A Falakon belül

Go down

A Falakon belül Empty A Falakon belül

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 21 Okt. 2015, 22:32

Különböző területek a hatalmas Falon belül. Rengeteg kisebb nagyobb falu és város van benne, amit a mágnes vasút köt össze. Hasonló ehhez, de természetesen a falon belül és lámpákkal.

A Falakon belül 130526-Narai-Town

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Falakon belül Empty Re: A Falakon belül

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 21 Okt. 2015, 22:41


Ellenség a falakban

Résztvevők: Raten Chromixen, Nobuko, Pooltündér


A csapatot az éjszaka közepén riasztották. Amennyire meg lehet mondani a napszakot a nap nélkül. Megint szükség van a szolgálatukra. Egy fél óra múlva már a Sinkanszenen ültek és haladtak a céljuk felé. Legalábbis az a három tag aki jelenleg nem volt küldetésen. A csapat minden tagja ismerte egymást, ha más hogy nem is, de látomásból illetve az aktákból. Amint mindenki elhelyezkedett, megjelent a báró feje egy képernyőn és ismertette a küldetést.

A Falakon belül Atomic-Robo-Featured-Image

- Elnézést a késői zavarásért, de szükségünk van rátok. Az egyik kisebb település a Falon belül elsötétült. Se kép, se hang. Senkinek sem kell mondani, hogy mi történne ha valamelyik lény átjut a Fal rosszabbik oldaláról. Nem tudjuk, hogy ez történt-e de nem kísértjük a sorsot ezzel. A feladatotok egyszerűen megbizonyosodni, hogy minden rendben van. Bármi kérdés? – Ha senkinek nincs kérdése elköszön és a képernyőn megjelenik, hogy egy perc múlva megérkeznek.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Falakon belül Empty Re: A Falakon belül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 22 Okt. 2015, 09:10

~ Pooltündér ~
Reena számára a lehető legjobbkor jött az a hívás, ilyenkor úgyis mindig álruhában volt, így nem kellett attól sem félnie, hogy kiderül az, hogy kicsoda ő valójában. Mire lényegében „magához tért” már útban volt a cél felé a másik két alakkal. Az aktákból nagyjából ismerte őket, ennyi pedig jelenleg pontosan elég is volt. Kényelmesen dőlt hátra, majd végre meg is jelent a főnök, hogy ismertesse a feladatot. Megszokott, egyszerű rutinfeladat, már csak az volt a kérdés, hogy melyik Fal alatti rész okozta mindezt. a felette levőktől nem számolt ilyennel, csak a lentiekkel. Menekülteket befogadtak, átmehettek, így bizonyára nem az Újvilág lakói lehettek. De akkor még mindig ott voltak a zombik és a vademberek. Megtördelte az ujjait, remek estének nézett ki ez a számára. Kérdése nem volt, eléggé egyértelműnek találta, hogy mit is akarnak tőlük. Így csak a fejét rázta majd, majd pedig végre feltűnt a kép, hogy már csak egy percük van az érkezésük. Energetikusan pattant fel, hogy mindjárt akció lesz, saját magukat ismerve.
Ha a vonat megállt, akkor el is indult, hogy leszálljon, persze esze ágában sem volt agyatlanul az esetleges mészárlásba rohanni, azt meghagyta másoknak. Így inkább először csak innen messziről kezdett kémlelni, illetve hallgatózni. Hogyha támadnak, akkor felkészülhessen, visszatámadhasson. Azonban, ha nem volt ilyen gátló tényező, akkor ki is szállt a vonatból és elindult a helyszín felé.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Falakon belül AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Falakon belül Empty Re: A Falakon belül

