Egy nem várt találkozás

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 01 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater
többi információ:

- Nem vagyok túl jártas az asztrálsíkos dolgokban, mindig Gabe… Gabriel Morsus segített ebben, amikor épp meditáltunk – mondtam.
A simán Gabe-ből lehet, hogy nem jön rá, hogy kire gondoltam, így gyorsan módosítottam a nevet az egészre, hogy abból már tudja, hogy az igazgatóra gondoltam rajta. Végtére is ő volt a Vasököl, számtalan meditációs dolgot ismert, ahogyan Zack is, nem Zack Morsus, a fiam Zack. Bárki segítsége jól jött volna ebben a helyzetben. Igyekeztem figyelmesen hallgatni, hogy mit is mondott, most már valamivel tisztább volt a tudata, nem pánikolt és nem nevetett össze vissza. Ez jó volt, nagyon jó. Néha sajnáltam, hogy sürgősségi orvosi szakvizsgát tettem és nem pszichiátert. A diákoknál ennek gyakran vettem volna hasznát, volt egy olyan érzésem, hogy most is. Az talán hasznos lehet, hogy akkor gyengébb, amikor táplálkozik. De ez feltűnhet, kiszúrható vajon?
- Ne erőltesse meg magát… ez a Lélekfaló együtt dolgozik valakivel a rendes világban? Végtére is minket valaki odacsalt Brooklynba – mondtam. - Maga menjen, ha menni akar, nekem nem venné hasznomat…
Azt továbbra sem akartam elmondani, hogy megsérültem súlyosan, mert hasba szúrtak és éreztem, hogy fogy az erőm és haldoklom. Reméltem, hogy Adia odakint van és tesz valamit, csak a sérülés túl erős és a haladás közben nem tud annyira gyógyítani. Nagyon reméltem, hogy ez igaz és halad.
- Arról tud valamit, hogy mi ez a lény? Démon, mutáns, szuperhumán, esetleg egy Végső, vagy egy kree? Ha már úgyis háborúban állunk velük, a vírusuk után ezt is kinézem belőlük… – mondtam. - Van valami, amivel én tudok segíteni? Valami, amihez nem kell fizikailag jelen lennem és tennem valamit…
Reméltem, hogy tud valami ilyesmit, mert akkor én is tudok segíteni, ha nem, akkor várhatom, hogy valaki megmentsen.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Szer. 08 Ápr. 2020, 19:11

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia


Elképedve bámulok rá, és már az sem érdekel, hogy ez mind kiül az arcomra. Nem tud segíteni, nincs haszna, tud-e valamiben segíteni, amihez tulajdonképpen nem kell csinálnia semmit sem? Még ő nyugtat engem, hogy viselkedjek higgadtan. Mióta lehet itt, egy pár órája? Az elmondása szerint én már itt vagyok három éve, mégis ő az aki nem akar semmit sem tenni. Ökölbe szorítom a kezem, és legszívesebben üvöltenék, és minden dühömet, tehetetlenségemet és elkeseredésemet rázúdítanám....
Megtehetném, de nem jutnánk így sehova se, még az a halvány esélyem is elveszne amit jelenleg táplálok. Lehajtom a fejem, ahogy fel emelem, megakad a szemem a véres ruháján, amit megpróbál takargatni, a hasa tájékán.
-Nem tudom, hogy mi ez a lény....őszintén szólva fogalmam sincs...de nem hiszem, hogy lenne hatással bármire is a való világban. Ha így lenne, a testem már rég nem lenne életben...az csak illúzió, élethű az igaz, de nem hiszem hogy a teste megsérült volna a való világban. Ha így lenne az enyém már az első pár napban olyan sérüléseket szenvedett volna....-
Megrázkódok, hirtelen valami meleg érzés tölt el és mintha valami hívna, mélyebbre ebben a világba, de nem kellemetlen, inkább meleg, hívogató és reményt keltő. Egyszerűen tudom, hogy mit tudok tenni és hova kell küldenem őt. Megragadom a kezét, a másikkal pedig megragadom a plüss állatot és az ölébe nyomom, nem tudom miért, a mozdulat szinte önkéntelen.
-Higgyen nekem...tudom, hogy a valóságban a teste jól van...kérem segítsen....nem csak én vagyok itt egyedül...-
Koncentrálok és bár nehezen megy, egyre erősebben érzem az a jól eső melegséget, elképzelem ahogy a testünk elhalványul, egyre halványabb és lassan testet ölt azon a helyen ahol azt az energiát érzem...


Furcsán érzi magát, mintha egy hosszú aranyszínű folyosón sétált volna végig, viszont pillanatok alatt. Egy pillanatra megtörik a koncentrációja, de észbe kap és képes még idejében megtartani azt, és a benne felgyülemlett mágikus erőt. Nem gondolkodik el azon, hogy ez hogy lehetséges, hiszen korábban erre sosem volt képes. Nem is biztos, hogy képes lenne-e ezt hosszú távon fenn tartania. Megrázza a fejét, nincs ilyenekre idő...
Körbe nézz, és undorral kevert döbbenettel konstatálja, olyan mintha valamiféle élő barlangba került volna. A falak, és maga a padló is, mintha sárgás izomszövetből állna, a felszínen és mélyebben világosabb erek, amiben valamiféle fekete folyadék lüktet, mint a vérerek, minden nyákos, és nedves. A levegő bűzős és fojtogató.
-Mi az isten folyik itt....-
Suttogja öklendezve és könnyezve a facsaró bűztől, de még így is megcsapja egy halvány lüktető sötét jelenlét, nem messze ettől a helytől. Elindul arra felé, az egyetlen kijárat felé, mikor hirtelen két alak kezd kibontakozni a semmiből, ahogy egyre szilárdabb lesz a jelenlétük Serenát ismeri fel, az ülő alakban míg a másikban a fiát, akiért eleve elindult a parkba...de valami nincs rendben, a fiú nem materializálódik, ahogy Serena. Inkább egyre halványul ás végül eltűnik. Dermedten áll Serena előtt.
-Mi..mi történt?-




Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 10 Ápr. 2020, 00:02




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater
többi információ:

Reméltem, hogy tudni fogja Jason, hogy mi lehet a szörny azok után, hogy mennyi időt töltött már itt, de nem tudta sajnos. Akkor ez azt jelentette, hogy túlságosan is jó volt abban, amit csinál. Így ez semmiképp sem a fiú hibája volt, meg sem fordult a fejemben, hogy az lenne, hiszen csak egy halálra rémült fiatalember volt. A szavaira bólintottam, ennek ellenére biztos voltam benne, hogy valakivel együtt dolgozott, megronthatott, mert valakivel oda kellett minket csalnia arra a helyre, hogy ott megtámadhassanak minket.
- Szeretném ezt hinni, de megtámadott minket valaki odakint – mondtam. – A támadás során vesztettem el az eszméletemet is. Én és az a férfi nem egy biztonságos betegszobában voltunk állandó megfigyelésen, hanem a közel -20 fokos hidegben Brooklyn-ban. Percek alatt felléphet a hipotermia, és hamar meghalhatunk. Főleg, hogy egy kietlenebb helyen voltunk, ahol senki se jár.
A szívem megszakadt, amikor azt hitte, hogy nem akarok segíteni. Én szerettem volna, de ő jobban értett az itteni dolgokhoz, nagyobb segítségére lett volna annak a férfinak, mint én, aki semmit sem tud itt tenni. A tehetetlenség felőrült, tenni akartam valamit, de nem voltam képes minimális módon sem befolyásolni azt, ami itt van. Nem voltam kiképezve rá és idő sem volt arra, hogy most próbáljam a több hetes, hónapos tanulást, képzést most sajátítsak el, miközben odakint ki tudja, hogy mi történik és belehalok az aggodalomba Adia miatt.
- Szeretnék segíteni, de nem tudok, nekem semmi kapcsolatom az asztrál síkkal, olyan személy segítsége nélkül, aki képes asztrális kivetülést hozni, vagy magától belépni az asztrál síkra nem tudok semmit tenni. Ezért kérem, hogy ön menjen, ön ismeri ezt a helyet, a férfi, akivel idekerültem pedig tud dolgokat tenni és fizikai valójában van itt, nem csak szellemként, mint én! – kértem kétségbeesetten.
Végül azt hittem, hogy nem hallgatta meg a kérésemet, de végül is mind a ketten megjelentünk nem sokkal a másik férfi közelében. Tehát bármennyire is szerette volna, ő sem jutott ki és erre vonatkozott annak a lénynek a szavai.
- Nem tudom, de Mr. Norman járatos az itteni dolgokban, mert régóta itt van. Azt mondja nem ő az egyetlen. Talán, ha sikerülne minden itt ragadt lelket összeterelni, akkor talán ki tudnánk közösen találni valamit – próbáltam felhozni ezt.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Szer. 29 Ápr. 2020, 13:13

