Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event)

Go down

Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) Empty Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 01 Márc. 2018, 00:01


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) Empty Re: Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 01 Márc. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Ingrid L’lerim / Rejtjel Hét
Birodalmi Hírszerző ügynök, Flotta tiszt


Játékostárs(ak) neve: DT-B3N / Ben Serrano, Mara Darklighter


~ Helyszín: Port Nowhere kaszinó ~
kép:

Rejtjel Hét és DT-B3N közös feladattal érkeztek ide a Port Nowhere-re. A közös hátteret úgy alakították ki, hogy testvérek, saját maga a Hala Jokar nevet választotta és azt, hogy a Dreilla bolygóról érkeztek. Kellő sminket választott, hajfestés is megvolt, hogy jobban hasonlítson Ben-re. Egy roppant merész ruhát választott magának, erre a helyre tökéletes volt és egyébként is 2B imádta. Ez sem volt utolsó szempont a számára. Egy köztárasági férfival kellett itt találkozniuk, aki éppen dezertálni készült a Birodalomba. Okos döntésnek vélte, abban a fertőben, amit a Köztársaság képviselt ő maga sem akart volna maradni. Amit legutóbb ott töltött időt az Alderaan-on bőven elég volt a közeljövőbe. Persze ettől nem tett le arról, hogy egyszer eljut Coruscantra, remélte, hogy úgy lesz, hogy immáron a Birodalom részét fogja akkor képezni a bolygó. Igazából bárhol jól ellehetett vegyülni itt a Knowhere-n, talán jobban is, mint a korábbi eseményen, amin részt vett a Zakuul-on. Helyszínnek a kaszinó maga, vagy pedig a nagy központi bár volt megadva találkozóhelynek. Annyit hagytak meg, hogy megfogják ismerni a célszemélyt. Az ilyen pedig soha sem alakult jól, tapasztalatból tudta. Annak egyébként örült, hogy egy profival kell együtt dolgoznia és nem pedig egy kezdő ügynökkel, így talán nem kell a társa hátsójára is vigyáznia és még könnyedén tudnak rejtjelekkel kommunikálni.
A választott külsőhöz egy lelke, vidám, temperamentumos jellemet választott.
- Úgy örülök, hogy elhoztál – mondta lelkesen. – Végre kimozdulhattunk a Dreilla-ról! Már azt hittem, hogy soha sem sikerül. Remélem találunk itt egy-két potenciális ügyfelet, kezdem unni, hogy csak a Huttokkal kereskedünk. Az FRSz úgyis droidokat használ, talán mi is tudunk eladni nekik.
Közben a titkos jelekkel is jelzett mások számára észrevétlenül:
(Egyelőre sehol sem látom a célszemélyt.)
Közben a szerepéhez tartva magát lelkesen nézelődött.
- Mit csináljunk először? – kérdezte.

Aktuális kinézet, ruhával, hajszínnel.

felszerelés/egyebek:



_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) Empty Re: Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 01 Márc. 2018, 22:33





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

Szerencsejáték event
Játékostárs(ak) neve: Ingrid L'Lerim / Rejtjel Hét, Mara Darklighter




