Elhagyott bunker

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Victor Montano Szomb. 06 Szept. 2014, 22:13

Victor sokáig az élen haladt. Amikor elérték a vezérlőtermet egy kicsit megtorpant amíg körülnézett. Max azonban előre sietett. Szerencséjükre nem volt aláaknázva a megmaradt konzol. Miután ez kiderült ő maga is belépett, majd kissé megfordult s jelzett Tariqnak. Fejével az ajtó felé biccentett. Aztán tovább halad és megáll az ügyködő ügynök mögött. Egy darabig figyeli a tevékenységét és nagyon reméli, hogy ért ahhoz amit csinál. Amikor a monitor életre kel, azaz megváltozik a mutatott kép, elismerően bólint. Majd a velük érkező, aggodalmaskodó nőre tekint. Ő maga nem hall semmit és fedezve vannak. Visszafordul a világító képernyő felé és azon is kiutat próbál találni. Egyelőre egy-egy helyiség árnyainak mozgása nem igazán érdekli...de akkor észreveszi a három farkast. ~ Shit. ~ Káromkodik magában és fordul előhúzza a gumibotját és megindul visszafelé. Az ajtóban még odasúgja Tariqnak.
-
Második hullám - Majd óvatosan halad lefelé, hogy ha lehetséges és szükséges, mert a többiek nem tudnak elbánni a támadókkal, meglepetésszerűen tudja rávetni magát majd a farkasemberekre. Ugyanakkor Max sikeresen megelőzi. A másik férfi gyorsabban érkezik a csata helyszínére és valószínűleg felhívja magára a vadak figyelmét. Tariq azonban nem ennyire óvatlan ő maga kivár egyelőre és reméli, hogy az ellenfeleik egyelőre nem fedezik fel.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Albert Shear Vas. 07 Szept. 2014, 21:45

Tariq mint eddig, követte Victort felfelé. Fintorgott a hullákra nézve, rég látott ilyen brutalitást. Előhúzta övéből az egyik sokkolót. Amikor mászniuk kellett, akkor óvatosabban fogta de végig fel volt készülve arra, hogy ismeretlen irányból megtámadják őket. Mivel nem volt jellegzetesen hulla szaga a testeknek, úgy vélte az ami ezt tette azokkal az emberekkel még közel volt. Aggódott amiatt, hogy alakváltó is velük tart felfelé, de az ügynök jelenléte megnyugtatta. A vezérlőterem ajtajában Victor bólintott neki az ajtónál, ebből ő egyből értette az utasítást. Megfordult és őrt állt a bejáratnál. Békésen várakozott amíg a nő nem vélt hallani valamit lentről. Benézett főnökére, de az nem zavartatta magát. Már visszafordult és elmosolyodott az alakváltó aggodalmaskodásán, amikor az ügynök kiviharzott. Mögötte Victor aki még jelezte számára, hogy mikor kívánja bevetni. Majd ők is elindulnak visszafelé. Kellő távolságra attól a ponttól, ahol Victor vett fel megfigyelési pontot, ő is megbújik egyelőre.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 08 Szept. 2014, 08:42

Bryan szólt, hogy csak ma tud írni, de nem kell megvárom, azonban ez a kör fájdalmas lesz mindenkinek, és 3-an nem írtak, ezért csak holnap kaptok kört, hogy a maradék 3 főnek is legyen esélye írni.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Elhagyott bunker - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Bryan Donohan Hétf. 08 Szept. 2014, 16:07

-Mi a jó büdös franc? *Néz a képernyőre. Szépen kivehető árnyakat lát s még csak nem is ismerősek számára. Szépen megmondva átaludta az előző támadást, azonban látta, hogy az előző felvonást mit hozott ki a többiekből. Bryan azonban olyan dolgokon is agyal, hogy kell-e neki ez egyáltalán? Segítsen-e pár SHIELD-esnek vagy bármilyen rendfenntartó bagázsnak, hisz ha élve kikászálódnak ebből a szorult helyzetből akkor az sem kizárt, hogy sittre vágják, elvégre körözik őt. Úgy néz ki, hogy a létfenntartóból semmi használhatót nem tudott kihozni, így nem is babrálja tovább, csak folytatja amihez ért. Nem túl jó közelharcban, így próbál bármi olyat használni ami hegyes és használható és a legjobbakat reméli. Ő az egyetlen aki nem tudja, hogy mivel áll szemben azonban úgy dönt, hogy egyenlőre nem támad, sőt nem is megy le egyenlőre, nagyobb védelmet lát idefenn, mintha egyenesen a macskakutyafajzatok közé vetné magát, azonban kézzel lábbal próbálja magát védeni, ha bármelyik is rávetné magát.

//Bocsi, ilyen harci mozdulatokat nem tudok leírni, Bryan lövész nem harcművész Very Happy //

_________________
Elhagyott bunker - Page 6 Star-Trek-into-Darkness-wallpapers
"I am a Shadow, I am a smoke in your eyes"
Bryan Donohan
Bryan Donohan
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 46
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Bryan Donohan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Cletus Kasady Kedd 09 Szept. 2014, 01:24

