Lakóépületek

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Vas. 27 Szept. 2020, 18:23

Lakóépületek - Page 4 Bn84rHb


-Hívj segítséget!!!Bárkit....-
Üvöltök rá Laylara, oda dobom neki a mobilom. Én ezt nem így akartam, nem akartam...hogy ez történjen. Nem vagyok felkészülve, hogy tényleg harcba bocsátkozzak, de tök védtelen sem vagyok....nem akartam ezt. Akaratlanul is aktiválom a képességem, egyszerűen csak, nem tudom, csak megakarom menteni. Magamra vonni a figyelmüket...nem akartam, hogy bárki megsérüljön....ez is az én hibám....
Még tudok annyira tisztán gondolkodni, hogy megindulok a bogarak felé, és mivel nem figyelnek rám, megpróbálom megérinteni a puhább részüket, hogy a savam elérje őket, közben pedig úgy koncentrálok még mint soha, annyi savat akarok előcsalni a testemből amennyit csak bírok, olyan erős savat amilyet csak bírok, szénné akarom égetni a bogarakat, hogy úgy szenvedjenek amennyire az lehetséges. Vannak puhább részeik, azokat próbálom megérinteni, savval beteríteni.  Az sem érdekel, ha a saját képességem kárt okozna bennem, nem érdekel ha az egész testemből sav csorogna....meg kell mentenem Stephanie-t, mert ez az egész az én hibám....nem hagyhatom, hogy így érjen véget....


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla and Layla Laskowsky like this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 29 Szept. 2020, 00:00

//Heithy nem írt, én meg akkor megírtam a híreket és Lil'SW-s dolgokat csináltam. szombaton lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Layla Laskowsky likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Layla Laskowsky Pént. 02 Okt. 2020, 21:05

Aham, nyugi, én eggyel se, és olyan szépen végigtrappolnak rajtam, amire én csak megszeppenten pislogok, majd tápászkodok fel. Nem lesz ez így jó, nagyon nem, nem sok eséllyel tud ellene menni, szóval magamra kéne vonnom az egyik figyelmét. Ha mást nem, körbe-körbe futkározhatok vele, mint egy mérgezett egér, csak annyi különbséggel, hogy nem kering ereimben semmi ártalmas anyag.
Megdobom persze jutalomfalattal, hátha magamra vonom egyik figyelmét, hátha van szerencsém, persze, nincs igazán.
Eh. Ha nincsen lekódolva a telefon, vagyis gombnyomásra bekapcsolható, akkor megteszem, de ki a  francot hívjak, és ha tudom, akkor elkezdem keresni az xmeneket, hogy nekik írjak, baj van, kell segítség. Ha sikerült, utána kiáltok fel, ha nem, akkor rögtön.
- Hé,  azért engem kihagytatok, ez nem fájt!
Layla Laskowsky
Layla Laskowsky
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 87
Join date : 2019. Mar. 25.

Karakteradatok
Főkarakter: Layla Laskowsky
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla and Tyler like this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 03 Okt. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. október 7. (szerda)

Lakóépületek - Page 4 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


Jason utasította Layla-t, hogy hívjon segítséget, aki nekilátott a telefonon a neveket keresni. Igazából közben eszébe juthat, hogy a rendőr is odakint van, aki hozta őket. mondta, hogy bármikor elviszi őket bárhova, csak ide nem akar és nem is fog bejönni. Így őt lehetett hívni. az X-eknél valószínűleg a nőnek több szám is megvolt, de talán Veszélyt magát felhívni lett volna onnan a legcélszerűbb, mert ő bárki tudott riasztani.

Jason odafelé tartott a lényekhez és Zaphire-hoz, közben Layla rájuk kiabált, de arról nem vettek tudomást. Ahogyan Jason-ről sem, aki pedig igyekezett minden eddiginél több savat termelni. Alapból nem volt sokra képes, hiszen fiatal volt és tapasztalatlan, de most eléggé stressz helyzetben volt és pánikközeli állapotban volt amiatt, ami történt. És nos, nem egészen az történt, amit akart.

