Az AIM B-épülete, Queens

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 09 Szept. 2011, 19:28

Az AIM (Advanced Idea Mechanics) vállalat B-épülete, amely jelenleg a lerombolt, de már újjáépítés alatt álló központi épület helyett üzemel a városban. A központi épületnél valamivel kisebb, de annál impozánsabb üvegépület. A főbejáraton az AIM logója, odabent jókora hall egy folyamatosan telefonokat intéző recepcióssal. Minden előre be nem jelentett látogatónak vele kell egyeztetni. Az épület alatt, egészen mélyen a földben, titkos alagútrendszerek húzódnak…

Az AIM B-épülete, Queens 00106

_________________
Az AIM B-épülete, Queens 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 09 Szept. 2011, 19:40

6:05.

Résztvevők: Jason Kariel, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

A négy fiatal az AIM B-épülete melletti épület tetején jelenik meg, ahonnan kiválóan beláthatnak mindent. A bejáratnál jelenleg csak pár biztonsági őrt látni, az utcák szinte teljesen kihaltak, hiszen a katasztrófák kezdete óta a város nagy részét kiürítették. Itt-ott katonák járőröznek, de más rendkívüli dolog nem történik.

Az érkezés után Ghost hangját hallják az ifjú ügynökök.


- ÍGY. AMÍG NÁLATOK AZ ADÓVEVŐ, KÖVETNI FOGOM MINDEN LÉPÉSETEKET, ÉS BÁRMIKOR ELTELEPORTÁLHATLAK BENNETEKET. MOST VETEK EGY PILLANTÁST AZ IFJÚ PÓKNŐRE, HA MEGENGEDITEK…

Közben Pókember kissé kóvályog még a teleportálástól, és megtámaszkodik az épület szélén.

- Uhh… Ez… gyomorforgató. Nemcsak a teleportálás, hanem a füstfejű hangja is. A S.H.I.E.L.D. még oké, de ő? Ne mondjátok, hogy ti szívesen dolgoztok vele.

_________________
Az AIM B-épülete, Queens 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Thorhalla Pént. 09 Szept. 2011, 20:39

//Előzmény: Triskelion, Manhattan//

Jon gyomra, mint általában a teleportáláskor most is felfordult kissé, örült is annak, hogy egyetlen falatot sem evett korábban. Ismét lecsukta a szemét, hogy a szédülés elmúljon és vett néhány mélyebb levegőt. Végül a katonai taktikai mellényéről levette a távcsövet és a közelben levő épületet kezdte azzal fürkészni és az utcákat. Azok üresek, csak néhány katonát látott. Ghost pedig már ment is volna Póknőt figyelni, nos igen, leginkább arra lett volna szükség.
- Majd szólunk ha szükségünk van magára – mondta Ghost-nak.
Pókember szavaira csak a fejét csóválta meg, hogy nem értett egyet, de nem nézett a fiúra.
- Nem – mondta Jon. – Akárcsak Steve, én is majdnem beadtam a felmondásomat miatta és fenyegetőztem is vele az ezredesnél. Eredetileg is azt mondtam, hogy ne kössünk vele szövetséget.
Ezzel tovább folytatta a környék fürkészését, hátha meglát valamit, ami gyanús lehet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az AIM B-épülete, Queens Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Tyler Szomb. 10 Szept. 2011, 13:48

Remek dolog a teleportálás, legalább tuti nem zuhanunk le sehonnan. Ráadásul én nem is vagyok rosszul, biztos a képességem miatt. Ghost segítőkészségén csak elfintorodok.
-Én sem örülök neki túlzottan, két rossz közül talán ő a kevésbé rosszabb....-
Morgom halkan, hisz én is amellett voltam hogy Ghost-al együtt dolgozzunk. De én sem örülök neki túlzottan. De Ghost nélkül nem biztos, hogy eddig is eljutottunk volna, hiába szar beismerni az ilyet. Az utcák kihaltak, ha történik valami, legalább civil áldozatok nem lesznek. Az AIM épületét fürkészem, várva hogy Póknő vagy Ghost jelentkezzen.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 11 Szept. 2011, 19:19

6:10.

Résztvevők: Jason Kariel, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Pókember megcsóválja a fejét.

