II/1. Attilan

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

II/1. Attilan Empty II/1. Attilan

Témanyitás by Thorhalla Pént. 23 Márc. 2012, 08:42

Egykor az embertelenek városa, amíg ki nem irtotta Tao a hibernációban levő fajt. Neki hála a Raptorok vették át a repülő város felett az uralmat.
II/1. Attilan Attilan_001

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Attilan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 26 Márc. 2012, 15:02

Résztvevők: Jet Li Tao, Sarah Storm, William Robertson, Vaszilij Dragunov, Sam Vermont

Sarah-nak leesett végül, hogy ezek nem legyengített raptorok, hanem legyőzöttek. Ő is ismerte a mesét ezekről, hogy erős akarattal legyőzhetőek és attól kezdve a gazdatest irányítja őket. Pontosan úgy, mint a szimbionták esetében, bár itt a győzelem végső és nem időleges. Ahogyan a csapat átvette a gyémántokat nem érezték, amit kellett volna. Azaz nem éreztek másik tudatot a fejükben, senki sem próbálta meg átvenni felettük az irányítást, mint amitől olyan sokan féltek. Tao érzi ezt a leginkább, hogy most nem történik meg az, ami legutóbb. Körülbelül húsz perc volt az út a géppel, ezalatt mindenki nagyjából ki tudta tapasztalni, hogy mire képes a páncél, képesek voltak felhúzni magukra és irányítani. A repülő mivoltából a repülést és a lézerlövést itt helyben nem tudták kipróbálni, de gondolatokkal érezték, hogy erre is képesek lennének.
Végül csak megérkeztek a városhoz és a déli részén az egykori űrkikötőben landolt a kis gép, amiben voltak. A hangár nagyjából üres volt, néhány hasonló hajó volt itt bent, mint amivel ők is érkeztek. Egyedül a hangár kijáratánál állt két darab raptor őrként.

II/1. Attilan 00120

A térképet úgy nézzétek, hogy két színes. Egyrészt az alsóvárost, egyrészt magát a felsőt is ábrázolja.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Attilan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sarah Kedd 27 Márc. 2012, 06:38

Végül is mindenki átveszi a kristályát, és fel is használjuk azokat, én persze utoljára és erősen kételkedve, de végül igazából semmi sem történik, vagy legalább is nem tűnik fel, és valószínűleg azért mert az oly annyira várt hatás, miszerint most rabszolgák leszünk végül is elmarad, vagy legalább is mi ezt hisszük... De ezt már nem teszem szóvá, pár dolog van amit megtanított nekem már ez a világ, csak nagyon kevesekben bízhatsz, a raptorok rosszak, és hogy ha valamit meg akarsz szerezni, vagy el akarsz érni, az úgysem fog magától csak úgy az öledbe hullani, szóval jobb ha oda vonszolod hozzá te inkább a segged, és nem vársz az örökkévalóságig a semmire, még akkor is ha amúgy közben lyukasra szaggatják az alfeled miközben hátba lőnek... Nos ilyen alapon ki indulva pedig, mivel úgysem történt semmi, annyira nem ellenzem hogy Attilanra menjünk megrugdosni, és bombákkal megpörkölni pár száz raptorfarpofát, illetve hogy levegőbe robbantsuk ugye a kócerájt. Megérkezvén be kell hogy lássam - Szép hely, kíváncsi vagyok milyen lehetett, amikor még az eredeti lakói éltek itt ( ha ezt tudhatom ), és úgy tűnik hogy nem nagyon számítanak illetéktelen behatolókra. Magamra öltöm hát a páncélt, s még mielőtt lelépnék a hajóról, azért oda fordulok valakihez, legyen ez mondjuk éppen... Svarog, s az első és legfontosabb, és nem mellesleg egyetlen kérdésem hozzá, az nem más mint hogy:
- Jól áll? - S igen, ez egy komoly kérdés, a válasz után pedig lesétálok a hajóról, és várok a többiekre, nem akarok az lenni aki most elől megy, úgyis megállítanak majd, és akkor meg bele sülnék a szövegembe, mert nincs is, meg mert ha sikerülne valami jót össze improvizálni, akkor is elcseszném. A várakozást nem túl feltűnően csinálom, azt nem is igazán lehet, és amúgy az is megeshet hogy nagy ívben leszsz@rnak majd minket, és csak én vagyok ilyen paranoiás minden téren hogy mindennél a rosszat várom, de végül is ez tartott eddig is életben, ha így alaposabban átgondolom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 30 Márc. 2012, 11:21

