Random

11 / 18 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Vas. 05 Jan. 2014, 00:00

Megmondom őszintén nem számítottam arra hogy a nevére tett megjegyzésemre válaszolni fog, de nem problémás, halványan elmosolyodom rajta, de nem válaszolok, nem igazán tudok mit, ellenben kíváncsian hallgatom hogy mivel foglalkozik, igazából talán sejthettem volna de valahogy... Mégse, nem igazán tudom még csak magamnak sem elmagyarázni, hirtelen olyan sok minden új, nem is az hogy hirtelen, hanem még mindig, pedig még csak egy fél napja vagyok így, kissé olyan mintha újra átélném a felfedezés érzését, vagyis azt hiszem ilyen lehetett, kicsit izgalmas, bőven lefoglal séta közben, pedig ezt az utat valószínűleg már magam sem egyszer járhattam meg, valószínűleg, mégis új, kissé úgy érzem hogy fel akarom fedezni, nem is kicsit, igazából ugyan így voltam amikor korábban ránéztem a térképre.
- Szóval elfoglalt ember vagy, ha jól értem, gondolom a faluban.... Ahonnan jöttünk, mi is volt a neve? Ami ott volt gondolom kicsit benne volt a kezed. - Hirtelen nem jut eszembe a falu neve, csak hogy a kentaur szó benne volt, valahogy nem a neve foglalt le, így annyira nem maradt meg, noha illet volna megjegyezni ez tény, de majd visszafele jobban bevésem az agyamba. A vegetáriánus dolgot úgy tűnik csak én tartom valamilyen szinten humorosnak, valószínűleg azért mert nem vagyok képben a dolgokkal amíg jobban leírásra nem kerülnek és hát nem hangzanak túl jónak, az pedig hogy az egész mondandó vége előtt felpörögnek az események és mire megértem addigra már kapkodom a lábamat nem éppen a... Legjobb első benyomások kategóriába sorolható, vagy másodjára első, valahogyan így. Mindenesetre is...
~ Oké, oké soha többet nem gondolom bugyutának ezt a nevet. ~ Eléggé ver a szívem és igyekszem kapkodni a lábaimat, hátra néznék csak nem merek mert attól félek hogy hasra fogok esni, szóval csak reménykedem benne hogy mi gyorsabbak vagyunk. Lehet mégis hátra kéne nézni mert nem esnék el... De éppen nem ez a legnagyobb gond mégsem kockáztatom meg, nem inkább csak futok és azt sem tudom hova nézek, előre de... inkább a bátyám oldalát és a vonalát igyekszem követni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 18 Jan. 2014, 21:45

Helyszín: A mocsárban
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

A démon kaján mosollyal az arcán válaszol.
- Nem nyilvánvaló? Mert gazdatestre volt szükségem.  Ámonnal halálos csatát vívtam, amit csak úgy élhettem túl, hogy eljátszom a halált és elbújtam az amulettjében. A sírjából pedig egy kapzsi kereskedő hozott erre a szigetre de ő beijeszt az első látomástól és mielőtt elkaphattam volna a lelkét elásott a föld alá. A többit már tudod.
Ezt a pillanatot választod ki, hogy levágd az amulettet a levegő ember nyakából. Aki válaszként csak felrepül olyan magasra, hogy már ugorva sem éred el.
- Ostoba! Azt hitted, hogy ilyen könnyű megállítani engem a nagy Apóphiszt? Több évtizede már eggyé váltam az amulettel nekem nem kell viselnem ahhoz, hogy használhassam Ámon szélerejét. Ismerd meg az igazi erőt.
Kiállt majd széttárja karjait, mire hatalmas szél támad, ami a földre lök, sőt megpróbál a földre is szorítani. Bakura teste ha jobban megfigyeled változik, a haját szétfújja a szél, az arca egyre sötétebbé és gonoszabbá válik.

Helyszín: Hajón az óceán közepén
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

Sikeresen felemelkedsz és magassal emeled a nimfát is, amikor lecsapnál rá, a hasára érkezel amit a karmaiddal el is kezdhetsz cincálni, a férfi súlyosan vérzik és mikor látod, hogy ellenkezne a fejére is vágsz egyet a szárnyaddal és tovább cincálod a férfi testét aki már eszméletlenül vérzik el.
Odasietsz Dináhhoz, aki lassan felül, majd felhajtja a derekánál a pólót, de csak pár centire, majd meglátsz egy rejtett zsebet, amiből kivesz egy tárcát amit teljesen átlőtt a tüske, de csak egy 1cm-es darab volt véres a végén.
- Aki azt mondta, hogy a pénz nem ment élete az hülye volt.
Mondja az immáron eredeti természetére visszaváltozott Dina, aki visszahúzza a asebére a ruháját, majd könnyedén feláll.
Erre nem messze egy férfi hangot hallotok.
- Remélem nem azért jönnek, hogy megöljenek, mert ezek a fickók ugyanazt akarták tenni velem is miután elmondom nekik amit akartak.
Ha a hang irányába nézel rájössz, hogy a ketrecbe zárt professzor szólt hozzátok.

Helyszín: Tauritisz(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

- Tauritiszből jöttünk.
Válaszol a bátyád a kérdésedre.
Mikor futni kezdesz észleled, hogy egy idő után ösztönösen kezdesz el ló módjára vágtázni és nem is esik nehezedre ezek után a lépést tartani. Az üvöltést hallod mögületek és nemsokkal később a bátyád szavait.
- Balra.
Mondja majd a következő tönknél elfordul balra, te a jobb oldalán futsz így nem torpansz meg csak húz maga után.
Pár perccel később mikor már nem halljátok a farkas üvöltést a bátyád hirtelen megáll és kifújja magát te épp időben tudsz még lefékezni mellette.
- Mázlink pont, pont nem tudtak még bekeríteni minket minden oldalról.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 11 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 11 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 11 Mudch0 Random - Page 11 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 11 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 11 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Vas. 19 Jan. 2014, 04:25

Lendületes, indulatos támadásom sikeres, az ösztönös cselekvés nagyobb erőkifejtésre és gyorsabb mozgásra tesz képessé, mintha előre kiszámítottam volna mindent. Széttépem magam alatt a kalózt, minden véres pillanatot kiélvez, karmaimmal kitépve belülről a belének néhány darabját. Miután az ellenséget likvidálom azonnal Dinához sietek. Tőlem nem megszokott módon megkönnyebbülök, amikor látom, hogy nincs súlyos sérülés, Dina erszényében lévő pénzérmék felfogták a tüskét, csak alig egy centi hatol belé. Az egyik érméről finoman letörlöm a vért az ujjbegyemmel, majd óvatosan lenyalom azt.
- Lehet mérgezett volt a tüske. Nem kockáztathatunk.
Figyelek az ízre, hogy a normál véríz mellett érzek-e kesernyés, vagy ahhoz hasonló más ízt. Remélem nem, abban bízok, hogy Dinának nincs véren keresztül terjedő betegsége, nem feltételezem, hogy olyan nő lenne. Mikor ezzel végzek hallom meg a hangot mögülem. Azonnal a doktorra tekintek, majd felé indulok. Felmérem a ketrecet, illetve a zárat vagy más szerkezetet, ami fogva tartja. Ezután felmérem a testi épségét, és hogy képes-e magától is gyorsan haladni, ha kiengedjük, vagy vinni kell.
- Oh nem, ennél mi sokkal professzionálisabbak vagyunk professzor úr. Minket nem érdekel, mit mondott neki, csak ki kell vinnünk épségben. A gép hol van?
Az őröket gyorsan, de alaposan igyekszem átkutatni, kulcsot, kulcsokat keresve náluk, amivel a zárat nyithatom ki. Ha ilyet nem találok akkor megpróbálom más eszközzel vagy módszerrel kinyitni a cellát, ha többszöri  próbálkozás után sem sikerül, engedem Dinának, hogy ő lépjen. A tűzalapú képességével előnyben van. Én addig figyelem az ajtót és igyekszem fedezni, már ha erre szükség van.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 20 Jan. 2014, 01:08

