A vízművek épülete

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

A vízművek épülete Empty A vízművek épülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:27

A múlt század közepén épített víztisztító üzem korának egyik legmodernebb létesítménye volt. Az egy éves időszakban ezt is újraépítették és moder létesítményként funkcionál újra.

Az eredeti topic.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A vízművek épülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 16 Május 2014, 10:17

A vízművekhez érve visszaalakulok emberi formámba, és az épület előtt körülnézek. Különös, hogy a környéken szinte senki nincs, mintha az a valami, ami a vízbe került, az egész helyre rányomná a bélyegét. Mintha kisugárzana a hatalmas víztömegből… Odabent látom a munkásokat, de nincsenek sokan, valószínűleg többségük már a templomban látott tüneteket olyan erősen produkálja, hogy képtelenek bejönni dolgozni. Akik tehát itt vannak, azok vagy eléggé le vannak már strapálva, de még megpróbálnak dolgozni, vagy… Vagy pont ők azok, akik az egészet elindították.
Bemegyek az épületbe, mivel alig járkálnak páran, nem keltek nagy feltűnést, de a biztonság kedvéért próbálom is kerülni az embereket. Nem tudom, miféle átok miatt tűnhetek az emberek számára fenyegetőnek, de ez még okozhat gondot itt is. Egyelőre azonban senki nem akart rám támadni, inkább csak menekülni, ami legalább azt jelenti, hogy nem állnak az utamba. És minden bizonnyal, amint megtalálom a felelőst, ő majd elárulja magát azzal, hogy az átok számára nem fog működni… Gondolom.
Tehát az épületben elindulok, és próbálom megkeresni a forrását az egész jelenségnek. Mivel egész egyszerűen fogalmam sincs az épület felépítéséről, a vízművek működéséről, és az itt funkcionáló berendezésekről, ezért ad-hoc módon próbálok ki egy irányt, amerre esetleg olyan táblák vezetnek, amik nagy gépekre, víztározókra utalnak, amihez hozzáférhetnek a dolgozók.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 20 Május 2014, 23:46

Résztvevők: Jeanne D'Arc (Thorhalla) & William Tao (Tao)

Tao minden probléma nélkül bemegy, mivel hiányzik a portás és a recepciós is. Bolyongás közben viszonylag könnyen kiismerhető a hely. Középen van az iroda épület, amit oldalról két-két medence szegélyez. A víz az épület alatt halad el az egyes medencékből a többibe. Az egyik sarkon hirtelen szembejön egy munkás, aki tudomást sem vesz az angyalról, egyszerűen elsétál mellette. Tekintete üres, ám nem olyan mint az eddig látott zombi szerű embereknek. Ő viszonylag jó állapotban volt, csak úgy nézett ki, hogy senki sincs otthon. Mindössze egy francia kulcs van nála és unottan sétál a célja felé, bárhol is legyen az. Hiába próbál hozzá szólni Tao, nem reagál semmire, még a fizikai érintésre sem. Ha azonban megpróbálja megállítani, akkor neki támad, de mindössze addig, amíg nem engedi el.  

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 23 Május 2014, 10:51

Úgy tűnik, senkit sem zavar, hogy itt vagyok, de ez még akár rossz jel is lehet. Talán rossz helyen járok, mégsem itt van a megoldás, vagy egyszerűen túl későn érkeztem, semmit sem tehetek, ezért nincs is értelme, hogy megtámadjanak. Remélem egyszerűen csak elmúlt az a különös varázslat rólam, és ezek az emberek is a szer hatása alatt állnak.
Mikor szembejön velem egy munkás, egy pillanatra megijedek, már kezdenék magyarázkodni, de egyszerűen elsétál mellettem. Nem láttam rajta a másokon érzékelhető drogfüggés jeleit, de mégis úgy nézett ki, mint akit megbabonáztak, hipnotizáltak. A kezében lévő szerszámból két dologra lehet következtetni: vagy dolga van valahol, vagy egyszerűen alibiből viszi magával.
Annyit összerakok magamban, hogy a medencék és a vezetékek hálózatán keresztül folyik a víz tisztítása és tárolása, de a medencében nyilván még nem tisztítva van a víz. Tehát ha bele akarnék juttatni valamit, azt nem itt kell megtennem, hanem a tisztítás után. Biztosan van valahol egy csap vagy valami, ahol hozzá lehet férni a megtisztított vízhez. Nem tudom, miért, de az ösztönöm azt súgja, hogy követnem kell ezt az embert, aki elment mellettem. Talán éppen oda vezet majd, ahová menni akarok, és legrosszabb esetben is csak tovább bolyongok.
A férfi nyomába szegődöm, hogy kiderítsem, mire készül.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 03 Jún. 2014, 15:01

Résztvevők: Jeanne D'Arc (Thorhalla) & William Tao (Tao)

Tao a férfi nyomába szegődik, akit békésen is tud követni egy jó darabig. Sokáig mennek, majdnem a tisztító tartályokig. Ám ekkor kezdődtek a bajok. Az angyal tetoválása hirtelen forogni és pulzálni kezdett. A követett férfi megfordult és egy ujjal Taora mutatott, mérgesen tekintettel és üvölteni kezdett. Ahogy üvöltött Tao előtt egy succubus-szerű nő jelent meg.
- Üdvözöllek a hálómban, mondta a pók a légynek. Mi szél hozott ide, angyal? Talán rájöttél, hogy inkább itt a helyed? Nem lennél rossz démon, az egyszer szent.- mosolyodott el. Egyre több munkás kezdett megjelenni, látszólag a semmiből. A közelben lévő feliratok betűi felismerhetetlenek voltak már az angyal számára. A munkások tömege már szinte teljesen körül vette Taot, kivéve azt az utat, ahonnan jött.
- Ha elmész most, nem bántunk.- szólalt meg a démon ismét, miközben a kijárat felé mutatott.


