Elhagyott bunker

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 01 Aug. 2014, 00:20

A nő "maga tudja ki vagyok én?" kérdésére alaposan végigstírölöm, lassan, stílusosan, kissé felemelt szemöldökkel, majd megvonom a vállam.
- Első ránézésre egy hisztis kis k-rva. Amúgy nem tudom, mert bár én bemutatkoztam, őméltósága nem adta meg ezt a csekély interakciót számomra, ami alapján elhelyezhetném szerény kis társadalmunk ranglétráján, Ms Rinyapina. - válaszoltam a nőnek, majd innentől kezdve nem érdekelt a személye. Nem az én esetem, túlságosan nyávogós, prűd szűzkurva, aki tipikusan megjátssza mindenki előtt a jómódú úrihölgyet, otthon meg két négerrel baszatja magát miközben szívja a kokaint. Nem is nagyon marad időnk beszélgetni, megjelenik három fura figura, miután a hátunk mögött valami fémes csattanás hallatszik. Nem tudom mi az, de nem hangzik túl jól. Ránézek a trióra, és megvonom a vállam.
- Akkor inkább ők, mint mi. Oké? - teszem fel az ajánlatot, majd kézbe veszem a gumibotot. A kezemben halálosabb mint a sokkoló, az erőmet tekintve mindenképp. Maxifiú már támad is, miközben én is felemelem a gumibotot, de még nem támadok. Várok, hogy ők kezdeményezzek, felkészülök oldalra vetődni, kontrázni a támadást, illetve egyszerű hárításra is, attól függ mivel próbálkoznak. Az elsődleges cél, hogy engem ne érjen bántódás, illetve hogy vissza tudjak ütni.
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Albert Shear Pént. 01 Aug. 2014, 12:10

Tariq örül, hogy legalább a nővel nem kell tovább foglalkozniuk. A háttérből jövő éles csattanásra összerezdül, erre nem számított épp. ~ Az ajtó...kijutottak. ~ Nyugtázza egy mosollyal és már haladna is tovább, amikor feltűnik előttük az újabb akadály, három idegen formájában. Victor egyből védekezésre berendezkedő utasítást ad. Ugyanakkor a forrófejű SHIELD ügynök, utcai verőlegényként reagál és már támad is. A punk társuk viszont kivárásra játszik. Tariqnak egyetlen másodperc alatt kell döntést hoznia. Taktikai szempontból talán előnyösebb lenne hagyni elveszíteni Maxet, de stratégiailag hátrányos. Úgy dönt egyelőre felülbírálja főnöket utasítását. Figyeli hogy az őket fenyegetők hogyan reagálnak a forrófejű támadására, majd ő is akcióba lendül. Ha bármelyik az elbújó után lendül, Tariq a megmaradt, bal szélsőt veszi célba. Meglódul és a feje felé sújt gumibotjával de úgy, hogy közben lendületével elsodorja a férfit.
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 04 Aug. 2014, 09:14

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Charles Crafton / Bio, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. augusztus 7. (csütörtök)

Colona egyelőre egy folyosón volt, így fogalma sem volt arról, hogy a visszafelé menő ajtók közül melyikből jöhetett ki a társaság, így esélye sem volt arra, hogy megtalálja a cipőt. A beszélgetések után pedig a három alaknál Max volt az, aki támadást imitált a három alak felé. azok a tettére, hogy készülne csapni mozdultak is, csak a csuhás maradt elől a másik két alak szétrebbent, mintha védekeztek volna, de nem érkezett támadás Max részéről, sem a másik féltől, így egyelőre a fiatal férfi könnyedén elérhette a megcélzott lépcsőt. Mivel a másik kettő is hátrafelé táncolt, így Tariq, ha utánuk akart lendülni nagyjából egy vonalba kellett a csuhással kerülni és tovább menni rajta. hátulról a vörös alak egy csóvát lőtt ki a társaság felé, mindenkit elkerült, végül Bio mellkasába állt bele, aki ettől habzó szájjal, mintha rohama lenne vágódott a földre. Látható volt, hogy a bőre szürkülni kezd és az izmai, húsa fogyni, ezzel egy időben a fickó, aki ezt okozta nőni és izmosodni kezdett.
Ekkor hátulról egy hangos állatias üvöltést lehetett hallani, ha hátranéznek oda, ahonnan indultak egy hatalmas közel két és fél-három méteres hófehér bundás nőies alakú állatot láthatnak meg, aminek a bundája véres a mellső karmoknál, mancsnál.

Marcus súlyos sérülései ellenére örülhetett annak, hogy Jenna otthagyta, erősen vérzett de még mindig nem volt halálos sérülése. Jenna pedig Michael után ugrott az ajtóhoz. Kintről valóban sokak illatát érezte, még másokét is, mint akik korábban itt voltak a helységben, igazi svédasztal volt odakint. Tudott úgy ugrani, hogy elzárja a folyosó kivezetését Michael számára, így a férfi a falhoz ragadhat, mert a nő előtte áll és nem engedi távozni innen.
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 04 Aug. 2014, 13:39