A rohadék azt mondja, nem nyilvánvaló? De, tök egyértelmű, hogy csajom öccsét pont ezért szemelted ki és mindjárt hátba is váglak, hogy "Szép volt, tesó". Démonfajzat vagy mi a p... Hú, bakker, a szele az kemény! Már a földön vagyok és bele akar préselni. Most komolyan, én űzzem ki belőle a démont? Biztos vannak papok vagy mit tudom én, kik, akik ehhez értenek. Noel, te kujon, hozz valakit, különben itt nagy bajok lesznek, ha ez a démon elszabadul.
Na jó, gondolkozzunk, amíg tudunk. Erőlködök, hogy ki tudjak bújni a szorítás alól. Levegővel még nem szorongattak vagy nem emlékszem rá. Most ugrik be, hogy ez is kígyó volt a látomás szerint. A mocsárban is elintéztünk egyet, de ahhoz kellett Bakura. Ő megbökdöste a tüskéivel, mikor szorongatta dög, én meg fejbeszúrtam. Jó, ez hülyeség. Most ezt nem lehet.
Az iránytű! Ha kimondom a nevet, talán mutat valamit, hogy mit kéne csinálnom.
- Apóphisz és most mit akarsz! Visszamész ebbe az Egyiptomba? Sose hallottam róla.
B...meg, lehet, hogy mégis. Ha ezt az amulettet Ámon sírjából hozták, akár én is lehettem. Mi a holtak kincse, ha nem ez? Én vagyok annyira kíváncsi, hogy nem ásom el. Bár ilyen látomásokkal. F... tudja. Na de, ha ez a holtak kincse és itt ásták el, akkor a többi is ott lesz.
- Az érmék! Azokhoz mi közöd?
Noel, bakker, gyere már! Ha valahogy fel tudok állni, akkor biztos helyet keresek, de szemmel tartom a rohadékot.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Tyler Hétf. 20 Jan. 2014, 11:49

Kicsit meglepetten bámulok rá, ahogy lehord, és legyek már végre talpig férfi. Aztán felülkerekedek ezen a dolgon egy váll rándítással.
-Hé lehet hogy nem ilyen vagyok, vagy voltam, de ez az amnézia bezavar...igaz eddig is mentem előre amerre láttam és nem nagyon izgatott hol kötök ki...de ez az amnézia mégis csak zavar...-
Mondom vigyorogva, miután túltettem magam a lehordáson.
-Most hogy megbeszéltük ezt a részt is, mesélsz a szellemlovasokról vagy majd útközben? Induljunk most vagy várjunk holnapig az utazással. Mellesleg repülhetünk is, vagy megpróbálhatunk, úgyis gyakorolnom kell a dolgot.-
Vigyorgok rá, és tényleg nem aggaszt már annyira ez az egész. Ha görcsölök rajta azzal nem lesz jobb a dolog, hátha a lakóhelyemen bevillan pár emlék, és társaságom is lesz az út közben.
-Mennyi idő alatt érhetünk oda?-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 23 Jan. 2014, 17:19

Helyszín: A mocsárban
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Az iránytű a név hallatán Bakurára, majd a helyszín hallatára párat köbe pördül, majd délkelet felé mutat.
Ápophisz a kérdésedre a holtak kincsével kapcsolatban csak felnevet.
- Haha, ahhoz nekem semmi közöm. Arról egy másik istent kell faggatnod, minden esetre érdekes mese.
Mondja kárörvendőn. A szél csak fúj a földhöz szinte hozzá tapaszt. A süvítésétől alig hallod ahogy Noel feléd kiabál.
- Tarts ki haver, hoztam segítséget!
Ha a hang irányába fordulsz. akkor látod, hogy Noel mögött egy másik férfi is fut, semmi extrát nem látsz rajta kivéve, hogy láncövet hord.
Még messze vannak, de látod, hogy Ápophisz is kiszúrta őket, mert feléjük fordul és nagy széllöketet indít feléjük. Rólad pedig megfeledkezik így a levegő szorítása hamar enyhül.

Helyszín: Hajón az óceán közepén
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

Nem érzel kesernyés ízt, csak az érme fémességét, tehát a tüske nem volt mérgezett, ez némi megnyugvással tölthet el. miközben átkutatod az őrök zsebeit semmit sem találsz, de nemsokkal később halk füttyszót hallasz, ha a hang irányába nézel, akkor Dinát látod a fal mellett állva miközben leakaszt egy kulcsot egy magasra helyezett kis fogasról. Odasétál a zárhoz és kinyitja azt. A doki a gépével kapcsolatos kérdésre hamar válaszol.
- Ott van balra.
Mondja miközben egy hatalmas ponyvával letakart valamire mutat.

Helyszín: Dartan Erődi kocsmában
Résztvevő: Carl Morrow(Tyler)

- Elhiszem, hogy zavar, engem is zavarna, ha azt se tudnám, ki lánya is vagyok. De ezen felül kell kerekedni.
A következő kérdésedre már nagyobb lelkesedéssel válaszol. Látható az arcán hogy örül a gyors szemlélet váltásnak.
- Szerintem induljunk most, beszélgetni ráérünk út közben, elég hosszú lesz. A repülést még ne ajánlom, bocsi, de nem akarok túl gyorsan földet érni. Amúgy az út két-három órás gyalog, ha kapkodjuk a lábunkat. Nem túl nagy a mi szigetünk. Széltétől hosszáig átszelheted egy nap alatt. Sőt szárnysebességgel még annyi idő se kell.
Válaszol a kérdéseire Pandora, majd a fogadóban rendel némi ételt és italt, hogy magatokkal vihessétek az útra.
Amint kilépnétek a városkapun a minotauruszok megállítanak az ajtóban.
- Mégis hová kis legény? A vérfarkashaverjaid jó nagy zűrzavart csináltak.
- Szálljatok le a kölyökről, Nem esett le nektek, hogy a farkasokkal mindig ez van. Hagyjátok, biztos a túszuk volt.
Szólal fel az érdekedben a nő.
- És miért hagynánk a kölyköt?
Kérdik az őrök, mire Pandora láncában lévő kő felizzik, és a Minotauruszok szemében mintha a felismerést és a félelmet látnád egyszerre.
- Ne haragudj Pandora, nem ismertünk fel, ahogy akarod. Menjetek, csak kérlek ne bánts minket.
Kérleli a másik Minotaurusz miközben félre állnak az utatokból.
Pandora higgadtsággal az arcán kilép a kapun, majd kérdést intéz hozzád.
- Pontosan hogy is volt az a dolog a farkasokkal?

