Mars (Naprendszer)

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 07 Júl. 2013, 11:08

2076. május – Mars
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett, David Ethan és Jay Anders

Andrew hála a sebességének pillanatok alatt vissza kellett volna érni a többiekhez, de nem ez történt. A repülés felénél hirtelen mintha az egész teste ólomnehéz lett volna és nem volt képes uralni azt, a végtagjai nem mozdultak, tehetetlen volt. A földbe csapódott, szerencsére nem szenvedett sérüléseket, mintha a talaj felfogta volna úgy, hogy ez ne történjen meg. Andrew most már képes volt mozogni is, ahogyan felnéz egy nőt lát meg, aki kérdőn méricskéli őt.
- Ki vagy te és hogy kerülsz ide? – kérdezte.
Mars (Naprendszer) - Page 2 2870745-abyss

Jack karmai kipattantak a helyükről és vicsorogva nézett a megérkező alakra, bármennyire is fájdalmas volt számára mindez és mindenki tudta, hogy neki csak nagyon kis regenerációja van, így percekbe fog telni mire elállnak a sebei vérzései.
A megérkező alak nem lépett fel ellenségesen a társaság ellen, nem támadott, inkább kérdőn méricskélve nézett rajtuk végig.
- Nem lett volna szabad visszatérni ide – szólalt meg és a fiúra nézett.
A szavait mindenkit értette, mintha angolul tette volna mindezt. lehet, hogy tényleg úgy szólt, nem lehetett megállapítani.
- Ti kik vagytok és miért léptetek a Kertbe? Ez a hely tiltott a hozzátok hasonlóknak – nézett a három férfira.

//Vicces, hogy három lány user karija van ott és mindhárom férfi karival játszik//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mars (Naprendszer) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Bishop Vas. 07 Júl. 2013, 19:38

Száguldanék vissza de nem valami akadályoz, a föld kezd magához húzni, mintha nem lenne elég erőm vagy a gravitáció nőne drasztikus mértékben, még próbálom magam fellökni és lábbal érkezni a talajra, hogy ne arccal csapódjak be.
~ Mi történik? Valami blokkolja az erőm vagy annál is erősebb és irányítja?
Miután leérkezem és megpróbálom magam összeszedni azonnal körbenézek, hogy kinek vagy minek lehet akkora ereje, hogy még az ilyen szintű kozmikus erőket is irányítsa. Végül megpillantok egy nőt, talán ő a válasz a fel nem tett kérdéseimre, de mivel ő kérdez előbb, amint sikerül felállnom és kicsit megmozgatni a végtagjaim válaszolok.
- Andrew Ramirez, a Galaxis Védelmezőinek tagja vagyok. És azért érkeztem a bolygóra, hogy megvizsgáljam az itt lévő élővilágot. Régen minden kihalt volt és látszólag pillanatok alatt ez megváltozott. És önben kit tisztelhetek?
Közben azért figyelek a környezetemre, mozgásokra, hogy van-e itt még valami vagy készül-e valamire a nő, nem sokat tudnék tenni ellene, de biztosra megyek, nem szeretem az ilyen meglepetéseket.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Szehmet Szer. 10 Júl. 2013, 21:53

Nem csak a ügyeletes nehézfiú méregette veszedelmesen az idegent, Heka is kész volt azonnal lereagálni a tetteit, ám ahogy kezdetben tévedett abban hogy kezdetben fenevadat várt emberszerű lény helyett, úgy most annak értelmében és talán szándékaiban is tévedett. Mindenesetre a kölyköt felnyalábolta. Nem igazán azért, hogy elmeneküljön, egyszerűen csak nem volt szíve a földön hagyni, és nem volt kedve hajlongva beszélni a lénnyel. Az egyszerűen nem illett a karakteréhez.
- Nem az ő választása volt a visszatérés, ahogy arról sem mi döntöttünk, hogy ide kerüljünk.-egyenes derékkal, nyugodtan, komolyan szólt.
- A nevem Heka. Amennyiben viseltetsz némi jó szándékkal irántunk, kérlek segíts felfedni, miféle furcsa sors hozott a kertedbe. Ígérem egy pillanattal sem maradunk tovább a szükségesnél. -most egy kicsit lejjebb adott a büszkeségből, de hajszálnyit sem a tartásából, ahogy tiszteletteljesen, keleties mintára halványan fejet hajtott. Persze ha lenne választása, utolsó szavaival ellentétben berendezne itt a kölykök között egy kis menedéket, de kételkedett abban, hogy ilyen csodát élhetne meg. Bár vágyott rá, felkészült arra, hogy a csíkos gyereksereg csak egy röpke epizód volt koros életében.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Sarah Pént. 12 Júl. 2013, 07:27

Ahogyan az alak közeledik, mint mondtam, készülök arra, hogy esetleg agresszívan kelljen közbelépnem, de végül úgy tűnik hogy a türelmes kivárásom arra, hogy megtehesse az első lépést és lényegében védekezésből cselekedhessek kifizetődik, igaz másként, bár ez is benne volt a pakliban, ugyanis bármi is legyen ez a... Ez, ő maga is inkább kíváncsi, mintsem ellenséges. Ezt látván az eddig feszített tartásom kissé megereszkedik, hiszen nem számítok tovább támadásra, már megtehette volna, igaz ettől függetlenül a két szemem rajta, de nem oly " súlyosan " mint ezelőtt néhány másodperccel.
- David Ethan, üdvözletem. - Intek egyet finoman, majd pedig össze fűzöm magam előtt a karjaimat ahogyan az alakot hallgatom. Nem idegesítenek a szavai, nem is zárkózok el, egyszerűen csak így kényelmes és igazából az amit mond inkább kérdésekre ad számomra okot, ezek közül viszont csak egyet szeretnék feltenni, mert Voice valószínűleg már... Ugyan kissé másképpen, de ha jól értettem ugyan arra utalt mint amire én magam is tettem volna, csak nyersebben megfogalmazva.
- Hogy értetted, hogy a magunk fajtának?... Halandóknak.. Földieknek... Marson kívülieknek? - Ez az egyetlen lenne amire így szeretnék választ kapni, mert kíváncsi vagyok, hogy kikre gondolt, mert még ha csak következtetés szintjén is, de ebből fel lehetne legalább valami értelmes alapot építeni az egésznek, az már más kérdés, hogy... Nem, ez nem lényeges, hagyom is inkább mielőtt belemászok egy olyan témába, amiből tovább megyek valamire ami ettől teljesen független és eltérő.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 12 Júl. 2013, 14:42

