hát nem is húzta túl sokáig mindezt.
< - Először is, nem próbállak csőbe húzni, azon már túl vagyunk, és te szépen belesétáltál - felelte szemtelenül. - Másodszor valóban pici, te is tapasztaltad, hogy szét kellett feszítened kör alakú pecekkel, mert máskülönben még a férfiasságod sem fért volna bele. >
Utalt a hazamenetele reggelére, ami egy egységgel korábban volt. Igaz annak köze sem volt ahhoz, hogy pici a szája, de a helyzetben tökéletesen megfelelt annak, aminek szánta. Talán arra is, hogy Tubrok méginkább belezavarodjon az egészbe és most már feladja azt, hogy érveket gyártson és meghagyja a fényes győzelmet Ingrid számára, amin már úgyis túl van, csak a párja képtelen volt még mindezt beismerni. Szerencsére látta, hogy élvezi a párja ezeket a játékokat, így nem is fejezte be egyelőre, hanem folytatta, amit eddig. Az öltözködés közben kezdte el "firtatni", hogy Tubrok miben is öltözködik és végül a párja mondta ki, hogy vagy meztelenül van a hölgyek között, vagy pedig elegánsan öltözik. Ingrid nem is volt rest erre az állításra lecsapni, hogy akkor már érti, hogy miért is tiszta sebes a harcok után, ha ott is ezt az elvet vallja, amit elmondott. Itt próbálta menteni a férfi a menthetőt, hogy ott természetesen páncélban van, de láthatta, hogy Ingrid mindezt már nem hitt el neki az előzőek fényében. Gonoszul mosolyodott el a szavakra és direkt még az alsóajkába is beleharapott, hogy fokozza a szeretett férfi türelmetlenségét. Mikor megkapta ezt, akkor hajlandó csak megszólalni ismét.
< - Te mondtad, hogy kétféle "ruhában", "öltözetben" töltöd a mindennapjaidat, vagy elegáns ruhában vagy, vagy pedig meztelenül. És mivel kétlem, hogy meztelenül mész ki harcolni, marad az, hogy elegáns uralkodóiban és nem pedig páncélban. Te mondtad mindezt, nem én találtam ki! >
Kérte ki magának és ezek után figyelmesen várta, hogy lássa Tubrok miként reagál arra, hogy ebben a játékban is csőbe lett húzva és Ingrid túljárt rajta. Ezek után már ahogyan a nő is elkészült az öltözködéssel a játék is lassan véget ért, amit egy puszival hozott a párja tudtára, már ott nem látta értelmét annak, hogy tovább folytassa mindezt, hanem le is zárta. Ezek után mentek le az étkezőbe, ahol egy kicsit kellemetlenebb és húzósabb témát is átbeszéltek, keresztül estek, hogy utána ismét kellemesebb vizek felé evezhessenek. Mivel itt Tubrok már pedzegette, hogy mivel is szeretné tölteni az estét, mit is szerelt fel a szobába, így Ingrid rá is kérdezett, hogy mit tervezett a másik, hogy mit akar vele csinálni felfüggesztés címén. Természetesen önmagának is voltak elképzelései, de azért kíváncsi volt arra, hogy Tubrok mire jutott ez ügyben és mit is tenne a férfi. Így mivel étvágya az előzőek után már nem igen volt inkább csak hallgatta, hogy a párja mit is mond. Mivel nem volt benne semmi olyan, ami zavarta volna így igent is mondott és láthatta, hogy mennyire örült ennek a férfi, főleg, hogy még szemtelen megjegyezése is volt az ügyhöz, amiből az derült ki, hogy miért is az a jó, hogyha ő próbálja ki először. A kacsintásra felnevetett.
< - Az nem hiszem, hogy olyan sokat számítana, ne haragudj - nevetett. >
Remélte, hogy nem bántotta meg mindezzel, bár esze ágában sem volt Tubrok méretét negatív vonzatban feltűntetni, mert nem volt szükség rá, roppant elégedett volt vele. De ha a férfi ennyire magas labdát adott, akkor Ingrid képtelen volt ennek ellenállni és le is csapott rá azonnal. Az egész végén még rákérdezett arra, hogy még ezeken, amiket eddig elmondott a férfi azokon felül van-e, amit építetett. Tubrok nem értette, hogy mire is céloz Ingrid, így felhozta a kéjbarlangot és efféléket, amiken igencsak jól vidult a férfi, de megerősítette, hogy ilyesmit ne, építtetett, csak amiket elmondott. Legalább további meglepetések nem érhetik Ingridet. A csók után saját maga is ivott két kisebb kortyot a gyümölcslevéből, majd érdeklődve, kérdőn pillantott rá, hogy mi is az, amit így akar mondani. Amikor kivételesen Ingridnek hívta a párja, a nő összeráncolta a homlokát, volt egy érzése, hogy ebből jó nem sülhet ki. És valóban, könnyedén leolvasható volt az arcáról a kérés után, hogy megfordult a fejében, hogy most keverjen le-e egy hatalmas pofont a férfinak, vagy pedig ráér majd öt perc múlva. Egyelőre végül abban maradt, hogy ráér mindez. Megköszörülte a torkát mielőtt megszólalt.
< - A melleim pontosan, matematikailag ugyanolyan arányúak, mint előtte voltak - mondta. - Ha arra akarsz kilyukadni, hogy dinnye nagyságúakat akarsz, vagy akkorát, mint Erénának van, már most közlöm, hogy felejtsd el! Egyrészt roppant kényelmetlen akkorákkal mászkálni, vagy bármit csinálni, mert útban vannak. Arról nem is beszélve, hogy rendesen feküdni sem lehet velük sehol, mert akadályoznak. Szóval maximum annyit vagyok hajlandó növelni, hogy még beleférek a ruháimba és nem fogok emiatt újra mindent lecserélni. Remélem elnézed, hogy a saját kényelmem és munkám zavartalan ellátása fontosabb, mint az, hogy neked mik az álmaid mellméret tekintetében... >
A férfi felajánlására csak megrázta a fejét és kíváncsi volt, hogy mit is fog az felelni arra, amit mondott.
< - Nekem minden tökéletesen megfelel rajtad - mondta. - Ha tökéletesebbre vágynék, akkor egy HPI-sel jöttem volna össze, nem pedig veled, de ezt egyszer már korábban kifejtettem neked, így továbbra is tartom, hogy semmit. >
Akaratlanul is picit csípősebbek lettek a szavai, mint szerette volna.


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Szomb. 07 Május 2016, 00:12

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

Ingrid gyakorlatilag legyőzte a párját a szemtelen játékokban, szépen csőbe húzta a férfi, aki még mindig nem akarja feladni, habár ő is tudja, hogy ezeket a játékokat már csúfosan elbukta.
< - Te is tudod, hogy az a pecek egészen más miatt kellett! >
Próbál védekezni a férfi, nem sok sikerrel. Az öltözés közbeni játék során sem áll túl jól a férfi szénája, Ingrid már érezheti a győzelem édes ízét, ami a kettejük közötti kis játékot illeti legalábbis. Tubrok továbbra is csípőre tett kézzel áll, szigorúan néz.
< - Azt hiszem csak kekeckedsz velem és valójában nem akarsz sérülten látni... - állapítja meg, majd legyint egyet feladva ezzel a játékot. >
Miután felöltöztek mind a ketten Ingrid már nem akarja folytatni a játékokat, nem akarja azokat túlnyújtani, így le is zárja azokat. Lent a privát étkezőben a beszélgetés igazán kellemesen indul, de aztán nagyon komoly és komor hangvételű lesz. Egy idő után azonban ezeken a részeken is túljutnak és áttérhetnek másra. Ott lyukadnak ki, hogy mi is az esti program és Tubrok mit szereltetett fel a hálóban az ágy fölé. Ragal láthatóan örül annak, hogy a nő is jó ötletnek tartja ha ott lóg egy keveset, ráadásul még fel is nevet a kacsintáson. Ő is felnevet a megjegyzésen, majd helyeslően bólint.
< - Azt hiszem igazad van, bajban lennék ha tényleg súlyos lenne. >
Feleli jókedvűen, komolytalanul. Később még más is szóba kerül, de azt Ingrid lezárja. A kellemes csóknak és a kedves mosolynak nagyon örül ezután Tubrok, és főleg annak, hogy Ingrid beleiszik a gyümölcslevébe, tehát már nem érzi annyira rosszul magát mint korábban. Ezt a pillanatot választja Tubrok, hogy kinyögje a kérését, pontosabban elképzelését. Tubrok valóban legfeljebb két nagy pofont érdemelne a mutatványért, de Miller ennél megfontoltabb. Ingrid szavai szépen letörik a férfi szavait, aki le is süti a szemeit a fejmosás közben. Először megszólalni sem tud nagyon, utána viszont nem hátrál ki, akkor elismerné, hogy dinnyéket akart, pedig tényleg nem. Most már óvatosabb hangon szólal meg.
< - Tudod, hogy szeretem a tested, láthattad érezhetted. Lehet, hogy matematikailag arányos vagy, de mióta megnőttél érzetre sokkal kecsesebb, karcsúbb vagy. Nem gondoltam túl nagyra, csak arányosra. >
Mondja el még egyszer, aztán vár Ingrid reakciójára. Reméli a nő nem tépi le a fejét.
< - Ha aggaszt, megmutathatom kézzel mekkorára gondoltam és egyáltalán nem az, amit hiszel. >