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 11 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 11 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 11 Mudch0 Random - Page 11 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 11 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 11 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 24 Jan. 2014, 00:10

F...a. Nagyon okos ez az iránytű. Megmutatja, hogy Apóphisz tényleg Apóphisz és hogy Egyiptom délkeletre van. Ettől még felállni nem tudok és Bakura sem lesz szabad, de a tudás, a tudás! Ehhh... Meg kérdezzek másik istent. Hogyne, csak úgy nyüzsögnek itt a környéken. Biztos mindjárt előugrik egy a fa mögül. A démon nem árulja el, mit akar. Talán fél, hogy ha megtudom, akkor megakadályozom? Hmm, ha ilyen erős, akkor mitől tarthat? Ez legalább egy jó hír.
A pofámba okádja a szelet és présel bele a földbe. Mintha hallanám, hogy valaki kiabál. Oda tudok nézni és Noel az. Hozott segítséget. Hát nem tudom... Remélem, hogy nem dilinyósok, különben nimfaöcskösnek annyi. Noel valami tanárféle, de ez az öves nemtomki. A szél most feléjük fúj és én addig felszabadulok. Jó, tehát egyszerre két irányba nem tud szelelni. De én mi a f...t csináljak egy démonnal? Ohó, egy dolog jut eszembe. Bakkura azt mondta, megeszik a kígyóhúst. Ez most olyan, mint amikor a szomszéd néni kutyájának a betörők dobnak egy kis jutalomfalatot, hogy ne piszkálja őket. De beválik egy démonnál is? Ha nem, akkor megint elfúj és addig Noelék tudnak támadni. Megölni úgyse nagyon tud, még ha démon is. Előszedek egy darab kígyóhúst és odadobom Apóphisz elé, ha tudom.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Szomb. 25 Jan. 2014, 02:54

Óvatosan lenyalom az egyik érméről Dina vérét, nem érzek különösebb ízt vagy hatást, tehát a tüske nem volt mérgezett. Emiatt kicsit megkönnyebbülve tudom tovább folytatni a feladat végrehajtását. Most már bejutottunk, jöhet a menekülés, talán ez az egyik leggyorsabb és legtöbb koncentrációt igénylő rész. Átkutatom az őröket a kulcs után, de egyiküknél sincs, amit kicsit furcsállók is. Dina egy igen egyértelmű helyen találja a kulcsokat. Remek. A célszemélyt terv szerint kiengedi. Már csak egy pont van hátra, a lehető leggyorsabb és legdiszkrétebb távozás előtt, a szerkezet amit ki kell iktatni. Az utasításra oldalra nézek a megfelelő irányba, majd megpróbálok információkat felidézni.
~ A célpont a doktor egyik találmánya, amit itt őriznek a hajóban. Az előzetes információk szerint egy vörös dobozban kell lennie. A cél a teljes működésének kiiktatása vagy magának a gépnek a felrobbantása végső esetben. Hehe. Ez van a fehér ponyva alatt.
Közelebb lépek a fehér ponyva széléhez. Gyorsan ellenőrzöm, hogy látok-e egyértelmű csapdát vagy bármilyen más veszélyforrást.
- Na lássuk!
Egy mozdulattal igyekszem a fehér ponyvát lerántani a szerkezetről. Ha valóban egy vörös nagy méretű doboz van alatta, akkor azt is megpróbálom a lehető leggyorsabban kinyitni. Amint ez sikerül és a találmány, gép egyértelműen láthatóvá válik Dinára nézek.
- Elpusztítjuk parancs szerint?
Várom a válaszát, miközben a doktort is figyelem, hogy hogyan reagál. Szerencsére eddig több őr nem tűnt fel, még van időnk.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Tyler Szomb. 25 Jan. 2014, 19:39

-Javítok, ki fia nem lánya....bár azon eléggé meglepődnék ha az lennék...-
Vigyorgok rá, már sokkal jobb a kedvem. Mert miért is lett volna jó, azok után, hogy majdnem kipurcantam abban a hóviharban, még jó hogy nem meztelenül ébredtem fel ott.
-Szóval ez egy sziget, így már érthető az a pár órás dolog...-
Kicsit elszontyolodok arra, hogy nem repülhetek, de ráérek máskor is még gyakorolni. Izgatottan követem Pandorát, hisz ha minden igaz nem sokára láthatom a várost ahol élek, ott csak ismer valaki és remélhetőleg valami házam is lesz, ahol többet megtudhatok magamról. 
Kicsit félve ugyan akkor érdeklődve és na persze csendben figyelem a kialakuló helyzetet a kapuban. Főleg arra figyelek fel, hogy az őrök félnek tőle. Ezt érdemesnek tartom arra, hogy megjegyezzem, biztos nem olyan védtelen, mint elsőre gondoltam volna.
-Hááát, szóval mikor átkutattam a dolgaimat amiket magamnál találtam, egy veled való találkozó volt felírva, és be kellett jutnom a városba, csak út közben ezekbe a vérfarkasokba botlottam. Ők is be akartak jutni, ráadásul nem hiszem, hogy elengedtek volna, így a kapunál a testőreimnek adtam ki őket, persze az őrők nem vették be de így is bejutottunk...aztán meg próbáltam lelépni tőlük, de hála istennek voltak akik kidobták őket a városból. Legközelebb a közelükbe sem megyek...mármint a vérfarkasoknak....-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 13 Feb. 2014, 12:05


