Lotiara

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Lotiara Empty Lotiara

Témanyitás by Cerebro Szer. 29 Jún. 2016, 13:00

A Badoon női testvériségének anyavilága 42,2 fényévnyire a Földtől.

_________________
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
XMR wikipédia - minden egyhelyen a megszokott wikipédia elrendezés szerint
Fórumon kívüli elérhetőségek - minden más XMR érintettségű oldal, topsite stb
Discord chat szerver - az oldal új chat központja, ahol szinte mindig sokan fenn vagyunk
Tutorialok - az oldal újításainak listája linkekkel, hogy mi hol található
Sith és Jedi archívum - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az Little SW-vel kapcsolatban!
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Visszatérés

Témanyitás by Nyko Hétf. 04 Júl. 2016, 21:26

Hajdan, mikor még Asgard népe védte a halandókat, Sok világ népessége élvezte Isteneik hadának védelmét és az így létrejött békét. Azonban jó ideje eme Istenek nem mutatkoztak, minek hatására több bolygó védtelenné vált, s világaik felkészültek arra, hogy megvédjék magukat. Sokszor védték meg magukat, sok helyen, azonban vannak helyzetek, amikor már nem elég eme helytállás, s újra azokhoz könyörögnek segítségért, akik már régóta nem válaszoltak a könyörgésekre.

"Ősi Lángok Úrnője, könyörögve kérünk, hogy segíts rajtunk..."

Hallatszik a nyöszörgés, egy ketrecben fekvő fiatal nőtől, akit épp cipelnek el, egy felégetett településből. Két had is támadta a nők települését, s ennek már nem voltak képesek ellenállni, s felmorzsolták a védelmet teljesen.
Sok lett az áldozat, sokakat kaptak el rabszolgának, főleg a fiatalabbakat, védtelenebbeket. Mintha a két támadás egyszerre lett volna időzítve, mintha előre eltervezték volna, hogy a bolygón élőknek esélye se legyen.

Asgardban eközben egy csendes békés éjszakán, Thorhallat rémálmok gyötrik, Régen volt ilyesmiben része, ahogy látja a könyörgőket az elbukott harcosokat, akik az ő segítségéért fohászkodtak, majd törtek előre, hogy megvívják a harcot becsülettel, elszántan, amire nem volt esélyük a túlerővel szemben. Közben Halla mintha valaki olyannak a szemszögéből figyelné az eseményeket, aki látja mindezt, aki ott van, de őt magát nem látják. A szemlélő a harcok végén a könyörgő ketrecéhez sétál, majd leguggol elé, s egy halk suttogó hang hallható csak: "Segíts nekik...", de ez is érezhető, hogy nem a fogságba esettnek szól, hanem Hallanak. A hang, bár igen halk, de akár egy fiatal gyermeké is lehetne, talán egy leányé, aki aztán feláll, s egy nagy szökkenéssel eltávolodik, mielőtt az álom véget érne.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Júl. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -


//Előzmény: Thor palotája//

~ Asgard, Hyrrokkin birtoki palota ~
Az éjszaka közepén riadtam fel rémálomból, verítékezve az ágyamban. Einar békésen szuszogott mellettem s a riadalmam nem verte fel őt. Felültem s az ágy mellől felvettem köntösöm, mit magamra terítettem. Elsétáltam a hálócsarnokban levő asztalhoz s kupámba bort töltöttem, mibe bele is ittam. Eddig úgy véltem a mentális s asztrális pajzsaim képesek mindarra, hogy megóvjanak a rémálmoktól, de most nem így történt. Elfintorodtam, ez most valami más kellett, hogy legyen. A zöld rovarszerű lényeket felismertem, láttam a SHIELD-nél hasonlókat korábban, mik az űrben leleddzenek s ott is élnek. Úgy rémlett, hogy a nevük tán badoon, bár eddig csak férfiak voltak, kik Midgardra próbáltak jönni s a SWORD állomásán fennakadtak. S mindez, határozottan ima volt, mégpedig hozzám. Honnan ismertek, hisz a kilenc világot még sosem hagytam el korábban, s a más realitások nem számítottak ezúttal. Birtokoltam a tudást, mi felszabadult azok után, hogy Magni újra közöttünk s így már tudtam, hogy mi is jártunk az űr végtelenében. Oly sok ismeretlenség s oly sok tudás lehet a csillagok közt. "Drága" fivérem pedig már neki is látott az inváziónak, ha hihettünk Eyjolf-nak, s ő is Miller volt, így mi oka lett volna hazudni? S így nekem is megkellett tennem a megfelelő lépéseket, mik azzal jártak, hogy utána nézek ezen ügynek. Végtére is, hány olyan esetről tudok, mikor hozzám imádkozott volna egy teljes nemzet? Sajnos egyetlen egy ily esetet sem lennék képes felsorolni. Már csupán azon információk hiányoztak, hogy ezen népcsoport merre is él.
Elindultam ki a csarnokból, az ajtót óvatosan nyitom, nehogy Einar-t felébresszem; a folyosóra kilépve egyenest a könyvtárba veszem utam, hol néhai atyám Midgardon kívüli fajokkal teleírt kódexeit, könyveit keresem meg. Ő már a skrullokkal is oly jóban volt, így nagy ismeretei voltak, bíztam benne, hogy e fajról is vannak feljegyzései, kik valamiért engem foglaltak imáikba. S ekkor már az a kérdés is helytálló lehet, hogy honnan tudtak létezésemről s nem voltam oly idős, mint fivéreim s nővérem, kik már éltek akkor is, mikor még rendszeresen vezetett népünk tagjainak útja a csillagok közé...

