Kaylyn és Kirageen lakása

Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 04 Márc. 2018, 10:19

A megérkezés után Kaylyn és Kirageen ezt az egy szintes lakást kapták a Birodalomtól ajándékba, amit saját maguk igényei szerint rendezhetnek be. Több nagy helység, lakóhelység, egy garázs, egy központi terem, illetve egy hatalmas terasz is jár a lakosztályhoz. A terasz akkora, hogy akár egy lambda sikló is könnyedén letud szállni a kiugró részen.
Alaprajz:
alaprajz:

Videó a kinézetről:
Spoiler:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kaylyn és Kirageen lakása 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Kirageen Disra Kedd 06 Márc. 2018, 19:14

[Előzmény: Mélyűr --> Tatooine --> Elhagyott szurdok]

A Birodalmi cirkálón
- Nem sokat vesztettél vele, de tényleg. Ugyanolyan, mint minden moff: beképzelt paraszt, aki azt hiszi, hogy mindenki felett áll és hogy mindenkinek a talpát kéne nyalnia. Szerinte a gyereknevelés abból áll, hogy kinevel egy eszközt magának, amivel a politikai hatalmát tudja erősíteni. Az egész család erre épül...hidd el, szívesebben cseréltem volna akár még a legszegényebb gyerekkel is, csak hogy legyen gyerekkorom...
  Morogtam az orrom alatt Kay felé fordulva. Nem szokásom panaszkodni, ez sem az volt, csupán ténymegállapítás, ugyebár. Hogy hiányozni fog-e nekem valaha is az a vén szemét? Nem hinném. Az anyám? A "főlőeelemző"? Ő érte se rajongtam túlságosan. Jól kiegészítették egymást apámmal, mindegyikük csak a karrierjének élt, és próbált minél több hatalmat összekaparni magának. De ez már a múlt része - vagy is, nem a múlté, hanem egy másik valóságé. Vajon bárkinek is hiányozni fogok? Valószínűleg a birodalmi fizetési listáról örömmel húznak ki, egy havi kifizetési tétellel kevesebb. Pár papírmunka, aminek az alján "Küldetés alatt eltűnt" pecsét fog díszelegni, és ennyi. Semmi több. Kirageen Disra olyan lesz, mint ha meg sem született volna. Se örökség, se gyermek, se asszony...még egy átkozott kutya sem, amelyik hiányolna otthonról. Eléggé szánalmas beismerés a maga módján.
- Szem előtt tartanak minket, pontosan. A chiss, vagy mi a fene csaj nagyon is engedékenynek bizonyult és igyekezett az ő Birodalmukhoz csábítani minket...az egész egy kibaszott színjáték volt. Nem hagyhatnak minket szabad lábon kószálni, tehát abba az elképzelésbe ringatnak majd, hogy ténylegesen szabad polgárok leszünk. De nem kételkedek abban, hogy minden lépésünket figyelni fogják. Ebben az értelemben a Birodalom minden valóságban valószínűleg ugyanúgy működik. Paranoiás barmok, egytől-egyig.
  Vonom meg a vállamat ingerülten, ahogy a székben fészkelődtem. A feszültség azonban egyre fokozódott. Nemsokára elkezdtük egymást marni, ami lényegében teljesen érthető volt - valami pszichológus biztos hogy belemagyarázott volna pár dolgot, de egyszerű, közemberi nyelvre lefordítva: egymást basztatjuk, mert valahogy le kell vezetni a feszkót.
- Figyelj, most nem ez a legjobb pillanat bárminemű beszélgetésre. Nem leszek admirális, nem akarok és nem is akarok soha. És...állapodjunk meg abban, hogy egyelőre fegyverszünetet kötünk - utána visszatérünk a Balfasz Hadnagy meg a fejvadász megnyerő történetének folytatásához. Most viszont...azt hiszem, hogy ideje cefetül leinnom magamat a sárga földig, szétokádni a lakosztályt, hadd takarítsanak utánam és elfeledni, ha még csak pár órára is, hogy éppenséggel egy rancor alázott meg minket análisan - képletesen persze, de akkor is, cuki hasonlat..
 Azzal a fejvadászt faképnél hagyva távoztam a lakosztályomba, és egészen addig, míg meg nem érkeztünk a Dromund Kaas-ra, be is zárkóztam és nem reagáltam semmire sem...


Dromund Kaas, lakosztályok

  Nem sok kedvem volt per pillanat beszélgetni, és ezt Kay tudtára is hoztam. Bár mire megérkeztünk a fővárosba, sikerült olyan szinten leinnom magamat, hogy alig bírtam egyenesen menni, így az adatfelvétel és egyéb baromságok nagy része ki is esett nekem, valószínűleg nem nyújtottam épp a legszebb látványt, az orvosi alkalmassági vizsgálatra meg később kellett vissza térnem, mert egyelőre csak a gyomrom befogadó - vagy inkább kiadó képességét tudták alaposabban szem-,és orrügyre venni.
  Igazából a fene se tudja, hogy hogyan jutottunk el végül Kaylyn-nel a lakosztályunkba, amely elvileg a miénk és csak a miénk - még egy birodalmi admirális lakását is majdnem hogy felülmúlja - de amint megérkeztünk, rögtön alaposabban leellenőríztem a zuhanyzó egységek állapotát és tűrőképességét, aztán meg úgy vetettem rá magam egy kiadós fürdés után magamat a legközelebbi kajára, mint egy kiéhezett rancor. Amint végeztem a nem éppen kultúrált társalgással, megkerestem Kaylyn-t.

- Nos, akkor...ennyi, mi? Hivatalosan a Birodalom kötelékeibe tartozunk. Azt hiszem, hogy vár ránk egy Új Világ, hogy meghódítsuk...