- Örülök, hogy ebben azért egyetértünk… Nincs ez így jól. Félre ne értsetek, Walterrel sem értek egyet, de lassan kezdem megérteni, miért vesztette el minden hitét a S.H.I.E.L.D.-ben. Talán túl fiatal vagyok, vagy még mindig naiv, nem tudom, de képtelen vagyok megérteni, hogyan élhetnek ilyen felelőtlenül ekkora erővel! A nagy erő… Eh, mindegy.

Eközben Jason, Jonathan és Tyler üzenetet kapnak Jack Ostermantől...

„Újabb érdekfeszítő adatokat nyitottam meg. Már fel is töltöttem őket az oldalunk Videók > Nick Fury és a Vörös Koponya, illetve a Dokumentumok > Poszthumán kísérletek > Szuperkatonák részlegeibe. Ez utóbbi sajnos hiányos egy ponton, mint majd látni fogjátok. A címünk, ha még emlékeztek, az alábbi:

http://shield.hungarianforum.com/


Nem sokkal ezután Ghost is újra jelentkezik.


- A KEDVES MS. DREW EGYELŐRE TÖKÉLETESEN URA A HELYZETNEK. AZ EGYIK IGAZGATÓ ÉPP BEMUTATJA ŐT A LEENDŐ MUNKATÁRSAINAK. A LEGTÖBBJÜK IFJÚ GÉNIUSZ, PÁRAN MÁR A BAXTER-TORONYBAN IS MEGFORDULTAK. ÚGY TŰNIK, AZ AIM FIATAL ZSENIPALÁNTÁKAT GYŰJT A KÖREIBE, DE EBBEN ÖNMAGÁBAN MÉG NINCS SEMMI GYANÚS EGY ILYEN CÉGNÉL. MÁRIS KERESEM AZ ILLETŐK NEVEIT AZ ADATBÁZISAIMBAN… IGEN… A LEGIFJABB ARNIM ZOLA… MISTY KNIGHT, Ő MAGÁNDETEKTÍV, NEM TUDÓS… NATHANIEL ESSEX… LAYLA MILLER… ÉS SAMUEL STERNS. EZ UTÓBBI A LEGIDŐSEBB, EGY TOLÓSZÉKES VÉNEMBER, NEM IGAZÁN ILLIK A TÁRSASÁGBA. EGYÉBIRÁNT A TÁRSAITOK IS JÓL VANNAK, HALADNAK A CENTRAL PARK FELÉ, HA EZ MEGNYUGTAT TITEKET.

_________________
Az AIM B-épülete, Queens 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Thorhalla Vas. 11 Szept. 2011, 21:26

Tyler szavaira elfintorodott, a két férfi között hatalmas különbség volt, az egyiket legalább ismerték, és szemmel lehetett volna tartani. A börtönben csak akkor kiengedni, amikor szükséges, de nem. Néhányan bevették a blöfföt, hogy megölte volna Sunken-t. Parker mondatára csak a fejét csóválta, kinek adta volna ezt a hatalmat a kezébe akkor? Így is mindenki nagyobbal rohangászott a világban.
- Ghost a jobb? – kérdezett vissza nem kevés éllel a hangjában Jon. – Talán elfelejtette Jackon, hogy megkínzott mindenkit és a csapatból két személyt megcsonkított, és azzal fenyegetőzött… blöffölt, hogy megöli Kovacs húgát? Megannyi halál szárad a lelkén. Fury legalább szemmel tartható lett volna és tudtuk volna, hogy mire készül, mert ismerjük. De persze jobb, mint Fury… igen érdekes felfogása, a tömeggyilkost és szuperbűnözőt, aki bármikor feláldozna minket, amikor már nem kellünk tekinti a jófiúnak.
Közben a telefonjával megnézte az adatokat is, amiket most küldött át Jack is, akkor már gyorsan elejét vette annak is, hogy a tegnapi dolgokat is megnézze, amin Lyesmith is kiborult. Egyre jobb és jobb volt az egész. Ám ekkor még Ghost is bejelentkezett, hogy elmondja kik vannak odabent, a nevekkel pedig így láttátlanban semmire sem mentek.
- Tegye magát hasznossá Ghost küldje át az aktáit azoknak, akik odabent vannak – mondta.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az AIM B-épülete, Queens Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Tyler Hétf. 12 Szept. 2011, 19:25

