Random

14 / 18 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 21 Aug. 2014, 21:57

Végig hallgatom amit mond nekem, de egyenlőre még nem mondok semmit.
- Annak, örülök. - Talán csak ennyit. A következő kérdésemre is kapok választ, de nem tudom, hogy mit is mondjak rá. Ahogy, lassan haladunk az erőben, látszik, hogy kezd sőtétebb lenni, és a levegő is kezd hülni, de nem fázok, mert azért még kellemes az idő. Hallom a rezzenést a bokorból, és látom azt is, hogy Akali megtorpan, és egy kicsivel elötte állokmeg én is, és odafordítom a tekintetemet, és Akalihoz hasonlóan én is várok, bár lehet az is, hogy csak egy kis állat relytőzködik ott, és nem kell tőle félni. De, azért megvárom, hogy mi is ez egészen pontosa, csak nehogy egy ragadozó, vagy pedig egy vaddiszno legyen.

/Bocsánat, hogy eddig várni kellet/

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 23 Aug. 2014, 13:35

Helyszín: hegyek közt
Résztvevő: Lien(Éva)

A bokor zörrenése után morgást is hallasz, majd a bokorból egy farkasember mászik elő morogva. Kerülgetni kezd titeket, Akali pedig végig szemben áll vele és állja a tekintetét.
- Mit akarsz farkasember?
Kérdi a nő elszántsággal a tekintetében, nem is érted, hirtelen, hogy lehet ilyen bátor, amikor egy ember méretű és tartású farkassal áll szemben.
- Szerinted mit kis gnómocska? Grr. Finom falatnak tűntök, és a barátnőd félelmének szaga egyszerűen fenséges. Grr.
Válaszolja a farkas, mire te kezdesz eléggé parázni.
- Hagy minket békén ha jót akarsz.
- Különben mi lesz? Argggh.
Kérdi, majd felétek Veti magát, mire észbe kapsz, Akali átalakul farkasemberré és szembe ugrik a támadóval, akinek megkarmolja a pofáját. Aki feléd kap karmaival.

Helyszín: Sunorine bejáratánál
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)
//Rosszul értelmezted, Vivien eresztette ki a szörnyeket és nem pandora, így reagál majd bakura is//

A kissé nyers kérdésre látod Bakurán, hogy régi sebek emlékét tépted fel a szavaiddal. Bakura háttal fordul neked és aztán válaszol.
- Huszú história. Hidd el én sem örülök neki, hogy a nővéreim közül csak egyet tudtam visszatéríteni a helyes útra. De mivel te már elég közel állsz a családhoz azért elmondhatom neked.
Mondja, majd szembefordul veled. ekkor láthatod, hogy a srác tekintete kissé párás.
- Egy döntés miatt van az egész, amit apánk hozott meg évekkel ezelőtt. Ugyanis az apánk nem nimfa volt, hanem elf és abból sem a hétköznapi fajta. Ereklye készítő volt. Vivien volt a legidősebb, de ő nem örökölt elf erőket csak Dóra, így apánk magával vitte, hogy utódjává nevelje. Vivien irigy lett rá és úgy döntött más úton fog ereklyékhez jutni, így lett ő kalóz és kerültek szembe egymással. Dórával nem volt baj, míg a hatalom nem szállt kissé a fejébe,kísérletezgetett, hogy újfajta ereklyéket készíthessen, ennek lett egyik eredménye a doboz is. Kittinek nem maradt nővére akiről példát vehetett volna, elkezdett zülleni és az emberek mocskos világába süllyedt. Rockerekkel bandázott és nem élt túl jó életet, szerencsére sikerült rádöbbentenem milyen rosszak is azok az emberek akikkel összeállt. Így ő megmaradt nekem, bár a bőrszerkói megmaradtak, de ez szerintem nem baj. Nos így szakadt szét a családunk és lettünk ennyire másak.
Meséli a srác, majd várja a vélemény nyilvánításod.
Mikor mesélni kezdesz a látomásodról néha kommentálni kezd.
- Na már látod miért verekedtek... De kiengedte az összeset, csak a reményt nem hagyta kiszökni a dobozból, amit Pandora tett bele a sok szörnyűség mellé.
- Az első két ember elf volt, közülük a kék az apánk. A másik kettőről fogalmam sincs, de szerintem nekik is közük lehet az ereklyékhez.
Mire elkezdesz kombinálni kissé furcsán néz rád, de aztán kezdi összerakni magában a képet.
- Azt hiszem értem. Vivien nem az a megbocsájtó típus.
//Arról szó se volt, hogy nem bántották Pandorát csak azt te nem láttad. meg arról se volt szó, hogy utálna. A kalóz vette el a dobozt és nyitotta ki.//
- Miért ne bántották volna, többször is megsérült állítólag. Azt meg nem tudom miért haragudna rád, hacsak nem tettél valamit ami ellene irányult.
- A a doboz eredetileg üres volt, a negatív dolgokat szívta magába, a velejéig romlott lelkeket. És ezt Vivien engedte ki, szóval ellen küzdtetek. erről még én is hallottam régebbről, főleg mert a szellemek Danuba is elértek. Amúgy csak elf varázslatra működik és azt se ismeri mindenki, ez egy speciális ereklye volt, nem egy sorozatgyártású dolog.
Az ajánlatodra csak ingatja a fejét.
- Sajnos a tenger mélye nem jó hely, a sellők bármikor megtalálhatják, azért jó a sarkvidék, mert az a legkevésbé lakott terület. Ott nem is tölthet el sok időt az ember hacsak nincs jó vastag bundája.
Válaszolja a srác.
- Mit szólsz, eljössz velem, hogy megszabadítsuk a világot ettől az átkozott doboztól?
Kérdi és reménykedik, hogy igent mondasz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 14 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 14 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 14 Mudch0 Random - Page 14 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 14 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 14 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 23 Aug. 2014, 22:03

Alig bírom elhinni, amiket mond. Kitti rockerekkel? Innen jön a bőrösség? Harley Davidsonokkal furikázott és dagadt motorosok döngették a kis nimfacsajt? Fújjjj! Bakura mentette meg. Én most átölelem a nimfatesót, amert ez nagy teljesítmény volt.
- Jó, hogy megmentetted azt a drágaságot. Akkor apátok ismer engem. Figyelj, Bakura ,vidde l a srakvidékre ezt a szart, hog y senki ne találja meg. Látom már, hogy nem volt jó ötlet a tenger mélye. A sellőkre nem is gondoltam és lehet, hogy fel se jönnék soha, amíg halat találok. Látomásom volt és engem fogva tartottak egy ketrecben, cellában, heti egyszer kaptam húst, az volt a hal. Ezért vagyok én ráállva ennyire. Cipeljük itt ezt a krokodilbőrt, én inkább visszaviszem Kittinek, hogy örüljön. Te meg mentsd meg a világot azzal a lüke dobozzal! - foglalom össze a bimfaöcskösnek, amit kitaláltam. Minek vigyem el a sarkvidékekre a krokibőrt? Megromlik addig. Nekem Kittit számít, arról nem volt szó, hogy ennyire msszire megyünk. A mocsárba még elmentem, de a meglepetést oda akarom adni az én kis édeskémnek. Alig ismerem még, de már hiányzik és rengeteg mesélnivalóm van neki.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 25 Aug. 2014, 15:35

A zörrenést, egy morgás követi, majd egy vérfarkas lépki a bokor mögül. morogva, és körbe kezd járkálni, de csak Akali nézz végig a szemeibe, én inkáb másfelé nézek. Hallom amit mond, és azt is, ahogy mondja, amin viszont csodálkozom is, hogy mennyire bátor is. Mert, hát ez az aminek látszik is, egy ember méretű vérfarkas, és ettől, és a mondatától kissé bepánikolok. Az újjab szóváltást, már az követte, hogy a Vérfarkas támadásba lendölt, és Akali is át alakult szintén vérfarkassá, és egymásnak esnek. Majd, úgy kap Akalitól, hogy a karmával felém kap, de én próbálok kitérni a karmai elöl, bár nem tudom, hogy mit is tudnék segíteni neki, de minden esetre, megkérdem.
- Akali, tudok valamiben segítene? - Kérdem, és közben azért félre vonulok egy olyan helyre, ahol nem vagyok nekik útban. De, azért mégis annyira közel, hogy halljam, ha kéri a segítségemet.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Hétf. 25 Aug. 2014, 22:42

