II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Thorhalla Kedd 10 Jan. 2012, 18:29

Egy régi kaland, amit már az előző oldalon szerettem volna lemesélni. Lásd ITT
Akkor ugyan nem sikerült, de most hátha nagyobb lesz érdeklődés, mint akkor.
A történet 2021-ben játszódik, alig egy évvel a Bukás után, a világ még próbál felállni a Bukás katasztrófájából és New York körül egy köd van. Egy csapat ment Attilan-ra, a város még aludt, hogy a közeledő Galactus ellen felébresszék a várost és a segítségükkel győzzék le Galactust. A kaland egyébként a VIHAR: Rejtett város volt.
A kaland során a városba érkező raptorokat a csapat legyőzte és sikerült elkerülni, hogy Attilan a Kéz és a Raptorok uralma alá kerüljön.
Ez a kaland arról szól, hogy mi lett volna, ha... a raptorok győznek és az Attilan-ra menő csapat elbukik.


A régi jóslat, amit eredetileg kevesen ismertek már mindenki számára közismert. "Egy ében páncélos halhatatlan sereg, amik maszkjukat levéve embereket esznek és ében szárnyakon járnak..." Ez mindenkinek a rémálma lett mára. Ugyanis a raptorok mindenhol ott vannak és teljes New York az uralmuk alatt van.
Hogy miként jöttek a Földre mind a mai napig rejtély. A Kéz emberei között bukkantak fel először, ott voltak Attilan-on is, amikor egy csapat segítségével az Embertelenek városa felébredt, de ezek nem azok voltak, akik alapból. A raptorok legyőzése után Tao maga is raptor lett és lemészárolta a fel nem ébredt Emberteleneket, a többiek akikkel egy csapatban volt alig tudtak elmenekülni. A raptorok a Kéz segítségével beindították Attilan védelmi rendszerét, hogy azzal támadhassanak Galactusra. A raptorokat New York lakosságának nagy része először Galactus támadásánál látta meg, amikor az ébensereg is beszállt a Bolygófalóval szembeni küzdelembe. Galactusnak a többi személy támadása miatt nem volt ideje arra, hogy a raptorokat elpusztítsa. Galactus így is elmenekült, és amikor a hősök megmentőként fogadták a raptorokat végzetes hibát követtek el...

Nem megmentők voltak ők, hanem megszálló sereg, akik az emberiséget gazdatest jelölteknek tekintették. Amin élősködhetnek, a hősöknek éppen csak sikerült elmenekülni előlük, és így is igen sok mindent kellett feladniuk. Valamilyen módot találniuk kellett, hogy egyszer és mindenkorra elpusztítsák őket. Mivel itt az elején nem tudták őket megakadályozni a raptorok lerohanták a köd eltűnése utána éppen felocsúdni készülő világvárost. Hihetetlen gyorsan exponenciálisan nőtt meg a számuk és néhány hónap leforgása alatt szinte mindenkit képesek voltak elfogni és raptorrá tenni. Mivel a saját birodalmuk elveszett itt a Földön készültek újat építeni. New York és Attilan városát teljesen átépítették, minden épület modernebb külsejű lett, mint ami a Földön van, fekete színben pompáznak. A raptorok pedig tervüket szövögetik, hogy lerohanják az egész világot. A városba bejönni bárkinek szabad, de távozni onnan már csak raptorként tud, így kezdte behálózni a világot a birodalmuk. A gyémántokat, amikkel megszállva tartják az embereket gyárakban építik és gyártják. A néhány száz, vagy néhány ezer embert, akiket még nem sikerült az uralmuk alá hajtani vadásszák, és ők pedig a túlélés és menekülés mellett megoldást keresnek arra, hogy miként pusztítsák el a jelenlegi Birodalmat még azelőtt, hogy a raptorok rászabadulnának a világra.


Szabályok:
Alternatív, így nem befolyásol semmit a kaland és nincs semmire kihatással. Lehet hozni saját karaktert, illetve újat is lehet írni. Ha saját karaktert hoztok, akkor néhány mondatban írjátok le, hogy mit tettetek amióta Raptor uralom van. 2021-et írunk. Lehetséges raptort is hozni, de ilyen esetben csakis olyat, amit a gazdatest nem győzött le és a raptor uralja őt teljesen mértékben. Itt írjátok le, hogy miként lett a karakter raptorrá és mit tett azóta, hogy az.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 11 Jan. 2012, 14:29

Jelentkezem, értelemszerűen raptorként.