-Nekem sem tetszik jobban, mint neked elhihetted. De Furyval sem jártunk volna jobban, főleg azok után amiket az imént olvashattál róla. Őt sem tudtuk volna jobban kordában tartani, mint Ghostot. Ne aggódj amint nem lesz rá szükségünk, szívesen kicsinálom.-
Vágok vissza miután elolvastam, Jack küldeményét. Drew egyenlőre jól van jópofázik a főnökökkel, meg az új haverjaival remélem így is fog haladni a továbbiakban is.
-Ghost nem tud behatolni az AIM rendszerébe?-
Bár ha tudna talán már meg is tette volna, azért egy próbát megér.
-Fiatal? Akkor mi mik vagyunk? Persze kivéve Jon-t, ő már öreg róka.-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by BlackMail Kedd 13 Szept. 2011, 22:38

A teleportálás, ami elveszi a fű zamatát, vajon ez is ilyen volt? Most valahogy elhalványul ennek a jelentősége. Egy emberünk van bent, ami kicsit feszélyez engem. Ghost mellett szavaztam anno, de azért csak egy tömeggyilkosról van szó, aki ráadásuk megalomán is. Vajon segíteni fog nekünk, ha úgy hozza az élet? Egy dologban biztos vagyok, amint elmúlik az őt fenyegető veszély hátba fog szúrni minket.

- Ha zseniket gyűjtenek, akkor Tyler és én mért nem vagyunk bent? - jegyzem meg feszegetve egómat. - Az aktákat nekem is átküldheti, Ghost. - mondom miközben az új videót nézem.

Egyszerűen hihetetlen Fury és a hírhedt Vörös Koponya, és még azt hittem, hogy Ghost a rossz választás. Róla legalább tudjuk, hogy átfog minket vágni, de Fury... ő valószínűleg álmunkban fojtana meg mikor nem számítunk rá. Átállítom az adóvevőmet, hogy csak Jon és Tyler hallhassa, amit mondok. Ráadásul ő egy szuperkatona, ahogy a Koponya is az volt. Nem jósolok hosszú jövőt ennek a szervezetnek, ha ilyen ármányos a belső felépítése.

- Láttátok, ami most került fel az oldalra? Bevallom nem gondoltam volna ez Fury-ról.
BlackMail
BlackMail
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 121
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: BlackMail
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 14 Szept. 2011, 22:13

6:15.

Résztvevők: Jason Kariel, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Pókember lassan megrázza a fejét.

- Nem… Szerintem egyikük sem jobb, de Furyra egy időben még én is felnéztem. Ghost viszont… Azt hiszem, már nincs is köztünk olyan, akit ne akart volna legalább egyszer megölni. Kis híján sikerült is neki…

Ekkor hirtelen Danvers ezredes hangját hallják meg a fiatalok az adóvevőiken át.

- Az imént konzultáltam Ghosttal. Minden rendben, Miller?

Majd Ghost vág közbe.


- TERMÉSZETESEN, EZREDES. VIGYÁZOK RÁJUK. AZ IFJÚ MS. DREW ÉPP LEFELÉ TART AZ ÉPÜLET FÖLD ALATTI SZINTJEIRE, HOGY MEGMUTASSÁK NEKI AZ OTTANI LABORATÓRIUMOKAT. AGGODALOMRA EGYELŐRE SEMMI OKUNK, DE BÁRMIKOR BEVIHETEM A FIATALOKAT, HA ÚGY GONDOLJA. AMI MS. DREW ÚJDONSÜLT ISMERŐSEIT ILLETI… HM. AZ AIM MINDEN ELÉRHETŐ ADATOT TÖRÖLT RÓLUK. ÉRDEKES… EGYELŐRE NEM TUDOK RÓLUK TÖBBET MONDANI, MINT AMIT EDDIG. NYILVÁN TUDTÁK, HOGY ÚGYIS MINDENT FELTÖRNÉK, HA AKARNÉK… ÍGY INKÁBB TÖRÖLTÉK, AMIT KELLETT. TANULÉKONYAK. AZ AIM RENDSZEREIBE PEDIG BE TUDOK HATOLNI BÁRMIKOR, KEDVES IFJÚ TYLER, DE MIVÉGRE TEGYEM?

