Czerka-teszttelep (Ilum)

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 05 Okt. 2017, 20:59

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Az önmegtartóztatás sikeres taktikának bizonyul, habár dúl bennem a düh, de engedek az ez által késztetett cselekedeteknek, és kényesen közel engedem magamhoz az ellenfelet. Feltehetőleg ekkor átfuthatott a fején az, hogy most ezzel megnyerte a csatát, de valószínűleg ez volt az utolsó dolog is, ami abban a teljesen fölösleges fejében megfordult, miután egyetlen mozdulattal veszítette el azt. Viszont sok időm nem volt ezt konstatálni, hiszen a másik dög már ugrott is támadni a vér szagát megérezve. Habár biztos voltam, hogy fájdalommal fog járni, de már mozdultam is úgy, hogy lehetőleg a felém ugró vad alá kerüljek és kardommal végig tudjam hasítani a hasát, vagy ha ahhoz nincs elég momentumom vagy lehetőségem, akkor rugóként mozdulva döfjem át teljesen és az ő mozgási energiáját felhasználva lökjem is tovább. Ha pedig még esetleg élne ezután és nem halna meg, hát amilyen gyorsan csak tudok igyekszem mellé érni és elválasztani a fejét a testének többi részétől.
- Menjünk tovább. - szólalok meg akkor, hogyha véget ért a harc, és már sehonnan sem jön támadás, legalábbis egyelőre. Közben pedig megbizonyosodom róla, hogy mennyire komoly a sérülés amit szenvedtem. Ha nem túl vészes, akkor hagyom úgy ahogy van, begyógyul az magától. Ha még vérzik, vagy csúnyábbnak néz ki, akkor amíg a vérzés el nem múlik, a ruhámból vágok egy darabot és rászorítom és kész. Ezzel már indulok is tovább, ha jön a másik csaj, ha nem.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 06 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. október 10. (kedd)

” - Megketőzzük a tempót!
- Remélem is, parancsnok, az Ön érdekében. Az Uralkodó ugyanis nem oly elnéző mint én”

- Moff Jerjerrod és Darth Vader

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 00120

Zerae az egész végén még le is fejezte a lényt, majd unottan a másik párbajt figyelte. Siqsa-nak valóban fájdalommal járt a mozdulata, de könnyedén hátrafelé tudott új hajolni, hogy a lény pontosan felette ugorjon el, saját maga pedig feltartotta a vibropengét, ami lényegében kettőbe vágta a kutyaszerű lényt, majd szétnyílva, majdnem két darabban egyszerűen a másik nő lábai elé érkezett meg. ebből a helyzetből Siqsa könnyed, ruganyos mozdulattal tudott felállni két lábra. Az oldalán a seb lüktetett, de szerencsére nem vérzett túlságosan. Hamar el fog állni már csak a hideg miatt is. De a későbbiekben ha hirtelen mozdulatot tesz feszülni és fájni fog. Tormen érezte, hogy pillanatokon belül mindhárom lény életét vesztett, már nem voltak jelen az Erőben. Aktivált fénykarddal csatlakozni tudott a két nőhöz, most láthatta, hogy Siqsa sérült volt, de a dögök halottak, egyet végeztek ki csak fénykarddal, Zerae szó szerint vagdaltot készített a saját lényéből a másik kettőt a vibropenge végezte ki.
A csarnokra csönd ereszkedett, az Erő némileg megnyugodott, mindenki eléggé biztos lehetett abban, hogy nincs több lény már itt. Innen most mehettek tovább balra, ahol két oldalon is voltak turbóliftek, amik a még lejjebb levő részre vittek. Ha pedig egyenesen haladtak tovább, akkor a másodlagos hangárokhoz lehetett eljutni, illetve arra a folyosóra, amin át átlehet jutni a komplexum épületeibe.
Már csak a társaságon múlt, hogy merre is mennek tovább.

//Bocsánat a rövid reagokért, csak ma is egész nap lázas vagyok és pocsékul érzem magam Sad //



template nélkül:


70.000 reag \ o / - Nef

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 08 Okt. 2017, 05:18

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
A sérülésem nem bizonyult vészesnek, max a későbbiekben fog okozni némi kellemetlenséget bizonyos mozgások végrehajtása közben, de ez is a malmomra hajtja majd a vizet, hisz a fájdalom csak még több sötétséget fog szülni, ami egyet jelent a több erővel. Legalább újabb motivációm lett, ami kellett is, hisz hamarosan megjelent az eddig lustálkodó, vagy sírdogáló,v agy tudom is én mit csináló másik tanítvány is. Valahogy meglettem volna nélküle, hisz a másik csajjal ellentétben ő teljesen hasznavehetetlen volt.
- Jó lenne kideríteni, hogy mégis ki szórakozik itt. - mondom, inkább a csajnak, mint a teljesen fölösleges személynek és elindulok előre egyenesen afelé a folyosó felé,
ami a térkép szerint arrafelé vezetett, amerre a többi épületkomplexum volt. Valahol biztos van egy olyan terem vagy szoba, ami pontos információval szolgálhat, hogy mi ez a hely és miért ilyen amilyen. Még az sem jelentene gondot, ha egy esetleges túlélővel találkoznánk, hisz azt legalább ki lehet faggatni bármilyen módon. Vagyis mindenképp hasznot lehet húzni belőle. A fegyveremet nem teszem el és folyamatosan készenlétben tartom, ahogy azt sem felejtem el, hogy az Erő esetleges rezdüléseit figyeljem, hisz még azokban sem bízhatok akiket ide leküldtek velem, hát még a kóbor dögökben, mint amiket kivégeztünk.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Hétf. 09 Okt. 2017, 19:35

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

A döggel úgy mond kijátszottam magamat de még így sem volt elég, hogy lenyugodjak teljesen. Túl hamar döglött meg, bírhatta volna még egy ideig, hogy jobban kiélvezzem a kaszabolását de ez van. Szórakozni máskor kell így a járólapba sem szurkálom tovább a fénykardot. Felnézek és félig az érkező felé fordulok, az erő lecsendesedett az előbbihez képest amit a dögök keltettek. Nem mondom meglepő volt, hogy nem csak átjárta őket de még használták is az erőt. Ellenben velem a másik lányt meg tudták sebesíteni, de legalább nem annyira, hogy az akadályozza a feladatunkat. Az kéne még, hogy húzza a lábát amikor még semmire se jutottunk hiszen lássuk be, ha ezt az egész kolóniát ez a három dög semmisítette meg nyomtalanul akkor még a szánalmasnál is lejjebb vannak. Azzal, hogy haladjunk tovább csak egyet tudok érteni. Ami pedig az okokat illeti, kétlem, hogy a kutyák tették még amiatt is, hogy nem tudom elképzelni ahogyan az utolsó cafatokat és vércseppeket is felemésztenék szóval bármi is legyen a helyzet okozója, ennél többet kell nyújtania mint három veszett dög, hogy úgy is érezzem megérte az időt.- Azért vagyunk itt. Megkeressük és megöljük az indokot.-Fejezem ki magamat elég egyhangúan és a mögöttünk lévő srácra nézek el. Fogalmam sincs mit akarhat elérni ám bizonyosan nem sokat, egyáltalán nem tetszik. Ha nem is nézem is átvitt értelemben fél szememet rajta is tartom ahogy elindulok előre és az erővel figyelem a környezetemet. A dögök felbukkanása is zavart keltett, ha még több előkerülne is érezni fogom vagy hasonlóakat. Nem sokkal lemaradva pedig a lány mögött megyek utána ha már megindult elsőnek.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 10 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. október 14. (szombat)

” A sötétség nagylelkű. Türelmes. Mindig győz. Ám erejének szívében ott lakozik a gyengesége: egyetlen magányos gyertya elegendő, hogy elűzze őt. A szeretet pedig több egy magányos gyertyánál. A szeretet képes lángra lobbantani a csillagokat.”
- Csillagok háborúja