Miután raptorrá alakult, és elpusztította az Attilani fajt, maga is részt vett a Galactus elleni csatában, ahol diadalmas győzelmet arattak. Az elsők között volt, amikor megtámadták New York hőseit, és azok közé tartozott, akik erősen a szelektálás pártján álltak, azaz nem akart minden jöttmentből raptort csinálni, csak azokból, akik elég erősek voltak, elég rátermettek. Ennek egyszerűen az volt az oka, hogy eleinte hadsereget akartak felállítani, nem közembereket, akiket könnyebben fognak el ellenségeik, ezzel veszélybe sodorva a faj technológiáját és titkait.
Egy idő után már nem maradtak hősök, akik szembeszállhatnának a raptorokkal, a létszámbeli fölény elegendő volt, hogy megkezdődhessen a valódi benépesítés, hiszen alig pár ezren maradtak, akik még harcolni próbáltak a több millió ellen. Viszonylag nagy tisztelet övezi, magas rangnak örvend, melyet tetteivel érdemelt ki. Jelenleg még elsődleges célja a maradék ellenállás felszámolása, mielőtt megindíthatnák a további terjeszkedést, ezzel próbálja elkerülni, hogy két fronton kelljen harcolniuk.

Képességei:
Mutánsképessége ugyan az, mint Reneszánsz világban, raptorként is tudja használni.
Raptorképességei:
Alapképességek:
Repülés - 80 km/h
Szárnyak - teljes ellenállás
Regenerálódó vértezet
Lézersugár a kristályból
Kilőhető, visszahúzható ökölpengék
Képes túlélni akár az űrben is
További képességek:
KM határozza meg a fejlesztéseket.

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? 406px-Talon_(Raptor)
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Talon_(Raptor)_0001

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Thorhalla Szer. 11 Jan. 2012, 14:31

Jaja, majd az emberek számától függ, hogy mit is kapsz még.
És ismételten elfogadva, huh akkor még polgármester sem voltál, amikor ez történt Very Happy

Emberek:

Raptorok:
Tao

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Sam Pént. 13 Jan. 2012, 12:03

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?
(Sam kiegészítés alternatív szál)

Az élet relatív, egyik pillanatban még szokványos életem megszokott mindennapjait töltöttem. Míg a következő pillanatban az élet groteszk humorának köszönhetően egy páncélos alak próbál meglepni egy sötét éjjelen. Nem tudtam miért támadott rám sőt, azt sem tudtam mi volt az a lény. De a túlélés érdekében nem is gondolkoztam ezen… Amint a közelembe ért kardot rántva fogadtam támadását. Láthatólag nem számított arra, hogy egy ekkora penge rejlik köpenyem alatt, így arra sem számíthatott, hogy mialatt felém rohan ezt a pengét nemes egyszerűséggel testébe mélyesztem, majd visszarántom és fejét elválasztom testétől. Érdekes találkozás volt, e faj első képviselőjével, nem provokáltam ő mégis életemre tört. Nem kellett túl sok intelligencia ahhoz, hogy ráeszméljek, hogy ezeknek mindegy ki az, de megpróbálják elkapni, vagy megölni…
Ugyan ekkor még elhagyhattam volna New York megszállt területét, de tudtam, hogy ha ezt megteszem, sosem tudom meg mi folyik itt, vagy ha megtudom már késő lesz ahhoz, hogy az eseményeket a pozitív irány felé terelhessem. Így itt maradtam, hogy szembeszálljak a lényekkel, akár az „életem” árán is.
Hetek teltek el és már-már mindennapossá vált a küzdelmem a páncélosokkal szemben, találkoztam hasonló szellemiségű ellenállókkal is, bár csak kevéssel és rövid időt töltöttünk egymás társaságában. Ha tudtunk segítettünk a másikon – meg védtük egymást a túlerővel szemben, vagy éppen megosztottuk egymással lőszereinket, információinkat -, viszont ennyiben ki is merült az általános kapcsolat, mert ebben a megőrült városban mindenki a saját túléléséért felelt. Nem sokan merték megkockáztatni, hogy csoportosulásokkal hívják fel magukra a figyelmet, akik megtették nem voltak hosszú ideig önmaguk, azok a dögök kíméletlenül levadászták és „megszállták” őket. Ugyan próbáltam, ennek ellenére nem sok információt sikerült szereznem a páncélos lényekről, csupán annyit, hogy raptornak nevezik magukat, az emberek nekik gazdatestként funkcionálnak és e lények tényleges formája a páncélok mellkasán elhelyezkedő kristályok. Ha csak a kristályokat semmisítem meg a gazdatest ismét szabaddá válik. Így amikor lehetőségem volt rá a gazdatestet felszabadítva, csak a raptort öltem meg, de sajnos sokszor nem volt időm ezzel foglalkozni és csak a tulajdonossal együtt végezhettem ki őket… Ahogy telt az idő nem csupán azon alkalmakat használtam ki a számuk csökkentésére, melyek véletlenszerűen adódtak, nem vártam meg, míg beléjük futottam, vagy ők futottak belém. Egy nemes lelkű vámpír nem hajlandó űzött vadként élni, vadból váltam vadásszá és én kezdtem el keresni és támadni őket. Egyrészt, mert nem tetszett, hogy elrontották és felkavarták nyugodt életem, másrészt mivel az emberek fogytak, és egyre kevesebb élelmet sikerült találnom belőlük nyertem ki a szükséges vörös életerőt, a vért.

