Privát stég és panzió

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Privát stég és panzió Empty Privát stég és panzió

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:57

A privát stég a kikötőben található a mólóktól pár száz méterre. 2017 tavaszán épült 50 méter hosszú és a végén van egy nagy rész ahol a beszélgetések zajlanak. Külön tábla jelzi jelzi hogy ez egy privát hely. Az emberek viccet látnak abban hogy egy stég privát, a mutánsok inkább menedéket. A víz közelsége miatt a lépcső már kissé rozsdás, a korlát egy részét pedig ellopták ,, fémgyűjtők '', ezért mostanában őr sétálgat fel s alá, hogy ne keletkezzen másban kár. Az őr a mutáns pötyi, aki nemrég még a mólón lábadozott, de Redrose Village környékén látott egy álláshirdetést és mivel munkanélküli jelentlezett. A stég kitünő helyszín arra hogy valakik szervezkedjenek vagy csak simán békében beszélgessenek. Az átadás alkalmából egy kisebb panzió is épült mellé ahol kedvezményt adnak például pötyinek az őrködésért és elvileg családtagjainak is, bár azt nem mondta hogy nincsenek, hátha valamikor valakinekjól jön pénzügyileg pötyi hazudása.

A panzióban egy éjszaka:80$
1 hét étkezéssel:450$

A privát stég és panzió vár mindekit!

Az eredeti topic.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Privát stég és panzió Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Fornesh Hétf. 17 Okt. 2011, 13:33

//Előzmény: Dust to Dust//

~Ez meg kiről beszél? Egyszer léptem csak az arénába, akkor se sérültem meg.~
Kissé felzaklatva indult úti célja felé. Elsőre busszal akart menni, de pár perc gondolkodás után rájött, fogalma sincs honnan megy pont a másik város kikötőjébe busz. Átszállni pedig még annyi kedve se volt. Idefelé is taxival jött, hát most is azzal megy. Ezzel a döntéssel lépett oda egy épp a közelében parkoló taxishoz.
- Manhattan-be, az AIMville-i lakónegyedbe. - Szólt oda a sofőrnek, miközben beszállt.
Egy óra után...
- Manhattan, AIMville-i lakónegyed. - Szólt hátra a sofőr.
- Köszönöm, csak kiugrok egy percre, mindjárt jövök. - Szállt ki e mondat után Krisztián. Felrohant a lépcsőkön a lakása ajtajáig. Bement a hálószobába, odafordult a ruhásszekrényhez, kinyitotta, amiben egy ruha se volt, ám a nemrégiben vett fegyverei álltak, mind külön tartón. Lekapta a kis tanto-t, a derekára illesztette, majd a ninja-to-t is, amit a hátán keresztbe helyezett el. Visszavette rá kabátját, és már sietett is vissza a rá várakozó taxiba.
- A kikötőbeli panzióba kérném. - Foglalt ismét helyet a hátsó ülésen.
Újabb fél óra után...
- Megérkeztünk! - Szólalt meg ismét a sofőr, miután megállt az út szélén nem messze a panziótól.
- Köszönöm. - Fizette ki a fuvar díját, és indult a célterület felé.
Belépett a panzióba, majd a recepcióshoz lépett.
- Meg tudná mondani Ms. Green szobaszámát? Felteszem nem szólt előre, de egy régi ügyfelét, azaz engem vár épp. - Tért rögtön a lényegre kertelés nélkül.
Fornesh
Fornesh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Fornesh
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Rayn Hétf. 17 Okt. 2011, 16:01

Egy kis ideig kint álltam az erkélyen majd arra lettem figyelmes, hogy valaki piszkálja az ajtót. Pár pillanat múlva arra lettem figyelmes, hogy kinyílik az amúgy zárt ajtót. Mi a fene? kérdeztem magamtól. Bob lépett be és rögtön megértettem. Ő már csak ilyen. kopogtatni luxus, de feltörni a zárat az persze megy. Viszont örültem, hogy itt van mert ő soha nem jön ok nélkül. Biztos voltam, hogy nem is ebédre jött, hiszen mikor legutóbb velünk evett leszólta Ashley főztjét aki viszont majdnem kinyírta őt ezért. Vicces egy emlék. Elmosolyodtam közben figyeltem, hogy Bob miért is jött ma el hozzánk. Tény, hogy elég egyszerűnek tűni, de már nem igazán bízok benne. Mikor ezt mondja az általában jelent 3-4 őrt és némi vérfürdőt, de valamiért mindig bízok abban, hogy ez most tényleg könnyű feladat lesz. Felkaptuk a cuccunkat és elindultunk. Mielőtt becsuktam volna az ajtót odaszóltam a még mindig széken üldögélő férfinak.
- Ha kimész zárd vissza az ajtót kérlek. – Mosolyogtam rá egy kicsit ijesztően. Elindultunk tehát a helyszínre. Nagyjából tudtam, hogy merre van, de nem volt sok kedvem tömegközlekedéssel menni így leintettem egy taxit. Elmondtam neki az úti célt és már indultunk is. Hamar megérkeztünk a hotelhez. Kifizettem a taxit és bementünk az épületbe. Nem volt egy luxsus szálloda, de egy-két napra nem rossz. Odasétáltunk a recepcióhoz.
- Üdv, Ms. Green-t keressük. A barátai vagyunk. Remélem szólt az érkezésünkről. – Mondtam a recepciósnak és reménykedtem a legjobban. reméltem, hogy megmondja és nem kell kinyírnunk mint a legutóbb.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 17 Okt. 2011, 18:36

