Hala, az űr

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Hala, az űr - Page 3 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Kira Sign Pént. 19 Szept. 2014, 22:10

// A fáról fárát, azt úgy értettem, hogy egyik fa mögül ki, másik mögé(takarásába) be. XD De valóban nem fogalmaztam egyértelműen. minden esetre van ahol épp nem akar fára mászó macskát játszani a karakterem. Very Happy //

Ahogy haladok a fák takarásában, azon kapom magam, hogy többször majdnem nekiütközöm a törzsnek, mert a látásommal valami nem stimmelt.
~ Mi a fene, kettőt látok?
Valószínű volt, hogy az ütések és rúgások hatására volt ez, de a felismerés még nem változtatott a tényen, ami nem igazán tetszett. És csak a fejem tudtam fogni, hogy legalább ne szédüljek
Ahogy megpróbáltam magam összeszedni, egy kislány hangját halottam meg. Ahogy a hang irányába néztem, a két gyermeket láttam meg, pont azokat, akikért jönnünk kellett. Bár a kettős látás miatt 4 gyermeket láttam a kettő helyett.
A kérdésre csak közelebb hajolok hozzájuk, de nem túl közel, hogy ne ijesszek rájuk.
- Igen, de nem kell félnetek, anyátok küldött értetek, Nephys.
Mondom, majd ellenőrzöm a páncélom, hogy nem sérült e meg annyira, hogy ne legyek vele képes repülni és levinni a két gyerkőcöt innen. Mert ha lehet így vinném le a gyerkőcöket, mivel a lift áram nélkül nem megy.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hala, az űr - Page 3 Sexymechanicbyparkleggy Hala, az űr - Page 3 Girloffantasybymanofins Hala, az űr - Page 3 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hala, az űr - Page 3 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hala, az űr - Page 3 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 3 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 20 Szept. 2014, 09:50

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. szeptember 27. (szombat)

Odalent a hangárban Tyranis befutott a hajóba és ügyködni kezdett rajta valamin, Vron nem tudta volna megmondani, hogy mit is tesz, csak annyit látott, hogy nagyon variálgat valamit a beállításokon, ha rákérdezett, hogy mit is csinál a kislány nem kapott választ rá. Mígnem végül fehér villanás töltötte meg a hangárt.
Ezalatt odafent Nestor és Zack is próbálták a saját magukkal szemben levőt meggyőzni arról, amit akartak. A gyerekek kétkedve fogadták, amit mondott Zack, és már futni készültek a névnél, ugyanis a férfinak leesett, hogy rossz nevet mondott, Nephthys volt a gyerekek anyjának a neve és nem az, amit ő mondott. Nestor a beszéde alatt láthatta, hogy a másik alak közben profin minden mimikát is utánzott, ami ő adhatott ki, olyat is, amit Nestor itt még nem is tett meg, profi alakváltó volt az illető. Mindkettejük diskurzusát egy-egy éles fehér villanás szakította félbe és a két férfi, illetve a három gyerek a hangárban, a saját hajójuk mellett találta magát, és Vron is ott volt. Tyranis rohant ki a hajóból és nézett rájuk.
- Az idegenek kiiktatták a teleportálás gátlót, így már könnyedén megoldhattam, amit kellett. De közelednek a hangárba is, nincs sok időnk – mondta gépiesen.
És valóban már hallani lehetett a hangár ajtaján, hogy valaki, vagy valakik próbálták betörni.

//Remélem senki sem bánja, hogy így lerövidítettem a kalandot.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala, az űr - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 3 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 21 Szept. 2014, 19:42

Nem túl bíztató, ahogy a másolatom azonnal leutánoz mindent, amit csak teszek, tettem, vagy tennék. Láthatóan sokkal jobb, mint amilyennek gondoltam, úgyhogy már épp kezdenék emiatt beparázni, mikor is egy mennyei fényességhez hasonló villanás vakít el. Gondolnám, hogy a fickó egyszerűen pofán lőtt, de a másolataim tapasztalatai alapján ez sokkal fájdalmasabb dolog. Amikor kinyitom a szemem, meghallok egy ismerős hangot, és fellélegzek, mert a saját hajónkat ismerem fel magam mellett.
Az arcomat masszírozva állok fel a földről, amikor a kiscsaj már sürgetne minket. Nem kell a dörömbölésre várnom, hogy higgyek neki. Rögtön az irányítófülke felé indulok, miután meglátom, hogy a három gyerek is itt van.
-Hozzátok a gyerekeket! Ne aggódjatok, nem lesz baj, az anyátok küldött minket, Nephtys, végre hazamehettek – magyarázom nekik futólag. Nem tudom, lehet-e okuk kételkedni, hiszen számukra ennél veszélyesebb hely nem sok van, ahol túszként tartják őket fogva, szóval nincs oka egy ellenségüknek sem kivinni őket innen.
Ha elérem a pilótafülkét, és mindenki sikeresen feltette magát a gépre, akkor nem nagyon várom meg, hogy még be is kössék a biztonsági övet, eléggé sürget az idő. Megpróbálok minél hamarabb felszállni, és elhagyni a hangárt egyszer és mindenkorra.
Egy külön érdekesség lesz, hogy utánunk repülnek-e majd, és le kell őket ráznunk, de azt hiszem, ezzel ráérünk akkor foglalkozni, ha már a levegőben vagyunk.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Hala, az űr - Page 3 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 3 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Vron Hétf. 22 Szept. 2014, 17:35

