Kessel Run

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 05 Május 2018, 20:41





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Úgy tűnt, hogy még túl közel vagyunk a fekete lyuk vonzásához, és a számítógép visszadobta a próbálkozásunkat, még nem tudott útvonalat találni. Nem volt olyan egyszerű a dolgunk mint reméltük, úgyhogy megnyomtam néhány gombot, aztán felkeltem a székemből, és indultam is a torony felé. Tirvuk tudta, hogy mi következik, profi volt a szentem, és egyből átvette a hajó vezetését. Ez volt a jó abban, ha profival dolgozik az ember. Tudtam, hogy egyedül is képes elvezetni a Wheelt, persze egyszerűbb volt ketten, de most nem volt választásunk, valakinek vissza kellett lőnie. Ahogy felkeltem a székből, már rohantam is, egyenest a hajó közepére, ahol fel tudtam mászni a létrán, és elfoglalhattam a helyem a tüzelőállásban. Egyből bepattantam a székbe, és aktivizáltam a rendszert, magam elé húzva az irányító egységet, és a célzást segítő átlátszó monitort. Forogni kezdtem, és tüzelni a vadászgépekre, nem pont a ránk tapadtakra céloztam, hanem az egyszem droidos hajót igyekeztem segíteni, ahol elég nehéz dolga lehetett a fémdoboznak a humanoid nélkül. Ezen kívül ha egy hajó könnyű célpontot nyújtott, akkor egyből lecsaptam rá, hagytam hogy az erő vezesse a kezemet és irányítson, igazából ő határozta meg, hogy kikre lövök és mikor.

Kessel Run - Page 2 W4VNfeA

Nos, nem jött be amit Quival megpróbáltunk, túl közel voltunk még a fekete lyukhoz, úgyhogy maradt a harc. Ilyenkor sajnáltam igazán, hogy nem egy vadászgépben voltam. Hiába gyengébb a fegyverzet és a pajzs, egy vadászgép kisebb, gyorsabb, és ami a legfontosabb, egyszemélyes. Azzal nem vitatkoztam, hogy ez az optimális csapatfelosztás, Qui jobb lövész, én pedig vagyok olyan jó pilóta, mint ő, csak én nem vagyok annyira szerencsés. Viszont az ő képességei most jobban megtérültek a lőtoronyban.
- És ha leszedjük azokat, akik rád tapadtak? - kérdeztem vissza a csaj felajánlására, miközben optimális értékekre emeltem a pajzsokat, hogy a lehető legerősebbek legyenek, miközben a lehető legtöbb sebességre képes a hajónk. Volt már időm kitapasztalni a Wheelt, és hogy mire képes. Igyekeztem úgy navigálni, hogy nehéz célpontot nyújtsunk, miközben tollas fejű barátom alatt se akartam rángatni a hajót, hogy ne nehezítsem túlságosan a dolgát, és minél több vadászt tudjon kiszedni.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 06 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők:  Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. május 10. (csütörtök)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


”Hős voltam, aki azt játssza, hogy olyan ember, aki hajlandó nehéz döntéseket hozni.”
- Eneb Ray; Star Wars első éves különszám képregény

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 16:10 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:


Mivel nem írt Adrian és Raten is későn, így nem igen tudok kört váltani és a nem tudtam kört váltani szabály érvényes.

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 09 Május 2018, 15:47

~Hmmm. Szóval ilyen árban van egy lélek errefelé. Mondjuk reális.~
Ő is sokat fizetne érte ha csak úgy leléphetne innen, de nagyon úgy tűnik, hogy ez nem fog menni. A fogdmegek már el lettek engedve. Claye kommunikátoron szól is az asztrodroidjának.
-Gef! Fegyverek élesítve? Amint lehetőséget látsz rá kínáld meg őket. Elsősorban a minket üldözőkre koncentrálj, de ha a többiek rajongótáborát is meg tudod irtani akkor csak nyugodtan. A prioritás viszont a mi biztonságunk.
~Szerezhetnék egy másodpilótát. Mondjuk egy vuki megfelelő lenne. Azok jó szerelők és elég nagydarabok, hogy amíg vele vagyok nem merjenek belém kötni. Igazán összehaverkodhatnék majd eggyel ha ennek vége.~
Talán Claye kicsit felelőtlennek tűnhet és szétszórtnak, de azért odafigyel mi történik. Hallja a felajánlást és azt is, hogy a shiárék mindenki hátáról le akarják vakarni ezeket ami egy kedves dolog tőlük, de inkább magukra kéne vigyázniuk. Ezt, pedig Claye nem rest meg is fogalmazni.
-A kooperáció szép és jó dolog, de azért magatokra is figyeljetek fiúk. Nem féltésből, de tudjátok ti is pénzt jelentetek nekem. Nem örülnék neki ha több embert is elhagynánk így is elég volt.
Ha a TIE vadászok lőtávolba értek akkor Claye megpróbál úgy manőverezni, hogy lehetőleg ne találják el őket, de Gef tudjon célozni az ellenre.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 10 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők:  Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. május 14. (hétfő)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


” The Force will be with you. Always.”
- Obi-Wan Kenobi

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 16:15 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:


Fiwi elsőként a sajátjaira figyelt, ahogyan Claye is, míg Quiék, akiknél megfelelő mennyiségű személyzet volt Belta hajójának mentek segíteni. A társaságnak az volt a szerencséje igazából, hogy ezek gyors mozgású kisebb Tie vadászok voltak, mint egyébként lenni szoktak, így nem volt pajzsuk, mint az átlagosnak. Persze sebességben szerencsére így is messze elmaradtak egy X szárnyú vadászoktól, éppen ezért még droid vezérlésű fegyverekkel is könnyű dolga volt a csapatnak.
A szemből jövők voltak a legkönnyebbek, révén mégiscsak szemben voltak. Quiék Belta hajójának mindkét támadóját letudták szedni, míg a többiek a velük szemben levőket. Közben hátulról mind Fiwi, mind Claye egy-egy lövést kapott, míg összesen négyet Quiék. Egyelőre mindenkinek a pajzsai kitartanak.
Közben az a gép, ami korábban szemben volt Quiékkal a hátukba került, így jelenleg négy TIE vadász volt a négy gépre és mind hátulról közeledett és folyamatos tűz alatt tartotta a csempészhajókat.