2076. május – Mars
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett, David Ethan és Jay Anders

Ahogyan Andrew a környezetét méricskéli, semmit sem látott, amennyire megtudta állapítani egyedül volt a nővel. A távolból csak állatok csörtetését, hangját, illetve a madarak rikolátást lehetett hallani. A fák lombjai között a nap fénye átszűrődött, a fénye pedig kellemesen meleg volt, talán jobban is, mint kellett volna a hatalmas távolság miatt. A nő pedig láthatóan nem készült semmire sem csak a kezét nyújtotta.
- Rendben, nem akarsz ártani nekünk – mondta ekkor. – Ariana vagyok, de nem lenne szabad itt lenned. Ők nem fognak örülni neki. Gyere, visszakísérlek a tieidhez.
A kezével intett a megfelelő irányba és ha Andrew elindult arra, akkor gyalog a nő is megtette.
- A Kert, vagy Mars, ahogyan nevezed biztonságban van, nem lesz vele semmi gond, új élet született rajta, akiknek az életébe nem avatkozhattok be. Maguknak kell megtenniük a lépéseiket, kudarcaikat. Érintetlennek kell maradnia az emberiség romlottságától…

- Megígérték, hogy többé nem jön vissza és, hogy visszakerül oda, ahova való – mondta a férfi.
Azt nem mondta ki, hogy kikre gondolt, amikor a többes számot említette. David szavai után a férfi felé fordult.
- Válassz egyet közülük – felelte. – Senkinek sem lenne szabad idejönnie, nem lenne szabad bemocskolni a Készítők tervét. Mindennek a saját útján kell haladnia és nem pedig megfertőzni, ahogyan az emberek tették a saját evolúciójukkal.
Az alak elfordult és az erdő felé nézett.
- A társatok már közeledik…
Nem tudta folytatni, mert Jay szólalt meg.
- Itt voltam, két apró lény… fulladoztam… fáztam – nyögte. – Évek, évezredek, milliók percek alatt… aaaargh!
Felüvöltött fájdalmában, a fiú egész teste sárgás fényben kezdett izzani és pulzálni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mars (Naprendszer) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Bishop Szomb. 13 Júl. 2013, 00:23

A békés hozzáállás ismét segít, megtanultam már, hogy sokszor ez a célravezetőbb mint az értelmetlen harc, főleg hátrányból indulva. Csendben hallgatok és közben folyamatosan jegyzem meg az információkat, elég sok érdekeset mond számomra. Mikor int akkor lassan én is elindulok, ezúttal gyalog, megprübálok felvenni egy kényelmes tempót.
- Értem. Említetted hogy "ők" nem fognak örülni nekem. Kik is ők pontosan? Feltételezem azok akik újra életet teremtettek ezen a helyen vagy ők felügyelik az itt történő dolgokat. Ezt szeretném tudni. Egyébként megértem, nem szabad, hogy a Mars is a Föld sorsára jusson, de én nem az emberiségtől féltem ezt a helyet, csak Apokalipszistől, ő már egyszer elpusztította ami itt volt. És bármikor megtehetné még egyszer.
Kíváncsian várom a válaszokat, remélem nem kérdeztem olyat amit nem lett volna szabad. Közben azért figyelek a környezetre is, hogy merre megyünk és mikor bukkannak fel a többiek.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Sarah Kedd 16 Júl. 2013, 13:00

- Kik? - Kérdem a többesszámos beszédével kapcsolatban, bár talán sejthetem... Bár amennyi ismeretlen dolog van odakint az űrben, meg ki tudja még hogy hol, inkább nem szeretnék a sötétben tapogatózva tippelgetni, szóval csak remélem, hogy egyenes választ fogok kapni. Persze az előző kérdésemre kapott válaszra is figyelmet fordítok, de igazából.... Oké, erre szeretnék mondani valamit, de két okból nem tudom egyből hozzáfűzni, az egyik, hogy valamiért nem egészen erre számítottam, oké, hasonlóra talán, de nem erre, a fő ok viszont az, hogy Andrewról kezd beszélni, aki nem igazán tudom, hogy hirtelen hogy is jön ide, mármint nem fizikailag, hanem beszéd téma terén, de rendben van, talán valami fontosat is hozzáfűzne és az magyarázná, de erre neki sincs alkalma, mert Jay furcsán kezd világítani és pulzálni, ami természetesen az én figyelmemet is magára vonja... Ezt pillanatot pedig kihasználom akkor már a korábbi dolgaim leközlésére is.
- Először is: Ez esetben valószínűleg nem sokáig leszünk itt. - Valóban, hiszen minek álljak le veszekedni lényegében ok nélkül a semmin egy aranysárga növénytenyésztővel aki az evolúció tisztaságának fontosságát ecseteli? Valószínűsítem, hogy ezzel a többiek is teljes mértékben egyet értenek.
- Másodszor... Ez a sárga fényes testi tűzijáték rossz, vagy nagyon rossz? - Készülök arra, hogy a srác fel fog robbanni, ami nem lenne kellemes, persze, de tudni szeretném hogy csak egy kisebb pukkanás lesz-e, vagy olyat fog szólni, hogy már fedezékbe húzódni is fölösleges előle.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Szehmet Csüt. 18 Júl. 2013, 21:33

