Serena és Pangloss (2030.)

Go down

Privát játék Serena és Pangloss (2030.)

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 02 Jún. 2019, 00:00


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Pangloss (2030.) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Pangloss (2030.)

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 02 Jún. 2019, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Viszontlátás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Pangloss

Serena és Pangloss (2030.) GyZUfyx

Idő:Nyári event alatt
Helyszín: Staten Island
Cél / Feladat: Pihenni, dolgozni, túlélni
Többiek: Pangloss Mester
többi információ:

Nem is tudom, hogy miért vállaltam el ezt a munkát, amikor annyi egyéb dolgom is lett volna, vagy éppen végre a fiammal is elmehettem volna valahova. Igaz éppen azt a korát kezdi élni, amikor kellemetlen neki szülővel mutatkozni, de még akkor is ott volt Steph, vagy épp Zack, a saját véreim, akik viszont csak pár évvel voltak fiatalabbak nálam. De nekik pedig megvolt a saját életük, így azt hiszem, hogy ez volt az oka annak, hogy végül is eljöttem ide és elvállaltam, hogy sürgősségi orvosi ügyelet egyik személye leszek ezek a rendezvényen. Már csak azért is, mert a fiataloknak fenntartott részen többen is itt voltak az iskolából és ha valami gond van, akkor legalább tudom, hogy miként kell őket ellátni. Ezeken felül persze volt még itt pár orvos ismerősöm, vagy olyan, akivel együtt jártam egyetemre, vagyis inkább már rezidensi pályán, hiszen az orvosi tudásom a másik világból, a Barokkból származott, így itt nem kellett előröl kezdenem mindent, amikor a világunk helyre állt. Ennek köszönhetően voltam már szakorvos és így jelentkeztem ide is végül. Egyelőre kellemesen nyugalmas volt, néhány részegen és ebből adódó verekedésből, vagy esésből származó könnyebb sérülésen kívül nem volt komolyabb gondunk. Egy hőguta, de őt a mentők el is vitték a közeli kórházba.
Most végre egy kis szünetem volt, így fogtam egy példet és az egyik fa alá leültem egy üveg ásványvizes palackkal és jobb híján egy orvosi szaklappal, hogy pihenjek és hűsöljek, révén Adia-nak sem volt a legkellemesebb mindez, hogy tűző napon a melegben álldogálni. De most, hacsak nem üt be a katasztrófa, akkor most egy órán keresztül tudok pihenni egy kicsit.

felszerelés/egyebek:

Serena és Pangloss (2030.) RwG6f65 Serena és Pangloss (2030.) AdUwA9l Serena és Pangloss (2030.) I2XEfGU Serena és Pangloss (2030.) ZUBmiQn Serena és Pangloss (2030.) 2JwQCrm Serena és Pangloss (2030.) 2BY9M2G


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Pangloss (2030.) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Pangloss (2030.)

Témanyitás by Pangloss Vas. 02 Jún. 2019, 23:27


Serena és Pangloss (2030.) Maxres10

Pangloss Mester



Szeretem a társas összejöveteleket. Nem vagyok a legfecsegősebb ember az ilyen közösségi eseményeken, de Staten Island egy különleges helyet foglal el a szívemben, kevés valóban hősiesnek mondható kalandjaim egyike itt zajlott még régesrégen. Egy tánc itt, egy kedves bók ott, sok apróságot lehet megtanítani az összegyűlteknek, amitől mosoly kúszik az arcukra. Négyszáz évnél is több gyakorlatom van társastáncok terén, és bár a kedvencem a Slow Fox, egy keringő itt, egy kacsatánc ott, nekem egyik sincs igazából az ízlésem ellen. Foxtrott úgy tűnik, ma este nem lesz, helyette sok elektronikus, fiatalos dolog, de azért találtam egy helyet, ahol szambáznak. Latin táncok, sose szerettem a Spanyol Birodalmat, és ez néha arra emlékeztet. De az én erőm sem végtelen, öreg vagyok, nagyon öreg, gyöngyöző homlokkal, kissé kifáradva - pihegve, ahogy az irodalmárok mondják - keresek olyan folyadékot, aminek az alkoholtartalmával nem lehet traktort hajtani. Végül az elsősegélysátornál jutottam egy üveg ásványvízhez, ahol elcsíptem, hogy Serena itt dolgozik ma este, de szüneten van. A személyleírás stimmel. Szerencsére a cókmókom, a felszerkóm egy málhazsákban elfér, így az ajándéka is nálam van.