//Bocsánat a pocsék reagért, de nem vagyok túl jól//

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


statisztika:


Kessel Run - Page 2 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Kessel Run
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron, Claye Jaro és Belta Resa


Helyi Idő: 16:15 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Szövetségesek: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Claye Jaro
Ellenség: Birodalmiak
kép:

Fiwi elvigyorodott Tirvuk szavain, sajnálta, hogy mindez most nem látszik odaát, mert csak audio összeköttetésben voltak és vizuálisban nem holoképen át.
- Ahhoz korábban kell felkelned szépfiú – felelte a komvonalon.
Ahogyan a többiek ő maga is sikeresen leszedte a saját hajóján levő TIE vadászt, legalább is azt, amelyik szemben volt, a háta mögöttit nem tudta egyelőre lerázni. Egy lövés érte is hátulról, aminek köszönhetően olyan hatás érte, mintha kerekes járművel egy buckán ment volna át.
- Cutie, maximális energia a hátsó elhárító pajzsokra, az elsőkre most nem kell extra adag – mondta.
A droid csipogva próbált a kérésnek eleget tenni és próbálta átirányítani az energiát. Közben Fiwi egy merész dologgal próbálkozott. Nem tudta, hogy ezzel mennyire fog sikerülni, mert nem sikló, vagy X szárnyú volt a gép, hanem nagyobb és lomhább, de hátha beválik.
- Ne lepődjetek meg, ha eltűnök, próbálok mögéjük kerülni – mondta.
Ezzel neki is látott annak, amit kigondolt. Azaz az, hogy próbál a birodalmiak mögé kerülni, mindezt pedig azzal igyekezett kivitelezni, hogy „rátapos a fékre”. Próbálja a lehető leghamarabb lelassítatani a gépet, hogy a többiek lehagyják és a TIE vadászok is elhúzzanak mellette. Ha valaki nekiütközik az roppant kellemetlen lenne, mert mind ott maradnának, de remélte, hogy addig nem fajul az ügy. Ha azonban sikerül kiviteleznie azt, amit szeretett volna, akkor igyekszik majd célba venni azt a TIE vadászt, amelyik a legveszélyesebb első körben a társaira és azt próbálják majd Cutie-val kilőni.

//Komvonal: mindenki felé nyitva.//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 13 Május 2018, 17:52

Claye egész jó a saját véleménye szerint. Csak két találatot szed be. Közben pedig Gef-el is meg van elégedve. A pittyogó kis bádogdoboz eddig is az egyik kedvence volt a legénység közül mivel a hajón szükségessé váló javításokban besegített neki ahogy az utazások során is felbecsülhetetlennek mutatkozott a gyors számításaival. Eddig az egyik legjobb vételének tartja őt. Hátulról viszont továbbra is jön az áldás. Claye folytatja a trükközgetést. A zöld csaj akcióba is lendül. Claye bírja a lelkesedését.
-Vettem, vettem.
Jön most egy B1-es idézet. Claye jót vigyorog magában. Viccesnek tartja ezeket a birodalmi vackokat. Kivéve a sajátját akitől el kell viselnie az ilyen szövegeket. Ő inkább idegesítő. Nem őt hanem Gef-nek küldi hát a következő kapitányi parancsát.
-Ha lehet próbáld elkerülni, hogy a kis csajt is kilődd, de ne hagyd abba amit csinálsz. Vakard le a fenekünkről ezeket az impeket.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 13 Május 2018, 20:20





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Sikerült két gépet is kiszedjek a droid hajója mögül, míg a többiek is tették a dolgukat, és elég szépen fogytak a birodalmi hajók. Persze bekaptunk pár lövést a nagy önfeláldozásunknak hála, de ez benne volt a pakliban, számítottam rá. Most viszont, ahogy társam is emlékeztetett, ideje volt magunkra is figyeljek kicsit, úgyhogy megfordultam a löveggel, és ösztönösen tüzeltem a mögöttünk lévő gépre. Nem hagyatkoztam a vezérlő segítségére, hiszen velem volt az Erő, ami sokkal többet ért mint bármilyen gép általi vacak. Igyekeztem minél hamarabb kilőni, de nem becsültem le a birodalmi pilótákat, a legtöbben remek képzést kaptak. Persze ezen mit sem segít, ha egy pajzsok és fegyverzet tekintetében is erősebb hajó ellen kell felállniuk. A lényeg, hogy ha sikerült kilőnöm a minket követőt, akkor egyből kerestem újabb célpontot, elméletileg a kis droidtól nem messze vagyunk, ha minden igaz lőhetem a rá tapadt gépet is. Ha ez valóban így van, akkor igyekszem megszabadítani a veszélytől, miközben remélhetőleg a társaim is végeztek már.

Kessel Run - Page 2 W4VNfeA

Úgy tűnt, hogy taktikát váltottak, és az ellenséges birodalmi pilóták most mindenkinek a seggébe kerültek, és onnan igyekeztek kilőni a hajókat. Tirvuk ennek megfelelően korrigálta az energiaelosztást, és most a hátsó pajzsokra koncentrált.
- Qui, tetszik a lelkesedésed, de a sajátunkat is kiszedhetnéd, mielőtt még ronccsá lövik a kedvenc hajódat!- szólt a társának, és igyekezett nehéz célpontot nyújtani, ami egy nagy hajóval nem volt olyan egyszerű. A nő szavait viszont nem tudta szó nélkül hagyni.
- Mérhetetlenül csalódott lennék, ha egy ilyen csinos hölgy eltűnne, kérem ne tegye. - szólt vidáman a rádióba.Még szerencse, hogy rutinos volt, és nagyjából tudta, mennyire legyen változatos a mozgása, hogy a számítógép által vezérelt célzórendszer bemérését nehezítse. A Birodalomban, de úgy magában az egész Csillagködben szinte mindenki gép általi rásegítést használt a célzásra, miért ne tették volna, sokkal nagyobb pontosságot biztosított. Persze ettől valamennyire kiszámíthatóbb is lett a dolog, legalább Tirvuk szerint, aztán lehet, hogy minden amit eddig csinált a vak szerencsének volt köszönhető. Neki viszont bejött, úgyhogy most is ehhez tartotta magát. Ahelyett, hogy egy adott pályán repült volna, hol jobbra, hol balra korrigálta a mozgását, néha pedig feljebb és lejjebb emelkedett.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 14 Május 2018, 00:01

