Miller család lakása > Pegazus főépület

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület - Page 5 Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Hétf. 04 Szept. 2017, 16:31

Steph válaszára egy kicsit megjátszott szomorkás arcot vágok.
-Jaj már, még ezt a kis örömöt is elveszed, hogy leteremtsem a férjemet - válaszolom puffogva, aztán dobom a színészkedést, és elvigyorodom. - Igen, igazad lehet. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem vetem majd a szemére, csak majd hagyom neki, hogy némi magyarázkodás, és heves elnézéskérés után... Mondjuk kiengeszteljen egy lábmasszázzsal!
Remek ötlet, nincs is jobb, mint Gunnar lábmasszázsai. Meg kell hagyni, asgardi létére, akik fél kézzel lóbálják az óriási bárdjaikat, olyan finoman tud masszírozni, mintha mindig is ezt tanulta volna. Na mondjuk gyanítom, hogy bőven volt alkalma gyakorolni a korábbi barátnőin.
Fújom egy kicsit a teámat, aztán lassan szürcsölni kezdem.
-Akármennyire is király hely Asgard vagy épp az Örök Birodalom, egyik sem olyan jó, mint itthon leülni a konyhában, hátradőlni a széken, és zöld teát szürcsölni a legjobb barátnőm társaságában. És valahogy még a tea is jobban ízlik most, hogy... Újra van fiam - állapítom meg, és egy kicsit lehunyom a szememet, hogy relaxáljak. Elvégre egy egész napot átdiskuráltam Aistlirral, itt meg még mindig csak délelőtt van, úgyhogy kelleni fog az energia még mára.
-Mit szólsz hozzá, ha lepasszolod a gyerekeket estére, és nyomunk egy borozós-vodkázós-beb***ós "újra itthon partit"?

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület - Page 5 April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület - Page 5 Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Kedd 05 Szept. 2017, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hazatérés
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: April Cinnamon és Hela

Arra, hogy szomorúan próbált nézni önkéntelenül is elmosolyodtam, ismertem már annyira, hogy tudjam, hogy nem gondolta komolyan, hogy azt mondtam, hogy ne bántsa szegény unokatestvéremet. A lábmasszázs említésére felnevettem.
- Az pihentető és kellemes tud lenni – bólogattam. – Szóval remek büntetés!
A terhesség alatt nekem is jól jött, amikor Jon ezzel foglalatoskodott egy-egy fárasztó nap után. Figyelmesen hallgattam, hogy mit is talált ki estére, kicsit rosszul éreztem magam amiatt, hogy ennyire lelkes volt én pedig kénytelen leszek nemet mondani rá, vagyis az ivás részre. Arra, hogy kimozduljunk örömmel mondok igent.
- Remekül hangzik, de én nem ihatok – mondtam. – Még szoptatom Herja-t. azért is a narancslé a vörösbor helyett.
Nem mintha nem tudnám kiüríteni a szervezetemből a mágiával, de ilyenekre nem használom azt. így marad, hogy még hónapokig nem iszok semmilyen alkoholt, csak egészséges, vagy kevésbé egészséges alkoholmentes italokat.
- Van egy jobb ötletem – mosolyodtam el. – Amíg nem voltál az emberi civilizációban, addig Jon szüleitől megkaptuk a Miller birtokot, egy sziget, rajta két kastéllyal, New Jersey déli részén. Frissen felújítva, így van benne medence, szauna, masszázs és egyéb Wellnes lehetőségek. Mit szólnál, ha valamelyik hétvégén egy hosszú hétvégét tartva kiugranánk oda?
Kíváncsi voltam, hogy erre mit fog mondani, még úgysem volt a szigeten nálunk és örömmel megmutattam volna neki a helyet.

felszereléslista:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület - Page 5 Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Kedd 05 Szept. 2017, 16:35

