Anthony Calm - Eno

Go down

Anthony Calm - Eno Empty Anthony Calm - Eno

Témanyitás by Kira Sign Pént. 28 Feb. 2014, 07:33

Kép: Anthony Calm - Eno Life_within_Deadwood_by_priteeboy
Név: Anthony Calm (Eno)
Nem: férfi
Jellem: nyugodt, megfontolt, de néha forrúfejűvé is tud vállni, főleg stresszhelyzetben.
Személyazonosság: nyílt
Kor: 9 (30)
Foglalkozás: tudós, titokban zsarnok ellen szervezkedő.
Testmagassága: 185 cm
Testsúlya: 90 kg
Szeme színe: zöld vagy fehér
Haja színe: szőke
Bőre színe:fehér/kaukázusi
Különleges ismertetőjel: kissé változik a külseje az erejével arányos mértékben, meg ha sebzik vér helyett kis energia hagyja el gőzszerűen a  testét.
Egészségi állapot/ betegségek: hát erre nem tudom mi is lenne a jó válasz Very Happy

előtörténete:

Mit is mondjak, az életem közel sem volt érdekes egészen a nyolcadik életévemig. Az Ismeretlen birodalomban születtem és éltem az életemet. Az orvosok és tudósok kasztjába születtem, bár nem emiatt lettem tudós. Egyszerűen csak imádtam a kihívásokat és a tudományban elég sok van. Már gyermekkoromban eldőlt a sorsom vagyis az a része ami a pályaválasztást illeti. Jó életem volt, míg egy nap feje tetejére nem állt az életem.
Épp a laboromban voltam, ahol épp a különböző energiaforrásokat vizsgáltam. Elő akartam állítani egy anyagot, ami képes a legtágabb értelemben lévő energiaforrásokat is kihasználni, és átalakítani. Mint a mondás is tartja az energia nem vész el csak átalakul, ezt a szólást vettem alapul, mikor nekiálltam a kísérletezésnek. Ám azonban a napnak csúfos vége lett. Egy madár berepült az ablakomon és felborította a Bunsen égőmet, ami rádőlt a képcsöveimre, melyek szét is törtek és láncreakcióval robbanni is kezdtem, míg az egész labor egy nap robbanás keretében fel nem robbant, velem együtt. Azt hittem végem, mikor megpillantottam a fehér fényt. Azt hittem az új életbe vezető kaput látom, és hamarosan új testben ébredek, de nem így lett, amikor felemeltem a kezem megláttam, hogy én magam árasztom ezt a fényességet.
Fényesség:
Alig akartam hinni a szememnek, a romok közt álltam és bámultam a fehér kezemet, mire eleredt az eső. A kezem pedig lassanként kezdett normális színű lenni, bár még így is eltért a megszokottól jóval fehérebb volt mint szokott. Mikor az eső már szabályosan zuhogott sem érdekelt, mert engem egyedül az életművem érdekelt, a laborom ami odalett. Lenéztem az egyik tócsára mire egy furcsa dolgot véltem felfedezni, mintha hipóban mostak volna ki. Úgy néztem ki.
Majd ahogy az eső egyre többet esett, úgy a színem  is lassanként kezdte visszanyerni eredeti tónusát.
Ez volt az az este, ami megváltoztatta az életem, új képességekre tettem szert, új értelmet nyert az életem, a laboromat később újjáépítettem és a helyiek szemében pedig orvosból új kasztba emelkedtem. Különleges Spirituális lénnyé emeltek, ilyen még sosem volt a előtt, bár nem ugrottam a kasztrendszer legtetejére, de azért elég nagy előrelépés volt ez is számomra.
A városban hamar fejlődésnek indult az informatika, hála a képességemnek, nem is tudom, valamiért a képességgel kapcsolatban magas informatikai tudást is szereztem.
Egyik nap a birodalmon kívül összetűzésbe keveredtem néhány idegennel, bizonyára a fertőzött területekről jöttek, mert annyira nem tudtam másra tippelni mikor velük találkoztam. A lényeg az, hogy egy olyan helyre csaltak, ahol nem volt semmilyen energia forrás. Egy zárt bunkerbe, hol nem volt se napfény se szél se semmi. Ott szó szoros értelmében szétvertek és már azt hittem meg is haltam, de nem így lett, mikor kinyitották a bunker ajtaját, hogy lelépjenek a beszökő szél energiájából egyszerűen újra születtem. De olyan gyengén, hogy éppen csak szilárd alkot tudtam felvenni. A kezem hajam olyan fehér volt mint a fal, én pedig olyan rosszul éreztem magam mint egy hulla.
Vártam egy kicsit míg elmentek a támadóim, majd kimentem a bunkerból, a friss levegő és az arcomat simogató szél ereje újra megtöltött valamennyire energiával, már kezdett normálisabb színem lenni, és már képes voltam arra is, hogy hazatérjek.
Na ekkor jöttem rá, hogy én igazából hallhatatlanságot is kaptam a robbanás által.
Bár ezek után sem változtam meg túlzottan, nem lettem beképzelt paraszt, mint körülöttem egyesek lettek volna ilyen hatalomtól. Ami szerencsémre nem részegített meg, legalábbis eddig.