_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 03 Jún. 2014, 15:20

A munkás követése nem nehéz feladat, nem siet, nem próbál lerázni, és nem fordul meg, így elbújnom sem kell előle. Már épp azon kezdek gondolkodni, hogy hova vihet ilyen sokáig, mikor jelez a tetoválásom, hogy veszély van körülöttem. Azonban akárhogy nézelődök magam körül, nem látom a forrást, amíg a férfi meg nem fordul. A reakciója egyértelmű, nem a mindenki más által használt szer hatása alatt van, hanem ugyanolyan varázslatról lehet szó, mint ami korábban rám is került a templom előtt.
A succubus megjelenésekor hátrálok néhány lépést, és felkészülök, hogy bármelyik pillanatban átalakuljak szellemalakba, csak úgy lehetek biztonságban tőle. Nem hinném, hogy harcban legyőzhetném, nem vagy képzett ilyen téren. A nő szavai szinte bántják a fülemet, miközben az egyre több és több felbukkanó embert figyelem.
-A helyemről az Úr dönt, és ő még mindig maga mellett tart engem. Tudom, hogy hazudsz, nyilvánvalóan nem engedsz el élve, hiszen elárulnám a rejtekhelyedet. Arról nem is beszélve, hogy ez itt nem egyszerűen az otthonod…
Körülnézek az összegyűlt embereken, és végül a nő szemein állapodik meg a tekintetem.
-Még nem raktam össze a kirakós minden darabját, de a meglévő nyomok alapján azt mondanám, te állsz a harlemi jelenségek mögött. Te és az embereid, akiket megbabonáztál. A vízbe juttattok valamilyen szert, amitől az emberek úgy viselkednek, mintha drogosok lennének. Nem tudom, miért teszed ezt, és kik a segítőid, de ez nem fog sokáig tartani már. Le foglak állítani.
Nem tudom, hogyan fog reagálni a nő a leleplezésre, ezért továbbra is készenlétben maradok, és ha bárki megtámadna, akár a nő, akár a munkások, rögtön szellemalakot próbálok ölteni. Azonban ebben az alakomban nem menekülni akarok, hanem továbbhaladni a folyosón, amit eláll a succubus. Ki kell derítenem, hogy pontosan mi történik itt, hogy megállíthassam egyedül vagy segítséggel.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 12 Jún. 2014, 22:40

Résztvevők: Jeanne D'Arc (Thorhalla) & William Tao (Tao)

A succubus figyelmesen hallgatja végig Tao mondanivalóját, eközben még a közeledő emberek is megálltak. Ahogy végzet a succubus lassú és szarkasztikus tapsba kezdett.
- Lám, lám. Úgy tűnik a nagy ember az égben mégsem olyan nagy idióta, mint hittem. Nem hiába vett fel téged analitikusnak. De ez nem elég. Mindjárt megölik a társad és akkor mit fogsz csinálni? Egyedül, ennyi démon ellen? Nem félsz, hogy megint el fogsz bukni és megint miattad fog meghalni ezernyi ártatlan?- mondja a tapshoz hasonló szarkasztikus hangnemben. Tao válasza után hirtelen eltűnt minden ember, csak az eredeti munkás maradt ott, egy helyben. Ez csak egy pillanatig maradt így, hamarosan egy Taohoz hasonló szellem alak lebeg be a szobába és rögtön a testet veszi célba.
- Üdv, angyal. Most öltük meg a társad, ideje, hogy te is eltűnj.- szólal meg hirtelen a munkás testébe költözött démon. Ezzel a lendülettel együtt rögtön neki ugrik Taonak, szerszámával a fejére célozva.



_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 14 Jún. 2014, 20:42

A nő szavai nyári szélként tűnnek el, csak pillanatnyi hatásuk van, de nem rengetnek meg. Ami igazán fontos, az a hitem, amíg az kitart, addig én is kitartok. Tudom jól, hogy minden szava hazugság. Ha azt mondja, megölik a társamat, az azt jelenti, hogy nem tudnak vele elbánni, ezért engem próbálnak kétségbe ejteni. De ha halott is lenne, nem változtatna semmit sem azon, hogy nekem mit kell véghezvinnem. Megszoktam, hogy egyedül kell harcolnom, ahogy azt is, hogy nem bíznak bennem azok, akikkel egy oldalon állok. Nem ijeszt meg a magány, és nem ijeszt meg egyetlen démon sem.
-Eltűnök, amikor csak szeretnéd – válaszolom a démonnak, és szellemalakba változom, hogy a munkás kalapácsa csak a hűlt helyemen suhanjon át. Lényegesen egyszerűbb a dolgom így, hogy kiderült, a többi munkás csak szemfényvesztés volt, de ettől még ez a démon valódi. Azt is pontosan tudom, hogy csak azért van itt, hogy feltartson, amíg a succubus elvégzi a feladatát. Épp ezért gyorsan kell megoldanom ezt az akadályt, de nem elég csak ellebegnem mellette.
A szellemalakom nem csak azért van, hogy megvédjem magam így a fizikai támadásoktól, hanem hogy emberek tudatába szállva megismerjem a gondolkodásukat, érzéseiket. Mivel most a munkás tudatában ott van a démon, ott megharcolhatok vele anélkül, hogy fizikai testem veszélybe kerülne, és talán meg is lephetem a démont, mert ilyen terepen talán több a tapasztalatom. Bár az irányítást nem vehetem át a munkás felett, de megpróbálhatom kiűzni belőle a démont.
Így tehát a munkás fejébe szállok, hogy ott nézhessek szembe a démonnal.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 18 Jún. 2014, 02:16

Résztvevők: Jeanne D'Arc (Thorhalla) & William Tao (Tao)

