Colorado Springs

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Reptile Csüt. 09 Május 2013, 23:51

Az úton végig csendben ülök, nem is igazán tudnék másképpen, de ez lényegtelen, elmélyedtem a gondolataimban, meditálok, habár még mindig talán a "haladó szint " alját karcolgatom ezzel, de már jó úton haladok, mert arra eszmélek, hogy megérkeztünk s lényegében nem tűnt többnek néhány percnél, talán. Maga az épület lenyűgöző, színvonalas, jobb mint amiben reménykedtem, mint ahogyan a környezet is. Utolsóként szállok le a buszról, a felszerelésemet a vállamon átvetve, majd pedig amint megvan az itteni, kötelező, rövidke kezdeti útbaigazítás, lényegében a háttérbe húzódva figyelem, ahogyan a többiek java része sorra eltűnik, avagy párokba rendeződve lelépnek szobát keresni. Én türelmesen kivárom a végét, nem sietek sehova, időm mint a tenger, hiszen ebédig még egy jó fél óra. Pár perc alatt el is tűnik a társaság java része és látszólag a nyugodtabb réteg marad itt, akik inkább kivártak, vagy csak szimplán újak és nem mernek lépni, vagy még van egy rakat lehetőség és lehetséges indok, hogy ki miért van még itt, de ezekre bőven fölösleges eltérni. Átfutva a tekintetemmel a még szabad személyeket, kiszúrok egy dohányzó srácot akinek a tekintetéről leolvasható a frusztráció és végignézve az előbbi medencés helyzetet, nem csodálom, bár jómagam azt inkább figyelmen kívül hagyom, mert nincs kedvem egyesek intelligencia szintjén tűnődni. Kivárom még türelmesen, hogy befejezze a dohányzást, majd pedig ha ezzel megvan, a vállát megérintve felhívom a figyelmét, hogy hozzá " beszélnék ", bár igaz, ennél tovább nem is tart az érintés, szinte csak egy másodperc, annyi se. Ha figyel akkor egyszerű mutogatással, lényegében nyers, mindenki által felfogható két jellel, tehát ujjal mutogatással teszem fel neki a kérdést, miszerint: " Van egy szobatársad ". Jobb választása amúgy sem hiszem, hogy lenne és kizártnak tartom, hogy ne értse a kérdést, lényegében olyan jelek ezek, amiket még a beszédre képesek is használni szoktak, igaz ők beszélnek is mellette, de akkor is működni szokott. Persze van nekem egy külön szerkezetem arra, hogy kommunikálni tudjak másokkal, de ennyire fölöslegesnek látom a használatát.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Szomb. 11 Május 2013, 02:02

Már lassan csak a csikk marad a szálból, egészen helyreállított ez az egy isteni ajándék, már tisztábban tudok gondolkodni, jobban meg tudom tervezni hogyan fogom azt a vadállatot vízbe ölni. Hirtelen valaki vállon ütöget, hogy figyeljek rá, mikor utoljára ilyen volt, nagyon régen lendületből fordultam és ütöttem képen az alakot, igaz lány volt és sz.rul jött ki, de nem is csesztettek utána soha. Most viszont csak egy laza "mi az anyád retkes f.sza van veled?" stílusú pillantást ejtek meg. Majd látom az illető egy szobába akar lenni velem. Hát jóóó, remélem nem lesz vele gond. Felé nyújtom a kinyitott dobozt, hátha kér egy szálat.
- Tessék. Remélem te azért normális vagy és nem olyan pöcs mint mások. Egyébként Tony, csak látásból ismerlek bocs nem vágom a neved.
Meglátom mit reagál. Itt az ideje, hogy imádkozzak. Csak legyen normális.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Reptile Szomb. 11 Május 2013, 14:54

A reakció kicsit eltér attól, mint amire számítottam, normális megfordulás helyett még kapok mellé egy egészen... Nem is tudom, hogy miként írjam le, nem a legszebb arckifejezés, ez viszont engem lényegében nem érdekel, ezért ugyan úgy nyugodt maradok és kissé már-már unott tekintetet viszonozok rá. A válaszát igennek veszem, bár a cigit egy nemleges fejrázással el kell, hogy utasítsam, nem vagyok dohányos, nem is hiszem, hogy valaha is az leszek, hacsak nem leszek olyan, mint Logan, de lássuk be, nem leszek olyan, legalább is kicsi rá az esély. Be kéne mutatkozni, erre pedig már sajnos a mutogatás nem elég, legalább is ilyen egyszerű szinten nem, így kénytelen vagyok a kezemen lévő gépezethez nyúlni, hogy beszéljen helyettem.
- Lex Orrin. - Mutatkozok be röviden és tömören, majd pedig kezet is nyújtok, ahogyan az általában lenni szokott ismerkedésnél. Ha elfogadja és nincs egyéb hozzáfűznivalója, akkor lassan el kéne kezdeni bepakolni, hogy ne ebéd után kelljen ezzel foglalkozni, szóval ha ő nem hozza fel, akkor magam biccentek egyet a fejemmel, hogy induljunk, bár ha nem jön, akkor meg egyedül megyek, úgysem egy labirintusba készülök belépni, nem lesz nehéz megtalálni, ha nem jön és meg akar.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Szomb. 11 Május 2013, 21:13

