Veszélyterem

6 / 17 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Shadow Vas. 15 Ápr. 2012, 22:58

Felkelek és megindulok lassan Alicia mellett haladva bár tény, hogy jobban esne nekem is, ha csak ücsörögne az ölembe, de az most nem segíti elő a kijutásunkat. Bár lehet ez a kis séta se fogja, de talán ha ott leszünk az ajtónál akkor legalább Miss Sunkent odahívhatjuk valami ürüggyel, ha valaki kinyitja legalább az ajtót nekünk.
Ha kell akkor segítem Aliciat haladni előre az ajtó felé, de látom rajta, hogy nagyon fáradt így ezután talán jobb lesz pihenni egy keveset, ha nem találunk semmit. Az ajtóhoz közel érve azonban egy kissé meghűl bennem a vér mikor a nevemet hallom és azt, hogy mit is akarnak, de akkor meg szabályosan meg fagy, mikor a szörnyeteg megjelenik és már lépek is Alicia elé, akiben az a gondolat fogalmazódik meg ami bennem is következőnek. Amint futni kezd én is sarkon fordulok és mögötte kezdek el rohanni ahogy csak tudok néha azért hátra lesve, hogy a dögöt lássam hogyan halad utánunk. Bár nem tudom, hogy mit is bírunk most, de abban biztos vagyok, hogy ilyen helyzetben a szervezetünk kihozza magából a maximumot. Hála a túlélési ösztönnek, de most már én is úgy gondolom, hogy jobb lett volna ücsörögni még egy keveset inkább ez a rohanás helyett.


_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 16 Ápr. 2012, 10:00

Résztvevő: Jake Hamilton és Vaszilij Dragunov
Jake szavaira Keiko megrázza a fejét, amikor kiküldi Jake az udvarra Vaszilijt.
- Nem… nem – mondta. – Egyedül kevés vagy, ha valaki beléjük köt… akkor csak Vaszilijt is megölnék… még nem láttátok, hogy mit tesznek a kötekedőkkel… Én már bajban vagyok… nincs sok időnk…
Ekkor szólalt meg a hangosbemondó a folyosók minden részén.
- Minden rab azonnal menjen a börtönudvarra! – hallatszott a hangos bemondóból.
A lány intett a párosnak, hogy kövessék, ha mentek, akkor egy kisebb beugró részbe mentek észrevétlenül, az őrök Liam és Alicia párosával voltak elfoglalva. Itt egy szellőző rácsot hajtott le, majd felmászott.
- Gyertek! – mondta.
Ha a két fiú követi a lány elindult a csövekben valamerre intve, hogy a két fiú kövesse.

Veszélyterem - Page 6 00120

Résztvevő: Matt Lawson és Gulyás Csilla
Alig tett ezek után pár lépést a páros, amikor. Hirtelen egy szétszabdalt őr repül végig a folyosón, majd vadállatias ordítás hangzik el. Utána még egy őr… még egy… még egy… és még egy. Több közülük kisebb-nagyobb darabokban. Aztán megjelenik ő is, aki ezt tette velük… az X Fegyvernek címjelzett mutáns.
Veszélyterem - Page 6 Wolverinej
Ruha nincs rajta, csak egy ágyékkötő, és ezen felül mindenféle gépezet van rákötve, csoda, hogy tud tőlük mozogni. Kis termetű, de izmos, és nagyon szőrös. Hangja mogorva, és állandóan morog, mint egy vadállat. De a legijesztőbb a három-három fémkarom, melyek a kezeiből állnak ki… A két fiatal határozottan felismeri benne az egyik tanárukat.

- Rrrrrrrrrrrrr…

Veszélyterem - Page 6 00120

Résztvevők: Alicia Havana és Liam V. Blacksong
A páros elindult, hogy meneküljön, a lény a szerencséjükre nem követte őket, azonban a két fiatal a sarok után egy csapat őrbe futott, akik rájuk szegezték a fegyvereiket.
- Alicia Havana… Liam V. Blacksong… Térjenek vissza az udvarra azonnal! Minden rab azonnal menjen a börtönudvarra! – hallatszott a hangos bemondóból.
Az őrök pedig azonnal mozdultak is, megragadták a két fiatal karját, majd igencsak durván vonszolták ki őket a folyosóra, ahol a földre lökték őket.

Veszélyterem - Page 6 00120

Résztvevők: Lex Orrin, Ivan Vasilovij, Alicia Havana és Liam V. Blacksong
Nem sokkal a hangosbemondó szavai után Alicia és Liam is megérkeztek a kinti részre, majd lassan négy rab híján mindenki más is. Az udvaron összegyűlik az összes szabadon mozgó rab, és kíváncsian nyújtogatják a nyakukat. Persze a legtöbben közülük állni is alig bírnak, nemhogy nézelődni vagy tolongani a tömegben.

A folyosók sötétjéből egy gyönyörű, de szigorú arcú szőke nő lép elő: Tara Sunken. Most nem visel páncélt, csak egy lenge öltözetet.
Veszélyterem - Page 6 Tarag

- A RAFT FOGLYAI! EGY KIS FIGYELMET KÉREK! Nos… Elég ideje vannak már itt, úgy hiszem, mind eleget szenvedtek. Aki részt vett valamilyen terrorakcióban, abból már kiszedtük, amit lehet, és átadhatjuk a rendőrségnek, hogy egy… átlagosabb börtönbe zárják, a többiek pedig távozhatnak. Először is… van itt egy bizonyos Alicia Havana, Jake Hamilton, Aisha Ayo és Matt Lawson ugye?

Tara megvárja a foglyok válaszát, majd egy őrhöz szól.

- Maga! Vigye őket az emeleti lakosztályba! Mindketten regisztráltak, és nem tudnak semmit semmilyen terroristacsoportról. Megfizettek a bűneikért, ha voltak, és regisztrált mutánsokként nem tarthatjuk itt őket tovább. Az említettetek… Egy kényelmesebb helyre szállítjuk mindkettejük, ahonnan néhány hétnyi rekreáció után elengedjük Önöket. Akkor majd a képességeiket is visszakapják. Amikor regisztráltak… jól döntöttek, ne inogjon meg a hitük… az AIM-ben.

Az utolsó mondatokat Tara lefelé nézve, halkan mondja csak ki, mintha nem is gondolná komolyan, majd várta, hogy az említett négy fogoly előlépjen a tömegből.

60 perc a szabadidő végéig

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Veszélyterem - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Teddy Kedd 17 Ápr. 2012, 04:38

Sikerül elfutni, és az az izé sem jön utánunk, kisebb csodának is merném ezt nevezni mindkét dolog miatt, de messze nem szerencsénekm de sajnos mint ahogyan az életben megannyi "jó" dolog, ez sem tartott örökké, sőt igazából csak egy kanyar erejéig volt jelen, mert a forduló után ama bizonyos tán tucatnyi felfegyverzett őrrel találom szemben magam, akiknek valószínűleg fél perc sem lenne hogy lelőjenek, azonban a hangosbemondó megszólal, és talán az abban elhangzó dolgok mentenek most meg minket egy nagyon csúnya végtől. Indulnék én magamtól is, ám megragadnak, és egyáltalán nem kellemesen elkezdenek rángatni, ez pedig azzal jár hogy igazából elesek, s az adrenalin szép fokozatos felszívódásával az a kevés erőm amit kaptam is kezd ismét felhagyni, így hát hagyom hogy csak vonszoljanak, amúgy is megérdemlik hogy legalább ebben " szenvedjenek ", ha bár nem vagyok egy nehéz darab amúgysem, nem hogy így, de tessék dolgozzanak! A megérkezés nem kellemes, úgy tűnik hogy az őröket, meg a nagy robotokat nem tanították meg ilyesmire, mármint hogy hogyan kell finoman letenni valamit, s most ebbe belemennék részletesebben, de nincs időm megtenni, ugyanis egy kissé szellősen őltözött nő jelenik meg a láthatáron, s a szavai alapján valakit vagy valakiket el akarnak engedni... Szerencsés valakik lehetnek, most mindenesetre is hallom a nevemet, egyenlőre nem tudom miért, tartok tőle hogy valamiféle büntetés következik, visszazárnak vagy rosszabb de kénytelen vagyok úgyis megszólalni, így hát csak annyit nyögök ki rá nagy nehezen hallhatóan hogy:
- Jelen... - Majd pedig figyelek tovább, és úgy tűnik hogy a másik három felsorolt nincsen itt, s a nő már folytatja is, és... Várjunk... Ez akkor azt jelenti hogy vége? Tényleg itt hagyhatom ezt a helyet és hazamehetek majd? Egyszerűen annyira hihetetlennek tűnik, hirtelen egész testemben megborzongok, s egy könnycsepp hagyja el az egyik kissé kiszáradtá vált szememet, mondhatni örömkönny. Ha van időm még Liam felé fordulok, s egy meglehetősen gyenge ölelés kíséretében a fülébe súgom hogy:
- Ha ez igaz.. Ha tényleg igaz... Még megpróbállak kihozni valahogy... - Majd pedig még egy pillantást vetek rá, elszomorít hogy őt nem engedik el, de nem tudok mit tenni jelen helyzetben, így hát végül sakron fordulok, és valahogy ha bírok akkor átbotorkálok a tömegen, aminek a végén valószínűleg már csak kúszni fogok, és nem vagyok egy.. Pszichológus, de a nőn is amúgy mintha látszana hogy nem ért talán egyet azzal amit az előbb elmondott, s ezzel valóban kilóghat a sorból, mert ha jól értem akkor ő az a bizonyos akit korábban hallottunk.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Reptile Kedd 17 Ápr. 2012, 05:00

