Daniel pokla

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Daniel pokla - Page 2 Empty Re: Daniel pokla

Témanyitás by Damien Knight Szomb. 09 Nov. 2013, 08:47

Egyesek ilyen hírek hallatán azt mondanák, hogy egy világ omlott össze bennük, de engem inkább megnyugtatott, hogy nem a mozifilmek egyik vérengző farkasa ébredt életre bennem, hanem egy meglepő, de nem ritka mutáns vagyok. Nyílván többet tudtak a témáról, mint jómagam, gondolom az alfaságot nem csak az izmaikért kapja az ember, hanem némi belelátása is kell, hogy legyen a dologba. A tesztnek ugyan nem sok értelme lenne, amíg nincs telihold, de ehhez nem feltétlenül kell számomra nézőközönség. Éppen ez ért engem mindig meglepetésként, hogy bármikor átváltozhatok, de a teliholdas, „automatikus” eseményre nem mindig emlékeztem.
Bár az idő kezdett hűvösebbre fordulni, a Pelham Bay Park nem hangzott rosszul egy kis kikapcsolódásra, a bundám egyébként is felfogná a hideg nagy részét. Anne szemlátomást odavolt ezért a mulatságért, én meg eléggé odavoltam Anneért, hogy benne legyek a mókában.
- Rendben – vállalok fel egy könnyed vigyort – lássuk, hogy felveszem –e a versenyt egy mókussal. Viszont szórakozni indultunk – mosolygok Annere – tegyük félre a kételyeimet, meg a teszteket egy másik alkalomra. Ha a mai estére sem tudnék emlékezni, akkor valóban menthetetlen lennék...
Megvárom az esetleges válaszokat, aztán követem a többieket, amennyiben az indulás mellett döntenek. Elvégre talán az alfáknak van valami alfás dolguk, aminek utána kell járniuk. Azonkívül kíváncsi is voltam az esti dologra. Miután az estét Annenel kezdtem, és számomra még mindig lenyűgözőbb volt, mint Dobson – vessen meg, aki hasonló helyzetben nem így érezne Embarassed – ha van időnk, még gyorsan kérdeznék egy – két dolgot.
- Gondolom a Park amolyan farkas terület, mégis hogyan kell viselkednie ott egy új embernek? Mármint – kérdezem egy kisfiús vigyorral – te alfa vagy, nem lesz ciki egy magamfajta „kölyök” oldalán mutatkoznod, tehát... nem is tudom – na jó egy kicsit belezavarodtam – maradjak a háttérben, vagy lépjek előre? Tartsam a számat, vagy nem kell? Na nem mintha feltétlenül harcot akarnék provokálni, de nem is fogok lefeküdni mindenkinek...
Igazából fogalmam sincs, hogy megy az ilyesmi. Vajon mindenki megpróbálja helyre tenni az új fiút? Ahhoz aztán nem éreztem kedvet, viszont a mulatságot sem akartam elrontani azzal, hogy lépten nyomon kihívásokba botlok, és végül az egész éjjel csak harcok sorozatából áll...

// köszi a türelmet, ismét vagyok Very Happy //

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Daniel pokla - Page 2 Empty Re: Daniel pokla

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Nov. 2013, 11:42

Résztvevő: Damien Knight

Amikor eldőlt, hogy végül is indulnak majd a parkba, akkor Dobson volt az, aki felajánlotta, hogy fizeti mindazt, amit a páros fogyasztott és egy kisebb időre magára is hagyja őket, hogy elmenjen a pulthoz fizetni. Anne mosolyogva fordult vissza Damien felé.
- A hírnevemen rontana, ha annyira szétcsúsznál, hogy nem emlékszel semmire – engedett meg egy farkas vigyort magának. – Van egy érzésem, hogy azért nem emlékszel, mert pszichológiai okok miatt. Azt hitted, hogy vérfarkas vagy, így e szerint dolgozta fel a tested és az elméd is. A vizsgálatokat meg legközelebb akkor.
Egyezett bele mindebbe. Amint elindultak kifelé belekarolt Damienbe, nehogy a tömegben elveszítsék egymást, vagy valaki leszakadjon. Odakint Dobson már várta őket, egy középkategóriás öt ajtós autónál, hogy azzal menjenek majd.
- Igen amolyan farkas terület ilyenkor már. Elvileg zárt hely és be van zárva sötétedés után, mert az állambácsié és az önkormányzaté a hely. Jó, hogy a gondnok egy közülünk és beenged minket. Ami a viselkedést illeti, hagyd, hogy az ösztöneid vezessenek, és rá fogsz jönni nagyon hamar, hogy miként kell viselkedned. Még ha ez elsőre most eléggé ijesztőnek hangzik és nem érted. Ott rá fogsz jönni szinte azonnal, ha többen leszünk.
A kocsi felé bökött a fejével, hogy Damien nyugodtan szálljon be. Ha a férfi megteszi, akkor ő maga is belül hátra.