A páncélok egészen más érzést nyújtanak, mint egy raptor. Mintha csak a technológia, a modern tudomány tenné lehetővé ezt az egészet, de valójában tudom, hogy miközben használom ezt, elnyomva tartom a kristályban élő raptort, ő szolgál most engem, és nem fordítva. Istenem, milyen felszabadító érzés.
A páncél kipróbálására nincs szükségem, ismerem jól, sokat használtam, még ha nem is én mozogtam, ugyanúgy átéltem, és emlékszem, hogyan kell csinálni. Egyedül attól tartok, hogy a többiek kicsit ügyetlenek lesznek, amikor repülniük kell, vagy a lézert használnák. De ez van, nincs idő kiképzésre.
Érkezéskor kiszállok a gépből a teljes páncélzatban, ha minden igaz, a gyárban történt incidensről senki sem tud, így én még mindig magas rangú raptor vezető vagyok.
-Passzol a szemed színéhez - mosolygok Sarahra, bár a mosolyom nem fog látszani a sisakrész miatt. Megvárom, míg mindenki kiszáll, és Johanne-ra nézek.
-Rejts el minket annyi szem elől, amennyi elől csak tudsz. Ha mégis megállítanak, igyekszem kimagyarázni magunkat, a rangomból kifolyólag nem nagyon fognak kérdőre vonni remélem.
Ha mindenki megvan, akkor a csapat elejére állok, és délceg, raptorokra jellemző tartással indulok a raktár kijárata felé. Közben felidézem Attilan térképét, sokszor jártam itt, és jól ismerem a helyet. Kitalálom, hogyan tudunk leggyorsabban elérni azokra a helyekre, ahol a robbantásokat végezzük majd.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sam Hétf. 02 Ápr. 2012, 21:22

Szerencsére minden jól ment, miután felhelyeztem a kristályt a mellkasomra nem történt semmi. Legalábbis semmi olyan, ami arra utalt volna, hogy a lény megpróbálná átvenni a testem feletti kontrollt. Ez nyugtató volt, hisz ezek szerint a raptor, amit adtak valóban legyőzött egyed. Így nem fog tudni ártani nekem, sőt olyan, mintha csak egy egyszerű páncélt viselnék. Habár még sosem volt részem ilyen fegyver használatában felöltöm, eléggé furcsa érzés... A következő lépés az, hogy megnézzem, milyen is ezt irányítani, illetve mire képes. A repülő adottságai miatt a páncél tulajdonságait nem nagyon tudtam tesztelni. A gép nagyjából húsz perccel az indulás után leszállt és rögtön tudtam, hogy ez azt jelentette, hogy megérkeztünk Attilanra és kezdetét veszi a bevetés. Ekkor felöltöm a páncélom a többiekkel együtt. Ugyan Sarah kérdésén elmosolyodom de ezt a páncél sisakja jótékonyan elrejti előle. De ideje lenne elindulni. Sok raptort láttam már korábban, így mozgásuk, és testtartásuk nagyjából képes vagyok utánozni így elindulok a többiekkel együtt. Mivel nem ismerem ki magam a városban, jobbnak látom, ha középtájt haladok a csapatban. Remélem, hogy nem lesz gond még így a legelején.

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

II/1. Attilan Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Thorhalla Kedd 03 Ápr. 2012, 11:24

Résztvevők: Jet Li Tao, Sarah Storm, William Robertson, Vaszilij Dragunov, Sam Vermont

A mozgást és a testtartást nem igen kellett utánozni, teljesen olyan volt, mint egy átlagemberé. Talán csak egy kicsit hivalkodva mindig dölyfösen álltak meg, de ezt is csak olyankor, amikor emberekkel érintkeztek, egymással szemben teljesen átlagosak voltak, maximum az emberek között megszokott parancsnoki láncnál viselkedtek máshogyan. Sarah pedig csak a pletykákból tudhatja, hogy itt egy igen fejlett faj élt, akik állítólag olyanok voltak, hogy mindegyiknek volt képessége és nem is mind volt emberszerű. Többet sajnos nem tudott ennél és valószínűleg nem is fog, mert ha a pletykák igazak a csapat, amelyik először járt itt az említett Tao és Johanne vezetésével kiirtották az összes itt élőt. A nő pedig végül bólintott Tao szavaira, hogy elrejti őket.
A csapat, amennyire tudta, New Yorkban igencsak gyakran jártak simán emberi alakban, hogy a még emberek között eltudjanak vegyülni, de itt mindenkin rajta volt a páncél. A csapat tagjai észlelhették, hogy láthatatlanok, senki sem figyelt fel rájuk csak az élen haladó Johanne-t és Tao-t vették észre. Végül a páros vezetése mellett elértek az első fegyverraktárig, ahol két őr is várakozott.
- Van engedélyük, hogy belépjenek? – kérdezte az egyik megállítva a látható párost.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Attilan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sarah Kedd 03 Ápr. 2012, 21:03