Arcomon unottból érdeklődővé vált vissza. Egészen jól érzem magam ebben a környezetben, körülöttem az elpusztult ellenség, a kiütött doki, nekem fájnak az égett részeim és egyébként is sérültnek tűnök. Valamiért élvezem. Nem tudom, hogy az új információk motiválnak, vagy hogy egy hozzám hasonlóval beszélgetek. A madárember és a skizofrénia kellő közös nevezőt ad.
~ Szóval Kayle, kéjla... hmm.
Érdeklődve hallgatom amit mond. Figyelek a részletekre és megpróbálom összekötni a szálakat. A koncentrációtól néha önkéntelenül megrándul az arcom vagy a szám. Ahogy szóba kerül a jövő meg előtte a saját jellemem oldalra biccentem a fejem és hümmögni kezdek.
- Érdekes. Jövőből jöttek, jövőből jöttek, jövőből jöttek.
Kissé betegesen ismétlem már de tetszik. Nagyjából értem mi a helyzet a világban és nekem hol lenne benne a helyem, de az amnézia miatt még mindig minden zavaros, de legalább nem unalmas. Összeszedem magam kicsit, megigazítom az égett tollaim és körülnézek a sziklán.
- Rendben. Kayle, tűzmadár szimpatikusnak tűnsz. Értem amit mondasz, most már legalább van információm amiből kiindulhatok. Még mindig nem tudok mit kezdeni a helyzettel, de remélhetőleg később változik. Vagy nem. A mentális zavarok együtt járnak ilyen hibákkal. Hehe. Akkor tudsz neked segíteni a küldetésben esetleg a szökésben vagy annyira nem voltunk jóban?
A végén a mutatóujjam rászegezem, oldalra döntve a fejem és várom a válaszát. Ez az egész egy kész őrület! És nekem nagyon tetszik...

//Oh, elnézést. Nem figyeltem, bocsánat, csak figyelmetlenség volt. Remélem nagyban nem befolyásolta a játékot.//

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 03 Szept. 2014, 17:30

Helyszín: A sziklán
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

A fejbiccentésre és játékra csak tovább nőne a mosolya, ha már nem lenne így is széles az. A további szavaidra pedig az őrült mosollyal az arcán reagál.
- Szökni szeretnél? Azt hittem szereted az akciókat, ha megszöksz magadnak kell majd megtalálnod őket, így meg tálcákon nyújtják át nekünk.
Mondja továbbra is a kaján mosollyal az arcán.
- De ha el akarsz szökni akkor veled megyek, ha akarnál se tudnál kihagyni a jóból, elvégre most nem is tudsz repülni és nem úgy őrizlek emlékeimben, mint egy úszó olimpikont.
Itt kuncog egy rövidet, majd kérdően néz rád továbbra is azzal az őrült tekintettel.

Helyszín: hegyek közt
Résztvevő: Lien(Éva)

A kérdésedre kissé furcsán néz rád a farkassá vált barátnőd.
- Igen, kéne. Nem tudok örökre farkas maradni és ezt ő is tudja. Üsd vágd amivel csak éred.
Kihasználva hogy akali rád is figyel, a farkas beleharap akali vállába aki fájdalmában kiállt fel. Látod rajta, hogy bár átvette a farkas alakját, de az ösztönöket a viselkedést és a harcstílust nem tudta. Akali ugyan nekiront a farkasembernek és szépen harcol, de hátrányban van eléggé.
Kis idő után ha belépsz a harcba akkor is észreveszed, hogy Akali bundája kezd kékülni.

Helyszín: Sunorine bejáratánál
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

// Motor még nincs fejlettség ennyire nem nagy. Stílusok vannak, de a fejlettség megragadt a késő középkorban talán újkor elején//

Kicsit meglepődik mikor átöleled, nem is tudja mit reagáljon, bár sejted, hogy jól esik a dicséret, de a pasik közt ugye az ölelkezés nem túl megszokott.
- Ööö. Köszi, de most már elengedhetsz.
A szavaidra csak bólogat, majd néhány szóval reagál.
- Meglesz, ezt aztán fix, hogy nem fogja megtalálni senki.
Mondja, majd mikor a bőrről beszélsz oldalra mutat a kígyóbőrre amit int hagyott veled korábban.
- Rendben, de akkor ezt is vidd magaddal.
Ekkor felnéz az égre majd elfintorodva feléd néz.
- Mire az erődhöz érsz Kitti már elindul hazafelé, szerintem menj rögtön Danuba. Két óra múlva lesz alkonyat.
Ha felnézel te is látod, hogy a nap már délutánon jár.
- Sötétedésre szerintem már én is visszaérek. Bár ki tudja.
Kimegy még veled azon az úton ahonnan bejöttetek a bejárathoz, majd a válladra rakja a kígyóbőrt ha eddig nem tetted volna azt fel, majd Danu felé mutat.
- Menj arra az irányba végig. Kísérjen szerencse.
Köszön el, majd megindul és hamarosan eltűnik a fák között.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 14 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 14 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 14 Mudch0 Random - Page 14 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 14 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 14 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 04 Szept. 2014, 23:07

Hallom amit Akali mond, de figyelni viszont már nem figyelek, mert épp egy botot kerese, amivel a vérfarkasra támadhatok. Ha találok egy jó vastag és nagy botot, egyből a vétfarkas fejére mérek egy hatalmas ütést.
- Hagyd őt békén. - Mondom, hamár a öldönvan, de még nem dobom el a botot, ha még szükség lesz rá. Majd csak utánna nézek a barátnőmre, és döbbenten látom, hogy a bundája kékülni kezd.
~ A francba, ez a én hibám, én miattam tőrtént ez az egész. - Csak gondolom magamban, és feln készülök arra, hogy talán őt is lekell ütni. Bár, azért remélem, hogy mégsem. De, a vérfarkast minden további nélkül püfölöm ha kell, De az hogy Akalit bántsam, hát nem is tudom, minden esetre majd meglátjuk.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 05 Szept. 2014, 11:25

Ez megint valami régi dolog nálam, nemtom, mér csináltam. Nimfaöcsköst jól meg is leptem vele. Elengedem, nem szorongatom sokáig, csak meg akartam köszönni, hogy megmentette az én kis drágaságomat, Kittit.
- Hogy fogod csinálni? Beásod a hó alá, a föld alá?
Nimfaerővel biztosan így fogja csinálni, de kíváncsi vagyok. Tudni akarom, ahogy általában mindent.
- Húúú, de jó, hogy mondod, ezt már el is felejtettem. Lesz nagy hepaj, hogy ilyen bőröket viszek, haha!
Büszke vagyok magamra, magunkra, hogy két olyan vízi állatot legyőztünk. Egyik sem volt könnyű. Kittivel szinte még csak most találkoztunk és előttem van az erőd, ahol állt a pult mögött és kenyeret adott hússal a párducbőrért. Lehet, hogy nem véletlenül vettem észre őt? Bizzztos. Ismertem a nővéreit, valahogy ráéreztem, kit kell keresni a piacon. Háhh, de érdekes!
- Danuban beengednek? Múltkor is olyan bonyolult volt és akkor nem is egyedül mentem. Mi a jelszó vagy hogy lesz vagy mi?
Végülis ismernek engem ott. Másik kérdés, hogy bíznak-e bennem. Visszamegyek Bakura nélkül, mit gondolnak? Hogy megöltem és előállok egy mesével, hogy messzire ment? Kittivel beszélnem kell azokról, amiket ma láttam. A nővéreiről és mindenről.
- Hogy érsz vissza sötétedésre, ha olyan messzire mész és nagyon el kell rejtened ezt a dobozt?
A vállamra teszi a másik bőrt és sok szerencsét kíván. Akkor nem is megy olyan messze? Aszittem, több napi utat tesz meg.
- Várjál! Bakura, ne siess annyira! - kiabálok utána. - Veled megyek mégis! Kíváncsi vagyok, hogy csinálod és ketten jobban boldogulunk mindenhogyan.
Remélem, még nem késő és utolérem. Meggondoltam maga, nem akarok egyedül hazamenni. Haza? Most Danu nekem az otthon és Kitti háza.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 07 Szept. 2014, 15:48

Helyszín: hegyek közt
Résztvevő: Lien(Éva)

Ahogy ütlegeled a farkasembert az néha feléd mordul és feléd kap, de idejében még ki tudsz térni előle. Barátnőd pedig tovább karmolja az ellenfeleteket, majd egyszer sikerül belemélyeszteni a fogait annak vállába, mire az felüvölt és akkorát üt rajta, hogy a szomszédos fáig repül, a bundája teljesen kék lesz, majd visszavált eredeti formájára. Ekkor még ütlegeled, ami nem is ártana neki különösebben, míg egyszer rá nem ütsz az orrára és az imént szerzett sebére, ekkor feléd ordít egy nagyot, majd ellök téged és elfut nyüszítve az orrát és a karját fogva. Neked nem esett különösebb bajod, de Akalin látod, hogy határozottan nincs jó bőrben. Karmolások vannak a karjain és a lábain.