Amikor egy új lassan szállóigévé váló mondat kezdte ellepni a várost…
"Egy ében páncélos halhatatlan sereg, amik maszkjukat levéve embereket esznek és ében szárnyakon járnak..."
...én már tudtam az igazat, ezek a páncélosok közel sem halhatatlanok, és ugyan az emberekkel el tudnak bánni, de egy vámpírral már nem képesek könnyű szerrel leszámolni. És amíg én létezem az ellenállásnak is van esélye…

Szakértelmek plusz: A hónapok alatt szinte tökélyre fejlesztette a lopakodó és rejtőzködő képességét. Ezt a halott testének is nagyban köszönheti, hisz nem szükséges számára a szívdobogás és egyéb fizikai tünetek, így nincs test hője se, amit a hő látással érzékelhetnének. Emellett a rajtaütésekben is elég sok tapasztalatot szerzett az elmúlt időben, és a raptorokkal szemben is kifejezetten eredményesen lép fel, akár test-test elleni küzdelemben is.

Felszerelés plusz: A karakterem továbbra is egy élő fegyverraktárként funkcionál, ahogyan azt a reneszánszon is tette. A különbség csupán annyi, hogy mostanra alkalmazkodott egy kissé a mostoha viszonyokhoz, és így minden lehetőséget megragadott, hogy növelje a túlélési esélyeit, így a következő eszközökkel és fegyverekkel rendelkezik:
- Kétoldalas pisztolytáska (Megmaradt a raptorok előttről.)
- Desert Eagle .50AE /+lőszer/ (Megmaradt a raptorok előttről.)
- Desert Eagle .50AE /+lőszer/ (Egy szétroncsolódott tetem mellől szerezte, valószínűleg egy korábbi ellenálló fegyvere volt.)
- 9 mm-es szolgálati fegyverét egy harc közben elvesztette
- Másfél méter hosszú nemes edzett acél pallos (Megmaradt a raptorok előttről.)
- 20 darab 20 cm hosszú nemes edzett acél dobókés (Megmaradt a raptorok előttről.)

- Taktikai öv két oldaltáskával (Megmaradt a raptorok előttről.)
- Néhány üvegcse vér. (Melyeket a legyőzött raptorokból szerzett.)
- Kötszer, test lefedésére, sebek bekötözésére. (Egy üres patikából szerezte.)
- Néhány váltóruha. (Nem volt nehéz szereznie, mindenki páncélban jár…)

- Instabil molekuláris ruha: A megszokott viselete, mindig rajta van, éjjel és nappal is. Ez megvédi a fénytől illetve minimális ellenállást biztosít a környezeti hatásokkal szemben is. Illetve éjjel a sötét színe miatt tökéletesen elrejti a figyelő szemek elől.