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia


Elégé meglepte a dolog, hogy Serena csak így megjelent az előbb Jasonnel együtt, aki el is tűnt. Annyira, hogy majdnem kizökkent a koncentrációból, amivel összegyűjtötte azt a jelentős mennyiségű mágikus energiát, de még idejében lenyugtatta magát, ahhoz, hogy ne veszítse el az egyetlen fegyverét amit használhat jelenleg. A következő dolog azonban amit tesz, hogy átöleli Serenát, hisz nem sokkal ezelőtt, a szeme láttára halt meg, még ha csak illúzió volt is.
- Bocs csak az előbb láttalak meg halni.....-
Jason eltűnt ugyan, de valahogy biztos benne, inkább csak egy halvány érzés, de biztos benne, hogy még életben van. Nem lehet sok ideje hátra.
-Hogyan? Rajtunk kívül én nem láttam itt senkit eddig még. Van valami furcsa ebben a helyben....nem voltam még asztrális síkon soha, de az elmondásod alapján, ez különbözik tőle....-
Megakad a szeme a plüss állaton, ami még mindig Serenánál van, és gondolkodás nélkül letérdel mellé és rárajzolja a másik jelet, a védelemét. A jel ragyogva beolvad a plüss testébe és elkezd azonnal mocorogni és ezzel egy időben az egész hely lekezd rázkódni.
-Nem hiszem, hogy sok időnk van még itt....két furcsa jelenlétet érzékelek, az egyiket mintha titkolni próbálnák. Oda tartok. Nem hiszem, hogy számíthatunk másra jelenleg. Sajnálom de ki kell bírnod, nem foglak itt hagyni...-
Lehajol a nőhöz hogy felemelje, de ekkor a plüss, mintha elkezdene folyékonnyá válni, és elkezd ráfolyni Serena testére.
-Nyugodj meg, segíteni fog....-
A hangja határozott, ahogy az előző varázslatot, úgy ami a védelemhez kötődik, azt is félre értette és a rossz dolgon használta. Azért mivel az ördög soha nem alszik, kész arra, hogy eltávolítsa azt.



Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 30 Ápr. 2020, 00:01




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater
többi információ:

Ahogyan a férfi próbált átölelni ösztönösen léptem hátrébb, de még erre sem volt szükség, mert mint korábban most is egyszerűen átnyúlt rajtam, mintha ott sem lettem volna. Valamiért ő úgy tűnt, hogy fizikai alakban van itt, míg én nem. Nem tudom, hogy miért. Közben aggódva pillantottam Mr. Norman irányába, de már nem volt itt. Mr. Norman azt mondta, hogy bármit képes láttatni a lélekfaló, de egyedül dolgozik. Az egyedül nem volt igaz, valaki volt vele, aki a valós világban tudott ténykedni.
- Azt hiszem, hogy még egyelőre nem haltam meg – mondtam.
Vagyis nem tudom, hogy milyen lett volna, ha ez megtörténik. A férfi valamit nagyon nézni kezdett, oda pillantottam, de nem volt ott semmi. Valami lett volna rajtam, vagy a lábamnál? Valamit rajzolt a levegőbe, aztán nem történt semmi. Elképzelésem sem volt, hogy mit tesz és miért. De az biztos, hogy látott valamit, legalább is számomra úgy tűnt, mást nem tudtam elképzelni.
- Öööö… mit csinál? – kérdeztem óvatosan és zavartan.
Tényleg nem tudtam, hogy mit csinál és mit tesz, ahogyan próbált felemelni, hogy nem hagy itt, ismét csak át nyúlt rajtam. Nem tudom, hogy miért próbálkozott, amikor az egész itt létünk eleje óta áttetsző voltam és nem volt fizikai formám. Bár kedves volt a törődése, de ezzel sajnos nem megyünk semmire. Tudtam, hogy mikor kell áldozatot hozni, vagy megtenni, hogy nem hátráltatok másokat, elég sokat voltam teher fiatalabb éveimben.
- Kezdem azt hinni, hogy nem ugyanazt a „valóságot” látjuk. Ezek szerint ön már nem szellemként lát engem és valami van a hellyel, ami miatt nincs sok időnk, és érez bármit, én nem – mondtam.
Nem tudom, hogy ez mennyire lehetséges vagy sem, vagy ezen a helyen mi az és mi nem. Csak annyit tudtam, éreztem, hogy egyre fáradtabb és álmosabb vagyok…

//A plüss átesett Serena-n, szóval nem lehet nála és a földön maradt az előző helyszínen Razz //

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Szer. 13 Május 2020, 12:12

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia


-Okéééé....-
Motyogja zavartan, Serena határozottan nem látja azt amit ő, közben zavartan vakarja a fejét. Most már teljesen össze van zavarodva. Melyik az illúzió vagy egyik sem az? Miért lát teljesen mást, mint Serena? Amit saját maga lát teljesen valóságosnak éli meg, míg ő úgy érzékeli az egészet, mintha asztrál síkon lennék. Ha ott vannak egyáltalán. Azt sem tudja eldönteni, hogy tényleg veszélyben van az élete a sérülés miatt vagy azt csak úgy érzi, és semmi baja nincs igazából.
-Hé el ne aludj, muszáj ébren maradnod....Akkor most mi legyen? Nem hagyhatlak itt, de itt sem maradhatunk a végtelenségig...-
Közben azt a valamit figyeli ami ráfolyt a nőre, de ő ebből semmit nem lát. Nem úgy tűnik, hogy ártana neki. Valószínűleg tudja, hogy mit fog válaszolni a nő, így ha nagyon muszáj, akkor elindul arra majd, amerre talán van némi esély arra, hogy kijussanak innen.


//Bocs nem lett túl jó reag, csak nem vagyok a topon most...//



Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 15 Május 2020, 00:01




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater
többi információ:

Ennek nagyon nem örültem, bár lehetséges, hogy nem sérültem meg és csak én látom mindezt. Akkor pedig lehet, hogy Adia-nak sincs semmi baja, bár ott még mind a ketten egyformát láttunk, ahogyan fájdalmai voltak és eltűnt. De egy biztos, hogy odakint telik az idő és az biztos, hogy nem vagyunk magunknál, megfagyhatunk nagyon hamar, akkor is, ha nincs sérülésünk. És az is biztos – reméltem – hogy nem vagyunk fizikailag itt. Legalább is én. Egyikünk sem tudta, hogy mit lehet tenni. A szavaira felemeltem a fejem, vagy lehetséges, hogy megoldás lenne az, hogy elalszom és azzal ébrednék fel? Sajnos nem kérdeztem meg Mr. Norman-t, hogy szokott-e aludni. Azonban valami meglepő dolgot láttam meg a férfi mögött. Az arcomra kiült a meglepettség, nem igazán tudtam hova tenni ezt a dolgot. Lehet, hogy már most elaludtam és csak azért látom azt, amit? Az arcomon a meglepettséggel emeltem fel a kezemet és mutattam a férfi háta mögé, remélve, hogy megfordul erre. Természetesen még hangosan is feltettem a kérdést, ami a megjelenő személyre vonatkozott.
- Ön is látja az alacsony, szőke hajú Mrs. Millert?! – kérdeztem lepetten.
Reméltem, hogy igen, mert akkor lehet esélyünk arra, hogy kijussunk innen. Mrs. Miller láttán a szívem is gyorsabban kezdett verni, ez mindenesetre arra jó volt, hogy a testem adrenalint kezdjen termelni és elárassza a szervezetemet, így szinte azonnal felébredjek teljesen. Igazából reméltem, hogy valóság, mert Adia bizonyosan a SHIELD-hez ment, ha tudott, hiszen ők voltak a legközelebb és persze James is lehet, hogy ott van, ha épp nem az iskolában, de Amelia is, meg Zack, és még sorolhatnám azokat, akiket ismerek. Reméltem, hogy a férfi azt mondja, hogy látja őt, nagyon reméltem. Szívem szerint még fel is ugrottam volna, de végül nem tettem meg, mert ki tudja, hogy mennyit ronthat az állapotomon…

