Raktárépület

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 15 Jan. 2015, 21:19

Junkbot ellensége igencsak meglepődik, mikor a robot saját kezével „hárítja” a tőr csapását. Szikrák repkednek, de Junkbot csuklója állja a sarat, mivel nehézfémből készült. Azonban a tőr megakad a robotikus ízületek között, így beválik Junkbot taktikája. Közelebb húzza a robotot, aki túl meglepett ahhoz, hogy idejében elengedje a tőrt, és elhajoljon. Ezután a vágás betalál, és egy erőteljes suhintással elválasztja a robot fejét a többi részétől. A robot ezután szinte krumplis zsákként terül el a rúgástól, és láthatóan nem is fog felkelni.
Ahogy a másik robothoz fordul, és elindul felé, az alabárdos robot hosszú fegyverét kihasználva egy suhintással kényszeríti hátra Junkbotot, ami elől idejében vissza tud hátrálni egy lépést, de láthatóan gyors mozgásra van szükség, hogy kikerülje a fegyvert. Ez pedig problémás lehet lábbal. Az 5-ös versenyző eddigre már bevitt néhány komolyabb találatot a robotnak, de az elég szívós, a boxer nem tűnik a legerősebb fegyvernek ellene. Ráadásul ismét távol kellett kerülnie a robottól, hogy elhajoljon egy támadás elől, így most ő is az alabárd ütéstávolságában helyezkedik el.

//Junkbot része javítva a nehézfém borítást figyelembe véve.//

Kyle eközben két ellenfelével néz szembe, és új tervet eszel ki. Miután kialakulnak kezén az ostorok, elindul támadni. A pajzsokkal védekeznie most sem nehéz, mivel saját végtagjait kell csak használnia, gyorsan tudja hárítani a katana csapását, és „kardos-pajzsos” vágása is lesiklik a pajzson. Ezután Kyle megpróbál ellentámadást indítani az ostorokkal, ami az egyik irányba sikeres, a katanás nyakára rátekeredik a tüskés nyúlvány. A másik félreüti pajzsával az ostort mindenféle nehézség nélkül. //Úgy veszem, hogy ezután az első forgatókönyv szerint haladsz tovább.//
A katanásat így sikerül a földre rántani, aki így elállja a társa útját, neked pedig még arra is van időd, hogy megindítsd a rúgásodat abba az irányba, ahonnan a 8-as versenyző szagát érzed. Mivel szinte vaktában támadsz, nincs sok esélyed a pontos találatra, de úgy tűnik, elég gyors és meglepő volt az akciód ahhoz, hogy a láthatatlan férfi ne tudjon teljesen elugrani előled. Érzed, hogy valamit megrúgsz, és egy nyögést is hallasz, de ennél többet nem tudsz megállapítani.
Mire visszafordulsz a robotok felé, látod, hogy a pajzsos megkerülte a földön fekvő társát, és egy erőteljes vágással sújt le az ostorra, ami a katanásat fojtogatja. Meglepetésére az ostor nem szakad el, hiszen a páncélodhoz hasonló titánium ötvözet ennél jóval többet is kibír. A meglepődése miatt nem csak kiszolgáltatott helyzetbe került számodra, de ráadásul az ostorról lecsúszó kardjával földön fekvő társát is fejbevágta. Komoly sérülést nem okozott, de az biztos, hogy nem segítette a feltápászkodását.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Junkbot

Témanyitás by Junkbot Hétf. 26 Jan. 2015, 20:01

BETÖLTÉS-----100% KÉSZ
Az emberek gyakran hajtanak végre önfeláldozást egy cél érdekében, mondjuk megsérülnek hogy az ellenfelük közelébe kerüljenek. Nagyjából egy hasonló szituációban veszek részt, ugyanis az ellenfelem tőrje a karomban van. Természetesen így a tervemet meg tudom valósítani és a pontos számításaim eredménye egy lefejezett robot. Nem is törődök vele, rögtön indulok az ötös segítségére. Lehet hogy az én ellenfelem ostoba volt, de ez rögtön kiszúrt és egy hatalmas suhintással hátrálásra kényszerített. Ahhoz képest hogy egy nehéz fegyvere van, elég gyorsan támad és még pont időben lépek vissza, így csupán egy egyszerű karcolást tud rajtam ejteni. Ami viszont problémás, hogy az ötös elég nem problémában van, így azonnal ki kell találnom valamit.
Mivel a lábam sérült, így biztos nem fogok körberohanni, de ahogy elnézem az ellenfelemet egy nagyon egyszerű AI-val van dolgom. Jó támadó és jó védekező is, de a kettő nem megy neki egyszerre, így már van is egy tervem. Amikor az ötösre kezd figyelni, a tőrt kihúzom a karomból és az ellenfelem felé hajítom a nyakát célozva, remélve hogy eltalálom. A tőrt biztosan kivédheti, de így esélyt ad nekem a támadásra, így azt a pár másodpercet kihasználva az egyik karját metszeném le, majd aztán a fejét céloznám, de csak azért, hogy védekezzen és így a lábait támadnám egy erős vágássorozattal. Viszont ha a tőr betalál....nos akkor is így támadnék.

_________________
XI.parancsolat: Ne bántsd ok nélkül felebarátodat, mert akkor....
....nos akkor megöllek, vagy eltöröm pár csontod.
Junkbot
Junkbot
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 30
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Junkbot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 27 Jan. 2015, 16:39

A robotok elleni támadásom félig sikeresnek bizonyul, így folytatom a stratégiámat, hogy a 8 ast meg rúghassam. 
A katanás a földön, a pajzsos sajnos kivédte a támadásomat. Azt az ostort vissza is húzom a nanitjait a testembe. A katanásnak viszont folyamatosan növelem a ostor szorítását a nyakán.
Majd bele rúgok a levegőbe, éreztem, hogy eltaláltam, micsoda mázli. Egy kisebb nyögést is hallok. A szabadon lévő kezembe egy dobó tort hozok létre amit gyors a szaga és a nyögő hang irányába hajítok, hogy meg sebesítsem komolyabban. 
Érzem, hogy a pajzsos próbálja elvágni az ostort, de nem megy neki. Mikor már teljesen a gépek felé fordulok látom hogy a pajzsos fejbe vágta a földön fekvőt. Gyors amíg a kard a fején van erőből megrántom az ostort, hogy felrántsam a torkát ezáltal letéphessem a fejét de ha nem menne kihasználva a másik kardját, a lefejezéshez. 
Mikor meg rántom az ostort elkezdek a pajzsos felé rohanni, mert jelenleg elégé könnyű célpont. Oldalba akarom támadni, hogy széttéphessem a karosszériáját. 
Ha sikerült lefejeznem a másikat ismételten meg rántom az ostort ezúttal a másik oldalára támadok közben, hogy vége legyen ennek a körnek. Ha sikeresen be tudom vinni a szabad kezemmel a ütést az oldalába, Megrántom az ostort a pajzsos felé, hogy leterítsem, és le fejezhessem utána.

_________________
Raktárépület - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 27 Jan. 2015, 17:16

Kyle eközben biztosra akar menni, hogy megnehezítse a későbbiekben a láthatatlan ember dolgát, de az eldobott tőr nem talál célba, talán épp az előző rúgás miatt, hiszen lehet, hogy a földön van épp az férfi.
Ezzel azonban nincs sok ideje foglalkozni, mert a robotok még mindig mögötte állnak. Az ostor szorítása egyre erősebb, ráadásul lupine-ként hatalmas fizikai erő kifejtésére képes, így mikor újra megrántja a robot nyakát, a feje leválik a testéről, és mozdulatlanná válik a robot.
A másik eközben újra felemeli kardját, de lesújtani nincs ideje, az emberfeletti gyorsaság még a robot sebességén is túltesz, ráadásul azt lelassítja a fegyvere is. Így Kyle már szinte teljesen állatias módon, karmaival esik neki a robot oldalának, és mivel a pajzs ezt a felét nem védi, nincs kétség a harc kimenetele felől. A robot hamarosan darabokban hever a földön, Kyle pedig a roncsok felett áll, kissé megizzadva, de többnyire sértetlenül. Ennek eredményeképpen a közönségből hangos kiabálást lehet hallani, éljenzést, és a kivetítőn is ez a harctér jelenik meg.
Kyle eközben egy kicsit erősebben, közelebbről érzi a 8-as versenyző szagát.