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 00120

Az, hogy Zerae a fél szemét rajta tartja Tormen-en még valós is lehetett, hiszen hiába volt a háta mögött a fiatal férfi az Erőn át tudta figyelni őt. A trió végül is elindult, ők abba az irányba, ahonnan el lehet jutni a komplexum másik részeihez. Az Erőn keresztül senki sem érzett semmit sem, minden nyugodt volt, egészen addig a pontig, amíg be nem fordultak a főcsarnok végén levő sarkon. Amint befordultak meg is értették, hogy miért. Az egész folyosó megfagyott vérrel volt tele. A nyomok pedig határozottan a másik dokkba vezettek. Ha a trió arrafelé megy, akkor a hangárban meg is láthatták, hogy mi okozta a rengeteg vért. A csarnok közepén egy hatalmas halom félig megégett, teljesen lerágott csontú csontvázat pillanthattak meg, amit egymáshoz hordott valaki, egy tömegsír.
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 WQh8YJD
Ahogy a helység közelébe érnek – be sem kell lépni a hangárba – máris érezhették a rettenetes zavar az Erőben, amit a tömeggyilkosság szokott okozni. Az árnyak mozogtak, mintha a hely tele lett volna szellemekkel, amik itt ragadtak és nem tudtak továbblépni. Mind a hárman fájdalmas és kínszenvedésekkel teli sikolyokat hallottak a fejükben és mintha sokkal hidegebb is lett volna itt, mint eddig. Annak ellenére, hogy mennyire zavart volt itt az Erő és átjárta a sötét oldal, valami miatt mégis roppant kellemetlen érzés járta hát mindhárom tanítványt.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Szer. 11 Okt. 2017, 13:58

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Ismét hárman, nem várom nagyon, hogy sokáig tartson a szituáció, hogy most hárman egy irányba mozgunk. Az erőn át könnyedén szemmel tudom tartani a férfit, a lányról legalább már tudok valamit, legalább hajlandó. A férfiről viszont semmi sincs. Megeshet, hogy nem is lesz már lehetőség, hogy lássak legalább valamit tenni is de inkább kételkedem benne. Két apróbb dög és egy nagy. Ennyi nem elegendő a bázis kitakarítására élő és robotostul, energián át hisz csupán pár nap telt el így semmi sem merülhetett le ilyen gyorsan. Elszakadt kábelek, végzetes károsodások okozta lehet az áramszünet ami az esetleges vész energia ellátók működését is gátolják. A cég túl nagy ahhoz, hogy egyszerű műszaki probléma vagy hiányosság miatt keletkezett a szituáció ezen a bázison. Bizonyára fel voltak sok mindenre készülve de még is ilyen kellemetlen helyzetbe kerültek. Szánalmas.
Lehetőségeket nézve, bizonyára van legalább egy nagyobb dög még a bázison. Lehet, hogy még több is. Haladva tovább a cél felé gondolkozok a lehetőségeken, vajon mennyi lehet még ezekből? Próbálok vissza emlékezni mennyit láttam a Korribanon ezeket, hogy mennyire voltak nagy falkában vagy inkább kisebb párokat láttam-e csak. Nem feledem el viszont, hogy még mindig veszélybe kerülhetek, csatába a következő pillanatban is akár így míg gondolkozok is a figyelmem nagyobb részét a környezetem figyelése köti le. Egészen addig amíg nem érünk el a következő folyosóra, befordulva rá az egésze fagyott vérrel volt átitatva. Falak, padló, minden. A maszkom alatt félmosolyt húztam elsőre ~ez már inkább~ gondoltam magamban, hogy végre valami nyoma is van a bázis lakosságának hisz már kezdtem attól tartani, hogy nem is volt itt senki. A másik dokkokhoz vezettek a nyomok, hát haladtam is tovább arra. A fénykardom az oldalamon tartva még mindig bekapcsolva mutatott a föld felé, kicsit mozdulva csupán ritmikusan a lépéseimmel egyhangúan. A hangár bejáratához érve pedig rálátásunk is nyílik a vér forrására. Halomra hordva égett testek és lerágott csontok mint ha csak egy tömegsírt látnánk magunk előtt. Az érzés is követi, a rettegés, sikoly, halál. A táncoló árnyékok mintha csak a lelkek képeznék, a halottak lelkei csapdába esett patkányokként kavaroghatnak a teremben. Hűvösebb lesz, a sötét oldal átjárja a helyet és mégis kellemetlenséggel tölt el. Be se kellett lépnem a terembe, hogy elfogjon ez az érzés és beljebb sem kívánok menni még. Végig pásztázom a termet, balról jobbra. Nem vagyok megfeszülve,csupán készen tartva magamat vizsgálom meg a termet, hogy ha kell akkor egy gyors kitérést, elhátrálást, vagy elugrást egy közeledő támadástól tehessek, akár fénykardommal hárítást is, hogy végezzek ha szükséges. Majd hogy érzem, nemsokára elő fog lépni még egy olyan dög mint amiket levágtunk odakint.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 13 Okt. 2017, 20:01

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Szerencsére senkinek nem kell külön kérvényt benyújtani, vagy imádkozni, habár egyiket se tenném meg, így zavartalanul haladhatunk tovább. Nem is kellett olyan sokat mennünk azért, hogy valami szépet lássunk. Az egész folyó megfagyott vérrel volt tele. Bárki lehetett a lakberendező nagyon igényesnek bizonyult.Különösebb gondolkodás nélkül haladtam a nyomokat követve, egyre szélesedő mosollyal. Természetesen biztos lehettem abban is, hogy valószínűleg nem csak annyi dögöcske volt ezen a helyen, mint amennyivel végeztünk, sőt, az is lehetséges volt, hogy azok csak felderítők vagy előőrs voltak csupán. Egyik sem megnyugtató, de ez van. A másik dokkban egy lélegzetelállító tünemény volt. Kénytelen voltam elismerni, hogy bárki is készítette, nagyon jó érzéke lehet az ilyesmihez, vagy csak nekem van valami baj a fejemben.
Mindezek után a zavart is megéreztem az Erőben, azt a gyönyörűséges sötétséget amit a halál okozott, az árnyak magukba cipeltek, a fejemben zúgó sikolyokról nem is beszélve. Persze a negatív részt is észrevettem mielőtt még a mámor teljesen magába ölelt volna és abban a pillanatban egy aranyos kis terv is az eszembe jutott. Megálltam, mintha csak a sérülésem miatt tenném, hogy bevárjak mindenkit. Kivételesen hálát adtam annak, hogy megsérültem, mert most jó indok volt a várakozásra.
Amikor pedig a célpontom feltehetőleg kellően megelőzött akkor lendültem támadásba. Megpróbáltam a lehető leggyorsabban és legészrevétlenebbül a velünk levő maszkos fiú mögé jutni. A bosszú szépséges tettekre kötelezett engem, amit nem tagadhattam meg magamtól és a másik személytől sem. Igyekeztem a lehető legjobban hátba rúgni azzal a lábammal, amelyik oldalon nem volt sérülésem, hogy egy ilyen alak miatt fölöslegesen ne strapáljam magam, közben pedig az Erőt igyekeztem irányítani, hogy a kezében levő fénykardot meg tudjam szerezni tőle, egyrészt azért, hogy az ellentámadási lehetőséget megfosszam tőle, másrészt pedig, hogy trófeaként megszerezzem. A hasznosságáról nem is beszélve.
Ha sikerült a kis tervem, és még semmi különösebb akció nem történik, akkor a másik lány felé fordulva egyszerűen megvonom a vállamat egy széles gonosz kis vigyor keretébe, mintha teljesen véletlenül történt volna az egész, és nem tehettem volna semmit ellene. Ha tehettem volna sem tettem volna, de ez nem volt lényeges, hisz teljesen szándékosak voltak a tetteim. Ha tényleg sikerül az egész, akkor legalább megtanulja, hogy legközelebb kivel húzzon ujjat és milyen következményei lesznek.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 14 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. október 18. (szerda)

