Bronx utcái

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Bronx utcái Empty Bronx utcái

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 17:03

A régi topic

Kisebb- Nagyobb lakások, társasházak szegélyezik a messze elnyúló betonutat, ami 4 sáv széles. Körben a társasházak közt mindig van 1-2 bolt illetve üzlethelység. Az autóút mellett 10 méterenként egy utcai lámpa van és 100 méterenként egy gyalogos átkelő található.
Bronx utcái Wt3d
Bronx utcái Pokolkonyhaja
Bronx utcái Pokolkonyhaja1
Bronx utcái Harlemspanyolnegyed

A régi topic


A hozzászólást Thorhalla összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 08 Szept. 2012, 16:36-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronx utcái Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 26 Feb. 2011, 13:41

#1 2009-02-14 22:12:39
Morsus
Kisebb- Nagyobb lakások, társasházak szegélyezik a messze elnyúló betonutat, ami 4 sáv széles. Körben a társasházak közt mindig van 1-2 bolt illetve üzlethelység. Az autóút mellett 10 méterenként egy utcai lámpa van és 100 méterenként egy gyalogos átkelő található.


#2 2010-04-26 23:29:05
Walter
ARGGH!!!

Nem, nem, nem, nem, NEM!!! A hitem erősebb a fájdalomnál, erősebb a fájdalomnál, erősebb…

Ror… schach…?

ELHALLGASS!!! Nincs most rád időm, nincs… Sajog a jobb karom, mindenem fáj, és a korrupt rendőrség a nyomomban… Heh. Ha egy gazdag politikus vagy üzletember lennék, azt tehetnék, amit csak akarok… de Isten jámbor szolgájára vasmarokkal lesújt az úgynevezett „törvényük” ökle!

Hrrr…

Nem biztonságos… Keresnem kell egy csatornafedőt… és lemászni… amíg el nem mennek a szirénázó mocskok… Pihennem kell odalent.


#3 2010-04-27 22:28:13
Morsus
Rorschach nagy fájdalommal,d e felemeli végre a fedelet és sikeresen lemegy. Hallja a rendőrautókat elszirénázni és elindulni a háza felé. Azt is hallja, hogy a környéken mindenki kint állva kérdezgeti, hogy mi történhetett. Rorschach nem kicsi káoszt és zavart alkotott. Most a csatornában van. A szennyvíz folyik mellette és a patkányok rikácsolva futnak el előle a vezetékek közé. A szagokat a maszk sikeresen elnyomja, de ez nem nagy segítség.


#4 2010-04-28 19:02:10
Walter
(A maszkját Rorschach még a lakásában felgyújtotta – sajnos. Most jól jönne.)

Bűz. Mocsok. Patkányok.

De ahogy Friedrich Nietzsche is mondta: „Ami nem öl meg, az erőt ad”. És nekem Isten erőt ad. Erőt ad, hogy folytassam a harcot…

Azonban most szánalmas és ványadt testemnek pihennie kell, bármennyire is erős a lelkem és a szívem. A jobb karom nem sérült súlyosan, ha nem mozgatom egy ideig, a fájdalom talán elmúlik.

Amíg egyetlen szirénát sem hallok odafentről, addig nem bújok elő. Várok. Pihenek. Azzal ütöm el az időt, hogy a körülöttem szaladgáló patkányokat taposom agyon… Én sem vagyok most több, mint egy csapdába szorult patkány. De nemsokára… eljön az én időm. És Isten haragja lesújt általam!!!


#5 2010-04-30 23:50:27
Morsus
A csatornákkal biztos távolba érkezik majd meghallja maga felett az egyik boltból a tévét:
- A békésnek induló tüntetés a mutáns regisztrációért durva verekedésbe fulladt miután egy ismeretlen személy összeveszett a tömeggel! Mindezt élőben most láthatják nálunk! A SHIELD katonái és a rendőrség próbálja a tömeg közepén ragadt férfit kimenekíteni a megvadult tömeg karmai közül! További híreink: Bronxban egy épület lángba borult és összeomlott az utcán a Rorschach nevű törvényen kívüliről beszélnek, de a rendőrség még nemerősítette meg.


#6 2010-05-01 23:47:27
Walter
Mi ez…? Ez a hang…?

Egy televízió. Híradó. Épp fölöttem. Ez… isteni jel lenne? Így üzensz nekem, Uram? De… mit kellene tennem?

Felállok, hogy jobban halljam a híreket… Tüntetés a mutáns regisztrációért… Egy ismeretlen személy… Ez nem érint engem. De… ha nem kellene ott lennem, nem kaptam volna ezt a jelet…

Isten szolgája NEM ülhet tétlenül, amikor igazságtalan és zsarnoki agresszorok szorongatják az Úr ártatlan bárányait! Már ha mondható bárki ártatlannak még ebben a bűntől bűzlő városban…

Rorschach… Én… mint törvényenkívüli? HA! Ezen nevetnem kell. Komolyan. EGYETLEN igaz törvény létezik, és az ISTEN törvénye! Azt pedig soha nem szegtem meg. Soha. Csakis az Ő akarata szerint cselekszem.

Walter arcát ismerik. Az én arcomat ismerik. Hm… Nehéz helyzetben vagyok. Felhúzom a kabátom gallérját, hogy eltakarjon, amennyire csak tud, majd óvatosan felmegyek, és kilesek a csatorna alól. Szememmel a tévét keresem, hogy kapjak valami nyomot, merre lehet ez a tüntetés…


#7 2010-05-04 13:31:01
Morsus
Rorschach kimászik és szerencséjére az utca meglehetően üres így csak pár koldus néz meglepődve. Mikor a tévéhez fordul látja, hogy az új SHIELD bázis előtt van és a tüntetés egyre pokolbélibb harccá változik, mert több ponton is verekedések törtek ki a tüntetők között. Alsó hírekben látható, hogy sok gyanú van egy mutáns gyűlésről a városban, de ez még nem bizonyított.