Junkbot kitalál egy tervet az alabárdos robot ellen, azonban a tőrdobásban nem mozog kifejezetten otthonosan, szakértelme inkább az ökölharcra irányul. Így az eldobott tőr, ami ráadásul nem dobótőr, ezért a dobáshoz nem jó a súlyelosztása, egyszerűen lapjával ütődik a robot testének. Ez értelemszerűen nem okoz sérülést, de legalább felkelti a robot figyelmét, és továbbra is Junkbot felé figyel. Mivel nem kellett különösebben védekeznie a tőr ellen, nem sikerült megnyitni a védelmét, és mikor Junkbot közeledni akar, hogy kardjával támadhasson, az alabárd ismét lesújt. Ezúttal már nem csak az a célja, hogy visszahőkölésre kényszerítse Junkbotot. A robot valószínűleg észrevette, hogy Junkbot egyik lába nehezen mozog, így mikor Junkbot támadni indul, az alabárddal kisöpri a lábát, tovább rontva az amúgy is sérült láb állapotát.
Ez azonban elég időt ad az 5-ös versenyzőnek, hogy hátulról rátámadhasson a robotra, aki most teljesen Junkbotra koncentrál. A nő egy ügyes birkózó fogással teríti le a robotot, és fejét a két lába közé szorítja. Így kezdi a boxerekkel csépelni a robotfejet, ami azonban nem tűnik rögtön hatásos módszernek.
Ekkor hallható, hogy valamiért a közönség fellelkesedik, a kivetítőn pedig Kyle látható, amint két feldarabolt robot felett áll. Jól látszik az is, hogy mintha kezéből nem csak hatalmas karmok állnának ki, de közben egy ostor is lenne nála, alkarjain pedig valamiféle pajzsok alakultak ki.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 27 Jan. 2015, 18:42

Sajnálatosan nem tudtam eltalálni a 8-kát. De a robotokat letudtam szerelni. A katanás fejét vesztette, míg a pajzsost úgymond kibeleztem. A ki iktatott gépek felett álltam. Hallottam a tömeg őrjöngését. Élveztem ezt az éljenzést. El is engedtem egy lupine ordítást. Kicsit ki merített ez a küzdelem, de a nanitjaim nem leltek sérülést amit megkellet volna gyogyótanuk. Láttam, hogy most ezt a küzdő teret mutatták a kivetítőn, nagyon tetszett ez a felállás.
-Még nincs vége.
Mondtam normál hangsúllyal. Éreztem, hogy erősebb a láthatatlan illata a levegőben. A közelembe merészkedett. Biztos végezni akar velem, most, hogy elvégeztem a munka nehezét. De meg előzöm.
-Meg foglak ölni.
Ezen szavak után a szaga legerősebben erezhető helye felé fordultam, kihasználva a sebességemet, érzékszerveimet, erőmet, és nanit páncélomat.
Az ostorral kezdtem a támadást, hogy elkapjam.
Ha elkapom egy ledöfő támadással megpróbálom megölni.
Ha viszont nem találom el, az egész testemre kivonom a páncélomat, és tovább csapkodok magam körül teljes körben az ostorral és figyelem mikor hibádzik. Mikor hallom meg a lélegzetét, mozgását, honnan a legerősebb az illata. Közben az ostorra komoly pengéket eresztek, hogy biztosan súlyos sérülést vagy halált okozzon számára.
Ha meg érzem, vagy meg hallom, vagy mind kettő, akkor támadok, folyamatosan, hogy ki végezhessem.

_________________
Raktárépület - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Junkbot

Témanyitás by Junkbot Kedd 27 Jan. 2015, 19:17

BETÖLTÉS-----100% KÉSZ
Az emberek képesek a hibázásra és az ebből adódó tanulásra. Egy robot nem hibázik, de ha mégis akkor nem tanul belőle. Viszont egy android, azaz én is képes vagyok hibázni és a tőrdobás sikertelensége után már a földön is heverek.
ELEMZÉS----100% NINCS SÉRÜLÉS
Ez egy remek hír, viszont a robot támadását már nem biztos hogy ki tudom védeni, pláne hogy a kardom időközben kiesett a kezemből. Ami még rosszabb, hogy az ötös talán leterítette a robotot, de a támadása semmit se ér ellene. Azonnal a hasamra fordulok, és a jobbik lábammal a robot felé vetem magam és a fejét megragadva pár ütéssel zúznám szét a koponyáját. Addig ütöm amíg nem pusztul el, aztán felállva az ötös felé fordulok.
- Legközelebb jobban figyelj oda! Ezzel a támadással nem tudod áttörni egy gép páncélzatát! Csak ember vagy és erre egy ember nem képes! - mondom neki, majd miután észreveszem az agresszió nyomait a hangomban, kissé meglepődöm. Így nem szoktam beszélni és nem lehet hogy az emberiség szokásait és értelmetlenségeit átvegyem.
- Sajnálom. - kérek az ötöstől bocsánatot a válaszától függetlenül. - Elfogott valami, amit ti emberek aggódásnak neveztek. Nem tudok vele mit kezdeni. - mondom és akármit mond én tartom magam a tervemhez és nem hagyom cserben.

_________________
XI.parancsolat: Ne bántsd ok nélkül felebarátodat, mert akkor....
....nos akkor megöllek, vagy eltöröm pár csontod.
Junkbot
Junkbot
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 30
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Junkbot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 28 Jan. 2015, 15:52

Kyle nem teketóriázik, alig végzett a robotok feldarabolásával, máris megtámadja a láthatatlan 8-as versenyzőt. Ilyen közelről és erősen érezve a szagot nem véti el a támadást. Az ostort ugyan vaktában nehéz rátekerni valamelyik részére, de a csapódásából már pontos elképzelése van Kyle-nak a férfi hollétéről. Ezután az éles lupine karmok hatolnak előre, és kétség sem férhet hozzá, hogy a támadás sikeres volt. Vér fröccsen a semmiből, a következő pillanatban pedig láthatóvá válik a meztelen fickó. A karmok felszaggatták a mellkasát, ezen kívül látszik a zúzódás rajta az ostortól és a korábbi rúgástól is. A férfi most hátratántorodik, és mikor Kyle további támadásokba kezdene, a terem padlója ismét változik, egy fal emelkedik kettejük közé.
-Á-á-á, ahogy mondtam, egyelőre nem végezhettek egymással. Persze a levegőbe karmolászni szabad, ki tudhatta volna, hogy épp ott áll valaki – teszi hozzá a szpíker vigyorogva.

Eközben Junkbot és az ötös versenyző együttes erővel verik szét a robotot. Junkbot szavaira a nő meglepetten néz az androidra. Egy pillanatra úgy tűnik, mintha vissza akarna vágni valamivel, de aztán meggondolja magát.
-Köszönöm – mondja végül. – Nem értem miért segítesz, vagy aggódsz miattam, de köszönöm.

Néhány másodperc múlva a falak ismét visszasüllyednek a földbe, mivel mindenki végzett a harccal. Kyle szinte sérülés nélkül áll, a kijelző szerint elég jó esélyt adnak neki a győzelemre. Junkbot sérülése ellenére sikeresen teljesítette a kört, de továbbra sem adnak neki túl sok esélyt, ahogy az 5-ös versenyzőnek sem. A két küzdősportolónak tűnő férfi egy ringbe került, most mindketten holtan fekszenek a terem padlóján, az egyik robot szintén ott fekszik, a másik pedig a testek mellett áll. A srác, akiről eddig csak annyit figyelt meg Kyle és Junkbot, hogy odakint zenét hallgatott, most törökülésben ül a földön, mintha meditálna, mellette lihegve, kicsit sérülten áll a lila bőrű nő, ők legyőzték a robotjaikat. És természetesen mindenki látja a 8-as versenyzőt, akit Kyle elég szépen elintézett, a zúzódások mellett mellkasából erősen vérzik. Épp az alsónadrágját veszi vissza.
A fickó nem is várja meg, míg a játékvezető felajánlja, rögtön jelzi, hogy feladja a versenyt, nyilván a sérülései miatt.
-Remek módját láthattuk, hogyan nehezíthetjük meg egymás dolgát. A 8-as versenyző ravasz akart lenni, mikor az 1-es számúra bízta saját robotját is, de ahogy mondani szokás, visszanyalt a fagyi. Az egyes számú versenyzőnk jelenleg a legesélyesebb a győzelemre, tehát a legjobban fizető fogadás, hogy a következő körben meghal! Ne felejtsenek el fogadni, hölgyeim és uraim! Addig is pár perc pihenő a versenyzőknek! Zenét!

