Dendarid Tefle

Go down

Dendarid Tefle Empty Dendarid Tefle

Témanyitás by Giodibi Szomb. 07 Okt. 2017, 20:18

Név: Dendarid Tefle
Egyéb név(i): Dendar
Faj: Humanoid (Ember)
Nem: Férfi
Jellem: Gyerekes, forrófejű, kötelességtudó
Születési helye és idő: Korriban ME 18
Kor: 20
Család:

Anya: Mid Malas (Mid Malasz)

Apa: Lord Wralda [Halott]

Bátyja:  Grei Tefle (Gréj Tefül)

Szervezet: Jedi Rend
Foglalkozás/kaszt: Jedi padawan
Testmagassága: 188 cm
Testsúlya: 72 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: Világos barna
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Egy vágás a mellkasán ami a bal vállától a jobb oldaláig halad srégen
Egészségi állapot/ betegségek: A vágás a mellkasán

Életrajza:



Jómódú családba születtem. Megvolt mindenem ami csak kellett. Anyám nagyon kedves és gondoskodó volt. Mindig a kedvünkre akart tenni. Édesanyámat rabszolgaként tartották, mert apám csak örököst akart akinek tovább adhatja az erejét.  
Apám… nos, hát apám egy sith mester. Tisztelnünk kellett és teljesíteni minden parancsát szó nélkül, akármi is volt az. Nem szegülhettünk ellen, mert a büntetés kegyetlen volt és ezt én a saját bőrömön is tapasztaltam. Én mindig is más voltam, mint a többi gyerek és sith. A testvéremmel nagyon jó viszonyban voltunk. Sokat játszottunk mikor apánk nem volt otthon és szerencsére ilyen gyakran volt. Számtalanszor loptunk el űrhajókat és mivel nem voltunk túl jó pilóták, így gyakran el is kaptak. Szerencsére nem kellett elmennünk az Akadémiára, mert apánk elvállalta a tanításunkat. Nagyon vártuk azt a napot, amikor apánk eljön és elviszi egyikünket, hogy átadja neki tudását. Amikor végre eljött az a nap, apám nem engem választott. Én felháborodottan vontam kérdőre a választását és ő ezt az engedetlenséget nem nézte jószemmel. Fegyverével egy nagy vágást ejtett rajtam és én ájultan a földre estem. Sokáig tartott, míg végül teljesen felépültem, de édesanyám kitartóan ápolt. Mikor már egészen jól voltam, anyám sejtelmesen becsalt a szobába, hogy valamit mutatni akar. Egy láda mélyéről előkeresett egy furcsa tárgyat. Elég drága holminak tűnt, valami halott embertől származott. Nagyon izgatott lettem és minden álló nap azon dolgoztam, hogy megfejtsem a rejtélyét ennek a titokzatos eszköznek. Egy éjszaka furcsán világítani kezdett. Közelebb hajoltam, hogy megnézzem, majd szétnyílt és láttam, hogy van benne valami. Egy fénykard volt. Ez a tárgy nem véletlenül nyílt ki nekem, tudtam, hogy okkal történik mind ez, csak azt nem, hogy milyen okból. Amikor tudtam, hogy senki sem lát gyakran gyakoroltam vele. Mindig magamnál hordtam elrejtve. Erre azért volt különös képpen szükség, mert a kardban kék kristály volt, ami mások számára elég megtévesztő. Egy napon visszatért a fivérem. Emlékszem milyen izgatott voltam, mikor láttam az űrhajót leszállni az udvarunkon. Alig vártam, hogy mindent elmeséljen nekem Grei ami vele történt. Eléjük siettem, de a testvérem valahogy más volt, mintha egy másik ember állt volna előttem. Tekintetéből sugárzott a gyűlölet. Még csak nem is köszönt nekem. Éppen ebédidő volt, így leültünk enni. Nos, ezek a családi étkezések elég rossz hangulatúak voltak, mert senki sem szólt a másikhoz csak gyűlölködő tekintetekkel találkozott az ember. Mikor éppen indultak volna vissza, apám Grei fülébe súgott valamit. Ennek hatására a fivérem közeledni kezdett felém és fegyvert rántott. Ez valami végső vizsgaféleség lehetett számára. Anyám elém ugrott, így őt szúrta keresztül. Eluralkodott rajtam a düh és én is kardot rántottam, majd levágtam a fivérem kezeit, de nem öltem meg. Képtelen voltam rá. Tudtam, hogy nem maradhatok, mert rosszabb sors várna rám a halálnál is, ezért elkezdtem sietni az űrhajó felé. Apámhoz dobtam a kardot, akit így lefoglalt a támadás kivédése. Én pedig gyorsan felszáltam a hajóra és elrepültem, de nem tudtam, hogy merre mehetnék. Sok időt töltöttem az űrben. Az üzemanyag már éppen kifogyóban volt, mikor vadászgépek támadtak rám és lezuhantam.