”Semmi. A műszerfalamon több élet van, mint ezen az istenverte helyen.”
- Han Solo, A Birodalom Visszavág

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 00120

Zerae-nek amennyire rémlik falkában voltak Korribanon a pusztaságban és a régi temetkezési helyeken. A megérkezés után átvizsgálta a helyet az Erőn keresztül, a zavart érezte és emellett még valamit, olyan volt, mintha tompult volna a kapcsolat az Erővel. A helység egyébként belátható volt, a csontvázakon kívül semmi sem volt odabent, legalább is látható,. Ahogyan koncentrált, az Erőn át érezte, hallotta a sikolyokat, a szenvedést és kínt, amit az áldozatok szenvedtek el, de élőlényt nem érzett, semmi olyat, mint ami a főcsarnoknál a kutyáknál volt. Mindezt a következő zavarta meg…
Siqsa sem váratott sokáig azzal, hogy reagáljon. Próbált ugyan óvatos lenni, de erős fájdalom hasított az oldalába és ismét megrepedtek a sebek, ahogyan egyszerűen hátba rúgta Torment. Ő a lendülettől, amit ennek „hála” nyert jó pár lépést ment előre mire megtalálta az egyensúlyát. Bent volt a csarnokban. Siqsa ebben a pillanatban próbálta volna telekinetikusan elvenni a fegyvert Tormen-től, de ekkor érezhette meg azt, amit a társnője a koncentráció közben már megérzett. Mintha megfosztották volna az Erőtől, alig tudta használni, tompult az egész.
Ebben a pillanatban úgy háromlépésnyire Tormen előtt egy áttetsző – még ha a kép nem is – leginkább Erőszellemre hasonlító valami ocsmányság jelent meg. Hangosan felsikoltott, mindenkinek sértette a fülét, olyan éles és magas hang volt, majd egy pillanat alatt áthaladt Tormen-en, aki felemelkedett a földtől és métereket repült hátra, olyan érzés volt, mintha mellkason rúgta volna valaki. A két nő sem járt jobban, mind a ketten érezték és látták magukon áthaladni ezt a valamit és a falon nyekkentek, bár nekik az ütés minimális volt csak. Amint feltudtak tápászkodni és körbenézni, láthatták, hogy Tormen hajában több ősz csík is volt, bár a férfi semmit sem érzett ebből, a kicsit szorító mellkasán kívül ugyanúgy volt.

Az a valami:
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 TAEEEnM



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Vas. 15 Okt. 2017, 19:55

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

A dögök inkább falkában vannak, akkor biztosan van még pár belőle valahol a bázison, viszont semmi olyan veszélyt nem nyújtanak amit egy ütőcsapat vagy kis osztag ne tudna elintézni egy egyszerű tisztogatás címén miután mi végeztünk itt. Fontosabb pont viszont az, ahogyan mérem fel a következő termet az erőn át egy ponton mintha az elnyelné az erőt, meggyengül a kapcsolatom vele ami több mint kellemetlenség. Valami más van ott a teremben mint a kutyák. Hiába a halomra hordott tetemek, ez nem a kutyák műve lesz hanem valami másé, valami, van a sikolyok mögött.
A lány akciója egy pillanatra meglepett, hökkentett ki a vizsgálódásomból. Ez nem épp a hely és idő a pitiáner viszálykodásnak de nem emelek se hangot se akciót azzal szembe, hogy a srác hátba rúgja és ezzel belökve a terembe. Az, hogy egy ilyen egyszerű mozdulat áldozatává esett csak megérdemli, ennyit tudok hozzá tenni. Hogy lehetett ennyire figyelmetlen, hogy így a hátába enged valakit.
Fontosabb dolog van viszont, esemény, ami miatt bármennyire is kinevetném a pitiáner húzását a lánynak a srácnak meg, hogy képtelen a környezetére figyelni még ennyire sem, nem tehetem meg a kacagást.
Ahogy berúgta, nem sokra rá egy szellem szerűség jelent meg, tompán mintha egy erő szellemre hasonlított volna. A felsikítása a fülemet bántotta, a maszkom alatt hunyorítottam a hang hallatán és bár tudtam, hogy ha egy fajta erőszellemről van szó ami esetleg a halottak maradványaiból állt is össze a fénykard fabatkát sem fog érni de még is markom rászorult jobban a markolatra. A következő pillanatban, hogy befejezte a sikolyát átszáguldott a terembe lökött srác testén majd az enyémen is ami hátra lökött, a fal fogott meg. Egy erősebb ütés szerű érzés volt, kellemetlen de közel sem veszélyes még, a fénykardomat kapcsoltam ki a falhoz csapódás közben. Értelmetlen bekapcsolva hagynom hiszen egyértelmű, hogy nincsen fizikai teste, szellemmel kell most megharcolnunk valahogyan. Gyorsan felkelek a földről. Milyen megalázó! letaszított valami elcseszett szellem a földre, háh!
Most már újra talpon is a srác hajában húzódó ősz csíkok megjegyzendőek. Eddigi viselkedéséből és hangjából fiatalnak tűnt ahhoz, hogy ősz haja legyen. A szellem áthaladásának lehet köze hozzá. Problémás, roppant mód. Erő szellemekkel nem egyszerű. Erősebbnek kell lenni. Össze gyűjtöm az erőt magamba, úgy festett, hogy a sötét erőt nyelte el magába, bizonyosan az alakította ki, hozta létre. Nem fogom hagyni, hogy toszogasson némi tömegsíri szerencsétlenség. Ezt még jelenlétnek se lehet nevezni amit érezni felőle. Ha ennyitől megfutamodnék nevetségessé tenném magamat és a Mesteremet is. Igen, az Ő jelenlétéhez képest ez semmi. Ideje hát felidézni, hogy hogyan kell megszabadulni az ilyen maradványoktól. Emlegetve azokat, milyen szépen össze hordta őket oda valaki. Jobban szemügyre veszem azt így messzebbről egyenlőre és ha a szellem visszajönne még egy körre azért figyelek rá, hogy ha meglátom akkor időben kitáncoljak az útjából mielőtt még egyszer átmenne rajtam.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 17 Okt. 2017, 13:21

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Rendkívül nagy öröm és boldogság számomra, az oldalamba hasító fájdalmat leszámítva, hogy a meglepetés kölcsönvisszaadássom sikeres volt és hátba tudtam rúgni a csapat egyetlen hímnemű tagját. Habár bíztam benne, hogy sikerrel járok, de hogy ez ilyen könnyű legyen az már eléggé szánalmas dolog volt. Mármint nem a részemről, hanem az ő részéről, hogy azok után, hogy el volt magával, milyen könnyen hátba lehet támadni.
A fénykardját viszont már nem volt lehetőségem megszerezni. Bármi is okozta, de mintha megszakadt volna a kapcsolatom az Erővel. Túlságosan tompa volt ahhoz, hogy elérhessem vele a célomat.
Ugyan ebben a pillanatban a srác előtt egy szellem jelent meg. A sikítása eléggé bántotta a fülemet, és attól tartottam, hogy esetleg ezután még némi fülcsengéssel is számolnom kell majd, vagy valami hasonló utóhatással. A micsodának ami megjelent hasonló gondolkodása lehet, hisz hamarosan a korábbi célpontom újabb általa nem korrigált mozgásba kezdett. Sajnos túlteljesítési szándéka is volt a szellemnek, hisz hamarosan én is hasonlóképp járva a falon nyekkentem, bár nem volt olyan vészes, és hamar fel tudtam állni utána.
- Egyszer a dögök, most ez. Kezd már nagyon az idegeimre menni. - a szavak csak plusz energiaforrást jelentettek ahhoz, hogy tudjam a testemben a saját dühömet, és gyűlöletemet áramoltatni, ahogy az oldalamban lüktető fájdalom is csak rásegített erre. Ha valóban emiatt a szellem miatt van, hogy gyengült az Erővel való kapcsolatom, mert mondjuk elszívta, akkor próbálkozzon csak nyugodtan, hisz biztos lesz egy olyan pont amitől tovább már nem bírja. A düh, gyűlölet és a fájdalom csak elegendő sötétséget generál majd ahhoz, hogy futva meneküljön a fény felé.
Mind eközben elindulok a lángoló csontvázak felé, hisz látszólag azokat védi, vagy tudom is én, és jó lenne megbizonyosodni róla, hog ymiért, és ha kell elpusztítani azt. Biztos kerül rá valami alkalmas módszer.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 17 Okt. 2017, 19:46






Tormen Lurien
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 2r1VnGJ
1. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború 1.