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Szomb. 07 Május 2016, 10:35




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
Az első kis szópárbajt sikeresen megnyerte Ingrid, noha a párja még mindig nem akarta feladni a dolgot és tovább próbálkozott menteni a menthetőt, pedig már teljesen felesleges volt. Hiszen így már csak egyre csúfosabb és csúfosabb vereséget szenvedhetett el Tubrok, és egyre nehezebb volt számára jó fényben kikerülni. Márpedig nem adta fel, úgy tűnt, hogy mindezt esze ágában sincs megtenni, így hát Ingrid továbbra is remekül szórakozott. Játékosan, kislányosan rázta meg a fejét arra, amit Tubrok mondott, majd direkt csücsörített, hogy az ajkai a lehető legkisebbnek tűnjenek. Csak addig tartotta fenn, hogy a férfi megcsodálhassa és megnézhesse mindezt, majd utána ismét megszólalt, de nem artikuláltan, hanem rendesen, mert befejezte még előtte a csücsörítést.
< - Mint láthattad most is, olyan pici szám volt akkor is és a pecek nélkül arra sem lettél volna képes, hogy megcsókolj! Nemhogy bármi mást beletegyél a számba abból, ami a piszkos fantáziájú fejedben megfordul. >
Kérte ki magának a végén, és való igaz is volt, abban a helyzetben egyébként tényleg semmit sem tudott volna még egy falat ételt sem beletenni Ingrid szájába Tubrok, mert a nő annyira megmakacsolta magát sértettségében. Az öltözködés közben volt a következő kis játékuk, amit úgyszintén igencsak fölényesen nyert meg Ingrid úgy, hogy Tubroknak esélye sem volt ellene, már csak azért sem, mert maga alatt vágta ki a fát a szavaival, amikre Ingrid csak kontrázott és sikerült ismét teljesen összezavarnia a másikat, hogy az mostanra már teljes egészében feladta az egészet és beismerte a vereségét. Így, hogy legyintéssel beismerte a vereséget a párja és feladta a játékot már nem volt gond azzal, hogyha elmondta azt, hogy mit is gondol valójában.
< - Valóban - ismerte be a játék után. - Szívem szerint HPI-s páncélt adnék rád, hogy egészen biztosan ne sérülhess meg. >
Ezek után pedig már indulhattak is reggelizni, ott volt egy rövidke kellemetlenebb rész a beszélgetésben, majd ismét a kellemesebb hangulatú témák vetődtek fel. Többek közt ilyen volt az is, hogy mit is fognak este majd csinálni és hogyan szándékozik felavatni a lógatót Tubrok az ágya felett. A férfi fel is vázolta, hogy mit is tenne Ingriddel, aki bele is ment, hogy neki mindaz megfelel és nincs kivetnivalója a dologgal kapcsolatban. De, mint mindig most is szemtelenkedett egy kicsit, hogy jobb is, ha próbálja ki, biztosan nem szakad le, mint Tubrok alatt. Erre a férfinak is volt egy visszavágása, amin a nő már felnevetett és remélte, hogy nem bántja meg vele a másikat. Szerencsére nem így lett, nem bántotta meg, sőt a párja ekkor még fel is nevetett rajta és egyet is értett, hogy jó, hogy a büszkesége nem olyan nehéz, hogy az is számítson valamit abban a helyzetben. Nem sokkal később pedig Tubrok felhozta, hogy szerette volna, hogyha Ingrid még jobban megnöveli a mellméretét, de ez a kérés láthatóan nem igen nyerte el a hölgy tetszését és a férfi csak örülhetett annak, hogy nem kevert le érte két hatalmas pofont Ingrid, hanem csak szavakkal osztotta ki. Ezúttal nem érzett semmilyen keserűséget amiatt, hogy a férfi lesütötte a tekintetét, most pontosan ezt akarta elérni, hogy szálljon magába a másik. Azonban mégis csalódnia kellett, mert nem így történt és Tubroknak esze ágában sem volt hagyni a témát, hanem tovább folytatta. Igaz ezúttal már érezhetően óvatosabban és finomabban, de mindez akkor sem változtatott azon, hogy Ingrid miként érzett az üggyel kapcsolatban. A saját véleményét pedig nem is volt rest magában tartani, ahogyan máskor sem.
< - Remélem tisztában vagy vele, ahogy azáltal, hogy karcsúbb vagyok és légiesebb, arányban kisebbnek kellene lennie a mellemnek, mint most? - kérdezte. - Ha nem HPI-s lennék már így is esélyes, hogy hátfájdalmaim, és egyéb egészségügyi gondjaim lennének... és csak miattad hagytam ekkorára és nem vittem kisebbre... >
Néhány pillanatra elhallgatott, Tubrok érezhette, hogy valóban igazat mondott, hogy csak azért tette nagyobbra, mint ami illett volna a testhez, hogy neki kedveskedjen és nem pedig önmaga miatt. Lehet, hogy éppen ez volt az, ami miatt rosszul esett neki és nem lelkesedett az ötletért, amit a férfi kitalált számára, hogy még nagyobb legyen. Majd elfintorodott egy-két szívdobbanásnyi idő múlva és csak ezek után szólalt meg.
< - Számomra már ez is túl nagy egyébként, és nehéz megszokni - mondta végül teljesen őszintén. >
Az igazság az volt, hogy nem remélte azt, hogy mindezzel sikerült meggyőznie a másikat, még akkor sem, ha láthatóan, érezhetően az igazat mondta, hogy ennél nagyobb már zavarná, sőt ez is zavarja és csak Tubroknak akart az alapból ekkorával kedveskedni. Még egy pillanatra az is megfordult a fejében, hogyha tudja, hogy ebből ez lesz, akkor nem is növeszti meg magát, hanem marad olyan apró, mint korábban. Főleg, hogy a melleivel egész életében elégedett volt, magával is, csak a magassága zavarta időről időre, hogy olyan alacsony a megszokott HPI-s magassághoz képest. Mindazonáltal kíváncsi volt, hogy mit is fog ezek után mondani Tubrok, hogy megérti-e az ő nézőpontját, vagy pedig továbbra is a sajátját akarja hajszolni. Nem sokkal később azonban még eszébe jutott valami más is, amire rá is kérdezett, nem gondolkodott rajta, csak kibukott belőle a kérdés.
< - Mikor fogjuk bejelenteni hivatalos közleményben, hogy Eyjolf úton van? - kérdezte. >


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Vas. 08 Május 2016, 00:15

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

Ingrid és Tubrok mivel mással is töltené az időt ha nem éppen egy kettejük közötti játékkal. Elég szemtelenül felelgetnek egymásnak, de pont ez a varázsa a kis játéknak. Tubrok csak rosszallóan rázza a fejét a nő szavaira, annyira amilyen látványosan csak lehet.
< - Ha jól emlékszem akkor is a rendkívüli szemtelenkedésed miatt kaptál egy kis büntit. >
Jegyzi meg sokatmondóan a férfi és rákacsint a nőre. Habár a játékot elvesztette, a kellemes hangulatot igyekszik megtartani. Mialatt öltözködnek éppen alakul ki még egy játék a szerelmesek között és ezt is Ingrid nyeri meg, nem is kis előnnyel. Miután a legyintéssel Ragal elismeri a vereségét, Ingrid elmondja mit is gondol őszintén. Tubrok mindezen hálásan elmosolyodik.
< - Ezt mégsem teheted meg, ha jól sejtem. - feleli kedvesen. >
A kis játékok és a beszélgetések után mennek a szerelmesek reggelizni. Ott először remekül indul a beszélgetés, de már nem tudják és nem is akarják elkerülni a komolyabb témákat, így ezeket is átbeszélik, természetesen a nem túl kellemes érzelmi reakciók kíséretében. Legalább az igazság és az információk a napfényre kerültek és most már mindketten többet tudnak. A mélypontból innentől felfelé vezet az út, más témák felé. Többek között az is kiderül, hogy Tubrok nem építettet kéjbarlangot a csarnokba, ellenben az ágy felé került valami. Ezután találja jó ötletnek a férfi, hogy előhuzakodjon a kérésével. Összegezve egyelőre örülhet annak, hogy Ingrid nem kevert le neki két hatalmas pofont, amitől a füle csengene mostanáig. Ingrid fejmosása után Tubrok csak lehajtja a fejét és a tekintetét is lesüti.
< - Nem hittem, hogy ennyire mérges leszel. Azt mondtad korábban kérdezzek bátran. Akkor nézd el nekem az egészet. >
Zárja le ezzel a férfi, nem erőlteti tovább a kérését. Egy kicsit kivár így, aztán Ingridből kibukik a kérdés a fiúkkal kapcsolatban, pontosabban az ő bejelentésével kapcsolatban, erre pillant fel Ragal.
< - Bármikor bejelenthetjük, amikor akarod. Csak rajtad múlik, nekem bármikor megfelel. >
Itt elgondolkodik egy kicsit, majd még hozzáfűz valamit.
< - Akár már most, a vezérkari gyűlésen közölhetjük, remek alkalom lenne és közeli is. Persze, ha később akarod, nem a híreid előtt az is érthető. >
Egészíti ki még ezzel a férfi a válaszát, majd figyelmesen várja a nő válaszát.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Vas. 08 Május 2016, 11:50