A lány nem reagál, amit eléggé sajnálok, s őt valahogy nem akarok leállni itt " pofozgatni " mert akármilyen állapotban is van, mégiscsak egy hölgyről van szó, akit valószínűleg már így is sokat bánthattak amíg máshol volt, s én minek rakjak még rá egy lapáttal? A hangosbemondó alapján valamiféle gyülekező van, jómagam is megjelenek, és viszem a lányt is finoman, nem erőltetek semmit, de a saját érdekében valószínűleg jobb ha jön, oda érve pedig úgy tűnik hogy egész szép kis tömeg kerekedett itt ki, mindenkinek eljutott a tudatáig hogy mivan, és ez azért meglep, úgy értem elég sok megtört alakot láttam, akiknek a másik létezése sem tűnt fel, de erre mégis képesek voltak figyelni, és itt megjelenni, vagy mondjuk lehet hogy ide rángatták őket valami erőszakosabb módon, és csak így itt vannak amíg a beszéd tart. Felsorolnak négy nevet, mind a négyet tudom hogy kik azok, bár azt az Ayot nem tudnám alapból de végül is valami szerencse folytán róla is tudok már, azonban ő és Jake még nem tértek vissza, sőt a négy felsoroltból csak egy van tán itt, s ez lehet hogy majd még elég komoly probléma lesz, úgy értem... És ez meglepő, de úgy néz ki hogy számukra itt a szabadulás lehetősége, négy személy számára is így egyszerre, és erre nincsenek itt, és ki tudja hogy mit csinálnak éppen, csak remélem hogy nem keverik magukat olyan bajba hogy aztán tovább fognak itt ücsörögni még nem is tudom mennyit. A saját nevemet nem hallottam, bár nem is számítottam rá hogy bármiért is esetleg szabadulhatnék, elvileg ha jól emlékszem én egy terrorista vagyok, habár a bűnöm csak annyi hogy nem regisztráltam, és azóta sem tettem meg, talán ideje lenne valahogy megcsinálni, mert mintha a lány is mondta volna hogy ez itt lehetséges, ám nem tudom hogyan tehetném, egyedül nem tudom kifejezni magam, és talán még kínszenvedve se tudom elmagyarázni bárki másnak hogy esetleg ezt meg kéne ejteni. Most, mivel mást nem tehetek egyenlőre csak figyelem hogy mi történik, nem örülök neki hogy maradnom kell, de nem panaszkodom, nem vagyok az a fajta, úgy vélem hogy elég kemény fából faragtak, és ez pedig vele jár.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Sarah Kedd 17 Ápr. 2012, 18:07

Matt jön, nem is mintha tehetne mást, bár nem hittem hogy elbírom majd húzni, de mégis sikerült, s már nem is kell sokat menni mire elérünk Logan... Nos, mondhatni cellájáig, ott azonban nem az van mint amire számítottam, én azt hittem hogy majd valamiféle szuper vastag mit tudom én milyen ablakkal, ajtóval, vagy ilyesmivel lesz elzárva egy olyan terembe ahol még több szerkezettel van lefogva, de nem, egyáltalán nem így van, sőt, úgy tűnik hogy talán kissé túlságosan biztosra vették nála a dolgot, ugyanis egy őr repül ki ama bizonyos teremből, legalább is egy őr darabjai, meg aztán még sok másik, és bár van néhány szerencsés, talán az a néhány csak egy, nem akarok számolgatni, és így elég undorító látvány ez az egész, ami ismét arra késztet hogy életre keltsek egy rókát itt és most, azonban a gyomrom teljesen üres, egyszerűen nincs minek kijönnie, s így bármilyen erős is eme akaratlan késztetés, semmi sem történik, csak az undor látszódik a tekintetemből, és a csodálkozás természetesen, többre számítottam, sokkal többre ennél. Végül kilép ő is, elsőnek be kell látnom nem ismerem fel a fején lévő vacak miatt, de végül sikerül realizálnom hogy őt keresem, s erre egy boldog mosoly jelenik meg az arcomon, akármennyire is ijesztő ahogy kinéz, úgy értem nem tudom milyen állapotban van, hogy talán most megtámad, vagy nem? Lehet hogy akkor már megtette volna, de tartok tőle hogy csak valami csoda folytán habozik... Azonban... Mondhatni hogy a szívem húz hogy tegyek most valamit, ha már eddig eljöttem, nem fogok most megfutamodni, bízom benne hogy még jelen van a józan esze, s ha nem is ismer fel, legalább arra rájön hogy nem vagyok ellenséges, így hát bármi ijesztő is ez most, végül teszek egy óvatos lépést a férfi irányába, szelíden mosolyogva.
- Hála... Hála az égnek hogy megtaláltalak Logan. - S ha nem reagál túlzottan agresszíven, akkor finoman közelítek tovább hozzá, a mozdulataimban béke és boldogság honol, semmi agresszivitás, vagy hirtelenség, s ez itt most iszonyatosan nehéz, több okból is, de már oly közel vagyok, oly sokat szenvedtem azért hogy itt lehessek, egy sötét zárkában, udvaron, folyosókon, lépcsőn... Ennyit már ki tudok erőltetni magamból.
- Had segítsek neked megszabadulni ezektől a vackoktól, melyeket így rád aggattak. - Fura hogy tegezem, tisztelem annyira hogy magázzam alap esetben, de ez itt most sokkal közelibb. Ha közel enged, megpróbálom lehámozni róla valahogy finoman először azt a sisakféleséget, nem is igazán érdekel most az hogy mennyit láthatok belőle mint nő, nem, ehhez már fáradt vagyok, és a cél fontosabb is, sokkal fontosabb...