Tétlenül várakoztam, és próbáltam nem magamra vonni a társaim figyelmét. Úgy éreztem, hogy felfokozott érzelmi állapotokban lehetnek a harc után, épp ezért nem akartam, hogy ketten együtt vezessék le rajtam a dolgot. Viszont a nagy várakozásban lankadt a figyelmem, és sikerült hátba rúgjon. Nem igazán érdekelt a dolog, elég pitiáner és felesleges támadás, amivel csak önmagát gyengíti, feleslegesen pocsékolja az erejét. Ha a közelben lévő bérgyilkos lennék, most csaptam volna le rá, amikor a legkevésbé számít rá. Szánalmas, hogy ilyen módon próbál visszavágni a korábbiért. Nulla kecsesség, ravaszság, vagy bármi a sithekre jellemző érdem. Egyszerűen gyerekes. Persze ha gyilkos szándéka lett volna, azt valószínűleg megérzem az erőn keresztül, és nem hagyom hogy lecsapjon. Ezért még jól is jött ki, hogy megrúgott, talán elbízza magát, és legközelebb egy komolyabb támadásba lendül, egy olyanba, ami már elég provokáció arra, hogy egyszerűen levágjam mint egy szexrabszolgát aminek való. Nagyjából ennyi suhan át az agyamon, miközben odébb rúg, és épp mosolyogva fordulnék, amikor megjelenik előttem egy retek undorító lény. Valamiért egy anyós vicc jut az eszembe, amit az egyik korribani bárban hallottam. Abban nézhetett ki így a bestia. Hirtelen mintha mellkason rúgtak volna, igazán élvezem ezt a Tormen-labdát, és repülök hátra, ekkor jobban megnézhetem a lényt. Erőszellemre hasonlít, ami nem jó jel. Nem tudok sokat az erőszellemekről, de mintha közel sebezhetetlenek lennének. Lázasan kutatok az elmémben, hogy a mesterem mit mondott ezekről. Említette, hogy ha találkozok egy ilyennel, akkor az első dolgom az legyen, hogy menekülök, mert csekély az esélyem a túlélésre. De mondott valamit, hogy ha nem tudok menekülni, akkor azt próbáljam meg... a picsába Tormen, miért nem figyeltél oda jobban. Közben természetesen felkelek a földről, és ismét bekapcsolom a fénykardom, amit repülés közben deaktiváltam. Nem tudtam, hogy társaim merre helyezkednek el tőlem, és nem akartam őket ilyen módon megsebezni. Elég ciki lett volna, ha rendes, ravasz gyilkosság helyett véletlenül ölöm meg például az idegesítő kis csitrit. Inkább összpontosítok, utasítom az erőt, hogy áramoljon belém, gyűjtöm, raktározom. Felkészülök rá, hogy újra megjelenik ez az izé, és akkor kikerülök az útjából. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy a küzdőstílusom erre épít. Az ataru lényege a mozgékonyság, a fürgeség, ez pedig megkönnyíti a dolgomat, hogy elkerülhessem, hogy még egyszer áthaladjon rajtam. Természetesen támadni nem fogok rá ez esetben, maximum egyszer, hogy megnézzem ahogy átsuhan rajta a kardom, amúgy csak felesleges erőpazarlás. Kivéve, ha reagál rá, ha úgy tűnik hogy sebzi. Ez esetben hárítások közben támadni is próbálom.  



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 18 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. október 22. (vasárnap)

” Keresni valamit nem más mint hinni a létezésében.”
- Clone Wars animációs sorozat

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 00120

A társaság nekilátott annak, hogy a felállás után megpróbálja összeszedni azt, hogy mit is tudnak az Erőszellemekről. Azt érzik ugyan – már aki találkozott effélével – hogy ez kicsit más, mint az, amivel már találkozott, Zerae esetében ősatyjánál. Amit tudnak, hogy két fél Erőszellem létezik, az egyik tárgyakhoz van kötve, ezek a gyengébb szellemek, az erősebbek azok, amik úgy is képesek létezni, hogy nem kell valami e világi tárgyból erőt szerezniük a manifesztációhoz. Ezekből volt értelemszerűen kevesebb. Ami az elpusztításukat illeti, arról nem igen volt fogalmuk, maximum annyi, hogy a tárgyat, amihez hozzá vannak kötve kell elpusztítani.
Tormen és Zerae figyelni kezdték a dolgokat odabent, itt-ott látszottak ezek a furcsa szellemszerű dolgok, de a fény, ami minimálisan bevilágított láthatóan nem zavarta őket, valamiért azonban a bejáraton kívülre mégsem akaródzott nekik jönni. De most a nyugiban a hangár jelentős része végignézhető volt. Itt bent egyetlen egy jármű sem látszott, dobozok sem voltak, néhány szerszámosláda volt szanaszét, ruhafoszlányok és persze a tetemek. Ezek a furcsa szellemszerű lények is időnként láthatóak lettek a fényben, de teljesen semlegesen viselkedtek. Ami talán rosszabb volt, hogy amíg ezt nézegette a társaság a testük több helyen először viszketni kezdett, majd olyan félig fájdalmas, félig viszkető érzés tört rájuk, mintha bőrük alatt mászna valami. Ha megnézik az adott részt – karon pl. – akkor tényleg egy kisebb pukli mászott a bőrük alatt.
Siqsa pedig úgy döntött, hogy elindul befelé, bár a lángoló csontvázakat maximum ő képzelte, mert ilyenek nem voltak bent. Ahogyan ezt tette sé közeledett a bejárat felé a viszkető, fájó érzésen felül a benti lények az ajtó felé kezdtek gyűlni, láthatóan azért, hogy a nőre „vessék” magukat. Mire odaért a bejárathoz – még belépnie sem kellett – azt érezte, hogy minden ereje elfogyott és mintha napok óta nem aludt volna.
A lassulást és azt, hogy szinte összeesett Siqsa teste azt Tormen és Zerae is láthatta hátrébbról.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Csüt. 19 Okt. 2017, 20:37

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Úgy festett, hogy a srác magához tért a kelletlen noszogatásra viszont ő ezek után jobban is döntött a következő lépéséről mint a lány, már mint a nem lépéséről. A szellemek fel-fel tűntek a belátható raktárban de rajtuk és a hullákon kívül csupán ruha szakadványok voltak. Se gép, se jármű se más. Üres volt ami furcsán állt így magában hiszen ez is egy fajta hangárnak kellett volna lennie. Minden esetre ez itt nem normális egy esemény, mégis mi féle kísérleteket végezhetnek itt? Bármit is, úgy fest, hogy a szellemek nem jönnek ki onnan. Akkor ezzel akár később is foglalkozhatunk viszont ez a bázis nagy ahhoz, hogy mindent végig nézzünk magunk hárman. Nyújtok egyet a nyakamon ahogyan biccentettem jobbra majd balra.
A semmiből érkező viszketés érzését nem sodortam el magamtól, még is csak egy kutató bázis volt ez és nem tudom, hogy mi féle kísérleteket végeztek itt ezért inkább feltűrtem a ruhám ujját és megnéztem, hogy mi van ott ahol viszket a karom. A legnagyobb meglepetésemre és még undorságára úgy festett mintha valami mászna a bőröm alatt. Semmi sérülés nincsen viszont rajtam amin át bejutott volna bármi a bőröm alá. Vagy a szobában lélegeztünk be valamit vagy a szellem ami átment rajtunk. Elnézve, hogy hogyan esett össze a csaj a szobában lesz valami jobb is, hogy nem mentem be csak innen vettem szemügyre jobban a szobát. Hátra is lépek egyet még és ránézek a srácra is, hogy ugyan ilyen reakciója van mint nekem, hogy valami mintha mászna a bőre alatt. Nem is akarok bele gondolni, hogy tényleg van valami alatta. Remélem, hogy nincsen alatta valami.
Minden esetre kiljebb hátráltam utána pedig a következő lépést kellet megtenni. A szobában mintha az erőtől elszakadtam volna, roppant kellemetlen egy eset. Dühítő, az erőt elkezdtem áramoltatni a testemben, kissé mintha csak meditálnék, mintha csak vissza akarnám tölteni magamba az ellopott erőt amit a teremben éreztem veszíteni. Remélhetőleg ez választ is ad, hogy vannak-e élősködők a bőröm alá beférkőzve vagy csupán valahogyan a megzavart erő a testemben okozta a jelenség.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 19 Okt. 2017, 23:51