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
A szemtelenkedés tovább folytatódott a páros között még úgyis, hogy azt már Ingrid ugyan utcahosszal, de megnyerte Tubrokkal szemben. Továbbra is remekül mulatott, szórakozott azon, hogy mennyire látványosan csóválja a szavaira a fejét. A jókedvet a férfinak határozottan sikerült megtartania. De minderre már nem szólt hangosan csak ő is megrázta a fejét, hogy ezzel le is zárja az egészet. Bár néhány pillanat múlva mégiscsak meggondolta magát, előtte még beleharapott az alsóajkába is, csak mert tudta, hogy ezt mennyire is szereti a párja, majd kimondta a saját lezárásaként tekintett mondatot.
< - Mindez nem változtatja meg a tényét annak, amit mondtam. >
Ekkor még ő maga is viszonozta a kacsintást, amivel láthatta a férfi, hogy sikerült megtennie, amit szeretett volna. A következő játék már Ingrid öltözködése közben volt, amit úgyszintén ő maga nyert meg, az egész végén pedig teljes mértékben egyetértett Tubrokkal, meg sem próbált kibújni az alól, hogyha tehetné, akkor még a sérülésektől is megóvná. Ehhez tette hozzá, hogy szíve szerint belebújtatná egy HPI-s páncélba, hogy tényleg így legyen, amikor a férfi éppen valamiért odakint harcol. Így valóban elejét vehetné bármilyen sérülésnek, vagy pedig azon kockázatnak, hogy esetlegesen halálos sérülést szenvedjen a férfi odakint. Örült a hálás mosolynak, amit kapott, mivel ez azt jelentette, hogy kiolvasta Tubrok belőle, hogy tényleg így gondolta és nem pedig csak kedveskedésként mondta mindezt. A megállapításra picit szomorkásan bólintott.
< - Ezt valóban nem tehetem meg - mondta. - Pedig jó lenne, ha lehetne, nem kéne téged folyton féltenem. >
Mosolygott a végén. Valóban roppantul egyszerűsítené a dolgát, de tökéletesen értette, hogy miért is nem szabad mindez és miért vannak olyan rendelkezések. Abban az esetben nem lett volna ilyen gond, ha úgy alakul minden, ahogyan eredetileg tervezte Zsarnok és Osborn, hogy mindenki kap génkezelést és úgy az egész bolygó HPI-ként élne tovább. Noha tudta, hogy abban az esetben lehetséges, hogy Tubrok nemi s élne, de ha mégis, akkor roppant boldogok lehetnének az örökkévalóságig anélkül, hogy bármiféle háborútól, vagy haláltól kellene tartani. De ez nem azaz élet volt, itt nem volt meg ez a lehetőség, hanem máshogyan kellett boldogulni. Hamarosan megérkeztek az étkezőbe, ahol kellemetlen téma után ismét jobb lett a hangulat, egészen addig, amíg Tubrok fel nem hozta, hogy szeretné, ha Ingrid megnövelné a kebleinek méretét. Azonban mindez nem igen nyerte el Ingrid tetszését, révén már így is úgy érezte, hogy túl nagyok a mellei ahhoz képest, hogy milyen alkata van és nehéz volt megszoknia mindezt. Plusz Tubrok annak örülhetett, hogy Ingrid nem pofozta fel a kérése miatt, főleg, hogy részben miatta lettek így is ekkora mellei, mert tudta, hogy a férfi szereti azokat, de láthatóan még mindig nem volt elég neki. Az egész végén pedig a párja le is sütötte a fejét és lehajtotta azt, mintha megbánta volna, amit mondott.
< - Csak próbáltam kedveskedni, hogy szebben mutassak melletted, hogy ne a mellkasod közepét kelljen bámulnom... hogy ne kelljen kitörnöd a nyakad, ha meg akarsz csókolni. Direkt nagyobb melleket hagytam, mint az alakomhoz tökéletesen illene, csakhogy neked tetsszen... Ez olyan, mintha te azzal kedveskedtél volna, hogy megnöveled a férfiasságodat olyanra, ami már picit nagy is neked és már zavar, mert nem tudod hova tenni az alsónadrágodon belül, zavar vizeléskor stb., de még elviselnéd a másikért. Erre közölném veled, hogy ha már megnövesztetted, akkor miért nem lett még úgy három-négy centivel nagyobb? Az ésszerű kérésekkel nincs bajom, ha azt kéred, hogy úgy növeljem meg a melleimet, hogy mellé még nőjjek mondjuk tíz centit, azzal sincs bajom, mert a testem is arányosan változik, de ebben minden más már túl nagy lenne. Ez az egyetlen bajom. >
Vett egy mély levegőt, hogy majd utána folytassa az egészet, már nyugodtabb hangon.
< - Látom még senki sem figyelmeztetett, hogy terhes nővel ne akaszd össze a bajszod - mondta. - De ha szeretnél, hogy újra arányos legyen, ahogyan megszoktad... visszavegyem az eredeti alakomat? >
Teljesen őszintén kérdezte mindezt, hogy azt szeretné-e Tubrok. Nem sokkal később bukott ki belőle a kérdés, hogy mikor is jelentsék be Eyjolfot. Szinte azonnal választ is kapott, ami picit meglepte, azt hitte, hogy nem így zajlik, hanem kiadják valamelyik irodának, aki az uralkodói dolgokat jelenti be és ők teszik közzé.
< - Hidd el a híreim után senki sem akarna ilyesmit hallani - mondta keserűen. - Ők egyébként is tudják, mármint a vezérkar. Én azt hittem, hogy kiadunk innen egy közlönyt, amiben elmondjuk mindezt és eljuttatjuk a megfelelő hivatalba, akik nyilvánosságra hozzák, felteszik a hálóra, elküldik a megfelelő médiának és még folytathatnám. >
Mondta el, hogy ő miként gondolta mindezt, hogy ez miként zajlik. Kíváncsi volt, hogy mit is fog szólni mindehhez Tubrok, hogy kijavítja-e, hogy miért is nem így működik, vagy bármi mást hozzá tesz.
< - Nekem mindegy, hogy mikor, végül is nekünk nem kell kivárnunk az első harmadát a terhességnek, mert nem kell attól félnünk, hogy elvetélek, hanem az első pillanattól biztos, hogy minden rendben van. >


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Hétf. 09 Május 2016, 00:07

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

Ingrid a reggel sorjában nyeri a játékokat, hatalmas fölénnyel. Igazán nyeregben érezheti magát, mivel a párja labdába se rúg mellette. Az utolsó játék végeztével végül beismeri a nő, hogy mégiscsak HPI-s páncélba bújtatná a párját, mert akkor nem kellene őt féltenie. Tubrok láthatóan érti és értékeli is mind a szomorkás bólintást, mind a mosolyt.
< - Jobb ha féltesz. - jegyzi meg kedvesen Tubrok. >
Innen mát tudhatja, érezheti is a nő, hogy a párja mégiscsak örül annak, hogy így aggódik őérte. Ezután Ingrid elgondolkozik azon, hogy mi is lenne, ha teljesen más lenne a világ. Azonban a világ nem más, hanem olyan amilyen és alkalmazkodnia kell hozzá. Később már lent a privát étkezőben folytatódik tovább a szerelmesek társalgása. A hangulat változó, attól függően mennyire komoly téma kerül is szóba kettejük között. Aztán amikor Tubrok előhuzakodik a kérésével akkor örülhet neki, hogy nem a Holdon köt ki két hatalmas pofon után. Szerencsére Ingrid nem pofozza fel a párját, inkább szóban fejezi ki a véleményét. A további fejmosásokat is kénytelen lehajtott fővel végighallgatni Ragal, szinte szólni se mer.
< - Nem, még senki sem figyelmeztetett. Nem kell, örülök neki, hogy változtattál a magasságodon, ráadásul ezt te akartad úgyhogy maradjon így. >
Itt Tubrok elgondolkodik egy kicsit.
< - Változtassak néhány centivel a férfiasságomon, vagy azt tényleg csak hasonlatnak szántad? - kérdez rá végül. >
Később Ingridből kibukik a kérdés, hogy mikor is jelentik be Eyjolfot. Itt akad egy kis félreértés, vagyis nem minden pont úgy menne mint Ingrid sejtette. Tubrok csak a fejét rázza.
< - Nem, nem. A hivatal majd automatikusan kiadja a közleményt, ha bejelentettük, ez a dolguk. Ha jól sejtem a pletykák miatt már rég készen van az a közlemény egyébként Eyjolfról, úgyhogy csak publikálniuk kell. >
Magyarázza el Ragal hogyan is mennek a dolgok a Rocksolidban. Az időpontra kissé összehúzza a száját.
< - Jelentsük be ma este? Akár élőadásban. Csak egy ötlet... hmm... lehet kedvelnének minket a lakosok, látnák milyenek vagyunk együtt. >
Veti fel a férfi, bár tényleg csak hirtelen gondolatként, azután várja Ingrid válaszát. Az étkezést azonban egyelőre láthatóan felfüggeszti.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Hétf. 09 Május 2016, 12:24




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
Az utolsó játéknál örült annak, hogy a párja igencsak értékelte, hogy a szíve szerint HPI-s páncélba bújtatta volna a férfit, hogy biztosan semmilyen baja se essen a háborúkban. Nem is tette hozzá, hogy lehet, hogy most béke van, de egy-két egységen belül mindez változhat egy eddig nem látott ellenség miatt, de ez majd csak továbbra is a vezérkar előtt szándékozott elmondani, előbb teljesen felesleges lett volna, nem szerette volna a reggeli jó hangulatot elrontani. Ekkor pedig még nem is tudta, hogy a reggelinél ez úgyis megfog többször, szinte hullámzásszerűen történni, bár ha tudta volna, akkor sem mondta volna el most előre. Ahogyan pedig a szavakat kimondta Tubrok, Ingrid már tudhatta azt is, hogy örül a férfi annak, hogy a párja aggódik érte. Csak bólintott minderre mosolyogva és hagyta is ennyiben a dolgot. Már tényleg nem volt mit hozzátennie ehhez, hanem inkább indulhattak is a lenti étkezőbe. Itt valóban változó volt a hangulat, először kellemes, aztán kiakadás, majd pocsék, ahogyan Steph-et hozta fel Tburok, hogy itt járt, pont, amikor Ingrid nem és ő újra nem találkozhatott az anyjával. Amikor ezeknek vége lett, akkor hozta fel a férfi, hogy szerette volna még nagyobbá tenni Ingrid kebleit. Mindez nem kifejezetten az az ötlet volt, amire a nő vevő lett volna, főleg, hogy már most is csak a férfi miatt voltak akkorák ezek, amekkorák, mert ő valamivel kisebbre vette volna őket. De még így is kedves volt, hogy nem pofozta fel a férfit a szemtelen kérése nyomán, csak inkább szavakkal törte le, ahol teljesen logikusan érvelt azzal kapcsolatban, hogy miért is nem, és szemléltette is egy példával, hogy miként érezte volna magát a férfi, hogyha hasonló helyzetbe kerülne. Egy idő után érezte, hogy Tubrok már annyira félt, hogy megszólalni sem mert az ügyben semmilyen módon. Ez már akkor volt, amikor felhozta Ingrid, hogy úgy tűnik neki, hogy nem szólt senki sem arról a párjának, hogy egy terhes nőt nem érdemes felhúzni, mert abból nem kerülhet ki jól. Hiába volt HPI-s a terhességgel járó hormonok azért változtak benne is és a szeszélyes hangulatot nála is előidézték, még akkor is, ha minden mást helyre tett, ezekhez nem tudott hozzányúlni akarattal sem, ahogyan ahhoz sem, amik a szerelmet befolyásolták. Nem mintha azt szerette volna, de pont itt próbálkozott ebben a csarnokban mindezt teljesen rendbe tenni egy egységgel ezelőtt.
< - Ha nekem nem hiszed el, hogy így van, kérdezd meg Szelint, ő biztosan aláfogja támasztani. >
Legalább is így rémlett neki, hogy legutoljára úgy mondta Tubrok, hogy már gyermeket vár a fivére menyasszonya is. Ha nem, az sem volt baj, egy nő tudta mindezt, de ha mégsem, bizonyára volt olyan ismerősnője a férfinak, aki már volt terhes és megtudta erősíteni a nő szavait. Itt még mindig benne volt Ingrid fejében, hogy lehet, hogy egy-két pofon is kijárt volna a férfinak, hogy ezt az egészet megerősítsék, de végül is nem tette meg, nem akarta bántani a másikat, még akkor sem, ha megérdemelte volna ezt. Ott könyvelte el reménytelennek a férfit, amikor meghallotta a következő kérdést. Még csak színészkednie sem kellett volna, hogy zokogva rejtse a tenyerébe az arcát, vagy élből lefejelje úgy az asztalt, hogy az kettétörik. Így inkább csak a tenyerébe rejtett arcot tette meg és csóválta meg a fejét. Tipikus, hogy ez maradt meg a férfinak az egészből, hogy a péniszét emlegette fel és annak a méretét. Reménytelen.
< - Ugye tudod, hogy mennyire reménytelen eset vagy? - kérdezte úgy fél perc után, amikor felnézett. >
Beleivott a narancslevébe, majd mielőtt még Tubrok válaszolhatott volna gyorsan folytatta.
< - Természetesen csak hasonlat volt - mondta. - Még mindig túl rövid vagyok odalent és bőven végigérsz bennem. Csak a számban, vagy a fenekemben tudsz tövig bennem lenni. Így mi okom lenne azt kérni, hogy legyél még hosszabb? >
Kérdezte a végét teljesen őszintén, az arckifejezéséből látszott, hogy amit korábban mondott már párszor még mindig teljesen komolyan gondolja, hogy minden tekintetben megfelel neki Tubrok és nincs szüksége arra, hogy változtasson a férfi magán bármit is műtéttel. Nem sokkal később kérdezte meg, hogy mikor legyen a bejelentés, abban egyeztek meg, hogy Ingrid döntsön, aki meglepődött kissé azon, hogy nem úgy működik a rendszere ennek, ahogyan a leglogikusabb lenne. Így feszülten figyelte, hogy Tubrok mit is mondott neki mindezzel kapcsolatban. A saját módszere könnyebbnek és gyorsabbnak tűnt, de nem vitatkozott, ha ez működött, akkor tiszteletben szándékozott tartani mindezt. Azzal nem tudott vitába szállni, hogy valószínűleg már készen van az egész, csak publikálni kell, elég régóta ment a pletyka, hála a Vezérkarnak mindehhez.
< - Értem - mondta. - Egyetértek, hogy biztosan készen vannak vele már egy ideje. >
A következő kérdéseken elgondolkodott, igazából nem is kellett neki sokat, most pedig amúgy sem volt olyan a hangulat, hogy várassa a másikat a válasszal, így azonnal felelt azokra. Nem látta értelmét annak, hogy ezúttal az alsóajkába harapjon, vagy kekeckedjen.
< - Téged egyébként is szeret a néped - mosolyodott el. - De nekem nagyon tetszik az ötlet. Akkor legyen ma és élő adásban, engem még úgysem láttak szinte sehol, mert kamerák és a média nem volt sehol a tárgyalásnál. >
Ekkor még elgondolkodott néhány pillanatig, hogy kérdeznie kellene valamit, vagy sem.
< - Mikorra hívtad össze a vezérkart? - érdeklődött végül. >
Megvárta a választ, majd igyekezett valamivel kevésbé kellemetlenebb témát felhozni, hogy jobb legyen a hangulat.
< - Tudod, hogy miért pont ezt a magasságot választottam, amivel most rendelkezem? - kérdezte. >