Tao szellem alakjára a démon csupán egy mosollyal válaszol. A szeméből szinte áradt a várakozás. Bár sikeresen bejut a munkás fejébe, de csak egy másodpercre. A démon teljesen uralja a munkás agyát, így Tao a pusztán analitikus képességével nem képes harcra kelni vele a munkás fejében.
- Hé, foglalt! Komolyan ez volt a terved? Csak megpróbálsz bejönni ide és annyi?- kérdi félig nevetve a démon. Megcsóválja a munkás fejét. - Én meg itt reménykedtem, hogy lesz egy érdekes harcunk. Na mindegy. -
Mielőtt Tao válaszolhatna hirtelen minden megváltozik körülötte, ám a spirál nem jelez. A vízművek épülete helyett, most már a Sydney opereház színpadán áll. Közben eltűnik az előtte álló munkás is és helyébe egy öltönyös férfi lép.
- Nem gyönyörű? Ennél jobb harcteret nem tudok. Esetleg javaslat?- vár egy kicsit, hogy mit válaszol Tao. Ha választ másik helyet, akkor a terület azzá változik. Ezután egy kard jelenik meg a kezében és Tao felé fordulva int egyet vele, hogy ideje harcolni. Ha Tao már találkozott ilyennel, akkor tudhatja, hogy a mentál síkon van.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 18 Jún. 2014, 11:09

A démon által megszállt ember fejébe lépve nem tudom, hogy mi fog várni, így az egyetlen, amire készülhetek, az a meglepetés. A démon láthatóan nem illetődik meg a helyzettől, ő is gyakorlott az emberek elméjének megszállásában, igaz, ő irányítja is az embereket, míg én csak megfigyelni tudom őket.
Számos megfigyeléssel töltött évem során volt már rá példa, hogy démon által megszállt lény fejébe próbáltam belépni, azonban legtöbbször a démon jóval erősebb volt, és annyira át akart jönni valahogy az élők síkjára, hogy nem tudtam belépni a megszállt ember elméjébe. Ezesetben már a helyzet, a démon már az élők síkján volt előtte is, így a megszállás sem azért történt, hogy valahogy itt maradhasson, megvethesse a lábát, hanem pusztán így akarja elérni, hogy ne tehessek kárt az ellenségemben, hiszem az éppen egy ártatlan civil.
Mindebből következik, hogy sosem volt még lehetőségem megtudni, mi történik, ha egyszerre két természetfeletti entitás tartózkodik egy ember tudatában. Úgy tűnik, hogy akaratunk szerint tudjuk alakítani a környezetet, sőt magunkat is. Ez logikus, hiszen minden, ami itt történik, az csak a fejünkben, jobban mondva a megszállt ember fejében létezik.
A helyet nem ismerem fel, minden bizonnyal egy színházban lehetünk, a színpad tágas, így harchoz valóban megfelelő. Míg a démon egy kardot teremt a kezébe, én próbálok valami praktikusabbat kitalálni, mert a kardvívás nem épp az erősségem. Kezdetnek egy páncélra gondolok, ami megvéd a kardtól, és koncentrálok rá, hogy meg is jelenjen rajtam, bár csak tipp, hogy valóban így működik a dolog. Ha nem jelenik meg páncél, akkor próbálok eltáncolni a kardcsapások elől, amik vélhetően hamarosan záporozni kezdenek majd.
Ahelyett, hogy a démon ilyen-olyan szópárbajára figyelnék, és válaszolgatnék neki, inkább megpróbálok a harcra összpontosítani. A páncél természetesen csak ideiglenes megoldás, hiszen védekezni tudok csak benne. Tehát attól függetlenül, hogy megjelenik-e a páncél vagy sem, szükségem lesz fegyverre is. Így ezután egy gépfegyverre koncentrálok, nem tudom, hogy mennyire kell ismernem az elképzelt tárgy felépítését, ezért nem egy nagyon fejlett dolgot találok ki, csak egy egyszerű géppuskát kezdetnek. Aztán ki tudja, talán csak fantázia kérdése, és tankom is lehet. Ha valóban megjelenik a fegyverem, akkor további eszmefuttatások helyett megpróbálom eltalálni a démont.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 07 Jún. 2015, 13:37

Rohadt egy élet, d.d.d.d.d.d.d.d., ráz a hideg is egy kicsit, próbálom tartani magam de ez ilyen jeges ébresztés volt, instant tüdőgyuszi. Ahogy kint állok egy pár percre görnyedek és húzom össze magam,elvileg az izmok feszítése dolgoztatás így kevésbé fogok fázni, teszteljük. Amikor felegyenesedek akkor látom meg hogy már mindenkit kitereltek, szép kis kertecske, a tömegben pedig akad két ismerős arc, vigyori és a nagydarab srác, a többiek talán a teremben maradtak és lett velük valami vagy elszöktek, nem lehet tudni. Tollászkodás közben érzek meg egy ismerős illatot, oooh csúnya lenne ha nem tudnám el mi, lőpor, egy kis olajjal keveredve, fordítom lassan irányba a fejem. Vajon utánuk menjek vagy ne, nem akarok tűzijátékozást az üzletemmel, de lyukas bundát se. Végül amellett döntök hogy a kocsi után megyek, végére kell járni és megoldani ezt a kis problémát, nem sózhatom át senki nyakába. Közben tesz egy megjegyzést a burzsujokra a srác, gondolom nekem szánta.
-Nekem nem ez a buli fogalma, ez inkább rongyrázás.
Nos elindulok nyugodtan sétálva, majd kicsit gyorsítok és amikor már úgy gondolom nem látnak elkezdek futni. Terv? Nincsen úgyhogy improvizációs feladat következik. Egy kis futkározás és már meg is van a kis fekete furgonunk, egyenlőre megállok takarásban és figyelek, hülye leszek fejjel rohanni a falnak és betámadni az autót. Mondjuk lehet hogy az lett volna a megoldás, lehetőleg észre vétlenül hátsó ajtón be előre lopózás vezető elkap. Akkor van cumi ha a hátsó tér tele van felfegyverzett emberekkel és amúgy is, egy olyan ajtó kinyitása akkora hanggal jár hogy még a holtak is feltámadnak. Úgyhogy jobb híján türelem rózsát terem, valami mozgást kérek.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Peregrin Kedd 09 Jún. 2015, 08:19

/ Értem, nos Jack nem skizo, így akkor olvasható az elméje. Amúgy egy érdekessé: Ha egy ember vagy más lénynek nincsenek meg az emlékei, akkor azt a telepata mégis látni tudja? A le lakatolt emlékeket, mármint a tulajdonosa előtt. Noha volt ilyen rész az X-men sorozatban, de azért rákérdezek. /