//Ha látod, akkor kövi körben írok vele is.//

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Hétf. 25 Május 2020, 10:34

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia


Szóval eljutottak immár arra a pontra, hogy nem tudják megállapítani, hogy mi a valós itt és mi nem. A pár perce szerzett önbizalma kezd szerte foszlani, igaz az összegyűjtött energiákat még mindig érzi magában, már ha egyáltalán az valós. Nem akarja, itt hagyni Serenát, de úgy tűnik nincs más választása, és egyedül kell arra a halvány energiát mutató helyre mennie. Nem ülhet itt és várhatja a csodát, főleg úgy nem, hogy ki tudja mi lett Jasonnel.
Már épp indulna, már rászánta volna magát, mikor a kiáltásra összerezzen és megfordul, hogy láthassa miről beszél. Semmi....
-Én nem látok senkit sem....-Tényleg zéró, nuku, semmi egyéb az undorító padlón és falakon kívül....aztán hirtelen, mintha elkezdene fodrozódni a levegő és egy női alak jelenne meg.
-Várj, mintha látnék egy női alakot...-
Meresztgeti a szemeit és pár pillanat múlva valóban teljes valójában látja a nőt.
-Mondja, hogy maga valódi és tudja, hogy mi folyik itt?-
Szólítja meg a nőt kicsit kétségbe esettebben, mint szerette volna, de csak vállat von magában. Tényleg minden segítségnek örül, ha végre ki tudnak jutni ebből a rémálomból.



Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 26 Május 2020, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler, @Thorhalla

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Nem örültem annak, amikor azt mondta, hogy nem lát senkit sem ott, ahol én láttam. Már-már feladtam, hogy ez csupán egy újabb szórakozás lehet, amikor végül tényleg megjegyezte a férfi, hogy ő maga is látja. Örömömben a legszívesebben a nyakába ugrottam volna, hogy megöleljem, bár ez nem volt olyan egyszerű, tekintve, hogy én továbbra is légies voltam, ő pedig a férfihoz hasonlóan valóságosnak tűnt.
- Adia jól van? – kérdeztem. - Ugye ő ment el magáért?
Egyelőre több kérdést nem tettem fel, azt sem tudtam, hogy önmagától jött-e ide, vagy pedig úgy, ahogyan mi, csak mert ha ez a lélekfaló képes volt arra, hogy a főmágust is elkapja valamilyen módon, akkor nem igazán tudom, hogy miként lehetett volna legyőzni. Mivel most egyelőre Mrs. Miller – remélve, hogy tényleg ő az – kapott elég kérdést, így nem is tettem fel újat. Ha Adia odament és tényleg sérült voltam, akkor abban benne volt, hogy ellátták a sérülésemet is, mert nem voltak olyanok, hogy esetlegesen vérző hassal hagynának szenvedni, vagy meghalni. Így emiatt is leginkább Adia-t féltettem, hogy vele mi lehet, jól van-e, nem halt-e meg. mivel ő jártas volt a mentális dolgokban és ehhez hasonlókban reméltem, hogy fog tudni válaszokat adni nekünk, ha nem, az nagyon kellemetlen lett volna. Nem szerettem volna itt ragadni, meghalni, így nem. Ha másért adom az életemet az egy dolog, de itt nem tudok semmit sem tenni. Az egészben a tehetetlenség volt a legrosszabb, hogy semmit sem tudok csinálni. Vettem egy mélyebb levegőt, nem szabad most pánikba esnem, sem sokkos állapotba kerülni, az ráér esetleg akkor, hogyha Mrs. Miller azt mondja, hogy nem tud segíteni. Igen, akkor határozottan ráérek pánikba esni, hogyha azt mondja, hogy nem tud segíteni…

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Thorhalla Kedd 26 Május 2020, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy nem várt találkozás
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Serena Davidson, @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Ismeretlen dimenzió
Cél / Feladat: Megmenteni a többieket
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Serena Davidson
egyéb információk:


Még szerencse, hogy Adia-val nem történt semmi és eltudta hozni a már kihűlő félben levő Serena-t és az ismeretlen férfit a SHIELD negyedbe. Mondanom sem kell, hogy Logan, Morsus és még Hood is teljesen ki voltak akadva. Még szerencse, hogy nem az én hódolóim, mert én már elküldtem volna őket a fenébe, hogy úgy aggódnak, hogy egyik sem hív el randizni. Serena-t Ko-ra bíztam, csakis a legjobbra, hogy ellássa a sebét, ami egy elég mély has szúrás volt, olyan súlyos, hogy Adia sem tudott vele mit kezdeni, csak életben tartani a gazdatestet. Elmondta, hogy mi történt, mit élt át. Én pedig természetesen megígértem, hogy segítek. Ehhez pedig mindkét személy kellett, hogy a mágiámmal betudjam a lelküket határolni, azt, hogy hol, melyik dimenzióban lehetnek. Amikor megvolt következhetett a másik lépés, hogy az asztráltestemmel én is oda tudjak jutni. Sietnem kellett, de úgy, hogy nem hibázhatok. Ami meglepett, hogy átkozottul sok védelem volt ennek a helynek, inkább egy börtönre emlékeztetett, de azok után, hogy saját magam is építettem egy börtöndimenziót a SHIELD fogjanak tanulás közben nem fogott ki rajtam. Ha ez a valami, ami ezt a helyet uralta azt hitte, hogy rajtam kifog, hát még nem találkozott velem. Először egy sötét terembe érkeztem, manifesztálódtam, de már bent voltam, így könnyedén megéreztem, hogy hol van a két elveszett lelkem. Még mielőtt bejöttem a megfelelő óvintézkedéseket megtettem, így én nem eshettem itt csapdába. Így meg is jelentem a párosnál. Nem tudom, hogy ők mit hittek, mennyi idő telhetett el, de láthatóan kételkedtek abban, hogy tényleg én vagyok. A férfi meglehetősen jelen volt, szinte valósnak tűnt, ahogyan én is, Serena volt az, aki nem. A kérdések pedig záporoztak felém.
- Felteszem, aki ezt a börtöndimenziót építette és megjelenítene valakit azt mondaná, hogy valódi, de igen, sikerült bejutnom. Azt, hogy mi folyik itt még nem tudom pontosan, de azért jöttem, hogy szétrúgjam a házigazda hátsóját és kivigyem magukat és másokat is, ha vannak még mások is – mondtam.
Serena szavaira bólintottam, és utána feleltem is.
- Igen, eljött a SHIELD negyedbe, semmi baja, a hasi sebedet már Ko ellátta, önnek pedig egy nagy púpja van a fején, hogy leütötték. Adia nem látta, hogy ki támadott valami hóvihar miatt… így elfogni sem tudta. Az ügynökök már keresik a támadót – tettem hozzá.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 Wf5WnAN Egy nem várt találkozás - Page 2 Nyryrnp Egy nem várt találkozás - Page 2 JAhYcc2 Egy nem várt találkozás - Page 2 TrxrNDE Egy nem várt találkozás - Page 2 GGIYOu5 Egy nem várt találkozás - Page 2 EJ8Vt08
Egy nem várt találkozás - Page 2 Dp6D3Pl Egy nem várt találkozás - Page 2 V6EFKhI Egy nem várt találkozás - Page 2 GNasLCM Egy nem várt találkozás - Page 2 Rpq6rYY Egy nem várt találkozás - Page 2 TL5zR2h Egy nem várt találkozás - Page 2 EaYapF5