Elég sokan jönnek velem az emeletre, tudják kit kell követni! Fent viszont nem a kijárat felé vezető utat találom, hanem egy számítógéptermet. Pedig olyan egyértelműnek tűnt, hogy felfelé kell haladni! Ráadásul eléggé szét van barmolva az összes gép, én már csalódottan fordulnék is vissza, amikor a SHIELD-es kölyök talál egy működő darabot. Mégis csak jól járunk vele, hogy nem ette meg a robotmacska? Meglátjuk, hogy tud-e kezdeni valamit a cuccal. Elég ósdi szarnak tűnik. Én mindenesetre beállok mögé, és nézem, hogy mit csinál. Amikor sikerül valami működést elérnie, kamerák képe látszik a többi folyosóról. Azok is tele vannak hullákkal. Remek...Valami iszonyatos tömegmészárlásra képes szörnyek valahol az épületben arra várnak, hogy minket is felzabálhassanak.
~ Nem erre vállalkoztam, amikor elmentem az építkezésre! F@szomat! De ha jönnek, velem meg fog gyűlni a bajuk, az biztos! Agyonb@szok mindenkit, ahogy eddigi is! Idáig működött, hát most is fog!
Készenlétben tartom a gumibotot, de még mindig a srácot és a gépet figyelem, csak időnként nézek a lépcsőfeljárat felé. Közben a többiek is feljönnek. Nagyjából mindenki megvan asszem, de nem számolom meg. Valami hiányérzetem van, de nem gondolom végig, hogy ki hiányzik. Számolgassa őket a f@szom!. Az egyetlen ismerős, görög Mike megvan, és vele együtt az állati csaj is feljön, akit meg szívesen leráztam volna. Tényleg, mi a garancia arra, hogy nem ő tépte szét azokat a lúzereket, amíg mi ki voltunk ütve?! Ekkor meghallom a morgást lentről, és a csaj is figyelmeztet. Lehet, mégse ő volt.
- Itt az ideje újabb fejeket szétb@szni! - mondom. Nehogy már azt higgye valaki, hogy beszarok ezektől! A SHIELD-es kölyökkel meg a szőrös puncival együtt én is lerobogok az alsó szintre, a gumibotot lengetve. Közben minden lépésnél kedvem lenne visszafordulni, miután meglátom őket, mert elég ronda dögök. Úgy néznek, ki, mint a vérfarkasok a horrorfilmekben. De én vagyok itt a legnagyobb macsó, ezt nem szaladhatok el! Le is vághatnám a tökömet, ha a csaj férfiasabb lenne, mint én.
- Gyere kutyus, nem bánt a bácsi! - kiáltom el magam, és a legközelebbi dögöt próbálom meg teljes erőből fejbevágni a bottal.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 09 Szept. 2014, 09:20

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. szeptember 12. (péntek)

A csapat egy része elindult lentre, elsőként Jenna ment, majd már ugrott is neki az egyik bundásnak, a következő Max volt, aki megállt körbenézni, őt követte Mike, mivel Max nem mozdult el, így Mike egyenesen nekicsapódott a SHIELD ügynöknek és mind a ketten a földre kerültek, így egyikőjük sem volt arra képes, hogy támadjon. Jenna mozdulatai szerencsére elterelték a farkasemberek figyelmét, így Colona betudott bújni a holttestek alá. Jenna ráugrott az egyikre és a földre vitte, feltépve részben a férfi oldalát. Azonban az sem akarta hagyni magát, mindkét karmos kezével hátrakapott, Jenna mindkét oldalát mélyen felhasítva, majd egyszerűen lerúgta a lányt magáról, aki a terem végében levő falon csattant ezek után. A másik kettő kihasználva azt, hogy rájuk nem igen érkezett támadás cselekedtek, felugrottak a plafonig és nemes egyszerűséggel felvágták azt a karmaikkal. Kisebb robbanások sorozata következett, ahogyan a vezetékeket, csöveket is áttépték, majd hangos fémes sírással a fenti rész megadta magát. A gépekkel teli terem zuhanni kezdett lefelé mindenestül az alul tartózkodókra. Bryan és Michael lábai alól pedig eltűnt a talaj és lefele zuhantak vissza az alsóbb szint irányába.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Elhagyott bunker - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 09 Szept. 2014, 16:33

A mentőcsapathoz csatlakozik Bravo meg a cicus, velük hárman talán visszaküldhetjük a menhelyre a bundás támadókat. A gond ott kezdődik, hogy ki ha nem én önkéntes alapon a fent lévő társaság fele jön a példás elsők után mint az áradat. A létrán lecsusszanok, magamra akarom terelni a dögök figyelmét, emelem a sokkolót aztán a nyakamba kapom a hideg zuhanyt. Nem tudom melyik alfa gondolta, hogy jó dolog utánam ugrani a létrán, legalább annyira átgondolhatta az esetet mint én azt hogy nem váltok pozíciót. Zakózásból ötös, csapatmunkából karó. Nyekeregve terülök el a földön. Oldalba vágom a kis csomagot magamon, fordulok kettőt és megpróbálok kikeveredni alóla. Ha szabad vagyok mint a madár meg se állok gurulok még néhányat kitérésként alibinek. Nem akarom még egyszer az azonnal lecsapós történetet eljátszani. Néhány méterrel odébb már kellemesen ropogtatom ki a végtagjaim. Körbepillantok hogy áll a csapat a támadókkal, ahogy látom a sz.rból kezdünk kikeveredni, csak fejjel lefelé vagyunk szóval még mindig nyakig. Mint mindig.
~ Leszedték a plafont?
Nem habozok. Ha már tudok mozogni még arrébb gurulok, előveszem a sokkolót és a lent lévő farkasfajzatra célzok, mellkasra, szívkörnyékére. Egy sokkolás nem fog neki megártani. Addig próbálom megbénítani amíg a föntről lefelé jövő fém alatt van. Nyerek egy kis időt a cicusnak is és kis szerencsével az egyiket a háromból kicsinálom. A lövés után futi van, nem maradok az emelet darabjai alatt, ahha, ezt tervezem. Gyors vagyok mint mindig és bízok a szerencsémben, többet úgysem tehetek.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Bryan Donohan Kedd 09 Szept. 2014, 21:11