#8 2010-05-04 21:43:21
Walter
A S.H.I.E.L.D. bázisa…? Az a gyanús katonai szervezet, sosem bíztam bennük… de most nincs más választásom. Oda kell mennem, ha az Úr ezt a jelet küldte nekem.

Jól van… Sehol egy korrupt rendőr sem. Helyes. Isten vigyázza lépteimet. Kimászom, és megindulok Manhattan felé…

Sokáig fog tartani az út, de ahol tudok, buszt és metrót használok. Talán eljutok a célomig…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bronx utcái Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Morsus Szomb. 14 Jún. 2014, 17:54

A sötétben Ralf türelmetlenül megy a balhés utcákon. Elégé nagy rutinja van az erre felé közeledésben. Mikor felsétál a folyosón zajokat hall. Nem annyira meglepő már halott itt lövést is. Most sikolyokat hall. A dealer lakásának az ajtaja kitörik, egy véres fejű férfival törték ki. Egy csontos, függő lány sikoltva fut ki a szobából. Bent lövéseket hallani és többen hátrálnak ki onnan. Őket pedig egy lángoló motoros ruhás női alak követ, akinek a feje igazi koponya.
- Bűnösök.
Mondja az alak. Ralfot meglöki a nő és a lépcsőházba esik vissza, ahol lát valami fényest. Egy egyértelműen nyomozó alkatú ás ruházatú pasi sétál fel, akinek az egyik keze be van kötve, de párhelyen a géz hézagai közül fehér fény jön ki. Constantine ide követte Szellemlovast és most látja, ahogy a függő csaj sikoltva menekül az emeletről. Nem kell hozzá sok tudás, hogy rájöjjön. Jó helyen van.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 14 Jún. 2014, 22:35

Hogy jó ötlet volt-e Bronxba jönni? Kizárt. De ha rá akarok bukkanni a Szellemlovas nyomára, kénytelen vagyok a bűn legmélyebb fertőibe merülni. Bronx leglepukkantabb utcái hemzsegnek a dílerektől meg az illegális fegyverkereskedőktől, junkie-k és prostik lézengenek a sikátorokban, narkósok vakarják a szart a cipődről, hogy szó szerint összekaparják a napi adagra való pénzüket. Ha bűnösöket keresel, idejössz. Ha azt keresed, aki bűnösöket keresi… Akkor kösd föl a gatyádat.
Mélyet szívok a cigarettámba, ahogy leérek a lépcsőn. Az épület hátsó kapuja egy sikátorra nyílik, a nő pedig már rohan is, ismeri minden sarkát a helynek, és ha van egy kis esze, akkor rögtön a stricijéhez vagy a díleréhez rohan. Ez persze csak olaj a Szellemlovas lángoló fejére, így nem kell külön őket is megkeresnie. Ahogy kilépnék a kapun, egy fiatal srác zuhan be rajta. A rengeteg piercing és az élénk színűre festett haj nem sok kétséget hagyna, hogy a fiú itt lakik, illik a környezetbe, de a ruhái túl tiszták, és mintha nem is lenne részeg vagy betépve… Mi a francot kereshet itt?
A fáslizott, kissé világító kezemmel megfogom a srác grabancát, és egy erősebb rántással talpra állítom. A Szellemlovas mindössze néhány lépéssel előttem ért ki, és nem szokott rohangálni a célpontjai után, erre vannak a láncai.
-Tűnj el innen öcskös, ha jót akarsz, de gyorsan! – Jegyzem meg a fiúnak, aztán újra beleszívok a cigibe, és kilépek az épületből. A csikket kiveszem a számból, és begyakorolt mozdulattal a Szellemlovas fejére pöckölöm.
-Hé, csontkollekció! Hagyd őket békén, van itt valaki, aki sokkal bűnösebb náluk. Gyere ide, és mutass nekem valami újat!
A leghalványabb fogalmam sincs, hogy mi fog történni, ha megpróbálja rajtam használni a képességét, miközben én is használom rajta az enyémet. A minimum, hogy mind a kettőnknek lesz egy kellemetlen utazása. Ha nem jön be így a dolog, akkor próbálkozhatok a klasszikus démonűzéssel, de van egy olyan érzésem, hogy nem várja meg, amíg felrajzolom a köröket.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronx utcái Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Kira Sign Vas. 15 Jún. 2014, 20:05