Hirtelen kiszaladtak a lábai maga alól és a földre zuhant. Azonban mire leérkezett az egész teste megszűnt fizikai formában létezni. A teste ugyanis savvá változott. Egy élő savember lett belőle. Ezt Layla is láthatta, ahogyan a zöldes-kékes folyadékember lett a tanítványából. Jason tökéletesen tudott mozogni, felállni, lépni, a teste nem csúszott szét, ellentmondott a fizika törvényeinek.

Láthatóan nem kellett attól félnie, hogy szétfolyik a talajon. A bogarak pedig még mindig nem figyeltek rá, sem Layla-ra, így most volt itt az idő, hogy kipróbálja azt, hogy mire képes ebben a testben, hiszen ki tudja, hogy meddig tart.

Lakóépületek - Page 4 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Kedd 06 Okt. 2020, 12:14

Lakóépületek - Page 4 Bn84rHb


Annyira a bogarakra és Zaphire megmentésére koncentrálok, Layla mit csinál, vagy mond, nem is érzékelem. Nem is lényeges. Ha sikerül is valakit hívnia, idő mire ideérnek, az nekünk pedig nincs...neki nincs. Összeszorított szájjal, próbálom a képességemet erősebb működésre bírni....Nem tudom, hogy hogyan, de elképesztően koncentráltnak érzem magam, annak ellenére, hogy az adrenalin és a stressz erősen dolgozik....
Ennek ellenére - nem is tudom miért - a földre zuhanok, de nem ütöm meg magam. Furcsa bizsergő érzés járja át a testem, de valahogy nem is érzem a becsapódást. Ahogy a kezeimet előre rakom, tompítani az esést, azok megváltoztak, szinte másodpercek alatt....Csodálkozva nézek rájuk, miközben próbálok fel állni, mintha folyadékból állna a kezem, nem, az egész testem. Felegyenesedve nézek végig a testemen, ami immár zöldes-kékes színű vízből áll....nem, savból. Egyszerűen csak tudom, hogy valamiképpen átalakultam. Maradandó vajon, átmeneti a dolog....ez is lényegtelen most.
Már ismét állok, nem folyok szét, ahogy várná az ember, stabilan állok, és ugyan úgy tudom irányítani a testem. Vigyáznom kell, nehogy véletlenül a bogarakon kívül, hozzá érjek most másokhoz is. Még mindig közelebb, közelebb sétálok, és bár nem tudom, hogy képes vagyok-e rá, megpróbálom a kezeimet kinyújtani, meghosszabbítani, és megragadni a két bogarat és elhajítani, taszítani őket, esetleg átformálni sav csápokká és úgy gúzsba köti őket. Nem tudom, milyen erős a sav amiből most a testem áll, de ha a legkisebb jele is lesz annak, hogy Zaphire-t is eltalálom vagy hozzáérek, akkor inkább visszakozok. Ha erre nem vagyok képes, akkor még mindig marad az előző terv és futva odaérni hozzájuk, és olyan nagy felületen hozzájuk érni, amennyire csak tudok....most már kell, hogy hatása legyen az érintésemnek....remélem...


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 07 Okt. 2020, 00:03

//Heithy nem írt, én meg sok mással voltam elfoglalva Embarassed Vasárnap lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 11 Okt. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. október 15. (csütörtök)

Lakóépületek - Page 4 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


Jason egyvalamit tudhatott, hiszen mutáns volt, valószínűleg ennek az egésznek lesz valamilyen ára. Ha egy mutáns nagyon túlterheli magát, vagy a saját képességein felül akar teljesíteni az soha sem volt ingyen, és általában mindig a saját szervezete sínylette meg az ilyen mutatványt az illetőnek. De hogy most mi lesz? Nem lehetett tudni. A meghosszabbítás nem működött, a saját testi határain belül kellett Jason-nek jelen állapotában mozognia, csak így tudott cselekedni.

A megfogás nem működött, mert jelenleg folyékony halmazállapotú volt, azonban arra képes volt Jason, hogy ebben az állapotban ráfolyjon az ellenfeleire és elterüljön rajtuk. Igaz egyszerre csak egyen, mert a saját méretét nem tudta változtatni. De a saját jelenlegi mérete is bőven elég volt ahhoz, hogy az egyiket teljesen betelítse. Eléggé hatásos volt a sav, mert szinte azonnal elkezdte átégetni, átmarni a kitinpáncélt.

