Lakóépületek

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 20 Aug. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. augusztus 24. (hétfő)

Lakóépületek - Page 3 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


Mesélői reagot lásd Zaphire reagjában.

Lakóépületek - Page 3 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 20 Aug. 2020, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Ellenségem ellensége
Zaphire aka Stephanie Davidson
X-men, X-tanár, F4 helyettes tag


Játékostárs(ak) neve: @Layla Laskowsky, @Tyler

Lakóépületek - Page 3 SHJn8Vm

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Többiek: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky
egyéb információk:


Bólintottam arra, amit Jason súgott vissza, egy mosollyal. Nem sok értelmét láttam annak az összevisszaságnak, amit Layla mondott, szerencsére azonban ismertem a Fantasztikus Négyes történetét, arra a rabságban töltött időre nem is nagyon szívesen emlékeztek vissza. Hogy mi történt ott, arról nem is beszéltek szívesen. Meg tudom érteni abból, amit Johnny mondott. pár szót, pedig neki be sem tud állni a szája. Annihilus. Azt tudtam, hogy ő volt a Negatív zóna uralkodója.
- Igen, az F4 2021-ben jutott haza, Vadföldre. Akkor lett Magneto Mutáns Testvérisége is felszámolva ott. Annak a végén érkeztek meg – mondtam.
Ez azonban azt jelentette, hogy átjöttek és itt voltak ebben a világban. Fogalmam sincs, hogy tudták-e, vagy sem, de ez nem volt jó. Éreztem, hogy elsápadok. A kérdésemre kapott válaszra kaptam fel a fejemet.
- És el is kértétek tőle? Vagy csak természetesnek vettétek, hogyha odaadná oda is fogja? Rendőrökről van szó… – érdeklődtem.
Lehet, hogy ez most kicsit nyers voltam, de még mindig az eseményeken gondolkodtam. A csatorna? Körbenéztem, több is látszódott, ők is könnyedén láthatták, mert a legtöbb pont a lámpák fényénél volt, legalább négyet láttam innen, de biztos voltam benne, hogy odébb, árnyasabb részeken is vannak, ahol inkább növények vannak, mintsem lámpák. Szóval bőven volt olyan hely, ahol elkezdhettük. Azonban… azonban nekem még volt egy másik dolgom is előtte.
- Ti menjetek előre, mindjárt csatlakozom, csak remélem megértitek, hogy erről beszélnem kell a többiekkel – utaltam az F4 tagjaira.
Reméltem, hogy megértik és elindulnak nélkülem, ha igen, akkor fel is hívom a többieket…

felszerelés/egyebek:

Lakóépületek - Page 3 ZUBmiQn Lakóépületek - Page 3 DCp9rXm Lakóépületek - Page 3 4RjEvH9 Lakóépületek - Page 3 BT133MP Lakóépületek - Page 3 NhyQuoG Lakóépületek - Page 3 Rhrob6b

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakóépületek - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Csüt. 20 Aug. 2020, 20:20

Lakóépületek - Page 3 Bn84rHb


Az erősítésünk elkezd sápadni, mikor meghallja Layla kissé zavaros sztoriját. Legalábbis nekem zavaros, de Zaphire láthatóan többet ért belőle, mint én. Nem túl jó jel, hogy ennyire aggódik. Én ugyan nem, igaz csak azért mert nem igazán tudom miről van szó.
-Nem nem kértük el, mert nem jutott eszembe....nem vagyok nyomozó.-
Csattanok fel dühösen, mérgesebben a kelleténél. Egy pillanatra behunyom a szemem, aztán veszek egy mély levegőt, elszámolok magamban tízig. Inkább csak ötig.
-Sajnálom....vannak bizonyos dühkezelési problémáim.-
Zavartan pillantok rájuk, igazából most mondtam ki először hangosan és ismertem el, hogy nem vagyok túl stabil agyilag.
-Persze...előre megyünk. Layla?-
Mutatok a legközelebbi csatorna fedél felé, és arra is sétálok. Lehajolok és arrébb rángatom a fedőt. Ami nagy nehezen sikerül. Veszek egy mély levegőt.
-Akkor csak utánam....-
Ha semmi nem jön közbe és a fedelet is elrángattam a helyéről, elkezdek leereszkedni.


