Colorado Springs

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 30 Május 2013, 00:11

~Bölcsészkarok~

Szóval Mattet a turizmus érdekelte. Arra gondoltam, mennyi turista jött Rock Springs-be is, valahogy nagyon szerették azt a vidéket. És a szüleim belőlük gazdagodtak meg, a sok díszes cheyenne csecse-becse, amiket gyártottak, mindig megfogta az odatévedő utazókat. Megköszöntem a zsebkendőt Veres Nővérnek és ahogy törölgettem az orrom, ő már adta is a parancsokat. Kemény egy asszonyság!

Beigazolódott a sejtésem, Tina eltévedt. Most már elment a busz, úgyhogy velünk kellett maradnia. Kedves lánynak tűnt, ezért ahogy mentünk befelé az épületbe, meg is próbáltam felvidítani:
- Sose búslakodj emiatt, itt is lesz ám sok érdekesség! És hogyhogy a biológia vizein akarsz evezni? Netán a képességed ahhoz kötődik?

Az épület napfényes előterében nyüzsögtek a diákok és közöttük haladtunk az előadóterem felé, ahol egy idősebb hölgy érkezett a fogadásunkra. A kissé élettelennek tűnő dékánhelyettes kérdésére meg is ragadom a lehetőséget:
- Engem főleg az irodalom és a zene érdekel. Mindkettővel foglalkozom, művelem is őket és ezeket akarom majd tanulni a későbbiekben.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 30 Május 2013, 22:50

A kísérőnk mondta, hogy ha biológiát akartam volna tanulni akkor rossz helyre jöttem. Kicsit lelombozott, de nem csüggedtem el, hiszen más is volt itt, ami engem érdekelhet.
Mikor Medve megpróbál vidítani csak elmosolyodom és válaszolok.
- De nemcsak a biológia érdekel, hanem az irodalom és a zene is. Rengeteg kalandregényt olvastam már és ami a zenét illeti, kicsit tudok szájharmonikázni. Bár csak pár dalt tudok eddig lejátszani.
- Amúgy a képességemnek csak részben van köze a biológiához. A képességem az ideiglenes teremtés, és ha valami élőt vagy annak illúzióját akarom megteremteni, akkor azért ismernem kell legalább a lény külsejét. Meg ilyen alapvető dolgokat.
A kísérőnk betessékelt minket az épületbe, ami nagyon modernek hatott. Nagy ablakokkal, elegáns kialakítással. A hely tele volt diákokkal, meg hirdetőtáblákkal. A kísérőnk egy kisebb előadóba vezetett minket, ahol egy nő várt minket.
A nő kérdésére nem akartam én lenni az első felelő, így vártam még egy kicsit.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs - Page 6 Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs - Page 6 Girloffantasybymanofins Colorado Springs - Page 6 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs - Page 6 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs - Page 6 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 31 Május 2013, 12:40

Tamara elmondta, hogy ha Tinát a biológia érdekli akkor rossz helyrejött. Bevallom én nem értek hozzá, hogy mi tartozik bölcsészetnek és mi nem. A mérnökire meg nem is gondoltam volna, mármint, hogy ott tanulhat az ember biológiát.
De a lány nem kesereg, sőt megtudjuk tőle, hogy más is érdekli. Az irodalom és a zene is.
- Jó tudni, hogy nemcsak én szeretek ezen a hangszeren játszani.
Mondom, mikor a szájharmonikát említi.
Ezek után Tamara, bekísér minket az épületbe, akiben zajlott az élet. Egy kisebb előadóterembe mentünk, ahol egy nő már meg is kezdte a bemutatkozást és fel is tette az első kérdését. Amire én feleltem, megerősítve Medve kérdését.
- Engem is a zene érdekelne.
Szólalok fel, majd várom a nő mesélését/bemutatóját.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs - Page 6 Mudch0 Colorado Springs - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 02 Jún. 2013, 12:54

USAF

- Patinás kis objektum... - Jegyzem meg csak halkan mikor alkalmunk nyílik jobban megcsodálni az épületet. Alice válaszára kicsit körbe nézek, elég kis fásult a banda... De ennyi buszozás után senki nem róhatja fel nekik. Hiszen valószínűleg az aktívabb fajta választotta a légierőt, meg a hülyék persze. Én is kicsit megmozgatom a válasz közben a vállaimat. Belegémberedtem abba a retkes ülésbe.
- A gerle pár... - Jegyzem meg elvigyorodva, mikor befut az tisztünk és én egy szép kényelmes mozdulatban összecsapom a sarkaimat, kihúzom magamat és hátra fogom a kezeimet. A számból meg mered előre a fehér műanyag darab ami a nyalókához tartozik.
Még egyet fordítok a nyalókán miközben körbenézek a csapaton, hogy milyen reakciókat mutatnak a hirtelen érkezésre.
- Bírom az egyenruhát, és itt jobb mint a mekis farmer. - Mondom határozottan, katonásan mintha valami komoly dolog lenne.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Hétf. 03 Jún. 2013, 04:43