Támadni fog megint, ugyanúgy ahogy az előbb, a nagy erejével akar majd ledönteni a lábamról ezt nem hagyom, ha már megindult a férfi kiállok előle esetleg lökök rajta egyet vagy megkapom valamijét és hagyom hogy a lendülettől hasra essen vagy legalábbis a földre, ha nem támad akkor csapok az arca felé a karmaimmal amik vagy elérik vagy nem és magam rántom ki a folyosóra szintén hogy a földre essen. Ezek után lenyomom hogy mozogni se nagyon tudjon és a torkán végig húzom a körmeim mint ígértem, de úgy hogy azért ne halljon bele rögtön de vérezzen rendesen, majd leszállok róla és a tömeg felé vágom a nyakánál fogva vagy a hátán a bőrébe ragadva,  ahol éppen érem hirtelen, szeretném egy kicsit a frászt hozni rájuk, valahol reménykedem hogy nem tűnt fel nekik semmi és meglepi volt a társuk érkezése, ahogy láttam valami mással voltak elfoglalva épp. Ezenkívül szinte biztos hogy vissza fognak támadni, látok náluk valami botokat de ez nem igazán rémiszt meg, esélytelenek azokkal is, ha csak nincs valami komoly képességük. Közben kiszúrok 3 új alakot akiknek nem ismerős a szaga, ők voltak a figyelem elterelőim, nem tűnnek valami érdekesnek de a csuháson megakad a szemem ahogy valamivel közelebb haladok és végigmérek mindenkit.


A hozzászólást Jenna Collins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 04 Aug. 2014, 20:02-kor.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Marcus Dellamorte Hétf. 04 Aug. 2014, 19:55

Fekszem kiterítve és hitetlenkedem. Rám ült egy macska aki erősebb, mint én. Engem szétszereltek, legyengítettek, de a feline még full kapacitáson pörög. Ami gyanús és rohadtul nem fair. Azaz ő valami szuperbeépített tégla itt köztünk és őt el se rabolták, hanem azért van itt, hogy valami köcsög AI számára kísérletet végezzen: milyen leamortizált lefegyverzett katonát hány perc alatt zabál fel. Köcsög AI! Jó hír, hogy legalább úsznom nem kell. Ellenben marhára vérzik a nyakam, meg a fülem, alig hallok, kettős látásom van és egy rohadt hifi sincs a közelben, hogy legalább dübörgő metalra patkoljak el. Meg a nagy büdös lóf... Előkotrok valami alig használt félig taknyos zsebkendőt és a tisztábbik végét fogom rá a sebre. Hátha megalvad és nem dobom fel az acélbetétest. Addig pihenek. Azt tapasztaltam, hogy fekvő félhullákra nem gerjed a csaj. Amíg a többieket szétkapja addig hátha kifárad és legyengül és hátha erőre kapok. Akkor viszont leszarom, hogy a robot szerint én két lábon járó hulla vagyok. Keresek valami fémdarabot és feldugom a cica seggébe. Szóval türelem és erőgyűjtés. 0% táppal nem megyek ölni, előbb legyen minimum 20%...
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 05 Aug. 2014, 16:45

A szemben álló hármas ijedősebb alkat mint hittem, csak meglengetem a gumibotot és máris szétszaladnak, nem is gondolnak azonnali ellentámadásra. Azaz nem tudják, hogy mire számítsanak tőlünk, főleg nem azt hogy milyen trükkös képességeink lehetnek, ha azt tudnák... Suhintok egyet, aztán ugrok a fedezékbe, elkerülöm a vöröske labdáját, ami szépen eltalál mást. Elhúzom a szám, megint megremeg a kezem, ez most az én hibám volt.
~ Mindenkiért nem vállalhatok felelősséget.
Bevetem magam a lépcsőfeljáróhoz, hátamat a falnak támasztom, három mélyebb lélegzet is belefér a keretbe. A rohadékok nem fogják ilyen könnyen megúszni ezt ha rajtam múlik és most rajtam is múlik. Szememmel megkeresem a Bravo-Charlie páros egyik tagját, és gyorsan jelzek neki, hogy hátul valami nagy bundás közeleg. Elől vannak a fronton, de ők az egyetlenek, akik képesek kezelni a problémát, a többiek még hatás alatt vannak, hogy a sokk vagy a drog azt nem firtatom. Gyorsan kapom magam össze, ahogy leadom drótot. A gumibot megpörgetve kerül is helyére az övön, kezembe a sokkoló csusszan. Feltöltöm a kicsikét, amennyire csak lehet, kisarkazok a fedezék szélére, hármat számolok és harmadikra már ki is hajoltam a fedezék mögül. A vörös kezű úriembert célzom meg és megkínálom néhány volttal. Nem finomkodom a torka, homloka, szívtájéka ideális célpont. Remélem leköti annyira az átmeneti átváltozás, hogy ne tudjon kitérni. Mielőtt bárki más felizzíthatná alattam a talajt, visszahuppanok a fedezékbe, szépen kényelmes dőléssel. A démoninváziónál nagyobb volt a szar és onnan is kijöttem valahogy, innen már könnyűnek kell lennie.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Albert Shear Kedd 05 Aug. 2014, 23:41

Tariq meglepetésére egyik újonnan feltűnő ellenfelük sem lendült támadásba. Sem feléjük, sem Max felé. Éppen ezért ő is tétovázott néhány másodpercet. Egészen addig amíg meg nem látta a bele nagyjából szemben megbúvó ügynököt mutogatni. Valamikor ezzel egy időben jött mögüle tompa puffanás. Hátra sandít, nem szem elől tévesztve a velük szemben álló triót. Észreveszi a földön fekvő, kvázi ismeretlen eredetű test, talajt fogott sziluettjét. Ahogy a mögötte feltűnő farkast is. Gyorsan még Victorra pislant, de már látja mozdulni, nem félti. A következő pillanatban már vissza is tér figyelme az izzókezű és csapata felé. Ugyanakkor észleli Max támadását és annak irányát. Ezért az ügynöktől távolabb eső szélsőt célozza meg. Most már előre lendül és gumibotjával a fejére támad. Reménykedik abban, hogy ad hoc társa sikeresen leteríti a középsőt vagy legalább lefoglalja. Abban is bízik, hogy a nagydarab szőrös állat pedig nem a lemaradókra, hanem a harmadik aszott ellenfelükre támad.
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Auaritia Szer. 06 Aug. 2014, 18:16


