Laborok és gyengélkedő

Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Szept. 2012, 12:45

A Helicarrier fedélzetén található tudományos és orvosi laborok, illetve maga a gyengélkedő is.
Laborok és gyengélkedő 47849779
Laborok és gyengélkedő Fury3

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok és gyengélkedő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 23 Dec. 2012, 19:50

Az orvosi ellátás igencsak alapos volt, valóban úgy bántak velem, mintha polgármester lennék, legalábbis gondolom, hogy így bánnak egy polgármesterrel. Tulajdonképpen alkalmam se volt igazán, hogy közöljem, valójában nem vagyok polgármester, mivel semmilyen vezető tisztségben lévő férfivel vagy nővel nem találkoztam, leszámítva talán még a háznál a fickót, de akkor nem akartam ajtóstul rontani a házba. Az orvosok pedig minden bizonnyal azt mondanák, hogy megsérültem a harcban, ami igaz is, és egy fejsérüléstől átmeneti emlékezetkiesésem van. Szóval marad a várakozás, hogyha végül kiengednek a gyengélkedőről, akkor majd megkeresem az illetékest, akinek töredékesen bevallhatom, hogy mi a valódi helyzet.
A várt nap végre el is érkezik, és miután az összes kötést leszedik rólam, tényleg úgy érzem magam, mintha kicseréltek volna - rossz vicc. Mindenesetre teljesen egészséges vagyok, és a sok pihenés és a rendes koszt miatt újra erősnek érzem magam. Bár csak egy napot töltöttem itthon már jó rég óta, a másik világban sem volt épp sétagalopp az élet, szóval jól esett ez a kényszerpihenő. Még ruhát is kaptam, gondolom a polgármesterség miatt adtak öltönyt, mert amikor bejöttem, csak szétégett, rongyos nadrág volt rajtam, semmi más.
Mikor felveszem a zakót, és kelletlenül megigazítom a nyakkendőt, ami egyáltalán nem általános viselet számomra, arra gondolok, amit az ápoló mondott, mielőtt elköszönt volna. Állítólag a feleségem jön értem, hogy hazakísérjen... Vajon ki lehet ő?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 24 Dec. 2012, 09:57

//Előzmény: AIMville kórház//

Johanne igazán megdöbbent, amikor szóltak neki, hogy a Fury-ra, hogy el kell mennie a férjéért, mert megtalálták. Itt kezdett igazán furcsa lenni az egész, révén ő pontosan tudta, hogy Jet hol is van. Apokalipszisénél, mint Halál. Akkor ki az, akit a férjének hisznek? A SHIELD jött érte repülőautóval és vitték fel a helicarrier-re. Ironikus, Madame Hydra a SHIELD egyik főbázisán. Ha tudták volna, hogy kicsoda, akkor a börtönbe kísérik és nem pedig az alakhoz, akit a férjének hisznek. Belépett a helységbe a folyosóról, ahol a férfi volt, jelenleg egy magas sarkú térdig érő bőrcsizma volt rajta, ehhez egy térdig érő szűk sötétszürke szoknya, egy fűzővel ellátott fehér blúz és a szoknyával hasonló színű kosztüm felső. Az elmúlt három hónap alatt sikerrel visszanyerte a szülés előtti testalkatát, így az sem látszott rajta, hogy már anya lenne. Végigmérte a férfit, aki megszólalásig hasonlított a férjéhet.
- Üdvözlöm – mondta a férfinak. – A nevem Johanne Jones Tao. Szeretném tudni, hogy ki maga és milyen köze van a férjem eltűnéséhez. A SHIELD úgy gondolja, hogy ön az, de tudom, hogy köze sincs hozzá. Nem küldtek telepatát önhöz, hogy ellenőrizzék.
A halántékához ért és megérintette azt jelezve, hogy miként gondolta. Ezenfelül a látszatott is fent kellett tartania, hogy fogalma sincs, hogy mi van a férjével, miközben pontosan tudta, hogy hol van és mi történt vele.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok és gyengélkedő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 27 Dec. 2012, 13:12