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Pént. 08 Júl. 2016, 09:54

Visszatérés - Asgard
Kalandor: Halla

Halla lassú léptekkel halad kifelé a szobából, hogy Einar ne ébressze fel, majd megindul a könyvtár felé, hogy megtudja, hol is imádkoznak érte. Hosszabb keresgélés már a megfelelő kódex megtalálása is. Azonban az már elég sok információt tartalmaz a fajról, s hogy merre is élnek. Azonban nem csak egy bolygón található meg a faj, ami elsőre nehezíti a dolgot, de egy bejegyzés sok segítséget ad, miszerint a faj nemeinek tagjai nem keverednek így külön bolygón élnek a nők és a férfiak.
Loki sok mindent feljegyzett, de arra nem tett utálást, hogy tett volna ott valamit is. Azonban a sok információ alapján valamiért figyelmet fordított a fajra, legalábbis annyit, hogy tudjon róluk éleget ahhoz, ha később felhasználná őket.
Keresgélés közben többször is felhangzik a fejedben a gyermek hangja “Segíts nekik”, mintha csak valami “álomból” visszamaradt hang lenne, ami ott motoszkál tovább a tudatában.
Miközben Halla a kódexeket nézegeti, olvassa őket, minden csendes körülötte, legalábbis csak néha töri meg a csendet egy – egy folyosón sétáló személy.
Azonban, ha lehunyja a szemeit akkor látja a pusztítás, a könyörgőket, elesetteket, s azokat akik még nem adták fel, s küzdenek.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Júl. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -


~ Asgard, Hyrrokkin birtoki palota ~
Egy ideig keresgéltem a kódexek s könyvek közt, az egyetlen jó dolog, mi a nyomorult halandóktól származott az internet s a keresési indexek voltak, mellyel sokkalta könnyebben megtalálható volt, mit keresett valaki. Még szerencse, hogy mióta rátettem a kezem a könyvtárára vezettem külön könyveket a polcoknál, hogy mely könyvekben mit találok s mi hol van. Így legalább az idegen fajok részleget s könnyedén megtalálhattam. Itt volt lassabb a keresés, míg megtaláltam a képekkel illusztrált kódexben mindazt, mit kerestem. Roppant érdekes volt, mit találtam, a hím s nőstény egyedek külön világon élnek s nem keverednek, mi több gyűlölik egymást, így határozottan célszerű lesz titokban tartani, hogy asszony vagyok. Érdekes, hogy "drága" atyám oly sok figyelmet fordított ezekre, bizonyára későbbre céljai voltak vele. Jó volna megtudakolni leányomtól, vagy Eyjolftól, hogy mifélék egészen pontosan a badoon-ok, mert e nevet viselte e faj. Még most is hallottam a hangjukat, mi szinte lehetetlen volt, hisz a pajzsaimnak tökéletesnek kellett lenniük s szinte semmi sem hatolhatott át rajtuk. Mikor szemeim hunytam le, akkor pedig a képeket láttam, mit álmomban is. Valami összekötött velük, de vhaj mi? S miért most? S honnan tudtak rólam? Megannyi kérdés s válaszaim nem voltak mindeddig, így tovább kellett keresgélnem. Odakintről őreim lépteinek hangját hallottam, de velük nem foglalkoztam, dolgukat tették. A könyvet bújtam tovább s kerestem benne bármily feljegyzést, mit atyám írt, hogy mely világról származtak s mindez hol helyezkedik el. Bíztam s reménykedtem benne, hogy mint máskor is, most is roppant alapos lesz a térmágia rúnáit s jeleit felvéste a könyvbe, mellyel a bolyóra tudok jutni s nem kell a halandó férgekk segítségét kérnem mindebben. S ha már itt voltam, próbáltam bármiféle jelet, utalást, feljegyzést találni, keresni, mi utalhat arra, hogy miért pont engem találtak meg a badoon nők imáikkal s könyörgésükkel. Engem, ki nem éppen az empátiájáról híres mióta atyám azzá tett, ki ma vagyok.

felszerelés:



template nélkül:

//Egyébként ráhibáztál, a badoon férfiak jellemzően zsoldosok és mindenki féli a nevüket mrgreen //

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Szer. 13 Júl. 2016, 22:28

Visszatérés - Asgard
Kalandor: Halla

Halla hosszas keresés után talált csak rá egy utalásra, ami végül elvezette ahhoz az információkhoz amit keresett. Lotiara volt a bolygó neve, ahol a nők laktak, és nem ez volt az egyetlen dolog amit talált. Loki feljegyzései alapján nő ként volt köztük egy ideig, s ráadásul egy támadás ideje alatt. A beszámoló részletes, így még is említ egy fiatal leányt aki ellenállt, ezért megkínozták, de ő még halála előtt azt üvöltötte:
“Eljő a Lángok Úrnője és mind elpusztultok, kik az ő népének ártatok!“
Senki se vette komolyan és kivégezték a lányt, azonban pár óra múlva szörnyű tűzvész söpört végig a helyén és csak a nőket kímélte meg.
Loki feljegyezte, hogy megdöbbent, s csak egy árnyat vélt látni, de sose tudta meg, hogy pontosan mi is történt akkor.
Bár több mese volt egy fiatal, nem Badoon leány gyermekről, akit az eset előtt többen véltek látni, s bár emberre illő leírást adtak róla egy dolog nem illett bele: a pupilláiban egy – egy hatszög forma fénylett, s még írisze is. Azonban az alkatra, kinézetre más és más volt a mesékben. A feljegyzések végén még szerepel, hogy Loki talált a kivégzett lánynak állított emlékművön egy vésetet, hogy a lány a Lángok Úrnőjének hírnöke volt, ki reményt hozott a népének.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Júl. 2016, 08:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -


~ Asgard, Hyrrokkin birtoki palota ~
S olvastam tovább, számítottam olyasmire, hogy akár napokat fogok itt tölteni, vagy többet is, de úgy tűnt, hogy a szerencse ismét az én oldalamon állt s segített abban, hogy mihamarabb megtaláljam mi szükséges. Az a tény, hogy atyám asszonyként rejtezett e faj tagjai között meg sem lepett, hiszen ott volt a halott fivérem Sleipnir is, kinek az anyja volt s nem atyja. S megtaláltam a bolygó nevét is, így már a következő kódex fellapozásakor tudtam, hogy mely címke szerint keressem e helyet. Mit írt roppant érdekes volt, még a bolygó népe sem tudta, hogy ki lehet ki megóvja őket. Nem volt oly nehéz kinézni atyámból, hogy ő maga óhajtotta felvenni e bolygó megmentőjének alakját, vagy engem rávenni, hogy megtegyem, mikor még a lelkének egy része bennem volt s könnyedén irányíthatott. A leírtak alapján jómagam is lehettem mindez s ott volt még az álom s a képek, mik a pajzsaimon át is elértek. Korábban volt szerencsém olvasni, hogy efféle látomásokat kaphatnak, kik tényleg méltók minderre, vagy kijelöltek e „szerepre”. S mivel kevés oly hatalom van, mi képes minderre, s azok közül az egyik az általam is tisztelt ősi istenek, így már csak ezen tények okán sem hagyhattam ezen álmot s érzést sem figyelmen kívül. Tán nem rám szabták e feladatot, de míg a valódi elő nem kerül s el nem pusztítom, hogy tényleg én vegyem át a helyét, addig megfelelő leszek rá.
Felkeltem a kódex elől s az említett polchoz sétáltam, hol atyám a ténylegesen varázslatokat leíró kódexeit tartotta s azon belül is a térmágiát, s ott is igyekeztem megtalálni azt, melyben a Kilenc Világon kívüli helyekre való utazásokról írt, valamely jegyzetben le kellett rónia Lotiara helyzetét s azt, hogy miként lehet odajutni.

