Darcol Randarn - Ballista

Go down

Darcol Randarn - Ballista Empty Darcol Randarn - Ballista

Témanyitás by Ervin Bludheim Szer. 06 Szept. 2017, 20:55

Név: Darcol Randarn
Egyéb név(i): Ballista
Faj: Ember
Nem: Férfi
Jellem: Élvezi a vadászatot, a szabadságot és persze a barkácsolást. Még nem teljesen adta fel a saját erkölcseit, nem minden munkát vállal el
Születési helye és idő: Egy kis sivatag bolygó a Köztársasági terület határán, ME 33
Kor: 35
Család: Boldogan élnek otthon.
Foglalkozás/kaszt: Fejvadász
Testmagassága: 180 cm
Testsúlya: 120 kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Barna
Különleges ismertetőjel: Karján az osztaga tetoválása
Egészségi állapot/ betegségek: Leszámítva a néhány szerzett harci sérülést egészséges

Életrajza:

Darcol egy kis párafarmer család harmadik gyerekeként látta meg a napvilágot. A gyerekkora éppen úgy telt, mint minden másik párafarmer gyereknek. Pár éves koráig nyugodtan játszhatott, aztán egyre inkább munkára fogták. Nem igazán utálta, de mindig érdekelte, hogy mi van az égbolt határán túl. Mint kiderült később, harc, halál és pusztulás. Körülbelül 15 éves lehetett amikor megérkezett a háború az ő kis bolygólyukra. Nem tudni, hogy miért pont ide fordult a front, de nem igazán számított. Szerencsére nem érte őket a harc meglepetésként, hiszen gyakran megfordultak katonák a helyi kocsmákban és űrkikötőkbben. Ettől persze nem lett a háború kevésbé pusztító. Gyökeresen megváltozott a család élete. Addig a puskáikkal csak a helyi állatokat, meg néha egy-egy idiótára, aki azt hitte, hogy van mit ellopni párafarmerektől. De innentől az életük szinte teljesen a harcokból állt. Az öregek és fiatalok végezték a pénz keresést, miközben Darcol a testvéreivel és barátaival védte a közösséget. Ahogy a háború szelei irányt váltottak, Darcol már tudta, hogy nem ez az élet való neki. Vágyott a harcokra és hogy a gonosz birodalmi kutyáknak megtanítsa, hogy rossz emberrel kezdtek ki. Hát igen, eléggé tinédzser volt még akkoriban. Égett benne a bizonyítási vágy és persze az űr kínálta végtelen lehetőség. Így hát, bár a szülei ellenezték, csatlakozott a Köztársaság hadseregébe.
A legtöbb kadéttal ellentétben neki nem volt semmilyen kiképzése, csak az évek során szerzett tapasztalat. Mindenesetre mindenkire szükség volt, így neki is megadták az esélyt. Amivel élt is. Gyorsan bizonyította, hogy jó érzéke van a túléléshez, gépekhez és nem igazán van olyan dolog, amire nem vállalkozna. Pár év után bekerült egy Háti Rakétával ellátott osztagba, ahol mérnökként szolgált. Az ő feladata volt az utánuk dobott felszereléseket, járműveket és nehéztűzérséget felállítsa. Sajnos ez volt az az idő az életében, amikor végleg kiábrándult a Köztársaságból. Természetesen eddig is voltak alkalmak, amikor a háború nem az a teljes dicsőség volt, aminek a holonet filmek és reklámok mutatták. De ez eddig nem állította meg. Viszont a hatalmas bürokrácia hátránya legjobban az ellenség vonalai mögött üt ki.  Nem egyszer fordult elő, hogy be ugrottak az ellenség mögé, akár a sztratoszférán kívülről is és közölték velük, hogy a támogatás késik egy hetet. Nem azért, mert máshol nagyobb szükség van rá. Nem azért, mert a birodalmiak elfogták a szállító hajót. Nem, azért mert valamelyik szenátor a végtelen bölcsességében erőt méregetett egy másikkal. Nem egy barátja halt meg ilyen és ehhez hasonló esetek miatt. Többször ott akarta hagyni az egészet, de igazából nem tudta. A szomorú tény, amit igazából magának sem mert bevallani, imádta az egészet. A harcot. A túlélést. A fegyverek, járműveket és mindenféle bombát. Azon emberek egyike volt, aki igazán imádta a harcot és háborút. Erre igazán csak a háború után jött rá. Ugyanis egyszer minden véget, még az évszázadok óta tartó háború is. Minden igazából nagyon hirtelen történt. Éppen egy dzsungel bolygón voltak, várták a megint késő felszerelést. Egyszer csak megjelent egy csapatszállító hajó az ellenséges vonalak mögött. A teljes osztagot kivitték, mindenféle hűhó nélkül. Hamarosan újra otthon volt, majdnem két évtizeddel később, csupán a fegyverével és a páncéljával. Megpróbált visszaszokni az egyszerű farmer életbe, de nem ment neki. Nem tudott hogy viszonyulni a békéhez szokott családjához és ők sem tudtak hogyan viselkedni a katonával a házban. Pedig megpróbálták. Még a helyi rendfeltartó erőkhöz is csatlakozott. De egyszerűen vágyott a harc és vadászat izgalmára. A rendfenntartók általában nem harcoltak, hanem abszolút értelmetlen farmerek peres veszekedéseit vezényelték. Egyik nap, a családdal közösen megegyeztek abban, hogy nincsen itt helye. Ezután nem habozott sokáig. Kölcsön kért egy kis pénzt és vett egy csak odaszóló jegyet Nar Shaddaa-ra. Magával vitte a páncélját és fegyverét, hiszen másra nem volt szüksége. Ott gyorsan munkához látott. Rengeteg veterán is úgy gondolkodott, mint ő, nem is beszélve rengeteg egyéb, a háború által elszegényedett és kétségbe esett emberről. Így bőven volt vérdíj. Elkezdte közben barkácsolni a páncélját és fegyverét. Ez volt az igazi helye. A katonaélet összes harca, a bürokrácia nélkül. Ha itt valaki elszúrt valamit, az miatta volt, nem azért mert két idióta politikus izmozott egymással. Ha valamit nyertél, akkor magadnak nyerted. Ez a bűnfészek maga a mennyország.

