Elhagyott bunker

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 15 Aug. 2014, 08:17

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Charles Crafton / Bio, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. augusztus 18. (hétfő)

Jenna-nak szédülés és némi kettős látás mellett sikerült felülnie, az első dolog, amit megérzett a vér illata volt. A saját orrából is szivárgott némi, de ez nem az övé volt, hanem más valakié. Mivel éppen a betört ajtóban ült odabent látta a vérző Marcus-t, aki éppen a saját sebeit próbálta ellátni, amiket mély karmolás nyom okozott.

Michael megérkezett a Colona-t tartó személyhez és az előbbi ütés után újabbat vitt be az illetőnek ezúttal fejberúgásként. Ez volt a lehető legkönnyebben kivitelezhető, a fickó ezek utána a földre került, de még mindig próbált volna felállni, így még ezúttal a tarkójára is kellett lépni. Ez már végleg kiütötte, ugyanis a talpalás után a teje dinnyeként robbant szét és az agyvelő még Colona-t is tetőtől talpig betelítette, nem beszélve Michael lábáról és cipőjéről. Ezek után indult a többieknek segíteni, de nem tudta kivitelezni, amit akart, révén a folyosó egészét elfoglalta az egymás mellett levő Max és az alak.

Amíg a többiek harcoltak Tariq a sérülését próbálgatta, arra hamar rá kellett jönnie, hogy nem fog elájulni a fájdalomtól, megtalálta azt a pontot, amikor még nem fájt a sérülés, vagy éppen csak minimálisan és így még mozogni is képes lesz majd. Csak tényleg a hirtelen és éles mozdulatokat kellett mellőznie és jól volt egyébként.
Max továbbgurult és ezzel sikeresen elkerülte a rúgást, amint odébb lökte magát és felkelt, ahogyan a sérült kezére szorította a másikat feltűnhetett neki, hogy már nem érezte a fájdalmat teljesen elmúlt akkor is, ha mozgatta a kezét.
Victor azonban nem hagyott fel a támadással, hanem folytatta, egyetlen egy rúgást vitt még be az ellenfélnek, a reccsenést a találat után hallani lehetett, azonban nem Victor lábából jött ez, hanem a férfinak tört el az állkapcsa és az orra, lehetséges, hogy még az arccsontja is ezen akció után. Egy volt biztos, hogy a rúgás után eldőlt, mint aki KO-t kapott és nem mozdult tovább.

A harc vége után csönd ereszkedett a folyosóra.
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Albert Shear Pént. 15 Aug. 2014, 11:58

Tariq nagy nehezen felküzdötte magát először térdelő, majd álló helyzetbe. Óvatosan hátra dőlt, hogy ellenőrizze mennyire húzódik a bőre vagy eltörött, esetleg repedt-e valamelyik bordája. Ezt követően szemrevételezte a találat helyét. Ellenőrizte mennyire vérzik, amennyiben szivárogna egyáltalán a sebből vörös folyadék. Ha égési sérülés, akkor mondjuk ez nem valószínű. Aztán azt nézte, hogy ha utóbbiról van szó, hogy mennyire gennyedzik. Ezt követően. Nézett körbe. Végig tekintett a csendes folyosón, a távolról nyugtázta, hogy a többiek közben kiütötték több ellenfelüket is. Úgy nézte egyelőre végeztek és még a gép sem szólalt meg. Bólintott egyet, majd nagyot sóhajtott.
-
Én játszom ma az egészségügyest. Akinek sérülése, fájdalma van, jelezze és odamegyek megnézem. Egyedül senki se kezdje ellátni magát, ha kérhetem.
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Cletus Kasady Vas. 17 Aug. 2014, 21:24

Elég könnyen találok olyan ruhát, ami jó rám. Ez kicsit meglep, általában ezzel gond szokott lenni, de csak megvonom a vállam, és gyorsan átöltözöm. Szerencsére nem ront rám egy újabb szörny, amíg alsógatyában vagyok, és elég kényelmesen össze tudom szedni magam. Felkapom az első kezem ügyébe kerülő gumibotot, majd kilépek a szobából és körülnézek. Úgy tűnik igazam volt, tényleg sikerült a többieknek elbánni a rosszarcúakkal, és a szörnycsajt is sikerült kiiktatni, legalábbis visszaváltozott. Most már nem megyek oda hozzá. Még a végén megint átváltozik. A többiek felé fordulok inkább, és végignézek a bandán. Görög Mike kivételével egyik sem tűnik ismerősnek. Vagy mégis? Legalább az egyiket, a mexikói csávót biztos láttam valahol, talán a tévében, de már k*rvára nem emlékszem, hogy kicsoda. Na mindegy. Görög Mike közben nem unatkozott, ahogy nézem, épp széttaposta valakinek a fejét. Afaszom, ez a csóka keményebb, mint gondoltam. Egy csaj van mellette, akit teljesen beborít a trutyi. Ez valahogy nem igazán hozza meg a kedvemet hozzá, szóval hagyom, hogy ő pátyolgassa, ha akarja. Nem igazán törődöm azzal, amikor az egyik figura megkérdezi, hogy kinek van sérülése - mondjuk nekem egyébként sincs, hanem felteszem a kérdést, ami most igazán foglalkoztat:
- Valaki elmagyarázná, hogy mi a f@szom folyik itt?!
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Victor Montano Vas. 17 Aug. 2014, 21:32