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Túlságosan elszámoltam magam. Túl elővigyázatlan és vakmerő voltam. Ezt akárhogy is be kell ismernem magamnak. Utólag belegondolva lehet jobb lett volna valamiféle távolsági taktika, ahelyett hogy bután szembemegyek valamivel amiről tulajdonképp azt sem tudom pontosan, hogy micsoda. A fájdalommal és a viszketéssel már nem törődtem, ahogy azt is kizártam a fejemből, hogy menekülőre fogjam. Hiába tenném meg, attól még nem lenne hosszabb az életem, hisz ha sikerülne is elmenekülnöm, és a küldetés sikerrel is jár, otthon úgyis a halál várna rám, az apám személyében, hogy mégis hogyan lehettem ilyen gyenge, hogyan menekülhettem el. Nem különösen érdekli az életem, csak hogy tökéletes legyen az utód. Mintha ő az lenne.
Láttam ahogy azok a szellemlények a bejárathoz kezdenek gyűlni, feltehetőleg várva engem. Azt is érzem ahogy az minden erő el akarja hagyni a testemet és szörnyű álmosság fog el, amilyet még sohasem éreztem.
~ Nincs béke, harag van. Nincs félelem, hatalom van. Nincs halál, halhatatlanság van. Nincs gyengeség, sötét oldal van. Én vagyok a sötétség szíve. Nem ismerek félelmet, de félelmet okozok az ellenségeimnek. Én vagyok a világok pusztítója. Ismerem a sötét oldal hatalmát. Én vagyok a gyűlölet lángja. Az egész univerzum előttem hajol meg.
A sötétségnek áldozom magamat, ahol igazi életet találtam a világosság halálában. A béke hazugság, csakis szenvedély van. A szenvedélyen keresztül erőhöz jutok. Az erő segítségével hatalmat szerzek. A hatalom által győzedelmeskedem. A győzelmen keresztül a láncaim lehullnak. Az Erő felszabadít.
~ végig azt mantráztam magamnak, amit valaha is tanultam arról, ami az erőm és létezésem alapja volt. Nem akartam meghalni. Nem itt és nem most. Nem a haláltól való félelem miatt, vagy attól, hogy milyen fájdalommal járhat, hisz mindkettő csupán tovább erősítene engem. Inkább a büszkeségem volt, ami miatt nem akartam meghalni. Eddig küzdöttem azért, hogy ennyivel véget érjen? Nem. Amíg csak valami közöm is van ahhoz, aki vagyok és amíg csak egyetlen személy is létezik ebben a galaxisban, aki csupán kicsit is kételkedik a sikeremben, vagy abban, hogy márpedig valamikor hatalmas leszek addig nem veszíthetek. Főleg nem olyannal szemben aki már halott és még a halál is kitaszította őt, akárcsak a túlvilág. Ha kell foggal és körömmel harcolok addig, amíg megtalálom azt, ami miatt a szellemek itt vannak. Az én életem nem lesz a játékszerűk. Már csak elegendő erőt kellene gyűjtenem magamban ahhoz, hogy képes legyek felvenni velük a harcot. A utolsó előtti cseppig minden erőmre szükségem van. AZ álmosságot kell legyőzzem, és a szellemeket. Ahogy korábban a kutyák, úgy ők is meg kell tanulják, hogy hol a helyük velem szemben. Mögöttem, a porban fetrengve, vérezve, vagy épp örökre eltűnve az éterben.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 21 Okt. 2017, 19:49






Tormen Lurien
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 2r1VnGJ
1. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború 1.



A csitri úgy döntött, hogy neki nem volt elég a szenvedés, és bemegy a szobába. Elgondolkodtam rajta, hogy a hátába állítom a kardom, de ez több okból is kivitelezhetetlen volt. Egyrészt, akkor nem tudnék mivel védekezni, se a másik társam ellen - aki egy ilyen mozdulat után miért ne támadna meg - se a szellemek ellen. Másrészt, úgy néz ki megöli magát a segítségem nélkül is. Harmadrészt pedig, valami volt a bőröm alatt. Valami mászott, éreztem, és ahogy a ruhámat feltéptem, láttam is. Tudtam, hogy azonnal kell cselekednem, ha késlekedek, azzal csak esélyt adok, hogy a kétely és a félelem eluralkodjon rajtam. A bekapcsolt fénykardommal egyből megpróbáltam kivágni egy fémdarabot, amit párszor a földhöz csapkodtam, hogyha folyékonyra olvadt volna a széle, akkor ezt eltávolítsam. Közben erősen koncentráltam, megpróbáltam kizárni a fájdalmat az elmémből, meditáltam, miközben a lehető leggyorsabban a húsomba vágtam a fémmel. Nem csak kipiszkálni akartam a parazitát a bőröm alól, hanem teljesen kivágni, hússal együtt. Nem tudhattam hogyan reagálna az erőszakos eltávolításra, se azt hogy mennyire fertőzné meg a szervezetem. Az volt a célom, hogy anélkül távolítsam el, hogy észrevenné, már nem élő szövet van a talpa - vagy esetleg a szája - alatt. Nem törődtem a roncsolódással, ami a testemet éri, a halál sokkal rosszabb. És ha megvoltam mindennel, és láttam hogy mit vágtam ki magamból, akkor természetesen a lehető leggyorsabban próbáltam felkapni az erővel a levegőbe, és átvágni a fénykardommal. Ha minden sikerült, akkor még felhevítem a karddal a fémet annyira, hogy lezárhassam a sebemet.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 22 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. október 26. (csütörtök)

”C'baoth: "Have a care, Grand Admiral Thrawn. I rule the Empire, not you."
Thrawn: "Do you really?"”

