A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Szer. 21 Márc. 2012, 10:08

Dormammu megerősödött és végre megszerezte azt, amivel később uralhatja a Földet majd. Azonban a démonúr tökéletesen tudja, hogy mindez egyedül nem fog menni. Ezért nekiáll szövetségeseket gyűjteni, de ezzel igaz azt is kockáztatja, hogy idő előtt fény derül arra, hogy visszatért, de nem igen tehet mást ebben a helyzetben.

Röviden ennyi, amolyan felvezető kaland addig, amíg el nem kezdem ténylegesen a korszakot az Avalon kaland végével. (Igen, csak most kezdődött, így addig ez felvezetésnek)

Szabályok:
- Mindenki csinálhat a kalandra 1 db ingyenes NJK-t (accountonként), ezekhez azonban van egy kikötésem. Ők csakis természetfeletti karakterek lehetnek. Ez csakis teljesen új karakterekre vonatkozik. Lehetnek ezek angyalok és démonok is. Ezeket a karaktereket, ha túlélik a korszak végén kapja majd meg az illető, nem a kaland után. 15-20 mondatot várok ezeknél a kariknál előtörténet gyanánt.
- Van lehetőség a halott karakter visszakapására is. Itt lehet olyan karit hozni, aki a sajátod volt korábban, csak már halálát lelte. (Nem számít melyik realitásban halt meg, ha alapból reneszánszra volt írva, akkor hozhatod.) Ezen esetben nem kell semmi pluszt írni hozzá, csak jelentkezel, majd én megoldom a többi részletet.
- A kalandra bárki jöhet, legyen az rossz, vagy akár jó oldali karakter. Az újoncokat is szívesen látom, mert többen is mondták, hogy jó lenne valami kezdő belerázódó kaland, amivel kezdhetnek játszani.
- Mivel ez úgymond globális esemény, így minden természetfeletti számíton arra, hogy megkeresem előbb vagy utóbb, legyenek fizikailag bárhol.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 18 Május 2012, 20:13-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 21 Márc. 2012, 10:17

No akkor stipi-stopi első jelentkező. Azt hiszem NJK nem nagyon fog kelleni. Adam el akar szakadni az "otthoniaktól". Razz

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Kevin Fuller Szer. 21 Márc. 2012, 12:45

2. Very Happy Én is jövök, és méghozzá Kevinnel Wink
Kevin Fuller
Kevin Fuller
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Kevin Fuller
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Szer. 21 Márc. 2012, 13:20

Adam elfogadva.

Kevin még él és Avalonban van Smile És ez még nem a tényleges korszak, csak annak a felvezetője, amit tegnap msn-en is mondtam. Egyszerre meg nem lehetsz 2 helyen, ha írsz egy ingyenes njk-t, akkor tudsz jönni.

Eddigi karakterek:
Adam Taylor

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Damien Solen Szomb. 24 Márc. 2012, 14:44

jönnék.
Damien Solen
Damien Solen
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 5
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 16.
Age : 39

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Solen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Márc. 2012, 15:27

Te is elfogadva.

Eddigi karakterek:
Adam Taylor
Damien Solen

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Shadow Szomb. 24 Márc. 2012, 15:51

*Elveszem a jelentkezési lapot / szerződést, majd az ujjam megvágom és a vérem rácsöppentem*

Egy halálla több vagy kevesebb már igazán nem számít... úgy is lecsúsztama dobogóról már szerintem... Alena... visszatér... úgy mond az árny kilp az árnyak közül ismét...

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Márc. 2012, 15:56

Ő is elfogadva.

Eddigi karakterek:
Adam Taylor
Damien Solen
Alena Noble (Shadow)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 24 Márc. 2012, 16:06

Én is jelentkezem az ingyen njk val , végre ha már beszéltük meg félkész is vagyok:D

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 24 Márc. 2012, 19:50

Finally, itt is van kivel érkezem Smile

Név: Ivi
Egyéb név(i): Ivi
Faj: démon /succubus/
Nem: nő
Jellem: Alapvetően gonosz jellemű Ivi. Minimálisan enyelgő, a férfiak szívéhez akar férkőzni mindig legyen az szavakkal a fülén vagy árnyleplével mellkasán keresztül.
Személyazonosság: ismeretlen
Születési helye és idő: ismeretlen
Kor: 24
Család: nincs
Foglalkozás:
Testmagassága: 170 cm
Testsúlya: 50 kg
Szeme színe: fekete
Haja színe: fekete hosszú
Bőre színe: szürke
Különleges ismertetőjel: fejének hátulsó részéről kinövő kosszarvak előrefelé állva. Fekete füst szerűség kavarog körülötte ami úgy néz ki mintha félig áttetsző selyem lenne. Mezítelen testét csupán ez takarja alig-alig. Denevér szárnyai vannak ami 1m-es fesztávúak. 1,5m hosszú démoni farok. Elnyúlt hegyes fülek.
Repülési sebesség: 10km/h
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges


Képességek:

Szárny mely 10km/h (maximális sebbesség) repülési képességét adja Ivi-nek. A felső pár fesztáva 1méter(kitárva). Balra jobbra kitárva lóg ki csak háta mögül szánya.