Észbe kapok Steph szavaira: hát persze, a kisbaba miatt most nem ihat alkoholt. Hát nekem ez a rész kimaradt, de logikus. Mondjuk amúgy sem néztem volna ki belőle, hogy már ilyen korán inni kezdene, ha nem kellene szoptatnia. De persze arról beszélünk, aki vízként issza a vodkát, valószínűleg van benne bőven az északi vérből.
-Na ja, úgy nem az igazi, a szűz long island ice tea, az csak... Ice tea.
A sziget említésére füttyentek egyet elismerésemet kifejezve, aztán újra belekortyolok a teámba.
-Szép, nekem rejtőzködnöm kell a saját családom elől, te meg még az apósodtól is szigetet örökölsz. Látom, egyikünknek bejött az élet - jegyzem meg cinikusan. - De legyen, ha ennyire szeretnéd, eltöltök veled egy hosszú hétvégét a saját wellness szigeteden, de csak mert aaannyira kedvellek, és nem akarlak megbántani a visszautasítással - magyarázom vigyorogva.
Persze igaz, hogy csak most jöttem vissza az emberek közé, szóval nem lenne logikus, hogy megint nyaralni megyek. De közben az a helyzet, hogy sem Asgardon, sem az Örök Birodalomban nem tartottak fenn nekem jakuzzit meg wellness részleget. Szóval miért ne ünnepelhetném az emberi civilizációba való visszatérésemet azzal, hogy a legjobb részét keresem fel először?
-Na jó, ha viszont nem iszunk, üssük ki magunkat a gyerkőcökkel. És ne feledd, évek óta nem láttam őket, szóval nem ér azzal szivatni, hogy nem ismerem meg, hogy melyik melyik - teszem hozzá.

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület - Page 5 April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület - Page 5 Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Szept. 2017, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hazatérés
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: April Cinnamon és Hela

Bólogattam a narancslé iszogatás közben Aprilnek, hogy valóban úgy van, ahogyan mondja.
- A sima ice tea is jó ebben a melegben – mosolyogtam. – Igaz neked nem túl kellemes, hogy ott iszol mellettem és én majd hazafuvarozlak.
Ezek után hoztam fel, hogy menjünk el a szigetre, amit úgymond örököltünk Jonnal.
- Ami azt illeti talán Einar-t illetné a legjobban – nevettem fel. – Einar-nak volt az 1580-es években afférja egy skandináv leányzóval, akinek a törzse nem lett keresztény, hanem az ősi hetet, az Asatrú-t követték. Összejött a törzsfő lányával és született egy fiúk, Eyjolf. Ő áthajózott ide az újvilágba, a mai New Jersey területére, és részt vett Új-Svédország gyarmat megalapításában, ekkor az övé lett egy sziget, még 1638-ban, azon épült a kastély az észak és dél háborúja után. szóval, amióta vannak svédek amerikában a hely mindig is Milleréké volt.
Előhalásztam a telefonomat, hogy mutassak néhány képet a szigetről. A szavain én is mosolyogtam, biztosra vettem, hogy egy ilyen pihenésre nem fog nemet mondani és valóban így is lett. Akkor marad a babázás, nem is tudtam, hogy Asvaldot és Fonnt látta-e valaha korábban, de beszédet biztosan hallott róluk. A többi gyerek meg, nos ők megismerhetőek, csak Ingrid az, aki változott bármit is, illetve Hope és Hailey.
- Ígérem, hogy nem fogok nevetni – mondtam és kislányosan a kisujjamat is felmutattam, majd felnevettem. – Akkor még készülj fel a póni nagyságú farkasra, Winterrel, akit imádnak a gyerekek gyömöszölni és lovagolni rajta. Illetve van egy beszélő macskám is, Freyja. Mágiatanulás közben jött létre és időnként nagyon cinikus tud lenni.
Még megvártam, amíg mind a ketten megittuk az üdítőnket, utána elindultam felfelé, mutatva az utat a gyerekekhez.

//Köszi a játékot, remélem tetszett a kis meglepetés April fiával kapcsolatban Smile //
//Folytatás: Los Angeles//

felszereléslista:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület - Page 5 Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.