Érzi, hogy gyengül alatta a talaj.
-Ez nem jó....EZ KURVÁRA NEM JÓ!
Majd hirtelen azon kapja magát, hogy zuhanni kezd. Ekkor végleg felmegy benne a pumpa, eddig ő nem volt benne a sz@r-ban, így hidegen hagyták az események és mindenkinek a nyugodt oldaláról mutatkozott be. Igyekszik úgy zuhanni, hogy a gyengébb kutyulira ugorjon s ha minden jól megy le is tudja teríteni a földre és őrülten püfölni kezdi az arcát.
-Hogy nem lehet nyugta az embernek ebben a k-rva bunkerban. Elraboltok minket, erre kiakartok csinálni. Hát rohadjatok meg büdös korcsok. *Színtíszta gyűlöletet érez, semmi mást s az ütése erejébe is beleviszi azt.* Tudjátok mit csináltam? Ültem a tv előtt egy k-rva sörrel a kezemben a kedvenc sorozatomat nézve,  erre elrángattok egy k-rva sikátorba, hogy lelőjetek is ide kerüljetek. Könyörgöm, nem tudtatok várni? Lemaradtam a Simpsonék záróévadáról és nem játszottam fel. Hogy szakadnátok darabokra k-rva dögök!*Torka szakadtából ordít és igyekszik úgy püfölni a dögöt, hogy a legkevesebb sérülést szedje össze. Az összes ütést a lény arcába szánja.*
-Ti meg ne várjátok, hogy a szátokba röpül az a rohadt sültgalamb hanem mozdítsátok meg a seggeteket és püföljétek ezeket a rohadt dögöket. *Liheg közben és igyekszik tovább csapkodni a farkasembereket, azonban nem valószínű, hogy ilyen sokáig lent tudja tartani a kutyulit, azonban igyekszik harcolni, amíg csak bír. Már nem adja fel könnyen azonban az ordibálással sem áll le, még mindig torka szakadtából üvölti azt amit gondolt, mint aki elmegyógyintézetből szabadult, pedig éppen, hogy oda való és még nem került oda azonban jelenleg csak abban tud reménykedni, hogy oda kerül és nem a temetőbe.

/Nem tudom, hogy a káromkodást jelezni-e kell, vagy sem, nem láttam a többeiknél így én sem jeleztem. Ha kell szóljatok/

_________________
Elhagyott bunker - Page 6 Star-Trek-into-Darkness-wallpapers
"I am a Shadow, I am a smoke in your eyes"
Bryan Donohan
Bryan Donohan
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 46
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Bryan Donohan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Cletus Kasady Csüt. 11 Szept. 2014, 01:17

Nagy lelkesen leugrok, és és készülök a harcra. Pontosabban készülnék, ha a SHIELD-es kölyök nem maradt volna az utamban, így viszont letarolom egyből, de hasra esem benne.
- Mi a k*rva anyádat csinálsz b@zmeg? - teszem fel még a földön fekve a leglogikusabb kérdést, majd megpróbálok feltápászkodni, és reménykedem, hogy addig nem tépnek szét a vérfarkasok.
~ Miért kell ennek a hülye kölyöknek itt lábatlankodnia mindenségit? Hát normális ez?
Szerencsére elég gyorsan sikerül felszedni magam a földről, ráadásul anélkül, hogy megdöglenék. Ez a körülményekhez képest nem rossz. A szőrös picsa elterelt a vérfarkasok figyelmét. Most legalább jó felé támad. Egy darabig úgy néz ki, hogy egész jól mennek a dolgai, de néhány pillanattal később már a falnak is csapódik a túloldalon.
~ F@szom! Hiába, ez férfi munka, próbálhat a kiscsaj erősködni, de ehhez tök kell!
Közben a másik két farkasember sem áll le napozni, hanem felugrik, és egyszerűen lekarmolja a plafont.
- Na ne b@sszál...
Néhány robbanás történik, aztán leszakad a plafon. Próbálok elvetődve kitérni a leszakadó emelet darabjai elől, aztán ha nem jön össze, a fejemet védeni.
~ Mi a f@sznak kellett ezt?! Utálom a kib@szott vérfarkasokat!


A hozzászólást Cletus Kasady összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 14 Szept. 2014, 15:47-kor.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Jenna Collins Csüt. 11 Szept. 2014, 14:14

Addig minden jól ment amíg a tervem szerint sikerült bundit a földre vinni, aztán jön a felmentő sereg hurrá, csak kár hogy mindketten bambák és végül egymást terítették le, most őszintén, ki áll meg egy létra alatt?...inkább nem mondok erre semmit, a földre érésük zajára oda is kaptam a fejem, kizökkentem és már csak a karmokat éreztem az oldalamban aztán meg hogy repülök, a fal állít meg. Ez így egyben eléggé fájdalmas volt bár az adrenalintól ami bennem tombol nem igazán érdekel. Remélem hogy nem adott akkorát a fal hogy eszméletem veszítsem, mert akkor felkelnék és folytatnám amit elkezdtem és legalább egy ellenséget lenyomnék mondjuk lehet nem vagyok ehhez elég izmos de nem adom fel, a fiúk is remélem befejezték a bohóckodást és segítenek végre. Látom hogy támadásba lendül a másik kettő dög de nem emberre hanem felfelé támadnak, aztán esik le mit csinálnak, ezek kajak leakarják tépni a plafont és a legdurvább hogy össze is jön nekik. Ha elég ügyes vagyok akkor az egyik mellék folyosóra ugrok ki, ha sincs erre időm akkor egyszerűen összehúzom magam és a fejemet védem a karjaimmal. A robbanások még hagyján de a csikorgástól a fejem is megfájdul úgy kínozza a fülem. A hóbelevanc után kivárok amíg elül a por és ha nem csapott agyon valami vagy hasonlók nézem tudok e mozogni vagy milyen sérülést kaptam majd még egy kicsit térden maradok míg el nem múlik a fülsípolásom és nézem ki, hol, merre, hány méter. Ha netalán érkezik felém egy támadó elugrok előle és ha sikerül arrébb is rúgom.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Auaritia Csüt. 11 Szept. 2014, 17:09