Így tehát öten maradtak versenyben: Kyle, Junkbot, a lila bőrű mutáns nő, a meditáló fiatal srác, és Junkbot patronáltja, az 5-ös számú versenyző, aki amúgy szintén sérülés nélkül hozta le a kört – részben Junkbotnak köszönhetően.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Junkbot

Témanyitás by Junkbot Szer. 28 Jan. 2015, 19:08

BETÖLTÉS----100% KÉSZ
A harc egy művészet, ami különböző mozgáskombinációkból áll. Az emberek és a gépek is képesek ezeket a mozdulatokat megtanulni, de csak az ember képes a rögtönözés művészetére amire egy robot nem képes. Egy android más, de nem teljesen, így én is képes vagyok a rögtönözésre, bár ugyanúgy algoritmusokat követek a támadásokhoz.
A harcnak vége, az alabárdos is elpusztult, valamint ötös is megúszta a harcot. A szavaimra furamód nem vág vissza, hanem egy teljesen érthető kérdést tesz fel:
"Nem értem miért segítesz, vagy aggódsz miattam" ez mondjuk teljesen megértem, elvégre egy idegen robot miért is segítene valakinek, akit nem is ismer.
- Minden élőlénynek, ami önállóan gondolkodik, meg van a joga az élethez. Neked is, nekem is, mindenkinek. Én nem bírom azt, hogy ha valaki ok nélkül, akaratlanul meghal. - válaszolom, közben észreveszem az eddigi harcok során elhunyt és megsérült embereket. Két halott, súlyos sérültek. Pont ezt nem tűröm és mikor a halott birkózók mellett álló robotot meglátom elfog egy újabb érzés, de sajnos a programom ezt semmilyen más adattal képtelen összerakni. Nem tudok mindenkit megmenteni, de ez így van rendjén. Azok a gépeknek nincs önálló gondolkodásuk, így őket ezért nem lehet okolni.
Nem fogok kiszállni, viszont a kommentátor hangjából, a zenéből és a történtekből valami problémásat kezdek összerakni. Ez kezd egyre jobban ember-gép elleni küzdelemből ember-ember ellenivé válni. Erre 48,246714% esély van, de szerintem hamar ki fog derülni.

_________________
XI.parancsolat: Ne bántsd ok nélkül felebarátodat, mert akkor....
....nos akkor megöllek, vagy eltöröm pár csontod.
Junkbot
Junkbot
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 30
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Junkbot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Kyle Collins Csüt. 29 Jan. 2015, 10:57

El is kezdtem a vaktában a támadást. Remélve, hogy elkapom, vagy meg lelem és aztán végzek vele. 
Sikerrel is jártam. Hibázott,  és támadtam. Vaktába a levegőbe döftem a karmaimmal. Kicsi esélye volt annak, hogy elkapom. De a legvaloszínübb helyre céloztam ahol lehetett. 
Siker, éreztem ahogy bele mélyül a husaba a karmom. Ahogy a kezemre folyik a vére. Majd vissza húztam a kezem és kezdet láthatóvá válni. Látszottak a zúzódások amiket a támadásaimmal okoztam.
-Mondtam, hogy elkaplak. 
A hátrálása nem, de a közénk emelkedö fal meg mentette.
Majd ismét a bemondo kezdet beszélni.  Én csak mosolyogtam a maszkom alatt. A kijelzön láttam a verseny esélyeit.  Nyerésre álltam.
Ismet le ereszkedtek a falak. Immár láttam az összes versenyzőt, ki halt meg,  ki sérült,  és ki úszta meg. Aggodalmat keltett bennem a meditálo fazon. Biztos erős. 
Megint a bemondo kezdet beszélni.  De ezúttal nem tetszett amit mondott. Legnagyobb nyeremény és esély, hogy meg halok,  mondhatom király ez a bizalom. Az elindult zenével nem törődtem, csak az ellenfelekkel.
Nézzük öten maradtunk.  A meditálo fazon erelye ismeretlen vele óvatosan kell küzdeni. A lila bőrű csaj erős,  nem tanacsos a közelharc. Az 5 versenyző eléggé kimerültnek tűnik,  még volt alkalmam látni mit tud. De ez nem zárjaki, hogy az iigazi erereerejét,  hasznos gyorgyorsan el intézni. Az android eléggé le sérült,  részben miattam is. Így tudom, hogy el tudom intézni. 
de most várom a folytatást.

_________________
Raktárépület - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 29 Jan. 2015, 20:35

Az ötös versenyzőt csak még jobban meglepi Junkbot válasza.
-Okkal vagyok itt, szükségem van a nyereményre, így ha meghalok, az sem lesz ok nélkül. De nem fogok meghalni – teszi hozzá, és most először mintha el is mosolyodna egy pillanatra. – Főleg, ha rajtad múlik. Jane vagyok – mutatkozik be, és kezet nyújt az androidnak.
Kyle eközben az ellenfeleit méri fel, a zenétől és zúgolódástól most nem hallja, miről beszélnek Junkbot és az ötös versenyző. A meditáló fickó egész végig így is marad. a lila bőrű nő pedig próbálja lelazítani, kifújni magát.

A szám vége felé a bemondó ismét a mikrofonhoz lép, mire a zene elhalkul.
-Nos, érdekes dolgokat láttunk eddig, egy versenyző feladta a versenyt, kettő pedig kiesett, ugyanakkor két versenyzőnk látszólag csapatot alkotott! – A kivetítőn a kép először a ringet elhagyó 8-as versenyzőt mutatja, aztán a földön fekvő hullákat, végül pedig Junkbotra és Jane-re áll rá a kamera.
-De ahogy mondtam, a végén csak egy győztes lesz, így egyetlen szövetség sem tarthat örökké. Most pedig, hölgyeim és uraim, a döntő következik!
A terem változni kezd, a holttestek besüllyednek a padlóba, ahogy az utolsó talpon maradt robot is. A fegyvertartók továbbra is elől maradtak.
-Ebben a körben a versenyzők már nem csak robotok, hanem egymás ellen is küzdenek! Van azonban egy plusz szabály: csak azután végezhet egy versenyző valamelyik robottal, hogy előtte elintézett egy másik versenyzőt. Tehát ha az 1. versenyző megöli a 2-at, akkor leszedhet egy robotot, mielőtt újabb versenyzőnek esik neki. Ha valaki azelőtt végez robottal, hogy elintézett volna már versenyzőt, akkor a robot helyett másik lép a küzdőtérre. Mivel öten vagytok, négy robottal indul a küzdelem, így minden megölt versenyző után egy robotot is kiiktathat a gyilkos, és a végére csak ő marad a ringben.
-Gondolom felesleges hozzátennem, hogy ettől még a robotok nem várják meg, amíg a versenyzők egymással harcolnak, rögtön támadni fognak. És mivel most egymás ellen is harcoltok, így most már fel is adhatjátok a küzdelmet harc közben. Feladni a földön való kopogással lehet, vagy hangos „feladom” kiáltással, és csak akkor érvényes, ha az ellenfél beleegyezik. Robotok ellen sajnos továbbra sem fog működni a dolog. Ha valakinek az ellenfele feladja, az ugyan olyan, mintha meghalt volna, tehát jár érte a lehetőség egy robot elintézésére.
-Remélem, mindenki megértette, mert nincs ismétlés! Ez itt a RoboSmash, és máris indul a döntő! Ne feledjétek, csak egy valaki nyerhet, és azt busásan megjutalmazzuk!
A szabályok ismertetése után a földből kiemelkedik négy robot, fegyverekkel a kezükben. Minden robotnál két darab kard van, és a robotok mozgása láthatóan ruganyosabb, gyorsabb a korábbiakénál.
-Majd elfelejtettem! Ebben a körben is használhatjátok a fegyvereket, most már akár egyszerre többet is, ahogy csak tetszik! – Teszi hozzá szórakozottan a bemondó.
A kivetítőn hatalmas számok jelennek meg, tíztől számol vissza az óra.
-Győzzön a legjobb! – Kiáltja a bemondó, ahogy a visszaszámlálás a végéhez ér.
Eddigre a lila bőrű nő magához vett két darab kést, Jane pedig két viperát. A meditáló férfi továbbra is a földön ül, mintha észre sem venné az eseményeket maga körül. Nektek is van időtök fegyvert választani, aztán ahogy a visszaszámlálás lejár, a robotok támadásba lendülnek. A meditációban ülő férfin kívül mindenki felé egy-egy robot indul. Ezen kívül a lila bőrű nő Kyle felé indul, Jane pedig, a könnyű préda reményében a meditáló férfi irányába.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Junkbot