felszerelés:



template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Hétf. 18 Júl. 2016, 22:37

Visszatérés - Asgard
Kalandor: Halla

A polcon számtalan kódex közül Halla kiválasztottak azt, amelyikben ott kellett volna lennie a hely jeleinek, azonban az a lap hiányzott. Valaki kitépte, legalábbis részben. Némi útmutatás maradt, miszerint egy másik helyen át vezet az út, melynek leírása egy kicsit odébb pihen. Egy eléggé relytéjes, és nem épp túl igényes fordítás szerint az “újabb álmok” nevét viselte eme relytéjes hely, ami egy elpusztult világ volt, s a feljegyzések szerint ott van valami kapu, vagy átjáró, amit Loki is használt elsőre, mikor a bolygóra akadt, de a feljegyzések alapján a hiányzó lap tartalmazza a pontos helyét, ami rögtön oda vezet. Azonban, hogy mikor is tűnhetett el eme bejegyzés és ki volt az aki eltüntette az kérdéses. Így nem maradt más, mint azon hely és a relytéjes kapu, melyre egy utalás mutat, egy másik úti naplóba. Nincs róla sok feljegyzés. Talán egy ősi faj városa volt, mely fejlett volt, azonban mára ismét a természet az úr a bolygón. Nem tudni, hogy mi lett a néppel pontosan, melynek romvárosai a felszínen vannak, azonban az égen a részben megsemmisült holdnak köze lehetett a pusztulásukhoz, ami évszázadokkal, vagy ezredekkel korábban következhetett be. Nem lehet tudni, és Loki se fordított sok figyelmet neki, miután nem talált rajta mást csak állatokat, és növényeket a romok mellett.
Miközben Halla keresgélt, az idő csak úgy repült. Talán órák teltek el, mialatt kutatott, egyedül a könyvtár magányában, de úgy fest, hogy nem hiába. Bár az álom képek nem akartak szűnni, de némileg enyhülnek, míg nem egy hang szólalt meg.
“Váááááárnak ráááááád!” hallatszottak az elnyújtott szavak, mire rúnák melyek a bolygót jelölték felizzottak a lapon, majd a másik könyvben a kapuról készült vázlatot is, majd elsötétültek ismét
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Szer. 20 Júl. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -


~ Asgard, Hyrrokkin birtoki palota ~
Tovább olvastam s kerestem a kódexekben, pergameneken, de oly sokára találtam rá csupán mindarra, mi tényleg fontos volt a számomra. S még ott sem volt a megoldás, mert a lap hiányzott. Dühösen csaptam le a könyvet s hajítottam rá az asztalra.
< - Az átokba! – szitkozódtam undorral. >
Oly kevés informcáió volt mindez, de az nem volt titok számomra, hogy léteztek átjárók, mikkel Thor kijátszható volt s úgy ki lehetett jutni Asgardról s vissza. E szerint azonban nem csak a Kilenc Világon belülre voltak effélék, hanem azon túl is. Mindez valóban megkönnyíthette azt, hogy oly régen még Magni idejében megannyian a fajunkból kijussanak a csillagok közé. Mivel más iránymutatás nem volt azon indultam el, mit találtam s jegyzeteltem egy pergamenre lúdtollal, hogy minden fontos dolog meglegyen későbbre. Tán fertályórák telhettek el, míg kerestem a kapuról s arról a környékről, mikor ismét hallottam a hangot. Felkaptam a fejem s körbetekintettem, mint kiderült nagyon jól tettem mindezt, hiszen több mindent láttam felvillanni. Rúnákat s még valami felvillant. Felpattantam helyemről s odasiettem először az egyik s utána a másik könyhöz, hogy megpillantsam mi volt az, mi jelt adott számomra. A rúnák s a kapu. A kettő közt volt összefüggés, még az is lehetséges, hogy a rúnák, mikkel a térváltást megtudom ejteni a kapuhoz visznek, mivel egyszerűen a bolygóra érek. Úgy véltem, hogy több információt már nem találhatok e helyen, s a hangok, képek már őrületbe kergettek, így a rúnákat s a kapuval kapcsolatos információkat leróttam a lapra s ezek után elindultam összeszedni a felszerelésem. Még azt a páncélt is, mit a törpökkel készíttettem, ha minden megvan, nem is szándékozom tovább habozni, a rúnákat felvésem a levegőbe, hogy oda teleportáljak, hova azok vezetnek engem.

felszerelés:



template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Csüt. 11 Aug. 2016, 20:02

Visszatérés - Asgard
Kalandor: Halla

Halla sietve lejegyzetelte, amiket látott, hogy utána meglegyen számára minden olyan információ, ami fontos lehet. Felszerelését utána ahogy sietve összekapkodta, már neki is állt a Rúnák nap, hogy eme kalandja megkezdődhessen. Nem igazán késlekedés most, csak egyik mozdulatot a másik után tett, hogy átjuthasson az új világba. Mint gyakorlott mágia használó, nem volt túl nehéz feladat számára, hogy helyesen elvégezze az előkészületeket és magát a varázslatot is.
Ahogy végzett már indult is az ismeretlenbe.