Ahogy belép a magas, szőke, tökéletes alakkal rendelkező nő a szobába, egyszerre megértem, hogy a klónom miért vette feleségül, miközben felmerül bennem a kérdés, hogy vajon mit kellett tennie azért, hogy a nő is igent mondjon. Azonban mielőtt beleélném magam a helyzetbe, a nő egyből rávilágít, hogy átlát a szitán. Úgy érzem, nagy kő esik le a szívemről, nem szeretnék tovább hazudozni.
-A nevem Jet Li Tao, és... Azt hiszem, jobb ha leül. Kérem, hallgasson végig, ne szakítson félbe. Ez egy hihetetlen, de igaz történet lesz, és kellően bonyolult, hogy én is elveszítsem a fonalat, úgyhogy kérem, hallgasson figyelmesen.
Az egyik szék felé mutatok, mert a hír talán kicsit meglepi majd. Legalábbis akkor, ha még nem olvasta ki a fejemből, mert egyértelmű, hogy ő telepata.
-A férje eltűnéséhez semmi közöm. Ami azt illeti, épp ellenkezőleg. Neki van köze az én korábbi eltűnésemhez - ez kellően kuszán hangzik, hogy még én is alig tudjam követni, úgyhogy rögtön tovább is magyarázom. - Három évvel ezelőtt, amikor az AIM katasztrófája bekövetkezett, és eljött a nagy bukás, egy bizonyos Mr Sinister elrabolt engem, és más mutánsokat. Abból, amit eddig láttam, gondolom a párhuzamos világok, dimenziók annyira nem ismeretlenek már itt sem. Én ebben a világban éltem, de Sinister elvitt egy másikba. Egy olyanba, ahol Apokalipszis nem bukott el, hanem leigázta a Földet. Az ok, amiért odavitt, a Főnix erő, ez is ismert már ezen a világon, legalábbis ha figyelemmel kíséri a szuperhősök és mutánsok tetteit New Yorkban. Egy alkalommal én magam állítottam meg néhány társammal. Sinister azért rabolt el, hogy mesterséges kómában tartson, ami véget ér, ha a Főnix elérkezik arra a Földre. Azt akarta, hogy én és a többi elrabolt mutáns állítsuk majd meg. Három évig voltam ott, míg eljött az idő, és felébredtem egy ismeretlen helyen. A Főnix erősebb volt, mint valaha, olyan csatákat kellett megvívni, ami túlnőtt rajtunk. A harc közben olyan erők szabadultak el, aminek köszönhetően visszakerültem ide. Három év után tértem haza, amikor elmentem, az AIM romba döntötte a várost, most pedig a démonok teszik ugyan ezt. Gondolom a hírekből már hallotta, hogy mi történt, mielőtt megtaláltak a SHIELD emberei. Ők és a többi ember, akivel együtt harcoltam, azt hitték, hogy a polgármester vagyok. Nem mondtam nekik ellent, mert jelen helyzetemben segítségre volt szükségem. Segítség kellett, hogy megtudjam, mi történt a világomban, amíg távol voltam. És beszélnem kellett magával, hogy elmondjam azt, amit én jobbat tudok a világomról, mint bárki itt. Én nem emlékszem magára, nem találkoztam magával sohasem, ami azt jelenti, hogy azután ismerkedett meg a férjével, hogy engem elrabolt Sinister. De a férfi, akihez hozzáment, és akit Jet Li Taoként ismer, valójában egy klón, amit Sinister készített, hogy engem helyettesítsen. Valószínűleg Sinister sosem gondolta, hogy a másolatom milyen befolyásos ember lesz, de nem is érdekelte, csak nem akart elvarratlan szálakat hagyni. Azzal viszont, hogy hazajutottam, okozhattam számára némi gondot, de ez most nem lényeges. Én vagyok Jet Li tao, a férfi, akinek a klónját szereti, és a férfi, akinek a klónja a polgármester. És mielőtt bármit mondana, hadd nyugtassam meg: nekem ez megfelel. Nem áll szándékomban imposztorként átvenni a helyét. Eszemben sincs ilyesmi. A beszélgetésünk után megkeresem a SHIELD vezetőjét, és elmondom neki azt, amit most magának is. Sajnálom, hogy a férje eltűnt, nehéz ugyan ezt megérteni, de ő én vagyok, és gondolom hasonlóan viselkedett, mint ahogy én viselkedtem volna, ha nem rabol el Sinister. Ha bármit tehetek önért, csak egy szavába kerül. Ha sok nyitott ügyet hagyott maga után, és segítség kell, a rendelkezésére állok. És ha bármilyen nyom felbukkan az eltűnésével kapcsolatban, mindent megteszek, hogy a végére járjak. Tudom, mennyire hihetetlenül hangzik ez az egész, de még egy dolgot el szeretnék mondani. Az, hogy az ön férje az én klónom, nem jelenti, hogy ő kevésbé lenne ember, mint én. Ne érezze magát becsapva, és ne gondolja, hogy egy hazugságban élt eddig. Ő az én emlékeimmel élt, és nyilván fogalma sem volt róla, hogy klón, máskülönben Sinister lebukhatott volna. Ő egy hús-vér ember. Ne úgy tekintsen rá, mint egy másoltra, inkább... Mint egy testvérre. Az én ikertestvéremre, aki bizonyára nagyon szereti magát, és most is azon van, hogy újra együtt lehessenek.
Ezután elhallgatok, gondolom maradt azért még néhány homályos folt, amire talán nem is tudok fényt deríteni, de azért ő rákérdezne, úgyhogy egyelőre csak várom a reakcióját.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Pént. 28 Dec. 2012, 14:52

