Víztározó és feldolgozó

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 15 Jún. 2017, 00:07



Kree Invázió – Sötét Jövő 2: Kutatás


Résztvevők: dr. Erwin Vayne / Pókember és Ammon Einarson



Következő körváltás: 2017. június 19. (hétfő)

” Szél kele most, mint sír szele kél; s a csarnok elontott
Oszlopi közt lebegő rémalak inte felém.”

- Kölcsey Ferenc

Víztározó és feldolgozó - Page 2 00120

A páros mind a két tagja nagyon gyorsan reagált és húzódott vissza a folyosóra, ahonnan érkeztek. Éppen időben, mert amint beértek meg is láthatták a szemközti falra vetülő árnyékot, hogy az, aki közeledett kiérkezett a fenti rámpára. Az alakja és mozgása alapján élő személy lehetett, vagy pedig tökéletesen humanoid android. A mozgása nem volt gépies, hanem gördülékeny, emberi. Az árnyék alapján még egy nagyobb lőfegyver, valószínűleg karabély, vagy puska is volt nála, ez jelenleg a vállára volt akasztva, csak a fegyver csöve volt látható az árnyékon. Körbepillantott a fejével a helységen, ezt legalább kétszer megismételte. Nagyjából húsz másodpercig tartott az egész, majd látszódott, hogy megfordul és elindul visszafelé befelé azon a folyosón, ami mögötte volt. Erwin és Ammon hallhatták, ahogyan a nehéz súlyos, fémes léptek halkulni kezdenek, majd amint kellően távolra ért, akkor a zaj is megszűnt. Ekkor Erwin pókösztöne sem tinglingelt, vagy jelzett veszélyt. Így ugyan a két férfi készült arra, hogy támadjanak, vagy meneküljenek, egyikre sem volt szükség. A folyosóra és a csarnokra is teljes csend és nyugalom ereszkedett, így most már ha akartak tovább haladni, akkor mindezt megtudták tenni, vagy bármi mást, amit kitaláltak.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Víztározó és feldolgozó - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 18 Jún. 2017, 10:09

Ammon Einarson >> Sötét Jövő 2. : Kutatás

Mind a ketten elbújtunk a hang forrása elől. A platformra ki is ért valaki aki nem robot volt de legalább méretes fegyvere lehet. Már amennyit láttam belőle. Nem leskelődtem, némán mozdulatlanul bujkálva előle vártam amíg nem megy el végre és reméltem, hogy nem vesz észre minket.
Szerencsére nem is vett észre minket és hamar lehetett hallani a távolodó lépteinek a hangját. Kiengedek egy néma, megkönnyebbülő sóhajt. Teljes lett a csend is az egész csarnokban. Itt már megint elég sok felé tudunk menni, fogalmam sincsen, hogy hogyan akar itt megtalálni bárkit is úgy, hogy lehet, hogy nincs is itt meg egyikünk sem tud érzékelni jelenlétet, már ő igen. A veszélyét de ez most nem igazán tud segíteni nekünk. Elgondolkozok, hogy tudnám-e a saját erőmet úgy használni, hogy megtaláljuk az embert akit keres vagy csak hogy az épületben mindenkit körülöttünk ha csak nem egy specifikust de kétlem, hogy tudnám. Már akkor látok rá esélyt ha valami űrlény lenne a csávó és van sugárzása.
Bárhogy is, kérdőn pillantok rá a Pókra, hogy merre tovább. Én csak kipikkelnék egy járatot személy szerint ami nem az ahonnan az előbb kisétáltak és mennék tovább.
Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 19 Jún. 2017, 00:00

//Pénteken lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Víztározó és feldolgozó - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 22 Jún. 2017, 19:30

Pár nehéz másodperc után a vendégünk visszafordult. A fiúval ketten fellélegzünk. Nem igazán volt ötletem, hogy mit csinálnánk, ha megtaláltak volna minket. Ezután értelmezem a látottakat. Az emberünk vagy szofisztikált android, vagy ember volt. Egy szép méretes puska árnyéka vetült a falra, szóval ő biztos nem csak riasztási szereben van itt. A kreeken kívül nem igazán van másnak ilyen forrásai az Alsóvárosban. Legalábbis az én tudomásom szerint. Egy pillanatra arra gondolok, hogy kövessük őt. Kíváncsi vagyok, hogy milyen szisztémába járja a folyosókat, hiszen úgy ki lehet találni, hogy mit őriz. Ezt inkább elvetem, hiszen nincsen végtelen időnk. Ki tudja, hogy mennyit mászkált volna még az épületben. Vagy éppen ellenkezőleg és csak 20 métert sétált volna. Akár, hogy is, nem őt követjük. Megpróbálom kitalálni, hogy az őr folyosója merre felé mehet. Ha csak nem véletlenszerűen járkálnak, akkor van valami logika az őrjárataikban. Az őrzött szobát vagy körbe sétálják, vagy pedig az odavezető folyosókon sétálnak. Mivel visszafordult, ezért valószínűleg körbe sétálják. Szóval csak keresnünk kell egy az ő folyosójára merőleges utat és megtaláljuk merre kell mennünk. Ha találok ilyen utat, szótlanul jelzem a fiúnak, hogy merre indulunk. Ha nem találok ilyet, akkor tovább megyünk az eredeti utunkon.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 23 Jún. 2017, 00:00