Selyemszerű, félig áttetsző árnyak tekeregnek körülötte melyeket irányítani tud s képes az árnyékban elbújni a szem számára láthatlanná válva ezzel. Eme nyugalmi helyzetében mikor kavarog körülötte kézzel is akár bomlasztani lehet s ekkor úgy reagál mintha füstbe ütnénk, kicsit szétszalad, kavarog majd visszaáll a nyugalmi helyzetébe. Ivi mikor irányítása alá vonja a kavargó füstöt áttetszősége megszűnik, fényelnyelő fekete színben kezd el pompázni és szilárdsága ezzel együtt nő meg mely a kissebb kaliberő lőfegyverek és egyszerű pengék támadásait képes hárítani, szakítószilárdsága pedig 100 kiló.

Szürke színben pompázó bőre ellenálló a pengékkel szemben és kicsorbulnak a közönséges pengék testén.

Erejét Ivi érzésekből, hangulatból nyeri. Főként a vágyak "táplálják" erejét legjobban de emellett a keserűség, lehangoltság, kárörvendés is, ha két férfi egymásnak esik benük gyújtott vágyaik miatt az is az ő erejét táplálja. Ám vannak amit eltompítják és gyengítik, mint a vidámság, kedvesség és jótakaró cselekedetek. Ezektől képes magába roskadni is.

Kisugárzása Ivi-nek vágyat kelt a férfiakban. Ha elcsábítania sikerül egy férfit akár testileg is az a személy onnantől kezdve nem tud nemet mondani Ivi-nek. Bármire kérje teljesítenie kell míg ez a kötés fennál. Ezt megszakíthatja Ivi-is vagy ha erejét veszti a fent említett érzésektől.

Előtörténet:

Életében:
Nem volt különleges a születésem... Gond nélkül jöttem a világra egy fehér kórház falai között. Anyám nagyon is szeretett, babusgatott már a kezdetektől fogva ahogy a kezébe adtak. Apám talán egy kicsit volt más ebben a tekintetben. Anyámra hagyta ezeket a dolgokat őt jobban lefoglalta az, hogy eltartsa élősködő anyám és engem is mostmár. Szép nagy, sőt hatalmas kert vette körbe gyönyörű, mármár kissebb palotára hasonlító házunkat. Elöl csodaszép, kertészek hadával ápoltatott kert melyet a tulyáktól kezdve rózsák díszítettek körös körbe. Hátul hatalmas medence és jakuzzi gazdagította az egyenletes füves teret. Nem is igazán értékeltem ezeket a dolgokat, persze már általánostól kezdve pöffezkedtem ezekkel és így gyűjtötem magam köré minél több embert és hála apámnak mindig volt nállam annyi pénz, hogy csak kicsit kellett tetszenie valaminek, hogy megvegyem. Nem vártam sokat azzal, hogy kipróbáljak minél több dolgot. El is kezdtem szépen mindent mikor 14 lettem és enyém lett a ház a szülinapi bulihoz. Az egész ház zenget. Rengeteg embert hívtam meg. Olyanokat is akiket csak egyszer láttam vagy pár szót váltottam vele, hogy az én szülinapomat éltessék ajándékokkal. A kor elég vegyes lett. Osztálytársak 14 és 16 évesek, testvéreik kik között volt 15 és volt akinek a bátyja vagy nővére már 20 is volt. És azoknak a haverjai és így tovább. Rengeteg ember, nem is tudom hányan voltunk ténylegesen. Az volt csak biztos, hogy a hordószámnyi sör és minden egyéb alkohol is jelen volt. Pizzák tömege hevert mindenhol, hogy ahol csak megéhezel betolhasson egyet. A zene is bömbölt a hangulat repült magasan ahogy pár ember is. Nem is tudtam mit csinálnak és mitől olyanok mint amilyenek akkor voltak míg az egyik osztálytársamnak a bátja a haverjaival nem hívott félre az egyik szobába, hogy átadjanak kis életajándékot. Legalábbis így hívták. Az ajtót bezárták, körbeültünk a földön miközben egyikőjük az asztalon valami krétaszínű port osztogatott szét. Akkor láttam először spurit de nem utoljára. Kevés dolog maradt meg a buli másnapjára. Csak annyi, hogy mikor fejfájósan kocogtam le másnap délután kettőkor anyám egy rendőrrel beszélgetett és az a spuri emléke, hogy valami hihetetlen volt. Hála az égnek a rendőr csak azért volt ott mert szólt, hogy betörések voltak a környéken és figyeljünk nehogy áldozatok legyünk miis. Másnap a suliba még elég kótyagos voltam de egész jól, hogy azért adjam a szokásos formámat. Suli végén a kijáratnál azok az idősebbek voltak akik kínálták a cuccot a bulikor. Még egy körrel hívogattak és persze mentem is. Nagyon jó nap volt az attól kezdve. És a többi is így fojtatódott a továbbiakban. Mire 20 lettem legalább egy tucatnyit próbáltam ki még de mindig ez az első maradt meg gyakori alkalmakra. Új arcokat is megismertem és a drogok és az alkoholok mellett új hobbim is lett ezek miatt. Fojton egy pörgős, mindent akaró mindent meg szerezni akaróvá váltam és ez nem csak ezekre de a férfiakra és a testiségre is kiterjedt. Már csak ezek töltötték ki a napjaimat, a sulit el is felejtettem, a szüleim még mindent megadtak amire valaha még vágyhattam. Főleg a házban, otthon tengettem ezeket a napokat régi és új haverszerűségekkel és alkalmi partnerekkel. De élveztem ezen napok minden percét.
Négy ilyen remek évem volt, négy csodás év bizony. De 24. szülinapi bulim másképp alakult mint ahogy azt elterveztem. Bár azon kívül, hogy tömegnyi ember volt a házban nem volt semmi se más. Ivás, drog és testi élvezetek. Aztán valamelyik meghívott gyökér felborított egy vizipipát ami begyújtotta a függönyök eggyikét amiről a tűz hamar terjedve az egész házat lángok martalékává tette. Sokak kimenekültek de én nem. Én észre se vettem míg nem kezdtem én magam is égni. Megperzselt emberi illatok töltöttek meg mindent és csak por és hamu, tönkrement selyem borítások és az én szenesedett holtestem maradt hátra. Utolsó bulinak látszott számomra, mindenről lemondattak velem azok a barmok. Régi idők lettek ezek és nem is sejthettem, hogy egy másik lehetőség fog berántani.


Démoni létében:
Nem bizony. Főleg nem ilyenre nem számítottam. Minden teljesen más volt. Talán még az első pillanatok furák is voltak. Nem emlékszem. A régi idők se derengenek már annyira, az idő elhomályosítota már. De lényem megtartotta testiségét, gyönyörhajhászását és a férfiak szívének ellopását, hogy azt megrontva gyötörhessem míg nem megunva hajítom el magamtól azt. Mámoros érzés, röptetőek voltak mint régen a drogok és az alkohol volt mikor megszerezve mit akartam egy férfitől azt betaposva a földbe utána a mélybe löktem. Felemelő volt. Bár voltak akik az őrületbe tudtak kergetni de azoktól csak hamarabb szabadultam meg. Bár egyik í érdekes játékszer sem volt tovább mint pár nap. Nem is kelettek tovább, untatóvá váltak mindig. De még ígyis ritkaság volt az, hogy napokig volt egy férfi kezem alatt, hogy megadja mit akartam. Élveztem azt a kélyelgés részét is mikor megszerzem őket és azt is, hogy mindent elvéve tőlük mi kellett eldobjam őket. Ez az egész rituálészerűvé kezdett néha válni érzésileg, akár az életemben a mindennapjaim. Sokminden volt amit otthagytam. A nevemre se emlékszem, meg hogy merre laktunk, anyám arca sincs meg és egy olyané se akit akkor ismertem. Csak ezek az érzések melyeket bizonyosan életem végéig hajszolni fogok és mindenáron meg akarok majd szerezni maradtak meg. De nem is érdekel, nem is kell más. Azok a dolgok mikkel élőként foglalkoznom kellett így már nem is kellett gondolnom. Csodás testet kaptam és még oly eszközöket miket talán csak unalmas sóhajaim kérhettek régen.
De most mindenem megvan, minden ami kellhet. És ezt nem tudják elvenni tőlem. Vagy ha igen, én veszek el tőlük cserébe.