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Layla Laskowsky Vas. 23 Aug. 2020, 21:00


Aha. Nem tévedtem évszámokat illetően, jó jel. De nem tetszik ahogy elsápad, nagyon nem, valami rossz lesz. Vagy már van, enné is rosszabb. Huppsz, most meg mintha pöppet dühös lenne, hagyom hogy a kettős lerendezze egymás között a problémát, én itt sem vagyok.
Dühkezelési problémák? Mindenkivel előfordul, csak van kai kinévi, másnak meg újra előjön. A hölgy meg f4-et hívna.
- Ennyire gáz a helyzet?
Bukik ki belőlem egyből, nem tetszik ez nekem. Oké, maximum meghalunk, csodás túlvilág vár ránk, nem? Nem. És kérdez Jason, mire válaszolok.
- Jövök.
Gyors, lényegre törő válasz, és ha se beragadva nincs, se odaforrasztva valami oknál fogva, egyszóval tökéletesen arrébb vihető a fedél, őt követve leereszkedem. Amennyiben nem kinyitható, elkezdek keresni valamit, ami segíthet rajta.
Layla Laskowsky
Layla Laskowsky
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 87
Join date : 2019. Mar. 25.

Karakteradatok
Főkarakter: Layla Laskowsky
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 24 Aug. 2020, 00:00

//Mondtam, hogy előforulhat, hogy szerdáig nem tudok írni valamikor, most a mai nap ilyen volt.
Pénteken lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakóépületek - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 28 Aug. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. szeptember 1. (kedd)

Lakóépületek - Page 3 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


Zaphire félre ment, hogy beszélhessen az F4-el, addig is Jason és Layla elindultak a csatornába. Szerencsére nem kellett semmi borzalmastól, vagy borzalmas szagtól tartani ez esetben, hiszen 2021-ben a teljes csatorna hálózatot is felújították, azóta pedig talán az New York legtisztább része. Ez most sem volt másképp, ahogyan levették a csatornafedőt, a kellemes citromos légfrissítő illata csapta meg az orrukat.

Odalent – ahova le kellett egy létrán mászni – teljesen hófehér falak fogadták a párost, minden fertőtlenítve, nyoma sem volt a szennyvíznek, vagy effélének. Leginkább levelek és ágak látszottka mindenhol, amit egy pár nappal ezelőtti vihar moshatott le ide. De ezeknek sem volt szaga, a természetes citromillat mindent elnyomott.

Szerencsére az egyébként jellemző szagok nem voltak jelen. A másik kellemes dolog, ami elmondható volt, hogy volt világítás. A falakon neoncsövekhez hasonlító modern fényforrások voltak, amik teljes mértékben nappali fényt adtak az alagútnak. Így elég jól látszott, hogy két irányba lehetett menni innen. Az egyik irány a park belseje felé vezetett, a másik kifelé az utca irányába.

Ami rögtön látszott, hogy mindkét irányban volt talán problémának nevezhető dolog. Az park mélye felé vezető úton hatalmas levelekből és ágakból álló kupac zárta el az utat, a város felé pedig egy idő után nem voltak fények az alagútban. Ami a csatornát illette két és fél méter magas és ugyanilyen széles volt íves falakkal és plafonnal, csak a talaj volt egyenletes, a többi rész félkört formázott.

Lakóépületek - Page 3 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 01 Szept. 2020, 00:25

//Szombaton lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 05 Szept. 2020, 00:01

//Tyler vasárnaptól újra lesz, így fog tudni írni a másik szálra, szerdán lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Hétf. 07 Szept. 2020, 10:42

Lakóépületek - Page 3 Bn84rHb


Óvatosan elkezdek leereszkedni, félúton eszembe jut, hogy baromira nincs mivel világítanunk....aztán ki is derül nem nagyon kell. Citrom illat, pár levél, gally és zöld hulladék fogad minket. Na és tisztaság és fény. Mire a lábam koppan a padlón, sikerül valamelyest lenyugodnom, félre állok, hogy Layla is elférjen. Körbe nézzek, de semmi nem utal csápos, fogas szívószájas lényekre egyenlőre. Befelé, a park felé egy nagy adag levél és ág kupac torlaszolja el az utat. Nem vagyok egy nyomolvasó így, de gondolom arrafelé mostanában nem lehetett túl sok mozgás. Hacsak azok a lények, nem direkt rakták oda azt a kupac levelet. Azért odasietek és megrángatom a kupacot, hátha meglazul vagy ilyesmi. De nagyobb erőfeszítést azért nem teszek, ki tudja mennyi időbe telne kibontani, szabaddá tenni az utat. Ha nem történik semmi érdemleges akkor megfordulok és elindulok a másik irányba.
Telefonomat elővéve próbálok világítani. A zseblámpa rajta csak ad annyi fényt, hogy ne teljes sötétségben botladozzunk majd. Főleg ha Layla is előveszi az övét. Próbálok lassan és óvatosan haladni, plusz nem akarok annyira eltávolodni Zaphire-tól sem. Igaz, hamar utol tudna érni minket ha nagyon eltávolodnánk. Kíváncsi vagyok az F4 mit fog mondani ezzel kapcsolatban....