~USAF~

A buszút nagyjából jól telik, igaz veszettül hosszú, de nem baj, egy jó társaságban viszonylag repül az idő, még ha nem, akkor is... Mert... Érezés, leszállás és csend, hatalmas rend fogad minket, ez az első ami feltűnik, alaposabb szemügyre vétel után pedig sikerül bemérnem azokat az objektumokat is, amik miatt ide jöttem... Egyenruhás srácok! Szinte érzem, ahogyan rájuk nézve csorog a mentális nyálam, még ha ennek egy sanda mosolynál több jelét nem is mutatom. Valaki vigyázzt parancsol, nekem ez viszont nem tűnik fel úgy különösebben, igazából azért nem, mert nem is realizálom, hogy nekünk szólna, csak akkor esik le amikor a hang forrása nálunk köt ki és.. Üdvözli a lányát, vagyis pont fordítva. Nos, családi kapcsolatok. Az induláshoz nem kell noszogatni, külön kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak mutatni... Remélem megdolgoztatnak néhány " diákot " a kedvünkért, külön élvezném azt a fajta műsort, persze erősen sejthető, hogy ilyesmi nem lesz, de azért nagyon mélyen magamban él a remény. Felmerül a kérdés, hogy miért is jöttünk ide, vagy mi vonzott ide. Nos, a válasz számomra egyértelmű és azoknak is valószínűleg az, akik viszonylag ismernek, csupán csak erősen megformázva és finoman kell előadni, gyerekjáték.
- Kifejezetten érdekesnek és vonzónak tűntek a lehetőségek amiket ez a választás nyújtott, illetve nyújt... - Egy röpke pillanatra oldalra sandítok a kiöltözött "kiskatonákra".
~ És még mindig érdekesnek és vonzónak tűnnek... ~

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Reptile Hétf. 03 Jún. 2013, 05:18

~Műszaki egyetem és mérnöki karok~

Telepatikus üzenetet, nos, tökéletes mód a szavak nélküli kommunikációra, ha leszámítjuk a jelbeszédet, igaz ahhoz legalább látni kell, hogy mit mutogat a másik. A lényeg, hogy bár általában zavarni szokott az ilyesmi, most kifejezetten örülök ennek, nem csak azért, mert kifejezetten megkönnyíti az egész helyzetet, hanem... Nem is tudom hirtelen megfogalmazni, talán nem is számít, bár erősen remélem, hogy nem kutakodik különösebben a fejemben, mert ez egy valami, ami nagyon tud zavarni, még ha nincs is mit rejtegetnem, ez zavart amíg volt erős telepata a suliban, utána valahogy megkönnyebbült lehetett az ember, hogy legalább a gondolatait nem nézik át... De térjünk vissza a fontos dolgokra.
~ Főleg a gépészmérnöki kar érdekelne. ~ Válaszolok szimplán, majd pedig végignézek az itteni tanulókon. Nyugalom, harmónia és béke honol ameddig a szem ellát, egy csomóan tanulnak, néhányan beszélgetnek és vannak akik sietnek, persze, mindenhol megvannak az ilyenek, de akkor is... Szokatlanul nagy a nyugalom. Felmászunk a harmadikra, ami természetesen nem egy hatalmas megerőltetés, csak egy kis lépcsőzés és innen még szép kilátás is nyílik az egyetem további épületeire, aminek köszönhetően kénytelen vagyok egy kicsit megtorpanni és közelebb lépni az ablakhoz.
~ Egészen jól néz ki ez a hely... ~ Oké, megmondom őszintén, a jelenlegi suli még mindig jobban néz ki, mint ez, de ettől függetlenül ez is, valóban jó. Mindenesetre is nem szeretném, hogy miattam kelljen várakozni, szóval néhány másodperc után sétálok tovább.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Teddy Hétf. 03 Jún. 2013, 05:32

Hát, úgy tűnik, hogy senkit nem zavar a dohányzásom, szóval fölösleges volt a korábbi aggodalmamból külön tenni pár szálat, persze ez nem azt jelenti, hogy elkezdem visszapakolni azokat a dobozba, ugyan, biztos ami biztos, mert sosem lehet tudni. Vigyázzt kiabál valaki, amire ösztönösen jobban kihúzom magam, fel sem tűnik, mindenesetre is az érkező katonára nézek, aki eléggé rangos lehet, nem mintha bármennyire is konyítanék az ilyesmikhez, vagyis a rangjelzésekhez, igazából azt sem tudom, hogy megnevezés terén melyik rangosabb... Parancsnok.. Százados... Lövésem sincs. Bemutatásra kerül, a kísérőnk apja, ez annyira nem érdekes, szóval az egyetlen reakció amit ez ki tud belőlem csikarni, az nem több mint egy egyszerű...
- Helló. - A stílusa viszont tetszik, még életemben nem hívott senki sem mazsolának, kicsit humorosnak találom, egy darabig elmosolygok rajta. Elindulok előre a füstölgő cigivel a számban, amibe néha beleszívok... Lassan a végére érek, de még egyenlőre bírja, én pedig nem sietem el, nem tartozik a szokásaim közé különösebben a sietés, kivéve ha nagyon fontos, a baj csak az, hogy akkor sem mindig... Miért is akarok ebbe én most belemenni? Lényegtelen. A kérdésre megfordul a fejemben, hogy valami értelmes indokot kéne mondani, de az viszont hazugság lenne, én pedig nem vagyok az a fajta aki csak úgy mások szemébe hazudik, még ha ez most csak egy jóindulatú füllentés is lenne. Végül is csak a hüvelykujjammal Archyra és Shanere bökök, szavak sem kellene az indokláshoz.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Hétf. 03 Jún. 2013, 05:49