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Kedd 02 Jún. 2020, 17:56

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia  Stephanie


Megkönnyebbülten felsóhajt mikor tudatosul benne, hogy tényleg kaptak használható segítséget ráadásul Stephanie személyében. Kicsit későn ismeri fel a nőt, végül is tudják egymásról, hogy kicsodák, legalábbis még nem kapta meg ezt a testet. Láthatóan ő sem ismeri fel. De ezzel rá ér később foglalkozni. Most már valahogy kezd biztos lenni abban, hogy kijutnak innen...ami kicsit szánalmas is, hogy megmentésre szorul. A jövőben jobban teszi ha megfogadja annak az öreg főszernek a tanácsát és összeszedi magát.
-Jelen pillanatban annyit tudok, hogy ez a valami ami uralja ezt a helyet, lelket gyűjtött ide....belőlük táplálkozik. Hogy hogyan, hát arról ötletem sincs.-
Rá pillant Serenára, ő többet beszélt Jasonnel, erről ő hátha többet tud, mint ő.
-Láttam már baromira élethű illúziót és valamiért én meg Serena más hogy érzékeljük itt a dolgokat.-
Nem nagyon járatos a mágiában, úgy hogy csak próbálja a lehető legegyszerűbb szinten tartani a beszámolót.
-Itt képes vagyok olyan varázslatokra is, amikről még csak nem is hallottam vagy láttam...egyszerűen csak a fejemben vannak. Ráadásul két-féle jelenlétet is érzékelek, az egyik biztos, hogy az a lény, a másikat meg mintha próbálná eltitkolni....-
Széttárja a kezeit, jelezve, hogy tudja hogy ez baromira kevés, és ennél jobban nem tudja el magyarázni a dolgokat ami itt folynak. Ha bármi fölött elsiklott vagy Serena többet tud, úgyis hozzáfűzi majd a saját dolgait.
Aztán hirtelen a falak és padló mintha elkezdenének hullámozni, nem is mintha valamik  mozognának bennük, halványan de egyre közelednének.
-Ugye maga is látja ezt?-
Kérdezi halkan, valahogy rossz előérzete van ezzel kapcsolatban is...


Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 03 Jún. 2020, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler, @Thorhalla

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Egyelőre úgy tűnt, hogy Mrs. Miller valódi, legalább is a szavai olyanok voltak, a mozgása is, mint máskor. Bár ezen a helyen lehetséges, hogy képes kiolvasni a fejünkből a Lélekfaló az egészet és úgy kivetíteni a személyeket. De vajon egy úgymond istennővel is képes ezt tenni? Reméltem, hogy nem. Annak nagy része, amit a férfi mondott, eléggé ijesztőnek hangzott, legalább is a mágikus képeségekkel, hogy sokkal több van neki és csak tudja őket, miközben nem kellene. Egyre valószínűbbnek gondoltam, hogy lehet, hogy azért vagyok itt így, mert semmi közöm a mágiához.
- Én pedig, mint láthatja nem tudok semmit sem tenni – mondtam.
Mivel voltak olyan információim, amiket láthatóan a férfi nem látott, így azt hiszem, hogy nekem is el kell ezeket mondanom. Próbáltam fejben összeszedni, hogy miket is mondott Jason, amikor éppen tisztán érthető volt, hogy mit is szeretne mondani.
- Mr. Norman, igen ő is itt van, ezért nem ébredt fel a hibernáció után. Szóval ő azt mondta, hogy ez a hely különböző rétegekből áll és egyre nehezebb mélyebbre kerülni, vagy ehhez hasonlót. Ezen kívül azt, hogy sok más személy is van itt. de mindenki külön helyen és a Lélekfaló nem szereti, ha egy helyen vannak.
Mondtam még, mit is mondott még mielőtt eltűnt? Próbáltam felidézni, többek között, hogy fogy az ereje és megeszi a lelkeket a Lélekfaló, de ezekkel nem mentem sokra. Az illúziókat a férfi már mondta, azt nem kellett megismételnem.
- Ennyi, ha az számít, a Lélelkfaló tényleg meg is eszi a lelkeket miután őrületbe kergette őket – tettem még hozzá.
Reméltem, hogy ennyivel is tud mit kezdeni Mrs. Miller, ha ő sem, akkor tényleg gondok lennének, lesznek. A férfi szavaira megráztam a fejemet, nem láttam semmit sem, ami ilyen lenne.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Thorhalla Szer. 03 Jún. 2020, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy nem várt találkozás
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Serena Davidson, @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Ismeretlen dimenzió
Cél / Feladat: Megmenteni a többieket
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Serena Davidson
egyéb információk:


Nem csak a hely volt olyan, hogy átláttam rajta, de pár pillanat után az előttem álló férfi is egy ismerős alakját vette fel, valakiét, akinek nagyon régóta, pár éve… halottnak kellene lennie. Csak illúzió volt a mostani alakja, a lélek nem változik, bármilyen testbe is kerül. Végignéztem a helyen, amíg hallgattam Jackson és Serena beszámolóját. Be kellett látnom, hogy ennél a helynél minden szebb, amit valaha láttam. Tele volt mágikus anomáliákkal, felteszem azokkal tartotta egyben a helyet és valamiért hatalmas energiát fordított arra, hogy másnak – jobbnak – mutassa a helyet, mint ami volt eredetileg. És arra is, hogy külön tartson mindenkit, ami még hasznunkra is lehet. A kérdésre azonban feleltem még mindennek az elején.
- Nos, én egy rothadó, halálán levő helyet látok, ami kész csoda, hogy még egyben van. De ezen felül látom, amit elhitet másokkal, fel-felvillan, de nem elég erős ellenem, átlátok az illúzióján – mondtam. - Ahogyan a magáén is Mr. Jackson. Lehet, hogy más testet kapott, de a lelke változatlan. És nehogy azt higgye, hogy elfelejtettem, hogy megszökött a Raftból!
Tettem még hozzá, bár most nem igazán fogok amiatt fáradozni, hogy itt letartóztassam. Bőven elég lesz erre gondolni, hogyha felébredt a kórházunkban. Majd nekiláttam annak, hogy kifejtsem azt, amire jutottam. Nem zárta ez ki a lehetőségét annak, hogy tévedek, de elég sok mindent elárultak ezek a rövid összefoglalások.
- Az elmondottak alapján és abból, hogy több „rétegből” áll a dimenzió nem tudja kezelni azt, ha többen vannak egy helyen. Azt hiszem az anomáliák erre vannak, hogy fenntartsa, erősítse a különböző rétegekben a hatalmát, bármi is legyen ez. Valószínűleg az egyik visszhangját, anomáliát használja ön Mr. Jackson, vigyáznék vele, ki tudja, hogy milyen hatással lehet önre. Én sem látok mozgást, egyedül vagyunk, úgy látszik önre nagyobb hatással van a hely. megpróbálná elvágni magát a manahálótól ideiglenesen? – kérdeztem.
Amíg erre választ ad, vagy próbálkozik, addig folytattam.
- Ebből kiindulva le kell omlasztanunk a falakat, vagy összehozni mindenkit egy helyre. Csak rá kell jönni, hogy miként lehet a „rétegek” között utazni… Várjon, mégse vágja még el magát. Valószínűleg az ő erejét használja itt, azért ezek az extra varázslatok. Próbálja meg ezzel az erővel felfedni, hogy mi az a másik energia. Koncentráljon arra a valamire, vagy valakire. – mondtam.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 Wf5WnAN Egy nem várt találkozás - Page 2 Nyryrnp Egy nem várt találkozás - Page 2 JAhYcc2 Egy nem várt találkozás - Page 2 TrxrNDE Egy nem várt találkozás - Page 2 GGIYOu5 Egy nem várt találkozás - Page 2 EJ8Vt08
Egy nem várt találkozás - Page 2 Dp6D3Pl Egy nem várt találkozás - Page 2 V6EFKhI Egy nem várt találkozás - Page 2 GNasLCM Egy nem várt találkozás - Page 2 Rpq6rYY Egy nem várt találkozás - Page 2 TL5zR2h Egy nem várt találkozás - Page 2 EaYapF5