Colona Walding

Sikeresen elfutok a támadók elől, akik nem tűnnek túl aktívnak. Csak az egyikük lő egy tüzes valamit. Azt hittem nem talál el senkit, de menet közben látom, hogy valaki megsebesül és a földön fekszik. A többiek tapasztaltnak tűntek,mint ha pontosan tudták volna mit kell ilyenkor tenni, legalábbis a hasonló helyzetekben...Határozottan bújtak el vagy lendültek támadásba. Ekkor egy olyan hangot halottam, amilyet még álmaimban sem akartam. Nagyon nem tudom mi ez, de nem is szeretném. Felmérem a helyzetet, hogy hol vagyunk. Ha lehet megpróbállok valamibe belebújni, egy doboz, egy tároló, egy konténer, ha semmi sincs, akkor olyan helyre megyek, ahol sok és nagy tárgyak vannak, amik mögött el lehet rejtőzni. Nem akarok találkozni azzal az izével. Remélem lesz itt valami doboz, amiben elrejtőzhetek...

Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Victor Montano Szer. 06 Aug. 2014, 23:10

Victor látja ahogy az ügynök ellenkező irányban mozdul. Nem igazán érti. Tariq reakcióját viszont igen. A támadások megkezdődtek, most jönnek az ellenlépések. Ez utóbbi meg is indul egy energiacsóva formájában ami éppen csak elkerüli Victort. ~ Gyorsabbnak kell lennem! ~ Nyugtázza magában, miközben Colonára pillant, aki szemmel láthatóan már keresi a fedezéket. ~ Remek. ~ villant át az agyán, amikor tovább fordítva figyelmét a hátuk mögött elterülő folyosó szakaszra észrevette a földön fekvő testet. Valószínűsíti, hogy az puffant az imént. Ekkor tűnik fel neki a hatalmas bundás. Nem sokat tud gondolkodni, reflexszerűen reagál. Túl sokáig várt, így a menekülés helyett az egyszerű kitérést választja. Oldalra, Colonával ellentétes irányba tér ki az érkező Jenna elől. Egyelőre csak a földre veti magát úgy, hogy a következő mozdulattal már lábra is tudjon pattanni és ha kell, fel tudja venni a küzdelmet vagy a bundással, vagy a három alak lábon maradt egyikével.
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Cletus Kasady Csüt. 07 Aug. 2014, 00:39

~ Na mit mondtam?!
Meg kell dolgoznom vele egy kicsit, de az ötödik vagy hatodik nekifutásra csak sikerül kidönteni azt a szart. Talán sose örültem még ennyire annak, hogy elestem. A fém ajtóval együtt becsapódom a földbe. Néhány pillanatra megpihenek ott, miközben hallom, hogy a géphang megszakította a feltöltést.
~ Ennyit rólad, ribanc!
Aztán hirtelen eszembe jut, hogy az ajtón meg a vízen kívül van egy még nagyobb probléma is, a szörny picsa, úgyhogy gyorsan felpattanok. Az üvöltését már hallom, ami tutira nem jó jel. Ezek szerint nem foglalja le a katona elég hosszan ahhoz, hogy én kényelmesen leléphessek. Mire felállok, már egész közel van.
~ Hogy a picsába ilyen gyors ez a suna?!
Ez viszont azt jelenti, hogy beszorított, nem tudok hova menekülni előle. De arról ne is álmodjon, hogy engem itt meg fog enni!
- Az előző nem volt elég, te nagy ronda k*rva?!
Vetem oda neki, kicsit magammal is elhitetve, hogy én vagyok a legmacsóbb a szobában, majd minden erőmet beleadva megpróbálok bevinni neki egy gyomrost. Ha sikerül, és ez kicsit megzavarja, megpróbálok kilépni mellette oldalra, hogy ne legyek már a falnak szorítva, majd onnan fejbevágva kiütni.
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 07 Aug. 2014, 02:29

Elkezdődött a harc, és az egyik tagunkat - aki amúgy se volt túl kompetens, produktivitása pedig a béka segge alatt valahol - ki is ütik egy csóvával. Zsír, egyel kevesebb teher. Épp felkészülnék rá, hogy a gumibottal eltörjek pár csontot, amikor hátulról valami állatias ordítást hallok. Ösztönösen megfordulok, és gyorsan felmérem azt a pár méteres fehér valamit, ami kurvára nem bizalomgerjesztő látvány. Főleg azzal a nem épp szirupnak tűnő vörös anyaggal a karmain.
- Srácok, tiétek a három muskétás, én megyek cicázni. - mondom a többieknek, és az ujjaim ropogtatva indulok meg a ... nőstény? Mindegy, valamilyen nemű állat felé. Nem azért, mert annyira sok kedvem lenne most játszani vele, viszont nem tűnik gyengének ez a valami, és mivel nem ismerem a társaim, viszont tudom hogy én nem vagyok egy puhapöcs, bevállalom magamnak. Aztán max segítséget kérek majd. Az se hátráltat, hogy éppen Mike-boyt használja fonalgombolyagnak. Azért mégis csak család, meg miegymás. Ha elég közel érek, lassítom a tempómat - a távolság miatt lehet, hogy célszerű fussak - és még nem vontam magamra a figyelmét - példáult azért, mert a begyöpösödött Mike még most is püföli szerencsétlent, amit szerintem meg se érez - akkor füttyentek egyet. Azért nem megyek neki erőből, és kenem a falnak, mert félek, hogy Mike-boyt is egy új-keletű falikárpitnak használhatnánk az eset után, ha nem sikerül időben kitérjen a lény mögül.
- Cicus, új sintér jött a városba, és rajtad kurvára nincs nyakörv. - mondom, és hirtelen minden erőmet beleadva próbálom megütni. Számítok az ellentámadásra is, mivel nem tudom milyen erős, ezért inkább elkerülni próbálom a karmait, mint hárítani. Természetesen minden támadási felületet próbálok megtalálni, amennyire tőlem telik, és sorozni ütéseimmel, ha az első nem lenne elég.
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 07 Aug. 2014, 09:17