Életem célja: Az emberek megrontása. Minél többé, minél jobban.


A karakter
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus 253132-dab82805c97f121d

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Márc. 2012, 20:08

Szukkubusz is elfogadva.

Eddigi karakterek:
Adam Taylor
Damien Solen
Alena Noble (Shadow)
Ivi (Sakura)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Kedd 27 Márc. 2012, 18:13

Akkor még Sarah-ra és Sam-re várok, akik remélem a héten adják az előtörit.
Ha nem is, akkor is pénteken legkésőbb elkezdem a kalandot, csak jöjjek rendbe addig.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Cyrus Douglass Csüt. 29 Márc. 2012, 10:53

A megbeszéltek szerint Bobby Carl Edwardson karakteremmel jönnék a kalandra.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Márc. 2012, 11:05

Rendben, ő is elfogadva.
Még mindig a 2 készülőre várok, illetve lehet, hogy Tobira is.

Eddigi karakterek:
Adam Taylor
Damien Solen
Alena Noble (Shadow)
Ivi (Sakura)
Robert Carl Edwardson (Balthazar)

Illetve mivel Z-nek nincs sok ideje, így Hellstorm egy rövid magánkalandot kap ennek keretébe itt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1155-queens-folyo#13815

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Pént. 30 Márc. 2012, 00:07

Najó, akkor aki eddig jelentkezett az megérkezhet ide:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1326-park

Az alapszitu, ami mindenkire vonatkozik, hogy egy igen erős és furcsa késztetést éreznek, hogy menniük kell valahova. Egy hívás, ismeretlen erőtől, aminek nem tudnak ellenállni.
Az út végén pedig ebbe a parkba érkeznek. Kaland kezdésig szabadjáték mehet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by A Misztikus Pókember Pént. 30 Márc. 2012, 22:11

Születési Név: Robert Burns
Egyéb Nevei:
Faj: Természet feletti
Nem: férfi
Jellem: Eleve jó lelkű, távol áll tőle a rasszizmus, még ha vicceitől nem is. Többnyire kedélyes, ha nem különösen indokolt az ellenkezője.
Születési helye és idő: New Hampshire, 1988. október 22.
Kor: 35
Foglalkozás: Védelmező
Testmagassága: 187 cm
Testsúlya: 79 kg
Szeme színe: zöldesbarna
Haja színe: barna
Bőre színe: fehér kaukázusi
Különleges ismertetőjel: borosta
Egészségi állapot/ betegségek: Természet feletti...

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Till+Lindemann+RammsteinTill
Előtöri:

Vidéki család sarja, idősebbik fiú. Hamar megtanulja, hogy milyn feladatokat kell ellátni egy férfinak a ház körül. Már kiskorában átadják neki a lényegesebb ismereteket amik erre vonatkoznak. Ezek hirtelen fontossá is vállnak. Alig múlik tizenhat éves mikor apja elhalálozik. A családfői szerep rá hárul, öccse ekkor még alig három éves, elkezd dolgozni. Ő lesz a falu legújabb postása és a könyvelő irodában is íródeákként működik közben. Hamar hozzászokik ehhez az élethez, miután feldolgozzák a veszteséget az életük természetesnek hat. Egyikük sem érzi magát kényelmetlenül a helyzetben. Bár Robert elvágyik otthonról. Ahogy ismerkedik a világgal szabadidejében mind inkább. Régi könyveket olvasnak amit a padláson talál. Ezek között úgy van verseskötet, mint történelmi könyv vagy egyéb széles skáláról művek.

A kötelesség otthon tartja és miután elnyomja a belül égető szabadság vágyat nem is kényelmetlen a helyzet. Kényelmesen eléldegélnek, mint akármelyik középosztálybeli család. A hús és a tojások nagy részét, a tejjel együtt maguknak állítják elő. Így nincs olyan sok gondjuk. Közben sikerül felnevelni az öcsikéjét is. Ebben látja Robert a szabadság kulcsát, van kinek átadnia a családfő szerepét. Elkezdhet nyíltan randevúzni Annamarieval, a lány a postán dolgozik. Két évvel fiatalabb nála, pont optimális felség. Egy év múlva el is jegyzi. A városba költöznek, átadta öccsének az eddigi szerepét. New York az álom város. Robert álma, a szabadságának városa. észre sem veszi, hogy szüksége van a béklyókra amik a családot jelentik, hisz éppen alapít egyet. Miközben az eszményi képet üldözi. De ő boldog és annál azóta sem volt boldogabb, mikor hét éve megszületett a kislánya. A kis Sarah, kissé betegeskedő, de különösen szép kislány. Robert még egy műszakot válla, rakodó munkásként dolgozott eddig, most targonca kezelőként kap egy kis kiegészítést. Mindent meg akar tenni a kislányáért. Úgy töri magát ahogy lehetséges. A szabadságát csupán verseiben éli meg. De azokat senkinek nem mutatja meg. Csak őrizgeti a privát kis asztal fiókjába még Marie sem találja meg őket.