Ismeretlen űr - „Újabb álmok”

Első megállója nem lett más, mint a romos világ, hol már jó ideje nem lehetett olyan élet, mely képes nagy dolgokat létrehozni. Azonban a korábbiak által hátrahagyott építészet, jelzi, az elődök nagyságát, tudását, mely meglepetést még a nagy pusztulás előtt. Körbenézve nem volt nagyon más, mint a romok, melyeket benőtt a növényzet és még néhány kíváncsi állat, ami oda merészkedett, de szinte rögtön el is menekültek a legalább mozdulata is.
Ami ennél azonban fontosabb lehetett, az egy masszív kapu forma, melynek oszlopai belépést rúnák dÍszelegtek. Úgy állt egy hajdani tér közepén, mint valami régi emlékmű, vagy szobor, a jóval modernebb építészeti stílusok mellett. Körülötte a talajon, a régi burkolattal, mintha erős pengék vágtak volna, nyomokat, s néhány csontmaradvány is hever ott. Minden bizonnyal harc tört ki a túlélésért, itt a kapu előtt, nagyon-nagyon régen.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Pént. 12 Aug. 2016, 09:13




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -




Miután mindent összepakoltam, mit úgy éreztem, hogy kellhet megrajzoltam a rúnát a levegőbe s a villanás után már az ismeretlen világon voltam, mit atyám talált. A biztonság kedvéért a törpök által kovácsolt páncélomban voltam, ha valami gond lenne ne azelőtt haljak meg mielőtt kijavíthatnám a hibát. Nem ez az első világ mit romokban látok s felteszem nem is az utolsó életem során. Vhaj mi okozta ezen népesség s világ bukását? A legtöbb esetben mivel találkoztam önön pusztulásokat okozták, talán itt is ez történt, de a romok alapján roppant művésziek lehettek. Nem volt nehéz magam elé képzelni ezekből, hogy miféle lehetett e hely mikor még éltek errefelé. S mégis nem a modernebbnek tűnő romok érdekeltek, hanem a kapu. Úgy véltem, hogy ezen építmény birtoklásáért mehetett a harc. A rúnákat figyeltem, hogy mit is jelképezhetnek, tudtam, hogy ezen át kell eljutnom a megfelelő világra, a badoon nőstényekére. Mindazonáltal egyelőre tanulmányoztam e helyet, nem kíséreltem meg mágiával aktiválni a rúnákat a kapun s így magát a kaput is. Csak akkor,





mikor már meggyőződtem azon tényről, hogy nem fogja a vesztem okozni mindez s nincs-e törés a rúnákban, mik robbanást okoznak, ha feltöltöm őket mágikus energiával. Ha voltak, azon esetben megpróbáltam a sérült rúnákat megjavítani s újra felvésni a falra úgy, hogy immáron ne legyen benne károsodás.
Mikoron meggyőződtem mindezekről, akkor emeltem fel a kezem s korábban látott rúnákat rajzoltam fel a levegőbe ismét s koncentrálva mágikus enerigákkal próbáltam felölteni a kaput, hogy azon a térkapu megnyíljon. Feltéve, ha atyám jegyzetei nem csaltak s valóban ez volt az a kapu. Ha nem sikerült megnyitni, tovább próbálkozom, ha azonban sikerül, akkor át is lépek rajta, készülve arra, hogy odaát a másik oldalon támadás érhet, így azonnal próbálok majd oldalra vetődni az átérkezés után.






felszerelés:



template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Pént. 12 Aug. 2016, 10:21

Visszatérés - „Újabb álmok”
Kalandor: Halla

Minden csendesen a környéken, legalábbis a természet neszein kÍvül nem lehet mást hallani. Senki sincs már ki üdvözölhetné a megfáradt vándort, ki ide érkezik, csak a múlt emlékei, amiket a táj őriz meg a jövő számára. A kaput ahogy jobban megnézi Halla láthatja, hogy az is kapott jó pár csapást, mely kárt tett néhány rúnában. Talán szándékos volt, vagy véletlen? Nem lehet tudni. Lehet csak a harc hevében, de egy biztos, nem utal arra a környezet, hogy aktÍv lett volna a kapu, mikor történtek a sérülések. Halla lassan elkezd dolgozni azon, hogy kijavÍtsa amit csak tud, miközben elkezd leszállni az este. Nem hűl nagyon a levegő egyenlőre, csupán egyes növények levelei, virágai, termése kezd el némileg fényt kibocsátani, ahogy sötétedik. Talán a régen történt szennyezések oka, vagy talán mindig is Így volt ezen a helyen. Eközben a kisebb vadak is felbukkannak, ahogy némileg fényt kezdenek kibocsájtani azok is. Furcsa több lábas nagytestű vadak jelennek meg a közelben, amik békésen legelésznek is.

A Kapun közben nem csak az úticél rúnái vannak rávésve, hanem egy érdekes felirat is, melynek szabad fordÍtása „Kapu a háború isteneinek, hogy védhessék kiknek védelmét rájuk bÍzták”.

Halla erőfeszÍtéseinek hála, a rúnák újra épek, azonban a kapu nem akar reagálni elsőre, azonban az ismételt próbánál megnyÍlik, s Halla át is lép rajta.

Lotiara

Halla egy aránylag kihalt helyre érkezik meg. Egy nagy tisztás egy erdős rész közepén. Vezet ide néhány út, de úgy fest, hogy most nincsenek nagyon itt és ez inkább ilyen imátkozóhely lehetett a helyieknek, ahol fohászkodhattak Isteneikhez. A helyről több út is vezet el az erdőn keresztül, és a lábnyomok alapján azért használják is ezt a részt, ráadásul nem olyan régen harcok is voltak itt, legalábbis erről árulkodik a vér csÍk ami egy kúszó pózban maradt holttesthez vezet, akiből több dobókés áll ki. Jobban körbenézve arrébb a bokrokban fekszik néhány nyilat kapott áldozat is. Hím mind, akiket valaki vagy valakik megöltek.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 13 Aug. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -




S végeredményben jól gondoltam, tényleg voltak sérülések a kapun is s így a rúnák is sérültek. Még szerencse, hogy nem robbant fel az egész s nem semmisült meg ez is. Ha így lett volna, időmágia révén esélytelen lett volna, hogy pontos képeim legyenek minderről. S az, hogy a kapu némiképp még egyben van bizonyítja, hogy nem volt aktív mikor a pusztulás történt. A növények, mik világítottak még nekem is elnyerték a tetszésem s a vadak, mik megjelentek nem különösebben zavartak. Csupán arra figyeltem, nehogy olyan vad is legyen közöttük, mi az életemre törne, mert azon esetben felveszem a harcot vele. Felvontam a szemöldököm mikor olvastam a feliratot, határozottan olybá tűnt, hogy asgardiak jártak errefelé még akkortájt, mikoron Magni élt s Odin nem törölte mindenki emlékét rólunk. Persze ezen törekvése a Sötét Istenek kiszabadulásával megtört, de még így is korokon s milleniumokon át sikerült, mit akart. S végül nekiláttam annak, hogy a rúnákat rendbe hozzam, miket végül fárasztó munkával sikerrel is jártam.