Kellemetlen sejtéseket kelt az a néhány szó, amit a szörnyeteg ejt ki. Heka szerint egyáltalán nem szükségszerű, hogy megkérdezzék mégis kikre utal, annál érdekesebbnek találja hogy ilyen lényekre bízzák a pásztorkodást az új világok mellett.
-Mindenki a maga útját járja.. vagy így vagy úgy, de nem tér le róla.-csóválja a fejét a monstrum okoskodására. Ezt már korábban is tapasztalta a Készítőkkel és szolgáikkal kapcsolatban: Megvolt a maguk filozófiája, de soha nem terjesztették azt ki annyira, hogy megtapasztalják azt, amit ő a mágia tekintetében megélt. Morfondírozásából Jay ébresztette figyelme követelve magának furcsa viselkedésével, mire Heka szemöldöke felszaladt.
- Ajjajj...-rosszat sejtett, és nem is várt tovább.
-Kéri valaki? - Futott még ki a száján, de nem hitte, hogy bárki megpróbálja átvenni tőle. Ha már így járt, jobbat nem tehetett minthogy életre hívja a levitációs varázslatot, és eszeveszett tempóval igyekszik a magasba emelkedni, a kölyökkel, mielőtt az egész társaság a csíkos kölykök életterével együtt a semmibe robban. Ilyen őrült terv persze ifjabb korában eszébe sem jutott volna, annyira kerülte a esetleges sérülés veszélyét, de most sem tervezett azzal... Figyelte a pulzálást, és amint érezte meglódulni, mint valami elszabadult reakciót, összeszedte az erejét, hogy Jayt még magasabbra hajítsa, miközben igyekszik visszavonulót fújni a föld felé, hogy a várhatóan kitörő robbanás szele által okozott problémákat csökkentse. A legjobb esetben a kölyök csak ártalmatlanul zuhanni kezd majd.. a legrosszabban meg.. hát Heka el sem jut addig hogy ezt a tervet végig vigye.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 19 Júl. 2013, 11:27

2076. május – Mars
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett, David Ethan és Jay Anders

Pillanatokkal később a fák közül Andrew is visszaérkezett oda, ahol a társai voltak. Ekkor látta meg ő is a sárga alakot, aki igencsak furcsán nézett ki és a többiek pedig a társukkal levő fekete hajú nőt. A nő, ahogyan meglátta azt, ahogyan Jay pulzált és többen jól gondolták robbanás közeli állapotban volt a saját homlokához emelte a kezeit és Jay világítása lassanként halványulni kezdett, ahogyan a ragyogása eltűnt a fiú elterült a Heka kezeiben a magasban, aki eddigre úgy 20 méter magasra jutott.
- Nincs semmi baja, csak alszik – mondta a nő. – Most már lejöhettek, nem lesz baj.
Ha a férfi ellenőrzi az állítást, akkor a fiú pulzusa stabil volt és mélyen egyenletesen lélegzett, ahogyan a mélyen alvó embereknél lenni szokott.
- A kérdésre, amit nekem tettél fel és a társaid a bátyámnak, a Celestialok a válasz. Ők teremtettek minket, hogy új életet hozzunk. Ami a fiút illeti, valami történt a realitással az ő idejében, megtört egy pillanatra. Ez adta neki az erőt, amivel rendelkezik, évekbe, évtizedekbe telhet mire képes lesz megtanulni uralni a hatalmát. Amivel akár bolygókat, csillagokat is képes elpusztítani akaratlanul. – mondta a lány.
- Ami a Földet illeti, változások vannak rajta, ezekben a pillanatokban – vette át a szót a férfi. – Az emberiség és az alfajai ideje lejárt. Az Evolucionisták lehet, hogy időt adtak, de a Celestialok nem. Mikor erre a bolygóra léptetek az élet új magvai indultak a Földre, amik már meg is érkeztek. Hasonló gyorsasággal fognak terjedni, mint itt. hetek, hónapok múlva a Föld jelenlegi „urai” nem lesznek többek, mint emlékek a galaktikus történelemkönyvek lapjain. A világotok haldoklik és ti semmit sem tehettek ellene. A bolygón új élet fog uralkodni, amikre mi fogunk felügyelni a húgommal.
Noha nem mozdult, de a szavaiból kiáradó fenyegetéstől mindenki akaratlanul is összerezzent. Eddig békésnek tűntek, de ezek a szavak közel sem voltak már azok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mars (Naprendszer) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Bishop Pént. 19 Júl. 2013, 22:21

Rövid séta után visszaérünk a kis tisztásra, ott meglátom a többieket, egy magas sárga bikaszerű alak van köztük, nyilván ő az aki után mentem, nem tűnik agresszívnak, nyilván szót értett a többiekkel. Hirtelen megtorpanok egy pillanatra, ahogy látom Jay-t sárgán pulzálni a levegőben, vele van Heka is, elég veszélyesnek tűnik a helyzet. Már készülnék, hogy én kapjam el a fiút és repítsem ki az űrbe, hogyha nagyobb robbanás következne be akkor megvédhessem a csapatot és ezt az élettel teli helyet, de erre nem kerül sor csinál valamit Jay-el aki elalszik. Még mindig csodálom, hogy mekkora hatalommal rendelkezik ez az ismeretlen nő. Közelebb érünk és egy párbeszéd alakul ki, végre több információ is elhangzik, ezért csak állok és türelmesen, figyelmesen hallgatom az elhangzottakat. Néhány másodperc után viszont a hideg fut végig a hátamon.
~ Rendben, pár év és Jay talán megtanulja annyira uralni az erejét, hogy ne legyen veszélyes, majd a többi védelmezővel egyeztetek erről. Várjunk? A Celestialok? Az Evolúcionisták adtak haladékot, de ők inkább, ezt felülírják és saját szabályaik szerint cselekednek? Már a Föld is közvetlen veszélyben van. Nem ez nem lehet, így is nagy árat fizettünk azért a tíz év haladékért.
Némileg hátrébb húzódok és szembe helyezkedek Arianaval és az ismeretlen lénnyel, egy ideig figyelem őket, próbálok olvasni az arcukról, hogy mit akarnak tenni. Tisztában vagyok azzal, hogy az előbb is könnyen átvették az uralmat a kozmikus erők fölött, így nincs sok esélyem.
- Mit akarnak a Celestialok a Földdel? Mit küldtek a bolygóra?
Teszem fel a kérdéseimet és türelmetlenül várom a válaszokat.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Sarah Kedd 23 Júl. 2013, 01:33