//Mivel az egész napom elment értelmetlenül arra, hogy arra vártam, hogy írjatok úgy voltam vele, ha este 6ig nem lesz elég reag, hogy írjak, akkor nem fogok, mert nem fogom az estémet is elcs*szni az írásra... szóval pénteken kaptok új kört.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 18 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők:  Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. május 22. (kedd)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


”Your weapon… you will not need it.”
- Yoda

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 16:20 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:

Fiwi a szavai után úgymond behúzta a kéziféket és pillantok alatt lassult le, az egész olyan volt neki, mintha egy járműnek húzták volna be ugyanezt. Így igencsak kellemetlen érzés lehetett mindez a számára, főleg a gyomrának. Mindazonáltal sikerült mindenki mögé kerülnie.
A saját hajóján Claye kiadta a parancsot a droidnak, hogy hátrafelé próbáljon lőni, és Qui is így fordult. Azonban azzal, hogy így állt be a társaság részben magának nehezítette a dolgokat, mert a TIE-k még jobban igyekeztek kitérni a lövedékek elől, főleg, hogy két irányból is lőttek rájuk. Azonban már ők is kitudták szúrni a leggyengébb láncszemet, ami Belta hajója volt, így azt próbálták lőni és többször el is találták. A többiekkel annyira nem is foglalkoztak csak azzal, hogy kikerüljék a lövéseiket. A droid pilóta próbált a többiek közé menni, hogy elkerülje a lövedékeket, de ez meg amiatt ment nehezen, mert a többiek is próbáltak a lövedékek elől kitérni.
Mindenkinek sikerült végül is egy-egy TIE vadászt leszednie, de egy még maradt, amelyik ion ágyúval kezdte lőni Belta gépét, ahogyan két hasonló töltetű rakétát is kilőtt rá.

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


statisztika:


Kessel Run - Page 2 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Kessel Run
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron, Claye Jaro és Belta Resa


Helyi Idő: 16:20 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Szövetségesek: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Claye Jaro
Ellenség: Birodalmiak
kép:

- Azért nem kell tartani, elveszni nem fogok – felelte temperamentumosan.
Nem is állt szándékába így tenni. Amit szeretett volna tenni azt sikerült kiviteleznie, bár a gyomra igencsak felfordult és hányingere is volt ennek köszönhetően. De legalább az impek mögött volt. Ő maga is, akárcsak a többiek nekilátott annak, hogy próbálja leszedni a rohadékokat, ami nem is volt olyan könnyű annak köszönhetően, hogy duplán próbáltak kitérni és a személyzet nélküli gépet vették célba. A fiatal nő igyekezett, hogy úgy helyezkedjen, hogy Cutie számára a lehető legkönnyebb legyen a célzás és végül sikeresen leszedett egyet és örömmel nyugtázta, hogy a többiek is letudtak egyet-egyet szedni, azonban egy rohadék még mindig odakint repkedett. Ráadásul igencsak rá is kapcsolt, mert ionrakétát lőtt a hajóra. Ennek nagyon nem lesz jó vége, hogyha talál, sem akkor, ha ilyen lövedék bárkit is eltalálna, mert azt hátra kellene hagyni „hála” annak, hogy a teljes hajó leáll.
- Próbáljátok leszedni a rakétákat, én a vadászt igyekszem – mondta a többieknek.
Remélte, hogy volt ennyi ideje, hogy ezt kimondja, ő maga valószínűleg jobb helyzetben volt a hátul való elhelyezkedése miatt a TIE vadászhoz.
- Cutie! Igyekezz leszedni azt a rohadékot mielőtt kilőne bárkit is.
Igyekezett egyenesben tartani a gépet, hogy a droidnak könnyítse a helyzetét, aki pedig azzal próbálkozott, hogy célba tudja venni és rálőni a TIE-ra. Azonban ha ez nem vált be, akkor átirányítják – vagyis próbálják – az energiát az elülső pajzsokba és igyekeznek nekirepülni a TIE szélének, hogy letéphessék az egyik szárnyát és ezzel tegyék harcképtelenné.

//Komvonal: mindenki felé nyitva.//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 21 Május 2018, 17:23

A kis csaj válaszán Claye felkuncogott. Nem azért mert most nem ő volt, aki most kapta az ívet hanem azért mert alapvetően viccesnek tartotta a helyzetet. Ennél jobb társasággal úgy érzi el sem jöhetett volna egy életveszélyes megbízásra. A két tűz közé szorult TIE vadászokat alaposan megritkították, de egy azért maradt. Méghozzá egy elég pimasz fajta, aki nemcsak, hogy nem adja magát olyan könnyen, de még magával akarja vinni a droid által vezérelt hajót is. Claye hangjában most az először csengett egy kis feszültség. Pénzről van szó és gyorsan kell cselekedniük.
-Gef, célpont a rakéták! Ne hagy, hogy találjanak!
Ha leszedik az ottmaradt csaj hajóját akkor nemcsak egy rakat pénztől buknak el hanem elkezdenek rájuk is jobban koncentrálni. Szóval mindenképp el kéne kerülniük, hogy azok a rakéták célt érjenek.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 22 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők:  Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. május 26. (szombat)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


” Don’t call me a mindless philosopher, you overweight glob of grease!”
- C-3PO

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 16:25 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:

Raten nem írása miatt a helyzet változatlan.

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 25 Május 2018, 12:22





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Jól haladtunk, és veszteségek nélkül írtottuk a tie vadászokat, ami mindig jó érzés, de még mindig maradt egy idegesítő kis pióca, aki továbbra is a droidos gépet lőtte. Nem tetszett a helyzet, főleg azért nem, mert nem bíztam túlságosan a droid képességeiben, és féltem, hogy sérül a rakomány. Qui éppen azon gondolkodott, hogy a rakétára, vagy a vadászgépre koncentráljon, amikor már hallotta is az erőhasználó társának az utasítását. Akkor maradnak a rakéták. Gyorsan kellett cselekedni, úgyhogy hagyta, hogy az erő vezesse a kezét, és az egyik rakéta elé lőtt, ahol vélhetőleg lesz, amikor a lövedék oda ér. Bízott benne, hogy még azelőtt sikerül kilőnie, hogy túl közel érne a hajóhoz, és a robbanás megsebesítené azt. Amennyiben sikerrel jár, és a másik még mindig megy, akkor azt is tűz alá veszi, ha pedig sikertelen a próbálkozása, akkor nem adja fel. Mindenáron le akarja szedni a rakétát, de közben igyekszik azért nem meglőni a saját társát, ha véletlenül mellé menne a lövés.