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Layla Laskowsky Kedd 08 Szept. 2020, 21:34

Lakóépületek - Page 3 Bn84rHb

Egy biztos, a csatorna gyönyörű, nem olyan, mint néhány könyvben. Nap fénypontjának is mondható, akadálymentes leéréssel és szinte tiszta környezetével. Körbenézek, egyi oldalon a fény fogy el, mási oldalon levél kupac. Lehet meghibásodás miatti, vagy szándékos károkozás is a fényhiánya.
Ha nagyon összeesküvés elméletezni akarok, akkor azt mondanám, hogy azt akarják, ne jöjjenek ide.
- Park felé, vagy város felé?
Kérdezem meg, de ő már megy a leveleshez. Ha lesz siker, vele abba az irányba, ha nem, akkor a sötétedés felé. Gyors zsebátnézés után döbbenek rá, hogy a mobilom bizony nincs nálam.
- Sajnálom, most nem tudok világítani.
Felszereléslista:
Layla Laskowsky
Layla Laskowsky
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 87
Join date : 2019. Mar. 25.

Karakteradatok
Főkarakter: Layla Laskowsky
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 09 Szept. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. szeptember 12. (szombat)

Lakóépületek - Page 3 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


Jason úgy döntött, hogy megnézi a leveleket és ágakat. Mind a ketten tudhatták, hogy pár napja volt egy nagyobb vihar New York ezen részén, hatalmas jégesővel, villámokkal, mennydörgéssel, még az újságok és netes portálok is cikkeztek róla. Teljesen természetes volt, csak éppen elég hirtelen jött és kisebb villám árvizet is okozott. A szél nagyon sok fát kicsavart, fák kopaszodtak meg, ahogyan leverte a szél és a jég a leveleket az ágakról.

Itt a parknál is jó pár szegény ilyen fa és bokor volt látható. Ennek a fényében nem volt meglepő az, hogy ennyi levelet és kisebb ágat sodort be az ár a csatornába. Valószínűleg még nem volt ideje a közterület fenntartóknak eltakarítani, azért volt itt még. nem is beszélve arról, hogy a következő két-három napra még mondtak nagy esőket. Szóval ezek fényében odament Jason, hogy megnézze ezeket.

Ahogyan megrángatta ezeket a fiatalember az egész kupac megremegett és megmozdult. Az összetapadt levelek közül pár centis, illetve nagyobb öt-tíz centis bogarak kezdtek kimászni és nekiláttak szétszaladni minden felé. Ezek között voltak százlábúra, csótányra és egyéb földi dögökre hasonlító és emlékeztető darabok, bár a színek egyáltalán nem stimmeltek, a felépítés sem. A többség igyekezett magát a lehető leghamarabb visszaásni a levelek és ágak közé, mások csak a tetején másztak.

Layla emlékezhetett, hogy látott efféléket – bár embernagyságban – a látomásban, de ezek még nagyon picik voltak. Röviden, az egész után meglehetősen undorító és zavarba ejtő látványban volt része Jasonnak és Layla-nak. Határozottan igaz volt, hogy tényleg volt itt a parknál valami…

Lakóépületek - Page 3 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Szomb. 12 Szept. 2020, 14:08

Lakóépületek - Page 3 Bn84rHb


Elég erősen megrángatom az ide ragadt, ágakat és leveleket. Amiből szinte azonnal, mindenféle bogarak, ízeltlábúak és egyéb ilyen lények másznak elő. Senki sem szereti ha megzargatják, gondolom ezek sem. Azért hátrébb lépek pár lépést, nem mintha félnék tőlük, de azért nagy rajongójuk sem vagyok. Ahogy jobban megnézem őket, ahogy próbálnak vissza mászni és eltűnni szem elől. Feltűnik egy eléggé nyugtalanító dolog....
-Hé, ezeknek nem így kéne kinézniük....-Motyogom fél hangosan és közelebb lépek, de nem túl közel. most már határozottan borsódzik a hátam.
-Ezek úgy néznek ki, mintha nem is innen származnának....hasonlóak, de még én is meg tudom mondani, hogy ezek tuti nem földi bogarak...-
Mégis csak van itt valami, ezek túl kicsik, de ha azok is így néznek ki, amik az állatokból ebédeltek....baromira nem szeretnék találkozni ezeknek a nagyobb verziójukkal. Mielőtt eltűnnének gyorsan csinálok pár képet, és elküldöm Zaphire-nak, egy üzenettel együtt.
~Ezeket találtuk egyenlőre, baromira nem tűnnek földi eredetűnek....~
Megfordulok és elindulok az ellenkező irányba, amerre egy idő után már nincs világítás.
-Menjünk, nézzünk körül arra is, de csak lassan, nem szeretnék nagyon eltávolodni Zaphire-tól ha nem muszáj....-
Egyenlőre csak a kezemben tartom a telefont, indulok el a másik irányba, majd ha el kezd sötétebb lenni, csak akkor kapcsolom be a lámpát rajta, spórolok az aksival.
Arra nem is mondok semmit, hogy Layla nem hozta el a telefonját, mert csak megint felhúznám magam rajta...