Úgy tűnt, hogy ezúttal társat is kapok a küldetésemhez, méghozzá szintén egy Aipert. Ha nem lettem volna profi, akkor lehet nehezebben teljesítettem volna a gyönyörű nő társaságában, de így természetesen még gondolat szinten sem jelent meg semmiféle érzelem. Én viszont egyszerű, visszafogott ruhát választottam magamnak, és a korábbi küldetéshez megnövesztett hajamat is meghagytam, pedig már nagyon zavart, hogy állandóan a szemembe lógott. Hiányzott a jól fésült rövid haj, de azt túl katonásnak ítéltem meg. Szóval az egyszerű ruha, egy hosszú nyakú feszülős felső, és rá egy hosszú gallérú kabátféleség, ezüst szegélyekkel. Tetszett az egyszerű, visszafogott színvariáció. Hetes se vesztegette az időt, miután megbeszéltük hogy testvérpárként érkeznek majd, befestette a haját, hogy még jobban hasonlítsanak egymásra. Szemünk és bőrünk mellett most már a hajunk is megegyezett, és arcvonásainkban sem volt túl nagy különbség - hogy ez a nő sminktudásának tudható be, vagy csak így hozta a szerencse, nem igazán érdekelt. Ahogy megérkeztünk, jókedvűen néztem végig a tömegen. Közben "testvérem" beszélni, kezdett, mire csillogó szemekkel néztem rá.
- Ne szóld le a Huttokkat, jó pénzt hoznak, és nélkülük nem lehetne rajtad ez a ruha. Egyébként meg nem gondolod, hogy eljöttem volna egyedül... - a karakterem, Ress Jokar nemrég jött ki egy hosszú párkapcsolatból, és még nem érezte úgy, hogy újabbat szeretne, ezért választotta Halát kísérőnek.
(Én sem, de most még talán korai lenne szétválnunk.) - válaszoltam ugyan olyan módon, és továbbra is nézelődtem, mint aki még nem járt hasonló helyen.
- Hacsak nem akarsz előbb körbenézni, akkor szerintem igyunk valamit, és hazardírozzunk. - kacsintottam a nőre.    




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) Empty Re: Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event)

Témanyitás by Mara Darklighter Pént. 16 Márc. 2018, 20:19

Ingrid L'Lerim / Rejtjel Hét DT-B3N / Ben Serrano, Mara Darklighter
A nénikém hívott magával, hogy kicsit kikapcsoljak hisz ott vannak a képzések valamint jó láthatóan az utobbi időben nem kicsit sikerült túl hajtanom magam, így lettem hát el hivva. Az igazat meg valva, egy kaszinós helynél jóval jobbra számítottam, révén engem kicsit sem izgatnak az ilyen szerencse játékok. De az igazat meg valva, nem kettesben jöttünk, hisz az a drága jó mesterem is velünk van, s neki volt az a remek ötlete, hogy nézzünk be a kaszinóba, ami ellen a nénikémnek sem volt kifogása. Egy körülbelül halvány kék estéjit kaptam, egy hozzá passzoló brosst, s a hajam hátul kontyban, s a retikül mélyén ott pihen a fénykardom. Nénikém és mesterem, egyenesen az asztalokhoz mennek, míg az én utam egyenesen a pulthoz. A pultnak dölve, kérek egy korso Koréliai sört, amit át véve bele is kortyolok, s keresni kezdek valmi jó társaságot, akikhez csatlakozhatnék. Ki is szurok két embert, akik nem rég jöttek be, súgy látom egymással beszélgetnek. Egyenlőre nem megyek sehova, várok még egy kicsit, csak még azt nem tudom, hog mire.
(Elnézést amiért miattam nem halad a játék, legközelebb igyekszem hamarabb írni.)

Felszerelés:
[/quote]

_________________
Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) Latest?cb=20110713051515
Mara Darklighter
Mara Darklighter
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 31.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi:
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) Empty Re: Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 17 Márc. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Ingrid L’lerim / Rejtjel Hét
Birodalmi Hírszerző ügynök, Flotta tiszt



Játékostárs(ak) neve: DT-B3N / Ben Serrano, Mara Darklighter


~ Helyszín: Port Nowhere kaszinó ~
kép:

Ingrid igyekezett a környezetüket is szemmel tartani miközben a szerepet is fenntartotta. Egy hanyag legyintést ejtett meg mosoly közben a „testvére” szavaira. Valószínűleg soha sem az mondta volna, amit készült, de hát a szerep az szerep.
- Ugyan már – mondta. – Az FRSz a jövő. Droidhadseregek, gondolj bele, hogy nekik mennyi droidot lehetne eladni! Akkor sokkalta több ruhára lenne pénz, a huttok sajnos fix teret biztosítanak, soha sincsenek újak… új tanács, háború köztük és efféle. Ezért is kell máshol piac után nézni, hogy mi legyünk az elsők.
Továbbra is roppant lelkesen beszélt, közben pedig a titkos jelekből is olvasott, mindezzel pedig egyet értett, még csak most jöttek, valóban nem lett volna célszerű az, hogy máris szétváljanak.
(Egyetértek, még ráérünk vele.)
- Mind a kettő remek ötlet – mondta lelkesen. – Remélem, hogy itt lehet Koréliai sört kapni, kész felháborító, hogy szinte mindenhol embargó van rá és illegális. Pedig az egyik legjobb ital a csillagködben.
Ez nem volt igaz, igazából a töményeket szerette, minél erősebb, annál jobb, de Hala inkább a finomabb, lágyabb italokat szerette. Ha megérkeztek a pulthoz, akkor ismét megszólalt.
- Egy üveg Koréliai sört kérek, és egy pohár édes likőrt – mondta a pultos droidnak. – Ami a volt nőcskédet illeti kedves fivérem, remélem elintézted, hogy ezek után sehova se vegyék fel dolgozni abban a munkakörben, ahol eddig dolgozott, maximum takarítónak, bár annak se kell, mert a droidok elvégzik… hallatlan, hogy mit művelt veled. Ha otthon lettem volna néhány csomó hajjal és pár foggal kevesebben végzi, az is biztos!
Mivel kellően profi színész volt a képzése alapján, így még kényszerítette is magát, hogy dühében némileg elpiruljon és mindezt tökéletesen hozta is. Bárki aki látja és hallotta a beszélgetést annyit vehetett ki, hogy aggódik a testvéréért.

Aktuális kinézet, ruhával, hajszínnel.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) Empty Re: Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 31 Márc. 2018, 22:20





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

Szerencsejáték event
Játékostárs(ak) neve: Ingrid L'Lerim / Rejtjel Hét, Mara Darklighter




A felvetésemre "testvérem" csak legyintett, és belekezdett az FRSZ éltetésébe. Milyen vicces, birodalmi tisztek beszélgetnek a droidok hasznosságáról, és hogy az FRSZ a jövő.
- Ezt még nem tudhatjuk biztosra, mérlegelnünk kell a helyzetet. A kockázat vajon kisebb, mint a várható hozam? Az FRSZ még nem bizonyított, hogy nem nő túl önmagán, és nem akarhatjuk, hogy magunkkal rántsanak minket is. Tudod jól mit mondott apánk, "okosan fektess be, és inkább gondold meg kétszer, még ha meg is előznek." Ha látjuk hogy biztonságos a piac, lesz még időnk belépni, de ha most esztelenül belerohanunk, akkor könnyen becsődölhetünk. - elleneztem az ötletet. Illett a karakterhez ez a túlzott óvatosság, gyakran az emberek átvetítik a magánéleti tapasztalataikat az üzletibe is. Egy rosszul sikerült párkapcsolat után érthető, ha Ress jelenleg óvatosabb, és kevésbé akar kockázatot vállalni, még ha nem is ismeri be magának. A koréliai sör felvetésére elnevettem magam.
- Nem sok helyen lehet olyan magas az egy főre jutó csempészek száma, mint itt. Biztos kapni. - jelentettem ki boldogan, és a pulthoz sétáltunk. Ahogy "testvérkém" leadta a rendelését, én is intettem a csaposnak.
- Szintén egy koréliai sört kérek, és lepjen meg valami erőssel mellé. - adtam le a rendelésem, majd képzeletbeli kapcsolatomra terelődött a szó, és láthatóan zavartabb lettem, elfordítottam a tekintetem, és a korábbitól teljesen különböző hangszínben válaszoltam, ahogy a szerepemhez illett.
- Nem érdemli meg, hogy foglalkozzak vele. Felőlem ott dolgozik, ahol akar.- mondtam halkan, és szinte aggódva néztem Hetesre, hogy mit szól ehhez a nővérem. Feszengtem is, a testbeszédem a teljes díszkomfortról árulkodott.
- De azt hallottam hogy apánk eljárt az ügyében... Ha jól tudom a Köztársaságban próbál munkát találni.- persze hogy jól tudom, hiszen azóta is érdeklődök, és nyomon követem a mozgását, persze teljes titokban. "Nővérem" előtt viszont nem tudok titkot tartani.  




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event) Empty Re: Mara, Ingrid és Ben (MU 3. event)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.