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 27 Okt. 2015, 20:54

~Nobuko~

Szoborként pihentem a szentélyben, immár jó pár napja, mozdulatlanul, néha esetleg portyáztam kicsit, de nem volt semmi különösebb dolgom, aludnék de mi aludni nem tudunk, legalábbis úgy mint az emberek és a többi élőlény nem. Így nem is számít nekünk a napszak, csak a táj nyüzsgését befolyásolja szinte. Épp készültem körbejárni a kegyhely területét amikor érkezett egy feladat, biztos rakoncátlankodik megint valaki vagy valami. Nem soká már a szállításért felelős járműben ültem, jobban mondva feküdtem összegömbölyödve az eredeti, 7 farkú alakomban, a két társammal. Mindkettőt láttam már de csak az egyikre mondhatnám azt hogy "ismerem", de őt ki nem ismeri legalább egy kicsit, hisz uralkodó az egyik toronyban, véletlenül pont abban ahol az általam őrzött szentély nyugszik. A mancsaimon pihentetem a fejem amikor megjelenik az báró képe, felemelem a fejem jelezvén hogy figyelek. A küldetésről beszél, elsötétült egy fal menti város és azt kell ellenőrizni, erre talán első hallásra elég lett volna egy személyt küldeni, ha már 3-an vagyunk nagyobb problémát sejtek itt mint egy kis kapcsolat megszakadás, de gondolom a vezetők is csak találgatnak és jobb félni mint megijedni. A kérdésére csak vissza helyezem a fejem ahol volt és pihentetem a szemem a képernyőn tartva ami jelzi hogy nem soká érkezünk. Felkelek végül nyújtózom egyet és át változom a harcra kész mondhatni emberi alakomba, ekkor a kardom is megjelenik a hátamon. Teljes nyugalommal várom hogy megérkezzünk. A falak óta szinte minden dolgom megszűnt, az a kevés is ami eddig volt, már ami a harcokat és a tényleges védelmezést illeti, valahol mélyen remélem hogy tényleg van egy kis gond, kis beszabadulás, jól esne egy kis testmozgás mint például egy kis ütközet.

Felszerelés::

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Falakon belül Empty Re: A Falakon belül

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 27 Okt. 2015, 22:16

~Raten~

Amikor az ember telefonja az éjszaka közepén csörög, az sosem jelent jót. Ránéztem a kijelzőre, és felsóhajtottam, tudtam, hogy miről van szó.
-Raten. - szóltam a telefonba lemondóan, és hallgattam meg a mondanivalójukat. Csalódottan keltem fel az ágyból, még végignéztem a két fekete hajú nőn, akiket felhoztam ma estére. Úgy döntöttem, felesleges magyarázkodnom, és majd a biztonságiak kidobják őket, ezért egyszerűen felöltöztem, és ott hagytam őket néhány teleportálással.
A Sinkanszenen két másik nő foglalt helyet, mintha csak kárpótolni akarna a sors. Természetesen ismertem őket az aktáikból, illetve Nobuko pont a határainkon belül őrizte szentélyét, az ártatlan flörtön/kakaskodáson túl nem kezdenék egyikkel sem. Eljátszottam a gondolattal, hogy megvakargatom a farkas füle tövét, de visszafogtam magam, és nem voltam tiszteletlen. Inkább meghallgattam a Bárót.
- Ha veszélyforrást találunk, parancsunk van kiiktatni azt, vagy a célunk csupán megfigyelés és információgyűjtés? - teszem fel a kérdést pusztán kíváncsiságból. Pooltündér mellett a csupán megfigyelést nem tartom valószínűnek, de jó tudni, hogy parancsot szegünk, vagy csak úgy öljük meg bármi is háborgatja a területeinket. A válasz után elsőként próbálok leszállni, és körülnézni. A gyors reflexeimnek és a teleportálásomnak hála én vagyok ilyen szempontból a legjobb, engem nem olyan könnyű meglepni. Ha nincs semmi ilyesmi, akkor jelzek a többieknek, hogy jöhetnek.
- Valamelyik gyönyörű hölgy gondolt már valamilyen stratégiára, vagy csak simán besétálunk, forgunk kettőt a tengelyünk körül, aztán lesz ami lesz? - kezdeményezek beszélgetést.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