- Nos, rendben. Akkor ott minden rendben. Végig vonalban leszek, Miller, ha Ghost gondot okozna.

_________________
Az AIM B-épülete, Queens 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Szept. 2011, 09:52

Jon csak a fejét csóválta meg a Fury-s megjegyzésre, nos úgy tűnt, hogy a többiek tényleg nem voltak katonák és nem tudtak katona fejjel gondolkodni. Igazából ő többet várt, mármint még rosszabb dolgokat, így számított is rá, hogy ilyesmi is ki fog még derülni. Nem volt egyértelmű, hogy miért nem sajátjaik vannak odabent? Egy személyt lehetett volna a társaik közül beküldeni, hogy eljátsszon egy ilyen dolgot, és az a Central Parkban volt.
- Mert egyikőtök sincs Póknő szintjén – mondta Jon. – És az egód az első körben lebuktatna Kariel. És Jackson sem tud színészkedni, így ő is erre a sorsra jutna.
És végre a felmentő Danvers hangja.
- Egyelőre minden tiszta ezredes – mondta. – Az utcák kihaltak és néhány katonán kívül egyelőre semmit sem látunk.
Ghost vigyáz rájuk? Éppen ettől tartott, és miért is kéne a belső rendszerek? Ghost, zseninek tartja magát, de éppen most nem gondolkodott.
- Rendben van asszonyom, ha bármi történik értesítem – felelte, majd a következő szavait már Ghost-nak címezte. – Audio- és vizuális kapcsolat, ha a benti kamerák képét átküldi Kariel-nek legalább tudhatjuk mi is, hogy mi történik. Audiokapcsolatnál meg mi is hallhatjuk, hogy Póknő és a többiek miről beszélnek. Csinálja!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az AIM B-épülete, Queens Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Tyler Pént. 16 Szept. 2011, 17:34

-Egyszerű, mert rövid úton lebuknánk, azért nem mi vagyunk benn. Észlény....-
És még ez nevezi magát zseninek, vagy csak szúrja a szemét, hogy ő nincs benn a többiek közt. Személy szerint itt jobban érzem magam.
-Én mindent kinézek Furyból, ezek után bármit, még a SHIELD-től is....-
Morgom válaszként Jason-nek, majd gúnyos arccal válaszolok Ghost-nak, míg várjuk, hogy átküldje a videó és hang kapcsolatot.
-Persze maga már csak tud vigyázni ránk.....-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 16 Szept. 2011, 19:00

6:20.

Résztvevők: Jason Kariel, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Ghost néhány másodpercnyi szünet után válaszol Jonathannek – és ezúttal már jobban érződik a hangjából régi, pökhendi, lenéző énje.


- MAJD HA JÓNAK LÁTOM, MEGOSZTOM VELETEK A KÉPET ÉS A HANGOT, IFJÚ JONATHAN. INKÁBB DOLGOZNÉK EGYEDÜL, MINT HOGY MEGBÍZZAM A MARIHUÁNA ÉS EGYÉB SZEREK HATÁSÁT OLY NAGYON KEDVELŐ JASONBEN. A PARANCSOLGATÁST PEDIG VÉGKÉPP NEM TŰRÖM, ÉRTETTED? AHOGY AZ IRONIKUS MEGJEGYZÉSEKET SEM, KEDVES TYLER, SZÓVAL SZERETNÉM, HA--

Ghost szava hirtelen elakadt, és csak pár szívdobbanásnyi idő után folytatja.

- EZ… ÉRDEKES. BLOKKOLTÁK A HANGOT, ÉS A KÉPET IS ZAVARJÁK. NEM… NEM TUDOM, MIRŐL BESZÉLGETNEK ODALENT. MIND EGY HELYEN VANNAK, ÉS MINTHA MS. DREW-T KÉRDEZGETNÉK…

Ekkor már Danvers is visszakapcsolódik.

- Mit mond? Ghost, azt állította, és idézem, „az AIM biztonsági rendszereit kijátszani nekem gyerekjáték”!


