Sogan Bardak

Go down

Sogan Bardak Empty Sogan Bardak

Témanyitás by Giodibi Kedd 31 Júl. 2018, 11:50

Név: Sogan Bardak (Szogen Bárdák)
Egyéb név(i): So
Faj: Idegen (Codru-Ji)
Nem: Férfi
Jellem: Forrófejű, akaratos
Születési helye és idő: ME 25
Kor: 28
Család: Nem tartja velük a kapcsolatot
Foglalkozás/kaszt: Fejvadász
Testmagassága: 195 cm
Testsúlya: 87 kg
Szeme színe: Sárga
Haja színe: Sötét barna
Szőrzete színe: Barna
Különleges ismertetőjel: 4 kar, tetoválások
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Életrajza:
Életem fiatalkori szakasza nem különbözött a többi a hatlábúétól. Ugyanúgy követtem a nagyokat, védelmeztem őket, morogtam, ugattam, nyalakodtam. Közben hallgattam, hogy mit beszélnek a fejlettebbek. Persze az én fajtámnál mindennapos a rituális gyerekrablás, így senki sem lepődött meg mikor engem is elraboltak, nem is kerestek a családom tagjai, hiszen tudták, hogy hamarosan jönni fognak a követelések. Nem is féltettek, hiszen szinte soha sem történt bántalmazás egy ilyen eset közben sem. A végén mindig visszakerültek a fiatalok a családjukhoz. Sajnálatos módon, az én esetem más volt, ugyanis egy fejvadász ejtett fogságba. Bizonyára egy igencsak ügyes egyeddel volt dolgom, mert a bolygón élő Codru-Ji-k még csak észre sem vették, hiszen máskülönben már rég darabokra szedték volna, hiszen mi minden féle betolakodó idegen fajt utálunk. A fejvadász persze nem tartott meg magának, hanem leszállított egy tehetősebbnek tűnő embernek, akinek fogalma sem volt, hogy tulajdonképpen mi vagyok én, de ez is volt az én szerencsém. Viadalokat akart nyerni velem, ami egy ideig sikerült is neki, de csak addig, amíg el nem értem a felnőtté válási kort és begubództam.  Mivel nem ismerték eléggé a fajtámat, fogalmuk sem volt, hogy mi történik velem, így azt hittek meghaltam és csak valami féle végső burkot vontam magam köré, ezért a burkot bedobták a szemet közé, velem együtt. A fejlődés általában néhány hétig tart, de nekem egy hét sem kellett, míg kitörtem a burokból. Talán az idegen természet vagy a rövid kikelési idő miatt, de a bundám nem hullott ki, mint a többi fajtársamnak. Ez ismét szerencsés fordulat volt az életemben, ugyanis a szemetet hetente égetik, így én még éppen túléltem a hamvasztást. Szerencsére hatlábú éveim során figyelemmel kísértem a terület minden zugát, amerre csak vittek, így tudtam, hogy merre juthatok ki. Akit kellett puszta kézzel öltem, hogy végül eljussak a hangárba, ahol addig kellett bujdosnom, amíg az egyik teherhajó el nem indult onnan. Én felszöktem a rakományok közé és vártam, hogy kikössön valahol a gép. Végül Coruscanton kötöttem ki, amiről addig semmit sem tudtam addig. A hajóról leszökve új életet próbáltam kezdeni, de nem tudtam, hogy miként működnek a dolgok az új világban. Ráadásul nem értettem semmihez. Így hát kisebb lopásokból tartottam el magam, ebben  szerepet játszott az is, hogy kezeim használatát tökéletesre fejlesztettem, így gyakran észrevétlenül tudtam ellopni dolgokat, de figyelem elterelésre is használatos volt. Így éltem egy darabig, s tanultam a civilizált városok működését. Az újvilág iránti kíváncsiságom viszont bajba sodort, mert konfliktusba kerültem egy bűnbandával, akik nem éppen a legális eljárási módszereikről híresek. Viszont miután az utánam küldött csapat zömét megöltem, a banda vezére belátta, hogy jó képességekkel rendelkezek, így inkább munka ajánlatot tett, amit elfogadtam, hiszen akkorra már kezdtem körözött személlyé válni a városban. Itt kóstoltam bele igazán a bűnözés világába és imádtam, a sok lopást, gyilkolást és a többi velejáró dolgot. Itt szereztem tapasztalatot a fegyverekkel és robbanószerrel kapcsolatban, na meg persze kívülről fújtam, hogy milyen áruért mennyit lehet kapni, hiszen csempészettel is foglalkoztunk. Természetesen itt tanítottak meg űrhajót vezetni is, hiszen a pilóta nem mindig éli túl a küldetéseket, így kell valaki aki pótolja az ilyen esetekben. Minden zökkenő mentesen ment, amíg egy kósza gondolat bele nem fészkelte magát a fejembe. Miért is kéne csapatban dolgoznom, mikor egyedül sokkal nagyobb haszonra is szert tehetnék. Az egyik küldetésnél, mikor az emberek többsége nem a bázison tartózkodott, hanem a „Nagy Buli” nevezetű küldetésre igyekezett, én már mindent előkészítettem. Az űrhajó levegőztető rendszerébe, egy drága idegméreg kapszulát tettem. Az összes vagyonom ráment erre a különleges méregre, de úgy tekintettem rá, mint egy befektetésre. A küldetés helyszínére érkezve egy kis csapat, velem együtt, elindult felderíteni a terepet, miközben a többiek a hajón maradtak, hogyha vész van, akkor bármikor elindulhassanak nélkülünk. Aktiváltam a hajón elhelyezett idegmérget, majd a felderítő csapat tagjait is kivégeztem néhány lézernyalábbal. Ezután visszaszálltam a hajóra, persze már jóval a küldetés előtt előkészítettem egy gázmaszkot magamnak, hogy ne legyek én is a méreg áldozata, így miután azt felvettem, elindultam vissza a bázisra, ahol már csak néhány bandatag tartózkodott. Itt egy kis tűzharcba keveredtem a többiekkel, de néhány sérüléssel megúszva, végül minddel végeztem, s a banda kapcsolatait ismerve, fejvadásznak álltam. A bázisról mindent eladtam, hogy némi kredithez jussak, amiből fegyvereket vásároltam. Így éltem még egy jó darabig, míg végül bekövetkezett életem talán legszörnyűbb napja. Egy célpont kivégzése nem pont úgy sült el, ahogyan terveztem. A hangárban berobbantottam a bombát, ami végzett is a célponttal, de a közelében lévő ládában is robbanószerek voltak, így láncszerűen az egész hangár, beleértve a hajómat, felrobbant. A robbanás engem sem kímélt, halálomon voltam, de egy undorítóan rózsaszín valami megmentett. Így hát az adósa lettem és én nagyon komolyan veszem az adósságot, mind a két irányból nézve. Hamar megkaptam a válasz, hogy mivel törleszthetném ezt az adósságot. Szóval be kellett állnom az alakuló bandájukba és védelmezni őket meg ilyesmi. Én pedig megtettem, de sokszor azt kívánom bárcsak hagyott volna meghalni, de már késő…