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Árny Kedd 17 Ápr. 2012, 18:42

Csendesen követem a lányt, és úgy tűnik hogy minden oké, legalább is egyenlőre, s eléggé célirányosan haladunk, bár kicsit tartok a dologtól, s párszor megpróbálnám elvenni a kezemet, de hiába az akarat, mégsem engedelmeskedik nekem, s ez megijeszt kissé, de úgy vélem hogy talán a lány miatt lehet, talán az ereje mégsem deaktiválódott, csak gyengült, és emiatt nem kezdek el pánikolni, hogy esetleg mi lehet velem... A békés sétát egy meglehetősen groteszk, elénk eső hulla zavarja meg, illetve hulla kupac, s talán egy-két élő kik szerencsések hogy túlélték annak a valaminek a haragját ami ott van bent, akármi is legyen az. A látványtól görcsbe rándul a gyomrom, s erősen küzdenem kell hogy bent maradjon aminek bent kell lennie, az egyetlen dolog ami elvonja erről a figyelmemet az pedig nem mást mint a kisétáló alak vonja el, akit talán fel sem ismernék, ha nem lennének ott azok a bizonyos karmok a karjain, reakcióként Logan jelenlétére, a szemeim elkerekednek, és eláll a lélegzetem, hirtelen nem tudom mit tegyek, s Csilla már ereszti is a kezemet, és úgy néz ki hogy közelíteni próbál. Szívem szerint megállítanám, és visszarántanám, de mégsem teszem, főleg azért mert azzal csapkodás lenne, és lehet csak felhergelnénk a bestiát, és ránk támadna, és nem úgy bestia mint kék szőrmók, vagy mint állat, hanem mint... Nem is tudom mi, a lényeg hogy hagyom hogy a lány had csinálja amit akar, s remélem hogy nem esik baja, és azt hiszem tudom már hogy miért kellett ennyire ide jönni, bármi furcsa is ez, s vajon a lány honnan tudta hogy ő itt van? Igaz, elvonszolták miután összeesett, ki tudja hogy hova vitték, esetleg mit műveltek vele, bár most nem tűnik annyira összetörtnek és magatehetetlennek mint ezelőtt, csak reménykedem hogy nem csinál hülyeséget, és nem szárad a lelkemen hogy esetleg valami baja esik, jó mondjuk egy pár karmolás még nem nagy dolog, de Logan most tépett szét egy csapatnyi őrt, akik meg velünk bánnának el bármiféle probléma nélkül, szóval azt hiszem hogy az aggódásom nem ok nélküli, bár próbálok reménykedni a legjobban, nehéz, nagyon nehéz ezt tenni egy ilyen helyzetben.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Shadow Szer. 18 Ápr. 2012, 15:26

Szerencsére a lény nem üldöz minket, bár a menekülésünk se tart sokáig, főleg mikor egy csapat fegyveres őrrel nézünk farkasszemet már a kanyar után. Nem igazán akarok ellenkezni és hagyom, hogy elkapjanak, hagyom, hiszen nincs is másra lehetőségem. Szerencsére a hangos bemondón halljuk, hogy az udvaron gyülekező, s oda visznek. Aliciat nézem, miközben durván visznek minket, s őt figyelem csak.
Mire vére kiérünk, akkor közelebb húzom magamhoz némileg védelmezőn, s tekintetem a frissen érkezett lengeruhás nő felé fordítom, aki beszélni kezd hozzánk.
Elmondja, hogy akik bűnösök voltak azokból már kiszedték amit akartak, a többiek távozhatnak. Azonban jól emlékszem a beszélgetésre, amit nem rég hallottam, így valahogy nem hiszem, hogy regisztráció nélkül engem és a hasonlókat elengedik, azonban eme gondolat menetem megszakítja, mikor a nő Alicia nevét mondja. A lányra nézek, némileg aggódó tekintettel, majd mikor hallom, hogy őt jobb helyre viszik egy kicsit megkönnyebbülök. Alicia ölelése közben én is megölelem, s szavai után a fülébe súgok.
- Nekem már az is elég, hogy te jobb helyre kerülsz. Ez már örömmel és több reménnyel tölt el engem is – suttogok, majd hagyom, hogy menjen, miközben tekintetemmel követem, majd a nő utolsó mondatánál a tekintetem rá siklik. Valami nem stimmelt, valami nagyon nem. Álltam és néztem, erre még volt erőm, vagy csak azért, hogy lássam Aliciat. Reméltem, hogy jobb helyre kerül és legalább ő tud pihenni eleget.


_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Svarog Szer. 18 Ápr. 2012, 16:49

- Megmondtam súgta oda Jake-nek, ahogy követte a lányt a csövekbe. Úgy festett, hogy Keiko tud valami kijáratot, vagy bármit ami segítheti a szökésüket. Persze Vaszilij úgy érezte, hogy győzött. Ez igazi csapatmunka, zendülést kirobbantani, megszökni egy nagyon jól őrzött börtönből, lehet hogy a program folytatásában már az AIM ellen kell ellenállást szervezniük. Menni fog az is...
Közben mindenkit kihívtak a börtönudvarba, Vaszilij jól érezte magát, hogy neki most nem kell ennek az elborult helynek a szabályai szerint élnie.
- Pontosan hova megyünk Keiko?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Steven Szer. 18 Ápr. 2012, 19:58

- Logan-hez. –Válaszoltam Keiko helyet Vaszilij-nak miközben követtem a lányt , majd hátra fordultam egy pillanatra hozzá.
- Hazudtam. – Majd ezzel le is zártam a dolgot és visszafordultam Keikohoz. Az őrök szerencsére nem igazán foglalkoznak velünk, így gond nélkül eljutottunk a csövekhez ahol mindketten követtük a lányt. Mivel ha le is hallgatatnak minket, akkor is már úgy is mindegy, nem próbáltam meg tovább fenntartani az álcát, miszerint nem ismerem Vaszilij-t.
- Nem hiszem el amúgy hogy ekkora marha voltál. Így letámadni mindenkit, aki csak kint volt az udvaron. Csoda hogy Keiko nem vágott pofon. Na meg szerencse hogy az őrök most Alice-szel meg Liam-mel voltak elfoglalva, bár azért remélem nem kerültek bajba. Remélem hogy Logan-nel sikerül majd jutnunk valamire. Még egy hónapot abban a cellában nem bírnék ki.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 19 Ápr. 2012, 10:21

Résztvevő: Jake Hamilton, Vaszilij Dragunov, Matt Lawson és Gulyás Csilla
Pár perc mászás után Keiko egy némileg kevésbé őrzött folyosó felett lenyitja a rácsot, és kikémlel, majd leugrik onnan. A két fiú megláthatja az őrjöngő Logan-t, aki majdnem nekiugrott Matt-nek és Csillának, de az utolsó pillanatban mégiscsak megállt valamiért.

Logan és már épp nekiugrana a három fogolynak, amikor Csilla kimondja a nevét.

- Logan… Rozsomák…? Igen… Igen, az a… nevem… Rrrrrrr…

A karmaival lefejti a fejéről a sisakot, amely eddig kissé gátolta a látásban, majd hunyorogva megnézi magának az öt alakot.

- Mocskok… Teljesen összezavartak… Benyugtatóztak… Kis híján majdnem törölték az emlékeimet ISMÉT! Rrrrrraarrrrr!!! Mióta vagyok itt…? Egyáltalán… hol vagyunk? És ti kik vagytok? Hogy kerül ide egy rakás kölyök?

Nézett végig újra az öt fiatalon, akik mostanra már megláthatták egymást, hogy mind itt vannak. Közben megszólal a riasztó, és vörös, villogó fény borítja be a folyosókat.

Veszélyterem - Page 6 00120

Résztvevők: Lex Orrin, Ivan Vasilovij, Alicia Havana és Liam V. Blacksong
Alicia kiérkezett a tömegből és Tara odatessékeli maga mellé a lányt, miközben a többi rabot figyeli.
- A többiek hol vannak? – kérdezte.
Majd a választ szinte meg sem várva folytatni kezdte, amit akart eredetileg.
- Ami a többieket illeti… Ha felkészültek, szabadon engedjük mind--

- ÁLLJ!!!

Egy maszkos, állig felfegyverzett férfi ront elő a folyosókról… Halál Kapitány. Bentről mintha a riasztó hangját lehetett volna hallani, nagyon halkan. Mindenki távol volt a bejárattól, így nem lehettek biztosak benne.
Veszélyterem - Page 6 00pq8

- ERRE NEM ADTAM ENGEDÉLYT, MS. SUNKEN!!!

- Még szerencse, hogy nem is kell nekem a maga engedélye, Kapitány.

- EZEK BŰNÖZŐK!!! MIND REGISZTRÁLATLANOK!!! Rendben van, rendben… Akik regisztráltak távozhatnak. Ennyit engedek. És ne feledje: azt is megengedtem, hogy az a lány, Keiko Komatsu szabadabban mozoghasson, mivel maga nem volt hajlandó kivégezni, és megsajnálta! ÉS TESSÉK!!! MOST MEGSZÖKÖTT AZ X MUTÁNS!!!