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Charles Crafton / Bio, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. augusztus 10. (vasárnap)

Marcus továbbra is a földön feküdt és ha lefogta a sebeit, akkor azok már nem véreztek jobban. A ruhájának darabjaival be is kötözhette egy részét úgy, hogy az az éppen hadakozó Jenna-nak nem is biztos, hogy feltűnik majd. A fekvés egyébként jót tett a fájdalom végig megvolt, de egy idő után a férfi képes volt már talpra állni, hála a katonai képzésnek is.
A sarokban Jenna és Michael egyszerre ugrott egymásnak, a nő próbálta megragadni és elhajítani Michael-t, de a férfi is támadott. Mivel egyik fél sem tért ki Jenna képes volt arra, hogy megragadja a férfit, mire az egy hatalmas horgot vitt be neki, a nő szédülten tántorgott odébb, az orrából és szája széléből vér kezdett folyni. Emiatt nem volt arra képes, hogy földre vigye a másikat, főleg nem elindulni a többiek irányába, ellenben Michael eltudott a megzavarodott nő mellett lépni és kiszabadult a sarokból és újra megütni Jenna-t, aki szédülve a földre került, de még mindig magánál volt, majd hamarosan egy újabb fájdalmas ütést kapott.

A háttérben nem az történt, amit mindenki várt volna, senki sem repült el, csak Michael nemes egyszerűséggel leütötte és földre küldte a bundás nőt. Colona nem igen tud elfutni egy folyosón vannak, amiknél egymás mellett lezárt ajtók sorakoztak, időnként pedig egy-egy lépcső az emeletre, aminek a korlátja innen lentről is látható volt. hátrafelé csak a hatalmas bundás lény felé tudott futni, mivel az ajtók mind zárva voltak, ha azokkal próbálkozott. Így egyelőre még mindig a folyosón toporgott. Michael – a görög – pedig elindult visszafelé, mivel szerencsére Jenna nem jött feléjük, így hamar megérkezik a társának segíteni és ő már a földön fekvő Jenna-ba tudott még egy hatalmas erős ütést bevinni.
A triónál maradt hármas támadásba lendült a csuhás alak még mindig nem mozdult, ellenben a másik kettőre támadott a három férfi. Max sikeresen meglőtte a sokkolóval a vöröstámadású alakot, aki ettől rángatózva terült el a földön. Victor nem támadott, ellenben Tariq a másik férfinak vetette magát, a gumibottal sikerült megcsapni igaz a férfi kezét, mert az felkapta maga elé, hogy ne a fejét találja el. Amint a gumibot a kezével találkozott a férfi felszisszent a fájdalomtól, majd közvetlen közelről egy elektromos sugarat lőtt Tariq gyomra felé.
A csuhás alak pedig eltűnt, nem mozdult, majd eltűnt, Colona a folyosó közepén hirtelen fagyos hideget és erős fájdalmat érzett a karjában és a derekában, illetve az egész hátában. Valami lefogta hátulról és az egész testével hozzáért a nő hátához. A karját hátrahúzta és Colona érezte, hogy az ereje fogyott.

//Jenna, próbálj meg legközelebb feltételes módban támadást írni, mert közel sem biztos, hogy sikerrel jársz Smile És mindenki a nem feltételes módod miatt rád reagált, miközben a karid került a földre és nem tudtál elindulni sem. Kezdők hibája, mindenkivel megesik, emiatt ne érezd magad rosszul, nem letolás volt. És így a többieket is kérem, hogy arra ne reagáljatok, ami messzebb van, mert ezért írunk feltételesben… mindenkinek a reagjának fele azzal ment el, hogy olyat reagált le, ami meg sem történt.
És mindenkit kérek, hogy olvassa el a másik reagját, mert megjegyezték, hogy voltak, akik nem reagálták le, amit valamelyik játékosnak írtak, csak skippelve lett, mintha nem is látta volna a másik, hogy beszélve lett hozzá, stb. Köszönöm!//
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 07 Aug. 2014, 11:32