Victor néhány másodpercig nézi a földön fekvő, kiütött ellenfelét. Aztán körbetekint és szemrevételezi a harc utáni csatateret. Nem igazán biztató amit első blikkre lát. Sérültek és megzavarodottak. Aztán látja és hallja ahogy Tariq maga köré gyűjti azokat akik valamilyen problémával kénytelenek szembesülni. Victor erre a hátát a falnak veti és ellenőrzi felszerelését. Közben az előttük lévő folyosót figyeli, hátha még érkezik meglepetés. Ha semmi váratlan nem történik akkor elkezdi megvizsgálni a kiütött férfiakat. Ha valamelyik életben van, tervei szerint eltöri a nyakát, ha felszerelésük van akkor azt elveszi tőlük. Végig úgy helyezkedik, hogy figyelhesse azt az irányt ahonnan a három csuklyás előkerült. A mögöttük lévő útszakaszról nem számít egyelőre támadásra. Reméli, hogy a kis kompániát közben el tudja látni Tariq.
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 17 Aug. 2014, 22:20

Fogom a fejem a szédüléstől, valami stabil kéne ami tartja legalább a hátam, úgy is itt vagyok az ajtóban csak kicsit kell mozognom hogy neki tudjak támaszkodni az ajtó egykori keretének, ezután pislogok a hajlott vasajtóra, fhuuu valaki elég durva amerikai focis lenne, asszem senki nem állna elé ha ilyen erővel rombolna át a pályán, ekkor valami a mellkasomra csöppent amikor lenéztem láttam hogy valami piros folyadék, ja hogy ez vér, amúgy is ennek a szagán kívül semmit nem érzek úgy tele van vele a levegő és az orrom, ráadásul ez nem a sajátom. Letépek a ruhámból egy kis darabot hogy letöröljem, remélve hogy tisztul valamit az orrom és kiszagolom kinek a vére ez, egyáltalán itt van e a csapatban. Miután ezzel meg vagyok a kettős látásomat leküzdvén próbálok körül nézni, a benti szobával kezdem ahonnan indult minden áll egy kis víz és ott egy ember aki elég komolyan vérzik és szenved a saját ellátásával, jobban megnézve felismerem Marcus-t, gondolom én karmolásztam meg, elnézést kérnék tőle de ez nem egy a buliban véletlenül rá öntöttem az italom vagy a lábára léptem történet szóval inkább maradok csendben, esetleg ha jobban leszek próbálok neki segíteni. A segítség gondolata után hallom meg hogy kint valaki magára vállalja mindenki ellátását, mivel nem lát át a falon ahogy senki más se, legalább is gondolom, kötelességemnek érzem szólni neki.
-Hé! - szólalok meg kissé orrhangon- Itt van egy komoly sérült, elég durván vérzik.
Intek a fejemmel a vérző ügynök felé, majd szemügyre is veszem hogy mozog e még vagy már kidőlt. Mivel pont az ajtóba telepedtem le gondoltam behúzom a lábaim hogy ne legyek útban, megvárom míg elhalad a kijelölt orvosunk, majd végig nézek a kintieken, a fejemet hátra döntve a vas keretnek, ekkor tűnik csak fel hogy mindenki valami fekete egyenruhát visel, bizarr de ha ettől jobban érzik magukat...majd tovább viszem a tekintetem, kicsit meg is rázom a fejem, azok bezúzták egy ember koponyáját, aaaaazta ku... ez elég durva, szegény csaj nyakig a cuccban, leesett állal nézek. Egy ismerős hang töri meg a bambulást, egy kérdéssel, hát mi sem tudjuk egészen a választ, elmondanám amit eddig tudok de sztem a többiek azóta már többet kiderítettek, hagyom a válaszadást az okosokra és inkább szobanövényeskedek itt egy kicsit amíg el nem jutok addig hogy feltápászkodjak.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 17 Aug. 2014, 23:03

Átborulva a fájdalmon néhány bukfencet vetek a földön, aztán kapok a sérült részhez felmérve, mekkora sz.rban is vagyok. Mire odakapok nem fáj. Meglepetten kikerekednek a szemeim a felfedezéstől. Alaposan átmozgatom a sérült csuklóm, hogy biztosan nem fáj-e, ha még mindig nem érzek semmit, a másik kezemmel meg is csavarom. Ez az egész kezd egyre gyanúsabb lenni, az előbbi fájdalom valós volt, még egy aranylövéses halu is kevés lenne hogy élethű legyen, most még sincs nyoma.
~ Nagyon véres videojátékot akar játszani velünk Cerebra.
Foszlik át a gondolat foszlánya a tudatomon. Nem értem mi ez az egész, csak sejtéseim vannak, de nagyon nem tetszik. Felállok, számba veszem a károkat a kis csapatnál. Rosszabb ez mint a hétvégi házibuli után szembenézni a legyalult házzal és a tulajjal. A testi sebek ellátását Charlie kolléga már vállalta, én kezembe fogom a pásztorbotot és átmenetileg lelkesítő lelki vezetővé válok. Darabokra esünk, a játék megtör minket, ezt nem hagyhatom. Senkit nem hagyunk hátra, ez alapszabály, legalábbis az X-eknél az, a cégben meg nem bízok Genosha óta. Felállok, kihúzom magam, aztán kezemmel hangosan tapsolok kettőt.
- Figyeljen mindenki. Cerebra át akar minket csapni, mint sz.rt a palánkon. Ezt nem fogjuk hagyni neki. Mindenki kapja össze magát és hagyja abba a nyávogást. A legjobb esélyünk akkor van ha belemegyünk az őrült játékába. Öt perc múlva mindenkit itt akarok látni összekaparva. Hopp-hopp kadétok.
Elég határozott vagyok és tudom is mit beszélek, a gond csak az hogy egy rakat idegennek. Nem vagyok Miller, igazán fogalmam sincs mit csinálok, csak próbálkozom. Remélem a nagyobb része hallgat rám és nem kezdenek velem farokméregetésbe. Ha van időm, segítek a földön lévőkön. Hosszú szenvedés vár még ránk.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 18 Aug. 2014, 04:50