// Bocs a kései körváltásért.  Embarassed //

Helyszín: A mocsárban
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Mikor Apóphisz meglátja a húscafatot amit elé dobtál csak rád néz flegmán.
- Ez mi? kígyóhússal akarsz etetni? Engem? Egy istent? Na megállj csak, meglátod mit kapsz ekkora sértésért, melynek súlyát fel sem fogtad.
Ekkor eláll a Noelék felé fújó szél és a következő pillanatban az szinte felken téged egy fa törzsére. A dühös isten közelebb repül hozzád, de nem kartávolságra.
- Megtapasztalod, milyen az igazi szenvedés halandó.
Mondja, majd érzed, hogy valami nincs rendben, egy gömb jelenik meg körülötted a szélből, amelyből lassan elfogy az oxigén. Te nem halhatsz meg, de azért a tüdőd reagál a jelenségre és kapkodod a levegőt.
- Érzed már a véged halott kalóz?
teszi fel a költői kérdést, a következő pillanatba pedig látod, hogy egy izzó lánc tekeredik Apophisz dereka köré, majd a következő pillanatban lerántja az őt a földre. A te levegő gömböd is eltűnik és kisebb sérülések nélkül megúszod a dolgot ugyanis Noel alád emelt egy nagyobb föld darabot.
Eközben Apophisz feltápászkodik és az idegenre néz, akin látod, hogy amint belép teljesen az árnyékba teljesen megváltozik. A teste lángolni kezd és a feje koponyává változik. Amint Noel letett téged a földre láthatod, hogy ő látványosan a karjait a szeme elé teszi, bár nem érted miért.
Aztán látod, ahogy Apophiszt a lángoló valami egyre közelebb húzza magához, annak ellenére, hogy az úgy rángatózik mint az eszetlen, de szelet ne küld rá, sejtheted, hogy azért mert nem tud..
- Engedj el te pondró. Hát nem tudod kivel állsz szemben?
- Dehogy nem. Épp azért tisztítom meg tőled ezt a fiút.
Mondja a lángoló fejű, miközben már kartávra húzta Apophiszt, aki időközben elég erőteljesen becsukta a szemét.
- Nyisd ki, annál hamarabb túl leszel rajta.
- Szerinted megőrültem? Eszem ágában sincs.
Erre a szellemlovas megszorította a láncot, ami már nemcsak fénylett, de égetett is. Erre már persze Apophisz is kinyitotta a szemét és következő pillanatban a test egésze lángra kapott és két szellem emelkedett a nimfasrác teste felé. Az egyik a megkínzott Bakura volt, aki köré egy hatalmas kígyó volt tekeredve. Amint kiértek a testből, mindkettejüket tűz kezdte el égetni, mire a kígyó elengedte Bakurát.
A két lélek egyszerre égett, de míg Bakura kis lángon, addig A kígyó szinte tűzviharban égett. mindketten ordítottak a fájdalomtól, Aztán a kígyó démoni hangon ég felkiáltott.
- Légy átkozott szellemlovas, amiért az alvilág istenét visszaküldted. még találkozunk, mikor eljön a te időd.
Mondja a kígyó, aztán csak a tűz marad a lelke helyén. közbe Bakura lángja kialudt és a lélek visszatért a testbe, a srác pedig kínok közt de feltápászkodik a földről. a lovas is visszaveszi eredeti alakját, majd odamegy az ereklyéhez, ami felett áthúzza a kezét és abból egy csöppnyi láng jön csak elő, majd az is kialszik.
- Fú apám ez volt aztán a szörnyű rémálom.
Mondja Bakura miközben megpróbál feltápászkodni. Ismét a régi önmaga lett és mikor meglátja az immáron emberi lovast kezében az amulettjével visszahőköl.
- Most már biztonságos, csak a szél erő maradt meg, a szellem visszatért a túlvilágra.
- Egy ideig nem fogom használ az fix.
Mondja, majd a tarisznyájába süllyeszti az amulettet.
- köszönöm.
Mondja még Bakura.

// Bocs, hogy ilyen hosszú, de nem sokat tudtál volna segíteni a lovasnak.//

Helyszín: Hajón az óceán közepén
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

A ponyva körül nincs csapda így azt egyszerűen leránthatod. Valóban a vörös doboz van alatta, amit nehézkesen, de ki tudsz nyitni. Egy ember méretű furcsa kinézetű dobozt találsz benne. Dina csak bólint a kérdésedre, de a doki már nem lelkeseik ennyire az ötletért.
- Le akarják rombolni az életművemet? Kinek dolgoznak maguk, hogy erre vetemednek?
Kérdi a doki.

Helyszín: Dartan Erődi kocsmában
Résztvevő: Carl Morrow(Tyler)

A válaszodra a nő csak elmosolyodik, és helyeslően bólint, mielőtt elindulna kifelé és a kapuban előadná azt a kis jelenetet. miután kijutottatok a városból reagál is a történetedre.
- Én se hittem volna neked, de ha tudatában lettél volna az angyali képességedre, szerintem legyőzhetted volna őket. elvégre a hegyes acélszárnyak elég jó önvédelmi fegyverek lehetnek. Mondjuk a farkasok nem a vendégszeretetükről híresek, így nem hibáztatlak a történtekért. Na de menjünk tovább, nemcsak beszélgessünk, haladjunk is.
- Amúgy ha akarsz megpróbálhatsz repülni az út alatt. hátha lassanként sikerül.

Helyszín: A hegyek közt egy szakadékban
Résztvevő: Lien(Éva)

Fájó fejjel ébredsz valami jeges havas helyen. távol a civilizációtól. A hely egy szakadék belsejére hasonlít,melyet felülről megvilágít a fenti csíkból beszűrődő napfényt. Ami ezeken felül feltűnik, hogy nem emlékszel hogyan kerültél ide, sőt arra sem, hogy ki is vagy valójában. Mintha az eséstől amnéziát kaptál volna.
Hegmászó felszerelésben vagy és csak egy tarisznya van még nálad, ami emlékeztethetne a múltadra.
Hirtelen nyöszörgést hallasz a hátad mögül, ha megfordulsz azt látod, hogy mozog a hó, és egyszer csak előbukkan alóla valami kék lény.
- Fú a fejem. legközelebb szólj rám lien, hogy ne hagyjalak csapdába nyúlni.
Mondja, miközben a fejét simogatja.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 11 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 11 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 11 Mudch0 Random - Page 11 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 11 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 11 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 13 Feb. 2014, 15:53

Lassan ébredek, és érzem mintha a fejem is fájna. Annit biztosan tudok, hogy hegyet másztam, ami a hegy mászoi fel szerelésből, és hogy azt hiszem egy hegyen lehetek a jégben, és hóban, ráadásul egy szakadék szélén. Próbálok gondolkodni, hogy egészen pontosan ki is vagyok, de az emlékek nem tőrnek fel. A tarisznyára rá nézzek, de ki még nem nyitom, csak a fejemet fogom.
- Áh, a fejem. Valaki fel írta annak a kamionnak a rendszámát? - Kérdem, bár úgy fest, hogy választ nem kapok. Hirtelen, mögülem nyöszörgést hallok, és a hang irányába fordítom a tekintetem, és ekkor látom, hogy nem vagyok egyedül. Egy kék bőrü idegennel vagyok ide fent. Mikor meg szólal, olyan mintha ő ismerne engem, de én még saját magamat sem ismerem.
- Bo, bocsánat, de ismerlek téged? Csapda? Volt valahol egy csapda? - Kérdezem a másiktól, és jól meg nézzem a helyszint, miközben a válaszát várom.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 13 Feb. 2014, 20:41

Most akkor démon vagy isten? Döntse már el valaki. Az erejéből ítélve isten lesz ez. Ha szög lennék, most tövig beleálltam volna a fába. Í, bakker, meg nem öl, de kicsavargathatja a tagjaimat. De nem, valami gömböt küld ide. Az a baj, hogy érzem, amit mond. Ez nem a vég lesz, de k...ra fáj. B...meg, nem kapok levegőt! Nehogy már szárazföldön fulladjak meg, ha egyszer kalóz vagyok! Baromi szar, de azért kíváncsi vagyok, mire menne. Nem halok meg, de levegő nélkül mi történik velem?
Azért nem bánom, hogy Noelék besegítenek. Rápottyanok a földdarabkára. A rohadt életbe, ennek kigyulladt a feje! Meg a lánca. Tisztítás. Na, Noel, tényleg valami ördögűzőt hozott.
- B..ki, ez kigyulladt!
Azt hiszem, jobb ha én sem nézek a fickó szemébe. Inkább a szellemeket lesem. Banyek, miket nem látok ma? De azért ez a pasas... Az alvilág istenét rúgta seggbe és simán ment neki. Ki a frász lehet ez?
Ha össze tudom szedni magam és már gyűjtök elég levegőt, akkor odamegyek Bakurához. A tűz már kialudt és valahogy azt az ereklyét is megpucolták. Azért elteszi a cuccot. És a szél uralása megmaradt, de a bunkó kígyó lelépett.
- Kösz, srácok! Hát ez nem volt semmi. Fuhh...
Tudom, hogy menni kéne tovább, de muszáj egy kicsit pihenni. Meg átgondolni ezt az egészet. És a kardot is ki kell majd fizetnem... Jaj, mindig ezek az átkozott pénzügyek! Megpaskolom a fegyveremet és Noelt kérdezem:
- Mennyi volt, barátom?
Remélem, nem fog átb...ni. Habár mindegy. Annyi krokodilt meg kígyót hozok még, amennyit kell. Csak előbb belebújok egy vaskályhába, hogy ne harapdáljanak össze. Ehh...

