Filmek

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Filmek Empty Filmek

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 21 Aug. 2011, 11:42

A majmok bolygója: Lázadás

A legújabb A majmok bolygója nem szűkölködik CGI-ban. Ugyanaz a csapat készítette a számítógépes effekteket, mint aki az Avatar-on dolgozott. Hála a profizmusuknak igazán szép képi világot kapunk. A fő cselekmény a majmok lázadását és szökését mutatja be, mindemellett láthatjuk, hogyan szeret egymásba James Franco és Freida Pinto, és miként távozik a túlvilágra John Lithgow, a csatatérré vált Golden Gate hídról már nem is beszélve.

Kétség sem fér hozzá, hogy a majmok viszik a pálmát, mind színészi játék (nem irónia!), mind a történet szempontjából. Bájos valójuk egyenesen a budapesti állatkertbe repíti a nézőt, hiszen aligha akad olyan látogató, aki nem az ő kifutójuknál tölti a legtöbb időt. Ez az empirikus párhuzam egy kis időre el is feledteti, szerencsére, hogy miért is ülünk a légkondicionált teremben.

De ugyan miért törnek be a laboratóriumba, ahol olyan szereket kísérleteznek ki mely a majmokat intelligensebbé, az embereket pedig egészségesebbé teheti? Vajon meddig akarnak elmenni mind fizikailag, mind átvitt értelemben? Mi a motivációjuk azon túl, hogy egy huszonéves részmunkaidős dolgozó rosszul bánik velük?

A választ a film közepén találtam meg, miután Charles Rodman életét veszti, és fia még utoljára átnézi a holmiját. Akkor az egyik könyv – melyet egy jó darabig nézeget – Shakespeare Julius Caesar-ja. A „Te is fiam, Brutus?!” egy olyan császár szájából hangzik el, aki mohósága és kegyetlensége folytán azokat állította maga mellé, akik később vesztét okozták. Egy kis történelemlecke így zárásként még egy meglehetősen gyenge forgatókönyvbe is tud életet lehelni.

A majmok bolygója: Lázadás-nak két alappillére van, példátlan CGI, valamint egy szívet melengető gorilla.

Filmek 0076

_________________
Filmek 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4392
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Thorhalla Kedd 11 Okt. 2011, 21:44

Avengers trailer.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Filmek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 15 Okt. 2011, 00:05

Fertőzés

Hollywoodból Wolfgang Petersen 1995-ös Vírus-a óta nem érkezett hasonló témájú mozi, ám a Soderbergh-filmmel összevetve az sokkal inkább az akcióra koncentrált, mintsem azokra az interperszonális, társadalmi és gazdasági folyamatokra, amelyeket egy ilyen (egyelőre szerencsére csak fiktív) szituáció generál(hat).

Beth (Gwyneth Paltrow) egy hongkongi üzleti útról érkezik haza férjéhez (Matt Damon) és kisfiához, ám néhány óra múlva habzó szájjal összeesik és meghal – ezzel párhuzamosan látjuk, hogy az útja során vele érintkezők rövid időn belül hasonlóan csúnya véget érnek. A nőtől induló, új, ismeretlen vírus fénysebességgel kezd szétszóródni szerte a világban, átadásához elég egy szimpla kézfogás. Elszabadul a pokol, az amerikai járványügyi hivatal (Laurence Fishburne és Kate Winslet képviseletében) akcióba lép, és felmérve a helyzet súlyosságát, próbálja menteni a menthetőt, amíg kutatócsoportja a vírus ellenszerén dolgozik…

Soderbergh vírus-mozija nagyon korrekt – ügyesen szövi egybe a párhuzamosan futó cselekményszálakat, beránt a sztori, jó a tempó, felvonul előttünk fél tucat A-kategóriás sztárszínész, az utolsó jelenet pedig nagyon-nagyon üt –, de végeredményben semmi újat nem mond nekünk a világról, amelyben élünk.

