Metróállomás

Go down

Metróállomás     Empty Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:40

Ha másik kerületbe szeretnél jutni akkor a legegyszerűbb megoldás, ha metróra szállsz.

Az eredeti topic.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Május 2014, 19:47

Résztvevő: Natalie Pezzini

Késő éjjel volt, Natalie éppen éjszakai ügyeleten volt, amikor érkezett a riasztás a SHIELD meglehetősen új drone rendszerén keresztül. Ez roppant mód megkönnyítette a rendőrség munkáját is, hiszen a bejelentés azonnali volt, ahogyan történt valami és még képet is tudott adni a rendszer, ami a városban lebegett mindenfelé apró számítógép által vezérelt drone-k. Most az X kerületbe kellett kimenni, egészen pontosan a metróállomásokra. A rendszer lövöldözést jelentett. Mire Natalie megérkezett már kint voltak a szirénázó mentők és rendőrök is. Az adatok egyetlen áldozatról szólnak, akit az esti tömegben egyszerűen fejbe lőttek. Ezúttal sajnos nem volt kép, a drone rendszer csak a felszín felett működött, szemtanúból sok van, őket éppen most hallgatták ki Natalie munkatársai odafent. Őt magát sokáig nem is tartották fel, lent már nem voltak civilek, a metrót lezárták és nem közlekedett. A mentősök már végeztek a testtel, megállapították a halált, ami azonnal beállt a fiatal lányt nem lehetett megmenteni. Mivel még a nőt várták, így a testet nem takarták le, nehogy még több nyomot megsértsenek és a helyszínelők sem dolgoztak még, amíg Natalie nem ellenőrizte a testet és nem adott engedélyt, az egész ügyet ő maga kapta meg, hogy intézze a belátása szerint.
Metróállomás     McCann-gets-supernatural-with-Mind-the-Gap-EEFN714-x-large
Jelenleg odalent két férfi rendőr, egy női mentős, a férfi halottkém és két férfi helyszínelő volt. Mindenki csak rá várt, hogy kiossza az utasításokat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Cardas Pént. 02 Május 2014, 23:04

Amint megtörtént az eset, máris kaptam a riasztást. Eszméletlenül előnyös ez új drónos megoldás, mivel minél hamarabb értesítenek és jutunk a helyszínre, annál nagyobb az esélye, hogy a nyomok nem hűlnek ki, vagy a gyanúsított még nem lép meg a környékről. Az információ a legfontosabb a munkámba, és ezt nagyban segíti az, hogy az információ világában élek, ahol mindent másodpercre készem meg lehet szerezni vagy tudni.
Az állomás le van zárva, senki se mehet oda, kivéve, akinek van megfelelő engedélye hozzá. Messzebbről azért bámészkodókat látni, akik igyekeznek bepillantást nyerni az eseményekbe. Nem látok újságírókat vagy TV-seket, lehet, hogy ez ilyen kis eset nem izgatja a médiát. Vagy csak egyszerűen nem szúrtam ki őket még. A civilek közt akad pár olyan mutáns, akiknek már a megjelenése is elárulja hovatartozásukat. Annak ellenére, hogy én nem vagyok mutkó, kissé olyan érzésem van, amióta beléptem ebbe a kerültbe, hogy otthonosabb környezetbe kerültem. Lehet, hogy egyszerűen a másságom váltja ki ezt az érzést... na de munkára!
Felmutatom a jelvényem, és már mehetek is tovább a rendőrségi kordonon túlra.
Odalent már nem találtam bámészkodókat, mindenkit kitereltek, a járatok pedig megálltak. Mindenki rám vár. Jobb lesz, ha nem okozok nekik csalódást. A képességeimnek, emberfeletti érzékszerveimnek nem sok hasznát vehetem. A szaglás a leghasznosabb, de itt akkora tömeg volt, hogy lehetetlen kiszúrni azt, amelyiket keresem, főleg, hogy még nem vagyok profi szaglászó se. Marad a sima emberi tapasztalat és képesség. Először is felmérem a helyszínt. Az áldozat a földön hever, feje körül tócsába gyűlt a vér. A mentősökön kívül nem sokan járkáltak a közvetlen közelébe. Körülnézek, hogy találhatóak-e a tárgyi bizonyítékokat jelző, földre helyezett címkék a holttest körül, például a töltényhüvelynél. Miután felmértem a terepet, először a rutinkérdésekkel fordulok a rendőrökhöz - egy barátságos köszönést követően -, akik már hamarabb itt voltak nálam, hátha ők válaszokkal tudnak szolgálni. A következő kérdést mindig az előbbire kapott válasz után teszem fel, nem árasztom rájuk özönvízként a kérdéseket.
- Megállapították-e már az áldozat személyazonosságát? Kaptunk-e eddig valamilyen leírást a tettesről? Milyen fegyvert használtak? Az áldozat ember vagy mutáns volt?