Képességei: Magas fizikai erő, fejlett érzékei segítségével le tudja tapogatni a területeket, szuperszónikus hallás és beszéd amit más lények nem hallanak, napokig kibírja étel és víz nélkül

Szakértelmei: Pilóta ismeretek, széleskörű fegyver és robbanószer ismeret, fegyver és űrhajó karbantartási ismeretek, mérgek ismerete (kis mértékben)


Megjegyzések:


Kép:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Sogan Bardak IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Sogan Bardak Empty Re: Sogan Bardak

Témanyitás by Giodibi Kedd 31 Júl. 2018, 16:05

Adatlap:
Szint: 1.
Pont: 10

Felszerelés:
- J-19 bo-rifle [Fénykard álló lőfegyver ami  közelharci fegyverré alakítható] (5,5 pont)
- 4 db RX-7 ismétlő pisztoly (1 pont/darab= 4 pont)
- Vibro-kés (0,5 pont)
- Folyékony kábelvető [Csáklya] (250 kredit)
- Gránátok [2db sima, 2db kábító, 1db füst] (250 kredit)

Kredit: 0

Különleges képességek:

- Magas fizikai erő
- Fejlett érzékei segítségével le tudja tapogatni a területeket
- Szuperszónikus hallás és beszéd amit más lények nem hallanak
- Napokig kibírja étel és víz nélkül


Pontok: 10
Elhasznált: 10
Maradt: 0


A hozzászólást Giodibi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 15 Május 2019, 19:17-kor.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Sogan Bardak IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Sogan Bardak Empty Re: Sogan Bardak

