Hala, az űr

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Kira Sign Kedd 19 Aug. 2014, 10:41

Nekem jutott végül a legalsó szint elvégre Nestor képes volt egyszerre átvizsgálni a másik  három emeletet, amíg én egyet. Viszonylag hamar végeztem, mert ezen az emeleten csak raktárak és irányítószobák voltak csak.
~ És én még attól tartottam, hogy improvizálnom kell, de itt egy árva lélek sincs.
Amint végeztem visszamentem a lépcsőhöz. Hamar meg is kaptam Nestor üzenetét, mire elindultam a legfelső szint felé.
Mikor felérek Nestor beolvasztja hasonmásait és a feljáróra mutat. Én csak bólintok, majd elindulok mellette felfelé.
- Remélem most már megtaláljuk őket.
Mondom, miközben felfelé caplatok a feljárón.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hala, az űr - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hala, az űr - Page 2 Girloffantasybymanofins Hala, az űr - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hala, az űr - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hala, az űr - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Vron Szer. 20 Aug. 2014, 01:15

Syr-Tox állapota nagyon gyorsan rosszabbodik. Úgy tűnik, hogy magas láza is van. Amellett, hogy nincsen olyan állapotban, hogy akár csak instruáljon, egyre inkább úgy tűnik, hogy ha nem kap nagyon gyorsan orvosi segítséget, nem fogja túlélni. Ezt nem fogom hagyni, nem veszíthetem el az egyetlen rám bízott katonát. Gyorsan kell végiggondolnom, hogy mik a lehetőségeim, és cselekednem, Syr-Tox bármelyik percben meghalhat. Gondoltam, hogy fog gondot okozni, de azt nem, hogy ennyit. Végül el is veszti az eszméletét. Ez azt jelenti, hogy egyedül kitámogatni sem tudom majd.
Gyorsan körülnézek a teremben, de a gépek teljesen ismeretlenek számomra. Néhány monitor térfigyelő kamerák képét mutatja, amelyeken látom, hogy Nestor és Villám épp a gyermekeket keresik, eddig sikertelenül. Ezek szerint még nem várnak ránk, de csak idő kérdése, hogy megtalálják őket, addigra pedig már ki kell iktatni a biztonsági rendszert. Tudom, hogy DNS azonosítás szükséges a deaktiváláshoz, így valami olyasmit keresek, ami alkalmas lehet erre, bár nem biztos, hogy felismerem. Arról senki sem tudhat, hogy a deaktiválás megtörtént, így egyedül kell ezt megoldanom. Találni fogok valami megoldást! Ha nem találok semmit, a lehető legbanálisabb lehetőséggel próbálkozom.
- Belső biztonsági rendszerek deaktiválása! -adom ki az utasítást fennhangon.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 20 Aug. 2014, 08:49

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. augusztus 27. (szerda)

A biztonsági teremben Vron megtalálja az olyan szerkezetet, amit keresett. Nem volt szükség tenyérlenyomatra, vagy ehhez hasonlóra, bioszkennelés ment, azaz bőven elég volt a helységben állnia ahhoz, hogy a biológiai mintáját a gép érzékelje, hogyha szükséges lenne. Végül kimondta a szavakat, néhány pillanatig, ami most fényéveknek telt nem történt semmi, majd egy gépi hang szólalt meg kree nyelven.
< - Biológiai minta azonosítva, üdvözlöm Vron nagyúr – mondta. – A biztonsági rendszerek deaktiválásához a megerősítő kódot kérem! >
Adta ki az utasítást a férfi számára. Egyelőre úgy tűnt, hogy nem gondolkodó MI-ről van szó, csak olyanról, ami végrehajtja az utasításokat, ami nagyban megkönnyítheti Vron dolgát, hogy a gép nem kezd el akadékoskodni a parancsai miatt.

Az épület többi részén Nestor és Villám újra összetalálkoztak és elindultak felfelé. Egy antigrav lifttel kellett felmenni a legfelő emeletre, ahol egy hatalmas és gyönyörű kert fogadta őket. Kintről nem látszott, valószínűleg álcázópajzs mögött van ez a rész. Mindenhol hatalmas és gyönyörű növények, egzotikusak is. több helyről madarak hangját is hallani lehetett, ahogyan szökőkutakat is. Egy fémlappal ellátott út vezetett a ygyönyörűen karbantartott és kiépített fák és növények között. A távolból pedig hangokat lehetett hallani. Nevetgélés és gyerekhangok. Ha elindulnak arra úgy három perc séta után érkeznek meg egy nagyobb rétre, mesterséges napfény is világította a helyet, a régen pedig legalább fél tucat őrnek is beillő dadus volt és egy tucat gyermekre felügyeltek, akik önfeledten játszottak. Köztük volt Nebo két gyermeke is. A páros egyelőre a fák takarásában volt, így nem vették őket észre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala, az űr - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 20 Aug. 2014, 18:00

A hangokat követem, miután a lift felhozott minket a legfelső szintre. Jól el van rejtve, a térképen sem emlékszem, hogy láttam volna, ezt a helyet. Elég jól vigyáznak az örökösökre, azt meg kell hagyni. Figyelmesen haladok a gyerekek felé, de mielőtt meglátnának minket, megállok a fák takarásában, és jelzem Villámnak is, hogy várjon egy kicsit. Mivel az űrhajón utánanéztem az elhozandó gyerekeknek, jól emlékszem az arcukra. Megkeresem őket a tekintetemmel, kiválasztom az egyiket, aztán a másikra mutatok Villámnak.
-Te hozod őt, enyém a másik – mondom neki nagyon halkan, aztán kilépek a fák takarásából, és lendületes léptekkel haladok, mintha eddig sem itt álldogáltam volna.
A felvigyázók nem tűnnek nagyon védtelennek, minden bizonnyal kaptak kiképzést arra az esetre, ha meg kell védeniük a gyerekeket, és talán fel is vannak fegyverezve. Ennek ellenére nem gondolom, hogy lenne akciótervük arra az esetre, ha egy elit gárda két tagja szeretne kisétálni innen a gyerekekkel. Remélem igazam is van, és az őröket egy pillantásra sem méltatva megyek a gyerekek közé, egész pontosan a célpontomhoz.
-Most velem kell jönnöd – közlöm ellentmondást nem tűrő hangon, és megfogom a gyerek kezét, hogy induljon el velem visszafelé. Ha valamiféle ellenállást tanúsítana, kérdőre vonna, vagy tenné ezt valamelyik őr, akkor minden esetben ugyanazt reagálom: szúrósan az illető szemébe nézek, és annyit mondok.
-Felsőbb utasítás.
Ez remélhetőleg kellően érthető, hiszen nem sokan vannak, akik felettem állnak, valószínűleg nem kérdőjelezik meg a szavahihetőségemet sem, nincs rá okuk, nem viselkedtünk eddig sem gyanúsan.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Hala, az űr - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Kira Sign Szomb. 23 Aug. 2014, 10:04