- Joruus C'baoth and Grand Admiral Thrawn

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 00120

Zerae és Tormen nem siettek Siqsa segítségére, helyette a mind a ketten mást tettek.
Tormen elgondolkodott azon, hogy megölje-e Siqsa-t, de végül is a fájdalom és a bőre alatti mozgás elvonta erről a figyelmét. Sikeresen tudott magának fémdarabot szerezni, a padló, a plafon és a falak is fémből voltak, a fénykarddal könnyedén ki tudott onnan vágni magának egy vágóeszközt. A hidegben szerencsére gyorsan le is hűlt, előtte a forróságtól pedig még steril is lett. Sikerült azt a valamit pont úgy megvágni, ahogyan akarta, de nem sikerült végigvágni, az első kis vágás után több száz, vagy több ezer apró hangya áradt ki a vérző sebből és kezdte teljesen beteríteni Tormen-t.
Zerae némileg hátrébb húzódott, bár ennek, mert alapból is messzebb volt a hangár bejáratától nem sok érdembeli haszna volt. Nekilátott annak, hogy meditációs szerű állapotba kerüljön és érezze magában mindenhol az Erőt. A viszketés és a fájdalom egyre erősebb voltak, a próbálkozás közben érezte, hogy egyre nehezebb koncentrálnia és elérnie az Erőt, de azt még érezte, hogy semmi oda nem illő nincs a szervezetében, se organikus, se gépi.
Siqsa nem esett még össze, a litániával és az életösztönével sikerült kihátrálnia a hangárból. A szellemszerű lények most sem követték, és itt kint valamelyest enyhült a fáradtsága is, de a sokktól és az előzőek után a remegő lábai már nem tartották meg és összeesett.
Ám ebben a pillanatban, mind mindkét nő, mind pedig Tormen érezhették, hogy szinte minden kapcsolatuk megszakadt az Erővel, szédülni kezdtek, hányingerük lett, a fájdalom pedig szinte a teljes testükre kezdett kihatni és újra nevetést, sikolyokat kezdtek hallani. A hangyák pedig teljesen belepték a férfit, már az orrában, fülében és szájában is másztak. Azonban most egyedül voltak a folyosón, legalább is láthatóan, de az előző hangokon felül még fémszerű kopogás is hallatszott, mintha valami közeledett volna. Nem sokkal később a hátuk mögül a folyosó kanyaránál – ahol a kutyás csarnokból jött a társaság – nevetést lehetett hallani.
- HA, HA, HA, HAHAHAHAHA! – hallatszott.
Az egész mintha csontig hatolt volna, ha a hang irányába néztek, akkor még mintha az árnyakból állt volna össze valami, vagy valaki és a nevetés az ő irányából, vagy pont tőle jött.
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Shadow11



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 25 Okt. 2017, 18:48

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Sikerült. Nem kevés mentális és fizikai erőfeszítésbe tellett, de sikerült kihátrálni a szellemektől. Nem a legelegánsabb dolog, de legalább nem kerültem étlapra, még. Habár nem tudom, hogy mégis miféle fogás lehetnék egy szellem étlapján, de nem is akarom kideríteni. Sajnos túlságosan sokat vett ki belőlem ez, meg a korábban történtek, és a lábaim megadva magukat rogytam össze, de legalább nem dőltem el, mint egy zsák. MOndhatni üldögélhettem a földön és lehűthettem magam.
Sokáig ez sem tartott, hisz hamarosan, mindamellett, hogy valaki vagy valami elvágta a kapcsolatomat az Erővel, ennek hatására még hányinger és szédülés is bejátszott. A fájdalom pedig most már az egész testemben érződött hogy még csak jobb legyen. Próbáltam ezt a fájdalmat a magam erősítésére felhasználni és azzal is próbálkoztam, hogy hátha sikerül újra kapcsolatot teremtenem az Erővel. Nem lenne túl jó, ha itt vallanék kudarcot.
A fejemet a nevetésre kapom fel, és abba az irányba nézek ahonnan vélem hallani. Igazán érdekel, hogy ki lehet aki ennyire élvezi ezt a játékot, de egyelőre csak árnyalakot látok. Nem tudom, hogy ez azért van-e, mert tényleg csak egy árnyalak, vagy a rosszullét mellékhatása az egész.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Szer. 25 Okt. 2017, 18:55

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Hátrébb léptem ám ennek semmi előnye vagy hátránya nem volt. Változás nem történt, koncentrálni kezdtem hát. Érezni az erőt magamban, és érezni magamat. Az egyre erősödő vágy a vakarózásra, a viszketés csak elviselhetetlenebb lett ahogy teltek a másodpercek és éreztem egyre csak szakadok el az Erőtől, egyre nehezebbé válik a koncentrálás a viszketés és fájdalomtól. Bár utóbbi nem oly zavaró mint a másik. De sikerrel jártam, nincsen semmi a testemben. Se gépit se szerveset, semmiféle idegent nem éreztem a testemben, hogy jelen lenne. Nem megkönnyebbülve persze a hírtől eléggé. Hallucináció, valaki belemászott a fejembe? Hogyan, miért? Hogy merte?! A következő pillanatban a feszültségem zavartságba csap át gyorsan mint ahogy a haragom gyűlik általánosságában fel, ahogyan a kapcsolatomat mintha csak elvágták volna az Erővel egy pillantás alatt. Szédülés és hányinger fogott el, enyhén előre buktam, meghajlottam ahogyan erre telepedve a fájdalom az egész testre kihatott most már.
Nevetés és sikolyok hangja megint betöltötte a csendet körülöttünk és fémes kopogás, léptekre hasonlító hang is most párosult mellé. Mögülünk jött a hang. Kiegyenesítettem magamat vicsorogva a maszkom alatt és megigazítottam a fogásomat a fénykardomon ahogy erősebben ragadtam meg. Nem volt semmi már ott. Semmi! Csak a kutyák. Próbálom felidézve, össze hasonlítani a fejemben a két hallott hangot, ez a fémes kopogás ugyan olyan mint amit a kutyák megjelenése előtt is hallottunk? Ha igen, akkor van itt valaki aki megakar minket ölni, akkor lehet az végzett itt mindenkivel csak mi nem vettük észre és ostobán elsétáltunk mellette...Nem, az nem lehet. Észre vettük volna bármennyire is degenerált a másik kettő Én biztosan észrevettem volna ha valaki még ottmarad és hogy ilyesmit tegyen, hogy megfosszon a kapcsolatomtól az Erővel. És most ide sétál hozzánk, a kialakuló alak nevetve sétál felénk!? Az árnyékból lép elő, mintha csak az formálná meg a látható alakját. Be kell kapcsolnom a fénykardom, le kell sújtanom rá, meg kell ölni...Nem. Nem... Nem kell, levenni nem veszem le a gombról az ujjamat és készen a legkisebb jelre is, hogy megvédjem magamat vele tartom továbbra is a fegyveremet. Nincs itt igazából, nincs itt senki. Nincsen, csak a fejünkben van, igen csak bele mászott valami a fejünkbe. Ki kell lökni onnan és akkor jól leszünk. Az Erőtől sem zárt el, csak úgy érzük. Biztosan, nem akarja, hogy lássuk tisztán, hogy mit művel, ahogy azt is láttuk, éreztük, hogy nincsen semmi a testünkben.
- Takarodj a fejemből! -Nem kívánság, sem pedig kérés. Utasításként mondom, határozottan parancsolom meg annak a bárminek is, hogy takarodjon a fejemből. Nem vagyok a játéka, SENKIÉ! Maszkom alatt elbújó tekintetemben ég a gyűlölet amivel az árny alakot nézem, figyelem. A halálnál sokkal rosszabb dolog vár rám ha elbukom a küldetésünkön...küldetésemen.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 25 Okt. 2017, 21:15






Tormen Lurien
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 2r1VnGJ
1. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború 1.



Nekiláttam, miután felkészítettem az elmém a fájdalomra, hogy kivágjam magamból azt a valamit, ami a bőröm alatt mászkált, ám ahogy megvágtam a sebet, hirtelen hangyák ezrei kezdtek el kiáramolni a testemből. Először megijedtem, és két dolog futott át az agyamon - az egyik, hogy a fénykardom melegével égetem/kergetem le magamról ezeket a teremtményeket, a másik, hogy elkezdtek fetrengeni a földön. Azonban egyiket se tettem végül, mert hirtelen - talán a túlzott adrenalintól, amit beindított a megjelenésük - de kitisztult az elmém. Nem lehetettek hangyák a bőröm alatt, azok nem mozogtak volna így, ennyire egyben, egymás hátán. Már rég elterjedtek volna, és mindenhol érezném a csípő fájdalmat. És kifelé is ették volna magukat a bőröm alól, a hangyák nem így mozognak, nem így építkeznek. Túl természetellenes volt az egész, úgyhogy egyszerűen kizártam a környezetemből mindent. A hangyákat, a fájdalmat, minden vizuális és audiovizuális ingert, egyszerűen csak meditálni kezdtem. Elismételtem magamban többször is a sith kódexet. Figyeltem a légzésemre, és csak magamra koncentráltam, semmi másra. Nem örültem neki, hogy így kiszolgáltatom magam, de meg kellett szabaduljak a hangyáktól a testemen.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 26 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. október 30. (hétfő)