Fejbe rúgom a csávót, mire végre földre kerül, de még mindig túl élénk egy halott ellenfélhez képest, úgyhogy kicsit igazítok az állapotán a talpammal. Sikerül túlérett, és fröcsögő görögdinnyére rúgni a fejét, ami el kell ismerjem, elég komoly látvány lehet külső szemlélőként. Elég szerencsés a rúgás, a bokám is egyben marad, és a koponyája se sérti fel semmimet - jó ez a bakancs.
Ez után a csapatunkban végre szerepek jelennek meg. Van már egy ügyeletes Rinyapinyánk, most kaptunk egy mentős bácsit, és egy parancsolgatós hülyét. Végigvárom amíg elmondja amit akar, aztán vigyorogva nézek rá.
- Naszóval. Nem tudom kifasznak hiszed magad, de asszem félresikerült a bemutatkozás. Mostantól Michael Kurváraleszaromaparancsaidhailyenstílusbanbeszélsz Nikostratos vagyok, azért mutatkozok be ismét, mert úgy tűnik összekevertél az otthoni csicskáddal. Az együttműködés oké, az aládolgozás felejtős. Nem fogom a katonásdit játszani, abból a korból már kinőttem. - foglalom össze a helyzetet továbbra is szórakozott tekintettel, a hangomból nem érződik hogy sértett volna, vagy felhúztam magam, egyszerűen mintha egy jó viccet mesélnék, úgy válaszolok neki, majd Mike-boyra nézek.
- Amúgy elraboltak minket, valami kibaszott program szórakozik velünk, és túl akarunk élni. A gyerek azt hiszi hogy ő a vezetőnk, a nő valami újgazdag prűd k-rva, a többiek eddig normálisnak tűnnek. - vázolom a helyzetet a kérésének eleget téve, majd körbenézek.
- Amúgy valakinek van zsepije? Mintha beleléptem volna valamibe... - nézek a bakancsomra megjátszott színpadiassággal.
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 18 Aug. 2014, 08:35

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Charles Crafton / Bio, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. augusztus 21. (csütörtök)

Tariq bordái rendben voltak, az égés is csak felszíni volt, a ruha, amibe került nagyon jól megvédte. Ha a férfi végignéz a sérülteken, akkor igazából önmagának volt egy, Colona nézett ki úgy, mint egy vénasszony, a haja megőszült, a bőre megszottyadt és ráncos lett, mintha az életerejét szívták volna ki. Vele nem igen tudott mit tenni a férfi jelenleg, ellenben ha Jenna szavaira visszament az eredeti helységbe, akkor ott Marcus mellkasán volt egy nagy vágás, ami erősen vérzett még mindig, bár a férfi már próbálta magát ellátni. Jenna-nak pedig az orra vérzett és az ajka volt felrepedve, de semmi más sérülés nem látszott rajta.
Mike kérdése elhangzása után egy ideig nem kap választ és nem törődött vele senki sem. Közben Victor ellenőrizte a fegyvereket és a felszerelést, minden a lehető legjobb állapotban volt és megvolt. Michael ellenfele nem élt ahogyan megnézte, annak feje sem maradt, az egyik ki volt sokkolva, az órákig ilyen állapotban marad majd, míg a másikat, akit ő intézett el sem mozdult, a feje vérzett tarkónál is, a koponyacsontja átszúrta a fejét, nem volt valószínű, hogy rohangálni kezdene, de még élt. Ennek ellené ha akarta mégis mindkettőnek könnyedén kitudta törni a nyakát.
Max közben próbálta összekoordinálni az embereket, hogy együtt maradjon ezek után a társaság. Michael pedig végre tájékoztatja a társát arról, ami megy.
Ha Tariq ellátja Marcus-t, akkor a Max által adott öt perc elégnek bizonyult ahhoz, hogy mindenki összeszedje magát olyan állapotba, hogy képes legyen menni és Tariq is nagyjából összetudja foltozni Marcus-t. Egyelőre, vagyis továbbra is két férfi, Bio és Bryan voltak azok, akik eszméletlenek voltak, ha megnézte őket valaki, akkor nem igen reagáltak a külvilágra, csak a fájdalomingerre, kómában voltak. A folyosón a távolban hangos állatias üvöltés hangzott fel, de ez közel sem olyan volt, mint Jennáé, ez tényleg egy állat, egy nagymacska hangja volt.
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Auaritia Hétf. 18 Aug. 2014, 14:21


Colona Walding

A testemet kimerültnek éreztem, a következő percekben a földet néztem és megpróbáltam négykézláb mászni. Hirtelen valami reccsenés félét hallottam, és vörös lé folyt az arcomról.
Vér volt, éreztem a szagát, a többi matéria fogalmam sincs mi lehetett. Ha hátrafordulok vagy a csuklyás alak fog megölni, vagy segítő társamat látom majd.  Hátrabiccentettem a fejem, hála isten a társam győzött. Sajnos rossz néven veszem tudomásul, hogy az agya folyt rám a csuklyásnak, de ez a győzelem szaga és íze. A férfinak egy fejbiccentéssel köszöntem meg a segítségét. Majd látta, hogy nem segíthet rajtam ezért tovább ment. Én a maradék erőmmel megpróbáltam felállni és Victor felé menni. Ha sikerűlt odaérnem hozzá, kérdeztem tőle, miközben az undorító agy darabkákat és vért próbáltam letörölni magamról.

- Hogy festek? Most is megdöntene valaki?

A hangom mondanom sem kell, borzalmas volt, de megpróbáltam egy kis viccességet belevinni, hogy oldjam saját feszültségemet.
Megpróbáltam oda evickélni, ahol a többiek voltak, Többségben az erő. Vajon segít rajtam valaki? Túl tudom így élni ezt az egészet? Már őszintén szólva nem tudom miben higyjek, a külsőm nem érdekelt, csak az energiámat és fittségemet kaptam volna vissza, azzal még túlélhetném...
A háttérből egy nagy állatias üvöltés hallatszott, na tessék, már megint egy szörny. Segítség. Én nem akarok meghalni.
Ha a közelemben volt Michaelbe karoltam, ha tudtam és oda súgtam neki:

-Kérem, ne hagyja, hogy meghalljak. Segítsen!