Hamarosan megérkezik Andrew is valami ismeretlen nővel, aki cselekszik és meglehetősen gyorsan véget is vet ennek a kis robbanásveszélyes helyzetnek. Nos, eléggé biztosra veszem, hogy mindannyian meghaltunk volna, attól függetlenül, hogy Aaron próbálkozott valamiféle önfeláldozással ezzel kapcsolatban, a srác mégiscsak meteor módjára csapódott be hozzánk anélkül, hogy nagyobb pusztítást végzett volna, viszonylag, szóval valószínűleg akkorát szólt volna, hogy a közvetlen közelben mindennek vége lett volna, legalább is így logikus. Mindenesetre is bólintok a szavaira, miszerint alszik, majd pedig felvonom az egyik szemöldökömet is a Celestialok említésére, meg persze arra a magyarázatra, hogy miként szerezhette a srác az erejét, azt az egészen nagy erejét amivel véletlenül bolygókat pusztíthat, kellemes... Mondanék rá valamit, de a másik kezd beszélni és bár eddig békésnek tűnt, vagy tűntek, mert mégiscsak ketten vannak, igaz egészen eddig csak ehhez a sárga fazonhoz volt szerencsénk, a lényeg az, hogy az eddigiekkel ellentétben fenyegetővé vállnak, méghozzá nem is kicsit, lényegében az emberiség és minden egyéb kiirtásával fenyegetőznek, legalább is az egyik, de egyértelmű, hogy a másik is benne van és ez az egész a Celestialoknak köszönhető, remek.
- Szóval az evolúcióba nem lehet belenyúlni, a tömeges fajirtás pedig rendben van, nos érdekes nézeteket képviseltek. - Szólalok fel kissé cinikusan, ami azt illeti nem igazán riaszt meg a fajirtás gondolata mert lássuk be, az a háború ami készülődik sem egy kihalásával fog járni, bármennyire is nem tetszik.
- Amúgy tényleg ha már itt járunk, az hogy felügyelitek nem számít belepiszkálásnak? - Dehogynem, de úgyis nemleges válasz lesz rá mert ugyan miért is ne lenne valami jó tagadás erre a maguk védelmében, egyebet meg mit szóljak hozzá? Teleportáció nélkül távozni sem tudunk innen én pedig nem fogok ezen idegeskedni, igaz legszívesebben bemosnák a sárga alaknak de minek? De komolyan, fölösleges lenne.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Szehmet Pént. 26 Júl. 2013, 22:54

Vajon megénekli valaki majd hősi tettemet, ha elvétem a pillanatot és cafatokra robbanok? Heka valami ilyesmin gondolkozott felfelé repülve. Vagyis dehogy gondolkozott. Mosolygott az orra alatt. Szürreális volt az egész kaland, s képteen lett volna kevésbé szürreális véget kitalálni. Már ha ezúttal tényleg az lenne a vég.
Ahogy le-lepillantott a kölyökre, ellenőrizve mennyi lehet még, valami furcsát vett észre, a pulzálás alább hagyott, és ez egyszerre töltötte el aggodalommal és megkönnyebbüléssel. Egy pillanatig azon tanakodott, hogy ez a robbanás előtti pillaant hatása-e, vagy megoldódott abaj, mire a nő szavai elértek hozzá.
-Csak alszik? Nos, drága Hölgy, hajlamos vagyok hinni azon szép szavaknak, melyek ilyen édes ajkakról csendülnek.-mosolygott le rá, majd ellenőrizte mga is a helyzetet. A hajlam nem jelentette nála azt, hogy valóban teljes hitelt ad neki ilyen vészhelyzetben, legyen bármilyen igéző is egy hölgy. Aztán biccentett egyet magának, ahogy megerősítette az észlelet a nő szavait, majd ereszkedni kezdett.
-Nos.. ennyit arról, hogy megmentem a hőseinket. - címezte vidám hangzású szavait a társainak. Nagyra becsülte őket, és a képességeiket, és főként megkönnyebbült, hogy most jó véget ért a kölyök problémája. Persze erősen úgy tűnik, hogy ez a kis győzelem a helyzet egyetlen pozitívuma, mert a szó gyorsan terelődik át egy fájóbb, élet- halál kérdésre.
- Na álljunk meg egy pillanatra.. a Föld túl kicsi ahhoz, hogy ilyen lények foglalkozzanak vele. -Celestialok... A rémálmokból érkeztek ezúttal hogy a nehezen kivívott haladéknak is véget vessenek.. És ezúttal, ahogyan az már a mindenféle kozmikus szörnyeteg esetében, az embernépek hagyományos alkalmazkodása sem lehet elegendő a túléléshez.
Heka lefektette Jayt a földre, egy pillanatig szinte apai törődéssel az arcán figyelve ahogy alszik, majd idegesen felegyenesedett, és nyugtalan járkálásba kezdett.
Már megérkeztek a magok.. azok a lenyűgöző életesszenciák... Már elkezdődött. A kölyök meg elhozta őket magával. Őket, ezt a maréknyi Földlakót, akik a bolygó népeit védték. Heka nem ebben vélt felfedezni veszélyes összeesküvést, ez inkább valami nem várt lehetőségvolt. Valami amit ki kell találniuk, miként használhatnak.
Megállt és a testvérekre nézett.
-Mi lesz a Földön, ha a magok kifejlődnek? Milyen világ jön létre? És mi lesz ezzel itt, ha a ti dolgotok a Föld őrzése lesz? -a testvéreknek megvan az ereje a magok feletti kontrollra, ahogyan Jay felett is uralkodhatnak.
-És mi lesz Jay sorsa?- Valami furcsa okból úgy érezte, mintha valami félénk, féltő szeretet kötné a testvérekhez, feléve hogy tudnak szeretni. Talán valami módon az ő teremtményük? Talán a realitás megtöréséért ők felelnek?

