Tengerpart

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 23 Feb. 2018, 00:00



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn / Ophi Surr



Következő körváltás: 2018. február 27. (kedd)

” Dear Czerka, please stop finding ancient horrible things. Love Kira”
- Kira Carsen, Jedi lovag

Tengerpart - Page 4 00120

~ Bolygó másik fele ~
Qui minden gond nélkül visszatudott érni a többiekhez. Silenus kérdésére mindenki felelt, hogy tudja használni a fegyvert, végül az egyik bothan volt az, aki elvette azt.
- Csak ennyien voltunk – mondta, aki átvette a fegyvert.
- Kötelet vagy effélét nem láttunk – szólalt meg az ember is. – Eszmétlen állapotban hoztak minket ide.

Ami azt illeti Qui és Silenus sem látott semmilyen kötelet itt, bár ott voltak nagyobb gyökerek, ahol lezuhantak. Némelyik még a zuhanás után be is lógott a folyosóra. Ami pedig a kinti folyosó magasságát illette az olyan volt, hogy Qui az Erőt használva feltudott ugrani és a megfelelő helyre igazgatni a gyökereket a felmászáshoz.
Az idő pedig egyre sürgetett, mert fentről motoszkálást, neszezést lehetett hallani.
- Remélem van ötletük a kötélen kívül is, mert nekem nincs kedvem bevárni azokat a kevésbé barátságos fickókat – szólalt meg a devaronian is.

~ Templomnál ~
Claye szinte azonnal elindult, hogy megmentse a társát, de minderre szerencsére nem volt szükség. Ballista pillanatok alatt felpattant és repülve indult vissza a harcidroid irányába. A gondolatai jók voltak, mert a lassú dolgok tényleg átjutottak a pajzsán, még ennek az ősrégi dolognak is. A huzalt rátudta „akasztani” a droidra, majd körbe-körbe repülni körülötte, ahogyan azt jó pár holofilmen is látni lehetett a lépegetőkkel. Körbetudta tekerni, majd lecsatlakozni. A droid pedig haladt tovább felé, amihez az irányát is korrigálni kellett volna, így lépnie is. Ezen lépésnél pedig a huzal miatt nem tudott mozdulni. Végül dőlni kezdett és rádőlt a platformra, amin a szimbólum volt. Mivel kellően nagy darab volt a droid arra a részre is rádőlt, ahol Ballista korábban az energiaforrást észlelte. A platform kőrésze megrepedt az energiaforrás résznél pedig beomlott és a generátor láthatóvá vált.
A droid pulzáló hangot kezdett kiadni és a mellkasánál is fényforrás tűnt fel, ami a hanggal egyformán pulzált.

statisztika:


Tengerpart - Page 4 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

Az egyik kitekintésnél pont láttam, ahogyan a hatalmas droid eldőlt, így legalább a puffanástól, kőrepedéstől és minden egyéb hangtól nem kaptam frászt. Csak nem akarták feladni, hanem tovább folytatták. Lehet, hogy a páncél teszi a vakmerőséget? A mandaloriakat tudtam, hogy nem adják fel és ők harcolnak, amíg csak képesek rá, de a másik két férfi nem volt az. Talán csak nem akartak alulmaradni a nővel szemben? Mondjuk kinéztem volna bárkiből, hogy így van. Kevés olyan férfit ismertem, aki ne tartotta volna magát többre egy nőnél. Mindegy, akkor most legalább már jöhettek volna, mert nem szívesen időztem volna itt tovább. Igazából nem is tudom, hogy miért, talán a hely volt az, amitől egyre jobban a frász jött rám, leginkább olyan volt számomra, mint egy több ezer éves sírbolt. Jobban szerettem inkább célpontokat becserkészni és megölni, mintsem ez a munka.
Igen, egy kicsit kezdtem megbánni, hogy eljöttem, úgy véltem, hogy ennyit nem ér az egész és mégsem annyira könnyű pénz ez, mint gondoltam. Talán mégsem kellett volna annyira nagylánynak lenni odakint, hogy ide jönnünk be, hanem a kinti pontokat lett volna célszerű végignézni. De mivel egyelőre úgy tűnt a droid kidőlésével, hogy most már nyertek a többiek már csak meg kellett várnom azt, hogy ide jöjjenek és lifttel menjünk tovább. Legalább amiatt nem kellett aggódnom, hogy valaki elhívja őket, mert az nagyon kellemetlen lett volna, ha valaki ennyi idő után is él odabent.
Még a császár sem ennyi idős, így nem lehet bent senki, ugye?