//Részemről a lakás megnézése és tesztelése megtörtént, úgy hogy felőlem zárhatunk és irány az új kaland Very Happy \\

Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 07 Márc. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új világ
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy


~ Helyszín: Kaylyn és Kirageen lakása ~
kép:

//Előzmény: Tatooine: Elhagyott szurdok//

Micsoda szomorú és sanyarú gyerekkor, még a végén megsajnálom. Próbált volna egy olyan bolygón élni, mint ahonnan én származok, vagy jó pár személy. Szerintem az első nap után visszasírta volna azt az állapotot, amiben élt. Ennek ellenére ezt nem mondtam ki hangosan, csak a következőkre feleltem. Igen a sith némber igencsak kedves volt, bár még mindig jobban jártunk, mintha kínzásnak vetnek alá minket és valamilyen laborban kötünk ki. Már csak a kérdés, hogy mihez is akarnak majd velünk kezdeni és mit kérnek érte.
- Nekem megszokott lesz – vontam meg a vállamat. – Én eddig is így éltem, köztáraság párti bolygóról származom. Nem olyan rossz ez.
Persze nem annak, aki a felsőbb körökből jött és mindig is ki volt nyalva a hátsója, és sorolhatnám. A paranoia felhozatalára elvigyorodtam.
- Ha nem vagy paranoiás, halott vagy – mondtam. – Legalább nem kényelmesedsz és lustulsz el, mint a köztársaságban.
A fegyverszünetre bólintottam, hogy benne vagyok, igazából ebben a pillanatban, helyzetben nekem sem volt kedvem szapulni őt. Mikor faképnél hagyott, akkor én is visszamentem a szobámba, vagyis a másikba. Elsőként aludtam egyet, majd amint felébredtem, hosszasan meditáltam. Amit éreztem, hogy tudom használni az erőt, talán jobban is, mint korábban, de azért még óvatos voltam. Még egy zuhanyt is megejtettem két meditálás között és végül megérkeztünk Dromund Kaas-ra.

Meg kellett hagyni, hogy igencsak impozáns helyen kaptunk egy átkozottul nagy lakhelyet. Két szintes, hatalmas terasz, ott egy leszállóhely, garázs, több hatalmas helység és három szoba is. Az egyik szélsőt, ami közelebb esett a dzsungelhez azt foglaltam el, ez a bal oldali volt a tervrajzon. Minden egyében is túlvoltunk, a túlzott kedvesség és ahogyan bántak velem, mert erőhasználó voltam zavarba ejtő és roppant furcsa volt az otthoniak után. Ami pedig a helyet illette kirázott a hideg a hatalmas távoli citadellától. Idáig éreztem az ott rejtőző sötét oldali erőket. Még C’baoth és Exar környékén sem volt ennyi. Brrr! Ez jó próbája lesz annak, hogy szürke maradjak…
Kíváncsian tekintettem a jövőbe, hogy vajon milyen életünk is lesz itt.

~ KM rész ~
Akkor vége a bevezető kalandnak.
Amit mondtam skype-n is, nagyjából 4-4,5 hónapról kell bővítés, ezen idő alatt voltak felmérések, tesztek, amik alapján több helyről is jelentkeztek a pároshoz, hogy munkát ajánljanak a seregen belül. A hosszát rád bízom, de nem kell kisregény. Egyelőre azonban még nem fogadtatok el semmit sem. Így induljunk. DK-n minden nap esik az eső, ha menne a karakter vhova, és a karácsonyra kapott állatkát is beszerezhette, Kaylyn egy loth macskát szerzett a kutya mellé.
Igazából ennyi extra kérésem van. A bővítést e szerint kérem az előtöridhez. A kaland miatt pedig kaptál 2 pontot és 10.000 creditet is.
A bővítések után pedig itt kezdem majd a következő kalandot Smile


felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kaylyn és Kirageen lakása 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 12 Márc. 2018, 00:02



Az új munkahely





Kaylyn és Kirageen lakása


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Kaylyn és Kirageen lakása 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy és Cithe főadmirális


~ Helyszín: Kaylyn és Kirageen lakása ~
kép:

~ Mesélői ~
Közel négy és fél hónap telt el azóta, hogy a páros itt volt ebben a világban, mind a ketten kezdtek már beilleszkedni. Mivel mind a ketten utánanéztek a helyi viszonyoknak megállapíthatták, hogy megtalálták a legnagyobb közös pontot a saját és az itteni Birodalom között. Ez pedig nem volt más, mint mindkét helyen a főadmirális személye. Cithe pontosan ugyanúgy nézett ki, mint Thrawn, egyetlen apróbb különbség volt, hogy valamivel szürkésebb árnyalatú volt a bőre, mint itt minden chiss-nek. Ha néztek a férfiról holofelvételt, vagy hallgattak tőle beszédet, még a hangja, hanghordozása, mozdulatai, mimikája mind-mind pontosan olyan volt, mint a saját főadmirálisuké…
Nos a mai borongós és esős napon – nem mintha nem ilyen lett volna mindegyik – kivételesen a páros egyszerre volt otthon és az emeleten az erkély előtti helységben reggeliztek. A protokolldroidjuk alig fél órával korábban jelezte, hogy vendégük fog érkezni, így ne menjenek el ma sehova. Valahol a lakrészek környékén az állatok most is egymást marták, de Mynar nem tudta ezúttal sem elkapni a loth macskát. Ami a vendéget illette igencsak hamar érkezett, a reggeli közepe felé járhatott a páros, amikor egy lambda osztályú sikló szállt le, elsőre négy halálosztagos szállt ki, akik biztosították a tetőt, majd még kettő, akik az utolsónak kiszálló főadmirálist fogták közre és kísérték be először a fedett részre, majd oda a nagy helységbe, ahol a páros is volt.
A két halálosztagos az ajtó két oldalánál állt meg, míg a férfi teljesen nyugodtan sétált oda az asztalhoz.
- Üdvözlöm önöket! – köszönt a főadmirális.