- Hát megszökött…?

- Igen odabent van és az őrök most próbálják elkapni azokkal, akik észhez térítették.

- Mindegy. Már megkaptuk, amit akartunk tőle. A génjeit tanulmányozva sebezhetetlen őröket és X Ragadozót alkottunk. De itt van még a véréből készült szérum is, ami minden sebet begyógyít, minden végtagot visszanöveszt. Úgy hiszem, elég rendesen kiszipolyoztuk már.

- Heh… És velük mit akar kezdeni? Szabadon engedné őket?

- Ha gondja van, beszélje meg az apámmal.

- Tudja, mit? Kiváló gondolat!

Ekkor a Kapitány feltart egy mobiltelefont, majd Tarának dobja.

- Már fel is hívtam. Magával akar beszélni, Ms. Sunken.

Tara arcára kiül a rettenet, és kissé remegő kézzel emeli a füléhez a telefont.

- I-Igen… Atyám… Nem, én nem… De ez nem igazságos velük…! De hát… Atyám… … … … … Hogyne. Sosem mondanék ellent. Értettem… Igen… Bocsáss meg, atyám.

Tara visszadobja a mobilt a Kapitánynak, majd ádáz tekintettel néz rá.

- Innentől… maga veszi át.

- Igazán kedves, Ms. Sunken… Egy igazi katona jobban ért ezekhez a mocskokhoz… NOS, HÖLGYEIM!!!

Ekkor a Kapitány előkap a zsebéből pár injekcióstűt.

- Legyen hát! Lássák, hogy nem vagyok szörnyeteg! Az AIM vezetőségének beleegyezésével most TÉNYLEG szabadok lehetnek, ha helyesen döntenek! Nem véletlenül ilyen kemény ez a hely, hölgyeim… Ki akartam szűrni, kik azok a regisztrálatlan nyomorultak, akik elég erősek ahhoz, hogy esetleg az AIM seregébe álljanak egy nagyobb háború esetén… Maguk elég sokáig kibírták. Több teszten, kísérleten, testi és lelki terroron is átestek. Megfeleltek. Ha itt és most regisztrálják magukat, ahogy több társuk korábban szabadok lehetnek.

A rabok összenéznek…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Veszélyterem - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Sarah Csüt. 19 Ápr. 2012, 15:01

Úgy tűnik hogy pont jókor sikerül megszólalnom, Logan lenyugodni látszik, és valóban úgy van ahogyan sejtettem, szerencsére, az esze megmaradt, nem csináltak belőle holmi rabszolgát, mert bár magamtól nem gondolnék ilyesmire, de az előbb jelentette ki hogy törölni próbálták az emlékeit, s egy emlékek nélküli emberben én sok lehetőséget látok, még így megfáradtan is, hiszen azt hitethetnek el vele amit akarnak, akár csak szavakkal, hiszen az emlékekkel... Szerintem legalább is, a tapasztalat is eltűnik, nem tudja az ember megkülönböztetni hogy esetleg hazudnak-e neki, vagy sem, vagyis így tűnik logikusnak, de ettől megfájdul a fejem, lehet nem kéne bonyolult dolgokon merengeni így magamban, de ha egyszer valami beindítja az agyam, legalább egy ilyen kicsit is, ez a kis fájdalom már megéri... Amúgy meg nem kellett neki segíteni abban hogy leszedje azt a mi a csodát a fejéről, lehámozta a karmaival, végül is ez is egy megoldás, bár reméltem hogy többet segíthetek azon kívül hogy talán nekem köszönhető hogy nem ölt most meg minket... De kevésnek érzem, azonban nem tör le a dolog, sikerült, elértem Logant, magánál van, és mellettünk áll, és most tűnik fel hogy a többiek is itt vannak, akiktől a gyenge mosoly, mely eddig az arcomon húzódott kicsit kiszélesedik... Oly régen nézett ki már így az arcom, ennyitől is elfáradnak benne az izmok, hiszen ki az aki mosolyog egy sötét cellában?...
- Egy... Börtönben vagyunk, Raft?.. Igen-igen... S elvileg azért vagyunk itt mert regisztrálatlan " terroristák " vagyunk, de van aki regisztrált és mégis ide hozták.. - Mondom fáradtan és lassan, a terroristát érezhetően jelképesen kiejtve, s közben megszólal a riasztó is, de most ez annyira nem tud egyszerűen érdekelni, nem, Logan úgyis megvéd majd minket, mellette nem tudok egyszerűen félni... S amit az előbb mondtam... Mivel semmi más nem történt velem elég régóta, erre még emlékszem, bár annyira részletesen már nem, a "kép" eléggé megkopott, s csak a nagyobb dolgok rémlenek már fel, de azok tisztán, nagyon tisztán.
-Gulyás Csilla. - Fűzöm még hozzá, amolyan bemutatkozásként.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Svarog Pént. 20 Ápr. 2012, 08:26

- Üdv a klubban - válaszolta Jakenek a cellás megjegyzésére, bár ő egyre jobban kezdte élvezni ezt a tanórát. Ha megkérdezik a szülei, hogy mit csinált, akkor ő csak ennyit mondd.
Kitörtem egy börtönből, és kirobbantottam egy lázadást. Amikor lemásztak a csőből, Vaszilij meglátja az örjöngő fickót, aki néhány ismerős alaknak támadna neki. A sárkánysrác már felkészül arra, hogy felvegye vele a harcot, mikor az leveszi a sisakját.
- Tan...Log...Rozsomák? Tényleg ő az. - Kicsit furcsa volt a helyzet, hogy ismert egy valóságos Logant, és most már egy virtuálisat is. - Vaszilij Dragunov vagyok, és ez egy tan... tanítandó helyzet. Behoztak minket mert regisztrálatlanok vagyunk.
Vakarja a tarkóját, kezd kiesni a szerepéből.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Teddy Pént. 20 Ápr. 2012, 22:45

A nő jóindulatúan terelget oda maga mellé, úgy érzem mintha egy hatalmas kő esne le a szívemről, vagy akár a hátamról, s a kérdésére egy gyors pillantást vetek a tömegre, melyből korábban kiléptem, s ez nem igazán egy kereső pillantás, hiszen biztos hogy senkit sem tudnék kiszúrni ebből a sok emberből, főleg nem így.
- Nem tudom... - Nyögöm ki kissé nehézkesen, és ténylegesen fogalmam sincs, bár tartok tőle hogy valami eléggé nagy szarba keveredhettek, főleg ha még ez a nő sem tudja hogy hol lehetnek, vagy lehet csak jól játsza a szerepét, bár nem, a hang és a név... Stimmelnek, elvileg ez a nő, még ha nem is olyan közvetlenül, de legalább a mi pártunkon van, s talán ez az oka annak hogy végre elmehetünk innen, habár nem mindenki, de páran mindenképpen, s már ez is haladásnak tudható be, ám ekkor, mint derült égből villámcsapás, úgy érkezik meg közén egy rég nem látott, és továbbá sem kívánatos személy.. Ama bizonyos kapitány aki ide hozott minket a maga mocskos módszerével, s már le is áll vitatkozni a nővel a szabadon eresztésről, meg valami x alanyról, vagy mi a fészkes fenéről, amitől úgy tűnik hogy elég sok dolgot megszereztek, s így már valahogy ez a nő sem tűnik annyira... Jónak, hogy ilyen egyszerűen fogalmazzam meg a dolgot, de továbbra is bízok benne hogy inkább az erő jó oldala felé húz, és nem a sötét oldalhoz, akkor sem ha ott van süti is, a vitában pedig úgy tűnik hogy sajnálatos módon a kapitány áll jobban, és ez végül is rossz, nagyon rossz, ha valamit gyorsan megtanul róla az ember az nem más, minthogy egy szívtelen patkány, ó s meg kell hogy említsem, valamiféle halk, ismétlődő hangot hallok az épület felől, nem tudom mi lehet az, de most egészen kellemesen érint.
- Nem... Hazudik... Tudom hogy hazudik... Mindenkit csak bántani fog... Kérem, ne hagyja. - Mondom halkan, aki távol van az valószínűleg nem fogja hallani, aki közel van az viszont igen, s az hogy valami rosszat fog úgyis tenni, az már csak megérzés, talán az általa előkapart tűk miatt, meg persze az eddigi hozzá kapcsolható tapasztalatok miatt, de nem, én, ha nem lennék regisztrálva, nem mennék oda hozzá, ó és az utolsó mondatnál olyat teszek amit nem szoktam, konkrétan "könyörgően" nézek a nőre, talán a megtörtség miatt, talán csak mert átéltem azt a sok szenvedést, nem tudom, de az átlaggal ellentétben, most egyszerűen nem érzem ezt megalázónak. Jó fenn áll a lehetősége hogy tévedek, de ő gonosz!