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 26 Feb. 2018, 20:12





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Úgy tűnt, hogy csak ennyien voltak, szóval sikerült mindenkit megmentenünk. Ez megnyugtatóan hangzott, mégis kicsit zavart, hogy nem láttam túl sok értékes dolgot, pedig a megbízónk azt mondta, hogy ha ilyeneket találunk, akkor elvihetjük őket. Legyűrtem a késztetést, hogy megrázzam a fejem, és így tisztítsam ki a gondolataimat- megint a sötét főnix beszélt belőlem. A lényeg, hogy kiszabadítottuk őket, és most a legfontosabb, hogy biztonságban kijussanak! Úgy tűnt, hogy sietnünk kell, mert már lehetett hallani vélhetően a helyi őslakosok közeledését.
- Induljunk meg, ne várjuk itt be őket! Silenus, szerintem te menj elől, te már ismered az utat, én pedig hátulról fedezem magunkat. Önt is szeretném megkérni, hogy menjen a társammal, nem tudhatjuk biztosra, hogy csak mögöttünk jönnek. - kértem meg a bothanit, akinél a fegyver volt, és remélhetőleg elindultunk a visszafelé vezető úton. Ha így tettünk, akkor figyeltem magunk mögé, folyamatosan számítva a támadásra, illetve azért próbáltam a környezetemet is szemmel tartani, hátha találunk bármit, ami hasznos lehet, hogy felmásszunk a folyosón, ami beszakadt alattunk.




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 26 Feb. 2018, 20:37

Úgy látszik Ballista nem sérült meg. Így Claye szép ívben elkerüli. A taktika miszerint ne adjanak lehetőséget arra, hogy egyszerre kettejüket elintézhesse a gép továbbra is él. Tenni viszont nem sokat tudnak. Ballista-nak viszont jó ötlete támad. Mikor Claye megérti mit akar a másik akkor felröhög.
-Gyerünk cimbora! Csak ügyesen!
Nem is kell a bátorítás. Ballista profi mutatványt mutat be és az óriásrobot pedig földre kerül. A szikla megreped, a generátor pedig láthatóvá válik. Most jöhetne az a pillanat, hogy a droidot szétkapják mind meggazdagszanak, Claye pedig mindenféle üzleteket kezd nyitogatni és olyan életet él mint egy valódi uralkodó csak sokkal erkölcstelenebbet, de úgy látszik, hogy ez nem így akarja. Claye nem tudja mi történik, de ötletei vannak. Abból pedig ha a legrosszabbat gondolják sosem lehet baj.
-Akármit is csinál most már legyőztük, fedezékbe mert ennek szerintem nem lesz jó vége!
Miközben pedig beszél elöl is jár jó példával. Ha a társai annyira voltak vakmerőek, hogy szembeszálljanak vele akkor segített nekik, de ha felrobbanni vagy mit akarnak, azt csinálják egyedül. A twi'lek lány mellé igyekszik jutni mert úgy sejti az jó fedezék lehet.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Hétf. 26 Feb. 2018, 20:48

~Darcol Randarn~


Gyorsan mozgok, és mire a robot bármit is tudna csinálni ellenem, már a lábai körül van a huzalom. Ezután már csak idő kérdése volt, hogy mikor fog elesni és erre nem is kellett sokat várnom. Be is repedt alatta a padló, amit most valószínűleg át tudnánk robbantani. De erre lehet, hogy nem lesz szükség. A robot esés után szinte rögtön elkezdett világítani és fura, pulzáló hangot kiadni. Az ösztöneim rögtön önmegsemmisítést kezdtek kiálltani és nem igazán akartam megvárni, hogy jól mondják-e.

- Lehet, hogy robban, tűnjünk el innen!- mondom a többieknek és remélem hallgatnak rám. Én magam gyorsan elindulok repülve Sil felé, aki biztonságban várta még megoldjuk a droid szituációt. Ha nem tudott mit csinálni vele, akkor ez egy jó döntés volt. Nem kell, hogy láb alatt legyen. Ha sikerül elérnem, akkor mindkettőket egy közeli fal mögé rántom. Lehet, hogy ez túlzás, de inkább nézzek ki hülyének, mint halottnak.



Felszerelés (Ballista):

~Silenus~


Szerencsére nem volt más itt, szóval nem kell még tovább kutatnunk. Qui gyorsan felvázolja a tervet és én bólintok, hogy nekem megteszi. Ha jobban visszagondolok láttam ott gyökereket, amiket meg tudok erősíteni, hogy kijussunk innen. Ahogy meghallom fönt a mozgolódást, gyorsan elindulok az alagúthoz vissza, miközben a kezemben tartom a fegyveremet, készen arra, hogy tüzeljek.


Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 27 Feb. 2018, 09:04



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn / Ophi Surr



Következő körváltás: 2018. március 3. (szombat)

” Now, young Skywalker… you will die.”
- Palpatine császár – A Jedi visszatér

Tengerpart - Page 4 00120

~ Bolygó másik fele ~
A páros végigtudta vezetni a folyosón a kiszabadított embereket, a hátuk mögül pedig hallani lehetett a helyi őslakosokat. Ahogyan emlékeztek Qui tényleg feltudott ugrani és voltak vastagabb gyökerek, indák, amiket lelógathatott és azon könnyedén feltudott mindenki mászni. Még Silenus-nak sem kellett trükköznie a növényekkel. Éppen időben tudták megtenni, mert a rakaták akkora értek a folyosóra, mikorra az utolsó ember is felmászott. Szerencséjük is volt, valamiért nem nagyon akaróztak erre a részre jönni. De a lényeg, hogy mindenki a felszínen volt már.

~ Templomnál ~
Szerencsére mindenki időben kapcsolt Shayla-t kivéve, hogy a droid éppen robbanni készült, a két férfi egyenesen Sil felé futott/repült. Így ennek köszönhetően kellően hamar betudtak kellő távolságra jutni. A droid pedig felrobbant, Shayla-t a falhoz vágta a robbanás, a páncélja több helyen is sérült, behorpadt, saját maga is több zúzódást, illetve csontrepedést szenvedett el. A fiúk és Sil kellően távol voltak, így megúszták.
A robbanásnak köszönhetően az illúzió a fákkal, az éggel eltűnt, teljesen sötét lett és a korábban világító liftek is kialudtak. Minden energia elment a szinten a robbanás miatt.

statisztika:


Tengerpart - Page 4 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász


Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

Még mindig semmi, komolyan meddig kell ezekre várnom még?! Ha nem lenne beomolva a kijárat, akkor lehet, hogy már itt hagytam volna őket, de ezen a helyen nem akartam egyedül tovább menni. Ha ez így megy tovább kénytelen leszek saját magamnak is egy páncélt szerezni, hogy életképesebb legyek. Vagy pedig nem vállalok el efféle küldetéseket, mint ez is volt, hanem maradok a saját területemen. Oda úgysem szükségeltetik páncélzat, hiszen abban könnyedén lebuknék, végtére is én az „Angyalarcú gyilkos” voltam, akiről senki sem feltételezné, hogy az a foglalkozása, ami. Éppen ezért volt mindig kellően könnyű dolgom, egy ártatlan szép twi’lek lányra senki sem gondolna, hogy azért állt valakivel szóba, hogy megölje.
Türelmetlenül dobbantottam egyet, hogy hátha ezzel könnyebben megy a várakozás és ők is kezdik magukat összeszedni, bár úgysem hallatszott el odáig, de ha még el is hallatszott volna, akkor sem biztos, hogy reagálnak rá. Annyi eszem pedig volt, hogy ne induljak el feléjük, mert lehet, hogy nagyon, de nagyon nem lesz jó vége, így viszont maradt, hogy várakozzak, hogy végre méltóztassanak a liftekhez jönni. Ha nem teszik, akkor még a végén gyökeret eresztek itt.
- Gyertek már – motyogtam. – Már vége annak a micsodának, mire vártok?!
És ekkor történt a hatalmas robbanás, ami miatt én magam is ösztönösen földre vágtam magam. A legrosszabb ebben? A lift energiája is elment…

felszerelés/egyebek:



_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 02 Márc. 2018, 19:09





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Szerencsére senki sem ellenkezett, és könnyedén eljuthattunk a kijárathoz, ahol ismét az erőre kellett hagyatkoznom. Nem tetszett, hogy ezen a helyen ez orosz rulettnek számított, de szerencsére sikerült felugranom, és eligazgatni a gyökereket. Ahogy ezzel megvoltam, segítettem mindenkinek felmászni, hogy minél gyorsabban haladhassunk, és jó hogy így tettem, mert így az utolsó ember is fel tudott mászni, mielőtt megjelentek a helyiek a folyosón. Ahogy mindenki megvolt, jeleztem, hogy lapuljunk meg, és közben a túszokhoz fordultam.
- Van még valami fontos dolguk, amit el kell intézniük, vagy hívhatom a hajónkat? - tettem fel a kérdést, és ha nem ellenkeztek, akkor jeleztem Tirvuknak, hogy szükség lenne a hajóra - kérdés, hogy hol tud leszállni, és kimenteni minket. Amennyiben értünk jön, úgy jeleztem, hogy mindenki keressen fedezéket, ha viszont egy adott pontra hív minket, mert itt nem alkalmas a leszállás, akkor elindítom a csapatot abba az irányba.