Johanne csak megcsóvált a fejét arra, hogy leüljön. Jet is alábecsülte, hogy mit meg nem tett a békéjükért és azért, hogy ne legyenek gondjaik, valószínűleg ez a férfi sem nézte volna ki, hogy mire is képes, hogy nem az a törékeny lélek, aki sírva fog fakadni azon, amit mondanak neki. Bólintott arra, hogy nem fog közbevágni a férfi szavaiba, amikor az beszélni kezdett, majd ahogyan megtette a nő a telepatikus képességeit vetette latba, hogy ellenőrizze azt, hogy a férfi mit is mond, és mit akar. Hogy mennyi belőle a hazugság és mennyi az igazság. Így ennek hála igazából nem is onnan tudta meg, hogy mit akar a másik elmondani neki, hogy hallotta volna, hanem, hogy kiolvasta annak fejéből. Sinister! Már megint, igaz most már nem Apokalipszis embere volt itt, hanem másé, de akkor is. volt néhány hír, amivel el kellett keserítenie a férfit.
- Apokalipszis itt sem bukott el – mondta Johanne. – Sőt, Jet volt az, aki véletlenül feltámasztotta és visszahozta őt mikor Niflheimbe került.
Amíg Tao beszélt a nő arcán nem igen látszott, hogy meglepte volna bármi is, eléggé valószínű lehetett a férfinak, hogy a telepatikus erejével nyugtatja le magát és azzal tartja kordában magát. Ez az alak idegen volt számára, a Jet, akit ő megismert soha sem volt ilyen, soha sem próbálta volna magát előtérbe helyezni a másikkal szemben.
- Téved, nem nehéz megérteni, mert látom a különbségeket, amik hatalmasak. Nem a férjemre tekintek másolatként, hanem magára – felelte hűvös nyugalommal. – Maga csak az AIMmel dolgozott, nekik segített tönkretenni a világot, semmit sem tett azért, hogy jobb legyen, csak sodródott az árral. Magával ellentétben Jet kezébe vette a sorsát, ő volt, aki többször majdnem életét adta ezért, amiben hitt és a világért, sokkal jobban ide tartozik, mint maga. A „másolat” felülmúlta az eredetit, mindenben.
Azzal sem értett egyet, hogy nem okolható az eltűnésért, dehogynem, ha korábban nem ügyködik körülötte Sinister, akkor lehet, hogy soha sem került volna elő ez a helyzet. A Hydra boldog lesz, ha rátehetik a kezüket erre az imposztorra. Nagyon halványan megremegett az utolsó mondatra, főleg, hogy Johanne tudta, hogy nem érez már így, igazából sehogyan sem, amióta Apokalipszis lovasa lett, de ez olyan titok volt, amiről nem beszélt, mert nem tehette meg, akkor mindenki kíváncsiskodni kezdett volna, hogy honnan tudja. Igaz a telepátiáját mondhatná, de akkor kiderülne, hogy milyen erős már.
- A saját maga érdekében fogadjon meg egy tanácsot Mr. Tao – mondta. – Jet barátainak ne próbálja meg ezt a másolat dolgot erőltetni, lehet, hogy nem lesznek olyan megértőek, mint én. Ahogyan James sem. Ami azt illeti a segítségét köszönöm, de elutasítom, nem hiszem, hogy lenne bármi, amiben segíteni tudna.
Hacsak nem egyvalamiben, de akkor ez az alak eltűnik örökre, aki előtte volt és újraszületik benne Jet. Ebbe pedig önként soha sem menne bele.
- De, hogy jó híreket is kapjon, ön „nagybácsi” lett, van egy unokaöccse.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok és gyengélkedő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 01 Jan. 2013, 18:40

A nő válasza nem ér meglepetésként, igazából igyekeztem hihetőbbé tenni a történetemet azzal, hogy folyamatosan másolatnak nevezem a klónomat, de ahogy az várható volt, a nő számára a férje a valódi. Tény, ha hozzám állítana be valaki, és mondaná, hogy az apám egy klón, de ő az igazi... Hát nehéz lenne hinni neki. Ennek ellenére a nő mégis hisz nekem, csak éppenséggel azzal a résszel nincs kibékülve, hogy én lennék a "jobb". Ez viszont annyira nem baj, a lényeg csak az, hogy tudja, nem vagyunk ugyan azok, de nem is akarok ártani. Az, hogy a fejemhez vágja, mi mindent tett a klónom, amíg hibernálva voltam, nem tűnik túl fair-nek, hiszen könnyen lehet hogy hasonlóan cselekedtem volna, ha lett volna rá lehetőségem. Ráadásul én nem támasztottam fel Apokalipszist sem, ez azért egy fontos pont. Mindent figyelembe véve nem akarok visszavágni neki, nem fogok vele vitázni, és nem fogom a klónomat sértegetni, mert egyrészt ettől nekem nem lesz jobb, másrészt nem célom jó színben feltűnni a nő előtt, és ha mégis ez lenne a célom, nem jó eszköz erre a férje lehúzása.
Az utolsó mondatnál egy kicsit meglepődöm, érdekes, hogy az ő felfogásában a klónom és én testvérek vagyunk, így az ő gyerekük az én unokaöcsém.
-Óh, ez igazán... Köszönöm, hogy rokonként tekint rám.
Megfordul a fejemben, hogy esetleg találkozzak a kisfiúval, de nem biztos hogy jó ötlet, a végén még azt hinné, hogy én vagyok az apja, és ami azt illeti, nem is nagyon hibáztathatnánk érte.
-Nos, örülök, hogy tisztázhattuk ezt, szerettem volna először önt tájékoztatni ezekről a dolgokról.
Felállok az ágyról, és megigazítom magamon a nyakkendőt, ami még mindig kicsit kényelmetlen. Majdnem szóba hozom, hogy a férje biztos szereti az ilyen ruhákat, de talán nem lenne jó ötlet, hiszen még most sem tudnak semmit róla, talán már nem is él.
-Most megyek, azt hiszem, lesz egy érdekes beszélgetésem a SHIELD vezetőjével is. Remélem ő is hinni fog nekem - jegyzem meg félmosollyal az arcomon. - Örülök, hogy... Megismerkedtünk.
Ezzel, ha ő is elköszön, kisétálok a gyengélkedőről, és a legközelebbi őrt vagy katonát keresem a folyosókon, akinek elmondhatom, hogy beszélnem kell a SHIELD vezetőjével. Különös egy kérés, de a polgármesternek ritkán mondanak nemet, ugye?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Szer. 02 Jan. 2013, 10:28