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Szomb. 15 Feb. 2014, 19:14

Lerántom a leplet a tárgyról és kinyitom a tárolót, majd kissé unott, de egyben valamennyire megjátszottan ideges és csalódott érzés ül ki az arcomra, a megszokott őrült tekintet kölcsönözve nekem. Mind két kezem a combjaimnak csapom, majd kissé megrázom a fejem és vállat vonok. Ennyi?
~ Valahonnan ismerős, valahol már láttam... tudom. És azt is tudom, hogy ez nem egy egyszerű telefonfülke, hanem valamiért fontos. De nem jut szembe miért. És ha gondolkozok rajta nem is fog... ironikus.
Végül mosolyra húzom a számat, majd a doktorra tekintek. Közben látom Dinán, hogy követni akarja a parancsot, ahogy én is, de nem vagyok hülye, túl sok itt a gyanús részlet. Kissé őrült mosollyal az arcomon körbejárom a doktort, miközben látványosan kezdek gondolkodni, számat félre húzva.
- Kinek, kinek, kinek is dolgozunk? Az nem fontos, nem kell tudnunk, annak, aki meg akarja magát menteni... és ez elég lehet magának is. Azt mondja el, hogy mire képes a találmánya. Most.
Végül szembe fordulok a célszeméllyel és a szemeibe nézek, miközben az egyik ujjaim neki szegezem. Néhány másodpercig így nézek rá, majd a fejem lassan oldalra biccentem és tekintetem is, mintha meg untam volna az eddigieket, oldalra fordítom, mintha nem is történt volna semmi. Dinára nézek és kérdően tekintek rá.
- Kinek is dolgozunk valójában?
Eddig sem tetszett, hogy nem tudok semmit sem magamról, sem Dináról, sem a célszemélyről és a találmányról sem. Most van itt az idő, hogy információhoz jussak. Dina nélkülem nem tudja befejezni az akciót, szüksége van rám, ráadásul az időnk fogy, hamarosan megérkezhet az őrség, zárt helyen vagyunk, nem tudunk kijutni. Tehát muszáj lesz válaszolnia, ha azt akarja, hogy ne forduljunk egymás ellen. Nem akarok kockáztatni, Dina kárára, de valamit, valamiért. Közben figyelem az ajtót, hogy még időben kitérhessek egy esetleges támadás elől.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 18 Feb. 2014, 18:30

Helyszín: A mocsárnál
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

// Alapvetően mindegy melyik lenne, elvégre se egy kígyó isten se kígyó démon nem lenne szívese kannibál. XD //

Mikor hálálkodsz az emberré visszaváltozott szellemlovasnak és Noelnek ők csak egy szóra sem érdemest böknek ki, míg Bakura odamegy hozzád és felsegít ha kell.
- Köszönöm. Ha nem tartod itt a testem, míg a többiek megérkeznek, akkor örökké a saját testem rabja lettem volna.
Hálálkodik, majd Noel válaszol is a kérdésedre.
- 100 aranyért sikerült megalkudnom. Ami nagyon jó, ahhoz képest hogy ez milyen jó kard. A tok hozzá 10 arany volt, de azt nem kell kifizetned. Arra meghívtalak, kiérdemelted miután vigyáztál a megkergül nimfaöcsire.
Ezek után Bakura a szellemlovashoz sétál és neki is köszönetet mond.
- Köszönöm, hogy kiűzted belőlem Apophiszt. Hogy hívnak?
Kérdi a fiú kíváncsian, aki láthatóan már sokkal jobban van.
- Nincs mit, a nevem pedig Anthony Draco.
Válaszol az alak, majd elhallgat, látod rajta, hogy nincs túl beszédes kedvében.

Helyszín: Hajón az óceán közepén
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

A doki összerezzen a határozottságtól így hamar ki is böki a választ.
- Időgép, amivel ebbe az időbe és helyre jutottam.
A válaszra Dina nem reagál semmit, de a kérdésedre azért válaszol.
- Nem dolgozunk senkinek sem, mi egy szervezet tagjai vagyunk, pontosabban kettőé. A főnix rendjéé és a jövőből érkezetteknek szövetségének. A jövőbeliek vezetőjét már úgyis láttad, Helixet. (A nő a fémszobában)
Válaszol, amit doki meghalva nem túl jól reagál le.
- Jövőből érkezettek? Ha összezúzatnák a gépet, akkor a jelek szerint lemondtak arról, hogy visszatérjenek az idejükbe.
Válaszol a doki röviden és nem tudod eldönteni, hogy örül e a hírnek, vagy épp ellenkezőleg.
Ha az ajtó felé figyelsz akkor kürtszót hallasz onnan beszűrődni.
- Asszem ideje távoznunk.
Mondja Dina, majd ha nem zúzod szét a gépet akkor ő gyújtja lángra, majd a dokit maga után vonszolva fut az ajtón kifelé.

Helyszín: A hegyek közt egy szakadékban
Résztvevő: Lien(Éva)

- Nagyon vicces Lien. Lezuhanunk és neked még van kedved viccelődni? Már kezdem úgy érezni, hogy azért hívják a holtak kincsének, amit keresünk, mert mindenki belehalt aki meg akarta találni.
Mondja, majd mikor megerősíted róla, hogy tényleg nem emlékszel semmire, akkor elképedve néz rád.
- Ó. Igen ismersz, együtt indultunk felkutatni a legendás holtak kincsét, te pedig a barlangban miközben nyomokat kerestünk, ráléptél egy kőre, ami aktivált valami csapóajtót és itt kötöttünk ki.
Ha felnézel akkor feltűnik, hogy a nyílás valóban kissé szögletes és a fény ami leszűrődik inkább hasonlít fáklya fényére mintsem a napéra.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 11 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 11 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 11 Mudch0 Random - Page 11 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 11 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 11 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Kedd 18 Feb. 2014, 20:06