Nem kér egy szálat sem, hát jó, akkor én se szívok többet. Várom a választ, de valamit matatni kezd a szuper modern... azta rohadt! Szóval nem tud beszélni és a gép beszél helyette, egy szerencsétlen nyomorult.
~ Ez egyre rosszabb, először az idióta most meg a nyomorék hát ma g.cire nincs szerencsém... Ajaj vagy mégis? Átok helyett áldás, hiszen néma a srác, nem tud baromságokat pofázni és felk.rni az idegeim a p.csába. Remek. Megvan. Ennyi.
Hirtelen váltok át idegesből felszabadultba. Éljen végre megtaláltam a megoldást, nem beszél nincs baj, ennyi. És talán még azt is megtudhatom mennyire érzi magát rohadtrosszul amiatt mert néma.
- Persze menjünk. -mondom a kézfogás után. Amint bent vagyunk keresek egy szobát ami még üres, vagy ha csak egy ember van benne akkor az is jó, majd kihajítom én ez ne legyen probléma lesz Lexnek is hely. Ledobom a táskám az ágy szélére majd úgy ahogy vagyok végignyúlok az ágyon. Oh yeah, nem is olyan rossz ez a kirándulás. Még.
- Van valami ötleted, vagy csak délig rakjuk az ágyat?
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 12 Május 2013, 13:53

Miközben végigénekeltem a cheyenne-dalt, Peter becsukta az ajtót, hogy ne zengjen tőlem a folyosó. Rendes gyerek ez a Peter Calm!
- Beugrottam a medencébe, mert Nonoma megint kiengedte a szeleket a helyükről. - mondtam a viharistenre utalva. - Annyira jó volt a gőzölgő víz, neked is ki kéne próbálnod!
Gyorsan levettem a vizes ruháimat és előástam a táskából a váltóruhákat. Egy sárgásbarna pólót vettem fel, fölé zöld pulóvert és kék farmernadrágot.
Nem hoztam váltócipőt! Tudtam, hogy otthon hagyok valamit! Illetve az iskolában, ami nem az otthonom, de mostanában ott vagyok legtöbbet. Kénytelen voltam felvenni a majomfejes papucsomat, és hogy ne fázzak meg, hozzá egy vastag, csíkos zoknit.
Colorado Springs - Page 3 5115944795_909a80cfd9
- Lehet ez az én szekrényem, Peter? - mutattam a bal oldalt álló gardróbra, ahogy szedtem ki a többi ruhát a táskából. A lejátszómat is előveszem. Még jó, hogy a buszról leszállva véletlenül beraktam a táskába! Nem jutott volna eszembe az ugrás előtt.
Mindjárt ebéd. Ideje, mert éhes vagyok, akár egy vándorló bölény! Közben kinézek az ablakon és elgyönyörködök a hegyekben. Itt állnak évszázadok, évezredek óta, mint az idő tanúi, megélve számos változást és eseményt, amit mi csak hallomásból ismerünk vagy úgy sem.
- Peter, ebéd után van kedved teniszezni egyet?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Reptile Vas. 12 Május 2013, 20:30

Nem nehéz szobát találni, főleg úgy, hogy nem vagyok egyedül közben, igaz ennek semmi köze sincs hozzá, hiszen semmit sem könnyít rajta, max annyit, hogy több szem többet lát alapon, ha valami felett átsiklanék, akkor a másik fél valószínűleg észreveszi... Legalább is remélhetőleg, de jelen esetben mint mondta, ez nem egy olyan hatalmas dolog. A szobába belépve néhány gyors pillantással felmérem azt, bár teljesen ugyan olyan, mint amik mellett eddig elsétáltunk, bár reménykedtem valamennyire abban, hogy lesz ebben az egyben egy kis plusz látnivaló, csak hogy ne legyen annyira... Unalmas, egyhangú, de persze amint megfordult ez a gondolat a fejemben, lényegében el is vethettem, mégiscsak egy hotelben vagyunk, ahol a legtöbb szoba egyforma. Kivéve tényleg az a néhány szoba... Leteszem a felszerelésemet a szekrény mellé, majd pedig elhúzom a táskámon a cipzárt és végigmérem annak az erősen összesűrített tartalmát. Pár dolgot ki kéne belőle venni, de akkor rendezhetném vissza katonásan megint az egészet és így is elég szenvedés volt vele, hogy így össze tudjam rakni. Tonyra emelem a tekintetemet a szavai után, majd pedig pár másodpercnyi gondolkodás után vállat vonok, bár hamar rájövök, hogy ennél talán bővebben ki kéne fejteni.
- Hamarosan ebéd, valamit esetleg utána. - Pötyögöm be ismét a tolmácsgépbe, majd pedig... Igazából nem sok, lenne mivel elütni az időt, de mivel az ebéd már úgyis közel van, fölösleges lenne, majd utána, addig lehet itt bent "dögleni".