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Reptile Pént. 20 Ápr. 2012, 23:52

Úgy tűnik hogy Alicia a célegyenesben van, számára több mint biztosnak tűnik a szabad út ki innen, s ez valamilyen szinten boldoggá tesz, kedvelem a lányt, egyedien furcsa, olyan semmilyen stílusa van úgy általában, de attól még kedvelem, mint ahogyan a többiek nagy részét is, és hát legalább neki vége a szenvedésnek... Vagy talán mégsem? Egy meglehetősen ismerős alak tűnik fel, akit csak így nem ismernék fel, nem, látásból semmiképpen sem, a hangjáról ismerem fel Halál kapitányt, s ettól azt hiszem egyáltalán nem meglepő módon igencsak gyorsan elmegy az a kevés jó kedvem is ami kialakult. Egy vitába kezd a nővel, ha jól értem főleg egy elszabadult rabról, meg a szabadon eresztésről, és sajnos úgy tűnik hogy a kapitány nyert, mert a nő átadja neki az irányítás jogát, ez pedig rossz, nagyon rossz. Ez az ember nem komplett, gonosz, az elméje egészen biztosan torz, emlékszem hogy kegyetlen módon kivégzett egy csomó embert, fiatalokat, gyerekeket! Csak azért mert regisztrálatlan mutánsok voltak, aki szerint ez nem egyértelmű jel arra hogy ez az alak nem komplett, az jómaga sem lehet teljesen normális, bár be kell valljam, akik régóta vannak itt azok valószínűleg semmit sem tudnak a tönrténtekről, és jobb is nekik így talán, de nem biztos, csak talán. Szó esik még valamiféle kísérletekről is amígy, vagyis ilyen sebezhetetlen őrös dologról, meg ragadozó... Nem hangzik jól, nagyon nem, most pedig a kapitány ígérget itt szabadságot, de valami nem stimmel a dologgal, egyszerűen nem lehet ilyen egyszerű, illetve lehetne, ha az a szőke nő mondaná akkor elhinném, de így... Ez egyszerűen túlságosan lehetetlen, a kapitány egy hidegvérű gyilkos, akinek az itt lévők nem többek az állatoknál, és valamiért biztosra veszem hogy hazudik, ezért jómagam itt maradok egy helyben, s mivel nem tudok szólni, vagy bármi egyebet tenni, egyenlőre csak nézek, és várom a fejleményeket, jómagam nem megyek oda hogy aztán ki tudja mi történjen.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Steven Szomb. 21 Ápr. 2012, 10:09

Végül sikerült eljutni Loganhez. Még épp időben ahhoz, hogy lássuk ahogy Matt és Csilla magához téríti, valamint mielőtt még összeestem volna a fáradságtól. Igaz hogy csak pár percig másztunk, de ez is elég volt ahhoz, hogy teljesen kimerüljek. Ügyetlenkedve, de nekem is sikerül leugranom Keiko után, bár a földetérés közben sikerült majdnem eltörni a bokámat. A biztonság kedvéért, Keiko elé állok, de közelebb nem megyek Logan-hez.
- Megmondtam, hogy hozzá megyünk. – Mondtam Vaszilij-nak, de azért én is meg voltam lepődve egy kicsit. Azt hittem, hogy majd le lesz szíjazva, vagy elaltatva, vagy hogy rá se fogunk ismerni.
- Minden rendben veletek? – Kérdeztem Matt-t és Csilla-t, majd utána Logan felé irányult a figyelmem.
- Egy fenéket azért. – Szóltam rá Vaszilij-ra. - Én regisztráltam még is behoztak. Csak azért elítélt minket Halál kapitány, mert mutánsok vagyunk, nincs mit ezen köntörfalazni. Amúgy Jake vagyok, ő pedig Keiko. – Mutattam be a lányt is, majd aztán megszólalt a riasztó.
- Azt hiszem minket keresnek.. Mindannyiunknak elvették az erejét és hosszan meg is kínoztak. Nélküled nem tudnánk kijutni. Segítesz nekünk? – Tértem gyorsan a lényegre elvégre ez a Logan nem ismer, minket azonban az igazi Logan biztos, hogy segítene azokon, akik hajlandóak segítséget kérni (bár tény hogy meg nem bízna bennük.).

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Árny Szomb. 21 Ápr. 2012, 19:02

Úgy tűnik csilla meglehetősen kockázatos módszere működik, és elég annyi hogy a férfi nevét kimondja, a többit, a maszk lefejtést, és a kérdezgetést, de még a beszélgetés kezdeményezését is elintézi, nem mintha az olyan nehéz lenne, de egy ilyen helyzetben nem biztos hogy mindenki képes lenne ilyesmire, én például lehet hogy nem, csak néznék és várnám hogy megszólaljon valaki, vagy mennék tovább, mit sem törődve a társasággal, de ugyebár ez csak én vagyok. Megjelennek a többiek is, ezt is betudhatom egy kisebb csodának, talán mint az előbb történteket is, ma már nem tudom hány csoda történt velem, bár valószínűleg még meg tudnám őket egy kezemen is számolni, de akkor is, szokott ilyen sűrűn elfogni ez az érzés, és hát.. Jó látni őket, még ha láttam is őket nem is olyan régen, meg persze itt van ez az idegen lány, aki a neve alapján talán kínai, vagy japán lehet, azoknak van ilyen különös, talán dallamosnak mondható nevük, és ha jól tudom némelyiknek eléggé érdekes a jelentése is, például madárijesztő, csak japánul, az meg már nem tudom hogy van, és így elfog a kíváncsiság hogy vajon az övé mit jelenthet? Lehet hogy még el is mosolyognám magam rajta, de megkérdezni viszont, bármennyire is foglalkoztat a dolog, nem fogom, egyszer majd talán, ha adódik rá alkalmam, bár a szerencsémet ismerve nem lesz rá lehetőség, most pedig nem illik ez ide, nagyon nem, most fontosabb dolgokat kell megbeszélni, még ha hasonlóak is ehhez, legalább is az egyik, a neves téma.
- Matt Lawson. - Mondom, majd pedig várom hogy mozduljunk valamerre, biztosan fogunk, nem hiszem hogy az udvarra, azt hiszem most egy épületen belüli randalírozás következi, amit nem mi fogunk véghez vinni, vagyis nem mi a fiatalság, akik már így is legyengültek.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by A Vérszomjas Pókember Vas. 22 Ápr. 2012, 22:05

Ivan zavarodottan sétálgatott fel alá, a hangosbemondó szavára felnézett és a többiekkel együtt egy kupacba verődött, és figyelte a közjátékot. Feje kezdett kitisztulni. A férfire néz aki az injekciós tűket tartja a kezében, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve magabiztos léptekkel elindul felé. Nem néz a társaira, vagy a többi rabra, csak felszegett fejjel lép közelít Halál Kapitányhoz, kék szemeiben meglepő tisztaság tükröződik. Mikor odalép a férfihez, nyújtja a karját az injekcióért, mintha csak arra várna, hogy belészúrják...
De abban a pillanatban, hogy az állig fegyverzett férfi megmozdul, Ivan egy hirtelen mozdulattal megpróbálja kilökni a kezéből az injekciókat, esetleg egyet belevágni a férfi testébe és belefecskendezni.
Nem tudja mi van bennük, de erősen kétli, hogy akármi jó kisülhetne a dologból. Nem, mégsincs magánál... elméje még mindig játszik vele, az orosz fogság emlékei megvannak még, azok a sérelmek még mindig jelenvannak az elméjében. Az, hogy a férfi akinek a kezéből kiveri az injekciókat orosz vallató férfi, vagy Halál Kapitány, számára nem annyira nagy eltérés, egy azonban közös. Mindkettő pokoli helyzetbe hozta, és ez az ős gyűlölet most felkelt, és elgyengült testét megtöltötte erővel a cselekvéshez.