A dílert megtaláltuk egy csomó bűnös lélekkel egy légtérben. Mint mostanában többször is, sorban tisztítottuk meg a bűnös lelkeket bűneiktől.
A drogosok persze menekülnek előlem. Az ajtót amit kissé bezártak végül az egyik csávó fejével törik ki. Fut az összes bűnös, pedig tudhatnák nem futhatnak el bűneik elől.
- A bűneitek elől úgysem futhattok el! Mert egy nap utolérnek benneteket.
Mondom bár tudom, hogy csak elmémben visszhangzik, mégis jó érzés kimondani. Mint egy két lábon járó tisztító tűz, úgy érzem magam már amióta csak beléptem Bronxba s megkezdtem a tisztítást.
A társaság után masírozok és éppen kinyújtanám feléjük láncaimat, ahogy kiérek a szobából, de mielőtt ezt megtehetném, egy ismerős alak tűnik fel. Bár én még nem láttam sohasem a tagot, de tudom róla, hogy egykor a szellemlovas hozzá tartozott.
Az angyal sérteget engem pedig elfog a kíváncsiság.
- Vajon az angyaloknak is vannak bűnei? Béklyózzuk meg, hogy hozzánk se érhessen, a sima láncainkkal, aztán pedig tisztítsuk meg a bűneitől, hogy tiszta lelkiismerettel mehessen vissza az úrhoz.
Adom ki a javaslatot a szellemlovasnak, evégre eddig is így tettem csak, javasoltam mit tegyen ő pedig nagy arányban teljesítette kérésem. Ha pedig nem, akkor pedig csak figyelek tovább.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Bronx utcái Sexymechanicbyparkleggy Bronx utcái Girloffantasybymanofins Bronx utcái Jinx_by_fazie69-d6o4rki Bronx utcái Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Bronx utcái 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 20 Jún. 2014, 11:22

Nem szeretem ezt a környéket, de - bár az ember nem gondolná - itt kapni a legjobb füvet egész New Yorkban. Nagyjából ismertek már, tudták, hogy nem éri meg kötekedni velem, hisz egyrést sose hozok errefelé annyi pénzt, másrészt betörök egy pár orrot, mielőtt a földre kerülnék.
- Szevasz Papa! - köszöntöttem az öreget a lépcsőház aljában. Ő volt a jelző, ha ő lent volt, akkor lehetett menni a dealerhez. Felkapattam a lépcsőn, és épp befordultam az ismert sarkon, s már nyitottam volna a megszokott ajtót, amikor egy véres fejű fickó repül ki azon. Hoppá. Jenny követi, a kis k-rva, aki mindig a környéken van, és bármit megtesz egy kis anyagért, vagy pénzért. Sose nyúlnék hozzá, de gyakran vannak kuncsaftjai. Kifelé menet meglök, ami meglep - eltörtem már egyszer a kezét egy ilyen mozdulata miatt, azóta mindig vigyázott, hogy tartsa a távolságot. Most viszont valami felkavarta. Látom is az okát, egy lángoló koponya, két lábon.
- Jó kis ruci, drága volt? - vetem oda esés közben, majd egy másik tag rángat fel. Nem hiszem el, ma mindenki azt akarja, hogy betörjem a koponyáját? Jenny már messze jár, rajta nem onthatom dühöm, de a mostani tag alkalmasnak tűnik egy kis fenyítésre.
- Figyelj faszikám, itt érkezési sorrend van. Virítom a lóvét, és már jövök is ki, nem kell tolakodj. - vetem oda, majd megindulok befelé. Nem érdekelnek ezek a cirkuszi bohócok, fűért jöttem, és a dealert keresem. Ha meglátom, és ramaty állapotban van, ráadásul engednek elhaladni, akkor csak intek neki, és egyből a készlethez lépek.
- Lássuk csak... narancsod van még? - motyogom válogatás közben.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Morsus Szer. 02 Júl. 2014, 20:37

A szellemlovas elengedi a fiút.
- A bűneid elől úgysem futhatsz el! Mert egy nap utolérnek...
Mondja ridegen a csontváz majd a láncát a levegőben megforgatja és azzal lasszózza meg Consantinet.
- Bűnös... bukott hordozó...
Súgja a koponya és lassan húzza maga felé a férfit. Az kiejti a szájából a cigit a rángáskor. A koponya szemlyukaiból lassan tűz kezd áradni. A lángcsóvák készülnek megperzselni Constantine lelkét.
Beérve a katatón állapotban üres fekete szemű emberek között Ralf megtalálja a dealer teljes gyűjteményét. Ennyiből egy egész vállalkozást kezdhetne, vagy elláthatná magát egy fél évre. Öt hónapra... szóval egy kis időre. A legérdekesebb a fű, különböző tabletták, és porok között mégis egy lakatolt dobozban (aminek a kulcsa a kómás terjesztő kezében van) találja. Egy kis zacskóban három kék tabletta rajtuk három betű: MHN

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 04 Júl. 2014, 12:41

Nem értem, hogy a junkie srác miért beszél érkezési sorrendről, miközben a lángoló fejű csontváz üldöz valakit. Ez már beszívva jött a drogért? Tök mindegy, a lényeg, hogy lelép, így nem veszélyezteti önmagát. Ellenben velem, mert lehet, hogy nem a legjobb ötleteim egyike volt felhívni magamra a Szellemlovas figyelmét. Ahogy körém tekerednek a láncok, érzem, hogy itt elég kevés menekülési lehetőségem maradt. Egyre közelebb húz magához, miközben lángolni kezd a feje. Na jó, akkor most jön, ami még nem volt.
Egy ügyes mozdulattal letekerem a csuklómról a fáslit, így felfedve a kezem fényességét. Igyekszem annyira letekerni róla, hogy legalább a kézfejem és a tenyerem látszódjon.
-Azt hiszed, pokolra küldheted a lelkemet? Mikor legutóbb mentem, már akkor sem akartak beengedni. Elintézem, hogy soha többet ne szállj meg senkit se!
Ezzel megpróbálok a fényből lévő kezemmel a lángoló koponya felé nyúlni, egész pontosan a szemgödörbe, hogy rámarkolva a koponyára, használhassam a képességemet, és elvihessem egy kis körútra a Szellemlovast. Benne van a pakliban, hogy a mennyei fényességből lévő kéz vagy a lelket perzselő pokoltűz közül nem én jövök ki győztesen, de azt hiszem, jelen helyzetben nem sok más lehetőségem van, amit megpróbálhatnék.
A srác a hátam mögött tényleg kirámolja a dílert, miközben egy lángoló koponya van az ajtóban? Mi a franc baja van ennek a társadalomnak?