A busz távozik, Tina pedig úgy tűnik, hogy kissé eltévedt... Kellemetlen, de máris a "segítségére rohannak" és vigasztalják és nem dőlt össze a világ számára, szóval úgy veszem, hogy minden rendben van, lényegében minden ami itt elhangzik igazából pótolható, egy kis kutakodás itt, egy kevés információgyűjtés ott és ugyan azt összetudja rakni az ember, mint amit egy ilyen kirándulás alkalmával, hacsak nem akarnak valami külön speciális dolgot összehozni, az már más eset, bár én még nem hallottam ilyesmiről. A képessége érdekesnek hangzik, mert... Élőlények teremtése? Be kell látni, hogy ez azért elég király, engem viszont érdekelne a limit, mármint hogy mi az eddigi elért max ilyen téren, viszont csak így rákérdezni nem fogok, vagyis nem akarok, megmondom őszintén, a buszút kicsit ellustított és még magamhoz kell térnem, erre lesz jó a séta.
- Ha jól értem, képes lennél csak így ide megteremteni akár egy kölyökkutyát? - Teszem fel a kérdést természetesen Tinának. Az épület lenyűgöz, modern, fénnyel teli és ami a legjobban tetszik az egészben, hogy aktívan zajlik benne az élet, rengeteg ember, mindenkinek megvan a maga dolga és mire észbe kapok addigra már helyben is vagyunk. Bekísérnek az egyik előadóba ahol egy idősebb hölgy teszi fel a maga, sajnos jelen helyzetben kellemetlen kérdését, ami be kell látnom, hogy ugyan olyan kellemetlen lenne, bárhová is mentem volna, mert ténylegesen egyik felsorolt lehetőség sem az ami érdekelne... Így nagy bölcsen, csak annyit teszek hozzá az előttem felszólalóhoz, hogy:
- Dettó. - Avagy vérprofi higgadtsággal passzolom a kérdést, jobbat egy bűvész sem tudna előhúzni a kalapjából, főleg nem azzal a hatalmas tudással, mint ami nekem van ilyen téren.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Jún. 2013, 10:13

Idő: 2024. május eleje
Következő körváltás: 2013. június 8. (szombat) (most csak 1 reag/kör)

Műszaki egyetem és mérnöki karok (Andrea Johnson, lányiker)
Résztvevő: Lex Orrin (Reptile)

A lány mosolyogva bólintott a gépészeti karra, belépve a dékán irodájába egy kellemes helység fogadta a párost. Odabent minden ódon, antik volt. Az asztalok, székek, minden bútorzat. A dékán egy fekete bőrű nő volt.
- Üdvözlöm önöket – állt fel. – Dr. Angela Benton vagyok.
És ekkor talán meglepő módon a nő átváltott kézjelekre, és így folytatta a beszédet.
- Nem szeretném, ha feszültnek éreznétek magatokat, így legyen némileg kötetlenebb a beszélgetés, ha mindenkinek megfelel.
- Nekem igen – mutatta hasonló jelzésekkel Andrea, majd Lex felé fordult és kissé félénken mosolyodott el. – Siket vagyok.
A dékán megvárta, amíg Lex is válaszol, majd utána folytatta.
- Mi érdekelne, mit szeretnél megtudni?

Colorado Springs - Page 6 00120

Bölcsészkarok (Tamara White, vörösbőrű leányzó)
Résztvevők: Tina Leila Sign (Kira), Matt Lawson (Árny), Peter Calm (Laura) és Wayonka Stevens (Zield)

- Szóval zene és irodalom – mondta, majd Tamára nézett. – És önt?
- Én épp a szakvizsgám előtt vagyok, tanárképző főiskolán – védekezett. – Nem hiszem, hogy egy ideig szeretnék másod diplomát.
A dékán visszanézett a diákokra.
- Akkor kezdjük az irodalomszakokkal. Sok különböző szakiránya van, az első évben mindenki ugyanazt tanulja, utána lehet szakosodni kúlturák között, ókori irodalom, itt a görög és római értendő főleg. Utána középkori irodalom Európában, Ázsiában. A későbbi időkben 17-18-19-20. századi irodalom, ezt már országokra lebontva, mint orosz, francia, angol, esetleg már amerikai. Hatvan szakirány közül lehet választani, manapság pedig a legnépszerűbb értelemszerűen a 20-21. századi mutáns irodalom.
Kivárt egy kicsit, várva, hogy kap-e a kérdéseket, vagy megjegyzéseket ezek után.

Colorado Springs - Page 6 00120

Testnevelési főiskola (Andrew Johnson, fiúiker)
Résztvevők: Billy Redstone (Hazátlan), Cyrce Gray (Amazon), Aaron Asbord (Cardas) és Termina Alustria

A hely viszonylag új épült együttesnek tűnt, az egész körül hatalmas sporttelep is épület, ahol nagyon sok különböző sportágat lehetett folytatni. Futás, úszás, falmászás, kosárlabda, röplabda, futball – a megszokott európai és amerikai is – golf, és még lehetett volna sorolni, arról nem is beszélve, hogy milyen lehetőségek vannak a hegyekben. Andrew vezette a csapatot az épületbe és ő kezdett beszélni.
- Ide jártam annak idején – mondta. – Az iskola csapatai a legjobbak a környéken, de még országos szinten is igencsak jelentős eredményeket értek el. Igazából mindenféle sportolási lehetőség van, és a szakok is remekül felkészítenek sportolói pályafutásra, vagy edzőire is. ezenfelül nem egy olimpikon került ki az iskola falai közül.