Az idegen, azt hiszi, hogy viccelek vele, az esést követően, pedig nem. Még a neve sem jut az eszembe, pedig próbálok rá jönni.
- Pedig, nem vicc, tényleg nem ismerlek téged fel. - Mondom neki, mikor mondja, hogy ismerem, vagy legaláb is ismernem kéne őt, és valamilyen kincset kerestünk, mikor is én egy csapó ajtót aktiváltam, és ide kötötünk ki. Mikor szét nézek, látom, hogy fent ott van az a kissé szögletes nyilás, ahonnan fáklya fény világit, és nem a napé.
- Tehát, akkor csak ketten jöttünk, vagy esetleg jöttek velünk valakik? - Kérdezem tőle, de most inkább rá figyelek, vagyis inkább a szavára. Valahogy, nagyon idegesít, hogy nem tudom a nevét, így ha már el mondta a választ, a következő kérdést teszem neki fel.
- Téged, hogy hívnak? Vagy én, hogy szólitottalak? - Erre a kérdésemre is meg várom a választ.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Csüt. 20 Feb. 2014, 23:18

Választ kapok a kérdésemre, egy időgép, ez érdekes. A kialakuló rövid párbeszédekből kiderül számomra, hogy több van a háttérben, mint amire számítottam. A jövőből érkezettek el akarják pusztítani az időgépet, logikus lépés ha van megfelelő indokuk rá. Már csak azt kell később kiderítenem, hogy én is a jövőből kerültem ebbe a világba, mert a passzív tudás és az eddigi emlékek utalhatnak erre. Egyelőre még nem vagyok biztos semmiben, túl kevés az információm ahhoz, hogy megítéljem kinek az oldalán is kell állnom. Heh. A sajátomon.
~ Végigcsinálom a küldetést, majd megpróbálok információkhoz jutni. Lehetőleg minél többhöz, hogy megfelelő szemszögből ítélhessem meg az eseményeket. Rab vagyok, de konkrétan nem tudom miért, az aktám, ahogy a személyazonosságom lehet hamis, ahogy minden ami velem történt. Ezt nem szabad elfelejtenem, legelőször azt kell kiderítenem, hogy ki vagyok valójában. De most vissza a valóságba. Előbb be kell fejeznem az akciót, hogy a későbbi terveket is megvalósíthassam.
A parancsra bólintok, majd  a karmaimmal, elsősorban a lábaimmal, vagy ha elég erősek akkor a szárnyaimmal próbálom tönkretenni az időgépet. Feltételezem, hogy sérülékeny de megerősített szerkezet, ezért gyenge pontokat keresek rajta, amiken át nagy károkat tudok okozni. Majd Dinára nézek.
- Még beszélünk erről. - többet nem mondok, felesleges lenne, így is tudhatja miről van szó.
Ha sikeres a gép megrongálása futva indulok a társam után. Biztosítom a célszemélyt, hogy ne indulhasson más irányba, vagy akaratán kívül történjen vele valami. Az áttört ajtó egy részét megpróbálom futás közben felvenni és a másik, fedélzet felőli irányba hajítani, ha már itt lenne az őrség. Kiérve az ajtón azonnal oldalra fordulok és az eltolt ágyú felé veszem az irányt, hogy ott távozhassunk. Midnvégig figyelek arra, hogy mikor érkezhet az őrség, vagy vehet üldözőbe, hátra is figyelek és a hangokra, mozgásokra egyaránt. Készen állok egy kitérésre, ha váratlanul mégis támadás érne. Most minél gyorsabban ki kell jutnunk, erre koncentrálok.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 21 Feb. 2014, 15:08

Na lám! Többet segítettem, mint gondoltam. Fene se tudta, hogy a testét kell itt tartani, de akkor jól csináltam. Noel meg a másik azt mondják, hogy szóra sem érdemes. B..ki, hát egy démon vagy isten, mit bánom én mi, de megszállt a nimfahavert! Meg akart ölni engem, az más kérdés, hogy ez nem ment volna. De Bakura meg eltűnt volna és maradt volna helyette ez a rém.
- Hát azért nem nevezném semmiségnek! Noel, akkor eladjuk, amit szereztünk és 100 csillogó kis érme a tiéd! A tokot meg kösz!
Anthony Draco-nak hívják a démonűzőt. Nem mond semmit a név. Kellene, hogy mondjon? Nem nézek a szemébe még most sem. Nem tudom, mennyire eltökélt és hogy mit akar. Most segített, mert Noel kérte, de ha engem veszélyesnek talál, ilyen élőholtként, akkor balhé lesz. Az meg nem kell most. Talán egyenesbe jövök és ezt nem akarom elrontani. Hagyom a társaságot pihenni és beszélgetni, én meg suhintgatok a karddal egy kicsit messzebb. Próbálgatom a fogását, a súlyát, hallgatom, ahogy szeli a levegőt és még a tokba dugást, onnan kihúzást is gyakorlom. Tetszik, a következő krokit ezzel nyírom ki. Ha már úgy néz ki, hogy Bakura is jobban van, csak akkor állok újra eléjük:
- Mehetünk tovább? Noel, Anthony, ti merre?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Csüt. 27 Feb. 2014, 17:02

A futás könnyebbnek bizonyul mint amire számítottam, eleinte ugyan figyelnem kell rá de néhány talán problémásabbnak mondható lépés után egyszerűen vágtázok, így szó szerint. Nem ez az első eset hogy valami ösztönösen jön amit már korábban megtanultam, valószínűleg lesz is még pár ilyen, noha ki tudja, hogy mivel kapcsolatban. Most viszont nem ezen agyalok, csak futok, valószínűleg az életemért ez pedig szinte mindent elnyom, az pedig hogy magunk mögül üvöltést hallok csak rátesz egy lapáttal. Amikor az irányt hallom szerencsére még időben képes vagyok kapcsolni, valószínűleg annak köszönhetően hogy húz is magával, különben nem biztos hogy sikerült volna és ha a másik oldalán lettem volna akkor biztos hogy nekimegyek és a földön kötöttünk volna ki, szerencsére nem így alakult. Még egy jó ideig futunk mire Kevin a semmiből befékez, erre is képes vagyok időben reagálni és megállni mellette anélkül hogy tovább rántanám, vagy hasra esnék, igaz kell egy kis idő hogy felfogjam hogy mit is csinál, vagy hogy egyáltalán miért álltunk meg, mert bár eleinte nem értem de ahogyan fülelek, nos, már nem igazán hallani az idegen üvöltést. Kell vennem pár nagyobb levegőt hogy valamilyen szinten megnyugodjak és hogy levegőhöz jussak.
- Szóval.... Miért nem futással kezdtünk egyből ahelyett hogy megvártuk őket? - Nyögöm ki néhol még mindig levegőért kapkodva, de viszonylag egyben. Én nem voltam tisztában azzal hogy menekülni kell majd valami elől, de úgy érzem hogy megelőzhető lett volna, vagy ki tudja.
- Mi történt volna ha nem sikerül? - Talán nem kéne érdeklődnöm mert megeshet hogy nem akarom tudni de, ha egyszer tényleg úgy döntenék hogy fel szeretném fedezni újra ezt a helyet, amit a térképen csak láthatok és talán még többet, akkor szeretném tudni azt is hogy mire számíthatok... Egyenlőre pedig ez nagyon esélyes, ha csak nem derül ki valami olyan ami feltétlenül ide kötne, ha pedig így is lesz, az még van egy olyan érzésem hogy nem most lesz, nem azonnal, hol járhatunk, félúton?... Remélem azok az izék nem jönnek mégis vissza.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Tyler Vas. 02 Márc. 2014, 12:14