A csöppség már iskolás korú, a családi idill tökéletes, noha Robert keveset van otthon, de akkor szerető, odaadó, kicsit mégis mindig távol van. Mégis még abban az évben szívinfarktus viszi el. Az orvosok nem tudják mire vélni, csak a stresszt tudták okolni. Bár a feleség állítja, hogy férje mindig mentesnek tűnt az idegességtől. A koporsón is egy szerény mosolygós kép van kiállítva.

Mire Robert észbe kap már az ítélő szék előtt áll. Azt állítják, hogy még nem járt le az ideje és ezt ő is tudja. Tudta is, a kötelessége még nincs elvégezve, vár rá egy család. De közéjük nem térhet vissza. Lehetőséget kap viszont, hogy saját módján segítse őket. Túl erős ugyanis benne az ösztön, hogy tegye a dolgát, minthogy békében nyugodjon.
Ugyan a kötelessége családjára vonatkozik, de a világ tempója révén mostanság úgy cselekszik, mint egyfajta szuperhős, csak, hogy a környéket tisztán tartsa a családja körül. Amúgy eredeti nevén kiadatta a verseit, mint a költő egy jó barátja. Annamarie kicsit ugyan meglepődött, de a jogokból és egy takarítónői állásból megélnek valahogy. Jelenleg az exférj jobb megoldáson gondolkodik és jobb híján erejével védi a családot.

Képesség:
Asszimiláció:
Robert, hogy felvehesse a harcot a gonosz családját háborgató erejével. Képes az ellenfelei emberfeletti képességit magába olvasztania és másolatot képezni, tárolni magában. Ugyan ezzel a módszerrel csupán az erőt fele olyan hatékonysággal sajátítja el, de nem kell kísérleteznie vele. Ismeri a működésének az alapját és akár három képességet is elraktározhat. Addig, míg másra nem cseréli le. A választás tudatos a hatósugár viszont csupán száz méter.

Hulla: A test meghalt, nem öregszik, nem éhezik, szomjazik. Sem italra, sem levegőre. Nem változik, de magától nem is regenerálódik.

Fizimiska:
Tekintete áthatóbb, lapockáira szárnyak nőttek. Hatalmas, szürke tollas szárnyak amik segítségével repülni is képes vízszintes haladásban 60km/h-mel.

Szakértelmek:
Fiatal korábban megtanulta az barkácsolás alapjait, jól gépel és tud biciklizni mint az emberek nagy része. Beszéli az angolt és kizárólag azt a nyelvet. Tud autót vezetni és motort. Megtudja magát védeni kézitusában, de nem azért mert technikás, inkább nagyot üt és jó maga többet bír.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Pént. 30 Márc. 2012, 22:16

Axe elfogadva. Mehetsz Te is a parkba.

Eddigi karakterek:
Adam Taylor
Damien Solen
Alena Noble (Shadow)
Ivi (Sakura)
Bobby Carl Edwardson (Balthazar)
Robert Burns (Axe)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Sarah Szomb. 31 Márc. 2012, 17:17

Név: Tüske
Egyéb név:Parazita
Faj: démon ( szimbionta )
Nem: nemtelen
Jellem: gonosz
Születési helye és idő: ?
Kor: 5
Család: nincs
Foglalkozás: Gonoszkodás
Testmagassága: 3 centi ( később gazdatesttől függ )
Testsúlya: 1 kiló (később gazdatesttől függ )
Szeme színe: nincs
Haja színe: nincs
Külső színe: fekete
Különleges ismertetőjel: Önmagában nem túl feltűnő, csak egy fekete, nagyobb darab szálka. Gazdatestben: ha a test sérül, a sebből fekete folyadék folyik vér helyett, eme folyadék gátolja meg a vérzést.
Repülési sebesség: nem tud ( ha esetleg megszáll egy madarat, majd a mesélő eldönti. )
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges

Életrajz:
Nem emlékszem hogyan születtem, sajnálatos módon pedig arra sem hogy mikor, csak azt tudom hogy egy város volt, innen is tisztám emlékszem az óriási épületek első, talán riasztó képeire, habár akkor nem tudtam felfogni úgy igazán hogy mik is lehetnek azok. Van még valami amire emlékszem… A fortyogó düh és harag, melyet talán elődömtől örökölhettem, mint hagyatékot, s mely a kezdetek kezdetétől erőteljesen formálta az életem rögös útját. Első gazdatestem egy Rogers nevű férfi volt, egy egyszerű ember, kinek pont a csatornában volt dolga, nevezhetem akár a megmentőmnek is, hiszen ha ő nem lett volna akkor pont ott, valószínűleg a történetem ezen a ponton véget is érne… Útjaink véletlenül kereszteződtek, mikor erőtlenül csordogáltam le az egyik csatornafedőn keresztül, s talán szerencsének mondható, hogy pont az ő fejére, illetve vállaira sikerült érkeznem… Nem hezitáltam, mint egy rendes parazita, úgy másztam végig a testén, lassan elfedve azt, s bár elsőnek próbált ellenkezni, letépni magáról, végül mégis megadta magát nekem. Egy darabig emlékszem, úgy hitte hogy minden el van veszve, s beletelt pár percébe mire rájött, én nem akarok neki ártani, pusztán csak szükségem van rá, s cserébe bármiben hajlandó vagyok neki segíteni… S hogy titkon átadom neki pár vonásomat, mint az agresszivitást és dühöt, úgy, hogy ő erről szinte nem is tud. Attól a naptól kezdve, szép lassan korcsosítottam el, torzítottam a viselkedését míg nekem megfelelő lett végül… Szép lassan a családja ellen fordítottam, hála nekem rendszeresen, ok nélkül is szidta gyermekeit, s verte asszonyát, szinte mintha csak a kedvemben akart volna járni, terrorizálta a munkatársait, s a főnöke ellen fordult, mikor az felelősségre vonta, s ennek hála elvesztette a munkáját is, és családja jóvoltából pedig bíróságra került… Ezen a ponton realizálta hogy hiába tudom segíteni sok téren, nagyobb átok vagyok számára mint áldás, hiszen mindent elvettem tőle, tönkre tettem az életét, s ezt belátván úgy döntött, hogy megszabadul tőlem. Erőteljesen próbálkozott ennek a végrehajtásában, ám kevesebb sikert ért el, mint amennyiben reménykedett, s végül belátta, nélkülem számára már nem létezik élet, ezért, bár hosszas hezitálás után csak, úgy döntött, véget vet mindennek, hiszen már nincs mit veszítenie. Mielőtt a bíróság elé vihették volna, felgyújtotta magát, s ezzel engem is menekülésre kényszerített, bár nem akartam otthagyni a gazdatestet, hiszen nélküle halálra voltam ítélve, de ha nem akartam gyorsan elpusztulni, s valamennyi reményt akartam fent tartani a túlélésem felé, kénytelen voltam megtenni ezt a lépést, s új testet keresni magamnak… Távozásom közben még hallottam a fájdalmas ordításait, de különösebben nem érdekelt, egy volt a sok báb között, akik csak rám vártak odakint a nagyvilágban. Egy darabig céltalanul bolyongtam, megfelelő gazdatestet keresve, s végül utam egy templomba vezetett, hol csak egy személy tartózkodott éppen: A pap. Nem restelltem elfoglalni a testét, s ugyan azt elkezdeni nála is, mit az előző áldozatomnál, azonban nála valami más volt, elméje olyan tudást hordozott, mellyel az előző gazdámnál nem találkoztam: Hit a túlvilágban, a pokolban és a mennyekben. Ettől a pillanattól kezdve, valamilyen szinten én is hinni kezdtem a túlvilágban, ám nem érdekelt annyira, hogy esetleg „ pokolra jutok „ a tetteimért, hiszen elpusztíthatatlannak éreztem magam, ám mint ez később kiderült, tévedtem… Sokáig élősködtem ezen az egy gazdatesten, hosszú-hosszú éveken keresztül, s szép fokozatosan vettem rá az istenkáromlásra, tolvajlása, és egyéb olyan dolgokra, melyet teljesen szabad akaratából sosem tett volna. Ez egészen addig tartott, míg ő is rá nem eszmélt arra, hogy mit művel, hogy mit teszek vele, s szégyenében a halálba menekült, egy nagy ugrás kíséretében. Halott testénél szedtek össze engem is, mint bizonyítékot, s egy tárolóba helyeztek, hol végül, mivel szabadulni nem tudtam, a halálomat leltem.