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Vas. 12 Május 2013, 21:55

A válasz nemsokára érkezik, semmi program, semmi elfoglaltság várjuk meg az ebédet, ahha, ahha, na pont az ami nem fog menni. Rohadt jó, csak fekszek az ágyon nézem a plafont, néha gondolkozom vagy képzelgek, de igazából ez így unalmas, nagyon unalmas. Mi a francot lehetne itt csinálni ebédig, minimum valamit ami hangos. És már meg is van a nagy ötlet! Be kell b.szni egy jó kis számot és olyan hangosra tekerni, hogy kiessen a ház oldala. Ennyi.
- Berakok egy kis zenét, ha nem gond. Szólj ha zavar. ~ Nem tekerem lejjebb de azért szólj...
Gyorsan felkelek elmegyek a táskámig, kihalászok belőle két kisebb vezeték nélküli hangfalat, keresek egy konnektort a szobában rádugom, majd előveszem a telefonom egy perc és máris csatlakoztatva. Legjobb. Feltekerem a hangerőt az egekbe, máris indulhat a szám. Na így már mindjárt más.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 13 Május 2013, 00:13

- Ki engedte ki a szeleket? Annyira büdös volt, hogy fürdeni kellett?
Néztem kérdőn Medvére, majd viccelődtem kicsit, de ez érezhető is volt a hangsúlyon, mármint, hogy csak viccelődöm.
~ Biztos valami indián dolog. Nem is baj ha nem értem.
- Majd kipróbálom, de én azért nem ugrom be ruhástul a vízbe.

Mondtam miközben nem tudtam megállni, hogy nem mosolyogjak, mivel eszembe jutott megint, hogy ruhástul beleugrott a vízbe.
Közben Rejtőző medve átöltözött és mivel nem hozott váltócipőt. Valami mamuszt és zoknit húzott fel. Ami a szerkójával együtt marha "jól" nézett ki. Alíg bírtam megállni, hogy ne röhögjem el magam.
- Szép mamuszok, bár a gombszemek miatt inkább vudu babákra emlékeztetnek.
Jegyeztem meg miközben a mosolyt próbáltam levakarni az arcomról, de a röhögési inger miatt erre képtelen voltam.
- Persze pakolj bele nyugodtan.
- A tenisz is jól hangzik.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs - Page 3 Mudch0 Colorado Springs - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 14 Május 2013, 02:13

Megszoktam, hogy nem ismerik a cheyenne isteneket és ilyenkor mindig el szoktam magyarázni, kikről is van szó. Mert lehet, hogy ők rá se hederítenek, de számunkra ez valóság, hiszen a sámánjaink közeli kapcsolatban is vannak velük.
- Nonoma egy óriási madár, de nem büdös. Ő a vihar és a szél ura, mikor szárnyaival csapkod, feltámad a szél. Ebben a hideg időben ez elég kellemetlen és én egyből a meleg vízbe rohantam. Ahogy Goethe mondja: "A szél fú! Előre! Már semmi se tart. Feszűl a vitorla"
Peter megengedte, hogy enyém legyen a bal oldali szekrény és megdícsérte a papucsomat. Tényleg rendes gyerek ez a Peter Calm! Egyből el is kezdtem bepakolni a ruháimat, a tisztálkodó szereket és a könyveket. Tenisz után majd olvasok, jól fog esni!
Odamentem az ablakhoz, hogy felakasszam a vizes ruháimat. A napfény majd megszárítja őket. Ki is nyitom az ablakot, hogy jobban érje a ruhákat. Így egy kicsit hideg lett, de úgyis mindjárt megyünk ebédelni.
A cipőmet majdnem elfelejtettem kirakni száradni. Kicsit letisztogatom, majd az ablakpárkányra teszem a mokasszinjaimat. Ezek hamar megszáradnak.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Thorhalla Kedd 14 Május 2013, 09:16

Idő: 2024. május eleje
Következő körváltás: 2013. május 19. (vasárnap) (továbbra is többször lehet írni a körben)
Résztvevők: Matt Lawson (Árny), Gulyás Csilla (Sarah), Lex Orrin (Reptile), Vaszilij Dragunov (Svarog), Archybald Peterson (Axe), Alicia Havana (Teddy), Szabó Éva, Aaron Asbord (Cardas), Tony Price (Bishop), Tina Leila Sign (Kira), Cyrce Gray (Amazon), Peter Calm (Laura), Billy Redstone (Hazátlan), Shane Magurie (Gabe), Wayonka Stevens (Zield) és Termina Alustria