Témanyitás by Junkbot Vas. 01 Feb. 2015, 18:05

BETÖLTÉS----100% KÉSZ
A válaszomra az ötös versenyző meglepődik, majd folytatja a beszélgetést.
- Okkal vagyok itt, szükségem van a nyereményre, így ha meghalok, az sem lesz ok nélkül. De nem fogok meghalni – teszi hozzá, és most először mintha el is mosolyodna egy pillanatra. – Főleg, ha rajtad múlik. Jane vagyok – és ezen a ponton úgy éreztem, hogy rengeteg adatot kell feldolgoznom. Az jól esik az áramköreimnek hogy bemutatkozik, de az egyáltalán nem jó hogy rám bízza magát. Már volt egy olyan ember akit meg akartam védeni, de meghalt. Ez nem fog megismétlődni.
A kommentátor szövege közben beszkennelem a maradék versenyzőt.
ELEMZÉS----100% KÉSZ
RÖGZÍTETT SZEMÉLY: [2DB]= LUPINE--VESZÉLY SZINT: 78%; LILA NŐ [BIZONYÍTOTTAN MUTÁNS]---VESZÉLY SZINT: 89%
ISMERETLEN[NINCS RÖGZÍTETT ADAT]: [1DB]= ISMERETLEN FÉRFI---VESZÉLY SZINT: ???
A Lupine közös összefogással nem lehet nagy falat, de lehetnek rejtett képességei. A lila nő viszont elég nagy fájdalmat okozhat, hiszen ha egy ütésből megölt egy robotot, mit tette Jane-val? A meditáló férfi szerintem titkol valamit, lehetnek rejtett képességei. Mindeközben visszahallgatom a kommentátor szövegét. Egymás ellen......plusz szabály.......meg kell ölni egy ember mielőtt a robotra mennénk rá. Ez semmi jót nem jelent, de eközben a robotok már feljöttek és már a fegyverválasztás is megvolt. Jane két viperával megy a meditáló felé, én pedig egy szamuráj kardot fogok a kezembe és mint egy testőr követem. Semmi kedvem az emberek megöléséhez, de ha választanom kell Jane és a többiek között akkor egy teljesen logikátlan, szinte emberi döntést hozok: inkább Jane élje túl és a végén megadom magam.

_________________
XI.parancsolat: Ne bántsd ok nélkül felebarátodat, mert akkor....
....nos akkor megöllek, vagy eltöröm pár csontod.
Junkbot
Junkbot
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 30
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Junkbot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 03 Feb. 2015, 09:47

Elkezdtem be melegíteni mint a bokszolok. Táncolva ugrálni, meg mozgatva minden izmomat, ki élesíteni az érzékszerveimet, jobban elmerülni lupine mivoltomban egyesítve a páncélommal, a mérnöki tudásommal, a shieldes kiképzésemmel és az évek során szerzet tapasztalataimmal.
A zene miatt nem hallottam, hogy a versenyzők miket beszélnek, én az ellenfeleim felmérésével voltam elfoglalva ne azzal, mit is társalognak. Mikor a zene elhalkult akkor hagytam abba a bemelegítést, és egy alap állásba váltottam mely könnyedén átváltható védekezésre támadásra. Csak figyeltem mit mond az Omegás. Mutatta a 8 - kát akit lerendeztem a hallottakat, és az androidot és az ötöskét akik látszólag egymásra találtak. Csak egy győztes lesz jutalommal. Valami azt súgta, hogy nem csak, vagy nem pénz a jutalom. Van valami még itt a háttérben. Nem tudom miért éreztem magamat így de ez az érzés bosszantott. 
Az új szabály, hogy zúzunk le egy versenyzőt aztán egy robotot ésszerű volt. Kellően meg nehezíti a dolgunkat.
Na nézzük vagyok én, a meditáló, a libabőrös csajszi, és az android csajszi páros. Kaptunk négy dupla kardos gépet ellenfélnek. A meditáló még mozdulatlan, öt utoljára kell hagyni. A 5-ke viperákat vesz magához, az android egy japán kardot. A libabőrös meg két tört. Én továbbra se veszek magamhoz fegyvert. H kel létre hozom, vagy ki szedem az ellenfél kezéből. 
Meg szólal a vissza számlálás tíztől. A karomon lévő pajzsot meg változtatom a páncélom rendes alakjára egyenesen a vállaimig. a kézfejemen továbbra is egy ujjatlan kesztyű szerűség van de a páncélból, hogy erősebb legyen az ütésem, védekezésre alkalmas legyen a páncélom, és szabadon legyenek a karmaim. 
Lejárt az idő, figyelnem kellet az összes versenyzőt és a robotokat. A versenyzőket figyeltem az orrommal a gépeket a fülemmel. Az összes érzékemen kívül erre a kettőre emeltem nagyobb hangsúlyt. 
Csodás gondoltam magamban a mutáns csajszi jön ellenem törökkel. Elég erős, mert egy ütéssel leszedte az elején a gépet. Nem hagyhatom, hogy hozzám érjen. De várom a támadását.

_________________
Raktárépület - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Feb. 2015, 19:45

Kezdetét veszi az utolsó kör, és Jane Junkbottal együtt elindul a meditáló férfi felé. Eközben természetesen a két robot is feléjük halad. Jane megpróbál még a robotok érkezése előtt rátámadni a férfire, viperáit megforgatja kezében, és néhány futólépés után oda is ér hozzá. Ahogy ütésre emeli a kezét, a meditáló férfi szemei felpattannak, és villámgyorsasággal tűnik el a támadás irányából. Szemmel alig követhetően mozog, egyetlen pillanat alatt Jane mögé kerül, és egyszerűen hátba rúgja. Így Janet a támadás lendülete és a rúgás ereje egyszerre viszi előre, gyakorlatilag nekiesik a kardos robotoknak, akik szintén meglepődnek a dolgon, de arra még van idejük, hogy kardjukat felemeljék. Az egyik kard oldalba találja Jane, és átszúrja.
A másik robot továbbhalad, és mivel a szupergyors férfi most a robot és Junkbot között áll, őt támadja először. A férfi jóformán háttal áll Junkbotnak.

