Serena és Levi (2030.)

Go down

Privát játék Serena és Levi (2030.)

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 01 Szept. 2019, 00:04


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Levi (2030.) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Levi (2030.)

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 01 Szept. 2019, 00:05




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Bűvészek egymás között
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Levi Aschenwald

Serena és Levi (2030.) XvwEI0R

Idő: Őszi event/fesztivál alatt
Helyszín: New Jersey, Kepler tudományos központ
Cél / Feladat: Megvárni, amíg Namor visszaérkezik
Többiek: Levi Aschenwald
többi információ:

Mint tanár én most kihagytam volna ezt a fesztivált, hiszen Cody és Harcimadár is itt vannak az iskola részéről. Azonban Namor mindenképpen jönni szeretett volna, így én is eljöttem. Olyan furcsa volt, hogy már ennyire nagyfiú, mintha csak tegnap lett volna, hogy magamhoz vettem. Ahogyan ő öregedett az én fiatalságom is tovaszállt egyedül, magányban. Még szerencse, hogy ő ott volt nekem, meg a másik két gyermekem, akik másik világokból jöttek, ha már nekem nem lehet sajátom, ők akkor is ott vannak. Figyeltem, ahogyan a nevelt fiam a többi másik vele egy idős gyerekkel eltűnik és biztosan most indultak édesség szerző körútra. Örültem, hogy ez a hagyomány nem veszett ki és itt is megteheti, nem kell hozzá Salem Centerben lennünk. Az egyik itteni árustól vettem egy sütőtökös lattét és azt kezdtem el kortyolgatni. Mostanra már picit hűvösebb lett az idő, így nem is bántam, hogy pulóvert vettem fel. Körbenéztem, majd az egyik lámpa fénye alatt észrevettem egy magányos padig, ahova le is ültem. A telefonom nálam volt, ahogyan Namornál is az övé, hogyha nem találna vissza, de elég sok szülő figyelte a kiskamaszokat és az egész hely egyébként is ennek a fesztiválnak volt berendezve. Néhány helyen mintha mutatványosokat is láttam volna, az emléken muszáj volt elmosolyodnom, hogy annak idején én magam is így kerestem egy kis aprópénzt az egyetem alatt, hogy a plüssökkel mutatványoztam, báboztam az azóta nem is létező Central Parkban. Csak óvatosan, mert mutánsnak még bűn volt lenni, de akkor a plüssök plüssök maradtak. Nagyon más világ volt, főleg, hogy mellette ott volt még az a másik leélt is, ami azóta is nyomaszt. Talán élnem kéne ennyi idő után is a lehetőséggel, hogy elfelejtsem. Egyelőre igyekszem nem efféle gondokra gondolni, pár perc béke a háborús helyzetben megfizethetetlen. Így inkább kiélvezem azt, hogy a lattém még jó forró.

felszerelés/egyebek:

Serena és Levi (2030.) RwG6f65 Serena és Levi (2030.) AdUwA9l Serena és Levi (2030.) I2XEfGU Serena és Levi (2030.) ZUBmiQn Serena és Levi (2030.) 2JwQCrm Serena és Levi (2030.) 2BY9M2G


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Levi (2030.) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Levi (2030.)