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronx utcái Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 04 Júl. 2014, 20:55

Miközben elhaladok a két cosplayes tag mellett – az egyiknek világít a keze, biztos valami spéci ledtechnika, a másik meg a már említett lángoló koponyás – beérve látom, hogy a megszokott hangulat uralkodik a szobában. Mindenki messze jár, valahol a felhők felett, a kéklő ég örök tengerében úszkálnak. Sose nyúlnék olyan szarokhoz, amikkel ezek lövik magukat.
Láttam már nemegyszer, hogy hol tartja az anyagot, úgyhogy gond nélkül odamegyek a készlethez, és egy szakértő szemével – nameg orrával – vizsgálom át azt. A Catterbury lavinát leszámítva szinte mind undorító, minőségtelen vacak, kivéve azt, amiért jöttem. A Narancsos Karmazsin, a füvek koronázatlan királya, igazi királyhoz illő anyag, amit szerintem ebből a vásárlói körből csak én engedhetek meg magamnak – nameg maga a dealer. Boldogan szagolok bele a tasak tartalmába, még az illata is egyedi. A többi droggal nem is törődök, viszont van egy csukott kis dobozka, amit még sosem láttam – főleg a tartalmát nem. Ahogy a dealerhez lépek fizetni, látom, hogy nála van a kulcs, és győz a kíváncsiságom – visszalépek a ládához, és ki is nyitom azt. Abban három kis feliratos tablettát találok, szépen tasakban, ahogy illik. Még sosem láttam ezt a szert, és én nem használok semmi olyat, amit nem ajánlottak – vagyis más nem játszotta már el a kísérleti patkány szerepét. Már épp ellépnék a doboztól, amikor arra gondolok, hogy mi van, ha nagyon ütős kis tabik, úgyhogy mégis zsebre vágom, majd a kiütött taghoz lépek.
- A narancsot átlagáron fizetem, a tabikért adok egy százast. Ha nem tetszik, jelezd, ha nem teszed, akkor úgy veszem, hogy számodra is jó üzlet. – mondom a tagnak, és mivel nem várok reakciót, már számolom is a pénzt. Nem vagyok tolvaj, sosem alacsonyodnék le annyira, ezért a leszámolt bankjegyeket a férfi zsebébe tuszkolom.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Kira Sign Vas. 13 Júl. 2014, 17:33

A lovas meglasszózza és közel húzza az angyalt, aki a kezéről letekeri a fásliját, mire az ragyogni kezd, a lovas mintha figyelmeztetni akarna és azt súgná, hogy ne engedjem meg az érintést.
Megpróbálom az egyik vélhetően a szabad kezemmel elkapni az angyal csuklóját, úgy hogy ne érhessen hozzám, majd a karját a háta mögé csavarni egy pillanatra se engedve el azt. Eközben a szemkontaktust továbbra is fenntartom és beszélni kezdek hozzá.
- Ezt te nem értheted. Addig nem lehetek nyugodt, addig nem térhetek haza, míg NewYorkból el nem takarítottam a gonoszságot. Csak így térhetek haza és védhetem meg a szeretteimet. Ha visszatérnék küldetésem bevégezte előtt azzal aláírnám halálos ítéletüket és a sajátom.
Próbáltam mondani, bár kérdéses, hogy a lovas ebből mennyit mond majd el, remélem az egészet és akkor elkerülhetjük mindkettőnk kellemetlenségeit.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Bronx utcái Sexymechanicbyparkleggy Bronx utcái Girloffantasybymanofins Bronx utcái Jinx_by_fazie69-d6o4rki Bronx utcái Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Bronx utcái 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Morsus Vas. 20 Júl. 2014, 22:59

Szellemlovas rámarkol Constantine alkarjára két kézzel.
- Eltakarítom a gonoszt...
Szuszogja a démon. A szeméből a láng eltalálja Quentine szemeit.
- Az új gazdatest jobb. Dühösebb, erősebb. Te gyenge vagy. A bűneid gyengévé tesznek.
A tűzről Constantine látja a gyilkosságot, amit elkövetett, a bántalmazásokat és rablásokat, a tűz és a bűntudat perzseli őt, de a karja egyre jobban fénylik. Kira szembesül, hogy mit tett embereket ölt. talán szellemlovas vezette, de Kira élvezte. Mészárolt, megbánás nélkül, sokan azok közül még kezet sem emeltek rá mégis mind meghalt. A két természetfeletti egyszerre sikolt fel a fájdalomtól. Bent ezt hallja meg a katatón állapotban fekvő díler zsebébe pénzt nyomkodó fiú. Hirtelen képes átlátni a falon, ki a folyosóra és látja a lángoló csontvázat motoros szerkóban és a vele küzdő fénylő karú film noir figurát.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 21 Júl. 2014, 22:06