- ÉS ÍGY IS VAN! NE DÜHÍTSEN MAGA IS, EZREDES! EZ… EZ NEM AZ AIM TECHNOLÓGIÁJA! EZ… VALAKI MÁSNAK A MUNKÁJA. ILYEN ZAVARÓTECHNOLÓGIÁT ÉN AZ AIM-NÉL MÉG SOHA… CSAK ADJANAK PÁR MÁSODPERCET!

_________________
Az AIM B-épülete, Queens 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Thorhalla Pént. 16 Szept. 2011, 19:32

Az nem biztos, hogy jó jel volt, hogy még Ghost-ot is tovább ingerelni, mert ki tudja, hogy mi lesz a vége. Az egyik oka annak, hogy nem tárgyalunk terroristákkal.
- Legalább ne ingerelje Jackson – szólt rá Jon. – Gondoljon arra, hogy mit tesz emiatt magával, a többiekkel, ha vége a szövetségnek és már nem fogja a „jófiút” játszani velünk szemben.
Szóval ő dolgozott volna egyedül, ez valószínűleg a többiekre is igaz volt, mert Jon-ra nagyon is. Ghost szavai után teljesen nyugodtan és tárgyilagosan válaszolt.
- Én meg magában nem bízok Ghost – mondta Miller. – És, hogy az ezredes szavaival éljek, ez egy katonai akció és itt kint terepen én felelek a többiekért, nem maga!
A fiatal férfi megvakarta a tarkóját, amikor kiderült, hogy odabent blokkoltak mindent és nem tudhatnak meg semmit sem arról, hogy mi megy ott. Nem tetszett ez neki, nagyon nem. Így azt sem fogják tudni, hogy mikor avatkozzanak közbe. Danvers pedig csak rá tett egy lapáttal, de mint kiderült, hogy nem az AIM technológiája az, ami odabent van, hanem másé. Lehetséges lett volna, hogy Kovacs-é?
- Készüljenek – szólt rá a többiekre. – Lehetséges, hogy mindjárt be kell mennünk.
Mindkét pisztolyát elővette és kibiztosította őket, hogy bármikor használni tudja őket, ha szükségessé válna.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az AIM B-épülete, Queens Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Tyler Kedd 20 Szept. 2011, 09:13

-Oké, oké máris befejeztem....-
Dörmögöm Jonnak, ahogy fejmosást végez rajtam. De igaza van, hisz akármennyire rühellem Ghostot, mégis is csak az ellenfelünk, nem is akármekkora. Ahogy újabb problémák merülnek fel, csak igazán nehezen tudok ellen állni a kísértésnek, hogy beszóljak Ghostnak, de sikerül.
-Remek, miért is menne simán minden? Nem is mi lennénk, ha egyszer egyszerűen csinálnánk valamit....-
Morgom miközben kibiztosítom a pisztolyomat, és ellenőrzöm a kesztyűket. Tuti ennek is van valami köze Walterhez, meg az idegen technológiához. Talán szövetkeztek volna egymással?
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by BlackMail Kedd 20 Szept. 2011, 19:24

Zavart érzek az erőben... Még egy ember, aki drogosnak hisz engem. Hogy őszinte legyen nem én rohangálok füstölgő fejjel és döglök meg egy kis napsütéstől, de inkább nem idegelem a füst képűt, Jon már így is leszúrta Tyler-t, hogy ne oltogassa szegény meg nem értett megalomán gonoszunkat. Nyugodtan álldogálok, ha Ghost nem tudja feltörni a dolgot, akkor én se fogom tudni, még Vinci-vel sem. És nincs az az Isten, amiért odaadnám Ghostnak Vincit. Remélhetőleg Póklánynak nem lesz baja.

- Remélem nem vagy szívbajos, Pókember. Van egy olyan érzésem, hogy ez csúnya lesz. - mondom, ahogy átállítom a páncélt támadó üzemmódra.

Érzem a páncél remegését, ahogy előcsúsznak a gépágyú alkatrészei és összeállnak a két alkaromon. A váll-lapok halk sziszenése, ahogy arrébb csúsznak és kijönnek a rakéták. A repulzor zúgása, ahogy feltölti magát. Nincs is ezeknél szebb zene, ha harcba indulunk.