-Hogy mi van?! Angyali képességek, fémszárnyak?-
Kellek ki magamból, leginkább csak magamra dühösen, mert akkor egy csomó dologtól megkíméltem volna magam, ha tudom ezeket. Biztos nem öltem volna meg őket, de simán elkergethettem volna őket. Aztán el is szontyolodok, nyilván ha repülni is elfejtettem, akkor a képességemet is. 
-Mindegy már, amúgy sem tudom hogy használjam rendesen....de legalább most már tudom, hogy képességem is van, amivel megvédhetem magam, ha kell....-
Vidáman bólintok, és megpróbálok álló helyzetből a levegőbe emelkedni, és lebegni egy kicsit a levegőben, feltéve ha sikerül. Jobb ha csak egyenlőre szoktatom magam a repüléshez. Gyakorlásnak megteszi ez is.
-Amúgy te mivel is foglalkozol, persze azon kívül, hogy most engem kísérgetsz...-
Kérdezem tőle miután egy nagyobb bokorban kötök ki, mert kicsit magasabbra szálltam, mint kellett volna. A manőverezéssel még lesznek gondok ahogy látom.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Endline Hétf. 10 Márc. 2014, 10:47

Miközben lekászálódok a fáról ami mellékesen egy laza leeséssel egyenlő mivel egyensúly érzékem még mindig nincs a toppon de azonnal felállok
közben már a dumáló "kisördögbe" gyorsan belefojtom a szót és odanyújtom neki a térképet - Inkább mutasd mert annyira másnapos vagyok,
hogy nem bírom felfogni rendesen a beszédet. -
ekkor ő rábök egy pontra a térképen és közben még mindig dumál. Mikor felfogom hogy az isten
háta mögött vagyunk nagyot sóhajtva nekidöccenek a fának és halkan megszólalok - Bakker több órányi járásra vagyunk mindenféle civilizációtól -
ekkor egykét szót felfogok a beszédéből és ezekből leszűröm, hogy én elvileg egy légelementál vagyok ekkor csak így magamban
~Eddig nem is tudtam hogy léteznek légelemenetálok most meg már én is az vagyok mi a franc folyik itten. De legalább ez magyarázatot ad
miért tudtam repülni. Na jó valamerre el kell indulni.~
- Figyu merre van a legközelebbi város? -

_________________
What they find could be the Endline!
Endline
Endline
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 08.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Theredeath

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 18 Márc. 2014, 20:56

// Bocsánat hogy későn írtam  Embarassed //

Helyszín: A mocsárnál
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Antony észreveszi, hogy kerülöd a tekintetét és erre csak elmosolyodik.
- Nem kell félned, emberi alakban nem tisztítok lelkeket, a tied pedig amúgy sem tudnám megtisztítani, mivel te is átkozott vagy mint én. Csak én szellemlovas te meg éppen zombikalóz. Halottam Noeltől, hogy mostanában nem igazán vagy képben a világgal kapcsolatban.
Mondja sejtelmesen, majd látod, hogy Bakura nyújtózik néhányat és az arcára is kezd visszatérni az élet. Mintha egy hosszú álomból ébredne, úgy nyújtózik, majd az egyik ilyen után hirtelen az oldalához kap. Bakura felemeli a pólóját és egy jó kis zúzódás helye látszik ott. Amint meglátod biztosra veszed, hogy a kígyó szorításának ereje okozhatta ezt. Noel arcán nem látsz aggódást, míg a szellemlovasén csak egy halványat. Bakura tenyerét a földre helyezi, mire a sebe lassanként gyógyulni kezd. A kérdésedre pedig mindketten másképp válaszolnak. Antony eképpen:
- Én visszamegyek a városomba. Itt már nincs rám szükség.
- Én pedig megyek veletek. Legfeljebb megint leszakadok. Úgyis útba esik Sunorine.
Válaszolja Noel, mire Bakura kissé izgatottan válaszol.
- Neked mi dolgod van ott? Nekem pont oda kell leszállítanom a csomagot.
- Az maradjon az én titkom, de látom már be is gyógyult a sebed. Szóval indulhatunk?
Kérdi Noel feléd fordulva, majd igen válasz esetén megindultok észak felé a két Nimfa pedig búcsút int a szellemlovasnak.

Helyszín: Hajón az óceán közepén
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

Dina nem felel a szavaidra, láthatóan érti mire célzol. Az időgép tönkretétele sikeres, a gép kisül és füstölni is kezd. Társad megindul kifelé a doki pedig fut utána nem kell noszogatnod. Kifuttok az ajtón, veletek szemben nincsenek őrök így nem kell az a ajtó darabjait hajigálnod. Ellenben Dina és a doki elfordultak arra amerről jöttetek, mire te is befordulnál, a lábaid elé esik hátra a doki és Dina. Egymáshoz vannak kötözve, valami kötéllel, melynek a végein kövek vannak súlyként. Felismered a primitív eszközt. Ha kifordulsz megpillantasz 4 kalózt, az egyik kezében egy hasonló csapdával, mint amivel a társaid most csapdába estek. Dinán látod, hogy erőlködik de nem tud kiszabadulni. Először furcsállod is, hogy miért nem égeti el a kötelet, majd a fel sem tett kérdésedre a kapitány kinézetű válaszol.
- Hiába az erőlködés főnix, itt te nekem nem fogsz felgyújtani semmit. A kis erőblokkoló barátom megakadályozza.
Mondja miközben az oldalán lógó furcsa fémtallérra mutat.

Helyszín: A hegyek közt egy szakadékban
Résztvevő: Lien(Éva)

Először tényleg azt hiszi hogy viccelsz de amikor kijelented hogy nem csak egy rövid meglepett "Ó" hang hagyja el a száját.
A következő kérdésedre pedig szinte azonnal felel.
- Csak mi ketten. A környéken nem találsz olyan kalandort aki meg merte volna közelíteni a holtak kincsét.
- A nevem Akali. Eképpen szólítottál amíg tudtad ki vagyok. Jó nagyot zuhantunk, ilyen magasra még én se tudnék felugrani, pláne nem utassal.
Jegyzi meg mikor a nyílás távolságát fürkészi.

Helyszín: Tauritisz(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

- Mert nem tudhattam, hogy ott voltak, az erdő hatalmas, nincsenek mindenhol vérfarkasok. Most pechünk volt. Amúgy haladtunk nem pedig megvártuk őket.
Válaszolja a testvéred a kérdésedre.
- Mikor mi, a vadak hangulatától függ. Ha van nálunk valami amit akarnak akkor mázlink van és miután megkapják tőlünk elengednek, de ha nem... akkor akár szét is téphetik a kentaurt. Még ha előnyünk is van a fajjal szemben nem akartam, hogy te is harcolj amíg nem igazán tudod irányítani a mozdulataidat.
Mikor ránézel a testvéredre látod rajta, hogy komolyan kiállt volna ellenük ha arr lett volna szükség, de miattad nem kockáztatott. Féltett téged.
- Indulhatunk tovább? Már az út felénél járunk.
Kérdi majd igen válasz esetén tovább indul.

