Eddie Hope

Go down

Eddie Hope Empty Eddie Hope

Témanyitás by Jason Mandrake Kedd 23 Júl. 2013, 16:20

Név: Eddie Hope
Egyéb név(i):  Remény, Démonkölyök, Acélördög
Faj: mutáns/neyaphem
Nem: férfi
Jellem: jó (viszont természete lobbanékony hisz mégis csak neyaphem)
Személyazonosság: ismert
Születési helye és idő: 2001  hónap ismeretlen (Május 5-ét választotta), hely ismeretlen
Kor: 22 év
Család:
Apa: Ismeretlen neyaphem, pletyka szerint még él
Anya: Ismeretlen
Nevelő apa: Alex Hope - halott
Foglalkozás: Lázadó, emberi faj megmentésén fáradozik.
Testmagassága: 190 cm
Testsúlya: 95 kg
Szeme színe: sárga, macskaszemek
Haja színe: kopasz, szarvak Very Happy
Bőre színe: kék
Különleges ismertetőjel: Sztereotíp Judeo-keresztény ördög kinézete van
Repülési sebesség:  nem képes repülni,de igen fürge
Egészségi állapot/ betegségek:  Kicsattan

Apokalipszis uralma alatt láttam meg a csúf napvilágot. Vér szerinti szüleim ismeretlenek számomra. Oly hírhedt atyám akit csak Névtelennek neveztek eltünt vagy meghalt, az igazat megvallva nem is érdekel. Az akit apámnak neveztem  Alex Hope volt, megölték a lovasok akik apokalpszisnek fogadnak szót mint valami láncravert kutyák. A mutánslét utópisztikus képét összetörte ez az istenmutáns mikor felülkerekedett az emberiségen és porba taszította őket. Emberi szölük neveltek fel, azaz csak egy férfi volt csak bátor vagy épp bolond,hogy egy Neyaphem mutánst vegyen magához. Körülbellü fél évesen kerültem apámhoz és ő volt számomra a világ. Az a világ amely bujkálásból és gerillaharcokból, rablásokból és néha gyilkolásból állt,de sokkal biztosabbnak tűnt mint Apokalipszis szolgálata.....teljes mértékben.

Kék ördög ,így neveztek. Sokáig gyűlöltem a sok gúnynevet és a megvetést,de Apám megtanított az önkontrollra. Amikor pedig fiatalon megismerkedtem az X mennekkel onnatól  nagy fordulatot vett körülöttem a világ és felpörögtek az események. Képességeimnek hála nem voltam esetlen a küzdelmekben is kisebb harcokban,de mégsem voltam elég erős,hogy megvédjem apámat. Az egyik lovas döfte át mellkasát majd rántotta le fegyveréről mint valami húscafatot. Nem tudtam megmenteni, onnantól fogva lángoló harag perzseli lelekem mikor igazságtalanságot látok. Mindörökké éjnek az X men, mi vagyunk az ellenállás vesszen Apokalipszis és a csatlósaira is halál vár.

Képességek:

-Elsődleges mutáció-Biofém:  Ez a képesség mélyen lappangott benne amíg el nem érte a 17-dik életévét. Képes testének 100%-át cseppfolyós Biofémmé alakítani. Ez álltal apró réseken át képes átfolyni. Ebben a formában támadhatatlan kivéve ha tűzzel vagy mágiával esetleg energia alapú támadásokkal csépelik. De akár fémfegyvereket is előhúzhat testéből vagy végtagjait alakíthatja fegyverré.

Másodlagos alkalmazás: Teste amint folyékonnyá válik meg is szilárdulhat. Ekkor egy 190 cm magas 95kg majdnem teljesen tömör fémördöggé alakul. Teste ilyenkor ellenáll a késeknek és a puskalövéseknek. Továbbá az acélördög forma 1 tonnányi erőt ad Eddie-nek.

Másodlagos mutáció:
Neyaphem formája születése óta dominál. Bőre színe kék szarvas feje egyesek számára elrettentő és félelmetes. Izmos hátsó nyúlványát (farok) olykor harcban is beveti. Bőrét ezen kívül fura szimbólumok tarkítják. (eredetük ismeretlen)

Neyaphem passízv képesség: Eddie eddig csak egyetlen egyszer volt képes összefutni egy Cheyarafim-al akit apokalipszis agymosott. Pillantásuk találkozott és ekkor Eddie hirtelen földöntúli magabiztosságot érzet magában. Pillantása képes volt összezavarni és valamelyest megfélemlíteni a Cheyarafim-ot, közben ez számára remek érzést nyújtott.

Kinézet:
Eddie Hope 1109052-eddie_hope

Eddie Hope 1461865-angel_37_00a

Eddie Fémpáncélban
Eddie Hope EDDIE-HOPE-2

_________________
Jason Mandrake- Démonológus és üzletember
Avalon: Alaistair Viharmágus és nőcsábász R.I.P
Zombivilág: Rex Thomson-Önjelölt Páncélos igazságosztó R.I.P.
Jason Mandrake
Jason Mandrake
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 62
Hozzászólások régi : 153
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Black Heaven bordély

Karakteradatok
Főkarakter: Jason Mandrake
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

http://damnednights.hungarianforum.net/ azaneal89

Vissza az elejére Go down

Eddie Hope Empty Re: Eddie Hope

Témanyitás by Morsus Kedd 23 Júl. 2013, 22:29

Elfogadva Smile Jelentkezz kalandra, ha szeretnél Smile

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.