Összegyűlt a "csapat" kint a szabadban. Jack sajnálatára nélkülöznie kellett jelenleg beszélgetését a úrnővel, de, végül is új lehetőségeket vélt észrevenni. Szaglása elárulta, hogy nem igazán tűntek el a bajkeverők minden tagja. Egy pár darab még utolérhető volt.
" No lássuk csak, amiért ők tudnak valamit, vagy csak blöff, ez Billit sem érdekli. Szépen kiegyenlítem a számlát, ha már ilyen hanyagok, hogy egy ettől nem messzi helyre merészkednek. IInformációó csere kezdetét veszi... megtudom mit tudnak, és találgatás helyett inkább kicsit felfrissítem az emlékezetemet velük kapcsolatban, de jó lesz! Alig várom. "
- Nem fogok tétlenül várni, szóval jómagam is körülnézek - jelentette ki félvállról. Azután elindult ( futás közben elővette fegyverét, hogy használatra alkalmasra száradjon, ellenőrzi is, hogy működő képes e), nem a hölgy után rögtön, hagytam egy kis időt neki, a végeredmény az lesz, hogy megérkezését követően egy vagy kettő perccel Jack is megérkezik. Ő sem kíván rájuk rontani, mindenesetre fegyvere még mindig elől van, kezében, és figyeli rejtekhelyéről a dolgokat. A vérlátás képességét használja, hogy megvizsgálja mennyien vannak az épületben ( valószínűleg nem látja át az egészet a távolság miatt ), majd deaktiválja, és ha már tud mozogni bátra, akkor a közelebb lopakodik. Nem követi a nőt, egészen más helyre érkezett, tőle távolabb, nem kívánja megzavarni. Jelenleg úgy tekint rá mint egy csalira, ha ő előre akar menni, hát menjen, Jack egyenlőre messzebbről figyel. Nincs különösebb oka a sietésre, nem fog megfázni se.


Felszerelés:
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Aegis Kedd 09 Jún. 2015, 22:00

A.T.H.E.N.A. végre megtalálta az amit Ulysses keresett, és még valamit. Nehéz volt a döntés egy körözött tömeggyilkos és a menekülő ligások autója.
~ Talán lemaradt és a liga itt hagyta. ~ Spekulál Auaritia-val kapcsolatban. ~ Vagy semmi közük hozzá de akkor se kellene futni hagyni. Egyiküket sem. Autó vagy a nő? A csaj fegyvertelen és ha itt hagyták nem lehet fontos. Ha egy csepp esze van akkor megpróbál lelépni a menekülőkkel és meghúzni magát pár hónapra bár a múltkori után én az országot is elhagytam volna azonnal, valahova ahonnan nincs kiadatás. Fenébe is csak egy ember nekem meg van több másik is, talán a cégesek is elkaphatják ha most lépnek.~
- A.T.H.E.N.A. küldj egy névtelen bejelentést a nőről a S.H.I.E.L.D.-nek . – mondja a páncélnak miközben kicsit magasabbra emelkedve követi a fekete terepjárót feltűnés nélkül. Közben a S.H.I.E.L.D. is megkapja a bejelentést látszólag egy eldobható mobilról. Ugyan a cég ügyeitől eltiltották civil bejelentéseket még tehetne, de jobb kerülni a feltűnést, így is szerencsés, hogy ennyivel megúszta. Amikor eléri a vízmű épületét és az kocsi is megáll, újt utasítást ad a mesterséges intelligenciának az épület szkennelésére főleg arra vonatkozóan, hogy hányan vannak odabent és hol. Ha van az épületnek tető ablaka és nincsenek őrszemek a tetőn akkor megpróbál ott csendben leszállni hátha onnan többet lát.

_________________
A vízművek épülete Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 10 Jún. 2015, 09:02

Résztvevők: Jenna Collins, J. Maun Janus / Jack Connor és Ulysses J. Forge / Aegis és Samuel McShuibhne
Következő körváltás: 2015. június 14. (vasárnap)

Aegis megejthette repülés közben a névtelen bejelentést Auaritia-t illetően, ATHENA vissza is jelez, hogy a bejelentést vette a SHIELD.
Végül is mindenki megérkezett a helyszínre a hatalmas harlemi vízerőműhöz. Szerencsére attól nem kellett tartani, hogy lesznek őrök az egész környék le volt zárva annak hála, hogy éppen modernizálták a helyet és átépítették. Igaz jó pár éve a Köd eltűnte után újraépült a hely, de azóta újabb modern és környezetbarát megoldások jöttek, ezúttal az AIM-től, és azokat a terveket a város is megvette, így ezek szerint újították éppen fel ezt is. Őrség nem volt, ez viszont furcsa volt, annak így is kellett volna lennie, néhány személynek legalább is, de senkit sem látott senki sem. A szabadban legalább is.
Aegis és Connor a gépekhez, illetve saját képességekre hagyatkozott, hogy azokkal nézzenek körbe. A várlátásnak hála Connor egészen messzire ellátott a falak sem jelentettek gondot. Sok kis állatot látott, illetve madarakat a szabadban, de embert önmagukon kívül nem. Az épületben viszont igen, nem pont az épületben, ami a szárazföldön volt, hanem a folyón levő gát belsejében. Legalább két tucatot, ebből hat fő térdelt, a kezük a tarkójukon. Aegis ugyanezt érzékelte a levegőből a szkennereivel. Megvolt az őrség és megvoltak a Liga emberei is. A kocsi is megvolt, amit kiszúrt az épület melletti parkolóban állt három másik ugyanolyannal egyetemben.

//Connornak PÜ-ben elmagyaráztam.//
Egy kép az erőműről és környékéről

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A vízművek épülete AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Peregrin Szer. 10 Jún. 2015, 09:42

// Köszönöm Smile clown //

Jack jó messzire eltudott látni képességének hála.
" Óó minő meglepetés, most végre remekül le tudtam tesztelni e képesség hatótávolságát, micsoda remek tapasztalás! " - ujjongott gondolatban a maszkos vámpír, és majdnem táncra perdült idiótaságában, de végül uralkodott magát, lévén még nem annyira éhes, hogy elveszítse az eszét. Mindenesetre kicsit szomorkodott, is hogy nincsenek sokan, így nem kóstolhat meg egy-kettő, esetleg három ember, vagy mutáns vérét. Az öltönyös vámpír elindult az észrevettekhez, lehetőleg kerülve az épületbe hatolásának tervét, ugyanis lehetnek bent - átépítésnek köszönhetően - bármiféle védelmi berendezések, és ő ugyebár nem érzékel gépeket.