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Layla Laskowsky Szomb. 12 Szept. 2020, 20:40

Oké, ezeknél kevés rosszabb rovarokkal találkoztam, főleg hogy nem is azok, se nem csúszómászóak és egyéb földi teremtmények.  Van ez így, hogy az ember inkább nem akarja látni mi történt. Két lépést hátráltam gondolatmenetem közben és megnyugtat, hogy Jason is. Legalább nem csak én érzem úgy, nem kell őket piszkálni a mai napon többször. Bármennyire is örülnék a felfedezésnek, hogy bejött a tippem, nem élem át rendesen az érzést, helyette csak vagyok.
- Van egy rossz de épp egyben jó hírem.  Ezeknek embernagyságú változatait már láttam és nincsen kedvem velük találkozni – teszem hozzá, miután eltűntek a rovarok.
Lefotózza a srác, legalább ennyi megvan és ha tippelnem kell, el is küldi egyből a hölgynek.
- Ha akartak volna, már ránk támadtak volna – jegyzem meg, de persze azért megyek vele.  Hálás vagyok, hogy nem mond semmit arra, miszerint nem hoztam magammal az eszközt.
Layla Laskowsky
Layla Laskowsky
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 87
Join date : 2019. Mar. 25.

Karakteradatok
Főkarakter: Layla Laskowsky
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla and Tyler like this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 13 Szept. 2020, 00:33



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. szeptember 16. (szerda)

Lakóépületek - Page 3 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


Jason letudta fényképezni a bogarakat és elküldeni a képet Zaphire-nak. Aki szinte azonnal vissza is írt, hogy pár perc és ott lesz, de ezeket addig is továbbítja az F4 irányába. így a páros eltudott indulni, hogy megnézze a másik irányt is, ahol a fények voltak kialudva. Ezt minden gond nélkül megtudták tenni. mivel a hely nem volt messze sem fél perc séta alatt meg is érkeztek oda.

Határozottan látszott, hogy valami, vagy valaki rongálta meg a fényeket. A vezetékek ki voltak tépve a falból, valamilyen karommal, vagy foggal csinálta valaki, vagy valami ezt. A kellemetlen pedig az volt, hogy elnézve előrefele végig sötétség volt, nem látszott, hogy mikor ég újra a lámpa. Nem lehetett azonban így tudni, hogy azért nem látszik, mert elkanyarodik a hely és nincs sok hátra a folyosóból, vagy átkozottul sokáig nincs áram itt lent.

A távolabbi fény miatt sem lehetett túl messzire belátni, mert hamar csak a teljes sötétség látszott. Az illatok onnan is ugyanúgy a citromé voltak, így legalább abban nem volt változás. Itt Jason bekapcsolta a telefonja lámpáját, hogy látni lehessen valamit és ne essenek el a sötétben. Nos, ennek már volt eredménye.

Amint a fény felkapcsolt azonnal hallani lehetett a bogarak és rovarok lábának hangját, ahogyan próbáltak eltűnni a fény elől. és a lámpa fényében az ember nagyságú, vagy annál is nagyobb idegen lények páncélján megvillant a fény. legalább egy tucatnyi volt itt lent, de egyelőre nem támadtak, csak próbáltak távolabb kerülni a fénytől.

Lakóépületek - Page 3 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler and Layla Laskowsky like this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Kedd 15 Szept. 2020, 19:36

Lakóépületek - Page 3 Bn84rHb


-Már ne haragudj de ebben mi a jó hír?-
Kérdem kicsit meghökkenve Laylat. Mégis ki az aki ezeknek az ember nagyságú változatával akarna találkozni. Az lenne a jó hír, hogy nem akar velük összefutni, vagy hogy nem támadnak ránk....A telefonom rezegve jelez, hogy máris kaptam egy választ.
-Zaphire mindjárt csatlakozik hozzánk, kíváncsi vagyok az F4 tudott-e mondani valami hasznosat....-
Dünnyögöm, miközben lassan sétálok a másik irányba. Óvatosan magam előtt tartva a telót, nem mintha azzal meg tudnám magam védeni, maximum hozzá tudom vágni valakihez és elfutni...de fő az óvatosság.
-Nézd csak,mintha szándékosan tönkre tették volna a világítást....ez baromi nem jó jel....-
Most már tényleg vánszorogva haladok, fénynek egyenlőre nyoma sincs, ki tudja milyen hosszan nem lehet világítás. Kezdek egyre idegesebb lenni, és már mindenhol óriási tépőfogas, szívókorongos bogarakat képzelek....persze amíg meg látom őket, ahogy a felkapcsolt lámpának a fénye, meg nem csillan a gyorsan eliszkoló lények páncélján. Azonnal megállok, érzem ahogy a vér eszeveszetten kezd el dobolni a fülemben.
-Na nem...ezt így nem....most szépen megvárjuk az erősítést....-
Szépen lassan kezdek el hátrálni, nem vagyok annyira hülye, hogy besétáljak közéjük, még ha most egyenlőre menekülnek is a fénytől, ki tudja mitől érzik magukat fenyegetve, vagy hogy mikor csócsáltak el egy kutyát utoljára. Szépen megvárjuk Zaphire, bizony azt fogjuk tenni.