Kree Invázió – Sötét Jövő 2: Kutatás


Résztvevők: dr. Erwin Vayne / Pókember és Ammon Einarson



Következő körváltás: 2017. június 27. (kedd)

” Holnap nincs! Csak ma van! Nem vetted még észre azt a furcsaságot, hogy mindig várjuk a holnapot, és mikor ráébredünk, akkor megint csak ma van?”
- Kockás Pierre

Víztározó és feldolgozó - Page 2 00120

Nem volt olyan nehéz olyan utat találni, amit biztosan nem érint az őr. Szemben az összes folyosó olyan volt, amennyire így látszott az, amin az őr volt az párhuzamos volt azzal, amin a páros jött és ugyanaddig tartott. Eddig a csarnokig. Csak éppen ő magasabban volt a párosnál, így neki csak visszafelé lehetett haladnia párhuzamosan, valószínűleg az eredeti csarnok valamelyik ajtaja mögötti részhez érkezetett, amerre nem ment a páros.
Ennek a fényében továbbra is nagyon sok irányba tudtak menni és csak a pároson állt, hogy merre, de azzal merőlegeset nem tud belőni Pókember maguknak. Főleg, hogy eredeti útvonalat még nem is talált ki maguknak, mert annyi idejük nem volt, hogy rendesen körbenézzenek a csarnokban.

//Mivel látom nem volt túl jól magyarázva, akkor belerajzolok a térképbe. És a félreértés miatt rövid lett a reag bocsi.//
a magyarázat:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Víztározó és feldolgozó - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 24 Jún. 2017, 11:57

Ammon Einarson >> Sötét Jövő 2. : Kutatás

Nekem tényleg mindegy volt, hogy merre megyünk majd. Pont annyira tudtam az elrendezését az épületnek mint ő csak neki legalább volt elképzelése arról, hogy mit keresünk. Ezért vártam arra, hogy majd meginduljon előre, elsőként. Persze az is benne van ebben a döntésemben, hogy ő a felnőtt..meg álltalában azt találják el aki előre megy. Több vagy kevesebb indok is mindegy volt mondjuk. Megbököm a karját.
- Nah, merre?
Teszem fel a kérdésemet halkan, suttogva neki. Remélem, hogy választ útvonalat mert ha nem akkor jobb híján csak egy ötletem van, a kövessük az előző alakot. Ha fegyverrel őrjáratozik akkor biztos valami fontosat őriz, és nem is robot. Hátha elsétál arra amerre nekünk is jó meg.
Várok egy kicsit, pár pillanatra csak. Nincsen kedvem túl sokat időzni egy helyben mert nincs garancia arra, hogy a többi platformról nem fog kisétálni ugyan így valaki és mondjuk a szemben lévőkre kilépő elől lehet nem tudunk ilyen jól elbújni.
- Ha nincs ötlete akkor menjünk az előző után.
Javaslom a Póknak ugyan úgy halkan suttogva neki amennyire csak halkan lehet.
Aztán ha megindul akkor követem pár méterre mögötte majd. Viszont ha nem indul el akkor kénytelen leszek megvárni míg döntést hoz és megindul.
Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Hétf. 26 Jún. 2017, 20:19

Sajnos nem találok megfelelő utat. Úgy tűnik rosszul gondoltam, hogy mit kell csinálnunk. Lehet, hogy tényleg véletlenszerűen járkál? Vagy inkább egy olyan szisztéma szerint, amit még nem értek. Lehet, hogy stratégiai pontok közt járkálnak. Valószínűleg ez a helyes válasz. Ilyenkor viszont több adatra van szükségem. Nagyjából semmi ötletünk nincs, hogy hol és merre lehet, amit keresünk. Nem tudjuk hol van a biztonsági szoba vagy a bármilyen hely, ahol találhatnánk egy térképet. Nem tudjuk, hogy hányan vannak és hogy milyen szisztéma szerint járják a helyet. Talán a fiú segítsége lehet a megoldás. Ha esetleg fognánk a hálómat és megpróbálnánk innen az összes folyosóra kifeszíteni egy szálat... igen, ez működhet. Ha valahol elszakad a szál, akkor tudjuk, hogy ott őr van. Ezután, ha bármerre megy, elszakít egy másik hálót. Ha ezeket le tudjuk követni, akkor hamarosan meglesz a séma. Persze, ehhez több dolog is kell, de ezeket nem lehet nehéz összeszedni. Mindössze kell egy csomó háló, egy számítógép, ami számolja a mozgásokat és pár óra. Már hozzá is kezdenék a számítógép összerakásához, amikor a fiú kérdezz valamit.
- Ömmm... Igen! Persze! Kövessük az őrt. Természetesen. Induljunk.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 27 Jún. 2017, 00:00