Még lépcsőznünk se kell a legfelső szintre, hanem egy lift visz fel minket oda, remek. Amint felérünk és kilépünk megpillantunk egy csapat gyereket és még annál is több dadát és őrt.
~ Jól vigyáznak a trónörökösökre annyi szent.
Elindulunk feléjük, de Nestor megáll egy fa takarásában és én is így teszek. A tervre csak röviden reagálok miután megnéztem melyik gyereket kell elhoznom. Tudom, hogy néznek ki nebo gyerekei, de akkor sem kellene kettőnknek ugyanahhoz odamenni, míg a másikhoz senki.
- Rendben.
Mondom halkan, majd ismét felveszem az eddig alakított rideg figurát és igyekszem Nestorhoz hasonlóan játszani. Lendületes léptekkel haladok Nebo gyerkőcéhhez, akit nekem kell, majd elhoznom. Megfogom annak karját, majd felszólítom, hogy jöjjön velem, ha pedig kérdőre vonna valaki is, akkor egyszerűen csak annyit mondok: felsőbb utasítás.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hala, az űr - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hala, az űr - Page 2 Girloffantasybymanofins Hala, az űr - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hala, az űr - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hala, az űr - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Vron Kedd 26 Aug. 2014, 15:06

Megtalálom a bioszkennelést végző gépet, tehát ezzel nem lesz gond. Olyan panelt viszont nem találok, ami kiiktatná a biztonsági rendszert, tehát jön a hangutasításos verzió. Amikor kimondom a szavakat, nem történik semmi. Már a következő opción kezdek gondolkodni, amikor végül mégis csak választ kapok egy gépi hangtól. A rendszer felismert. Egy pillanatig azt hiszem, hogy meg is oldódott a probléma, ám hamar rá kell jönnöm, hogy ez nem így van.
~ A szipolyok vigyék el!
Csak egy pillanatra vesztem el a nyugalmamat, és ez kívülről nem is látszik, de ebben a helyzetben még ez is sok. Most nincs időm ilyesmire. Nepthys azt mondta, hogy a rendszer nem fog jelszót kérni, bár tény, hogy nem volt teljesen határozott. Itt bukik meg az egész? Nem tudok azonosító kódot mondani.
A rendszer valószínűleg automatikus, nem gondolkodó MI-vel működik, így viszont ha az van a programjában, hogy kód nélkül nem deaktiválhatja a rendszert, fejre is állhatok, akkor sem tesz majd semmit. Előny viszont, hogy amíg a megadott mennyiségű hibát el nem követem, nem fog gyanút fogni. Tekintve azonban, hogy gyakorlatilag találgatok, ez sovány vigasz. Ráadásul, ha riasztják az őrséget, akkor Syr-Tox-ot sem tudom majd kivinni.
Az viszont biztos, hogy ha csak állok, azzal semmit sem érek el, úgyhogy először megpróbálom határozottsággal megoldani a dolgot:
- Nincs szükség kódra. Deaktiváld a belső biztonsági rendszereket!
Nem sok esélyt látok rá, hogy beválik, de tippelgetni nincs értelme. Ha nem jön be, még akkor is van talán egy-két javítási lehetőségem.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 27 Aug. 2014, 09:29

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. szeptember 3. (szerda)

A számítógép azonnal felelt Vron újabb szavaira.
< - A biztonsági rendszer kikapcsolásához a biztonsági kód szükséges – mondta. – Ön és Lord Nestor rendelkeztek így és a betáplált kódjaim alapján e nélkül még önöknek sem teljesíthetem ezt. >
A gép újra megtagadta a kérést ezen korábbi utasítások alapján. Az eszébe juthat Vronnak, hogy Nestor utána nézett a dolgoknak és utalt rá Nebo is, hogy igencsak hasonlóak egymással a két világ személyei, így esélyes lehet, hogy az itteni Vron ugyanazt a jelszót adná, amit Vron is megtenne egy hasonló helyzetben.

Ahogyan Nestor és Villám elindultak a játszó gyerek közé és a közelükbe értek volna az őrök egyszerűen beálltak eléjük és elállták az útjukat nem engedve azt sem, hogy egyáltalán bármelyik gyerek közelébe érhessenek. Azok pedig mintha megérezték volna a veszélyt mindannyian a katonákhoz szaladtak azonnal.
< - Nem kaptunk császárnői utasítást, így roppantul sajnálom Lord Nestor, de fel kell kérnem, hogy távozzon Lord Knighttal együtt. >
A nő határozottan és kihívóan nézett Nestor szemébe, nem félt tőle és tökéletesen magabiztos volt a dolgában. A szúrós nézés sem volt semmilyen hatással.
< - Tökéletesen tisztában van vele, hogy nekünk nem parancsol, csak a császárnő! >

//Srácok, ezt egy kicsit fel kéne pörgetni, hogy ne heti 1x legyen az új kör, mert még lenne 2 játékos, aki szeretne játszani.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala, az űr - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 30 Aug. 2014, 12:06