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla and Layla Laskowsky like this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Layla Laskowsky Szer. 16 Szept. 2020, 15:54

Lakóépületek - Page 3 Bn84rHb


- Hogy nem teljesen ismeretlen lény okozta ezt - nézek ráértetlenül, legalább vannak akik ismerik és tudnak mit kezdeni vele, szerintem ez már kimeríti a jó fogalmát. Teljesen ismeretlennel nem hiszem, hogy összetalálkozna. És amúgyis, szerintem az is a jó közé tartozik, hogy nem áll szándékomban találkozni velük, helyette szépen végigmennék, miközben csak ilyen apróságok jönnek velem szembe, nem pedig akkorák, mint, mint amikor akkor és ott voltak, csodálkozom is, hogy azóta nem félek jobban a rovaroktól.
Oké, csak szépen menjenek el, nem hoztam magammal chemotoxot.
- Fognak tudni, reméljük, hogy fognak tudni - addig is, a munka nem áll meg, menni kell másik irányba is. Ó hogy az a jó édes istenüket, káromkodok magamban, mikor meglátom mi történt a vezetékekkel. Ránézek Jasonre, azért nem vagyok vak, felismerem, ha valami szándékos károkozás.
- Úgy készülj hogy bármikor benne lehetünk a pácban - suttogom, minél kevesebb zajt szeretnék okozni. Valami megragadt rovarokkal kapcsolatban biosz órán, simán lehet, hogy azok még a kölykök, és akkor közelben kell lennie a mamának és papának.
Hangok, és rögtön melléjük a kép is, nyelek egyet, ahogyan meglátom őket. Maximum feléjük hajíthatok egy pár jutifalit vagy a cipőmet, mással nem tudok harcolni, se figyelmet elterelni, és ahogyan pillantok társamra, meg hallgatom, tudom, hogy neki sincs kedve velük közelebbi ismertséget kötni. Rendben van, itt az ideje szólni, hogy a csótányirtók nem végezték el a munkát. Lassú lépteket teszek meg hátra, nem fogok megfordulni, se hirtelen, gyors, kiszámíthatatlan mozdulatot tenni.
- Nem lesz semmi baj - nyugtatásként szánom a másiknak, szinte csak lehelve  a szavakat.

Felszereléslista:
Layla Laskowsky
Layla Laskowsky
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 87
Join date : 2019. Mar. 25.

Karakteradatok
Főkarakter: Layla Laskowsky
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 17 Szept. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. szeptember 21. (hétfő)

Lakóépületek - Page 3 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


A mesélői Zaphire reagjában.

Lakóépületek - Page 3 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 17 Szept. 2020, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Ellenségem ellensége
Zaphire aka Stephanie Davidson
X-men, X-tanár, F4 helyettes tag


Játékostárs(ak) neve: @Layla Laskowsky, @Tyler

Lakóépületek - Page 3 SHJn8Vm

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Többiek: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky
egyéb információk:


Miután beszéltem a többiekkel el is indultam a többiek után. szerencsére nekem nem kellett másznom, mert tudtam repülni. Amikor leértem azonnal tudtam, hogy merre is kell menni. Nem csak amiatt, mert hallottam őket beszélni, de még egyéb más zajokat is hallani lehetett. Ahogyan arra néztem nem túl kellemes látvány tárult a szemem elé. A fények arra ki voltak kapcsolva, egy telefon világított csak, aminek a fényében a hatalmas bogarak megvillantak. Pedig mennyire reméltem, hogy nem lesz igaz és csak tévedés. A legtöbb lény menekülni kezdett a fényből, amennyire láttam, azonban volt három, sokkal jobban páncélosnak tűnő lény, ami viszont láthatóan nem akarta megtenni ezt, hanem elindultak Jason és Layla irányába meglehetősen gyorsan. Nem tudom, hogy odaértem volna-e, és tudtam volna-e csinálni valamit, így inkább a biztos megoldást választottam, amit tehettem. A következő pillanatban zafír kék színű energiafal jelent meg a plafontól a talajig pont a páros előtt, a következő pillanatban pedig a három lény pontosan nekifutott és azon csattant. Ahogyan nekifutottak a falnak, amit fenn kellett tartanom éreztem, hogy elég erősek ezek a lények. Jobban, mint ami kilátszódott belőlük.
- Futás vissza, fenntartom, amíg biztonságos távolságban lesztek! – kiáltottam a többiekre.
Szerencsére annyira nem voltak erősek, hogy ne tudjam fenntartani a pajzsot, de ki tudja, hogy meddig folytatják ezt, és mennyi jön még. Ha pedig túl sok lesz, akkor az még nekem is sok. Most az elsődleges tényleg az volt, hogy a többieket megvédjem, hiszen nekem volt a több harci tapasztalatom, mint nekik.
- Ha ideértetek másszatok fel, fent megbeszéljük a dolgokat! – sürgettem őket.
Nem igazán akartam itt lent beszélgetni, amikor és ahol bármikor lerohanhattak minket ezek a Negatív Zónából származó dögök. Addig szándékozom fenntartani koncentrálással a pajzsot, amíg fel nem jutnak, utána majd követem őket, remélhetőleg.

felszerelés/egyebek:

Lakóépületek - Page 3 ZUBmiQn Lakóépületek - Page 3 DCp9rXm Lakóépületek - Page 3 4RjEvH9 Lakóépületek - Page 3 BT133MP Lakóépületek - Page 3 NhyQuoG Lakóépületek - Page 3 Rhrob6b

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakóépületek - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Vas. 20 Szept. 2020, 16:18

Lakóépületek - Page 3 Bn84rHb


-Ja hogy úgy értetted, a jó hírt....végülis ha valaki tudja, hogy mit kell kezdeni ezekkel a bogarakkal, vehetjük jó hírnek.-
Közben azért hátrálok szépen lassan, intek Laylanak is, hogy ő is induljon el visszafelé. Közben a telefonommal világítva próbálom meg feltartani ezeket a valamiket, ha már úgy tűnik érzékenyek a fényre, akkor kihasználom ezt a tényt.
Utána viszont sarkon fordulok, ahogy felvillan az energia fal, és rácsapódnak. Ezek agresszívabbak, mint a többi, de nincs kedvem kideríteni mennyire is azok, megragadom Layla kezét és futva indulok el vissza felé.
-Nem kell kétszer mondani....-
Kiálltok Zaphire-nek, egy választ majd ahogy odaértünk a kijárathoz, előre tolom Laylat majd én is utána mászok, amilyen gyorsan csak tudok. Ha minden gond nélkül kiérünk, megvárom míg Zaphire is feljön, majd nagy igyekezettel, vissza lököm a csatorna fedőt a helyére....nem mintha nagy akadályt jelentene.
-Távolabb mehetnénk innen...nem érzem magam túl nagy biztonságban....-
Ha minden gond nélkül mindenki itt van, intek egy távolabbi pont felé, kicsit fújtatva, hogy talán arrébb mehetnénk, nincs garancia arra, hogy ezek nem másznak utánunk...


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Layla Laskowsky Vas. 20 Szept. 2020, 20:37

- Fő az optimizmus
Hangon halk, az idegeneket nézem. Ezek közelednek. Oké, nincsen semmi baj, abban a pillanatban elkezdek hátrálni, még nem fordulok meg és nem futok, csak próbálok nem fel bukni saját lábamban és távolodni.
Aha, futás, rögtön fordulok is meg, hogy minél hamarabb érjek a kijárathoz, hol felmászok olyan gyorsan amilyen gyorsan csak tudok. Én még beszédre se pazarlom az időt, míg fel nem érek. biztonságban.
Most mondanám, hogy eddig se mentek ki innen ha volt lebukás kockázata, de épp most buktak le, emiatt meg se szólalok emiatt, nyugodtan mehetünk távolabb, és valamiért nyugtató,  hogy nem csak én érzem magamat veszélyben, mintha azt jelezné, hogy rendben van a veszélyérzetem. Remélhetőleg nem jönnek ki, nem akarnak közelebbről megismerkedni velünk, ártatlan emberekkel, kik élnének még éveket, nem pedig meghalnának rovarember kajaként. Nem vagyunk túl ízletes falatok, na.
Layla Laskowsky
Layla Laskowsky
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 87
Join date : 2019. Mar. 25.

Karakteradatok
Főkarakter: Layla Laskowsky
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 21 Szept. 2020, 00:02



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. szeptember 25. (péntek)

Lakóépületek - Page 3 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


A mesélői Zaphire reagjában.