Kree Invázió – Sötét Jövő 2: Kutatás


Résztvevők: dr. Erwin Vayne / Pókember és Ammon Einarson



Következő körváltás: 2017. július 1. (szombat)

” Amikor az vagy, ami nem vagy, akkor ami te vagy, az nem te vagy.”
- Neale Donald Walsch

Víztározó és feldolgozó - Page 2 00120

Ammon azt hozza fel, hogy kövessék az őrt, amerre ment, Erwin belegabalyodott a gondolataiba, elsőre talán túlságosan is cinikusnak is hangzott. De mivel ez eldőlt, hogy felmenjenek, így mind a ketten megtudják tenni, révén megvoltak a képességeik hozzá. Amikor fent voltak láthatták, hogy szerencsére nincs semmilyen ajtó itt, így betudtak lépni a folyosóra, ami sötétségben folytatódott. Pókember pókösztöne nem jelzett egyelőre semmit, így ha bementek a sötétbe, akkor tudtak tovább haladni. Mind a ketten valami furcsa bizsergető érzést éreztek, amint beléptek, a fülük is bedugult, majd két lépés után a semmiből hirtelen egy fényes növényekkel teli folyosón találták magukat.
a folyosó:
Itt az előzőektől ellentétben finom növény és virágillat volt, a levegő fülledt volt a párától és melegebb is volt, mint a kinti részeken. Az egész nem tűnt olyan sterilnek. A folyosó egy idő után elkanyarodott, de még előtte a növények takarásában valamilyen holografikus térkép volt látható egy épületről, bár egyelőre nem lehetett kivenni, hogy melyik, mert több növénynek a levele is belelógott. A pókösztön még mindig nem jelzett; a folyosón néma csönd volt, az őr lépteinek hangját sem lehetett hallani.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Víztározó és feldolgozó - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Pént. 30 Jún. 2017, 20:25

A kölyökkel együtt felmászunk a falon az őr folyosójára. Vigyáznunk kell. Nem tudjuk, hogy milyen lehetőségei vannak. Lehet, hogy láthatatlanul őrjáratozik. Ahogy sétál nem látja senki, csak akkor, amikor megáll. Nem tudom, hogy a kreeknek van-e ilyen technológiája, de nem is akarom kockáztatni. Igaz, a veszély chipem valószínűleg jelezne időben, de jó, ha nem mindig arra hagyatkozok. Mindenesetre most sikeresen felértünk az őr platformjára. Szerencsére nem volt ajtó így nyugodtan tudtunk előre haladni, természetesen óvatosan. A folyosó sötétbe burkolódzott, ami nem igazán nyugtatott meg. Pár lépés után aztán egy bizsergő érzés fogott el és a fülem is eldugult. A chip még mindig nem jelzett semmit. Már éppen visszafordultam volna, de ekkor hirtelen egy teljesen más folyosón találtam magam. A kölyökre néztem, hogy ő is látja-e, amit én. Talán teleportáltunk? Hologram? Nem tudom, de kezd elegem lenni ebből a helyből. Mindenesetre ahogy tovább megyünk meglátok egy hologram térképet az épületről. Végre valami javulás. Óvatosan közelebb lépek hozzá és jól szemügyre veszem.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 30 Jún. 2017, 22:35

Ammon Einarson >> Sötét Jövő 2. : Kutatás

Miután neki nem volt jobb ötlete így azt tettük amit én javasoltam és követtük az őrt aki itt volt az előbb. Könnyen feljutva az emelvényre már ott is voltunk és ott tovább sunnyogva lassan nem is ütköztünk akadályba egy ideig. Kissebb sötét részre be kellett menni majd azon átérve a fülem bedugult egy pillanatra és meg is bizseregtem valamitől. Teljesen más volt mint az eddigiek amiket láttam a hely. A fülem bedugult de jobban elámultam a zöld növényzeten és a remek illaton ami betöltötte a helyet így nem is foglalkoztam azzal és a másik élménnyel ami ért a sötétben. Teljesen más volt mint a normális mindennapi levegő amit élvezhettem a munka közben. Egy pillanatra nem is csináltam semmit csak bámultam aztán közelebb mentem a növényekhez. Ezek igaziak? Tényleg? Megráztam a fejemet. Nem ezért vagyok itt! Vissza fordultam és körbe néztem a folyosón. Volt egy térkép a falon amit már meg is közelített közben a póki, én is mellé léptem közben a folyosót figyelve.
- Na? Merre vagyunk? - kérdeztem tőle súgva de közben a tekintetem már vissza is vándorolt a növényekre. Vajon honnan valóak? Miért csak itt vannak ezen az ócska telepen?
Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 01 Júl. 2017, 00:01