Filmek 01196

_________________
Filmek 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4392
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 08 Jan. 2012, 14:18

Sherlock Holmes 2. – Árnyjáték

Szinte napra pontosan két éve mutatkozott be Guy Ritchie Sherlock Holmes-adaptációja. Most pedig itt a folytatás. A brit rendezőzseni ezúttal is nagyot alkotott, bár az elvárás is nagyobb lett.

Az első részhez képest Robert Downey Jr. és Jude Law sokkal kevésbé vetekszik egymással, összemelegedtek már annyira, hogy erre nincs szükség. De még így is a legjobb pillanatai a filmnek, amikor a két alfahím egymásnak feszül, akár csak verbálisan is.

A sztori az első résszel szemben már nem a két nyomozózseni egymásra találásáról szól, hanem egyenesen a nyugati civilizáció megmentéséről. Holmes végre emberére akad, nyomába eredhet annak a zseniális bűnözőnek, aki mindarra képes, amire ő… csak a rossz szolgálatában. Moriarty professzor lelkiismeret-furdalás nélkül követi el a legvadabb bűntényeket. Ha érdekei úgy kívánják, még az osztrák koronaherceget is képes meggyilkolni.

Miközben Watson az esküvőjére készül, társa nyakig merül az ügybe, és nemcsak a doktort, hanem saját, szintén zseniális bátyját és egy gyönyörű, de veszélyes jósnőt is magával ránt. Egész Európán keresztül folyik az üldözés, és a professzor egy lépéssel mindig előttük jár.

A képi világ a lassítós trükkökön túl ezúttal is lenyűgöző. Az első részhez hasonlóan ezúttal is a tökéletességre törekedtek, és ami még ennél is fontosabb: a természetesességre.

A Sherlock Holmes 2. – Árnyjáték zseniális poénokat rejt, ezúttal is könnyed, önfeledt szórakozást biztosít két órára, és egyben egy időutazást egy olyan korba, amikor még az emberi leleményesség mindennél többet ért.

Filmek 1156

_________________
Filmek 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4392
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 28 Ápr. 2012, 14:39

The Avengers – Bosszúállók

Ambiciózus vállalkozásba kezdett a Marvel az előző évtizedben. Úgy gyártott a kiadóhoz tartozó szuperhősöknek (Vasember, Amerika Kapitány, Thor) eredettörténeteket, hogy azok nem külön univerzumokban játszódtak, hanem, ahogy a képregényekben is, ugyanabban a valóságban. Apró, gyakran csak a rajongók által dekódolható jeleket helyeztek el a filmekben, utalva arra, hogy ezek a különálló történetszálak előbb-utóbb össze fognak érni. Ezt az ígéretet teljesíti be a Bosszúállók.

2 óra 20 perces a film, mégis észrevétlenül telnek a percek, fel nem merül egy pillanatra sem, hogy a rendező, Joss Whedon húzná az időt. Kisebb csörtékkel, laza egysorosokkal szintesítik a csapattá kovácsolódás útját, mígnem elérkezik a végső nagy csata, ahol a hat hős eltökélten, felettébb mérgesen és bosszúszomjasan száll szembe a pökhendi Loki túlerőben lévő seregével. Vállvetve küzdenek a lélegzetelállító összecsapásban és ez az, amire mindenki várt a képregényes crossoverek óta: hogy végre együtt láthassa Thort, Vasembert, Amerika Kapitányt, Hulkot, Sólyomszemet és a Fekete Özvegyet, hogy Nick Fury feszítsen a Helicarrier parancsnoki hídján, és hogy a karót nyelt, mogorva Maria Hill célzásra emelje fegyverét. Whedon feladta a leckét: egyrészt így kell egy több mint 200 milliós filmet letenni az asztalra, hogy minden centje meglátszódjon a vásznakon, másrészt a milliókból egy tetszetős, lenyűgöző, szórakoztató filmet készített. A Bosszúállók mellesleg egy hatalmas fityisz a DC felé, hiszen Batmanen kívül nem igazán tudtak a Marvel nyomába érni (bár azzal is maguk mögé utasítják a konkurens képregényfilmek döntő többségét).