Kyle teljesen átadja magát állati énjének, érzékei kiélesednek, tisztában van minden ellensége mozdulatával, érzi Jane félelmét, a lila nő minden lépésével erősödő szagát, hallja a robotok alkatrészeinek súrlódását, ahogy fém fémet érint. A robotok már úton voltak a nő és Kyle ellen is, de még kell nekik néhány 5-6 másodperc, míg ideérnek. Ez pedig elég a nőnek, hogy támadásba lendüljön. Az első, amit Kyle észrevesz, hogy hatalmas düh árad a nőből, arcán eltorzítja a harag. Ahogy közelebb ér, már az is látszik, hogy a bőre nem egyszerűen lila színű, sokkal inkább lilán izzik, és valamiféle lilás gőz párolog ki belőle.
Az utolsó pár lépésnél üvöltve kezd rohanni Kylera, és mielőtt odaérne, mindkét kést az arca felé hajítja. Kyle ugyan várt valamiféle támadást, de a tőrök kicsit meglepik. Reflexből a pajzzsal védett karját maga elé tudja rántani, így a tőrök ártalmatlanok, de egy pillanattal később az egyik alkaron becsapódik a nő ökle, és minden nanotechnológiai védelem ellenére, komoly fájdalmakat okoz. A nanopáncél szilánkosra tőrik, Kyle jobb karján, és érzi, hogy egy komolyabb zúzódást is összeszedett, szerencsére a csont nem tört el. A nő pedig nem áll le, újabb dühkitörés közepette kezdi záporoztatni megsemmisítő erejű ütéseit.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Junkbot

Témanyitás by Junkbot Szer. 11 Feb. 2015, 14:51

BETÖLTÉS----100% KÉSZ
Miközben követem Jane-t, a robotok is megindulnak felénk és ezt ő is észrevette. Valami nekem egyáltalán nem tetszik ebben a meditáló fickóban, de miközben ezen gondolkozom már ott is vagyunk. Jane lesújtana, de ekkor a fickó villámgyorsan elszáguld, és a hátába érve belérúg. Mintha minden lelassult volna és ezt csak egy rossz filmszalagról nézném, de a történtek akkor is mélyen megráznak. A meditálónak hála az egyik robot leszúrta Jane-t. Hirtelen mintha milliónyi új adatot kellene feldolgoznom egy másodperc alatt és még egy régi emlék is bekúszik apáról. Az utolsó mondatairól, az összevert arcáról, és arról a tényről hogy miattam halt meg. Pontosan nem tudom hogy mit érzek, de mintha az összes belém kódolt tisztességet és emberséget elvesztettem volna és csak egy üres fémdoboz maradtam volna. A meditáló srác előttem áll és háttal és ez számomra a tisztességtelen előny, ami megtorláshoz vezet el.
A kardommal azonnal lesújtanék és szinte biztosan eltalálnám, lehetőleg a feje függőleges kettészelésével. A következményeket meg se várva a testét pajzsnak használva a robotokra támadnék és nekik is a fejüket szegném, a csapásaikat pedig a meditáló holttestével fognám fel úgy, hogy lehetőleg beleakadjon a kardjuk. Ezután őket félredobva Jane-hoz sietnék és megnézném hogy életben van el. Nincs b terv nincs kegyelem, itt most elszabadultam és mindenkit megölök: a műsorvezetőt, a szervezőket, a versenyzőket és mindenkit aki miatt ma Jane itt van és meg kell hogy haljon.
#12. HIBAKÓD=ÉRZELMI ADATHALMAZ ÖSSZEOMLÁS
JAVÍTÁS=A BOSSZÚ.EXE FÁJL INDÍTÁSÁVAL MEGOLDHATÓ A HIBA

_________________
XI.parancsolat: Ne bántsd ok nélkül felebarátodat, mert akkor....
....nos akkor megöllek, vagy eltöröm pár csontod.
Junkbot
Junkbot
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 30
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Junkbot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Kyle Collins Vas. 15 Feb. 2015, 09:14

Elkezdődőt hát, az utolsó menet. A szabályok egyszerűek. Iktaski egy ellenfelet majd egy robotot, ezt ismételve addig amíg egyedül maradsz és nyersz. A trófea nem tudom, hogy micsoda végül is. Mert volt szó pénzről, de a bemondó valamiért furcsán említette a nyereményt mintha lenne valami mögötte. 
Figyeltem a teljes környezetemet az érzékszerveimmel. Rám a lila csaj és egy robot támadott. Király pont az a csaj aki egy ütéssel lezúzta az első körben a gépet.
A felém támadó nő csak úgy bűzlőt a dühtől, látszott rajta, hogy nagyon nyerni akar. De ezt sajnos nem engedhetem meg neki. Amikor közelebb ért fura dolgot vettem észre, gőzölög és izzik lilásan a bőre. Ez két lehetőséget jelent. Vagy egy olyan mutáns aki egy réteget hoz létre a bőrére ami növeli az erejét. Vagy ami a legrosszabb lehetőség a nő egy gamma fertőzött. Vagy is minél dühösebb annál erőseb lesz. Ha ez az igazság akkor nagy pácban vagyok. Egy Hulk-ot nem igen tudok lezúzni, könnyen. 
Az üvöltéséből meg állapítottam valamit.
-Kis lány, büdös a leheleted. 
Meg, hogy gyorsan kapjam a kezem magam elé, hogy kivédhessem a késeit. Hiába volt meglepő a támadása, sikerült kivédenem reflexből. De így egy védelmi pózban vagyok a támadó bige ellen. Legnagyobb meglepetésemre eltalált. Az alkaromat elkapta. Éreztem, ahogy bele csapódik az alkaromba az ökle. Ahogy minden nanit páncél szét hullik az alkaromról és a ténylegesen a karomat kapja el az ütése. Hiába volt a páncélban regenerációs program ezt a zúzódást nem gyógyítja meg elég hamar. Fájó, kellemetlen zsibasztó érzés fogja el a karomat. De nem hagyhatom abba a védekezést. Ki kel várni amikor tudok támadni. Annak érdekében, hogy megölhessem. Nem állt le, újabb támadás intéz. Csak úgy záporoznak az ütései. 
A lábszáramra igyekszem borotva éles tüskés védő pajzsot növeszteni majd bele rúgni az oldalába. Meg kell szabadulnom a támadásaiból. Arra a helyre ahova támad több tüskét is növesztek, hogy sérüljön minden egyes ütéstől. Piszkosul fáj minden ütése. De próbálok ki kerülni. Majd hátra ugrani és viszonozni a kés dobálást neki. Csak én vagy tíz késsel próbálom meg. Fő célom a szemei, a nyaka és a szíve.

_________________
Raktárépület - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 17 Feb. 2015, 16:00

Junkbotot megrázza az, ami Jane-nel történt, de hamar összeszedi magát, hogy bosszút állhasson a tettesen. Mégha nem is közvetlenül a meditáló alak okozta Jane sérülését, Junkbotnak először egy versenyzőt kell kiiktatnia, hogy a robotok közül is végezhessen eggyel, különben beküldenek másik robotot az elhullott helyett. Junkbot rá is támad a férfire, aki azonban emberfeletti gyorsaságát most is kihasználja. Mivel nem csak Junkbot, hanem a szemből érkező robot is megtámadja a gyors fickót, a férfi mindkét támadás elől egyszerre tér ki. Az eredmény, hogy Junkbot kardja a szemből támadó robot fejében akad el, ami aztán a földre esik működésképtelenül.
-Nem-nem, az 5-ös versenyző még nem esett ki, így a robot sem halhat meg – szólal meg a kommentátor, és azonnal új robot emelkedik ki a földből.
Junkbot is láthatja, hogy a másik robot, amelyik leszúrta Jane-t, már a gyors fickó felé indul, de Jane még életben van. A földön térdel ugyan, de az oldalán tátongó seb elkezd összeforrni. Valószínűleg szintén mutáns lehet, mert a seb olyan sebességgel tűnik el, hogy még a vérveszteségtől sem nagyon kell tartania Jane-nek. A gyors fickót el láthatóan meglepi, de közben az új robot is rá támad, így kettő elől kell kitérnie – igaz, a képességével ez még nem túl nagy kihívás.