Némi körbenézés, idétlen toporgás, és fegyelmezett járkálás után meg is találom egykori hőstársamat egy fa alá rogyva, ahol egy orvosi szaklapot böngészek. Megyek, és köszönök is neki.
- Szia, Serena! Jól áll neked, hogy orvos vagy. Csatlakozhatok?
Hangsúlyom olyan, mintha csak tegnap láttuk volna egymást utoljára. Régen olyan kislányos volt, most egy érett nő. A tekintete, a tartása. Számára lehet, hogy sok volt az a tíz év.

Felszerelés:


Pangloss
Pangloss
1. szint - 4 kredit

Serena és Pangloss (2030.) ZUBmiQn
Serena és Pangloss (2030.) 1VGTfKF
Serena és Pangloss (2030.) Uriy9t10
Hozzászólások száma : 8
Hozzászólások régi : 450
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 6
Join date : 2019. May. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Ivan S. Pretyakov
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Pangloss (2030.)

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 04 Jún. 2019, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Viszontlátás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Pangloss

Serena és Pangloss (2030.) GyZUfyx

Idő: Nyári event alatt
Helyszín: Staten Island
Cél / Feladat: Pihenni, dolgozni, túlélni
Többiek: Pangloss Mester
többi információ:

Mikor valaki odaérkezett hozzám azt hittem elsőre, hogy máris történt valami és a kis pihenésemnek búcsút mondhatok, de nem is tévedtem nagyobbat. Egy nagyon ismerős hangot hallottam meg, amit nem is tudom, hogy mikor hallottam utoljára. Tíz-tizenkét éve? A Bukás előtt, de utána már nem igazán. Felpillantottam, az akkor idősnek tűnő férfi pontosan ugyanúgy nézett ki, mint amikor utoljára láttam. Néhány pillanat kellett, hogy felismerjem, nem az ő hibájából, én voltam az, aki leélt közben még egy életet, amire pontosan emlékezett. Amilyen gyorsan csak tudtam felpattantam a földről, ha pedig a férfi engedte, akkor meg is öleltem ls adtam neki egy puszit.
- Pangloss mester! Mennyire örülök, hogy látom! - mondtam őszintén. - Hol volt az elmúlt években? Azt hittem, hogy történt önnel valami.
Többek között, hogy meghalt a Bukáskor, de utána akkor is 2022-ben mindenképpen fel kellett volna támadnia. Így reméltem akkor, hogy megkeres minket, pontosan tudta, hogy merre lehetünk, vagy hol kezdje, az X-mennél. Utána pedig már ismert voltam, mint az X-ek vezetője, vagy az iskola igazgatóhelyettese.
- Persze foglaljon helyet, sajnos megkínálni nem tudom semmivel, mert nekem sincs egy üveg vízen kívül másom - szabadkoztam.
Ha leült, vagy valami más helyet mond, hogy oda üljünk az idős kora miatt, akkor felkapom a plédet és megyek utána, ha azonban itt, akkor én is visszaülök.
- Miért nem keresett meg minket korábban már? - érdeklődtem.
Lehet, hogy nem kellett volna csak így letámadnom, de olyan sok kérdésem volt az irányába, hogy azt sem tudtam, hogy hol kezdjem őket. bizonyára neki is lesz, főleg a fiamról, hiszen úgymond ő bízta rám őt annak idején…

felszerelés/egyebek:

Serena és Pangloss (2030.) RwG6f65 Serena és Pangloss (2030.) AdUwA9l Serena és Pangloss (2030.) I2XEfGU Serena és Pangloss (2030.) ZUBmiQn Serena és Pangloss (2030.) 2JwQCrm Serena és Pangloss (2030.) 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Pangloss (2030.) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Pangloss (2030.)