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 27 Júl. 2013, 10:05

2076. május – Mars
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett, David Ethan és Jay Anders

Jack szinte azonnal vicsorogni kezdett és minden izma megfeszült, láthatta mindenki, hogy pillanatok választják el attól, hogy a sárga alaknak ugorjon. Ezalatt Heka leérkezett Jay-el a földre, a többiek pedig máris kérdéseket tettek fel a testvérpárnak. A nő válaszolt.
- A Celestialok nem először fogják eltörölni, amit alkottak. A Deviánsokat is megpróbálták – mondta. – Nem ez az első eset, hogy a Földet vették „célba”.
Ezt a történetet mindenki ismerte, a Földön létrehozták a celesitalok a deviánsokat, majd sikertelen létformának bélyegezték meg őket. Megpróbálták kiirtani őket, de nem sikerült, majd, hogy a bolygót védjék létrehozták az Örökkévalókat és celestial technológiát adtak nekik, hogy védjék a világot a mindig visszatérő deviánsok ellen.
- Nem, minket a Celesitalok hoztak létre és bíztak meg a feladattal, hogy tegyük ezt. Nem hozunk létre újat, csak vigyázzuk a kifejlődő létformákat – felelt David kérdésére a férfi.
Amikor többen is feltették a kérdést, hogy mi történik a Földön és mi lesz ott, hirtelen képek villantak az ötös fejébe. Az első képen a „magokat” látták, amik a bolygó felé tartottak, majd a becsapódásokat és több helyen a lényeket, amik percek alatt kialakultak belőlük.
Mars (Naprendszer) - Page 2 Jcm6
Mars (Naprendszer) - Page 2 A0c0
- Jay sorsa nem a mi kezünkben van, hanem a Teremtőkében – válaszolt ismét a nő. – Valószínűleg ők fogják eldönteni, hogy mi legyen a sorsa. Mint láttátok képes vagyok figyelni az ott történő dolgokat és a fiú pedig pillanatok alatt arra, hogy elvigyen oda minket, ha szükséges. Illetve lesz valaki, aki odamegy és figyelemmel kíséri a dolgokat és megállítja azt, aki az új evolúciót megpróbálja megállítani, akár még titeket is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mars (Naprendszer) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Bishop Hétf. 29 Júl. 2013, 17:21

Ahogy egyre több információ kerül elő a Celestialokról és a tervükről, az új evolúcióról úgy egyre tehetetlenebbnek érzem magam, bár már rendelkeztem információkkal róluk ezelőtt is. Ezután jönnek a képek, a lényekről amelyek a földieket pusztítják el, egy egész invázió, ami a jelenlegi fajok pusztulásával fog véget érni. Tudom, hogy valahogy ezt az egészet meg kell akadályozhatnunk, akkor is ha képtelenek vagyunk rá, legalább meg kell próbálnunk. Ökölbe szorítom a kezem, ahogy végignézek a csapaton látom, hogy Jack türelme is fogytán van, nem csak az enyém, talán David és Heka kezeli a legnyugodtabban az egészet.
~ Nyugalom. Ha most nekik esünk azzal semmit nem érünk el, percek alatt elintéznének minket, más megoldás kell. De az idő telik, és a Földön egyre többen és többen halnak meg.
Megpróbálok még utoljára valamilyen más módszert keresni, még akkor is ha később megbánom. Közben figyelek Jack-et, nehogy idő előtt nekik rontson és csak rontson a helyzeten, akkor inkább próbálom az erőmmel megállítani, vagy lassítani.
- És erre miért van szükség? Miért kell több milliárd életet kioltani és újat alkotni helyette? A Földön előbb-utóbb kiemelkedett volna egy faj, ez teljesen ésszerűtlen döntés.
Remélem, hogy legalább egy olyan választ kapok amiből ki tudok indulni, mert a helyzet elég reménytelennek tűnik, legalábbis ebben a pillanatban, de már megtanultam, hogy percek alatt változhat meg minden.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Szehmet Csüt. 01 Aug. 2013, 19:50

Megrendítő, elborzasztó képek sorozata villant át az agyán. Helyek, melyeket ismert. Emberek, akik talán élvezték már az előadásait.. vagy akikből új színészei lehetnének a Társulatnak, vagy legalább új élvezői a művészetnek. Minden hely otthon volt számára, s minden ember családtag.
-NE!- egy röpke pillanatra vicsorba torzultak ajkai ahogy elborították ezek a képek, majd válla, szögegyenes, inár merev tartású dereka felett remegni kezdett a dühtől. Bármennyire is élvezte az ittlétet, és bármennyire is el tudott volna képzelni itt néhány évnyi nyugodt életet, ezt a pusztulást, a Föld elveszítését soha nem kívánta volna.. és nem gondolta, hogy máris ott vannak a pusztító magok megkezdve a visszafordíthatatlan kártételt. Ehhez, hiába volt képes a hihetetlen mértékű gyógyításra, képessége messze nem volt elég.
És persze kénytelen volt megpróbálni azzal is kibékülni, hogy ezek itt, és a celestialok is túl erősek ahhoz hogy csak úgy nekiessenek, ráadásul hiába volt itt nekik Jay, aki a hallottak szerint hazavinni is tudná őket, nemcsak hogy vele sem lennének elég hamar otthon, de a magokat és az azokból teremtődött lényeket is valami módon meg kellene állítani. És még az ismeretlen figyelő is ott volt.
Vajon az istenek mit tesznek ebben a zűrzavarban?
Heka megpróbálta újra, élesen felidézni a megrendítő képeket, hátha első döbbenetében nem vett észre valamit, például hogy valaki sikerrel vagy sikertelenül vette fel a harcot a lényekkel.. Nem gyűlölte őket, hiszen az élethez tartoztak, de olyanhoz, aminek máshol lett volna a helye.. egy élettelen planétán, s ezért idő előtt kellett volna eltüntetni őket.
A férfi tekintete Jayre vándorolt. A két helyi őrző képes volt uralni a kölyköt.. a kölyök azonban pillanatok alatt képes volt ugrani a tér több része között, mi több egyszer már megtette azt az időben is. Ezen felül páratlanul hatalmasnak tűntek a képességei, olyannyira, hogy talán.. Heka amint felbukkant a gondolat a fejében már meg is gátolta, hogy annak visszhangjai, másod és sokadgondolatai kiabáljanak a fejében. Nem ismerték a Kettő képességeit, és nem kívánta megtudni, hogy miként reagálnának arra ha kifürkésznék, hogy a kölyökre építve reméli megmenteni a világát...
-Ez.. volt az otthonunk.. Ott születtünk meg, ott éltünk, örültünk, szerettünk, álmodtunk és teremtettünk, és most.. látjuk elveszni.. Hontalanná tesztek, s magányra kárhoztattok... Nekünk mégis miféle sorsot szántok? -ott volt a keserű mellékzönge a hangjában, hogy inkább tűnjön reménytelennek, mint harciasnak e percben. Pedig ahogy társaiban is, úgy benne is ott tombolt még a harag. Nagy levegőt vett, jól hallhatóan, láthatóan próbálva a dühöt megzabolázni, miközben a remegés lassan elcsitul.
-És mégis miféle embertelen lényt ültetnek majd a romokra, hogy szívtelenül és szenvtelenül egyetlen, életet nélkülöző fejlődési vonalat engedélyezzen?-Fontos volt.. tudnia kellett mivel kell majd szembe nézniük.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Sarah Szomb. 03 Aug. 2013, 04:06