A hármas szinte teljesen egyszerre érkezik meg a panzióhoz. Egy átlagosnak mondható hely volt ez, bár kicsit inkább a felső középosztálynak tartották számon, a polgármester is megfordult már korábban errefelé a panzió éttermében. Odakint a panzió előtt a stégen félig fedett kinti rész is látható volt, ahol a vendégek ugyanúgy helyett foglalhattak, mint a benti részen.
Fornesh ért oda picivel korábban, így ő ért oda a földszinten levő recepcióhoz először. Egy idősebb ősz hajú pocakos recepciós volt az üvegfal mögött. Mire Fornesh elmondta, hogy kit keres a férfi nem tudott válaszolni, mert ebben a pillanatban léptek oda az ikrek és tették fel ugyanazt a kérdést, amit pár pillanattal korábban a másik férfi is, aki már a pultnál áll.
- Miss Green a második emelet, tizenkettes szobában lakik – mondta. – Igen, utalt rá, hogy ma több ismerőse is jöhet, de sajnálattal kell közölnöm, hogy a hölgy nincs itt, csak este jön vissza. Megvárják, vagy hagynak itt neki üzenetet?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Privát stég és panzió Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Fornesh Hétf. 17 Okt. 2011, 18:54

Kissé meglepődött, mikor másik két alak jelent meg mellette, és ugyan azon személyt keresték, mint akit ő. Bár jobban belegondolva, nem is annyira meglepő, hisz ha valakinek pont Roghannal van közös ügylete, mással miért ne lehetne. De nem sokáig lehetett ezen cizellálni, mert már jött is a kiábrándító válasz. Az ok, hogy vajon miért nincs itthon a keresett személy nem is gondolkodtatta el, sokkal inkább az újabb "kollégák" aggasztották.
- Ha már az említett személy nincs itt, megvárhatnánk együtt is akár. - Fordult a most érkező "párhoz".
- És míg várakozunk, megbeszélhetnénk, ki milyen célból is keresi. Én személy szerint némi elmaradt ügyletben keresem fel. Önök azt említették a barátai. Ha nem vagyok túl indiszkrét, megtudhatom, milyen kapcsolatba is állnak vele?... Barát, azon belül...? - Érdeklődött tovább, cseppet sem lankadó kíváncsisággal.
Fornesh
Fornesh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Fornesh
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Rayn Hétf. 17 Okt. 2011, 19:11

Odaértünk és rögtön rá is kérdeztem a recepción. Egy elég sajnálatos dolgot közölt mégpedig, hogy nincs bent. Nem igazán tetszik ez a dolog. Elsősorban vagy tényleg várt valakiket üzleti ügyben vagy pedig számít ránk ami gondot is okozhat. A másik ez az alak. Nem örülök, hogy itt van. Csak nehezíti a dolgot és feleslegesen nem akarom megölni. Jobban átvizsgáltam. Ötletem sincs, hogy ki ő vagy, hogy mit tudhat, de félek, hogy nagy fejfájást fog okozni, de akkor sem ölhetem meg, itt és most nem. Azzal csak felfordulást okoznék és lehet, hogy a célpont soha nem jelenik meg. Amikor azt mondta, hogy elmaradt ügylet kicsit felkaptam a fejemet, de kétlem, hogy ugyan amiatt keresné mint mi.
- Lényeg, hogy van valami elintéznivalónk vele. Ennél többet nem mondhatok és nem is akarok. Örülnék ha nem ütnéd bele az orrod mások dolgába mert eltöröm. – Nyers és lényegre törő mint mindig.
- Itt megvárjuk. Gyere Ashley felmegyünk. – Szóltam a lánynak aki egy szó nélkül követtet. Mikor elhaladtam az ismeretlen férfi mellet még egyszer egy gonosz pillantással belenéztem a szemébe és tovább mentem. Beszálltunk a liftbe és a másodikig utaztunk majd megkerestük azt a szobát és ott vártunk.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 17 Okt. 2011, 20:48

A rövidke beszélgetés után a hármas ketté vált, az ikerpár elindult felfelé, míg Fornesh maradt odalent várakozni. Ahogyan a liftajtó becsukódott a portás odafordult bizalmasan Fornesh felé hajol.
- A hölgynek az utóbb időben ok igen furcsa ismerőse járt errefelé, úgy vettem ki a szavaiból, hogy igen rossz társaságba keveredhetett, hallottam az egyik telefonbeszélgetését véletlenül – mondta halkan. – És ők sem tűntek túl bizalomgerjesztőnek.