Kree Invázió – Sötét Jövő 2: Kutatás


Résztvevők: dr. Erwin Vayne / Pókember és Ammon Einarson



Következő körváltás: 2017. július 5. (szerda)

”Félelmetes dolog besétálni egy börtönbe. Mi van, ha valami félresiklik, és nem engednek ki többé?”
- Andy Mulligan

Víztározó és feldolgozó - Page 2 00120

Pókember úgy döntött, hogy közelebb megy ahhoz a helyhez, ahol a holografikus kép volt. közben Ammon megnézte a növényeket, és talán meglepve tapasztalhatta, hogy valódiak voltak, mindegyik, nem csak mű. A holografikus képhez menést megtudta tenni Erwin, azonban láthatta, hogy az nem ennek a helynek a holografikus képe volt, hanem egy teljesen másik épületnek. Ő maga biztosan megismerte, de még lehet, hogy Ammon is. Egy igencsak kultikus épület volt, nem kree építmény, hanem emberi. A korábbi Szuperhumán börtön New Yorkban, amit valaha Riker Island néven ismertek, de a SHIELD, még az első átnevezte másnak, amit majd a második is megtartott. A Raft.
Víztározó és feldolgozó - Page 2 Raft
Az köztudott volt, hogy ez a rész kívül esett a Megapoliszon. New York városa ugyan benne volt, de az a rész, ami már a tengert érintené a folyók részéről nem. Így maga a sziget is nagyjából két-háromszáz méterre volt a biztonságot jelentő pajzsokon kívül. Valószínű, hogy akit oda vittek soha sem érné el a pajzsot, hogy a városon belülre kerüljön, főleg, hogy úsznia is kell, ami úgyszintén szennyezett. Ami még érdekes volt, hogy a képen több cella is lüktetett, illetve látszott, hogy a nagyobb járművek, robotok kint, vagy az épületen miként mozognak. Mintha nem csak holografikus kép lett volna, hanem egyszerre RL időben mutatta volna a börtönt.
Azonban ekkor már nem volt teljesen csöndes a folyosó, nagyon halkan valamilyen beszédet lehetett hallani a folyosó távolabbi részéről. Mintha több személy beszélt volna, gépfegyver lövések zaja is hallható lett volna hasonló hangon mint a beszéd, de Erwin pókösztöne nem jelzett veszélyt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Víztározó és feldolgozó - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 05 Júl. 2017, 00:00

//Vasárnap lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Víztározó és feldolgozó - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Thorhalla Vas. 09 Júl. 2017, 00:00

//Csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Víztározó és feldolgozó - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 10 Júl. 2017, 20:20

Ammon Einarson >> Sötét Jövő 2. : Kutatás

Az összes növény az igazi, teljesen hitetlenül vizsgálgattam egy ideig őket még. Nem hittem volna, hogy vannak még épek, meg a hely is itt eléggé furcsa volt, hogy találkozok növényekkel. De végül is nem ezért vagyok itt így a figyelmemet vissza terelem arra amiért erre jöttünk el. A falon lévő térképre amit már a póki vizsgált is már. Közelebb menve hozzá elkezdtem nézni én is azt de nem festett úgy mintha az ennek a helynek a térképe lett volna. Nem is nagyon tudtam eldönteni, hogy minek lehetett a térképe ez az egész egyébként de úgy nézett ki mintha folyamatosan közölte volna a mozgásokat az épületben. Valószínűleg az őrjáratokat mutatta. Csak hasznos lehet ez, remélem. A halkan, alig hallható beszéd hangjára leszek figyelmes és nézek el a folyosó vége felél ahonnan jönnek a hangok ahogyan lövések hangja is hallatszik, nem nevezném csata zajnak mondjuk. Gyakorlás? Akkor ott beszélgetnek? Ránézek vissza a térképre, hogy merről jöhetnek ezek a hangok mert akkor azt mindenképpen el kéne kerülni és hát innen is minél hamarabb el kéne kerülni mielőtt még erre is eljönnek a beszélgetők.
- Maga is hallja a lövöldözést? Meg mi ez a hely, teljesen nem a víztisztító térképe ez.
Mutatok rá a térképre kimutatva az egyértelműt is amire már talán ő is rájött.
Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 12 Júl. 2017, 20:36