Témanyitás by Pangloss Szer. 05 Jún. 2019, 14:54


Serena és Pangloss (2030.) Maxres10

Pangloss Mester



Természetesen hagyom Serenának hogy megöleljen és puszit adjon, én is szorosan visszaölelem, bal kezemmel magamhoz szorítom, a jobb kezemmel meg gyengéden a haját simogatom, mint valami kedves nagyapa az unokájával, és persze szélesen mosolygok. Kissé remegő hangon válaszolok neki, szilárdabbra és erősebbre terveztem a hanglejtésemet, de azért engem is meg tudnak rohanni az érzelmek.
- Sok minden történt velem kedves, nagyon sok minden. - elengedem az ölelésből, és próbálom rejteni, sikertelenül, hogy azért valahol megnyugvás hogy hazaérhetek egy kikapcsolódós bulira. Az állandó munka még az olyan tétlenséget kerülő öreg muftikat is meg tud viselni mint engem.
- Hoztam neked ajándékot, én magam csináltam. Asgardon voltam tudod sokáig. Előtte Olaffal mentettünk könyveket a városban a Bukás ideje alatt, aztán hát Asgardra kerültem, ott még sokáig nem maradt abba a konfliktus, segítettem újjáépíteni. Volt az a nagy fa, Yggdrassil, már gyerekkoromban is hallottam róla meséket. Az egyik ágából faragtam ezt, kifejezetten neked.
Amint kiszabadultam az ölelésből, túrkálok egy picit a táskámban és egy hosszúkás vászonszütyőt veszek elő és átnyújtom Serenának. Egy furulya van benne díszesre faragva, legalábbis annyira díszesre amennyire az én limitált tehetségemből telik
- Nattergalnak kereszteltem el, azt jelenti csalogány.

Felszerelés:


Pangloss
Pangloss
1. szint - 4 kredit

Serena és Pangloss (2030.) ZUBmiQn
Serena és Pangloss (2030.) 1VGTfKF
Serena és Pangloss (2030.) Uriy9t10
Hozzászólások száma : 8
Hozzászólások régi : 450
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 6
Join date : 2019. May. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Ivan S. Pretyakov
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Pangloss (2030.)

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 06 Jún. 2019, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Viszontlátás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Pangloss

Serena és Pangloss (2030.) GyZUfyx

Idő: Nyári event alatt
Helyszín: Staten Island
Cél / Feladat: Pihenni, dolgozni, túlélni
Többiek: Pangloss Mester
többi információ:

Szerencsére a mester engedte, hogy megöleljem és adjak neki egy puszit, a válaszreakciója kissé meglepett, de határozottan kellemesen. Nem is emlékszem már arra, hogy mikor simogatta meg így a hajamat, mintha kislány lennék. Pedig már jó ideje nem voltam az. Elmosolyodtam azon, hogy e szerint nem csak nekem volt mozgalmas évtizedem, hanem neki is. Évtized; még mindig olyan nehéz volt elhinni, hogy ennyi idő telt el azóta. Végül csak visszaültünk a földre és figyelmesen hallgattam, hogy mit mond. A Bukásra kissé összerezzentem, még mindig kellemetlen emlékeket ébresztettem bennem, hiába telt el tizenkét év még mindig nem tudtam a Raft borzalmait, vagy épp a Bukást tizenegy év alatt kiheverni. Vannak sebek, amik soha sem múlnak el. Ahogyan Mr. Svenson-t említette, vajon tudta, hogy mi történt vele az elmúlt évek alatt?
- Végig Asgardon? - bukott ki belőlem a kérdés.
Akkor szinte már-már mondhatni lehet, hogy végig szem előtt volt. Igaz Asgardról Loki végső eltűnése után alig hallani, persze ott van Einar, de rajta kívül nem nagyon. Azóta más isteni világok kerültek előtérbe.
- Azért úgy tudom, hogy ott is véget ért mire a Barokk megtörtént, utána pedig már mindenhol béke volt, mikor a világ helyreállt - mondtam. - Ajándék?
Kérdeztem meglepetten és figyeltem, ahogyan elővett egy hangszert. Sajnos nem tudtam játszani, de a kedvessége nagyon jól esett és a hangszer is csodaszép volt.
- Nagyon szépen köszönöm, ez gyönyörű! - feleltem őszintén. - Ha tudtam volna, hogy visszajön, akkor én is készültem volna valamivel. Hogy talált meg itt? Az iskolában mondták?