A testvérpár mögött becsukódott az ajtó és pár pillanattal később már a második emeleten voltak. Végig kellett menni az egyenes folyosón, de hamar megvolt a tizenkettes szoba. Az egésznek a legvégén a bal oldali folyosórészen. Hat-hat szoba volt a két oldalon, páros és páratlan számmal ellátva. A folyosón piros szőnyeg, nem linóleum, a hely pedig teljesen csendes, senki sem volt itt kint és nem mászkált senki sem. Az egész folyosón pedig egyetlen kamera volt, ami a lift felett volt és az egész folyosót belátta.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Privát stég és panzió Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Fornesh Hétf. 17 Okt. 2011, 21:16

~Mily érdekes.~Nézett a gonosz szempárra. Majd miután elhaladtak mellette folytatta.
~Nézzük hát a lehetőségeket. Utánuk mehetnék újra megpróbálni némi egyeztetést, bár félek csak tovább rontaná a 'már így is remek kapcsolatunkat az új barátommal'. Továbbá a barátjaként kereste a nőt, mégis... "...valami elintéznivalónk..."...milyen elintéznivalójuk lehet egy illetővel, akit a barátjuknak neveznek, ami miatt ilyen visszautasítóan reagálnak egy ártalmatlan kérdésre. Hmph, bizonyára csak rossz természetűek.
Ekkor a recepciós bizalmas információja hallatán már máshogy véleményezte az előbbi érdeklődőket.
~Talán mégse csak szimplán rossz természetűek. Nem irigylem szegény nőt, milyen körökbe ment bele. Nincs is ínyemre a dolog.~
- Elnézést, de van kamerájuk, amin a kisasszony még nem fogadott "vendégei" láthatóak? - Fordult kérdésével a recepcióshoz, hisz minden átlagos és azon felüli panziónak vannak kamerái, ahogy észrevette kevés éveiben, amit nagyvárosban töltött.
- Megkérhetem, hogy szóljon, ha esetleg visszaindulnának? Nem lenne túl jó ötlet, ha találkoznának a kisasszonnyal, és gondolom ön se szeretné, ha az a bizonyos rossz társaság - amit említett - pont itt tevékenykedne. - Folytatta segítőkészen, ha figyelemmel tudja kísérni, mi folyik az emeleten, így ha ez bekövetkezne, a panziót időben elhagyva talán még előttük összetalálkozna a nővel.
~Úgy látom vetélytársam akadt. Nem lenne túl bölcs ötlet mindannyiunknak megrohanni szegény párát, talán egyességre tudok jutni mind a két féllel külön-külön. Remélem nem kell sokáig várnom.~
Fornesh
Fornesh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Fornesh
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Rayn Kedd 18 Okt. 2011, 14:59

Megérkeztünk. A lift ajtaja kinyílt és mi elindultunk a folyosó vége felé. A 12-es szoba a folyosó legvégén volt. Odasétáltunk és elkezdtünk várakozni. Valahogy az egész gyanús volt. Senki nincs kint és teljes a csönd. Valamiért olyan érzésem van, hogy az egész egy csapda. Felnéztem a kamerára ami a lift fölött figyelte a folyosót. Közelebb hajoltam Ashley-hez és a kezemmel eltakartam a számat, hogy még véletlenül se tudjanak szájról olvasni.
- Tudod mennyire utálom ha figyelnek. – Csak ennyit mondtam neki. Ő persze rögtön megértette, hogy mire is próbálok célozni. Telekinetikus erejével kitépte a kamerát a helyéből.
- Most már sokkal jobb. Úgy vélem, hogy nem szabad ott hagynom azt az embert mert gondot okozhat számomra. Te marad itt és juss be a szobába. Kutasd át a cuccait hátha találsz pénzt. Nem akarom, hogy ma vér folyón. Ashley egy szempillantás feltörte a zárat az erejével. Én elindultam a lift felé. Beszálltam és elindultam lefelé. Mikor éreztem, hogy megállt ki teleportáltam magamat, hogy ne vegyenek észre. Míg lent voltunk kifigyeltem egy jó kis helyet ahol el lehet bújni és oda teleportáltam magamat. Elkezdtem figyelni a férfit. Tudtam, hogy valamiben ő is sántikál, de még nem igazán tudom, hogy mi az.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Thorhalla Kedd 18 Okt. 2011, 16:56

Fornesh szavaira bólint a portás, bár ha nem akarná nem mutatni a monitort, amin a három szint látszott, amivel rendelkezett a hely, akkor is látta volna a férfi. Elég volt csak az üvegablakon benézni, és egy számítógép volt ott nagy monitorral, ami hat képet mutatott. A három emeletet, a kinti stég részt a bejárattal, az éttermet és azt a részt, ahol Fornesh éppen volt a recepcióssal.
- Gondolja, hogy hívjam a rendőrséget? – kérdezte most már kissé idegesen a férfi.
A képeken látszott a páros még, majd a következő pillanatban a kamera megszűnt működni és elfeketült az a rész a monitoron, ami a második szintet mutatta.
- Vandálok! – háborodott fel. – Azt hiszem ez eldöntötte a kérdést… hívom a rendőrséget!
A recepciós már nyúlt a telefonért, hogy rendőrt hívjon, el is kezd majd tárcsázni, hacsak Fornesh nem állítja meg. A lift pedig ekkor érkezett meg, csöngött egyet, majd kinyílt, de odabent nem volt senki.