Témanyitás by Levi Aschenwald Csüt. 31 Okt. 2019, 21:32





- Figyeld a kezem, kicsi lány, különben elveszted a fonalat. - Bariton hangja kellemesen barátságos benyomást kölcsönzött neki a gyerekek előtt, valahogy vagy megnyugodtan tőle többnyire vagy felkeltette az érdeklődésüket. Nem volt olyan mély zengése, hogy megfélemlítő erejű legyen, ugyanakkor nevetségesen magas fekvéssel sem bírt. Ahogy a kollégái mondták gyakran: pont jó. Pont jó tévébe, rádióba, pont jó a közönség számára. Voltak a cirkusznál, akik kiemelkedő fizikai adottságaikkal, ügyességükkel, képességeikkel tűntek ki, Levi számára viszont érdekesebb játéknak tűntek a szavak. Most is épp néhány látogató kölyök vette körbe, miközben az egyik standnál kiterített köpenyén ücsörgött, mellette Mana a zaj ellenére is álmosan pislogott világos kék szemeivel. Csak akkor mozdult meg, ha észrevette, hogy valaki ki akart volna nyúlni, hogy megsimogassa - arra méltatlankodva csapott egyet a farkával és a mancsát emelve igyekezett eltolni az illetéktelen kezet magától. Tekintve, hogy a gyerekek imádják az állatokat, mostanra már egészen beleépült Levi oldalába, ahogy egyre közelebb és közelebb húzódott. De nem volt menekülés. Neki ma kint kellett lenni, mert az állatok jó vendégcsalogatók.
A gyerekek válla fölött néhány hozzájuk tartozó szülő pislogott le rá ültében, ki érdeklődve, ki pedig láthatóan nagyon unatkozva, azt várva, mikor unja meg a csemete a látványosságot és mehetnek tovább. Ez most kivételesen nem pénzért ment (sosem húzna le gyerekeket), mindössze már sokadjára kérték meg, hogy keverje meg újra a poharakat, alatta a piros üveggolyóval. Nagyon elszántak voltak azzal kapcsolatban, hogy legközelebb eltalálják.
- Innen kezdjük, jó? - Felnézett, és négy apró kobak bólintott elszántan. Elmosolyodva borította rá a középső pohárkát a golyóra, majd keverni kezdte őket. Először csak lassan és szemmel követhetően kicserélte a középsőt a jobb oldalival, majd a ballal. Fokozatosan gyorsított a mozdulatokon, mígnem a végén már igazán gyorsra, nehezen követhetőre sikerült növelni a sebességet.
A végén a gyerekek teljesen értetlenül meredtek a három egyforma lehetőségre, amely közül az egyik afroamerikai kislány volt végül elég bátor.. nyilvánvalóan tippelni. Helyesen, szerencséjére pont az alatt volt a golyó.
- Aztamindenit, igazi Sólyomszemünk van! - Röviden megtapsolta az eredményt, majd a márványosan áttetsző üveggolyót a lány felé nyújtotta.
- Megtaláltad, szóval a tiéd, viszont.. ! - azzal feltápászkodott, ezzel a más félig alvó Manát is felzavarva maga mellett.
- Nekem most mennem kell, remélem, hogy még találkozunk, jövő szerdán az egész társulatot megnézhetitek, és garantálom, olyanokat fogtok látni, amilyeneket még soha! - kacsintott barátságosan és a gyerekek, illetve a szülők kezébe csúsztatott véletlenszerűen 1-1 szórólapot a részletekkel. Felkapta, leporolta, majd a vállára terítette a színes patchwork cirkuszi köpenyt, a mozdulatsor közben a szarvát díszítő ékszerek halkan csilingeltek, ahogy összeütődtek. Általában nem hord ennyit, de ilyenkor minél feltűnőbb, annál jobb volt. Ideje volt keresni valakit a gyerekeken kívül is, végtére, a cirkusz célközönsége nem csak rájuk korlátozódott, bárki betérhetett és szívesen látott vendégként fogadták. Ki is szúrt az egyik padon ücsörögni egy nőt, nem úgy tűnt, mint aki éppen igazán elfoglalt, megért hát egy próbát első látásra. Persze ilyenkor mindig megvolt a kockázata annak, hogy nem véletlenül vonulnak félre, nem is erőltette általában az embereket az első nem után, nem akart kellemetlenkedő lenni.
- Szép napot, gyönyörű hölgyem! - Jól artikuláltan, kis színpadi manírral szólalt meg, mikor elé ért és egy látványos meghajlással előre döntötte felsőtestét egyik karját keresztbe maga előtt tartva, a másikat pedig oldalra kitárva. Mana, látván, hogy nem mennek tovább leült nem messze és a mancsát kezdte nyalogatni.
- Remélem, nem zavarom meg az értékes pihenéssel töltött perceit... - Kivárt egy lélegzetvételnyi szünetet, teljes elutasítás vagy kényelmetlenség jeleit figyelve, s csupán akkor folytatta, ha azt látta, hogy a nő nem zárkózik el azonnal és teljes mértékben.
- Ha kedvet érez élni a lehetőséggel, szívesen vetnék önnek kártyát, mi vár magácskára a közeljövőben. - Felmutatta a tarot kártyájának lapjait látványosan, legyezőszerűen szétterítve az ujjai közt, majd jásztva velük összefogta őket, végül ismét, ezúttal lappal Serena felé tartva őket. Megjelenésében és kiállásában volt összességében valami profán életigenlő, ugyanakkor színpadiasan simulékony, amely lehetett egyszerre magával ragadó, de valakinek igen antipatikus is.