Feleslegesen sétáltam vissza, Mike már egész jól elbánt a bundással, de azért biztos ami biztos beleboxolok egyet a földön fekvőbe. Aztán - mivel olyan jó érzés - a gumibottal a torkára is megpróbálok lecsapni, teljes erőmmel. Kicsit meg is sokkolom, biztos ami biztos, nem lenne jó, ha felkelne. Amennyiben képes vagyok rá - tehát nem mocorog túlságosan, és nem is túl nehéz, és meg se támadnak közben - bedobom a szobába ahonnan jött, aztán a bentlévő cyborggal nem foglalkozva, kezemet törölgetve indulok vissza, mint aki jól végezte dolgát.
- Üdv a buliban, Mike-boy. - köszöntöm a tagot, majd a korábban már felfedezett szobára mutatok. - Zsaruholmik, egész hasznosak, bár k-rva kellemetlen. Szerintem kapj fel valamit. - ajánlom fel, majd megindulok a társaimnak segíteni, ha eddig nem ért minket támadás. Próbálom úgy megközelíteni újra a tagokat, hogy ne tudjanak eltalálni semmivel, kész vagyok vetődni, ugrani, csúszni, mászni - a lényeg, hogy nem akarom úgy végezni, mint a zsák meg Ms. Rinyapina, akit éppen elkaptak. Egye-fene, talán ő volt a legközelebb hozzám, úgyhogy futva siettem a segítségére, megpróbálva lerántani róla a tagot, szigorúan a vállánál fogva, ahol ruha is volt. Ha átfordul rám, és engem is megérint, akkor gyorsan, minél előbb próbálom pofánboxolni szabadon lévő kezemmel - ha nincs, akkor kitépek egyet a szorításából - illetve a gumibottal is inkább a fejét, torkát célzom.
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Auaritia Pént. 08 Aug. 2014, 21:03


Colona Walding
A menekülési tervem kudarcba fulladt, ahelyett, hogy jó kis fedezéket találtam volna, csak ajtók és lépcsők fogadtak. Közben a szemem sarkából láttam még néhány harcba lendülést. Hála égnek a bundás hülyeség nem támadott meg, bár amennyire szerencsétlen vagyok, mindjárt én leszek a vacsorája.  Na most hová Miss Walding? Kérdeztem magamat? Ha felfutok a lépcsőn, az a szörny izé biztosan el fog kapni. Ha maradok, akkor is meghalhatok. Vajon mit csináljak?  Húzzak sorsot? Fekete, fehér igen nem....fel futok. Megpróbálom kihasználni, hogy az a szőrös izé másra támad, ha jókor mozdulok el, akkor  talán még észrevétlenül felsomfordálhatok. Miközben ezen gondolkodtam, egy hideg érintést éreztem a vállamon. Vajon mi lehet ez? Éreztem, hogy ez nem lehet az erőm, sőt határozottan állt valaki mögöttem. Mi ez? ha Elfogy az erőm...mit tegyek? Ha van még erőm hozzá, megpróbálom aktiválni és egy kisebb jégdarabokat hajítok a kezemből a mögöttem álló testbe.Ha már elfogyott, megpróbálok hátra rúgni egyet, amennyire csak tudok. Ha nem áll mögöttem senki, nos akkor semmit sem tudok tenni, csak hagyom, hogy meghaljak...Ha sikerült a rúgás, akkor megpróbálom megfogni a csuklyás fejét, és aktiválni erőmet. Ha nem tudok már rúgni, akkor egyszerűen csak levetem magam a földre és elgurulok.
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 09 Aug. 2014, 19:44

A trükközés jobban odacsap mint azt álmodozva képzeltem, talán ebben szerencsés társaim nem túl szándékos elterelése is benne van. Csak tudnám mire ez a nagy felhajtás, a két bunkó verőlegény elintézi azt a kismacskát, még ügynöknek sem kell lenni hozzá. A vörösfejű sokkolva elterül, nem várok egy pillanatot sem, ahogy a fej is padlót fog, máris lépek ki a fedezékből. Sokat nem törődök a misztikus csuklyás eltűnésével, várható volt hogy nem egyszerű forma. Előbbi cserét eljátszom újból, sokkoló kattan az oldalon a tokban, még egy lépés, gumibot a kézben, alkarhoz fogva. Charlie után rohanok kisegíteni a rőtszakállú lovagot. A kezeket jól lefoglalta, én a másik oldalról közelítem meg, mint a pályán bedöntöm a lábaim, becsúszok az ellen mellé és a lehető legnagyobb lendülettel gyomorszájon csapom. Nem spórolok az erővel, dőljön csak ki, egyet úgyis leszedtek közölünk. A csapás után nem állok meg, csúszik tovább a folyosó vagy a lendület végéig, ki is küszöbölöm a kitérés problematikáját ezzel, papíron legalábbis. Ha más nem, a lábát elkaszálom, sikertelen csapás után. Kicsit kezd zavarni, hogy a WREC embereit sokkal járatosabbnak és képzettebbnek érzem a mi cégeseinknél, akik közül még én állok a legjobban.
~ Kellemetlen, Miller lejjebb adta volna a belépő szintet? Kétlem.
A csúszás előtt még belefér egy harci füttyentés is, hátha magamra terelem a figyelmem, utat nyitva mások támadásának is.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Cletus Kasady Szomb. 09 Aug. 2014, 23:45