A kamera kiszakadt a falból és kissé szikrázva landolt a lift előtt a padlón. Ashley a telepatikus erejével feltörte az ajtót, ami egy nagy nyekkenéssel meg is adta magát. Odabent ami a bejárattól látszott egy rövidke folyosó, ami előszobaként funkcionált, egy fali fogas, rajta két kabát. Az előszoba végén pedig egy félig nyitott ajtó, ami kifelé nyílt, amennyire innen a lány belátott egy hálószoba lehetett és az ágyon egy sporttáska volt látható.

Rayn mikor a testvére lépne be az ajtón, akkor indult le a lifttel. Sikerült az egyik sarok mögött elbújnia a fiúnak úgy, hogy a kamerák sem látták. A másik férfi, aki Green-t kereste még mindig a recepcióssal beszélgetett, amit félig meddig lehetett csak hallani. de azt Ryan tökéletesen hallotta és látta, hogy az idős férfi rendőrt akar valamiért hívni és a telefon már a kezében van.

//Rayn: ha kérhetem feltételes módban írd az akciókat. És egy aprócska kérés, ha megoldható, Ashley-vel írnál más színnel? Hogy könnyen kivehető legyen, hogy mit is csinál ő.//


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Privát stég és panzió Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Fornesh Kedd 18 Okt. 2011, 20:01

Miután megkérte a recepcióst, tovább támasztotta a pultot, ám az ellentétes irányba nézett, hátha meglátja, mikor a nő betoppan, illetve egyéb gyanús elem után kémlelve. Kissé ideges volt, de ez másnak nem tűnhetett fel, viszont a kissé verejtékes homlokán a fény megtörni látszott. Ezt némi fejvakarással álcázott törléssel próbálta álcázni. Sajnos minimális izgalom hatására is enyhén, de izzadni kezd a legtöbb embertől eltérően először a homlokánál.
~Hogy én hogy utálom, ha rabolják az időmet.~ Mérgelődött magában, hiába a nem megbeszélt találkozóból adódó szituáció.
A feltett kérdésre habozott válaszolni, nem mert még nagyobb konkurenciát a panzióba.
~Nem lesz ez így jó.~Idegeskedett tovább, aminek hatására a fény már könnyedén látható volt, miközben megtörik verejtékes homlokán. Eközben míg a kamera képén könnyen kivehető volt a várakozó két alak, egyik pillanatról a másikra eltűnt a kép. A képernyőre pillantó férfi háborodása után megtett kijelentésére viszont már nem habozott válaszolni.
- Azt hiszem az lenne a legjobb, és ha lehet siessenek. - Bátorította tovább az épp tárcsázni készülő partnerét. Nem sokkal ezután kinyílt a lift ajtó. Krisztián odapillantott, ám nem látott senkit a liftben. Közelebb lépett, ám az teljesen üres volt. Mivel látta volna, ha valaki lehívta volna, miközben a többi embert kémlelte, így felettébb furcsának találta az esetet.
~Talán csak valaki fölös gombot nyomott a kabinban.~ Próbálta magát meggyőzni. Ám mikor visszaindult volna a pulthoz, észrevett egy oda nem illő sötét részt a terem távolabbi szegletében. Nem vetett rá különösebb gondot, de ez után olyan érzése támadt, hogy valaki, vagy valakik szemmel tartják.
- Ha megérkeznek a rendőrök - szólította meg újra a recepcióst - küldje őket azonnal a kisasszony szobájába, és keressék meg azt a két alakot, akik utána érdeklődtek, ha lehet. Félek, nem a barátai voltak.
Majd némi várakozás után a panzióból kilépett, és tett néhány lépést, hogy eltávolodjon az épülettől. Majd a környezetet kezdte pásztázni, hátha megpillantja a nőt. Egy hosszabb idő után, mikor a rendőrök szirénájának hangját már élesen lehetett hallani visszament a panzióba, és értesítette a recepcióst, hogy megérkeztek a rend őrei.
Fornesh
Fornesh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Fornesh
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Rayn Kedd 18 Okt. 2011, 20:22

Elég rossz előérzetem volt, bár tény, hogy ez szinte minden megbízásunk alkalmával így volt. Mint mindig most is valószínű, hogy Bob elhallgatott valamit előlünk. Elegem van már az egészből. Miért nem lehet egy békés feladatunk? Milyen örültséget is beszélek hiszen bérgyilkos vagyok itt nincs olyan, hogy békés. Hát jól van. Végig az ajtót és az ismeretlen alakot figyeltem. Ms. Green bármikor betoppanhat, de ez a fickó teljesen keresztülhúzhatja a számításaimat. Miközben figyel folyton más helyekre teleportálok, hogy minél kevésbé vehessenek észre. A portás tiszta ideg és ez jól meg is látszik. Izzad a homloka és a keze is mintha remegne egy kicsit. Lehet, hogy azt a kamerát mégsem kellet volna így kihúznunk. Mindegy most már nincs mit tenni. Látom, hogy a kezében a telefont szorongatja. Ebből baj lesz. Ha a rendőröket hívja akkor itt hatalmas szívás lesz amit meg nem akarok. Megpróbálok egy olyan helyet keresni ahol nem lát senki. Eldobok egy szöget és megpróbálom úgy teleportálni, hogy pont a telefonkészüléket szúrja át és működésképtelenné tegye azt. Persze a teleportálást úgy csinálom, hogy olyan legyen mintha pont ellenkező irányból ment volna mint ahol én vagyok ezzel is félrevezetve őket.
A zárat könnyedén felnyitottam és már bent is voltam a szobába. Egy táska volt az ágyon. Rögtön odasiettem és kinyitottam. ha benne van a pénz akkor rögtön viszem, de ha nem akkor tovább keresgélek hátha találok valami érdekeset.