Majd vártam sorsomat. Most vagy odadobnak, hogy életüket mentsék, vagy segítenek rajtam....

Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Albert Shear Kedd 19 Aug. 2014, 17:36

Tariq örömmel konstatálta, hogy nem olyan vészes a helyzet, mint elsőre gondolta. Ő maga is viszonylag jól volt és sérültek sem igen akadtak. Első ránézésre. A másodikra már feltűnt neki, hogy a fiatal nő, aki korábban egy asztalnál vacsorázott velük...megöregedett. Nézte néhány másodpercig kikerekedett szemekkel. Majd az ügynök tapsikolása kizökkentette. Victorra tekintett aki csak bólintott, majd Jenna érkezése lepte meg egy kicsit. Nem a fiatal nő, inkább a hátrahagyott súlyos sérült ténye. Gyorsan el is indul visszafelé és szemrevételezi Marcust. Gyanúsak neki a sérülései, majd a férfi saját ruháit kezdi szaggatni, hogy a sebeit lekösse. Amennyiben a férfin ilyenre alkalmas és mennyiségre elegendő szövet nem lenne, akkor gyorsan a raktárba siet és onnan hoz ruhákat, amiket felhasználhat. Miután végzett gyorsan ellenőrzi még a pulzusát és a légzését, hogy legalább egyenletes-e. Felpofozza egyszer-kétszer, hátha fel tudja ébreszteni. Ha semmi sem segít, akkor stabil oldalfekvésbe helyezi és visszasiet.
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Victor Montano Kedd 19 Aug. 2014, 17:55

Victor mindent felszerelést rendben talál, majd gyorsan szemrevételezi az emberállományt is. Kicsit el van keseredve. A használható, harcképes és képzett embereknek annyi. Egy pillanatra megzavarja Max a seregszemlében. Ösztönösen néznek egymásra Tariqkal s diszkréten bólint neki. Amíg a társa elindul sebesültért, Victor folytatja a számvetést. Maradtak hárman életképesek az ügynökkel. Ekkor érkezik közel hozzá Colona. Végignéz rajta és erősen elgondolkodik a vacsorameghíváson. Kicsit megöregedett a hölgy.
-
Valaki biztosan. - válaszolja egyszerűen, majd örül, hogy a nő a másik férfibe karol bele. Egy ideig nézi Michaelt, aki sikeresen szerelte le egyik támadójukat. Egy röpke másodpercig elgondolkodik azon, hogy hasznos lehet a férfi. Aztán a újra Maxra tekint. - Nos ügynök, mi a terve? Várjuk meg Charliet, de az utasításokat kioszthatja.
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Cletus Kasady Kedd 19 Aug. 2014, 18:42

Egy darabig senki sem válaszol, mindenki el van foglalva a saját dolgával. Nem szeretem, amikor így lesz@rják a fejem! Arra készülök, hogy valahogy durvábban hívom fel magamra a figyelmet, de akkor valami kölyök egyszer csak elkezd katonásan parancsolgatni. Egy pillanatig nem is tudom, hogy reagáljak. Ki a f@sznak képzeli magát ez a taknyos kis buzi, hogy itt kadétozik, meg minden?! Nekem aztán ne tegyen úgy, mintha ő lenne a főnököm! Görög Mike-nak se nagyon jön be a srác dumája, ki is osztja rendesen. Itt már nem tudom megállni, hogy hangosan fel ne nevessek.
- Most meg lettél fogva, "tábornok"! Hahaha!
A tábornokot a tőlem telhető leggúnyosabb hangon mondom, csak hogy érezze, mi a helyzet.
Végre aztán Görög Mike-nak csak sikerül valamit kinyögnie a kérdésemre, bár sokkal többet ezzel sem tudtam meg. A tervem viszont már el is készült.
- Akkor mire várunk? Verjük péppé ennek a programnak a fejét... vagy... amije van, aztán húzzunk haza a picsába!
Párszor lazán bele is csapok a tenyerembe a gumibottal, hogy nyomatékosítsam a mondandómat. Ekkor hallom meg az állat üvöltését. Az első dolgom, hogy körülnézzek, hogy nem változott-e át megint valaki, aztán rájövök, hogy ahhoz túl messziről jön a hang.
- Mi ez, valami kib@szott állatkert? - kérdezem, és felkészülök arra, hogy szétcsapjam bármi fejét, ami előjön a sötétből.
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 19 Aug. 2014, 19:01