Colona Walding

Túl kell élned. Minden áron. Túl kell élned.
Ezt hajtogatom magamban, mikor egy adag hulla alá ásom be magamat. Megpróbálom minél jobban magamra teríteni a darabokat, embereket, kezeket, hogy be legyek fedve. Persze nagyon lassan, hogy ne vegyék észre. Hála a bundás lánynak elterelte a figyelmet. Miközben a hullák alatt vagyok, sikerül kikandikálnom és félig nyitott szemmel nézni az eseményeket. Persze meg sem mozdulok, sőt a fejem is s földön van, megjátszom a hullát. Ki tudja, lehet már amúgy is 2 évem van kb hátra szóval nem kell annyira megjátszanom a halottat. Még ilyenkor is ezen gondolkodom?
Hirtelen azon kapom magam, hogy az állatlányt megsebzik oldalról. Ohh ne, pedig neki szurkoltam. Kicsit bennem van a drukk, hogy segítsek, de valahogy az életösztönöm most erősebb, itt maradok, látszólagos biztonságban. Talán a hullaszag elnyomja az enyém....
Két fiatalembert látok feltápászkodni, nem tudom miért estek el, a következő percekben pedig a plafon szakad meg. A másik két lény elkezdi feltörni a "tetőt" és csak úgy reng és esik el minden. Én vigyázok nehogy rámessen valami, ha esetleg meglátnám, hogy valami felém közelít, akkor kibújok egy gyors mozdulattal. Ha viszont így észre vesznek a farkasok, akkor nem tudok mást tenni, megpróbálom aktiválni az erőm és jégtüskéket hajítani nekik, valószínű ebbe elájulok...
Ha nem esik rám semmi felülről akkor tovább nézem az eseményeket és reménykedek, hogy a többiek megoldják a bajt. Közben fegyverek után kutatok a szememmel a földön, valamelyik hullánál csak van valami...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 12 Szept. 2014, 09:00

Résztvevők: Jenna Collins, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. szeptember 15. (hétfő)

Max és Mike némileg még odébb tudott ugrani és gurulni, így a felülről jövő törmelékek nem találták el őket, de Max már nem tudott lőni, mert addigra a leszakadó plafon miatt nem volt rálátása a farkasokra. Ami viszont kellemetlenebb volt, hogy a leszakadó törmelék miatt az a szint, ahol a társaság volt az is megadta magát. A kiabálásokat elnyomta a morajlás, újabb fémes nyikorgás hallatszott és ezúttal ismét eltűnt mindenki alól a talaj…
Senkinek sem volt fogalma arról, hogy mikor kezdett felébredni, egy biztos, hogy a többség a törmelékek alatt feküdt most is, Max, Mike, Colona, Victor és Tariq is. Jenna, Bryan és Michael pedig nagyjából a tetején. Ők, akik felül voltak látták a Marcus-t, ahogyan egy fémcső átszúrta a mellkasát és már halott volt. Mindenki érezte, hogy a füle csengett a nagyobb nyomástól és víz szivárgásnak hangját is lehetett hallani. Senki sem sérült meg komolyabban, néhány zúzódás, kisebb vágás, ezek voltak, amiket elszenvedtek, Jenna is jól volt, csak neki még a háta is fájt a korábbi becsapódástól. A törmelékek kellően nagyok voltak, így azok alatt lehetett mozogni és egy kis munkával kiásni is magát az embernek. A farkasembereket senki sem látta, ellenben akik fent voltak a romok tetején egy remegő kezű idős férfi látszott, aki valamit, mintha port kezdett volna felszívni. Nem volt túl világos, félhomály még mindig, így ez nem volt biztos. Az orrát még megtörölte utána és a fentiek szeme láttára újra elkezdett bundát növeszteni, ahogyan fájdalmaktól üvöltve – ezt mindenki hallotta már – terült el a romok tetején.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Elhagyott bunker - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Bryan Donohan Pént. 12 Szept. 2014, 14:35

Nem tudja, hogy mi történt de az alattuk lévő emelet is megadta magát. A portól Bryan először semmit sem látott, aztán valamennyire kitisztult a kép. Egy öreget vél észrevenni, aki ismét bundát próbál meg növeszteni. 
-Ott maradsz te hülye dög.
Szerencséjére összeseik, az ő szerencséjére már kevésbé.Még mindig mérges volt, enyhén szólva. Kisebb-nagyobb zúzódásokat szerzett, nem törődött vele túlzottan. Volt már rosszabb, így megpróbált felmászni a kutyushoz, lehetőleg elsőként és jó párat belerúgni és megtaposni annak gyomrát. Nem tudja, hogy él-e még vagy már meghalt, nem is érdekelte, sőt az sem, hogy meg-e hal a vénember vagy sem.
-Szóval? Most ki a falkavezéred bundáska?
Most megpróbálja arcon rúgni, ez valószínűleg sikerülni is fog neki hisz vagy eszméletlen vagy halott pedig már halott. Majd Marcus hullájára nézett, őszintén kedve támadt meggyalázni azt, de ilyen nagyközönség mellett inkább nem teszi.
-Újabb halott, vajon ki lesz a következő?
Azzal vascsövet vagy elejtett fegyvereket keres, mert nem ő akar az lenni.

_________________
Elhagyott bunker - Page 6 Star-Trek-into-Darkness-wallpapers
"I am a Shadow, I am a smoke in your eyes"
Bryan Donohan
Bryan Donohan
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 46
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Bryan Donohan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Jenna Collins Szomb. 13 Szept. 2014, 12:04