// Remélem kellemes volt a pihenésed és bocsi h kicsit rövidebb a reag, vissza kell rázódnom. //

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Daniel pokla - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Daniel pokla - Page 2 Empty Re: Daniel pokla

Témanyitás by Damien Knight Vas. 10 Nov. 2013, 12:32

Anne magyarázata elfogadhatónak tűnt, és én is reméltem, hogy igaza van, mert az jelentősen megváltoztatná az életemet.
- Majd igyekszek mindent jól az eszembe vésni – mosolyodok el – nehogy csorba essen a híreden. Nem akarnám – nézek a szemébe – hogy eltemess, mint egy rossz emléket.
És újra a szerelmes kamasz, kapok észbe, össze kéne szednem magam, mielőtt még kigurul a nyelvem az asztalra. Megköszönöm Dobsonnak a meghívást. Odakint már vártak minket, bár ahogy most voltunk, Anne karja az enyémbe kulcsolva, vállaink összeérve, akár elgyalogolnék a városhatárig is és vissza. Amennyiben kint hűvös van, magamra kapom a kabátom, elvégre a bőröm azért nem véd a hidegtől, ha Anne is felveszi az övét, akkor rásegítem, ha olyan a helyzet, de nem erőltetem. Kis emberi törődés, régies férfi udvariasság, nevezzük, aminek akarjuk. Ha nem jó az időzítés, akkor viszont lemondok róla.
A kocsiban ülve, főleg, mivel Anne is mellém ül igyekszem fenntartani a barátságos légkört, nem sajátítom ki csinos kísérőmet, bár hogyan is tehetném, és egy farkasok közti harc elég fura lenne a városon átcikázó autóban. Ettől függetlenül nem húzódom el mellőle, annyit engedve meg, amennyit ő is.
- Városon kívülre is szoktatok járni? – kérdezem menet közben.
Ha a válasz igen:
- Van valami kapcsolat, a természet és köztünk, illetve a farkas énünk között?
Egy jópofa ötlet, de talán nem is emlékszem jól, de mintha láttam volna valamit annak idején a neten. Na mindegy, majd utána nézek...

// köszi, minden remek volt. A hozzászólás is klassz Smile //

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Daniel pokla - Page 2 Empty Re: Daniel pokla

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Nov. 2013, 10:32

Résztvevő: Damien Knight

Anne csak elvigyorodott a megjegyzésen.
- Ajánlom is! – mondta. – Mert akkor fizikailag foglak eltemetni, nem csak mint egy rossz emléket!
Ahogyan mondta, attól egy pillanatra akaratlanul is megborzongott Damien, pedig a nő hangja csak játékos volt és nem volt benne semmilyen fenyegetés. Talán bármilyen másik embernek annak tűnhetett volna, de Damien érezte, hogy erről szó sincs. Haladás közben a kérdésre nem Dobson válaszolt, hanem Anne. Annak ellenére, hogy a férfi alfa volt, úgy tűnt, hogy megvolt benne az az emberekre is megszokott, bár ritkán látott illem, hogy nem igazán szól bele egy randevúba.
- Időnként járunk, bár személytől függ, hogy ki mennyire ér rá a saját munkája mellett – mondta.
A kérdésen elgondolkodott, de végül megrázta a fejét.
- Ez is személyfüggő, hogy ki mennyire érzi ezt. Aki természetben nőtt fel, valószínűleg közelebb érzi magához, mint a várost. De ez fordítva is igaz – felelte elgondolkodva. – Én például a várost jobban szeretem, mint a túrázást és a természetet. De Joe egy farmon nőtt fel, ő a várost szokja meg nehezen.
A férfi csak egy morgással felelt a kormány mögül.
- És te melyiket preferálod jobban? – kérdezte Anne.
A kocsi pedig hamarosan megérkezik az említett parkhoz.

// Elég, ha csak oda írsz a másik helyszínre. //

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Daniel pokla - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Daniel pokla - Page 2 Empty Re: Daniel pokla

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.