//Rem nem túl zavaró, hogy Ashley-vel is E/1-ben írok, de számomra így könnyebb Very Happy illetve lenne egy olyan kérdésem, hogy a játékon belüli káromkodást mennyire toleráljátok?//
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Thorhalla Kedd 18 Okt. 2011, 20:54

A portás már beszélni kezdett a telefonba, amikor Fornesh magára hagyta, azonban nem tudta végigmondani, amit akart, mert egy szög beleállt a telefonba, hála Rayn mutatványának. A férfi egy hangos kiáltással dobta el riadtan a telefont. Ez a kint álldogáló Fornesh is könnyedén meghallhatja. Ha ekkor benéz, akkor láthatja meg Rayn-t, ahogyan ezt csinálta, mivel nem igen volt olyan hely, ahol teljesen láthatatlan tudott maradni, mert annyi hely nem volt idebent. Így most a portás igaz nem látja, de a két férfi ismét kiszúrja egymást és Fornesh még nem tud arról, hogy a telefonhívásra sem biztos, hogy kijön valaki.

Odafent Ashley elkövette a fejvadászok és bérgyilkosok legalapvetőbb és amatőrebb hibáját. Nem nézett körbe a szobában, ahova belépett. A táskához lépett, amikor egy árnyat látott suhanni és egy erős ütést érzett a tarkóján, amitől egy pillanatra elsötétedett a világ. Amikor a lány magához tért a földön ült a falnak támasztva, a kezei megbilincselve a háta mögött, a feje fájt és furcsán lassúnak érezte magát, nem csak az ájulástól, de mintha egy jó adag nyugtató is lett volna a szervezetében, aminek hála nem tudta a képességét sem használni.
- Le van tartóztatva, bármit mond az felhasználható maga ellen a bíróságon – szólalt meg egy női hang a homályos szoba másik végéből.

//Nem gond, én is szoktam e/1-ben írni egy reagban több karival. Káromkodás szabad mértékkel.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Privát stég és panzió Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Fornesh Kedd 18 Okt. 2011, 21:18

Épp csak néhány lépést tett a kijáratnál, mikor kiáltásra lett figyelmes. Hirtelen a hang irányába fordult, miközben észrevett egy ismerős alakot is. Ha viszont pár pillanat után eltűnt a szeme elől, azonnal a recepcióshoz sietett. A férfira nézve, majd a telefonra (avagy annak hiányára) hamar felismerte, hogy enyhe szabotázs történt a rendőrértesítésen.
- Keressen, vagy kérjen valakitől egy mobilt, és próbálkozzon újra! - utasította a rémültet. Ez után afelé a hely felé tekintett, ahol az ismerős alakot látta nem sokkal ezelőtt. Feltehetőleg megváltoztatta már addigi pozícióját, így nem találta meg a szemével.
- Megnézem a kisasszony szobáját, nem e történt valami azon az emeleten. - Fordult még egyszer utoljára a recepcióshoz, majd sietős tempóban a lépcső felé vette az irányt, onnan pedig a második emeletre, és a nő szobájának irányába. Ha nem pillant meg ismerős alakot a folyosón, az ajtó felé fordul, ami feltehetőleg csukva van. Ellenőrzi, hogy zárva e, meglepődöttségére az kinyílik.
~Hát ez..?~Tekint az ajtóra, majd szép lassan kitárja, és belépett, ahol egy lányt talál patthelyzetben, feltehetőleg a szoba egy távolabbi pontjában egy másik nőt, és újra feltehetően egy ismerős alakot is a szoba valamely pontjában. Pár pillanat alatt felméri, hogy a nő tette harcképtelenné a lányt, így hozzá intézi első szavait.
- Maga Ms. Green? A portáról küldtek, hogy nézzem meg, minden rendben van e az emeleten. Azt hiszem el tudom magyarázni, mi is történik most, és mi fog.
Fornesh
Fornesh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Fornesh
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Rayn Szer. 19 Okt. 2011, 16:00