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Thorhalla Pént. 13 Jan. 2012, 12:11

Azért közel sem annyira könnyű ellenfelek, mint ahogyan leírtad őket Very Happy
Elfogadva.

Emberek:
Sam

Raptorok:
Tao

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Sarah Szomb. 14 Jan. 2012, 21:18

Nah akkor jelentkeznék is, szerény és meglehetősen rövid bővítményem pedig:

Miután a raptorok átvették az uralmat, és vadászni kezdték az embereket, bár nagyon nem tetszett az ötlet, jómagamnak is menekülnöm kellett, mint valami űzött állatnak... Az adottságomat, amely alatt a képességemet értem, az elkövetkezendő hosszú vándorlásom alatt sokat kellett használom, sokkal többször, mint ahogy valaha is gondoltam volna. Sokáig gondolkodtam abban, hogy mi lenne a tökéletes módszer a túlélésre, és végül, szinte szó szerint egy kiadós fejtörés után rájöttem: Kereskedelem. Mindig szükség van ellátásra, nem számít kitől kapod, vagy hogy-hogyan, a lényeg hogy számodra legyen értéke. Ezt realizálva összeszedtem mindent amit találtam, aminek lehet értéke, haszna, s nem mellékesen loptam is másoktól, felpakoltam több zsákba, a klónjaim segítségével elkötöttem egy motort, s úgy jártam városról városra. Nehéz volt megtanulni vele menni, volt néhány szép borulásom a kezdetekben, de végül is mint bebizonyosodott, nem sokkal másabb mint a biciklizés, csak az egyensúlyodat kell megtartani, a különbség csak annyi, hogy sokkal gyorsabb, és dőlni kell ha kanyarodni akarsz... Nem kellett sok idő hogy kitanuljam a kereskedés fortélyait, s a klónok segítségével sokkal gyorsabban le lehetett bonyolítani az üzletet, s ha néha bajba keveredtem a segítségükkel könnyedén meg tudtam szökni, hiszen tökéletesen olyanok mint én, s az ellenséget pedig nem nehéz összezavarni. A kereskedelem révén sok számomra is hasznos dologra sikerült rátennem a "mancsomat", szúró-vágó és távolsági fegyverek, vagy éppen egy üveg bor, ha szomjas vagyok. Igyekeztem néhai szabadidőmben megtanulni minél jobban használni a fegyvereim, de igyekeztem takarékoskodni, szóval a távolsági felszereléssel nem sikerült messzire jutnom. A történtek ellenére, nem volt sűrű hogy raptorokkal kerültem összetűzésbe, általában hamarabb álltam tovább, mint ahogy megérkeztek volna. Azon ritka alkalmakkor, amikor kénytelen voltam szembeszállni velük, a jó öreg " csapdás " módszert alkalmaztam, általában sikerrel, a lényege hogy egy klón a csali, a többiek pedig támadnak, nem mindig jön be, de működőképes. Végül jómagam sem tudom hogy, de a megmaradt ellenállás oldalán találtam magam.

Felszerelés:
-10 shuriken
- glock ( 2 tár, táranként 12 golyó )
- piton revolver ( 3x6 golyóval )
- 2 pisztoly táska
- 2 acél tőr
- 1 sokkoló ( mint amilyet a rendőrség is használ, egyszer használatos ) ( három "töltettel" ( azaz tárral ))
- 1 katonasági vipera
- paprika spray.

Képesség: A sok használatnak köszönhetően, meglehetősen gyors ütemben kezdett el fejlődni, a létrehozott klónoknak igencsak meg kell sérülniük ahhoz, hogy használhatatlanok legyenek, ha ketté tépik őket, még képesek egy kis ideig ( 1 körig ) mozogni, igaz csak a felsőtestük, valamint sokkal gyorsabban képes megalkotni őket, pár másodperc alatt, amikor a bőr lefolyik róla a klónok már félkész állapotban vannak. Max 2 klón tud létrehozni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by William David Robertson Vas. 15 Jan. 2012, 00:43

Jelentkeznék a kalandra.