- Nincs semmi – válaszolta Veronica Terry-nek a kérdésére.
A diákok bármennyire is szerették volna a paintballt, az nem volt idefent, a kiírások szerint ahhoz a városba kellett volna menni, oda pedig meg csak tanári felügyelettel lehet majd megtenni, révén ez nem az ismerős New York volt, ahova ki lehetett menni szülői engedéllyel.
Ami azt illette nyílt titok volt a suliban, hogy igencsak jól ment nekik, főleg, amióta Jonah Wright idekerült, a szülők ugyanis annyi pénzt fizettek adományként az iskolának, hogy az a következő húsz évben évente építhetné újra az épületet és akkor is még mindig maradna pénzük. Mindezt csak azért, hogy a fiú odajárhasson és ne rúgják ki a viselkedése miatt. és éppen a viselkedése volt az, ami miatt ide nem hozták el a pink hajú punk srácot. (Egyébként mindenki ismeri személyen, akivel nem volt lehetőségem játszani az is, hiszen az új igazgató Jonah-ra sózta a Veszélytermi órák vezetését, így ott már mindenki találkozott vele)
Mivel Csillának sem igen maradt szobatárs, így a vörösbőrű Tamara ment oda hozzá.
- Te pedig velem leszel egy szobában – mondta.
A szobák kellemesek voltak, mindegyikben volt egy-egy tévé, kényelmes ágyak, az ágyak mellett egy-egy kis szekrény, illetve egy nagyobb is megtalálható volt a helységben. Internet és wifi természetesen volt itt. Minden szobának saját külön zuhanyzóval ellátott fürdőszobája volt. Billiárdszobát találtak a fiatalok, amikor kerestek az alagsorban volt egy ilyen helység, Peterre pedig az egyik helyi dolgozó szólt rá, amikor dohányozni akart, hogy csak az épület előtt teheti meg, mert az épületben nem lehet megtenni.
Az étkező is az alagsorban volt, a billiárdterem e szomszédságában volt megtalálható. És a félóra leteltével, amikor már mindenki lepakolt és gyorsan körbenézett az ikrek jártak körbe, hogy mindenkit összegyűjtsenek az étkezéshez. Hosszú asztalnál ülhettek le a fiatalok és egy háromfogásos ebéd várta őket, három levesből lehetett választani, hús-, paradicsom- és gyümölcslevesből. A főétel négyféle volt, spagetti, sültcsirke rizzsel, vagy krumplival, rántott hal ugyanazon feltéttel, mint a csirke, vagy pedig zöldborsófőzelék pörkölttel. Az utolsó fogás pedig desszert, puding, vagy madártej.
- Ebéd után, ha befejeztétek az étkezést még maradjatok, mert ismertetve lesz a délutáni és esti program – mondta Veronica. – És most jóétvágyat!

Colorado Springs - Page 3 00120
Morrr, hogy senki sem írta fel, hogy ki kivel van a reag aljába… pedig külön kértem. És elszámoltam megint… sebaj, korrigálva.
Upsz, bocsi benéztem, keddre emlékeztem körváltás címén, nem vasárnapra…

Lakótársak:
Spoiler:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Colorado Springs - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Eva Carter Kedd 14 Május 2013, 15:11

A kérdéseimre, nem kaptam választ, mert egyből fel bukkantak a vigyázók, hogy lehet menni ebédelni. Én is csat lakoztam a többiekhez. Ha Vaszilij is, jön mellé lépek, és meg kérdem tőle halkan.
- Ebédnél, nem szeretnél mellém ülni? - Kérdezem, és aztán várom a válaszát. Magam elé nézek, és közben az agyam ki kapcsolt állapotban van. Minden esetre, probálok oda figyelni, ha mond valamit.
~ Egy hét, és megint ott leszünk. És, akkor a család is tud telefonálni, mert most ott hagytam a telefont, minek az? Keresni, úgy sem keres senki. És különben is, minek az ide? csak a figyelmet tereli el a fontosabb dolgokról. ~ Gondoltam magamban, de remélem még nem mondot, semmi fontosat.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Kedd 14 Május 2013, 17:44

- Lövészet szakkör?.. - Kérdek vissza kissé elgondolkodva. Sajnos feledékeny tudok lenni, nem csak félelmek terén, így igazából, bár rendszeresen jártam rá viszonylag, mégis képes voltam elfelejteni, hogy jártam rá. Elmosolyodok és picit kínosan megvakarom a tarkómat.
- Meg is feledkeztem róla, hogy jártam ilyesmire, sajnos eléggé könnyen elfejeltem a dolgokat. - Kellemetlen, de ez így van. Bár így belegondolva eléggé sok információ megvan, ellenben nekem nem rémlik, hogy láttam volna ott korábban a lányt.
- Jómagam sajnos nem láttalak korábban, pedig amilyen kellemes a társaságod... Kár érte - Mintha időpazarlás lett volna, egyszerű figyelmetlenség miatt, bár ez azért lehetett, mert amit csinálok arra általában igyekszem minden figyelmemet ráfordítani. Két tanár, vagy kísérő tűnik fel, ebéd, a gondolattól megkordul a gyomrom, egy jó ideje nem ettem, szóval már pont ideje lenne, az viszont más kérdés, hogy mi is lesz az, bár elnézve a lakhelyet, valószínűleg igencsak finom lesz. Jómagam ezen reményeken felbuzdulva meg is indulok az ebédlő irányába, ami az alagsorban van, meglepő, de jó, ráadásul a kaja is finomnak látszik, szóval helyet foglalok az asztalnál, ha nem bánja akkor Tina mellett, bár evés közben nem vagyok az a beszédes, szerintem ezzel a legtöbben így vagyunk. Végignézve még egyszer azon, hogy mennyi minden van itt...
- De nehéz választani. - Óh, a bőség zavara, x suli ide vagy oda, ehhez nincs hozzászokva az ember.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 14 Május 2013, 20:41