Eztán kerültem át a pokolba, hol arra számítottam, hogy öröké a lángok martaléka leszek, s olyan kegyetlen fájdalmat fogok átélni, melyet az élők soraiban sosem élhettem, vagy élhetek át, de meglepő módon, nem így lett. Egy sötét alakkal találtam szemben magam, ki egy második lehetőséget ajánlott, cserébe azért hogy teljesítem a feladatomat. Természetesen bele mentem, hiszen úgy éreztem még sok dolgom van az életben, amit meg kell tennem, főleg gonoszkodás. Miután igent mondtam, hatalmas fájdalmat éltem át, s testem egésze össze lett csomagolva, és megszilárdítva, egy apró, éles szálka formájába, s nem sokkal eztán olyan erőt kezdtem el érezni magamban, amit ezelőtt még soha. Megkérdeztem, hogy mi lesz a feladat, melyet véghez kell vinnem, ámbár nem tudom hogy tettem, hiszen beszélni nem tudtam, de valahogy mégis sikerült, talán ez a túlvilág egy különös titka. Kérdésemre azonban nem kaptam választ, csak lángokkal körbe ölelve ismételten az emberek világában találtam magam.

Nem kellett sokáig várnom, hogy egy szerencsétlen arra járjon, s hogy egy ügyes mozdulattal a talpába fúródjak, majd elkezdjem átvenni felette az irányítást, mely pár perc volt csupán, s észre sem vette. Miután ez megvolt, ott folytattam igazából, ahol abbahagytam, elvettem mindenét, úgy hogy semmit sem tehetett ellenem, de ezúttal kegyetlenebbül, elvettem a testét, az életét, s átvettem a helyén a Földön, a családjában, s innentől vártam arra, hogy megtudjam, mi lehet a feladatom, mely miatt vissza kerültem eme realitásba.

Képességei:
Megszállás ( szimbiontaság igazából, nem igazán képesség, csak játéktechnikai leírás, de úgy éreztem ide kell írnom): Ha sikerül belefúródnia egy élőlénybe, képes a felett átvenni az irányítást, egy átlag ember felett 3 kör alatt, 5 kör alatt egy átlagos jk-t vagy njk-t, 7 kör alatt erősebb mentalitással vagy akaraterővel rendelkező személyeket, illetve akinek mentális képessége van 7 kör, vagy nem képes az uralma alá hajtani. A folyamat menete a következő: a lény szép fokozatosan elterjed a testben a vérereken keresztül, s ha eléri az agyat, kinyeri az emlékeit, lemásolja a viselkedését, majd kisüti az agyat, és ezzel megöli a gazdatestet, így átvéve az irányítást a teljes test fölött. Ilyen állapotban a lény pontosan annyi vért fogyaszt, mint amennyit a test termel, s a maga módszereivel életben is tartja a szerveket, hogy a test ne hagyja abba a vér termelését. ( A gazdatestnek továbbra is szüksége van élelemre, folyadékra és levegőre ). Ez a folyamat fájdalom mentes, de ritka esetekben megeshet, hogy úgy kell tennie valamit a testel, hogy még nem vette át a tudat felett az uralmat, ebben az esetben, tegyük fel hogy csak az alkarban van még elterjedve, s el akar érni egy tárgyat, ez esetben a tárgy irányába húz mindent, eltörve a kézfejben a csontokat, a csuklót, és ha úgy van akkor az alkarcsontot is ketté töri, vagy kiugrasztja a könyököt a helyéről és úgy mozgatja a kart, pokoli fájdalmakat okozva ezzel a gazdatestnek.

- Erő növelés: Maximum 5 T-s erőig, ez a folyamat konkrétan felfalja az összes vért a szervezetben, a parazita igencsak szét terjed az egész testben, a szervek között, az izmokban, stb, s fokozza a test működősét ( max 5 körig ). Ha valaki felvágná a testet valamilyen módon, akárhol, csak tüskékhez hasonló fekete lényt látna a bőr alatt.

- Tüskék: Képes a testen bárhol kinöveszteni tüskéket, úgyszintén vért fal, s ennek a mennyisége sok mindentől függ, például: a tüske nagyságától illetve a tüskék számától. A tüskék hossza maximum 1,5 méter, és nagyon élesek, ezek segítségével akár gazdatestet váltani. A tüskék a bőr alól jelennek meg, így könnyen látható lyukakat, illetve csúnya sebeket hagyva a gazdatesten.