//Most az első körben nem írok játékosit, nem szeretem játékosként kezdeni a saját kalandomat, saját hülyeség Embarassed de a köviben már lesz rendesen külön Kaylyn reag is.//


felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kaylyn és Kirageen lakása 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Kirageen Disra Hétf. 12 Márc. 2018, 21:34

Na, ilyen is régen volt már. Nem, nem az eső - az minden napos. Nem a reggeli - az is (általában) minden napos. Nem is arról, hogy Mynar és az az átkozott cicus kergetik egymást, és az a szerencsétlen még arra se képes, hogy egy tetves nyávogit elkapjon. Ahogy elnéztem kettejük játékát, önkéntelenül is kivetítettem rá az én és Kaylyn helyzetét...aztán az arcom elkomorodott, ahogy rájöttem, hogy Mynar is ugyanolyan szerencsétlen, mint amilyen én vagyok. Alig van négy hónapja a tulajdonomban és már úgy hasonlít rám, mint ha az állati formám lenne. Nem csak ebben, hanem mert annyit zabál az átkozottja, hogy minden héten majdnem futárkocsival kell kaját hozatnom neki...és egyszer még a piámra is megpróbált ránézni és bele lefetyelni. Az orrára koppintás ideig-óráig segített, de utána úgy besértődött, hogy módszeresen ki akarta végezni a cipőimet. Miért van olyan érzésem, hogy ez a dög a vornrsk-ok tinédzser korát éli? pélóányos...apa lettem a lehető legrosszabb kölyökkel.
Na de ami régen volt már, hogy Kay-jel együtt reggelizünk és még a ház is nagyjából egyben van. De ma sajnos még is együtt kellett művelnünk ezt a rituálét, mert elvileg valami vendégünk érkezik. És még csak nem is akárki, hanem a helyi Thrawn. A reggeli felénél a Lambda-osztályú siklók manőverező hajtóműveinek érdes sercegése és az ezt követő dübörgés hangzott fel. Unottan kaptam fel a fejemet, hogy a leszállópályára nézzek. Az említett hajó csakhamar meg is érkezett. Na király, vajon mit akar tőlünk? Remélem, hogy nem bálba akar elküldeni, mert akkor főadmirális ide, főadmirális oda, úgy elküldöm a rancor nemiszervére, hogy ugrándozva fogja várni, mikor indulhat el. Amint a szállítóhajó leparkolt, rögtön kisorjáztak a Halálosztagosok, én pedig csak egy fáradt sóhajt eresztettem meg.

- Felvágós barmok...
Morogtam az orrom alatt, majd étvágyamat vesztve toltam el magam elől a tányért és felálltam, hogy illendően köszöntsem Ciithe Főadmirálist, aki biztos hogy nem azért jött, hogy jó étvágyat kívánjon és a hogylétünk felől érdeklődjön.
- Mynar, gyere ide! Nem, Mynar...teringettét...
Sziszegtem ahogy a kis dög bedugta a fejét a nyitott ajtón, arcán egy pajkos vigyorral, majd kapásból az őrizetlenül hagyott cipőmre vetette magát.
- Dobod el! Gyere ide!
Rivalltam most már rá. Na mondjuk ebben a pillanatban jelent meg a főadmirális is, így enyhén égő arccal fordultam felé. Mynar ezt az időpontot választotta ki, hogy lecsüccsenjen a lábamra és onnan nézze a kissé elszürkült chiss-utánzatot. És drága barátaim, íme egy újabb fejezet Kirageen Disra-féle "hogyan csináljunk komplett idiótát magunkból" című holoregény sorozatból.
- Üdvözlöm Főadmirális. Esetleg megkínálhatjuk valamivel?
~ Mynar, Te ne is gondolkozz...neked a seggedet fogom megkínálni a csizmámmal, amint eltakarodik a vendégünk. Lekötözlek és hagyom, hogy az az átkozott cicus kikezdjen téged...~
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 14 Márc. 2018, 00:02



Az új munkahely





Kaylyn és Kirageen lakása


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Kaylyn és Kirageen lakása 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy és Cithe főadmirális


~ Helyszín: Kaylyn és Kirageen lakása ~
kép:

~ Mesélői ~
A főadmirális igyekezett úgy tenni, mint aki nem is veszi észre azt, hogy Mynar mit csinál. Az ülőhelyet elfogadta az asztalnál és közben a protokolldroid is elkezdte a reggeli maradékát eltüntetni. Olyan sokszor nem is kellett fordulnia, csupán egyszer, ennyi idő alatt mindent letudott szedni és kivinni.
- Nem köszönöm, nem kérek semmit – mondta.
Miután leült, mintha csak otthon lenne intett a párosnak is, hogy foglaljanak helyet, mert közben Kaylyn is felkelt, hogy üdvözölje őt. Ha mind a ketten visszaültek, Cithe akkor szólalt meg ismét.
- Mielőtt bármilyen kérdés felmerül önökben, pontosan tisztában vagyok a kilétükkel, azzal, amit a Hadügyminiszter titkosított. Tudom, hogy mind a ketten egy másik világból, vagy realitásból érkeztek, ami eléggé hasonló, mint a mienk, de mégis vannak eltérések.
Itt jó néhány pillanatra elhallgatott, hogy a páros esetlegesen kifejthesse véleményét. Azt mivel mind a ketten utána néztek a dolgoknak, hogy miként zajlik a politika és a bürokrácia tudhatták, hogy amit a miniszter titkosított, ahhoz lényegében csak a Sötét Tanács, illetve a főadmirális férhet hozzá – a császáron felül természetesen. Úgy tűnt, hogy az itt létük igencsak felkeltette a legmagasabb körök figyelmét is.
- A jelentéseikből tudom, hogy az önök főadmirálisa meglehetősen hasonló hozzám. Arról is tudok, hogy többen ajánlottak munkát, de még nem döntöttek. Úgy vélem, hogy én tudnám a legoptimálisabb és legtesthezállóbb munkát adni önöknek a Birodalom zászlóshajóján. Ha akarják ugyanazt a munkát folytathatják, amit a saját világukban tettek.