A portás próbálta értesíteni a rendőrséget. Persze ez számomra egy hatalmas problémát okozott volna így szabotáltam a telefont. Bár ő nem vett észre az ismeretlen alaknak sikerül kiszúrnia. Megpróbáltam rögtön helyet változtatni, hogy megint eltűnhessek a szeme elől. Már kapott egy kis ízelítőt az erőmből így remélhetőleg nem fog nagyon keresztbe tenni nekem. Tökéletesen hallottam amikor odaszólt a portásnak, hogy kérjen valakitől mobilt és próbálja újra. Ez nekem még mindig nem lenne túl jó dolog így meg kell akadályoznom. Fogtam egy papírt és ráírtam valamit. Felszúrtam egy szögre és eldobtam. Megpróbáltam úgy teleportálni, hogy az pontosan az asztal közepébe csapódjon. Megérkezésekor hangos koppanásra lesz figyelmes így biztos észreveszi. A papíron az van: „Ha hívja a rendőrséget akkor meghal.” Remélhetőleg az életét jobban félti annál, hogy megpróbálkozzon bármivel is. Az ismeretlen férfi elindult felfele a lépcsőn. Tudtam, hogy nem hagyhatom neki, hogy találkozzon Ashley-vel Nem Ashleyt féltettem csak nem akarom, hogy ez a szerencsétlen fickó a falnak passzírozva végezze. Én nem lépcsőztem. Inkább mindig teleportáltam. Mindig amikor nem látott egy lépcsőfordulónyit feljebb mentem. Nem akartam, hogy észrevegyen. Mikor felért elindult Ms. Green szobája felé. Míg mielőtt odaérhetett volna én elé teleportáltam magamat. Testemet a falnak támasztottam és úgy szóltam a férfihez.
- Nem olyan rég kérdezted, hogy miért vagyok itt. Mint ahogy gondolom rájöttél nem vagyunk a barátai, de nem akarjuk, hogy bárkinek is bántódása essen. Csupán csak némi elmaradt tartozás miatt jöttünk, de gondolom, hogy te sem azért jöttél mert olyan jókat szoktatatok beszélgetni. Egy üzletember nem hord magánál ilyen fegyvereket. – Mutattam a fickó hátán lévő kardra.
- Figyelj! A húgom bent van abba a szobába és ha drága az életed akkor hagyod, hogy én lépjek be először. Ő is olyan fajta mint én, de sokkal veszélyesebb mint én hidd el, főleg ha a főztjét kritizálod. – Elmosolyodtam, de egy kicsit hátborzongatóra sikeredett. Remélhetőleg beleegyezik és akkor benyitok elsőnek.
Bementem, de nem voltam elég körültekintő. Nem néztem elég alaposan szét és ezt meg is jártam. Mikor épp megnéztem a táskát valaki hátulról egy ütést mért a fejemre. Minden elsötétült. Mikor magamhoz tértem minden olyan zavaros volt. Szédültem homályosan láttam és nagyon fájt a fejem. A kezeim meg voltak bilincselve. Úgy éreztem mintha nyugtatót nyomtak volna belém. Képtelen voltam használni az erőmet. Ez rendkívül zavaró dolog volt főleg, hogy egy nő állt velem szemben fegyverrel a kezében. Eldarálta a szokásos rendőr rizsát és rám szegezte a pisztolyát.
- Meg fogsz dögleni te ribanc. – Mondtam majd megpróbáltam arcon köpni. Ha minden jól megy hamarosan itt van Rayen és kapok némi segítséget. Bár most belegondolva elég szánalmas, hogy neki kell megint megmentenie.

Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Thorhalla Szer. 19 Okt. 2011, 17:14

- Sshhh! – súgta a nő odabent Ashley számára.
A folyosón lépéseket lehetett hallani, majd a lány felismerheti az ikertestvére hangját, ahogyan valakivel fenyegetőzik. Miközben odakint beszélgetnek Rayn-ék a nő elindult kifelé, nem is pisztoly volt a kezében, hanem egy puska. Ashley pedig most már látja, hogy a nő katonás ruhában van a ruhán és a karon pedig egy igencsak ismerős jel, a SHIELD jele. Most már leeshet, hogy nem olyan könnyed feladatot kaptak, mint amiről Bob mesélt. Green pedig nem is törődve vele kilép az ajtón, Ashley pedig még láthatja, hogy lesújt valakire.

A recepciós még bólogatott odalent, amikor Fornesh parancsot osztogatott számára, de mégsem indult el, hála annak, hogy akkor kapta meg az üzenetet Rayn számáról. Odafent az emeleten mielőtt Fornesh be tudott volna lépni, vagy benézni a nyitott ajtós szobába ott termett a másik férfi és fenyegetni kezdett. Az utolsó teleportálás után Rayn kezdte érezni, hogy fárad, az elmúlt alig öt percben talán túlságosan sokat használta a képességét már. Odabentről hallani lehetett, hogy egy nő valakivel szitkozódik, de válasz nem érkezett erre. A következő pillanatban Fornesh látta meg a mozgást először, ami az ajtó felöl jött, majd egy puskatust és az arcon találta Rayn-t, aki szédülve a földre került.
Ebben a pillanatban nyílt ki a folyosón még két ajtó és kommandós ruhában levő SHIELD ügynökök rontanak ki a helységekből fegyverekkel a kezeikben.
- A falhoz fel a kezekkel! – szólt a nő Fornesh-re. – Mindkettejüket letartóztatom!
Közben az egyik ügynök már nyúlt is le Rayn-ért, hogy felrángassa a földről, miközben a nyakába egy tűt szúr és bead a férfinak valamit.