felszerelés/egyebek:

Serena és Pangloss (2030.) RwG6f65 Serena és Pangloss (2030.) AdUwA9l Serena és Pangloss (2030.) I2XEfGU Serena és Pangloss (2030.) ZUBmiQn Serena és Pangloss (2030.) 2JwQCrm Serena és Pangloss (2030.) 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Pangloss (2030.) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Pangloss (2030.)

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 31 Aug. 2019, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Viszontlátás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Pangloss

Serena és Pangloss (2030.) GyZUfyx

Idő: Nyári event alatt
Helyszín: Staten Island
Cél / Feladat: Pihenni, dolgozni, túlélni
Többiek: Pangloss Mester
többi információ:

Azonban úgy tűnt, hogy nem lesz túlságosan nagy szerencsém, mert még a pihenőidőmet sem tudtam végig elölteni, mert máris megszólalt a csipogóm, hogy gond van. rápillantottam, hogy milyen számról jött, és itteni. Akkor valaki rosszul lett, ami pedig azt jelenti, hogy a pulttól valakinek oda kell mennie, nekem pedig átvenni a helyét, ha még egy hívás következne.
- Sajnálom Pangloss mester, de mennem kell, szólít a munka – mondtam.
Kissé távolabb léptem és már indultam volna is elfelé, amikor hirtelen még eszembe jutott valami, hogy ne csak ennyi legyen az elköszönés, mert mindez nagyon illetlen lett volna.
- Jöjjön el valamikor az X-suliba, a régi Xavier Birtokra. Most, hogy nyári szünet van ott, több időnk lehetne beszélgetni, és Namor is ott van. Ha pedig nincs hol megszállnia, ott biztosan találunk egy szobát önnek – mosolyodtam el.
Még igyekeztem megvárni a válaszát, miközben gyorsan mindent összepakoltam a földről, hogy magammal vigyem, egyedül a plédet szándékoztam itt hagyni, hogy Pangloss mester szeretne ülni, akkor ezzel ne legyen gondja és megtudja tenni ezt. Szerencsére amint megvoltam nem kellett messzire menni, mert nem mentem túl távol az egészségügyi, vagyis inkább orvosi sátortól, látótávolságon belül volt. Ki tudja, hogy mi történik és mennyi idő alatt kell, hogy oda érjek. Nem szerettem volna, hogy a pihenőidőm a hanyagságom miatt emberéletekbe kerül. Amikor visszaértem a sátorhoz még egyszer hátrafordultam és integettem az idős férfinak egyet mielőtt beléptem volna oda és vissza nem tértem volna a munkámhoz.

//Mivel valószínűleg sajnos újra csak évek múlva jössz vissza, és este véget ért az event is, így köszi a játékot, kár, hogy nem játszottunk tovább.//

felszerelés/egyebek:

Serena és Pangloss (2030.) RwG6f65 Serena és Pangloss (2030.) AdUwA9l Serena és Pangloss (2030.) I2XEfGU Serena és Pangloss (2030.) ZUBmiQn Serena és Pangloss (2030.) 2JwQCrm Serena és Pangloss (2030.) 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Pangloss (2030.) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Serena és Pangloss (2030.)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.