Colorado Springs - Page 6 00120

USAF Academy (A légierő akadémiája (Victoria Fey, lupine leányzó)
Résztvevők: Vaszilij Dragunov (Svarog), Tony Price (Bishop), Szabó Éva, Shane Magurie (Gabe), Archybald Peterson (Axe), Gulyás Csilla (Sarah) és Alicia Havana (Teddy)

- A cigarettát most dobja ki! – szólt rá Alicia-ra a katona. – Az iskola területén nem szabad dohányozni. Az épület – válaszolt ekkor Archy-nak – a légierő és az iskola temploma.
Ahogyan a benti épületek között haladtak több tucat terepszínű katonai ruhában levő alak futott el mellettük, a szokásos amerikai dalokat énekelve közben.
- A légierő akadémiája az ország legrangosabb katonai iskolája. Nem elég az, hogy valaki fizikailag megfeleljen az elvárásoknak, de ide ész is kell. Aki nem a legjobb fizikából és matematikából az iskolában az már el is felejtheti azt, hogy ide bekerüljön. Majdnem olyan szintű elvárásunk van e két tantárgyból, mint egy fizikus-, vagy épp matematikusképzésen. Kiváló erkölcsi bizonyítvány kell ide, akinek bármilyen priusza is volt már kiesett. Bekerülni sem egyszerű, de bent maradni még nehezebb, a diákjaink legalább 70-75%-a nem végzi el az akadémiát és átmegy a tengerészgyalogsághoz, vagy szárazföldi egységhez, a haditengerészethez, vagy a nemzeti gárdához. Illetve akinek szerencséje van az manapság bekerül a SHIELD-hez, de alacsony rangfokozaton. Akik itt végeznek a legjobbak lesznek, akik a legjobban végeznek bármeddig vihetik, nézzék meg a SHIELD vezetőjét, még emlékszem, amikor tejfeles szájú újoncként érkezett ide és én tanítottam… magukban van annyi elhivatottság, hogy ilyen sokra vigyék?

Colorado Springs - Page 6 00120

A ki hol van jelzést továbbra is kérem szépen meghagyni a reag elején. Köszi.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Colorado Springs - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Terry Hétf. 03 Jún. 2013, 14:59

~Testnevelési főiskola~

Újnak tűnik az épületkomplexum és tonnányi sportpálya is van, majdhogy minden soprtágnak van helye külön. Adrew vezet minket itt, az épületben is ő vezet minket és elkezd mesélni is, hogy ide járt ő is annak idején. Bár kicsit aggaszt a dolog, hogy mutánsok vagyunk végül is. Biztos valami másképp mozg nálunk sport terén mint ahogy az az embereknél van. Mert ha csak azt veszem, hogy én többet tudnék felkészületlenül nyújtani mint az itteni diákok tobbsége valószínűleg.
- Milyen edzői lehetőségeink lennének itt? - kérdezem mikor Andrew a mondata végére ért. - Egyszerű tesi tanári vagy személyi edző, esetleg csapadedzőség?
Fordultam felé miközben kérdeztem tőle. Igazán érdekel, hogy mégis milyen széles lehetőségek vannak az edzői részen mert annyira sport versenyek nem vonzanak de az edzői része felkeltette az érdeklődésemet.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 03 Jún. 2013, 19:18

A nő elkezdett mesélni, de sajnálatomra az irodalommal kezdte. Igaz vannak jó könyvek, de nekem mégsem az a vágyam, hogy valamelyik kor nagy irodalmában merüljek el. Ennél azért sokkal jobban érdekel a sport és a zene. Azért igyekeztem nem mutatni, hogy nem figyelek, nem akartam rögtön magamra aggatni a lusta hülye szerepét. Inkább nem tettem fel kérdést és türelmesen vártam, hogy az irodalom után a zene téma is végre előkerüljön.
~ Vajon a zene terén is ilyen sok a szakirány? Mert ha igen, akkor valószínű el fogok veszni a bőség zavarában.
Gondolatmenetem közben végignéztem a többieken, hogy lássam kit mennyire köt le a magyarázat. Majd kiderül, mennyi irodalmárral sodort, most egy helyre a sors.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs - Page 6 Mudch0 Colorado Springs - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 04 Jún. 2013, 00:20

~ Bölcsészkarok ~

Kiderül, hogy Tina-t is érdekli ugyanaz, mint engem: az irodalom és a zene. Ráadásul ő is szájharmonikázik. Remélem, hozott hangszert. Micsoda zenélést fogunk rendezni a szálláson, látom, Peter is örül! Majd megemlítem neki, ha itt végeztünk. Teremteni tud, még élőlényeket is. Teremtő Lánynak fogom nevezni.

A dékánhelyettes kérdésére mind ugyanazt válaszoljuk, még Matt is, aki pedig a turzimust emlegette. Talán a hely szelleme fogta meg. Mulatságos volt, ahogy Veres Nővért is diáknak nézte. 60 szakirány az irodalomban, ez igen! El is gondolkozom nagyon, mert persze érdekes a mutáns irodalom, de még nagyon új és nem született benne annyi kiemelkedő alkotás, mint az alacsonyabbrendűek több évszázados története alatt. McCoy tanár úr már mutatott 1-2 művet, ami igényes volt, de a legtöbb, amit olvastam, csak fércmű, akármennyire is szeretem a fajtámat. Mindenesetre örülök, hogy nincs olyan kirekesztés, mint amit indián származásom miatt tapasztaltam a korai iskolás években.

- Cheyenne indián szak van? Engem az érdekel leginkább, ezenkívül az amerikai, a német és a francia a XVII. századtól és a középkori európai irodalom. Zenéből engem az énekszak vonz, de vannak itt más hangszerek használói is - nézek Teremtő Lányra és Peterre. Persze kíváncsian várom azt is, hogy Matt mit fog mondani.