Az őrök sajnos makacsabbak, mint reméltem, de nem mutathatom a jelét annak, hogy meglep a reakciójuk, hiszen az itteni énem pontosan tudja, hogy milyen jogosultságokkal rendelkezik, tehát azzal is tisztában kéne lennem, hogy az őrök szavai igazak. Ez viszont nem jelenti azt, hogy ne lehetnék dühös, figyelembe véve, hogy egy szadista pszichopatát kell játszanom.
<-Elhihetik, hogy nem másztam volna meg ennyi tetves lépcsőt, ha nem lenne jó okom arra, hogy itt legyek. Mint tudják, a császárnő távol van, és ennek nagyon jó oka van. Arról értesítették, hogy fennáll a veszélye egy támadásnak. A ribanc Nephtys és Annihilus új erőforrásokhoz jutott egy másik világból, a császárnő pedig jobbnak látta, ha nem marad itt. Most viszont úgy tűnik, hogy nem a császárnő talán az egyetlen célpont, hanem a gyerekek is veszélyben lehetnek. El kell rejtenem őket, nálunk jobb kézben sehol sem lesznek, és olyan helyre vihetjük őket, ahol Annihilusék sosem találnak rájuk. Érthető az adott körülmények között, hogy a császárnő nem kockáztatja meg az üzenetküldést, mert azzal elárulhatja a saját pozícióját, és ha elfogják az üzenetet, még az is kiderül, hogy mire készülünk. Ha ragaszkodnak hozzá, felőlem maguk is velünk jöhetnek, hogy biztosítsák a gyerekeket, de az biztos, hogy el kell innen vinnem őket, és a lehető legkisebb feltűnéssel.>
Azt hiszem, megfelelő szavakat használtam rá, hogy kifejezzem, mennyire elhivatott vagyok a feladat iránt, és jól ismerik a szerepemet: ha ellentmondanak, minden bizonnyal meg fogom őket támadni, és nem hiszem, hogy lenne esélyük. Legalábbis az itteni Nestor ellen. Nem nézek Villám felé, az azt a benyomást keltené, hogy megerősítést várok a sztorihoz, vagy izgulok. Ehelyett egyenesen az őr szemébe fúrom a tekintetemet, és a lehető legnagyobb magabiztossággal próbálok helytállni.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Hala, az űr - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Vron Hétf. 01 Szept. 2014, 14:55

Az első kísérletem nem vált be, ami nem nevezhető meglepőnek. Szerencsére a rendszer még nem érzékel problémát, sőt, meglepően készségesen kommunikál. Ha valamilyen csendes riasztás be is kapcsolt, feltehetően Nestornak és Villámnak jelzett elsőként, így még nincs okom aggodalomra. A probléma viszont még messze nem oldódott meg, mivel továbbra sem sikerült deaktiválnom a rendszert. Egy új információ azonban felkelti a figyelmemet. A jelszót én adtam meg, vagy legalábbis részt vettem a beállításában. Nepthys elmondása és Nestor utánajárása alapján arra következtetek, hogy az itteni énem elég hasonló hozzám, tehát a logikája is hasonló lehet, mint az enyém. Tehát ha azt a jelszót adom meg, amit én is választanék, az megoldás lehet. Persze ha Nestor beleszólt a jelszóválasztásba, akkor sötétben tapogatózom, de hiba lenne nem tenni egy próbát.
Két verziót tudok elképzelni. Megadhattam egy véletlenszerű kódot, ez esetben a küldetésem szinte biztosan sikertelen. A másik verzió, hogy egy olyan hely nevét választottam, ahol valami olyasmit tanultam, amit sosem szabad elfelejtenem, és a jelszót mintegy mementónak tekintettem. A Galador túl kézenfekvő, és az jó eséllyel közismert, hogy a jelenlegi formámat a Hy'lt IV-en kaptam, így azt sem adhattam meg.
- Xarados. -mondom ki fennhangon.
Ez annak a kisbolygónak a neve, ahol elvesztettem a szemem. Ez az a hely, ahol az lettem, aki vagyok. Itt tanultam meg, hogy bármilyen egység álljon is mögöttem, végső soron csak magamra számíthatok. Pont ahogy most is. Mivel jelenlegi állapotomban mindkét szemem megvan, valószínűleg nem sokan tudják, hogy egyáltalán történt ilyesmi, pláne nem annak az eldugott kisbolygónak a nevét, ahol történt. Ez jó választás lehet.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 01 Szept. 2014, 22:27

~ Gáz van.
Csak ez a két szó jutott eszembe, mikor nem engednek minket a gyerekekhez. Próbálok úgy tenni, mintha meg sem lepne a helytállásuk és próbálok nem kiesni a szerepemből. fennmarad a rideg ábrázat és Nestor szavaira semmit sem reagálok miközben csak gondolatban gratulálok neki, mer jobbat én se tudta volna rögtönözni.
~ Remélem bekajálják.
Persze ha ez se lenne elég akkor itt tuti bunyó lesz és akkor persze segíteni fogok Nestornak, ha mással nem, akkor azzal, hogy gyorsan átvágok a tömegen és elviszem a két gyereket magammal. Persze csak azt a kettőt akikért jöttem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hala, az űr - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hala, az űr - Page 2 Girloffantasybymanofins Hala, az űr - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hala, az űr - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hala, az űr - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Thorhalla Kedd 02 Szept. 2014, 08:28

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. szeptember 9. (kedd)

A másodpercek lassan teltek el, de végül Vron kimondta a jelszót. A számítógép nem felelt azonnal, csak ő is pár pillanat múlva.
< - A jelszó elfogadva, biztonsági rendszer kikapcsolása folyamatban – felelte. >
Minden fény kialudt, teljes sötétség borult Vron-ra, majd szépen lassan a vésztartalékok álltak csak fel, így vöröses fényárban úszott az irányító. Minden gép csak minimálisan működött és a holoképek arról, hogy mi van a kastélyban már nem látszottak. Ellenben több robbanás rázta meg az épületet.