Kopogtak az ajtón és mikor kikiabáltam, hogy szabad, az ikrek néztek be. Mondták, hogy irány az ebédlő, ami az alagsorban van. Furcsa egy páros, nem igazán láttam őket beszélni az úton sem, de mégis van bennük valami szimpatikus. Talán valami művészi hajlam rejlik bennük is. És a lány egészen csinos. Mi is a neve, Andrea vagy Anna vagy valami ilyesmi.
- Peter, most szóltak Johnsonék, hogy az asztalhoz járulhatunk. Nekem már kopognak a szemeim, szinte úgy érzem magam, mint Heathcliff az Üvöltő szelekből!
Ha lakótársam is jön, megvárom, míg bezárja az ajtót. Ahogy az alagsorba mentem az ikrek után, megnéztem a folyosót. Szép virágokkal díszítették, bár a képek kicsit giccsesen hatottak mellettük. Inkább oda is virágokat kellett volna tenni!
Az étkező egy szép nagy terem, hosszú asztallal. Szépen van parkettázva, de a majomfejes papucsomban egy kicsit csúszós. Le is ülök gyorsan, közel a bejárathoz.
- Három fogás, ez igen! Nekem egy hideg gyümölcsleves fog kelleni először.
Merek magamnak levest. Hmmm, kitűnő! Ráadásul magozatlan gyümölccsel, pont ahogy szeretem! Repetázok is belőle, még a rántott hal előtt. Aztán pedig következik a madártej. Kéne szerezni abból a pudingból is! Megpróbálkozom vele, hátha nem veszik észre.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 15 Május 2013, 20:04

Rejtőző medve szólt, hogy ebéd van. Ami engem illet már úgyis éhes voltam. A szobatársam hasonlatán pedig csak mosolyogtam, bár fogalmam sem volt kiről beszélt épp.
- Már én is éhes vagyok, menjünk.
Mondom, majd ha medve kilép az ajtón, akkor azt bezárom magunk mögött. Követtem a kísérőket az ebédlőbe, ami az alaksorban volt. Nem is érdekelt igazán, hogy miért ott van, csak mentem céltudatosan, mert már kopogott a szemem az éhségtől. Mikor megláttam a bőséget az asztalon, csak egy elismerő füttyentéssel tudtam reagálni.
leültem az egyik székre, nem messze Medvétől, aki a mamuszban még mindig viccesen festett.
Szemügyre vettem a választékot és rögtön szedtem magamnak a húslevesből. Jóízűen kezdtem el kanalazni azt, miközben már azon filóztam, mit egyek utána.
~ Szerintem a leves után sült csirkét eszem majd krumplival és a végén zárom az étkezést egy jó kis madártejjel.
Amikor Veronika szólt, hogy maradjunk, mert programismertetés lesz, Rejtőző medve felé fordultam.
- Szerinted mi lesz a mai program?

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs - Page 3 Mudch0 Colorado Springs - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Szer. 15 Május 2013, 20:13

A kellemes zenehallgatást megzavarja az egyik kísérő, ebéd, okééé, már éhes vagyok. Leállítom a zenét, zsebre vágom a telefonom majd megindulok, még hátra intek Lexnek, hogy jöjjön, pöcsét várassa ne engem. Valahogy, ki tudja, hogy de megtalálom az étkezőt, ami a föld alatt van, végre egy jó ötlet, nem szokványos helyen van, ennyiből legalább nem dög unalmas az egész. Leérve kinézek magamnak egy jó helyet, vagy Lex vagy Csilla mellett, vagy szabadon a töbségtől kicsit messzebb. Végignézek a választékon, nem tudom mi ez a sz.r, lehetne mondjuk valami jobb kaja is, minimum egy kaviár az elején vagy ilyesmi, de nem, mindegy, jó lesz az a gyümölcs leves is. Szedek magamnak a tányérba és elkezdek enni.
~ Ajánlom, hogy az a programismertető értelmes legyen. Nem leszek hajlandó elviselni, ha sz.rakodnak velem. De eddig jó, nincs para.
Nem vagyok igazából annyira éhes, még várok a második fogással, főleg, hogy azt se tudom mit kellene választani.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Szer. 15 Május 2013, 21:16