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Vas. 07 Jún. 2020, 12:02

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia  Stephanie


Összerezzen, ahogy Stephanie másodpercek alatt rájön, az igazi személy azonosságára. Ez nem is zavarná annyira, de ahogy mondja az már sokkal jobban. Felsóhajt. Egészen eddig azon volt, hogy Serena elhiggye, hogy kicsoda valójában, most félig-meddig visszakozna.
-Nem szöktem meg.....valaki kihozott a Raftból, aztán pedig megölt....ebben a testben tértem vissza....-
Nem tud többet hozzáfűzni a dologhoz, a legtöbb dolgot még ő maga sem érti. Nem fog sem magyarázkodni, mentegetőzni vagy könyörögni, hogy engedje el, vagy nézzen a másik irányba, míg ő újra lelép. Lesz ami lesz. Bólint és el kezd koncentrálni, hogy valahogy elszigetelje magát ettől a helytől és annak az erejétől, aztán abba is hagyja, mikor Stephanie meggondolja magát.
-Várj én tudok mozogni itt, az előbb azt hiszem nyitottam egy átjárót vagy kaput...úgy kerültem ide....lehet megtudnám ismételi...-
Elkezd koncentrálni, most nehezebben megy és halványabban érzi azt a két jelenlétet.
-Most közelebb érzem azt a két jelenlétet egymáshoz....azt hiszem ez a lény pont oda igyekszik...-
Becsukja a szemeit, és megpróbálja kizárni a másikat és csak arra rejtett dologra koncentrál. Egyre könnyebben megy, de annak a valaminek a rendeltetése még mindig kérdéses. A kezei önkéntelenül is felemelkedik és érzi, ahogy valami bonyolult jeleket ró a levegőbe, most nem fél ettől, ha már itt erősebb ki kell használnia....hirtelen megszédül lehet meg is tántorodik, úgy érzi, mintha kirántották volna a testéből és eszméletlen tempóban száguld valamerre, valószínűleg a rejtélyes jelenlét felé. Hirtelen egy jókora barlangban találja magát, a közepén egy már-már ember nagyságú fekete kristály áll. Egy furcsa érzés fogja el, körbe járja azt a valamit....mintha....egy velőt rázó üvöltés hangzik fel, és egy láthatatlan erő, ellöki a kristálytól, vissza ahonnan elindult. Felnyög, fájdalom hasít az elméjébe, de úgy tűnik egyenlőre épségben van. Könnyes szemmel a fájdalomtól, a többiekre néz.
-Majdnem egy ember nagyságú fekete kristályt láttam, egy nagy barlangban....kavargott körülötte az energia...nem sokat éreztem, de egy furcsa érzés kerülgetett....mint ha egy jelző, lenne, egy nem is tudom egy horgony...már ha van értelme ennek...utána azt hiszem észrevett...-


Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 08 Jún. 2020, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler, @Thorhalla

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Meglepetten meredtem először Mrs. Miller-re, majd a férfira és vissza a nőre. Ezt megismételtem párszor. Tényleg ő lett volna? Ha igen, akkor nagyon sokat változott, hogy ki tudja, hogy mióta nem keresett fel minket, pedig mi ugyanott voltunk, ahol korábban. Mikor a férfi mondta, nem hittem neki, mert az egész olyan hihetetlennek hangzott, de úgy, hogy Mrs. Miller is ezt mondja, így már bizonyosan tényleg ő volt. Közben még olyan dolgokról is beszéltek, amiből egy árva szót sem értettem, de igazából még mindig sokkolva voltam azzal kapcsolatban, hogy a férfi tényleg Tyler lehetett, vagyis volt. Arról, hogy miről beszéltek fogalmam sem volt, továbbra sem értettem a varázslathoz, de ha sikerült megállapodniuk valamiben és azzal kijutunk innen, nekem tökéletesen megfelelt. Így még mindig azon járt az agyam, hogy ő ő volt. Én voltam az, aki intézte a temetését, mert senki más sem csinálta meg mindezt, hiszen egy többszörösen életfogytiglanra ítélt bűnözőről volt szó, aki egy baleset miatt ölt meg tucatnyi embert, úgy, hogy segíteni akart. Mondanom sem kell, hogy nem voltak ott sokan, már csak amiatt sem, mert nem szerették volna felbőszíteni a családokat, hozzátartozókat, sem pedig elérni azt, hogy az X-ment emiatt rossz fényben vegyél elő, hiszen Tyler akkor a csapat tagja volt, nem is beszélve arról, hogy az iskola igazgatóhelyettese. Már több, mint négy éve annak, hogy @Cody Atkinson leváltotta őt. Időnként nehéz volt elhinni, hogy mennyire rohant az idő és milyen gyorsan telt mindez. Közben csak azt hallottam, hogy beszélnek, beszélnek, mire a végén képes voltam arra is, hogy kinyögjem, amit mondani szerettem volna, bár nem hiszem, hogy olyan nagyon sok mindent tett volna a beszélgetésükhöz, vagy ahhoz, hogy kijussunk innen. Ettől függetlenül tényleg csak ennyit voltam képes mondani, inkább kinyögni ebben a helyzetben.
- Tényleg te vagy az? – kérdeztem.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 08 Jún. 2020, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy nem várt találkozás
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Serena Davidson, @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Ismeretlen dimenzió
Cél / Feladat: Megmenteni a többieket
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Serena Davidson
egyéb információk:


- De felteszem lett volna ideje jelentkezni, hogy természetfelettiként visszatért. A büntetése halálig szólt, így valószínűleg elengedték volna… így azonban… – legyintettem egyet.
Fogalmam sincs, hogy erre van-e valamilyen jogi precedens, vagy sem, nem is beszélve arról, hogy ennek a beszélgetésnek most sem ideje, sem helye sincs ebben a dimenzióban. Más dolgunk van. Elég sok minden voltam, de jogász nem, az ilyesmik és egyéb személyes dolgok miatt tartottunk mi is ügyvédeket. Ez viszont már valami! Amikor a javaslatomra mondta, hogy tud közlekedni. Szerintem nekem is menne, mert nem volt túl nehéz számomra kiismerni a helyet, de ő volt itt régebb óta, így valószínűleg ő tudta, érzékelte, hogy mit kell itt keresni. Így ez még kapóra is jött számunkra.
- Próbálja meg! – kértem.
Pont oda igyekszik, nem szólaltam meg, mert tudtam, hogy mennyire rossz és zavaró, amikor még valaki mást is ki kell zárni a meditáció, vagy mágiafenntartás közben. Így türelmesen vártam, hogy befejezze azt, amit csinál. Addig is nézelődtem és néhány pillanatra még Serena-ra is figyeltem, aki láthatóan eléggé sokkolódott amiatt, amit hallott. Végül Tyler visszatért és láthatóan igencsak kellemetlen érzésben volt része, nem volt semmi asztrális és mentális védelme. Az pedig, hogy én építsek fel egyet, hogy ilyen forduljon elő, órákig tartana. Amit mondott az pedig érdekes volt, határozottan bólintottam a végén, hogy volt értelme.
- Van, meg kéne nekem is vizsgálnom, de az elmondása alapján valószínűsítem, hogy az a valami lesz az, ami egyben tartja a dimenziót. Abból nyerheti az erejét ehhez, vagy valamit tart benne, ami ugyanezeket a hatásokat képes elérni – mondtam. - Ha koncentrál és mutatja az utat, oda tudom vinni magunkat.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 Wf5WnAN Egy nem várt találkozás - Page 2 Nyryrnp Egy nem várt találkozás - Page 2 JAhYcc2 Egy nem várt találkozás - Page 2 TrxrNDE Egy nem várt találkozás - Page 2 GGIYOu5 Egy nem várt találkozás - Page 2 EJ8Vt08
Egy nem várt találkozás - Page 2 Dp6D3Pl Egy nem várt találkozás - Page 2 V6EFKhI Egy nem várt találkozás - Page 2 GNasLCM Egy nem várt találkozás - Page 2 Rpq6rYY Egy nem várt találkozás - Page 2 TL5zR2h Egy nem várt találkozás - Page 2 EaYapF5