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Metróállomás     Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Május 2014, 10:41

Résztvevő: Natalie Pezzini

Ahogyan Natalie körbenézett a földön és a test körül, azt láthatta, hogy a nő pólója szét van tépve és néhány tappancs van a mellkasára téve, a mentők próbálhatták újraéleszteni. A feji sebnél fehéres folyadék is szivárgott véren felül, vértócsa két helyen is meg volt sértve, valaki belelépett, illetve megcsúszott benne. Bakancsos lábnyom vezetett felfelé, ahogyan az egyik rendőr észrevette, hogy ezt kiszúrt a nő megszólalt.
- A mentősök próbálták újraéleszteni – tette hozzá a férfi. – Csak nem túl jók abban, hogy a bizonyítékot ne sértsék meg.
Sajnos nem igen voltak jelek, a golyó hüvelye nem volt meg, tömeg lehetett, elsodorhatták. Vér máshol nem volt, ott eshetett össze, ahol a lövést kapta. A táskája, hátizsák ott volt mellette nem sokkal, a pánt elvágva ollóval, a mentősök lehettek, akik levették róla. Az be volt húzva, nem rabolhatták ki. A kérdésekre a rendőr bólintott.
- A tárcája a zsebében volt – mondta. – Az adatai szerint Janet Carter, harmadéves medikus, most lett volna két hét múlva a szakvizsgája. Szervdonornak jelentkezett, a gyakorlata itt volt nem is olyan messze a Jefferson kórházban. Az adatok szerint ember volt. fegyvert nem találtak, de a bemeneti nyílás szerint 9 milliméteres félautomata fegyver lehetett. Büntetlen előéletű, nem rabolták ki, a pénze megvan, a táskáját nem nyitották ki, a mentősök vágták le róla, mert arra esett rá.
Ahogyan a személyazonosság került szóba a rendőr kényszerűen mosolyodott el.
- A szokásos, az elkövető, 30-35 év körüli nő, ősz szakállal, az egyik lábán bakancsot, a másikon tűsarkút hordott, az egyik szeme zöld, a másik barna, a haja egy részen ősz, szőke, fekete, barna és vörös, illetve zöld. A ruházata miniszoknyát hordott, de egyszerre nadrágot is, kabátot, vagy épp csak melltartót. Hol 190 magas, máskor 160, ehhez 40 kg, vagy éppen 120…
Nathalie tudta, hogy mi ez, ahány szemtanú, annyi gyanúsított, ezzel nem tudott a rendőrség sem kezdeni semmit soha sem.
- A kamera idelent nem működött, három napja fiatalok leszedték, azóta sem pótolták még. Ez nem a legjobb környék…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Cardas Szomb. 03 Május 2014, 22:41