Sajnos nincs akkora szerencsém, hogy a víztározó holografikus térképe volt. Nagyon nem. Első ránézésre felismertem, hogy milyen épületről készült a hologram. Régebben még segítettem is a fejlesztésében.
- Ez nem más, mint a Raft. Szuperhumán börtön, ahol a legmodernebb elérhető emberi technológiai tartotta fogva az összes gonoszt, akit elkaptunk. Igazából nem tudom, hogy a kreek mire használják. - válaszolom a fiú kérdésére. Bármire is használják, az biztos, hogy nem kéne hagynunk nekik. Ha megtaláltuk Millert megvan a következő dolgom. Kitalálni, hogyan tudjuk ezt a börtönt felszámolni. Vagy előbb, hogy pontosan miket vagy kiket tartanak most benne. Van egy érzésem, hogy most éppen ott vagyunk. Mozgó hologrammok, hangok a folyosón. Nem tetszik a szituáció nekem. Főleg, ha igazam van és tényleg a Rafton vagyunk, akkor tudják, hogy ott vagyunk. A teleport rendszert biztos nyomon követik. Bár, ha tudják, akkor miért nem öltek már meg minket? Mindenesetre nagyon kell figyelnünk. Egyenlőre a chip nem jelezz semmit, de kezdem azt hinni, hogy nem teljesen működik jól. Ha túléljük megnézem.
- Igen én is hallom. Nézzük meg mi történik. - mondom a fiúnak és elindulok halkan, lopakodva a hangok felé.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 13 Júl. 2017, 08:48



Kree Invázió – Sötét Jövő 2: Kutatás


Résztvevők: dr. Erwin Vayne / Pókember és Ammon Einarson



Következő körváltás: 2017. július 17. (hétfő)

” Legtöbbször éppen a legkézenfekvőbb dolgokat nem vesszük észre. Azt tartja a mondás: "Szembeszökő, mint az orrod az arcod közepén." Ám mennyit vagy képes látni az orrodból, hacsak tükröt nem tart eléd valaki?”
- Isaac Asimov: Én, a Robot (könyv)

Víztározó és feldolgozó - Page 2 00120

A páros elindult halkan lopakodva a hangok felé. Ahogyan közeledtek már halhatták, hogy ez nem a valóság, hanem valamilyen tévéadás, valamilyen film része volt mindez, mert a lövések után sziréna, csikorgó autók, robbanások és további lövések is hallhatóak voltak. A chip továbbra sem jelzett semmit sem. A folyosó kanyar után meglepő módon nem folytatódott a folyosó, hanem egy átlátszó ajtóval – inkább energiaajtó – lezárt nagyobb helységet pillanthattak meg. Odabent egy nappali szerűséget pillanthattak mind a ketten, kényelmes kanapék, kettő is, egy asztal és egy nagyobb plazmatévé, amin éppen valóban valamilyen akciófilm ment és onnan jött a hang.
Víztározó és feldolgozó - Page 2 Facebook_living_room_at_night_by_slographic-d4q5bg1
Odabent jó pár pillanatig senki sem látszódott, hogy lett volna, majd egy gyors mozdulat után egy női alak bukkant fel az ajtó előtt pont Pókember és Ammon előtt. Néhány pillanatig nézte őket, majd a kezeit összekulcsolta a mellkasa előtt.
Víztározó és feldolgozó - Page 2 75856-71919-vision
- Mi tartott ennyi ideig? – kérdezte. – Remélem azzal a hírrel jöttek, hogy megtalálták Eyjolfot és kiszabadították őt. bízom benne, hogy most is olyan hatékony munkaerő, mint a minisztersége alatt és ó… jól látom, hogy ő Apokalipszis és Hjuchia Sakura gyermeke, Ammon Einarson?
Néhány pillanatig csöndben volt, majd folytatta.
- Elég, ha aközben válaszolnak, hogy kiszabadítanak innen – mondta.

//Tudom, hogy ennél a karinál a hydra a zöld, de Eyjolf Víziójának is, így ezért maradtam ennél a színnél.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Víztározó és feldolgozó - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Thorhalla Vas. 16 Júl. 2017, 22:42

//Akkor, ahogyan beszéltük, ma nem lesz új kör, majd pénteken.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Víztározó és feldolgozó - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 20 Júl. 2017, 15:19