Nem mondanám kellemes érzésnek, amikor egy lángoló koponyát markolászva kell szembenéznem a saját bűneimmel, de ez benne van a pakliban, ha az ember a Szellemlovas után indít hajtóvadászatot. Már életemben is sok ember múltjában jártam, láttam a bűneiket, a szennyes életüket, és én magam sem éltem sokkal jobb életet. Miután meghaltam, és feltámadtam, egy ideig próbáltam a jó oldalon állni. De miután megtalált a Szellemlovas ereje, nem bírtam sokáig fenntartani az irányítást. Azután… Azután kezdődtek a durva dolgok. Amit Szellemlovasként tettem, az viszont nem egyszerűen az én bűnöm, egy démoni erő kényszerített rá, így az egyetlen megbánnivalóm az, hogy beengedtem ezt az erőt. Elhittem, hogy irányíthatom. Sok szenvedést és kínt láttam, de amit most átélek… Amit miattam kellett sokaknak átélnie, az rosszabb, mint bármi. Az egyetlen dolog, ami a fájdalom mellett jelen van a tudatomban, hogy addig szorítom a Szellemlovas koponyáját, amíg össze nem roppan, vagy el nem hagyja a démon a testet. Más különben nekem végem, ez egészen biztos. Összeszorított fogakkal erőlködöm, hogy kibírjam a fájdalmat, ami csak a fejemben létezik.
-Én megszabadultam tőled és a bűneimtől… Most őt is felszabadítom!
A szavakat préselem a fogaim közt, miközben szorítom a koponyát, és próbálok nem elájulni. Minden erőmre szükség van, hogy talpon maradjak, de ha rajtam múlik, ő fog először összeesni. Ezúttal nem hagyhatom, hogy újabb gazdatestet találjon, nem egyszerűen elűznöm kell a démont. Meg kell semmisítenem.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronx utcái Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Kira Sign Szer. 23 Júl. 2014, 23:42

Sikerült hátra csavarnom az angyal kaját és a szemkontaktust fenntartanom közben. A kínai vagy az egyre ragyogó kezét látva, de valahogy lehull a fátyol a szememről, amit a szellemlovas tartott elém.
~ Mit művelek?!
Kérdem magamtól, majd elfog a düh, magamra vagyok dühös és a lovasra, hogy hagytam magam befolyásolni.
- Taszítsd el magadtól az angyalt és engedj ki! Emberi alakban akarok újra lenni!
Kiáltom, de lehet csak a lovasnak.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Bronx utcái Sexymechanicbyparkleggy Bronx utcái Girloffantasybymanofins Bronx utcái Jinx_by_fazie69-d6o4rki Bronx utcái Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Bronx utcái 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 30 Júl. 2014, 15:12

//Most veszem észre, eddig rossz színt használtam Ralffal, ezért most áttérek a jóra. //
A két forma továbbra is egymással van elfoglalva, miközben én fizetek, és távozni készülök. Ezt onnan tudom, hogy látom őket, vagyis hogy befleshelem a harcukat. Ebben azért vagyok biztos, mert nem tűnhetett el a fal köztünk. Úgy tűnik, már az is elég, hogy a fű közelébe kerüljek, hogy visszajöjjön a fura mellékhatás, ami már régóta kísért. Lehet le kéne álljak vele? Áh, inkább besodrok egy cigit, kutyaharapást szőrével. Megpróbálok emlékezetből tájékozódni, és az ajtó felé indulni, miközben gépiesen veszek elő egy cpt, hozzá egy kis dohány és fű, majd sodrás. Oda se kell figyeljek, már elég profi vagyok hozzá. A bekészített csiga is a helyére kerül persze.
Mire kiérek a folyosóra, ha sikerül, már elkészült a cigim, és a számba véve gyújtom meg, miközben a két alakra nézek, majd a zsebemben lévő tabletták jutnak eszembe. Ki kéne teszteljem rajtuk, elő is veszek két darabot a háromból, és lazán megpróbálok odasétálni, és a szájukba dobni. Eléggé egymással vannak elfoglalva, talán sikerül.
- Ajándék tabi, ki ne köpjétek. -teszem hozzá, majd türelmesen várok.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Morsus Csüt. 31 Júl. 2014, 01:20

A két entitás harca, mint Yin és Yang. Perzselő pokoltűz és mennyei fény. Mindkettőt emészti a bűn, de egyik sem pihen meg. Ralf kilépve két mnh-t dob el. Egy a szellemlovas szájába, ahol az semmivé ég, mivel a lovas nem több, mint egy lángoló csontkollekció. A második viszont Constantine torkán megy el ordítás közben. Constantine nem angyal, de már nem is mutáns. Valahol a kettő között van. Égi erejű halandó, a szer azonnal hatni kezd. A férfi szeméből is fehér fény árad a lovasra. Majd a kezéből a világosság akkora lesz, hogy robbanásként taszítja hátra a démont. A csontokon elhal a láng és csak fekete füst repül fel. Quentine lebegve nézi ellenségét. Máshogy látja a világot. Már látja, hogy ez egy megszálló démon, ami gazdatestet keres. Látja, hogy ő csak egy kapu volt ennek a démonnak a mi világunkba. Kira belülről küzdött ellene így a következő vakításnál a Szellemlovas ketté szakadt. A folyosó egyik oldalára Kira eset, fáradtan és gyengén. A másikon a démon emelkedett fel, akit Constantine ebben az állapotában azonnal felismert: Zarathos.
Bronx utcái 2276020-zarathos_da11_2
- Átkozott...
Súgja a bosszúálló démon majd neki ront a város angyalának. Az védekezni akar így koncentrálva a kezébe gyűlik egy maroknyi fény. A saját lelke. Eszközzé formázza azt, fegyverré a démon ellen.
Bronx utcái 639644-x_infernus__021
A démon pontosan beleugrik a kardba. Pokoltüzet lehel üvöltése közben Quentine-re, de már a lángok sem érik el őt. Az üvöltése földöntúli, velőt rázó, szenvedő sikoly, mint egy vadkan beteges vinnyogása fémes kések reszelésével. Zarathos elkezd szétfoszlani és pár pillanaton belül semmivé válik. A szellemlovasnak vége.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 04 Aug. 2014, 16:22