Képességei: -

Szakértelmei:
-Köztársasági katonai kiképzés és 20 év harci tapasztalat
-Hátirakéta kiképzés és használat
-Fegyverismeret majdnem minden köztársaság által ismert fegyverben (mesterfokon a nehézfegyverek, nehéztüzérség és a lézerpuska)
-Túlélési ismeretek
-Szerelés, főleg földi járművek, páncélok és fegyverek
-Galaktikus közös, Hutt, Twi'lek, Wookie, Rodian nyelv ismerete

Megjegyzések:
Kinézet:
Darcol Randarn - Ballista 2388561-amarectv2013-11-1523-t0ufp
Páncélban:
Darcol Randarn - Ballista 40e17ce1a88d452d529e1cc9e95daa55--bounty-hunter-star-wars-star-wars-rpg
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Darcol Randarn - Ballista Empty Re: Darcol Randarn - Ballista

Témanyitás by Ervin Bludheim Szer. 06 Szept. 2017, 21:02

Adatlap:
Szint: 1
Pont: 10

Erő alkalmazások: -

Felszerelés:
-Nehéz harci páncél: 4 pont (hőérzekelő szenzorral)
-Közepes lézerfegyver: 2 pont (egyes lövés, félautomata, rövid sorozat és sorozat tüzelési móddal)
-Háti rakéta: 2 pont
-Kábító pisztoly: 300 kredit
-2 füst gránát: 100 kredit
-2 thermogránát: 100 kredit

Kredit: 0

Különleges képességek: (opcionális, csak akkor írod, hogyha van ilyen, faji képesség is ide jön)

Pontok: 10
Elhasznált: 8
Maradt: 2
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Darcol Randarn - Ballista Empty Re: Darcol Randarn - Ballista

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 07 Szept. 2017, 00:02

Elfogadva.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Darcol Randarn - Ballista 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Darcol Randarn - Ballista Empty Re: Darcol Randarn - Ballista