A szörnycsaj megragad, mintha meg akarna próbálni eldobni, de én nem hagyom magam. A teljes erővel kapja be a jobbhorgomat, ami még egy ilyen nagy dögnek se kellemes. Ha én ütök, az soha sem kellemes, és ezt most már csak felfogja ő is. Szépen megtántorodik, úgyhogy el tudok lépni előle, ezután már csak egy jól eltalált csapás kell ahhoz, hogy összeessen.
- Ottmaradsz! - kiáltok rá, mint egy neveletlen állatra, és közben jót mosolygok a szellemességemen. Közben megjelenik görög Mike is, hogy ő is kivegye a részét a buliból, de már csak a fekvő csajt tudja még kicsit megcsapkodni. Elfintorodom, amikor megszólít:
- Ezt a Mike-boyozást fejezd be! - mondom kissé fenyegetően. Amikor mondja, hogy át kéne öltözni, akkor veszem észre, hogy rajta is fekete egyenruha van. Ő közben már rohan is a folyosó másik felébe, ahol valami másik bunyó van. Kik ezek, és mi a picsa folyik itt? Kezdem már kicsit elveszteni a fonalat, hogy hogy kerültünk ide, miért kell szörnyekkel meg fura figurákkal verekednünk, meg ilyenek. Viszont ahogy nézem, el fognak bírni a többiek ezekkel a figurákkal, végülis vannak egy páran. Bár így belegondolva azt se tudom, hogy kik a többiek, de gondolom majd elmondják, ha végeztek. Szóval ha nem kerülök bele valami támadás tűzvonalába, inkább arra indulok el, amerre görög Mike mutatta, hogy a felszerelés van. Egyébként is rámfér egy kis szusszanás a szőrös csaj meg az ajtókitörés után.
- Milyen perverz f@szság ez, hogy itt rendőrnek öltöztetnek minket? - kérdezem magamban, de azért megnézem a cuccokat. Az egyenruha ellenállóbbnak tűnik, mint az, ami rajtam van, szóval ha találok jó méretet, akkor átveszem, de a saját méretemnél kisebbe nem próbálom meg bepréselni magam. Egy gumibotot elveszek, de a sokkolót, a műanyag bilincset meg ilyen szarságokat ott hagyom. Csapok párat a levegőbe a gumibottal. Egy feszítővasnak, vagy akár egy vascsőnek jobban örülnék, de a semminél ez is jobb. Ha megvan, akkor kimegyek megnézni, hogy mi a helyzet, kell-e még szétcsapni a rosszarcúak között.
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 10 Aug. 2014, 08:09

//Paci jelezte, hogy nem tud írni, és mivel ennyire kevesen írtatok, megvárom. Holnapra ígérte, hogy ír, így holnap kaptok kört, vagy attól függően, hogy mikor írt legkésőbb kedd reggel. Elnézést.//
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Victor Montano Kedd 12 Aug. 2014, 00:30

Tariq szemei elkerekednek amikor érzékeli: támadása gyakorlatilag hasztalan volt. ~ Meg sem rezdült a rohadék. ~ tudatosul a tényállás az elméjében. Már indítaná a bal kezével az öklös támadást, de közvetlen közelről találatot kap.
Victor még mindig csak szemlélői az eseményeknek és nem aktív részese. Passzivitása addig tart, amíg észre nem veszi hogy társa ellenfele erősebb mint ahogy a látszat mutatta és még csak feldöntenie sem sikerült. Ekkor meglódul előre. Nem foglalkozik egyelőre az eltűnő férfival csak Tariq ellenfelének legyőzésére koncentrál. Szeme sarkából észreveszi a meginduló Maxot is. Lépéseit úgy szabja, hogy a másik férfi után érkezzen másfél ütemmel. Azaz a harmadik ismeretlen ha reagál is valamit a becsapódó SHIELD ügynökre, Victor pont a válaszcsapás közben érkezik azaz már mozgásban lesz, nem vagy csak nehezebben tud csak védekezni ellene. Max támadásának sikerétől függően választja meg a támadásának formáját. Ha az ellenfelük földre kerül akkor egyértelműen lábbal tapossa meg. Ha szilárdan állva marad könyékkel támad fejre és testre. Amennyiben görnyedni fog, úgy ököllel és lefelé irányuló ütésekkel fog próbálkozni.

//Úgy láttam Tariqnak csak két sornyi reakció jut ebben a körben, nem akartam a másik profillal írni.//
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 12 Aug. 2014, 08:46

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Charles Crafton / Bio, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. augusztus 15. (péntek)

Jenna végül elvesztette az eszméletét és elterült a földön, a hatalmas alakot lassanként elvesztette és a földön összement a megszokott saját alakjára és külsejére*. Odabent Marcus egyre nehezebben tudott magánál maradni a vérveszteség miatt, amit még mindig nem kezdett sem ő, sem más semmilyen módon ellátni.
Mike – Schuster ezentúl – bement abba a helységbe, amit Michael mutatott számára, odabent sok felszerelés volt, ruházat, műanyagbilincsek, sokkolók, gumibot, minden teljesen feketében, semmilyen úgymond halálos fegyver, csak sokkolásra és bénításra használható. Mindenből talált a saját méretében és gyorsan át tudott öltözni.

Eközben odakint Michael rohanva indult Colona felé. A nő még képes volt aktiválni a képességét, de a támadás átment a mögötte levő fickón, mintha az ott sem lett volna, a rúgás ugyanezt az eredményt érte el, mintha a levegőt rúgta volna meg, majd amikor a csuklyás fejét akarta megfogni ugyanígy átsiklott a keze a fejen. A bőre eközben Colona-nak teljesen aszottá és szürkévé vált és a haja megőszült noha ezt csak Michael láthatta az arcon. És ekkor érkezett meg a férfi és kézzel megütötte a csuklyást. Az ő ütése a már talált és a csuhás férfi a földre zuhant.
- Mi a fene vagy te?! – kérdezte az alak síron túli hangon.