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Pént. 12 Jún. 2020, 11:49

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia  Stephanie


-Igen....-
Keserűen fordul Serena felé és válaszol, láthatóan szégyelli is magát, bűntudata is van és amúgy is, jócskán kavarognak most az érzelmek benne, amit láthatóan nem is nagyon tud titkolni. Fáradtan bólint.
-...én vagyok az....-
Visszafordul Stephanie felé, egy gyenge mozdulattal vállat von, jelezve, hogy sok választása nem igazán volt.
-Elhinné, ha azt mondanám, hogy nem volt időm rá? Mivel a feltámadásom után nem sokkal, újra megöltek, és csak most pár napja kerültem vissza az életbe megint....-
Tudja, hogy ez elég hülyén hangzik így, de konkrétan ideje sem volt nagyon, hogy arra gondoljon, hogy feladja magát. Elég hülyén érzi magát, de nem is igazán sejtette, hogy van erre jogi protokoll.
-Ha ez megnyugtatja, ha kikerülünk innen, letartóztathat újra, ha akar, akár a fejemben is turkálhatnak. Az igazat mondom....-
Keserű szájízzel mondja mind ezt, mert bár pontosan tudja, hogy mit tett, és azt is, hogy ez elől nem menekülhet valószínűleg élete végéig, börtönben sem akar ülni...megint....
Újra behunyja a szemeit, most már sokkalta könnyebben képes bemérni annak a kristálynak a helyét, de sajnos annak a lénynek is. Nem sokára odaér. Már éppen szólni akarna, mikor olyan szavak hagyják el a száját, amit életében nem hallott, egy aranyszínű vibráló energia fonalszerűség jelenik meg, aminek az egyik vége Stephaniehoz csatlakozik a másik pedig, érezhetően a kristályhoz vezet.
-Most nem igazán tudom mit csináltam....-Jelenti ki aggódva, de valószínűleg csak valahogy megmutatta az utat, merre is fekszik az a barlang ami a kristályt tartalmazza. Remélhetőleg.....
-Jól van?-
Kérdezi, nem szeretné ha azt feltételezné róla, hogy megakarta támadni vagy ilyesmi. Azzal csak rontana mindenki helyzetén, mondjuk a sajátján leginkább.


Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 13 Jún. 2020, 00:02




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler, @Thorhalla

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Egyre kevésbé tudtam hova tenni a történéseket, főleg, amikor a szavaimra a férfi elmondta, hogy tényleg ő az. Megrökönyödve néztem rá. El akartam hinni mindezt, de nem nagyon tudtam, az egész olyan hihetetlen. Persze tökéletesen tudtam, hogy vannak olyanok, akik visszatérnek a halálból, hiszen mindenki feltámadt a Harmadik világháború után is, de ez akkor is annyira hihetetlen volt. Ha nem lettem volna teljesen anyagtalan, akkor örömömben meg is öleltem volna, de így minden igyekezetem azzal ment el, hogy ne zuhanjak át a padlón kitudja, hogy hova, hanem ott maradjak, ahol vagyok. Meglehetősen kellemetlen állapot volt. De szerencsére úgy tűnt, hogy mind a ketten tudják – vagy legalább is Mrs. Miller tudja – hogy amit is kellene tenni, vagy hogyan kellene azt és irányítja a férf… Tylert. Azon még mindig nem tettem túl magam, hogy nem keresett minket, bár igencsak kellemetlennek hangzott az, amit mondott, hogy szinte azonnal meghalt újra, vagy lehet, hogy félreértem az egészet. Végül Tyler csinált valamit, aminek a végén egy gyönyörű mágikus aranyfonál, vagy mi – nem igazán tudom jobban körülírni – csatlakozott Mrs. Millerhez, a másik végét ugyan nem láttam, de valószínű lehetett, hogy tényleg a kristályhoz vezet? Legalább is ennek lett volna értelme, hiszen ezt kérték tőle.
- Akkor ez most odavezet a kristályhoz minket? – kérdeztem zavartan és óvatosan.
A jól van kérdés után aggódva pillantottam mind a kettőjükhöz, csak reméltem, hogy nem történt semmi gond sem és mind a ketten jól vannak. Ha történne velük valami, akkor szerintem senki sem tudna innen kijutni és nem szerettem volna tudni, hogy hányan halnának meg akkor. Az, ha én nem jutok ki annyira nem volt fontos, de Mr. Norman még fiatal volt és a megannyi másik élet is számított. mint mindig szerettem volna másokat biztonságban tudni azelőtt, hogy én is biztonságba megyek.
- Ha ott leszünk mit fogunk tenni? – kérdeztem mind a kettejüket.
Hátha már van ötletük, nem tudom, hogy így működik a mágia, vagy sem.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 13 Jún. 2020, 00:07




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy nem várt találkozás
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Serena Davidson, @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Ismeretlen dimenzió
Cél / Feladat: Megmenteni a többieket
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Serena Davidson
egyéb információk:


Felsóhajtottam, amikor tovább kezdett szabadkozni és megráztam a fejemet, a második szavainál pedig már fel is emeltem a kezem és közbevágtam, hogy ne folytassa mindezt. Ennek nem volt itt a megfelelő ideje most. Főleg, hogy nem az én időm fogyott itt nagyon vészesen, hanem az övék. És elkövethetett bármit az élete során, akkor sem érdemelte meg azt, hogy itt meghalljon, ahogyan más sem.
- Erre most nincs időnk, ha végeztünk és felébredtek, akkor majd megbeszéljük – mondtam.
Vagyis próbáltam sürgetni, hogy tegye azt, amit mondok mielőtt kifutunk az értékes időből. Az ő idejükből egészen pontosan. Egyelőre még mindig nem tudtam, hogy mi lehet ez a Lélekfaló, nem volt esélyem megnézni a kristályt sem, így még mindig csak a sötétben tapogatóztam. De szerencsére Mr. Jackson próbálkozott a kéréssel és végül sikerült is egy használható módszert összehoznia. Így most már éreztem azt, hogy hol van a kristály, bár engem is meglepett, hogy annyi mágia volt itt helyben, hogy ez a „fonal” látható lett. Normális körülmények között én „látom” és érzem, és nincs más hatása, de itt nem minden működött e szerint a mágia törvényei alapján, aminek nem örültem. Ő pedig máris védekezett, hogy nem bántani akart és Miss Davidson is kérdezett. Az ilyenek miatt nem küldök képzetlen ügynököt sem a terepre, amíg nem tud mindent és nem szeretem az amatőröket.
- Igen, ez fog elvezetni oda. És ön nem csinált semmit rosszul Mr. Jackson. A mágia valamiért nagyon erős itt, azért látszódik és ezzel már oda tudunk jutni a kristályhoz – mondtam.
Nekiláttam koncentrálni és – mivel nem voltam biztos a hely stabilitásában, így igyekeztem a lehető legbiztosabbra menni – néhány rúnát is felrajzolni a levegőbe. Az egyikkel ráhangolódni a fonálra, másikkal elérni, hogy mindannyian benne legyünk a varázslatomban, majd elérni, hogy biztosan megfelelő helyre érkezzünk, ne pedig egy falba, vagy bele a kristályba. Egyik sem lett volna épp kellemes. A jelek után pedig jöhetett a befejezés:
- Extermis! – mondtam ki a varázsszót.
A következő pillanatban lángok öleltek mind a hármunkat körbe és a megszokott villanás következett, aminek a végén egy hatalmas kristály előtt álltunk egy minden eddiginél rondább csarnokban…