Egy furcsa bolygón ébredtem és csodával határos módon semmi serülésem nem volt. Ezt a helyet átjárta az erő, szinte látni lehetett. Éreztem a jelenlétét, pedig akkor még nem álltam kapcsolatba vele. Nem lehetett messzire látni, mert egy nagy sárga köd borította a bolygót. Így bolyongtam a gombaszerű óriás fák között, míg egy alakra lettem figyelmes. Ahogy közeledtem felé a lábam egyre gyengébb lett, valószínűleg az éhség miatt. Megszólítottam és ő láthatóan ijedten rohant felém. Utána megint összeestem. Legközelebb egy űrhajón ébredtem fel. Nagyon össze voltam zavarodva, túl sok volt ez egyszerre. Megtudtam, hogy ez az ember egy jedi mester. Név szerint Androla Hantfur. Arra nem kaptam választ, hogy milyen bolygón tartózkodtunk, de azt hiszem ez egy titkos dolog. Elmeséltem neki a történetem és ő felajánlotta, hogy csatlakozhatok a Jedi Rendhez és ott minden bűnöm megbocsájtatik. Természetesen belementem a dologba, hisz egyébként se volt más választásom.

Coruscant lett az új otthonom, de nem is vágytam vissza. A tanulásban mindig motivált az, hogy erősebb legyek az apámnál. Tudtam, hogy eljön az a nap mikor szembe kell vele néznem, az lesz az én próbám. Addig nem tudok szabadulni a félelemtől és a félelem sötétséget szül.





Képességei:
- Erőérzékeny
- Fénykardvívás (1. szint - Shien haladó)
- Telekinézis (1. szint)
- Receptív-Projektív telepátia (1. szint)
- Meditáció (1. szint)
- Erőérzékelés (1. szint)
- Érzékszerv élesítés (1. szint)
- Rövid idejű emlékezetnövelés (1. szint)
- Szabadulás (1. szint)


Szakértelmei:
- Jó pilóta


Kép:

Dendarid Tefle Jedi_a10


A hozzászólást Giodibi összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 05 Jan. 2019, 10:58-kor.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Dendarid Tefle IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 07 Okt. 2017, 20:45

Szia!
Üdv az oldalon, egy kis észrevételem lenne, gondolom láttad a leírásokat, nem létezik (még) a "Darth" titulus a Birodalomban, csak simán Lord a titulusa jó atyádnak. Ezt javítsd majd át Smile
Egyékbént elfogadva. Egy adatlapot még írj, aztán mehetsz is km-et/játékostársat keresni Smile

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dendarid Tefle 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Giodibi Szomb. 07 Okt. 2017, 21:03

Adatlap:
Szint: 1. szint
Pont: 10 pont

Különleges képességek:
- Jó pilóta

Erő alkalmazások: 6 pont
- Fénykardvívás (1. szint - 1 pont, Shien haladó)
- Telekinézis (1. szint – 1 pont)
- Receptív-Projektív telepátia (1. szint – 1 pont)
- Meditáció (1. szint – 0 pont)
- Erőérzékelés (1. szint – 0 pont)
- Érzékszerv élesítés (1. szint – 2 pont)
- Rövid idejű emlékezetnövelés (1. szint – 0 pont)
- Szabadulás (1. szint – 1 pont)


Felszerelés:
- Egykezes fénykard, zöld pengéjű (3 pont)

Kredit:500


Pontok: 10
Elhasznált: 9
Maradt: 1

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Dendarid Tefle IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Giodibi Szer. 22 Nov. 2017, 16:12

Karakter neve: Dendarid Tefle
Kaland címe: Agresszív véleménycsere?
Játékostárs(ak) neve(i): Kale Sokol
Kalandmester: Kaylyn Rix
Kezdő reag: Sobrik
Záró reag: Sobrik

Kaland tartalma:




Megkaptam első komolyabb küldetésem a Tanácstól, ezért elhatároztam, hogy a lehető legjobban teljesítsem a küldetést. Abban reménykedtem, hogy ezzel elnyerhetem a Tanács bizalmát.
Nem sok információval láttak el, hiszen a helyszínen kaptam meg minden pontos információt a parancsnoktól. Egyedül annyit tudtam, hogy a Fekete Nap emberei túszokat ejtettek a bankban és tárgyalni akarnak. Az én feladatom az volt, hogy ezt a tárgyalást sikeresen lebonyolítsam. Nem is tűnt túl bonyolult feladatnak, hiszen egy jedinek értenie kell a diplomáciához.
A tárgyalást nehezítette az, hogy a bűnbanda az egész épületet tele pakolta bombával, így a tárgyalás közben különösen óvatosnak kellett lennem. Nem szerettük volna, ha velünk és a túszokkal együtt felrobbantják a helyet. A tárgyaló felünk nem volt mindennapi, hiszen pontosan úgy nézett ki, mint én csak éppen más ruházat volt rajta.
Természetesen szabad elvonulást és egy diplomáciai hajót kértek amivel nem is lett volna gond, de túszokat is akartak magukkal vinni. Először belementem a dologba, mert talán túlságosan elkapkodtam a döntést, de szerencsére a parancsnok észhez térített. Felajánlottam hát magam, amit először nem akartak elfogadni, mert túl veszélyesnek véltek. A hasonmásom rendkívül idegesítő volt, s el is ábrándoztam, hogy szívesen ketté csapnám a fénykardommal, de közben mintha a mesterem intő szavait hallottam volna, így ismét tudtam koncentrálni a feladatomra. A tárgyaló felünk a Köztársaságot ócsárolta amitől nagyon dühös lettem, s olyanokat mondtam amiket nagyon szégyellek, de Sokol parancsnok ismét visszatérített a helyes útra. A hasonmás szóba hozta az apámat és a Birodalmi múltamat, amitől dühöm csak még jobban fokozódott, hiszen ettől a szégyenfolttól sose fogok tudni szabadulni. Csak az tudott valamelyest feldobni, hogy belement abba, hogy engem visznek túsznak. Bár én még mindig kételkedtem a sikerben, így megpróbáltam bepillantani a jövőbe. Először kínzó emlékképeket láttam, majd megláttam a fényt ami segítségével megbizonyosodhattam a küldetésem sikeréről. Így hát elindultam túsznak a hajóra.
A hajón megéreztem, hogy valami nincs rendben, de mire kideríthettem volna lesokkoltak, így eszméletemet vesztettem, majd egy tóparti mólón ébredtem. Nem tudom pontosan hol lehettem, de minden felszerelésem ott hevert mellettem, s köztük egy holoprojector ami nem hozzám tartozott. Amint hozzáértem az egy üzenetet játszott le az apámtól amin a következőket közölte: „Az utóbbi időben figyelemmel kísértem a tanulmányaidat, örömmel tölt el, hogy egyre jobban magához szólít a sötétség és közeledsz a felé, ahova tartozol. Tudom hol vagy, mindig tudni fogom, ha eljön az idő eljövök érted!”
Szerencsére a Köztársaságiak hamar megtaláltak, így időben visszatérhettem a tanácshoz.


Bővítés:


Első dolgom volt jelentést tenni a Tanácsnak. Meg is jelentem előttük, de nem látszottak túlzottan elégedettnek, ami engem igazán bosszantott. A mesterem még azt is megemlítette, hogy most érzi legnagyobbnak bennem a sötét oldalt. Apám üzenetét nem említettem senkinek, viszont a mester kijelentésén elgondolkoztam, hiszen igaza volt.
Ezután a könyvtárban kerestem megoldást a problémámra, hiszen szinte biztos voltam benne, hogy rajtam kívül is volt olyan, akinek problémája akadt a sötét oldal leküzdésében. Szerencsére találtam is egy igen csak érdekes jedi mestert, aki sith volt, de áttért a jó oldalra. Kíváncsi is lettem rá, így először kicsit utána néztem az életrajzának. Bámulatosan erős lehetett, hiszen egy csomó nála sokkal erősebb ellenfelet is legyőzött. Ráadásul nem nyomta el magában teljesen a sötét erőket, hanem átalakította. Rögtön tudtam, hogy én is ilyenné szeretnék válni, így el is kezdtem olvasni az utasításokat. Az iromány figyelmeztetéssel volt ellátva, hogy mindez elsajátítása komoly elszántságot és magas koncentrációt igényel. Tehát tisztában voltam vele, hogy mire vállakozok, de ez volt az egyetlen esélyem, mellesleg elég elszánt voltam. Bele is kezdtem a meditációs gyakorlatokba. Minden nap reggeltől estig ezzel foglalkoztam, na persze közben tartottam kisebb szüneteket. Néha még kevesebbet is aludtam, mert annyira izgatott voltam. Először mindent egyszerű gyakorlatokkal kezdtem. Megpróbáltam kiüríteni az elmém, ami most viszonylag egyszerű volt. Ezután kölünféle tárgyakat pakoltam magam köré és megpróbáltam az erő segítségével kitapintani a tárgyak elhelyezkedését. Amint ez is megvolt, megpróbáltam ezeket fejleszteni, méghozzá úgy, hogy kicsit extrémebb helyzeteknek tettem ki magam. Például zajosabb helyeken próbáltam kiüríteni az elmém, vagy bekötött szemmel először sétálva később futva próbáltam kitapogatni az embereket az erő segítségével, hogy senkinek se menjek neki. Persze elejinte sok emberrel ütköztem, így ilyen kor inkább elkerültek az emberek, viszont később egész jól belejöttem, szerintem. Természetesen ezeket nem egy nap alatt vittem véghez, hanem hosszú idő alatt.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Dendarid Tefle IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Giodibi Szer. 22 Nov. 2017, 16:30

Adatlap:

Szint: 2. szint
Pont: 12 pont

Különleges képességek:
- Jó pilóta

Erő alkalmazások: 8 pont
- Fénykardvívás (1. szint - 1 pont, Shien haladó)
- Telekinézis (1. szint – 1 pont)
- Receptív-Projektív telepátia (1. szint – 1 pont)
- Meditáció (1. szint – 0 pont)
- Erőérzékelés (1. szint – 0 pont)
- Érzékszerv élesítés (1. szint – 2 pont)
- Rövid idejű emlékezetnövelés (1. szint – 0 pont)
- Szabadulás (1. szint - 1 pont)
- Tudatbefolyásolás (2. szint - 2 pont)