Kessel Run - Page 2 W4VNfeA

Tirvuk örült neki, hogy a vadászok nagyjától megszabadultak, és azt is kifejezetten előnyösnek találta, hogy az utolsó nem az ő gépüket lövi. Persze, ha leszedi a droidos gépet, akkor kevesebb jutalom, és a többi, de még mindig jobb, mint meghalni. Ettől függetlenül igyekezett megtenni mindent, amit lehet.
Figyelj kisgép, kilőttek rád két rakétát, a többiek már dolgoznak rajta, de neked is segítened kell. Térj ki élesen a mi irányunkba, miközben én feléd repülök, hogy jobb rálátásunk legyen a rakétákra, és biztos ne találjunk el téged. - kérte a droidot, miközben fordított egyet a saját hajójukon is, hogy Qui jobb lövőpozícióba kerüljön a tetőn lévő ágyúval. Remélte, hogy bejön a terve, és abban is bízott, hogy a csini lány leszedi a Tie vadászt, aztán egyszerűen meglóghatnak. Mondjuk azt is tudta, hogy egy örök optimista, és sose lógnak meg sehonnan olyan egyszerűen, ahogy ő azt eltervezi. Ettől függetlenül most jó érzése volt ezzel a küldetéssel kapcsolatban.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 26 Május 2018, 00:00



Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők:  Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. május 30. (szerda)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


”Would somebody get this big walking carpet out of my way?”
- Leia hercegnő

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 18:30 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:

A helyzet komplikált és bonyolult volt, a rakéták gyorsak voltak és követték a célt, így sem Claye-nak, sem pedig Tirvuknak nem volt már ideje arra, hogy beszéljenek és kiosszák a parancsokat. Az első rakétát sikerült kilőnie Qui-nak, azonban épp azon okból, hogy Claye nem tudta elmondani már a droidnak, hogy mit lőjön a második rakéta célba talált. A droid vezérelte hajó szerencsére nem bénult meg, de a pajzsának és pajzsgenerátorának búcsút mondhatott, a következő bármilyen találatot nem biztos, hogy megússza. A TIE vadász pedig tüzelni akart és mivel Fiwiék sima, egyszerű módon nem tudták leszedni muszáj volt a másik megoldást választani. Azaz belerepülni a hajóba és így lepte a szállítóhajó a vadász egyik oldalát, ami pörögve kezdett el más irányba haladni.
Ennek köszönhetően az utolsó vadászt is sikerült lerázniuk. Most még egy egész hosszú szakasz várt rájuk, hogy kiérjenek a rendszerből és utána lehetett egy kisebb ugrást végrehajtani. Nagyjából két órás békésebb idő következett – ennyi kellett a rendszeren való végighaladáshoz - , igaz ezen idő alatt is üldözte a társaságot a Birodalom, de a vadászgépeknél az YT-k gyorsabbak voltak, így nem érték őket utol, csak ott lihegtek a nyakukban.
A két órás unalmas haladás után végre csupán percek választották el őket az ugrás pontjától, amikor mindenki számítógépe azt jelezte, hogy nagy gravitációs torzulás van közvetlen előttük. Alig telt el egy-két másodperc, amikor közvetlen előttük egy Birodalmi csillagromboló lépett ki a hipertérből. Olyannyira közel, hogy pillanatok vannak csak hátra addig, hogy a hajók belecsapódjanak a hajóba.

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


//Úgy döntöttem, hogy jobb, ha a kör végén írok ezentúl úgy még kevésbé tűnik úgy, mintha irányítanám a jelenlevő karimmal a játékot, így akkor már noha kész Fiwi reagja, csak a kör végén a mesélői elé teszem ki, remélem nem gond Embarassed //

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 27 Május 2018, 21:19

Úgy látszik Claye-nek tényleg szüksége lesz egy húsvér kollégára is. A droidnak nem tudta elég gyorsan kiadni a parancsot és egy rakéta bizony talált. Szerencsére viszont a droid hajójának csak tönkre ment a pajzsa. A zöld csaj pedig leszedte a maradék TIE vadászt. Claye sóhajtott egyet megkönnyebbülten. Úgy látszik ezt egyelőre megúszták. Bár volt egy olyan érzése, hogy ennek még nincs vége. És tényleg nincs. Egy kellemes kis üldözés veszi kezdetét amit mivel ők gyorsabbak a birodalmiaknál ezért elég lazán vehetnek. Claye még út közben örvendezteti is a kollégákat ugyanis nem nagyon áll be a szája. Még néhány borzalmas szóviccet is elsüt a birodalmiakkal kapcsolatban. Kell valami feszültséglevezetés számára. Mondjuk erre ott a macska is. Már kezd úgy tűnni, hogy sikerül megúszniuk ezt az egészet mikor a műszerek valamit jeleznek és közvetlenül előttük megjelenik egy birodalmi csillagromboló. Claye néhány úri társaságban el nem tűrt kifejezést szűrve a foga között megpróbál kitérni és lehetőleg úgy, hogy a hajó vakfoltjába kerüljön.
-Fiúk, lányok, droidok! Próbáljatok a vakfoltjában maradni. Már közel vagyunk ne veszítsünk el senkit!

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 29 Május 2018, 12:11





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Hiába lőttem ki az egyik rakétát, a másikra már nem volt idő, és becsapódott a hajóba. Szerencsére túlélte, és nem semmisült meg, de nem hiszem, hogy túl jól festene a helyzete. A másik erőérzékeny lány viszont egész ügyesen megoldotta a Tie vadászt, úgyhogy úgy tűnt, kicsit fellélegezhetünk. Egyből elindultam vissza a pilóta fülkébe,  ahol egy unalmasabb két óra következett, amit egyáltalán nem bántam.
- Mit szólnátok, ha ismerkednénk egy kicsit? Sokkal drámaibb úgy elveszíteni egymást, ha tudunk egymásról egyet s mást. - szóltam bele a kommunikátorba egy kis akasztófa humorral, de igazából csak nem akartam, hogy antiszociálisnak tűnjünk azzal, hogy mi végigbeszélgetjük az utat Tirvukkal, őket kihagyva belőle. Persze arra se sértődök meg, ha valaki nem akar magáról semmit elmondani, csempészek vagyunk, nem azért fizetnek minket, hogy ismerkedjünk, és valószínűleg többet nem is találkozunk egymással.