Kapok végül is dicséretet, miszerint jól nézek ki benne, vagy legalább is a szememhez passzol, aminek örülök, bár nem a sárkányunktól hanem Taotól, de tőle talán még jobban is esik, s nem mintha sokat adnék a divatosságra, főleg nem ilyen időkben, hol ennél sokkalta fontosabb dolgok is marják, kínozzák az embert, de mégiscsak megnyugtató valamilyen szinten tudni hogy azért mégiscsak jól áll, még akkor is ha esetleg ez nem ment életet, vagy nem szolgál szinte semmi pozitívummal, de legalább egy kevés jó kedvet visz a napomba. Végül megindulunk ugyebár, ahogy amúgy is kéne, vagy kell, a lényeg hogy továbbra is csináljuk a helyesen cselekvést, és úgy néz ki hogy egészen jól megy, főleg hogy a csapat nagy részét észre sem veszik, és gondolom ez az a bizonyos elrejtés, amit Tao kért, és egész hasznosnak tűnik, szóval hawai dizsi, és minden frankó, egészen addig amíg valakinek egyszer csak fel nem tűnik a dolog, úgy értem, gondolom ez ilyen mentális trükközés, minket is átvert, ugyan így ver most át másokat, s csak egyszer legyen az hogy két őrből az egyik lát minket, a másik pedig nem, és akkor ajjaj. Két őrnél meg kell állnunk, meg is teszem persze, és csak figyelek továbbá, és őszintén szólva, élvezem a páncélt, úgy értem tényleg, nagyon tetszik, meg persze kicsit feszengek is de ezt igyekszem nem kimutatni, bár ez a ruhán keresztül nehéz is, de a lényeg hogy próbálom mással elfoglalni magam, hogy véletlenül se kezdjek el esetleg pánikolni, vagy bármi, még csak el köhhinteni se magam, s iszonyatosan, pokolian nehéz visszafogni magam, hogy ne kezdjek el integetni az egyiknek, vagy gúnyolódni. Ha valakit érdekel hogy miért tenném ezt, nos a válasz nagyon egyszerű gyűlölöm a raptorokat, tiszta szívemből gyűlölöm őket, és már csak azért is megérdemelné hogy itt nyilvánosan bemutassak neki anélkül hogy bármit tehet ellene, pusztán csak attól félek hogy ezzel leleplezem a csapatot, és akkor miattam ugrik az egész, s az egyetlen jó dolog, amit valaha a raptorok készítettek, az talán ez a páncél, illetve nem, ők ezt is iszonyatosan pocsék és szemét módon agymosó páncélnak csinálták, hogy... Szaporodjanak? Ó mit tudom én, a lényeg hogy ez a páncél is így jobban belegondolva házi készítésű, mert már legyengített és nem próbálja meg átvenni az irányítást, és talán ez az egyetlen olyan dolog, ami raptor technológia, és jó szemmel tudok rá tekinteni, s csak azért mert eddig nem támadta meg a tudatomat.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 04 Ápr. 2012, 14:29

Johanne eltünteti a csapatot a kíváncsi szemek elől, csak mi maradunk, én viszont magas rangomból kifolyólag remélem, nem ütközöm nagy ellenállásba. A fegyverraktár felé haladva igyekszem ismét úgy viselkedni, mint raptor koromban. A hierarchia itt sokkal jelentősebb, inkább amolyan katonai rendre utal, mint egyszerű beosztott-főnök viszonyra. Az őrökhöz lépve nem igazán készülök arra, hogy megállítsanak, úgy teszek, mintha teljesen természetes lenne, hogy itt vagyok. Mikor mégis megállítanak, tettetett meglepettséggel és lenézéssel fordulok az őr felé. Fejemről visszahúzom a páncél sisakrészét, így láthatóvá téve, hogy ki vagyok, minden bizonnyal felismernek.
-Engedély? - Kérdezek vissza méltatlankodó tekintettel. - Teljes bejárásom van Attilanra, és minden fegyvertárba. Ma reggel kaptam felsőbb körökből információt, hogy felszabadult tudatok férkőztek a sorainkba, azért vagyok itt, hogy ellenőrizzem, minden rendben van-e. - Johanne felé fordulok. - Jones, ellenőrizze őket, ők itt a szűk keresztmetszet. Ha odabent hiányosságot fedezünk fel, tudjuk, ki a felelős - fejezem be már-már fenyegetően, és az őr szemébe nézek, szinte belemászok a képébe.
Remélem, hogy ez megteszi a hatását, és hamar továbbengednek minket.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Svarog Szer. 04 Ápr. 2012, 16:17

Svarog egész idáig csöndesen haladt, utánozta a Raptorok egészen érdekes testtartását, ami erőt sugárzott. Végül is csak annyit kellett csinálni, hogy egy önelégült seggfejként viselkedik. Persze rájött, hogy ez a páncél egészen jól áll. Tudta, hogy lehet vele repülni és lézersugarakat lőni, valamint kilőni a szárnyakat.
- Már tudom miért ilyen seggfejek - súgta oda alig hallhatóan Saráhnak, megálltak egy ajtó előtt, ahol két őr azonnal feltartóztatta őket. Persze Tao elkezdte játszani a szerepét.
Svarog pedig félrehúzódott, hogy felkészüljön az esetleges harcra

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sam Pént. 06 Ápr. 2012, 11:59

A dolgok egész jól alakultak, nem kellett tennünk semmit. Johanne elintézte, hogy úgy látszódjon, mintha itt se lennénk. Csak az élen haladókat vették észre, így az önelégültség színlelése se volt feltétlenül létszükséglet. Addig megállás nélkül haladhattunk, amíg el nem értük az első fegyverraktárát, de az ott álló őrök megállítottak minket. Én azt hittem, hogy nem fognak megállítani, így, hogy csak Tao és Johanne volt látható. Hisz nekik itt van rangjuk, s bár nem nagyon tudom, hogy milyen rangok vannak a raptor társadalomban. Úgy gondoltam, hogy nekik a magasabban elhelyezkedők közül osztottak. Ezért nem is nagyon vártam, hogy problémák merülhetnek fel. De ha minden jól megy ez csak egy kis porszem a fogaskerekek között és Tao könnyedén el fogja intézni a továbbhaladásunkat. Mivel neki már van tapasztalata abban, hogy hogy is működik itt a rendszer.