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 Wf5WnAN Egy nem várt találkozás - Page 2 Nyryrnp Egy nem várt találkozás - Page 2 JAhYcc2 Egy nem várt találkozás - Page 2 TrxrNDE Egy nem várt találkozás - Page 2 GGIYOu5 Egy nem várt találkozás - Page 2 EJ8Vt08
Egy nem várt találkozás - Page 2 Dp6D3Pl Egy nem várt találkozás - Page 2 V6EFKhI Egy nem várt találkozás - Page 2 GNasLCM Egy nem várt találkozás - Page 2 Rpq6rYY Egy nem várt találkozás - Page 2 TL5zR2h Egy nem várt találkozás - Page 2 EaYapF5

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Hétf. 22 Jún. 2020, 09:37

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia/Stephanie


Biccent egyet, tudomásul vette, hogy elég volt ennyi a magyarázkodásból. Bocsánatkérően pillant Serenára, mint egy célozva, hogy ha kijutnak innen később, mindent elmesél. Hacsak nem fog megint börtönben ülni.
Úgy tűnik bármit is csinált, azzal Stephanie már képes dolgozni, és máris varázslatba fog. Mielőtt még elteleportálnának Serenának válaszol.
-Elpusztítjuk azt a kristályt és kijutunk....-
Persze mondani könnyebb, mint megtenni. Egy rövid teleportálás után, már életnagyságban látja az feketés kristályt, ami jócskán egy megtermett ember fölé magasodik, nem hogy föléjük. A barlang, tényleg undorító. Erre jobb szó nincs, mintha a falakban lévő erek, izmok lüktetnének. Egy csomó helyen, mintha valami trutyi szivárogna, a falakból, a padlón valami fekete csúszós anyaggal van tele.
-El tudja.....-
Fordulna Stephaniehoz a kérdéssel, miszerint el tudja-e pusztítani a kristályt, de nem jut a mondat végére, mert a velük szemben lévő fal konkrétan berobban, valamilyen artikulálatlan, csont ropogtató üvöltés kíséretében. Nem bajlódik varázslattal nincs is ideje rá, így csak Serena elé vetődik, hogy védje a törmelékektől és az entitástól ami tajtékozva, üvöltve robbant be a barlangba...



Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 23 Jún. 2020, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler, @Thorhalla

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Olyan sok mindent nagyon megérteni, felfogni sem volt időm, mert a következő másodpercben már meg is történt a teleportáció. Az egyetlen előnye az volt, hogy itt nem éreztem a kellemetlen mellékhatását, amit egyébként a valóságban éreznék. Legalább ennyi előnye volt annak, hogy jelenleg szellemalakban semmit sem tudok tenni. Nagyon szerettem volna, hogyha igaz lenne az, amit mondott, vagy szeretett volna mondani, hogy ezek után kijutunk. Sajnos nem voltam ennyire optimista, hogy ennyire könnyedén megússzuk mindezt. A teleportálás után egy roppant undorító és ronda helységbe értünk. Szerencsére csak az mentett meg attól, hogy rosszul legyek, hogy orvos voltam és láttam számtalan ilyet, ehhez hasonlót. Felismertem az ereket, az izmokat a szöveteket. Amik te jó ég…
- Ez a hely olyan, mintha a lényből állna – mondtam. - Ez egy ember volt!
Nyögtem fel a felismeréstől. Nem tudom, hogy mennyire lehetséges, de az izmok szerkezete és az ereké is határozottan emberi volt. Mi volt ez a hely?! Azt hiszem, hogy erre a kérdésre nem akartam tudni a választ és „szerencsére” időm sem volt arra, hogy feltegyem a kérdést, mert a „házigazda” is megérkezett. Tyler ugyan elém ugrott, úgy tűnik, hogy van ami soha sem változik, bár nem hiszem, hogy ebben a szellemalakban olyan nagyon szükségem lett volna arra, hogy megvédjen, vagy óvjon. A törmelékek egy része ugyanis még át is repült rajtam, amiből szerencsére semmit sem éreztem. Mivel pedig Tyler éppen előttem volt az entitásból semmit sem láttam, csupán a fülsiketítő üvöltését hallottam, ami így sem volt túlságosan kellemes, hogy igazából nem is volt alakom és nem okozott fizikai károsodást az üvöltés. Megtudtam egyáltalán sérülni így? Nem szerettem volna megtudni, de próbáltam hasznosnak tűnni és lenni, így próbáltam kisé távolabb kerülni az entitástól és utána körbe is szerettem volna nézni, hogy mit is lehetne itt tenni, már ha találok olyan dolgot majd, amihez én is értek…

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G
[/b]

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Thorhalla Kedd 23 Jún. 2020, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy nem várt találkozás
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Serena Davidson, @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Ismeretlen dimenzió
Cél / Feladat: Megmenteni a többieket
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Serena Davidson
egyéb információk:


A teleportálás megtörtént meglehetősen könnyedén ott pedig úgy tűnt, hogy végre nem csak én látom a valós helyet, hanem mindenki más is. valóban nem volt szép látvány, az egész hely „bűzlött” a sötét mágiától és alkímiától. Azt, hogy milyen lény lehetett ez én nem ismertem meg, de úgy tűnt, hogy jó az, ha van egy orvos kéznél, hiszen Serena embernek nézte. Volt elképzelésem, hogy mit művelt magával ez a valami, hogy ezt elérje, a szomorú az volt, hogy akár én is létre tudtam volna hozni, de nem létezett olyan isten, akiért mindezt megcsináltam volna. Már válaszolni készültem volna, amikor – az egykori feltételezhetően ember a megállapítás alapján – megérkezett. Az igazat megvallva nem egy léleknek tűnő valamit vártam, hanem valamit, amit az alkímia alakított át az itt látottak alapján, de egy éjfekete, végtelenségig romlott valami jelent meg. Talán még Thorhalla lelke sem volt ennyire elrohadva, mint ez a Lélekfaló.
Lélekfaló:
Az üvöltés közben és végén felrajzoltam egy rúnát a levegőbe, aminek hatására halvány aranyszínű védőmező vette körbe Serena-t és Jackson-t is, teljesen az alakjukhoz illeszkedett és mozgott velük, védőpajzsként. Ezzel láthatóan sikerült magamra vonnom a figyelmét. Érdekes, gyorsan kipróbáltam valamit és lilás puszta színtiszta mágikus energiát kezdtem a kezembe koncentrálni az itt levő manahálóból. Ennek hatására teljesen elvesztette a figyelmét a két társamról. Szóval a mágikus energiák vonzották, így máris logikusnak tűnt, hogy miért nem volt fizikai alakja Serena-nak, benne semmi mágia nincs. Szóval mágiahasználókra, vagy olyanokra utazott, akikben volt kozmikus energia.
- Jakckson, ha lehet ne használjon mágiát, azt hiszem, hogy mágikus erőkkel és kozmikus energiákkal táplálkozik. Elvonom a figyelmét és feltartom, addig találják meg a módját, hogy elpusztítsák a kristályt! – mondtam.
A másik kezembe is belekoncentráltam egy gömbnyi színtiszta mágikus energiát és lassanként hátrálni kezdtem Jackson-tól és Davidsontól. Egyelőre úgy tűnt, hogy beválik, mert az entitás megbabonázva figyelte az energiákat és jött utánam.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 Wf5WnAN Egy nem várt találkozás - Page 2 Nyryrnp Egy nem várt találkozás - Page 2 JAhYcc2 Egy nem várt találkozás - Page 2 TrxrNDE Egy nem várt találkozás - Page 2 GGIYOu5 Egy nem várt találkozás - Page 2 EJ8Vt08
Egy nem várt találkozás - Page 2 Dp6D3Pl Egy nem várt találkozás - Page 2 V6EFKhI Egy nem várt találkozás - Page 2 GNasLCM Egy nem várt találkozás - Page 2 Rpq6rYY Egy nem várt találkozás - Page 2 TL5zR2h Egy nem várt találkozás - Page 2 EaYapF5