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 01 Aug. 2018, 00:03

Elfogadva.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sogan Bardak 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sogan Bardak Empty Re: Sogan Bardak

Témanyitás by Giodibi Pént. 04 Jan. 2019, 18:22


Bővítés

Rengeteg kellemetlen szóval illették már Sogan élete során. Így hát nem is vette magára túlságosan, mikor valaki izomagynak vagy hasonlónak titulálták, bár ezúttal kissé elgondolkodott azon, amit a többiek mondtak neki. Megbízhatatlan, így nevezték többek között, s ez egy kisebb lyukat ütött megkeményedett szívén. Már-már kezdte megszokni a társaságot és úgy gondolt két társára, mint a bajtársaira, de rá kellett jönnie, hogy csúnyán kihasználták. Naiv volt és azt hitte bízhat bennük, hogy elnézik jellembéli „hibáit”, hogy forrófejű, de ezúttal nem így alakult. Tudja nagyon jól, hogy hibázott, de arra számított, hogy társai nem csinálnak belőle nagy ügyet. Igyekezett, nagyon igyekezett nyugodt maradni, de egyszerűen ki nem állhatta a nagyképű játékostársát, kitől a HK droidot akarta volna elnyerni. Utálja, ha játszadoznak vele, s ha az orránál fogva vezetik, Nykuhr pedig éppen ezt csinálta. Sogan terve hamar kudarcba fulladt, miután kezdeti szerencséjük elfogyott, sorra bukták a játszmákat, s mikor már a bothan nem is foglalkozott Sogannal, a négykarú még idegesebb lett. Felállt az asztaltól, hogy ne kelljen többet néznie a mesteri játékos fejét. Sol irányába indult, s próbálta lecsillapítani magát, de akkor már késő volt. Fortyogott Soganben a harag, ami végül egy lézernyaláb formájában tört ki. Egy gyors reflexszerű lövést adott le, de célt tévesztett, s csak pillanatokkal később látta, ahogyan egy idegen elterült, miközben egy kis füst szállt fel a testéből. Szinte azonnal mindenki más is fegyvert rántott és vad lövöldözés alakult ki a szórakozóhelyen. Sogan azonnal menekülőre fogta a dolgot, mert tudta, hogy csak így van esélye a túlélésre, viszont a kijárat felé, meglátott egy fickót, aki éppen becélozta Solt, de mielőtt elsüthette volna fegyverét Sogan belelőtt egyet, hogy ezzel is elhalassza Sol halálának idejét. A hajójuknál, kisebb-nagyobb sérülésekkel, de végül mindenki megérkezett, s azonnal szemrehányást tettek Sogannek, hogy majdnem a vesztüket okozta. Persze Sogan nem hitte, hogy ennyire nagy ügyet csinálnak belőle a többiek, hiszen ő régebben is nap, mint nap farkasszemet nézett a halállal. A nagy veszekedés közepette Sogan elhatározásra jut, hiszen törlesztette adósságát, megmentette a jeditanonc életét, így végre leléphet. Be is jelentette a csapatnak a dolgot dacosan, majd tovább is állt, remélve, hogy sohasem fog újra ezekkel az alakokkal találkozni. Másrészt tudta, hogy jó sok dolga lesz, hiszen munkára volna szüksége és egy hajóra. Szinte rögtön el is indult felkeresni egy régi összekötő emberét, hogy valami munkát szerezzen neki, mert csakis így tud újra a ringbe szállni. S csakis így tudja elfelejteni a Sol’s Crew „borzalmait”.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Sogan Bardak IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Sogan Bardak Empty Re: Sogan Bardak

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 05 Jan. 2019, 00:00

Természetesen elfogadva.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sogan Bardak 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sogan Bardak Empty Re: Sogan Bardak

Témanyitás by Giodibi Csüt. 28 Nov. 2019, 10:00

Karakter neve: Sogan Bardak
Kaland címe: Hódítás – A Fenevad
Játékostárs(ak) neve(i): Silhana Lolaes'ra, Heiwanna Miin Klodow
Kalandmester: Rhyssa Edaara Quillan
Kezdő reag: Takodana
Záró reag: Takodana

Kaland tartalma:

Munkát keresve akaratlanul is megakadt a szemem a felhíváson miszerint rátermett harcosokat keresnek, kik megfelelő anyagi juttatásért cserébe segítenek Takodana lakosain. Természetesen azonnal lecsaptam a lehetőségre, hisz tisztában voltam azzal, hogy a Takodanaiak a luxus cikkek árusítása végett, igencsak gazdag népség. Mellesleg meg arra számítottam, hogy más fejvadászokkal mérhetem össze tudásomat. Ez végtére be is jött, úgy ahogy. A gyárépülethez egyszerre szállítottak le minket a többiekkel, majd miután mindenki leszállt és elindult bejáratot keresni vagy hasonlókat tenni, a rámpa visszacsukódott, s elindult a „vadászat”. Egy hírhedt fejvadásszal kerültem kapcsolatba, ki leginkább arról híres, hogy sikerült végeznie egy sith nagyúrral. Illetve velünk volt még egy másik alak is, aki elmondása szerint nem éppen ért a harchoz, így hát feltételeztem, hogy diplomáciai módon kívánja megoldani az ügyet. Nos én ezt cseppet sem preferáltam, de nemtetszésemnek nem adtam hangot. Úgy éreztem a legjobb ha szövetkezem Sillel, hisz a legjobb esélyeim mégis csak egy sith ölő mellett lehettek. A társulást követően, kissé talán meggondolatlanul, de elindultam az épület felé. Szerencsémre Silhana résen volt és még időben rántott vissza engem és „társát”. Egy automata védelmi rendszer vett minket célba, s ahol korábban álltuk, ott ekkor már csak egy gőzölgő lyuk tátongott. Egy kis töprengés után kitaláltuk, hogy miként tudnánk legyőzni a biztonsági rendszert, s végül köveket hajigálva elő tudtuk csalni az ágyúkat, majd lelőni az összeset. Ez után tartva az eredeti tervet, s szétvált a csapat. Én elindultam a tetőre, ezúttal biztosítottam magam, hogy nincsenek fent ágyúk. A tetőn több helyen is be tudtam jutni az épületbe, így választottam egyet, majd benyitottam. Az ajtó mögött egy csigaszerű lépcsősor volt, ahol csáklyavetőm használatával jutottam le, majd elindultam az ajtó felé. Amint az ajtó kinyílt, egy fegyvercsővel kellett farkasszemet néznem, hisz Silhana egészen eddig nem tudta, hogy ki közelít. Természetesen hamar észrevettük mindketten a tévedést, s így sikerült rejtve maradni, de ami a lényeg, hogy senkinek se esett baja. Egy hosszasabb tanakodásba kezdtünk, hogy miként is volna érdemes lejutni. Én felvetettem pár ötletet, amit végül megvitattunk Sillel, s meghoztuk a döntést. A lift ajtaját kinyitva, lehetőségünk nyílt lemenni a liftaknán keresztül. Talán így volt a legbiztonságosabb mindkettőnk számára. A drótokon könnyedén le tudtam ereszkedni, míg a másik fejvadász inkább a hátirakétáját használta. Leérve tisztán hallottam, ahogy két őr van a lift előtt, így elsősorban őket kellett csendben elkapnunk. Erre is volt ötletem, de észszerűbb volt inkább Sil terve szerint csinálni a dolgokat. Kicsit túlkomplikált volt a tervem, Sillé pedig egyszerű, így hát elkaptuk őket két oldalról, majd leadtunk 1-1 lövést, s végül behoztuk a haramiákat a liftbe. Ezek után elindultunk a legalsó szint felé, hisz vélhetően ott őrizhették a széfet. Az oda vezető út, egészen sima volt, kissé lapulni kellett, de nem találkoztunk közvetlenül ellenféllel. A főnök irodáját azonban egyenesen hat, kevésbé felfegyverzett haramia védte. Silhana meg is kért rá, hogy fedezzem, hátha valaki jönne hátulról és elindult előre. Elbűvölő mozdulatokkal és precíz módon végzett a kalózokkal, míg elő nem került a vezér. Persze hamar egymásnak estek, miközben én még mindig annyira el voltam bűvölve, hogy teljesen elfelejtettem közbelépni, legalábbis egy darabig. Miután észhez tértem, azonnal fegyvert ragadtam és lőttem. Több lövést is leadtunk a fickóra, így esélye sem volt menekülni. Végül szabad utunk nyílt az irodába, ahol némi keresés után rá is bukkantunk a receptre. Majd visszavittük a receptet tartalmazó adatkártyát a megbeszélt helyen, s mind a ketten részesültünk a jutalomban.