Egy ilyen filmnek még azt is megbocsátom, hogy a magyar fordításban a csapat neve nem „a Bosszú Angyalai” lett, mint eredetileg, a képregényekben.

Filmek 11102

_________________
Filmek 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4392
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Thorhalla Vas. 29 Ápr. 2012, 21:10

A film zseniális volt, nekem nagyon tetszett, a végén a kis megszokott előzetes is ^^ Ma már igencsak fáradt vagyok, de holnap írok egy hosszú értékelést róla Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Filmek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 30 Ápr. 2012, 13:24

The Avengers – Bosszúállók

Még soha sem csináltam ilyet, így most megpróbálkozom valami kritika/értékelés írásával. Szóval nézzétek el nekem, ha nagyon rémes lenne. Először próbálom teljesen átlagos mozi néző szemével nem spoileresen megírni, aztán képregényes szemmel és spoilerrek együtt.

Nagy várakozásokkal tekintettem a film elébe, nagyon vártam, ugyanis sok híres kari, sok szereplő összehozása úgy, hogy mindenkire maradjon idő és ne legyen elhanyagolva alapból is nagy kihívásnak tűnt. Bár a csapat száma itt redukálva volt és nem is a képregényes Bosszú Angyal csapat az, amit összehoztak, de így sem volt panaszom. A kép világ remekre sikerült, igencsak látványos és zseniális filmet hoztak össze. Én Mani-val ellentétben nem bocsátom meg nekik a Bosszúállók nevet, az eredetit meg kellett volna hagyniuk. Mint korábban a marveles filmek itt is sok humor van benne, így a hasizmokat is próbára teszi a film. Saját részről időnként picit túl erőltetettnek éreztem egy-két poént és olyan helyre is került vicces megjegyzés, ahova nem kellett volna. Meg volt egy jelenet… arról majd a spoileres részben. Amit még negatívumnak tudnék felírni, hogy én túl zsúfoltnak éreztem a filmet. Néhol túl gyorsan történtek az események és nem volt kellően kifejtve egy-egy részlet. Kicsit túl rövidnek éreztem ezt a 2 óra 20 percet a filmre, szerintem majdnem a duplájával még jobb filmet össze tudtak volna hozni. Illetve a szinkronnal nem voltam még kibékülve Thor és Loki szinkronhangja volt ami igencsak sántított meg azé, akivel Loki szövetségben volt, neki egyáltalán nem ezt a hangot képzeltem korábban.

Amennyi pénzt kaptak rá, valóban jó helyre került a minden egyes fillér is és annak ellenére, hogy sokat vártam a filmtől nem csalódtam benne.
És egy apró figyelmeztetés, a stáblistánál mindenki várja ki a végét, itt is van rövid előzetes, mint ahogyan már korábban megszokhattuk.
Részemről a film egy olyan 8,5-9/10 osztályzatot kap, de csak, mert igazán nagy fan vagyok és sok minden volt benne, amivel megvettek kilóra.


És akkor a spoileres rész, aki azoknak is több pontban magyarázatot szolgálhat, akik nem ismerik a képregényes dolgokat és egy-két pont igencsak zavaros lehetett a film.
Spoiler:

Igazából ezek lennének a végszavaim, mindenkinek ajánlom a filmet, mert ez szerintem olyan, hogy többször is meglehet nézni, nem csak egyszer.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 19 Szept. 2012, 19:23-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Filmek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 08 Jún. 2012, 22:57