Helyszín: Sunorine bejáratánál
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Kérdésedre a nimfaöcsi hamar válaszol is.
- Jaja, de előbb még csinálni fogok egy csalikincset is, hogyha azt megtalálták, már ne akarjanak tovább keresgélni.
A bőrős megjegyzésre csak mosolygok egyet, majd az újabb kérdésre hamar felelek.
- Beengednek, ha tudod hogyan kell.
Ekkor körbenéz, és mikor nem lát senkit a füledhez hajol.
- Mond azt hogy Bakura küldött fehér kaktuszért.
Suttogja, majd kuncog és elmagyarázza a dolgot.
- Olyan mint a jelszó rendszer, csak minden nimfánál más a meghatalmazott jelszó. Minden nimfához más növény tartozik. Így az ő általuk meghatározottak tudnak csak bejutni, ha hibás a név növény kombináció akkor ott bukta van az illetőnek.
Mondja mintegy magyarázat képen.
A visszaéréssel kapcsolatos kérdésedre hamar válaszol.
- Hamar el fogom tudni rejteni nem akar senki se sok időt tartani ott így én se fogok sokáig ásni. Amúgy meg az egész szigetet meg lehet hosszában járni egy-két nap alatt. Ha légvonalban mész.
Miután elköszön már meg is indulna, amikor megállítod. A srác elmosolyodik, majd átveszi a kígyóbőrt a válladról a sajátjára.
- Akkor siessünk nincs sok időnk sötétedésig.
Mondja, majd melletted baktat előre immár az erdőben.
- Oké lehet kicsit később érünk vissza mint sötétedés, de nincs olyan messze a falutól a hűvös terület, csak fél óra, vagy óra gyalog, bár ha nem cipekedik az ember hamarabb is meg tudja járni.


_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 14 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 14 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 14 Mudch0 Random - Page 14 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 14 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 14 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Pént. 12 Szept. 2014, 19:37

Miután sikeresen találok egy nagy botot, és ütni kezdem az ordast, aki néha még felém is kap, de én még időben kitérek előle. Akali, közben szintén karmolja őt, ahol éri, majd bele is harap a vállába, mire ő fel üvölt, és akkorát üt, hogy Akali a szomszédos fának csapódik. Én, közben ismét ütni kezdem, de semmi hatása, egészen addig, míg nem ütök az orrára, és a sebére, mire ő fel ordít, ellök, és nyüszitve elrohan. Még egy pár percig nézzem a bestia hült helyét, majd fel állok, és elindulok Akali felé, akin látszik, hogy nincs jól, így nem kell rá kérdeznem, hogy, hogy van. Aggódva nézzek rá, és kérdem tőle.
- Lábra tudsz állni? - Kérdem, és ha nem, akkor mondom neki. - Gyere, kapaszkodj belém, haza kisérlek. - Mondom, de azért még most is rá vagyok szorúlva, hisz én vele ellentétben, nem emlékszem semmire. Valamint, nem is akarom őt itt hagyni.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 13 Szept. 2014, 12:35

Mennyi esze van Bakurának? Jól átveri a doboz kutatóit, csinál egy másikat, ami hasonló és azt fogják hinni, megvan az igazi. Az igazit pedig nem fogják ott keresni. Nagyon trükkös! Közel hajolok, hogy halljam a jelszót. Ha legközelebb egyedül megyek, akkor fogom tudni. Hááááh, nem gondoltam volna, hogy ilyen kicsi ez a sziget. Bár visszatérnének az emlékeim mindenről. Már sok minden megvan, de még mindig úgy érzem magam, mint aki semmit sem tud a világról. Meggyőzöm magamat, hogy hajléandó vagyok cipelni a bőröket és inkább segítek Bakurának. Ha ilyen kevés idő, én vállalom. Ő viszi a kígyó bőrét, én a krokiét. Remélem, nem romlik meg és nem kezdik ki a bogarak. Egy büdös, rohadt bőrt nem adnék oda Kittinek.
- Menjünk, menjünk! - mondom kíváncsian. Érdekel, hova fogjuk tenni a dobozt.
- Ugye nem baj, hogy már ketten is fogjuk tudni, hol van. Én nem mondom el senkinek, láttam, mit tudnak csinálni a szörnyek. Csak ha valaki elvarázsol és kiszedi belőlem, az baj lehet. Vagy majd a végén ne nézzek oda?
Menetelek Bakura mellett és eszembe jut még valami. Megint kombinálok, mindent összekötök mindennel.
- Tehát apád és Dóra ereklyékkel foglalkoznak, ugye? Szerinted a holtak kincséről is tudnak valamit? Az átokról, ami miatt ilyen lettem? Dórát félnék megkérdezni, mert veszélyesnek tűnik, de apátokkal beszélnék. Elvileg ismerem is a látomás szerint vagy találkoztam vele.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 14 Szept. 2014, 17:18

Helyszín: északi erdők
Résztvevő: Lien(Éva)

A kérdésedre Akali rád néz és halványan mosolyog.
- Azt hiszem igen.
Mondja, majd látod, ahogy kissé nehézkesen, de végül feláll. Ahogy megindul feléd, észreveszed, hogy a bal lábára kicsit sántít, mondjuk van rajta egy termetets karmolás is, ami nem sokat segít a helyzetén. Látod, rajta, hogy azért nem mozog könnyen így fel ajánlod a segítséged,amit el is fogad.
- Arra.
Mutat ujjával északnyugat felé.
- Arra van a falunk.
Mondja, majd ha segítesz neki, akkor megindultok ketten abba az irányba. Az út kezdeti szakaszában az erdő csöndes úgy tűnik nem tartogat számotokra további izgalmakat.

Helyszín: középső erdő területek
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

- Meg bízom benned, hogy nem árulod el hova lesz elrejtve. Szerintem te magad is láttad mire képes és nem is akarnád, hogy még egyszer látnod kelljen azt a sok szörnyűséget, ami kijön belőle. Amúgy teljesen mindegy elvégre akkor is tudná, hogy nagyjából merre van, de arra szerintem nem gondol, hogy két doboz is lesz.
Mondja Bakura miközben rád sandít és figyeli a reakciódat.
Amikor a holtak kincséről kérdezed, akkor elgondolkodik.
- Hmm. Szerintem tdnak róla, de nem hinném, hogy bármi közük is lenne hozzá. Minden esetre ha meg akarnád kérdezni apát, akkor sanszos, hogy összefutsz Dórával is.
Mondja őszinte, de komoly ábrázattal, miközben elkezd baktatni az erdőben.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 14 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 14 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 14 Mudch0 Random - Page 14 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 14 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 14 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 15 Szept. 2014, 20:14