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Csüt. 12 Május 2016, 21:33

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

Ingrid egyelőre nem árul el túl sokat Tubroknak az információiból, mert nem akarja elrontani a reggeli hangulatát. Azt azonban nem tudja, hogy sajnos a reggeli pocsék hangulata elkerülhetetlen és hullámzóan be is következik. Többek között már csak Tubrok pofátlan kérése miatt is, ami miatt majdnem kap is két óriási pofont a férfi, de Miller nem akarja bántani a párját. Tubrok csak a fejét rázza a nő szavaira.
< - Nem kell megkérdeznem. Csupán tényleg senkitől nem hallottam még, amit mondtál. >
Jegyzi meg Tubrok mindarra, hogy terhes nővel nem érdemes összeakasztania az embernek a bajszát. Tubrok következő megszólalása azonban teljesen elképeszti Ingridet, aki nem kevés ideig az arcát a tenyerébe temeti. Ragal egy ideig nem is mozdul, csak nézi Ingridet, hogy mégis mit szúrhatott el ennyire, amiért a nő így reagál, aztán csak egy hatalmasat sóhajt, lemondva ezzel az egészről. Végül, amikor Ingrid kimondja, hogy már így is hosszú Tubrok, akkor a férfi kifújja az eddig visszatartott levegőt. Annyira nagy baj még sincs, csak éppen reménytelen eset. Aztán a férfi is őszintén válaszol.
< - Nem tudom, lehetne egy észrevétel tőled. >
Szerencsére Eyjolf is szóba kerül, pontosabban a bejelentésének időpontja. Abban a nő is egyetért, hogy egy ideje már kész lehet a nyilatkozat, csak ki kell adni. Ragal nagyon örül annak, hogy Ingridnek tetszik az élőadásos ötlet. El is mosolyodik ezen.
< - Akkor ma és élőadásban. Ideje, hogy lássák milyen csodálatos vagy. - mondja őszintén. >
Az időponttal kapcsolatban még iszik és megtörli a szálát, mielőtt felel.
< - Délre hívtam össze őket. >
Ingrid eléri a célját, a témaváltás kellemes változást hoz a társalgásba.
< - Nem tudom, miért? >
Kérdezi kíváncsian a férfi és várja a választ. Később maga a férfi dobja be az ötletét.
< - Hmmm... nem akarsz desszertet kóstolni? Vannak nagyon finomak, én is kérek. >

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Pént. 13 Május 2016, 11:47




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
Ingrid terve tényleg nem jött be, hogy nem akarja azt, hogy elromoljon a hangulat, mivel az magától megtette. Kezdve azzal, hogy Tubrok mit kért. Évszázadokkal korábban valószínűleg tényleg felpofozta volna a párját, vagy valaki bárki mást, akit nem szeretett, ezzel úszta meg a férfi mindezt. Helyette inkább csak szavakban törte le a másikat, hogy miért is nem hajlandó megtenni mindezt. Igazából remek érvei voltak, de nem úgy tűnt, hogy a férfi ebből bármit is felfogott a letoláson felül, ami miatt még a fejét is leszegte és csak némán, hallgatagon tűrte, hogy Ingrid letolja. Még talán arra is meg mert volna esküdni a nő, hogy a párja megijedt tőle. A végén pedig kedvesen még figyelmeztette azt is, hogy egy terhes nővel nem igen érdemes ilyesmit játszani, mert egyáltalán nem győzhet, ha pedig mindezt nem hiszi el neki, akkor kérdezze meg Szelint, vagy bármelyik női ismerősét. De úgy tűnt, hogy végül is mindez nem fog megtörténni, mert Tubrok elhiszi Ingridnek mindezt, aki nem is hazudott mindebben, csak figyelmeztette a másikat erről, hogy később ne essen ugyanebbe a hibába, és ne okozzon kellemetlen perceket magának.
< - De most már legalább tudod - mondta kedvesen. - Jobb volt ezt korábban megtudni, mint később. >
Később még rosszabb is lehet, bár szerencsére úgy vélte Ingrid, hogy most sem kell majd szenvednie, mint sokaknak amiatt, hogy túl nagy a hasa és semmit sem tud csinálni, ha szerencséje van, akkor ugyanolyan terhesség lesz, mint Greg volt. Hogy az utolsó napokban bárki csak azt hihette, hogy túl sokat evett egy étkezésre és attól puffadt fel, nem pedig azt, hogy pár nap múlva gyermeke lesz. Mindezt roppant kellemesnek érezte volna, nem pedig úgy, hogy hatalmas has és még az is nehézséget okoz neki, hogy lehajoljon valamiért. Már éppen kezdett volna ismét picit jobb kedve lenni, amikor Tubrok felhozta, hogy komolyan gondolta-e azt, hogy megnövelje a férfiassága méretét. Legalább fél percig tartotta a kezeiben az arcát, szerencsére annyira nem volt dramatikus magától, hogy még zokogjon is ebben a helyzetben. Tisztán hallotta, amikor Tubrok beszívta a levegőt és kifújni sem merte addig a pillanatig, amíg Ingrid ki nem mondta azt, hogy nem gondolta komolyan, hanem tökéletesen megfelel neki a jelenlegi méret, hiszen még mindig "túl hosszú" is a férfi. Persze ezt nem bánta, így határozottan pozitívként mondta, hozzátéve, hogy nem kell változtatnia a férfinak semmin sem, nem kell megműttetnie magát.
< - Ha így lenne már szóltam volna és továbbra is magadért, minden apró hibáddal együtt szeretlek és nem pedig azért, hogy olyan legyél, mint amilyennek esetleg látni akarlak. Szeretem, hogy természetesen vagy ilyen és nem pedig amiatt, hogy a génkezeltség miatt olyanra formálod magad, amit én akarok. >
Mondta ismét kiemelve, hogy tényleg tökéletesen elégedett és örül annak, hogy olyan Tubrok, amilyen. Ha nem ismerte volna a párját, akkor még talán azt is hihette volna, hogy önbizalom hiányos lett mellette. Ezek után hozta fel azt, hogy mikor is jelentsék be azt, hogy gyermeket vár és megtudja a Rocksolid népe is, hogy a kis trónörökös úton van. Ezt szerencsére hamar megtudták beszélni és Tubrok ötlete igencsak tetszett a nő számára, aki bele is ment, hogy úgy ejtsék meg. Láthatta, hogy a férfi mennyire örült annak, hogy Ingridnek tetszett az ötlet, hogy élőben ejtsék meg a bejelentést, így legalább mindenki láthatná őket együtt és a Rocksolid is Ingridet, akit lényegében még hivatalosan sehol sem láthattak, csak a rejtett felvételeken. Eléggé úgy tűnhetett, mintha követként titkolták és rejtegették volna őt, de ennek vége, most már mindenki megtudhatja, hogy ő lesz az állam leendő úrnője. Elmosolyodott a bókon, amit kapott, roppant kedvesen és gyengéden.
< - Szerintem legfőképp összetörjük mindenki szívét, te a hölgyekét, én az urakét - mosolygott még mindig kedvesen. - Akkor azt hiszem, hogy megtörik az is, hogy én a gonosz Birodalmi követ vagyok, mert nem olyannak fognak látni. >
Pillanatokkal később választ kapott a másik kérdésére is, ami az időpontot illette. Így gyorsan csatornát is nyitott Maniac irányába, hogy megtudakolja tőle a pontos helyi időt, hogy megtudja, hogy mennyi idejük van még délig a vezérkari értekezletig. Sajnos nem volt sok idejük, így nem tette meg, ami megfordult a fejében. Erre szóban nem felelt, csak bólintott, hogy megfelelő az időpont. Szerencsére kellően későn volt a dél ahhoz, hogy addig bőven mindennel elkészüljenek. A kérdése úgy tűnt, hogy jól jött, mert érdeklődve kérdezett rá a férfi rögtön, hogy miért is.
< - Tudod meséltem, hogy anyáék tökéletes kombinációja vagyok, amit a súlyom és magasságom is tükrözött. De mivel megtudtam, hogy ugye ők voltak Thorhalla és Einar is régebben, hogy méginkább tökéletes kombináció vagyok belevettem a magasságom átlagába az ő magasságukat is, így kaptam ezt a mostanit, hogy ennyivel vagyok magasabb. A súlyt nem próbáltam meg, ennyire én is lehetek hiú, hogy az istenek több száz kilóját nem veszem bele a sajátom végelegesébe, így azt pedig meghagytam annak, amennyi már ezer éve. >
Közben Tubrokra pillantott, hogy mit is fog szólni mindehhez a férfi. Közben pedig a desszertekre nézett, amikor azokat felhozta a férfi és igyekezett valami könnyűt kiválasztani most, valami könnyű krémet, ha volt ilyen, és azt húzta oda maga elé, hogy megkóstolja. Közben pedig feltett még egy kérdést.
< - Kik lesznek ott az értekezleten? - kérdezte. - Újra az a szűk megbeszélés, mint a tárgyalások alatt volt, vagy ezúttal mindenki, aki a Vezérkarhoz köthető? >
Ha mindenki, akkor Navának sejtette, hogy roppant kellemetlen lesz az egész, főleg, ami a Nite-t illeti.