- Mennyire lehet durvulni, Jon? - kérdezem.
BlackMail
BlackMail
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 121
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: BlackMail
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 20 Szept. 2011, 20:11

6:25.

Résztvevők: Jason Kariel, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Az ezredes nem sok időt hagy Ghostnak, szinte azonnal ráparancsol a férfira.

- Vigye be őket, Ghost! Nem fogok még egy embert veszíteni! Miller, készüljenek fel!


- NEM PARANCSOLGATHAT NEKEM, EZREDES! KIS HÍJÁN ELVESZTETTÜK AZ IFJÚ STEPHANIE-T IS MAGA MIATT! EGY KLÓN NEM ÉR MEG ENNYIT, OTT VAN MÉG HELYETTE STACY! NEM ÉRDEKEL, MIT MONDASZ, JONATHAN! TÚL SOK AZ ISMERETLEN TÉNYEZŐ. ÉS… EZ NEM LEHET! ELVESZTETTEM A KÉPET IS! LEHETETLEN!

Miközben Danvers és Ghost vitatkoznak, Pókember leveti magát a tetőről, és hálóhintázva megindul az AIM épülete felé…

_________________
Az AIM B-épülete, Queens 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Szept. 2011, 20:53

Jon szerencséjére még Davers szerint is be kellett, hogy menjenek. Már csak egyetlen kérdésre kellett választ adnia, az pedig Kariel-é volt. Igaz saját maga kérdezte korábban, hogy halálos erő alkalmazható-e, de Danvers is kerülte volna és csak a legvégső esetben alkalmazható, hiszen akik bent voltak, azokat még ki is kellett volna kérdezni. Így akkor egyelőre maradjanak a nem halálosnál, azt csak akkor, ha muszáj.
- Egyelőre nem ölünk senkit, kart és lábat célozzanak – mondta. – De önvédelemből, ha úgy alakul, ne habozzanak és tegyék, amit tenniük kell.
Nem, nem volt igaz, Stephanie maga választotta azt, amit. Nem Danvers hibája volt, a lány akarta úgy, ahogyan, de ez most nem tartozott ide. Ghost őket nem akarta beküldeni, és az alapján nem hogy van még másik klónjuk is. De Póknő ettől függetlenül pótolhatatlan és hiába klón, ő is egy emberi élet volt.
- Azt, hogy nem hagyjuk az embereinket hátra! – mondta Miller. – Vigyen be minket! Ha nem tesz Kariel, repítsen be minket!
Fejezte be a fiatal férfi ezzel.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az AIM B-épülete, Queens Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Tyler Szer. 21 Szept. 2011, 11:50

-Remek nem ölünk csak csonkítunk....-
Morgom egykedvűen, persze azért nem lövök le mindenkit aki az utamba kerül. Nem az én stílusom. Ghost pedig máris megfeneklett, pedig csak egy kicsit tettek be a terveibe.
-Mi az hogy csak egy klón?! Tudja mit menjen a fenébe, maga meg a tervei, ha valami nem úgy megy ahogy akarja máris összeomlott. Bemegyünk és kész, vagy magával, vagy maga nélkül!-
Fakadok ingerülten, majd ha Ghost nem teszi meg nekünk, akkor vagy Jason visz be minket, vagy odateleportálom magunkat a bejárathoz.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 22 Szept. 2011, 19:19

6:30.

Résztvevők: Jason Kariel, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Jonathan és Tyler láthatóan nem értenek egyet Ghosttal, és Pókember után mennének, mire Ghost dühösen felkiált.


- ARGH! OSTOBA KÖLYKÖK!

Majd egy villanás… Erős fény borít be mindenkit… és a következő pillanatban Jonathan, Jason, Tyler és Pókember egy sötét, nyirkos, elhagyatottnak tűnő laboratóriumban állnak. Minden fel van túrva, itt-ott folyadéknyomok, porok, eltört üvegek, gépek, képletek… Nemrég használhatták a helyet, és akárki is tette, nem éppen rendszerető illető.

Az AIM B-épülete, Queens 00123

A halványan megvilágított helyiségből egy folyosó vezet kifelé, amelynek végéből hangfoszlányokat hallani… Ghost pedig már alig hallható az adóvevőkön át.