Sosem éltem még át ehhez foghatót, sem fájdalmat, sem megkönnyebbülést, ahogy a démonnal harcolok. Mikor végre elszakad a testből, akkor látom meg valódi énjét, és az egész világ megváltozik számomra, mintha lehullna egy lepel a szemem elől. Ösztönösen teremtem a kardot a kezembe, amiről nem tudtam, hogy létezik. A fénylő karom mintha a lelkem meghosszabbítását alakítaná ki, a démon pedig valószínűleg legalább ennyire meglepődik a dolgon. Ahogy beleszalad a pengébe, villámcsapásként ér véget a harc. A démon miatt átélt szenvedés véget ért, és a kardom… A lelkem megölte őt. Ekkor veszem észre a földön fekvő lányt és mellettem álló drogost. Vajon csak a fájdalomtól képzeltem, vagy tényleg bedobott valamit a számba?
Kifújom magam és koncentrálok, hogy a lélekkard fénye ismét visszaolvadjon a kezembe. Nem lehet véletlen, hogy ez a képesség most jelent meg, nyilvánvalóan tetszett a fentieknek, hogy a Szellemlovas nyomába eredtem. Talán végre szereztem egy jó pontot, és ezzel jutalmazták.
-Mondtam, hogy tűnj el innen, öcsi – szólok oda a drogos srácnak, majd nyelek egyet, mert úgy érzem, valami megakadt a torkomon. – Rohadt junkie-k – jegyzem még meg csak magamnak. – Az atyaúristen is hozzájuk szólhat, le sem szarják, mert azt hiszik, csak egy jó trip az egész.
Felveszem a fáslit a földről, és gyakorlott mozdulattal tekerem be a fénylő kezemet. Még mindig nehezen hiszem el, hogy sikerült legyőzni a démont, ami nem sokkal korábban még engem is irányított. Azt hiszem, törlesztettem az adósságomat. A földön fekvő nőhöz sétálok, és közben rágyújtok egy cigire. Megnézem, él-e még, és mennyire van ramaty állapotban.
-Hé, lábra tudsz állni?

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronx utcái Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Kira Sign Kedd 05 Aug. 2014, 22:44

A lovas nem enged a felszínre törni. Kiabálhatok neki, mindhiába, úgy érzem magam, mintha a saját testem rabja lennék, aki legszívesebben toporzékolna, de még a szeme se rebben meg, úgy ahogy ő azt akarná. Egyszer csak a drogos, egy-egy tablettát dob a torkunkba, a szellemlovas tüzében az amit én kaptam elégett, legalábbis ezt hiszem, ellenben az angyalnak, mintha hirtelen megnövelte volna az erejét. A fény elvakít, megnyugtatóan fehér, de mégis félelmet kelt, vajon mi lesz velem, ha legyőzi a lovast.
Míg küzdök és agyalok, az angyal egyre többször villan fel. Az egyik villanásnál, hirtelen furcsa dolgot érzek, fájdalmat a hátamban, és magam előtt látom a szellemlovast aki tovább harcol az angyallal, aki időközben a kezébe teremtett egy kardot. A harcnak hamar vége lesz. Az angyal arat győzelmet.
Kissé gyengének érzem magam, de mivel érzem a hátamban a fájdalmat, miután kirepültem a lovasból, így azt feltételezem, hogy élek és nemcsak egy szellemként vagyok jelen.
Mikor az angyal odalép hozzám, akkor már biztosra vehettem, hogy csak a szellemlovasnak lett vége.
- Azt hiszem.
Megpróbálok önerővel felállni, ha pedig nem megy, akkor a telekinetikus erőmet is latba veszem ehhez. Elvégre csak a testem fáradt, az elmém nem.
- Úgy restellem azt a történteket. El kellett volna küldenem a lovast, miután megmentette az életemet.
Mondom, de a második mondatot inkább csak mormolom magamnak, bár azért halkan hallani lehet, de nem annyira, hogy ne hallja az angyal.

// Lehet néhány szabad kör Z ?  Smile //

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Bronx utcái Sexymechanicbyparkleggy Bronx utcái Girloffantasybymanofins Bronx utcái Jinx_by_fazie69-d6o4rki Bronx utcái Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Bronx utcái 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 05 Aug. 2014, 23:04

A lángfejűnél nem igazán használ semmit, de a ledes kezű cosplayes jelmeze durván beindul tőle. Lehet, hogy nem is jelmez a dolog? Nos, vagy haluzok már megint, vagy kajakra leidézett a csávó egy kardot. Ha belegondolok, hogy Levi lila lett a múltkor, Killbane meg rendőrautókkal dobálódzott, akkor jobb ha elfogadom, hogy a drogipar hihetetlen mértékben fejlődött az elmúlt években, és ugrásszerűen megnövekedett a doppingok hatása. Durva. Közben kinyír valami másik manifesztálódott tagot is, miközben én hol a férfira, hol a megmaradt tablettára nézek.
- Tesó, komoly ez a dopping, mi? Inkább köszönd meg Ralfy fiúnak, hogy adott a cuccból. Nem mindenki kap ám ingyen csak úgy az utcán, és amúgy se olcsó anyag. - tárom fel szemei előtt az igazság kapuját, letüdőzve a füstöt, és lent tartva.
- Egyébként meg voltak már durva trippjeim, de egy kitalált figura, az évtízezred marketingfogása még nem manifesztálódott előttem, nagy sajnálatomra. Pedig megkérdezném a kacsacsőrű emlősről. - válaszolom a sértegetésére, és vigyorogva dőlök neki a falnak.
- Amúgy meg nem tűntök vásárlóknak, mi dolgotok M. szerény kis drogtanyáján? - kérdezem az ismeretlenektől, miközben visszateszem a zacskóban lévő utolsó szem bogyót a zsebembe. Asszem ezt majd én használom el.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Morsus Kedd 05 Aug. 2014, 23:16