Prometheus

Ridley Scott megcsinált egy megaköltségvetésű, a mai elvárásoknak minden tekintetben megfelelő, jó filmet. Egyetlen hátránya, hogy mindenki A nyolcadik utas: a Halál-hoz viszonyítja, azzal szemben azonban alulmarad. Erőfeszítései leginkább a látványban mutatkoznak, ám a sztorira is tettek egy lapáttal. Nagy ívű, gondolatébresztő sci-fit akartak, ugyanakkor szörnyes horrort is, aztán egyik téren sem teljesítettek valami fényesen. Két szék közül a pad alá estek. Külön kiemelném a feszültségkeltés Scottra jellemző módját, marha jól húzza az ember idegeit. Sajnos félúton elfogy a szusz, és kifullad a film. Jönnek a klisék, ezerszer látott jelenetek és a középszerűség – szerintem gyengécske befejezéssel. A színészek közül Charlize Theron bármit is csináljon, az jól áll neki. Rezzenéstelen arccal – mint egy tábornok – masírozik az űrhajó folyosóin, s olyan fagyosszent, hogy a forró kávé szupravezetővé válna mellette. Szerepe itt ki is merül. Michael Fassbender ismét igazolja tehetségét, majdnem elviszi hátán a filmet. Noomi Rapace karrierje beindult, színes jelenség. Mosolygós, de vad is, tele tűzzel. Érte lehet szorítani. Ő lesz az új Ripley?

Összességében a Prometheus remekül összedobott, látványos blockbuster egy minden hájjal megkent rendezőtől. De félek, az önmaga által gerjesztett hisztéria okozza majd a vesztét.

Filmek 1366

_________________
Filmek 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4392
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 14 Júl. 2012, 15:38

The Amazing Spider-Man – A Csodálatos Pókember

Jó dolog az előzményfilm, főképp akkor, ha egy több évtizede íródó filmfolyamnak próbálja elejét venni. Pókember esetében érzésem szerint erre viszont még nem volt szükség, ezért inkább újraszőtt első részről van szó. Ugyanakkor csavarosabb és erősebb a sztori vezérfonala, mint elődjénél.

A Csodálatos Pókember több téren is túlszárnyalja a korábbi filmeket, a főszereplők, a humor, a kevésbé érzelgős hangvétel is jól áll neki, de ezzel együtt sokkal egyenetlenebb film, mint a 2002-es Pókember. Szinte minden jól sikerült jelenetre jut egy gyatra. Mindezek ellenére tény, hogy a Pókember-franchise újra elindult két sokra hivatott színésszel, akik a tökéleteshez közelítve formálták meg Pókembert és Gwen Stacyt. Most már csak egy hozzájuk méltó filmet kellene készíteni, amely nem elégszik meg azzal, hogy átlagos nyári látványosság legyen. Erre minden esély meg is van, ugyanis az eredettörténet ezennel ki lett pipálva, legközelebb elő lehet venni a nagyközönség által nem ismert történeteket Pókember félévszázados múltjából.

Filmek 1396

_________________
Filmek 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4392
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ogre Szomb. 14 Júl. 2012, 19:41

Megnéztem a "Csodálatos" Pókembert és elég sok mondanivalóm van róla, leírom ide, ha elolvassa valaki, ha nem. Tegnap néztem meg a fimet egy angliai város mozijában, és szerencsére a nyugati első filmélmény rengeteget dobott a hangulaton. Először is a hang sokkal jobb, néha teljesen libabőrös lettem olyan jól volt berendezve az összes hangszóró (mondjuk főleg előzeteseknél, de akkor is), másrészről baromi jó érzés volt tapsolni egy mozifilm végén, mégha annyira nem is tetszett az alkotás. Szerintem Magyarországon is tapsolni kéne a filmek végén, ezt még akkor is támogattam mikor még gondolat sem volt, hogy kijönnék. A taps szerintem egy olyan szimbolikus dolog, amivel meg lehet emelni egy egész művészeti ág színességét. Hiába nem hallja csak a néző, de mégis egy szimbólum. Akár egy nyelvi fordulattá is válhat pl: Nem tapsolt senki a film végén... - ezzel jelezve, hogy mennyire rossz volt az alkotás. Na mindegy.