Bővítés:

A feladat teljesítése után nem igazán értem rá ünnepelni, hisz még csomó tenni való akadt, mint mindig. A kapott krediteket mind egy szálig befektetésre fordítottam, főként páncélra. Silhana felszerelését látva egészen elgondolkodtam a páncélzat szükségességén, s végül arra az elhatározásra jutottam, hogy nekem is kell egy. Meg is mozgattam hát minden követ, hogy találjak valakit, aki tud készíteni egy rám illő páncélzatot. Szerencsére a megfelelő emberhez irányítottak, aki némi felár ellenében, hajlandó volt elkészíteni számomra egy páncélt. Ez nem ígérkezhetett egyszerű feladatnak, tekintve méretem és négy karomat. Időigényes művelet ez, főleg azért, mert jó pár fejlesztést is kértem bele, hogy maximális legyen a kihasználhatósága. Amíg a páncélra vártam, elnéztem erre-arra a világban, s egy igencsak hasznos valamin akadt meg a tekintetem az egyik napon. Egy egészen jó állapotbab lévő kis droidot találtam egy árusnál. A droid származásáról nem kérdeztem őt. De megláttam benne a fantáziát, hisz a Takodanai küldetésen is jó lett volna, ha valaki vagy inkább valami a terepet ellenőrzi, mielőtt lemegyünk az alsó szintre. Nos hát efféle feladatra tökéletes lenne ez a kis droid. Nem is késlekedtem sokat, szinte azonnal lecsaptam rá, s megvásároltam ezt a droidot.
Míg a páncél készült, nem is nagyon vállaltam el komolyabb munkát, csupán egyszerű, könnyen, de leginkább gyorsan teljesíthető megbízásokat. Természetesen a jutalom is ehhez mérten igencsak csekély volt, de arra pont elegendő, hogy ne haljak éhen. Bár a rengeteg csokoládé szállítmány mellett ez aligha volna lehetséges, de amúgy se rajongtam annyira ezért a valamiért és most pedig már még annyira sem. Az idő ezúttal is gyorsan telt, s én nem lazsáltam, hanem munkával és gyakorlással igyekeztem frissen tartani magam, mind szellemileg és fizikailag. Egészen addig, míg el nem készült a páncélom. Ekkor elutaztam érte, s konstatálnom kellett, hogy sokkal jobb lett, mint amire számítottam. Rögtön fel is próbáltam és nagyon is tetszett a dolog. Egy kis segítséggel kipróbáltam az összes beépített funkciót, majd a nem kevés kreditet kicsengetve indultam tovább. Ezúttal azzal a céllal, hogy valami igazán komoly vagy éppen jól fizető munkát keressek, s felmérjem felszerelésem, illetve saját magam erejét és képzettségét.


_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Sogan Bardak IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Sogan Bardak Empty Re: Sogan Bardak

Témanyitás by Giodibi Csüt. 28 Nov. 2019, 10:02

Adatlap:
Szint: 2.
Pont: 12

Felszerelés:
- J-19 bo-rifle [Fénykard álló lőfegyver ami közelharci fegyverré alakítható] (5,5 pont)
- 4 db RX-7 ismétlő pisztoly (1 pont/darab= 4 pont)
- Vibro-kés (0,5 pont)
- Folyékony kábelvető [Csáklya] (250 kredit)
- Gránátok [2db sima, 2db kábító, 1db füst] (250 kredit)
- Páncél [Közepes] (3000 kredit)
- Droid [Felderítő] (2500 kredit)

Páncél fejlesztések:


  • Oxigén érzékelő (700 kredit)
  • Hőmérő (50 kredit)
  • Közepes energia pajzs (900 kredit)
  • Lángszóró (900 kredit)
  • Huzalpuska (250 kredit)
  • Közepes lézerfegyver (750 kredit)
  • Rakéta indítórekesz (700 kredit)
  • Rakéta 1db (250 kredit)



Kredit: 0

Különleges képességek:

- Magas fizikai erő
- Fejlett érzékei segítségével le tudja tapogatni a területeket
- Szuperszónikus hallás és beszéd amit más lények nem hallanak
- Napokig kibírja étel és víz nélkül


Pontok: 12
Elhasznált: 10
Maradt: 2

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Sogan Bardak IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Sogan Bardak Empty Re: Sogan Bardak

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 29 Nov. 2019, 00:01

Elfogadva.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sogan Bardak 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sogan Bardak Empty Re: Sogan Bardak

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.