Majdnem elindultak de wohoo észre vették hogy szóltam, legalább is az akinek céloztam a mondatom, miután átlépett fölöttem és megbizonyosodtam hogy gondot visel az ügynökről, igyekszek feltápászkodni. Kicsit futtatva az agyam senkinél nem láttam egy váltás ruhát így gondolom abból a nyitott ajtós szobából szerelkeztek föl, hmm egy próbát megér hogy körül nézzek, max rám záródik az ajtó és ott maradok. Az orromat még a vértől törölgetve haladnék a szobába hogy át öltözzek, mikor megnyalom a szám érzem hogy szét van repedve, remek, próbálok valami tükröződő felületet keresni hogy vessek egy pillantást a képemre de ha nem sikerül sem igazán izgat, öltözni jöttem nem szépítkezni, ha mind ez sikerült haladok vissza a többiekhez, azért viszek magammal egy kis rongydarabot az előző ruhámból amit az orromhoz nyomok ha még vérzik és zsebre csapok egy sokkolót is. Amikor haladok kifelé hallom meg hogy a számomra drogosnak elkönyvelt ügynök (Max) próbálja át venni a vezetést és egybe rántani a csapatot, gondoltam hogy nem lesz mindenki együtt működő de nem hiszem hogy ez hátráltatja majd a haladást, amíg mindenki összeszedi magát addig a falnak dőlök.
-Mit meg nem tennék most egy kis jégért, bakker. - mondom sóhajtva a zsibbadó számat tapogatva az ujjbegyeimmel.
Majd pislogok a két ájult férfire a földön.
-és velük.... mi lesz?
Aztán veszem észre az idős nőt, nem emlékeztem hogy hozta volna valaki a nagyiját, felvonom a fél szemöldököm, emlékszem hogy volt még egy nő rajtam kívül de nem egészen így él az emlékeimben. Közben kezd kiújulni a türelmetlen feszültségem és elkezdek komótosan fel-alá járkálni a helyiségben amíg el nem indulunk, benézek a kezdőterembe hogy halad Marcus ellátása aztán szemügyre veszem a falon szét loccsant agyat majd a csapattársakat akik civakodnak, arcoskodnak vagy franc tudja mit csinálnak pontosan, járatják a járatni valójukat , és végül a kiütött ellenfelekhez érek, akik mint látom még élnek, legalábbis egy.
-hééé, ezeket nem kéne élve hagyni, ki lesz a hóhér?-jegyzem meg félhangosan, méregetve őket, fájhatott amit kaptak, ekkor rázza meg a folyosót egy nagymacskás üvöltés amire felkapom a fejem, hirtelenségemben vissza üvöltöttem volna válasz ként, de jobban bele gondolva csak nagyobb bajt hoznék ránk, így is szerencsétlenek vagyunk, nem kell még ide egy ellenséges feline is köszi, nem sok kedvem van hozzá.
-Amúúúgy, ha összekaptuk magunkat és mindenki járó vagy szállítás képes, lépni kéne mielőtt ide ér a cica.
Ez nem parancs vagy utasítás csak egy egyszerű tanács, de ha ők harcolni akarnak akkor nem vagyok semmi jónak az elrontója.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 19 Aug. 2014, 21:40

//Soz, rossz karival posztoltam az előző kört. //
Miután senki sem ajánl fel zsebkendőt, megvonom a vállam – annyira nem is zavar a trutyi, csak fel akartam hívni a figyelmet rá, hogy nem vagyok átlagos kis köcsög, akit ide-oda lehet csicskáztatni. Rinyapina meg rosszabbul nézett ki, mint egy kőkori lelet, láttam ahogy négykézláb mászik, de nem törődtem vele. Korábban még kinézett valahogy, de most már bottal se. A kérdésére felröhögtem, és végignéztem az öregasszonyon.
- Valami elbaszott fétissel még csak-csak, de szerintem normál helyeken már ne próbáljon ismerkedni. Ajánlanám inkább a rezgős kis játékszereket. – nevetem ki a nőt, majd amikor belém karol, magamhoz mérten finoman, de amúgy nem túl gyengéd módon szedem le magamról a karját.
- Kérem, tartsuk meg a tisztes távolságot, mint korábban utalt rá, maga nem olyan nő, és amúgy is, túl magas rangú az ilyen szerény kis semmikhez mint én. Hess-hess, menjen a gazdagokhoz, ahol a helye, és hagyja a proletár munkásosztályt, hiszen nincs szüksége rám. – küldöm el szelíden a picsába, miközben továbbra is vigyorgok, mint egy retardált. k-rva vicces, hogy hirtelen hogy szaladna gyengéden ölelő, védelmező karjaimba. Az a hajó már elment, babám.
A vörös bige viszont visszaváltozott, ő megérdemli a figyelmemet, de ekkor valami állatias üvöltés hangzik a távolban.
- Na, akkor szerény javaslatom, hogy demokratikus módon szavazzunk arról, hogy haladjunk tovább. Ellene? Senki, jó hajrá, chop-chop. – mondom végül, és gumibotomat a tartójába téve csúsztatom vissza az oldalamra, majd megindulok a folyosón, határozottan ellentétes irányba, mint ahonnan a hang jött.
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 21 Aug. 2014, 08:43

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Charles Crafton / Bio, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. augusztus 24. (vasárnap)

Tariq talált Marcus-on megfelelő mennyiségű ruházatot, bár ehhez a teljes felsőjét le kellett venni, igaz jellemzően úgyis szét volt szakadva. Ekkor tűnhetett fel, hogy a férfi felsőteste tele volt kibernetikus beültetésekkel is. sikerül őt nagyjából ébrenlétre pofozni a seb ellátása után, eddigre már nagyjából hála Tariq-nak elállt a vérzés, már csak szivárgott egy picit, de látható, érezhető volt, hogy ez is nagyon gyorsan el fog állni.
Michael olyan sokat nem tudott haladni hátrafelé, attól a helytől, mint ahonnan a hang jött, révén a már csak oda lehetett menni, ahonnan érkeztek a folyosó végén az a kis helység. Ahogyan Jenna felhozta, hogy a két ájultat is el kellene látni és nem itt hagyni észre lehetett venni, hogy az egyik férfi – Bryan – ébredezni kezdett
Max egyelőre nem mondott semmit sem a hozzá, irányába menő kérdésekre, Jenna érezte, hogy valami nincs rendben, nem érezte az állat illatát, pedig zárt helyen voltak, kellett volna. A folyosón fémes kopogásokat lehetett hallani, mintha fém érne fémhez, ez egyre hangosabban közeledett, ám senki sem látott semmit sem, hogy mi okozhatta mindezt.