Oké, asszem még élek eddig jó, aztán kezdett nyikorogni a talaj is és megadta magát, szabad esés a törmelékkel, király kis extrém sport.
-Ez nem tetszik!
Kezdek ébredezni, fájnak a tagjaim, nem vészesek de azért még is csak zuhantam egy nagyot, idegesen kommentálok miközben kimászok a romok alól és megrázom majd porolom magam hogy lejöjjön a por nagy része.
-Ki volt az az okos aki ezt össze rakta, így szét hullik mint valami rohadt barbiház, a szájába kellett volna lépni amikor ezt a helyet kitalálta, bánatos francba ezzel az egésszel...
Tüsszentek is párat  ahogy beszívom a terjengő ponrt ami szép lassan ül le, még megmozgatok pár összeállt tagot, többek közt a hátam és a vállam amik halk roppanásokkal állnak kényelmesbe. Kissé idegesen belerúgok egy törmelék darabba, majd az orrom törölve nézek körbe. Ekkor látom meg Marcust, szép, még egy bajtársat elvesztettünk, remek...és van itt valami vén fószer is, először csak pislogok mit csinál, akkor esett le hogy nem kokót szívott és pofán kellett volna nyomni valamivel amikor kezd újra bundát növeszteni és remegni a földön.
-Na ne, ezt nem!-indulok meg felé de előtte ha akad útközben valami cső vagy hegyes vas darab azt felkapom ha nincs akkor sajnálom Marcus, de a tiédet kell kölcsön vennem. Lehet hogy ez gyalázás de szükség törvényt bont, ki kell nyírni a fazont mielőtt megint elkezd tombolni. Sikeres fegyver szerzés után a fickóhoz sietek, amíg még szenved hogy átdöfjem a mellkasán a szerzeményem, ha már felkelt akkor is megpróbálkozok ezzel de előtte próbálom megütni vagy rúgni hátha kizökken a hirtelen jött ingertől. Ha bejött a terv, akkor körbe sétálok hátha találok valakit akit ki kell húzni vagy segíteni kell hogy kijusson.
-Tököm ebbe a sz*ros helyzetbe csak jussunk már ki innen!-sóhajtok -Ha valakinek problémája akadt sikítson hátha tudok segíteni...-ösztönös reflex hogy a zsebemhez nyúlok hogy rá gyújtsak de a helyzet azóta se változott és nincs nálam semmi, a végén csak a számat húzva összefonom a karjaim és ekkor tűnik fel a vízszivárgás hangja.
-Hmm, halljátok ezt? Remélem mindenki szeret úszni!
Közben a szememmel feljárót vagy egy másik folyosót keresek amin elindulhatunk valamerre innen és nem kell megfulladnunk.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Auaritia Szomb. 13 Szept. 2014, 12:41


Colona Walding

Hallottam becsapódni a törmelékeket és készültem volna arra, hogy elugrom, ám váratlan fordulat jött közbe. Az emelet, amin voltunk megremegett majd megadta magát és a következő percekben törés, nyikorgás és hasonló szörnyű hangok éledtek fel. Ez egyet jelentett azzal, hogy leszakadunk. A testem is elkezdett csúszni, vagy esni, nem tudom, ha leesünk, akkor az örök sötétségbe vagy csak egy alsóbb emeltre esünk, az előbbiben reménykedek. Megpróbáltam megkapaszkodni valamiben, de esélytelen volt, leestem és a nagy portól szinte semmit nem láttam. Mikor nagy koppanással a földet értem, kicsit köhögtem a portól. A hullák, akik velem estek, rosszabb körülmények közt értek le. Megpróbáltam megállapítani, hogy a testem vajon egyben van-e még. Egy nagy kupac törmelék alatt vagyok. Valami vas cső csiklandozza az oldalam. A testemen nyúzódások és horzsolások vannak. Egyik sem vérzik komolyabban. Talán nem esett nagyobb bajom. Megmozgattam a testrészeimet, egyenlőre mindegyik mozgott. Vajon bárki túlélte?
A farkasok kint lehetnek? Ekkor némi motoszkálást hallok, bár nem tudom, hogy a csövek vagy emberek lehetnek. Ekkor már hallom is az üvöltést. Jajj ne, ezek mindent túlélnek?
Féllek, hogyha kimegyek, megölnek. Itt most biztonságosnak tűnik. Ám ekkor hallom meg a többiek hangját, ők úgy látszik túlélték. Mivel hallom a vízcsobogást, nem tanácsos itt maradni, mert megfulladok. Hát legyen, nagyon óvatosan mozogva, megpróbálok kitekinteni a külvilágra.
Ha sikerült, körbenézek. Ekkor látom meg, hogy Marcus már nincs köztünk. Átszúrta egy cső. Milyen épületes látvány. A maga nemében vicces. Akár velünk is történhetett volna, szegény...
Elég a sajnálatból, össze kell szednem magam. Ha látom, hogy nincs több farkas, csak a "szövetségesek", akkor előmászok teljesen a rejtekemből.


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Cletus Kasady Vas. 14 Szept. 2014, 16:39

Még sikerül elvetődnöm, mielőtt leszakadna a plafon. Remélem legalább ezekre a dögökre ráesett az egész. A következő pillanatban viszont elkezd alattam is nyikorogni a padló.
- B@sszameg! - ennyit van csak időm mondani, mielőtt elkezdenék az egész teremmel együtt zuhanni.

~F@szom!
Nem tudom meddig voltam eszméletlen, de legalább életben vagyok, ez is valami. Kinyitom a szemem, ami rögtön telemegy porral. Király... Érzem, hogy rengeteg törmelék van rajtam, úgyhogy megpróbálom magam kikaparni. Ahogy elkezdek mozgolódni, úgy látszik, hogy minden részemet tudom mozgatni, és ez kicsit megnyugtat. Nem is fáj elviselhetetlenül semmim, szóval biztos nem tört csontom. Hallom, hogy néhányan dumálnak, szóval nem én vagyok az egyetlen túlélő. A szőrös csaj hangját felismerem, a férfihangban nem vagyok biztos, de hallottam már ma, szóval valaki a társaságból lesz.
Aztán szörnyű üvöltést hallok meg, mintha valakit kínoznának. Még gyorsabban próbálom kikaparni magam az emelet maradványai alól, mert akármi is folyik itt, én nem akarom védtelenül várni, hogy elérjen hozzám. Közben ha találok egy vascsövet, amit harcra tudok használni, azt magamhoz veszem. Sokkal jobban kézre esne, mint az a szar gumibot.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 14 Szept. 2014, 19:25