Minden esetre, akár beszélgetünk akár nem, hirtelen valamit jelez a számítógép, gravitációs torzulás, ez nem szokott csak úgy a semmiből megjelenni. Lassítani próbálok, és kitérni, amikor megjelenik egy csillagromboló, és hagyom, hogy az erő és a reflexeim tegyék a dolgukat. Csak remélni tudom, hogy a társaim és a droid is képes elég gyorsan reagálni, miközben Tirvuk gombokat nyomkod mellettem - alighanem az elülső pajzsunkra teszi az energia nagyját, illetve egy ötletet is felvet. Nem ismerem a csillagrombolókat, nem tudom mennyire működhet, de egy próbát megér.

Kessel Run - Page 2 W4VNfeA

- Ezaz! Szép volt, vendégem vagy egy italra, ha végeztünk. Mindenki vendégem egy italra, de te kettőre, szépség! - szól bele jókedvűen a kommunikátorba, mikor Fiwi az utolsó Tie vadászt is leszedi stílusos módon. Közben Qui is visszajön, és rá nem jellemző módon bedob egy ismerkedős témát, Tirvuknak pedig meglepődni sincs ideje.
- Jah... Hát mi már régóta együtt dolgozunk, Quinak és a másik csillagködön kívülről jövőnek van egy saját cége, annak a keretén belül dolgozom én is. Amúgy köztársasági pilóta voltam még a háború idején, mielőtt megszöktem. - mutatkozik be Tirvuk, ha a többiek is megteszik. A pilóta figyelmét nem kerüli el, hogy Qui nem mondott magáról semmit. Aztán hirtelen jeleznek valamit az eszközök.
- Ez nem tűnik jónak. - alig van ideje kimondani, egyből megjelenik egy csillagromboló. Szerencsére Qui már cselekszik, az elmúlt két óra alatt ő került a pilóta székbe, és Tirvuk a jól bevált másodpilóta szerepét öltötte fel, de most hirtelen mozdulni kell. Egyből feltol minden energiát az első pajzsokra, miközben látja, hogy Qui lefelé tért ki. Ez ad neki egy ötletet.
- Figyeljetek, és cselekedjetek gyorsan. Ha még nem vagyunk a szenzoraikon, akkor alul megbújhatunk, de nem lesz könnyű, olyan gyorsan és olyan közel kell kerülnünk a hajó hasfalához, amennyire csak tudunk. Ha még nem mértek be minket, akkor nem fognak a semmiért Tie vadászokat küldeni a semmibe.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 30 Május 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Kessel Run
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron, Claye Jaro és Belta Resa


Helyi Idő: 16:30 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Szövetségesek: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Claye Jaro
Ellenség: Birodalmiak
kép:

Sajnos közel sem sikerült olyan jól a manőver, mint szerette volna Fiwi, nem tudták leszedni a TIE-t lövéssel, de nekirepüléssel legalább megoldották. Viszont azt is látta, hogy az egyik rakéta eltalált a hajót, ami ugyan ment tovább, de esélyes volt, hogy a pajzsoknak vége. Arra pedig nem volt idejük, sem pedig lehetőségük, hogy megálljanak valahol és megnézzék, hogy menthető-e a generátor. Így viszont annak a hajónak nem volt túl nagy esélye. De egyelőre legalább úgy tűnt, hogy biztonságban vannak, mert lerázták a közvetlen követőket.
A következő két óra valószínűleg elég unalmasan zajlott, ha tudott, akkor a másik két hajó személyzetével igyekezett beszélgetni, többek közt általános témákról és ismerkedni is ismerkedett néhány személyesebb kérdéssel, hogyha a férfiak vevők voltak minderre. Természetesn annyira azért nem személyest, inkább foglalkozási, hogy merre van a telephelyük, Quinál a jediségre kérdezett rá például, Tirvuknál azt, hogy merre tanul vezetni például. Szóval ilyesmi témákat, hogy elüssék az időt, amíg a hátukban jó távol üldözték őket a birodalmiak. De úgy tűnt, hogy nem csak ő akart beszélgetni.
- Megszökni? – kérdezte. – Onnan le lehet szerelni, az nem a Birodalom – nevetett fel. – Én Jedi voltam, de kibuktam a Rendtől, nem kellettem senkinek sem padawannak. A Naboo-ra kerültem az Agri Corps-hoz, ott ránk támadtak az impek a többségét a társaságnak megölték. Engem a Nagoon Tanítványai egyik mestere mentett meg. Szürke jedi rend, ha nem lenne ismerős. Szóval nekik segítek és mellette csempészkedem.
Amikor elkezdtek közeledni a megfelelő ponthoz, akkor nekilátott, hogy a számítógéppel kiszámítsa az ugrás koordinátáit és amint a rendszer jelezte, hogy valami közeledik. Volt egy nagyon, de nagyon rossz érzése, ami meg is valósult, materializálódott, amint a csillagromboló kilépett ki a hipertérből. Szinte pontosan az orruk előtt, ő maga is észlelte, hogy nagyon, de nagyon közel vannak, így ösztönösen rántotta felfelé a kormányt, hogy meredeken, szinte párhuzamosan haladjon végig a csillagromboló előtt függőleges irányban tudjon felfelé haladni. Abban az esetben ha még volt ideje szemügyre venni, hogy a felfelé, vagy a lefelé út a rövidebb, akkor ha lefelé, akkor lefelé rántja a kormányt. Bármelyiket, csakhogy elkerülje az ütközést a hajóval. Ha sikerül, akkor próbál tovább haladni kikerülni az ágyúk és ütegek tűzvonalából. Ha nem, akkor úgyis mindegy és egyé válik az Erővel…

//Komvonal: mindenki felé nyitva.//

felszerelés/egyebek:








Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők:  Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. június 3. (vasárnap)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 18:35 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:

Tirvuk jóslata nem volt nyerő, a TIE vadászok szinte azonnal megjelentek. Mivel Quiék és Claye is csak kitérni próbált, így ők a hajó oldalán „surlódtak” végig az oldalsó pajzsokat megviselve a mutatvány, de úgy-ahogyan sikerült kitérniük, de így most a hajó oldalában voltak. Belta hajója azonban pajzs nélkül a csillagromboló pajzsának ütközve robbant fel a többiek mögött. Fiwi ez kockázatos mutatványt vállalt be, végig párhuzamosan haladt a csillagromboló oldalával és lent bejutott a hajó aljába és emiatt takarásba került, el is tűnt az urak pajzsáról a Nagoon Csillaga hajó. A komvonal azonban még mindig élt felé, így ebből lehetett tudni, hogy semmi baja a hajónak és sikerült a manővere.
Azonban az uraknak pillanatnyilag nagyobb baja is volt, Belta hajója robbanásán túl hátrafelé az egyik hangár ajtaja kinyílt és egy tucatnyi TIE vadász repült ki az űrbe és indultak a páros hajóinak irányába. Ezen felül még a hajó burkolatán levő ágyúk is lőni kezdtek a párosra. Egyébként az ugrópont már nem volt innen messze, át kellett jutni a csillagrombolón és onnan még talán egy percnyi volt az út. de valószínűleg a táraság életének egyik leghosszabb egy perce lesz.