Nestor és a nő még mindig farkasszemet nézett a nő pedig megingathatatlan volt.
< - Maga is tisztában van vele, hogy csak császárnői rendelkezésre tehetnénk meg ezt – mondta. – Ha átadnánk őket a nélkül, maga végezne ki minket a parancsunk megszegéséért. És semmit sem mutatott fel, ez pedig azt jelenti, hogy maga nem az a Nestor Stratos, akit ismerünk, ahogyan ő sem, mert túlságosan meg van illetődve és csöndes, látszik rajta, hogy pánikol. >
Bökött a fejével Villám felé, akin valóban látszott, hogy ideges, izgul és fél – a reag leírása alapján ez látszik rajta. Ebben a pillanatban minden fény kialudt a tetőn, ahogyan a biztonsági rendszer kikapcsolt. Ezt követően több robbanás rázta meg az épületet.
< - Öljétek meg mindkettőt! – hangzott fel a nő hangja. >
Ekkor kapcsoltak fel a vöröses fények, vésztartalékok, eddigre a gyerekek eltűntek a kree-k pedig lézerrel lőttek több irányból a párosra.

//Bocsi, nem tudtam többet írni a körben senkinek…//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala, az űr - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Vron Kedd 02 Szept. 2014, 15:22

Újabb néhány pillanat csend következik, miután kimondom a jelszót. Nem esem pánikba, türelmesen várok, ahogy eddig is, és végül meg is van az eredmény. A jelszó működik. Kisebb csoda, de sikerült megtalálnom a jelszót. A biztonsági rendszer deaktiválása elkezdődik, de az eredménye nem az, amire számítottam. Amikor kialszanak a fények, már tudom, hogy nagy a baj. Amikor bekapcsol a tartalék energia, és újra látok valamit, odasietek Syr-Tox testéhez. Megpróbálom gyorsan kitapintani a pulzusát, és ellenőrzöm, hogy lélegzik-e. Ha él még nem hagyhatom itt. Ha felfedezek életjelet, a vállamra veszem, és elindulok kifelé. Ha ellenállásba ütközöm, a szabadon maradt kezemmel még tudok energiasugarakat lőni, de a mozgásom igencsak akadályozva lesz. Közben robbanások hallatszanak. Nepthys azt mondta, hogy a rendszer deaktiválása észrevétlen marad, de nyilvánvalóan nem ez a helyzet. Ez már nem az első dolog, ami nem úgy történik, mint ahogy kellett volna. Azt, hogy kért jelszót a rendszer, még hajlandó voltam egyszerű tévedésnek tekinteni, de ezt már nem. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy az akció csapda volt. Nepthys felhasznált minket valamire, aztán itt hagy minket a káoszban. A robbanásokból arra következtetek, hogy arra várt, hogy deaktiváljam a rendszert, és támadást indított. De akkor miért nem árulta el, hogy lesz jelszó? Azt lehet, hogy tényleg nem tudta? Vagy valami teljesen más van a háttérben? Akárhogy is, most a legfontosabb az, hogy kijussak innen, és visszavigyem Syr-Toxot a hajóra. Ha addig Nestorék nem érnek vissza, akkor kénytelen leszek utánuk menni, akkor viszont ott kell hagynom a kreet a hajón védtelenül. Jobb lesz, ha először a kijutásra koncentrálok, aztán feltételezések helyett a látottak alapján döntök a továbbiakról.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 04 Szept. 2014, 13:00

A szövegem nem volt elég meggyőző, nem tudom, mit kellett volna felmutatnom, de az tény, hogy a császárnő parancsát nem tudom megszerezni. Enélkül úgy tűnik, hogy nincs más megoldás, mint valóban átverekedni magunkat az őrökön. Nem is érkezhetett volna jobbkor a biztonsági rendszerek lekapcsolódása, de a robbanások, amik ezeket követik, már nem szerepeltek a terveim közt. Azt gondolom, hogy ennél jobb megerősítést nem is kaphatott volna a mondandóm, miszerint a gyerekek veszélyben vannak, de úgy tűnik, az őrök nem gondolkodnak ezen, csak rögtön lőni kezdenek. Azonnal próbálok fedezéket keresni. Mivel láttam, hogy hol álltak korábban az őrök, olyan fedezéket keresek, ahol egyiknek sem nyújtok tiszta célpontot.
Ha nincs egyértelműen használható fedezék, megpróbálok mozgásban maradni, és egyik takarásból a másikba mozogni. Egyelőre nem biztos, hogy jó ötlet lenne megtöbbszöröznöm magam, mert még egymagamat is nehéz biztonságban tartani. A puskámmal leadok néhány sorozatot, miközben két fedezék közt mozgok, hogy ezzel is visszarettentsem őket a nyílt tüzeléstől.
A legnagyobb probléma, hogy elvesztettem szem elől a gyerekeket, akik most már bárhol lehetnek a tetőtéren belül. Energia híján a lifttel nem tudnak elmenekülni, és ahhoz amúgy is éppen mellettünk kéne elfutniuk, úgyhogy észrevettem volna őket. Valószínűleg megpróbálnak elbújni a fák közt, ami viszont elég jól mehet nekik ilyen félhomályban. A kavarodás miatt nem tudom, hol lehet pontosan Villám, de remélem feltalálja magát, és megkeresi a gyerekeket. Én jobb híján kénytelen vagyok az őrökkel foglalkozni.
Ha találok egy pontot, ahol legalább egy-két másodpercre meg tudok húzódni, akkor létrehozom a másolataimat, és megpróbálom az őröket megzavarni a másolatokkal. Azt gondolják, hogy nem a valódi Nestor vagyok, szóval talán azt hiszik, hogy nem tudom magamat másolni sem. Így ez meglepheti őket, sőt, talán el is bizonytalanodnak abban, hogy valóban ellenség vagyok-e. Így próbálom meg leszedni az őröket, de szívesen veszem, ha megadja magát valamelyik, rádöbbenve a hibájára. Igyekszem kihasználni, hogy a másolataim érzékszervein keresztül érzékelek én is, így sokkal jobban össze tudom hangolni a háromfős akciókat, mint ahogy ők dolgoznak együtt. Persze elit testőrségről van szó, de most minden kis előnyt ki kell használni.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Hala, az űr - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 04 Szept. 2014, 21:10