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Vas. 15 Május 2016, 00:05

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

A reggeli során Tubrok nem mond már semmit arra, hogy jobb volt előbb megtudnia a tényt, miszerint ne nagyon akassza össze a bajszát a terhes párjával, mert abból nem jön ki jól. Szavak helyett csak bólint, hogy Ingridnek igaza van, de ehhez már nem akar mást hozzáfűzni. Ezután Ingrid belegondol abba, hogyha szerencséje lesz, akkor nem lesz nagy hasa Eyjolf miatt, hanem szolidan fog csak változni a teste, mint Gregel. Valamivel ezután Ragalnak sikerül teljesen kiakasztania Millert a kérdésével, nem is tud a nő mást tenni, mint hosszú ideig az arcát a tenyerébe temetni és kiszörnyülködni magát, aztán szépen kioktatni Tubrokot arról mi is a valódi helyzet.
< - Örülök, hogy tetszik a külsőm. A nagydarab, most már kevésbé szőrös, északi törzsfő. - mosolyodik el. >
A következő téma Eyjolf hivatalos bejelentése, amivel kapcsolatban nagyon hamar dűlőre jutnak és találnak egy mindkettejüknek tetsző és jó megoldást, az élőadásos bejelentést. Azon amit Ingrid mondd Tubrok szélesen elmosolyodik.
< - Nem bizony, látni fogják milyen csodálatos vagy. - mondja őszintén, aztán komolytalanul folytatja - És azt is, hogy egy Boszorka vagy. >
A továbbiakban Ingrid lekéri Maniac-tól mennyi idejük is van még, amíg oda kell érni a tárgyalásra. Végül úgy dönt, hogy mégsem lepi meg Tubrokot, mert ahhoz már nincs elég idejük. Szerencsére a férfinek fogalma sincs miről maradt így le, különben nagyon-nagyon sajnálhatná. Helyette tovább folytatják a társalgást a szerelmesek. Ingrid szépen kíváncsivá is teszi Ragalt és el is meséli neki, miért pont ilyen magas lett.
< - Nekem az előző magasságod is tetszett, de ha te így szeretnéd, csak örülök a figyelmességednek. Áruld el mennyi lenne a súlyod, ha azt is kiegyenlítenéd? Ugyanis erről fogalmam sincs, csak egyszerűen nehezebb lennél? >
Érdeklődik kíváncsian a férfi. A következő kérdésre azonnal felel a férfi.
< - A teljes vezérkar, a tábornokok is és Nava is. >
Tér rögtön a lényegre a férfi. Amikor Ragal látja, hogy Ingrid egy habos, könnyedebb édességet vesz el, akkor ő maga is azt veszi magához és kóstolja meg egy kisebb desszertes kanállal. A krém zöld és fehér színű, habos, az íze diós és édes, igen finom. Ha Ingrid engedi, akkor Tubrok a saját édességéből tesz egy kanálnyit egyenesen Ingrid szájába, figyelmesen és kedvesen.
< - Boszorka. - mosolyodik el, ha Ingrid bekapja a falatot. >

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Vas. 15 Május 2016, 10:55




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
Úgy tűnt, hogy végre sikerült túljutni azon a kellemetlen részen teljesen, hogy Tubrok azt szerette volna, hogyha Ingrid még nagyobbá teszi a melleit, de a nő mindezt nem akarta. Végül is Tubrok pofon nélkül, de kellemes fejmosással úszta meg a dolgot. Az egésznek a végén akadt ki Ingrid, mikor csak egy hasonlatot tett, de a párja komolyan rákérdezett, hogy ezek után szeretné-e, ha megnövelné a férfiasságát. Itt már kis híján zokogásban tört ki attól, hogy a férfi mennyire is reménytelen valójában, majd kénytelen volt újra kifejteni azt a tényt, hogy Tubrok tökéletesen megfelel neki úgy, ahogyan most van, nem kell rajta semmilyen változtatás. Mostanra pedig végre valahára úgy nézett ki a dolog, hogy a férfi a megértette mindezt. A nő pedig örülhetett és úgy volt mostanra vele, hogy jobb később, mint soha. De a szörnyülködésnek vége lett, főleg, hogy valóban megértette a párja, hogy mit akart mondani neki, ezt a szavaiból egészen könnyedén kideríthette. De még így is hosszú és nehéz szülésnek tartotta mindezt, talán annál is fájdalmasabbnak, mint a sajátja lesz majd hét egység múlva. A szavakra pedig már saját maga is mosolyogva bólintott, hogy valóban úgy van.
< - Igen, tényleg az vagy - felelte kedvesen, egyetértően. >
Ezúttal nem szemtelenkedett, vagy tett gunyoros megjegyzést, hiszen felesleges volt, éppen a hangulatot próbálta javítani és ebbe a részbe nem tudott belekötni, mert pontosan ezt gondolta ő maga is, így hagyta örülni Tubrokot, hogy ezúttal nem tud szemtelenkedni a dolgon. A következő témán, ami Eyjolf bejelentését illette meglepően hamar közös megegyezésre, megállapodásra jutottak, azaz még ezen a napon este élő adásban fogják megtenni. Reménykedve mondta kissé, hogy akkor reméli, hogy nem a gonosz és "kegyetlen" birodalmit fogják benne látni, ami a sztereotípia, hanem azt, hogy tényelg szereti Tubrokot és más, mint amit hallani lehet a fajtájáról. Annyira azért nem volt az, tény, hogy a legtöbb emberrel rideg, merev és távolságtartó, ahogyan azt leírják és érződik rajta a "felsőbbrendűség", amit saját maga csak annak tudott be, hogy azért a viselkedésén látszik, hogy ezer évet élt. De ezen felül saját maga nem nézte le az embereket csak azért, mert azok emberek és sokkal rövidebb ideig élnek, mint ő és a többi birodalmi. Így bízott benne, hogy azt látják meg, amit látni kell, az igazságot és nem pedig mást. Mert igazából kissé féltette Tubrokot, hogy miként fogja ezen után a népe megítélni őt. Tudta persze, hogy nem érdekli mások véleménye a férfit, saját magát sem, de most más volt a helyzet. Itt nem két emberről volt csak szó, hanem egy teljes államról és bízott benne, hogy az együttlétük és a trónörökös érkezte nem vezet majd lázongásokhoz, hanem elfogadják őket.
< - Azt, hogy boszorka vagyok, nem fogják látni - felelte. - Maximum annyit, hogy elcsavartam a fejedet, ha ettől boszorkánynak titulálnak, akkor boszorkány leszek. Bár a ilyesminek titulálnak és úgyis északiak vagytok, akkor a völva talán sokkalta jobban leírná azt, hogy mi is vagyok valójában. >
Ezek után kérdezett rá Maniac-nél az időre, de lassanként tényleg közeledett a dél, így nem tudta meglepni Tubrokot azzal, amit kitalált, hogy miként is tegye jobb hangulatúvá a reggelit. Nem is mutatta ki azt, hogy elkalandozott a gondolata, vagy "egyeztetett" Maniac-el, csak fájdítaná Tubrok szívét, ha megtudná a férfi, hogy idő szűke miatt miből is maradt most ki. Bár talán... egy pillanatra átfutott az elméjén, hogy mindez kellően jó gonoszkodás és elégtétel lenne azok után, hogy a férfi a mellei nagyítását kérte nem sokkal korábban, de nem akart ennyire gonosz lenni, így nem említette. Így inkább másfelé terelte a beszélgetést, hogy jobb hangulatuk legyen, így jutottak el oda, hogy a magasságára kérdezett rá, hogy tudja-e Tubrok, hogy miért pont ezt választotta. Mivel nem tudta, így választ is adott rá, a kapott kérdésen megrázta a fejét.
< - Ez így mind a kettőnknek kényelmesebb - mondta megint. - Meg végre nekem sem törik ki a nyakam annyira, hiszen a HPI-ben is szinte csak két méter feletti férfiak vesznek körbe. A súlyom... most és korábban is 65 kg voltam, ha a súlyomat is úgy veszem, hogy mind a négynek az átlagát, akkor több mint a duplája lenne a mostaninak, egészen pontosan 139 kg. Ennyi szerintem még te sem vagy. Az istenek magasak és ellenállóak voltak, vastag és erős csontokkal, így még ha vékonynak is tűntek az istennők ők is nehezek voltak, bár az erejük is nagy volt, így nem tűnt fel a férfiaknak, ha emelgették a kedvesüket. >
Ezek után kapott a saját kérdésére is választ, hogy kik lesznek ott az értekezleten.
< - Felteszem Nava repes az örömtől, hogy lásson - jegyezte meg. >
Nem örült annak, hogy ott lesz, de legalább már előre tudni fogja, hogy amikor személyes beszélgetésre invitálja őt és Mordaen-t, akkor az miért is történik meg. Csak remélhette ezek után, hogy az egész nem fog botrányba fulladni és nem úgy járnak, mint a legutóbbi alkalommal. Igaz ott szerencsére már később meg sem volt hívva, hanem csak roppant zártkörűen zajlott az egész. Talán most is az lett volna a legszerencsésebb. Végül belekóstolt a habba, amit maga elé vett, ami igencsak finom volt, bár a dió és édes számára kissé furcsa volt így egyben, főleg egy habban, de azért elnyerte a tetszését. A falatot elfogadta Tubroktól, majd a párjára mosolygott. Ha percekkel később befejezték a reggelit, akkor a férfi felé pillantott.
< - Felmegyünk, hogy át tudjak öltözni az induláshoz? - kérdezte. >