Tehát óvatosságból nem túl gyorsan, hanem mindenre figyelve normál tempóban közelítette meg a folyó gátat, és ott valami lejárat után kutatott, ha nem talált akkor csakugyan muszáj lesz behatolni az épületbe, és úgy keresnie lejáratott az alsóbb szintekre. Tudja, hogy behatolás esetén megszólalhat a riasztó. Ezért, ha be kell hatolnia a nagy épületbe, és nincs egy másik épület ahol le tudna menni a gát belsejébe. Akkor keres egy központi áramellátót, és azt áramtalanítja. Ha elvágni, vagy kihúzni nem sikerül a vezetéket, akkor sajnos arra kényszerű, hogy lelője, és utána töri be az ajtót, vagy ablakot. Így is úgy is felfigyelnek majd a jöttükre, de jobb riasztó nélkül, főleg ha a repülő személyi tank alkot valami hangosat.
" Gyorsan kell megtalálnom őket, és egyet elvonszolni valamerre, és csak egy picit, vééééégggrrreee csillapítani a csalódottságomat, vérével, nagyon zavaró, hogy mindig, de mindig, állandóan, és egyfolytában van valaki mellettem, előttem, mögöttem. Őőőrületbe tudnak kergetni ezzel, mindig csak alokalamazatnak, alkatmaznak, alkalmatosnak... ööö... alkalmasnak, igen, ez az, annak kell lennem mellettük. Fúj, elegem van!" - Gondolta mérgelődve.

Ha nincs áram az épületben és bejutott, akkor gyorsabb sebességre kapcsolt, hogy megkeresse a látottakat, ha eltévedt, vagy nem találja őket, akkor újfent a vérlátást használja, persze nem futás közben, hanem akkor megáll egy helyben.

Ha van áram az épületben ( tartalék áramkör miatt, vagy Aegis ( nem ismeri a nevét, csak leírtam, hogy érthető legyen ) gyorsabb volt nála, és bejutott, akkor normál emberi sebességgel fut, talán kicsit gyorsabban mint egy versenyfutó. Ekkor csakugyan vérlátást használja ha eltévedt, és újfent nem futás közben mert még neki menne valaminek.

Kiegészítés: Odaérve hozzájuk nem ront rájuk, felméri a helyzetet, ehhez vagy használja megint a vérlátást, vagy ki-ki kukucskál. ( Már ha idáig eljut és nem történik valami probléma scratch jocolor bounce cyclops .
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 14 Jún. 2015, 09:09

//Mivel 2-n írtatok az 5 főből és még mindig nem tudom, hogy Adrian karija merre megy, meg meleg is van, nyűgös vagyok... így megúsztátok, hogy rosszul járjon, aki nem írt. Csütörtökön kaptok legkésőbb új kört, remélem addig ír mindenki.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A vízművek épülete AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Jenna Collins Szer. 17 Jún. 2015, 02:11

Meg van a parkoló, legalábbis messziről nézelődök még, 3 autó is van, remek, nőtt az esélyem. Hallgatózok kicsit hallok e kint mozgást. Hallok hallok de ezek csak az éjszakai állítok zajai, ellenséges mozgást sem látok. A nevető maszkost látom itt a csapatból még, ő is vár, figyel. Valakinek lépnie kell és mivel nincs kint senki ahogy hallom megközelítem osonva az épületet, csoszogás, kavicsrugdosás nélkül lehetőleg. Talán van valami biztonsági rendszer, ezt majd megtudjuk akkr ha találok egy ajtót amit kinyitok és bemegyek, de előtte szintén jön egy kis hallgatózás és körül tekintés kamera vagy valami figyelő rendszer ügyben ami esetleh látható. Ha zajokat hallok bentről vagy kiszűrok valami figyelő embert/rendszert kikerülöm és keresek egy másik biztonságosab bejáratot. Nem akarok egy személyes "hadseregként" betámadni csak hallgatózok, hátha kiszűrődik vaaki hangja aki megoszt némi információt azzal kapcsolatban hogy mire készülnek. Pfff mintha olyan sokra mennék vele, amúgyis mi a francot is keresek itt? Ja igen, jöttem megakadályozni őket hogy később ne robbantsáh a házam de ezt hogy is képzeltem el...hmm természetesen nincs terv, improvizálok mint ahogy szoktam, de hogy egészben nem fogom megúszni ezt a kis kalandot sem az biztos. Semmi gond, már megszoktam, jobb egy kórterem mint egy úrna, persze semmisem garantálja hogy a bátor tettemnek nem ez lesz a következménye de így legalább van egy kis remény, főleg hogy nem egyedül jöttem, woohoo plusz egy ember aki full eszelős, legalábbis annak tűnt eddig. Egyre növekvő csodálatos esélyek, de nem nevetek a helyzetemen, még nem.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Aegis Szer. 17 Jún. 2015, 23:52

- Síri csend és hullaszag. – Konstatálja Ulysses magában. Az épület egy fontos közmű tehát legalább egy-két őrnek kellet volna lennie kívül is, de semmi.  A gát belsejében annál inkább.
~Valószínűleg  tizennyolc ligás és hat túsz. ~ Tűnődött el. ~ De miért itt? Nem túl jó búvóhely és nem is első számú terrorista célpont. Nem mintha nem okozna elég kárt de tekintve, hogy elég szívósra építik őket ipari mennyiségű robbanóanyag kellene jól elhelyezve. Mindenesetre talán ha belehallgatok a rádióba okosabb leszek.
- A.T.H.E.N.A. ha az épületben folyik bármilyen rádió beszélgetés, azt hallani akarom. – Adja utasításba a mesterséges intelligenciának miközben ő egy őrizetlenül hagyott bejáratot keres, már ha van ilyen és onnan próbál bejutni az épületbe. Ha nincs ilyen akkor egy kevésbé őrzöttet keres legfeljebb kettő esetleg három őrrel akiket talán eltud intézni csöndben mielőtt riadót fújnának.