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 02 Márc. 2018, 19:20

Claye és Ballista jól mérték fel a helyzetet. A menekülésük kicsit sem volt túlzás. A robot felrobbant és ment vele az energia meg a nő is. Claye továbbra sincs tisztában a múltjával, de sejti, hogy valószínűleg akkor is hasonló kalandokban lehetett része és ez a robbanás őt nem is rázza meg lelkileg ahogy az életveszély sem. Örül, hogy elmúlt. Leporolja magát és elvigyorodik. Majd nyugodtan elkezd sétálni a sérült nő felé.
-Jól van. Igazatok lett és ez tényleg mókás volt. Viszont a robot és a helyi generátor tönkrement pedig azokért sokat kaphattunk volna. Így örülhetünk ha találunk valami olyan alkatrészt amit eladhatunk. Sérültet meg ugye nem hagyunk hátra. Ha sürgős ellátásra van szüksége akkor a droidom a táborba viheti. Hárman akarunk tovább kutakodni? Várjunk csak! Egyáltalán merre? Jut is eszembe csapdában vagyunk!
Kicsit későn esett neki le. Akkor a droidja sem viheti a nőt mert Bo kint maradt. Ballista-ra szükség lesz úgyhogy ha kell akkor neki kell.
-Jól vagy? Lábra tudsz állni vagy kellek mankónak?
Kérdi a nőtől. Nem tette hozzá mert a páncél és a goromba viselkedés mögött mégiscsak nő van, de nem néz ki túl jól. Claye sóhajt. Sejtette, hogy nem okos dolog idejönni.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 03 Márc. 2018, 00:00



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn / Ophi Surr



Következő körváltás: 2018. március 7. (szerda)

” That's no moon. It's a space station.”
- Obi-Wan Kenobi – Az Új remény

Tengerpart - Page 4 00120

~ Bolygó másik fele ~
Mindenkinek sikerült felmásznia, Qui pedig hívta is a hajót, az erősítést, hogy vegyék fel a csapatot, révén már nem volt a csapatnak semmilyen elintézni valója. Valószínűleg ők is tudták, hogy mindenüket megsemmisítették a helyiek, ez pedig tényleg igaz volt, ezt Silenus és Qui is látta.
- Ha maradtak meg datapadok épen, akkor azok kellenének – monda a bothan.
Nem maradtak, minden ilyen megsemmisült, így tényleg a hajó hívása volt. Tirvuk ott tudta felvenni a csapatot, ahol leszálltak, így jó pár perc gyalogút állt előttük. Az indulás pedig nem ártott, mert a felszínen is látszottak rakaták, amik fent tartottak feléjük. Ezek többen voltak, mint a lentiek, legalább egy tucat gyorsmozgású, mozgásuk alapján képzett harcos.

~ Templomnál ~
Claye elindult Shayla-hoz, aki feltudott állni és mozogni is tudott, hogyha akar. Ha addig nem állt fel, akkor Claye könnyedén feltudta őt segíteni és láthatta, hogy a másik noha sérült a páncélja, de ennek ellenére tud mozogni és állni is és ami talán a legfontosabb, hogy nem eszméletlen.
Azonban amit mindenki kiszúrhatott, hogy amikor futottak Sil irányába, akkor a folyosó végén voltak fények, azonban most már nem, bármit is talált a twi’lek menekülési útvonalnak már nem volt meg az energia megszűnésével.

statisztika:


Tengerpart - Page 4 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

Ez így nagyon nem volt vicces, még az volt a szerencse, hogy nem omlott be az egész és nem lett nagyobb baj. Ami miatt aggódtam egy kicsit, hogy Surr nem jött be és Claye elindult kifelé. Én is előrébb mentem egy kicsit, hogy lássam, hogy mi is történik.
- Jól van? – kiáltottam ki, hátha kapok választ. – Kell segítség?
Közben beugrott, hogy nekem is be kéne számolnom arról, amire jutottam, vagyis, hogy megint gondban vagyunk. Reméltem, hogy nem ragadunk be itt a föld alatt, mert akkor mi is úgy fogjuk végezni, mint az impek a „földszinten”.
- A jó hír, hogy van két liftünk – mondtam hangosan, hogy remélhetőleg kint is hallják. – A rossz, hogy elment az energia, amikor a droid felrobbant és magával vitte azt, amit ott kint észlelt Ballista.
Szerencse, hogy azért tudtunk így még haladni, főleg, ha majd hőseink vágnak, vagy lőnek a lift padlójába, vagy tetejébe lyukat és azon át fel, vagy le repülhetünk. Jobban örültem volna igaz annak, ha a liftek működnek, mert akkor máshol is lehetett energia, de így ki tudja, hogy milyen zárt ajtókba, rendszerekbe fogunk belebotlani, amivel nem boldogulunk. De még igyekeztem nem ennyire előrerohanni.
Ha Claye-nek kellett segítség Surr-nál, akkor igyekeztem odajutni, hogy segítsek, ha nem, akkor Ballistával várakoztam, hogy a páros is visszaérjen hozzánk.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 06 Márc. 2018, 09:27