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Vas. 15 Május 2016, 23:36

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

A beszélgetés kellemetlen részén valóban sikerül túljutni és még Ragal is megúszta a két nagy pofont, ami kijárt volna neki. Az más kérdés, hogy utána a férfinek majdnem sikerül a saját értetlenségével a sírba kergetnie a párját és Ingrid teljesen kiakad a párján. Legalább ezután valamivel kicsit javul a hangulat és most Miller sem gonoszkodik, hanem nagyon kedves a párjával, aminek a férfi őszintén örül, el is mosolyodik. Hamarosan Eyjolf kerül szóba és a szerelmesek megegyeznek arról miként is jelentik be a jövevényt, valamint az új trónörököst. Itt Ingrid aggodalma viszonylag megalapozott, jó kérdés milyen hatással lesz mindez Tubrok uralmára és viszonyára az embereivel, a népével, ezt még meg kell látniuk. Azonban Tubrok nem ad alább abból, hogy Ingrid egy boszorka, sejtelmesen el is mosolyodik.
< - Nos, a vezérkar már boszorkánynak kiáltott ki mert elcsavartad a fejem, az emberek miért gondolnák máshogy? Remek Boszorka vagy. >
Ad egy puszit a nő orrára Tubrok, természetesen ha ez Millernek is megfelel. Ingrid gyorsan lekéri Maniac-tól a megfelelő adatokat és realizálja, hogy már nincs ide arra, ami megfordult a fejében. Nem gonoszkodik most sem és nem húzza a párja agyát azzal, hogy elárulja mire is nincs idejük. Helyette mesél a magasságáról és hogy miért is pont annyira módosította. Ez Ragalt is nagyon érdekli természetesen, de még a súlynak is utána kérdez. Figyelmesen hallgatja a kifejtést, aztán értően bólint.
< - Roppant érdekes. Nehezek voltak és erősek. Mást nem is várhatnánk. >
Navával kapcsolatban Tubrok csak finoman rázza meg a fejét.
< - Meg kell szoknia, muszáj lesz mindenki érdekében. - feleli komoly hangon. >
De a férfi nem tudja azt, amit Ingrid, hogy miért is kell neki külön beszélgetnie Navával és Mordaennel, bár az még laikusként is teljesen nyilvánvaló, hogy Nava sokkal jobban benne van a levesben. A beszélgetés közben Tubrok csak-csak ráveszi Ingridet az édességkóstolásra, ha már egy halom desszert sorakozik az asztalon. Az érdekes krémet veszi el a nő és a párja is követi a példáját. Belekóstolva Ingrid számára érdekes, de jó íze van a desszertnek. Még Tubrok is eteti Ingridet egy kanállal, hogy fokozza közöttük a kellemesebb hangulatot. Valóban csak egy-két perc kell és be is fejezik mindketten a desszertet. Ingrid pedig már menne is. A kérdésre Ragal elmosolyodik.
< - Ne siess annyira Boszorka. >
Ha Ingrid hagyja, akkor Tubrok megfogja a kezét, kedvesen de azért határozottan, majd feláll a helyéről. Megragadja Ingridet és az ölébe ülteti őt, szemből, majd közel hajol és megcsókolja őt. Az elején finoman, érzékien csókol és onnantól lesz egyre szenvedélyesebb és követelőzőbb. A kezei közben Ingrid testét járják, a csípőjét, combját, hátát és oldalát simogatja a férfi, teljes odaadással. Ha az ajkaik elszakadnak egymástól valamelyik pillanatban, suttogva szólal meg.
< - Remélem nem haragszol rám. >
Aztán tovább folytatja a férfi, amibe belekezdett. Ha lehetősége van rá, akkor legalább tíz percig kihúzza az egészet, a simogatást és a csókokat. Tovább most szándékosan nem megy és nem csábítja Ingridet.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Hétf. 16 Május 2016, 09:44




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
A reggeli beszélgetés haladt tovább előre, hol kellemesen, hol kissé kellemetlenebbül. Azok után vált ismét végérvényesen kellemessé, hogy Ingrid felhozta azt, hogy mikor is kellene bemutatni, vagyis egészen pontosan bejelenteni azt, hogy a fiúk, a trónörökös úton van. Mindez egyébként is igencsak sarkalatos pont volt és ezt a nő is tudta, révén itt nem csak azt tudja meg a Rocksolid népe, hogy Tubrok párt talált magának és apa lesz, hanem azt is, hogy Ingridből ezáltal majd a Rocksolid úrnője is válik.  Ez pedig nagyon kérdőjeles volt, hogy miként fogadják ezt, azért is, mert Ingrid továbbra is Birodalmi volt. Tudta, hogy nagyon, de nagyon könnyedén hihetik azt, hogy a Birodalom parancsát teljesíti és ezért csavarta el a férfi fejét. Arról nem is beszélve, hogy akkor ott volt még az is, hogy Imiganor elfoglalta az egyik törzs helyét és ha a férfi helyében lett volna, akkor bizony saját maga nekilátott volna annak, hogy aláássa a törzsfő tekintélyét és személyét, hogy egy idő után még nagyobb hatalomra tehessen szert. Főleg most, hogy Ingrid miatt még veszélyben is érezhette magát, már csak amiatt is, mert ő tudott mindent róla. Arra tévedt vissza a valóságba a néhány pillanatos elmerengése és gondolatai után, hogy Tubrok sejtelmesen mosolyog rá a nő szavai után és úgy tűnt, hogy még mindig kitart azon álláspontja szerint, hogy Ingrid egy boszorka és nem akart ebből engedni semmit sem.
< - A tiedet és az egyik tábornokodét is - emlékeztette Elofonra. - Azért gondolhatnák máshogy, mert azzal, ha Boszorkánynak tartanak olyan, mintha azt hinnék, hogy a Birodalom parancsát teljesítem azzal, hogy behálóztalak és szülök egy örököst, aki örökéletű a szemükben és ha ő lép trónra, akkor teljes befolyása lesz a Birodalomnak a Rocksolidra. >
Egy pillanatra elkomorult, de a puszi, amit az orrára kapott meg is változtatta mindezt, mert elmosolyodott.
< - De mi tudjuk, hogy nincs így, hogy nem követek semmilyen parancsot és ez nem fog megtörténni. >
Mondta most már mindezt jobb hangulatban. Ezek után kérdezte meg a pontos időt Maniac-től és jött rá, hogy nincs annyi ideje, amennyi kellene ahhoz, amit kitalált, így Tubrok abban a tudatban léphet tovább a következő témára, hogy nem is tudja meg valószínűleg soha sem, hogy mit is veszített. Ekkor inkább rákérdezett a magasságára, ami után Tubrok még a súlyra is kíváncsi volt. Itt mesélte el a párjának, hogy több, mint a duplája lenne a mostani súlyának abban az esetben, ha azt is matematikai közép szerint határozta volna meg, így inkább maradt a mostani sudár, légies testalkatnál. Illetve ezen információk alapján Tubork is megtudhatta, hogy az isteneik magasak, erősek és nehezek voltak csontozatilag. A párja szavaira bólintott mosolyogva.
< - Végtére is istenek voltak - felelte. >
Itt kapott választ arra, hogy kik is lesznek ott a tárgyaláson, mindenki, aki a vezérkarhoz volt köthető, így Nava is. Ekkor hozta fel óvatosan, hogy a férfi nem biztos, hogy örülni fog Ingridnek, főleg annak a fényében, hogy már mindent tudott róla. Bólintott a párja szavaira, amiket komolyan mondott a férfi.
< - Én is nagyon remélem, hogy így lesz és hamar túljut mindezen felnőtt férfi módjára. >
Aztán a tárgyalás után majd valamikor privátban is jöhetett a kellemetlen beszélgetés, a két férfinak pedig csak az volt a szerencséje, hogy Ingrid egyikőjüket sem akarta megzsarolni ezen információkkal. Pedig roppant könnyen kiiktathatta volna Navát mindezzel a közéletből, politikai és hadászati részről, ha úgy akarta volna. A fiatalabbik Ragal roppantul örülhetett annak, hogy Ingrid nem viseltetett negatív érzelmekkel irányába és nem úgy gondolkodott róla, mint a férfi a nőről, mert akkor minden bizonnyal azt is elérte volna, hogy a férfi távozzon a Rockolidból, rosszabb esetben még lehet, hogy egy öngyilkosságba is belehajszolta volna az árulása miatt. De mint "mondta", Nava roppant szerencsés, hogy nem így akart tenni Ingrid. A beszélgetés közben végül még hagyta magát egy desszertre rábeszélni, amiből még etetést is kapott, mert Tubrok a sajátjából etetni is kezdte őt, amit természetesen örömmel vett és el is fogadta. Amint végeztek, akkor ő maga már indult volna, hogy menjenek fel és átöltözhessen és mehessenek az értekezletre. Azonban nem úgy tűnt, hogy Tubrok ezt engedni akarná. Ingrid hagyta, hogy odahúzza a férfi magához és az ölébe ültesse. Egy kicsit igazítania kellett a ruháján, hogy ne azon üljön, ne húzza le magáról, de végül is lovagló ülésben ült bele a férfi ölébe a két lábát átvetve a férfi combjain és a két oldalán tette le őket. A csókot viszonozta, de neki megint sokkalta nehezebb volt a párját simogatni közben, de azért megtette a férfi mellkasával, tarkójával tette mindezt. A csókja az övé is az elején csak érzéki volt, majd szenvedélyes, de Tubrokkal ellentétben nem követelőző. Mikor épp rövid időre megszakították a csókot, akkor ő is megszólalt.
< - Nem haragszom, de ettől függetlenül megérdemeltél volna két hatalmas pofont - suttogta ő is. >
A következő nagyjából tíz percet ő maga is szívesen töltötte csókolózással, ő maga is végig simogatta a párját közben, de nem provokálóan, csak kellemesen, mintegy masszírozva a férfi mellkasát, felső testét. Ha végeztek az egésszel akkor a végén még lezárásként egy puszit is adott a férfi homlokára és kacéran elmosolyodott, végül úgy döntött, hogy mégis gonosz lesz a férfival.
< - Korábban gondolkodtam, hogy ruha nélkül ülök bele így az öledbe azzal a felkiáltással, hogy szokhasd a melleim méretét, hogy ne legyen vele bajod - mondta úgy, hogy érezni lehessen, hogy csak játszik és nem felrója a dolgot Tubroknak. - De mivel kevés időnk volt, így mindez kimaradt. Talán este majd bepótolhatjuk... talán. >
Mondta direkt úgy, hogy ezzel is húzza a férfi agyát, majd ha engedte Tubrok, akkor lassan fel is állt tőle.
< - Most már lehet sietős a dolog? - kérdezte. - A végén tényleg elkésünk, ha nem megyünk. >