// Hát ez gyengus lett, de most többre nem futja. Sad //

_________________
A vízművek épülete Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 18 Jún. 2015, 10:10

Résztvevők: Jenna Collins, J. Maun Janus / Jack Connor és Ulysses J. Forge / Aegis
Következő körváltás: 2015. június 22. (hétfő)

ATHENA szinte azonnal válaszolt is Aegis szavaira, nem érzékelt semmilyen rádióbeszélgetést odabent, így is nagyjából egy helyen voltak a bentiek.
Végül is úgy döntött mindenki, hogy bemegy az épületbe. Ezt megtudták tenni, Aegis ért oda elsőként az ajtóhoz, míg Jenna és Connor nagyjából egyszerre. Egyelőre nem volt jele annak, hogy a riasztó működött volna, noha világítás volt. bent még látta Connor, hogy nem fog tudni vérlátással haladni úgysem, ha a társait követi a föld tele volt szeméttel, dobozokkal, csövekkel, pár méter után nemes egyszerűséggel pofára esne, így kényelmesebb és biztonságosabbnak tűnt a rendes látás. Egy nagyobb termen kellett keresztül mennie a triónak, a dobozok és egyebek mellett. Ám mielőtt kifordultak volna, hogy a folyó közepén levő részére vezető folyosóra menjenek annak az ajtajában négy gépfegyveres maszkos alakot láttak meg. Mindegyiknek a pólóján az Omega jel virított. Egyelőre nem vették észre a triót és kettő-kettő arányban álltak az úgy két méter széles és három méter magas fémajtó előtt jelenleg mintegy húsz méterre a hármastól, akik egy konténersor mögött tudták meghúzni magukat.

//Nem volt ezzel gond Aegis ^^//


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A vízművek épülete AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Jenna Collins Csüt. 18 Jún. 2015, 14:41

Rövid portya utána találtam egy biztonságosnak tűnő bejáratot az épületbe. Egy páncélos alak már volt az ajtónál, hát, gondolom nem ellenség különben már kaptam volna valami választ ez ellenkezőjéről, ha a páncél nem akadályozta, szagról fel is ismertem a fickót, ott volt ő is a gyűlésen, Úgyhogy bátran közelítettem, ha nekem sikerült felismerni, ő is azonosíthatott arcról akár. Velem együtt ér oda az is akit kevésbé találok megbízhatónak még most is hogy elvileg egy oldalon állunk, a nevető maszkos eszelős barátunk. A többiek úgy fest nem jöttek, akkor hárman vagyunk egy csapat felfegyverzett gyilkos ellen. Talán mielőtt ide jöttem megkísérelhettem volna feltörni az egyik furgont némi fegyver reményében de erről már lecsúsztam, nem megyek vissza, az is lehet hogy az autók riasztója azért bekacsolt volna és lebuktam volna idő előtt, jó ez így. Még ha kikívánkozna is a hangos üdvözlés inkább megtartom magamnak és megállok közvetlen az ajtónál rövid hallgatózás után, megállapítom hogy nincs mozgás közvetlen az ajtón túl. Óvatosan nyomom le a kilincset szinte hangtalanul, mint egy éjjel hazaesett tini aki véletlenül se akarja felkelteni a szüleit a büntetéstől tartva, hát itt most nem egy egyszerű szobafogság a tét hanem a testi épségünk. Azért még belestem mielőtt be mertem lépni, egy nagy terem, halk léptekkel haladtam előre, ja és most úgy döntöttem nem magán akciózok hanem adok a csapat játéknak egy esélyt, már ha a többiek is hajlanak rá megállok és hátra nézek hogy jönnek-e de ha már megelőztek igyekszem tartani velük a lépést. Jön a folyosó, mielőtt bárki is kilépne remélem előtte ki les hogy vár-e ott valaki minket, legalábbis én így tettem és helyes volt a sejtésem. Visszahúzódok a konténerek mögé és mielőtt kilépne bármelyik társam állj jelzek neki és suttogok hátha megértik, az őrök biztos nem hallják kivéve ha olyan képességekkel vannak megáldva mint én, de akkor már rég lefüleltek volna minket.
-4 fegyveres őr áll kint, javaslatok? - suttogom, alig hallhatóan, hogy ők még talán értsék.
Tapasztaltabbnak tűnnek az ilyesmiben mint én, jó lehúztam két halálos kalandot és az utóbbinál én vezettem a bandát de akkor nem láttam senkit aki képes lett volna rá és valakinek előre kellett mennie, na meg kicsit a bosszú is közre játszott meg a kíváncsiság de nem azok voltak a fő okok természetesen...Azért reménykedek hogy nem abból fog állni egyikük terve hogy kirohan és elkezdi őket darálni valami fegyverrel amit előránt, ezzel felverve az egész épületet, idevonzva a többi bandatagot aláírva a halálos ítéletünket. Halkan kéne őket elintézni, egyszerre, nagyon gyorsan. Ha egyet kilövünk az csak a filmekben működik hogy a társai nem veszik észre úgyhogy indulna a golyózápor, de ha csak egyet nem sikerül likvidálni biztos van nála valami eszköz amivel azonnal értesíti a többieket vagy csak elég pár hangos lövés is hogy felhívja a figyelmet. Úgyhogy kéne minimum 3 hangtompítós fegyver, pontos lövészekkel, (jelen!) de ezt itt előteremteni szinte hihetetlen lenne, legalábbis az eszközöket szinte biztos. Lehet hogy van ennek egyszerűbb módja is csak túl bonyolítottam, mindenesetre meghallgatom az ő javaslataikat, hátha okosabb tervvel állnak elő ami megvalósítható. A maszkoson rajta tartom a szemem, belőle kinézem hogy agymenést kap és kirombol, de ha tévedek akkor örülök, jobb ha megfontoltabb mint amilyennek gondolom.
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Peregrin Csüt. 18 Jún. 2015, 21:46