Figyelmesen végighallgatom a rendőrt. Először elővenném a dzsekim zsebéből a jegyzetfüzetecskémet, de aztán eszembe jut, hogy úgyis felkerül minden az adatbázisba, minek külön jegyzetelni akkor? Szóval a gyilkos kilétén és az indítékon kívül minden megvan. Ami azt jelenti, hogy a munka oroszlánrésze még csak eztán jön. Már csak az a kérdés, hogy milyen komoly az ügy. Egy személyes megtorlás, esetleg valami feltűnési viszketegségben szenvedő idióta a gyilkos? Jobb nem feltételezni semmit ilyen hamar, meg kell őrizni az objektivitást.
- Hm, átlagos esetnek tűnik - mondom, fontolgatva a hallottakat. Elsőre mindenképp annak tűnik, de majd kiderül, hogy valóban az-e. Végülis ebben a világban semmi sem olyan egyszerű, ahol szuperemberek és idegenek rohangálnak. - Majd kérnék egy listát a legközelebbi élő hozzátartozókról meg azok elérhetőségéről... meg a szervdonoros dologról is szeretnék tudni bővebben, hogy halála után használhatják-e fel a szerveit, vagy még élve akarta valaki számára felajánlani, ha igen, kinek?
Még egyszer a nő holttestére pillantok. Elvettek egy életet, és most az én feladatom igazságot szolgáltatni a számára. Hogy ő ennek örül-e odafent, ha vagy mennyország, azt nem tudom, de számomra mindenképp örömet okoz, ha még egy szemétládát tudhatok a rács mögött. Olyanok ezek az emberek számomra, mint a trófeák. Csak nem otthon tartom őket, hanem a börtönben. Még nincs valami sok belőlük, de egy olimpikon se öt aranyéremmel kezd, nem igaz?.
- Önöké a terep - fordulok a halottkémhez és a helyszínelőkhöz. Kétlem, hogy bármi olyat találnának, ami előmozdítaná az ügyet, de azért még hozzáteszem: - Ha valamire rábukkannának, azonnal értesítsenek.
Ezt követően felmegyek a társaimhoz, akik a szemtanúkkal foglalkoztak, hátha sikerül ott némi információmorzsát összeszedni. Ahogy felérek, a szél belekap a hajamba, és nyomban frissebbnek érzem magam, mint mikor odalent kellett egy holttest mellett álldogálnom.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Metróállomás     Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Vas. 04 Május 2014, 10:15

Résztvevő: Natalie Pezzini

A rendőr bólintott a rokonokra.
- Rendben van Ms. Pezzini – mondta. – A szervdonorság pedig, amennyire tudom és értek hozzá, arra vonatkozik, ha agyhalott állapotba kerül, akkor bekerül a rendszerbe és az kapja meg a szerveket, akinek éppen szüksége van rá. Így már, hogy leállt a szíve nem tudják a szerveket odaadni senkinek sem.
Ez így most már Natalie-nak is beugrott, ha nem máshonnan, hát valamelyik kórházsorozatból, amikből rengeteg volt a tévében. A helyszínelők hálásan bólintottak, hogy most már odamehettek a testhez, hogy megvizsgálják.
- Ez természetes – válaszolta egyikőjük.
Ezután a nő könnyedén felért a felszínre, a májusi idő ellenére igencsak csípős hűvös idő volt még éjszaka, szerencsére azonban a tavaly nyári hőhullámnak nyoma sem volt sehol. A többi társa még nagyjából a szemtanúkkal foglalkozott és lassanként végeztek velük. Néhány pillanatig tudott csak Natalie egymaga állni, majd az egyik rendőr lépett oda hozzá, aki úgyszintén a szemtanúkat faggatta.
- Van némi információnk nyomozó – kezdte. – Egyvalamiben egyezik a szemtanúk véleménye. Senki sem hallott lövést, azaz vagy hangtompítóval adták le a lövést, vagy pedig szuperlény volt az, aki megtette. Az áldozat az egyik ismerősével tartott hazafelé, kollégával. De ő sem látott semmit sem, ha gondolja beszélhet vele.
A kezével az egyik közelben álló éppen dohányzó fekete férfira mutatott, akin most is, hogy nem volt szolgálatban az ápolói (nővéri) ruhája volt látható.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Cardas Kedd 06 Május 2014, 09:17