A kapu megnyílt s én átléptem rajta, átérés után oldalra vetődtem, de mint kiderült nem volt rá szükség a hely kihalt volt s nem volt itt senki. Végigmértem a tisztást az erdőben, nyomok, vér, tetemek, s mind a hímek. Ha ez a nők bolygója, akkor nem hagyják hátra holtaikat s sérültjeiket. A fegyverek s sebesülések egy része ismerős s archaikus, az én időmbe s fajomhoz illő, de a badoon az űrt is járja, így moderneknek is kell majd lenniük. Az első dolgom az volt, hogy egy várost, vagy települést keressek. Így a földön levő nyomokat figyeltem s azokat kezdtem, próbáltam követni ezúttal gyalogosan s nem repülve. Közben kiterjesztem a tudatomat is s így nem csak a szemeimmel, de telepatikusan is keresek a közelben túlélőket, személyeket, hogyha megtámadnak, mindez ne érjen váratlanul s kitudjak térni előlük, míg időt nem nyerek, hogy elmondhassam a hívásukra érkeztem.





felszerelés:



template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Szomb. 13 Aug. 2016, 00:23

Visszatérés - Lotiara
Kalandor: Halla

Sok a nyom, amiket úgy fest, hogy a halottak hagytak, mert mind egyforma, valamit, vagy valakit mintha kerestek volna, mielőtt utólérte volna őket a végzetük. Talán épp azzal találták szembe magukat, akit, vagy amit kerestek. Annyi bizonyos, hogy az ellenfelük látszólag primitÍvebb fegyvereket kedveli, vagy legalábbis a hangtalanabb tradicionális módszereket. Halla ahogy a nyomokat figyeli, talál párat, amik bár régebbiek, de elvezetnek innen, talán épp egy város felé, vagy kisebb településhez.
A nyomok követése közben, a tudat kiterjesztés is eredményt hoz, legalábbis valakit megérez Halla: Elsőre oly közelinek, de mégis nagyon messzinek hat az érzés, ugyan akkor, bár fiatalnak, de mégis, mintha évszázadok lennének már mögötte, s eközben ami furcsa, hogy mintha egy alvó lélek lenne, mégis szüntelen áramlanak a gondolatok, nehéz megfogni őket, vagy rendesen hozzá kapcsolódni akár. Nem badoon, sokkal emberibb, de mégse. Hihetetlenül erős lélek, mely képes megvédeni magát.
Majd egy másik sokkalta fiatalabb, kinek félelme tisztán érezhető. Egy leány gyermek, aki valahol lapulva rejtőzik. Semmi se védi az elméjét, nyitott könyv akár még egy olyannak is, aki csak kezdő a telepátiában. Ha Halla megpróbálja elérni, akkor rá is jöhet a félelmének az okára. Őt keresték azok akik holtan fekszenek most. Egy kis szökevény, akit üldöztek, s majdnem elkaptak, mikor valami rájuk rontott. Csak pillanatokra látta a csuklyás, igen gyorsan mozgó alakot. Nem ember, mintha nem is élőlény lenne. Gyorsan mozgott, gyorsan ölt Íjjal és késekkel, majd tova tűnt.
Úgy fest, hogy nem csak Halla érkezett ide, hogy segÍtsen, de a „konkurencia” úgy fest, hogy szeretne névtelen maradni a helyiek előtt.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Vas. 14 Aug. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -




A hímek nyomai olyanok voltak, mint kik kerestek valakit, valamit itt s akkor érkezett a gyilkosuk, ki alig hagy nyomot s roppant gyorsan volt képes végezni velük. Inkább tűnt orgyilkosnak, mintsem páncélos v modern páncélos személynek. A kree-knél s skrulloknál láttam korábban, hogy a nehézpáncélt kedvelik gyakorta harcoknál. Ezek inkább olyanok, mint miket a leányom, vagy Michael is hagyna, az árnyakban mozgó árnyjátékosok. De tovább is vezettek s nagy esélye volt, hogy tényleg oda vezetnek a nyomok, mit gondoltam, egy településre, vagy városba. Hogy biztos legyek mindezekben még tudatomat is kiterjesztettem, hogy élő személyeket keressek a környéken.
Az első oly furcsa volt, még nem tapasztaltam éveim során efféle elmét, mi ily érzésekkel töltött volna el. Mi egyszerre tűnt közelinek s mégis oly távolinak, egyszerre idősnek s fiatalnak. Mindez viszonyítás kérdése, hisz jómagam is még csak alig számítottam érett felnőttnek, még ha korom szerint négy és fél évszázada elértem nagykorúsá-






gomat. A fiatalokhoz képest idős vagyok, a halandókhoz képest oly távoli, de fivéreim, nővérem, Magni s a többi istenhez képes pedig évezredekkel, milenniákkal fiatalabb. Olyannak tűnt, mintha egy fejben több tudat is leledzett volna, melynek egy része idős, valós korú, a másik a fiatal, nemrég létre jött. Esetleg több személyiség, mindezek egy mentális erőkkel bíró személynek pedig roppant veszélyesek, így inkább a másik elme felé fordítottam a figyelmem, kin nem volt védelem.
Érte jöttek, kezdett érdekes lenni mindez, így az emlékeiből kinéztem mindazt, mit látott, de nem volt benne biztos a félelem elnyomta mindezt. Így hát elindultam arrafelé, hol őt éreztem, közben felrajzoltam egy rúnát, mivel azt igyekeztem elvarázsolni, hogy miként szólok a szavaimat mindenki a saját anyanyelvén érthesse, ha pedig odaértem a kis szökevényhez, akkor szólalok meg.
< - Gyere elő, nem kell félned – szóltam. – Segíteni érkeztem neked s a népednek, nem ártani nektek. >






felszerelés:



template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Hétf. 15 Aug. 2016, 08:17