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Sikerült elérnem a másodpilótám, de nem akaródzott neki idejönni, inkább azt ajánlotta, hogy menjünk el oda, ahol leszálltunk.
- Tirvuk ott vár minket, ahol megérkeztünk. - néztem Silenusra, hacsak nem hallgatta ő is a beszélgetést. Még megkérdeztem a volt túszokat, hogy van-e valami amire nagy szükségük van, de csak a datapadokat mondták, mire szomorúan megráztam a fejem.
- Jártunk a táborban, semmit sem kíméltek. - mondtam őszintén, aztán a távolban megláttam a felénk tartó rakatákat.
- Rendben, sietnünk kell. Silenus, hátul akarsz lenni, vagy vezeted a csoportot vissza? - kérdeztem a társamat, mert nem tudhattam, hogy mennyire emlékszik a visszaútra, és annak nem lett volna értelme, ha eltévedünk, vagy ha felesleges kitérővel térünk vissza. A férfi döntésétől függően vagy vezettem a csoportot, vagy mögöttük zártam a sort, hogy fedezzem őket. A fegyveres bothant mindenképpen megkértem, hogy hátul maradjon, hiszen most ott volt leginkább szükségünk fegyverre, nem tudhattuk, hogy a terephez szokott és a helyet ismerő rakaták milyen gyorsan képesek zárni a köztünk lévő távolságot - mert abban biztos voltam, hogy gyorsabban haladnak, mint a mi kis csoportunk. Csak remélni tudtam, hogy rendben elérjük a hajót, mielőtt kellemetlenül közel érnének.  




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Kedd 06 Márc. 2018, 20:16

~Darcol Randarn~


Jól tippeltem én is és Claye is. A droid gyorsan felrobbant, ami kiütötte az energiát. Nem jó, de még így is inkább egy kis sötétség, mint a rakétákat lövő droid. Claye rögtön felsegíti Surrt. Ha megsérült a nő, akkor felajánlom neki az egyik elsősegély csomagomat. Még mielőtt tovább indulnánk megvizsgálom gyorsan a droidot, hátha van valami furcsa vagy értékesnek tűnő alkatrésze. Egy ilyen régi droidnál akár lehet is valami. Ha találok valami könnyen elszállíthatót akkor azt elteszem, de egyébként mindent ott hagyok. Úgy sem megy sehova. Ezután megvizsgálom a liftaknákat, amit Sil talált. Valószínűleg nem nehéz betörni a padlót, hogy még lejjebb juthassunk. Persze, csak akkor, ha arra akarunk menni. A társaim felé fordulok.

-Merre? Fel vagy le?- ha kapok választ, akkor rögtön átlövöm az akadályt. Természetesen nem teljesen magam alatt vagy felett. Ha beomlik, akkor legalább ne rám essen.



Felszerelés (Ballista):

~Silenus~


Gyorsan fel tudunk jutni, ami szerencsés, hiszen mögöttünk járnak a helyiek. Még a képességemet sem kellett használnom, annyira jó és erős gyökerek voltak. Mikor feljutottunk, Qui hívta Tirvukot, hogy vegyen fel minket. Sietnünk is kell, mert már a teljes törzs rajtunk van. Qui megkérdezi hol akarok menni és gyorsan válaszolok is neki.
- Hátul. Nem tudom annyira az utat, így biztosabb.- mondom neki. Ahogy elindulunk megpróbálom futás közben a körölöttünk lévő florát az üldözőink ellen fordítani. Ha nem tudom tartani a sebességet, akkor hagyom inkább. Annyit nem ér.



Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 06 Márc. 2018, 20:57

A páncélos nő eszméleténél volt. Fel is tudott kelni és mozogni is tudott. Ha kellett akkor Claye felsegítette és ha az kellett és elfogadta tőle akkor segítette is, hogy tudjon mozogni. A twi'lek lánynak visszakiáltott.
-Túléli! Kemény csaj.
Hát tény, ami tény Claye tényleg nem lenne annak a helyében akit ez a nő el akar kapni. A páncélos csaj társaságában visszatérhettek a liftekhez amikből mint megtudták kiment az energia. Ez valóban egy jó és egy rossz hír. Szerencsére volt annyiuknál jetpack, hogy ne legyen ebből gond. Méghozzá Ballista fegyverzetével az sem lehet gáz, hogy lyukat lőjenek a lift aljába vagy tetejére. A kérdésen, Claye gyorsan átgondolta, hogyan is jutottak el ide. Lefelé haladtak. Akkor a kijárat remélhetőleg felettük kéne, hogy legyen. Mármint Claye szerint. E szerint a logika szerint is válaszol önmagához képest egész röviden fogalmazva.
-Fel.
Azért felkészül rá, hogy ha lyukat lőnek oda akkor valami kirepül és rájuk támad. Az ilyen helyzetekben bármi megtörténhet.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 07 Márc. 2018, 00:00

Tengerpart - Page 4 CdfdjeZ



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn / Ophi Surr



Következő körváltás: 2018. március 11. (vasárnap)

” The ability to speak does not make you intelligent.”
- Qui-Gon Jinn – Baljós árnyak

Tengerpart - Page 4 00120

~ Bolygó másik fele ~
A társaság fel is vette az alakzatot, Qui ment elől, hátul Silenus, közöttük pedig a túlélők. Így indultak el, az égen a távolban már látszott a hajó is, amin a pilóta közeledett, az egész helyzet pedig igencsak versenyfutás lett az idővel. Főleg, hogy a rakaták közeledtek egyre jobban, ők gyorsabban mozogtak, mint a sérült, kimerült menekülők. Az egyelten szerencséje a kis társaságnak az volt, hogy jócskán előrébb voltak, mint a helyi őslakosok. A sérültek is úgy siettek, ahogyan tudtak, eszük ágában sem volt meghalni. Amint az üldözők közelebb értek nyílhegyek is kezdtek záporozni a csapatra, amik egyelőre szerencsére elkerülték őket és nem találták el, de nem múlt sokon. Tirvuk pedig csak közeledett a hajóval, majd látszott, hogy le is tette mindazt.
A csapat közben felért az utolsó dombon, arra, ami a tábornál volt és a két hajó is itt várakozott – a csapaté és a frissen leszállt is –, innen még úgy húsz méterre voltak a hajótól, és a rakaták viszont csak tíz méterre mögöttük. Mivel ennyire közel voltak már a lándzsáikat kezdték a csapatra dobni…

~ Templomnál ~
Ballista átvizsgálta a droidot, amiből azonban szinte semmi sem maradt, már öreg volt és nem is volt jó állapotban, a sima robbanást még talán megúszta volna, de azt, hogy a generátor is vele együtt robbant szinte teljesen megsemmisítette. Csak pár darab fém maradt meg, ami a droid önmegsemmisítőjekor repült szanaszét.
Végül mindenki megtudott érkezni a liftekhez, ahol Ballista meg is kérdezte, hogy merre is menjenek tovább. A választól függetlenül végül mindenki belépett a liftbe, és még mielőtt bárki is utat vághatott volna felfelé, vagy lefelé innen hirtelen fény töltötte be a liftet és elvakított mindenkit.
A következő pillanatban aki nem teljes páncélban volt a szelet érezhette az arcán, láthatták a kék eget maguk felett, úgy tizenöt-húsz méterre a tengerpartot, olyan jó egy kilométerre a templomot, ők maguk pedig térdig érő vízben álltak a tengerben…

//A teleport technológia nem kifejezetten ismert, csak fikcióként létezik filmekben, könyvekben és igen csak a rakatáknak volt, de Claye számára ismerős lehet, hiszen a marvel univerzumban elég hétköznapi.//

statisztika:


Tengerpart - Page 4 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

Claye válaszán megnyugodtam, hogy minden rendben volt a nővel. És végül mindenki megvolt, így végre mehettünk tovább, roppant kíváncsi voltam arra, hogy mi is várhat ránk még itt. Ballista kérdésére kissé megvontam a vállamat, nekem teljesen mindegy volt, bár talán felfelé lehetet több minden és nem lefelé, már így is a talajszint alatt voltunk, hiszen a „földszintről” is lefele jöttünk.
- Nekem mindegy – mondtam ki hangosan is.
Szerencsére a férfi is a felfele menetet preferálta, amit én ugyan nem mondtam ki. A fényen meglepődtem, amikor megláttuk…
… a következő pillanatban éreztem, hogy a nadrágom elázva, a cipőm tele vízzel és én is a szabadban állok, ahogyan a többiek is. Kellett néhányat pislognom, hogy felfogjam amit látok és a szemem is megszokja a fényt. Ott volt messze a templom, mi meg itt a tengerben térdig. Hű, ez vad volt.
- Ez az volt, amit gondolok, hogy az? – kérdeztem. – De ilyen technológia nem létezik, csak a tudományos fantasztikus dolgokban.
Wow! Roppant stílusos dolgot választott a templom, hogy kitegye onnan a szűrünket, már ha a templom volt egyáltalán. Vagy nem tudom, végül is nem volt energia erre mégis itt voltunk. Azok meg liftek voltak!
- Akkor jöjjenek a kinti helyek átnézése, vagy megpróbáljuk megint kirúgatni magunkat a templomból? – érdeklődtem.
Közben próbálok elindulni kifelé a vízből a part irányába.