Szinte nem is kell megkérdeznem a társaimat, mit találtak, az egyik már ott is terem mellettem, és beszámol arról, hogy miként állunk a szemtanúkkal.
Hála az égnek valami közös mindegyik beszámolójában van. Hangosan rágódok a hallottakon.
- Ha hangtompítót vagy különleges képességet vetettek be, akkor azt jelenti, hogy nem véletlen őt választották, nagyon előre megtervezett kellett legyen az egész... - észbe kapok, hogy ezt nem csak a fejembe mondom, hanem hangosan is. Na, ennél egyértelműbbet nem is közölhettél volna, dicsérem meg magam. Viszont valami még az eszembe jut. Nincs töltényhüvely, nincs lövéshang, csak a lőtt seb Janet fején. Megpróbálom felidézni, hogy csak bemeneti nyílás volt-e, vagy egy kimeneti nyílás is elcsúfította-e a lány ábrázatát. A lövedéknek meg kell lennie, különben még az is megkérdőjelezhetővé válik a végén, hogy lőfegyverrel intézték el.
- Igen beszélnék Janet kollégájával - bólintok, azzal a cigit szívó férfihoz megyek, miután megkérdeztem, hogy hogy hívják. Igyekszem előkapni a gyászos hangomat, hogy minél kevésbé érződjön rajta bármiféle munkámból eredeztethető közömbösség mások sokat látott tragédiái láttán. A "jó estét" nem volna a legmegfelelőbb indítás.
- Üdvözlöm. Natalie Pezzini vagyok, a rendőrségtől. Részvétem Ms. Carter miatt. Közel álltak egymáshoz? - jobban nem mennék bele az általános kérdések feltevésében, ezt már előttem megtehették, és nem szeretném újra lejátszatni szerencsétlen csávóval a párbeszédet. Azt viszont megérdeklődöm, hogy tudna-e bárkit, akinek haszna származna a nő halálából, illetve hogy történt-e a közelmúltban bármilyen különös Janettel kapcsolatban. Bármilyen.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Metróállomás     Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Kedd 06 Május 2014, 10:48

Résztvevő: Natalie Pezzini

Ahogyan Natalie maga elé idézi a testet nem látott agyvelőt a földön sehol sem és csak egyetlen egy sebet a nőn. A halánték felett egy kicsivel, a golyónak még mindig az agyban kellett lennie, tudhatja, hogyha nem ment át az agyon, akkor vagy megakadt a csontban a lövést követő helyen és azért nem ment tovább, vagy pedig igencsak távolról érkezett a lövés és annyira sokat vesztett a mozgási energiáiból és ezért nem ment át a fejen. Csak odalent a mondott kaliberhez hasonló fegyvert igencsak távolról kellett volna lesütni, amihez nem volt elég hely ott lent, nem lehetett akkora távolság. Közel 100 méter kellett volna mindehhez. A gondolkodás után végül odament a cigarettázó néger férfihoz, aki igencsak megviseltnek és fáradtnak látszott. A kezei még mindig véresek voltak, a ruháján is volt némi vér, valószínűleg ő próbálta azonnal ellátni a lányt.
- Üdvözlöm, Erik Pratt – mondta.
Már kezet is nyújtott volna, amikor rájött, hogy véres a keze és szabadkozóan nézett Natalie-ra. A kérdésre bólintott, majd kifújta a tüdejében levő füstöt és a cigaretta csikket a földre dobta és eltaposta ott.
- Köszönöm – felelte. – Igen, Janet és én közel álltunk egymáshoz. Sokat tanultunk együtt, tudja én korábban elkezdtem az egyetemet, de a medikus képzésem utolsó félévében elfogyott a pénzem és így nővér maradtam. Janet-nek meg szüksége volt tanárra, így korrepetáltam nem egyszer. Ma is hozzá indultunk, hogy készüljünk a közelgő államvizsgájára.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Cardas Hétf. 13 Júl. 2015, 13:49

- Értem - felelek. - A munkatársaim már bizonyára feltették önnek a hasonló esetekre bevett kérdéseket, de ha nem bánja, én is végigmennék rajtuk. Ha nem szeretné, az sem probléma - így is elég szörnyű lehetett az elmúlt fél órája.
Amennyiben beleegyezik, sorra veszem a kérdéseket: "A közelmúltban furcsán viselkedett Ms. Carter?", "említett valamit, ami kapcsolatba hozható a halálával?", "voltak ellenségei?", "történt valami különös a mai nap?". Majd miután lefutottam a kötelező köröket, azok felől tudakozódok, amik a saját fejemből pattantak ki. A válaszokat meghallgatva teszem fel az újabb kérdést, figyelve, hogy Erik Pratt mennyi ideig hajlandó együttműködni. Ha úgy veszem észre, hogy jobb lenne holnapra halasztani a beszélgetést, azt közlöm vele. Nem szeretném tovább feszíteni az átélt borzalmakat azzal, hogy rögtön felidéztetem vele a lánnyal kapcsolatos emlékeit, ha nem muszáj.
- Ms Carter végzett valamilyen fontos dolgot, vagy nélkülözhetetlen volt valahol? Itt gondolok arra, hogy például egy csoport aktív tagja, esetleg vezetője volt? Valakinek az érdeke ellen tevékenykedhetett? A halálával került bárki hátrányba, vagy éppen előnyt szerezhetett? - Miután ezek megvoltak, személyesebb kérdések következnek: - Tudna mondani valamit Ms. Carter világfelfogásáról? Politikai, vallási nézetek, ilyesmik? 