A felépítése ugyanis olyan volt, mint egy földi bogárnak. És mivel bogár volt, így nagyon fájdalomérző központja sem volt. miután Jason átmarta a kitinpáncélt még mindig támadt, mozgott, mintha mi sem történt volna, majd puff a fiú átmarta a lágy szöveteket is és a földre került, a bogár pedig megégve, darabokban zuhant a földre körülötte. Szerencsére Zaphire-tól távolabb, aki mostanra már elég súlyos vágásokat és harapásokat szerzett és eszméletlen volt.

Mivel láthatóan Jason-nel a maradék három lény nem nagyon tudott mit kezdeni, mert folyékony volt és savas hatású, így a maradék három, a két lándzsás és az egy soklábú Layla felé vették az irányt, aki még mindig itt volt és semmit sem csinált, vagyis a telefonját nyomkodta sikertelenül…

Lakóépületek - Page 4 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Szer. 14 Okt. 2020, 18:14

Lakóépületek - Page 4 Bn84rHb


Átfut a fejemen a több mint kellemetlen gondolat, hogy így maradok. Egy élő sav ember, vagy nem tudok visszaváltozni és elpárolgok egy idő után....nem lehet tudni. Ha valaki túl erőlteti magát annak mindig meg van az ára, még akkor is ha azt egy normál ember teszi, nem még egy mutáns. De ezzel most nem tudok mit kezdeni. Lesz a mi lesz....
Nem tudom megnyújtani magam, sem savgolyókat kilőni vagy bármi ilyesmi dolgot tenni. Hiába változott a testem élő savvá, úgy tűnik még mindig a testem méreteihez vagyok korlátozva. Így tovább futok a bogarak felé, és ráteszem a a kezem a hozzám legközelebb eső felé. Ami nem várt eredményt hozz, mert nem igazán tudom megfogni, csak lefolyik róla a kezem, de a másik nem várt eredmény, hogy rátudok folyni, körbe ölelem a bogarat a sav testemmel...ami elég fura érzés, de hatásos. Igaz a testem méretét nem tudom befolyásolni, de így is elég ahhoz, hogy belepjem vele.
Szinte azonnal elkezdem átmarni a páncélját, de addig amíg el nem kezdem marni a lágy szövetet, észre sem veszi. Így is elég gyorsan végzek vele....remélhetőleg elég gyorsan ahhoz, hogy Zaphire ne szenvedjen el több sérülést....A bogár füstölögve a földre puffan a másik három pedig Layla felé veti magát. Zaphire eszméletlen, Layla pedig még mindig a telefonomat nyomkodja. Az ég szerelmére mozdulj már meg. A bogarak után vetem magam, próbálok rákiabálni, de nem tudom képes vagyok-e rá, azt sem tudom, hogy van-e hangszálam ebben a testben. Sok mindent nem tudok tenni, nem nagyon van arra időm, hogy ki kísérletezzem, mire vagyok képes ezzel a testtel. A terv az, hogy ha utol érem valamelyik bogarat, akkor mint az előbb megpróbálok ráfolyni és szétégetni, aztán a következőre és így tovább. Remélem Laylanak van annyi esze, hogy rájön hogy mit akarok és segíteni fog, hogy esetleg el kezd menekülni a bogarak elől, ,és úgy alakítani, hogy hozzám terelje őket vagy legalább ne csalja el még messzebbre őket tőlem. Futásban elég jó voltam mindig is, úgy hogy olyan gyorsa tempóban próbálok futni amennyire csak telik tőlem, és a mostani testemtől képes vagyok.