Nem kell sokat várnom, néhány perc elteltével egy fehér villanás vakít el egy pillanatra, majd Nestor és Villám jelenik meg mellettem a két gyerekkel együtt. Egy pillanatra nem tudom mire vélni a jelenséget, ám Tyranis magyarázata érthetővé teszi a dolgot. Közben a hangár ajtaja megdöndül egyszer, majd újra és újra. Nem tudom, hogy a helyiek vagy a szipolyok azok, de nincs értelme megvárni. A feladat sikere fontosabb, minthogy egy másik világ szipolyaival szembenézhessek.
Megvárom, amíg mindenki felszáll a hajóra, majd utolsóként én is felszaladok a rámpán. A gyerekeket Villámra hagyom, akinek a páncélja ugyan erősen megviselt, de ő maga úgy tűnik rendben van, és követem Nestort a kormányhoz.
- Deaktiváltam a biztonsági rendszert, ha Nepthys igazat mondott, képesek leszünk elhagyni a bolygót.
A többit ráérek akkor elmondani, ha már az űrben vagyunk. Nem zavarom meg a koncentrációban, csak akkor felelek, ha kérdez valamit. Sok mindent kell megbeszélnünk, de minden várhat addig, amíg nyugodtabb körülmények közé érünk. Ha Syr-Toxról érdeklődik, elmondom, hogy nincs eszméleténél, de a hajón van és él. Az események részletezésének még nem érzem szükségét.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 3 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Kira Sign Kedd 23 Szept. 2014, 11:20

A nevet elrontom, mire a két gyerek futásnak ered, mondjuk inkább az lett volna a csoda, ha jól mondom ki, miután kettőt látok és jól elvert egy nő. Apám, ez még mindig olyan gáz. Tudom, hogy nem vagyok egy túl erős fajta, de azért mégis gáz, hogy egy ütésből földre küldtek.
A gyerekek után futok mire ismerős fehér fény vakít el. Mikor újra kinyitom a szememet a hajónknál vagyok a társaimmal és a gyerekekkel együtt.
Nestor felsiet és biztatja a gyerekeket, hogy biztonságban lesznek velünk. Mivel Acél is megindul világos lesz számomra, hogy nekem kell felvinnem a gyerekeket.
- Kapaszkodjatok.
Mondom, miközben felkapom mindhármat és felfutok velük a fedélzetre, majd amilyen gyorsan csak tudom, bekötöm, mindhármukat, majd magamat is.
- Tűzzünk el innen.
Jelzem Nestornak, mikor mindenkit bekötöttem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hala, az űr - Page 3 Sexymechanicbyparkleggy Hala, az űr - Page 3 Girloffantasybymanofins Hala, az űr - Page 3 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hala, az űr - Page 3 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hala, az űr - Page 3 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 3 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 24 Szept. 2014, 08:50

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. október 1. (szerda)

Mindenki teljesen nyugodtan feljutott a hajóra, a gyerekek kiabáltak, üvöltöttek, nem akartak az idegenekkel menni, féltek és sokkos állapotban voltak. Vron jóslata helyes volt, valóban mivel le volt lőve a biztonsági rendszer, így könnyedén kitudtak jutni a palotából, a bolygóról kissé nehézkesebb volt, mivel mindenhol vadászgépek repkedtek, idegen eredetűek is, amit a csapat két tagja ismert fel Vron és Zack, Szipolyok voltak. A kree vadászgépek pedig azokkal voltak elfoglalva, így a harcoló feleket kellett ugyan kerülgetni, de Nestor gyakorlatával egészen könnyedén ment ez. Az űrben pedig végül betudtak lépni a hipertérbe is kellő távolságnyira a bolygótól. A koordináták nem voltak meg a hajó rendszerében, mert ha lebukott volna a csapat, akkor onnan kitudták volna szedni, vagy éppen a csapat fejéből is, így Tyranis volt az, aki megadta, hogy hova térjenek vissza. Újabb közel két órás út következett, a gyerekek időközben elaludtak, a legjobb az volt, hogyha békén hagyták őket, mert ha bárki a közelükbe ment ismét üvölteni és sírni kezdtek. Az út végén pedig visszaértek a flottához, és könnyedén tudtak landolni ugyanazon a hajón, ahonnan indultak.

//Elég, ha az űrbe írtok.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala, az űr - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala, az űr - Page 3 Empty Re: Hala, az űr

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.