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Kedd 17 Május 2016, 00:08

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

A reggeli hangulata valóban igen hullámzó, hullámvölgyekkel és csúcsokkal. Sok mindenről beszélnek a szerelmesek és az is szóba kerül, hogy Ingridet boszorkánynak fogják-e tartani azért mert ennyire el tudta csavarni Ragal fejét. A válasz a férfi szerint nagyon is egyértelmű. Tubrok Ingrid aggodalmán csak elmosolyodik.
< - Ha azt is gondolják, attól még az én Boszorkám vagy. - feleli kedvesen - Előbb-utóbb rá kell jönniük ha tévednek, de ehhez idő kell. >
Fejezi be végül komolyabban, a problémával is foglalkozva a férfi. Szerencsére Ingrid komorságát is orvosolja a puszi, amit a párjától kap.
< - Így van. - mosolyodik el Tubrok és ad még egy puszit a szerelmének, ezúttal a homlokára. >
Annak Ragal is nagyon örül, hogy Ingridnek már jobb a hangulata. Miller mindez után kérdez rá Maniac-nél az időre és állapítja meg, hogy a meglepetésre már nem lenne ideje. Ekkor még azt tervezi, hogy nem is árulja el a férfinek miről maradt emiatt le, nem fájdítja a szívét. Mialatt beszélgetnek Ingrid elárulja a magasságának "titkát" és még néhány dologra választ ad a férfinek, amikre kíváncsi ezzel kapcsolatban. Aztán Ingrid a vezérkarral kapcsolatban azt is megtudja, hogy bizony annak teljes létszáma jelen lesz a mostanra összehívott értekezleten. A Navával kapcsolatos megjegyzésre Tubrok bólogatva ért egyet.
< - Nava néha olyan mint egy hatalmas gyerek, és hamarosan neki is nevelnie kell egy gyereket. >
Jegyzi meg Ragal. Mindenesetre Nava tényleg roppant szerencsés amiatt, hogy Ingrid nem tervezi teljesen ellehetetleníteni a férfit az információival. Valamivel ezután győzi meg a férfi arról Ingridet, hogy mégiscsak reggelizzen és kóstoljanak édességet. Szerencsére a kóstolás kellemesen alakul, még néhány falatot is kap a párjától, kedvesen etetve őt. Mire végeznek a reggelivel Ingrid idejét látná az indulásnak. Ellenben Ragalnak más tervei vannak és Ingrid sem ellenkezik, hagyja hogy a férfi az ölébe ültesse, kényelmesen elhelyezkedik majd élvezi a több mint tíz percnyi csókolózást és simogatást. Tubrok halk morgással adja tudtára, hogy nagyon tetszik neki a mellkasának simogatása, masszírozása. Miután elszakadnak az ajkaik egymástól még ad egy puszit a párja homlokára és mégis elárulja neki miről is maradt le. Tubrok ettől láthatóan türelmetlenné válik.
< - Hmmm... - morfondírozik magában - Este egyenruha is lesz rajtad, amiben úgyszintén őrjítően csábító vagy. >
Ingrid végül feláll és már a távozást tervezi. Tubrok egyet is ért.
< - Igazad van, ideje indulnunk, neked még át is kell öltöznöd. >
Fel is áll, de csak azért, hogy átkarolja Ingridet, aztán visszaülve a székkel kedvesen magával húzza.
< - Nem akarsz inkább mégis meztelenül az ölembe ülni? >
Kérdezi mosolyogva és komolytalanul. Az egész reakcióján látszik mennyire értékeli Ingrid szándékát. Ha Ingrid már nagyon menni akar, akkor Ragal készségesen indul és kíséri őt fel a hálóba.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Kedd 17 Május 2016, 08:24




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője


~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
Az igencsak hullámzó reggel után eljutottak arra a pontra, hogy este befogják jelenteni élő adásban, hogy Ingrid terhes és úton van Tubrok örököse is ezzel egyszerre. A nő, mint máskor is, most is azon aggódott picit, hogy mi is lesz a férfi megítélése mindezek után, saját maga miatt nem, úgyis elkönyvelték boszorkánynak, vagy egy olyan nőnek, aki csak a Birodalom parancsát teljesíti mindezzel is. A mondat első felére saját maga is elmosolyodott gyengéden, igen, bármi is történjék Tubrok Boszorkája marad, bármit is gondol minderről a nép. A második felére pedig komolyan bólintott, tudta, hogy mindehhez idő kell, lehet, hogy nem is pár egység, hanem évek, vagy pedig akár egy generáció is, hogy így lássák. A legjobb minderre tényleg az lett volna, hogyha az örökkévalóságig Tubrok maradhatna a trónon és nem pedig Eyjolf, így nem gondolhatnák azt, hogy tényleg a Birodalom akar befolyást. Nem sok értelme lett volna, már csak azért sem, mert ott volt az Ismeretlen Birodalom és a Pride nekik, minek kellett volna egy harmadik fél, aki ráadásul az EU-val van jóban? Persze tudta, hogy más nem így fogja látni, hanem előítéletesen levonja a következményét, ami meg nem használ semmit sem az ügynek, de ez ellen nem tudott mit tenni, csak az idő fog választ adni és előrébb, esetleg hátrébb lendíteni mindezen.
< - Tudom - mondta ki hangosan is. - Csak remélhetem, hogy hamar ráfognak. >
A puszi után, amit kapott már a borongós hangulata is tovaszállt és elmosolyodott, a mosoly pedig szélesebb lett, amikor kapott még egyet, így Tubroknak sikerült ezt a gondterheltséget elűznie Ingridből. Látta a párján, hogy a férfi igencsak örül annak, hogy ezt megtudta tenni és már nem olyan gondterhelt és komoly Ingrid. Tovább is beszélgettek, itt került elő a magasság és a súly témája is, ahol érintőlegesen az istenek is szóba kerültek, majd az idő szűke miatt arra kérdezett rá a nő, hogy kik is lesznek ott a vezérkarból az értekezleten, majd ismét Navára terelődött a szó, hogy ő is ott lesz. Persze ennek a tárgyalások gördülékenysége miatt nem örült a nő, mert a férfi igencsak eltudta ezeket ellehetetleníteni. És jelen helyzetben más sem hiányzott volna, mint ez. Főleg amiatt, hogy a férfi magát próbálja mosni és beállítja azt, hogy Ingrid hazudik mindenben és a Nite sem létezhet. Tubrok pedig nem is tudta, hogy valószínűleg nem is ez Nava igazi jelleme a hisztis bajkeverő, hanem a Nite "szerepe" miatt kellett mindezt fenntartania és elviselnie, hogy miként is gondoljanak rá. Más kérdés, hogy az esélyes volt, hogy Tubrok minden választottja tényleg nem szimpatikus neki, hiszen Ingrid is tudta, hogy ez teljesen valós, ő maga sem kedvelte Cal egyik barátnőjét sem, mert nem érezte méltónak őket a férfihoz. Végül játékosan koppintott a párja orrára és rámosolygott.
< - Azért tegyük hozzá, hogy te is szörnyen gyerekes tudsz lenni időnként - felelte kedvesen. - Szóval úgy vélem, hogy mindez családi vonás és neked is hamarosan gyermeket kell nevelned, nem csak neki. >
A folytatásban Tubrok végre rávette Ingridet, hogy egyen valamit, legalább valami desszertet, amit ki is próbált, még kapott extrában pár falatot a férfitól is, amit hálásan fogadott, így az étkezés vége igencsak kellemesen alakult, aminek a végén Ingrid már távozni is akart, hogy ne késsenek el, azonban a férfinak más tervei voltak. Így hamarosan az ölében kötött ki a nő és egymást csókolva, simogatva, roppant kellemes helyzetben. Ezúttal az idő szűke miatt egyikőjük sem provokálta a másikat, csak kiélvezte a helyzetet, egymás közelségét és társaságát. A csókolózás közben, ahogyan simogatta, masszírozta a férfit Ingrid morgást kapott "jutalmul", így tudta, hogy ismét jó az, amit csinál és esze ágában sem volt befejezni, amíg meg nem szakították a csókot végül. A csók után még egy puszit is nyomott a párja homlokára a nő és végül úgy döntött, hogy gonosz lesz, így beavatta, hogy miből is maradt ki az idő rövidsége miatt a párja. Elégedettséget érzett, ahogyan egyből meglátta a türelmetlenséget a másikon, hogy "bántotta" az, hogy nem kapta meg a meztelen Ingridet az ölébe abban a helyzetben. A megállapításra helyeslően bólintott.
< - Igen, egyenruha lesz rajtam - mondta. - Más színben, mint amit eddig láttál, mert ez Flottás már, de ugyanúgy nem tudsz belőle kihámozni, hacsak én nem akarom mindezt megtenni neked. >
Gonoszkodott egy kicsit, hogy már most húzza mindezzel Tubrok agyát. Ezek után kelt fel, hogy felhozza ismét azt, hogy indulni kellene. Tudta mostanra már, hogy a férfi szeret késni és lazsálni, de saját maga az öt perccel korábban ott van típusú ember volt, vagy legkésőbb is másodpercre pontosan lép be a megbeszélt helyre. Ebben nagyon is különböztek, így örült annak, hogy felkelt a férfi is vele, azonban ellépni már nem tudott, mert a párja magához ölelte és visszahúzta a székre. Játékosan csapott rá a párja kezeire, majd ismét felállt a székből, ha Tubrok követni akarta volna, akkor egy hanyag mozdulattal a mellkasánál tolta vissza a férfit, majd a saját ruháján kilazította az övet, ami miatt egyáltalán a ruha rajta volt, ahogyan az öv kioldódott a ruha is leomlott róla és a lábaihoz esett és csak a falatnyi átlátszó bugyija maradt rajta. Ami még a Mjölnir szimbólumot sem tudta teljen takarni, ahol meg takarta ott is áttetsző volt a vékony anyag miatt. Így lépett közelebb a férfihoz és helyezkedett vissza a férfi ölébe.
< - Erre gondoltál? - kérdezte kacéran. - Még, ha nem is vagyok teljesen mértékben meztelen... >
Itt, ha a férfi engedte, akkor még röviden meg is csókolta őt, majd gonoszul ismét igyekezett felkelni, hogy maga elé kapja a ruháját és még egyszer kacéran a párjára nézzen utána.
< - Most már indulhatunk vissza a hálóba - mondta szemtelenül. >


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Bishop Kedd 17 Május 2016, 23:25