Aha, kifogások, mondtam én, hogy lesz valami jó kifogásuk arra, hogy miért is nem úgy van az amit mondok, mint ahogyan mondom, de nem számít. Képeket látok, kellemetlen képeket, azok a bizonyos magok, valamiféle rovarok, bábok, amikben ki tudja, hogy élnek-e vagy holtak már az emberek és egyéb lények melyek a Földön élnek.
- Undorító mikor isteneknek hiszik magukat holmi fejlett halandók. - Jegyzem meg magamban motyogva, mert valóban, teremtés ide vagy oda, nem istenek, nincs joguk eltörölni egy fajt sem, ez csupán a pofátlanság legfelsőbb foka és megérdemelnének egy jó alapos seggberúgást... Én pedig talán tudom is, hogy hogyan. Sovány vigasz ugyan, de a Deviánsokat sem tudták elpusztítani, azok is ott vannak még valahol kint, nem tudom, hogy miféle népek, de talán a közös ellenséggel szemben segítenénk, plusz... Jay talán megoldást jelenthet, mint hallhattuk, a srácnak olyan ereje van, mellyel bolygókat pusztíthat el, még ha évtizedekbe is kerül, mire megtanulja használni, le merem fogadni, hogy ő sem nézné csak úgy tétlenül ahogyan az otthona, még ha ez annak csak a jövője is, elpusztul. Röviden és tömören, a megoldás egyik fele, vagy talán a túlnyomó része talán már most is a kezünkben lehet és az már csak rajtunk múlik, hogy miként élünk ezzel, persze nem egy tárgyról van szó, nem, az egyszerű lenne, ez sokkalta bonyolultabb, még eldől, hogy miként lesz, de az biztos, hogy nem lesz ez oly egyszerű, mint ahogyan ők azt tervezték, nem fogjuk csak úgy hagyni magunkat. Szép szavakkal már nem fogunk semmire sem menni, ellenben nem szólalok meg, semmi érdemlegeset nem tudnék hozzá tenni, de a boldog békeidőknek, addig a pár percig amíg tartottak ezzel véglegesen vége.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Aug. 2013, 12:45

2076. május – Mars
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett, David Ethan és Jay Anders

- A tervüket nem ismerhetjük, ennyit tudunk mi magunk is – válaszolta Andrew kérdésére a nő, majd Heka-ra nézett. – Ti döntitek el, hogy mi lesz veletek, akár itt is meghalhattok percek múlva fájdalommentesen, vagy hónapok múlva a saját világotokon fájdalmak közepette.
A férfi intett a növények felé, amik elhúzódtak és valami furcsa óriási ikrának, vagy keltetőnek tűnő dolgok tűntek fel.
Mars (Naprendszer) - Page 2 9w3w
A társaság tagjai mindeddig észre sem vették, hogy ezek itt voltak, pedig igencsak nagynak lehetett mondani őket. A majdnem kétméter magas sárga alaknak a mellkasa nagyságáig felértek ezek a valamik. Amennyire látni lehetett volt bennük valami, amik fejlődtek. Mind teljesen humanoidnak tűntek és embrió pózban lebegtek a kelésekben. Végül az egyik megmozdult, összerándult ebben a burokban, majd a kezével kinyúlt belőle a szabadba.
Mars (Naprendszer) - Page 2 Esrw
- Ő fogja a Földet felügyelni – mondta a férfi. – Amint megszületett és képes ellátni a feladatát, alig egy óra múlva…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mars (Naprendszer) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Bishop Szomb. 03 Aug. 2013, 18:16

Az eddigi éles beszélgetés hirtelen átcsap nyílt fenyegetésbe, mikor felajánlják, hogy válasszuk meg a halálunk helyét, idejét és módját. Még meghallgatom, hogy ők maguk sem tudják, hogy mi lesz a Földdel, és azt rábízzák egy most fejlődő humanoid lényre. Türelmem ellenére nem bírom már tovább visszatartani magam, érzem ahogy a lángok felcsapnak a testem körül, ökölbe szorítom a kezem és az öklöm körül is megjelennek a lángok, de nem tudatosan, rég volt már ilyen, hogy az érzelmeim hívták elő a lángokat.
- Elég ebből az őrületből! -emelem fel a hangom.
Ha a Celestialok küldöttjei nem blokkolják az erőmet, vagy tesznek ártalmatlanná más módon akkor előre nyújtom a jobb karom és abból egy lángoszlopot indítok meg páros felé, majd utána a gubóból éppen kitörő másik lény felé. Legbelül tudom, hogy az éppen most megszülető lények nem tehetnek arról, hogy mik is ők és mit kell tenniük, nem ők választották, megszabták nekik, és ezért joguk van az élethez, ugyanúgy min más lényeknek, de most a harag elnyom bennem minden más érzelmet. Már régen nem éreztem ilyen váratlan és erős érzelmet, nem is tudom jól kezelni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Sarah Szomb. 24 Aug. 2013, 05:18