_________________
NJK: Ivan Vasilovij (X diák)
A Vérszomjas Pókember
A Vérszomjas Pókember
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 75
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Genocide
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Shadow Hétf. 23 Ápr. 2012, 10:34

Aliciat figyelem, majd a nőt és kicsit talán megkönnyebbülök egy rövid időre, hogy talán én is szabadulok hamarosan, de aztán megjelenik Halál kap és elrontja a dolgokat, és ahogy nézem a nőt is kicsit megalázza az apja előtt. Aztán ezután jön az amitől a kasza is kinyílik még egy ember zsebében. Amit mond a kapitány és ahogy mondja, az úgy érint, mint jeges zuhany hideg téli estén. Lassan az ajánlatra megindulok a rabok közt a kapitány felé arra amerre korábban Alicia is átment, majd megállok az első sorban.
- Akkor elég szánalmas munkát végzett – jelentem ki a szemébe nézve a kapitánynak – A kitartsunk nem jelenti azt, hogy harcra is képesek vagyunk – vicsorgom, s talán a düh az ami most erőt is ad. – Mégis mit érnék én a képességemmel a csatatéren? Bűvész trükkökkel lefoglalom az ellenséget, vagy halálra untatom? – emelem fel a két kezem magam mellé és úgy nézek rá, majd a többi rabra mutatok – Biztos van köztük, akik alkalmasak ilyesmire, de az nem én vagyok. Ha az a bűnöm, hogy szórakoztatni akartam az embereket akkor igen itt a helyem és akkor az AIM foglalja törvénybe, hogy bűn a szórakoztatás, hogy legyen alapjuk itt tartani. – jól tudom, hogy a képességemben sokkal több rejlik, mint amire használom, csak egyszerűen nem is akarom másra használni, mert nem is vagyok rákényszerítve se. És eme kis szónoklat is inkább arra elég, hogy magamra tereljem a figyelmet, hiszen, ahhoz nincs igazán erőm, hogy bármit is tehessek. Aliciára pillantok, majd Halál kapra.
- És az NEM szabadság, hogy az AIM seregének igájába hajtjuk a fejünket, s ezt maga is jól tudja – magam mellé leengedem a karjaim és várom a reakcióját, bár érzem nem lesz a legkellemesebb, de nem is hajtok fejet előtte az már biztos. Talán ha a nő kért volna más lenne a helyzet… talán, de már ez se fog kiderülni sohase.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Ápr. 2012, 11:28

Résztvevő: Jake Hamilton, Vaszilij Dragunov, Matt Lawson és Gulyás Csilla
Az őrök ennek hála odajöttek a társasághoz, de mielőtt tenni tudtak volna valamit Logan nekikugrik. Rozsomák gyilkos gyorsasággal kaszabolja szét az őröket, senkinek sem kell segíteni ebben.

- Heh… Börtön? Ó igen… Rémlik már… Valami nagy bádogember lőtt rám, aztán teljesen legyengültem… és itt ébredtem, mindenféle gépre kötve… „A jövőért dolgoznak”, mi? – morogta. – Emlékszem, többször is vettek tőlem vér- meg szövetmintát, meg az öngyógyító képességemről faggattak… Mi a fenéért vajon?

Ekkor a szétkaszabolt őrök testrészei kezdenek visszanőni, a sebeik begyógyulni, és lassan mind újra talpra áll.

- Ó. Hát ezért. Ezek a néma leventék is olyanok, mint én. Pazar. Gondolom, ezért nem semlegesítették az erőmet. Csodálatos. Kísérleti nyúl voltam. Nem először, persze. Na, pubik, regéljétek el gyorsan, hol a kijárat, mert ennek nem lesz jó vége. Amúgy is elég zavaros most a fejem a sok agymosástól meg agyturkászástól, amit itt kaptam…

Keiko félénken megszólal.

- Ööö… É-Én tudom… M-Mutatom… az utat… már… kikapcsoltam a generátorokat is… már nem védi semmi a helyet.

- Remek. Csak utánad, kishölgy, de előbb… mivel blokkolták a képességeiteket kölykök? – kérdezte.

Veszélyterem - Page 6 00120

Résztvevők: Lex Orrin, Ivan Vasilovij, Alicia Havana és Liam V. Blacksong
Alicia-t maga mögé tereli Tara és úgy áll, hogy esetlegesen megvédhesse a lányt, ha szükséges lenne. Ekkor valami furcsaság történt, a köd az egyik pillanatról a másikra eltűnt és a nap is lesütött a börtön udvarra.
A rabok közül meglepően sokan vonulnak oda Halál Kapitányhoz, hogy regisztrálják magukat. Megtörtek, elegük van, fáradtak. A Kapitány mindegyiket beoltja, majd az őrök elkísérik őket a folyosók irányába.

- Ha erőre kapnak, és visszakapták a képességeiket, az egyik rabszállító repülőnk visszaviszi Önöket a szárazföldre. Jól döntöttek.

Majd a befecskendezések után a Kapitány a maroknyi itt maradt fogolyra néz, akik nem egyeztek bele a regisztrációba. Tara semmit sem tesz vagy mond, csak lesüti a tekintetét, és szomorúan bámul maga elé, de keze ökölbe szorul a tehetetlenségtől. Ivan ekkor indul meg a férfi felé és próbál fellépni ellene és támadni. A tűket még sikerült kiverni a kezéből, azonban őt már nem tudta megütni, mert két őr ugrott oda és ütötték le a meggyengült fiút, aki ettől a földre rogyott. Kapitány még arcon is rúgta Ivan-t, majd az őrök hátrébb vonszolták. Liam szavaira pedig dühösen szorult ökölbe a keze.

A Kapitány sorolni kezdi a neveket.

- Tehát akkor… Liam V. Blacksong, aki ezzel magát halálra ítélte… akárcsak Ivan Vasilovij … Ez a Lex Orrin és akik nincsenek jelen… Ők továbbra is ellenáll, értelmetlenül. Ugye azzal tisztában vannak, hogy bármikor erőszakkal is beadhatnánk maguknak a regisztrációt igazoló oldatot? De akkor… elmaradna az élvezet.

Halál Kapitány elvigyorodik, majd az őrökre néz.

- Kezdhetik.

Az őrök a foglyok mögé lépnek, és hosszú, fémtüskékkel ellátott ostorokat vesznek elő… Letépik minden rabról a ruhájuk felső részének hátát, és teljes erővel ütni kezdik őket. Tara elborzad, oda sem bír nézni, a Kapitány pedig számol.