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 15 Okt. 2020, 01:31

//Bocsánat, egész nap fájt a fejem. Hétfőn lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Layla Laskowsky Pént. 16 Okt. 2020, 21:52

Az embernek nem mindig jutnak az eszébe olyan egyszerű megoldások, mint mondjuk hangvezérléssel megoldani a telefonhívást, vagy épp az, hogy egyáltalán magánál hordjon egy telefont, mert bármikor kelhet. Igen, ilyenkor tűnök valami lemaradt boomernek, mégha nem is abban a generációban születtem. Nyelek egyet, és meglepve nézek Jason felé, amikor egyszerűen új formát vett fel, megmutatva, mire is képes. Remélem, fogja tudni kezelni ezt a testet, ezt az alakját, és nem lesz vele gond.  
Szegény rovar. Ha lenne fájdalomérzékelő központja, szinte biztos, hogy már most visítana a fájdalomtól, de ennek hiányában még támad, bár nem sokáig, ugyanis tovább lesz marva. Csúnya, csúnya sebeket tud ejteni a sav.
Igen, igen, a telefon, meg is van, Veszély, ő lesz az én emberem. Felkapom a fejemet, lépek két lépést hátra, miközben bepötyögök a kikeresettnek egy üzenetet, remélhetőleg észreveszi.
Oké, Jason savas. Persze, most leginkább én vagyok a célpont, a legvédtelenebb a társaságban, szóval hozzám jönnek, nem hozzá. Vajon követni fognak, ha felé rohanok? Nem tudom, ki kell próbálni, telefont zsebre vágom, majd következő mozdulattal, hiszen zsebemben vannak a jutfalik, megszórom őket velük és nekiállok Jason felé rohanni, ha kell ívet leírva, hogy kikerüljem a támadókat.

Felszereléslista:
Layla Laskowsky
Layla Laskowsky
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 87
Join date : 2019. Mar. 25.

Karakteradatok
Főkarakter: Layla Laskowsky
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla and Tyler like this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 19 Okt. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. október 23. (péntek)

Lakóépületek - Page 4 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


Jason tudott kiáltani Layla-nak a hangja ugyanolyan volt, mint máskor, a beszéd is pontosan ugyanaz, ezen a sav állapota nem változtatott semmit sem. Szóval tudta figyelmeztetni a társát, aki azonban nem elfele kezdett futni, hanem pontosan az ő irányába. Azaz bele a rovarok és bogarak ölelésébe.

A hívás közben létrejött Veszéllyel, de közben Layla a zsebébe vágta a telefont. Az, hogy megszórta a lényeket nem igazán hatotta meg őket, az egy nagy pedig a lándzsájával kisöpörte Layla lábát, aki emiatt a fölre zuhant. Jason ekkora érkezett meg, és a legegyszerűbb neki ebben a helyzetben az volt, ha a másik „fülbemászót” támadja meg, akivel ugyanazt végre tudta hajtani, mint az előzővel.

Azonban azért nem ment olyan gyorsan ez a folyamat, így nem tudta a többieket máris megtámadni, akik közben megérkeztek az éppen a földön fekvő Layla-hoz. Két oldalra helyezkedtek el, hogy a nőnek még nehezebb legyen a menekülés, vagy bármi más, amit tenni akart ebben a helyzetben. Így a két hatalmas rovar két oldalról próbálta a mellkasa felső testén leszúrni a lányt.

Ezalatt, amíg ez történt Jason átmarta a fülbemászót is és most fog tudni csak elindulni, hogy segítsen Layla-nak.

Lakóépületek - Page 4 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Kedd 20 Okt. 2020, 12:57