Nem jó, nem jó, egyre mélyebbre süllyedünk a csatornányi mocsokban. A szerencse velem van, nagy ívben elkerülöm a fentről lefelé liftező törmelék útját. A többiekhez képest a nagy darab melákkal mi vagyunk a négylevelű lóhere leveleinek harcosai, a gond csak ott kezdődik, hogy a vastag fém szerkezet semmit nem ér és a második szint is liftezni kezd. Megkapaszkodni próbálok kapálózok, kezekkel és lábakkal egyenlően, mint amikor a képességemmel lebegtetem magam. Most nem olyan vicces a menet, főleg a végén a fekete alagút, azt mindig is utáltam.
Lassan kinyitom a szemem, gyorsan pislogok, mély levegő, ki és be. Minden rendben van, még élek. A törmelékek alatt nem túl vidám az élet jó túlélő módjára máris megpróbálom kiásni magam. A szemem hozzászoktatom a sötéthez, aztán tologatni kezdem a fémdarabokat ahova csak lehet, hogy utat nyissak magamnak. A fölfelé a legbiztosabb út a kijutáshoz, követem hát a szegélyezett ösvényt az erdőben. Rám ne zúduljon semmi, erre kell csak figyelnem. Ha kiérek gyorsan körülnézek és arrébb rohanok néhány méterrel a roncshalomtól. A felébredés után rögtön megcsapta a magas nyomás szimfóniája a hangomat, a víz pedig egyértelműen leleplezi a csavart a történetben. Forogva körülnézek, keresem a szivárgás helyet, hol folyik be a víz a helyre és mennyire erős a szivárgás. Gyorsan találni kell egy kiutat, különben mindenki egy helyen bulizik az este. Kell lennie egy feljárónak, alagútnak, csőnek, akárminek a felszínre, vagy legalább egy mentőkabinnak, vízalatti járműnek, bárminek. Teljes figyelmemet ráfordítom és azt keresem, minél gyorsabban.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 15 Szept. 2014, 00:43

Miután a hullákban nem találtam semmi használhatót, felmentem a többiekhez, akik hamarosan lesiettek oda, ahonnan jöttek. Ott egye meg a fene, nem fogok rohangálni fel s alá, inkább reumás vénemberbe kapcsolok, és szépen lepihenek idefent, ahol elég békésnek tűnik a hely. Egy másik férfi is itt marad, valami katonának tűnik ez is, hogy nőne gitár a mellében, és a rák pengesse. Ennek megfelelően nem is nagyon intézek felé kommunikációt, ráérősen pihengetek itt fent. Rohadtul kéne egy cigi, de hát szopás, lent se volt, fent se lesz. Már épp lemennék nirvánába itt a teljes nyugalomban, amikor zuhanni kezdek. Na, most jön az igazi szopó – hogyan célszerű esni ilyen magasból? Ha talpra esek, és kimegy a bokám, akkor épp eléggé fog nehezedni a szitu ahhoz, hogy kellemetlennek tartsam. Mindegy, megpróbálok úgy érkezni, hogy a legkevesebb károm legyen belőle, bár nem vagyok túl tapasztalt a szabadesés sportágában.
Ahogy leérkezünk, a katona hamar összeszedi magát, és beleveti magát a harcba. Látom, hogy mindenki püföl mindenkit, tiszta kocsmai lincshangulat uralkodik a jelenlévőkön, erre mi történik? Leszakad ez a k-rva szint is.
Most fejeztem be a zuhanást, de már kezdem is elölről, ráadásul most több törmelék is van, amire nem szívesen esnék rá. Szerencsére ezt is megúszom, bár azért érzem, hogy néhány helyen komolyan megütöttem magam, ezek csupán zúzódások. A csajszi már pattog is, tetszik a vérmérséklete, igazi tűrzől pattant kis k-rva, biztos az ágyban is ilyen heves.
Ellenőrzöm, hogy az oldalamon himbálódzik-e még a gumibotom, ha nem, akkor ideje pótolni, és hogy a zsebemből kiesett-e a sokkoló. Amennyiben minden megvan, akkor feltápászkodom – vagy lesöpröm magamról a törmelékeket, attól függ, hogy mennyire vagyok szar helyzetben – és utána körbenézek.
- Na, most hogy így szépen leamortizáltuk a helyet, akár léphetnénk is. Voltam házibulikban, amiknek a végterméke hasonlított ehhez a szituhoz, a tulaj általában húzza a száját ha meglátja másnap a káoszt, és én biztos, hogy nem takarítok. – összegzem a dolgot,miközben a csajra nézek, aki úszásról beszél.
- Szigorúan ruha nélkül, szépségem. – kacsintok rá, majd a „vezetőnkre” nézek.
- Parancs, ó vezetőnk és stratégánk?

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Victor Montano Hétf. 15 Szept. 2014, 02:13

Victor kivárásra játszana, de az ellenfeleik nem hagyják neki. A felugró bundás végzetes sérülést ejt a fém bunker testén és egy egész emelet elindul lefelé. Így alatta is megmozdul a talaj. Először csak meginog a rámpa, aztán kezd kicsúszni a talaj a lába alól. Először körülnéz, hogy hova esik majd. Próbálna ellenfélre zuhanni, hogy semlegesítse, de erre látszólag nincs sok esély. Miután ezt felismerte már csak arra koncentrál, hogy lehetőleg "puhábbra" essen ha ez lehetséges. Azonban mindenképpen célja az irányított zuhanás és érkezés, hogy ne sérüljön meg komolyabban...
...aztán a következő pillanatban már vízszintesben van. Nem csak érzi, de sejti is. A fentről beszűrődő fény és hangok alapján beazonosítja az irányt, amerre menekülni tud. Nehézségek árán, de kikecmereg a törmelékek alól. Körbetekint. Meglátja a bunker legújabb áldozatát, majd a megmaradt farkast...vagy öregembert, akit már többen is kezelésbe vesznek. Szemeivel Tariqot keresi, majd kisegíti a törmelék alól.
-
Charlie, Nézd meg, hogy meghalt-e, majd kérdezz körbe. Én jól vagyok. - Még fél szemmel figyeli mire jutnak a megmaradt ellenfelükkel a többiek, de a beszivárgó víz útját keresi. Már nagyon szabadulna és ahol a víz be tud jönni, ott talán majd ők is ki tudnak menni.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 15 Szept. 2014, 02:26