A Falakon belül Empty Re: A Falakon belül

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 04 Nov. 2015, 22:28


Ellenség a falakban

Résztvevők: Raten Chromixen, Nobuko, Pooltündér


- Ha veszélyforrást találnak, akkor természetesen iktassák ki. Gyorsan. Nem hagyhatjuk, hogy bármi is továbbjusson.- válaszolja a báró Raten kérdésére. - Ó, és tartsák nyitva a szemüket, hátha látják hogyan jutottak be. mondja, majd eltűnik. Egy perc múlva megérkezik a csapat a célhoz. Az egész hely olyan mint egy szellemváros. Ahogy kilépnek rögtön megcsapja az orrukat a frissen ontott vér szaga. A falakon néhány helyen lyukak tátongnak és pár hullát is látni. Ezeket a szerencsétleneket kibelezték és láthatóan hiányozik pár részük. A báró félelmei kétség kívül beigazolódtak. A holtestekből vércsíkok vezetnek be az egyik sötétebb házba pár tíz méterrel odébb, ahonnan neszeket hallani.  Nem tudni, hogy a vonat hangja, vagy a szaguk volt-e az árulkodó, de hamarosan egy vadember lépett ki. Hangos üvöltésbe kezdett, és hamarosan még több mozgolódás volt hallható. Ám ezzel nem volt idő foglalkozni, hiszen a lény a társaság felé kezdett rohanni. Közben melléjük egy másik ugrott le, ami elől mind a hárman el tudtak ugrani, de beleremegett a föld. Rögtön ezután ugrott tovább és egyenesen a rókatündérnek próbált támadni.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Falakon belül Empty Re: A Falakon belül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 04 Nov. 2015, 22:58

~ Pooltündér ~
A magányos csendet az egyetlen férfi törte meg, Reena rá pillantott a bemutatkozás után és biccentett.
- Pooltündér – felelte röviden.
Ebben a jelmezben úgyis mindenki így ismerte és nem az eredetin. A további parancsok is meglettek, nyugodtan ki lehet iktatni a személyeket, akik jönnek. Ezzel nem is lesz gond. Raten szavaira a maszkja alatt elvigyorodott.
- Valahogy úgy – felelte. – Gyors és tiszta munka legyen, még máshol is szükség lehet ma ránk.
Csak úgy akart dolgozni, mint máshogy, bemegy, rendet tesz és kijön. Katonaként sokszor dolgozott másokkal együtt, de Pooltündérként ez volt az első eset, hogy így tesz, így kicsit fenntartásai voltak. Igaz azok után, hogy engedték a gyilkolást már kevésbé szólhatnak neki a stílusa és módszerei miatt. Amint leszálltak meglátta ő maga is a halott várost, holttestek, vér, minden, ami kell. úgy tűnt, hogy tényleg igaz volt a jelentés és volt itt valami. A ház felé pillantott és már indult is volna el, amikor az első vadembert meglátta, amit a második is követett. Ez elől félre is kellett ugrania. Amint a társnőjük felé lendült hagyta, hogy a vadlény az egyik déli zónából elhaladjon mellette, ha szükséges volt, akkor úgy mozgott, hogy a háta mögé kerüljön, némi koncentrációval igyekezett a sarlóit megidézni, majd vízszinten vágással egyszer felül a lapockánál, egyszer pedig alul a térdízülteknél végighasítani a vadember bőrét. Ha tudta, akkor még úgy mozdította a pengéket ezúttal már függőlegesen, hogy a fent levő lefelé hasítsa végig a másik hátát, a lentivel meg felfelé vágott a belsőcombon a bal lábon.
Arra figyel nehogy támadás érje, mert ha így történne, akkor próbál kitérni és védekezni, a holdsarlókat pedig ebben az esetben is igyekszik megidézni, előhívni.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Falakon belül AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Falakon belül Empty Re: A Falakon belül