Az biztos is, hogy nem akarok látni olyan szörnyeket, amilyeneket a látomásban láttam. Szinte ott voltam velük, mikor ért a látomás és majdnem olyan lehetett, mint amikor igazából megtörtént velem valamikor régen. Az időket még nem tudom összerakni, hogy mi mikor volt és mennyi idő telt el. Asszem, a vízesésen tegnap jöttem le a hajóval és előtte támadott meg Vivien. Értem, hogy csináljuk és csak remélni tudom, hogy nem találkozok gondolatolvasóval vagy olyannal, aki elmondatja velem, hová dugtuk a dobozt.
- Jó, értem, persze, hogy hallgatok. Mondom, hogy nem kell az, amit már láttam és amikkel harcoltam.
Megyünk, megyünk az erdőben és a válasz nem túl jó. Idegesen megrázom a fejemet.
- Attól a nőtől kiráz a hideg. Már elnézést, tudom, hogy a testvéred, de...megcsinált egy ilyen dobozt, kiengedte a szörnyeket. Mégis az az érzésem, hogy egyszer muszáj lesz találkozni vele. Kézen fogva mentünk a látomásban. Nem akarom Kittit lecserélni, csak érdekel, hogy mi volt köztünk Dórával, hogy indult, stb. Szerinted megváltozott? Bezárta a szörnyeket és neked adta a dobozt, hogy dugd el. Ez jó jel, nem? Az iránytűm mégis majdnem kiakadt és jelezte, hogy bújjak el, mert veszélyes a nő.
Nézem a tájat és a lábam elé is nézek, kapkodom a fejemet, mikor beszélek.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 23 Szept. 2014, 10:52

Helyszín:Dorfen városa
Résztvevő:Kole(Szása)

Sötét éjszaka. Fájó fejjel térsz magadhoz egy sikátorban. Nem tudod hogyan kerültél oda, sőt arra sem emlékszel te magad ki vagy valójában. Ha megvizsgálod magad akkor csak egy puklit találsz a fejeden és semmi más sérülést nem látsz. Ami mg feltűnhet neked elsőre az egy lán funkcionál övedként.
Azt oldaladon van egy tarisznya. Ha belenézel a következőket találod benne:
20 arany egy erszényben
egy tőr, melynek a markolatába a következő van vésve: "Kole"
Valamint egy cetli ezzel az üzenettel: Várlak ma este a kocsmában. Üdv. Anytony Draco.

Helyszín: középső erdő területek
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

- Azt tudom, hogy nem direkt csinálta a dobozt ilyenre. Apám mesélte mikor még kicsik voltunk, hogy az ereklye készítés olyan mint a varázslás, Ha újat akarsz létrehozni, nem tudhatod milyen lesz az eredmény. Így Pandora se tudhatta, hogy a doboza be fogja szippantani a dolgokat, mivel előtte senki se csinált még ilyen ereklyét. Amúgy engem is kiráz a hideg néha tőle, d inkább attól, hogy nagy hatalma van mint ereklye készítő és tudna is élni vele, ha akarna.
- Szerintem is jó jel, hogy ideadta a dobozt, eddig ő próbálta meg dugdosni, de nem volt túl sikeres, szerintem ezért fordult hozzám. Ami pedig kettőtök kapcsolatát illeti, ez csak rátok tartozik, de talán ha találkoznál vele, megtudhatnál tőle egyet és mást a múltadról, talán még a nevedet is. Nekem kissé furcsa, hogy csak haverként tudlak szólítani.
Amikor az iránytőt hozod szóba, akkor egy kicsit elgondolkodik.
- De az is lehet, hogy azt akarta, hogy hallgass ki minket és ezért vezetett a bokorba, elvégre ha jól emlékszel azt mondta a hang a látomásodban, hogy az a kütyü oda vezet, ahol éppen lenned kell.
Mondja, majd az erdő sűrűjében hirtelen megáll.
- Szerintem itt csinálom meg a csalidobozt, mert a sarkvidéken sokkal nehezebb lenne miközben halálra fagyunk. Vagyis csak én, te csak megfagynál.
Mondja mosolyogva, majd leteszi a cuccait a földre és a tenyerét földre teszi. Látod, ahogy a srác vállán és mellkasán fapáncél jelenik meg, pont olyan, mint amikor a kígyóval harcolt, de most nem terjedt ki a dolog az egész testére. A srác letépi magáról a fakéreg darabjait, amik most a szokásosnál kissé szimmetrikusabbak, téglalapra emlékeztetnek. Összeilleszti a lapokat, majd az egyik ujját indává alakítja ami végigfut a lemezek közt, tetején és oldalán, így rögzítve azokat egymáshoz, majd az inda a rögtönzött doboz tetején egy koponyához hasonló motívumba csomósodik össze.
- Szerintem egész jó lett. Haver megtennéd, hogy levágod az indám rólam a kardoddal? Nyugi semmi bajom se lesz, csak karcos lesz az ujjam, amit hamar meg is tudok majd gyógyítani.
Kér téged miközben eltartja magától dobozt, ami egy ujjáról lóg lefelé.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 14 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 14 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 14 Mudch0 Random - Page 14 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 14 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 14 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 26 Szept. 2014, 10:18

Jaaa, hogy ezt nem szándékosan csinálta? Csak bakizott. Hát akkor hatalmasat bakizott, hogy majdnem elpusztult a világ a szörnyeitől. Megjegyeztem: ne varázsolj, ne csinálj ereklyét, amíg nem vagy biztos a dolgodban. Most elbizonytalanodtam, hogy mi lesz, ha egyszer megtalálom a módját, hogy levegyék rólam az átkot. Az is félresikerülhet. Akkor mi történne? Minden sebem egyszerre megjelenne és meghalnék? Vagy ellenkezőleg, nem tudnék többet megsebesülni? Ezek  varázslatok olyan bonyolultak, bármi megtörténhet miattuk.
- Akkor azt mondod, hogy nem gonosz? Csak mellényúlt, nagyon mellényúlt? Hát ez már jobban hangzik. Bakura, azt el se tudnád képzelni, nekem milyen furcsa az egész. Ma reggeltől vannak emlékeim, ennyi és kész. Se az, hogy hol születtem, ki volt az apám, hogy nőttem fel, kit szerettem, kit gyűlöltem és még nevem sincs. Ezek a látomások mindig segítenek egy keveset meglátni és azokból rakom össze a múltamat. Ne akard kipróbálni, sose ess le egy vízesésen...
Nem is esne ő le. Csinálna egy indát és megkapaszkodna. Az biztos, hogy a világon a legrosszabb, mikor nem tudja valaki, hogy kicsoda ő. Mintha kiradírozták volna a múltam nagy részét. Bakura érdekeseket mond és eszembe jut valami.
- Lehet, hogy nem mondott volna el mindent, ha engem is lát? Igazad lehet. Nem enne meg vacsorára, ha találkoznánk, remélem. Kitaláltam! El kellett bújnom, most, de nem kell mindig elbújnom és ha visszajöttünk a doboz elrejtéséből, meg fogom keresni és beszélek vele. Szerinted meg merjem tenni egyedül? Én nem félek, csak...nem tudom, jó ötlet-e. Biztosan megint látomásaim lesznek az ismerős arctól. Nagyon is érdekel, hogy ő mit tud rólam mondani.
Ennek az átoknak jó része, hogy nem fagynék halálra. Ezt a részét élvezem. Kíváncsi vagyok, hogy csinál Bakura dobozt. Imádom ezeket a nimfatrükköket. Páncélt növeszt és leszabja magáról. Indák indulnak és kész a doboz. Csodás képesség, nagyon tetszik.
- Húúú, vágjalak meg? Nem rajtad akartam kipróbálni a kardomat.
Tétovázok, mert nem akarom bántani azt, akivel együtt harcoltam és akinek sokat köszönhetek. Végülis biztosan tudja, mit csinál. Ő azt mondja, hogy nem baj, be fog gyógyulni. Nézzük! Előveszem a kardot a tokjából és nagyot sújtok, hogy elvágjam az indát. A dobozhoz ugrok, hogy ne essen le a földre, ne legyen baja. Nézem Bakurát, hogy gyógyul-e.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Szása Pént. 26 Szept. 2014, 12:40