Tariq türelmes, ezért nem rohant előre. Ráadásul a főnöke maradásra utasítja. Meg is találja a helyét, de az úgy dönt, hogy elmozdul alóla. A leszakadó emelet magával sodorja azt a platformot is ahol ők rejtőztek. Victorral ellentétben ő nem "ugrik és érkezik" taktikát választja, hanem megpróbál leszánkázni a fémszerkezet zuhanó darabjain. Félig-meddig sikeresen. Végül életben marad, nem is szerez komoly sérüléseket, de a törmelékek alá kerül. Eltelik egy kis idő, mire egyáltalán agyban felfogja, hogy milyen testhelyzetben és környezetben van. Ezt követően kezdi kiásni magát a romok alól. Az utolsó húsz centiben segítséget is kap Victortól, majd feláll és leporolja magát. Ruhája kissé szakadt, de még használható, tört csontja nincs. Megkapja a következő utasítást, aminek eleget is tesz. Odasétál Marcus testéhez és ellenőrzi a pulzusát. Ő is megállapítja, hogy halott csak kicsit közelebbről. Aztán felteszi a kötelező kérdést.
-
Bárki elszenvedett komolyabb sérülést? - Kérdi majd Jennat kezdi keresni s ha meglátja, odabotorkál hozzá. - Asszonyom. Ön jól van?

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 15 Szept. 2014, 09:46

Résztvevők: Jenna Collins, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. szeptember 18. (csütörtök)

Bryan és Jenna mozdultak a férfi felé, aki a romok tetején próbált átváltozni. Mivel a férfi még éppen átváltozás közben volt, így könnyedén letudták szerelni, és Jenna kivégzi úgy, hogy mellbe szúrja a vascsővel. Michael a sokkolót nem találja már meg az oldalán, csak a darabjait, széttört, de a gumibot megvolt. Lent a törmelék alatt Max nem találta meg, amit keresett, nem volt meg a rés, ahonnan jött be a víz, a többség nekilátott kiásni magát a romok alól, fentről pedig Jenna is segített ebben, így olyan jó negyed óra-húsz perc alatt végül mindenkit sikerült kiszedni. A két másik farkasember tetemét is megtalálták a romok alatt, mindkettőnél volt valamilyen üvegcse, benne fehér porral, ezenfelül mindkét áldozat újra emberi alakban volt. Mire mindenki fent volt már hirtelen hihetetlen fáradtság lett úrrá mindenkin, a végtagjaik remegni kezdtek, a gyomruk görcsölt, izzadni kezdtek. Max ismerte a legjobban a tünetet, a drog hatása, ami bennük volt szinte teljesen kiürült a szervezetükből. Mindenki azt érezte, hogy újra akar valamit, valamit, amitől ismét erősek, jobbak, gyorsabbak, olyanok, mint az előbb is voltak, eddig. Sérülése nem volt továbbra sem komoly senkinek, zúzódások, vágások, még csak törése sem lett senkinek szerencsére.
Ha körbenéztek a legtöbb kijárat, többek közt, amin bejöttek is beomlott, el volt torlaszolva, egyedül az északi irányba menő folyosórész volt olyan, hogy onnan el lehetett húzni a törmelékeket és bejutni arra a részre.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Elhagyott bunker - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 15 Szept. 2014, 17:51

Sikeres volt az akció a dög kinyúlt és a két társát is megtaláltuk, erről ennyit. Miután mindenki kiszabadult a kövi feladat a kijutás lenne, amit a vízszivárgása sürget, szolid mosollyal az arcomon felnézek Michael-re kijelentése után az úszós megjegyzésemet illetően.
-Ez csak természetes,... - tartom magam mintha komolyan mondanám - utána mindannyian összebújunk nehogy kihűljünk, igaz?
Egy kis kihagyás majd szélesre húzom a mosolyom és egy rövid kuncogással, indulnék megnézni hol lehet szabaddá tenni a kijáratot. De előtte megvárom hogy ide érjen akit a törmelék ropogásának hangja alapján hallok közeledni, fordulok is felé, a vörös szakállas fickó az, csak a testi épségemről kérdez, az "asszonyom" megszólítás kicsit furán ér, simán letegezhetett volna hagyva a formaságokat.
-Persze, kutya bajom, egyébként Jenna vagyok.
Gondolom bólint egyet és tovább halad, ezt megvárom utána gyorsan körbe "futom" a területet, ahol folyosó kijáratot sejtek megmozgatom a törmelékeket hátha mozdítható. Nincs sok választás, csak egy folyosót lehet szabaddá tenni, Kezdem is a bontást, se perc alatt sikerül akkora rést kaparni hogy át férjek, de vannak itt megtermett két ajtós szekrények is úgyhogy ennyi nem lesz elég. De mielőtt teljesen elbontanánk a torlaszt azért megnézném mi van a folyosón, van e értelme a dolognak vagy csak újabb veszedelmet engedünk be, simán beférek sőt gyorsan ki is tudok menekülni ha szükség lenne rá úgyhogy hátra fordulok.
-Aki szeret rombolni annak hagyom hogy kiélje magát, addig én körülnéznék hogy van e valami a folyosón.
Várok valami visszajelzést, ha rá bólint a többség bemászok, végig sétálok a folyosón majd vissza sietek ha hallok gyanús hangokat akkor hátrálva és mondom az észrevételeim, megéri e menni vagy más kijáratot kell keresni. Ha kézzel-lábbal ellenkeznek az ötletem ellen akkor megvonom a vállam és arrébb állok helyet foglalva egy törmeléken.
Olyan hülye érzés támadt, mintha kezdenék fáradni, lenyomott valami, tudnék örülni valami tömény cukros valaminek vagy nem is tudom, hülye hiányérzet. Érzem hogy kicsit remegek és nem vagyok épp a toppon, kéne valami dopping amitől újra pöröghetnénk.
-Azta, csak én lettem hirtelen ilyen mocsok ergyán? -kérdezem enyhe lehangoltsággal.
Most jut eszembe, mégis mióta lehetünk itt lent, étlen, szomjan, pihenés nélkül, ezért kéne haladni, nem biztos hogy olyan sokáig húzzuk már.

Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szer. 17 Szept. 2014, 00:52

Lavina kutatási kísérletem olyan sikertelen mint az első felvételem volt a céghez. Sehol semmi, hiába tologatom el utamból a fémtörmeléket használható tárgyat, szivárgást és sérült társakat nem találok. Utóbbinak örülök a másik kettő viszont hiányozni fog az összefoglalómból. A kupac mélyére érve megfordulok, elindulok az ellentétes irányba csak a fény felé. Fent a színes kompánia máris szorgosan dolgozik, félig kiásták az utat szinte csak kényelmesen ki kell tolnom a hátsóm rajta. Kint áll a bál mint eddig, sőt még rosszabb a mulatság, még egy halott közülünk, ráadásul a céges páncélos, a cég nem fog örülni, én meg főleg nem örülök. Kezd sok lenni a jóból. Az egyik farkast is lerendezte a talpraesett fajtából való. A kijárat nincs éppen táblákkal kitáblázva, neki kellene állnom megkeresni, csak rám jön egy gyors rosszullét. Túl régen nem éreztem ezt az érzést és most meglep mint egy kis kezdőt. Nehéz lesz ezután tisztának maradni. Leülök az egyik fémdarabra, a kezembe gyűjtöm az alul gyűlő vizet, aztán frissítő gyanánt az arcomba csapom. Az ülésnek, víznek és mély levegőknek meg kel tenniük a tuti hatás.
~ Csak néhány perc és jól vagyok. Nem fog remegni semmim. A sok kamudrogosnak remélem nem jut eszébe felszívni minden port amit talál útközben, nem tenne jót a szervezetüknek, amúgy sem veszünk el ismeretlen anyagot.
A kijárat kitisztításával gyanítom az erős Bravo és a cicuska fog foglalkozni. Egyéni, hősies küldetésbe vágok egymagam. Körbemegyek és megnézem a farkashullákat. Elszedem az összes drognak tűnő anyagot, elrakom magamnál biztos helyre. Hülye aki azt hiszi ellen tud állni egy ingyen csíknak ürülés után, az egy másik vonat, talán én kibírom. Nem hiányzik még egy megvadult bundás a buliba.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Cletus Kasady Szer. 17 Szept. 2014, 15:47

Ahogy kikaparom magam a törmelékből, az első dolog amit észreveszek, a vasrúdra felszúródott csávó. Durva mázli, hogy nem én jártam így. Egy idő után sikerül összeszedni mindenkit, rajta kívül mindenki rendben van. Találunk viszont olyan hullákat, akik nem a mi bandánkból vannak, nyilván a vérfarkasok. Legalábbis a többiek szerint, és ebben tényleg van logika. Valami fehér poros üvegcse van náluk. Közben a fontoskodó forma megint elkezdi kérdezgetni, hogy van-e valami baja valakinek. Majd szólnak b@zmeg, mit kell játszani itt az orvost? K*rva idegesítő.
- Újra rendelési idő van, doki? - kérdezem, és elvigyorodom a poénon.
Felkapom a fejem, amikor a csaj megszólal, hogy rombolni kéne. Látom, hogy az egyik törmelékhalmot szét lehet bontani, és ez kell is ahhoz, hogy elhúzhassunk innen.
- Bízd csak rám, cica, megoldom. - mondom, majd el is indulok a legkevésbé eltorlaszolt járat felé, de a következő pillanatban érezni kezdem, hogy k*rva szarul vagyok. Mi a f@sz? És úgy néz ki, nem csak én vagyok így, a többieken is látszik. Így nem biztos, hogy le tudom bontani a törmelékhalmot, de azért megpróbálom.
Fáj mindenem és izzadok, mint a ló, k*rvára nem jó ez így. Ha így próbálunk meg továbbmenni, az nagyon szopás lesz. Kéne valami, amitől jól leszek. Általában nincs szükségem pörgetőkre, de most egyre csábítóbbnak tűnik az a por, ami a hulláknál volt. Viszont ha a vérfarkasok azt tolták és attól vadultak be így, akkor nagyon nem kéne nekünk is beszívni. Lehet, hogy attól változtak át? F@szom, nagyon szarul vagyok, muszáj lenne felrázni magam valamivel.
- Hé, mit csinálsz azzal? - kiáltok a SHIELD-es kölyökre, amikor észreveszem, hogy összeszedi a poros üvegeket.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 18 Szept. 2014, 01:23

Tariq maga sem érti, hogy miért Jennahoz és nem Colonához lépett. Valószínűleg még a bódulat hatása, amit hirtelen kábulat vált fel. Le kell ülnie. Nagyon ezt érzi és máris megtenné, amikor ráeszmél. Már a földön ülve forog vele a világ. Lassan elfekszik és a gyomrában keletkező görcs miatt magzati pózt vesz fel. Ami feltűnik neki a remegés közben az az, hogy szinte megvakult és megsüketül. Tökéletesen látott és hallott is, de a néhány másodperccel korábbi állapothoz képest sokat tompultak az érzékszervei. Bár csak rövid ideig haladta meg az emberi korlátait, máris hiányoztak neki a kiélezett érzékei. Maga is észreveszi, de zihálni kezd s miközben a levegőért kapkod, abban reménykedik, hogy a hiperventilláció miatt újra messzebb és jobban fog látni, mint a rohamát követően. Vár, hogy elmúljon a remegés és izzadás, aztán próbál feltápászkodni.
Victor látja ahogy barátja a földre rogy. Indulna segítséget nyújtani neki, de lábaiból kifut az erő és ő maga is elbotlik. Hasonló szimptómákat produkálni fekszik a földön, majd ahogy elmúlik a drog hatása körbenéz, keres valamit amibe fizikailag vagy szellemileg megkapaszkodhat, mert úgy érzi egyedül most nem menne neki a takarítás.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 6 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.