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~

A változó hangulatú reggelizés közben nagyon sok minden szóba kerül a szerelmesek között, igen sok komoly témát megbeszélnek. Éppen arról esik szó, hogy a nép miként is fog reagálni Ingrid bemutatkozására a nyilvánosságának és a hírre miszerint a trónörökös már úton van. Ingrid szavain Ragal támogatóan mosolyodik el és még biccent is hozzá, majd halkan szólal meg.
< - Én is remélem. >
Ingridnek a két párjától kapott puszi után a rossz hangulata is hamar elillan és már más kedvel folytathatja tovább a társalgást a párjával. Ráadásul Ragal is örül a szerelme jobb kedvének. Miller nem sokkal később arra és rákérdez és választ is kap rá, hogy a vezérkar a teljes létszámában lesz-e jelen az összehívott értekezleten. Éppen emiatt kerül szóba Nava is, akit a bátyja egy nagy gyereknek titulál. Ingrid szavain Ragal harsányan felkacag.
< - Így van. Igazad van Boszorka. - ért egyet. >
Úgy tűnik a férfinek tetszett a megállapítás, hogy ő is tud ám gyerekes lenni. A továbbiakban Tubrok mégiscsak ráveszi Ingridet, hogy egyenek desszerteket és kóstoljanak meg legalább egyet. A krém elfogyasztása után - ami kellemesebb hangulatot kelt mindkettejükben - Ingrid már indulna vissza a hálóba átöltözni, a párja azonban úgy gondolja nem olyan sürgős a dolog és még marasztalja a nőt. Hamarosan egymás karjaiban kötnek ki és jó tíz percig simogatják és csókolják egymást, odaadóan, szerelmesen. A kellemes helyzet vége felé Ingrid végül úgy dönt elmondja Tubroknak miről is maradt le a férfi. Utána még az egyenruhával kapcsolatban is húzza a párja agyát Ingrid. Látja amint a férfi elgondolkozik most mit is mondjon erre, de végül támad egy ötlete.
< - Van egy nagy és erős ajándékom számodra, ha meg kívánnád tenni. - kacsint Ingridre. >
Ingrid ezután kel fel és indulna, Ragal is feláll de csak azért, hogy átkarolja a nőt és magával húzza. Itt kérdez rá nem túl komolyan a férfi Ingrid akar-e mégis meztelenül az ölébe ülni, azonban arra nem számít Ingrid hogyan fog vele gonoszkodni. Ingrid feláll a székből, hanyagul visszalöki Tubrokot, aki követné, kioldja a ruháját és hagyja leesni. Látja amint Tubrok tekintete rögtön a testére tapad és végignézi őt. Amikor a férfi ölébe ül, annak kezei szinte azonnal a melleire tapadnak és azokat "tartja"; a csókot örömmel fogadja és szívesen viszonozza, még ha rövid is. Ingrid végül feláll, felkapja a ruháit és szemtelenül szólal meg. Tubrok lassan áll fel a székből, magához húzza Ingridet miközben a kezeiből finoman elveszi a ruháit, majd átöleli és megcsókolja egészen szenvedélyesen. Ingrid érezheti, hogy az előző kis manőverrel feltüzelte a párját. Ha az ajkaik elszakadnak egymástól Tubrok suttogva szólal meg.
< - Egy gyors menethez sem lenne kedved? Ígérem az eddigi leggyorsabb leszek és neked is vannak praktikáid. >
Érdeklődik Tubrok a helyzetről. Ha Ingrid azonban továbbra is az indulás mellett pártol, akkor vele együtt megy fel a hálóba felkészülni az induláshoz, panasz nélkül.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Miller lányok Szer. 18 Május 2016, 11:30




Előtörténet
LINK

Kaland
Visszatérés Rocksolidba
Lady Ingrid Stephanie Miller-Osborn
Flotta tiszt, Rocksolid leendő úrnője


Játékostárs(ak) neve: Tubrok Ragal - Rocksolid törzsfője

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Tubrok Ragal törzsfői csarnoka ~
A reggeli igencsak kellemes hangulatban telt azok után, hogy túljutottak a kellemetlenebb részen. Az első téma során - legalább is már a jobb hangulat során - átrágták magukat azon, hogy mai nap élőben fogják este bejelenteni Eyjolfot. Aztán vitték tovább a beszélgetést, ahol igencsak hamar megegyeztek abban, hogy mind a ketten annak örülnének a legjobban, ha a nép hamar megértené, hogy Ingridet nem a Birodalom küldte azzal a paranccsal, hogy csábítsa el a férfit, hogy így szerezzenek befolyást Tubrok és a Rocksolid között, hanem tényleg egymásba szerettek. Igazából nem is kívánt többet a nő csak azt, hogy ez megtörténjen a lehető leghamarabb, még akkor is, ha senki sem lesz olyan elvakult és "fanatista" az ügyben, mint Tyr, aki szerint a Rocksolid két legfontosabb családja egyesül ezáltal. Ez volt az utolsó komorabb téma, aminek a végén Ingrid két puszit is kapott a homlokára, ami végül is megtörte a jeget és már neki is jobb hangulata lett, aminek még Tubrok is roppantul örült. Mindezek után érdeklődött a tárgyalásról is, hogy kik lesznek ott. Itt megtudhatta, hogy mindenki ott lesz, még Nava is. Néhány mondat erejéig a fiatalabb Ragal is szóba került még pluszban az említésen felül, mígnem mind a ketten kijelentették és egyet is értettek azzal, hogy a fiatalabb férfi roppant gyerekes tud lenni, bár ezt a részt főleg Tubrok hozta fel. Minderre Ingrid is kontrázott, hogy nem csak Nava az, aki igencsak gyerekes tud és szokott lenni a testvérek közül, hanem Tubrok is ilyen. Picit aggódott, hogy a férfi ezt magára fogja venni és nem játékosan kéri ki magának, hogy márpedig nem így van, de szerencsére pozitívan kellett csalódnia, ugyanis Tubrok hangosan nevetett fel a megállapításra, amivel lényegében egyet is értett Ingriddel mindebben. A hangjából, szavaiból pedig az is kiderült a számára, hogy még tetszett is neki az, hogy ezt kimondta a nő. Ingrid elmosolyodott és bólintott is, hogy igencsak helyesli azt, hogy nem tagadta ezt a férfi, hanem szépen elismerte.
< - Én meg roppantul örülök annak, hogy jellemzően csak én ismerhetem ezen oldaladat. >
Ismerte be Ingrid mindezt. A desszert elfogyasztása után Ingrid már ment is volna vissza a hálóba, hogy átöltözzön és induljanak, de erre nem volt lehetősége, mert Tubroknak még más tervei voltak, egy igencsak hosszú csókolózás, amit végül is ő maga is örömmel vett. Közben még egymást is simogatták, majd a végén Ingrid úgy döntött, hogy gonosz lesz és elmondta azt, hogy miből is maradt ki idő hiányában a párja. Azt azonnal látta, hogy türelmetlen, illetve roppant kíváncsi lett a férfi ezek miatt. Mivel ezek után már az estére, a hazaérkezésük utánra gondolt a férfi és ezt ki is mondta, most jött el az idő, hogy a nő az egyenruhával is húzza a párja idegeit, ami úgy tűnt, hogy be is vált, mert a párja igencsak elgondolkodott a válaszon. Amint a választ meghallotta beleharapott az alsóajkába, mintha mérlegelnie kellene a hallottakat és a látottakat a kacsintás miatt. Direkt addig húzta ismét a válaszadást, amíg nem látta meg a férfin, hogy türelmetlenkedni kezdett, pedig már rögtön tudta, hogy mit is fog felelni, csak szándékosan bosszantotta, húzta a másik idegeit.
< - Meglátjuk, meglátjuk - mondta szemtelenül. - Hogy tudod-e még majd valamivel tovább emelni a tétet a liciten, mert lássuk be, önmagában mindez egyelőre roppant kevés és közel sem volt elég meggyőző ahhoz, hogy levessem majd azt az egyenruhát. >
Az egészet szemtelenül mondta és igencsak kíváncsi volt arra, hogy Tubrok milyen választ is fog adni neki minderre. Ezek után újfent indult volna, hogy mehessen átöltözni, de a férfi ismét nem hagyta, hanem átölelte és úgy tűnt, hogy nagyon oda volt azért a meztelenes ötletért, így vissza is húzta Ingridet a székre. Ekkor újra felállt, de most visszalökte a párját a székre és gonosz módon kikötötte a ruháját, hagyva, hogy az a földre essen és így egy aprócska bugyiban ült vissza a férfi ölébe. Látta, hogy szinte a nyála csorog Tubroknak emiatt és itt a mellei azonnal le lettek foglalva és ő maga egy rövid csókot adott a szeretett férfinak, majd ki is szállt az öléből, felkapta a földről a ruháját, jelezve, hogy indulhatnak. Azonban most sem volt ennyire könnyű dolga, mert végül is a férfi is felkelt a székből, de nem hagyta azt, hogy induljanak. Ingrid hagyta, hogy a párja kivegye a kezéből a ruhát és visszaejtse azt a földre, ahogyan átölelte hozzásimult és a szenvedélyes csókot ő maga is hasonlóképpen szenvedélyesen viszonozta. Valószínűleg már ekkor megérezte a férfi merevedését és tudta is, hogy Tubrok mit fog kérni mindezek után. Továbbra is - jó értelemben persze - reménytelennek tartotta a párját, de az roppant kellemes volt számára, hogy még mindig kívánja a másik és harcra kész, csak, hogy Ingrid az övé lehessen. Amint a csóknak vége lett valóban megkapta a kérdést, hogy lehetne-e egy még egy gyors menet most.
< - Javíthatatlan vagy - suttogta ő maga is. >
Végeredményben nem volt baja mindezzel, így ismét megcsókolta a férfit és a csók közben nekilátott kiszabadítani Tubrok nadrágjából a felsőket, hogy kihúzza azt, majd kigombolni, vagy cipzározni nadrágot, annak a fényében, hogy milyen is volt az, ha készen volt, akkor szakította meg ismét a csókot.
< - Hol szeretnéd, itt, vagy felmenjünk? - kérdezte ezt is suttogva. >
Ezek után igazából Tubrokra bízza az irányítást, a vezetést, hogy a férfi mit is szeretne, hiszen Tubrok saját magát jobban ismerte, hogy mi lenne neki a legjobb ahhoz, hogy tényleg gyors menet legyen a mostani és, hogy mit is szeretne. Így, ha a párja magához ragadja a kezdeményezést és az irányítást, akkor Ingrid hagyja is magát vezetni, hogy majd utána vethesse be a trükkjeit, hogy a mind a ketten hamar juthassanak a csúcsra.


template nélkül:

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rocksolid - Page 34 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rocksolid - Page 34 Empty Re: Rocksolid

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

34 / 40 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.