Visszatérés - Lotiara
Kalandor: Halla

A kapu környékére nem érkezett senki, csupán egy rövid idő után a másik tudat tűnt el. Talán csak akadt más dolga, vagy csak úgy ítélte meg, hgoy nem jelent Halla veszélyt a számára. Így kettesben maradhatott a fiatal lánnyal, aki a hangra nem válaszolt, csak még jobban próbált lapulni, s rejtőzni. Figyeli Halla mozdulatait, hangját, deee érezhető, hogy nem tudja eldönteni, hogy bizzon e benne vagy sem. Némi hallgatás után azonban megszólal.
– Ki... Ki vagy te? – kérdi reszkető hangon – Olyan, mint ők? – teszi hozzá félve, de egyenlőre mást nem mond, csak ugrásra készen figyeli Hlla minden egyes mozdulatát.
A gyermek fiatalka és nem úgy fest, hogy sok harcban volt része, bár talán képes lenne rá, ösztönösen biztosan, de, hogy mennyit tanították eddig az jó kérdés. Talán már tud bánni népe fegyvereivel, eszközeivel, talán nem is harcra nevelték, hanem más feladatokra. Annyi biztos, hogy most megszökött a fogságból. Sérülései vannak, de egyik se tűnik túl súlyosnak, lelkileg azonban egyenlőre más a helyzet. Félelem uralja elméjét, és befolyásolják a cselekedeteit is. Sok lehetett neki a támadás, és most a felbukkanó idegenek is.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Szer. 17 Aug. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -




Éreztem, mikoron a másik tudat elkerült a közelből, így már csak a fiatal gyermek maradt itt s jómagam. Nem mentem egészen be a rejtekhelyéig, csak a közeléből kezdtem szólítgatni. Némi időmbe került, míg megtette mindazt, hogy előjöjjön. Mikoron megszólalt a hang felé fordultam s mivel még mindig éreztem a félelmét lassan s óvatosan guggoltam le, hogy közel egy magasak legyünk. Mivel a telepatikus kapcsolatot fenntartottam az előbbi keresés okán, így ezen a csatornán keresztül asztrálmágiával próbáltam megnyugtatni, bizalmat ébreszteni az irányomba s elnyomni a félelmét, hogy legalább tőlem ne féljen. Ha már közelebb jött s láttam teljesen, egy rúnát rajzoltam fel a levegőbe, mivel a sebeit szándékoztam begyógyítani. Ha mindez sikerült, akkor tettem fel a kérdést.
< - Most már jobb? – érdeklődtem. >
Megvártam a választ s utána feleltem az ő szavaira.
< - Nem – csóváltam meg a fejem. – Én egy kapun át érkeztem a hívásra, mely erről a világról






jött számomra, hogy megóvjalak s megmentselek titeket. S ezért érkeztem. >
Itt ismét elhallgattam, hagyva, hogy most ha minden igaz nyugodtabban mérlegelje a szavaimat s ha láttam, hogy megértette s felfogta azt, akkor szólok ismét irányába.
< - Eltudsz vezetni közelben levő városba, vagy faluba, hol biztonságban lehetsz s beszélni tudok egy hadvezérrel, vagy népetek vezetőjével? – kérdeztem. >
Ha a válasza igenlő, akkor őt kísérve elindulok a megfelelő irányba, s tovább kémlelem, figyelem a környéket, nehogy meglepetés érjen minket. Ha nem felel, akkor kénytelen leszek az elméjébe tekinteni, hogy várost, vagy települést keressek, melyről tudomása van.






felszerelés:



template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Kedd 20 Szept. 2016, 09:24

Visszatérés - Lotiara
Kalandor: Halla

A fiatal Badoon leány lassan megnyugszik, Halla szavainak és mágiájának hála elő is merészkedik, majd ámulva figyeli, ahogy sebei begyógyulnak.
-Igen, jobb, kö....köszönöm – motyogja csendesen, majd hallgatja amit az előtte térdelő nő mond egy ideig, mielőtt csendesen meg szólalna
-Ők is onnét jönnek, segítenek, majd tova tűnnek, az ősi feledett világ Istenie – ezzel előhúz egy nyakláncot, amin nyílhegyek vannak, de nem régi módiak, jól láthatóan modern technológiával készültek – csak a tetteiket látjuk, néha, de őket magukat nem... a háborúk istenei, vagy ahogy néhánya hívják őket, az szunnyadó harcosok. – gondolatai teli vannak feljegyzések képeivel, emlékekkel elhamvadt, vagy épp megfagyott tetemekkel, fegyver ropogással, ami után, csak lekaszabolt, leölt harcosok maradtak, de visszamaradt tőrökön, dobó fegyvereken, nyilakon kívül más nyom semmi.
Lassan kel fel, majd indul meg az egyik irányba.
-Erre van egy közeli, amit még tartanak nővéreim, legalábbis úgy tudom, hogy még tartották magukat, mikor a mi falunk elesett. – teszi hozzá, ahogy lassan halad. A közelben senki sincs, legalábbis állatokon kívül nincs más olyan távban, amit érezne Halla. A leány útja nem az ösvényen vezet, hanem attól némileg távolabb az erdőn át, ahol kisebb az esély, hogy belebotlanak ellenségbe.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 22 Szept. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -




S végül sikerült a gyermeket megnyugtatni, a mágia mindig csodás s a saját fiaim is hasonló reakciókat adtak, mint ez a gyermek, mikor meglátták, ha varázsolok. Igaz rajtuk sosem kellett gyógyítómágiát alkalmazni. Mit mondott s mit láttam a fejében igencsak érdekesek voltak, szóval nem én voltam az egyetlen, ki átjött ide s segített nekik. Atyám biztosan nem, bár a női test használata nem volt idegen tőle, nővéremét is oly sokáig használta. Annyi bizonyos volt, hogy archaikus fegyvereket használtak, íjakat, akárcsak mi. Így akár még Asgardiak is lehettek volna, de oly sok más kultúra s népcsoport is efféle fegyverzetet használ a csillagok közt, hogy bármely lehetett. Még akár a kree, vagy shi’ar is, bár egyikre sem jellemző mindez.
< - Én nem rejtezem ezúttal árnyakban – feleltem szándékosan ködösen. >
Bólintottam, mikor utat mutatott, végre talán találkozhatom oly személyekkel, kik sokkal jobban értik e helyzetet s tudnak információkkal szolgálni számomra, mik hasznomra lehetnek.