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 15 Nov. 2015, 23:45

~Nobuko~

Megérkeztünk de még kiszállás előtt Raten feltesz egy fontos kérdést, amire kedvező válasz érkezik, lehet pusztítani mindent ami ellenséges, gyilokra fel. Közben felvettem a harchoz ideális alakom és lepleztem a mosolyom, nem vetne túl jó fényt egy "jó" szellemre az hogy egy kicsit is vérszomjas, de hát mit tehetek, eredetileg egy ragadozó állat lennék. De most hogy leszállunk figyelnünk kell, bármikor érkezhet támadás. Közben az egyetlen férfi tagunk kérdez, terv? Ugyan, engedtem egy kis mosolyt, Pooltündér válaszolt is, én már nem szólalok meg, amúgy se vagyok az a beszédes típus. Ahogy leléptem a vonatról kezdtem felmérni a terepet és fülelni. Vérszag, friss vér, talán még időben vehették észre a vészt, a lyukak padig a falon és a kibelezett, csonka hullák, hát nem épp....közben neszeket hallok meg mire oda is kapom a fejem....biztató. A motoszkálás egy házból jön ahová vezetnek vérnyomok, a kardomhoz emelem a kezem és készülök hogy bármikor kitörhet onnan valami, a neszelés után szinte mindig a kitörés jön, tudják hogy itt vagyunk, zajosak lehettünk. Fel is bukkant az első vadember mire ugrásra kész pozíciót de még nem húzom ki a kardom csak szorítom a markolatát. De nem kellett volna várni, elkezdett ordítani a többit ide hívva, így is úgyis ide jöttek volna de kis késésekkel nem egyszerre így viszont, ajjaj, rántom elő a kardom, egyből beindult a környéken a süftetés.  Rohan is felénk, ugrottam volna felé de helyette egy másik társa elől kellett kitérni aki közénk ugrott, vajon hányan lehetnek? Az újonnan érkező vadember az érkezés után felém ugrik támadva, sérüléseket elkerülvén kitérek illetve kifordulok előle és döföm át, lehetőleg a szívét, majd rántom is ki a kardom belőle és hátrébb ugrok, lehetőleg nem egy másik vadember karmai közé. Egyelőre kíváncsi vagyok hogy ez a sérülés mennyit fog rajta, ha csak lassította de nem végzett vele lendülök a következő csapáshoz hogy a fejét vegyem közben ügyelve hogy kitérjek a többi támadás elől, esetleg ha többen támadnak reagálni is azzal hogy igyekszem lecsapni egy-két végtagot, jobb esetben fejet. Igyekszem folyamatosan mozogni, kecses, könnyed, gyors mozdulatokat téve és a társaimat is segíteni amennyiben szükségük van rá. Egyelőre csak a kardomra és az ügyességemre hagyatkozom, a többit majd ha nagyobb ellenséges erő érkezik. Igazi kis szabdalós munkának ígérkezik és a lyukak a falon valószínűleg biztosítani fogják az ellenfél pótlást.

Felszerelés:

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Falakon belül Empty Re: A Falakon belül

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 18 Nov. 2015, 22:36

~Raten~

A parancs egyértelmű, amit veszélyesnek ítélünk, azt megölhetjük. Szeretem az ilyen törvényes önbíráskodást, mármint akkor, amikor én vagyok a bíró. Ha pedig arra is rájövünk hogyan jutottak be, az még jobb. Hát rendben, ezen ne múljon, majd kétszer is körbenézek.
Ahogy megérkezik a vonat, kiszállunk, és egyelőre nyugodtan tűnik a terep. Veszélyesnek, de nyugodtnak. Vérszag, hullák, minden ami kell, de rothadó bűz nincs, tehát friss lehet a vérontás. A hulláknak láthatóan hiányzik néhány részük, valószínűleg felfalták őket. Arra gondolok, hogy az egyik háztetőre teleportálok körülnézni, de ehelyett előjön az egyik támadónak tűnő figura. Szőrös és primitív, legalábbis kinézetre, és egyből hívja is egy társát az üvöltésével, aki mellénk ugrik, természetesen elteleportálok a közeléből, mielőtt rám támadhatna. Ezért is veszi a rókalányt kezelésbe. Pooltündér nekiugrott a másiknak, én pedig nem ismerem a harcstílusukat, nem is akarok zavarni. Úgy döntök marad az eredeti terv, és felteleportálok az egyik háztetőre, hogy körülnézzek, és esetleg lássam is, ha többen közelednének felénk. Közben figyelem a társaimat is, ha segítség kell nekik, akkor egy teleporttal megoldom a dolgot, hogy közbeavatkozzak, illetve ha úgy látom, hogy valamelyikük nem bír a másikkal, akkor távolról idézett kardjaimmal próbálom segíteni a harcát.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

A Falakon belül Empty Re: A Falakon belül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.