Az egyik tanár jelzi, hogy ideje ebédelni menni, így kis négyfős csoporttal együtt megindultam lefelé az étkezőbe, közben pedig Mattel beszélgettem.
- Pedig egész jól ment, legalábbis amennyit láttalak ott, mindig nagyon belemélyedtél a tevékenységbe, ami nem is baj.
Mikor mondta, hogy kár, hogy nem látott a szakkörön, csak mosolyogtam válaszként, elvégre mit reagálhattam volna. Tovább mentünk az alagsorba, ahol az étkező is volt.
~ Érdekes helyen rendezték be.
Ahogy meglátom a rengeteg finomságot, nagyon megörülök, rég nem láttam már ilyen svédasztalt. Bár jó volt a kaja a kollégiumban, de az itteni még jobbnak tűnt.
Leültem az egyik székre, nem túl messze Évától. Mikor Matt mellém szeretne ülni, rámosolygok és intek, hogy üljön csak le nyugodtan. Majd ezek után, végignézek a sok finomságon és már össze is állítom magamban a menüt.
~ Hmm. Gyümölcsleves, csirke rizzsel és desszertnek madártej. De jó.
Miután kiszedem magamnak a gyümölcslevest, Mattre nézek.
- Te is gyümölcslevest kérsz? Vagy inkább valami mást?
Teszem fel a kérdést és ha igennel felel, akkor neki is szedek, persze csak ha engedi.
Mikor már majdnem mindenki végzett az étellel Veronika szólt, hogy maradjunk az eligazítás miatt.
- A jelek szerint a paintballnak egyenlőre lőttek, de biztosan jók lesznek a programok, remélem ott is velünk tartasz majd.
Mondom a srácnak mosolyogva.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs - Page 3 Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs - Page 3 Girloffantasybymanofins Colorado Springs - Page 3 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs - Page 3 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs - Page 3 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 15 Május 2013, 22:41

Úgy látszik, Peternek is tetszik a menü, mert jóízűen füttyent, ahogy meglátja. Látom, ő a húslevessel kezdte. Én imádom az édességet, de nem vagyok ezzel egyedül, fogy a gyümölcsleves rendesen, ahogy jönnek a többiek. Van egy kis szőke lány, aki miután mert magának, másokat is kínál a levessel. Hozzászólok:
- Magos gyümölcs van benne, a legjobb!
Nem messze ül egy mogorva srác valami fura szerzettel, egyik sem túl szimpatikus. A többieket se ismerem nagyon, de hátha van köztük, akivel majd jóban leszek. Vagy ha nem, akkor is elfoglalom magam. Hoztam zenét, könyveket, a sportpályán meg úgyis akad társ. Peterhez fordulok és válaszolok:
- Nem tudom, Peter. Gondolom, megnézzük a sportpályákat a szálloda körül. Jól fog esni egy kis mozgás, miután itt jóllaktunk.
Kiszúrok egy magányos pudingot és gyorsan elcsenem. Azt hiszem, senki nem látta meg, hogy én két desszertet is vettem.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Maverick Csüt. 16 Május 2013, 02:12

Azt hittem a szép házzal véget értek mára a kellemes meglepetések, de szerencsére nem lett igazam, mert a szobák is felülmúlták az elvárásokat. Még tévé is van, meg minden. A wifivel sajnos nem tudok mit kezdeni, mert a mobilom eléggé a tégla kategóriába esik, de ez most a legkevésbé sem zavar. Az első dolgom az, hogy ledobom a táskámat a földre, és végigheveredek az ajtóhoz közelebbi ágyon.
- Ez a szoba már csak akkor lehetne királyabb, ha szexi szobalányok hoznák ágyba az ebédet!- mondom vigyorogva Archynak heverészés közben. Kb 10 perc lustálkodás után felkelek, és elkezdem kipakolni a cuccomat. Igazából mindent csak bevágok a szekrénybe, szóval elég hamar végzek. Nem sokkal később jönnek is a tanárok, hogy leküldjenek minket ebédelni.
A kaja sem okoz csalódást, van választék, és minden lehetőség elég jónak hangzik. Gyümölcslevessel kezdem, másodiknak halat választok rizzsel, az édességek közül pedig a puding mellett döntök. Archyval együtt megyek le az ebédlőbe, vele együtt keresek helyet is, de igyekszem úgy intézni, hogy a közelünkben lányok üljenek. A társaságon végignézve elégedetten megállapítom, hogy gyakorlatilag mind elég jól néznek ki.
- Otthon az osztálykirándulás abból állt, hogy általában megáztunk egy vékony sátorban, és hetekig hideg kaján éltünk. Ahhoz képest ez a hely kész mennyország!- mesélem Archynak két kanál leves között, miután helyet találtunk.

_________________
Reneszánsz: Gabriel Cavendish/Maverick, Dr Joshua Bradley
X-diák: Shane Maguire
Légió: Daibhead
Rezervátum: Tyson Blue/Dash
Élőhalottak: Keith MacFadden
Az Elveszett Világ Napjai: Marcus Cornutus
Maverick
Maverick
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 107
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Staten Island

Karakteradatok
Főkarakter: Gabriel Cavendish
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Reptile Csüt. 16 Május 2013, 03:55