Elindulunk a hangok fele, amikről gyorsan kiderül, hogy nem valóságosak. A lövések után ugyanis szirénák, fékcsikorgások és hasonló film hangok jöttek. Ez csak tovább növeli a kérdéseim végtelen sorát. Nem tudom, hogy hol vagyunk, de az biztos, hogy az ellenállásnál beszerelek egy energia figyelőt. Kell valami, amivel észreveszem a teleportációkat. Vagy csak egy helymeghatározó, hogy tudjam, hol vagyok. A chip szokásosan semmit sem jelez. A folyosó elkanyarodása után egy energia ajtó mögött találunk egy nappalit. Ez még az eddigi dolgokhoz képest is eléggé véletlenszerű. Pár pillanat után megjelenik egy női alak előttünk. Rögtön felismerem, hogy nem más, mint Vízió, még ha kicsit máshogy is nézz ki. Mielőtt örömömben üdvözölhetném, rögtön rákérdez, hogy megtaláltuk-e Miller tábornokot. Még mielőtt válaszolhatnék rá egy kérdése teljesen kiüt.
- Elnézést, elnézést, elnézést. Kinek a mije? - kérdezem tágra nyílt szemekkel, miközben felváltva nézek a robotra és a kölyökre. - Miért él az Alsóvárosban? Miért nem figyel rá senki? - nem is figyelek a további kérdésére. Hirtelen értelmet nyer, hogy hogyan van ennyi ereje a kölyöknek. De akkor sem értek semmit, mást. Kétségbe esetten nézek Vízióra válaszokért.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 20 Júl. 2017, 19:51

Ammon Einarson >> Sötét Jövő 2. : Kutatás

Áh szóval ez a Raft...hát nem így képzeltem el a délutánomat. És hogy a fenébe kerültünk át a víztisztítóból ide? Lehet újra gondolom ezt a lecsukatós dolgot, csak néz körbe! Minden tiszta és a levegő se akar megfojtani! Eh, na ezt is biztos kevesen mondják.
Lopakodtunk tovább a hang forrása felé de ahogyan egyre közelebb értünk hozzá kezdett megváltozni a véleményem, hogy mi felé is settenkedünk éppen. Egyre egyértelműbbé vált, hogy nem élő hang felé megyünk. Talán valami közvetítés vagy kamera szobára tippeltem volna be amíg el nem értünk egy szobához, szépen berendezett szobához ahol ment a tévé. Szóval innen jött a csata zaj és beszélgetés. Csak egy műsor ment. Ez némiképp kiábrándító is meg nem is. Jobb mint hogy egy csapat gyakorlatozóra lopakodunk rá. Egy pár pillanatra még senki nem is látszódott aztán hirtelen bukkant fel előttünk egy nő..női robot. Reflex szerűen ugrottam meg oldalra ki az ajtó elől ahogy az felbukkant. A frászt hozta rám és ez leplezetlenül kiült az arcomra meg a reakciómra is biztosan, hogy így elugrottam előle.
Aztán vissza fordulok, elkezd beszélni és hamar egyértelműen felismer. Bár az egy enyhe kifejezés mert szülői felsorolást is nyom a nevem mellett.
- Az őzés elég bunkó, de igen az vagyok köszönöm a kérdését. És maga ki?
Azért ezt jó lenne letisztázni mielőtt kiengedjük és remélem, hogy póki is így gondolja és nem nekiáll ajtó nyitó gombot keresni rögtön. Az eddigiek alapján egyébként is egy csávót keresünk, már ha jól vettem le. Egyébként is milyen flancos szobája van már. Tévé meg bútorok, még növények is vannak a folyosón és tök tiszta minden. De pár pillanatra gondolkozok csak el ezzel miközben Póki kirohan így a kérdése után felé fordulok.
- Mégis mit számít egy felsővárosinak mint maga? Úgy is ha megunta a játszadozását idelent haza megy a meleg kis házacskájába. Mi lenne ha inkább erre koncentrálnánk? Ha ez nem az akit keres akkor esetleg mehetnénk?
Artikulálok egyet a kezemmel mutatva a folyosón vissza felé.
Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 21 Júl. 2017, 00:00



Kree Invázió – Sötét Jövő 2: Kutatás


Résztvevők: dr. Erwin Vayne / Pókember és Ammon Einarson



Következő körváltás: 2017. július 25. (kedd)

” Végül nem az számít, amit az ember gondol, hanem amit tesz.”
- Philip K. Dick: Visszafelé világ