//Tegnap is mondtam a visszatérő Bryan-nek, ha ír reagot, akkor abban magához tér, mert ő igazoltan hiányzott eddig.//
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Marcus Dellamorte Csüt. 21 Aug. 2014, 08:48

Elég időt kapott, sőt még segítséget is az ügyeletes egészségügyis fickó személyében, tehát már lassan járó és mozgásképes.
- Kösz haver - sziszegi, majd talpra áll - az a macskaizé csaj egy állat. Elkövettem azt a hibát, hogy ő volt felül.
Elvigyorodom, majd gyorsan körbelesek, hogy Jenna a közelben van-e. Ha még egyszer nekem esik azzal a maxos tíz tonnás erejével, hát én leszerelek az tuti. Meg kell várnom, hogy visszanyerjem a teljes erőm, azt is amit ez a robot gyökér kiszerelt belőlem. Akkor egyenlő esélyekkel tudnánk megbeszélni a dolgot. Illetve... akkor én kerülnék erőfölénybe.
- A többiek?
Újra körülnézek. Az első körben mintha erősen megcsappant volna a létszám.
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Bryan Donohan Csüt. 21 Aug. 2014, 13:18

Bryan elképesztő fejfájással tér magához, jóformán mindenki a sebeit vagy a másik sebeit nyalogatja. Nem tudja mi történt, de örül, hogy kimaradt belőle. Az utolsó emléke az, hogy valaki elveszi tőle a fegyverét s elakarja őt vitetni. Hát igen, köztudott, hogy Bryan eléggé keményfejű személy. Amint felkel először ügyet sem vet a többikre, sőt megpróbál észrevétlenül felkelni a "kupacból". Az első dolga az, hogy átvizsgálja a zsebeit. Semmi. Még az óráját is elvették, de a szeme legalább a helyén van. Végigtapogatja a testét, de mikor a mellkasához ér szúrós fájdalmat érez és ekkor kezd neki derengeni valami.
-Meglőttek.
Mormogja magának, majd úgy dönt ideje foglalkoznia a körülötte lévőkkel is. A stílusa viszont továbbra is a régi amit egyesek -Marcus- már ismerhetnek. A beszéde előtt hangosan kezd el tapsolni, remélhetőleg annyira, hogy felzavarja a folyosó csendjét.
-Emberek, aki épp nem megdögleni készül az avasson be, hogy mi a jó büdös franc folyik itt és hol a fenében vagyok? Kicsit sokáig csicsikáltam és kimaradtam a buliból.
Bryan Donohan
Bryan Donohan
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 46
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Bryan Donohan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by A Misztikus Pókember Pént. 22 Aug. 2014, 00:31

A cégnél és az X-eknél nem fogják elhinni ha elmesélem, hogy nekem kellett kezdeményeznem ebben a helyzetben. Szabályokat emelnie annak, aki minden szabályon átugrik egy könnyed ugrással. De előtte még túl kell élni. Hagyom lefolyni a s.ggfej szindrómás barátaink alfa wannabe megjegyzéseit, lerázni magamról a rám vetült túlzott figyelmet és izzadtság szagát. Nem lesz könnyű menet. Az öt perc letelt, de én még csak mindig kalandozok.
~ Jó ideje tiszta voltam, most megint belőttek szerrel, ezután még nehezebb lesz az egész. Nem hiányzik a sárkányok társasága. Bár a szivárvány nem rossz.
A bágyadtságból acélos léptek keltenek fel, azonnal átrázom a tagjaim, megropogtatom a nyakam, felkészülök minden tőlem telhető hirtelen mozdulatra.
- Nos. Kezdjük az elején. Maxmillian Evans, X-Men és SHIELD ügynök. Remélem a kis kalandunk után nem kell senkit őrizetbe vennem vagy a szennyesét a mutáns suliba vinnem mosni. Ha jól tudom én vagyok a magasabb rangban az itt lévő kollégák közül, de nem szokásom dirigálni. A terv egyszerű, megpróbálunk túlélni, végigjátszuk Cerebra kis játékát, aztán arcon vágjuk az ócskavasat. Akinek nem tetszik mehet külön utakon. Bravo és Charlie, maguk között működik a parancsnoki lánc és nálam biztosan jobban is értenek a használatában. Vegyék magukhoz amit kell, a vezetéssel együtt. Senkit nem hagyunk hátra. Megcélozzuk a felső szintet.
Nem tartom magamnál tovább a szót. Majd a két WREC-es kolléga teszi amit tenni kell. Én teszem, amit eddig is tettem. Hősiesen előrébb megyek, néhány lépést, de frontként. Eszközt keresek vagy módszert amivel érzékelhetek egy láthatatlan ellenfelet. Fülelek, hallgatózok, a karomcsattogás jól behatárolható hang. Akármi is legyen az, ki kellene találnom merről, milyen gyorsan, mekkora súllyal közeledik. Többre most nem figyelek. Ha előkerül valahonnan az ellen, tisztes távolban maradok, támadáskor megpróbálok elhajolni vagy elugrani, helyzetfüggő. Rohannék már fel az ismeretlenbe, de a pálya még nem tiszta.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Albert Shear Szomb. 23 Aug. 2014, 03:11

Tariq örömmel konstatálja, hogy sikeresen el tudja látni Tariq különös sebeit. Még az eszméletéhez is tudja téríteni némileg. A fiatal nőről kapott információval rövid ideig nem foglalkozik csak bólint. Ellenőrzi még egyszer a férfi sebét, majd visszanyomja rá a ruhadarabot és rögzíti a kötést.
-
Nyomja rá. És kerülje a hirtelen mozdulatokat. - Azzal feláll és otthagyja a férfit. Ahogy visszafelé halad a korábbi csata helyszínére észreveszi az ébredező Bryant. Gyorsan felméri, de úgy látja, hogy egyelőre nem szorul ellátásra. Ugyanakkor úgy számolja, hogy lassan lejár az ideje. Még hallja a folyosón Max szavait és amikor Victor mellé ér, kibukkan belőle egy gyors, de teljesen őszinte kacaj.
-
Bocs Bravo. Szóval a fiatal nő, egy állat. Gondolom valami alakváltó vagy micsoda. Az ájult férfit elláttam, felébredt, illetve van még egy ébredezőnk. - Miután befejezte a helyzetjelentést, előhúzza a sokkolóját és célzó pozíciót vesz fel. Bármi is jön a folyosón, szeretné felkészülten fogadni.
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Victor Montano Szomb. 23 Aug. 2014, 03:32