Felszerelés lista:
Levi Aschenwald
Levi Aschenwald
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 55
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 46
Join date : 2019. May. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Levi Aschenwald
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Levi (2030.)

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 03 Nov. 2019, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Bűvészek egymás között
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Levi Aschenwald

Serena és Levi (2030.) XvwEI0R

Idő: Őszi event/fesztivál alatt
Helyszín: New Jersey, Kepler tudományos központ
Cél / Feladat: Megvárni, amíg Namor visszaérkezik
Többiek: Levi Aschenwald
többi információ:

Miközben figyeltem, hogy a fiam merre lehet a szemem megakadt egy mutánson, aki éppen a gyerekeket szórakoztatta. Elmosolyodtam, ahogyan eszembe jutott, hogy annak idején is így szórakoztattam a gyerekeket és fiatalokat a Central Parkban, amikor még létezett a Central Park. Egy élettel ezelőtt volt, számomra pedig ténylegesen igaz volt az. Hiszen én azóta leéltem még egy életet, amire emlékeztem az eredeti mellett. Ahogyan befejezte a férfi a szórakoztatást, aki meglehetősen ismerős volt, ó! Hiszen ő is ott volt a nyáron a cirkuszi fesztiválon, hogy mennyire imádtam és szerencsére még Namorral el is tudtunk menni oda, akinek nagyon tetszett az egész. ironikus módon úgy tűnt, hogy ő nem ismert meg engem, én viszont igen. Ahogyan odajött és helyet kért, akkor el kellett gondolkodnom a nevén, mert valami eléggé különleges volt.
- Szép estét! Mr. Archenvald? – reméltem, hogy ez volt a neve és nem tévedtem.
Vagy, ha igen, akkor nem nagyon. Amikor lényegében helyet kért, akkor kissé odébb csúsztam a padon, hogy legyen helye.
- Nem, nem zavar, nem hiszem, hogy a fiam egy hamar előkerülne, pár perce szaladtak el a többiekkel ijesztgetni és csokikat szerezni – feleltem mosolyogva. - Kérem, foglaljon helyet nyugodtan.
Kínáltam hellyel is, ahogyan azt az illem diktálja. Jóslás. Nem elég az nekem, amin szegény Felicia átmegy állandóan? Tény és való, hogy az teljesen más, hiszen szegény lány olyan erők birtokában volt, amikért nem irigyeltem és nagyon segíteni sem tudtam neki. Ahogyan más sem. De nem szerettem volna a férfit sem megbántani, ha már egyszer most olyan lelkesnek tűnt a gyerekek miatt, akik remek közönség volt neki. Ismertem az érzést és én is nagyon szerettem annak idején. Még akkor is, ha nekem nagyon is félnem kellett attól, ha rájönnek a trükkömre, hogy mutáns vagyok, akkor életem végéig börtönben lettem volna. Vagyis, amíg nem változtak az idők. Végül is mit vesztek vele? Néhány percet az unatkozásból.
- Legyen – egyeztem bele engedékenyen. - Mit kell tennem?
Nem tudtam, hogy csak ő fogja a lapokat osztani, vagy pedig nekem kell, így kíváncsian figyeltem, hogy mi is fog történni majd most.

felszerelés/egyebek:

Serena és Levi (2030.) RwG6f65 Serena és Levi (2030.) AdUwA9l Serena és Levi (2030.) I2XEfGU Serena és Levi (2030.) ZUBmiQn Serena és Levi (2030.) 2JwQCrm Serena és Levi (2030.) 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Levi (2030.) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Levi (2030.)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.