Már teljesen biztos voltam abban, hogy mit fogok gyakorolni ezen a dögön, hogyha nem hagyja békén a macskámat. Kíváncsi leszek, hogyha egyszer elkezdek rá erővillámokat szórni, akkor mit fog szólni. Nem mintha még tudnék, de hogy is tartja a mondás? Ami késik nem múlik! Legalább a macskám kellően nyugodt és szemtelen dög volt, a legmagasabb pontra ült fel és ott kezdett el mosakodni, ahol Mynar el sem érhette. Okos kis dög! A megérkező lambda siklóra kipillantottam.
- Mert nehogy azt mond, hogy Apuci, vagy Thrawn főadmirális nem járt volna testőrséggel – feleltem.
Más kérdés, hogy mifelénk nem volt annyi halálosztagos már, de a nohgri-knél ezek ezerszer bizalomgerjesztőbbek. Amikor beérkezett a főadmirális vigyázz állásba vágtam magam és tisztelegtem neki. Ha már Thrawn kiérdemelte mindezt és az adatok szerint ő is olyan, akkor ő is megérdemli. Főleg, hogy idegenként ennyire vitt itt a Birodalomban, akik még a mienknél is nagyobb idegengyűlölők voltak. Még kész szerencse, hogy itt én is humanoidnak számítottam és nem kerültek az utáltak közé. Nagyban megkönnyítette az életemet. A „kutyára” néztem, mi még mindig roppant szemtelen volt, végül is miért is vártam azt, hogy képes lesz megnevelni?
Mikor a főadmirális hellyel kínált minket a saját otthonunkban leültem a droidnak meg hagytam, hogy elvigye az ételünket. Bólintottam a chiss szavaira, amit utána néztem a dolgoknak nagyjából egy hatalma lehetett a Sötét Tanáccsal, így nem találtam furcsának, hogy utána nézett. Naná, ilyen jó képességű személyt, mint én nem lehet csak úgy hátrahagyni. Amit mondott pedig túlságosan is szép volt ahhoz, hogy igaz legyen ez az egész. Túlságosan is szerettem volna ugyanazt a munkát, amit odahaza csináltam, hiszen imádtam és teljesen passzolt hozzám.
- Mindez túl szépen hangzik uram – kezdtem. – Gondolom nem csak szívjóságból, vagy könyörületből lenne ez… mit vár érte cserébe?
Túl rég voltam a szakmában ahhoz, hogy ne legyen egy „kis” paranoiám…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kaylyn és Kirageen lakása 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Kirageen Disra Pént. 30 Márc. 2018, 17:35

Kay reakcióját teljességgel figyelmen kívül hagytam. Az, hogy Pellaeon admirálist még mindig Apucinak hívta, még mindig fel tudott idegesíteni. A legkisebb tiszteletet sem adta meg neki, és csak azért használta ezt a kifejezést, hogy engem idegesítsen...pont, ahogy az a hülye macska idegesítette az én kis Mynar-omat. Jajj cimbi, hamar megtanulod, hogy a nők a lehető legrosszabbak, mindegy, hogy melyik világban vagy. Legszívesebben felpofoztam volna az önmagát nyaldosó dögöt, de a főadmirális megérkezése megfosztott ettől az örömtől. Csak egy ideges pillantást vetettem a cicus felé, az a tipikus "erre még visszatérünk" üzenettel. A Főadmirális intésére helyet foglaltam a saját rohadt asztalomnál! Egyszerűen idegesítő, hogy egyesek mennyire magától értetődőnek veszik, hogy mindenhol Ők az urak. Az ilyen fajta viselkedés mindig fel tudott idegesíteni, de lenyeltem az epés megjegyzésemet. Nem most kéne tengelyt akasztani az itteni Birodalom egyik leghatalmasabb egyénével, és a magával hozott katonákkal. Fájdalmas pillantást vetettem a be nem fejezett reggeli maradékára, miközben Cithe belekezdett a mondanivalójába. Hát, igazából szerintem egyikünk sem lepődött meg, hogy utána nézett a frissen érkezett két csodabogárnak...főleg, hogy az egyikük Erőhasználó, és mint ilyen, csak egyet kell csettintenie, és ezer rabszolgája lenne. Kay nagyobb önuralomról tett tanúbizonyságot, mint ahogy kinéztem volna belőle...tőle azt vártam volna inkább, hogy már csak a móka kedvéért is a Császár talpnyalóinak szolgálatába bocsájtkozik. Még egy elmulasztott lehetőség, hogy megszabaduljak tőle. Kay után én is megszólaltam, hisz valószínűleg bunkóság lett volna, ha csak kussban maradok.
- Tehát továbbra is a Haditengerészet hadnagya lennék. Ezzel ki tudok békülni. Mikor kapom meg az áthelyezésemről szóló papírokat? Mert gondolom, hogy nem maradunk az idők végezetéig Dromund Kaas-on.
Az utóbbi időben már nagyon szemezgettem azzal, hogy elfogadom az egyik állást, legyen az bármi is. Csak végre hadd viseljem a fegyvereimet, próbáljam ki élesben az implantokat - leginkább Kay idegesítéséért választottam őket - és érezzem az adrenalint áramlani az ereimben...na meg, egy jó kis harc rövid időre elfeledtetné velem, hogy mekkora gázba keveredtünk...ismét.
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 01 Ápr. 2018, 00:01



Az új munkahely





Kaylyn és Kirageen lakása


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Kaylyn és Kirageen lakása 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy és Cithe főadmirális


~ Helyszín: Kaylyn és Kirageen lakása ~
kép:

~ Mesélői ~
Nem látszott az, hogy Kaylyn kérdése meglepte volna Cithe-t, sokkal inkább mintha már várta volna, hogy ez felmerüljön.
- Természetesen semmi olyat, aminél el kéne árulniuk a Birodalmat, vagy önmagukat. Csupán nem akarom, hogy valamelyik hozzá nem értő úr, vagy úrnő laborjában végezzék, csak mert máshonnan származnak. Túl jók ahhoz, hogy ne a megfelelő helyen kamatoztassák.
Kirageen kérdésére a főadmirális intett, mire az egyik ajtóban álló halálosztagos közelebb lépett és két darab modern datapadot tett le, mind a kettőn éppen a főadmirális által aláírt, hivatalos névre szóló áthelyezés volt látható.
- Nagyszerű, a Hala standard idő szerint holnap reggel 10-kor indul, addig tartózkodik bolygó körüli pályán. Az űrkikötőben Garik Diggz századost keressék 8 órakor. Ő fogja felhozni önöket a hajóra.
Ezzel fel is állt a helyéről és kezet nyújtott a párosnak, először a nőnek, aztán Kirageen-nek.
- Üdvözlöm önöket a legénységem sorában. Felteszem ezek után elég sok dolguk van összekészülni, így nem is tartanám fel önöket. További szép napot!
Így hacsak nincs a párosnak kérdése, akkor a férfi távozik az embereivel együtt.