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Metróállomás     Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Kedd 14 Júl. 2015, 00:11

Résztvevő: Natalie Pezzini

- Nem, semmi gond, segíteni szeretnék – mondta a férfi a választ.
A kérdéseken nem gondolkodott sokat, azonnal válaszolt, végig Natalie szemébe nézve. ebből is valószínű volt, hogy nem most találta ki a dolgokat. Hiszen Natalie is ismerte a tanulmányai révén, hogyha valaki ilyen ügyben a szemébe néz, akkor nem gondolkodik a válaszon, ellenben ha elnéz a szemeivel oldalra, akkor gondolkodik és kitalál valamit.
- Izgatott volt, izgult, három hét múlva lett volna a szakvizsgája. Emiatt kissé szétszórt volt, türelmetlen, de semmi olyan, amit a vizsgadrukktól eltért volna – kezdte. – Semmit, csak kezdett felszabadulni, hogy végre nem látta jó ideje az exét, akit fel is jelentett. Ellenség? Nincs, hacsak nem valamelyik beteg családja, aki meghalt és ő kezelte, de ez mindenkivel előfordul. Neveket sajnos nem tudok mondani, a főnökét kellene kérdezni. Ma? Semmit sem tudok, ami érdemleges lett volna, sajnálom.
A következő kérdésekre viszont nem tudott egyből felelni, néhány pillanatig gondolkodnia kellett.
- Azt hiszem, hogy a HÖK tagja volt, bár nem vagyok benne biztos – mondta. – Valami cikket emlegetett, hogy sikkasztásokról ír, de még csak kutatott. Többet nem tudok. Előnyhöz? Mindenki, aki ugyanide akart állást pályázni, mert Janet kiváló munkaerő volt és itt is, mint mindenhol máshol egy helyre majd 20-30 fő jelentkezik, és maximum kettőt vesz fel a kórház, így mindenki más előnyhöz jutott, mert nincs több hazai pálya előnyét élvező rezidensjelölt.
A nézeteiről szinte azonnal felelt.
- Nem volt rasszista, ha erre kíváncsi – kezdte. – Nem érdekelte őt, hogy mutáns-e valaki, milyen a bőrszíne, vallása. Úgy tudom, hogy katolikus volt, betartotta a szabályokat… legalább is azt, hogy nincs szex házasság előtt. Politikai nézet? Határozottan nem Osbor-ra szavazott, hanem Eastwood-ra. És környezetvédő, mást nem tudok ezzel kapcsolatban, sajnálom.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Cardas Kedd 14 Júl. 2015, 18:36

Nem mindenki viselkedik ennyire összeszedetten ilyen helyzetben, mint ez a férfi. Nem az a fajta, akiből nyögvenyelősen kell kicsavarni a válaszokat, és ennek örülök, mert az eléggé le szokott meríteni. Most csak az információkra kell figyelnem, amikbe bele lehet kapaszkodni. Az exének mindenképp utána járok majd. A feljelentés miatt a fickó bekerült a rendszerbe, könnyű lesz ellenőrizni ezt a szálat. A beteg rokon nem tűnik jó kiindulópontnak, de ezt sem fogom kihagyni.
- A cikkel kapcsolatban, tud valaki másról, aki segített neki a kutatásban vagy többet mondhat erről?  - kérdem, s a felelet után folytatom: - Meg tudná adni Ms. Carter lakcímét? - Mégis előkapom a korábban zsebre vágott jegyzetfüzetet, meg mellé egy tollat, és feljegyzem a választ. - Még egy valami érdekelne. Elmondaná, merről jöttek idáig, a metróállomásig, és hogy gyakran jönnek-e ezen az útvonalon? - Ha a felszínen is haladtak huzamosabb ideig, talán hasznát lehetne venni a drone-knek és biztonsági kameráknak, hátha az elkövető követte őket. Bár elég csekélynek tartom a lehetőségét, hogy így is előrébb jussunk, meg kell próbálni. Ha pedig ez egy bevett útnak számított Carter és Pratt számára, a gyilkos kifigyelhette és elég volt itt bevárnia őket.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Metróállomás     Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Szer. 15 Júl. 2015, 13:18