Johanne Tao gondolatára felelt először, nem mintha eddig nem hallotta volna, hogy mit is gondolt a férfi, de úgy érezte, hogy arra semmit sem kell reagálnia.
- Nem ismerné meg magát és nem keverné össze kettejüket, James csupán három hónapos – mondta.
Ha ez az alak valamennyire hasonlított Jet-re, akkor tudta, hogy pillanatok alatt rájön, hogy miért is James a neve a fiúnak és azt is, hogy a komornyik ott volt a közelükben eddig is. bólintott arra a részre, hogy neki mondta el először.
- Köszönöm – mondta.
Ha pedig itt végzett, akkor kapcsolatba kell lépnie a többiekkel, majd ők eldöntik, hogy mi legyen ennek a sorsa.
- Kételkedem benne, hogy Mr. Miller ráérne magával foglalkozni – mondta. – Nem azaz irodában ülő fajta. További szép napot!
Tette még hozzá, majd kilépett a laborból és elindult a folyosón.
Nem sokkal később Tao is kilépett, két fegyveres őr állt az ajtaja előtt, így messzire nem is kellett mennie. Azok nem engedték tovább és megtagadták, hogy elhagyja a helységet, ahogyan azt is, hogy beszéljen az ezredessel. Annyit fűztek még hozzá, hogy hamarosan érkezik valaki, aki erről beszél majd vele. Majdnem félórát kellett várakoznia, amikor kinyílt a gyengélkedő ajtaja és egy nő lépett be rajta SHIELD egyenruhában.
Laborok és gyengélkedő 27051
- Üdvözlöm Mr. Tao, Dallas őrnagy vagyok – mutatkozott be. – A Főnök nem ér rá magát fogadni, nem kell magyarázkodnia pár hete tudjuk, hogy kicsoda maga, hogy nem az eltűnt polgármester. A DNS vizsgálat kimutatta, már tudjuk, hogy ő egy „klón” volt, ráadásul tökéletes, jobb technológiával, mint amivel itt rendelkezünk. Hallottam az előbbi beszélgetését Ms. Jones-al. A kérdésem az lenne, hogy mihez akar kezdeni ezek után, mert nekünk lenne néhány megkötésünk magával kapcsolatban.


//Folytatás: A polgármesteri iroda//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 30 Ápr. 2013, 22:31-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok és gyengélkedő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 02 Jan. 2013, 16:06

Johanne szavaira bólintok, és elmosolyodom, mikor meghallom, hogy a klónom a legjobb barátom nevét választotta fiának, nyilván James és ő azután is barátok voltak, hogy én eltűntem. A Millerrel kapcsolatos jó tanács nem volt túl biztató, de abból ítélve, hogy itt mindenhol van kamera, biztosan hallották már, hogy mit akarok mondani, így talán nem kell magyarázkodnom tovább.
Az őrök marasztalása sem túl meglepő, hosszú időre tűnt el a polgármester, és nyilvánvaló, hogy a feltűnése felvet néhány kérdést. Végül meg is érkezik az, akivel majd beszélhetek, épp az ágyam mellett lévő széken ülök, és csukott szemmel azon gondolkodom, vajon mi minden történhetett, amíg távol voltam. A léptek zajára kinyitom szemem, és felállok az őrnagy fogadására.
-Őrnagy, köszönöm, hogy megkímél a történet újabb elmesélésétől - mosolygok rá. - Nos, tekintettel arra, hogy nem vagyok polgármester, sőt, amikor "elmentem", semmiféle vagyonom vagy tulajdonom nem volt, nem sok mindenhez tudnék kezdeni. Gondolom a kilétem tisztázása fontos lenne, hogy New York lakosságát ne téveszthessem meg még véletlenül sem. Azután viszont... Nos, nem sok tervem van. Az elmúlt napokban gondolkodtam, hogy mihez kezdhetnék, tudja, harcművészetet tanítottam, mielőtt a bukás bekövetkezett. És persze azelőtt, hogy az AIM terroristának nyilvánított volna... De most nincs lakásom, edzőtermem, tulajdonképpen semmim, így nehéz lenne ezt folytatni, és a történtek fényében nem is érzem magamban az elhatározást. Azt látva, hogy mi történik New Yorkban, az egyetlen, amire gondolni tudok, az a segítség. Most nincs regisztráció, nincs mutánsgyűlölet, nincs nyomorgás... A mutánsok és más különleges lények úgy járnak az utcán, mint a barátok, és segítenek másokon. Ezt akarom csinálni én is. Nem tudom, mi történt, amíg távol voltam, és tudom, hogy nem vagyok katona, vagy ilyesmi, de szeretnék segíteni, ha van rá mód. A megkötéseiket pedig természetesen hallgatom, gondolom nincs sok választásom - fejezem be belenyugvó mosollyal.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Szer. 02 Jan. 2013, 17:37