~Aj a fejem. Mi történt velem? Talán végig hajtott rajtam egy csorda kentaur? ~ kérdezem magamat miközben feltápászkodok. ~ Jaj de nem tetszik ez nekem! Nagyon nem tetszik!
Feltápászkodok és megvizsgálom magamat. Sérülést nem találtam a testemen, csak egy óriási púpot a fejemen. Valaki jól elbánhatott velem. Bár a szütyőmet meghagyták. Miért? Nem lehetek valami jó fej, ha csak úgy leütnek a sikátorban. Az övem helyén egy lánc van. De miért? Biztos összevesztem otthon az öv árussal vagy vasáru boltom van? Bár az is lehet, hogy aki leütött az tette rám. Remélem hogy nőnemű volt!
A tarisznyában találtam 20 aranyat. Vajon az sok vagy kevés? Remélem egy kiadós vacsorára elég lesz, mert farkas éhes vagyok! Plusz egy kést is találtam. Egyszerű, de szépen megmunkált, még egy név is bele van gravírozva. Talán az enyém? Tényleg ki vagyok én? Hol vagyok? Mit keresek itt? Miért csak most vettem észre hogy nem emlékszem semmire? Vajon kaphatok itt valahol egy jó nagy szelet félig átsült marhaszeletet? Hú, ettől a sok kérdéstől megint megfájdult a fejem! Na mindegy.
Míg kotorászok a zsákba kiesik belőle egy kis cetli, amire ez van írva: „Várlak ma este a kocsmában. Üdv. Anytony Draco.” Az üdvből arra következtetek hogy jó barátom lehet, hát megvárom az estét és elmegyek az első kocsmába. Ó már este is van. Na ez gyors volt.
Amint megtalálom a kocsmát, bemegyek az ajtaján és anélkül hogy széjjelnéznék jól hangosan elkiáltom magam, úgy hogy az egész szoba csak úgy zengjen tőle – Anytony Draco itt vagyok! Ha beszélni akartál velem akkor azonnal vegyél nekem egy fél marhát mert éhen halok! Ja és egy zacskó jeget is ha lehet! - teszem hozzá némivel halkabban és rá teszem a kezem a fájó fejemre.
Szása
Szása
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Aug. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Szása
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 28 Szept. 2014, 17:26

Helyszín: középső erdő területek
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

- Szerintem nem gonosz, bár lehet, hogy túl elfogult vagyok a testvéremmel szemben.
Próbálja rövidre zárni ezzel a mondatával végre a témát, bár úgy tűnik sikertelenül.
- Valóban nem tudom elképzelni, de lehet jobban jártál vele nem gondolod? Lehet nem ismered a múltad, de akiket eddig ismertem kalózokat, azok sosem voltak ilyen jó fejek. Azok legszívesebben tűzifát csináltak volna belőlem. Lehet jobb ember lettél az elmúlt két napban, mint voltál, csak azért mert nem ismered a múltad.(két nap telt el.) Bár el kell döntened, hogy egyáltalán ismerni akarod -e, mert lehet nem fog tetszeni amit ott találsz majd.
Mondja, majd lehajtja a fejét, pont úgy mint amikor a testvérei múltjáról beszélt, felmerül benned a gyanú hogy talán van valami a srác múltjában amit szívesen elfelejtene.
A közvetlenséggel kapcsolatos kérdésedre pedig válaszol is.
- Valószínű. Szerintem egész hasznos kis ereklyét kaptál, az enyémmel eddig csak a baj volt.
Mondja egy félmosollyal az arcán. A kérdésre, hogy meg merd -e keresni a srác elgondolkodik.
- Hát, fogalmam sincs, szerintem csak nem fog megenni, de arról fogalmam sincs, hogy lesz -e majd újabb látomásod ha meglátod az arcát.
Elkészíti a dobozt épp ahogy tervezte, majd megvárja, hogy levágd.
- Ne kíméld az indát.
Mondja, mielőtt levágod. A dobozt még a levegőben könnyűszerrel elkapod, majd látod, hogy Bakura a kezéhez, nyúl és a tövig levágott indaujját nézi.
- mindenségit haver ezt túl rövidre vágtad, az ujjam is oda!
kiáltja fájdalomtól grimaszolt fejjel, mire te önkénytelenül is meghökkensz, mikor Bakura ezt meglátja nevetni kezd, az indacsonk véres ujjá nő vissza, majd azt Bakura a földre rakja és a véres seb szinte azonnal eltűnik.
- Bocsi, nem bírtam kihagyni.
Mondja, miközben már megpróbálja visszafogni a nevetést. Amint abbahagyja egy női hangot hallotok, amely egészen olyan, mintha egy barlangból jönne.
- Bakura, te örök gyerek, mikor nősz már ki a gyerekes csínyeidből?
- He? Haver szerinted ez a hang honnan jött?
Kérdi tőled kissé aggódó fejjel, miközben forgolódik körbe a hang irányát keresve. Te Bakura felől halottad jönni a hangot, pontosabban az új tarisznyájából.

Helyszín: Dorfen városa
Résztvevő: Kole(Szása)

Kibotorkálsz a sikátorból és hamar meg is pillantod a kocsmát, nehéz lenne eltéveszteni, főleg a belőle kiszűrődő zsivaj miatt. Amint belépsz hangosan elkiáltod magad, majd mikor körbenézel kissé meglepve tapasztalod, hogy a helyiség tele van furcsa kinézetű idegenekkel. Akad köztük hófehér szárnyas alak, démon szarvú idegen, de persze emberi külsejű is. Ami viszont a legbizarrabb kinézetű, az a kidobó ember, aki téged méreget. A kidobó ugyanis egy ork volt, méghozzá egy jó ronda. épp csak felfogod mit látsz, mikor egy férfi odakiált neked. Épp a pult mellett ül az egyik széken.
- Te aztán tudod hogyan kell belépni. Jó hogy még életben látlak haver, huppanj le mellém.
Mondja, majd megvárja, míg közelebb mész hozzá.
- Amilyen bunyón lehetsz túl megérdemled a kaját, de egy valamit árulj el, mi a fene az a zacskó?
kérdi tőled tök lazán.

// A technológia megragadt a középkorinál kivéve egy várost és ez nem az. Akkoriban még nem zacskózhatták a jeget. //

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 14 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 14 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 14 Mudch0 Random - Page 14 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 14 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 14 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 29 Szept. 2014, 10:47

Bakurának azt elhiszem, hogy nem gonosz a testvére. Ő ismeri. Én...ismertem. Talán. Valamennyire. Minden elveszett, amit tudtam róla. Most annyit tudok Dóráról, amit látomásban láttam.
- Nem, én ezt nem tudom elfogadni, hogy ne ismerjem meg a múltamat. Kíváncsi természet vagyok, műr feltűnhetett, hogy mindig kérdezek valamit. Hogy bírnám ki, hogy azt sem tudjam, ki vagyok? Száz százalék, hogy nem fog tetszeni, amit  találok. A látomásokból is alig tetszett valami és nem a fizikai rosszullét miatt. Azt nem hiszem, hogy rögtön seggfej leszek, ha megtudom, mi voltam. Téged meg a családodat, akiket megismertem két napja, megbecsüllek és nem foglak felkoncolni azért, mert valamit látok majd a múltamból. Ebben biztos lehetsz, haver!
Félek egy kicsit, hogy olyat látok majd, ami miatt ez megváltozhat. Az akaratom nem a múltamtól függ, igaz? Hacsak nem látok ott egy olyan célt, ami jónak tűnik. Nem, nem tudom elképzelni, hogy szembeforduljak Kittiékkel.
- Amúgy is a hajóm összetörött a vízesésen, az embereim meghaltak. Asszem. Ha nem olyanok, mint én. Akkor se tudnám, hol vannak. Én már nem állok kalóznak.
Az ereklyém valóban hasznos, sokat segített. Bakuráé rohadt rosszul indult. Tüsszentett és felrepült a fára. Nevetek, mikor erre gondolok.
- Neked is van olyan, amit elfelejtenél? Érdekes, hogy erre nincs módszer, ugye? Csak egy teljes törlésre, ahhoz is a vízesésen kell leesni és beverni a fejedet. Bezzeg visszaszerezni az emlékeket csak darabonként lehet.
Kíváncsi vagyok, mi a sötét titka. Lehet, hogy nem mondja el, ha olyan fájdalmas.
A vágást végül megcsinálom, fejem fölé emelem a kardot és úgy sújtok le. Elkapom a dobozt és biztonságba helyezem a földre. Mi? Az ujja nem nő vissza? Ne már! Megcsonkítottam? A fene essen belé!
- Ez nagyon szar vicc volt, tesó...
Teljesen elszégyelltem magam, hogy egy életre elrontottam a kezét. Csúnya vicc volt és aljas. Nem nevetek. Megkönnyebbülök, mikor visszanő neki.
Egy nő egy barlangból? Barlang sehol. Nő sehol. Ez nem látomás, nem halomás, Bakura is hallotta. Én félve mutogatok, mert ha hang tud jönni a dobozból, akkor ez nem lesz jó.
- Bakura, a tarisznyádból hallottam... Beszélnek a szörnyek a dobozból? Remélem, mást nem tudnak csinálni onnan. Ugye? Ugye? Ugye?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Szása Hétf. 29 Szept. 2014, 22:06