A nőt nem lehet eltántorítani és kiderül, hogy Nestor olyasmit mondott amit nem kellett volna. Mégis honnan a fenéből kellett volna tudnunk ilyesmiről. A biztonsági rendszer éppen időben kapcsolja le a fényeket,én pedig kihasználom az alkalmat, hogy gyorsan a szolgákat megkerülve a gyerekekhez jussak, de azoknak csak a helyét találom.
~ Hogy az a...
Ekkor robbanások jönnek, ami nem volt a tervben, megpróbálok egyensúlyozni, hogy ne essek el.
~ Ez egyre jobb és jobb lesz.
A szarkazmus után rájövök, hogy lehet ennél is rosszabb. Bekapcsol a tartalék generátor és elkezdenek lőni ránk. Gyorsan mozdulok, hogy ki tudjak térni a töltények elől és megpróbálok a fáknál fedezéket keresni és hogy időközben megkeressem a két keresett gyerkőcöt is. Fedezésről fedezékre haladok és úgy keresem a gyerekeket és kerülöm el a töltényeket, amiktől egy idő után nem fognak védeni a fák sem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hala, az űr - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hala, az űr - Page 2 Girloffantasybymanofins Hala, az űr - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hala, az űr - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hala, az űr - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Thorhalla Pént. 05 Szept. 2014, 08:20

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. szeptember 12. (péntek)

Vron odament gyorsan megnézni a kree-t, hogy életben van-e, még lélegzett és volt pulzusa, így nekilátott annak, hogy felkarolja és kivigye. Könnyedén megtudta emelni és amint kilépett a folyosóra már senki sem volt ott, csak a kis Tyranis rohant felé. Mint korábban most sem látszott rajta semmiféle érzelem. Néhány méternyire állt meg Vron-tól.
- Hoztak másokat magukkal, akik támadtak? – kérdezte. – Nem logikus, ha az Ellenállás érkezett volna, akkor értesítettek volna, hogy készüljek fel idebent.
Láthatóan ő is úgy tudta, hogy nem lett volna támadás és ha tudott volna érezni, akkor ugyanúgy meg lett volna döbbenve, mint Vron. Odakintről, a másik folyosóról lépéseket lehetett hallani, ahogyan elhaladtak, kiáltozások, lövések, halálsikolyok. Ha Vron kinézett, akkor páncélos alakokat pillanthatott meg, ahogyan sorban módszeresen mészárolták le a személyzetet, civileket és őrséget egyaránt. Az öltözetük pedig egyértelműen az Űrlovagokéra hasonlított.

Nestor három másolata is felvette az állást és ők is tüzet nyitottak a félhomályban. Kellemes kis állóháború alakult ki, nem tudni, hogy Nestor eltalált-e valakit, vagy sem, de őt sem találták el. A lézernyalábok egymás mellett száguldottak el egyelőre. Majd félig hátulról az egyik másolatnak valami egy határozott mozdulattal csapta le a fejét. Arra nézve egy páncélos kree nő állt és egy nagyobb markolatú kozmikus energiákkal működő pöröly volt a kezében és azzal csapta le az egyik másolat fejét. Most a fegyverét a következőre emelte.
Eközben Villám elindult a fák között, mivel félhomály volt így rá nem lőtt senki sem, be tudott érni a növényesebb, fás részre, de mivel őt sem látták, cserébe ő maga sem a kree-ket. Addig a pillanatig, amíg a következő fedezék mögé nem akart bemenni onnan valaki kicsapott és a páncélja ellenére is érezte, hogy a saját mozgási sebessége és a kree-k nagyobb ereje miatt a páncélja fejrésze behorpad és az orra eltörik. A galadori férfi a földre zuhant és pillanatnyilag a sérült páncélfejrész miatt nem is látta, hogy mi megy körülötte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala, az űr - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Kira Sign Pént. 05 Szept. 2014, 22:22

A sötét miatt engem nem vettek észre, de sajnos én se láthattam senkit ugyanúgy. örömmel tapasztaltam, hogy rám nem kezdtek el lövöldözni.
~ Ez az. nem szúrtak ki. Csak valahogy meg kell találnom a megfelelő gyerkőcöket szinte vakon. MI sem lehet egyszerűbb.
Mondom magamban szarkasztikusan, de hamar elmegy a kedvem a viccelődéstől amint megpróbálok átfutni egyik rejtekből a másikba. Valaki egyszerűen kinyúl és képen vág, mire a sisakom behorpad, az orrom betörik én meg elvágódom.
~ Any@d. Nem érzem a képem és nem is látok. Ez f@sza.
Mivel eddig se láttam túl sokat ezért nem próbálom meg leszedni a sisakot, hanem csak megpróbálok feltápászkodni és hárítani az újabb támadást ha érkezik. megpróbálom a sérült sisakon és a minimális fény mellett megsaccolni, hogy mégis kivel állok szemben.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hala, az űr - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hala, az űr - Page 2 Girloffantasybymanofins Hala, az űr - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hala, az űr - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hala, az űr - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 07 Szept. 2014, 14:38

