Eriadu City

Go down

Eriadu City Empty Eriadu City

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 01 Május 2018, 21:19

A bolygó fővárosa.
Eriadu City Aef2eJK

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Eriadu City 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Eriadu City Empty Re: Eriadu City

Témanyitás by Kirageen Disra Vas. 17 Jún. 2018, 14:29

[Előzmény: Hala]
  Úgy látszik, hogy senkinek sem tetszett a húzódásom, de őszintén szólva, ez volt a legkisebb dolog, ami aggasztott engem. Persze, Kay ismét csak okoskodott és "minden világos" volt számára. Rémisztő, hogy milyen könnyen és hamar belerázódik az új helyzetbe, és hogy mennyire akarja és vágyja már ezt a melót. Én, a saját részemről, csak kénytelen voltam vele menni, különben még hadbíróság elé ráncigálnak parancsmegtagadás miatt. Üdv a seregben! Minden világban és valóságban ugyanaz a mocskos bürokratikus szarság. Ha éppensésgel a kis fejvadászlány nem azzal van elfoglalva, hogy mindenkivel jó pofizzon, engem szapul, de ezen is sikerrel átrágtam már magamat, így csak komoran biccentettem felé.
- Jupp, attól független én nem bízok meg teljes mértékben a technológiában. Ha te akarsz, hát tegyed.
  Vontam meg a vállamat miközben az ezredes az útunkra bocsájtott minket. Tisztelegtem neki búcsú gyanánt, meg a protokoll miatt is, egy ideig még néztem a távolodó alakját, majd hangosan sóhajtottam egyet, ahogy a TIE-hoz léptem. Undorodva tekintettem végig a kopott darabon, bár igyekeztem ezt elfojtani. Búcsút intettem Mynar-nak, majd beszálltam a gépbe. Egy gyors diagnosztika futtattása után megbizonyosodtam róla, hogy a dicsőséges Birodalom szuperhiper pöttöm vadászában minden a lehető legjobban működik és felszállásra kész. Megnyitottam egy kommvonalat Kaylyn hajója felé.
- Akkor tali az Eriadu-n! Az első kört az fizeti, aki később ér oda!
  A felszállási engedély megkapása után óvatosan felemeltem a gépet a hangár padlójáról, és rámarkolva a sebesség szabályozó karra finoman előre toltam. A gép lágyan engedelmeskedett a parancsnak, és egyre gyorsulva hagyta el a dokkot az energiapajzson keresztül. Még jó pár kilométerre el kellett távolodni a hatalmas testű és ezáltal hatalmas tömegű hajótól, hogy egyáltalán a hipertérbe tudjak ugrani. Hiába, a gravitációs torzulásokkal mindig számítani kellett. Miután biztonságos távolságra értem a bolygótól és a hajóktól is, a navikomputerem adatait továbbítva ráálltam az Eriadu-i irányba. Miután a gép kattogott egyet, jelezve, hogy minden készen áll, a pálya ki lett számítva, előre toltam a kart, és ismét az ismerős hipertér örvénylésében találtam magam. Na itt meg jó ideig magamra is maradtam, ami idő alatt volt időm gondolkozni, morgolódni és úgy nagy általánosságban Kiraskodni.

  A seggemet alaposan feltörte a vadász ülése, mire kiléptünk Eriadu-nál. Utáltam az ilyen kis dögöket, amelyekben a kényelem aztán főleg nem volt egy kényelmi szempont. De legalább megérkeztünk! Csekkoltam a radarok képét, letapogatva az űrforgalmat, megtervezve az utamat az Eriadu-i bázis felé. A bolygóletapogatás után végül megtaláltam Eriadu City alakját is és abba az irányba vettem az utamat.

- Jujj, Kira itt van és készen áll arra, hogy szétrúgja a seggeteket! Eh...kit akarok meggyőzni ezzel az ál-izgalommal. Itt vagyok...ismét. Na jól van, tegyük, amire felbéreltek minket!


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Eriadu City Empty Re: Eriadu City

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 18 Jún. 2018, 00:02



Az új munkahely





Dokkok, Hala


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Eriadu City 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: @Kirageen Disra


Idő: 12:30, GSI, 78.3 MU, 2. nap
Helyszín: Katonai bázis, Eriadu City, Eriadu
Cél / Feladat: Végrehajtani a küldetést
Szövetségesek: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy
Ellenségek: -
kép:

//Előzmény: Hala//

Továbbra is úgy tűnt, hogy csak én voltam az, aki lelkesedett a feladatért. Még megsimogattam Nyaut a ketrecben, majd anélkül, hogy válaszoltam volna őnagyképűségének beszálltam a hajómba. Jó volt visszakapni főleg, hogy még irányítani is tudtam, úgy éreztem, hogy könnyebben is, mint előtte. Aminek még jobban örültem. Amint bent voltam megkértem az engedélyt a hajó elhagyására, amire meg is kaptam. Így egyszerre Erőben való vezetéssel és némi rendes, kézi rásegítéssel kivittem a gépet a hajót, majd még a hipertérbe való ugrás előtt válaszoltam Balfasz Hadnagynak.
- Esélyed sincs, ha mindent beleadok – üzentem.
A következő három órában reméltem, hogy nem akar beszélgetni, vagy üzenetet küldeni. Egyáltalán miért pont vele küldtek el? Sokkalta jobb dolgom lett volna, mással elmenni, vagy akár egyedül elintézni az ügyet. Legalább nem lett volna semmilyen nyűg sem a nyakamban. Most így azon is aggódhattam, hogy mikor fogja elcseszni az egész küldetést. Fogalmam sincs, hogy mit hazudhatott be az aktájába, hogy őt küldjék tárgyalni. Komolyan nem! Az első találkozásunkkor megpróbálta a sz*rt is kiverni belőlem. Ez ám a diplomácia! De addig is inkább nézek valamilyen holofilmet, amit a HoloNet-ről szedtem le.
Amikor megérkezünk az Eriaduhoz és kilépek a hipertérből, akkor megadom a kódomat a helyieknek és megvárom, hogy megkapjam a landolási engedélyt. Ha ez megvolt, akkor követem az instrukciókat és ott fogok leszállni ahova a koordináták szólnak. Amint leteszem a gépet, akkor kiszállok belőle és várom, hogy megérkezzen a fogadóbizottság.

~ Mesélői ~
A párosnak az út nagyjából három órán át tartott, ha nem szólnak egymáshoz komvonalon, akkor teljesen csöndben tudják megtenni az utat azzal elfoglalva magukat, amivel akarják. Amint kiléptek a hipertérből, akkor megkapták az engedély a landolásra és a koordinátákat, hogy hova menjenek. Eriadu City-ben éppen éjszaka volt és évszakként tél, vastag hófelhőkön kellett a párosnak átmennie, mígnem átértek és meglátták a kivilágított várost és a mellette levő űrkikötőt. Itt tudtak landolni, egy közös hangárhelységben, ami legalább öt ilyen kisebb vadászgép, vagy két szállítóhajó befogadására volt alkalmas.
Az űrkikötőnél, ahova engedélyt kapott a páros egy chiss nő várakozott, az elhangzottak alapján valóban szürkésebb volt a bőre, akárcsak Cithe-nek. Úgy tűnt, hogy nagy általánosságban az itteniekre ez igaz. Amint Kaylyn és Kirageen is kint voltak a hajójukból a nő közelebb jött.
Eriadu City MbDo1AB
- Üdvözlöm önöket Clesk'anaesh'ishuz hadnagy vagyok – köszönt a nő. – Az egyserűség kedvéért szólítsanak Kanaeshi hadnagynak. Én vagyok az akció parancsnoka és így a küldetés idejére a felettesük és összekötőjük. Kérem kövessenek, elviszem önöket a bázisra.
Ha a páros követte, akkor egy fedett siklóhoz mentek, ami odakint várakozott a hangár előtt. Ezzel a város másik szélére, a tengerparthoz közeli helyre mentek. Egy katonai bázishoz. Jelenleg a tenger be volt fagyva, roppant hideg is volt.
Eriadu City CZltGXz
A sikló odakint landolt, a nő pedig beinvitálta a párost az épületen belülre. Itt már tűrhetőbb volt az idő, de valószínűleg a párosnak még mindig hideg, annak fényében, hogy a chissek elég jól tűrik és viselik a hideget. Egy nagyobb irodába mentek, ahol több fotel is volt a falaknál, néhány fa, egy nagy asztal, körülötte egy tucat szék, a hátsó ablaknál, ami a teljes oldalfalat befedte plafontól tetőig egy íróasztal és mögötte egy szék, előtte pedig még kettőt.
- Foglaljanak helyet – mutatott körbe. – Kérnek valamilyen italt, esetleg reggelit?
A választól függően leadja a rendelést, majd visszafordul a páros felé.
- Mennyit mondtak a Hala-n önöknek a küldetésről? – kérdezte.


felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Eriadu City 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Eriadu City Empty Re: Eriadu City

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 09 Szept. 2018, 00:00



Az új munkahely





Katonai bázis, Eriadu City, Eriadu


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Eriadu City 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: @Kirageen Disra

Eriadu City 7r311ux

Idő: 12:35, GSI, 78.3 MU, 2. nap
Helyszín: Katonai bázis, Eriadu City, Eriadu
Cél / Feladat: Végrehajtani a küldetést
Szövetségesek: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy
Ellenségek: -
kép:


A páros végül meghallgatta a dolgokat és el is indultak, hogy végrehajtsák a feladatot, ki-ki a saját dolgát. Azonban pár óra múlva hívást kaptak, hogy a feladatukat lefújták, nincs szükség a szolgálataikra. Az érintett páros még azelőtt orgyilkosság áldozata lett, hogy a birodalomnak be kellett volna avatkoznia. Ironikus módon egymás orvgyilkosai intézték el őket, mert a házaspár egyébként sem ápolta a legjobb kapcsolatot egymással. Ez a Birodalom és az érintett házak számára a lehető legjobb volt, mert így nem kellett beavatkozniuk és nem is kellett attól félniük, hogy esetleg gyanúba keverednek.
A feladat után Kaylyn-t és Kirageen-t vissza is hívták a Hala-ra.

//Akkor a megbeszéltek alapján lezárom. 10 kör ment le 1 pont jár a kalandért és a bővítés majd március közepétől tartson.//


felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Eriadu City 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Eriadu City Empty Re: Eriadu City

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.