Felszerelés:
- Egykezes fénykard, zöld pengéjű (3 pont)

Kredit:500


Pontok: 12
Elhasznált: 11
Maradt: 1


A hozzászólást Giodibi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 24 Márc. 2018, 18:52-kor.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Dendarid Tefle IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 22 Nov. 2017, 19:19

Elfogadva.
A sötét oldal erejét jelenleg teljesen eltudtad űzni, így most nem érezni a karakterben.
Látás nélküli haladás, harc a gyakorlásnak hála jobban megy már, mint a korosztályodnak.
Tudatbefolyásolást nem gyakoroltad még, így az 0% egyelőre.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dendarid Tefle 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Giodibi Szomb. 24 Márc. 2018, 16:52

Karakter neve: Dendarid Tefle
Kaland címe: Hidegháború – Az éj leányai
Játékostárs(ak) neve(i): Ravohra Tirgir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor és Morwen Avenay
Kalandmester: Rhyssa Edaara Quillan
Kezdő reag: Dathomir
Záró reag: Dathomir


Kaland tartalma:

Egy fontos küldetésbe vehetek rész ismét, ámbár ezúttal nem egyedül. Tulajdon képpen a mesteremnek kellett volna elvégeznie ezt a feladatot, de sajnos ő éppen betegeskedett. Nagyszerű érzés volt mikor a Tanács újból bizalmat szavazott nekem, de persze volt kísérőm is, aminek örültem, hiszen egy ilyen feladatot nem igazán tudtam volna elvégezni egyedül. A küldetés komolyságát mi sem bizonyíthatta jobban, hogy másokat is oda rendeltek, akik fontos szerepet töltenek be a Köztársaságban. Megtiszteltetés volt a szenátor asszonnyal dolgozni. A legérdekesebb számomra talán a helyszín volt, hiszen ez egy olyan Köztársasági bolygó, amiről igen csak keveset tudni, így nem is igazán tudhattuk, hogy mire számítsunk. A bolygón elektromos vihar tombolt, ami nagyban megnehezítette a kommunikálást és a bolygóra való leszállást. A küldetés információi nem segítettek túl sokat, hiszen csak arról szóltak, hogy pár tudóst valami megtámadott a bolygón. A bolygón lényegében csak gyalog tudtunk közlekedni, hiszen egy darabig egy síkságon haladtunk végig, de utána egy hatalmas dzsungelen kellett átverekednünk, amin átérve egy rettenetes látvány fogadott minket. Egy elég romos bázist találtunk és körülötte csúnyán kivágták a fákat, már akár emiatt is megértem, hogy miért voltak dühösek a helyiek. A táborban lézerfegyverek nyomait láttuk, na meg persze a bolygó felméréséhez szükséges dolgokat is találtunk, például földmintákat. Ezen kívül valami ősi tárgyak nyomait is láttuk a porban, de mindeközben. Egy kisebb nyomozás követően megtudtuk, hogy érdekes tárgyakat hoztak el a tudósok egy bizonyos helyről, amivel akár feldühíthették a bolygón élőket. Először csak egy-két romházat és falakat találtunk, de aztán történt egy meghatározó esemény. Hirtelen zöldes köd jelent meg csapatunk körül, amiből nyolc, festett nő lépett elő, akikkel konfliktusba keveredtünk. Egy párbajjal próbáltunk meg elérni valamit, így Avenay mester ki is állt az egyik nő ellen, de az őslakos egy alattomos sötét technikával legyőzte a mestert. A helyiek úgy eltűntek, ahogy jöttek és mi pedig kénytelenek voltunk visszamenni a bázisra, hogy ellássuk a mester sérüléseit. A bázison a támadók nők közül származó hölgy meglátogatott minket, hogy segítsen nyomozásunkban és egy fénykardot is átnyújtott nekünk, amitől hirtelen látomásom támadt. Egy családról szólt, akikre egy sötét lovag támadt, de látomásra volt egy számomra ismerős lány is, akit a Sobriki küldetésem során ismertem meg. Sajnos nem tudtunk mást tenni, mint hogy figyelmeztettük a szenátust és visszatértem a templomba. Úgy éreztem az egész küldetés kudarcba fulladt és hiába volt az egész. Jelentettem a küldetésről a Tanácsnak, akik most egész elégedettnek tűntek, de engem mégis aggasztott az egész dolog, főleg amikor megtudtam, hogy egy hadsereget is kiküldenek, elvileg békés szándékkal, de mind tudjuk, hogy mi lesz a vége.