Fenyegetés, remek, már itt járunk, nyílt fenyegetés "baráti" ajánlatokkal, plusz felfedésre kerül pár gubóféleség amiből az egyik úgy néz ki, hogy már éppen kel is kifelé és egy óra múlva az a valami, bármi is legyen az, már harcképes is lesz, Andrew pedig úgy tűnik, hogy kezdi elveszíteni a türelmét, sőt, azon már bőven túl van, így pár lépéssel távolabb állok tőle, még mielőtt esetleg úgy adná kedve, hogy véletlenül megpörköl engem is. Mindenesetre is visszaterelem a figyelmemet a két lényre, mert embernek már nem igazán nevezném őket, nos, az egyiket a kinézete miatt alapból sem.
- Vigyetek vissza és majd még meglátjuk, hogy mi lesz ennek az eredménye, mert nem fogunk tétlenek maradni... - Ez tény és való, de nem kezdek fenyegetőzésbe, egyrészt mert fölösleges lenne, ha nyerünk valamilyen módon, akkor nekik végük, ez egyértelmű, ha nem, akkor pedig nekünk van végünk, nincs rajta mit csavarni, de ez akkor sem fog csak így menni, hogy meg sem próbálunk küzdeni, szinte lealacsonyítónak érzem azt az ajánlatot a perceken belül lévő fájdalommentes halállal kapcsolatban. Igaz kérdéses, hogy miként is fogunk tudni most ez ellen így hirtelenjében bármiféle védelmet összeszedni, de valahogy megoldjuk, ahogyan a legtöbb dolgot ami eddig volt, igaz ez most világméretű katasztrófa, de volt már egy jó pár az elmúlt harminc évben... Az más kérdés, hogy ez most miért is van éppen és milyen forrásból, de továbbra is úgy vagyok vele, hogy valahogy megoldjuk, mert meg kell oldanunk, mert nem fogják eltörölni a fajunkat arról a bolygóról, akkor sem ha éppen öt felé van szakadva és az egyik már nem is nevezhető ebből embernek.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Cardas Szomb. 24 Aug. 2013, 13:22

//Elnézést az elég nagy kimaradásért//

Igen zavaró hallgatni, hogy úgy beszélnek rólunk, mint akiknek hatalma van felettünk, és mi tehetetlenek volnánk velük szembe. Először, hogy nincs jogunk az ő Kertjükbe lépni... aztán nem áll hatalmunkban megvédeni a saját bolygónkat egy apokalipszistől, mert a felsőbb teremtmények úgy határoztak, de ahhoz viszont van jogunk, hogy megválaszthatjuk halálunk mikéntjét. Felháborító és tűrhetetlen!
Andrew is hasonlóképp vélekedhet, mikor felforrósodik a helyzet körülötte. Hátrébb húzódok, nehogy engem is megsebezzen az akciója során, mert ahogy látom, most inkább az érzelmei diktálnak, mint a józan esze. Én nem fogok ugyanebbe belesni, megőrzöm a hidegvérem, bár belül majd szétrobbanok a dühtől. Kétlem, hogy mi akár megsebezni is képesek volnánk ezeket a teremtményeket, viszont a tárgyalásnak sincs túl sok haszna. Ha Andrew-t megtámadnák az akciója során, akkor a védelmébe kelek, és keresek valami nagyobb sziklát, amit a két lény közé dobhatok, vagy bármit, ami erre a célra megfelelne, hogy társam addig visszavonulhasson, ha netán rájönne, hogy nem volt érdemes kikezdeni velük.
Eztán válaszolok az ajánlatukra:
- A hónapok múlva bekövetkező fájdalmas halál jobban hangzik, minthogy megadjuk magunkat távol a földünktől, és cserben hagyjuk a népünket.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Mars (Naprendszer) - Page 2 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 03 Szept. 2013, 09:40

2076. május – Mars
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett, David Ethan és Jay Anders

A többiek szerencsére a józan eszükre hallgattak, egyedül Andrew nem volt ilyen, mert a kezeiben kozmikus erőkből álló tűzcsóva jelent meg. amint ez megtörtént az összes társa automatikusan, talán ösztönösen lépett tőle hátrébb és hagyták egyedül, hogy támadhasson. És ő megtette, azzal támadott a testvérpár irányába, amint megfelelő nagyságú lett. A képességét nem blokkolta semmi és senki, így könnyedén megtudta mindazt tenni, amit szeretett volna. Az első tűzcsóva elől a testvérek ugrással tértek ki, míg a férfi a levegőbe emelkedett és elrepült az útjából. És ez volt a tökéletes időpont arra, hogy kihasználja a testvérek távolságát és a furcsa keléseket is felégesse. Azok szinte azonnal megadták magukat, amikor a tűzzel érintkeztek, mintha csak vízzel töltött lufik lettek volna úgy robbantak fel, és ennek hála kiszabadult a kéz tulajdonosa és a földre zuhant.
Mars (Naprendszer) - Page 2 Vi2u
Láthatóan sértetlen volt és azon a nyelven szólalt meg, amit a gyerekektől is hallott a társaság. Mielőtt bárki újra támadhatott volna, vagy éppen megtette volna az első támadását a sárga férfi sem maradt tétlen, minden irányból növények kezdtek ráfonódni a társaság végtagjaira és az erdőből furcsa állatias morgás hangja is közeledett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mars (Naprendszer) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Bishop Kedd 03 Szept. 2013, 22:56

A többiek hátrébb hőkölnek mikor a kozmikus energiák összegyűlnek körülöttem és a következő pillanatban már útjára is bocsátom a tűzcsóvát a karomból, már akkor tudom, hogy túl forrófejű voltam, elvesztettem a türelmem és hirtelen cselekedtem, de már nincs mit tenni. Meglepetésemre semmi nem blokkolja a képességem, a testvér pár csak kitér, nincs idejük arra se, hogy a második támadásom megállítsák. Az erőm végigperzseli a keléseket amik elpusztulnak, de a lény, ami már kifejlődött nem hal meg, sőt, még beszél is.
~ Hogy élhette túl? Most egy órát vettem el a bolygómtól... Mégis milyen lények ezek, valószínűleg a Földön se lenne jobb a helyzet, képtelen lennék úrrá lenni akár csak egy kis rész fölött is. Elég reménytelen helyzet, de nem adhatom fel, muszáj lesz kijutni innen és tenni valamit.
Mikor a növények kezdenek felkúszni a társaimra és rám, azonnal leállok a támadással, koncentrálni kezdek és kitárom karjaim, hogy újra irányíthassam a tüzeket, egy tűz kört próbálok a csoport köré vonni, ami követi a mozgásunk és folyamatosan forog, kering. Majd lassan mindenki köré lángokat vonok, de úgy, hogy azok ne tegyenek kárt bennük és magammal együtt a levegőbe emelem őket, hogy a növények ne érhessék el őket. Sőt azokat próbálom elégetni. Egyelőre minden felém vagy a társaim felé érkező támadást egy egy tűzgömbbel igyekszem kioltani, kivédeni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Szehmet Csüt. 19 Szept. 2013, 22:02