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

II/1. Attilan Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Thorhalla Pént. 06 Ápr. 2012, 12:32

Résztvevők: Jet Li Tao, Sarah Storm, William Robertson, Vaszilij Dragunov, Sam Vermont

A csapat tagjai reménykedtek abban, hogy most itt is könnyedén átjuthatnak, de csalódniuk kellett, a raptor kitárta a szárnyait és nem engedte tovább Tao-t és a nőt, révén egyelőre csak őket, kettejüket látta. A mozdulataiból is látszott, hogy Tao szavai után fenyegető mozdulatot tesz. Bárki megtudta volna mondani, hogy ezek valóban fenyegetőek voltak és nem éppen barátságosak.
- Hazudik – mondta. – Mindenki tisztában van vele, hogy magának New Yorkban kell lennie és felügyelni, hogy a gyémántok eljussanak a világ nagyvárosaiba! És azt is tudjuk, hogy a legfőbb vezető ma kint járt önnél. Távozzon, vagy elvezettettem!
Parancsként hangzott, nem meghunyászkodva, a férfi, a gazdatest férfi volt, már nyúlt is a rádiója felé, miközben végig Tao-n és Johanne-n tartotta a szemét, hogy mit is fognak lépni erre.
~ Döntenetek kell ~ hallotta a csapat a fejében Johanne hangját ~ Vagy az elméjét befolyásoljam, hogy engedjen be minket, vagy titeket tartalak láthatatlanul és megtámadjátok ~

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Attilan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sarah Szomb. 07 Ápr. 2012, 02:37

Nos, mindenki eljátssza a rá osztott szerepet, Tao beszél, de meg kell jegyeznem hogy fölöslegesen, Johanne elrejt minket, és sétálgat ő is láthatóan, vagyis másnak láthatóan, vagyis na, úgyis érti mindenki hogy mit akarok mondani... Mi meg tökéletesen játsszuk a csendes nagyvárosi szelet, illetve az enyhe légmozgást, és meglepő módon senki sem görénykedik a raptorok irányába, pedig lehet hogy most probléma nélkül megtehetnénk, csak hát ugye ott van az a kicsi probléma hogy lehet akkor mégiscsak észrevesznek, bár nem tudom hogy Johanne mennyire is képzett ilyen téren, lehet hogy az már neki is sok lenne, bár lehet hogy nem, előbb talán meg kéne kérdezni, de valamiért mégsem teszem, talán mert ahhoz meg kéne szólalni, az meg megint csak cinkesnek tűnik, legalább is nekem, bár a sárkányunk is hozzám szólt, vagyis suttogott, amin még el is mosolyodtam, és valóban igaza van, ilyen felszereléssel lehet parasztkodni, nem is akárhogyan.
- Valóban. - Súgom vissza, majd jön egy tudatbéli üzenet, hogy így fogalmazzak, hogy most dönteni kéne, és itt most ez meglep, nem a döntés, az hogy így beszél hozzám valaki, úgy értem tényleg, ilyen még nem történt velem, s erősen gondolkodnom kell a válaszon, átfutok minden lehetséges opciót, legalább is próbálok, s annak fényében igyekszem kiválasztani a legjobbat, s persze közben körülnézek, hogy esetleg mennyien láthatnak minket.
~ Hallasz? ~ Kezdek gondolkodni magamban, és remélem hogy hallja, mert beszélni még mindig nem akarok.
~ Szerintem, akármennyire is megérdemelnék a halált, próbáld meg őket rávenni hogy beengedjenek minket, és ha tudod töröld ki ezt az emlékezetükből, csak hogy tuti legyen a biztos. ~ És remélem hogy hallja, ha pedig nem akkor megpróbálom ezt iszonyatosan halkan, lopakodó üzemmódban odasúgni neki.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sam Szer. 11 Ápr. 2012, 22:31

Mégsem olyan egyszerű a helyzet, ahogy azt én eddig képzeltem. Sajnos a Tao által rögtönzött fedő sztorinak az őrök nem dőltek be, és a fenyegetésre fenyegetéssel válaszoltak. A jelen szituáció alapján tökéletesen úgy látszik, hogy az élen haladó két személyről pontosan tudják, hogy hol kellene lenniük és hogy mi lenne a jelenlegi feladatuk. Ezért úgy is reagálnak, ahogy ebben a helyzetben kell. A mozdulataik egyértelműen arra utalnak, hogy bajban vagyunk. A távozásra való felszólítás nem éppen a legjobb hír, amit ma hallok, ha nem vagyunk képesek bejutni, nem lesz robbanó szerkezetünk. Ebben az esetben a terv már a megvalósítás elkezdése előbb el is hasal. A raptor pedig már a rádiója felé nyúlt, hogy jelezzen a társainak, ha szükségét érzi. De ebben a pillanatban elmémben Johanne hangja hallatszott. Rövid gondolkozás után, felmérve a helyzetet inkább rábízom a döntést arra, aki tudja is, hogy mit csinál. A válaszadás valószínűleg úgy megy, ahogy ő is jelzett, gondolattal. Tehát ahhoz, hogy ismertessem a válaszom valószínűleg elég csak arra gondolnom.
~ A döntést rád bízom, bárhogy is döntesz, készen állok. ~ gondolom magamban, miközben felkészülök az esetleges harci helyzetre. Hisz kitudja, hogy most mi következik.