A lövöldözés egy ideig teljesen eredményetlen, úgy néz ki, hogy jó fedezéket találtam, és ők is kellően elbújtak. Csak reménykedni tudok továbbra is, hogy Villám közben csinál valami hasznosat, mert én sarokba vagyok itt szorítva. Már épp elkezdek gondolni valamiféle terven, hogy kitörjek innen, de ekkor hirtelen fejfájást érzek. Az egyik másolatom meghalt, és a másik rögtön látja is, hogy pontosan mi történt. Valaki mögém osont, amíg a lövöldözéssel voltam elfoglalva, és bár ez a valaki páncélt és jó nagy fegyvert hord, mégsem hallottam meg.
Mielőtt ezen kezdenék el gondolkodni, gyorsan kell lépnem. A másolatom egy vetődéssel igyekszik kikerülni a bárd ütéstávolságából, de közben a tűzharcra is figyelnie kell, mert ha kiugrik a fedezéke mögül, rögtön vége lesz. Így miközben ő arrébb vetődik, én kihajolok, és egy nagyobb sorozatot szórok az ellenségre, hogy vissza kelljen húzódniuk a fedezékük mögé, és ne nyíljon lehetőségük lelőni a másolatomat. Eközben ha a másolatnak sikerül félreugrania a csapás előle, akkor igyekszik messzebb húzódni a tűzharctól, hogy a sűrűn álló fák több fedezéket nyújtsanak. Egyben a bárdos nőtől is próbál távolabb kerülni néhány lépésre, de nyilván üldözni fogja őt.. Megpróbálja gyorsan felmérni, hogy a páncél hol nyújt támadható felületet, és oda célozni néhány lövést. Ilyen közelről valószínűleg nem véti majd el a lövést, de közben figyelnie kell arra, hogy ha a nő ismét ütésre emeli a fegyverét, akkor ki tudjon térni előle. Szerencsére a fegyver elég nagy és nehézkes, bár valószínűleg a kree jól forgatja, de lehet esélye kitérni előle. Ha a nő mégsem üldözné, hanem felém indulna el, akkor persze más taktika kell, de ehhez még oda is kell érnie hozzám, én pedig a fedezékbe visszahúzódva tudom őt lőni azokon a helyeken, ahol a páncél nem védi annyira, miközben a másolatom is megszórja. Azt hiszem, ezek a lehetőségek. Nem valami fényesek.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Hala, az űr - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Vron Hétf. 08 Szept. 2014, 23:20

Legalább abban szerencsém van, hogy Syr-Tox még életben van, így a vállamra veszem, és elindulok. A folyosón nem találok senkit. Vagy nagyon komolyan vették a parancsot, vagy a biztonsági rendszer lekapcsolása után kitört káosz miatt menekültek el. A hajó felé veszem az irányt, de óvatosan haladok, mivel a robbanásokat hallva arra gyanakszom, hogy bármikor beleszaladhatok a támadó erőkbe. Azonban még a végére sem érek a folyosónak, amikor megjelenik a kislány, Tyranis. Az arcáról ugyanúgy nem tudok leolvasni semmit, ahogy eddig sem. Ez nem segít abban, hogy feltétlenül megbízzak benne, különösen nem ebben a helyzetben, amikor már bárki áruló lehet. Vajon ő is benne van Nepthys játszmájában? Valószínűleg. Szavaiból azonban úgy tűnik, hogy ő sem tudja mi történt, ami különös. Teljesítettük a feladatunkat, minek lenne most már szükség a színjátékra? Még mindig gyanakodva figyelem, de már egyáltalán nem vagyok meggyőződve, hogy köze van a támadáshoz.
- Nem hoztunk senkit. -mondom. - Nem tudom, mi folyik itt, de nem ez az első dolog, ami nem úgy történt, ahogy Nepthys mondta.
Közben a másik folyosóról felhangzanak a csata, pontosabban az öldöklés félreismerhetetlen hangjai. Furcsa, hogy mennyire kellemetlen most hallani őket. Hozzászoktam, hogy a dolog szerencsés oldalán állok, most viszont két tűz közé kerültem. De nincs értelme ezen elmélkedni és várakozni, ki kell jutnom a hajóhoz. Már ha nem semmisült meg időközben...
A zajok elhaladtak a folyosótorkolat előtt, úgyhogy biztonságosnak tűnik kinézni, és amikor meg is teszem, megdöbbentő látvány tárul a szemem elé. A támadók nem embertelenek, vagy Annihilus férgei. Űrlovagok azok, a saját népem, ahogy civileket mészárolnak. Már ha lehet bármilyen kreet civilnek nevezni. De ez nem csata, hanem válogatás nélküli mészárlás. Az én vezetésem alatt ilyen nem történhetne! A kislányhoz fordulok.
- Hova tartoznak ebben a világban az űrlovagok? Nepthys oldalán állnak? Ki vezeti őket és milyen befolyásom van nekem fölöttük?

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Thorhalla Kedd 09 Szept. 2014, 09:54

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. szeptember 16. (kedd)

Vron szavaira a kislány már-már gépiesen bólintott.
- Én magam sem kaptam tájékoztatást erről – erősítette meg azt, amit korábban is mondott.
A következő kérdés után a kislány is kinézett az ajtón, majd utána felelt.
- Az Űrlovagok a császári elit haderő részei – mondta. – Rom vezeti őket és önnek nincs semmilyen hatalma és befolyása a csoport felett attól a pillanattól kezdve egyszerű galadorinak számít, hogy a kozmikus sugárzás megváltoztatta.
Rom neve természetesen ismerős volt Vronnak a korábbi vezetőjük, a saját világukban halott volt és a férfi felesége vezette Galadort.
- Mindazonáltal ezek nem Űrlovagok, hanem az Árnylidércek, avagy Szipolyok. Nézze meg a mozgásukat – mutatott ki és valóban nem volt olyan profi, mint az űrlovagoké. – Ők egy békés nép voltak, amíg a hódító Űrlovagok le nem rohanták őket, soha sem álltak a lázadás oldalára, mindig maguk cselekedtek.
A társaság lassanként beljebb haladt és Vronék feltűnés nélkül ki tudtak menni a csarnokba.