- Estúpido carajo. - csúszik ki Victor száján, miután Max befejezte. Ekkor érkezik Tariq, aki legalább némi jó hírrel tud szolgálni. Bólint neki, majd ismét visszafordul Max felé. - Napóleon ügynök. Hátra arc, készüljön a morgó szörnyre. Alakváltó. Jó lenne előhozni az állatot. Charlie, bal szárny, napóleon jobb szárny. Én vagyok középen. Első hullám! - vakkantja gyorsan az utasításait és ő maga beáll a morgás és fémes csattanások érkezésének irányából.- Alakváltó középen, pánk Májk jobb szárny, második hullám. Ha valaki kiesik a következő lépjen a helyébe. A többiek csürhe módjára harmadik hullám. - Azt már nem teszi hozzá, hogy valószínűleg a harmadik hullám hamarabb hal meg, mint az első kettő. - Ezt a "senkit nem hagyunk hátra" bullshitet meg felejtsd el. Elárulom, mint katona a civilnek. Nem szó szerint kell értelmezni. Mindenkiért visszajövünk, de az életben lévők és a harcképesek épsége és kijutása az első. - Próbálja nagyon rövidre zárni a hülyeség terjedését.
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Jenna Collins Szomb. 23 Aug. 2014, 15:49

Mint kiderült nincs hova menni mert az egyetlen kiút egyenesen a veszedelem karmai közé vezet, hát akkor harc, azért gondoltam az ájultakat arrébb teszem az útból, először a megaszalódott újságírót majd az őrült ügynökhöz mennék amikor az hirtelen felébred, ijedtemben hátra ugrok egy kicsit és félhangosan felkiáltok.
-Büdös francba!
Látom feláll magától és számítottam az ominózus kérdésre, válaszolnék de közben ki ér Marcustól az ellátója, fél füllel hallgatózok, le lettem állatozva amire csak vágok egy unott képet és hátranézek.
-Ezt Marcus mondta, igaz?
Most meg alakváltó is lettem, sóhajtok egy nagyot, elmosolyodok és kicsit megrázom a fejem, egyre jobb, féloldalasan feléjük fordulok.
-Bocs hogy ki kell ábrándítsam, nem vagyok alak váltó, most először változtam ilyen fehér "állattá", szerintem ez valami szernek a hatása lesz.
És Max csak nem adja fel, rendíthetetlenül folytatja a beszámolóját, a bemutatkozójával kezdi, itt a legrangosabb elvileg, hát hozzám képest biztos, végül meg van a terv is, az öltönyös pasi kiosztja a helyeket, el is foglalom az enyémet szó nélkül, közben a levegőbe szagolok, még is csak kíváncsi vagyok mivel állunk szemben, és a baki, rohadtul nem érzek semmit csak a fémes csattogást lehet hallani, cyborg cica, szép kis bunyó lesz. Most a padhelyzet hogy átváltozzak rókává vagy ne, esetleg képes lennék e rá egyáltalán, titokba tartottam eddig hogy lupin vagyok, csak a fajtársak veszik/vették észre, talán még be se vagyok regisztrálva mutánsnak vagy mi, főleg ilyen komolyabb emberek előtt nem akarom magam lebuktatni de a szükség törvényt bont, asszem mégis bepróbálkozok legalább félig átváltozni. Szerencsétlen punk meg pont itt mellettem, emlékszek az arckifejezésére amikor fehér prémet növesztettem, az utolsó emlékek egyike, ha most is átváltozok lehet hogy inkább arrébb áll, hátra a többi közé, ahogy láttam nem bírja a bundás csajokat, azaz arc, ettől a gondolattól el is nevettem volna magam de vissza fogtam a kezemmel és egy halk kuncogás lett belőle.
De vissza rázom magam és oda figyelek, elég nagy kaki közepén vagyunk nincs idő hülyéskedni, a fura még hogy a hang alapján már látnunk is kéne, elég közel van de üres a folyosó, ugye nem, láthatatlanná tudja magát tenni, még jó hogy legalább a lépései hangját halljuk, na most kezdek kicsit beparázni, egyedül a fülemre hagyatkozhatok.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 24 Aug. 2014, 08:52

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan, Max Evans, Michael Schuster, Charles Crafton / Bio, Colona Walding, Victor Montano, Tariq Kudrjawizki és Michael Nikostratos
Következő körváltás: 2014. augusztus 27. (szerda)

Bryan amint kimondta, hogy meglőtték és nekilátott megnézni saját magát nem talált sérülés nyomot, csak felületit, nem golyóval lőtték meg, emiatt tökéletesen jól volt, egy kis fejfájást leszámítva.
Marcus, mivel mindenki más kint van a folyosón csak saját magát, Tariq-ot – amíg ki nem megy – és Jenna-t látja. A többieknek csak a hangját és motoszkálását hallja odakintről. Óvatosan, ha próbálkozik, akkor feltudott állni, noha a vérveszteség miatt szédült egy kicsit, és odatud menni a kijárathoz, akkor megláthatja, hogy mindenki megvan, plusz még három holttest is extrában.
Jenna a levegőbe szimatolt, de most kivételesen nem érzett semmilyen illatot sem, pedig az állatoknak szokott egy meghatározott lenni, de itt semmi.
Max gyorsan elosztotta a feladatokat, hogy ki mit tegyen és hogyan kellene túlélniük. A többség belement ebbe. Bio-t pedig hiába próbálták ébresztgetni, nem sikerült a férfi életjelei pedig egyre jobban gyengültek. Közben a lépések, fémes futás zaja még hangosabb lett, de még mindig nem lehetett semmit sem hallani. Úgy tizenöt méterről egy állat felordított, de még mindig nem látta és érzékelte senki, majd amint ellökte magát a földről és ugrott Max nyakának irányába a láthatatlanság is eltűnt róla, egy gepárdra hasonlító robot volt, aminek rendes állati „hangja” volt a mikrofonokon át.
Elhagyott bunker - Page 4 Cheetah-robot1
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Auaritia Hétf. 25 Aug. 2014, 21:56