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

II/1. Attilan Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Svarog Szomb. 14 Ápr. 2012, 17:08

~ Vedd le az álcázást, elintézzük őket. ~ A páncél miatt erősebbnek érzi magát. ~Gyorsak leszünk, és észrevétlenek.~
Svarog felkészült erre, hogy ha Joanne így tesz, akkor egy lézersugárral elintézi az egyik raptor őrt.
~Sarah, ha így történik, akkor tiéd a bal. Nem ismerek nálad gyorsabb csajt a világon. ~
Ha sikerül kinyírni a páncélos mocskokat, akkor könnyen bevihetik őket a fegyverraktárba, miközben Joanne újra álcázza őket.
Jobb lesz két gyanútlan halott, mint két zavarodott raptor. Svarog felkészül az esetleges harcra, itt az ideje kipróbálni ezt az átkozott páncélt.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 16 Ápr. 2012, 14:10

Az őr makacsabb, mint vártam, így most döntési helyzetbe kerültünk. A többieket hallva nem éppen egységes az álláspont, de amit Sarah kér, sajnos nem kivitelezhető, túl megterhelő lenne Johanne-nak láthatatlanná tenni minket, meggyőzni az őröket, hogy engedjenek be, és kitörölni az emlékeikből, hogy itt jártunk. Azt hiszem, marad a másik megoldás, akkor legalább legyünk gyorsak.
~Tartsd őket láthatatlanul, támadás!~ Üzenem Johanne-nak, aki remélhetőleg közvetíti a többieknek is a döntést.
-Attól tartok igaza van... El kell vezetnie - válaszolom az őrnek, majd ezzel együtt visszahúzódik fejemre a sisak. Teljes erőből megpróbálom lefejelni a férfit, és ezzel egy időben a mellkasomon lévő ágyúból lézert lövök rá, ilyen távolságból az ereje megsemmisítő lehet, ha sikerül jól eltalálnom, és a fejelés remélhetőleg eléggé megzavarja, hogy ne tudjon kitérni. Plusz még a többiek is támadnak, akiket nem is látnak az őrök, szóval két raptor elintézése talán menni fog gyorsan. A lényeg, hogy ne hagyjunk időt nekik erősítést hívni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 16 Ápr. 2012, 15:05

Résztvevők: Jet Li Tao, Sarah Storm, William Robertson, Vaszilij Dragunov, Sam Vermont

Mivel a támadás volt a legtöbb szavazat, így hát ez lett, mielőtt Johanne belefoghatott volna Sarah kérésébe Tao lefejelte az őrt. Erre még nem számított, de a következő támadásra már felcsapta a szárnyát és a lézer azt találta el, két irányból, a másik Svarog volt, aki megtámadta. A férfi a falnak csapódott, a páncélja megrongálódott, de magánál volt még és igenis harcra kész. A csapat azt látta, hogy a füléhez kapott, mire a másik raptor, akit nem támadott senki felsikoltott. A hangorkánra Johanne csapódott először a hátsó falnak, így a láthatatlanság mindenkiről lehullott, a nőt követte mindenki más is. még Tao sem tudott talpon maradni ennek hála. A folyosóra zuhant ki a többség és a fülük csengett a páncél alatt. Nem hallottak semmit sem, és érezték, hogy a fülükből valami csordogál kifelé. Ha felnyúlt valaki, akkor vér volt, a dobhártyájuk lyukadt ki. Az, amelyiket Tao lefejelte vért köpve lépett oda Robertsonhoz és taposott a torkára olyan erővel, hogy az egyszerűen kettétört. A reccsenést most senki sem hallotta, de a gerincet mindenki látta, ahogyan a torok vékony bőrét átlyukasztva természetellenesen nyúlt ki a torokból.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Attilan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sarah Hétf. 16 Ápr. 2012, 20:21