Kyle úgy dönt, hogy megpróbál néhány ütést még kivédeni, mielőtt ellentámadásba kezd a pengékkel a lábán. Az ütések egyre komolyabb fájdalmat okoznak, ha nem lenne a nanopáncél, akár egyetlen ilyen összezúzná a csontjait. Négy-öt zúzódás összeszedése után viszont sikerül rést találnia, és a tüskékkel megspékelt rúgás láthatóan fájdalmat okoz a nőnek – csak éppen feltűnő sérülést nem. A tüskék nem hatolnak át a bőrén, bár láthatóan a támadás helyén a bőre egy időre visszafakul, elveszti kissé a lilás színét.
Ezután van ideje Kyle-nak a kések dobálására, a nő főképp az arcát védi, és az oldalát, ahol a rúgás az előbb eltalálta. A kések hasonló hatást érnek el, lilás bőre több helyen megfakul. Mikor újra támadásba lendülne, akkor veszi csak észre, hogy a két robot közben odaért a pároshoz. Az egyik Kyle és a nő közé áll, és Kyle felé vág, ez ellen viszont védelmet nyúj a nanopáncél. A másik robot oldalról támad a nőre, aki az utolsó pillanatba hajol el, és egy erőteljes ütéssel horpasztja be a robot páncélját. Ez a robot azonban láthatóan szívósabb, mint a korábbiak, az ütés után is tovább támad, ez a nőt is meglepi, és a robot rúgásától a nő hátratántorodik.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Junkbot

Témanyitás by Junkbot Szer. 18 Feb. 2015, 14:48

BETÖLTÉS---100% KÉSZ
Korábban felmértem az emberi dühöt. Értelmetlen bosszúvágy, ami sose vezet a megoldáshoz. Úgy gondoltam, mivel nem vagyok ember ezért én nem vagyok képes ilyen értelmetlen cselekedetekre, de tévedtem. Most is csak a bosszúvágy hajt.
A fickóra azonnal rátámadok, de az emberfeletti gyorsasága felhasználásával kitér, én pedig az őt megtámadni akaró robottal végzek. A kommentátor rögtön jön a szabályzattal, de engem a mondanivalójában csak az érdekel, hogy Jane nem halt meg. Rögtön lenyugszom és átértékelem a helyzetet. Jane jól van és a jelek szerint mind a két robot a meditáló felé tart, így van ideje a gyógyuláshoz, mert mutáns. Viszont a meditálót így képes lennék legyőzni, ha a sebességét ellene használom fel. Mivel az egyik még nem ért ide, talán képes lennék odaterelni őt a robothoz és így elvégzik helyettem a piszkos munkát. Bár ahogy elnézem a meditálónak koncentrációra van szüksége a villámgyors helyzetváltoztatáshoz, így ezt is fel tudom ellene használni.
A tervem egyszerű: olyan irányból rontok neki ordítva, hogy csak a másik robot felé legyen képes rohanni, vagy a további harcoló felek, a Lupine felé. Ezután már egyszerű kiszámolni hogy merre fog újból kitérni, de ott én már várni fogom pár halálos kardcsapássál.

_________________
XI.parancsolat: Ne bántsd ok nélkül felebarátodat, mert akkor....
....nos akkor megöllek, vagy eltöröm pár csontod.
Junkbot
Junkbot
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 30
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Junkbot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Kyle Collins Szer. 18 Feb. 2015, 21:22

Utcsó menet. 
A lila maca támadt rám. Az android és az ötöske a meditáló ellen harcolnak. Egy kicsit éreztem is a vér szagát, ahogy a húsába hatol a penge. De nem fordítottam rá nagyobb figyelmet. Csak arra, hogy megszűnt az édeskés illata a levegőből. Regenerálodó a csaj. Nála a lefejezés lesz a célom. Ha össze kerülnék vele.
De figyeljünk a jelenlegi ellenfelemre a csajszira. Védekezek az ütései ellen. De egyre sz*arabb. Nagyon komolyakat ad bele, nem tudnom meddig bírja a páncél védelmem, de komolyabb sérülést is szenvedhetek tőle ha nem vigyázok. 
Kivárom, kivárom, kivárom, és meg van, eljött az idő, hogy támadjak. Majd támadok is, erősített pengés rúgás, kések. Mind sikerül bevinnem, de sajnos sebeznem nem sikerül. Csak egy észre vétel, a támadás után kifakul a bőre. Szóval lehet, ha közvetlenül fakulás után mielőtt vissza tér a lila színes gőzös izéje, és ott támadom légyőzhetem.  
De mielőtt támadhatnék az a fránya harci robotpáros ide ért. Nem olyan baj, csak nem tudok egyből támadni. De legalább lefoglalják a kis macát egy időre.
Az engem támadó belém akarta vágni a kardját, de a páncélom erősebnek bizonyult és meg állította a pengét. 
-Pótlás.
Szóltam el magam. Majd aztán a robot nyakát meg ragadtam, és a kardot tartott csuklóját amelyet úgy mozdítottam ki mely egy embernél szilánkosra törné a csontjait. Nem a támadás volt az elsődleges célom, hanem az elvesztett nanitok pótlása. A páncélom fizikai kontaktussal elkezdte a robot külsejét feldolgozni ott ahol megragadtam, de csak kevés alapanyagot mertem volna ki (ha sikerül) belőlük, éppen csak párat pótolni, de ezzel gyengíteni a gépet. 
A robotot megragadva neki iramodnék a macának. Pajzsként és faltörőkosként használva a gépet.
 Majd öt támadást próbálnék be vinni. Mind az őt azzal kezdődik, hogy a kezemben levő gépet hozzá vágnám a roham után. Aztán a (1.) nyakát, (2,) mellkasát, (3.) oldalát, (4.) csípőjét, és (5.)1 combját támadnám. Támadásom felépítése, hogy a bal kezemmel elő támadást végzek, mellyel elérem, hogy ki fakuljon a bőre, és közvetlenül utána oda támadok a jobb kezemmel is, hogy meg sebesítsem halálosan.
De ha ezek nem válnak be egy egyszerűbb, de perverzebb támadásba kezdek. Nem a testét, hanem a ruháját támadom, hogy felső teste mezítelenné váljon, és le foglalja a kezét a teste eltakarása. Ami közben igyekszem kivégezni.

Mindezek mellet gondosan figyelve a minket támadó robotokra, amiknek igyekszem kivédeni a támadásukat és saját maguk ellen fordítani azt.

_________________
Raktárépület - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 21 Feb. 2015, 10:52

Junkbot kidolgozza taktikáját, és elindul, hogy sarokba szorítsa ellenségét. Eközben Jane is feláll a földről, oldalán már szinte teljesen eltűnt a seb. A robotok láthatóan a szupergyors férfit gondolják a legnagyobb fenyegetésnek, ezért mindkettő őt támadja, és most már Jane és Junkbot is ezt teszi. Junkbot terve végül sikerül, a férfi valóban gyors, de muszáj koncentrálnia a képessége használatához, nem tud egyfolytában ilyen sebességgel mozogni. Miután négyen sarokba szorítják, végül elvét egy mozdulatot, és Junkbot csak erre várt. A kardja átszalad a férfi testén, aki Jane-nel szemben nem tűnik valami szívósnak, és bár megpróbál még mozogni, végül összeesik.
A robotk ekkor azonnal célpontot váltanak, egyikük Jane-re, másikuk Junkbotra támad. Jane viperái rövidebb fegyverek, mint a robot kardja, ezért megpróbál a robot közelébe férkőzni. A másik robot úgymond egyenlő ellenfél Junkbot számára. Kardjával indít csapást, amíg Junkbot fegyvere még a halott férfi mellkasában pihen.

-Egy versenyző kiesett, így egy robot is kieshet most már! – Jelenti be a kommentátor. - A robotot bárki megölheti, nem csak az, aki a versenyzőt kiejtette! – Teszi még hozzá a férfi.