A hozzászólást dr. Zield Jones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 09 Jún. 2013, 08:03-kor.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Kedd 04 Jún. 2013, 09:21

Matt kérdésére rögtön felelek is.
- Később majd képes leszek arra is, de egyenlőre élőlényeket, csak kismadár méretig vagyok képes teremteni. De élettelen dolgokból, már akár egy kilós dolgokat is. De ez a teremtés nem állandó sajnos, csak pár percig tart, de szerintem idővel ezt még tudom fejleszteni.
Mondom, majd ezek után megyünk be az előadóterembe és megkezdődött a kiselőadás az irodalomról.
~ Elég széles a választék, bevallom Shakespeare is jó, de én inkább maradok a 17-21. századi irodalomnál, bár ha országonként kell választani, akkor nem tudom melyik mellett döntenék. Az oroszok, jó scifiket írtak, az amerikaiak jó kalandregényeket, de a jó Sherlok Holmes-os detektívregények is tetszettek. A bőség zavara.
Csak egy kérdés foglalkoztatott, de azt fel is tettem.
- Vannak kevert szakok? Vagyis olyan szak ami, az irodalommal és a zenével is ugyanúgy foglalkozik?
Lehet buta kérdés volt, de engem azért érdekelt.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs - Page 6 Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs - Page 6 Girloffantasybymanofins Colorado Springs - Page 6 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs - Page 6 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs - Page 6 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Eva Carter Szer. 05 Jún. 2013, 12:55

~USAF~

A kérdésem, után egy férfi igyekezett felénk, egy kicsikét, emlékeztett a torna tanáromra, még a szak iskolából. Szinte oda se figyelek, és a többiek már egyből el is indultak, én meg még mindig ott állok. Gyors futásba kezdek, hogy a többieket utól érjem, és közben néhány helyi diák utánnam kiált valamit, majd el nevetik magukat, én pedig el pirulok. Csak tudnám, hogy mitől. Csak akkor érembe őket, mikor a férfi mond valamit, aminek az elejéről le maradtam.
~ Még jó, hogy nem vették észre hogy levoltam maradva. Jövö héten, többet kell majd sportolnom. ~ Gondoltam magamban, és közben probálom a légzésemet szabályozni. Csöndben Vaszilij mögöt lépkedek, és közben a talajt figyelem. Csak tudnám, hogy miért. Gyorsan fel emelem, és körbe nézek, hogy még is merre járunk.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Teddy Csüt. 06 Jún. 2013, 01:53

Szerk: ~ USAF~

Nos, úgy tűnik, hogy mégis zavarja a csőrmestert a cigaretta, csak vagy későn vette észre, vagy azt várta hogy majd a jelenlététől kapkodva fogom majd elrejteni és kidobni, vagy ilyesmi. Még jó, hogy nem vagyok az a szívbajos fajta akit az ilyenek megijesztenek.
- Késő... - Válaszolom szimplán, normálisan természetesen, nem célom bárkit is megsérteni, szimpla tény közlés mert eddigre végeztem a dohánnyal és már csak a füstölgő vége maradt meg, amit meg csak az agybetegek szívnak el. Szóval amit már úgysem lehet felhasználni szimplán kidobom a legközelebbi szemetesbe ami útba esik. Elfutnak mellettünk páran, természetesen kíváncsiságól egy pillanatra utánuk lesek, de több figyelmet nem szentelek rájuk, egyszerűen lényegtelenek, valószínűleg a napi rutint csinálják csak, az a bizonyos... Hogy is hívják? Ja igen, Fey. Szóval ecsetelni kezdi, hogy mi minden kell ide és hogy az sem biztos, hogy elég az egész befejezéséhez, ami valahogy nem üt szíven mert hát nekem még mindig eszem ágában sincs ide jelentkezni. A végén feltett kérdésre úgy érzem, hogy felelnem kell.
- Szerintem lenne...- Bweheh, dehogy, legalább is nem katonaság terén.
- De nem értem, hogyan fog tűzharcban kisegíteni mondjuk a... Mértani és a harmonikus közép közötti különbség és ehhez hasonló dolgok átható ismerete? - Ez az egyetlen kérdés ami jelenleg foglalkoztat, egyebekben úgy vélem, hogy a végzés helyétől függetlenül bármire viheti az ember, hát... Olyan szakokban ami a képzéséhez kapcsolódik, persze, egy tesitanár nem fog összerakni egy motort, ha csak nem veszi a fáradtságot, hogy külön megtanulja ezt is esetleg önerőből.


A hozzászólást Teddy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 06 Jún. 2013, 04:54-kor.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Csüt. 06 Jún. 2013, 02:06

Szerk: ~ Bölcsészkarok ~

Nos, a nő nekikezd annak ami jelenleg a dolga, avagy a kívánt szakok irányában magyarázni kezd, ahogyan pedig hallgatom, egyetlen egy gondolat fordul meg a fejemben, az pedig nem mást, mint hogy...
~ Hjaj Matt... Mibe vágtál már megint bele?... És egyáltalán miért?.. Ó várjunk csak, ez egyértelmű... Simán megérte, eddig. ~ Az arcomon persze nem igazán látszik semmi, csak csendesen hallgatom és lényegében pókerarcot vágok, rólam ugyan nem lehet leolvasni a " mi a fenét mondjak, ha kérdez valamit???? " érzést, bár most eléggé erőteljesen motoszkál ez is a fejemben, de mint mondtam, ennek semmi jele. Elhallgat és máris jönnek a kérdések. Én a magam részéről csak kényelmesebben áthelyezkedek a székemen és... Ennyi, nincsenek kérdéseim, miért is lennének? Az egyetlen ami ezek közül érdekel az inkább az ókori irodalom, de arról meg magam is képes vagyok iskolai szinten tájékozódni, még ha csak átmenetileg is jegyzem meg, nincs olyan életcélom amihez ilyen tudásra különösebben szükség lenne, leszámítva természetesen a középsulis alapokat, azokat nem lehet elfelejteni mert az... Kulturális követelmény? Lényegében ha nem olyan céljaim vannak, akkor azoknak sem veszem hasznát, de tényleg. Na de nem lényeg. Ami fontos a felsoroltak között, hogy nem csinálok semmit és én így ezzel meg is vagyok, aztán remélhetőleg nekem nem tesz majd fel kérdést, mert kénytelen leszek majd valahogy úgy hárítani, mint Amanda, persze nekem nem lenne ilyen jó válaszom, legalább is nem valószínű.