Bővítés:

A küldetésből visszatérve minden energiám a tanulásra fordítottam. Először is a tudatbefolyásolást szerettem volna elsajátítani, de nem volt megfelelő alanyom hozzá.  A városban járkáltam, hogy találjak valami utcai kisállatot, amin gyakorolhatok, de nem jártam túl sok sikerrel. Éppen az árusok közt járkáltam, a földön találtam egy vergődő kis szőrgombócot. Felkaptam és hamar megállapítottam, hogy megsérült. Visszasiettem a kis gombóccal a templomba, hogy gondoskodjak róla. Szerencsére nem volt komolyabb baja, így hamar fel is épült, nekem pedig ez a kis teremtmény, aki tulajdon képpen egy voorpak, pont kapóra jött. Végre volt egy alanyom, akin könnyen gyakorolhatom a tudat befolyásolást. Behunytam hát két szemem és erősen összpontosítani kezdtem a kis voorpakra. Avenay mester szavai csendülnek fel, a nyugalomról és a lenyugtatásról. Valójában sosem értettem igazán, hogy miként működik ez az egész, de amikor a nyugtatásról beszélt a mester, hirtelen világossá vált minden. Éreztem a kis lény minden apró szívdobbanását, majd lassan az érzéseit is. Gondolkozni estem, hogy vajon mit kéne elhitetni a kis állatkával, ami látványos is. Majd hirtelen egy sötét gondolatom támad, félelmet kell benne keltenem, hisz annak van a leglátványosabb hatása. Úgy intéztem, hogy egy ragadozót lásson maga előtt, aki éppen meg akarja enni. Valószínűleg sikerült is átadni a képet, mert a kis gombóc menekülni kezdett. Ez idáig nem tűnt nehéznek, de még csak most jött az egésznek a lényege, mert le is akartam nyugtatni a lényt. Hasonló képpen próbálkoztam, mint az előbb, de elsőre nem értem el vele semmit, hiszen még mindig éreztem a félelmet. Éreztem, ahogy a félelem átjárja az egész szobát, pedig csak egy kis lényből indult az egész. Ez kellett ahhoz, hogy rájöjjek, milyen kicsi is elég, hogy a sötétség elszabaduljon, és milyen sokat kell tenni, hogy megállítsuk. Talán ez vezetett a sikerhez, mert újbóli megpróbálás után, sikerült végre lenyugtatnom az állatot, bár a sötétség nyoma még azután is a szobára vetült pár pillanatig. Mások számára észrevehetetlen volt, de számomra mégis rémisztő volt az egész és az egészben a legszörnyűbb talán az volt, hogy én indítottam el az egészet. Még próbálkoztam párszor, de persze más dolgokat hitettem el a voorpak kölyökkel és mikor úgy éreztem, hogy elég jól megy, akkor úgy döntöttem, hogy keresek valami nagyobb kihívást. Úgy döntöttem, hogy lelátogatok egy közeli kocsmába, hiszen az italok hatására úgy is tompul a vendégek agya, bár kicsit aggasztott a dolog, hiszen veszélyes hely, de muszáj megpróbálnom. A kocsmába érve meg is céloztam egy pultnál ülő embert, aki megszólítottam, de látszólag ő nem igazán örült ennek. Az volt a nagyötlet, hogy elfelejtetem vele azt, hogy látott engem. Hozzá is láttam, bár, ha nem sikerül, akkor valószínűleg megpróbál majd agyon verni, legalábbi én így gondoltam. Először is magamat kellett lenyugtatnom és miután már teljesen higgadt voltam, megpróbáltom használni a képességet. Úgy tűnt sikerült, hiszen a férfi megfordult és úgy tett, mintha nem is történt volna semmi. Mindenesetre biztosra akartam menni, ezért ismét megszólítottam, hogy vajon emlékszik-e rám, de fogalma se volt, így gyorsan vissza is siettem a templomba, mielőtt valami bajba keveredtem volna. A templom kapujában egy férfi éppen egy kis korongszerű droidot vitt a kezében. A droid igazán érdekes volt, még sosem láttam ilyen fajtát, ezért rögtön rá is kérdeztem, hogy mi ez és mit csinálnak vele, de elhajtottak azzal az indokkal, hogy padawanként semmi közöm sincs hozzá. Talán mondanom se kell, hogy ez egyből beindította a fantáziám, hogy mégis miért hozták ide azt a droidot. Eltelt pár nap, mire elhatároztam magam, hogy megkérdezem a mestert mégis mit csináltak azzal a droiddal. Mivel jó a kapcsolatom a mesterrel, így elárulta, hogy lényegében asztrodroidnak fogják használni, de végeztek rajta némi módosítást és megszerezték a memóriájában tárolt információkat, ugyanis egy kém droid volt. A történet után, még erősebbé vált benne a vágy, hogy szeretném társul azt a kis droidot és tudom, hogy Pakpak is biztosan örülne neki, (igen, így neveztem el a voorpak kölyköt). Meg is beszéltem a mesterrel a dolgot, hogy ha tudja, intézze el nekem, majd visszatértem a tanuláshoz. Továbbra is igyekeztem tökéletesre fejleszteni a tudat befolyásolás képességét.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Dendarid Tefle IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Giodibi Szomb. 24 Márc. 2018, 16:54

Adatlap:

Szint: 2. szint
Pont: 14 pont

Különleges képességek:
- Jó pilóta

Erő alkalmazások: 8 pont
- Fénykardvívás (1. szint - 1 pont, Shien haladó)
- Telekinézis (1. szint – 1 pont)
- Receptív-Projektív telepátia (1. szint – 1 pont)
- Meditáció (1. szint – 0 pont)
- Erőérzékelés (1. szint – 0 pont)
- Érzékszerv élesítés (1. szint – 2 pont)
- Rövid idejű emlékezetnövelés (1. szint – 0 pont)
- Szabadulás (1. szint - 1 pont)
- Tudatbefolyásolás (2. szint - 2 pont)

Felszerelés:
- Egykezes fénykard, zöld pengéjű (3 pont)

Kredit: 500


Pontok: 14
Elhasznált: 11
Maradt: 3


A hozzászólást Giodibi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 24 Márc. 2018, 18:51-kor.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Dendarid Tefle IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 24 Márc. 2018, 18:44

Elfogadva, mivel mást nem tanultál, így 100%-n van a tudatbefolyásolás, de az 2 pont és nem 1, ezt írd át még.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dendarid Tefle 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Giodibi Szer. 05 Dec. 2018, 08:36

Karakter neve: Dendarid Tefle
Kaland címe: Az irányjelző
Játékostársak nevei: Silhana Lolaes'ra, Asiaalys Leathor / Baylisi Cropgild
Kalandmester: Werda
Kezdő reag: Nar Shaddaa – X Club
Záró reag: Nar Shadaa – Árnyékváros

Kaland tartalma:

Szokásos teendőimet végeztem, mikor a tanácshoz hívattak. A hangulatomat igencsak feldobta ez az esemény, hiszen már akkor sejtettem, hogy küldetésről van szó és, hogy tesztelhetem képességeimet, hogy mennyit ért az eddigi felkészülés. Megérzéseim hasznosnak bizonyultak, hiszen valóban egy küldetésről volt szó, méghozzá a Nar Shaddaan. Még nem igazán jártam arra azelőtt, de már sokat hallottam róla, hogy a legkülönfélébb gazemberek melegágya az a hely, így kissé aggódtam is, hogy nem fogok tudni elvegyülni. A lovag számomra teljesen ismeretlen volt, legalábbis személyesen sosem találkoztam vele, de valószínűleg még csak nem is hallottam róla. A rendelkezése álló vadászgéppel, szinte azonnal a Nar Shaddaa felé vettem az irányt. A város tulajdonképpen nem lepett meg, hiszen sokat hallottam már róla, s őszintén szólva, valóban találó a bűnök városa név, amit néhány jedi társam említett nekem. Másként nem is nagyon tudnék elképzelni egy várost, ami hemzseg a különféle, de főként „feketében” járó szerzetektől. Az egész olyan mocskos volt, hogy már szörnyülködni támadt volna kedvem, bár talán azért még versenybe szállhatna néhány másik várossal egy piszkossági versenyben. Mindenesetre igyekeztem minél hamarabb betérni a bizonyos X club nevű helyre, ahol meg volt beszélve a találka a lovaggal. Azt meg kell hagyni, hogy a klub már jóval tisztább volt, mint az utca, viszont annál zsúfoltabb is. Párszor körbe kellett tekintenem a tömegen, mikor végre kiszúrtam egy nőt, akiről azt véltem, hogy a keresett jedi lovag. Át is furakodtam a vendégek között, sűrű bocsánatkérések közepette, hiszen igyekeztem tisztelettudó maradni, mert éreztem, hogy nem látnak itt szívesen, szóval, túlságosan is feltűnő voltam. Sajnos meggondolatlan is voltam a stressz miatt, így egyből a nőhöz léptem, aki éppen rodiánokkal tárgyalt és megszólítottam. Ekkor a környéken ülők közül jó néhányan rám szegezték fegyverüket kibiztosítva, s a teremben szinte azonnal hulla csend lett. Felkészítettem magam, hogy ha lőni kezdenek, akkor egy magas ugrással ki tudja térni, de erre nem volt szükség a lovagnak köszönhetően. Természetesen Asiaalys egyáltalán nem örült az akciómnak, s el is szégyeltem magam, hiszen valóban elég amatőr húzás volt, ahhoz képest, hogy már nem először találkozom bűnözőkkel, sőt már tárgyaltam is velük. Végül leültem a rodiánok helyére, majd a lovag egy másik nőt is asztalunkhoz invitált, s beszélgetésbe kezdtünk. A beszélgetésből kiderült, hogy a twi’lek nő egy fejvadász, továbbá azt is megtudtam, hogy a Nagy Üzleten fogunk részt venni, ami remekül meg is volt szervezve, viszont az egésznek az értelme más volt. Egy csapda, hiszen a valódi cél egy hutt, Wunji Truaz és egy urdarr Lord Wralda likvidálása volt. Ebből az egészből számomra a legérdekesebb és egyben legrémisztőbb az volt, hogy Lord Wralda történetesen az apám vagy legalább az volt akkor, mikor még élt. Persze aggodalmamnak hangot is adtam, de utunk így is folytattuk Árnyékvárosba, Nar Shaddaa legsötétebb részére, hiszen az akciót ott hajtottuk végre, legalábbis én és a fejvadász, hiszen a jedi lovag külön vált tőlünk, hogy levadássza apámat, s nekünk a huttot kellett elintéznünk. Mi egy raktárszerű épületben készültünk fel a rajtaütésre, berendeztük a terepet, majd elfoglaltuk a helyünket és vártunk, hogy lecsaphassunk a huttra. A támadásunk meg is lepte a huttot, de sajnos ez sem volt elég, hiszen vastag páncélt viselt, így bármennyire igyekeztem, nem tudtam kárt tenni benne, de még a fejvadász sem. Egy ideig próbálkoztunk eredménytelenül, míg végül egy meghatározó dolog történt. A fémkapun egyszer csak berepült egy alak, vörös fénycsíkot húzva maga után, majd egyenesen a huttnak repült, ki élettelenül terült el a földön ezek után. A férfi aki feltápászkodott a páncélozott lényről az apám volt, miközben a kapuban megjelent a jedi lovag is, bár már egy fél karral megrövidítették. Természetesen apám rögtön megpróbált rávenni, hogy csatlakozzak hozzá, de végül ellenálltam. S nem sokkal később találat is érte és holtan rogyott össze előttem. Ez az esemény sok mindent megváltoztatott bennem, hiszen megszűnt a félelem és beteljesedett a bosszú, amire a szívem legmélyén vágytam, mintha ezzel szívemből kiírtották volna a gonoszság jó részét. A fejvadász nem egyáltalán nem örült a helyzetnek, s elég indulatosan távozott a helyszínről, én, viszont egész végig apám halálán gondolkoztam, míg a templomba értem. Nem értettem, hogy bár teljes szívemből gyűlöltem, mégis miért éreztem megbánást. Úgy éreztem, hogy nem érdemelt halált, akármilyen rossz ember is volt, megbocsájthattam volna neki és talán mások is, de most már késő. Jelentettem a tanácsnak a küldetés sikerét.