- 1… 2… 3… Szóljanak, mikor elég, csak magukon múlik… 4… 5… 6…


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Ápr. 2012, 18:23-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Veszélyterem - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Reptile Hétf. 23 Ápr. 2012, 16:47

Meglepő módon az ég kitisztul, s hirtelen megérzem a napfény kellemes melegét, ahogyan végigsimítja az arcomat, de régen volt már, oly annyira hiányzott hogy azt szavakkal ki sem tudom talán fejezni, sőt egészen biztos hogy nem, egyszerűen fizikális képtelenség ezt bármilyen módon is tudatni a külvilággal. A többi népséget azonban úgy tűnik hogy ez nem is igazán érdekli, pedig különösen meglepő fordulat ez, hiszen miért tűnt el az a köd pont most? Nem mellesleg pedig úgy tűnik hogy a rabok nagy része a regisztrációt választja, és valamilyen szinten meg is értem őket, kitudja milyen régóta lehetnek itt, s hogy ők már mennyit kaphattak itt, úgy értve hogy ezek nem normálisak, mármint az őrök, és a kapitány se, bármit kinézek belőlük, csak hogy úgymond szórakozzanak, bár jó be kell hogy valljam, az őrökben nem vagyok biztos, egyszerűen annyira... Monotonok, mintha nem is lennének emberek, lehet hogy gépek, vagy csak túlságosan ki vannak képezve, azt hiszem nem is igazán akarom megtudni hogy mi itt az igazság. Csak páran maradunk itt, Liam, az orosz, aki próbál agresszívan fellépni, de végül csak egy arcon rúgást kap, meg Alicia, bár ha jól értem ő már szabad, így hát nem igazán aggódok érte, magunkért annál inkább. Hamarosan előkerül pár meglehetősen baljóslatú... Ostor?!... Ez csúnya lesz... Nagyon csúnya, eléggé egyértelmű, s valóban neki is kezdenek ama bizonyos ütlegelésnek, és úgy tűnik hogy nem tévedtem, kínoznak másokat csak azért hogy jól szórakozzanak, undorító férgek. Az első ütésnél végig remegek, érzem ahogy a tüskék belemélyednek a húsomba, és ahogy egy talán már kellemesen melegnek mondható valami, feltételezhetően vér kezd el csordogálni a hátamon, valamilyen szinten enyhítve azt a hasító fájdalmat amit érzek. Minden egyes ütéssel csak nő bennem a harag, érzem ahogy lassan elönti a tudatom, a harmadik ütés után, bármennyire is fáj, kitárom a karjaimat, s ökörbe szorítva azokat kihívó tekintettel nézek a kapitányra, majd a számolásban tartott mondata után egy pofátlan vigyort eresztek meg felé, elegem van belőle, és tudja mit? Üssön csak, ostorozzon, nem kell nekem kegyelem, és bármennyire is fáj, a porcikáim bármennyire is könyöröghetnek azért hogy adjam fel, nem, nem adom meg neki ezt az örömöt soha, sem most, sem máskor, s ahogy nő bennem a harag, úgy arányosan vele ama bizonyos " csak azért sem ", s így tartom magam megfeszítve amíg kell, vagy amíg össze nem esek, de lehetek bármennyire is fáradt, én így leszek a legvégsőkig, s most mit nem adnák azért, ha meglenne az-az áldás, mellyel születtem! Ó igen, nem érdekelne hogy mibe sodornám bele magam... Nem mellesleg akárhogy is fáj, a vigyorom őszintének mondható, s nem hagy alább, had tudja csak hogy engem sosem fog az uralma alá hajtani!

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Teddy Hétf. 23 Ápr. 2012, 18:47

A nő maga mögé terel, nem értem hogy miért, hogy mi történhetne még velem, ennyi hosszú szenvedés után, regisztrált vagyok szabadnak kéne lennem, semmiféle bűnt nem követtem el, a füvezésen kívül, a véleményemet pedig elfogom mondani, akár tetszik egyeseknek, akár nem, és nincs szükségem mások védelmére miatta, ha mondok valamit azt fel fogom vállalni, le is lőhetnek, tőlem aztán, sosem féltem a halált, a mának élek, nem a holnapnak, és nem ragadtam a múltban sem, élek azzal amim van, és ha olyan sérülés ér, ami miatt oly súlyos bajom eshet hogy abba belehalok, akkor ez van, ennyi volt az én időm ezen a földön, és nem fogok azon izélni hogy " ó ezt meg kellett volna tenni, meg ezt is "... Nem, boldogan fogok majd akkor visszagondolni az életemre, hogy mennyi dolgot csináltam, és mertem. Mindenesetre is valami megváltozik az udvaron, pár pillanatig realizálni sem sikerül hogy mi lehet az, ám végül feltekintek az égre, és elképedve tapasztalom hogy a köd, mely oly nagyon sokáig tartotta leple alatt az épületet, most semmivé vált, reakcióként finoman megpiszkálom Tara karját, ő valóban jobb, mint a többi itteni förtelem, kik embernek merik nevezni magukat, s ha felkeltettem a figyelmét akkor felbökök az égre.
- Süt a nap. - A hangomban szinte hallani a gyönyört, régen láttam ilyen szép tiszta eget, s bár napfényt láttam már korábban bent az épületben, az mégsem volt ehhez fogható, nem, egyáltalán nem, ez sokkal szebb. Sokan regisztráltatják magukat, megértem őket, de ki tudja hogy mi van abban a folyadékban, ha ez a nő hozakodott volna elő azokkal a tűkkel, valószínűleg nem problémáznék ezen, de sosem tudni hogy a kapitány mit kevertetett bele például, és rossz belegondolni hogy mi lehet majd a következménye. Páran ellenállnak, olyan személyek akiket én is ismerek, Liam, Ivan és a néma srác, valamiért nem lep meg, tudom hogy kemény fából faragták őket, már rég bebizonyították már, illetve nem mind, Liam csak az elmúlt rövid időben, de ott nagyon. Előkerül pár meglehetősen ronda kinézetű ostor, először nem akarom elhinni hogy mi történik éppen, pedig de, ez a kegyetlen valóság, ütlegelni kezdik őket, mintha valamiféle rabszolgák lennének, elszörnyedve kapom a szám elé az egyik kezemet, és a lélegzetem is eláll, szerencsétlenek, senki sem érdemli ezt a bánásmódot, ez még számomra is tiszta.
- Miféle szívtelen patkány az, aki ilyet tesz a saját fajtársával? - Kérdem kissé dühödten, főleg a nőtől, majd mivel valószínűleg nem fog tenni semmit sem, előrébb lépek, majd a kapitányra nézek.
- MEGÁLLJ! - S ezzel remélem hogy magamra vonom a figyelmét, az is lehet hogy jómagam is ott végzem majd közöttük, de nem érdekel, ők a társaim, és nem hagyhatom annyiban azt amit velük tesznek jelenleg.
- Halál Kapitány! Lenne önhöz egy szimpla kérdésem... Miért? Mi jó magának ebben? Mikor süllyedt az emberiség le erre a szintre, hogy ezt teszi a sajátjaival, pusztán azért mert nem csörgedezik az ereiben egy folyadék? Valamint tudja maga hogy mit csinál éppen? Egy csapat gyereket ütlegeltet, akik még csak itt sem lehetnének, maga szerint milyen képet fest ez az AIMről? Azt akarják hogy az emberek kövessék magukat, de a kegyetlenkedéssel csak el fogják maguktól űzni a követőiket, s lehet hogy most nem hisz nekem, és semmibe veszi a szavaimat, de meglátja, előbb vagy utóbb elfogy az emberek türelme is, akiket most félelemben tart ugyan, de ez nem lesz örökké így. - Eztán pedig várok a válaszára, regisztrált vagyok, szabadnak kéne amúgy is lennem, de nem érdekel hogy mi történik velem, ezt egyszerűen nem hagyhattam csak így, valamilyen szinten reménykedem benne hogy lát valamennyi igazságot a szavaimban, de sajnos tudom hogy a saját nézeteinek megfelelő válasszal fog majd rá előállni, és valószínű hogy ezért jómagam is bűnhődni fogok, de van a kezemben most valami nagyon nagy dolog, ami nem számít sokat, hiszen úgysem tudom megváltoztatni a dolgokat, de ebben a helyzetben az egyike vagyok azon keveseknek, aki ismeri a jövőt, bár valószínűleg ezt ugyan így elmondanám akkor is, ha fogalmam sem lenne a dolgokról. Innentől pedig készülök arra hogy velem is valami szörnyű fog történni, mert úgyis ez lesz, kiszámítható helyzet, bár lehet tévedek, de valószínű hogy úgy lesz.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Sarah Hétf. 23 Ápr. 2012, 21:56

