Black Phoenix City (Cape May, New Jersey)

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Black Phoenix City (Cape May, New Jersey) - Page 4 Empty Re: Black Phoenix City (Cape May, New Jersey)

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 16 Márc. 2016, 13:12

Az ébrenlét lehetetlen küldetésnek bizonyult. Az eszméletem hamar elvesztettem, annak ellenére, hogy küzdöttem ellene. Mikor felébredtem furcsa tényeket hallhattam vissza az elmúlt három nap eseményeiből. Ugyanis három napot átaludtam. Te jó ég. Soha többé nem akartam ezt az élményt megismételni bármilyen hasonló formában sem. De ez csak a legkisebb gondom volt ekkor. Megtudtam, hogy a nyomozót szíven szúrták és csak mázlija volt, hogy túlélte. Meg nem mellesleg a világ egyik legnevesebb gyilkosa van a nyomomban aki egy "kedves" kis üdvözlőcetlit hagyott a szobámban. "Te vagy a következő". Mondjuk úgy, hogy nem kicsit voltam betojva. Orosz vagyok vagy sem félni én is félhetek, de nemcsak magam féltettem, hanem a családomat is. Megpróbáltam kapcsolatba lépni anyámékkal és megtudni, hogy jól vannak e és hogy mi a fene folyik otthon, hogy ilyesmi történhetett. Árulónak tekintenének hazámban? Vagy nem tetszik nekik, hogy nem odahaza dolgozom? Meg akartam tudni mindent, és tudva, hogy nem képesek itt sem megvédeni, úgy döntöttem, hogy amint engedik a helyi hatóságok haza utazom és fontolóra veszem, hogy ott maradok dolgozni is. Reméltem, hogy ennyi elég lessz, hogy lecsitítsa annak a kedélyeit akit felbéreltek ellenem. A családom is bajba kerülhet miattam, amit nem akarok.


//Szeretném folytatni a kalandot//

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Black Phoenix City (Cape May, New Jersey) - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Black Phoenix City (Cape May, New Jersey) - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Black Phoenix City (Cape May, New Jersey) - Page 4 Mudch0 Black Phoenix City (Cape May, New Jersey) - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Black Phoenix City (Cape May, New Jersey) - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Black Phoenix City (Cape May, New Jersey) - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Phoenix City (Cape May, New Jersey) - Page 4 Empty Re: Black Phoenix City (Cape May, New Jersey)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 17 Márc. 2016, 00:01

Folytatás: Oroszország

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Phoenix City (Cape May, New Jersey) - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.