Lakóépületek - Page 4 Bn84rHb


Most legszívesebben arcon csapnám magam, mikor Layla pont a bogarak felé kezd futni. Ezt már tényleg nem hiszem el. Látom, próbál egy ívet leírni és kikerülni őket, de ez nem jön be, máris a földre viszik. Futok ahogy csak bírok, de még ebben a testben is vannak korlátaim, igaz úgy tűnik beszélni bírok, mert a kiabálásom elérte Laylat az előbb. Ahogy odaérek, azonnal körbe ölelem a százlábú dögöt. Ahogy tettem az előbbivel, csak most szándékosan. Közben tehetetlenül figyelem mit művel a másik kettő. De ki kell várnom amíg elpusztul ez a dög. Reménykedek benne, hogy addig Layla ki tart, ki tud térni a támadások elől.
Ahogy "végeztem" ott hagyom földre hullva a maradékát a bogárnak, és bármi is történjen Laylaval a hozzám legközelebb eső dög felé vetem magam, hogy bekebelezzem. Azt hiszem ez a legjobb szó arra amit művelek.
Nem tudom befolyásolni, hogy mit történik közben Laylaval, csak reménykedek benne, hogy megtudja úszni valahogy a dolgot, kitart amíg a segítségére tudok sietni. Annyi a szerencsém, már ha szerencsének lehet nevezni a dolgot, hogy a dögök nem tudnak mit kezdeni velem, ebben a formában....Csak legyen vége ennek a rémálomnak már....és élje túl mindenki. Abban is reménykedek, hogy Layla tudott segítséget hívni. Talán túl sok dologban reménykedek most, túl sokban ahhoz, hogy mindegyik vágyam teljesüljön....


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Thorhalla Pént. 23 Okt. 2020, 00:01

//Bocsánat fájt a fejem egész délután és csak 5 órát aludtam. Sad Kedden lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakóépületek - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 04 Nov. 2020, 01:28



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. november 9. (vasárnap)

Lakóépületek - Page 4 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


Jason-nek szerencsére érkezett erősítés, amikor éppen halálra szúrták volna a bogarak, abban a pillanatban lövést lehetett hallani, és egy lövedék lepattant az egyik lény páncéljáról. De ara jó volt, hogy a Layla-ról elkerüljön a figyelem. A rendőr volt az, aki idehozta őket. elkezdett valamit kiabálni, hogy magára vonja a figyelmet, ami lehet, hogy nem volt olyan jó ötlet. Ám a fő attrakcióig tökéletesen elég volt.

A következő pillanatban a bogár már meghalt Jason alatt, aki ebben a pillanatban változott vissza kimerülten a saját alakjába és újra térdre esett. Szerencsére a ruhája sértetlen volt és nem lett meztelen, bár a sav helyenként kimarta. Az égen pedig egy tűzcsóva volt látható a következő pillanatban, majd az alak megérkezett és a kezéből kijövő tűzcsóva felemésztette a két páncélos és lándzsás bogarat.

A Fáklya volt az, Jason pedig sikeresen megmentett két életet is azzal, amit eddig tett. Johnny Storm leszállt a földre és a tűz is eltűnt róla. Egy pillantást vetett csak Layla-ra, majd észrevett a földön Zaphire-t és azonnal a menyasszonyához rohant. Közben még kinézett Jason-re és hozzá is intézett szavakat. Miközben letérdelt Zaphire mellé és ellenőrizte az életjeleit.

- Jól vagy kölyök? Szép munkát végzetél! – kérdezte és mondta is hálásan. - Kórházba vinnünk őket! Tudsz járni?

Jason nagyon fáradt volt, mint aki napok óta nem aludt, de ettől még tudott járni, ha nagyon muszáj volt, az viszont már más kérdés volt, hogy képes lenne-e Layla-t elcipelni innen.