Résztvevő: Jet Li Tao

Az őrnagy bólintott Tao szavaira, és mivel nem igen rejtette véka alá az érzéseit, így látszott a történet közben jó néhány homlokráncolás, hogy mi zavarta az egészben.
- A megtévesztéssel ráhibázott, a legjobb lenne, ha egyelőre háttérben maradna és nem mutatkozna sehol sem, maximum álruhában. Ön civil, így a legjobb lenne, ha kimaradna az egészből – mondta a nő. – Az emberek szerették a polgármesterüket és az ön feltűnése ebben a kényes időben roppant kellemetlen lenne nem csak politikai, de minden téren is. Az emberek a reményüket már az alelnökbe vetették, a legjobb lenne, ha nem rombolná le ezt semmivel.
Vett egy mélyebb levegőt Dallas, majd folytatta.
- A megkötésünk az, hogy távol marad az eseményektől, jelen helyzetben senkinek sincs ereje, sem ideje arra, hogy egy civillel foglalkozzon, aki hősködni akar úgy, hogy a világot sem ismeri, amibe belecsöppent. Ez nem ismétlen nem az a világ, ahonnan ön származott. Két opciót lehet felajánlani, elmegy a legnagyobb titokban AIMville-be a volt komornyikjához, vagy pedig értesítjük az X-ment, hogy itt van. Bár úgy tudom, hogy onnan sincsenek már barátai. Mindenki meghalt, vagy eltűnt, akivel valaha is jóban volt és baráti kapcsolatokat ápolt a volt komornyikját leszámítva. Az Angyalokat, a Főnököt és másokat pedig felesleges lenne értesíteni, ők nem ismerik magát.
Megvárta, amíg Tao reagál erre és mond valamit, majd utána folytatta.
- Amennyiben úgy dönt, hogy az X-menhez szeretne menni és belép közéjük, akkor természetesen segíthet másoknak, de mint civil ez nem opció. A csatlakozáshoz pedig Gabriel Morsus és Serena Davidson hozzájárulására van szükség. Ők az X-men és a mutáns gimnázium vezetői.
Serena-t Tao természetesen ismerte, találkozott vele több ízben is még, de Gabriel Morsus neve teljesen ismeretlen volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok és gyengélkedő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 12 Jan. 2013, 15:26

Tartottam attól a forgatókönyvtől, amit az őrnagy elmond, reméltem, hogy egyszerűen tisztázhatjuk a kilétemet, de láthatóan, a SHIELD szerint ez nem hozna pozitív eredményt. Attól tartok, hogy még annál is nehezebb dolgom lesz, mint hittem, pedig már így is épp elég komplikált visszailleszkedni a világba, ahonnan három éve elhurcoltak. Talán így érezhették kicsit magukat a zsidók, mikor kiengedték őket a táborokból, és visszatértek a számukra ismerős, de mégis idegen hazájukba.
-Értettem, őrnagy - felelem, már korántsem olyan lelkesen, mint eddig.
"Mindenki meghalt, vagy eltűnt, akivel valaha is jóban volt." A szavak úgy csengenek vissza, mintha egy rossz álom lenne. Kivéve Jameset. Ugyanakkor... "Ne próbálja meg ezt a másolat dolgot erőltetni, lehet, hogy nem lesznek olyan megértőek, mint én. Ahogyan James sem." A klónom felesége és a SHIELD közös tanácsai alapján nincs ebben a világban senki, aki felismerne, és örülne a ténynek, hogy visszajöttem. James már nem hozzám tartozik. A klónom mellett élt három évig, számára én csak egy régi, zavaros emlék lennék. A klón családja sem akar látni, amit meg is tudok érteni. És azt sem akarják, hogy egyáltalán megjelenjek az utcán álruha nélkül. Jól tudjuk, hogy melyik az a hely, ahol álruhában tehetem azt, amit szeretnék.
-Az X-Menhez megyek. Kérem, őrnagy, intézkedjen mielőbb, hogy találkozhassak Serena Davidsonnal vagy Mr Morsussal. Nem szívesen lennék tovább a SHIELD terhére. Az X-mennél az álcázásról is gondoskodom majd, nem jelenek meg az utcán álruha nélkül. Kívánja, hogy az iskola diákjai, tanárai, és az X-Men többi tagja előtt is tartsam titokban a kilétemet? Mert az egy kicsit komplikáltabb lesz.
Elképzelem, ahogy a nap huszonnégy órájában maszkban járok, és csak a saját szobámban vehetem le, nehogy valaki meglásson, felismerjen, szóljon a szüleinek, a barátainak, és egy nap alatt elterjedjen a híre, hogy a polgármester felcsapott igazságosztónak. Belegondolva, elég valószínű, hogy a SHIELD ezt kéri majd. Ebben az esetben még örülhetek is, ha megúszom egy maszkkal, és nem hívnak egy plasztikai sebészt, aki kicsit átszabja a vonásaimat.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Vas. 13 Jan. 2013, 11:36

Résztvevő: Jet Li Tao

- Amint befejeztük a beszélgetést felvesszük a kapcsolatot az X-mennel – mondta. – Arról majd Ms. Davidson és Mr. Morsus dönt, hogy ők mit szeretnének az iskolában. Nekünk nincs beleszólásunk az ő működésükbe.
Végtére is ez volt a legkorrektebb válasz, amit adhatott.
- De tudunk alternatívákat javasolni, már vannak módszereink az álcázásra, amennyiben kívánja beszerezhetünk önnek egy eszközt, amivel valós új külsőt ölthet*, vagy készíttettünk önnek olyan külsejű maszkot, amit szeretne és abban járhat az utcán.
Még megvárta a választ, majd utána folytatta.
- Ezenfelül az ön itt léte nemzetbiztonsági ügy – folytatta. – Értesítenünk kell Mr. Osborn-t, az elnököt és Mr. Eastwoodot az alelnököt, aki jelenleg Mr. Tao-t helyettesíti a polgármesteri székben. Úgy készüljön, hogy lehet, hogy beszélni akarnak majd önnel. Esetleg van még valami, amit önért tehetünk?