Víztározó és feldolgozó - Page 2 00120

Az android szavai után meglehetősen vegyes reakciók érkeztek. Pókember teljesen kiakadt a hallottakon, már ami Ammont illette, a fiú pedig azon, hogy menjenek már innen, mivel láthatóan nem egy férfival állnak szemben, hanem egy nővel.
- Jól hallottad, és figyelve van, hogy biztonságban legyen és ne essen semmilyen baja – mondta az android.
Kissé oldalra fordította a fejét, amikor Ammon a kilétéről kérdezett.
- Vízió vagyok, nem a Bosszú Angyal, hanem a hatezer éves verziója – mondta. – Pókember ismer, már volt szerencsénk egymáshoz, noha nem beszéltünk személyesen, de a társamat ismeri. Lord Eyjolf Ragnar Miller tábornok páncéljának mesterséges intelligenciája vagyok. A kinézetem pedig a páncélja éppen a külsőmmé aktualizálva.
Néhány pillanatig még türelmesen álldogált, majd kissé türelmetlenséget jelent meg az arcán.
- Mielőtt felmerül a kérdés és további időt veszítünk én hoztalak ide titeket. Eyjolf mielőtt elkapták volna belepiszkált az épületben levő teleportrendszerbe, mivel ti kintről jöttetek így ez reagált a rajtatok levő sugárzásra és ide hozott. Feltörni nem tudtak, nem értenek a celestial technológiához, így inkább csak elzártak és semmilyen hálózathoz nem férek hozzá. Eyjolfot a Raftra vitték, de őt ismerve nem fog megtörni… így ki kellene dolgozni egy módszert, hogy kihozzuk mielőtt halálra kínozzák. Szóval… lennétek olyan szívesek és kiengednétek? A falat is meg kell bontani hozzá és hazavágni a vezetékeket. Utána képes leszek kivinni a szabadba innen mindenkit mielőtt az őrség megérkezik.
Ezek után némileg türelmetlen arckifejezést öltött, hogy csinál is-e a páros valamit, vagy sem.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Víztározó és feldolgozó - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 22 Júl. 2017, 23:09

A kölyök származása okozata sok gyorsan leenyhül és újra tudok normálisan gondolkodni. Az is segít, hogy Vízió megnyugtat a kölyök biztonságát illetően. Most így belegondolok, igazán elbeszélgetnék egy 6000 éves mesterséges intelligenciával. Majd valamikor kell erre időt szakítanunk. Illetve majd valamikor kell egy nap amikor Miller tábornok nem elfoglalt. Érzem, hogy ezt milyen könnyű elérni.
-Igazából meg akartalak hívni az Ellenálláshoz az erőd és kitartásod miatt, hogy ne kelljen többet az Alsóvárosban robotolnod és valamennyire nagyobb kényelemben legyen részed, de igen, igazad van, rohanjuk tovább. Ezt majd még megbeszélhetjük.- válaszolom a kölyök passzív-agresszív kérdésére. Ám mielőtt tovább indulhatnánk Vízió ad egy gyors helyzetjelentést. Úgy tűnik megpróbálták elszigetelni. Akármennyire is fejlett a technológiájuk, úgy tűnik még mindig a legegyszerűbb megoldás a legjobb. Még ez az M.I. sem képes áthágni a fizikai korlátokat.
-Csak mond, hogy mit kell tennem. Egy pillanat alatt az egész hálózat az irányításod alatt lesz.- válaszolom Vízió kérésére. Ezután követem az utasításait a legjobb tudásom szerint. Ha sikerül becsatlakoztatni a rendszer valószínűleg gyorsan át fogja tudni venni az irányítást, onnan pedig a dolgunk sokkal könnyebb lesz a dolgunk.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 24 Júl. 2017, 21:39

Ammon Einarson >> Sötét Jövő 2. : Kutatás

Elég másak a fogalmaink akkor a biztonságról, és még is mit figyelnek rajtam ennyire? Ha akarnak valamit akkor jöjjenek elő vele amikor akarnak legfeljebb elzavarom őket nyíltan. Bár úgy érzem, hogy nem ment át mire is gondoltam mikor mondtam, hogy haladjunk nem pontosítom ki egyiket se, hogy úgy értettem hagyjuk itt a robotot és haladjunk tovább a csávó keresésével akiért elvileg jöttünk.
Csak egy pillanatra felvonom a szemöldökömet a póki szavaira de most ügyet se vetek rá. Pampoghatnak amit akarnak, nekem ami számít az ami már le van garantálva nem a menet közbeni ajánlgatás egy talpas futártól. Biztos vagyok benne, hogy a vörös öltönynek tetszeni fog a némi híre a hatezer éves Víziónak és a tulajáról, nevezzük most csak Lerm nek, Lord erm... Legalább is remélem...Hmm. Igazán meg kellett volna kérdeznem a standardját mielőtt elválunk. Egyszerűbb lenne kideríteni, hogy hol is állok per pillanat. Már nem fizikailag, azzal már szerencsére tisztában vagyok és a miértjével is. MI-t bezárni egy ilyen szobába, ezek se születtek éppen zseninek. El tudom képzelni, hogy valami kenyérmorzsás trükköt vetettek be amivel csak becsalták a szobába és rázárták mielőtt még kiszabadult volna.
Póki felajánlja, hogy majd ügyeskedik ha van vezetve, hogy mit csináljon.
- A falbontást én vállalom...Amit így fel is hozva...- megfogom az államat és elgondolkozok
Talán át tudom verni. Hm, vajon mennyire masszívak ezek a falak? Neem, nem ez a kérdés, vajon mennyire vagyok erős én? Egy fal csak nem köt ki rajtam, ha meg mégis majd akkor a pók megoldja tech-el. Elveszem a kezem végül az államtól.
- Amíg pizsi hadnagy gépészkedik, és ha már úgy is robot vagy biztos nem lesz nehéz ez a dupla feladatozás itt, szóval mi lenne ha kicsit jobban kifejtenéd nekem ezt a figyelve van-mondom gépiesen kissé- dolog?
Nem vagyok épp vidám de rója fel ha akarja. Nem barátkozni vagyunk itt.
Felszerelés/egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 25 Júl. 2017, 09:13