”Once more the Sith will rule the galaxy, and we shall have peace.”
- Supreme Chancellor Palpatine, to Darth Vader

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 00120

Mindenki továbbra is szédült és homályosan látott, a harag és a gyűlölet most nem segített semmit, nem tudott senki sem erőt nyerni belőle, hiszen továbbra sem volt kapcsolatuk az Erővel. Az egész olyan érzést keltett a hármasban, mintha védtelenek és kiszolgáltatottak lennének. És mivel nem volt kapcsolatuk az Erővel tudták, hogy a fénykarddal hadonászni sem túl biztonságos így, hiszen nincs meg az extra érzékük, a biztonságot és támogatást adó Erő, ami vezeti őket, amikor a fegyverükkel bánnak. Valószínűleg megalázható is lehetett, hogy ők, akiknek a Csillagködöt kellene uralniuk, mindenkinek meg kéne hajolnia előttük most esendő gyerekek. Ezt érezte Zerae is, amikor aktiválta a fénykardot, most olyan furcsa és idegen volt forgatni a fegyvert, nem volt magabiztos, a suhintása sem volt túl meggyőző, a mestere sírvafakadt volna, ha látja, vagy megkínálja egy Erővillámmal a lányt. Amint így ez a gondolatmenet közben akárcsak végigfutott a lány elméjében rögtön olyan érzés rázta meg a testét, mintha tényleg Erővillámmal csapták volna meg. Ha nem jut ide a gondolatok közben, akkor nem.
Tormen próbálta kitisztítani a fejét, hogy a hangyák nem valódiak, csak képzeli, de nem volt eredménye, az orra, szája és füle is viszketni kezdett, a szeme elhomályosulni, ahogyan a hangyák ott elmászkáltak a szeme előtt. Minden teljesen valós volt.
A fémes kopogás sokkal inkább valamilyen aprócska lábak okozta dolog volt, fém a fémen. A pókdroidok szoktak ilyen hangot kiadni.* A parancs mit sem ért, további sikolyok és hangok hallatszottak.
Az alak közelebb jött, a homályos alak, amint közelebb ért már tisztán kivehető volt, mindenki a saját mesterét látta benne.
- Csalódást okoztál tanítvány! – mondta.
A következő pillanatban mindenki érezhette, hogy láthatatlan ujjak, kéz fonódik a torkára és kezdi fojtogatni.

*Pókdroid, amik az EP3-ban próbálják az elején Anakin és Obi hajóját szétszedni.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 26 Okt. 2017, 00:21






Tormen Lurien
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 2r1VnGJ
1. szint

Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés, képességek:


Hidegháború 1.



Hiába gondoltam, hogy nem igazi ez az egész, mégis annak tűnt. Az elmém gőzerővel próbált meggyőzni, hogy tényleg tele vagyok hangyákkal, de én akkor is küzdöttem, hogy ne legyenek azok. Ami fura volt, mégis megnyugtató, hogy nem éreztem fájdalmat, nem tűnt úgy, mintha ártanának nekem. Mászkáltak, viszkettek, és meglehetősen kellemetlen volt, de akkor se tűnt úgy, hogy ennének. Ez több dologra is utalhat. Az egyik, hogy tényleg nem valódiak, és a többivel nem is érdemes foglalkozni. Na jó, ha mégis valódiak, akkor vagy nem esznek, csak mászkálnak, vagy valamilyen bénító méregnek köszönhetően nem érzem, ahogy szépen lassan elevenen felfalnak. Igazából ez volt a legkevésbé megnyugtató. Meg az, hogy nincs sehol az Erő. Hiába meditáltam, hiába próbáltam meríteni belőle, egyszerűen semmi. Csak a hangyák. Már épp arra gondoltam, hogy fetrengek egy sort, amikor meghallottam egy ismerős hangot. Megjelent a Mester, és közölte hogy csalódott bennem. Fojtogatni kezdett, de valahogy nem éreztem, mintha a hangyákat is szétnyomná a torkomon. Viszont az biztos, hogy nem kaptam levegőt. Az első gondolatom reflexszerűen az volt, hogy féltérdre ereszkedek, és fejet hajtok. A második és harmadik is. A negyedik alkalommal már elgondolkodtam, hogy miért jönne utánam, hiszen ez nem annyira fontos hely. Ötödik alkalommal arra gondoltam, hogy nem is méltó hozzá ez a helyszín. Következőnek pedig arra, hogy egy életem egy halálom, egyszer élünk, felteszek mindent egy körre. Vagy váltani hogy a sabacc kártyák értéke a következő körben, és mindent megnyerek, vagy veszítek. De ez most eldől. Úgyhogy megpróbáltam teljes erőből, minden lélekjelenlétemet felhasználva nekirohanni az alaknak, és a földre vinni, nem törődve a fojtogató érzéssel.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 28 Okt. 2017, 16:25

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
Through power, I gain VICTORY
Through victory, my chains are broken
The force shall set me free!
Nevetséges volt az egész helyzet, én, ez az egész bázis minden. Továbbra is szédültem és hányingerem volt, a földről még csak felállni sem tudtam. Sokat kivet belőlem ez az egész szituáció és még az sem segített, hogy az Erővel is megszakadt a kapcsolatom. Mintha szépen lassan valami kis üvegburába tettek volna.
A szellemalak közelebb jött, bár a fémes kopogás most leginkább apró lábak neszéhez hasonlított. Ezt igyekeztem megjegyezni, hisz még hasznos információ lehet, még szomorú helyzetünkben is. Aztán egy ismerős hang ütötte meg a fejem, majd láthatatlan ujjak és kéz szorítását éreztem a nyakamon. Nem volt ismeretlen érzés.
A fojtogatás hatására önkénytelenül is megpróbálom megragadni bármi is tesi ezt és lefejteni. Nem mintha egy láthatatlan kéz ezt megkönnyítené. Az elmémben is különböző kérdések merülnek fel. Mit keres itt az apám? Egyáltalán hogy ereszkedett ilyen mélyre, hogy személyesen eljön ahelyett, hogy valakit ideküld? Ha nekünk nincs kapcsolatunk az erővel akkor neki hogyan van? Igyekeztem, amellett, hogy levegőt próbáltam szerezni, valahogy megszakítani ezt az egészet, valamiféle törést létrehozni, elképzelni, hogy én vagyok az erősebb, a hatalmasabb annál ami itt van, bármi is legyen az. Próbáltam a saját fájdalmamból, félelmemből és haragomból magamban létrehozni valamiféle erőt, akárcsak egyfajta kiskaput amin újra kapcsolatom jöhetett lére az Erővel. Nem tudtam, hogy sikerülhet-e, egyáltalán képzett vagyok-e ehhez eléggé, vagy csak úgy általánosan lehetséges-e, de meg kellett próbálnom. Nem hagyhattam, hogy legyőzzenek, hogy ennyivel feladjam. Ha meghalok is, addig fogok küzdeni amíg csak tehetem. Nem azért jöttem a világra, hogy vesztesként távozzak belőle. Ha kell ütök, rúgok, kapálózok csak azért, hogy bármi is okozza mindezt egyszerűen elérjem, hozzáérjek, megzavarjam, bármi.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FUn312o
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Vas. 29 Okt. 2017, 19:35