Nestor esetében Nestor és a másolat is azonnal megtudja állapítani azt, hogy egy kree elit páncélról van szó, és ami ebben a kellemetlen az volt, hogy ők maguk sem tudtak arról, hogy lenne ennek gyengepontja. Legalább lézerpuska, vagy ágyú kellett volna, hogy ezt levakarják a nőről, a pöröly pedig kozmikus erőkön alapult. A vértben azonban a nő volt lassabb, így a két Nestor könnyedén kitudta őt játszani és mindig elhúzódni előle. A lövések pedig továbbra is vakon szálltak, a nő egy idő után emelte a pörölyt, hogy belecsapjon a talajba, amikor hirtelen szétrobbant a nő.
Zack elkövette azt a hibát, hogy nem egyből kitért, hanem próbált felállni, tudta, hogy a kree-k jócskán erősebbek náluk, így a hátában érezte a következő rúgást, vagy ütést a felállás közben, aminek hála ismét a földre került. Valamennyire kilátott a sisakján, így látta a páncélos női alakot, aki újra lesújtani készült rá, amikor hirtelen szétrobbant.
Ezek után mindkét férfinak az tűnt fel, hogy a lövések is abbamaradtak a kree-k részéről.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala, az űr - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 09 Szept. 2014, 20:54

A páncélt nem nagyon tudom átütni, így marad a kitérés a csapkodás elől, de ez a lövöldözés közepette azért nem olyan biztonságos. Szerencsére az őrök lövése eléggé véletlenszerű, végül pedig el is marad teljesen. Ráadásul az elit is felrobban, ami eléggé meglep. A maradványaira vetek egy pillantást, mert gyanítom, hogy valami robotszerű lény lehetett, legalábbis ritkán van a kree-kbe robbanószer, vagy robbanásveszélyes alkatrész. Akárhogy is, úgy hallom, hogy teljes a csönd most már, és az első gondolatom, hogy ez vagy egy elég jókor jött segítség a többiektől, vagy elterelés volt az egész.
Tekintetemmel Villámot keresem, és ha megtaláltam, rögtön oda is szólok neki.
-Keresd a gyerekeket! – Kiáltom, és miközben a másolatom elkezdi átfésülni az erdőt, én a lift felé indulok keresgélni, és egyben elzárni az egyetlen menekülési útvonalat, amiről tudok. Mivel ez a hely nem is szerepelt a térképeken, amit láttam, ezért fogalmam sincs, hogy van-e vészlejárat. Bár logikusnak tűnne, hogy legyen, de valójában ezáltal sebezhetőbb is lenne a hely, ha nem jár a lift, akkor nem tudnak innen menekülni a gyerekek, de bejutni sem a támadók. Remélem rájuk találunk hamar.
A legnagyobb gond az, hogy a gyerekeknek fogalmuk sincs, hogy miért vagyunk itt, mit akarunk, ki küldött, és hiába kezdeném el itt kiabálni, nem sok okuk lenne, hogy higgyenek nekem, és megbízzanak bennem. De egyszerre egy problémával kell foglalkoznunk, meg kell találni a gyerekeket.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Hala, az űr - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Vron Csüt. 11 Szept. 2014, 01:47

Ez nem stimmel. Ha az Űrlovagok a császári erőkhöz tartoznak, nincs értelme a támadásnak. Árulásról lenne szó? Reménykedtem benne, hogy a Birodalmi Gárdában elfoglalt helyem hatalmat jelent az Űrlovagok felett is, de ez nincs így. Ha ez lenne a helyzet, valószínűleg meg is próbáltak volna kapcsolatba lépni velem a támadás előtt.
Amikor a kislány folytatja, úrrá lesz rajtam a megdöbbenés, bár ezt igyekszem nem kimutatni. Ahogy a csapat után nézek, látom, hogy valóban sokkal rendezetlenebbül mozognak, mint akár a legzöldfülűbb Űrlovag egység. De hogy ezek Szipolyok legyenek?! Az nem lehet! Pontosan úgy néznek ki, mint az Űrlovagok az én világomban. A történet is sérti a fülemet, bár be kell látnom, hogy valószínűleg igaz. Végtére is ez a világ ellentéte a miénknek. De hogy az Űrlovagok megtámadták a békés Szipolyokat? Nevetséges! Ez a világ torzabb, mint hittem, pedig eddig is sok olyat láttam, amitől a hideg ráz. Az viszont kis elégtétellel tölt el, hogy láttam őket ártatlanokat mészárolni. Ezek a férgek semmilyen világban nem képesek sokáig rejtegetni igazi természetüket. Legszívesebben utánuk mennék, hogy végezzek az összessel, de erőt kell vennem magamon. Elfordítom hát a tekintetemet, és intek a kislánynak, hogy induljunk el a hangár felé. Most a legfontosabb az, hogy Syr-Tox-ot biztonságba helyezzem. De azért remélem, hogy lesz alkalmam közben elpusztítani néhányat ezek közül.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Kira Sign Pént. 12 Szept. 2014, 00:04

Mikor megpróbálok felállni már az sem sikerül, mivel kapok egy újabb ütést, ezúttal célzottan a hátamra. Az ütés hatására visszakerülök a földre.
A sisakon keresztül alig lehetett kilátni, de mégis láthattam a támadómat körvonalait. Egy páncélos nő volt az.
~ Szép kis pasi vagyok még egy csaj is le tud ütni.
A nő megint lesújtani készült én pedig arra, hogy kitérjek az elől, mikor a nő egyszer csak felrobbant. Pislogtam párat meglepetésemben és igyekeztem felmérni a környezetet, amennyire csak lehetett ilyen fényviszonyokban, hogy látok e egyéb veszélyforrást vagy a gyerekeket. Ha nincs veszély ami elől ki kénetérni felállok és renes tempóban kezdek haladni fáról fára, hogy elhozzam a gyerekeket, akikért jöttünk de ezúttal ne fussak bele senki öklébe sem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hala, az űr - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Hala, az űr - Page 2 Girloffantasybymanofins Hala, az űr - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hala, az űr - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hala, az űr - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Thorhalla Pént. 12 Szept. 2014, 09:32

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. szeptember 19. (péntek)

Azért Vron tudja, hogy minden kree-t kiképeznek katonának, még a személyzet tagjai is azok voltak, így annyira a civil és védtelen szó nem igen létezett a birodalomban. A folyosókon hamar vissza tudott Tyranissal együtt érnek a hangárhoz. Az nem volt feldúlva, ott minden a legnagyobb rendben volt, úgy tűnt, hogy a szipolyok nem itt érkeztek meg. Syr-Tox testét visszatudták vinni a hajóba és ott biztonságba helyezni.
- Javaslom, hogy várjuk be itt a többieket – mondta a kislány.