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Vas. 28 Jún. 2020, 12:54

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia/Stephanie


Elkezd félni. Ahogy megjelenik a Lélekfaló, egyszerűen ledermed pár másodpercre, miután Serena elé veti magát. Fel sem fogja, hogy felesleges volt, hisz csak átesik a testén a törmelék....már ha az törmelék, nem pedig szövet és csonttömbök és más undorító részei a barlangnak.
Stephanie máris varázslatba fog, kapnak egy védő-varázslatot, olyan gyorsan hozza létre azokat, pislogni sincs ideje. Eltereli a figyelmét, míg neki el kéne valahogy pusztítani a kristályt. Könnyebb mondani, mint megtenni. A lényből áradó mágia és éhség érzet egyszerűen félelemmel tölti el.
De közelebb lép a kristályhoz, olyan közel próbál jutni hozzá amennyire csak lehet anélkül, hogy felhívná annak az entitásnak a figyelmét. Ez könnyebben megy, mint először gondolta. Ahogy egyre közelebb ér, egyre erősebb vonzást érez. Mintha a kristály magába szívná a manát itt, de nem tőlük. Valószínűleg az itt fogva tartott lelkekből? Egy közelebb és közelebb lépked, és egyre jobban belemerül a bámulásába. Szinte már nem is fogja fel, mi folyik körülötte. Ebből az zökkenti ki, mikor hozzá ér a kristályhoz és a rajta lévő védelmező varázslat felizzik. Gyorsan hátrál pár lépést, várva, hogy cafatokra robbanjon a teste vagy ilyesmi. Azonban ez nem történik meg. Valószínűleg csak csökkent az ereje vagy megszűnt a rajta lévő varázslat.
-Bármi ötlet?!-
Kérdezi a másik két itt lévőt, mert azon kívül, hogy elkezdi nyers erővel püfölni a kristályt-aminek sok értelmét nem látja-nem sok értelmes gondolata van ezzel kapcsolatban.



Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 29 Jún. 2020, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler, @Thorhalla

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Minden hihetetlen gyorsan történt, szinte csak kapkodtam a fejemet, hogy mi is történik. Végre én is megláttam azt, hogy a Lélekfaló miként néz ki és közel sem volt barátságos, vagy akár csak jó küllemmel megáldva. Mrs. Miller láthatóan eltudta csalni az entitást, de ki tudja, hogy meddig. Eddig nekünk kellett volna rájönnünk, hogy mit tegyünk. De hogy?! Közelebb haladtam a kristályhoz, de én továbbra sem éreztem semmit sem. Megpróbáltam megérinteni, de ugyanúgy csak átnyúltam rajta, mint mindenen ebben a dimenzióban. Én már alapból annak sem örültem, hogy el kellene pusztítani ezt a valamit, hiszen noha sem öltem, mindig azért küzdöttem, hogy minél több mindenkit megmentsünk. Lehet, hogy idealista vagyok és végtelenül pacifista, de nekem ezek az elveim voltak és nem akartam lemondani róluk. Akkor sem, hogyha az életembe került volna. láthatóan Tyler-re ez is más hatással volt, mint rám. Én csak egy hatalmas fekete kristályt láttam, ami leginkább a a klasszikus film monolitjára emlékeztetett. A kérdésre zavartan pillantottam fel.
- Te tényleg tőlem kérdezed ezt? – kérdeztem meglepetten. - Tőlem, aki attól rosszul érezte magát, amikor Kardfog megkínzott és Adia hasba szúrta, hogy védjen miket és emiatt fájdalmat okozott annak, aki minket bántott?
Az egyetlen, ami eszembe jutott az az volt, hogy gyógyítsuk meg, de az hónapokba, évekbe telhetne, hogy pszichológiával valamit elérjünk, már ha egyáltalán menthető volt a személy. Bárki is volt ez, én elleneztem azt, hogy megöljük. Azt hiszem, hogy vagyok olyan reményetlen, mint Zack valódi anyja, akiből a Multiverzum őrzője lett, aki úgyszintén képtelen volt megölni azt, aki a saját világát tette tönkre a szimbiontákkal.
- És ha megpróbálnánk meggyógyítani? – kérdeztem.
Bár sejtettem, hogy nem feltétlen arat nagy sikert ez az ötletem, de többet mondani nem tudtam ebben a helyzetben amiből egyébként sem értek semmit…

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 2 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 2 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 2 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 2 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 2 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 29 Jún. 2020, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy nem várt találkozás
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Serena Davidson, @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 2 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Ismeretlen dimenzió
Cél / Feladat: Megmenteni a többieket
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Serena Davidson
egyéb információk:


Egyelőre az entitás szerencsére még mindig rám figyelt és nem pedig a másik két személyre. Ameddig ez tartott legalább őket biztonságban tudtam tartani és nem hagyni, hogy velük foglalkozzon. Iszonyúan éhezett a lény a mágiára, én pedig nos, duplán voltam mágiaérzékeny és még isteni lélekkel is rendelkeztem. Azt hiszem, hogy a tökéletes táplálék lettem volna a részére, hogyha eltud kapni. Márpedig nem akartam hagyni, hogy megtörténjen. Egyelőre támadni sem mertem, mert Mr. Jackson és Miss Davidson itt voltak ebben a helységben. Igazából a legkönnyebb az lett volna, hogyha az egész helyet megsemmisítem, megtisztítom a fekete mágiától, de aggódtam, hogy abba minden lélek belehalna, ami csapdába esett itt, engem kivéve. Ez pedig nem volt opció. Ahogyan Mr. Jackson hozzáért a kristályhoz a lény megtorpant és arra nézett. Már-már indult volna arra, amikor rákiáltottam.
- HÉ! Engem figyelj, ne őket! – mondtam.
Engedtem, hogy a mágikus hatalmam érződjön is, hogy körülöttem kavarogjon, hogy még íncsiklandozóbbnak tűnjek, mint a többiek. Hagytam, hogy az aranyfényű asztráltestem érvényesüljön, hogy a valkűr szárnyaim, amik úgyszintén aranyszínű tollakból álltak megjelenjenek. Igen, én voltam Thorhalla igazi valkűr fele, a szemeim is aranyszínben pompáztak, világítottak. Már-már eléggé túlvilági, a hajam viszont vörös lett, az otthoni ruhám helyett pedig páncél volt rajtam. Most olyan volt az alakom, mint Heaven-ben szokott. Amilyen lenne, hogyha teljesen asgardivá válnék, ez a testem mutatta meg, hogy miért is voltak vörös hajúak Thorhalla rituáléja óta. A kiabálást hallottam, de nem volt időm és lehetőségem azzal foglalkozni.
- Ha igazán jól akarsz lakni, akkor engem kell megenned! De ahhoz túlságosan kevés vagy – hergeltem.
Az entitás újra felordított és felém lendült a levegőben lebegve.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 2 Wf5WnAN Egy nem várt találkozás - Page 2 Nyryrnp Egy nem várt találkozás - Page 2 JAhYcc2 Egy nem várt találkozás - Page 2 TrxrNDE Egy nem várt találkozás - Page 2 GGIYOu5 Egy nem várt találkozás - Page 2 EJ8Vt08
Egy nem várt találkozás - Page 2 Dp6D3Pl Egy nem várt találkozás - Page 2 V6EFKhI Egy nem várt találkozás - Page 2 GNasLCM Egy nem várt találkozás - Page 2 Rpq6rYY Egy nem várt találkozás - Page 2 TL5zR2h Egy nem várt találkozás - Page 2 EaYapF5


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.