Kyle eközben szintén kieszel egy tervet a lila nő legyőzésére. Láthatóan lupine ereje felülmúlja a robotokék, így valóban sikerül a robot csuklóját szétroncsolni. Ezután a nanitok munkába állnak, és némileg sikerül regenerálnia magát a páncélnak. A robot másik kezével ütlegeli ugyan Kyle-t, de a páncél miatt ez inkább csak lökdösésnek érződik belülről.
A nő újra felveszi alapállását, és a rá támadó robot csapásai elől kitér, de mielőtt bevihetne neki egy ütést, Kyle gyorsvonatként robog át rajta. A nő a földre esik, ahol aztán Kyle elkezdi megsorozni őt. Amikor a harmadik ütésnél jár, a nő hangosan felsikolt, az oldalánál már korábban is megfakult a lilás szín, most pedig az ütés erejétől komoly sérüléseket szenved, hallani a bordák reccsenését. A többi támadás nem különösebben hatásos, bár a bőre ezeken a helyeken is veszít lilás színéből.
Mikor aztán Kyle a nő ruháját tépi le, a nő egy pillanatra időt nyer, mert tulajdonképpen nem éri újabb támadás. Ekkor páros lábbal rúgja le magáról Kylet, aki emiatt kábé hét métert repül hátrafelé, elterülve a földön. A hasat ért rúgás nagyon erős volt, ha korábban Kyle nem pótolja a nanitokat, akár bele is halhatott volna, így viszont csak komoly zúzódásokkal megúszta. Nehezen lélegzik, és komoly fájdalmai is vannak, de összességében képes a harcot folytatni.
Ugyan ez nem mondható el a nőről. Ahogy lerúgja magáról Kylet, a mellette álló robot lesújt rá a kardjával. Eddig nem igazán maradt már a lila ködből, és a nő arcán düh helyett inkább a félelem és meglepettség látható. A kard a félmeztelen testen könnyedén hatol át, a nő pedig kileheli lelkét. A robot, amit Kyle faltörő kosnak használt, eközben feltápászkodik, és ép kezében a karddal elindul felé ismét, ahogy a másik robot is, aki végzett a nővel.

-És megvan a második kieső is! Még egy robot mehet a roncstelepre.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Junkbot

Témanyitás by Junkbot Hétf. 23 Feb. 2015, 15:26

BETÖLTÉS------100% KÉSZ
Én nem vagyok olyan mint egy ember, nekem vannak szabályaim. Én nem gyilkolok csak úgy kedvtevésből, vagy mert ezzel bíztak meg. Én csak akkor ölök, ha az áldozatom ezt kiérdemelte. De vajon mindig kiérdemlik? Ez a kérdés foglalkoztat mikor a kardom a meditáló srác testébe vágódik és kivégzi. Elvettem egy újabb életet, de ő kis híján megölte Jane-t, akihez jobban viszonyulok. Viszont a halálozás nem ér véget, rögtön észreveszem, hogy a Lupine ellenfele, a lila bőrű nő is meghalt. Vele egy robot végzett és mivel a Lupine nem volt a közelében, így nem tudom, hogy kegyelmezett volna vagy sem.
A kommentátor szerint már két robotot ki lehet iktatni, ami jól jön, mert éppen két robottal állunk szemben. Jane elindult az egyik felé, őt nem kell annyira féltenem, inkább a magam dolgával foglalkozom.
Amint a robot a közelembe ér, rámérnék pár csapást amiket biztosan kivéd, de amikor válaszcsapást mérne, a kardommal oldalra lököm a kardját és egy bal horgot küldenék be neki. Az ütés elegendő ahhoz, hogy nyerjek pár pillanatot, ami alatt a lábát vágnám le, majd a szinte szokássá vált fejlevágással végezném ki. Ezután Jane ellenfele felé indulnék, de közben elszedném az ellenfelem kardját és meglepetésszerűen hasítanám fel a robotot. Ha legyőztük a robotokat, megnézném hogy van Jane, majd mondanám neki:
- Csupán egy ellenfél és te fogsz nyerni, de lehetőleg próbáljuk meg nem megölni őt ok nélkül. Rendben?

_________________
XI.parancsolat: Ne bántsd ok nélkül felebarátodat, mert akkor....
....nos akkor megöllek, vagy eltöröm pár csontod.
Junkbot
Junkbot
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 30
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Junkbot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Kyle Collins Csüt. 26 Feb. 2015, 08:35

Hallottam, ahogy a műsorvezető közli, hogy meg van az első ki esőnk. Szemem sarkából láttam, hogy ötöske és az android lezúzták a medítálott. De időközben én is végeztem a nőcivel aki rám támadt, úgy mond. A rám támadó robotokat még nem akarom ki iktatni, jól jöhetnek, így csak kivédem a támadásaikat és arrébb lököm őket.

Azt a rúgást nem kellet volna hagynom. Már fél térdre helyezkedtem, miután földet értem, a kezeimet a padlóra tettem, hogy tovább pótoljam a nanitokat, amíg nem ér támadás. Sz*r fájdalom amit érzek, a levegőt is nehezemre esik venni, elégé be talált az a rúgás. De most igyekszem kipihenni, és a gyógyító program is fútt. Remélhetőleg helyre rak, de a harcot tudom folytatni könnyedén. Csak kellemetlenül. 
Már figyelem a pályán lévő összes robotot és az ötöske párosát is. Mi lesz a következő lépés, azt figyelem. 
Sajnos a korábbi két ellenfél robot felém halad. Mint már korábban gondoltam magamba nem végzek velük, csak kivédem a támadásaikat, és igyekszem eltaszítani magamtól őket, vagy egymás ellen fordítani. 
Miközben játszadozok a két rám támadó robottal módosításokat végzek a páncélomon. Mind egy védelem céljából alakul ki. A lábszáramon felfele álló éles pengéket alakítok ki, az alkaromon is ugyan így teszek. A vállaimon tüskéket. A hátamon viszont a gerincem mentén végig lefele irányuló tüskéket, a derekamnál és a lapockámnál felfele irányuló tüskéket. Így ha támadás ér, a támadó fél is sérül nem csak én. 
A karmaim is készen állnak a harcra. 
Ha a kis páros támad örömmel fogadom őket a két "barátommal" gondoltam most az engem támadó robotokra. Bár igaz nem feltűnően elkezdtem a páros felé menni, és terelni a gépeket is. Túl erő úgy mond most nálam.

_________________
Raktárépület - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 28 Feb. 2015, 14:05

Junkbot és Jane a robotokra figyelnek elsőként. Jane egyik viperájával lefoglalja a robot kardját, így közelebb tud lépni ellenfeléhez, és a másik viperával támad. A robot nyakára mér erős ütéseket, és komoly roncsolódást okoz, de a robot még talpon van, és hátrébb löki magától a lányt, aztán a kardjával felhasítja a karját. Jane a sebhez kap, még ha hamar be is fog gyógyulni a seb, a fájdalom láthatóan valós.
Junkbot fémborításán csattan az ellenfél kardja, mivel rögtön támadni akart, mikor a robot kardja már felé suhant. Valószínűleg a kard és a robot is erősebb, mint a korábbiak, mert Junkbot különlegesen ellenálló fémváza megsérül. A bal vállán sérül meg Junkbot, de egyelőre csak a borítás roncsolódott, a mozgásért felelős részek nem sérültek. Ezután Junkbot már tényleg támadásba tud lendülni, a robot valóban hárítja a csapásokat. A visszatámadásnál Junkbot terve beválik, a bevitt ütés után az erőteljes vágás csaknem teljesen leszaggatja a robot lábát, ami ezután nem tekinthető komoly ellenségnek. Junkbot kivégzi ezt a robotot, és Jane ellenfele felé indul. Sajnos a meglepetés nem kivitelezhető, mert nem áll háttal Junkbotnak a robot, de mindenesetre már ketten vannak a robot ellen.
-Ez aztán az optimista hozzáállás – válaszol Jane, és egy pillanatra elmosolyodik, miközben karján a vágás elkezd összeforrni.
Eközben már Junkbot is látja, hogy Kyle feléjük közelít, miközben a két robot csapásait hárítgatja és kerülgeti.

Kyle egy szusszanásnyi időt kap csak, hogy átalakítsa magát. Érzi, hogy a tüskék nem annyira erősek, mint ahogy tervezte, és nincs is olyan sok belőlük, túl sok a sérült nanit a szervezetében már ahhoz, hogy teljesen beborítsa vele magát. Mire a két támadó robot odaér, Kyle már talpon van, és mivel csak a védekezésre összpontosít, egyelőre tudja magát tartani. Tüskéi segítségével a kardok csapásait tudja hárítani, és közben hátrálva, a támadások elől kitérve elindul Jane és Junkbot párosa felé. Látja, hogy ők még az egyik robottal harcolnak.