//Folytatás: Nar Shadda - X Club//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 07 Márc. 2018, 11:35





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Silenus azt mondta, hogy ő inkább hátul maradni fedezni a többieket, amire bólintottam. Felidéztem az utunkat, és a lehető legrövidebb úton vittem vissza a csapatot - viszont, ahogy arra számítottam, nem haladtunk olyan gyorsan, mint a helyiek. Hamarosan nyilak kezdtek záporozni ránk, mire megkértem az embereket, hogy kicsit szóródjanak szét, kisebb legyen a találat esélye. Ahogy már látszott a hajó amivel Tirvuk landolt, megálltam.
- Menjenek! - mondtam a többieknek, és megvártam a hátvédet, most már nem volt értelme elől mennem. Előhúztam a fénykardomat, és lecsitítottam az elmémet. A lehető legnyugodtabb tudatállapotban akartam kinyúlni az erő felé, és hagyni, hogy átjárja a testem. Úgy emlékeztem, hogy ilyen messze már nem volt olyan erős a gonoszság ereje, és itt már magabiztosan hagyatkozhatok képességeimre, uralkodni tudok majd a cselekedeteimen. Minden esetre a kivont fénykarddal egyértelmű volt a célom - fedezni magunkat, és megállítani a felénk dobott lándzsákat. Természetesen próbáltam magam is hátrálni, és Silenusékat is erre sarkaltam - eszemben se volt bevárni a rakatákat, de elkerülhetetlennek tűnt, hogy ők utolérjenek. Ha ez megtörténik, és közelharcra kerül a sor, főleg védekezni, és csak a legvégső esetben csonkítani próbálok. Nem akarok ártani nekik, nem tehetnek a természetükről, viszont magunkat mindenképpen védenem kell. 




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Szomb. 10 Márc. 2018, 17:58

~Darcol Randarn~


Mindenki jól van, és lassan be is ért a liftbe. Ahhoz képest, hogy milyen nagy volt a droid, elég jól megúsztuk. Sajnos magából a droidból semmi értékes nem maradt, ami elég szomorú. De biztos van még lehetőségünk értékes dolgokat találni. Ahogy mindenki belépett a liftbe, Claye válaszára a plafonra szegeztem a fegyveremet. Mielőtt azonban meghúzhatnám a ravaszt, hirtelen fehér fény vesz körbe. A következő pillanatban már térdig vízben állok a többiekkel együtt. Nem tudom mi volt, úgy, hogy berögződött reflexként gyorsan körbenézek, lövésre készen. Egyelőre nem történik semmi. Közben Sil visszaindul, úgyhogy követem őt, közben figyelve a környezetet.

- Nem tudom mi volt ez, de nem tetszik.- Sil kérdésére elgondolkodok egy pillanatra.- Nem szívesen mennék vissza a templomba. Ezek után könnyen találhatjuk magunkat csapdában.



Felszerelés (Ballista):

~Silenus~


Gyorsan haladunk a hajó felé, de sajnos a helyiek még nálunk is gyorsabbak. Megpróbálom a környék növényzetét ellenük fordítani, de eddig nem tudom őket eléggé az üldözőink ellen fordítani. Mikor már csak 20 méterre vagyunk a hajónktól, egyszerűen túl közel érnek ahhoz, hogy elérjünk odáig. Bár ilyen közel már tudok segítséget hívni.

- PR0-C0! Védd a mesteredet!- üvöltöm teli torokból miközben futunk, remélve, hogy a droidom meghallja. Ha kinéz, akkor elég nyilvánvalóan tudhatja majd, hogy kire kell lőni. Közben én előrébb futok és a hajó mellett megpróbálok valamilyen lövési pozíciót felvenni és tüzet nyitni a helyiekre. Nem szép dolog, de nem akarom itt hagyni a fogamat. Ha mindenki felért, akkor én is felugrok a hajóra, remélhetőleg Quivel együtt.



Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 10 Márc. 2018, 20:11

Claye felkészül rá, hogy ha kell akkor valami hirtelen előugró robot vagy szörny vagy akármi elől is kitérjen, de olyasmi történik amire nem nagyon lehet felkészülni. Hirtelen éles fény majd szél az arcán és áll a vízben a többiek mellett. Meglepetten pislog ő is egy darabig majd vállat ránt. Ő hamar túltette magát a dolgon. A twi'lek lány kérdésén úgy mosolyodik el mint felnőtt egy gyerek kérdésén.
-Tényleg nincs?
Ő hallott már ilyesmiről. Ami, azt jelenti, hogy csak itt a csillagködön belül számít hihetetlen dolognak a teleportálás.
~Ha egy tudós is túlélte volna az utat akkor vele összeállva nagy pénzt tudtunk volna szakítani itt. Már ha valamelyik oldal nem kapcsolt volna le minket gyorsan. Akkor nem tudnék szabadúszó lenni mert kéne egy biztos háttér. Talán jobb is így.~
Ő már az elején is, azt mondta, hogy biztos pénzért jött és a többiek akartak hősködni. Na, azok a többiek vesztettek egy gránátot, megsérül a páncéljuk és nem is csináltak semmit. Kár is lenne ezért idegeskedni így utólag már. Viszont mindenképp vissza kell még menniük. Ezt Claye közli is a többiekkel.
-Én is se mennék oda vissza, de a bike-ok ott vannak. Azokért még vissza kell mennünk. Hívom a droidomat. Ő ott maradt.
Majd így is tett. Ha sikerült elérni akkor beleszólt.
-Hé! Bo! Hallasz? Ne kérdezz semmit! Itt vagyunk a tengerparton egy kb kilométerre a templomtól. Gyere értünk hozz egy bike-ot!

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 11 Márc. 2018, 00:00

//Elnézést, most az én hibámból nem lesz új kör, csütörtökön lesz új.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 15 Márc. 2018, 00:00



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn / Ophi Surr



Következő körváltás: -

” Így száll hát sírba szabadságunk, tapsvihar közepette.”
- Padmé Amidala – Sithek bosszúja

Tengerpart - Page 4 00120

~ Bolygó másik fele ~
A haladás közben mikor már majdnem ott voltak a hajónál Silenus kirendelte a droidot, hogy fedezze őket. az megérkezett és azonnal tüzet is nyitott a feléjük rohanó rakatákra. Ennek köszönhetően azok megálltak és nem mertek közelebb jönni és szét is rohantak. A droid jó párat le is szedett, amíg azok menekültek. Ennek köszönhetően pedig most már teljesen biztonságban szállhattak mindannyian be a hajóba, ahova a droid is követte őket. A hajó pedig felszállhatott és vissza is térhetett a megadott koordinátákra.
Silenus és Qui a lehető legjobban oldotta meg a rájuk bízott feladatot, az egyetlen elveszett embert, pedig ha korábban érkeznek sem menthették volna meg. Így végül is mindenkit, akit lehetett megmentettek és csupán egyetlen droidjuk veszett oda a mentőakció során.

~ Templomnál ~
A kiérkezés után már senki sem akart visszamenni a templomba, talán tényleg ez volt a legjobb döntés azok után, hogy a templom lényegében maga tette ki a szűrüket onnan. A droid odatudta vinni a csapathoz a bikereket is, a társaság pedig nekiláthatott annak, hogy a közelebbi romokat nézzék át. Itt sokkalta nagyobb volt a biztonság, igaz a kincsek is kevesebbek voltak, mint ami a templomban lehetett volna.

~ Epilógus ~
Miután mindenki elvégezte a feladatát visszatérhettek oda, ahol kapták. A jól sikerült dolgokért mindenki kapott egy kisebb bónuszt is, 2.500 credittel többet kapott mindenki. Silenus és Qui azért, mert hatékonyak, gyorsak voltak és egy fő veszteség volt.
A többiek pedig azért, mert ennyi plusz leletet tudtak összeszedni, hogy ez volt a jutalékuk. Igazából ahhoz képest, hogy a kisebb romoknál semmilyen ellenállásba nem ütköztek lényegében ingyen munka volt ez.

Miután mindenki távozott a bolygóról egy kisebb földrengés rázta meg a templomot és a környékét. A rengések után a templomban minden energia kezdett helyreállni, végül a templom mélyén az egyik helység ajtaja feltárult és az árnyakban valami megmozdult. Valami felébredt…

Vége.

//Akkor a szokásos, Sernity-t kivéve mindenki 2-2 pontot kapnak és 12,5-12,5k creditet, Shayla ezúttal csak 1 pont és 5.000 creditet. A bővítés pedig 4 hónap legyen. Köszönöm a játékot! //

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 4 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.