* azaz, ha gondolod vehetsz 4 kreditért egy holoprojectort és olyan külsőd lesz, amit szeretnél álcában. Vagy az ingyenes maszk megoldás.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok és gyengélkedő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 13 Jan. 2013, 13:03

Bólintok arra, hogy az iskolában az ottani vezetők döntenek, érdekes, hogy ilyen nagy szabadságot adnak nekik, bár valószínűleg azért lehet, mert bíznak benne, hogy ők is úgy ítélik majd meg, hogy nem jó, ha felismernek.
Az alternatíváknál egy kis ideig még a levegőt is visszatartom, de mikor egy szerkezetről lesz szó, amivel új külsőt kapok, nem pedig az arcom átszabásáról, akkor megnyugszom.
-A maszk azt hiszem egy kissé körülményes lenne, nem a legmegbízhatóbb, és civilben csak több feltűnést keltek vele. Maradjunk inkább az álcázó eszköznél. //Karakterlapon kifizetve a 4 kredit.//
A nemzetbiztonsági ügyek sosem jelentenek jót, és az Osborne még annyira sem, ő már akkor is New York, sőt az USA egyik legbefolyásosabb embere volt, amikor még itt voltam, és sosem volt szimpatikus alak. Lefogadom, hogy republikánus... Eastwoodot nem ismerem, de ha ő az alelnök, tőle sem remélhetek sokkal jobbat. Mindenesetre a lehető legjobb formámat kell nyújtanom, ha találkozni akarnak velem, és annyira ártalmatlannak kell tűnnöm, hogy véletlenül se lássanak bennem nemzetbiztonsági fenyegetést.
-Természetesen rendelkezésére állok az elnök és az alelnök úrnak - mintha tehetnék mást, üzenem csak egy belenyugvó mosollyal. - Azt hiszem, már így is sokkal többet tettek értem, mint azt elvárhatná bárki. Igazán köszönöm az orvosi ellátást, a védelmet, a ruhákat, az ételt, az álcázó eszközt és a segítséget, hogy beszélhessek az X-Mennel. Köszönök mindent, Dallas őrnagy!
Kezet nyújtok a nőnek, és közben arra gondolok, vajon hány másodpercig gondolkodna, hogy főbe lőjön, ha az elnök azt mondaná, veszélyt jelentek.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Szer. 16 Jan. 2013, 08:42

Még egy-két nap kellett ahhoz, hogy Tao minden dolgát elintézzék és megkapja a holoövet is, utána a SHIELD negyedbe vitték le és onnan indulhatott el, hogy a kúriához érjen. A SHIELD egészen a Stark plázáig vitte őt és ott tette ki a férfit.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok és gyengélkedő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Vas. 17 Feb. 2013, 11:14

Eljő az alvilág - Epilógus
Idő: 2024. január 2., 10:00
Résztvevők: Troy Conroy / Angyal, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Albert Shear / Britannia Kapitány, Edward Richard MacAevus, Geoge Ethan / Szellemlovas, Jonathan Holmes, Kusumi Ayani és Victor Montano

Lassanként mindenki ébredezni kezdett, ami azért is volt furcsa, mert az utolsó emléke mindenkinek az volt, hogy a fehér vakító fényt látják és utána vége mindenkinek, Árny pedig a fájdalomtól vesztette eszméletét. Most mindenki egy ágyban tért magához, határozottan nem a pokolhoz hasonlított, hanem, volt már aki megismerte, hogy a Fury gyengélkedőjén voltak, aki nem, annak csak egy orvosi szobára hasonlított, azzal a különbséggel, ha kinéztek felhőket és az eget látták, nem pedig más házakat. Odakint világos volt, szürke felhők borították az eget, mindenkinek, akinek voltak mágikus tárgyai azok az ágyuk melletti szélen voltak, egyébként semmilyen más felszerelést nem láttak, ők maguk is betegeknek való öltözékben voltak és mindenkinek be volt egy-egy infúzió is kötve, még Kita-nak is.
Hamarosan egy ügynöknő lépett, amikor már mindenki ébren volt.
- Üdvözlöm önöket, újra egy darabban – mondta. – Mr. Conroy-nak köszönjék, hogy életben vannak. Ezenfelül szeretnék önöknek gratulálni, néhány percen múlt ugyan, de sikerült Bronx-ot megmenteniük, nem süllyedt el, a robbanás, amit okoztak megsemmisítette a Madison Square Garden stadionját és körülötte mindent majdnem fél mérföldes körzetben. Az elemzőink szerint egy hatalmas erejű varázslatot semmisítettek meg erővel és nem pedig úgy, hogy megtörik a varázslatot hozzáértők, pedig önök közt három ilyen személy is van…
Néhány másodpercet várt.
- Haláleset nem történt szerencsére, mert mindenki evakuálva volt a környékről. Önök egy utolsó ellenőrzés után távozhatnak. Köszönjük, amit tettek és boldog új évet!
Ezzel a nő megfordult és elhagyta a helységet.

Vége.
//Még azért kérnék mindenkit, hogy ide írjon egyet és nézzetek be a kalandtopicba.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok és gyengélkedő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Svarog Vas. 17 Feb. 2013, 12:29

Svarog kinyitotta a szemét, körülnézett.
~Ez lenne a pokol?~ kérdezte magától. Lehet, hogy ez a kórterem valami sokkal rosszabb előkészítése. Talán bejön egy fickó, egy inekciós tűvel a kezében, majd mindenféle kínzásoknak veti alá a mutánst.
Ahogy kinézett az ablakon a kék eget és a felhőket látta.
Vagy ez a mennyország? De a mennyországban miért táplálják a lelkeket intravénásan. A mutáns ekkor jött rá, hogy a Fury-n van és nagyon is él. Persze csak akkor lett biztos a dolgában amikor egy SHIELD egyenruháját viselő nő is belépett és elmondta, hogy Conroy-nak köszönhetik, hogy még mindig egy darabban vannak. Svarog odabiccentett a szárnyas fickónak.
- Nem volt más választásom. A kapu csak nyílott, én se bíztam benne, hogy eltudom pusztítani. Ja és ahogy maga mondta percekre voltunk attól, hogy a városrész elsüllyedjen.
Valami még eszébe jutott.
- Mielőtt még felrobbantottam volna a kaput, Dormmamu húga, aki ellen harcoltunk - a harc erős túlzás, inkább kismacska módjára próbálták kapirgálni a titániumfalat -, azt mondta, hogy köszönöm. Lehet terveznek valamit, vagy nem tudom.
Amint a nő elhagyta a kórtermet, Svarog a társaira nézett.
- Általában másnaposan kezdem az évet, de úgy hogy meghaltam és feltámadtam. Éhes vagyok...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 18 Feb. 2013, 01:27