Nestor érezte az égett hús szagát és a fűben látta a vért és a darabokat, nem robot volt, valaki egyszerűen szétlőtte a nőt. A szemivel nem látta Villámot, továbbra is elég sötét volt ahhoz, hogy ezt ne tehesse. A másolat indult el először, majd az első két lépés után ő maga is felrobbant, ahogyan valami szétlőtte. Most már látta Nestor azt is, hogy lőttek rá. Amint ő maga is mozdult volna valami oldalról nagyon gyorsan mozdult és rúgta fejbe őt, amitől a férfi a földre zuhant. Saját maga nézett le rá.
- Micsoda öröm, hogy legalább a helycsere is gyorsan megejthető – mosolyodott el gúnyosan a másik Nestor.
Ahogyan a fáknál Villám a fákra nézett, a legalacsonyabb ág is, amire felugorhatott volna az úgy nyolc-tíz méter magasan kezdődött, addig teljesen sima törzse volt, azonfelül a két ütéstől, rúgástól duplán látott, esélye nem volt arra, hogy felmásszon, vagy felugorjon kellő magasságba – ugrás normál állapotban sem lett volna sem kivitelezhető. Amíg ezen gondolkodott, méregetett ezt egy kislány hangját hallhatta meg.
- A bácsi azért van itt, hogy elvigyen minket? – kérdezte.
Ha a hang irányába nézett a duplán látás miatt négy gyermeket látott meg, azok voltak, akikért jönniük kellett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala, az űr - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Vron Vas. 14 Szept. 2014, 17:24

A hangár felé semmi sem áll az utunkba, és ahogy megérkezünk, rögtön látom, hogy a támadás nem itt érkezett, és minden teljes épségben van. Ez végre egy pozitív fejlemény, ilyesmiből nem sokat láttam, mióta itt vagyok.
Első dolgom, hogy Syr-Toxot a hajó belsejében lefektessem. Ha nem változott az állapota, stabil oldalfekvésben otthagyom, és kifelé indulok a hajóból. El kell döntenem, hogy itt várakozom, vigyázva Syr-Toxra és a hajóra, és reménykedem, hogy Nestor és Villám épségben visszatérnek, vagy megpróbálom én kihozni őket, ezzel kockáztatva a távozási lehetőségünket. Valaki mindenképpen veszélybe kerül. Tyranis tanácsára csak bólintok. Bármennyire is szívesen kerülnék szembe a szipolyokkal, valószínűleg az a jobb megoldás, ha várunk. Nestor tud vigyázni magára, és mellette talán Villám is kevésbé kerül bajba. Ellenben ha véletlenül támadás éri a hangárt, és nem vagyok itt, akkor elveszíthetjük a hajót, és az végzetes lehet. Kénytelen vagyok abban bízni, hogy megoldják a feladatukat a segítségem nélkül, a támadás ellenére is. Egy darabig még legalábbis mindenképp várok, de ha sokáig nem érkeznek vissza, lehet, hogy kénytelen leszek mégis utánuk menni. A hajó bejáratánál állok, és figyelem, hogy érkezik-e bárki, akár barát, akár ellenség.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 15 Szept. 2014, 18:32

Nem sok idő telik el, és elég kevés dolgot tudok fejben helyre rakni, mikor a másik másolatom is megsemmisül, én pedig egy akkora tockost kapok, hogy holnap is zúgni fog a fülem. Ahogy felnézek, az egyik visszatérő rémálmomat látom: egy másolatot, akit nem én irányítok. Mindig elgondolkodom rajta, mi van, ha egyszer nem én irányítom a többit, hanem engem irányítanak? Mi van, ha másolat vagyok, és minden gondolatom valaki másé?
Kell néhány pillanat, hogy rájöjjek: ez nem álom, ez nem egy másolat, hanem a Sötét Világ védelmezője, az itteni Nestor Stratos.
-Várj – kezdem a védőbeszédemet, mielőtt ez a pszichopata végezne velem, ami valljuk be, elég könnyen menne neki. – Így nem fog menni. Nem csak ezt az akciót akarod elszabotálni gondolom, hosszabb távú terveid vannak, nem igaz? Be akarsz épülni? Nem fog menni – megállok egy pillanatra, és némi vért köpök a földre, és magamban elküldöm az anyjába a rohadékot. – Túl különbözőek vagyunk. Én lebuktam itt, te is lebuksz majd, és hidd el, jobb színész vagyok, mint te. Mind olvastak rólad, ismernek, és nem tudod elfojtani a… Jellemedet.
Egy ideig keresgélnem kellett a szavak között, hogy ne pszichopata megnyilvánulást mondjak. Ha ekkor még mindig nem ölt meg, folytatom is a beszédet.
-Nem tudsz eljátszani, mert nem ismersz eléggé, ők viszont igen. De ha életben hagysz, akkor nem színészkedned, csak utánoznod kell. Lehetsz másolat, vagy az eredeti. Majd azt mondom, akkora ütést kaptam a fejemre, hogy valamiért nem tudlak visszaolvasztani. Nem gyanakszanak, nem értenek hozzá.
Miközben próbálok időt nyerni, azon is elgondolkodom, hogy vajon ez milyen eredménnyel járna. Nehéz lenne őt leleplezni, ráadásul ha megtenném, ki tudná megmondani, hogy melyikünk a valódi? Sok a kockázat, de lássuk be, a veszélyes terv is jobb annál, mint hogy Sötét Nestor pofán lő.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Hala, az űr - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 2 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.