/Szabad körök engedélyezve, kellemes beszélgetést Smile Figyeljetek, hogy meglegyen a hat sor/

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 06 Aug. 2014, 18:30

A lány nagyjából jól van, feltápászkodik, és még beszélni is tud, ezek szerint nem nagyon viselte meg a dolog. Mikor én szabadultam meg a démontól, nem volt túl sok utóhatása, de én már eleve halott voltam, szóval nem ugyan az a dolog.
-Emiatt ne fájjon a fejed, nem te vagy az első, akit megszállt, de legalább te lettél az utolsó. Nem könnyű ellenállni, ezt első kézből tudom – teszem még hozzá, és megint a srác felé fordulok, aki közben löki az értelmetlen sódert. Eddig idegesített a jelenléte, de most, hogy már vége a harcnak, csak simán jelentéktelen.
-Nem vagyunk vásárlók… Jobban tennéd, ha te sem lennél az, de gondolom az elvonó ötletére csak tovább poénkodnál. Épp csak démont űzni ugrottam be – válaszolok végül a kérdésére, ezen majd jól elhülyülhet megint, vagy megpróbálhatja felfogni, mit látott.
A cigarettámba szívok, és jóleső érzéssel kifújom a füstöt, miközben végignézek a lepukkant helyen. Nem épp az epikus harctér, de erről nem is fognak tudósítani, kis szerencsével még a lapokba sem kerül be, elvégre néhány drogoson kívül senki nem látta az esetet.
-Most már nincs mitől félni, azt hiszem, végleg elintéztem. Viszont jobb, ha lelépünk, mielőtt túl nagy feltűnést keltünk. Gyere, hívunk neked egy taxit, nem árthat, ha megnéz egy orvos – fordulok ismét a lány felé, és ha beleegyezik, elindulok az utca irányába, hogy elkezdhessek integetni. Határozottan jobb esélyek elé nézek, mint amikor Sarah, kis híján pucéran, szárnyakkal állt mellettem az út szélén.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronx utcái Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Kira Sign Szer. 06 Aug. 2014, 19:08

Az angyal próbál nyugtatni, hogy ne okoljam magam, de ettől még ez nem változtat a történteken.
- De ez még nem változtat a tényeken, hogy mit tettem lovasként. Talán nem is volt nagyobb bűnöm míg vele nem találkoztam. Bár ha nem találkoztunk volna, akkor én már halott lennék. Egy rasszista szervezet áldozata.
Mondom, majd meghallom a drogos idegesítő hangját hogy nem fogja fel, hogy mi folyik itt.
- Szerinted mégis miért jöttem ide? Az volt a cél, hogy megtisztítsak pár embert a bűneitől. De most már megnyugodhatsz és leléphetsz, mielőtt a díler felébred és elveszi tőled a szerzeményedet.
Az angyal szavaira, hogy lépnünk kéne csak lesütöm a fejem.
- Mégis hová? Kórházba oké, de aztán? Félek, ha hazatérek, azzal aláírom a halálos ítéletét az utolsó barátomnak is. Egy banda korábban már megkínzott és a szemem láttára loccsantotta szét a legjobb barátom fejét. Nem akarom hogy a testvére is így végezze.
Mondom az angyalnak már kissé párás tekintettel, elvégre kissé lelkileg megviselt engem ez az időszak. Az egész olyan volt mint egy hónapokig tartó rémálom.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Bronx utcái Sexymechanicbyparkleggy Bronx utcái Girloffantasybymanofins Bronx utcái Jinx_by_fazie69-d6o4rki Bronx utcái Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Bronx utcái 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 06 Aug. 2014, 21:24

Elkezdenek beszélgetni, majd hozzám is intéznek pár szót. A fickó szavaira hangosan felkacagok, és könnyeimet törölgetve nézek a két tagra.
- Nem vagy fogyasztó mi? De azért démonokat űzöl. Hát persze. Figyi, súgok egy titkot... - lehalkítom a hangom, és a számoz teszem a kezem, miközben paranoiásan körülnézek, hogy mások ne hallhassák meg a titkomat.
- Én sárkányvadász vagyok. - mondom halálosan komoly arccal, majd nem bírom, elröhögöm magam. Vicces tagok ezek, de undorítóak is. Undorodom az ilyentől, megjátsza hogy ő nem nyúl a szerekhez, úgy tesz mintha nem érdekelné, de most is full készen van. Szánalmas. Ez után a csajhoz fordulok.
- Szivem, honnan a faszomból kéne tudjam, hogy te miért jöttél ide? Kiplakátoltad a várost, vagy benne volt az újságokban? Közvetítette a tv? Nem vagy te olyan nagy szám, csajszi. Egyébként meg minden ki van fizetve, életemben nem loptam el egy fogpiszkálót se, sose szorultam rá. Bár ha egyből ebből indulsz ki, akkor már van tippem, hogy miért lehetsz itt... - fejezem be, még mindig a falnak dőlve szívva a cigimet.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 09 Aug. 2014, 17:51