képessége:
A robbanás következtében megváltozott a molekuláris szerkezete és energiává alakult. A balesetnek köszönhetően Anthony képessé vált, mindenfajta energiát magába szívni és felhasználni azt, még azt is ami az imént használódott el.
A filmekkel ellentétben az ő mérete nem nő meg, mikor energiát szív magába, hanem csak sűrűbbé válik benne, így nagy mennyiséget képes tárolni és kibocsájtani is. Ha akarja képes elektromos vagy ha úgy jobban tetszik energiacsapásokat mérni ellenfeleire. Apropó csapások, ha őt sebzik, akkor mivel a molekuláris szerkezete átalakult, ezért nem vérzik, hanem helyette kisebb mértékű energia szabadul fel a sebből miközben regenerálódik. Olyan mintha gőz párologna el belőle. Meg lehet a férfit sebezni, de mivel képes akármilyen energiából regenerálni magát ezért nehezen. mondjuk, ha fejbe lőnék, akkor a lövedék áthatolna a fején és magából a lövedék repülési energiájától regenerálná magát.
Képes fizikai és energia formájában is létezni, tehát, ha akar képes puszta energiává válni, ami van mikor látható, ilyenkor olyan mint egy fehér lámpa. Ilyen lakban képes belemászni gépezetekbe, és akár töltődésre, gépek irányítására, közlekedésre, vagy éppen menekülésre tudja ezt használni. Képes uralni az árammal működő gépeket, ha nem árammal működő géppel találkozik, akkor annak a fejlettségét függ, hogy csak kisütni, vagy pedig uralni is képes -e azt.
Ha kisütést akaratával tudja irányítani, nem passzív képesség. Ha egy gépben van, miközben elmegy az áram, akkor sincs probléma, mert nem ragad benne. Egyszerűen csak ki kell jönnie belőle és emberi alakot ölteni, mert haladhat tovább az áram nélküli rendszerben, de ilyenkor félő, hogy elfogy a saját energiája és önmaga is.
Már egyszer megtörtént, hogy Anthony energiáját sikerült elfogyasztani, de a férfi szerencséjére az energia nem vész el csak átalakul, így amikor a "halála" helyszínén valamilyen energia jelentkezett, legyen az akár egy szélfuvallat is, akkor kezdetben csak nagyon gyengén, de sikerül visszahozni őt az "életbe". Így gyakorlatilag hallhatatlanná is vált. (Az energia elszívó berendezések árthatnak neki energia alakban, de ha emberi alakban van, akkor a teste viszonylag szilárd így nem juthat ki az energia csak külső támadásra)
Bár nem hétköznapi ember de azért neki is vannak fiziológiai szükségletei, szüksége van az alvásra evésre stb. Bár rövidtávon elhanyagolhatja az alvást mivel tele van energiával, de ez hosszútávon nem tesz jót neki, így az alvást pótolnia kell. (Alvás közben nem kell kapcsolatba kerülnie semmilyen energiaforrással, mert ahogy az emberek úgy ő is képes az alvásból és evésből energiát meríteni.
Az erejének/energiájának sűrűsége kissé meglátszik a férfin, ugyanis a bőre haja, és színe minél világosabb árnyalatú annál kevesebb az energia benne, de ez csak kis mértékben észlelhető. vagyis miután újraéled még gyengébb és a haja tejföl szőke pl, míg ereje teljében már egészen sötétszőke. A bőre és szeme színével is hasonló dolgok állnak fent.
Még valami, ha energia alakból visszaváltozik emberré akkor sem lesz pucér, mert képes ruhát "készíteni" magának puszta energiából.

Szakértelmei:
Tudós lévén elég művelt. Mondhatnánk zseninek is, bár néha pont arra nem jön rá ami a legnyilvánvalóbb.
- Szakterületei: Fizika, biológia és informatika.
- Több nyelvet is beszél.
- Fizikum: mióta megkapta a képességét egyre többször mozdul ki, bár a legtöbbször ezeknek a birodalmon kívüli kiruccanásoknak nincs jó végük, de így legalább a kondija is elég jó lett.
- Reflexei jobbak egy átlag embernél, és a reakcióideje is gyorsabb(Képesség kellemes mellékhatásai)
- Kissé hebrencs lett (a képessége mellékhatása)
- Jó karizma.

Felszerelés:
- A labor teljesen felszerelve.
- Nincs szüksége fegyverre lévén ő maga is az, bár a biztonság kedvééért tart magánál néhány elektronikus kütyüt, köztük a telefonját is, amit vészforrásként is használhat. (Vele együtt változnak már energiává a cuccai bizonyos súlyig.)

egyéb/jellem:
Hiába él kasztrendszerben, ő maga nem akarja elviselni azt a zsarnokoskodást ami a világban folyik. De mivel egymagát kevésnek érzi arra, hogy lépni tudjon, ezért ő csak csendben lassan töltődő, majd robbanó bomba. Aki csak arra vár, hogy egy csapat végre nekiálljon tenni is valamit a zsarnok ellen.

egyéb:
Én is örülnék, ha valahogy kapcsolatba lépnének velem. A kezdőhelyszínt pedig rád bízom Bish.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Anthony Calm - Eno Sexymechanicbyparkleggy Anthony Calm - Eno Girloffantasybymanofins Anthony Calm - Eno Jinx_by_fazie69-d6o4rki Anthony Calm - Eno Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Anthony Calm - Eno 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.