Lakóépületek - Page 3 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 21 Szept. 2020, 00:05




Előtörténet
LINK

Kaland
Ellenségem ellensége
Zaphire aka Stephanie Davidson
X-men, X-tanár, F4 helyettes tag


Játékostárs(ak) neve: @Layla Laskowsky, @Tyler

Lakóépületek - Page 3 SHJn8Vm

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Többiek: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky
egyéb információk:


Szerencsére mind a ketten jöttek, így nem is kellett a pajzsot sokáig fenntartanom. Tényleg megvártam, amíg mind a ketten kiértek innen, majd utána engedtem le a pajzsot és én is kirepültem innen. Láttam, hogy jöttek felénk, de azt én sem akartam megvárni, hogy megérkezzenek. Amint kiértem, akkor Jason már rá is „dobta” a csatornafedőt a lejáratra, én pedig telekinetikával egy nagyobb és nehezebb kőpadot „dobtam rá” erre. Nem akartam, hogy esetleg feljöjjenek. Szerencsére éppen időben, mert ekkor egy hangos puffanás is hallatszott, ahogyan próbáltak feljönni utánunk, de a súlyok kellően nehezek voltak. Jason-re pillantottam a szavai után.
- Igen, ez szerintem is egy remek ötlet! – értettem egyet.
Így, ha elindul, akkor követem is, de pillanatokkal később az összes többi csatornafedél is hangosan zörögni kezdett, több le is repült a helyéről. Már nem nagyon volt arra időnk, hogy olyan nagyon és gyorsan távozzunk. Pillanatokon belül négy ilyen jó két-két és fél méteres óriási bogár jelent meg és vettek körbe minket. Ebből kettő képes volt két lábon járni és a kezeikbe a saját méretüknek megfelelő lándzsa is volt, a másik kettő óriási fülbemászóra hasonlított, csak hatalmas méretben. Ezeket nem zavarta a lámpák fénye, ami itt volt. azt hiszem talán szerencse, hogy mi voltunk azok, akiket először megtaláltak és nem pedig egy családot, vagy civilt. A legegyszerűbb az lett volna, hogyha fogom magam és mindenkivel elrepülök, de ez most nem volt opció, ha távozunk ezek kiszabadulnak a civilek közé.
- Azt hiszem, hogy a menekülünk most nem opció sajnos. Ezek nem juthatnak ki a városba – suttogtam a többieknek,
Az óriási lények jelenleg olyan hat-hét méterre lehettek tőlünk, de ez sajnos nagyon hamar lett múlt idő, mert elindultak felénk. Jason felé az egyik lándzsás, az egyik fülbemászó Layla felé, én pedig kaptam a maradék kettőt…

felszerelés/egyebek:

Lakóépületek - Page 3 ZUBmiQn Lakóépületek - Page 3 DCp9rXm Lakóépületek - Page 3 4RjEvH9 Lakóépületek - Page 3 BT133MP Lakóépületek - Page 3 NhyQuoG Lakóépületek - Page 3 Rhrob6b

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakóépületek - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Tyler likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Tyler Csüt. 24 Szept. 2020, 13:12

Lakóépületek - Page 3 Bn84rHb


Még mindig zihálok a hirtelen futástól és attól, hogy emelgettem a csatorna fedőt. Szerencsére egy jó kis kőpad is kerül rá, hála alkalmi társunknak. Na meg az idegtől, mikor a bogarak ránk támadtak. Próbálom kifújni magam, bólintok, menjünk arrébb lehetőleg minél gyorsabban, minél messzebbre....
-A k--- életbe....-
Dünnyögőm, mikor a fedők csak úgy felrobbannak, a járatokból meg a nagyra nőtt bogarak özönlenek ki. Na pontosan azért nem volt kedvem az egészhez...Kétségbeesetten pillantok Zaphire felé.
-Ez mind szép és jó, de én nem nagyon vagyok harcképes....és ki tudja mennyien vannak lenn a csatornában....-
Szólók neki, miközben próbálok hátrálni, a lándzsás bogár elől, aki kiszúrt magának. Próbálok felkészülni, hogy félre ugorjok ha gyorsan rám támadna.
-Hé, nem akartunk bajt, vagy megzavarni titeket. Rátok támadni meg nem is támadtunk rátok, ti vagytok most elég agresszívak jelen helyzetben. Mi lenne ha megbeszélnénk a dolgot?-
Próbálok a lény szemébe nézni, vagy ahol a szemei lennének. Lándzsája van, talán ért is valamennyit abból amit mondok. Elég jól titkolták eddig, itt vannak. Ez csak valami intelligenciára utalhat. Remélem okosabbak, mint feltételezem. Persze, hülye nem vagyok. Felkészülök a....na nem a harcra, csak elkerüljem, amíg Zaphire elintézi a dolgot. Talán gyáva vagyok, de nem hiszem, hogy lenne esélyem egy-egy ellen.
-Esetleg beszélhetnénk a főnököddel?-
Ha esetleg reagálnának arra amit mondok, remélem a többiek is észlelik és nem ugranak nekik. Igaz sok reményt nem fűzők a dologhoz, ugy hogy felkészülök, hogy kitérjek az első támadása elől.