Lakóépületek - Page 4 IuHm4Sj




_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Szomb. 07 Nov. 2020, 18:22

Lakóépületek - Page 4 Bn84rHb


Nem vagyok elég gyors, igyekszek ahogy tudok, hogy szét marjam a bogarat, de nem vagyok elég gyors. Éppen leszúrnák Laylat, mikor lövések dördülnek. Sok kárt nem okoz bennük, de legalább megtorpannak. A rendőr elterelte a figyelmüket, én pedig vissza változok. Térdre rogyok, szinte fuldokolva kapkodom a levegőt. Rettentő gyengének érzem magam. Nem tudok időben csinálni bármit is.....
De nem is kell, megérkezik Fákyla és szénné égeti a megmaradt óriás csótányokat. El nem lehet mondani mennyire megkönnyebbültem, hogy vége van. Megpróbálok fel állni. Mert vége van a fentieknek, de ki tudja mennyien vannak lenn és azok mikor akarnak feljönni a felszínre, hogy befejezzék amit ezek elkezdtek. Hirtelen össze szorul a gyomrom, és majdnem ki dobom a rókát. Remegek.
-Élek....csinálhattam volna jobban is, akkor senkinek nem kellett volna megsérülnie....-
Válaszolok, miközben megpróbálok fel állni. Intek a rendőrnek.
-Segítsen Laylanak, el kell tűnnünk innen. A csatorna hemzseg ezektől a csótányoktól és valószínűleg fel is zavartuk őket azzal, hogy körül néztünk lenn.-
Feltudok végre kászálódni, de szédülök. Biztos, hogy nem tudok még egy embert elcipelni innen. Magamat is alig bírom el.
-Szerintem több százan is tobzódhatnak a csatornában. Értesítenünk kell mindenkit, mielőtt elözönlik a várost....-
Persze ha már nem tették ezt meg. Ki tudja, lehet az egész város csatorna hálózata tele van ezekkel. Egyenlőre az állásra és arra koncentrálok, hogy ne kelljen engem is cipelni, ha mindenki kész a legrövidebb úton el akarom hagyni a környéket.
-Hogy van?-
Kérdezem már menet közben Johnny-t, elszorult torokkal.
-Ha...ha már az elején megpróbálok kiállni a bogarak ellen, ez nem történt volna meg.....sajnálom.....-


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Thorhalla Vas. 08 Nov. 2020, 10:40

//Bocsi, egész tegnap fáradt voltam és vegetáltam, csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakóépületek - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 16 Nov. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. november 20. (péntek)

Lakóépületek - Page 4 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


Jason feltudott állni, ez nem okozott számára semmilyen nehézséget szerencsére. A kérésére a rendőr is odasietett és felvette a földről az eszméletlen Layla-t, akinek úgyszintén elég csúnya sérülései voltak, de a regenerációjának hála már gyógyult. Johnny ránézett és kissé dühösen megrázta a fejét a fiú szavaira.

- Kölyök, diák vagy, ők pedig nélküled halottak lennének, ne becsüld le magad, remek munkát végeztél. De most mindannyian tűnjünk el innen! – mondta.

A szavai és hangszíne alapján teljesen komolyan gondolta, amit mondott, Jason-nek tényleg nem volt szégyenkeznivalója. Nagyon sokat tett és tényleg megmentette a két társa életét, még akkor is, ha ő nem gondolta így. Arra, hogy értesíteni kell mindenkit a férfi bólintott, a rendőr pedig még Jason-t is támogatta Layla cipelésén felül, ha kellett.

Pár peccel később kiértek a parkból a rendőrautóhoz, ahova időközben egy mentő is érkezett, egyenesen a Baxter toronyból a lányokért. Mivel a mentős azt állapította meg, hogy Jason sokkot kapott, így neki sem volt menekvés, mert a többiekkel kellett tartani. Közben, amíg a sérültek ellátása zajlott a helyszínen a SHIELD emberei is megérkeztek, hogy biztosítsák a helyet és valószínűleg kitakarítsák a bogaraktól.

Jason itteni szavaira Johnnay erőteljesen – de nem fájdalmasan, inkább csak határozottan – megszorította, a bíztatás jeleként. Ha Jason ránézett, akkor a Fáklya még rá is vigyorgott.

- Nagyon sok embert mentettél meg ma, nem csak őket, de azokat is, akik nélkületek, az információk nélkül megsérültek, meghaltak volna. Nincs miért szégyenkezned, egyáltalán nincs! – mondta.

Lakóépületek - Page 4 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Szer. 18 Nov. 2020, 12:16