William David Robertson egy baleset folytán egy párhuzamos dimenzióba került miután a Földön átlépett a Csillagkapun. A hadnagy egy teljesen más világban ébredt fel. Mint később megtudta menekültek, és lázadók mentették meg, akik a világuralomra és emberek szolgaságba döntésére törekvő Raptorok ellen harcolnak. Robertson nehezen tudta elfogadni, hogy az élete örökre megváltozik, és hogy talán sosem térhet haza a saját világába. Ahogy teltek a napok szépen lassan egyre inkább kezdte elfogadni, hogy milyen helyzetbe került. A menekültek elmondtak neki mindent, és mivel az egyenruha, és a fegyverek elárulták katona mivoltát, megkérték, hogy segítsen nekik a megszállók elleni harcban. William úgy döntött, hogy támogatja az ellenállókat. Tudta, hogy mekkora hasonlóság van ezen helyzet, és az Ő világában fenn állt Goa’uld uralom között. Robertson az első időszakot tanulással, információszerzéssel és megfigyeléssel töltötte. Megtudta, hogy miképp jelentek meg a bolygón a Raptorok, hogy hogyan kezdték el szépen lassan elfoglalni a világot, és hogy milyen képességeik, és erejük van. Bár nem mutatta ki az eléggé veszélyes és lehetetlennek tűnő helyzet nagy aggodalommal, töltötte el őt. Félt attól, hogy ő is az ellenség kezére kerülhet, és agyatlan zombiként kell leélnie élete hátralévő részét. Rengeteget gyakorolt az alatt a kis idő alatt amennyire csak tudott meg tanult vívni. Hála a katonai kiképzésnek remekül forgatta a kést, így valamivel könnyebben indult a kardokkal való vívás terén is. Legjobban a katana állt neki kézre, így azt tanulta meg leginkább forgatni. Ahogy telt az idő folyamatosan képezte magát a világgal kapcsolatban is. Rengeteg mindent megtudott az itteni életről, és, hogy mi volt a Raptorok érkezése előtt. Az idő múlásával egyre több akcióban vett részt, amely a Raptorok ellen indult., míg végül már tudásának és katonai tapasztalatinak hála szinte állandó tagja lett az összecsapásoknak, és a mentőakcióknak.

Felszerelései:
- M4A1 + lőszer, lézerirányzék, lámpa, távcső, tartószíj
- Springfield XD-M 45 ACP pisztoly + lőszer
- O Tanto tőr + övre csatolható tőrtok
- Katana kard + hátra tehető kardhüvely
- 1 pisztolytáska
- 15 dobócsillag
- elsősegélycsomag
- távcső
- elemlámpa
- éjjellátó készülék (még a saját valóságából)
- taktikai mellény (még a saját valóságából)

_________________
Karakterek:
Reneszánsz: William David Robertson/Hulk.
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? 2mywv7r
William David Robertson
William David Robertson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Thorhalla Vas. 15 Jan. 2012, 09:20

Mind a ketten elfogadva.

Emberek:
Sam
Sarah
Robertson

Raptorok:
Tao

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 16 Jan. 2012, 21:11

Nyugodtan lehet jelentkezni bárkinek, aki akar Smile
Valószínűleg jövő hét hétfőn kezdünk majd, addig bízom benne, hogy még lesztek egy páran.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Svarog Szomb. 21 Jan. 2012, 19:06

Hol a fa főnök?
Jövök, mint ember, akarom mondani mutáns, na akarom mondani nem raptor.

Svarog a New Jersey katonaság századosa még mindig. A vezérkar egy különleges feladattal bízta meg, hatoljon be Manhattanbe, csatlakozzon a lázadókhoz, és próbálja átvenni a vezetést, és koordinálja a hadműveleteket. Svarog jó pár hónapja van bent, és több merényletet is megkisért a Raptorok ellen.

Felszerelés:
P90-es - 5 tár.
Egy Beretta kézifegyver-4 tár.
Egy svájci bicska
elsősegélycsomag
távcső
elemlámpa
éjjellátó készülék
taktikai mellény

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 21 Jan. 2012, 19:29

Végülis a rövidben benne van. Elfogadva.