A hozzászólást Árny összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 06 Jún. 2013, 04:55-kor.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Csüt. 06 Jún. 2013, 02:19

Szerk: ~ USAF ~

Semmi érdekes nem történik, szóval legeltetem a szemeimet... Ez akkor sem változik meg, amikor elfutnak mellettünk, csak annyi, hogy utánuk nézek, természetesen mosolyogva, már úgy érzem, hogy megérte eljönni mert legalább ez már hasonlít a korábban felvázolt reményeimhez... Nagyon minimálisan ugyan, de attól még hasonlít. Fél füllel persze hallgatom amit Fey beszél, azok alapján pedig könnyedén képes vagyok leszűrni, hogy nekem ide a bejutás, ha be szeretnék jutni is esélytelen lenne, mivel matekból és fizikából nem vagyok jó... Ha földrajz és mondjuk biológia kéne, vagy akár történelem, akkor oké, azokat kenem mint a vajat, nagyjából, amit megtanítanak nekünk azt mindenképpen, persze az még csak a felszín karcolgatása a legnagyobb részében. Oké mondjuk ha ezeket kérnék sem akarnék jelentkezni. Különösebb hozzáfűznivalóm nincs, még csak nem is kezdek el helyeslően vagy elutasítóan bólogatni, egyszerűen fölöslegesnek érzem azt, hogy válaszoljak a kérdésre, helyette inkább óvatosan Tonyhoz dőlök, nem neki, csak közelebb hozzá séta közben.
- Belőled simán kinézem, hogy bejutsz ide, milyen kár, hogy nem érdekel az ilyesmi. - Súgom neki halkan. Veheti erős dicséretnek és enyhe célzásnak, bár nem arra próbálok célozgatni, hogy jelentkezzen... Persze kétlem, hogy sejti, hogy mit vonna ez magával a részemről, ez pedig nem is baj, néhány dolgot jobb nem hangosan kimondani, persze kevés ilyen dolog van de... Nos esetleg privátban, rajta is mindenképpen jól állna egy olyan formális öltözet mint az itt tanulókon... Persze az-az öltöny a bálon is eléggé jó volt neki, heh, régi szép emlékek, mintha olyan régen lettek volna, pedig nem voltak azok olyan régen. Hmm, sikerült jól elkalandoznom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Reptile Csüt. 06 Jún. 2013, 05:47

~ Műszaki egyetem és mérnöki karok ~

Belépve a dékán irodájába meglepő környezet fogad.... Meglepően régi minden, de pontosan ezért kifejezetten kellemes, maga a dékán pedig már vár is minket. bemutatkozik, majd pedig átvált kézjelekre. Meglepetten vonom fel az egyik szemöldökömet, egy újabb kellemes meglepetés, ráadásul Andrea is azokkal válaszol... Hol voltak ezek az emberek eddig? Oké, tudom erre a választ, az egyik felét legalább is biztosan, de akkor is... Végre valakik akikkel normálisan tudok kommunikálni és nincs szükség activityzésre meg olyan gépekre ami helyettem beszél... Mondjuk az activity részét be kell látnom, hogy néha eléggé élveztem a dolgoknak, de akkor is... Megkönnyebbülés ez így. Mindenesetre is egy " értő " mosollyal reagálok a kísérőnek, majd pedig jöhet a dékán.
- Nekem is. - Válaszolok kézjelekkel aztán jöhet a válasz a másik kérdésre is, amin természetesen nem kell gondolkodnom, mert egy jó ideje már ez foglalkoztat.
- Főleg a gépészmérnöki kar érdekelne, valamint a hozzá tartozó követelmények. - Több nem jut az eszembe ezzel kapcsolatban, talán azért, mert mégiscsak gondolkodni kellett volna rajta hogy mit is szeretnék pontosan megtudni, bár én úgy érzem, hogy ez is bőven elég kérdésnek, azt majd a dékán eldönti, hogy mire is akar alaposabban kitérni... Valószínűleg így is eléggé alaposan el fog magyarázni mindent amit tudnom kell majd, legalább is bízom benne.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Csüt. 06 Jún. 2013, 20:40

~USAF~

Szépen hallgatom a vezetőnk szövegét, elég jól bejáratott, nagyon teátrális, nagyon határozott, nagyon alap szövege van, de mást nem vártam. Igazából amit mond annyira nem köt le, a lényeg, hogy nem véletlenül itt a legmagasabbak a követelmények, ide értelmes embereket vesznek fel. Persze szokásos gondolatmenetemből megint kizökkent a környezetem, ez várható volt, szép és okos emberekkel vagyok körbe véve, ismét vissza kell fognom magam.
~ Szerinted lenne... hát az anyádnak a dugattyús p.csája az lenne, nem is értem áhh Jó, oké még lejjebb adom. Mi? Minek kell? Úr istenem, ne, persze mert ha repülsz akkor nem fontos a matematika és a fizika, minek az, hátha... fuh nem folytatom.
Csak egy "k.rva hülye vagy" pillantással nézek oldalra, hogy ki mondta ezt, majd elfordítom a tekintetem, nekem ezt nem kellene felvállalnom. Végül Csilla szövege meglepetésként ért. Matematikát fizikát elég jól tudom, az logikus, egyszerű, meg szét is sz.pathatnak, de egyre meg nem kényszeríthetnek.
- Elég kemények az elvárások azért... -mondom hangosan még reakcióként, majd Csillához hajolok és jóval halkabban folytatom, nem tartozik másra - Őszintén egyszer már elgondolkodtam rajta, csak belőlem nem sok van, másból meg igen, őket nyugodtan szitává lőhetik. Egyébként az egon kívül, én inkább felvágok valakit, hogy ezzel megmentsem az életét, minthogy lelőjem, mert a parancsnok azt mondta, hogy...
Nem magyarázkodás, csak megosztom az álláspontom.