//Térkép a helyzet állásáról.//

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 03 Jún. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Kessel Run
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron, Claye Jaro és Belta Resa


Helyi Idő: 16:35 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Szövetségesek: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Claye Jaro
Ellenség: Birodalmiak
kép:

Fiwi a hirtelen erős váltással sikeresen lefelé tudott haladni és hamarosan már a csillagromboló hasa alatt volt. A szenzorjait igyekezte bekapcsolni, hogy megtalálhassa a többieket. Mivel egyelőre nem látta őket nem tudta, hogy felkenődtek-e a hajó pajzsára, vagy a hajótestre, vagy megúszták és csak felette vannak. Nem mert volna megesküdni, de mintha látott volna egy robbanást is, de nem nagyon volt ideje, lehetősége arra, hogy nézelődjön. A saját élete volt az elsődleges akkor, de mivel valószínűleg nem lát itt lent magán kívül senkit sem, így következhetett az, hogy a többiek után nézzen.
- Fiúk, egyben vagytok?! – igyekezett kérdezni a komvonalon. – Kell segítség?
Innen már nem sok választotta el őket attól, hogy egyet tudjanak ugrani és onnan haladjanak tovább. Egyelőre nem igen tudta, hogy mit is tegyen, hogy menjen-e segíteni úgy, hogy lehet, hogy már egyedül van, vagy lehet, hogy lövik a többieket és nem igen tud segíteni. Mindazonáltal egyelőre próbált előrefelé haladni, hogy kilyukadjon a túloldalán a csillagrombolónak, majd némileg feljebb emelkedni, hogy rálásson a hajó felszínére, hogy lássa, hogy mi történik. Bár remélte, hogy eddigre fogja radaron is. Majd a radar adatok és a látott dolgok fényében fogja igazán eldönteni, hogy mit is tegyen. Hogy kell-e, vagy tud-e egyáltalán segíteni a többieknek, vagy már felesleges és inkább menjen tovább az ugró pontra és legalább egy szállítmány fűszer eljusson a Nakar'tuur űrállomásra.
Magában persze nagyon bízott benne, hogy a többiekkel minden rendben és pillanatokon belül bejelentkeznek a rádióban és ellátják ők utasításokkal, hogy mit is tegyen…

//Komvonal: mindenki felé nyitva.//

felszerelés/egyebek:








Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők:  Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. június 7. (csütörtök)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 18:40 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:

Ugyanaz.

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 07 Jún. 2018, 00:00

//Értehető okokból nem lesz kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 10 Jún. 2018, 18:34





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





- Tudod mi a szopás? Hogy vissza se tudunk lőni. - közlöm Tirvukkal, miközben oldalra rántom a hajót, és sikerül elkerüljük a hajón való felkenődést. Nem teljesen értem a helyzetet, hiszen alulra próbáltam kitérni, most mégis oldalt vagyunk, de betudom az Erő rejtélyes és misztikus hatalmának. Lehet, hogy ez volt a jobb döntés. Ahogy a nő kérdéseket tesz fel, Tirvuk már válaszol is, miközben én próbálom a lehető legnehezebb célpontot nyújtani a vadászoknak, és a hajó oldalának. Amikor társam rám kiabál, akkor erősen lefelé tolom a hajó orrát, így én is igyekszem a csillagromboló alá kerülni. Igazából most nincs sok dolgom, csak az, hogy az erő és ösztöneim segítségével minél nehezebb célpontot nyújtsak. Persze azért próbálok csalni, és úgy helyezkedni, hogy a csillagromboló lövései a minket üldöző TIE vadászokat is veszélyeztessék, de a túlélés és az ugrási pontba való eljutás most fontosabb, mint a birodalmiak irtása.

Kessel Run - Page 2 W4VNfeA

- Nem mintha most gond lenne, hogy ketten vagyunk a pilótafülkében. - Sziszegi vissza Quinak, miközben igyekszik elosztani a pajzsokra szánt energiaforrást a helyzetnek megfelelően. A szkennereken nézi a Tie vadászok helyzetét, és mivel ő csak másodpilóta, és a rendszereket felügyeli, nem pedig a kormányt rángatja, így válaszolni is van ideje.
- Droidka negatív, ő felkenődött a falra, de mi még úgy látom bírjuk, de nem egy leányálom a helyzet. Szerintem te húzd meg magad, segíteni úgyse tudsz. - válaszolja, miközben kapcsolgatja a gombokat, és húzgálja a karokat, ahogy egy jó másodpilótához illik.
- Egyébként a köztársaságtól is szökni kell, ha az egyik gépükkel akarsz meglógni. - teszi hozzá a korábbi beszélgetéshez, nem tudja miért, de élvezi a helyzetet, hogy ilyen nyugodtan beszél, miközben a halál kapujában táncolnak. Az adrenalin az egekben, és jókedve követi. Most érzi csak igazán, hogy él!