Felszerelés:
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Layla Laskowsky Csüt. 24 Szept. 2020, 19:49

Hehehe. Oké, itt tényleg kell rendes csótányírtás, ez már nem az, hogy szimpla sátrazásnál bogarak, meg néhány kamikaze szúnyog, ami ellen hatásos a füst, hanem komoly gondokat okozó problémák. Csak a civilek felé ne menjenek, meg ne kövessenek minket. Igen, jó az a kő, ó, puffanás. Backi, szinte biztos hogy akkor a többnél is fognak próbálkozni, nem állnak meg egynél, nem ezek nem fogják feladni, míg nem nyerne. És én csak hátráltathatom a csapatot, nem, van nálam kutyakeksz, nyúlok zsebbe és veszek elő egyet, hogy legalább ez, ha más nem, legyen nálam.
Ezek zörögnek. Nyelek egyet ijedten, de tudom, hogy nem lehet most sikítva elfutni, pedig lehet, meg se állnék Lengyelországig. Nem szólok rá, hogy ne káromkodjon, én is megtenném, ha lenne hozzá elég bátorságom és erőm, nem pedig csak volnék, mint a kocsonya.
- Én semennyire nem tudok harcolni – suttogom nekik.
Igen, nem juthatnak ki, bólintok, szívesebben lennék máshol és nézem a felém jövő füllbemászót. Ez még eredetiméretében is négyjegyűért kiált. Egyetlen lépést hátrálok, készen vagyok elfutni mellette nagy ívben, ha esetleg rám támadna, meg elugrani előle. Hallom, mit Jason mond és remélem, sikerrel jár, mert csak kerülgetni fogok tudni.
Layla Laskowsky
Layla Laskowsky
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 108
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 87
Join date : 2019. Mar. 25.

Karakteradatok
Főkarakter: Layla Laskowsky
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 25 Szept. 2020, 00:00



Kree Invázió 12 – Ellenségem ellensége – Az új szomszédok





X kerület, Bronx, New York


Résztvevők: Jason Liam Norman és Layla Laskowsky



Következő körváltás: 2020. szeptember 29. (kedd)

Lakóépületek - Page 3 BjKZXcY

Idő: 2031. június 25. esti órák
Helyszín: X kerület, Bronx, New York
Cél / Feladat: Megtudni, hogy mi is zajlik itt
Résztvevők: Jason Liam Norman | Layla Laskowsky | Stephanie Davidson
Egyéb információk:


- De én nem bírok el ennyivel egysz… – kezdte volna mondani.

Azok után, hogy mind Jason, mind pedig Layla a lány tudomására hozták, hogy nem tudnak harcolni és nem kívánnak részt venni a harcban. Közben Zaphire harcba bocsátkozott a saját két ellenfelével, a másik kettő pedig, csak Jason és Layla láthatták, mert társnőjük háttal volt nekik, hogy immáron Zahpire-t tekintik ellenfélnek és nem a két másik X-ment, akik veszélytelennek jellemezték magukat.

Ebből egyértelmű lehetett, hogy értelmes lények és értik azt, amit mondanak nekik. Ennek ellenére nem reagáltak Jason szavaira, hogy beszéljék meg a dolgot. Ahogyan így most közelebbről megnézhetőek voltak ezek a lények nem igazán volt emberi beszédre alkalmas szájszervük. Szóval, ha tudtak is beszélni, kicsi volt az esélye annak, hogy azt emberi nyelven tudnák megtenni.

Jason kitért, míg Layla-n átgázolt a saját ellenfele, csak felborította őt, aki ettől megütötte magát, de ezt ugye fájdalom érzet hiányában nem is érezte. A másik két lény is megérkezett oda Zaphire-hoz. A lándzsás a fegyverével hátulról sújtott le Zaphire-ra, aki ebben a pillanatban észlelte csak a támadást hátulról, így már esélye sem volt védekezni, a lény végigvágta a hátát, amiből erősen kezdett folyni a vér.

Mielőtt bármit tehetett volna az óriás fülbemászó ledöntötte a lábáról, a következő pillanatban már mind a négy ellenfél őt támadta, látni nem is lehetett már őt, csak a fájdalmas sikolyait hallani.

Lakóépületek - Page 3 IuHm4Sj



_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lakóépületek - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakóépületek - Page 3 Empty Re: Lakóépületek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.