-Úgy tűnik, közeleg a finálé! De milyen esélyekkel nézhet szembe a favoritunk, ha ellenfelei összefognak? – Kérdi a kommentátor, és favorit alatt egyértelműen Kyle-ra céloz, hiszen a kivetítő szerint még mindig ő a legesélyesebb győztes, ellenben a legjobb szorzója Junkbotnak van.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Junkbot

Témanyitás by Junkbot Kedd 03 Márc. 2015, 14:46

BETÖLTÉS-----100% KÉSZ
Jobbra nem is számíthattam volna. A tervem dugába dőlt és az egyik nyavalyás robot mélyen a vállamba vágott, mondjuk szerencsére a hidraulika egyben maradt és az ellenfelem is harcképtelen lett. A második robotot viszont nem sikerült elintézni, de mivel ketten vagyunk egy ellen, így van esélyünk.
- A terv a következő: figyelemelterelés. A két oldaláról támadjuk meg és mivel csak egy irányba tud nézni, nem lesz nehéz elintézni. Te tereld el, én támadok, majd cserélünk. - mondom Jane-nak, majd belekezdek a tervbe. Először megvárom, míg Jane megtámadja a robotot és mikor rá figyel én azonnal a hátát és a fejét céloznám meg meg. Ha felém fordulna és támadna, akkor védekezésbe megyek át, de addig Jane el tudná intézni hátulról. Lényegében a robot hiába fordulgatna, a terv csak az időzítésen múlik és itt már biztos hogy nem futamodunk meg.
A robot elintézése után azonnal reagálnom kell a közelgő fenyegetésre, mégpedig a Lupine és a két robot közeledtére, mert úgy tűnik hogy ide akarja őket vonzani. Ami azt illeti rövid nézelődés után be tudok gyűjteni pár információt a Lupine páncéljáról. Nanitokról van szó, amik igazából kis mikrorobotok és ezzel képes bármilyen fegyvert létrehozni. Legalább is ennyit sikerült megtudnom róla, így nem lesz könnyű ellenfél. A terv a következő: a legyőzött robot testét pajzsnak használnám, és úgy próbálnék a Lupine közelébe kerülni, de nem támadás jár a fejemben.
- Talán jobb lenne ha beszélnénk. - mondanám neki, ha közel érek és ha meghallgatna akkor mindent elmondok:
- Szerintem itt senki se jár jól, mármint a győztes. Sejtésem van róla, hogy itt a győztes nem fog semmilyen jutalmat kapni, de ha segítesz én tudok neked fizetni. A terv csak annyi lenne, hogy eljátszod a megadásod és én is, aztán pedig kiderül mire készülnek. Ha nem így lenne, akkor is fizetek neked. Mit szólsz? - természetesen ha nem hallgatna meg, akkor nem mondok semmit, de ha igen, akkor ezeket is úgy mondanám el, hogy csak mi ketten halljuk.

_________________
XI.parancsolat: Ne bántsd ok nélkül felebarátodat, mert akkor....
....nos akkor megöllek, vagy eltöröm pár csontod.
Junkbot
Junkbot
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 30
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Junkbot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 03 Márc. 2015, 15:07

Az arénában hárman maradtunk. Igaz közben támadnak engem a robotok, és nem sikerült annyira jól a tüskék mint vártam. De meg teszi egyenlőre. Utasítom a nanitokat, hogy az elhalt bőrhám sejtjeimet, és a sérült nanitokat zabálják fel és használjak új nanitok alapja ként. Miközben a talpamon keresztül is vegyék fel a szükséges anyagot a talajból. Amit akkor tudnak jól csinálni ha minimum öt percre le állok. A tenyereimben lévő páncél rész is a nanit pótlásra van állítva. Szóval felkészültem a pótlásra. Folyamatosan védem a támadásokat. De meg untam. Igaz hallottam, hogy hozzám szol az android, illendően válaszolok is neki.
-Megjátszani, hogy feladom? Te viccelsz. Nem a pénzért csinálom. Hanem a vadállat részem tápolása céljából. A nyeremény hidegen hagy. Alfa akarok lenni. Ezért nem veszít ehetek soha! De ha vége ennek az egésznek keres fel kijavítom a hibáidat.
Ezzel befejezve neki indulok. Meg ragadom az engem támadó robotok vállait. Vagy is meg próbálom meg ragadni. Annak érdekében, hogy az 5-ke csapata felé rohanásom közben feléjük fordítsam és húzzam. Igaz nem fogom meg sokáig őket csak addig amíg oda fordítom, hogy lássák kettőjüket. Jó magam kihasználva Lupin mivoltomból adódó sebességemet elkezdek rohanni feléjük de nem támadás céljából. Az utolsó percben irányt váltok. Kellő távolságba próbálok menni mind a robotok akiket immár reményeim szerint sikerült a párosra irányítanom, és mind a párostól. Mikor úgy érzem kellő távolságra vagyok tőlük féltérdre ereszkedek. Persze végig őket figyelem közben. Készülve a támadásukra. De most ha mind ez sikerült. Le állok kicsit. A kezeimet a talajra téve, elkezdem pótolni rendesen a nanitokat amíg van rá időm. Ezt addig csinálom amíg csak meg tehetem. Igazából a párosból a csaj érdekel engem a legjobban, a regenerációs hatalma. Ha rá tehetném a kezem a képességére vagy az egész testére korlátlanul tudnám pótolni a nanitokat az ő testéből, vagy az enyémből ha sikerülne ki alakítanom általa ezt a képességet nekem is. Az androiddal nem volt semmi bajom. Még azt is fel ajánlottam neki, hogy mérnöki tudásom által segítek kijavítani a hibáit. A fő díj nem érdekelt. Csak az ötöske és a vadállatom elő hívása. Teljes mértékben elő akarom hívni magamból a bestiát. Szükségem van minden erejére.

_________________
Raktárépület - Page 2 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 04 Márc. 2015, 21:18

Junkbot tervet készít Jane-nel, és a robotot két irányból támadják. Jane sebe lassan beforr, miközben megpróbálja elterelni a robot figyelmét néhány támadással. A robot okosabb annál, hogy ilyen simán bedőljön ennek a trükknek, így a másik irányból érkező támadásokat is hárítja, amikkel Junkbot próbálkozik. Még el kell játszani párszor vele a macska-egér játékot, mire sikerül annyira megosztani a figyelmét, hogy végül bekapjon egy végzetes találatot.
Eddigre Kyle-nak is volt ideje, hogy kicsit összeszedje magát, a nanitjai működésbe lépnek, és bár a bőre mindenhol bizsereg, érzi, hogy a nanitok kezdenek regenerálódni. Ekkor kerül sor Junkbot rövid ajánlatára, amire Kyle válaszol is, vagy legalábbis úgy tervezte. Valójában viszont már annyira átadta magát állati énjének, hogy amit ő beszédnek gondolt, az inkább csak morgások és vicsorgások variációja, amit a szájából kiálló agyarak is eltorzítanak. Nehezen ugyan, de kihámozható néhány szó és szókapcsolat, mint például a „vadállat”, az „alfa”, vagy a „vége az egésznek”.
Ezután lupine gyorsaságát használva Kyle megpróbál lelépni a robotok mellől, hogy a másik két versenyzőre terelje a figyelmüket. A két közül az egyik rögtön Junkbotra támad, aki viszont pajzsként felszerelkezett az egyik szétroncsolt robot fél testével, így egyelőre nem szenvedett sérülést. A másik robot megpróbálja tartani a lépést Kyle-lal, de egyelőre lemaradt tőle.
Jane-t viszont hidegen hagyja a robotok jelenléte, letörli a vért a szájáról, ami még akkor buggyanhatott ki, mikor hasba szúrták, és elindul Kyle felé. Nem hagy neki túl sok időt, hogy a nanitjai regenerálódjanak, bár valószínűleg nem kifejezetten ezért támad ilyen gyorsan. Hiszen a szabályok kimondják: most egy versenyzővel kell végezni ahhoz, hogy egy robotot is kiejthessenek.
Jane szapora ütéseket mér két viperájával Kyle-ra, és bár a legtöbb helyen a nanit tüskék védik őt, az ütések érezhetően erősek, és Kyle fejére irányulnak. Szerencsére Kyle készült a támadásra, így tudja védeni a fejét egyelőre.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépület - Page 2 Empty Re: Raktárépület

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.