- EZEN A VÉDELMEN… ÁTTÖRNI! LE FOGNAK BLOKKOLNI! NEM TUDOK… SZEMÉLYESEN, MERT ITT KELL FELÜGYELNEM A CENTRAL PARK-I AKCIÓT ÉS AZ ASGARDI AKTIVITÁST! MAGATOKRA MARADTATOK, HA… NEM BIZTOS, HOGY… A TELEPORTÁLÁS…

Ezzel megszakad az adás, és a fiatalok már az ezredest sem érik el…

Miután az újabb teleportálás után a kissé szédelgő Pókember összeszedi magát, lassan elindul a folyosó felé, és halkan suttog a többieknek.

- Ki kell vinnünk innen Jessicát – a füstfejűvel vagy nélküle!

_________________
Az AIM B-épülete, Queens 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 22 Szept. 2011, 20:17

Jon a morgó Tyler felé nézett, aki máris húzta a száját az első parancsra.
- Talán valami nem tetszik Jackson? – kérdezte komoran. – Parancsot kapott! Azokat nem fogja érdekelni, hogy maga mit tesz, valószínűleg meg akarják ölni magát. Ha nem felelnek meg a körülmények a kényes természetének maradjon kinn!
Azt már nem akarta hozzátenni, ha nem teszi a parancsot, akkor lesokkolja és hátrahagyja mielőtt a többieket sodorná veszélybe azzal, hogy megint mártírt és hőst akar játszani. És akkor az még Jon fejében meg sem fordult, hogy lelövi, ami a katonaságnál háborús helyzetben parancsmegszegésért és a többiek veszélyeztetéséért még teljesen normális opció is. Éles fény vette őket körbe és a következő pillanatban már egy helységben voltak, Jon azonnal húzódott be fedezékbe és onnan nézett csak körbe, hogy mi is van idebent. Ghost-tal megszűnt a rádió adás és Danvers-t sem tudta elérni. Amikor Pókember kiindult volna a folyosóra megfogta a vállát és megrázta a fejét.
- Maga civil Pókember – suttogta. – Maradjon hátul Jackson-nal és fedezzen minket.
Jon maga ment előre, a kezével intett a többieknek katonai jelzésekkel, hogy Parker és Jackson hátul helyezkedjenek el és ne adjanak szabad célpontot, Kariel-nek pedig jelezte, hogy fedezze őt. A folyosóra vezető ajtóhoz ment, a taktikai mellény zsebéből egy kisebb tükröt vette elő és óvatosan azzal nézett ki, hogy a folyosó szabad és veszélytelen-e, ha igen, akkor a tükröt eltetette és a két pisztolyával a kezeiben lép ki a folyosóra és int a többieknek, hogy kövessék. Ha nem, akkor a kezével jelzi, hogy merre van az ellenség.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az AIM B-épülete, Queens Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Tyler Pént. 23 Szept. 2011, 12:08

-Hé Jon visszavehetnél, pontosan tudom, hogy parancsot kaptam, és teljesíteni is fogom. Az egy dolog, hogy próbálok viccelni...bár nem tudom minek erőlködök, ha senki nem veszi....-
Vágok vissza, azért tisztelettel, hisz ő a főnök. Meg amúgy sem várnám meg míg lelőnek, inkább lövök először, utána kérdezek. Főleg azok után amiken keresztül mentem.
Na benn is vagyunk, Jon parancsára csak bólintok, kezemben a pisztollyal, intek Parkernek, jöjjön hátra, fedezzük Jon-t, míg ki nem deríti van-e bármi ellenség a folyosón. Körbe fürkészem a labort, elég elhagyatott, poros és minden szanaszéjjel. Na de nem azért vagyunk itt, hogy az itt lévők rendigényét kritizáljam. Inkább Jon-ra koncentrálok aki épp kikémlel a sarkon.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 24 Szept. 2011, 11:37

6:35.

Résztvevők: Jason Kariel, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Pókember csak megrázza a fejét Jonathan szavaira.

- Kérlek… bízz bennem. Én… tudom, mikor közelít veszély felénk. Hasznosabb lenne, ha én mehetnék elöl.