Ezalatt Tariq-ot eltalálja az energiacsapás, amitől a földre kerül, a ruházat részben megvédte, így csak kisebb égési sebeket szerzett a hasára, ami fájt, ha mozgott, akkor égette, de lényegében semmilyen más problémát nem okozott neki. Először Max mozdult és becsúszott az alak mellé, majd oldalra érve gyomorszájba ütötte. Az igazság az volt, hogy Max számára mindez fájdalmasabb volt, mint az ürgének, a saját keze rándult meg és az éles fájdalom törést, vagy repedést is jelentett, a férfi azonban meg sem érezte ezt. A férfi próbálta megrúgni a továbbcsúszás volt az egyetlen, ami ettől most megmentette őt. Victor ezt a pillanatot használta ki és érkezett meg. A fejet célozta, hirtelen sokkalta nagyobb erőt érzett magában, mint egyébként, ahogyan megütötte a férfit annak az orra egy hangos reccsenéssel tört el és mivel az egyik lába még félig a levegőben volt így az ütés erősségének hála a földre zuhant, ahonnan azonnal próbált is felkelni.

*Ha írsz, akkor magadhoz térsz.
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 12 Aug. 2014, 15:15

Ms. Rinyapina próbál ütni, rúgni, csak karmolni és harapni nem, de elég hatástalannak tűnik bármit próbál. Hát igen, ide egy igazi férfira van szükség. Odaérve már kapja is a balost, szép egyenes ívet leírva ütöm fejbe, mire megtántorodik, és padlót fog. Még van ideje kérdezősködni, egye fene, adjunk neki egy egysorost.
- A végzeted. - mondom mély, dörgő hangon, és megpróbálom teljes erővel fejbe rúgni, vagy ha ideális rá a helyzete akkor arcon talpalni, esetleg a torkára talpalni, amelyik a legkönnyebben megvalósítható. Ha sikerül kiiktatni a tagot, akkor megyek tovább segíteni a többieknek, Rinyapina ráér később hálálkodni, hogy megmentettem a tyúkszaros kis életét. Maxékhez sietek, ahogy látom nekik gyűlik meg a legjobban a bajuk az ellenséggel, és próbálok hátulról rákerülni a fickóra, majd egy meglelő pillanatban elkapni. Jó lenne nem kiütni a tagot, biztos a többieknek is lennének hozzá kérdései, ezért egy szorításba akarom bevinni, nem vagyok túl profi ilyen téren, de azért filmekben láttam már hasonlót. A nyakát akarom elkapni, miközben a másik kezemmel is ellentartok, illetve ha sikerül, akkor még a bal karját is beletolom a "bilincsbe" a mozdulat elején felfelé mozdítva azt, mielőtt a nyakát elkapnám. Minél inkább ellenkezik, annál erősebben teszem mindezt, de azért próbálom nem eltörni a nyakát - max a karját.
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 12 Aug. 2014, 20:12

Miután kemény kiütést kapott a rém énem, végül kidőlök és visszakapom az eredeti formám, több ütést és még egy sokkolást is kaptam, aminek remélem nem maradnak nyomai. Belegondolva nem is érdekel ez a része, inkább örülök hogy visszakaptam az öntudatom és inkább lehetnék hálás hogy voltak olyan tökösek hogy kómába üssenek egy ekkora fenevadat, azért nagy mázli hogy a fegyvereket elkobozták, most nem így állna a helyzet hanem szitává lyuggatva terülnék egy sarokban a véremben fuldokolva. Az egész akcióból gondolom most is csak egy nagy üresség lesz amire emlékszek, majd a látottaktól és a körülményektől függ megkérdezem e mi történt vagy inkább hallgatok lapulva és összerakom magam, de tudtam hogy ez lesz amikor elindult a rohamos rángatózásom, a (sajnos) szokásos dolgok. Lassan nyitogatom a szemem, nem tudom meddig voltam kiütve tehát az első reakcióm hogy megmozgatom a csuklóim hogy le vagyok e kötözve vagy bármi, igazából ez a föld túl keménynek tűnik még kórházi ágynak is de ki tudja. Pislogok párat, a szemem remélem hamar megszokja a fényt, majd megpróbálok felülni, fogadok hogy fájni fog mindenem, azért megkísérlem, szeretnék körül nézni, tudni mi változott területet és állapotokat tekintve. A következő dolog ami még eszembe jut a ruhám, van egy olyan érzésem hogy darabokra szakadt amikor átváltoztam, vagy letéptem magamról, sok lehetőség van, azért remélem maradt belőle valami, minden esetre összehúznám magam és előre dönteném a fejem, előre engedve  a hajam hogy takarjam magam mindenesetre amíg nem vagyok biztos.
Az tény hogy minden átváltozásom után morcos vagyok és van egy célpontom aki miatt ez tört ki belőlem, utoljára a robotcsaj hangját hallottam és még most sem tűnik szimpatikusnak ahogy cseng a fejemben főleg hogy az agyamba égett a "selejt" kifejezése, nem tudom hogy ő e a felelős az átváltozásomért de egyenként fogom kitépni a vezetékeit.