A drogos srác csak nyomja tovább a műsorát, nem izgalmasabb, mint bármelyik részeg csöves az utcán, aki a világ végéről papol, vagy Jézust hirdeti. Épp emiatt most már nem fordítok rá sok figyelmet, nem pazarlom az időmet arra, hogy neki válaszoljak.
-Ne is figyelj rá! Hidd el, ha valaki, hát én tudom, hogy minden bűnt megbocsátanak, ha eleget gürizel érte. Na gyere, ha nem is kórházba, akkor is le kell innen lépned, ez a hely nem embernek való.
Ezzel most már mindenképpen elindulok, és remélhetőleg sikerül lerázni a drogos srácot, mert nem tartok igényt a frappáns sértegetéseire.
A másik sztori sem kerüli el a figyelmemet, amit a lány mesél a barátjáról. Ezek szerint a csaj sem szentéletű, legalábbis ha olyan haverjai vannak, akik a bandák ügyeibe keverednek, akkor ő sem lehet makulátlan.
-Figyelj, nem tudok semmit a barátodról és erről a bandáról, és nem is akarok belefolyni az életedbe. – Nem térek ki rá, hogy miért nem, valószínűleg a lány nehezen értené meg, hogy nem tartozom az élők közé úgy, ahogy ő, vagy a srác odabenn. - De kezdetnek elmehetnél a rendőrségre. Egy gyilkosság mellett nem fognak elmenni csak úgy, és a barátoddal együtt védőőrizetet kaphattok. Persze, a bandákat nem könnyű felszámolni, de lehet, hogy a rendőrség kap egy kis segítséget. Ki tudja, manapság egyre több fura alak rohangál az utcán. Ehhez mit szólsz? Bátor csaj vagy, látom rajtad, nem mindenki lenne képes így harcolni a lovas ellen, és te nem törtél meg. És ha egy démont lenyomsz, akkor nehogy már egy pár utcai gengszter ijesszen rád?!
Próbálok lelket önteni a lányba, mert jelenleg nem úgy néz ki, mint aki megkönnyebbült a démon távozása miatt, sokkal inkább mintha még jobban be lenne szarva, mert a démon nélküli élete is veszélyes, ráadásul itt nem halhatatlan.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Bronx utcái Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 09 Aug. 2014, 18:31

A férfi látványosan leszarja a fejem, ami csak olaj a tűzre. Amúgy már rég leléptem volna, mert elég unalmasak, de így inkább maradok kicsit baszogatni őket. Úgyis ráérek. Végighallgatom ahogy a fődrogos faszi beszél valamit bandákról, ekkor tűnik fel, hogy a csaj eléggé parában van. Aha, mánikus paranoia. Még hogy nem használnak anyagot, mi? Mielőtt a csaj válaszolhatna - a változatosság kedvéért - ismét elröhögöm magam.
- Vagy éppen kurvára leszarja a pofád a rendőrség, és kiadnak a bandának, akik még át is mennek rajtad. Sőt, a zsaruk tuti rád verik az egészet, és úgy adnak oda a tagoknak. Nem próbáltam még, de biztos kellemetlen, ha egy csapat pszichopata állat erőszakol meg. - próbálom én is lelkesíteni egy kicsit a csajszit.
- Amúgy egy kis pontosítás, ahogy én láttam, a csaj kurvára nem nyomott le semmit, te voltál, aki bármit is tett.. - teszem még hozzá a lelkesítő beszédemhez.
-Szóval ahogy én láttam, kettőtök közül ő csak egy haszontalan picsa, akit hamarosan megerőszakol egy utcai banda. - lazán elpöckölöm az elszívott cigi csikkjét.
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Kira Sign Kedd 12 Aug. 2014, 16:01

// Bocs nem tudtam hogy én jövök, csak azt láttam, hogy Raten volt utoljára, azt hittem sorrendezünk XD. //

A drogos még leszól, hogy rám nem volt kíváncsi, pedig ah jól emlékszem többesszámban kérdezett. Az angyal próbál nyugtatni. Majd megindulok, mielőtt azért lelőném a témát azért még ennyit hozzáfűzök.
- A haveromnak se nekem semmi közünk se volt a bandához, csak annyi hogy rasszisták és engem mint mutánst kipécéztek, majd azzal kínoztak, hogy előttem ölték meg őt majd ha nem jön a lovas segítségül aztán engem is. Nem kérem, hogy folyj bele a dolgokba, csak ki kellett ezt mondanom anélkül, hogy valaki eztán bevágjon a diliházba, bocsi.
Mondom elhaló hangon, miközben mellette baktatok. A drogos mögöttünk jön, tovább pattog és olyanokat mond amivel eléggé felhúz, a félelmet átveszi a düh. Körbenézek, hogy nem lát e minket más, és mikor meggyőződtem, hogy tényleg nem akkor tele kinetikus erővel emelem fel a csávót és magam elé húzom, de még a levegőben tartom.
- Ide figyelj ne akarj engem felhúzni, eddig még nem bántottam senkit a lovas nélkül és nem is terveztem, de láthatod, hogy a jelenlegi lelki állapotomban ha tovább heccelsz simán, szóval higgadj le és ne pattogj tovább!
Mondom, majd elengedem és ő fél méterről fog talajt. megyek az angyal mellett, vagy ha az már eltűnt, vagy nem kíván velem menni, akkor elindulok kifelé Bronxból, elég a bűnös környékekből.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Bronx utcái Sexymechanicbyparkleggy Bronx utcái Girloffantasybymanofins Bronx utcái Jinx_by_fazie69-d6o4rki Bronx utcái Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Bronx utcái 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx utcái Empty Re: Bronx utcái

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.