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 10 Jún. 2018, 20:19

Claye imád beszélni szóval ő benne van az ismerkedésben. Amúgy is szereti saját jó hírét kelteni. Szomorúan fogadja, hogy beszélgetésük váratlanul ért igencsak csúnya fordulatot. Megjelent csillagromboló, ő rossz helyre került, TIE vadászok bukkantak fel akik szintén rájuk céloznak. Úgy látszik ez tényleg egy tökéletes nap a legendává válásra. Claye egy pillanat alatt leizzadt, de most a túlélésre koncentrált. Igyekezett lehetőleg úgy manőverezni, hogy minél kevesebb találatot kapjon és ismét elővette a szigorú kapitány hangját.
-Gef készülj fel az ugrásra amint elérjük a koordinátákat ugrunk!
A shiar fickó kollégájának megjegyzésén felröhögött. Tényleg jó társaságba keveredett.
-Én vagyok Claye Jaro. Mit nekem egy csillagromboló? Szerintem ezek az impek lebecsülnek minket. Viszont ha segíteni szeretnél akkor talán ha mélyen búgó hangon buzdítanál kicsit meg bókokkal simogatnád az egómat az nagy segítség lenne.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 11 Jún. 2018, 00:00



Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők: Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. június 15. (péntek)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 19:45 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:

Az urak válaszoltak is Fiwi-nek, majd igyekeztek kitérni a támadók elől, Claye fent, míg Qui-ék követték a hajó hasa irányába a társnőjüket. Mind a ketten sikeresen eltudtak lógni az őket üldözők elől, bár Claye hajóját eltalálták hátul és a pajzsai meggyengültek. Ennek ellenére mind a hárman átjutottak a csillagrombolón, a TIE-k pedig követték őket és folyamatos tűz alatt tartották a társaságot. Szerencsére innen már egyszerű dolguk volt, könnyedén lehetett kitérni a lövések elől és a távolág is konstans volt. Amint a trió megérkezett az ugró ponthoz, ahol ugrani is tudtak, lerázva ezzel a birodalmiakat.
Nagyjából egy órás út következett a hipertérben, ahol a pajzsok legalább kipihenhették magukat, ahogyan a társaság is. Ezen idő alatt is nyugodtan tud a táraság egymással beszélgetni. Egy óra után már a hipertérben is jelezték a közelben a radarok azt, hogy aszteroidák vannak az útban, ezért volt ennyi csak az út. A kilépés után az idefelé már látott „űrködös” területre értek, ahol a látótávolság borzalmas volt, igazából az egész olyan hatást keltett, mintha egy bolygó légkörében lennének és nem is az űrben, de az itt található nagyon sok aszteroida mindenki eszébe juttathatja, hogy az űrben vannak és nem légkörben. Ez egy nagyjából negyed órás, húsz perces rész volt, utána pedig egy birodalmi ellenőrzőpont volt, amint ennek a területnek vége. Ha pedig átjutnak azon az ellenőrző ponton, akkor onnan már nagyjából végig nyugodt útjuk lesz.
Kessel Run - Page 2 AQUBFLO

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 15 Jún. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Kessel Run
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Claye Jaro


Helyi Idő: 19:45 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Szövetségesek: Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Claye Jaro
Ellenség: Birodalmiak
kép:

Azt szomorúan konstatálta, hogy elvesztették a másik hajót, bár így annyira nem volt nagy gond, ha rajta lett volna a nő, aki ott ragadt a Kesselen, akkor az kellemetlenebb lett volna. Így azonban annyira nem volt gond. Inkább kevesebb pénz, mint egy emberélet. Az még kicsit bántotta, hogy a nő ott maradt a bolygón, de az ellen nem tudtak már semmit sem tenni.
- Vettem – mondta. – Akkor indulok az ugrási pontra.
Csak remélhette, hogy a többiek is oda érnek. Amint kijött a hajó aljából már látta, hogy jönnek a többiek is a TIE-ok mögöttük. A számítógép már kiadta a koordinátákat, így amikor odaértek arra a helyre, ahonnan ugrani lehetett, akkor be is lépett a hipertérbe. Most újabb kis pihenő kezdődött mielőtt az utolsó rizikós részhez érnének, ami eléggé az volt. Szeretett volna már túljutni azon a részen, hogy viszonylag normális űrben legyenek és megtehessék az utolsó ugrásukat a hipertérbe. Amíg ezen a részen haladtak, addig is igyekezett a többiekkel beszélgetni, meg persze egy kicsit meditálni, összpontosítani, hogy minden idegszálával az utolsó részre koncentrálhasson.
- Mit akarunk tenni az utolsó résznél? – kérdezte végül a többieket.
Nem tetszett neki ez a köd, már a bolygóra felé menete sem, és volt egy olyan érzése, hogy az ellenőrző ponton már tudják, hogy őket el kell kapni, mert annyira a birodalmiak sem hülyék, hogy ne jelentsék le mindezt. Szóval valamit tényleg ki kellett találni, hogyha nem akarták, hogy az impek elkapják őket. Remélte, hogy sikerül valamit, közben pedig haladt tovább abba az irányba, amerre tudták az utat, ha pedig aszteroidák kerültek ez útjába, akkor azokat igyekezett kikerülni.

//Komvonal: mindenki felé nyitva.//

felszerelés/egyebek:








Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők: Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. június 19. (kedd)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 19:50 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:

Ugyanaz.

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 18 Jún. 2018, 20:51

Claye-nek nagy a szája, de amúgy tényleg nem rossz pilóta. Pár lövés azért talált melyek miatt néhány szitkot elszűrt a fogai között. A pajzsai bár meggyengültek, de kitartottak. Mikor sikerült elég távolságra kerülni a TIE-októl már csak figyelnie kellett és elérte az ugrási pontot. A kis pittyegő szemetes pedig ismét megmutatta, hogy ő a legénység leghasznosabb tagja ugyanis egyből ugorhattak. Mikor már a hiperűrben voltak Claye hátradőlhetett és sóhajthatott. A pajzsok is pihenhettek kicsit. Hozatott magának egy italt és igyekezett kicsit túlesni ezeken a kis izgalmakon. A továbbiakban macskát simogatott és beszélgetett a többiekkel. Az a kis dög tökre megnyugtató tud lenni. Mikor jeleznek a műszerek akkor figyelmezteti a többieket is és kilépnek a hiperűrből. A látvány lehetne nevezhető szépnek is, de Claye-nek kevésbé romantikus gondolatok jutnak róla eszébe. Mindenesetre igyekszik kerülgetni az aszteroidákat. A lány kérdését ő megérti. Fel is veti a saját elképzelését.
-Biztos várni fognak ránk. Azt, javasolnám, hogy maradjunk együtt és próbáljuk fedezni egymást. Egyedül esélytelen ezt megcsinálni. A pajzsok valamennyit tudtak pihenni. A csillagrombolónak próbáljunk a vakfoltjában maradni, hogy csak a kisebb hajókkal legyen gondunk. Vélemény, egyéb ötletek?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 18 Jún. 2018, 21:13