Csak hallgatom Logant, és hallgatom, és hallgatom, és még mindig csak hallgatom, igazából ehhez nem igazán lehet mit hozzáfűzni, fogalmam sincs hogy miért hozták be, attól függetlenül hogy tudtam hogy itt van, ilyesmit nem kerestem a lapokon, lehet hogy kellett volna, mindenesetre is nem kell sokáig tűnődni a dolgon, mert a szétkaszabolt őrök elkezdik újranöveszteni a végtagjaikat, meg a szép mély sebeik is kezdenek eltűnni, talán ez még groteszkebb mint ahogy darabokban repdestek kifele, engem pedig ismételten a rosszullét környékez, eddig sem voltam túl jól, főleg mert ugye a vér szaga meg egyszerűen hogy itt kell beszélgetni pár felszeletelt hulla mellett, az egyszerűen fujj, de ezt látni komolyan mondom, sokkal rosszabb.
- Eh... Fujj... Azt hiszem én mindjárt... Nem mégse. - Már nincs minek kijönnie, az előbb is így volt, egyszerűen túl üres a gyomrom ehhez, talán vehetem ezt úgy hogy kezdek megedződni, de nem, ez nagyon nem így van. Elhangzik valamiféle kijáratos ötlet, de jómagam nem tudom hogy az merre lehet, illetve szerintem a többiek se, hacsak nem jutottak valamilyen úton-módon ilyen információhoz, amit meg erősen kétlek, mert mégis hogy jutottak volna? Nekem is egy pokoli utazás volt úgymond, csak az hogy megtudjam hogy Logan egyáltalán itt van, na de nem lényeg, valami úgy tűnik hogy mégis tudja a kiutat, az a Keiko vagy kicsoda, egészen szimpatikus a neve, de ezzel most nem kell foglalkozni, van most fontosabb dolgunk is, ó igen, remélem hogy mutatja az utat, én már repülök is, vagyis sántikálok is utána, eleget siettem már ide, ennél jobban már egyszerűen nem bírok menni, saját erőből legalább is egészen biztos hogy nem, így is eléggé kimerítő volt lemászni azon az átkozott lépcsőn, és még itt jópofizni a dolgokhoz, nem kéne most ezt csinálnom, be kéne depiznem és elfeküdni a földön, de azzal meg csak magamnak és a többieknek tennék keresztbe, azt pedig természetesen nem akarok, nagyon nem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Svarog Szer. 25 Ápr. 2012, 20:24

- Szép volt- kiáltott fel Vaszilij, amikor Logan darabokra vágta az őröket, nem hitte el, hogy győztek, és végre minden jóra fordul. A következő pillanatban az őrök lassan talpra állnak, a végtagjaik a helyükre kerülnek, a mély sebeik begyógyulnak. - Hopp, úgy látom ezek tényleg nem emberi lények.
Keiko szerencsére tudja az utat, közben Logan megkérdezi, hogy mivel intézték el a képességüket.
- Valami sugárral, ránk lőttek, és a következő pillanatban csend és hullaszag. - Megállt, eszébe jutottak a többiek. - A barátaink, őket is ki kell szabadítani, ki tudja, hogy most mit művelnek velük az AIM-es mocskok.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Steven Csüt. 26 Ápr. 2012, 21:52

- Még is hogyan? Közülünk egyedül Logan képes harcolni ezek ellen a valamik ellen és akár milyen jó is, egyedül ő sem lesz elég, pláne ilyenek ellen, akik bármilyen sérülést vissza növesztenek. – Mondom a többieknek, miközben próbálom tartani velük az iramot. Sajnos teljesítőképességem határánál tartok.
- Ne mintha én itt akarnám hagyni őket de semmit sem segítünk rajtuk azzal ha minket megint elfognak vagy esetleg kivégeznek. Odakint minden honnét fegyvereket szegeznének ránk. Még akkor se biztos hogy lenne esélyünk, ha mindenki vissza kapná az erejét. Inkább a teljes védelmi rendszert kéne tönkretenni vagy magunk mellé állítani, hogy csak a katonákkal kelljen szembenézni a falakon lévő fegyverekkel már ne.
~ Kár hogy nincs itt Farahnza. Ő biztos tudna valami logikus megoldást ami kivitelezhető, na meg az olyan problémák, hogy törjünk fel egy komplett számítógépes rendszert, biztos nem jelentenének neki komolyabb kihívást.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Thorhalla Pént. 27 Ápr. 2012, 10:05

Résztvevő: Jake Hamilton, Vaszilij Dragunov, Matt Lawson és Gulyás Csilla
Logan felmordult, majd a halott őrökre pillantott, akiknél voltak fegyverek, pisztolyok, kések, ostorok.
- Szolgáljátok ki magatokat pubik – mondta. – Előbb a képességeitek, utána a többiek pubi! Addig nem mentek semmire, és nem hagyjuk itt a többieket.
Ekkor Keiko szólalt meg.
- Halál Kapitány mondta, hogy csak ő oldhatja fel a képesség blokkolást… az irodája itt van nem messze… Hátha ott sikerül valamit…
Rozsomák bólintott. A lány pedig sietve kezdett az egyik irányba menni, nem haladt szaladva, így mindenki tudta követni őt anélkül, hogy sérüléseket szereztek volna a túlfeszített izmok miatt. Az egyik folyosó mellett elhaladva a lány megtorpant.
- Mi lesz, kislány? Messze van még? – kérdezte morogva Logan.

- B-Bocsánat, nehezen ismerem ki magam így, hogy nem a szellőzőben mászom… De itt van valahol nem messze egy nagy hangárajtó, azon szokott beszállni a repülő, de-- ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!

Keiko felsikít, amikor irtózatos sebességgel ott terem előttük az X Ragadozó…

Legalább 3 méter magas, testét kemény, szürkés páncél védi, fogai hatalmasak és élesek, óriási farkával csapkod a háta mögött, és tüskés fejével agresszíven nézi a kis csapatot…

- GRRRRRRRRR…
Veszélyterem - Page 6 76345732

Rozsomák felmordul.

- Óriási. Kislány, vidd a többieket az irodához, de gyorsan. MOZGÁS, MOST!!!

Ezzel Rozsomák ráveti magát a szörnyre. Keiko pedig sietve indult tovább a folyosón intve a csapat többi tagjának, hogy kövessék.

Veszélyterem - Page 6 00120

Résztvevők: Lex Orrin, Ivan Vasilovij, Alicia Havana és Liam V. Blacksong
Amikor Alicia szólt volna Tara befogja a lány száját, nehogy az bármit is mondhasson, közben magához húzza és vigasztalóan öleli át.
- Sajnálom… - suttogta.

A többiek nem adták meg magukat és az ütlegelés tovább folytatódott. A Kapitány úgy 10 percnyi csapkodás után felemeli a kezét, jelezve az őröknek, hogy elég volt. A végén még az egyik rab hangosan kezdte szidni a Kapitányt. Ehhez az alakhoz még odamegy, és egy hatalmasat rúg annak fejébe, amikor ez becsmérlően szólt hozzá.

- Pofa be. Ilyen szánalmas mocskok ellen nem éri meg fair módon küzdeni. Patkányok vagytok csak, semmi más. És a patkányoknak ennyi jár…

A Kapitány erre felemeli egyik lőfegyverét… és fejbe lövi az illetőt, aki holtan esik össze. Alicia most már láthatja, hogy mitől mentette meg a nő őt.

Ezután a Kapitány a többiek felé indul a fegyverrel… de Tara gyorsan az útját állja.

- NE!!! Mi van… ha tényleg tudnak valamit? Az AIM vezetősége nem hagyhat kicsúszni egy ilyen lehetőséget! Információt szerezhetünk az ellenségről, EZT MAGA IS TUDJA, KAPITÁNY!!! GONDOLKOZZON!!!

A Kapitány komor arccal néz a nőre… majd néhány szívdobbanásnyi idő után elrakja a fegyverét.

- Még egy hónap. Ha nem törnek meg akkor sem, meghalnak. VIGYÉK ŐKET!!!

Ezzel az őrök megragadják a legyengült férfiakat, a folyosók felé viszik őket. Tara próbál biztató pillantást küldeni feléjük… Majd még mindig Alicia-t ölelve elindul a lánnyal is befelé.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Veszélyterem - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 6 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 17 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.