Végtelen türelmességgel hallgatom az ordító zenét, igazából nem zavar, zavarhatna de tényleg nem zavar, egyszerűen elnyúlok az ágyon, behunyom a szemeimet és... Pihenek, ja, semmi egyéb. Így pedig eléggé gyorsan eltelik az idő, bár ez valószínűleg azért van, mert sokat vártam odakint még bepakolás előtt, idebent lényegében csak pár perc telt el mire jöttek jelezni, hogy lehet menni ebédelni. Nos, érzem azt a kellemetlen űrt a gyomromban, szóval nem kell külön ösztönözni. Az ebédlő helye... Meglepő, nem átlagos, tetszik, ahogyan az étel bősége is, már így első ránézésre megvan, hogy mit fogok enni. Leülök Tony mellé, bár nekem igazából lényegtelen, hogy hova ültem, evés közben erősen kétlem, hogy bárkivel is beszélgetni fogok, nem mintha ez egy lehetséges dolog lenne alapesetben, de evés közben nagyon nem szeretnék mutogatni, vagy pötyögtetni, szóval... Ja, kulturáltan eleszegetem magamnak a paradicsomlevest, sültcsirkét rizzsel és... Nos, ennyi, ja, nem vagyok a desszertfélék híve. Közben aktívan figyelem a többieket, ismerősöket és ismeretleneket, bár több ismerős arc van mintsem ismeretlen, vannak olyanok akiket nem is láttam még korábban, de azt hiszem ez senkit sem lep meg... Szóval főleg ezeknek az ismeretleneknek a viselkedésére próbálok koncentrálni, csak hogy alapszinten felmérjem őket, nem mintha különösebben bármit is jelentene, egyszerűen csak... Náh, lényegtelen ebbe belefolyni.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Terry Csüt. 16 Május 2013, 13:38

nem volt semmi amiben így most tudtam volna segíteni.
- Rendben akkor én is elmentem lepakolni.
Válaszoltam még majd megigazítom a vállamon a táskát és a szobákhoz indultam. Mindenki hamar megoldotta a párba állást és szoba választást is. Én csak bemegyek az első szobába ami üres volt és ott leteszem a táskámat az egyik ágy mellé és nekiláttam kipakolni a cuccaimat a szekrénybe. A táskát pedig beteszem az aljába és elfekszem az ágyon amíg nem szolnak, hogy evéshez lehet menni.
Fel is kelek az ágyról és elindulok lefelé. Helyet foglalok az asztalnál. Végig hallgatom még amit Veronica mond és utána kezdek bele a szedésbe. Enni húslevest szedtem, másodiknak meg csirkét rizzsel. Leveszem a sapkámat és a szék háttámlájára akasztom és utána kezdek neki az evésnek. Csendben meg is eszek mindent majd miután befejeztem az evést hátra dőlök a széken. Ha majd mindenki befejezte jön majd az eligazítás a programokkal kapcsolatban. Kíváncsi vagyok, hogy mik lesznek, én se tudok sokkal többet minta diákok de biztos lesz egy-két óra szabad foglalkozás is.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Pént. 17 Május 2013, 16:15

Nos, úgy néz ki, hogy nekem az egyik kísérő jut szobatársnak, nekem pedig tökéletesen megfelel, végül is én hagytam ott a többieket, szóval sejthető volt, hogy valami ilyesmi lesz.
- Okés. - Reagálok rá meglehetősen tömören, de őszintén mosolyogva. Nem érzem bajosnak, a vörös bőr miatt különösen érdekesnek néz ki, ezért kihasználom az alkalmat hogy alaposabban megismerkedjek vele, amíg el nem jön az ebéd ideje... Meg persze majd ebéd után, ami viszont meglepően gyorsan, szinte mondhatni berobog, így az ismerkedést későbbre kell, hogy halasszam. Nem nehéz megtalálni az ebédlőt, főleg nem úgy, hogy csak követni kell a többieket, magában a helységben pedig az állam mindenáron le akar esni a lenyűgözöttségtől... Persze azért nem fogok itt tátott szájjal járkálni, talán még soha nem is tettem hasonlót és nem is nagyon tudom magamról elképzelni, igaz nem egy hatalmas dolog, de tényleg nem az... Csak mégis kellemetlenül érezném magam talán egy kicsit miatta, egy kicsit, ennél durvább dolgok meg nem tudnak zavarba hozni, heh, ilyen téren érdekes természetem van, egy kicsit, de azt hiszem ezzel semmi probléma nincs. Keresek magamnak egy jó helyet, ezt pedig, természetesen ki más mellett találhatnám meg, mint Tony, szóval leülök a még szabad oldalára, mielőtt még valaki más csapna le rá.
- Jó étvágyat. - Nem akarom különösebben megzavarni evés közben, de ez úgy érzem, hogy egy erőteljes minimum, majd pedig szedek magamnak egy tányérnyi húslevest és nekikezdek... A többit majd utána kitalálom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Pént. 17 Május 2013, 17:05