Kree Invázió – Sötét Jövő 2: Kutatás


Résztvevők: dr. Erwin Vayne / Pókember és Ammon Einarson



Következő körváltás: 2017. július 29. (szombat)

”Ebben a mesében részeg a herceg, és ronda a királylány…”
- Junkies: Mese

Víztározó és feldolgozó - Page 2 00120

Vízió nekilátott annak, hogy elmondja miként lehet megcsinálni, amit kért. Ehhez a páros mind a két tagjára szükség volt, Ammon-nak be kellett törnie a falat, hogy a vezetékekhez hozzá lehessen férni, mert panel nem volt ehhez. Amint ez megvolt, akkor már Pókember vehette át a stafétát, hogy az elektronikai tudásával zárlatot okozzon mindebben. Amíg ezzel próbálkozott addig az android is felelt Ammon szavaira.
- Úgy, hogy az Ellenállásból mindig figyelt valaki arra, hogy ne essen bajod – mondta. – Többször előfordult, hogy meg kellett valakit ölni azért, hogy ne bánthasson, mert akart. Vagy összeverni és még sorolhatnám. Távoli megfigyelés, beavatkozás nélkül, egy ideig mégiscsak az asgardi királyi családban nevelkedtél.
Közben Erwinnek sikerült a megfelelő drótokat elvágnia, de ezzel nem csak az energiamező szűnt meg, ami elzárta az androidot, hanem a teljes folyosón is elment az áram. Vízió pedig kilépett az ajtón.
- Köszönöm! – mondta. – Javasolnám az angolos távozást. Kövessenek!
Ha a páros követi, akkor nem is kellett sokáig menni, világított is, hogy könnyebben lehessen haladni. Ugyanahhoz a falhoz ment vissza, ahol megérkezett a páros, majd ha engedte a két férfi, akkor kézen is ragadta őket és így húzta be őket abba a fura nanofalhoz emlékeztető falba. Ekkor ismét az a furcsa érzés járta át őket, mint amikor a folyosóra értek. Csak az ezen való átlépés után most nem az épületben, hanem attól a ponttól pár méterre értek ki, ahol korábban a vámpírtól elváltak. Ha az órájukat is ellenőrzik, akkor hamarosan egyébként is jönnie kell a kontaktjuknak, mert perceken belül lejár a két óra.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Víztározó és feldolgozó - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Pént. 28 Júl. 2017, 18:11

Úgy tűnik a kölyök nem mondott semmit az ajánlatomra. Talán nem hisz nekem? Mondjuk megértem, ha ez a helyzet. De attól én még komolyan gondolom. Fontos, hogy ne csak a kreek ellen harcoljunk, hanem segítsünk annak, akinek tudunk. Úgy tudunk majd előbbre jutni. Ha csak egy csapat terroristának látnak majd minket, akkor semmit sem tudunk majd elérni. Közben Vízió elmondja mit kell tenni. Nem hangzik nehéznek, de Ammonnak be kell majd törnie a falakat. Ha megcsinálja, akkor nekilátok gyorsan kiszabadítani Víziót. Elméletileg nem lesz nehéz dolgom, az utasítások alapján csak szimplán rövidre kell zárnom a rendszert. A munka közben csak tovább csodálkozok, hogy ki a társam. Mennyi esélye volt, hogy találkozok vele? Bár gondolom nem számít, hiszen megtörtént.
Ahogy elvágom az utolsó drótot az egész hely elsötétül. Nem lep meg, hiszen tudtam mit csinálok. Ahogy Vízió kilép rögtön utána indulok én is. Gondolom nem veszik jó néven, ha lecsapod az energiájukat. Vízió rendesen áthúz engem a fura bizsergő falon. Ezután nem jutottunk vissza a víztározóba, hanem kintre értünk ki. Ahogy megbizonyosodok róla, hogy minden tiszta megkérdezem víziót.
- Akkor ennyi? Megyünk vissza? Vagy van valami ötlete, hogy mit tudunk csinálni?-

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Júl. 2017, 00:00

//Mivel Saku nem írt, szerdán lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Víztározó és feldolgozó - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Víztározó és feldolgozó - Page 2 Empty Re: Víztározó és feldolgozó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.