A hozzászólást Jenna Collins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 13 Aug. 2014, 23:32-kor.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Auaritia Szer. 13 Aug. 2014, 12:44


Colona Walding

Ezt neked te kis Anonymus! Mondom, majd megrúgom illetve össze vissza kalimpálok a kezemmel, de úgy tűnik átmegy rajta a dolog. Mégis mi a fene ez? Újra támadásba lendülök, az erőm már nem olyan könnyen aktiválódik, valahogy gyengébb leszek. Fura...a jégszilánkok is átmennek rajta, s én már nem tudom mi tévő legyek. Ekkor feszítést érzek az egész testemben. Mintha belülről próbálna valami kiszívni. Mint, amikor a nap elveszi az energiát, most is úgy érzem magam, talán rosszabbul. A bőrömön érzem, hogy kezd kevésbé feszes lenni, valahogy aszottabbá válik. A kezemet megnézve látom, hogy szinte már szürke lesz. A hajam, fehéredik, legalábbis ez a kóc amit látok a szemembe lógni. Mi történik velem édes Istenem?
A földre rogyok és tapogatom magam, nem akarom elhinni....
Közben a legunszimpatikusabb fickó érkezik a segítségemre. Michael. Most mint hős lovagra, úgy tekintek rá. Egy angyal...
Ő valahogy eltalálja a fickót, s az is meglepődik. A csuklyás mély, szinte démoni hangon kérdez...Nem tudom mi fog itt történni. Mindenesetre megpróbálok felevickélni a lépcsőn, amit az imént láttam. A farkas, mintha nem lenne túl aktív, talán nem vesz észre.
Vajon hogy nézhetek ki? Jelenleg ez foglalkoztat a legkevésbé, túl akarom élni..utána mérem fel a károkat.

Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Albert Shear Szer. 13 Aug. 2014, 23:25

Tariq a földön fekve nem igazán értékeli pozitívra a helyzetét. Nem érzi, hogy vérezne. Már megütötték, sokkolták, meglőtték sokszor, legutóbb pedig meg is mérgezték. De most úgy érzi, hogy mindezt egyszerre végezték el rajta. Amíg nem mozdult addig nem igazán érzett semmit. De amint megpróbált felülni vagy egyszerűen csak jobb pozícióba kerülni, összerándult a hastájékába hasító fájdalomtól. Feladta a gyors és dinamikus mozgást. Lassan próbált meg kiegyenesedni és tesztelte mikor kezdődik a fájdalom. Illetve azt is, hogy a mozdulatsor folytatásaként mennyire erősödik. Nem akarta elveszíteni az eszméletét ezért nem sokkolta magát a fájdalommal. Amikor már az elviselhetetlenség szélére került, akkor gyorsan újra olyan pózba húzta össze izmait, amelyekben már nem érezte.
Victor észlelte Max sikertelen támadási kísérletét. Ő maga viszont meglepő önbizalommal folytatta támadását. Miután lecsapta ellenfelüket, nem állt le. A földön fekvő után lépet amennyiben kellett és rúgást indított a feje felé, hogy befejezze ellenfele kiütését.

//Mea culpa. Az előzőhöz képest fordított a helyzet reag hosszban.//
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Marcus Dellamorte Csüt. 14 Aug. 2014, 13:13

Érzem, hogy fokozatosan gyengülök, ezért maradék energiámmal darabokra szaggatom a ruhámat, hogy a csíkokkal lehetőleg az összes vérző sebet végre el tudjam látni rendesen. Mert hiába nyertem előbb vissza annyira az erőm, hogy fel tudtam volna kelni, a vérzés újrakezdődött és megint kifeküdtem tőle. A többieknek meg eszük ágában sincs visszajönni egy sebesültért. Ha a seregben lennénk mindannyian, ezért simán lelőnék őket harctéren. Ha jobban leszek, lehet hogy én teszem meg. Addig viszont szorítom a fogam és próbálom saját magam ellátni, hogy a következő hullámvasúttal fel tudjak állni és kimenni utánuk. Jennát viszont egyszer viszont még bezsákolom ezért.
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 14 Aug. 2014, 21:48

A világ elmosódik és lelassul, az alak mellett csúszok el, szinte érzem a hasító levegőt, és a karomban az erőt. Olyan közel vagyok, hogy a legkisebb részletei sem kerülik el a figyelmem. Az ütés még jobban is sikerül mint remélni mertem, de az első fájdalomhullámnál érzem, hogy én kaptam a nagyját. A megalázó seggberúgástól csak a továbbcsúszás ment meg. Térdeim berogyasztom, próbálom magam tovább lökni az ellenféltől, ép karommal megragadom a csuklóm és tartom.
~ Rohadjanak meg a szuperhumánok.
Nem igazán lényeges a gondolat, csak kikívánkozott a feszültség. Hangos anyázással gurulok tovább a földön a sérült részem tartva. Legjobb esetben is egy szép törést szereztem, ami lehet ki is ejt a túlélőshowból. Biztonságos távolságot tartok a csata további részétől sérültként. Ha közel van egy lépcsőfeljáró, elrugdosom magam addig. A kezemmel sem tétlenkedem, a céges képzésből hasznosítom az órákat, amiken nem aludtam, na meg a jogsihoz is kellett elsősegély. Próbálom megnézni, kitapintani mi mennyire veszett oda, repedés, törés, szilánkos, bármi lehet és nem tudom mi. Jobb ha most szembe nézek vele. Egy fontos végtaggal kevesebb lényegében, ezt jól besz.ptam, de szarból is tudni kell várat építeni. És még mindig rohadtul fáj. Fél szemmel még elkapom a Bravo támadását, kétlem, hogy a testalkata adta volna a keménységét az alak ellen. A földről felkelve azon gondolkozom, hogy volt-e olyan kalandos kiruccanásom, amikor nem vertek meg vagy lőttek le minimum egyszer. Áh, nem volt, tartom a sorozatom.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 3 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.