Victor lassan nyitotta ki szemeit. Nem egészen értette, hogy mi történt vele. Utolsó emlékei szerint épp felismerés érte és már emelte a fegyverét. Aztán semmi. Némaság, csend sötétség. Aztán a fény. ~ Neon. ~ egészíti ki saját gondolatmenetét Victor. Aztán felült és körbenézett. Örömmel konstatálta, hogy Albert aztán észbe kap. Hidegvére nem hagyja felpattanni, megvárja a nő távozását. Csak ezt követően éri a talajt a talpa, majd megkeresi a legközelebbi kommunikációs eszközt. Külső vonalat kér és megpróbálja elérni a helikoptert.
-
Azonnal jelentést a lányról, majd kezeslábassal, oldalfegyverrel azonnal jöjjenek a Fury-ra. Még van egy kis dolgunk...
Albert lassú mozdulatokkal ül fel. Nem egészen érti, hogy mi történt vele. Aztán a bal vállához kapott és ellenőrizte a barlangban szerzett sérülést. Kíváncsi, hogy begyógyult-e. Majd a lassan felkelő Victorra tekint, aztán Svarogra emeli a tekintetét.
-
Nem a te hibád százados. - lassan felkel az ágyról és a kardját keresi. Reméli, hogy az nem semmisült meg a robbanásban. - Szívesen maradnék ebédre, mert én is éhes vagyok. Viszont nekünk még van egy kis munkánk.

//Köszönöm a játékot.//

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Nyko Hétf. 18 Feb. 2013, 03:12

Hát ez nem úgy jött össze, mint kellett volna, s egy szó, mely mélyen belevésődött a tudatomba, mielőtt a nő eltűnt volna és megláttam a tűzgömböt, majd fehér éles fény, s semmi. Se gondolat, se fájdalom, majd… ébredés…
Lassan nyitom ki a szemeim s ismerős látvány fogad. A Fury. Egy nő hangját hallom meg, majd hallgatom végig, mielőtt megszólalnék, de csak a plafont bámulom.
- Ezen tényleg van mit gratulálni… - húzom félre a számat. - … Dormammu húga még él, szóval még látjuk… Így nincs mihez gratulálni, ez is csak egy kis győzelem volt, ebben a háborúban. – Ezzel lassan felkelek, s kinézek az ablakon. Kezem lassan a nyakamhoz emelem, s ekkor ér talán nagyobb sokk. Fényben állok… nincs rajtam a nyakláncom… van pulzusom… testem megremeg és csak ekkor realizálom, hogy infúzió van a karomban… s élek…
- Hihetetlen… - suttogom magam elé, majd a két készülődőre pillantok, aztán Shynomyra, aki még alszik, aztán tekintetem Angyal felé fordul, miközben felkapom a nyakláncot az ágyam mellé és a nyakamba teszem hátha csak időleges a hatása.
- Köszönöm, hogy feltámasztottál és többet is tettél értem, mint azt hinnéd – biccentek felé – Nagyon köszönöm. – ezután várok míg az infúzió kikerül a karomból, hogy aztán odamenjek Shynomy ágyához, hogy leüljek a szélére, s a többiekre nézek.
- Van egy olyan érzésem, hogy útjaink ismét keresztezni fogják egymást a jövőben, a közös ellenséggel szemben. – mondom nyugodt hangon, majd lassan végig simítok Shynomy oldalán, hogy felébresszem.
- Ébresztő kis hétalvó. – s miután felkelt magamhoz ölelem.

Furcsa minden, ahogy megpróbálunk menekülni, de nem sikerül, s minden olyan gyorsan történik, majd szűnik meg. Mikor felébredek, akkor Nyko hangját hallom meg elsőnek, majd ölel is magához, mire hozzá bújok, de most valami nagyon más. Lélegzik, érzem a pulzusát, nem érzem a dögszagot, s ahogy felnézek rá, látom a vörös lélektükreit. Valami megváltozott benne, ez teljesen biztos, de hogy mennyire, arról fogalmam sincsen, de majd kiderül, egyenlőre annyi biztos, hogy kicsit késve fogom fel, hogy nem vagyunk egyedül és biccentek mindenkinek, aki ott van, s Nyko mellett maradok.