A férfi válasza után bólintottam, aztán megvártam, amíg Kirageen is mond valamit és utána feleltem.
- Így nekem is megfelel – mondtam.
Hát ez legalább olyan könnyedén ment, mint amikor Thrawn alkalmazott odahaza. Úgy tűnt, hogy a fazon ebben is pont ugyanolyan, mint ő volt. Az áthelyezési parancsot és minden egyebet már meg is kaptunk. Szóval… miért is szívtunk eddig a birodalmi bürokráciával, amikor ezt ennyire gyorsan is mehetett volna?
- Értettem uram! – feleltem a szavaira.
Holnap nyolc, Diggz százados, minden tiszta. Amikor a férfi felállt, akkor én is és elfogadtam a kézfogását.
- Köszönöm uram, nem fog bennem… bennünk csalódni! – legalább is nagyon reméltem.
Bennem biztosan nem, de Balfasz hadnagy nem hiába viselte azt a nevet, amit, ő még könnyedén eltolhatott mindent. Így azt mertem ajánlani, hogy ő se csesszen el semmit. Hacsak Kirageen nem tartotta fel a főadmirálist, akkor én sem és csak a távozása után jutott eszembe egy kérdés.
~ Vajon háziállatot fel lehet vinni a zászlóshajóra? ~ gondoltam. ~
Igazából olyan sok mindent nem kellett pakolászni, nem is volt olyan sok holmim még, elintézni sem kellett semmit, mert szerencsére semmilyen függőben levő ügyem nem volt.
- Már tudod, hogy hol fogsz a dögnek pórázt és szájkosarat venni? – kérdeztem.
Akkor sem fogom Mynar-nak hívni, nincs azaz Erő, amiért megtegyem, tuti, hogy csak azért nevezte el így, hogy minden egyes alkalommal fájjon, amikor kimondja a nevét…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kaylyn és Kirageen lakása 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Kirageen Disra Csüt. 05 Ápr. 2018, 22:14

A főadmirális válasza egyáltalán nem volt kielégítő. Na persze, nem akarja, hogy laborban végezzük...de Ő is ugyanúgy ki akar minket sajátítani, mint az emlegetett Úrnők meg Urak...csak Ő még szép szavakba is csomagolja az egészet, és valami hősi megmentőként tetszeleg. De hát, a politika már így működik - szídjuk az ellenfelet, hogy mi jobb fényben díszeleghessünk. Igyekeztem elrejteni a fintoromat és csak bólintottam egyet. Amikor átnyújtotta a datapadokat, igazából már meg sem kellett lepődnöm - akár csak Thrawn, Ő is tíz lépéssel előttünk jár. Ez valamilyen szinten idegesítő volt, és felvetette a kérdést, hogy volt egyáltalán választási lehetőségünk? Ő úgy jött ide, hogy elfogadjuk az ajánlatát és nem is engedte volna, hogy másképp alakuljanak a dolgok. Na persze, semmi közvetlen tett...de szépen alánk ásott volna és ellehetetleníti az életünket, ha ellenkezni merünk vele. Én csak egy egyszerű báb voltam ezen a táblán, Kaylyn legalább viselt valamiféle ütőerőt. Utáltam ilyen társaságban lógni...Kay persze minden alkalmat megragadott ahhoz, hogy hízelegjen, én meg csak biccentettem a főadmirális felé, jelezve, hogy megértettem a szavait...és hogy beletörődöt a sorsomba. Már nem volt bennem semmi küzdőerő sem, legalábbis ilyen téren.
- Magának is, Cithe Főadmirális.
Köszöntem el a chiss-től, ahogy távozóra fogta a dolgot. Amint felszállt a Lambda-ra, már Kay felé is fordultam. Persze, hogy rögtön Mynar-ral kezdett el zaklatni. A kérdésére az említett kis üntyüli-püntyülikém felé fordultam.
- Mynar, lábhoz!
Parancsoltam a kölyökre határozottan. A vronrsk csak vinnyogott egy sort, aztán fülét lesunyva masírozott oda mellém, és leült a lábam elé.
- Ül!
...és ült.
- ...és fekszik! - amint lefeküdt, a farka kicsit csapdosni kezdett, és megvakargattam a füle tövét, jelezve, hogy elégedett vagyok vele.
- Látod, mi is pont így fogunk viselkedni a Főadmirálissal. Hogy is mondta? " Üdvözlöm önöket a legénységem sorában" és nem a "Birodalom sorában". A kis pincsijei leszünk...jujj de jó!
Csaptam össze a tenyereimet, majd elindultam a szobám felé, hogy felkészülődjek az indulásra, és össze szedjem a gondolataimat.
- Mynar, gyere, van egy kis dugi kajám a számodra. Amúgy Kay, tudtad, hogy ezek a cukiságok nem nagyon kedvelik az Erőhasználókat? Elgondolkoztál már azon, hogy eddig miért nem támadt rád? Azon kívül, persze, hogy félti az életét..
Aztán behúztam magam mögött az ajtót, a levegőben lógva hagyva a furcsa, kontextusából kiragadott kérdést.
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 07 Ápr. 2018, 00:01



Az új munkahely





Kaylyn és Kirageen lakása


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Kaylyn és Kirageen lakása 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy és Cithe főadmirális


~ Helyszín: Kaylyn és Kirageen lakása ~
kép:

A szemeimet forgattam meg...
- Mert már azóta a birodalom soraiban vagyunk, mióta elfogadtuk a megérkezés után, hogy itt leszünk – mutattam rá.
Számomra közvetlenebb volt, mintha valami iszonyú ridegséggel lett volna valami jellegtelen közölve. Így legalább érezhettük, hogy tartozunk valahova. Kirageennel ellentétben én magam örültem mindennek. Közben pedig megmutatta, hogy mire is képes a kutyusa és már indult volna vissza a saját lakosztályába, amikor megcsóváltam a fejemet. Volt itt olyan is, amiről „ő moff fiasága” aka Balfasz Hadnagy nem tudott mindeddig. De azt hiszem, hogy ideje volt a poént lelőni, hogy miért is volt hibás a feltételezése, hogy miért is nem támadt meg a kutyája. És ez nem volt az, hogy félti az életét! Soha sem tudtam volna bántani, még akkor sem, ha tett volna valamit a macskámmal. Ezt az állatok érzik és Kirageen-nek nem kellett tudnia minderről.
- Ó más miatt! – vigyorodtam el.
Előhúztam a zsebemből Mynar jutifalatos zacskóját, amit még akkor vettem, amikor a loth macskámnak is vásároltam. Megcsörgettem a zacskót, meg kellett, hogy hallja az ajtó mögött, mikor Kirageen nem volt itt, akkor többször megettem és igyekeztem jó barátságba kerülni a „döggel”.
- Hallod ezt Mynar, gyere szépen anyucihoz! – igyekeztem magamhoz csábítani.
Ha még sikerült és azelőtt kijött a „kutya” oda hozzám mielőtt az ajtó becsukódott volna, akkor feltartottam neki a jutalomfalatot és megvártam, amíg le nem ül. Ha megtette, akkor adom neki oda az ínyencséget. Ha engedi megsimogatni magát, akkor meg is vakargatom azon a ponton, amiket a lehető legjobban szeretett.
- Okos kutyuli – paskoltam meg az oldalát – Azért, mert és lekenyereztem őt, csak úgy, mint azt a személyt, akiről a nevét kapta.
A vége még nekem is fájdalmasnak hangzott, de igyekeztem úgy mondani, hogy ne vehesse észre, hogy még mindig hiányzik Mynar.
- Nah menj szépen vissza a gazdádhoz – pillantottam le a jószágra.
Ha azonban nem jött ki, mert nem volt ideje, vagy bármi más miatt, akkor csak visszamentem a szobámba és nekiláttam annak, hogy össze pakolásszam azt a kevéske holmimat, amim volt. Aztán pihenni is kellett volna egy kicsit, meditálni és holnap reggel pedig indulás erre a Hala-ra.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kaylyn és Kirageen lakása 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Kirageen Disra Szomb. 21 Ápr. 2018, 13:50

  Felvont szemöldökkel hallgattam Kaylyn magyarázatát Mynar-ral kapcsolatban. Volt valami a hanghordozásában, amely nagyon nem tetszett nekem, bár egyelőre még nem tudtam volna megmondani, hogy még is, mi az, ami annyira nem nyerte el a tetszésemet. Amikor a jutalomfalatos zacskó zörögni kezdett, Mynar a farkát csóválva nézett rám, majd vágyakozva az ajtó felé. Egy halk sóhajtással engedtem, hogy kivágódjon az ajtón és a fejvadászlányhoz rohanjon, ahol valószinűleg már pukedlizni is kezdett. Bent a falnak támaszkodva, hátamat neki döntve hallgattam a kis dög és Kay csicsergését, na meg Mynar zabálását. Csodálatos. Még egy áruló. Ennyit a kutya hűségről - bár Ő nem éppen az a tipikus kutya. De akkor is...
  Amikor végül a kölyök visszajött hozzám, mert az "Úrnő" nagy kegyesen elengedte, enyhe bűntudattal a szemében nézett fel rám. Megvakargatva a fejét hagytam, hogy elkezdjen rendezkedni a szobában, a kis sarkában, ahol az ágya volt, én pedig ledőltem az ágy szélére, tenyereimbe temetve az arcomat. Egymást marjuk Kaylyn-nel, már megint, amióta megismerkedtünk egymással. Hogy mire is volt jó ez? Az elején talán tényleg rühelltem őt...most meg viszont már nem tudom, hogyan is viszonyuljak hozzá. Igyekeztem elhitetni magammal, hogy még mindig érzek valami ellenségeskedést iránta, igyekeztem Őt okolni mindenért, ami velem történt az elmúlt időszakban...azonban valószinűleg Ő se igy tervezte el a dolgokat. Kiragadva a világunkból meg kéne biznunk egymásban - azonban a bizalmat nehéz kialakitani és elnyerni és nem is nagyon igyekeztem rajta. De azt hiszem, hogy ideje kiragadnom magamat ebből a cringy emo boy állapotból és végre megbékélni a helyzettel. Majd...valamikor. Most viszont, meló van.
  Az ágyhoz lépve ledőltem rá, és jó ideig még a plafont bámultam, mire össze szedtem minden gondolatomat, és fejben elterveztem, hogy milyen felszereléseket viszek magammal. Amióta ide kerültünk...hát, sikerült valamennyicske pénzmagot össze kaparni, megvettem azokat a felszereléseket, amelyeket úgy véltem, hogy jó szolgálatot tesznek, most már inkább ráálltam a spórolásra. Ki tudja, mikor kell dobbantanom innen, és álnév alatt elmenekülni valahova, ahol nem kisértenek a régmúlt árnyai. Aztán pedig...neki álltam készülődni. Másnap reggel indulunk az első igazi küldetésünkre, mint a Főadmirális emberei...vagy embere és kiffar-ja, mindegyis. Apró mancsok topogása, majd egyszer csak nyomás a mellkasomon, ahogy Mynar oda ugrott mellém és fejét a mellkasomra hajtva szuszogva pislogott nagyokat a kaja utáni bekómálástól. A füle tövét vakargatva merültem el a nyugtalan délelőtti szépitő alvásomba... [/i]


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 24 Ápr. 2018, 00:00



Az új munkahely





Kaylyn és Kirageen lakása


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Kaylyn és Kirageen lakása 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy és Cithe főadmirális