Témanyitás by Ervin Bludheim Szomb. 18 Nov. 2017, 14:08

Karakter neve: Ballista
Kaland címe: Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság
Játékostárs(ak) neve(i): Vlimtron Xreldacho és Claye Jaro
Kalandmester: Kaylyn Rix
Kezdő reag: LINK
Záró reag: LINK

Kaland tartalma:
Az egész egy horrorisztikus rémálom volt, ahol egymást követték az egyre nagyobb rémségek. Először még legyőzhető beszélő kutyák voltak. Aztán valami szellem dolgok, meg egyéb rémségek. Végén pedig egy hutt arénájában harcoltunk tech nélkül. Eléggé értelmetlen az egész, bár akkor nagyon valósnak tűnt. Mint kiderült az egész egy hatalmas átverés volt. Valami hallucinogént teszteltek. Hát ez k.rva jó. Ahogy felkeltettek majdnem elkezdtem törni és zúzni, de még mielőtt hülyét csináltam volna magamból, megállítottam magam. Semmi értelme nem volt. Bár átvertek, de már mindegy volt. Inkább csendben elfogadtam a pénzt, ami nem volt kevés, és a cuccomat majd hazamentem. Az biztos, hogy mostantól jobban figyelek a Czerka társaság embereit célzó vérdíjakra. Miért ne lehet összekötni a kellemest a hasznossal.

Bővítés:
A következő heteket és hónapokat csendesen töltöm. A pénz, amit adtak sok mindenre elég. Először is megnézettem egy doktorral, hogy milyen a lábam, az ősz hajam és az általános egészségemet is. Az ősz hajon kívül minden oké, még a lábam is lassan be fog gyógyulni. Ezután nekiláttam a páncélom javításának és fejlesztésének. Az első dolog egy méregszűrő volt, csak a végszükség esetére. Ezután pár új szenzor és hasonlóak a sisakba. Miután ezzel megvoltam növeltem egy kicsit a tűz erőt is valamint beszereztem egy lángszorót is. Bár végül nem volt ott sith, de lehetett volna és kell ellene valami. Miután mindezekkel kész voltam még arra is maradt elég, hogy félretegyek egy űrhajóra is. Pénzügyileg megérte, csak arra kell figyelnem, ne tudjanak ilyen könnyen átverni legközelebb.


Adatlap:
Szint: 2
Pont: 12

Erő alkalmazások: -

Felszerelés:
-Nehéz harci páncél: 4 pont
                     Szenzorok:
                             Mozgásérzékelő: 500 kredit (új)
                             Oxigén szenzor: 500 kredit  +200 mérgező toxinok jelenlétének vészjelzése (új)
                             Vizor kijelzők:
                             - Indikátor mozgásérzékelőhöz 50 kredit (új)
                             - Oxigén minőség kijelzése 50 kredit (új)
                             - Hőmérő 50 kredit (új)
                             - Radar 50 kredit (új)
                             - Hőérzékelő
                     Fegyverek:                              
                             - Háti rakéta: 2 pont
                             - Pisztoly: 500 kredit (új)
                             - Közepes lézerfegyver: 2 pont (egyes lövés, félautomata, rövid sorozat és sorozat tüzelési móddal)
                             - Lángszóró: 900 kredit (új)
                             - Huzalpuska: 250 kredit (új)
                             - 3 x Elsősegély kiegészítés: 800 kredit, újra töltés költsége változó (új)

- Mesterlövészpuska 1500 kredit (új)
- Vibrokés 250 kredit (új)
- Közepes lézerfegyver: 750 kredit ("sörétes" szórás és "slug" móddal) (új)
- Kábító pisztoly: 300 kredit
- 2 x füst gránát: 100 kredit
- 2 x thermogránát: 100 kredit

Összes kredit: 10500
Felhasznált kredit: 10040
Kredit: 460

Különleges képességek: -

Pontok: 12
Elhasznált: 8
Maradt: 8
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Darcol Randarn - Ballista Empty Re: Darcol Randarn - Ballista

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 18 Nov. 2017, 15:09

Elfogadva.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Darcol Randarn - Ballista 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Darcol Randarn - Ballista Empty Re: Darcol Randarn - Ballista