Résztvevő: Natalie Pezzini

A kérdésre a férfi megrázta a fejét.
- Nem, sajnálom, ilyen tekintetben más körökben mozogtunk – mondta. – Talán a szobatársnője az albérletben, ahol lakik. Ő lehet, hogy tud valamit, ő is orvosnak tanul, csak éppen máshol. amennyire tudom nem orvos orvos akar lenni, hanem kutató. De a követelmények ugyanazok.
Végül is mondta, hogy ő maga csak ápoló/nővér volt, míg az áldozat rezidens ezért az ismeretségi körük már más lehetett. A férfi lediktálta a címet, bár a tárcában benne volt Carter címe is az egyik fényképes igazolványán. A kérdésre még bólintott.
- Itt van a kórház kétsaroknyira – mondta. – A kórház oldalán levő oldalon jöttünk. Nem mindig jövünk együtt, mert más a beosztásunk, de egy irányban lakunk… így ő is és én is napjában kétszer. Mindig ugyanazon az útvonalon.
Ebből Nat tudta, hogy könnyedén kifigyelhette őket a gyilkos bármikor nem csak a közelmúltban, de ha igaz, amit mondott a férfi az elmúlt években is bármikor. Carter lakása egyébként jobb környéken volt, mint a kórház, Brooklynban lakott, Brooklyn Heights-ban. Így ironikus, hogy pont NY legrosszabb környékén érte a halál.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Cardas Szer. 15 Júl. 2015, 22:20

- Köszönöm az együttműködést - mondom Mr. Prattnek, majd őszintén hozzáteszem: - Minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy előkerítsük a tettest. Ha valami mégis eszébe jutna, itt a számom - lefirkantom a jegyzetfüzet lapjára, kitépem és odaadom neki -, illetve közvetlenül a rendőrséget is értesítheti.
Kezet fogok és elköszönök a férfitól. Többet úgy vélem, innen már nem tudok kideríteni, a legfőbb szemtanút és egyben az áldozat ismerősét kikérdeztem azokról, amiket fontosnak tartottam, a helyszínelés pedig nem az én dolgom. Ha találnak valamit ezután itt, vagy a boncolás során, elérnek. Most legjobb lesz ellátogatni az albérletbe, így kocsiba szállok. Ha a sikkasztásról írt cikk az, amin el lehet indulni, akkor ott kell kezdenem, és egyben meglátogathatom Ms. Carter lakótársát is.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Metróállomás     Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 16 Júl. 2015, 10:40

Résztvevő: Natalie Pezzini

- Remélem tudtam segíteni – mondta bizakodóan Pratt. – Ha még eszembe jut felhívom… majd érdeklődhetek ezen a számon a nyomozás állapotáról? Már amennyit kiadhat belőle.
Még megvárta a választ, majd néhány rendőr még félrehívta, hogy felvegyék az adatait és megkérjék, hogy ne hagyja el a várost. Natalie is elindult, vissza a kocsihoz, hogy menjen a megadott címre. Az előírások szerint egy másik rendőr is vele megy a kocsiban, vagy egy másik autóval megy, mert erősítés nélkül ilyen helyre tilos menni. Bármelyik is történik úgy fél órával később már a nyüzsgő belvárosból egy kellemesebb, nyugodtabb környéken autózott, ahol nem voltak felhőkarcolók, csak alacsonyabb külvárosias hangulatú házak. Csöndesebb utcák. Végül mMeg is érkezik a rendőrautóval oda, ahol Carter és a lakótársa lakott.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás     Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.