Peter pókösztöne egyelőre nem jelez semmit, így bátran int a társainak, hogy kövessék, illetve menjenek tovább, ha Jonathan engedi, hogy vezesse őket. Amennyiben nem, felugrik a plafonra, és ott mászva halad előrébb. Túlságosan aggódik a Póknőért, hogy hátul haladjon.

Eközben a folyosó végén egy kis fényt fedezhetnek fel a fiatalok, amely az egyik szobából jön… és ugyaninnen hangfoszlányok is kiszűrődnek.

- Milyen nevet is használt?

- Julia Carpenter.

- De az igazi neve Jessica Drew.

- Álnevet használt, igen.

- De ez még csak egy kölyök!

- Ahogy te is.

- Hé, kezd ébredezni!

- Jól lekötöztétek?

- Igen. Ne aggódj, nem fog kiszabadulni.

_________________
Az AIM B-épülete, Queens 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Szept. 2011, 12:02

Jon csak egy lesújtó pillantást küldött Tyler felé, igen érdekes humorérzéke és hozzáállása volt a társának az efféle dolgokhoz. Nem igazán örült annak, hogy Parker továbbra is előre akart menni, de abban igaza volt, hogy tényleg megérzi a dolgokat, hogy mikor fenyegeti veszély. Az pedig mégis hatékonyabb lehet, mint a tükör.
- Rendben, menjen előre – egyezett bele végül.
Mivel Pókember is jelezte, hogy mehetnek előre így teljesen nyugodtan lépett ki a folyosóra és haladt a megfelelő irányba, amerre fény is látszott. Ahogyan a folyosó végére értek hangokat lehetett hallani, több személy beszélgetett. Szóval Póknő lebukott és elkapták. Intett a többieknek, hogy halkan kövessék és próbált az ajtóhoz osonni, hogy azon be tudjon lesni, hogy felmérhesse a benti helyet, hogy hányan vannak odabent és miként helyezkednek el, és persze hol van Póknő és milyen állapotban. Persze tudta, hogy a bentiekre rá kell majd törni az ajtót, de nem akarta a nőt veszélybe sodorni, sem a többieket úgy, hogy az ismeretlenbe nyit csak be.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az AIM B-épülete, Queens Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Tyler Vas. 25 Szept. 2011, 11:52

Na Jon-tól megkaptam a magamét, jobb ha a továbbiakban csendben maradok. Na igen, Póki könnyebben kiszúrja a veszélyt, de Jon előre is engedi. Pisztollyal a kezemben, követem őket. Míg meg nem halljuk a hangokat. Ennyit a remek tervről, elkapták, csak azt kellene tudni kik, is pontosan azok akik elfogták. Amilyen csendben csak tudom, követem Jon-t az ajtóhoz. Ha behatolunk, megpróbálom a lehető leggyorsabban kiteleportálni onnan Póknőt, feltéve ha Póki nem akad ki és rohan be azonnal, mentőakciót tervezve.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 27 Szept. 2011, 00:03

6:40.

Résztvevők: Jason Kariel, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Pókember elöl haladva finoman jelzi, hogy egyelőre semmi veszély, legalábbis olyan nem, amely őket veszélyeztetné. Jessicáról már nem mondható el ugyanez.

A fiatalok szerencsére könnyen be tudnak lesni a terembe, mivel annak az ajtaja szinte teljesen nyitva van, és megpillanthatják az ifjú Póknőt egy műtőasztalhoz erősítve, körülötte mindenféle csövek, vegyszerek és eszközök.

Az AIM B-épülete, Queens 01167

Sajnos a fogva tartóit épp nem látják, de a hangjukat továbbra is tisztán hallják.

- Életjelek?

- Normálisak, bár kissé izgatott lett.

- Nos… bizonyára a stressz miatt.

- Valamint… valamilyen genetikai módosulást észlelek benne. Nem átlagos ember.

- Valóban?

- Igen… de ez nem X-gén. Egy vele született genetikai módosulás, de nem mutáció, legalábbis nem X-gén, amit bármilyen más mutánsban találnánk. Érdekes.

Látni Pókemberen, hogy a lekötözött Jessica látványa sok neki, és pillanatok múlva be fog rontani…

_________________
Az AIM B-épülete, Queens 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Az AIM B-épülete, Queens Empty Re: Az AIM B-épülete, Queens

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.