Colona Walding

Senki nem siet a segítségemre, mindenki megjegyzi, hogy csúnya vagyok és aszott. Vajon csak kívülről öregedtem meg vagy belül is?
Victor semmiben nem segít, még a poénomon sem osztozik. Eztán karolok bele a megmentőmbe. Michael következik aki rendesen kioszt. A fenébe, nem sikerült. Akkor most meghalok vagy mi a franc lesz?
Mit tegyek? Valahogy erőre kell kapnom. A kinézetemmel nincs bajom, csak legalább belülről lennék még fiatal, úgy legalább lenne esélyem a szökésre. Így engem dobnak oda minden első szörnynek.
Közben felmérem kik is vannak még velünk, egy új lány. Sajnos fiatal és egész ribis, szóval biztos mindenki neki segít majd. Akkor én a nagymama kártyára apelláljak?
Közben az ordítást követően közeledik valami. Valaki beszúr egy állatkertes poént, ami elég vicces volt. Ám mikor megláttuk közeledni ezt az izét már nem volt olyan poénos. Vajon lőni tud? Nincs foga...tehát legalább nem fog széttépni. Csak kilövi a fejem...hahaha de jó.
Mi a franckarikát tegyek? Maradok mindenki háta mögött próbálok a tömeggel maradni.

Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Victor Montano Hétf. 25 Aug. 2014, 23:07

~ blablablablabla... ~ csak ennyit hall meg Victor a nő mentegetőzéséből. Valójában már így is túl sokat foglalkozik mások érzéseivel ahelyett, hogy a fontos dolgokkal törődött volna. Aggódott, hogy nem látja következő ellenfelüket csak hallja. Egy érzékszervre sosem mert hagyatkozni. Szemei cikáztak, ahogy a csattanások egyre közelebb jöttek. Próbált számolni, de úgy vélte egyetlen állat vagy páncélos jöhet. Ugyanakkor nem lepődött volna meg, ha megint több támadójuk lett volna. Amikor azonban meglátta az árnyékból előbukkanó gépszörnyet egy pillanatra elkerekedtek a szemei. A szempillantásnyi idő pont akkora kihagyás volt, hogy a gép gyorsabban reagált. A fémszerkezet meglódult és meglepő könnyedséggel szelte a levegőt, egyenesen Max irányába. Victor azonban érezte magában az erőt arra, hogy eltérítse a fémszörnyet szándékától. Max a jobb szárnyként állt fel. Ezért Victor jobbra fordult és szándékában állt a fémes fenevadat a falnak csapni. Ha az előbb érzett, mélyről jövő ereje cserben is hagyta volna, remélte, hogy alap fizikuma elég ahhoz, hogy a levegőben, már lendületben lévő, kvázi tehetetlen testet eltérítse.
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Cletus Kasady Kedd 26 Aug. 2014, 01:37

Ja, hogy a kölyök SHIELD ügynök meg X-man. Őt is láttam volna a tévében? Az X-menbe mindenkit felvesznek, azt már követni se tudom, de az fura, hogy ilyen fiatalon lehet SHIELD ügynöknek lenni. Kamuzik? Viszont ha tényleg X-menes, akkor mutáns, szóval jó lesz vele vigyázni. Ha meg tényleg SHIELD-es, akkor meg elmeszelhet a picsába, ha megtudja, hogy ki vagyok. A mocskos kékek, már megint, csak a baj van ezekkel...
Közben a mexikói forma kezd el utasításokat osztogatni. Neki legalább jobban elhiszem, hogy tudja is, hogy mi a helyzet körülötte. Igazi utcai arcnak is elmenne, bár tudom, hogy nem az. Ott viszont rögtön el is veszti a bizalmamat, hogy nem számol velem az első sorban. Ennyit ér az egész, amit kitalált. A leghasználhatóbb embert berakni a sor végére... Balf@sz.
Nincs nagyon időnk megindulni, mert a macska egyre inkább közeledik. De miért van ilyen fura hangja? Az összes természetfilmben az van, hogy a macskák csendesen járnak. Ez nagyon alap lehet, mert mindig azelőtt mondják el, mielőtt megunnám. Hallom, hogy fura csattogó hangot hallatva fut, de nem látok semmit. Most már itt kéne lennie, nem?
- Miért nem látszik ez a ... - kezdeném a kérdést, de akkor a semmiből egy robot ugrik elő. Négy lába van, és olyan mint valami nagymacska. Ezért csattogott úgy, mert fémből van! Mikrofonok vannak rajta, azokból hallatszik az üvöltés. Milyen hülyeség ez, minek üvölt egy robotmacska?
Azonnal támadni kezd, és a SHIELD-es kölyöknek ugrik. Nem nagyon töröm magam azért, hogy megmentsem. Valószínűleg úgyse érnék oda, és egyébként se baj, ha eggyel kevesebben vannak a társaságban, akik letartóztathatnak.


//Jenna, én nem a punk vagyok, az a másik Mike, aki nem volt ott az átváltozásnál. Very Happy //
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elhagyott bunker - Page 4 Empty Re: Elhagyott bunker

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.