Emberek:
Sam
Sarah
Robertson
Svarog

Raptorok:
Tao

És akkor valószínűleg hétfőn kezdünk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Thorhalla Kedd 24 Jan. 2012, 22:40

Mivel se Robertson, se Tao nincs kb jövő hétfőig, így legkésőbb akkor kezdünk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 28 Jan. 2012, 11:07

Tao nem kaptál semmi extrát, alap raptorként vagyol, túl kevesen vannak ellened.

A kalandot kezdtem itt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1175-ii-1-new-york#10956

Még egy-két körig lehet jelentkezni.
Szerk: és embernek lehetőség szerint, raptornak bőven elég Tao

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Jereziah Ventrue Szomb. 28 Jan. 2012, 22:52

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Shigurehd

Név: Akali
Egyéb név: Akali
Faj: ember
Nem: nő
Jellem: semleges
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: 1997, Sandpoint, USA
Kor: 26
Foglalkozás: eddz, meditál
Testmagassága: 184 cm
Testsúlya: 70kg
Szeme színe: szürkés-halványlilás
Haja színe: zöldes-feketés
Bőre színe: fehér


II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? 336632shigure01capitulo

Gyerekként a megjelenése elég fiús volt, még a mestere is fiúnak nézte, de ez később megváltozott. Felnőttként magas és gyönyörű, csábító és formás alakú, természetesen óriási mellekkel. Hosszú haja van, általában hátrakötve nagy lófarokban. Szinte mindig rózsaszín kimonót visel hosszú rózsaszín harisnyával. A ruhái alatt bandázsokat visel és fundoshit. Ha komoly harcra fordulna a helyzet, akkor felölti a páncélját. Szinte mindig nála van apja hagyatéka, egy nodachi kard, ami a hátára van kötve bandázsokkal.

Szerinte a fegyverek a test részei, egyfajta meghosszabbításai, de csak a fegyverekre hagyatkozva nem fogsz mestere lenni semminek. Szerinte a fegyvereket szeretni kell, ezért is szólítja a kardját „Kicsimnek”. Általában a küzdelemben nem az ellenfél megölése a célja, hanem a harcképtelenné tétele, vagy megfélemlítése, amíg az visszavonulót nem fúj.

Általában egyedül van, magányos farkas, és nem nagyon társalog az emberekkel, csak azokkal, akikben lát valamit, akik megérdemlik. Nem szereti a perverzeket, akik folyton megbámulják, ezért gyengén a tudtukra hozza, hogy nem kellene ezt csinálniuk. Ennek ellenére nő, és tiszteli azokat a férfiakat, akik azért nem harcolnak vele, mert ő egy nő.

Nagyon sok szünetet szokott tartani, ha beszél. Általában érzelemmentes arccal figyelhető meg, nagyon ritkán mosolyog. Főleg akkor mosolyog, ha valaki, akire büszke, valami érdemes tettet hajt végre. Ezen kívül nagyon szereti az állatokat. A legjobb barátja egy egér, akit védelmez mindenképpen és bosszút áll, ha bántják, Tochumaru.


II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Tochumaru

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? 80660931


Akali a hegyek mélyén nőtt fel apjával, aki mestere volt a kovácsolásnak és a fegyverhasználatnak. Ez idő alatt találkozott Sai Kagerouval, aki az első barátja lett. Egy vándor, Akisame, felfedezte őket és kezelésbe vette a kis Akalit. Az apja sajnos halálos betegségben szenvedett, megkérte Akisamét, hogy vessen véget életének, aki ezt el is fogadta egy feltétellel. Egy párbajban ölte meg Akali apját, hogy harc közben haljon meg, dicsőn. Még halála előtt az apa, Hachirobe elismerte, hogy sokat tévedett életében és nem akarja, hogy lánya ugyan azokat a hibákat elkövesse. Nem akart harcban meghalni, de így akart rossz példát mutatni a lányának. Miközben látta az apját meghalni, elejtett egy könnyet az apja fegyverére, amit legutoljára kovácsolt, az egyetlen dologra, ami emlékezteti rá.