A bádog huszár beelőzte Jack-et, aki csakugyan mint női jelenlegi „csapat társa”, felismerte a férfi szagát, de legalábbis nem foglalkozott vele korábban sem. Amíg nincs az útjában, felőle tűzijátékot is csinálhat, no meg a figyelme másra összpontosult. A helyzet súlyossága miatt nem igazán törődött az illemmel, egy darabig úgy tett mintha senki sem lenne körülötte, ilyen ha el van mélyedve, és addig jó amíg ilyesfajta, s nem más.
Ám kezdte felismeri a helyzetet, ami arról árulkodott, hogy a társasága miatt nem igazán van lehetősége vért inni, hacsak…

A nő csakhamar észrevett valamit, és megállt, Jack nem szaladt ki, hogy megnézze, érezte őket ilyen távolságból is. Viszont a szagok keveredése miatt nem tudta pontosan hányan lehetnek, vérlátást meg nem akart használni, vértartalékait másra tartogatja inkább, és talán jól is teszi mert ha kifogy, csakhamar nem fogja érdekelni semmi sem, csak a vérszipoly, állat módra, kicsavart séma.
Majd a nő válaszol, kínos, hosszú másodperceket élt meg a tébolyodott elméjű vámpír. Továbbá testbeszéddel közli a „jelenlegi társa”, hogy mit óhajtana tenni. A vas robusztus még nem adta hasonló dolognak jelét. Jack csak annyit tett, hogy tokjába tette fegyverét, és várt pár másodpercet.
„ Ilyenkor nincs nálam hangtompító, de az végül is nem az én módszerem, nem vagyok Jammy Bonduel ( James Bond az ő nyelvén ). Ezt a pisztolyozást is csak ideiglenesen csinálom, én a nagyobb fegyverekhez szoktam, noha tehetség még mindig ott van, és remek lövészt vagyok, de a helyzet az, hogy akár milyen percízen lövök, annak hangja hallatszhat. Ha meg ők lőnek akkor az övék, ejnye meg a böjnye, ám van egy másik ötlet is.” – gondolta, kivételesen most eléggé józanul.
Gyakorta zakkant de nem hülye, és a hideg zuhany is jót tett neki, ám ő biztonság mániás ( ahogy az előtörténetben is szerepel ), és igyekszik a legjobbat kihozni a helyzetből… saját érdekében.

-…nos, üdvözlök mindenkit újra ezen a remek szituációban… - köszönt halkan, és szarkasztikusan, majd folytatta:
-… a helyzet kínos, mi nem lőhetünk, ők nem lőhetnek, a világítás is elég nagy gond… elsőként azt kellene ki iktatni, majd én mozgásba lendülök, mert látok a sötétben, és gyors tudok lenni, no meg nem olyan könnyű megölni, viszont ők látnak-e a sötétben, nem tudom. Tervem szerint a Mr. Vas ügynöknek, elnézést nem tudom a nevét, ki kellene lőnie a lámpát, persze kérdés milyen hangos az a lövökéje, már ha van olyanja. Lőfegyvert nem használhatunk mert az hangosabb, remélhetőleg a másik halkabb. Még világítás megszüntetésének másodperc tört része alatt én már kifutok, s vagy követ engem a fémes barátunk, és biztosít pajzsot ha lőnek, vagy beelőz és intézkedik, vagy precízen, halkan, és pontosan olyat lő, hogy leteríti az ellenségeket. Négyen vannak, abból kettőt bevállalok. Ha bele lendülök talán három egyszerre. A hölgy képességeiről nincs sejtésem, de ha tud segíteni szívesen látom, kérdés, hárman mennyire férünk el jól a folyosón, és mennyire tudunk kényelmesen mozogni. A cél az, hogy az ellenség ne használják a fegyvereit, annak túl hevítése nem biztos, hogy jó ötlet ( Utalva Aegisre), vagy ha mégis akkor kettőnek meg kellene maradnia, amit használni tudunk később, ugyanis láttam, többen vannak még arrébb, és mintha túszok is lennének – mondtam halkan, és érhetően artikulálva. Majd a földre tettem a korábban kezembe fogott öltönyömet, nyakkendőmet is kibogoztam, és levettem, amit szintén az öltönyhöz tettem.
-Tudják, a vért elég nehéz egy jó zakóból kiszedni, magukkal nincs bajom, sőt, pontosan ezért bízom meg önökben, és fedem fel képességeim egy részét, ha harcról lenne szó - jelentette ki halkan. Veszi elő ötvözetes harci kését, és levágja a maszk szájánál lévő kötözőket, a maszk alsó részét lejjebb húzza, míg a felső részét felhajtja egyszer, ez csak azt eredményezi, hogy egyenesen előre lóg a felső pár centis darab, és az alsó rész nem takarja Jack száját, akkor sem ha nagyja nyitja azt. Így van kialakítva, a fényviszonyok kérdésesek, nem tudja mennyire látni be a maszk alá, de ha mégis, akkor egy sebhelyekkel teli szájat lehet észrevenni. Jack a vadászatai során sem mutatta meg a kameráknak a takaró kendő miatt, korábban meg az öltözéke takarta. Levenni nem akarja a maszkot mert ha elkezdene monologzni, hogy a vasas ne skennelje az arcát, azért is megtenné, és volt S.H.I.L.D. ügynök biztos találna valami egyezést a rendszerben ( információ bróker lévén ezt tudhatja, ha nem akkor találgat )csakugyan felismerhető lenne az arca, hogy ő egy ismeretlen bajkeverő még régebbről, azzal dugába dőlne minden, bár így is- úgy is lehet, kiderül, idővel, de legalább asz őszt bírja ki.
- Nagyon gyorsaknak kell lennünk, és nem kívánom visszafogni magam, ne ijedjenek meg, még ha állatnak is fogok tűnni, mindig is ember voltam, vagyok, és leszek, legalábbis törekszek rá – hitegette a többieket halkan, hogy ebből mi az igaz, és mi nem, kérdéses. Hiszen egyik alap dolog amit tanítottak neki a kiképzése során, hogy folyékonyan tudjon hazudni. Ugyanis fenéket törekszik rá már, hogy embernek tűnjön, ő csak vámpírokat akar ölni, és annak szervezeteit megsemmisíteni, nem érdeklik a gátak, amik elválasztják céljától, akár ember az a gát, akár nem.
- Ha van más biztonságos terv, akkor ki vele, ha nem akkor adjatok jelzést, hogy a mikor lendüljek akcióba.