A hozzászólást Bishop összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 09 Jún. 2013, 03:07-kor.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 09 Jún. 2013, 02:22

USAF

Vezetőnk kicsit elveszti magát és a témát a költői távlatokban. De persze az jó pont, hogy ilyen elhivatott, határozott oktatók vannak itt. Az persze meg sem lep, hogy menőznek akivel tudnak. Főleg, hogy most a SHIELDnek amúgy is jó híre van, így szabad. Csak elmosolyodok a nagy példálózáson amúgy, nem ez fog meggyőzni. De azért már most eszembe véstem, hogy neki kell feküdni egyes tárgyaknak mielőtt bekerülnék. De talán Miller bá írna nekem ajánlót. Attól biztos nedves lenne a főnök.

Alice kérdése valószínűleg mindenkit ki fog egy kicsit zökkenteni. lehet ezért nem akart annyira a légierőhöz jönni, tényleg nem úgy hangzott mintha ráérzett volna a hangultra. Kicsit már nekem se dagad a mellem a dologra csak furcsállva a lányra nézek. Közvetlen mielőtt kedélyesen elmosolyodnék. Csak utána nézek vissza a főnökre, hogy elmondja az egyszerű megfejtését. Majd utána beszélek a lánnyal, most pofátlanul lehetne csak megoldani.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Thorhalla Vas. 09 Jún. 2013, 09:32

Idő: 2024. május eleje
Következő körváltás: 2013. június 14. (péntek) (most csak 1 reag/kör)

Műszaki egyetem és mérnöki karok (Andrea Johnson, lányiker)
Résztvevő: Lex Orrin (Reptile)

- Mint mindenhol nálunk is a megszokott felvételi tárgyak kellenek ehhez a szakhoz – kezdte a dékán. – Azaz matematika és fizika, illetve választhatóként ezek közül egyet biológia, informatika, kémia vagy szakmai előkészítő tárgy. A szakmai előkészítő tárgyat az egyetemen lehet letudni az év közben, előkészítő gyanánt és az utolsó alkalommal megírt vizsga számít majd a felvételinek.
Várt néhány pillanatot, majd folytatta.
- A matematika és fizika tantárgyaknak emeltszint, azaz egyetemi szint kell, hogy ezen tanuljon a hallgató, illetve ilyen szinten érettségizzen. A mási, válaszható tárgynál elegendő az egyszerű érettségi is.

Colorado Springs - Page 6 00120

Bölcsészkarok (Tamara White, vörösbőrű leányzó)
Résztvevők: Tina Leila Sign (Kira), Matt Lawson (Árny), Peter Calm (Laura) és Wayonka Stevens (Zield)

- Minor képzésben van indián művészet – mondta a dékán. – Azaz valami másra kell jelentkezni és a mellé lehet felvenni minor képzésnek, azaz lényegében második szaknak. Ajánlatos már az első évben megtenni, az első félév során, így kisebb az esélye annak, hogy emiatt félévet csúszna a hallgató.
Tina kérdésére bólintott a dékán.
- Ahogyan az előbb is mondtam a minor képzéssel ez is megoldható – magyarázta. – Csak ezen esetben is az egyikre kell felvételizni és ha bekerült a képzésbe, akkor utána jelentkezik a másikra.
Kivárt néhány pillanatot mielőtt újra megszólalt volna.
- Ha az egyszerű bölcsészkarokra szeretnének menni két tantárgy a felvételi, az irodalom, nyelvtan, történelem, filozófia tantárgyak közül. Amennyiben a zene szakokra, akkor ott a történelem az alap felvételi és emellett pedig szakmai vizsga kell az adott hangszerből, vagy éppen éneklési stílusból, attól függően, hogy melyiket választják, illetve egy zenetörténeti vizsga az írásbeli része a felvételinek.


Colorado Springs - Page 6 00120

Testnevelési főiskola (Andrew Johnson, fiúiker)
Résztvevők: Billy Redstone (Hazátlan), Cyrce Gray (Amazon), Aaron Asbord (Cardas) és Termina Alustria

A fiú elmosolyodott a kérdésen.
- Az alap szak a mezei edzői, az első év végén kell majd szakosodni, hogy mit szeretnél. Ilyenkor témakörökön belül lehet választani. Mint például sí edző és azon belül is például snowboard. Testnevelés tanárhoz fel kell venni egy kurzust a helyi bölcsészkaron, ami a tanári kar, és azt is elvégezni egyszerre ezzel a sulival.
Közben a kis csoport beért a főépületbe, ahol megannyi trófea, kitüntetés és érmek voltak kitéve vitrinekben.
- Milyen edzőség érdekelne téged? – kérdezte Andrew.