Csodálatosak a lehetőségek, melyek előttük állnak. Heka arca mégis nyugodt, már-már szenvtelen, csupán árnyalatnyi kíváncsiság fut át rajta ahogy megjelenik a születendő szörnyeteg, mely a Földet felügyeli majd. Nem őt ítéli el, de zord sötétsége, az elkerülhetetlennek tűnő végzet megváltoztatásának akarata benne lobog, s kutatja még most is azokat az apró tudásmorzsákat, amik, ha valami csoda által túlélik ezt itt, s hazatérnek, megmentést hozhat. De van, akinél már elpattan az ideg, s ezzel új eseménysort indít el. Talán neki van igaza. Túl soká már úgysem húzható a beszélgetés.
Látványos és borzalmas
-FEL!- kiáltott, mikor a gubóból kiszabadult a valami, és a növények kúszni-mászni kezdtek hogy körülfonják őket. Heka Jay után nyúlt, és kész volt rá, hogyha a tűz nem lenne elegendő, felrepüljön újfent. Oly sokat pihent a köpenye.. s most ezen a zűrzavaros napon úgy tűnik, a végletekig ki kell használnia.
-Ébresztő! Hé, ideje összekapni magad.- Ha hazatérnek, vele együtt fognak. Eszében sincs itt hagyni ezeknek.
-Merem remélni, hogy valami módon nem mi fogjuk haza vezetni ezt a valamit.-élet volt a lényben, s úgy tűnt a Sárga mindent megpróbál megtenni, hogy megóvja, s ezzel eszébe jutott valami. Szemei összeszűkültek, ahogy az illúziói után nyúlt. Nem használta még így őket, de talán beválik:
Az élő zöldből, mely őket fenyegette, végtelen csápoknak tetsző indák indultak a sárga és társa felé, mintha épp olyan éhesen próbálnák őket is lefogni. Ha szerencséjük van, ez legalábbis megzavarja majd őket.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Sarah Szomb. 21 Szept. 2013, 00:15

Egy pillanatra elszabadul a pokol a részünkről, hiszen Andrew támad, tűzzel, amitől természetes hogy mindannyian visszahúzódunk, a kísérlete pedig meglepő módon sikeres, kissé mintha nem számítottak volna rá, az eredménye pedig pár kipukkant gubóféleség, valamint hogy az a valami, legyen az bármilyen lény is ami kiesett belőle, túlélte és lehet hogy így rosszabbul jártunk. Nos, ez majd hamarosan kiderül, ami viszont most hirtelen valahogy fontosabbá válik az lényegében a növényzet és a távolban hallható, közeledő vadak, amik... Annyira még nem lényegesek, egyenlőre maradjunk a növényzetnél, ami viszont baljósan közeledik és ez maga még nem lenne vészes, ha lenne nálam egy lángszóró, igaz van, élő személy képében, de ilyesmi fenyegetés ellen éppenséggel eléggé fegyvertelen vagyok, így nem sokat tudok tenni jelen helyzetben azt leszámítva, hogy próbálok távolabb húzódni amíg lehetséges, illetve ha ostorszerűen támadnának az indák, vagy egyéb gyors mozdulattal próbálna elkapni a növényzet, az elől ugyan úgy gyorsan próbálok elhúzódni és kerülni bármiféle érintkezést azzal, leszámítva hogy lényegében azon lépkedek és van egy olyan érzésem hogy repülés hiányában hamarosan a fű próbál majd meg elnyelni. Ha mégiscsak elkapnak akkor egy megoldást látok a helyzetre, nem az őrült rángatózást, természetesen nem, megfeszítem az izmaimat, majd pedig egy gyors megereszkedés után megpróbálom kirántani a karomat, vagy én magam kiszökni a szorításból, amíg egy picit, akár csak pár másodpercig lazább a fogás, már amennyiben ez szükséges, egyebekben bármi értelmeset sajnos nem tudok hozzátenni a kialakult helyzethez, de tanulság... Tűzre van szükség.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 22 Szept. 2013, 08:19

2076. május – Mars
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett, David Ethan és Jay Anders

Andrew tüze azonnal körbeveszi a társaságot, Heka a levegőbe repül, a tűz pedig láthatóan csak egy ideig lenne képes a növényeket távoltartami, mert olyan sok ostorozta a védőmezőt, hogy lassanként úgy tűnt, hogy alkalmazkodnak ahhoz és a tűz már nem árt nekik. Mint az ősrégi sci-fi sorozatokban egyes fajok, a replikátorok, vagy éppen a borg. Ha a férfi tényleg képes volt az evolúciót manipulálni, akkor az, hogy olyan növényeket hozzon létre, amik a tűz ellen ellenállóak csak nem bizonyult olyan nehéznek. Néhány pedig már átért a kozmikus tűzön és odabent indult el a csapat felé. Jack még próbált a karmaival tenni valamit, hogy elvágja azokat, de a fiú túlságosan is lassú volt ahhoz, hogy tegyen bármit is. Amikor már a csapatot elérték volna a növények újabb villanás történt, a következő pillanatban Jay lihegése volt hallható, mindenki kapott levegőt, de már nem a Marson voltak, hanem távol onnan a Hold, Kék Körzetében, nem messze az egykori kree város romjaitól, ott, ahol pár hónapja az Evolucionistákat fogadták.
- Vajon tényleg olyan gyorsan fejlődik majd az a valami, mint ahogyan mondták? – kérdezte Jack. – És lesz-e elég erőnk megállítani azt és azt, ami odalent van a Földön…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mars (Naprendszer) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mars (Naprendszer) - Page 2 Empty Re: Mars (Naprendszer)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
» Mars
» Mars
» Mars
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.