Lakóépületek - Page 4 Bn84rHb


Talpra tudok állni, még ha nem is vagyok valami stabil. A rendőr felkapja Laylat, aki csúnyán megsérült, de már gyógyulóban is van. Hálás vagyok Fáklya szavaiért, de még sem érzem úgy, hogy én itt bármi hasznosat tettem. Maximum csak túl éltem, éltük valahogy a dolgot. Hevesen bólintok, lépjünk le innen. Szerencsére összetudom kapni magam valamennyire, így nem kell támogatnia senkinek sem. Úgy érzem, mintha futóhomokban kellene sétálnom. Őszintén örülök, hogy a ránk várakozó mentőig eljutok. Ott csak hálásan hagyom, hogy leültessenek és megvizsgáljanak. Elássanak ha szükséges.
Mekkora pöcs voltam még a rendőrségen meg itt is. Közönyösen veszem tudomásul, hogy sokkot kaptam. Nem csodálom. Azért szólok a körülöttem ténykedő mentősöknek, hogy mi történt a képességemmel. Manapság azt hiszem azért ilyesmikre is felvannak készülve már. Most, hogy biztonságban vagyunk, van időm aggódni ezen is. Meglepetten összerázkódok, mikor Johnny kezét érzem a vállamon. A szavai jól esnek és talán igazság is van benne. Hálásan rávigyorgok.
-Köszönöm....-motyogom kicsit zavartan a dicséretre.-....remélem időben megakadályozzák, hogy ezek a valamik elterjedjenek....-
Motoszkál bennem a gondolat, hogy ahhoz már túl késő, de csak félre tolom. Nem kell nekem ezzel foglalkozni. Nem most.
-Zaphire rendbe fog jönni ugye?-
Csúnyán megsérült, nem akarom, hogy az én hibám miatt....
-Tudod, hogy mik ezek az izék? Valami közük van hozzátok, mármint a Négyeshez. Layla magyarázott valamit még korábban Anihilusról vagy miről meg a Negatív Zónáról is. De nem volt valami világos...Layla kicsit...öhm...szétszórt általában...mindig....-
Egyrészt szeretném tudni, hogy ezek a bogarak mik másrészt amíg beszélgetek valakivel nem jár az agyam folyton Zaphire sérülésein.


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 28 Nov. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: -

Lakóépületek - Page 4 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


A mentősök azzal sajnos nem tudtak mit kezdeni, hogy mi is volt Jason képességével, de mindenesetre felírták és mondták neki, hogy mindenképpen szólnak az X-mennek és az ottani orvosának ezzel kapcsolatban. Azaz ezt Jason tudta, hogy Serena-nak és Bestiának, mert ők voltak ezek. A kérdésre szerencsére megnyugtató választ kapott Jason, mert Zaphire is teljesen rendben lesz, sok vért vesztett, de a segítség időben érkezzett.

A következő kérdésre, ami a bogarakkal kapcsolatos volt, Johnny úgy reagált, mint megütötték volna, összerándult a teste és elsápadt. Bármi is történt odaát az nem lehetett kellemes. A kérdés miatt még Zaphire kezét is elengedte, amit eddig szorongatott.

- Igen, évekig tartott minket fogságban a Negatív zónában, de sikerült átverni és hazajutni…  soha sem hittem volna, hogy utánunk jön… – mondta rekedten.

Röviden összefoglalta, hogy véletlenül kerültek a Negatív zónába és találkoztak velük, egy másik személlyel, Blastaar, aki folyamatos háborúban volt Annihilus-sal a zónáért folytatott háborúban. A harcokról nem sokat tudott, mert végig hadifogságban voltak, végül Blastaar segítségével átverték Annihilust, mármint Sue és Reed, és így jutottak haza, miközben az ő legjobb barátja ott ragadt és meghalt.

Érezhető volt, hogy votl ennél is több a dologban, de arról már nagyon nem akart beszélni. Amit még elmondott, hogy nagyon sok mindenhez alkalmazkodni tudnak ezek a bogarak és jellemzően mindegyik értelmes létforma, és ez teszi őket nagyon veszélyessé. Közben megérkeztek a Baxter toronyhoz is, ahol Zaphire-t műtőbe vitték, Johnny is vele ment, Layla és Jason pedig egy orvosi szobába.

Layla-nak nagyjából egy hét kellett, hogy teljesen rendbe jöjjön, Jason pedig kimerültségen kívül nem szenvedett kárt amiatt, hogy egy ideig sav alakban volt. Zaphire-nak pedig kicsit több idő kell, de ő is teljesen rendben lesz. ezek után pedig a rendőrök, az F4 és a SHIELD közösen nekiállhattak annak, hogy felszámolják a gócpontokat, hol lehetnek.

Vége.

Lakóépületek - Page 4 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 4 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.