Miután megvoltam a belépőmmel észrevettem hogy talán nem ez volt a legbölcsebb húzásom. Lehet hogy tényleg megérdemeltem azt a kupán vágást? Bár kicsit túllőttek vele a célon! Az amnézia nem menő. Kivéve ha a fejbekólintással nyertem egy csomó aranyat! Nagyon sokat!
-Nyugi van nagyfiú – mondom a kidobó embernek – Látom te is morcos vagy üres hassal – lassan és gyengéden a vállába bokszolok.
Míg lassan megközelítem a férfit, örülök neki hogy legalább embernek néz ki. Ha véletlenül női angyal mellett is elhaladna akkor megszólítaná hogy: „Nagyon fájt amikor leestél, mert te csak is angyal lehetsz olyan gyönyörű vagy.” Ha pozitív választ kap akkor rákacsint, ha negatívat akkor csak megvonja a vállát, de mindenképpen tovább megy.
Mikor odaérek a csávóhoz, leülök mellé és megszorítom jó erősen a fejemet. Kicsinálom aki ilyet mert csinálni velem.
-Szia. Te vagy Draco igaz? Engem szólíts ahogy akarsz, úgy se emlékszem a nevemre. És ami a zacskót illet – teszi hozzá halkabban – fogalmam sincs micsoda, de jól hangzik nem? Milyen király volna, ha feltalálnák az olyan dolgot, amiben hosszú ideig lehetne tárolni fagyasztott vizet nem? És a zacskó név még talán nem foglalt. Ha mégis foglalt akkor legyen polipropilén. Annak is jó a csengése nem? – és cinkosul rá kacsintok, mintha valami nagy titokba avattam volna be. – De még mielőtt elfajulna ez a helyzet, áruld el lassan és tömören hogy ki vagyok, ki vagy te, mit akarsz - ezután jól hangosan hozzáteszi - és ami a legfontosabb hol van már a tehenem? Bár felőlem bika is jöhet.
Szása
Szása
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Aug. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Szása
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Kedd 07 Okt. 2014, 16:56

Kérdésemre meg is kapom a választ, majd Akali fel áll, de nehézkesen, a lábát csúfitó seb miat, nehézkesen megy, így fel ajánlom neki, hogy segítek, amit ő el is fogad, majd mutatja, hogy merre kell menjünk. Az út, eleinte barátságos, és békés, de azért a botot, amivel el kergettem a vérfarkast, azt továbra is magamnál tartom, hátha megint szükségünk lesz rá.
- Vannálunk orvos, akihez el vihetlek? - Kérdem, hisz akkor egyenesen hozzá kellene mennünk. Ő talán tud valamit kezdeni a sebekkel, bár én is beköthetném, de az nem bíztos, hogy jó lenne.
~ Tarski Akali. - Gondolom magamban, és közben próbálok vele haladni.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 11 Okt. 2014, 12:09

Helyszín: középső erdő területek
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Mikor a dolgokról kérdezed amit elfelejtene, kissé szomorú tekintettel néz maga elé.
- Nincs olyan, aki nem élt volna már meg, olyat, amit ne akarna elfelejteni.
Mikor mondod, hogy biztosan nem változna sokat ha visszakapná az emlékeit, újra megjelenik a vidámság a szemében.
- Remélem én is. Túl jó fejnek ismertelek meg, ahhoz képest, hogy kalóz voltál. Ha akkor sem akarsz majd újra kalóznak állni akkor talán majd a faluba is beköltözhetsz, ha akarsz, bár azzal lesz egy kis macera, de szerintem nem lehetetlen a dolog.
Mondja, majd ugye a doboz elkészítése után viccelődik egy sort, majd mikor közlöd, hogy a hang amit az imént halott a tarisznyájából jött mintha megvilágosodott volna úgy kap a tarisznyához.
- Szerintem nem a dobozból jönnek a hangok, hanem...
Mondja, miközben kotorászni kezd, majd előhúz egy medált, melyből Dóra arca tükröződik.
-...ezt. Dóra te kémkedsz utánam? Tudod, hogy utálom, ha kommunikációs amulettet dugsz a cuccom közé.
Ami meglepőbb volt a nő válaszolt is az ékszerből.
- Naná, furcsán viselkedtél és tudni akartam mitől lettél olyan feszült. Már értem miért. Találkoztál egy amnéziák kalózzal.
A nő ekkor rád néz és még a kis képen keresztül is láttad az arcán, hogy meglepődik.
- Aanal Nathrakh? Hát veled meg mi történt?
Kérdi a n inkább aggódó mintsem gyilkos kedvű ábrázattal.

Helyszín: Dorfen városa
Résztvevő: Kole(Szása)

A srác furcsán és kérdőn néz rád mikor el kezdesz neki magyarázni.
- Mi van? Annyira szétveretted magad azzal a démonnal, hogy az emlékeket is kiverte a fejedből? Minek tárolnánk mi a jeget, kisebb adagokban, ott van rá a pince. Kapsz kaját haver nyugi, tudod nem sül meg az magától.
Ekkor int a pultosnak, majd rendelt két adaggal.
- Haver mi az utolsó dolog amire emlékszel? Aztán kezdek el mesélni arról ki is vagy, mármint amennyire én ismerlek.

Helyszín: északi erdők
Résztvevő: Lien(Éva)

Míg botorkáltok együtt Akali is válaszol a kérdésre.
- Van, de szerintem inkább célszerű egy másik faluba menni, ami szintén nincs messze. A Nimfák a legjobb dokik. Az ő falujuk, bár légvonalban hasonló irányba van. Ismerek egyet, aki az adódom, ő többet tudna tenni a lábamért, most szerintem. Bár remélem, hogy arra a botra nem lesz szükség.
Amint ezt kimondja, a hátatok mögött lassan szétválik a növényzet, mintha valami közeledne.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 14 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 14 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 14 Mudch0 Random - Page 14 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 14 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 14 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 11 Okt. 2014, 17:57

Nem akarja elmondani, annyira szörnyű dolgok lehetnek. Majd később talán. Még alig ismerjük egymást, megértem, hogy nem áll elő a legnagyobb félelmeivel, a sötét múltjával. Én előállnék, ha tudnék, de nem emlékszem. Amire emlékszem, amit látomásból láttam, azt elmondtam, nem szégyelltem, hogy kalóz voltam eddig. Bakura más, mint én, nem ilyen könnyen veszi az életet.
- Nagyon jó volt nálatok, de ha helyreállnak az emlékeim, biztosan érdekelni fog a régi életem is, a családom, a barátaim. Kalóznak nem megyek, most már egészen máshogy látom azt, amit megéltem. Mintha csak elmesélték volna nekem és én lennék a közönség a saját életemben. Nem volt jó mese. Köszönöm, szerintem élni fogok a lehetőséggel, hogy nálatok telepedjek le, ha lehet.
Bizonytalan vagyok, nem tudom, mit akarok. Dórával jártam, de lehet, hogy feleségem is volt és gyerekeim? Fogalmam sincs. A szüleimről sem, a barátaimról sem. A látomásaim halállal voltak tele. Azok a színes lények a barátaim voltak, akik mellettem harcoltak a szörnyek ellen? Hmmm, lehet. Sok mindent meg kell még tudnom magamról, a múltamról.
Azt hittem, egy női szörny kiabált kifelé. Nem tudtam, hogy lett volna ez lehetséges, hogy kilát, kihall és beszél onnan. Vannak egyáltalán női szörnyek? Biztosan vannak, azoknak is kell szaporodni valahogy. Bakura egyből érti. Elsápadok. Pandora mindent hallott, hogy kibeszéltük és hogy elmondtam a nagy titkaimat és a terveimet. Bakurát is kihallgatta, tudni fogja, hova tesszük a dobozt és hogy lesz egy másolat. Húúúú, de szemét nőszemély!
- Aanal Nathrakh? Hallod, Bakura? Ez a nevem. Pandora, nem tudom, mit gondoljak rólad. Mindent hallottál eddig, ugye? Azért vagyok így összevarrva és megsebezve, mert harcoltam mindenféle állattal.
Mutatom a sebeimet. A párducét Kitti már bevarrta, ma egy korkival bírkóztam és egy kígyóval, aztán valamilyen istennel egy Egyiptom nevű szigetről.
- Nem így néztem ki, mikor ismertél? Miért hallgatóztál ilyen sunyi módon? Ha már itt vagy, akkor árulj el nekem mindent, amit tudsz rólam. Hol ismerkedtünk meg, milyen kapcsolatban voltunk, hogyan lett vége? Kik voltak azok, akik veszekedtek veled, mikor a látomásban elvetted a dobozt?
Nem tudom, mennyit mond el és hogy hihetek-e neki. Hazudhat és nem fogok rájönni, mert nem emlékszem. Bámulok a medálba, hátha az arca miatt eszembe jut valami. Jó lenne, ha nem esnék össze minden látomásnál, hanem úgy jönnének a képek, ahogy másnak, mikor megvilágosodik. Kommunikációs medalion, miket tud ez a nő még? Jó lenne, ha valóban nem lenne gonosz, mert ezt a tudást jóra is lehet használni. Ereklye. Ami nekem kell, az is annak számít? Az érmék az átok megtöréséhez vagy mik? Mindjárt megkérdezem, ha még nem tűnik el a kép. Lehet, hogy segítene a nő.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Pént. 17 Okt. 2014, 15:08