A nő:
Privát stég és panzió Blkhaw_cv5_02

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Privát stég és panzió Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Fornesh Csüt. 20 Okt. 2011, 11:54

Már épp a nő ajtajához akart lépni, mikor előtte termett a "kedves" ismerőse. Kertelés nélkül rá is tért a lényegre.
- Én nem is áltattam senkit azzal, hogy a barátja vagyok Ms. Green-nek, pusztán üzleti dologról akartam vele beszélni. - Magyarázta az álláspontját, illetve ki kinek adja ki magát.
Majd a hátára mutatott kardra reagálva tovább folytatja.
- Egy üzletembernek meg kell védenie testi épségét, ezt pedig vagy testőrökkel, vagy saját maga teszi. Az utóbbi olcsóbbnak bizonyult. - Tér ki a vád alól enyhe humorral.
~Szóval a húga volt a másik...~
- Ha a húgod miatt lépsz be, nincs ellene kifogásom, de a nővel kapcsolatban viszont meg kell egyeznünk. - Válaszolt a kérésre, amit az ijesztő mosoly kísért, de csak egy szemöldökrántást ért el vele.
~Félelmetesnek hat, de valami miatt nem tudom komolyan venni ezt az alakot. Talán mert erőszakos, és ennyi, mást még nem láttam tőle.~
Miközben beszélgettek, egy nő kiszűrődő szitkozódó hangjait lehetett hallani, ezért a beszélgetés se lett elnyújtva. Feltéve, ha beleegyezik, hogy csak a húga miatt menne be, már nyúlt is a kilincshez, ám ekkor egy nő - nem aki a férfival jött ide, hanem egy másik - tárta ki az ajtót, és már sújtott is az épp benyitni akaróra, aki a földre került. Krisztián pár lépést azonnal hátrébb tett, hogy kicsit távolabbra kerüljön, ám még mindig hatótávon belül maradjon a támadó, és a kezét a hátán elhelyezkedő kard markolatára helyezte, ám még nem rántotta elő, miközben felmérte, kivel is áll szemben. Egy katonai felszerelést viselő nő bánt el beszélgetőpartnerével. Ekkor a folyosón még kettő ajtó kicsapódott, és újabb ügynökök jelentek meg.
A nő felszólítására lassan felemelte a kezét a feje fölé. Csak kicsit kellett eltávolítania a kezét a markolattól, már úgy tűnt, hogy megadta magát, hisz a nő a fejétől nem láthatta a hátából kiálló kard végét.
- Ezt most elintézhetjük szavakkal, békésen, vagy tettekkel, feltéve, hogy nem sajnálja az emberéleteket. - Válaszolt a felszólításra lassan, nyomatékosítva, hogy az erre mondott döntés, illetve tett eldöntheti a szituáció kimenetelét. A nő feltehetőleg fegyverét már Krisztián felé tartotta.
~Már megint egy ilyennel kell szembenéznem. Komolyan mondom, venni fogok párat én is.~
- Egyébként mi a vád ellenem?
Fornesh
Fornesh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Fornesh
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Rayn Csüt. 20 Okt. 2011, 18:58

Elmondtam a férfinak, hogy miért is vagyunk itt. Ő persze ügyesen próbálta kikerülni a vádakat, de mélyen ő is tudta, hogy nem hiszek neki. Ő is hasonló célokkal jöhetett mint én, de nem baj, hogy nem vallja be csak ne álljon az utamba. Nagy levegőt vettem és megfogtam a kilincset. Vagyis inkább fogtam volna ha az ajtó nem vágódott volna ki abban a pillanatban amikor a kilincs után nyúltam. Egy nő jött ki. Nagyon gyors volt és reagálni sem volt időm. Kaptam egy nagyot és a földön landoltam. Ekkor hirtelen két másik ajtó is kivágódott. Minden homályos volt. Felnéztem és az egyik ember épp odajött hozzám. Az egyenruháján lévő jelből rögtön rájöttem, hogy a SHIELD katonái. Persze Bob már megint elhallgatott néhány információt. Vajon miért csodálkozom ezen? Az egyik katona odalépett hozzám és valamit beleszúrt a nyakamba. Utolsó erőmmel még megpróbáltam elrúgni magamtól, de nem sok esélyt láttam erre.
A nő nem válaszolt a fenyegetésemre csak elcsitított. Ekkor tisztult ki a látásom annyira, hogy kivegyem a nő arcát és annak ruháját. Az embléma ismerős volt és már tudtam, hogy ezt megszívtuk. Hangokat hallottam kintről. A nő kirontott a szobából és leütött valakit. Elesett és ekkor láttam meg az arcát. A testvérem Rayn volt az. Őt is alkapta. Ilyen nincs. Egy profival van dolgink ha őt is ilyen könnyedén eélkapta. Összeszedtem minden erőmet és megpróbáltam felállni. Ha sikerül akkor utolsó erőmmel nekifutok a nőnek. Ha szerencsém van akkor kizökkentem az egyensúlyából talán még el is esik. Ekkor meglátom az ismeretlen férfit akire eddig a nő a fegyverét szegezte.
-Ne kegyelmezz nekik! Ezek nem beszélgetni vannak itt!- Kiáltottam neki.

Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Thorhalla Pént. 21 Okt. 2011, 11:10

A nő magabiztosan elmosolyodott Fornesh kérdésén.
- Nézzen magára – mondta. – Engedély nélküli fegyverviselet, illegális harc a Dust to Dust arénában, maga nyakig benne van az alvilágban és még kérdezi a vádakat?
Miközben a földön Rayn éppen próbálta lerúgni magáról a másik katonát, az belerúgott a felé lendülő láb térdébe, nem kis fájdalmat okozva Rayn számára, hiszen a térd így kiugrott és a katona beletérdelt a fiú hátába miközben műanyagbilinccsel bilincselte meg a fiút, aki most kezdett el szédülni és bódult lenni a nyugtatótól, amit kapott. Ashley igencsak tántorgott és a mozgás is fájdalmas volt a nyugtató miatt. Így jócskán lassabb volt, mint szeretette volna, a nő könnyedén lépett ki a támadás elől, mire Ashley a folyosó falának rohant neki. Eközben mielőtt Fornesh támadhatott, vagy szökni próbálhatott volna suhanást hallott, majd szúrást érzett a nyakában. Oda kapva nyugtató lövedék, aminek hála félig kábán zuhant térdre. Ettől kezdve könnyedén tudták őt is megbilincselni és elvenni a fegyvereit. Mindenkit felrángattak és a lift felé kísérték őket. azzal lementek a földszintre, majd már a tisztán látszódó SHIELD-es autó felé indultak velük, ami a főbejárat előtt állt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Privát stég és panzió Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Fornesh Pént. 21 Okt. 2011, 14:55

A feltett kérdésre nem várt válasz érkezett. Először a szobából jött ki egy vészjósló figyelmeztetés, amit a Krisztiánnal szemben álló nő azonnal igazolt is. Az még csak hagyján, hogy könnyedén feltűnt a nőnek a nem túl hatásosan elrejtett fegyverek jelenléte, de a mellékállásról szóló információk enyhén szólva is meghökkentették.
~Ez meg honnan tud róla? Egyáltalán ki ez a nő?~
- És hogyan bizonyítja az utóbbi állítását? - Kérdezett rá kicsit sem leplezett kíváncsisággal. A beszélgetés közben a már elkapott alak újabbat kapott, amitől tőle ellenállás már nem volt várható, így még az elterelés reménye is elveszett. Ám ekkor egy másik nő rohant ki a szobából, ám ő csak a falat tudta eltalálni, de azt olyan sikeresen, hogy úgy nézett ki, azonnal elájult. Ez volt az utolsó esély a támadásra, hisz az az elterelés, melyről már lemondott, most történ meg. Már nyúlt is volna a hátán helyet foglaló kard markolatához, mikor egy suhanás kíséretében szúrást érzett a nyakában. Reagálni se volt ideje, nem hogy ellenállni.
~Ez meg...?~ De mielőtt csak megvizsgálta volna, mit is kapott, már tudta, hogy vége, nincs tovább. A térdére esett. Már nem volt önmagánál, így csak halványan érzékelte, ahogy átkutatják, elveszik tőle ami nem oda való, és bilincselik meg. Utána már csak foszlányokban látta, hogy egy lift felé rángatják, majd egy autóba tuszkolják, melynek oldalán levő feliratot épp hogy kitudta venni: SHIELD.
Fornesh
Fornesh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Fornesh
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Rayn Pént. 21 Okt. 2011, 15:52

Próbáltam megszabadulni a rám támadó SHIELD katonától, de ez nem sikerült. Sőt még én kaptam egy rúgást a térdembe. A fájdalom hirtelen belenyilallt a térdembe. A fájdalomtól nem igazán tudtam mozgatni. A katona rám rakta a bilincset. Innentől már nem volt esélyem a menekülésre. Láttam ahogy Ashley kirontott a szobából és megpróbálta ellökni a nőt, de szerencsétlenségére ez nem sikerült. A nő odébb lépett és Ashley a falnak rohant. A másik katona rögtön elkapta és rá is bilincset helyezett. Az ismeretlen férfi is célkeresztbe került, de nem sok jót jósoltam neki. Így is lett. A férfi pár pillanat múlva a földre rogyott. Őt is megbilincselték és már vittek is minket. A katonák megfogtak és beraktak a liftbe. Lementünk és elindultunk a kijárat felé. Az emberek érdeklődően tekintettek ránk. Nem értették, hogy mi történik, de természetüknél fogva kíváncsiak. Azon sem lepődnék meg ha újságírók és a tv-től is kint lennének. A hotel előtt parkolt egy autó amin a SHIELD jele volt látható. Betuszkoltak minket és elindultunk. Nem tudjuk, hogy hova, de megyünk.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Thorhalla Pént. 21 Okt. 2011, 17:59

Mindenkit betuszkolnak a kisteherautóba, ami el is indul az Atlantic Avenue irányába.

//A másik topicba írjatok már, ne ide.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Privát stég és panzió Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Morsus Pént. 13 Júl. 2012, 15:20

Előzmény:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t196-raktarepuletek#18028

Omega okozta robbanásban megsemmisült!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Feb. 2013, 23:13

A helyet a robbanás után újraépítették és helyreállították.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Privát stég és panzió Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 03 Feb. 2016, 16:43

A karácsonykor történt robbanásokban az épület komoly sérüléseket szenvedett, a helyreállítás a zord időjárás miatt valószínűleg csak a tavasz folyamán lesz kész.
Privát stég és panzió 3337044-building+explosion+2

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Privát stég és panzió AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.