Ez után Akisame elvitte egy régi barátjához, hogy tovább nevelje Akalit. Ott megtanulta a Ryozan-stílusú fegyveres harcot. Miután kitanította a lányt, elvitték a dojoba, ahol különféle mesterek éltek és tanítottak. Itt élt éveken keresztül, egy rejtett helyen, távol a civilizációtól, a dojo legfiatalabb tagjaként. Az idő elteltével a Ryozan-stílus mesterévé vált és képes volt az összes fegyverrel gond nélkül profi szinten bánni. Kétszer nagyobb kardokkal is könnyedén harcol, és kecsesen, gyorsan mozog harc közben.

Miután elvégezte a kiképzéseket és mestere lett a Ryozan stílusnak, elutazott a városokba és próbált beilleszkedni, több-kevesebb sikerrel. Mikor megjelentek a raptorok, menekülni kezdett és az egerével próbálta túlélni a vészt. Majd később csatlakozott egy csapathoz, a közös cél érdekében, a túlélésért.


Anatómia, biológia: Tisztában van az alapvető emberi rendszerrel és felépítéssel. Tudja hol helyezkednek el a szervek és merre találhatóak a fontosabb pontok, amiket eltalálva az ellenfél megbénítható.

Fegyvermester: Kardoktól kezdve az íjakon át, a régi középkori fegyvereken keresztül a hétköznapi rendőrségi gumiboton át a viperáig minden fegyvert tud kezelni – kivéve a lőfegyvereket. Lőfegyverek terén van egy kis ismerete a pisztolyok és a mesterlövész puskák terén. Ritkán használ ilyen eszközöket, de akkor óriási pontossággal. Kedvenc fegyverei a kard, dobócsillag és íj.


II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Bielblade3c903210908513

(az íj a fontos a képen Very Happy )

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Daito

Öröklött tehetség: Kiskora óta nagyon jó atlétikus képességekkel rendelkezik, valamint a képességgel, hogy bármilyen fegyverrel jól bánjon, ami éppen a kezébe akad. Gond nélkül kifog egy halat egy kisebb tóból a kezével és a normális mozgó célpontokat eltalálni erőlködés nélkül. (lehulló falevél, kiszámíthatóan mozgó ember/tárgy…)

Sebesség: Az átlagembernél gyorsabban tudja követni a szemével a dolgokat, ha koncentrál és saját maga is koncentráció által egy kicsit gyorsabban tud mozogni.

Ügyesség: Óriási egyensúlyt képes tartani miközben mozdulatokat végez. Gyakran lehet látni, hogy felmászik egy fára minden gond nélkül és a kisebb falakat is könnyűszerrel megbirkózik. Nehéz helyzetekben még háztetőről háztetőre is át tud ugrani, az egyensúlya elvesztése nélkül, de a táv növekedésével növekszik a veszély is.

Pontosság: Az egyik legjobb képessége. Szinte az összes célzó fegyverrel (néhny lőfegyverrel is) halál pontossággal tud célozni. Egy dobócsillaggal ketté tud vágni egy lehulló falevelet, vagy egy nyílvesszővel keresztül tud lőni egy lehulló almát. Közelharcnál óriási pontossággal tudja megcélozni az ember testrészeit, tárgyait. Könnyedén levág valakiről egy ruhát, anélkül, hogy megsértené annak bőrét.


Felszerelés:
- apja kardja
- dobócsillag (20db)
- modern íj (20 acélfejes nyílvessző + 5 robbanó nyílvessző)
- zseb-távcső
- acél tőr


II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? 262297

_________________
„A fájdalom csak arra jó, hogy tudd, hol hibáztál."
„A patak és a szikla összecsapásakor a patak kerül ki győztesen. Nem az ereje, hanem a kitartása miatt."
"Ne legyél ám türelmetlen, ezen a világon mindennek rendelt ideje van."

Jereziah Ventrue Akali T'apion Sha'mur

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? JereziahII/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? 262297II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Tapionsad
Jereziah Ventrue
Jereziah Ventrue
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 25
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 21.
Age : 30
Tartózkodási hely : Szeged

Karakteradatok
Főkarakter: Jereziah Ventrue
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vtomasz0110

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 28 Jan. 2012, 22:59

Elfogadva, mehetsz és írhatsz a kalandba Te is, ugyanaz vonatkozik rád, mint a többi emberre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom? Empty Re: II/1. Mi lett volna, ha... Raptor Birodalom?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.