Bővítés:

A Nar Shaddaai küldetés után a legtöbb szabadidőmet tanulással töltöttem. Három új képességgel is gazdagítottam tudástáramat, hiszen bőven volt időm gyakorolni. Elsőnek az öngyógyítást tanultam meg, hiszen az egy igazán hasznos technika, ha harcba kell bocsátkozni. Talán ezt volt mind közül a legnehezebb elsajátítani, bár ennek oka leginkább apám halála volt és az ezzel kapcsolatos gondolatok a fejemben. Így hát előbb valahogy el kellett tüntetnem a fejemből ezeket az ártalmas képzelgéseket. Ez koránt sem ígérkezett olyan könnyű feladatnak, mint ahogy én azt hittem, hogy az lesz. Hosszasan kellett meditálnom, de egy-egy gondolat állandóan kizökkentett az egyensúly állapotából. Számtalanszor próbálkoztam, s mikor már az hittem lehetetlen, amit véghez akarok vinni, megálmodtam a megoldást. A megbocsájtás. Viszont még így is teljesen tanácstalan voltam, hiszen hogyan tudnék megbocsájtani egy ilyen embernek, aki ennyi szörnyűséget elkövetett. Tudtam, hogy ehhez meg kell kérdeznem a mesterem, s azt tanácsolta, hogy keressek jó cselekedetet, amit apám végrehajtott, még ha csak véletlenül is. Harmóniát kellett találnom az általam addig legsötétebbnek hitt lényben. Némi időbe telt, míg megtaláltam az első jótéteményt, de utána már mindent jött magától. A legfontosabb, amit neki köszönhetek, hogy élek és a jedi lovagok útját járom. Innestől kezdve ismét olajozottan ment minden, hiszen az új technikát, már nehézségek nélkül sajátítottam el, bár csak kisebb sebeken gyakoroltam, hiszen kisebb vágásokat ejtettem magamon és azokat igyekeztem begyógyítani. Nem volt a legkellemesebb élmény, de csak így sajátíthattam el a képességet. Miután már úgy éreztem, hogy tudásom kellő képpen elegendő, tovább is léptem egy következő jártasság megtanulására. Ezzel a képességgel érzelmeket lehet sugározni állatok felé, úgymond beszélni lehet velük. Szerencsére ott volt PakPak, akin kedvem szerint gyakorolhattam. Nem tudom, hogy mennyire élvezte a dolgot, de valahogyan muszáj volt elsajátítanom ezt a képességet, s mivel valószínűleg az akaratereje se túl nagy egy voorpak kölyöknek. Ezzel se volt problémám különösebben, csak gyakorolni és gyakorolni kellett, hiszen másként nem sikerülhet semmi. Így idővel ezt is elsajátítottam annyira, amennyivel már megelégedtem. Végül már csak az egy erő jártasság maradt hátra, amire még volt időm, méghozzá a légzés kontrollálása. Ez gyakorlás szempontjából kissé körülményes volt, hiszen hiába választottam ki a levegőből az oxigént a technika igazi lényegét nem tudtam tesztelni, hiszen nem ugráltam tavakba se medencékbe, csupán egy pohárnyi vízből igyekeztem oxigént nyerni, így biztosra veszem, hogy egy küldetésem alkalmával lesz még időm gyakorolni…  