Témanyitás by Ervin Bludheim Szomb. 21 Ápr. 2018, 00:10

Karakter neve: Ballista
Kaland címe: Hidegháború – Az örök nappal
Játékostárs(ak) neve(i): Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Shayla Kelborn / Ophi Surr
Kalandmester: Rhyssa Edaara Quillan
Kezdő reag: LINK
Záró reag: LINK

Kaland tartalma:
Ez a munka mérföldekkel jobb volt, mint az előző. Egyszerű, nem kell sokat beszélni, nem kell sokat várakozni. Egy kis csapattal behatoltunk egy templomba, mindenféle kincseket keresve. Ez nem teljesen vált be. Bár viszonylag probléma nélkül eljutottunk a templom belsejébe, de a kincsek elkerültek minket. Csak pár páncélt találtunk, ami nem sok. Bent aztán találtunk valamit, ami nagyon sokat érhetett. Volna. Ugyanis felrobbantottam. Mert egy nagy droid őrizte, aki nem akart minket békén hagyni. Nem volt más választásom. Sajnos még csak át sem tudtuk kutatni a helyet, amikor kiteleportált minket valami. Inkább nem kísértettük a sorsot, és elfogadtunk a szerencsénket.

Bővítés:
A következő hónapokban eléggé elfoglalt voltam. Megkerestem pár veterán ismerősömet és begyűjtöttem a szükséges tudást és alapanyagokat. Nagy dologba vágtam a fejszém, de meg akartam csinálni. Meguntam, hogy nem tudom kontrolálni, hogy hova megyek. Ideje volt, hogy legyen egy hajóm. Nem akartam venni, mert nem bízok az itteni huttokban, hogy bármit vegyek tőlük. Szóval négy hónap alatt lassan, darabokként összeraktuk az én kis vadászgépemet, ami elvisz majd remélhetőleg messzire. Fura volt újra együtt dolgozni velük, főleg, hogy most még csak nem is lőttek ránk. De azért összeségében jó volt. Ahogy a hajó elkészültéhez közeledett, a csapat még meg is lepett valamivel, amire nem számítottam. Egy speeder! Úgy tűnik valahonnan szerezték még pár alkatrészt, amit külön összeszereltek nekem, amíg a hajóra figyeltem. Mondanom sem kell, már most hiányoznak. Többet kéne összeülnöm velük.



Adatlap:
Szint: 2
Pont: 14

Erő alkalmazások: -

Felszerelés:
-Nehéz harci páncél: 4 pont
                     Szenzorok:
                             Mozgásérzékelő: 500 kredit
                             Oxigén szenzor: 500 kredit  +200 mérgező toxinok jelenlétének vészjelzése
                             Vizor kijelzők:
                             - Indikátor mozgásérzékelőhöz 50 kredit
                             - Oxigén minőség kijelzése 50 kredit
                             - Hőmérő 50 kredit
                             - Radar 50 kredit
                             - Hőérzékelő
                     Fegyverek:                              
                             - Háti rakéta: 2 pont
                             - Pisztoly: 500 kredit
                             - Közepes lézerfegyver: 2 pont (egyes lövés, félautomata, rövid sorozat és sorozat tüzelési móddal)
                             - Lángszóró: 900 kredit
                             - Huzalpuska: 250 kredit
                             - 3 x Elsősegély kiegészítés: 800 kredit, újra töltés költsége változó

- Mesterlövészpuska 1500 kredit
- Vibrokés 250 kredit
- Közepes lézerfegyver: 750 kredit ("sörétes" szórás és "slug" móddal)
- Kábító pisztoly: 300 kredit
- 2 x füst gránát: 100 kredit
- 2 x thermogránát: 100 kredit

Járművek:
- Top minőségű speeder nehéz fegyverekkel: 11500 kredit (új)
- Két személyes átlagos vadászgép: 5,5 pont (új)

Összes kredit: 23000
Felhasznált kredit: 22740
Kredit: 260

Különleges képességek: -

Pontok: 14
Elhasznált: 13,5
Maradt: 0,5
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Darcol Randarn - Ballista Empty Re: Darcol Randarn - Ballista

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 21 Ápr. 2018, 00:13

Elfogadva.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Darcol Randarn - Ballista 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Darcol Randarn - Ballista Empty Re: Darcol Randarn - Ballista

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.