Nos, úgy tűnik hogy a többiek nem arra szavaztak amire én, habár úgy vélem hogy az én ötletem sokkalta jobb, úgy értem fölösleges összetűzés és esetleg figyelemfelkeltés nélkül meg lehetne csinálni, és simán bejutnánl és még el is felejtenének minket, ám mostmár nem számít, és egyenlőre úgy néz ki hogy sinen vagyunk, a baj csak az hogy a látszat csal, és nem is kicsit, egy pillanat csupán az egész, és máris repülünk, és nem is akármilyet, egyenesen neki egy meglehetősen kényelmetlen falnak, majd pedig egy ismételten kellemetlen, de ezek után annyira mégsem fájdalmas érkezés a padlón, egy annak járó halkabb nyekkenéssel.
- Miért?... - Kérdem csalódottan, s ekkor realizálom hogy nem hallom a saját szavaimat.
- Mi... Miért nem?... - S így jobban megvizsgálva, semmit sem hallok az ég egy adta világon, csak valamiféle elhaló földöntúli sípolást, s a fülemnél is valami kellemetlenül meleget érzek, kénytelen vagyok megvizsgálni hogy mi az, ezért óvatosan nyúlok oda, majd tenyereimet az arcom elé helyezem, s a látványtól enyhén szólva le esik az állam, és tágra nyílnak a szemeim, melyekből felfogva hogy mi történhetett hamarosan könycseppek is kezdenek potyogni.
- Miért nem lehetett ezt máshogy? - Kérdem sírva a semmibe, mit sem törődve azzal hogy az egyik társunkat kivégzik éppen, erősen szorítom közben a füleimet, s feltérdelve igazából erőteljesen " görnyedek " lefelé, erősen sokkol a dolog, mert mi van ha ez végleges? Ha soha többé nem hallhatok semmit a világból? Nem akarok ilyen életet, nem, egyszerűen csak nem! Egy ideig sírok még, ám a fájdalom lassan átcsap dühbe, szín tiszta fortyogó gyűlölet veszi át a keserűség helyét, arcomon szinte már elmebeteg grimasz jelenik meg, s bele sem gondolva hogy mit csinálok, vagy hogy ha úgy alakul esetleg veszélyeztetek vele valakit a sajátjaink közül, karomat a hangoskodó felé kapva lövöm ki rá elsőként lehetőleg a fejére célozva ama karmokat, mik azon kezemen találhatóak, legalább is remélem hogy lövök, majd pedig a másik karomról ugyan így a lábába lőni, ha esetleg védené az elsőt, s ha elesik akkor még pár lézert megkísrélek beleereszteni, és ha bárki is az utamba kerül akkor meglövöm azt is, nem érdekel ki az! Bonyolult, de nem látom lehetetlennek, s ha sikerül, a pengéket visszahúzva megpróbálok magamat védve felállni, majd adrenalintól fűtötten úgy nekirontani a másik raptornak ahogy van, kőzben próbálom védeni magam a szárnyakkal, mivel elég ellenállóak, s ha odaérek megkísérlem nekiugorva lemetszeni a fejét.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 17 Ápr. 2012, 13:54

A harc megkezdődik, de a lézerem nem talál célba, a következő pillanatban a sikoltástól annyira hátrazuhanok, hogy alig tudom, hol vagyok. Mire felkelek, hamar feltűnik, hogy nem hallok hangokat. Nincs időm vizsgálgatni a sérülésemet, remélem, hogy csak ideiglenes süketség, és rögtön felpattanok. Újabb lézert lövök a korábban lefejelt raptor felé, és közben szárnyaimat kibontva repülök rá. Ahogy közel érek hozzá, megpróbálom megérinteni és megbénítani őt. Ha sikerül, nem húzom az időt, kihasználom a bénultságát, nem állok elé, nehogy a lézerrel lelőjön, és egy határozott mozdulattal megpróbálom eltörni a nyakát. Remélem sikerül, és közben nem kerülök a többiek útjába sem, ez a csapat nem valami összeszokott, és ahogy láttam a szemem sarkából, az egyikük meghalt, így még nagyobb lehet a pánik. Tulajdonképpen rá kell jönnöm, hogy nem is velük harcolok együtt, sokkal inkább egyedül, az évek során nem volt szükségem csapatra, hogy legyőzzek valakit, így nem meglepő, hogy most sem dolgozom össze velük különösebben, de valójában ez nagy hiba lehet, és nagy gyengeség.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Svarog Szer. 18 Ápr. 2012, 16:54

Svarog felordít, ahogy a hangorkán belehasít az agyába, ez nem jött ki jól, bár ez az egész Attilanos balhé baromság volt, öngyilkos akció a javából. A mutáns látja, ahogy a barátjának és harcos társának rátapos az egyik raptor a torkára, míg Sarah becélozza a sikítozó dögöt.
Svarog próbálva nem gondolni a halálos erejű hangáradatra, becélozza az Edwarson hulláját megbecstelenítő páncélost, majd kilő egy lézersugarat, aztán egy karmot.
- DÖGÖLJ MEG!!!!! - ordítja.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Thorhalla Pént. 20 Ápr. 2012, 12:08