Helyszín: Dartan Erődi kocsmában
Résztvevő: Carl Morrow(Tyler)

- Jaja, minden angyalnak van valami ereje. Én a tüskéid miatt hívtalak régebben tüskebökinek, de akkor sem toleráltad túlzottan ezt a jelzőt.
Válaszol Pandora.
- Fő az optimizmus.
A lebegési kísérlet sikerül, de az egyensúlyodból többször kibillensz így vissza-vissza szállsz a földre, pár próbálkozás után bele is jössz és már nem maradsz le Pandorától a lebegés miatt.
A kérdésedre lehelletnyi szünet után válaszol.
- Ereklye készítő vagyok.
Válaszol röviden, miközben halad tovább.

Helyszín: Valahol északnyugaton.
Résztvevő: Nikolai Belinski(Endline)

- Város, az nincs a közelben, de falvak azok igen. három is van a közelben. Az egyik Gnómtown, ahol én és hozzám hasonló lények élnek, van Orkfalu, na azt csak akkor ajánlom, ha szét akarod veretni magad pár Orkkal, és Végül Danu a nimfák faluja.
- Merre akarsz menni? ha akarod veled megyek, olyan részeg vagy, hogy idáig érzem a pia szagát, mit ittál ember?
Kérdi miközben befogja az orrát.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 11 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 11 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 11 Mudch0 Random - Page 11 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 11 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 11 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 19 Márc. 2014, 00:14

Kiszúrta. Hát persze, úgy csinálok, mint valami félénk kislány, aki nem mer mások szemébe nézni. Belenézek én akárkiébe, csak ezébe nem merek. Megmagyarázza ám. Na, ez érdekes! Most már odafordítom a fejemet és egy kicsit zavartan, de egyre bátrabban nézek rá.
- Szóval te is átkozott vagy? Téged ki átkozott meg? Hát igen, én estem egy nagyot és szinte mindent elfelejtettem. Néha beugrik pár kép és abból tudom, amit tudok. Ez a szellemlovas micsoda tulajdonképpen? Van egy szellemlovad is?
Lehet, hogy nagy hülyeséget kérdeztem, sőt valószínű, de kíváncsi vagyok. Nem hallottam még ilyenről. Legalábbis azóta, hogy magamhoz tértem a vízesésnél. Lehet, hogy előtte mindent tudtam. B...ki, mint egy csecsemő. Még mindig.
Bakura éledezik és valahogy a földből szedi az erejét. Ez király! A legjobb gyógymód, föld mindenhol van. Mondjuk hajón nem annyira, de ő nem nagyon megy hajóra. Noel nem aggódik, biztos ismeri a havert, hogy helyrejön. Antony távozna, Noel meg velünk jön. Bakura is ideges és nekem is bűzlik valami. Ez a Noel mindig eltűnik, aztán furcsa dolgok történnek közben. Bakura azt mondta, biztos nem ő ásta el a cuccot. Végülis most segített, de miért pont oda jön, ahova mi? Nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg.
- Kösz, Tony és jó utat! Te, Noel, nem a falu felé indultál az előbb? Hol van ez Sunorine? Mi van ott, hogy így izgultok?
Intek a távozónak. Kár, hogy lelép. Még dumáltam volna vele. Úgy néz ki, sorstárs ő is. Összeszedem még a darabkákat, amiket eldobáltam. Drága cucc a kígyóhús. Most már jót röhögök azon, hogy megpróbáltam megetetni a démont. Biztos hülyének néznek, úgyhogy el is mondom.
- Nem kellett neki a kígyóhús, pedig jó' megkínáltam, mi? Hahaha!
Tovább röhögök, mert ez most már orbitális nagy baromságnak látszik, pedig akkor jó ötletnek tűnt. Ha minden újra a zsákban van, akkor a hátamra kapom és lehet megint küszködni a súllyal. Baromi jó... Mindegy, lesz lóvé, amiből kifizetem a kardomat. Az meg itt lóg az oldalamon, hátha kell majd. Bólogatok, hogy mehetünk és el is indulok a nimfákkal északnak. Sunorine. Még egy város. Lassan megismerem a környéket.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Szer. 19 Márc. 2014, 11:21

Egy rövid "Ó" után, még kapok választ a két kérdésemre, de az első valahogy nem hangzik jól, révén mi itt vagyunk lent ebben a... nem is tudom miben. Kissé meglepetten nézek állitólagos kék társamra. Aztán, egy barlang bejáratát kezdem nézni, hogy hátha találok egyet, amiben e indulhatunk valamerre. Úgy érzem, hogy lenne még kérdésem hozzá, de azokat csak miután innen eltüntünk.
- Őő, Akali, jól mondom? Te látsz valahol egy barlang bejáratott, vagy hasonlót, kérlek nézz szét te is, hátha találunk valamit. - Mondom neki, bár ha én nem látok, vagy nem találok, akkor talán ő sem fog.
- Ha nincs, gondolom akkor le kell ereszkednünk, bár én remélem neked több szerencséd lesz mint nekem. - mondom, és közben mutato újjammal a szakadék felé mutatok. De, ha nincs más megoldás, akkor mindenkép másznunk kell.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Tyler Pént. 21 Márc. 2014, 12:15

Szóval minden angyalnak van valami képessége, mondjuk gondolhattam volna. De fémszárnyak, vagy tollak. Hát ez nem hangzik túl angyalinak vagy kedvesnek. Mindegy előbb tudjak repülni aztán, majd jöhet a képesség is. Egész jól meg már a kezdeti bokrokban landolások után, és már tudom is követni őt a levegőben lebegve, repülve. Elhúzom a szám, egy pillanatra majd rávigyorgok.
-Hát most sem csípem ezt a becenevet....-
Ereklye készítő? Hát mindenre gondoltam de erre biztos nem. 
-Mégis milyen ereklyéket készítesz? Egyáltalán milyenek azok az ereklyék? Van valami speciálisak bennük?-
Kérdezem miközben egyre magabiztosabban, manőverezgettek a körülötte a levegőben, igaz néha egy-egy fának az ága megkínál egy-két ütéssel, de legalább már nem a bokrokban végzem.
-Nem tudom, van családom? Vagy valamilyen rokonom, nem meséltem erről neked?-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Endline Pént. 21 Márc. 2014, 14:41

A fának dőlve hallgatom ahogy a gnóm felsorolja a közelben lévő falvakat mert város az nincs a közelben aztán megüti a fülemet a z "olyan részeg vagy " félmondat és mikor befejezi a mondókáját én elkezdem - Ok ok először is PER pillanat nem vagyok részeg csak voltam és amúgy vodkát szoktam inni ahogy szerintem legutoljára is, de ahogy már te is észre vetted úgy én is,hogy szagom van és azért van ilyen szagom mert még nem volt alkalmam lefürödni. Amúgy mennyünk Gnómtownba. - ezzel ellököm magam a fától és előre lépek egyet ezzel azt jelezve, hogy tőlem indulhatunk. ~ Na jó... azért nem kelet volna ennyire leteremteni emiatt a megállapítás miatt... jó ha magár veszi akkor majd megpróbálom valahogy jóvátenni vagy csak kibeszélni magam. ~

_________________
What they find could be the Endline!
Endline
Endline
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 08.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Theredeath

Vissza az elejére Go down

Random - Page 11 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 18 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.