Spoiler:
Összességében egy "meh"-re értékelem. A film végén azt kívántam volna, hogy Raimi ezekkel a színészekkel forgatta volna le az eredeti három Pókember filmet, akkor se lettek volna tökéletesek, de akkor már talán közelebb kerültek volna az igazi Pókember filmhez.
avatar
Ogre
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Morsus Vas. 15 Júl. 2012, 16:37

Te nem Angliában vagy?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ogre Vas. 15 Júl. 2012, 20:40

Nyugat, mert Nyugat-Európa. Most nem akartam felvágni, ezért nem írtam, meg nem is ez a lényeg Smile
avatar
Ogre
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ogre Pént. 20 Júl. 2012, 21:45

Négyszer néztem meg a The Dark Knight-ot a mozikban mikor megjelent, ezzel ő lett a legtöbbet moziban látott filmem, de sajnos nem a legjobb indokokért. A Batman: Kezdődik-et imádtam, nagyon tetszett az újragondolás és, hogy nem pontosan viszont az egyik kedvenc képregényemen, a Batman Year One-on alapult. (Az egyetlen dolog, ami talán nem tetszett benne a címe "Batman: Kezdődik" az akkoriban sokat parodizált: "Apa: Kezdődik" c. reklámra utalt, és egyébként is egy gyenge név volt, lazán hívhatták volna Batman: Year One-nak, vagy bármi másnak.) A The Dark Knight-ra hatalmas, hatalmas nagy elvárásokkal mentem be, és lehet, hogy részben emiatt, másrészről pedig, hogy időközben hatalmas Batman fan lettem, csalódtam. Nekem hiányzott valami, amit nagyon sokáig nem tudtam megfoglmazni, és emiatt ültem be többször is megnézni, mert körülöttem úgy tűnt mindenki el volt tőle ájulva és nem értettem, hogy én miért nem. Most már tudom mi hiányzott: Ez a Batman, nem az a Batman, akit én szerettem volna a vásznon látni. A karakterből, a történetből és legfeltűnőbben a város kinézetéből eltűnt bármiféle misztikum. A történet túlrealizálása azt okozta, hogy a film fő témája a pénz és politika körül forgott (Na meg ezeknek a káosszal való irányításán), Gotham nem volt többé Gotham, csak egy tipikus Amerikai nagyváros egy denevérnek öltözött pasassal és ez a földhözragadt történet engem nem tudott megfogni, lehet egyszer jobban fogom értékelni a filmet, (már most jobban értékelem, megint újranézve úgy téve, mintha nem Batman film lenne sokkal jobban élveztem.) de addig sajnos kisebbségben maradok a kis negatív élményemmel.
A The Dark Knight Rises-ra semmiféle elvárásom nem maradt, az előzetesek elég idióta szeleteket vettek ki a filmből, mintha Michael Bay verzióját látnám, csupa robbanás, csupa értelmetlen duma. A nagyon gáz poszterek sem segítettek, ezekben az esőmosta karakterpozterekben a saját első photoshoppos próbálkozásaimat láttam viszont, ahogyan a felhőkarcolók denevéralakot öltöttek és lángokban álltak az sem tetszett. Valamint az egész úgy tűnt, mintha az egész Eredet cast-ot átemelték volna ide, csak mert a rendező jól összehaverkodott a színészekkel.
Szerencsére mindenben teljesen tévedtem és a The Dark Knight Rises-t a kisebb hibáival együtt imádtam. Mielőtt jobban belemennék, elmondom, hogy jobban tetszett a Begins-nél is, és ha már az összes Batman filmet vesszük, kijelenthetjük, hogy ez a kedvencem.

Hm, hol is kezdjem... talán a pozitív csalódásoknál:

Eléggé féltem, hogy egy eredeti angol nyelvű filmre ülök be és semmi felirat, ráadásul még Christian Bale üvölt Batmanként, Bane-t pedig még az eredeti angolok se értették az előzetesben, én se értettem egy szavát sem. Szerencsére kijavították a hibát és 1-2 kivételtől eltekintve mindent értettem és sokakkal ellentétben nekem tetszett is ez a gépies hang. A másik pozitív élményem ez az új színész, Tom Hardy volt, akit eddig csak az Eredetben láttam, ott se csinált nagyon semmit. Na meg eleve Bane nekem nem akkora ellenfél, hogy lezárhssa ezt az epikus trilógiát. Szerencsére a színész remek volt, az alakítás szintén, remekül játszott és teljesen új életet lehelt a karakterbe.

"Calm down, Doctor! Now's not the time for fear. That comes later."