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Sikerül átvészeljük a necces helyzetet, és bár módfelett zavart, hogy nem tudok visszalőni a birodalmi vadászokra, még így is vigasztal a tudat, hogy az orruk előtt lógunk el, ezzel bemutatva a kirendelt pilótáknak, tiszteknek, és katonáknak. Jó érzés lett volna valamivel cifrázni a helyzetet, de az, hogy túléltük, épp elég nekem.
- Kerüljük ki amit kilehet, jussunk át, és amíg nem zuhanunk le egy ismeretlen űrködben, szerintem jók vagyunk.- közlöm a tervemet az utolsó részre, ami nem túl komoly terv, de szerintem mindent megfogalmaztam benne, amire szükség van. Sőt, még egy poén is belefért, szóval minden megvan, nem lehet leszólni a szociális képességeimet. Talán Tirvuknak feltűnik, hogy feszültebb vagyok mint szoktam, és nem olyan felhőtlen a beszélgetésünk, de rajta nem látom aggodalom nyomait, ami engem is nyugtat kicsit. Most viszont arra koncentrálok, hogy átjussak a mezőn, ami valamelyest emberpróbáló feladat.

Kessel Run - Page 2 W4VNfeA

- Nem lennék a birodalmi pilóták helyében, akik mehetnek vissza jelenteni, hogy teljesen feleslegesen ültek be egy bádogdobozba, mert se lőni, se vezetni nem tudnak. - vigyorog Tirvuk, miközben az ugrási ponthoz érnek, és belépnek a hiperűrbe. Mondhatnák mások, hogy nincs ok még az örömre, de a neheze már mögöttük van, innentől csak vezetni kell, és elérni az áruval a lerakodási pontra. Soha egyszerűbb feladatot! Persze ez a gondolat kicsit megváltozik, amikor kilépnek a hiperűrből, és hirtelen körülveszi őket az aszteroidák, és a csöppet sem barátságos környezet. Igyekszik megfelelően beállítani a pajzsokat, hogy ha elkerülhetetlen egy ütközés, akkor ne legyen probléma, de amúgy bízik Tirvuk képességeiben. Igyekszik mindenben segíteni, és arra figyel ő is, hogy mikor mit kell kapcsolni, és állítani, kalibrálni.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 19 Jún. 2018, 00:00



Hidegháború – Kessel Run





Kessel Run


Résztvevők: Claye Jaro, Jalea Fiwi Fry, Qui-Genua Non, Tirvuk Sheron és Belta Resa



Következő körváltás: 2018. június 23. (szombat)

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


Helyi Idő: 20:30 GSI, 90.3 MU; Első nap
Helyszín: Légkör, bolygó körüli űr, Kessel
Feladat: Végigjutni a Kessel Run-on a fűszerrel
Alvilági erők: Qui-Genua Non | Tirvuk Sheron | Claye Jaro | Jalea Fiwi Fry
Birodalmi erők: sokan
kessel run:

Senki sem felelt igazából Fiwi-nek, hogy mit is akarnak tenni, nem volt senkinek konkrét terve, így anélkül haladtak bele az „ismeretlenbe”. A ködös részen szerencsére nem történt semmi sem a kis konvojjal, időnként kellett egy-egy aszteroidát kerülniük, de semmilyen más gondba nem ütköztek. Nem voltak birodalmiak, se semmi ilyen. Talán az lehetett gyanús, hogy túlságosan is nagy a csend. Mikor itt haladtak végig a Kessel felé, akkor itt TIE vadászok repkedtek mindenfelé, hogy vizsgálják azt, akik erre járnak. Most a nyomuk sem volt.
Ahogyan a három hajó közeledni kezdett a köd végéhez olyan fél óra múlva az erőhasználók egyre nagyobb zavart érezhettek az Erőben és azt, hogy valami rossz dolog történt. Percekkel később a radarokon nagyon sok minden jelent meg, apró kicsi dolgok, vagy épp nagyon nagyok. A köd halványodni kezdett, valami fényesség látszott ott kint, de a köd miatt nem igen lehetett egyelőre kivenni. Csak akkor, amikor kibukkantak innen, immáron a nyílt űrbe. Akkor megpillanthatták az ellenőrzőpontot – egy itt levő csillagrombolót – vagyis egészen pontosan azt, ami maradt belőle.
Kessel Run - Page 2 1psKlv8
Az egész hajó lángokban volt, folyamatos robbanások rázták meg több helyen, azaz még volt oxigén a belsejében, de már így is több helyen szétrepedt a hajótest. Valami nagyon csúnyán elintézte a hajót, ami a legfurcsább volt, nem látszottak sehol sem mentőkabinok, sem TIE vadászok, de annak a valószínűleges flottának sem volt nyoma, ami ezt tette a hajóval. Pedig abból, hogy még voltak robbanások a hajón és nem szakadt szét bizonyos volt, hogy nem rég történt mindez, maximum egy órán belül…

Kessel Run - Page 2 UU6StjJ


//Mivel egyikőtök sem ír, így nem agyon tudtam mást kitalálni… és már nem írtam át a reagot este 9 után…//

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kessel Run - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 22 Jún. 2018, 20:16

Claye felvetette, hogy miket vegyenek majd figyelembe mikor át akarnak törni a birodalmiakon és vázolta a helyzetüket is. A shiar is hozzátette a magáét. Mondjuk Claye eddig is úgy tervezte az áttörést, hogy azért ha tud akkor minél inkább elkerüli a harcot. Mielőtt kiértek volna felkészült a halálközeli élményre majd jött a semmi. Claye csak pislogott. Nem is nagyon tudta, hogy erre mit mondjon.
-Azt, hiszem...A roncsvadászoknak jó napjuk van. Nem tudom, hogy a mi csigánk intézte-e ezt vagy sem. Mindenesetre szerintem kerüljük a roncsokat nehogy mi is elkapjunk valamit vagy valakit. Az hazaút úgy látszik meg lett tisztítva. Adjunk hálát ki-ki a saját istenének vagy amiben hisz és szabaduljunk meg a rakománytól. Vár minket egy füstös kocsma és egy jó whiskey nem?
~Mégis mi a pokol történt itt? Egy ekkora hajót és annak teljes legénységét így elintézni nagyon brutális dolog. Még mentőkabinokat sem látok.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Kessel Run - Page 2 Empty Re: Kessel Run

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.