~ Helyszín: Kaylyn és Kirageen lakása ~
kép:

Miután adtam Mynar-nak néhány falatot ebből a jutalomfalatokból vissza is engedtem a gazdájához én meg összeszedtem Nyau-t, hogy visszavigyem a szobába. Kapott ő is simogatást és fülvakargatást, hogy ne legyen féltékeny amiatt, hogy vele nem foglalkozom. Mikor visszaértem a szobámba, akkor nekiláttam annak, hogy összepakoljak. Nem volt még annyi holmim, hogy olyan sok tárolóba tudjak pakolni, talán ha két nagyobb táskába belefértek a dolgaim, akkor már sokat mondtam. Nem mintha otthon több lett volna, bár ott volt egy-két személyes holmim a gépemben, amiknek örültem volna, hogyha meglettek volna. De most… hát így jártam. A teljes pakolásom nem tartott tovább talán negyed óránál és akkor még mindig itt volt az egész nap, amikor csak a lábamat lógathattam. Így igazából azt hiszem, hogy az volt a legnehezebb dolog, hogy kitaláljam, hogy mivel kössem le magam. Némi meditációt ütemeztem be, majd amint ezzel megvoltam, akkor elmentem futni egyet. Volt egy olyan érzésem, hogy pont az esőben fogom megtenni, de nem zavart, kezdtem megszokni, hogy itt folyton megállás nélkül esik. A Tatooine forróságánál, vagy valamelyik hideg bolygónál mindenképpen jobb volt.
A futás pedig azért jó, mert illúziót ad arra, hogy minden elől el lehet futni, ha úgy érzed, hogy a múlt árnya követ gyorsítasz a hűvös esőben pedig nehezebb kifulladni. Igazából azt hiszem, hogy kezdtem megszokni a helyet, persze hiányzott az otthon, a megszokott emberek, ismerősök, a régi beidegződések, mert még mindig tanultam azt, hogy milyen itt minden szabály, odahaza azért valamivel könnyebb volt, legalább is a bürokrácia, hiszen nem volt tizenkét szféra. Ha választanom kellett volna itt a katonaságot, vagy a hírszerzést választottam volna, így kíváncsian vártam, hogy Thrawn… akarom mondani Cithe milyen feladatot fog nekünk adni. Aztán csak remélhettem, hogy nem fogom véletlenül sem Thrawn-nak hívni később, de a hasonlóság akkor is nagyon zavaró.

~ Mesélői ~
Hacsak nem nagyon akart hosszabb – több napos – projectet a páros kivitelezni, akkor a nap folyamán betudtak mindent fejezni, pakolás, rámolás. Még az alvással és edzéssel is késő délután, legkésőbb kora este végeztek. Így utána már azzal töltötték a nap hátra levő részét, amivel akarták.
Hajnalban pedig ébresztőre kelnek mind a ketten, üzenetet/emlékeztetőt kapva, hogy mikorra kell megjelenniük a hangárban, hogy felvigyék őket a Hala fedélzetére.


felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kaylyn és Kirageen lakása 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Kirageen Disra Szomb. 12 Május 2018, 14:51

Az egész nap teljesen eseménytelenül telt el, miután Cithe távozott. Az ágyon heverészve a nap valamely pontján hallottam, ahogy Kaylyn elhagyta a lakást - vagy ügyet intézett, vagy újból kocogott egy sort a város utcáin - a szitáló esőben. Nem aggódtam érte, tud magára vigyázni, és itt nem annyira nézik ki az idegeneket, mint a valós valóságban. Még mindig nehezen esett úgy gondolkoznom, mint ha ide tartoztam volna, de a dolog egyre könnyebben ment minden egyes múló nappal. Riadtan vettem észre, hogy egyre nehezebben idézem vissza azoknak az arcát, akik valaha is jelentettek nekem bármit is. Jó, Thrawn arcát nehéz volt elfelejteni, azok után, hogy ez a Citáló itt reggel megjelent és pont úgy nézett ki, mint a Mi főadmirálisunk...de a többi arc lassan halványulni kezdett. Valószínűleg csak az elmém védekezett így, hogy megóvja önmagát az összeroppanástól. Álmatlan éjszakákon szoktam elmélkedni azon, hogy vajon most otthon a többiek mit csinálhatnak? Mynar - már mint a kétlábú - valószínűleg az elején betegre aggódta magát az Ő kis Kaylyn-je miatt, Pellaeon admirális és a többi vezető próbált ráakadni a két elvesztett kis madárkára...aztán ahogy a beszámolók megérkeztek, és senki se találta a nyomunkat, bekerültünk a katonai aktákban a "Küldetés alatt eltűnt/elhalálozott" kategóriába. Innentől kezdve már senki sem keres minket. Rendeztek valami dísztemetést - már amennyiben egyáltalán ezt megtették - két hulla nélküli koporsóval...és puff, Kirageen Disra már többé nem is létezett. Az apám valószínűleg csak bosszankodik miatta, de nagyon nem hiányzok neki. Anyám próbál majd valamilyen racionális magyarázatot keresni erre, elemezget és számítgat, ahogy a munkájában is...és végül ebbe temeti magát. A nagyszüleim...? Fogalmam sincs. Bajtársaim? Voltak egyáltalán?
Bosszankodva és ingerülten bokszoltam bele a párnába elkeseredettségemben. Mynar felháborodottan ugrott le az ágyról és prüszkölve meredt rám. Egy ingerült pillantástól aztán elkussolt. Kinézve az ablakon már csak azt láttam, ahogy a sűrű és szürke fellegek alját beteges módon színezi be a lenyugvó nap fénye. Nemsokára este, csicsika idő...és utána hajnalban ébresztő. Minden cuccomat lényegében ebben a szobában tároltam, így nem volt nehéz összeszedni a dolgokat. A tükör elé lépve még mindig idegennek hatott az implant, amit berakattam magamnak. Igazából, azt hiszem, hogy csak igyekeztem minél jobban elváltoztatni magamat, hogy ne emlékezzek arra, aki voltam. Hát, félig-meddig sikerült is. Ellépve a tükörtől a páncél állványra akasztott közepes harci páncélomat vizsgálgattam. Az adatpadommal lefuttattam rajta egy gyors diagnosztikát, ellenőrízendő a rendszereket. Minden működött és bevetésre készen állt. Leakasztottam az állványról a mesterlövész puskámat. Darabjaira szedtem, kitakarítottam mindent, és összerakva üres járatban kipróbáltam. Elvileg működnie kell. Ugyanezt a rutint megcsináltam a két EC-17essel is. A fegyvereket az ágyon hagyva előhúztam az alól egy könnyű, fekete utazótáskát. Igazából sok ruhám nem volt és azok se túl változatosak, de valamennyit csak be kellett pakolni. A ruhát, amiben ide kerültünk, kimosattam és megvarrattam, így most úgy nézett ki, mint új korában. Küldtek új egyenruhákat is, de ezt a kis emléktárgyat először a táska aljába süllyesztettem, utána raktam csak be két váltás egyenruhát a hadnagyi rangjelzésekkel, fehérneműket és pár váltás civil ruhát, ha netán valahova be kéne épülni.
A központi adattárból letöltöttem annyi információt, amelyhez hozzáférésem volt Cithe-vel, a birodalmi vezetéssel és a Hala-val kapcsolatosan. Frissítettem az adathordozó térképrendszerét a frissen kapott katonai hozzáférésemmel, így legalább volt egy vázlatos ismeretem és adatbázisom a birodalmi bolygókról - már amennyit egy egyszerű katonával megosztanak. Végezetül pár könnyed olvasmányt pakoltam fel rá a hosszú útra. Mire végeztem, már bőven sötétedés volt, a számítógép képernyőjének fénye töltötte csak be a szobát - illetve Mynar horkolásának hangja. A fáradtságtól enyhén imbolygó léptekkel léptem be a fürdőegységbe, és fél óráig hagytam, hogy a meleg víz lecsorogjon rólam. Volt itt mindenféle tisztálkodószer, fürdősók, ami csak szem-szájnak és bőrnek ingere. Mire végeztem a fürdéssel, úgy illatoztam, mint egy luxus prosti. Az ébresztőt beállítva standard idő szerinti hajnali négyre bújtam az ágyamba és vártam, hogy mikor kapjuk meg a további utasításokat.