A másik, akit azt hittem, hogy csak úgy belenyomtak a filmbe, Joseph Gordon Lewitt volt, akinek első feltűnése is ezt sugallta, de később rengeteg mélységet adtak a karakterének és máris szorosan része lett a filmnek.
Anne Hathaway volt az egyetlen gyenge láncszem, de ő se volt rossz, csak egy picit felesleges. Marion Cotillard, az Eredet női "fő"szereplője is (aki szerintem egy iszonyat ronda ő, a hatalmas gülü szemeivel, de ezzel a véleménnyel is egyedül vagyok) oké volt.
Úgy tűnik a régiek is összekapták magukat, Christian Bale többet beleadott a szerepbe, mint eddig. Michael Cain két nagyjelenetében díjnyertes alakítást nyújtott és a másodikat meg is könnyeztem. Gary Oldman is még sokszínűbben játszotta

Gordon felügyelőt (Lassan már kilépett a nézők közé).

A forgatókönyv, a dialógusok, a csavarok mind előléptek egy új szintre, sok beszélgetésnek több mondanivalója volt, és több érzelem volt benne. Ha valaki nagy Batman fan, az nagyjábó rájön a csavarokra mégis tetszeni fog neki a megvalósítás és hogy hova rakták a filmben azt a bizonyos csavart.

Most jöjjön az, ami nem tetszett


SPOILER:

Spoiler:

És ami nagyon tetszett, de SPOILERES:
Spoiler:

Összességében nagyon tetszett, és tudom, hogy Nolan nem csinál több Batmant, de örülök is neki, mert kíváncsi vagyok más alkotócsapat mit fog kihozni a filmből, én személy szerint nagyon szeretnék, egy sötét, misztikus Batman filmet, ami ilyen komoly és remekbeszabott, mint a Nolan filmek. De ha rebootolják, akkor megbaszhatják magukat, mint a Pókembernél.
avatar
Ogre
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Azareus
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 26 Júl. 2012, 22:37

A Sötét Lovag – Felemelkedés

A Sötét Lovag – Felemelkedés olyat tesz, amit egyáltalán nem vártam tőle: minden tekintetben sikerrel emeli a tétet, és szárnyalja túl elődeit. Még monumentálisabb, még drámaibb, még izgalmasabb, még több bőrszerkós hős bunyózik benne, és minden eddiginél nagyobb pusztításnak lehetünk benne szem- és fültanúi. De ami a legfontosabb, hogy egyszerűen jobb a korábbi két Nolan-adaptációnál.

A Sötét Lovag-ot négy évvel ezelőtt legtöbbünk jogosan a legjobb képregényfilm posztjára emelte, noha sokak szerint a Batman: Kezdődik! sokkal jobban összeállt, és az eredettörténetek szokásos korlátain is sikerrel lépdelt át. Most a minden eddiginél grandiózusabb A Sötét Lovag – Felemelkedés kapcsán legtöbbször azzal találkozunk (vagy fogunk találkozni), hogy nagyon jó ugyan, de a középső darabot nem übereli. Én viszont úgy gondolom, hogy márpedig nagyon is übereli, mi több, kijavítja annak hiányosságait is, hiszen a záróakkord tudatában az előző filmeket is más szemmel nézzük majd.

Christopher Nolan – köszönet egy tökéletes trilógia tökéletes lezárásáért.

Filmek 1412

_________________
Filmek 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4392
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Thorhalla Vas. 23 Szept. 2012, 11:12

Van új trailer a Hobbit-hoz, nagyon-nagyon-nagyon várom már ezt a filmet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Filmek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 02 Nov. 2012, 16:39

Looper – A jövő gyilkosa

Az időutazás témája már lerágott csontnak számít, több műfaj merített belőle sikerrel, úgymint vígjátékok (Vissza a jövőbe, Bill és Ted), thrillerek (Időbűnök) és romantikus drámák (Az időutazó felesége), de jellegéből fakadóan alapvetően a sci-fi volt, van és lesz a téma igazi táptalaja. Mi, rajongók, ki vagyunk éhezve a jó sci-fire, amivel – valljuk be őszintén! – mostanában vajmi kevéssé kényeztet el minket Hollywood. A Looper – A jövő gyilkosá-ban – történetét tekintve – benne rejlik minden lehetőség, hogy az év sci-fije kitüntető címmel illethessük.