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Nehezített a szituációmon a homályossá vált látásom és szédelgésem. Az Erő bármennyire is keresem nem találom már magamban és magam körül, teljesen le lett választva a kapcsolatom tőle. Mintha csak lekapcsolták volna a képességemet, hogy érezzem és használjam azt. A fénykard a kezemben tartva bár bekapcsoltam az teljesen idegenként viselkedett. Ahelyett, hogy karom meghosszabbításaként tudtam volna használni azt elegánsan és halálosan egy cseppnyi bizalmat nem éreztem a fegyver iránt, hogy azt vívásra használjam ebben az állapotomban ami csupán tovább feszítette az idegeimet. A gusztustalan érzése a bizalmatlanságnak amit éreztem, a tudat, hogy Én nem fogom tudni használni a fegyvert tisztán állt a fejemben és bármennyire szívesen is hajítottam volna el a fegyvert dühömben a pillanatnyi csalódottság amit megéreztem vissza tartott nevetséges módon. Bele sem akartam gondolni, hogy miféle keserves jutalmat kapnék most a Mesteremtől, hogy időt áldozva Én rám az alapokat megtanította nekem és én még egy ilyen gyereknek is egyszerű mozdulatot sem vagyok képes véghez vinni. Alig futott át ez a gondolat a fejemen, hogy miket kapnék, szidalmazást és többet a szánalmas produkciómért mikor a sokk egyszerre rohant át a testemen mintha csak erővillámokkal csaptak volna meg.
A parancsra semmit reagálva, semmi sem történt vagy változott a helyzeten. A következő pillanatban meghallottam a hangot, a szavakat, hogy csalódást okoztam, én, ÉN? Nevetséges! A megjelenő alak nem más fényében tündököl mint Mesteremében. Ujjak csavarodnak a nyakamra, egy láthatatlan kéz kezd el fojtogatni én pedig görcsösen tekerve az ujjaimat a fénykardomra kapcsolom ki azt hisz felesleges törött játékszerre nincsen szükségem. Ahogyan egy nevetséges hamis képre sem! Még hogy ide jön a Mesterem! HÁH, ne nevettessen meg az az ostoba aki azt hiszi, hogy ez akár véletlenül is megtörténhetne! Én Zerae'Remur'Arez nem okoz csalódást senkinek, Képtelen! Lehetetlenség, nem úgy mint ellenben a selejtek akik körbe vesznek még most is. Jobban zavar, hogy valami pókrobotok lehetnek a közelben, a fémes kopogás erre ad alapot ugyanis. Talán azok okozzák mindezt... Először megkel szabadulnom ettől a fojtogatás érzésétől, bárki vagy bármi csinálja is ezt vagy okozza az érzését még közel sem áll semmi olyan léthez, hogy ezt tehesse velem. Eltörlöm a föld színéről bármi okozza is! Kezemmel pedig a nyakamhoz érek mintha csak azt nézném van-e ott bármi nem oda illő

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 30 Okt. 2017, 08:41



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Ilum – Czerka-bázis


Résztvevők: Zerae'Remur'Arez, Tormen Lurien és Siqsa Povoxa



Következő körváltás: 2017. november 3. (péntek)

”Chopper a shopper”
- Zeb (Rebels)

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 00120

A hangyák továbbra sem tűntek el Tormenről, aki a fojtogatás ellenére is próbált felállni és nekirohanni a másiknak. Most, hogy nem volt vele az Erő érezte, hogy míg az erővel fel sem tűnt, hogy a fémpadlón a jég csúszik, mert annyira természetes volt, hogy az Erő megléte is segíti a mozgását most csúszkált. Úgy öt-hat lépést tett meg rohanva, fuldokolva, amikor elcsúszott és elvágódott a földön, beverve az arcát, az orrával landolt a fémen, ami vérezni is kezdett. A hangyák ekkor tűntek el róla, ahol voltak égető, fájó érzést érzett, ahogyan a hangyák helyén maradt valami foltok elkezdték a húsába marni magukat.
Siqsa és Zerae sis azt tette, amit a legtöbben tesznek ilyenkor, próbáltak odakapni, ahol a láthatatlan kéz volt és igyekezett lefejteni, de mint ilyenkor nem volt ott semmi. Siqsa még kapkodott, ütött rúgott, de nem sok sikere volt, egyre jobban fulladt, míg a másik lány fejben igyekezett legyűrni ezt.
Néhány pillanattal később a láthatatlan kéz eltűnt a torkukról és újra levegőt kaptak, bár Tormen számára nehezebb volt a vér miatt. A mesterük újra felnevetett és ezúttal erővillámok csaptak a három fiatal tanítványba, a testüket egy pillanat alatt járta végig a fájdalom, az összes izmuk begörcsölt és átvett mindent a feketeség…

… ők úgy érezték mintha pár pillanat telt volna csak el kezdtek ébredezni egy Birodalmi hadihajó hídján. Körülöttük tisztek, rohamosztagosok, taktikai egységek mászkáltak, időnként megvetően néztek rájuk, de a többség nem törődött velük, bár egy-két ember volt, aki le is köpte őket, ahogyan elhaladt mellettük, vagy fizikailag rúgott feléjük, beléjük.

A híd:
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 PJjlEdC



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Zerae Csüt. 02 Nov. 2017, 19:57

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Tormen Lurien
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Más helyzetben bizonyosan kinevettem volna a srácot ahogyan látványos eséssel, pofával előre landolt, de most jobban zaklatott a fojtogatás ténye és az, hogy valaki olyan ostobának hiszi, hogy bevegye a Mestere tényleg itt van. A kezem bár a nyakamhoz emeltem tudtam is nem fogok semmit sem találni ott és így is lett de nem sok idő kellett és eltűnt a fojtás, egy másik Erő hatása követte. Erővillámok, görcsösen rándultam össze tőle ahogy az végig cirógatta a testemet majd feketeség követte mind ezt.
Pár pillanatra csaphatta le a biztosítékomat a sokk ami érte a testemet, ez a bármi. Erővillámnak sem fogom gúnyolni. A környezetünk viszont megváltozott. Egy hajó hídján voltunk, mind a hárman ott. Megvetve tekintettek felénk azok akik törődtek egyáltalán a jelenlétünkkel ott, mikor felém köpött az egyik éreztem majd hogy nem fizikálisan, hogy elpattan az idegem. Csattintok a nyelvemmel egyet egy elvezetve más felé a rohamot meggátolva. Semmi se valós itt, ha felidegesítem magam fantáziálásokon akkor egy selejt vagyok mint Nemes. Jobban érdekeltek viszont azon kevesek akik felénk rúgva akarták kimutatni nem tetszésüket, ha egy ilyen felém jött akkor nem haboztam bekapcsolni csak a fénykardot a lába felé mutatva, hogy ha csak felém is és nem belém akart volna rúgni is azt a fénykard pengéjébe tegye meg. Forgatás ide vagy oda, amíg csak bekapcsolásról van szó nincsen veszélye ennek a műveletnek és ha az alak bele lendíti a lábát a pengébe pedig létező vagy sem, bizonyosan bele lesz harapva a lábába az emlék, hogy ne merészeljen még álmában sem ilyesmit tenni még egyszer. Ha ez pedig megvolt akkor kikapcsoltam a fénykardot ismét. Ha persze még ennyire sem tudnám használni a fénykardot Erőtlen állapotomban akkor nem szórakozok ilyesmikkel hanem érdektelenül állok a hídhoz és személyzetéhez. A kezemet a földre teszem le, valószínűleg tapintásra is pont olyan lesz mint egy ilyennek kell lennie és nem hideg mint ahol vagyunk igazából. Felmérem a környezetemet, bármi olyasmit keresek ami nem ide illő lenne. Bármi, legyen az konzolon kijelzés vagy épp maga a konzol, elrendezkedés, személyzet, látkép ki. Még az alakokat is megnézem magamnak, hogy egyáltalán ismerős arcokból vannak-e össze fabrikálva. Ha semmi ilyesmit nem találok, látok akkor magam próbálok meg nem oda illőt bele látni, hogy ez a hallucináció a mi gondolatainkra reagál-e, ahogyan tette is már egyszer. A valóságban, a folyosón álltam, kifelé néztem ahonnan a kacaj is érkezett. Minden csak besötétedett egyszerre, szóval ez alapján nem tudom megállapítani az irányt de mindegy is hiszen semmiféle érzék nem működik, legalább is egész elfogadhatóan keverik össze. Felállok a földről és becsukom a szemem egy pillanatra, majd mikor kinyitom már nem ez a hazugság lesz a szemeim előtt.
Legalább is ez a tervem.

_________________
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Ilum) - Page 2 Empty Re: Czerka-teszttelep (Ilum)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.