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 13 Május 2018, 00:00



Az új munkahely





Kaylyn és Kirageen lakása


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Kaylyn és Kirageen lakása 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy és Cithe főadmirális


Idő: 04:00-09:00, GSI (Galaktikus Standard Idő), 78.3 MU, 2. nap
Helyszín: Kaylyn és Kirageen lakása, Kaas City, Dromun Kaas
Cél / Feladat: Reggel jelentkezni az űrkikötőben
Szövetségesek: Kirageen Disra
Ellenségek: -
kép:

~ Mesélői ~
Hajnali négykor minden gond nélkül feltudott kelni a páros. Nem feltétlen kipihenten és kialudva, de attól feltudtak. Szerencsére az űrkikötő nem volt olyan messze, így bőven volt ideje a párosnak arra, hogy még minden végső simítást elvégezzenek, amiből valószínűleg már nem volt túl sok annak köszönhetően, hogy szinte mindent megtettek előző nap már. A lakás kulcsait, kódjait nem kellett leadni, mert a sajátjuk volt véglegesen. Ha éppen itt tartózkodnak majd a fővárosban, vagy eltávkor ide jönnek, akkor a hely ugyanúgy fogja várni őket a droidoknak hála, mint távozáskor. Szóval nyugodtan meg lehetett reggelizni, mindent ellenőrizni. A legcélszerűbb eljutás az űrkikötőbe a taxi volt, amiből kellően nagyot lehetett hívni. Az űrkikötő a főváros keleti részénél jócskán túl volt, bikerrel, vagy egyéb közlekedési módon jó tíz-tizenöt standard perc kellett az eljutáshoz. Végig dzsungeles környezetben csak egy-két kisebb ellenőrzőpontot érintettek, míg végül a hatalmas helyhez meg nem érkeztek.
Itt a páros a valamelyik terminálon, vagy pedig információs droid megkérdezésével odatalálhattak Garik Diggz századoshoz. Aki amint meglátta a párost, vagyis a megfelelő tárolókat, amikben az állatok vannak a szemeit forgatta és valami olyasmit dünnyögött az orra alatt, hogy nem hiszi el, hogy már megint. Még vagy fél tucat másik tiszt is ide jött és egy külön siklóval indultak el a megbeszélt időpontban. Hamar kiderült, hogy mi volt a százados baja az állatokkal, az egész utat végigtüsszögte miattuk. A bolygó légköréből kiérve egyre jobban is láthatóak voltak a hajók, amint a bolygó körül, illetve távolabb várakoztak. Elsőként természetesen a megszokott csillagrombolók voltak azok, amik látszottak, majd amint a sikló megkerülte a bolygót nyilvánvaló lett, hogy hova is tartottak. A csillagrombolók eltörpültek a Hala mellett, ami egy szuper-csillagromboló volt, a maga tizenkilenc km-es hosszával. A sikló az egyik hátulsó hangárban landolt a Hala-n.
Kaylyn és Kirageen lakása 1sW8VEQ
A tisztek mindegyike kiszállt a landolás után és indult is el, csak a páros maradt ott téblábolva úgy fél percig. Ekkor néhány rohamosztagos kíséretében egy magasrangú idősebb női tiszt lépett oda hozzájuk.
- Disra hadnagy, Rix ügynök – köszöntötte őket szigorú hangon. – Üdvözlöm önöket a Hala fedélzetén. Lirri D’jek ezredes vagyok, a közvetlen felettesük. Bízom benne, hogy már készen állnak egy eligazításra, mert máris van egy feladatom önök számára.


//Folytatás: Hala//
//Elég, ha oda írsz (Hala-ra), én majd kövi körben írok Kaylynnel is.//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kaylyn és Kirageen lakása 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kaylyn és Kirageen lakása Empty Re: Kaylyn és Kirageen lakása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.