Hallom Akali mondatát, de egyenlőre csak a szaavait emésztem magamban.
- Tehát van valaki, aki az adósod. - Jegyzem meg, és már épp dobnám el a botott, mikor is mögölünk, zajt hallok. Hirtelen idegessé válok, mert hátha a vérfarkas tért vissza. Ahogy tudok, Akalival együt fordulok meg, és nézek szembe az illetővel. Valamint, a botot is készenlét be tartom, ha megint támadni kéne.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Szása Szer. 22 Okt. 2014, 11:31

Úgy látszik, még mindig szétszórt vagyok a támadástól. Mennyi ideig lehettem kiütve vajon? Már akkor is ilyen éhes voltam? Minden esetre a fejem még mindig fáj.
- Bocs, csak nem tudom, hogy mi van velem. A legrégebbi emlékem, meg az, amikor felkeltem a sikátorban. Ahogy észrevettem az eddigi jellememből, szerintem én provokáltam a verést, de azért nem bánnám, ha a nyakára léphetnék annak, aki ezt csinálta velem.
Az önsajnálat most nem fog segíteni. Remélem, mihamarabb visszajönnek az emlékeim, de addig is csinálnom kell valamit. Nem akarok otthon kuksolni, ha egyáltalán van otthonom, de arra majd csak később fogok gondolni.
- Kérlek, tőmondatokban mond el, hogy ki vagyok, és hogy miért hívtál ide. Tennem kell valamit, mert olyan furcsán érzem magamat. Olyan elveszetnek. Kell egy cél, és ha lehet nem éppen ingyen. Ja és végül, te ki is vagy? És miért van körülöttünk álarcosbál?
Szása
Szása
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Aug. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Szása
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 23 Okt. 2014, 22:03

Helyszín: északi erdő területek
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Bakura bólint, mikor mondod, hogy lehet élni fogsz a lehetőséggel.
Amikor a nőt kezded el a medálban faggatni ő apránként válaszol.
- Persze hallottam mindent... sajnos látszik is. nem egyszer mondtam neked, hogy oldd fel magadról az átkot mielőtt egy varrásheggyé válnál.
A külsőddel kapcsolatos kérdésre válaszol is az amuletten keresztül
- De hasonlóan, csak a sérüléseid újak, meg persze az amnézia. Bár ha jól sejtem nem emlékszel az utóbbit honnan szerezted.
A sunyiságára csak felvonja a szemöldökét, majd közönyös hangnemben válaszol.
- Csak tudni akartam, hogy a doboz elérte -e a célját, vagy mehetek Bakuráért, hogy kiszabadítsam ha elkapták vagy ilyesmi. Az első megbízás alakalmával adtam neki egy hasonlót, de azt egy ideje nem tudtam elérni, így adtam neki egy újat.
Bakura erre szemét kezdi forgatni mielőtt az amuletten lévő testvérére néz, mielőtt hozzá szólna.
- Mert összetörtem, sajnos nem volt rajta kikapcsolt funkció. Kissé rosszkor kerestél nővérkém.
A nő bólogatásából és megértő ábrázatából leeshetett számodra, hogy milyen fajta megzavarásról lehetett szó.
A rövid eszmecsere után a nő elkezd válaszolgatni a további kérdéseidre is.
- 5 éve ismerlek. Mikor találkoztunk épp egy ereklye után érdeklődtél, hogy tudok -e neked olyat adni, vagy pedig valami hasonlót készíteni neked. Persze meg volt az ára, de te kifizetted, mert már akkor is zombikalóz voltál és meg akartál szabadulni addig összeszedett sebeidtől. Én teljesítettem a kérésedet és készítettem neked egy ereklyét, ami képes volt egyszer újszerűvé varázsolni a testedet...
Ahogy mesél hirtelen peregni kezdenek előtted az elhangzott események, hallod a nő hangját is, de közben a képeket is látod. A jelenet megdöbbent, olyan, mintha újraélnéd a Kittivel való találkozásodat, kísértetiesen hasonlít rá a történet is.
-... miután használtad a követ egészen jóképű lettél. És nagyon hálás voltál a segítségemért így meghívtál egy vacsorára, majd sétáltunk egyet, így kezdődött minden. Összejöttünk. majd egy hét után hívott vissza a legénységed és a víz. Ekkor magaddal vittél, de ezek után már többet nem mehettem, mert Apám nem engedte, hogy hanyagoljam felelősségeimet egy kalóz miatt. Így ment ez sokáig, egy hétig távol egy hétig együtt. Kétszer kellett még neked regeneráló ereklyét készítenem egy-egy út után. Szerettük egymást, de volt ami amit néha úgy éreztem jobban szerettél, mint akkor engem: a pénzt és a hatalmat. Szeretted, ha a figyelem középpontjában voltál, igazi nagy dumásként és azt is, hogy akármilyen verekedésből élve térhettél vissza, ha éjszaka volt.
Ezerrel habzsoltad az életet, és szerezted az ellenségeket eközben. Az egyik dőzsölős estéd után börtönbe kerültél én pedig két hónapig nem tudtam rólad semmit, mire egy barátom hallotta, hogy egy kalóz bekattant a börtönben és a nevemet hajkurászta. Így találtam rád és váltottalak ki, de megváltoztál odabent. Szerencsére jó irányba, és elkezdted kutatni a megoldást ahhoz, hogy ismét ember lehess. Az elmúlt két évben 5 érmét találtál a holtak kincséből a segítségemmel. Persze nemcsak én segítettem neked, néha te is nézted, ahogy ereklyéket gyártok, és segíteni akartál sokszor, mint egy gyerek a konyhában...
Míg mesél lassan kezdesz eggyéválni az emlékekkel, mintha újraélnéd azokat teljesen testestül lelkestül.
-... Míg végül el akartuk készíteni az ereklyét, ami vissza adhatja az átkozottaknak lelkeiket, korábbi életüket, pont mint amire neked is szükséged volt. És így született meg az a borzalom, ami most az öcsém tarisznyájában van. Az a szelence ebből a kísérletből született. Mikor elkészült nem tudtuk mire képes, mikor kipróbáltuk rajtad nem értettük miért zárt be téged a doboz, miközben pont, hogy nem az lett volna a célja. Mikor ismét kinyitottam kijöttél és semmi bajod sem volt. Ezek után leteszteltük a dolgot rajtam is, de valamiért velem nem működött a dolog, Ezek után jöttünk rá, hogy a doboz a bűnöket nézi, és a gonoszságot szívja magába ebből a világból. megtaláltuk a módját, hogy újabb szörnyűségeket fogjunk be anélkül, hogy a régieket kiengednénk. Aztán eljött a végzetes nap. A húgom, aki szintén kalóz volt, és a te régi ellenséged tudomást szerzett a dobozról, ellopta azt, pedig elég jó csapdákkal védtem a kíváncsiskodók elől. Majd szabadjára engedte a világban azt a sok szörnyűséget, amit együtt begyűjtöttünk. És mivel ő volt a felszabadítójuk nagyon sokan mögé álltak és megindultak egy kontinens elleni hadjáratra. Ez ellen indítottunk mi ellentámadást az ereklyekészítők csapatával. Bár kevesen voltunk, de sok ember is mellettünk harcolt az ereklyéink különböző erejét felhasználva. A csatát megnyertük és sikerült az összes szörnyűséget visszazárni a dobozba.
Ezek után veszekedtek velem a többiek, hogy soha többé e merjek kísérletezni. Később magunkat aztán egymást kezdtük el hibáztatni azért amit tettünk, és eltávolodtunk egymástól. Három hónappal a történtek után kibékültünk, de már csak barátok voltunk egymás számára semmi több. Aztán hírt kaptál a húgomról, akin azóta is bosszút akartál állni amiért kinyitotta a szelencét, én mondtam, hogy a vesztedbe rohansz, de nem hallgattál rám. Ez történt mikor utoljára láttalak és ez nem volt egy hete sem...
Ezek után az emlékképbe akaratlanul is becsatlakoznak a vörös hajú kalózzal való csatázásod emlékképei. A nő mesélését nem hallod egy ideig, csak a jelentet látod újra magad előtt. Majd amint véget ér a jelenet egy fehér kép villan fel és elkezdenek peregni a szemed előtt a régebbi emlékeid is. A fejed görcsöl és elnyom minden más érzéket. A képek pedig csak pörögnek.
Árva kisfiúként mutatványosok között nőtt fel, ezért kifejezetten ügyes, viszont veréssel fegyelmezték egy ketrecbe zárva és ha jó volt, halat adtak neki. Emiatt zsigeri, ösztönös testi reakció, hogy fél a bezártságtól (klausztrofóbiás) és egy halért cserébe bármit megtesz. A sok verés miatt egy nap elszökött, ezek után látod magad utcagyerekként is,aki a többi utcagyerekkel lopott és lógott, majd láttad, ahogy a gyerek, aki voltál egyre nagyobb lesz és ugyanazokkal és újabb pajtásokkal lop, csal és bűnöz. Végül elköttök egy kereskedelmi hajót és átformáljátok sajátotok elképzelései szerint. Járjátok először a folyókat a kontinensen, majd a tengert, újabb szigeteket látsz, trópusiakat, jegeseket, másakat. Megannyi emlék és érzelem tör felszínre. harcok emlékképei, amelyek kereskedelmi hajók elfoglalásáról szólnak, vagy éppen más kalózhajókkal való csatázások, többe közt Kitti nővérével, meg eleinte azzal a kapitánnyal is, akit az egyik látomásodban már láthattál, majd a vele való össze barátkozást,később a halálát, közben pedig látsz még egy barlangot is, ahova legénységedből csak te mentél el egyik szabad napodon, mikor nem voltatok épp a tengeren. látod, hogy jutsz el a kincshez, a figyelmeztetéseket, melyeket sutba dobtál, a próbálkozásokat, hogy kiegészíted érméidet az onnan újonnan elvettekkel, de mindhiába, a véráldozatokat, amikkel próbálkoztál, persze nem halálosakkal, csak apró vágásokkal, de hiába, a régi önmagadat nem kaphattad vissza. Ezek után próbáltál gyógymódot keresni, hogy legalább elkezdjenek gyógyulni a sebek, hiába lelketlen a test az átok miatt. Hamarosan pedig megpillantod Pandorát, és rádöbbensz, hogy hiába nincs már lelked a szíved mindíg is megmaradt, akármi is történt veled.
Ekkor térsz magadhoz ismét ezúttal térdelve görnyedsz a földön, egy kezet érzel a válladon, mikor felnézel, Bakura néz rád aggódó szemekkel, és ugyanezt a tekintetet látod visszatükröződni a nyakláncból is, ami most Bakura nyakában lógott.
- Jól vagy Aanal? Az eddigieknél tovább voltál transzban. Minden rendben?
Kérdezi Bakura, míg te magad rádöbbensz, hogy minden emléked visszatért.