Résztvevők: Jet Li Tao, Sarah Storm, Vaszilij Dragunov, Sam Vermont

Svarog ordítását nagyon halkan mindenki halhatta, így sejthető volt, hogy a süketség, ami rájuk tört nem biztos, hogy végleges, csak lehetséges, hogy átmeneti. Johanne is próbált felkelni a helyéről, ő a fejét fogta, neki az is véres volt, a folyosó falán sikerült bevernie azt. Így jelenleg arra is képtelen volt, hogy telepatikusan közvetítsen a többiek között.
Sarah támadott először, az első karmokat még védte az ellenfele, de a másikat már nem tudta és a lábába állt a páncél ellenére. Amikor a karmok visszafelé indultak Sarah felé a férfi is a földre került, ahogyan a lány számított rá. A lézerek ellen azonban egyelőre védekezett a szárnyait összevonva maga előtt, így ezek nem sértették meg, csak a lába vérzett. Mikor Sarah megérkezett hozzá, ugyanúgy védte magát a szárnyakkal, így a lány még nem tudta levágnia a fejét, ellenben a férfi a közelséget kihasználva kisöpörte Sarah lábát és így mind a ketten a földön voltak már.
Svarog és Tao pedig együtt támadnak a lefelejt raptorra, szerencséjükre az a férfi is zavart volna annak hála, hogy le lett fejelve. Valószínűleg agyrázkódást kaphatott, mert igencsak lassan reagált a két férfi támadására. Mire felfoghatta volna egyáltalán, hogy támadnak rá, Tao sikeresen odaért hozzá és lebénította, majd a többi támadás után eszméletlenül terült el a földön és a férfiról a páncél is visszahúzódott.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Attilan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sarah Pént. 20 Ápr. 2012, 15:19

Örülnöm kéne talán, a dolgok úgy alakulnak ahogyan nagy haragomban elterveztem őket, de mégsem jön a számra vigyor, még attól sem hogy valamilyen nagyon halk szinten képes vagyok hallani a dolgokat, legalább is úgy tűnik, mert mintha a sárkányunk hangját véltem volna felfedezni a nagy némaságban. Közel érek hogy lefejezzem a nyomorultat, ki ezt tette velünk, de nem meglepően védekezik a féreg, s kisodorja alólam a lábaimat, mellyel csak jobban feltüzeli a már amúgy is veszélyes szinten lángoló dühömet. Abban a pillanatban ahogy elesek, próbálok egy gurulással féltérdre érkezni, majd pedig kilőni ismételten a két karmot az áldozatomra, de ezúttal egy enyhe trükkhöz folyamodok, mielőtt pengéznék itt, kilövök egy lézert a fejére célozva, egyrészt hogy védekezzen, másrészt hogy ne legyen esélye támadni, s aztán próbálom meg a két karjába belelőni eme bizonyos pengéket. Nagyjából innen lesz talán egy kicsit kockázatos az egész, nem mintha eddig nem lett volna az, de ezzel a lépésemmel valószínűleg életveszélyes helyzetbe is fogom sodorni magam, de a düh oly szinten elvakít… Nem is elvakít, feltüzel! Hogy egyszerűen nem képes érdekelni, meg akarom ölni, azt akarom hogy egy füstölgő szénkupac legyen, vagy csak egy halom húscafat! Megpróbálom a karmokkal magamhoz rántani, ahogy vissza jönnek, s itt valószínűleg kap majd a lehetőségen, és megpróbál majd megvágni, így hát erre számítva elsőként védek, majd megpróbálom tőből lemetszeni a karjait a szárnyaimmal, majd pedig egy ismételt erős vágással vízszintesen ketté hasítani a fejét, ama bizonyos ajkai tájékán. Azt nem is veszem figyelembe, hogy mi van a többiekkel, biztos ők is csinálnak valamit, de egyszerűen nem tud érdekelni hogy mit.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sam Kedd 24 Ápr. 2012, 18:54

Az események váratlanul és sajnálatosan felgyorsultak, a többiek arra szavazhattak, hogy támadjunk, s habár úgy nagyon nincs ellenemre a dolog mégis valamivel jobban örültem volna annak, ha békésen is tovább mehettünk volna. Ugyan harcra kész voltam, de arra nem, ami következett. Ketten már támadásba is lendültek, de a raptor a füléhez kapta a kezeit, és felsikoltott, a hanghullámok a falhoz vágták a teljes csapatot. Senki sem bírta ki talpon. Nem hallottam semmit, s azonnal tudtam, hogy ez mit jelent, a hangok nem csupán ellöktek minket, hanem a hallásunk is roncsolta, s a jelentkező súlyos fájdalomból arra következtetek, hogy valószínűleg a dobhártyám lyukadhatott ki. S habár a dobhártya szakadás meglehetősen zavaró tényező a gyógyulása csak idő kérdése, s esetemben ez mindenképpen be is következik. A földről való felegyenesedés közben látom, ahogy Robertson nyakát egy egyszerű mozdulattal kettétörte a raptor. Épphogy sikerül a felállás az események máris folytatódnak. Svarog ordítását halkan hallom, így igazolást is nyer a hipotézisem, miszerint a halláskárosodás csak ideiglenes. Sarah az egyikkel vívott, miközben Svarog és Tao a másikkal viaskodott, aminek hamarosan vége is lett. Így gondolkodás nélkül Sarah segítségére indulok, s próbálom a szárnyammal lemetszeni a fekvő raptor fejét, vagy Sarat hátra rántani, ha esetlen a raptor próbálná megvágni a társam. Persze ezeket csak akkor teszem meg, ha szükségét érzem, nem akarom akadályozni a társam esetleges támadását, s ha úgy ítélem, hogy nincs veszélyben nem teszek lépéseket, de készen állok rájuk.

