Aina Bennet

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Aina Bennet - Page 2 Empty Re: Aina Bennet

Témanyitás by Aina Szer. 03 Jún. 2020, 18:54

Már tényleg nagyon bosszantott ez a sok teleportálás. Azt hittem, hogy még bőven lesz időm kiszedni Gwen-ből, hogy hol lakik (esetleg egy hajszállal együtt, ha sikerül elnyernem a bizalmát). Így viszont még abban sem lehettem biztos, hogy nem próbálja meg egyedül megölni a farkast. Rosszabb esetben akár gondolkodásra képes embereket is bevonhatott a tervébe, így még abban sem lehettem biztos, hogy belehal a próbálkozásba. Ez jelentősen csökkentette az időmet. Bár még így is jó eséllyel több, mint egy évem volt, a kree támadás közepén senki nem figyel egy szörnyekről hadaró kislányra.
Ettől a kellemetlenségtől eltekintve viszont minden éppen megfelelően alakult. Az Akkabában észre sem vették, hogy eltűntem, és még a "sötét isten" haja is nálam maradt. Még nem tudtam sokat arról, hogy ez pontosan mit jelenthetett. Ha tényleg isten volt, lehet, hogy egy hajszál nem lett volna elég az irányításához. Főleg akkor, ha gyorsan tudta váltogatni a testét… de persze még abban sem lehettem biztos, hogy ő is visszatért, így még nem volt sürgős utánanézni a fajtájának. Addig is a hajszálakat biztonságba helyeztem.
⚬°⚬°⚬°⚬°⚬
A nap elég hosszú volt, és még mindig sok korábbi tervemet kellett újragondolnom. Mint például azt, hogy tényleg megérte-e elárulnom Apokalipszist. Ha sikerrel jártam volna, egy kis esély volt rá, hogy valóban észrevettek volna a loák, de valószínűbbnek tartottam, hogy Damballán kívül a legtöbben nem is tudták, hogy létezem. De ha mégis, akkor sem biztos, hogy tényleg besegíthettek volna a kree-k ellen. Vagy hogy megvédtek volna az Akkaba haragjától.
Ahogy ezen gondolkodtam, lassan feltűnt, hogy a járókelők többsége furcsán nézett rám, és messziről elkerült. Egy kicsit zavart, de nem tudtam mire vélni. Aztán körbenéztem... Egy szellem követett, de még mielőtt még komolyabban megijedhettem volna, el is tűnt. De így is… mindenki látta, és nehéz lett volna letagadni, hogy varázslat volt. Vagyis hát... annak látszott, de én nem idéztem meg. Nem is lett volna ott értelme. Ezt hirtelen nem tudtam volna kimagyarázni, ha letartóztattak volna érte.
Szerencsére erre nem is volt szükség. Az Angyal Programnál amikor a szemem kezdett szokatlanul viselkedni, az sok papírmunkával járt. Itt… jól be volt járatva a rendszer. Majdnem napi szinten jelentek meg új képességek a lakók között. Egy rövid vizsgálat (és egy kevésbé rövid feszült ücsörgés) után közölték, hogy minden rendben van velem, és még gratuláltak is a sikeremhez. Pontos részleteket nem tudtak mondani, de annyi biztos volt, hogy valahogy a mutációm szorosabbra fűzte a kapcsolatát a mágiával. (Arra nagyon nem akartam választ adni nekik, hogy ez hogyan történhetett.)
Ám az öröm után itt is eljött a papírmunka. Varázslónak lenni a legtöbb esetben illegális lett volna, így kaptam egy alapos listát arról, hogy milyen esetekben tehetek ez alól kivételt. (Lényegében akkor, ha nem látja senki, vagy ha épp tényleg szükség van rá.) Egy kicsit sok volt az információáradat, de nem akartak elégetni, ami már sokkal jobb volt, mint amit vártam.
⚬°⚬°⚬°⚬°⚬
Hosszú idő után újra volt lehetőségem varázslatot gyakorolni. Sajnos csak akkor amikor más nem látta, ami sokat nehezített rajta. A gyógyítást nehéz valódi sérültek nélkül gyakorolni. Már nagyon utáltam a tengerimalacot a végére. Amint elég jól volt, harapott, és nem hagyta, hogy békében végezzek. Amíg meg nem tanultam megfelelően lefogni, ezt minden nap eljátszotta. De megérte. Külön élmény volt a végén megszabadulni a kis dögtől, és bejelenteni a haladásom.

//
Ímé történelmi pillanat következik, és elköltök párat az én régóta halmozott kreditjeimből. Very Happy

Másodlagos mutáció:
Aina mutációja összeforrt a mágiájával. Képes mutációval felerősíteni a varázslatait (20-25% részmágiaként, 55-60% varázslat, 100% teljes mágia). A lélekkel kapcsolatos varázslatos varázslatait sokkal könnyebben tudja elsütni.
Jelenleg ebbe csak a szellemidézés és függelékei tartoznak. (pl.: egy együttműködő szellem megidézése alig igényel koncentrációt)


Oszt hogy a minden teljes legyen, ím itt van egy mágiatanulás:
(Egyszerűség kedvéért a hatás Steph listájáról jön)

Gyógyítás (részmágia): Aina kézrátétellel képes gyógyítani. A sérülés állapotától függő ideig kell a kezét ott tartania és koncentrálnia a maximum 24 óra, amit folyamatosan ilyen koncentrációban tölthet és fontos, hogy a sérülés/betegség friss legyen, mivel behegedt már valamennyire gyógyult sérüléssel Aina nem tud már mit kezdeni (bár egy kis igyekezettel talán lehet róla tenni, hogy újra friss legyen). A varázslat csak fizikai sérülésekre működik. Ha fertőzés vagy méreg is van az áldozatban, azt még a gyógyítás megkezdése előtt célszerű kezelni.

(Ezzel még 5 hónapnyi felhasználatlan tanulás marad)


Zárásként ímé itt egy kreditösszesítés:
Kreditek:
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Aina Bennet - Page 2 Empty Re: Aina Bennet

Témanyitás by Thorhalla Szer. 03 Jún. 2020, 20:44

Elfogadva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aina Bennet - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aina Bennet - Page 2 Empty Re: Aina Bennet

Témanyitás by Cerebro Kedd 15 Szept. 2020, 09:05

A mémversenyen elért első helyezésedért 1 kredit jutalmat kapsz.

_________________
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
XMR wikipédia - minden egyhelyen a megszokott wikipédia elrendezés szerint
Fórumon kívüli elérhetőségek - minden más XMR érintettségű oldal, topsite stb
Discord chat szerver - az oldal új chat központja, ahol szinte mindig sokan fenn vagyunk
Tutorialok - az oldal újításainak listája linkekkel, hogy mi hol található
Sith és Jedi archívum - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az Little SW-vel kapcsolatban!
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Aina Bennet - Page 2 Empty Re: Aina Bennet

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.