A bőség zavara csak nem akar múlni, egészen addig amíg Tina fel nem ajánlja a gyümölcslevest. Lényegében a leves az leves, édes vagy inkább sós, sok különbség nincs amíg nem kagylóból van.
- Tökéletes lesz a gyümölcsleves. - Válaszolom mosolyogva, majd pedig meglepetten figyelem, hogy szed.. Ömm, nekem, ez még valami amihez nem vagyok hozzászokva, igazából az utolsó személy aki levest szedett nekem az anyám volt és ő is nagyjából tíz évvel ezelőtt. Kicsit ebből kifolyólag kellemetlennek is érzem, de inkább örülök, a kettő lényegében üti egymást, vagyis pontosabban pozitív irányba húz.
- Köszönöm. - Fejezem ki a hálámat a lány irányába, majd pedig igazából neki is látok az evésnek és így, hogy lényegében az első megvan, már valahogy nem nehéz választani a másodikból és a desszert lehetőségek közül. Az evéssel pedig nem sietek, nem akarom elrontani a gyomromat... Emlékszem ezzel kapcsolatban van pár igencsak kellemetlen emlékem, de mit is mondhatnék ezekre, régen felettébb türelmetlen voltam, hála a jó égnek ebből gyorsan kinőttem. Tinára tekintek a felvetése után és bár arra a tényre, hogy elmarad a paintball legszívesebben kissé húznám a számat, mégis kénytelen vagyok inkább mosolyogni, nem azért mert kényszer, sokkal inkább azért, mert legyen bármilyen program is, igazából szívesen részt veszek benne amíg élvezhetem a társaságát.
- Természetesen! Erre nem mindennap van lehetőség, a paintballt pedig bármikor pótolni lehet. - Hirtelen felmerül benne megy kérdés, erre ha jól emlékszem még nem igazán tértünk ki korábban és érdekelne.
- Te amúgy végzős vagy, vagy még nem? -

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Pént. 17 Május 2013, 21:43

Szedtem Mattnek is a levesből, majd hallom, hogy egy másik srác is kér belőle. Mivel túl messze lenn, hogy neki is szedjek, ezért csak közelebb adom hozzá a levese tálat, ügyelve arra, hogy annak tartalmát ki ne lötyögtessem.
Miután ezt megtettem neki is látok a menüsornak, amit az imént már összeállítottam a fejemben.
Miután végeztem az ebéddel, és Veronika bejelentése után beszélgetésbe elegyedtem Mattel. A kérdésére szinte rögtön felelek is.
- Még nem. Csak jövőre leszek az. Csak januárban töltöm majd a 18-at. Te már végzős vagy?
Kérdezem a sráctól. Majd ha válaszolt próbálom tovább vinni a beszélgetést.
- Amúgy hogy is volt az a veszélytermes sztori? Szívesen meghallgatnám a teljes történetet.
Mondom miközben a mosoly továbbra is ott ül az arcomon.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs - Page 3 Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs - Page 3 Girloffantasybymanofins Colorado Springs - Page 3 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs - Page 3 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs - Page 3 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Szomb. 18 Május 2013, 00:41

Lex leül mellém majd enni kezd, nem zavar sok vizet, sőt semmit nem zavar, és ennyi, legjobb, tökéletes forma ide mellém. Majd még később Csilla is bevágja ide magát. Egész jó kis társaság ez így, a többiek beszélgetéséből csak foszlányokat sikerül elkapnom, de rögtön leesik, ezek nagyon szerencsétlenek, nagyon nagyon. Ez a negyed itt jó, nem vagyok nagyon éhes nem zabálok össze vissza, csak egy tányér leves na meg egy halat elveszek ha van.
- Neked is -válaszolok, röviden, majd valahogy még éhesebb leszek attól, hogy eszek? Ahha, mi a halál f.sza van most? De azért rájövök attól leszek éhes, hogy most is a kajálásra gondolok, kezd sok lenni ebből. Ezt az egészet valahogy le kellene zárni, jaja. Valahogy.
- Csilla, nem lenne kedved egyszer elmenni valahova kajálni? -óó bazdmeg, ez k.rva félreérthető volt, pedig én tényleg kajálásra gondoltam. Már mindegy, úgyis lesz.rom ha b.szakszik ezen, ennyire ismerem magam.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 18 Május 2013, 01:45

Nem egy "Cribs", de azért csapatos belülről is a hely. Shannel nem is vacakolunk sokat, első megálló valami kényelmes heverő alkalmatosság. Még a számban van a cigi, a lábam pedig még le sem ért az ágyra a vetődésből mikor észreveszem a tűzjelzőt. Bent most nem tudok rágyújtani, de egyből feldob a srác lelkes felkiáltása.
- A szexi és a kaja ritkán jó kombó. Kegyetlen döntések elé állítanak... - Jegyzem csak meg félvállról, mint aki tele van tapasztalatokkal és mindent tud a szexi felszolgálólányokról. Én még ha lehet kényelmesebben láttam neki a kipakolásnak és még be is villant egy kép Shane fejére nézve, mintha csak azt a meme-t láttam volna. Lajhár napszemüvegben és az egész lassított felvételként pergett le előttem. Csak egy kis kreatív kisiklás nem igazán halu. De nem osztom meg a sráccal mert beszólnak a tanárok, hogy kaja van.

Az étkezőben a húsleves mellé egy jóféle spagettit vágok a tálcára és magabiztosan vezetem ír barátunkat Alicehoz és csodás barátaihoz. Legyenek azok akárkik megpróbálok azokhoz az arcokhoz ragaszkodni akit ismerek. Így most Alice és Shane, méghozzá Alicet taktikusan a baloldalamra próbálom intézni. Barátunk első megjegyzésére pedig csak könnyed kuncogás böffen ki belőlem, de gyorsan hozzá teszem a megjegyzésemet.
- Nem idevalósi a srác... - Majd továbbra is a félmosollyal az arcomon bekanalazok egy kis levest. nagy hangsúlyt fektetve a tészta lapátolására.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 3 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.