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

II/1. Attilan Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 25 Ápr. 2012, 19:38

Az egyik ellenállóval - azt hiszem, a társ jobb szó lenne most már - sikerül legyűrnünk az őrök egyikét, de láttam, hogy a sisakjához nyúlt a másik, így valószínűleg jelentette az ittlétünket, nincs vesztegetni való időnk. Csak egy pillanatra nézek a férfire, és bólintok neki, egyféle köszönet és elismerés is lehet ez, de arcmimika híján ez a legtöbb, amit tehetek.
A másik raptor még viaskodik a földön a társunkkal, és akárki is áll nyerésre, nagyon veszélyes egy raptorral közelharcba bocsátkozni. A pengék, a lézer és a szárnyak mind halálos fegyverek, és aki gyakorlottan használja ezeket, megtalálja a másik raptor páncélján a gyenge pontokat, ahol nem védi semmi a viselőt.
Épp ezért ahelyett, hogy végignézném a dulakodást, inkább megpróbálok beavatkozni a harcba, hogy minél hamarabb véget érjen. Persze óvatosnak kell lennem, mert én is megsérülhetek, de a képességem talán több védelmet és lehetőséget nyújt, mint a többieké.
Közelebb lépek a dulakodókhoz, és igyekszem megérinteni az ellenséges raptort. Csak a kezemet nyújtom oda, és arra is figyelek, hogyha esetleg felém mozdulna a dulakodó páros, vagy egy eltévedt penge felém irányulna, képességemmel megállítsam a támadást.
Ha sikerül megérinteni a raptort, megbénítom őt is, ahogy az előzővel tettem, remélhetőleg ezután már könnyedén kivégzi őt a társunk.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Thorhalla Pént. 27 Ápr. 2012, 10:23

Résztvevők: Jet Li Tao, Sarah Storm, Vaszilij Dragunov, Sam Vermont

Sarah kilőtte a pengéket, a férfi pedig úgy mozdította a szárnyait, hogy fenn akadtak abban, így nem tudta a lány visszahúzni azokat. A férfi pedig magára rántotta a lányt és páros lábbal rúgta arcon még azelőtt, hogy az ki tudta volna a lézert rá lőni. Sarah a rúgásnak hála törött orral került a földre.
Ekkor ért csak oda Sam és rántotta hátra Sarah-t, nehogy a férfi még bármi mást is tudjon vele tenni, a támadásoknak hála Tao le tudta bénítani a férfit, akit aztán Sam már könnyedén fejezett le. mindkét ellenfelük halott volt, és most már szabad útjuk volt a fegyverraktárba is. Közben Johanne is sikeresen felkelt a helyéről, de még mindig a fejét fogta, amiből a vér szivárgott. Sietősen intett a társaságnak, hogy menjenek a raktárba és szerezzék meg, amiért jöttek.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
II/1. Attilan Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Sarah Pént. 27 Ápr. 2012, 15:54

Valamilyen oknál fogva fordítva csinálom a dolgokat, s az alkaromon lévő pengéket lövöm ki elsőként, és nem a lézert, talán az ideg teszi. Ezúttal semmi sem úgy alakul ahogy terveztem, a pengék nem tudom hogyan, de beakadtak, a következő pillanatban pedig már húz, s aztán csak a fájdalmat érzem az arcomon, majd pedig elterülök a földön, igazából egy kis ideig fel sem tudom fogni hogy mi történt, érzem valakinek az érintését, meg talán hogy vonszolnak, de pár másodpercig fogalmam sincs róla hogy mi folyik körülöttem. Végül sikerül „ráeszmélnem” a dolgokra, és fájdalmasan kapok az orromhoz, pontosabban a páncél maszk részéhez, amely így már nem tűnik jobbnak védési téren, mint egy átlagos ruha. Leszedem a maszkot, ha tudom, majd megtapogatom a pokolian fájó orromat, és… Nem jó, megint, ez is biztos hogy maradandó károsodást… A FRANCBA MÁR! Egy kis ideig eltart amíg ráveszem magam hogy felálljak a padlóról, de amikor azt megteszem, nos abban annak sincs köszönet aki végignézi, igazából ha a tekintettel ölni lehetne, itt már mindenki halott lenne, a fogaimat pedig meglehetősen idegesen csikorgatom, majd továbbra is az orromat fogva megindulok befele, mert ugye nekünk muszáj menni, mert mi vagyunk a hősök meg a többi, meg a nagy büdös lószart, biztos hogy ezt le lehetett volna tudni kevesebb problémával, beosonással, de nem ezeknek a marháknak muszáj volt leállni harcolni, és az élők közül meg persze hogy nekem kell a legjobban lesérülni, miért? Mit vétettem hogy mindig nekem kell az élők közül a legjobban megszívnom a dolgokat? Miért mindig engem büntet a sors? És miért pont főleg most, amikor még egy egész fajért akarok cselekedni úgy hogy menet közben lehetőleg minél kevesebb ilyen féreg dögöljön meg? Arról már nem én tehetek hogy nekik támadtak, a többi része mondható inkább önvédelemnek. Gyűlölöm ezt, már elegem van belőle. A holttest mellett elhaladva még egy jókorát belerúgok, majd fojtatom tovább az utamat, rohadékok…

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

II/1. Attilan Empty Re: II/1. Attilan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.