< - Induljunk, úgy vélem nincs vesztegetni való időnk – szóltam. >
Mikor elindult a gyermek, követtem s a biztonság kedvéért kémleltem a környéket, hátha szükséges lesz óvintézkedéseket tenni, elrejteni magunkat, esetleg védőmezőt felhúzni magunk köré. Ha nem volt efféle gond, akkor egészen addig követem a gyermeket, mígnem megérkezünk oda, hova vezetni akart. Úgy véltem már előre, hogy a nővérei nem fognak barátságosan fogadni, hisz nem voltam egy közülük, így már készültem, hogyha felbukkannak, akkor védekeznem kell majd ellenük.





felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Kedd 18 Okt. 2016, 09:22

Visszatérés - Lotiara
Kalandor: Halla

A gyermek lassan haladt át az erdőn, majd megáll ott ahol már ritkulnak a fák, s körbe néz az egyik fa mögül.
Messze a távolban több helyről is füstök szállnak fel, de különben egyenlőre minden kihalt, talán túlzottan is. A táj már már, gyönyörűnek hat, hiszen a bolygó, felszíne igen szép látványt nyújt, s ha nem tudná senki se, hogy épp harcok folynak, akkor akár békésnek is mondható lenne, de így nem az. A zöldellő vidéken a halál szaga lengedezik, és némaság borítja be a tájat, amit csak a néha átfolyó szellő zavar meg, de még az se olyan nagy mértékben, hogy az akár egy kicsit is zavaró legyen.
Halla kémlelése azonban egy teljesen mást sugall, mint amit a szemük láthat. Páran közelednek nem feltétlen jó szádékkal, hiszen férfiak voltak. Egy őrjárat lehetett, akik az erdő szélétől nem messze lévő ösvényen közeledhettek, amerre a fiatal leány osonni kezd. Számára minden csendes és nincs az a veszély, amit már érez Halla.
Az őrjárat tíz férfiből áll, akik nem épp fiatalok, így minden bizonnyal harcban is járatosak lehetnek. Egyenlőre ahogy haladnak talán percek kérdése, hogy oda érjenek a pároshoz, és elhaladjanak ott, de hamarosan már látó távba is kerülhetnek, főleg a leány.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Szer. 19 Okt. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -




S végül csak elértük az erdő szélét, hol a fák már ritkábbak voltak. Elnéztem a távolba s nem volt különösebben nyugtató, mit láttam. A tájkép még bele is illett volna abba, minek itt kellett lennie, de a csönd a túl nagy csönd s kihaltság valóban arra utalhatott, hogy nagy harcok folytak errefelé is. A halál szaga szinte már-már természetes volt számomra, oly sok csatában, mészárlásban vettem részt, hogy szinte meg sem éreztem. Mikor azonban mégis csak elfintorodtam, majd a leány után eredtem s közben tovább kémleltem a tájat. Minek meg is volt az eredménye, hiszen nem voltunk idekint egyedül, közeledtek, majd egy tucatnyi személy, kik hamarosan észrevesznek minket s a gyermeket. Gyorsítottam lépteimen, hogy mihamarabb beérjem őt s ha ez sikerült, akkor ráteszem a kezem a vállára, hogy visszább húzzam s közben a mutatóujjam az ajkaim elé helyezem, hogy ne tegyen fel kérdéseket.
< - Mintegy tíz hím közeledik felénk – suttogtam. – Rejtőzz el, s ne jöjj elő, míg nem végeztem






velük. >
Ha teszi, mit mondtam, akkor kimegyek jól látható helyre, hol igencsak hamar észrevesznek majd a közeledők. Látványosan s gyorsan szándékoztam velük végezni, mindenféle könyörület nélkül, mi roppant fájdalmas lesz számukra. Ha felbukkannak igyekszem még azelőtt cselekedni, hogy ők tehetnének valamit. Azonnal próbálok felrajzolni egy rúnát, mivel egy energiamezőbe zárom őket, varázslás közben pedig a kezeim körül a mágikus energiák a megszokott beteges zöld fénnyel izzanak. Ha mindez sikerült s csapdába estek, akkor egy újabb rúnát rajzolok a levegőbe, mivel tüzet idézek az energiamezőn belülre, így terveim szerint elevenen fognak elégni benne anélkül, hogy bármit tehetnének a dicstelen öngyilkosságon kívül. Ha mindezek nem sikerültek, mert feltudtak lépni ellenem, akkor készülök a csatára.





felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Vas. 30 Okt. 2016, 09:32

Visszatérés - Lotiara
Kalandor: Halla

Halla ahogy a leány után indul hamar beéri és ő meg is torpan, amint megérzi a vállán a kezet, majd pedig némán bólint. Egy pár pillanattal később már lapulva indul meg az ellenkező irányba, majd mászik be egyenesen egy bokor alá, hogy ott legyen fedezékben.
Közben ahogy Halla elő sétál az ösvény közepére sétál, eléggé feltűnő helyre, ahol meg is látják, s azonnal felé rohannak támadólag, hogy lenyomhassák. Bár harcedzettek voltak, de mágia ellen esélyük se volt. A harcot már akkor elvesztették, mikor azt se tudták, hogy Halla a világon van, az életükkel együtt. Csak néhány rúna, egy röpke kétségbeesés, majd elviselhetetlen fájdalom, üvöltözés, s végül a kegyes halál, ami megszabadította őket a szenvedéstől végül. Esélytelenek voltak teljesen Halla erejével szemben, s nem maradt utánuk más, csak az elszenesedett terület, ahol nem is olyan régen még rohamoztak.
Halla számára nem lehetett kétséges a győzelem, de a fiatal Badoon leány csak csodálkozva figyelte fedezéke rejtekéből, hogy hogyan is harcol egy Istennő. Nem akart előmászni, egyenlőre ott biztonságban érezte magát. Azonban a könnyen jött győzelem után Hala megérzett valamit. Egy hasonlóan ősi lelket, mint korábban, de ez más volt. Idős, gyűlölet, bosszú mely benne tombolt. Valahol a közelben van, erős elme, de nem foglalkozik egyenlőre Hallaékkal, vagy nem érzi őket, vagy nem érdekli, hogy ott vannak, ezt még nem lehet tudni. Azonban egy biztos, ha eme harcos jön Halla ellen már nem lesz ilyen könnyű dolga.
Több harcos egyenlőre nincs a közelben, és akit Halla érez a közelben ő is megindul egy másik irányba. Látszólag megint minden olyan csendes, de ez csak a vihar előtti csend csupán...
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 31 Okt. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -




A harc valóban csupán oly hosszú volt, mint számítottam minderre. Méla undorral szemléltem őket, midőn elindultak rohanva irányomba s ekkor rajzoltam fel a rúnákat. Mintha csupán hangyák lennének s jómagam nem éreztem semmit sem, mikoron kioltottam életük. Már épp szóltam volna a gyermeknek, mikor valami más vonta el figyelmem. Még egy ősi elme, mit éreztem, olybá tűnt, hogy sok efféle járja ezen világ földjét, a korábbi, mit éreztem a térkapu közelében s most mindez, ami itt volt, jócskán messzebb. Az első úgyszólván békés s nyugodt, mindez mit most éreztem pedig tökéletes ellentéte, kiben ugyanolyan érzelmek keveredtek, mik bennem is voltak. Azonban ez sem közeledett, hanem távolodott. Vhaj mindez a hímek egyik vezére lehet, vagy csupán ő maga is egy idegen ezen a helyen, ki teljesen máshonnan érkezett? Bizonyos voltam benne, hogy ő is érezte az én jelenlétem, ha én is az övét, de egyelőre egyikünk sem kereste a másikat közelebbi ismerkedés céljából. Később még szinte biztos, hogy össze fogunk futni valahol, de most az





ellentétes irányba távozik, ahogyan mi is. De most vissza a jelenre, mindez fontosabb volt, továbbra is túl nagy a csönd, így bizonyos, hogy történni fog valami. Ha jobban ismertem volna ezen világot, vagy látszott volna valami más, akkor telepotálással is mehettünk volna, de így nem is biztos, hogy oda készül vezetni, hol azokat láttuk. Visszamentem a gyermekhez.
< - Induljunk, most már nincs senki közelünkben – szóltam. >
Ha megteszi, mit mondtam, akkor követem őt s a biztonság kedvéért tovább kémlelem a környéket, hogyha szükséges, akkor ismét megállíthassam még mielőtt lebuknánk, hogy itt vagyunk s próbáljuk elérni a célt, mit a gyermek mutatna nekem.





felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Nyko Hétf. 31 Okt. 2016, 08:42

Visszatérés - Lotiara
Kalandor: Halla

Ahogy visszatér Halla a leányhoz, aki semmit nem tud azon kívül, amit látott, ránéz, s szavai után bólint egyet. Meg is indul az ösvény felé, majd azon át haladva egy ideig követi azt. Talán pár kilóméteren át mehet rajta, majd egy kis hid előtt nem sokkal letér róla, s az erdőn át halad óvatosan. Halla már érezheti, hogy többen is vannak arra amerre tartanak. Sokakból érezhető a félelem, a bánat, de főleg azok felől azok felől akik túl kevés, vagy túl sok nyarat éltek meg eddig. Azonban vannak akikben még ég a harci szellem. A leányzó feléjük halad lassan, de jól láthatóan oda tart. Nincsenek utak erre, de ahogy a leányzó halad abból látszik, hogy tökéletesen ismeri az utat. Talán egy rejtekhely, vagy menedék az ilyen támadások idejére.
-Itt van egy menedék, de nem tudom hogyan fognak fogadni – suttogja csendesen, majd megáll az egyik fánál, s megérinti. Halla közben érzi, hogy felfigyelnek valamire a táborban lévők és többen megindulnak feléjük. Azonban nincs látható jele annak, hogy jönnek.
-Az idősek biztosan feltesznek majd kérdéseket – teszi hozzá, miközben várakozik. Halla érzi, hogy a leány nyugodt, tudja, hogy jönnek a többiek, s nem fél.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Thorhalla Kedd 01 Nov. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Visszatérés
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.


Játékostárs(ak) neve: -



Újabb hosszú séta következett, melyen a leány vezetett. A haladási irány alapján tán még jól is döntöttem, hogy nem teleportálással mentem el egészen a füstig, a településig. Egy híd közelében tértünk le az útról s haladtunk az erdő rejteke felé. Egy idő után megéreztem azt, hogy több tudat is van azon irányban, hova tartunk. Félelem a legtöbben s harci hév némelyben. Elméletileg harcos nép voltak s nem úgy tűnt, hogy ez így lenne, nem nevelik elég jól a gyermekeiket, így bizonyosan alul fognak maradni. Már akkor, mikor járni tudnak fegyvert kellett volna kezeikbe adni s akkor nem ez lenne az eredmény. Nem voltak utak sem kitaposott nagyobb ösvények, a gyermek mégis magabiztosan haladt, mindez azonban okos volt, hogy efféle menedéket építsenek. Már a közelben voltunk mikor a gyermek megszólalt. Lepillantottam rá s bólintottam, én magam sem lennék egy idegen ellen bizalommal, főleg egy ilyen helyzetben. Talán az segíthet, hogyha a gyermek elmondja mit látott a tapasztalt. Ebben a helyzetben ugyan belepiszkálhatnék minden egyes ittlevő elméjébe, de





később még okozhat gondokat mindez, így ezen lehetőséget a végére igyekeztem hagyni.< - Nem áll szándékomban ártani nekik s nem leszek ellenséges – ígértem meg. >
Más esetben nem így lenne, de most minél többet kellett megtudnom az eseményekről. Midőn a falat érintette megéreztem, hogy indulnak többen, így már tudtam, hogy a fal modern technológiával készült, még ha nem is látszik annak, akkor is.
< - Közelednek, érzem – szóltam. >
A tekintetem abba az irányba fordítottam, honnan jöhetnek s nekidőltem a legközelebbi fának, így várva, hogy megérkezzenek. Ha mindez megtörténik, akkor egyetlen olyan mozdulatot sem teszek, mi a támadásra adhatna okot s megszólalok.
< - A gyermeket a kapunál találtam sérülten, visszahoztam miután sebeit meggyógyítottam. Azért érkeztem, hogy a segítségetekre legyek e háborúban. >





felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lotiara Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lotiara Empty Re: Lotiara

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.