Colorado Springs - Page 6 00120

USAF Academy (A légierő akadémiája (Victoria Fey, lupine leányzó)
Résztvevők: Vaszilij Dragunov (Svarog), Tony Price (Bishop), Szabó Éva, Shane Magurie (Gabe), Archybald Peterson (Axe), Gulyás Csilla (Sarah) és Alicia Havana (Teddy)

- Jó kérdés, azért tanulnak a mazsolák ilyesmit, mert a légierő emberei általában nem szárazföldön harcolnak, hanem a levegőben – mondta Alicia kérdésére. – Ha pedig a gépük a levegőben meghibásodik, nekik kell rendbe hozni. És nem hagyatkozhatnak csak a gépek saját fegyver- és célzó rendszerére. Tudniuk kell kiszámolni a levegőben, hogy mennyire gyorsulhatnak fel, milyen sebességgel mehetnek egy adott magasságban, és az ott aktuálisan uralkodó körülmények között. és nem ilyen szintű fizikát és matematikát tanulnak az itteniek, hanem egyetemi szintet.
Fejezte be a magyarázatot.
- A szimulációkban teszteljük az efféle tudást, bizonyos sebességre felgyorsulva és nagyobb gravitációnak kitéve a pilóták a szimulált hibákat miképpen tudják helyrehozni. Azonfelül, aki itt végez… annak arra is esélye van, hogy űrhajós legyen. A NASA emberei, akik az űrbe mennek is nálunk kapnak kiképzést. Ki akarják próbálni a súlytalansági szimulációt a víz alatt?
Ennél a kérdésnél a szigorú arcon egy enyhe mosoly jelent meg.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Colorado Springs - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Terry Kedd 11 Jún. 2013, 16:15

~ Testnevelési főiskola ~
Mezei edzőt képeznek alapból és szakosodás év végén. Sok választható lehet ha még sí és specifikusan snowboard is van. A tesi tanári képzésen egy enyhe szarkasztikus mosoly jelent meg az arcomon. Érdekel az edzőség, az oktatás de nincs az az isten, hogy olyanokkal foglalkozzak mint amilyenek például a sulimba is vannak.
Be is érünk közben az épületbe ahol nem egy szép vitrin van már feltöltve trófeákkal. Nem is lehet másra számítani egy testnevelési sulitól minthogy sorakozzanak a trófeák. Közelebb is megyek hozzá megnézegetni a díjakat amikből jó sok van. Megfordulok végül a kérdés után.
- Még nem teljesen döntöttem el, de a csapat sportokon gondolkozom mint például az amerikai futball vagy küzdő sport.
válaszolok majd még egy kicsit vissza tekintek az érmek felé. De nem ragadok rájuk teljese, csak még egy pillantást vetek rájuk mert egyszerűen elképesztő. A suliba ahova járok közel sincs ennyi. Na mindegy. Ha megyünk tovább akkor sasszézok én is tovább a többiekkel, nem akarok lemaradni tőlük a nagy elmélkedésemben.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 11 Jún. 2013, 16:32

Figyelmesen hallgatom a nő beszédét. Ha tényleg úgy döntök, hogy ide szeretnék tovább tanulni, akkor fontosak lehetnek számomra ezek az információk. Szerintem ha ide jönnék se kellene elhanyagolnom a sportokat. Elvégre, melyik az az iskola, amelynek nincs tornaterme? És iskolán kívüli tevékenységek közt biztosan lesz esély mozogni.
A követelményeket hallva csak bólogattam.
~ Történelem, sima ügy. Az legalább érdekesebb tantárgy. Meg logikus is. Háború után jön a béke, stb.
~ Akár 3 hangszerből letehetném a vizsgát, akár most is. Na jó, ne legyünk ennyire egoisták. Csak kettőből.
~ Na a művészet töri már nehezebb. Bár minden zenetanár, elvárja, hogy ezt vágjuk, kenjük, de azért ez mégsem annyira könnyű. Én is megtanultam, Mozart, Bach és a többiek életét, de nem emlékszem mindenkire. Ha vizsgázni akarnék belőlük, akkor előbb egy alapos ismétlésre lenne szükségem.
~ De örülök, hogy engem csak a zene szak érdekel, mert az irodalmi szaknak nehezebbnek tűnnek a követelményei.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs - Page 6 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs - Page 6 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs - Page 6 Mudch0 Colorado Springs - Page 6 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs - Page 6 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs - Page 6 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Kedd 11 Jún. 2013, 18:22

~Talán jobb lett volna a műszaki iskolára menni.
Jegyzem meg magamban, mikor hallom a felvételi követelményeket. Lassanként rájövök, hogy bár imádok olvasni, de az irodalommal túl sokra nem fogok menni. Mivel nem tanár akarok lenni. A zene nem lenne rossz, ha a művészet töri nem lenne követelmény.
~ A szájharmonikázás az jól megy, de a művészet töri, az sehogy sem.
Az arcomra az enyhe kétely ül ki, de nem feltűnő mértékű szerencsére.
~ Jobb lesz ha csendben várok és hallgatok, mivel másoknak biztos hasznosabb ez a tájékoztató, mint nekem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs - Page 6 Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs - Page 6 Girloffantasybymanofins Colorado Springs - Page 6 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs - Page 6 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs - Page 6 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 12 Jún. 2013, 02:27

~ Bölcsészkarok ~

Örömmel hallom a nő szavait, hogy van indiám irodalom specializáció, még ha minor szakként is. Elsőre elég ijesztőnek tűnik a zenei szakmai vizsga. Még nem foglalkozom olyan régóta ezzel, hogy készen állnék rá. De hát hová is gondolok, még a középiskolát sem végeztem el, ez csak a jövő zenéje, stílszerűen mondva.
Az irodalommal, nyelvtannal nem lesz gond, ezekkel már sok éve foglalkozom elég intenzíven. Történelemből majd össze kell szednem magam egy kicsit, de az is menni fog. Szóval ezt még át kell gondolnom majd.
A többiek nem sok mindent kérdeznek már és nekem is elég volt egyelőre ennyi, viszont van egy fontos kérdésem:

- Van itt büfé vagy legalább egy csokiautomata? Szörnyen megkívántam valami csokit és a szálláson hagytam az édességes zsákomat. Nagyon fontos lenne!

Közben törölgetem az orromat, mert megint úgy érzem, hogy elkezdett termelni. Idejövünk a tomboló kánikulából a hűvös hegyek közé és egyből megfázok. Nem lehet igaz!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 6 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.