Adatlap:

Szint: 3. szint
Pont: 16 pont

Különleges képességek:
- Jó pilóta

Erő alkalmazások: 13 pont
- Fénykardvívás (1. szint - 1 pont, Shien haladó)
- Telekinézis (1. szint – 1 pont)
- Receptív-Projektív telepátia (1. szint – 1 pont)
- Meditáció (1. szint – 0 pont)
- Erőérzékelés (1. szint – 0 pont)
- Érzékszerv élesítés (1. szint – 2 pont)
- Rövid idejű emlékezetnövelés (1. szint – 0 pont)
- Szabadulás (1. szint - 1 pont)
- Tudatbefolyásolás (2. szint - 2 pont)
- Állati nyelvek (3. szint - 1 pont)
- Kontrollált légzés (3. szint - 2 pont)
- Gyógyulás gyorsítása (3. szint - 2 pont)

Felszerelés:
- Egykezes fénykard, zöld pengéjű (3 pont)

Kredit: 500


Pontok: 16
Elhasznált: 16
Maradt: 0

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
Dendarid Tefle IfWDynp
Giodibi
Giodibi
2. szint - 6 kredit

A köztársaság
Jedi
Őrszem
Hozzászólások száma : 141
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 4
Reputation : 23
Join date : 2017. Oct. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3612-dendarid-tefle#70475 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 06 Dec. 2018, 08:03

Elfogadva, mivel nem volt túl hosszú a bővítés és nem nagyon voltak kifejtve a dolgok, és a leírás alapján a karaktered tele van még negatív érzelmekkel és nem tudja őket kontrollálni, így most újra érezni benne a sötét oldalt, amit egyszer már legyőzött. Többek közt azért, mert még mindig vívódik, továbbra is kötődik az apjához és családjához, nem akarja a leírás alapján elengedni azt. Ezen felül a karakteredet nem érdekli a leírás alapján, hogy mekkora kárt okoz a háziállatában a tanulásával és önagát csonkítja a sérülésekkel (ami hiába tanulás ide vagy oda az eléggé a depresszió jele), így játéktechnikailag ezek miatt nem tudtál nagyon haladni a tanulással (nem játéktechnikailag lásd legfelül):
Gyógyulás gyorsítása: 30%
Állati nyelvek: 20%
Kontrollált légzés: 10%

A Nar Shaddaa-i és az utána levő dolgok miatt ő is tudja, hogy folyamatos megfigyelés alatt áll az érzelmei és tettei miatt. A saját maga vagdosása miatt fejmosást kapott és a Tanács is megmondta neki, hogy nagyon, de nagyon messze van attól, hogy elkezdhesse a lovagi próbákat.
Egyébként a gyógyulás gyorsításához nem is kell vagdosnia magát nem így megy a tanulás. Konkrétan a saját öregedő testedet kellene gyakorlásnak gyógyítani, regenerálni. Főleg, hogy a vágások napokig, hetekig meglátszanak, nem olyan, mint a regeneráció, csak vmivel lesz gyorsabb, nem egyik pillanatról a másikra mindez.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dendarid Tefle 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Cerebro Kedd 15 Jan. 2019, 00:00

A mém készítő versenyen elért első helyezésért három pontot kapsz.

_________________
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
XMR wikipédia - minden egyhelyen a megszokott wikipédia elrendezés szerint
Fórumon kívüli elérhetőségek - minden más XMR érintettségű oldal, topsite stb
Discord chat szerver - az oldal új chat központja, ahol szinte mindig sokan fenn vagyunk
Tutorialok - az oldal újításainak listája linkekkel, hogy mi hol található
Sith és Jedi archívum - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az Little SW-vel kapcsolatban!
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 04 Jún. 2019, 16:23

A feljebb említett versenyből járó pont mellé 15.000 creditet is kapsz, végre tud a jedid is vásárolni és nem csak pontból Smile

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dendarid Tefle 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Cerebro Szomb. 15 Jún. 2019, 00:00

Az ikonkészítő versenyen elért első helyezésért a jutalmad 3 pont és 15.000 credit.

_________________
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
XMR wikipédia - minden egyhelyen a megszokott wikipédia elrendezés szerint
Fórumon kívüli elérhetőségek - minden más XMR érintettségű oldal, topsite stb
Discord chat szerver - az oldal új chat központja, ahol szinte mindig sokan fenn vagyunk
Tutorialok - az oldal újításainak listája linkekkel, hogy mi hol található
Sith és Jedi archívum - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az Little SW-vel kapcsolatban!
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 28 Aug. 2019, 10:02

A fajokért kapsz 1 pontot és hozzá 5,000 creditet.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dendarid Tefle 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dendarid Tefle Empty Re: Dendarid Tefle

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.