A film elsősorban a sci-fi rajongóknak ajánlható, akik már ki vannak éhezve egy jó történetre. Akik Bruce Willis személye és az akció miatt ülnének be rá a moziba, azok inkább maradjanak otthon, és tegyék be a lejátszóba a Die Hard valamelyik részét vagy Az utolsó cserkész-t, jobban járnak – bár Willis legutóbbi sci-fijétől, a Hasonmás-tól nagyságrendekkel jobban sikerült zsánerrel van dolgunk. A Looper nem hogy az év sci-fije, de különösképpen kiemelkedő film is lett, még ha nem is az akció a fő erénye.

Filmek 01257

_________________
Filmek 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4392
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 19 Dec. 2012, 22:12

The Hobbit: An Unexpected Journey – A Hobbit: Váratlan utazás

Jó másfél évtizeddel ezelőtt Peter Jackson nagy hőstette volt, hogy kiharcolta a stúdiónál: a hat részből és három kötetből álló A Gyűrűk Ura hadd legyen háromrészes. Ugyanez a harc most a legnagyobb hibának tűnt: A Gyűrűk Ura egyetlen részének vastagságát is alulról súroló A hobbit háromszor háromórásra duzzasztása aligha tűnhet másnak, mint elvakult pénzhajhászásnak. Arról nem is beszélve, hogy mennyivel kisebb horderejű regény A hobbit a húsz évvel később megjelent nagy műnél.

Az, hogy A Gyűrűk Ura-trilógia gyakorlatilag tökéletesre sikerült, alaposan megemelte a lécet A hobbit előtt – és Peter Jacksonnak nem is sikerült átlendülnie felette. De amit A hobbit megfilmesítésével elért, azt más skálán érdemes mérni: azáltal, hogy betömködte a regény lyukait, kitöltötte az űrt, amely a trilógia és az előzményregény között volt, majd megemelte az utóbbit, sikerült neki az, ami csak a legritkább esetben jön össze. Sokkal jobb filmet készített, mint amilyen az alapjául szolgáló regény.

Filmek 0136

_________________
Filmek 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4392
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Thorhalla Kedd 05 Márc. 2013, 19:12


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Filmek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Márc. 2013, 11:10

Az év legjobb híre, nem Momoa fogja játszani Drax-ot \o/
http://filmbuzi.hu/archives/2013/03/15/alakul-a-guardians-of-the-galaxy/

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Filmek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Danny Long Pént. 15 Márc. 2013, 12:39

Mert ő biztos sokkal jobb színész, nem?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Márc. 2013, 12:53

Én már kifejtettem, hogy nekem bárki jobb, mint Momoa arra a szerepre, mert szegényt nem tartom túl badassnek ahhoz, hogy csak úgy lazán előadja ezt:
Filmek DRAX-KILLS-THANOS-annihilation-issue-4

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Filmek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Danny Long Pént. 15 Márc. 2013, 13:00

Ezt már megbeszéltük igaz, továbbra sem értek egyet, de nem ez a bajom, hanem az, hogy az új csávó pankrátor és nem színész. (Nem akarok senki érintettet megsérteni, semmi bajom a pankrátorokkal, de ez egy A listás film, könyörgöm!)

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Márc. 2013, 13:29

Nah jah, én Karl Urban-t tudnám egyébként erre a szerepre elképzelni, ő remek színész és elég színes palettán játszott már és midnent remekül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Filmek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 17 Márc. 2013, 11:31

Hová lett a régi, jó, hollywoodi hozzáállás? Ha kopasz szereplő kell, Vin Dieselt a népnek! Razz

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Thorhalla Vas. 17 Márc. 2013, 13:19

Nem, ő sem passzolna oda Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Filmek Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Filmek Empty Re: Filmek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.