Másik eshetőség, ha a vas ruhás nem engedi, hogy kivégezze az embereket:

- Akkor nem segíthetek, én nem tudok úgy küzdeni, sajnálom, csak hátráltatnám magukat.


/ Nem tudom, hogy a következő körben lesz e harc, ezért nem raktam be annak részletét, tekintve, hogy Jenna sem írt harc részt, mondván várja a terveket, ötleteket. /


Felszerelés:
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 22 Jún. 2015, 09:53

//Connor kérte, hogy várjuk meg Aegis-t, így ha Jenna-t sem zavarja, akkor így teszek, péntekig várok rá, hátha jobban lesz, ha addig sem tud íni, akkor majd igyekszem a betegsége miatt a legjobban cselekdni a karijával és nem úgy venni, hogy csak egy helyben áll.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A vízművek épülete AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Thorhalla Pént. 26 Jún. 2015, 07:18

//Bocsánat, hogy végül ma sem kaptok reagot, de a szemem még mindig nem az igazi és így kap Aegis még 4 nap lehetőséget, hátha addig rendbejön a szeme és tud majd írni..//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A vízművek épülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Aegis Hétf. 29 Jún. 2015, 22:05

// Szeretnék elnézést kérni mindenkitől akit megvárattam itt és máshol, igyekszek az ilyaen hejzeteket elkerülni a jövőben. //

~ Bejutottunk, ez is valami. ~ Gondolja magában ahogy leszállt az egyik bejáratnál és behatolt az épületbe. Körülnézni viszont nem nagyon sikerült, mert Jenna és Jack utolérték. Meglepni nem sikerült az érzékelők már rég jelezték számára kettejüket, és a mozgásuk se arra utalt hogy az orvgyilkosokkal lennének, sokkal inkább Ulysses-éhez hasonló céljaik lehetnek.  A férfi és a nő arra léphetett be hogy egy kétméteres vörös arany páncélos alak áll előttük, ha néztek tévét az elmúlt pár évben felismerhették, Aegist mint nemzeti hőst.
Szép estét. – Mondja miközben leengedi az eddig a páros felé tartott fenyegetően világító kezét, miután meggyőződött róla, hogy nem tartoznak az itteniekhez.
- Nagyjából húsz ligás és tekintve hogy legalább egy telepatájuk van arra utal hogy nem csak puskákra számíthatunk, továbbá túszaik is lehetnek. – Osztja mega az információit a ligásokról a többiekkel.
- Olyan nincs amivel nem hívnánk magunkra az egész bandát. – Felelte Jenna kérdésére. –Egyelőre nem sok minden volt amit tehetne, pontosabban amit érdemes lett volna megtennie. Ha csak egyserű emberek lettek volna túszok nélkül, már kitakarította volna hejet, de így inkább nem ártott némi óvatosság. A páncélzatát viszont inkább frontális összecsapásokra épített, nem pedig lopakodásra így nehezen kivitelezhetőnek tűnt a dolog. A taszítósugarak nem voltak túl hangosak de azokkal nem tudta volna olyan gyorsan elintézni a négy őrt hogy azok ne viszonozzák a tüzet, kénytelen volt a többiekre támaszkodni, legalábbis egyelőre.
- Ha biztos magában, akkor csinálja. Majd igyekszek fedezni. – Mondja Jack-nek amikor felveti, hogy el tudja intézni őket intézni.
~ Tehát ő is mutáns vagy egyéb szuperhumán~ Jegyzi meg magában Connor-ral kapcsolatban.

_________________
A vízművek épülete Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 30 Jún. 2015, 10:50

Résztvevők: Jenna Collins, J. Maun Janus / Jack Connor és Ulysses J. Forge / Aegis
Következő körváltás: 2015. július 4. (szombat)

A csapat a fedezékben nekilátott annak, hogy gondolkodjon és valamilyen tervet eszeljen ki arra, hogyan is juthatnának be a belsőbb részekre, ahol a több életjelet érzékelték, észlelték. Végül is sikerült megegyezniük valamiben, ami főleg a gyorsaságon és a pontos lövéseken alapult. Az ellenfeleiket sikerült nagyon meglepni és mindenkinek végrehajtania, amit akar. Igaz elég hangosak voltak, de a falak vastag betonból voltak, kizárt volt, hogy belülre hallani lehetett ezt, arról nem is beszélve, hogy még a víz is zubogott a folyó központi részén. Ez is a csapattal volt. A társaság tagjai alig vették észre, hogy eltűnt a fény, a gyorsan mozgó, illetve reagáló Aegis már le is szedték őket. A csata tényleg alig három-négy másodpercig tartott, a vége az lett, hogy négy halott merénylő zuhant a földre. Amint a csatazaj elült néma csend ereszkedett helységre. Semmilyen támadás nem érte a hármast, így előjöhettek. Az ajtó most már könnyedén kinyitható volt, egy hosszabb szervizfolyosó volt mögötte, úgy ötven méter hosszú, egyenes, lámpák égtek a falon és utána zárt ajtó. Ez teljesen üres volt, a kellemetlenebb, hogy egyszerre maximum két vékony személy fért el egymás mellett, de akkor nem lehetett kitérni, se manőverezni, azaz egyesével kellett majd végigmennie a társaságnak. Connor korábban ennek a végéről érzékelte a sok vérbő személyt, Aegis szkennerei is, és ő tudta, hogy az ajtó mögött egy hatalmas üzemcsarnok fogja majd várni őket, ahol ott voltak a túszok és a maffia emberei is.

//Semmi gond, megesik mindenkivel.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A vízművek épülete AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A vízművek épülete Empty Re: A vízművek épülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.