// Sikerült, visszatértek az emlékek. Még van ötletem a folytatáshoz, ha szeretnéd, de ha akarsz készíthetsz ide új karaktert is. Csak jelezd a kaland topicban. Smile //


Helyszín: Dorfen városa
Résztvevő: Kole(Szása)

- Ezt aztán jól megszívtad haver, ki tudja mennyi idő lesz, míg visszatérne az emlékek.
- Meghiszem öcsi, de eleve nem volt okos ötlet kihívni valakit, akitől esélyes volt, hogy ki fogsz kapni.
A kérdések sorozatára, a férfi az arcába csap a kezével majd lehúzza azt, vesz egy mély levegőt és látod rajta, hogy olyat fog mondani, amit elég nehezen fogsz megérteni.
- Itt nincs semmilyen álarcosbál. Itt minden valódi amit látsz. Minden és mindenki. Azok a szarvas fickók ott a démonok...
Mutat nem túl feltűnően néhány démonra.
-... Azok ott angyalok, és igen a kocsmában mindegyik megül egymás mellett, legalábbis egy ideig. úgyis ha cikizni akarják egymást ez a legjobb hely rá, mert az alkoholtól legalább jót nevetnek rajta. Mi pedig Kole mindketten átkozottak vagyunk, pontosabban szellemlovasok. Más néven lelketlen emberek. Te is eladtad a lelked az ördögnek, meg én is. Bár te sosem árultad el miért. nemrég érkeztél a városban, eddig csak a kocsmában láttalak és tegnap megbeszéltük, hogy majd én segítek neked bánni a képességeiddel. Aztán meg te döntöd el, hogy élő tisztító tüzet játszol e vagy simán csak pokolra küldöd a bűnösöket. Munka pedig van a városban bőven, akár be is állhatsz halásznak, ha akarsz, ebben a városban az a legkönnyebb.
Mondja a csávó, majd meg is érkezik a kajátok amit a pultos oda is tesz elétek, majd Anthony szavaira a csapos kitesz elétek két sörös kupát is.

Helyszín: északi erdők
Résztvevő: Lien(Éva)

A bokrok közül a várt vérfarkas helyett egy lép elő. Aki amint meglát titeket döbbenten néz rátok. Mikor Akali felé fordul arccal kissé meglepődik,mire akali megszólal.
- Ne nézz már rám ilyen rémülten Kitti. Csak egy vérfarkassal bunyóztam.
A nő csóválni kezdi a fejét, elővesz egy üvegcsét az egyik pisztolytáskájából, majd odalép Akalihoz és elkezdi vizsgálni a sebét.
- Még hogy "csak egy vérfarkassal bunyóztál". Mázlid volt tudod. Ha nem számítanék rá, hogy ma este sérültem fog érkezni haza, akkor nem lenne nálam gyógyír a bajodra.
Mondja a nő és mint egy nővér elkezdi bekenni a sebet azzal a löttyel amit a fiolából csepegtetett a sebre. Majd ezek után letépett egy pálmalevelet az egyik fáról, és átkötötte a sebet.
- Kész vagy. Ti pedig jobb lesz ha siettek, mindjárt elindulnak portyázni a farkasok. Ha nem értek időben a faluba gázban lesztek. De én is ha nem sietek. Csá.
Mondja, majd el is indul futva és pár pillanat múlva el is tűnt a fák között.
Akali rád néz és kész arra, hogy elmagyarázza, miért is viselkedett így Kitti, hogy be sem mutatkozott.
- Ne haragudj rá, amióta megtámadták a farkasok, ilyenkor mindig rohan és nem húzza az időt formalitásokkal. De abban igaza van, hogy sietnünk kéne, ha nem akarunk egy falkányi vérfarkassal találkozni útközben.
Mondja, majd megpróbál lábra állni és veled menni tovább a falu felé.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 14 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 14 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 14 Mudch0 Random - Page 14 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 14 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 14 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 14 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

14 / 18 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.