- Kitartás: Egy nagyon egyszerű példát mondok most erre, ha például levágják a kezét, akkor az olyan mintha saját életre kelne, ugyan így például a fej, amely magának növesztett tüske lábakon elmászik... Vagy például azt hiszik a gazdatestről hogy halott, hozzá akarnak nyúlni mondjuk a hasához, és az szájként szétnyílva leharapja az illető kezét. Szóval konkrétan a gazdatest felett teljes uralom, ha akarja eltöri a nyakát és riogatja a gyerekeket… Kisebb testrészeket, mint kézfej, mivel gyorsan fogyik ki belőle a vér, maximum 1 körig képes irányítani, nagyobbakat, mint például egy egész kar, vagy fej 2 körig, és egy egészen groteszk esetben, mint például egy csonkolt test: 3 kör. Ha az adott testrészben elfogy a vér, az ott külön lévő fekete anyag azonnal elpusztul.

Tudnivalók: A parazita konkrétan vérrel táplálkozik, és mindenhez amit a gazdatesttel művel vért kell falnia. Gazdatest nélkül elpusztul, játékban a mesélő által megszabott körökön belül, játékon kívül pedig 3 nap alatt. Minél több vért használ fel a jelenlegi gazdatestben, a test annál halottabbnak néz ki, s ha teljesen kiürül, akkor a vértermelés is leáll, és a test teljesen halottá válik. Ha egy mutáns felett vesz át az uralmat, akkor valamilyen szinten képes használni annak a képességeit is, de sokkal gyengébben, mint az eredeti használója. Képes megbetegedni, ami rá úgy egyenesen nincs hatással, de a gazdatestet az a bizonyos betegség megfertőzi, így ha egyszer a tüske megbetegszik, például egy rákos szövetet visz tovább, akkor az elkövetkező gazdatestei is valószínűleg idővel rákosak lesznek, s ez egészen addig megy, amíg valahogy meg nem gyógyul az egyik testben.

Hátrányai:
- Iszonyatosan gyúlékony, a tűz konkrétan úgy pusztítja el mint egy vírust, ha egyszer lángra kap, nagy valószínűséggel el is pusztul. ( pokoli tűz nem fogja )

- Nem képes szentelt helyre belépni, vagy szent tárgyak, keresztek közelébe menni, ha pedig szent szöveget, vagy bibliát olvasnak a közelében, úgy hogy hallja is, akkor egyszerűen elgyengül, és fennáll az elpusztulás esélyes is, de csak ha nincs miből táplálkoznia.

- Állatok könnyű szerrel „ kiszagolják „, konkrétan képesek érzékelni a jelenlétét, és agresszívan reagálnak rá.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Saelon Vas. 01 Ápr. 2012, 10:41

A megbeszéltek alapján jelentkezem. Smile

_________________
Aktuális: Samuel Vermont /Reneszánsz: A sötétség és a tűz kora 1.: Külső régiók/; Charles Flaming és James Sparkle /Epic: Alien kaland/
Saelon
Saelon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 31.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Vas. 01 Ápr. 2012, 10:48

Mindkettő elfogadva. Akkor még ma kezdünk, valszeg 1-2 órán belül.

Eddigi karakterek:
Adam Taylor
Damien Solen
Alena Noble (Shadow)
Ivi (Sakura)
Bobby Carl Edwardson (Balthazar)
Robert Burns (Axe)
Tüske (Sarah)
Saelon

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 14 Ápr. 2012, 16:56

Tudom, hogy mindenki írt, így bocsi, de megvárom Baltit amíg nem ír a karijával, mivel arra szükség lenne.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 21 Ápr. 2012, 10:49

A démonnak a bukott angyalnak köszönöm a kalandot. Ezt alapból is ennyire rövidnek terveztem, csak arra nem számoltam, hogy ilyen sűrűn fogtok írni, és ezért ennyire hamar lesz vége.
Arra még kérek mindenkit, hogy az általa kiválasztott területen nyisson egy topicot, lehet az föld alatti bázis, vagy éppen egy teljes épület rátok bízom. Ez lesz a főbázisotok, amihez a következő paramétereket kapjátok. Az egész ház mágiával átitatott, aminek következtében egyelőre teljesen láthatatlan és érzékelhetetlen mások számára. Csak ti látjátok olyannak, amilyen valójában, mindenki másnak egy normális épület, vagy csatornaátjáró. Amíg a területen belül vagytok az erőtök nagyobb, 2x hatákonysággal működik és telepatikusan képesek vagytok Dormammu-val is beszélni, amikor akartok/mertek.

A topicokat szeretném, ha a lehető leghamarabb megnyitnátok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus Empty Re: A sötétség és a tűz kora 0.: Prológus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.