//Köszönöm a játékot ééééés Folytatása következik//
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Árny Hétf. 18 Feb. 2013, 17:34

Lassan ébredezni kezdek, zavartan, nem is igazán nyitom ki a szemeimet... Egészen addig nem, amíg be nem villan, hogy mi is történt számomra csupán egyetlen pillanattal korábban. Ahogyan az eddig még soha át nem élt erejű fájdalom emléke hirtelen átjárja a tudatomat, kipattannak a szemeim és egy gyors mozdulattal ülök fel, szembesülve azzal a ténnyel, hogy valamiért még mindig életben vagyok és hogy ez nem a pokol. Bár úgy tűnik, hogy ami történt már csak múlt, számomra eléggé friss mégis, s úgy érzem, hogy ég a bőröm, nem is akárhogyan... A fájdalom, mintha nem akarna távozni, ez pedig felettébb kellemetlenné teszi a helyzetet.
- Remek... Élek, lehetne ennél rosszabb? - Teszem fel magamnak mormogva cinikusan, nem tesz különösebben boldoggá ennek a ténye, azt pedig nem igazán értem, hogy miért kellett megélnem azt, amit, persze az élet szívás és miegymás, de ha úgyis visszahoztak az életbe, nem lehetett volna, hogy egyszerűen elpatkoljak? Nem, a dolgok sosem lehetnek eléggé egyszerűek és igen, most valóban azért panaszkodom egyrészt, mert életben vagyok. Kiszállok az ágyból és nem törődve a fájdalommal, ami eltörpül a korábbihoz képest, egyszerűen kitépem a kezemből az infúziót és magamhoz veszem a felszerelésemet, ami megmaradt belőle... Tehát a páncélt. Annak a ténye, hogy ezt a robbanást kibírta, eléggé ütésállónak bizonyítja számomra, ha már nem teszteltem ilyen téren különösebben, úgy vélem hogy a nagyobb kaliberű fegyverek miatt sem kell aggódnom, bőven nem.

Ez, mivel nem ölt meg, mindenképpen megerősített, legalább tudom majd mire azt mondani, hogy " ez szerinted fájdalom?... ", vagy mihez viszonyítani és azt mondani a pokolian fájdalmas dolgokra is, hogy nem vészes, nagyjából. Mindenesetre is megindulok kifelé, abban reménykedve, hogy a fájdalom, bár tudom, hogy nem valós, legalább is feltételezem, múlni fog és nem is igazán törődök a leszbikus állatokkal, csupán Alberthez intézek néhány szót.
- Az ereklyéid történetére kíváncsi leszek. - Ha már korábban nem szakított időt rá, hogy elmagyarázza, a kardról pedig csak nemrég szereztem tudomást, mindenképpen érdekelne, hogy honnan szerezte azokat. Mindenesetre is úgy, abban a ruhában amiben vagyok kifordulok az ajtón és kezdem keresgélni, hogy hol is lehet innen lejutni...

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 19 Feb. 2013, 20:04

Horatio Millvier hiába próbálkozott. Dormammu húga ellen az ő ereje sem ért semmit. A többiek még mielőtt szólhatott volna a kaput kezdték el támadni, és ekkor a fehér fény elnyelte őket. Meghaltak.

A férfi egy ágyon tért magához. Körülnézve érdekesnek találta, hogy még él, az még inkább furcsa volt számára, hogy az ablakban felhőket és az eget látta.
- Úgy látom visszahoztak minket - jegyezte meg, miután nagyjából magához tért.
Az ügynök beszédére csak biccentett egyet, majd nagy nehezen kikászálódott az ágyból, kicsit megmozgatta magát, készen állva arra, hogy folytassa a harcot. Lehetőleg újabb meghalás nélkül.
- Felőlem mehetünk kajálni. A démonok megvárnak, hogy mennének a pokolba - jegyezte meg, majd készült az indulásra.
~ Micsoda mázli, hogy nem voltunk túl sokáig halottak. Úgy érzem, hogy még lenne mit elvégezni ezen a világon, ha már a sajátomban nem tevékenykedhetek legalább akkor itt tegyem jobbá az életet ~ töprengett kicsit komor érzésekkel. Hiányzott neki az otthona, de tudta, hogy nem térhet haza, és itt kell boldogulnia a legjobb tudása szerint.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Laborok és gyengélkedő 250sc9gLaborok és gyengélkedő 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Edward Richard MacAevus Vas. 24 Feb. 2013, 11:42

Egy enyhe fejfájással tér magához Edward, ami hamar tova is röppen, mintha kiszippantanák belőle. Felül és körülnéz. Még látja a távozó Albertéket és az utánuk bosszúsan tekint lovast. A sárkányember ebéd meghívása cseppet sem vonzza. Inkább kerít magának ruhákat és utána kérdez a kártérítésnek. Mivel a SHIELD megmentette és az életét köszönheti az ittenieknek, nem igazán értik, hogy miért kéne megfizetniük Edward kárát. Éppen ezért csak a hazautat tudják biztosítják számára. Ezt viszont elfogadja. Nem is tudja, hogy hogyan jutna vissza a szilárd talajra különben. Bár egy ugrás is megtenné, a SHIELD kezeslábasát is vissza kell adnia. Egy jó ernyőt még megtartana a végén és bűnözővé válna. A hazaútja gyors és eseménytelen voltja meg sem lepi. De legalább volt ideje gondolkodni. Itt-ott kiegészítette az elmúlt nap eseményeit, a neveket megváltoztatta, akiét nem tudta, annak kitalált egyet. Már megfogalmazta a kiegészítéseket is...

_________________
Azért kezdtem el mászni, hogy legyőzzem önmagamat. Legyőzzem a természetet, majd megtudjam mi van felül. Mondhatom, hogy a küzdelem és a tudás megszerzésének mámora hozta ki belőlem azt az akaratot és erőt, amivel előrébb, jelen esetben feljebb és feljebb jutottam. Aztán onnan le kellett jönni. Így kezdődött az ejtőernyőzés. Aztán van, hogy vízbe esik az ember. Búvárkodás. A downhill, rafting, a jóga, meg a többi "extremitás" csak a ráadás.
Edward Richard MacAevus
Edward Richard MacAevus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 21.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok és gyengélkedő Empty Re: Laborok és gyengélkedő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.